Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος 2018 – Αποτελέσματα

Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος 2018 - Αποτελέσματα

22,4 χλμ

Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 40-49 Male 1491 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:34
2 2 2 Α 40-49 Male 1489 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:14:49
3 3 1 Α 17-29 Male 1037 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:12
4 4 2 Α 17-29 Male 1303 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ – 2:18:05
5 5 3 Α 17-29 Male 1256 AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 1989 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:18:10
6 1 1 Γ 17-39 Female 1444 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:18:25
7 6 3 Α 40-49 Male 1006 IOANNIS DIMOPOULOS 1970 SPARTIATES DROMEIS\DIMOPOULOS COACHING 2:18:50
8 7 1 Α 30-39 Male 1395 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KALAMATA TRAIL RUNNERS 2:20:00
9 8 4 Α 40-49 Male 1240 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:20:41
10 9 4 Α 17-29 Male 1378 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 HORA MESSINIAS 2:21:29
11 10 5 Α 40-49 Male 1166 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (GREEK WOLF) 2:21:55
12 11 2 Α 30-39 Male 1475 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1981 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:24:23
13 12 3 Α 30-39 Male 1373 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 1985 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 2:26:56
14 13 6 Α 40-49 Male 1138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 FROZEN PEAKS 2:27:05
15 14 4 Α 30-39 Male 1233 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΒΕΛΟΣ 1986 THE3MULES 2:27:57
16 15 5 Α 17-29 Male 1271 VIKTOR OLOV ΛΕΩΝΙΔΟΥ 1994 2:28:26
17 16 6 Α 17-29 Male 1178 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1990 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:12
18 17 5 Α 30-39 Male 1155 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1988 SDYM 2:30:56
19 18 6 Α 30-39 Male 1442 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 2:31:31
20 19 7 Α 30-39 Male 1376 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1982 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΘΗΡΩΝ 2:31:35
21 20 8 Α 30-39 Male 1202 ΝΙΚΟΣ ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ 1981 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ 2:31:36
22 21 7 Α 40-49 Male 1307 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:31:44
23 22 8 Α 40-49 Male 1550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:53
24 23 9 Α 30-39 Male 1468 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:32:00
25 24 1 Α 50-59 Male 1293 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:32:10
26 25 9 Α 40-49 Male 1241 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:32:38
27 26 10 Α 40-49 Male 1207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 2:33:02
28 27 7 Α 17-29 Male 1087 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1989 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:34:15
29 28 11 Α 40-49 Male 1220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΟΜΙ 1971 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:34:47
30 29 10 Α 30-39 Male 1272 ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 THE3MULES 2:34:55
31 30 11 Α 30-39 Male 1074 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ 1982 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2:34:57
32 31 12 Α 40-49 Male 1206 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 2:35:44
33 32 12 Α 30-39 Male 1200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ/MYATHLETE 2:36:07
34 33 13 Α 30-39 Male 1439 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:36:50
35 34 13 Α 40-49 Male 1482 ΚΩΝ.ΝΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ 1971 2:37:09
36 35 14 Α 40-49 Male 1088 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 2:37:38
37 36 14 Α 30-39 Male 1246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1985 SPARTAN LEGENDS 2:37:46
38 37 2 Α 50-59 Male 1396 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:37:57
39 38 8 Α 17-29 Male 1163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1997 2:38:04
40 39 9 Α 17-29 Male 1313 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 2:38:17
41 40 15 Α 40-49 Male 1308 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ 1973 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:38:46
42 41 16 Α 40-49 Male 1562 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΑΣ – 2:38:55
43 42 17 Α 40-49 Male 1171 ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΓΛΗΣ 1971 MARATHON CLUB 2:39:34
44 43 18 Α 40-49 Male 1055 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 2:40:21
45 44 15 Α 30-39 Male 1312 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 2:40:44
46 45 10 Α 17-29 Male 1339 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 1990 2:40:49
47 46 19 Α 40-49 Male 1174 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 TTT/SKOULIS TEAM 2:41:39
48 47 11 Α 17-29 Male 1143 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ILIOPOULOS SPORTS TRAINING 2:41:43
49 48 3 Α 50-59 Male 1165 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:42:00
50 49 20 Α 40-49 Male 1513 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ 1974 URSA TEAM 2:42:21
51 50 21 Α 40-49 Male 1434 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:44
52 51 22 Α 40-49 Male 1466 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 KALAMATA TRAIL RUNNERS ΣΔΥΜ 2:42:56
53 52 16 Α 30-39 Male 1099 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 1981 ARGOS TRACK AND FIELD 2:43:17
54 53 23 Α 40-49 Male 1467 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Ο.Μ.Γ 2:43:24
55 54 24 Α 40-49 Male 1298 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1969 2:43:27
56 55 4 Α 50-59 Male 1180 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1965 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:43:59
57 56 17 Α 30-39 Male 1222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS 2:44:02
58 57 25 Α 40-49 Male 1231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:16
59 58 18 Α 30-39 Male 1197 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:44:43
60 59 26 Α 40-49 Male 1001 JAMIE ANDERSON 1978 2:44:50
187 60 19 Α 30-39 Male 403 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2:44:54
61 61 27 Α 40-49 Male 1205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 2:45:05
62 62 28 Α 40-49 Male 1109 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 AGEYS AS ARGOLIDAS 2:45:21
63 63 5 Α 50-59 Male 1004 MAREK BODZIONY 1967 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 2:45:51
64 64 20 Α 30-39 Male 1173 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – TΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:46:12
65 65 21 Α 30-39 Male 1479 ΗΛΙΑΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:46:23
66 66 29 Α 40-49 Male 1343 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:46:31
67 67 22 Α 30-39 Male 1043 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΔΑΜΗΣ 1988 2:46:43
68 68 23 Α 30-39 Male 1533 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2:46:56
69 69 30 Α 40-49 Male 1497 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:47:07
70 70 12 Α 17-29 Male 1350 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:08
71 71 31 Α 40-49 Male 1498 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:40
72 72 32 Α 40-49 Male 1522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2:47:40
73 73 33 Α 40-49 Male 1547 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ 1973 NOVASPORTS RUNNING TEAM 2:47:54
74 74 34 Α 40-49 Male 1520 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:48:22
75 75 35 Α 40-49 Male 1360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 1976 MARATHON GYM RUNNING TEAM 2:48:34
76 76 24 Α 30-39 Male 1119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ 1985 2:48:40
77 77 13 Α 17-29 Male 1318 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:49:30
78 78 36 Α 40-49 Male 1526 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:50:16
79 79 14 Α 17-29 Male 1471 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1993 ΑΡΓΟΣ 2:50:19
80 80 15 Α 17-29 Male 1104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1990 HERAKLION 2:51:05
81 2 2 Γ 17-39 Female 1010 MELANIJA HAJNIC 1985 ADIDAS RUNNERS 2:51:10
82 81 25 Α 30-39 Male 1366 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1980 2:52:00
83 82 6 Α 50-59 Male 1019 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1967 ΑΝΕΞ, 2:52:05
84 83 7 Α 50-59 Male 1112 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 Β&R OUTSOURCING 2:52:15
85 84 37 Α 40-49 Male 1075 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 GLAM ROCK/METAL 2:52:26
86 85 8 Α 50-59 Male 1003 PETER BIEHLER 1960 MELISSIA 2:52:37
87 86 38 Α 40-49 Male 1377 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1976 MY ATHLETE-CHOSEN 2:52:46
88 87 26 Α 30-39 Male 1080 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ 1986 CHIOS RUNNING 2:52:50
89 88 39 Α 40-49 Male 1286 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:53
90 89 40 Α 40-49 Male 1461 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 2:53:54
91 90 27 Α 30-39 Male 1352 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1988 SAIL MARINE 2:53:55
92 91 41 Α 40-49 Male 1438 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 1975 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:54:17
93 92 16 Α 17-29 Male 1045 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:54:58
94 93 28 Α 30-39 Male 1540 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1982 2:55:03
95 3 1 Γ 40-59 Female 1545 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:55:08
96 94 9 Α 50-59 Male 1357 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2:55:09
97 4 2 Γ 40-59 Female 1145 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΑΥΠΛΙΟ 2:55:10
98 95 42 Α 40-49 Male 1106 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:55:27
99 96 17 Α 17-29 Male 1412 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ 1990 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:55:34
100 97 1 Α60 Male 1185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:55:39
101 98 29 Α 30-39 Male 1265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1983 USA TEAM ULTRA 2:55:46
102 99 43 Α 40-49 Male 1504 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:55:59
103 100 30 Α 30-39 Male 1186 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986 ΣΔΥΜ 2:56:05
104 101 31 Α 30-39 Male 1553 ΙΩΣΗΦ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ 1984 XAMOS 2:57:33
105 102 44 Α 40-49 Male 1437 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:57:58
106 103 32 Α 30-39 Male 1210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:58:16
107 104 45 Α 40-49 Male 1506 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 2:58:26
108 105 46 Α 40-49 Male 1102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 2:58:58
109 106 18 Α 17-29 Male 1495 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΜΠΡΟΣ 1991 2:59:00
110 107 47 Α 40-49 Male 1385 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:59:00
111 108 2 Α60 Male 1391 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:59:03
112 109 33 Α 30-39 Male 1273 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ 1987 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:59:16
113 110 34 Α 30-39 Male 1274 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1982 SALAMINA 2:59:22
114 111 48 Α 40-49 Male 1258 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΦΙΔΗΣ 1973 2:59:23
115 112 35 Α 30-39 Male 1052 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:59:38
116 113 49 Α 40-49 Male 1494 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 2:59:40
117 114 36 Α 30-39 Male 1445 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 OUTDOOR RUNNING TEAM 2:59:40
118 115 10 Α 50-59 Male 1544 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1964 GOJI BERRY TEAM – PHYSIOMANUAL.GR 2:59:42
119 116 11 Α 50-59 Male 1219 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ 1968 3 Π / PURE 2:59:44
120 117 12 Α 50-59 Male 1353 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 1963 YMITTOS RUNNERS 3:00:18
121 118 50 Α 40-49 Male 1322 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1976 GR RUNNERS 3:00:24
122 119 51 Α 40-49 Male 1446 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ 1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:00:55
123 120 37 Α 30-39 Male 1096 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ 1981 3:01:10
124 121 19 Α 17-29 Male 1107 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ 1993 ΣΑΦΑΝΣ 3:01:22
125 122 13 Α 50-59 Male 1470 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:01:55
126 123 38 Α 30-39 Male 1213 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 3:02:19
127 124 20 Α 17-29 Male 1288 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1992 MARATHON GYM 3:02:52
128 125 52 Α 40-49 Male 1073 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1970 ANO PATISIA ATHENS 3:02:59
129 126 39 Α 30-39 Male 1559 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1979 3:03:15
130 127 40 Α 30-39 Male 1356 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 1983 XAMOS 3:03:22
131 128 41 Α 30-39 Male 1068 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΡΑΧΑΣ 1985 3:04:16
132 129 14 Α 50-59 Male 1211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 1968 MARATHON GYM 3:04:23
133 5 3 Γ 17-39 Female 1111 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1995 – 3:04:27
134 130 53 Α 40-49 Male 1120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1975 3:05:16
135 131 18 Γ 40-59 Male 1021 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:05:30
136 132 54 Α 40-49 Male 1195 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:05:55
137 133 55 Α 40-49 Male 1448 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ 1973 ΟΧΙ 3:06:03
138 134 21 Α 17-29 Male 1182 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 1991 3:06:08
139 135 56 Α 40-49 Male 1462 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ 1978 3:06:28
140 6 3 Γ 40-59 Female 1485 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:06:51
141 136 57 Α 40-49 Male 1086 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 3:07:51
142 137 58 Α 40-49 Male 1487 ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ 1978 3:08:07
143 138 59 Α 40-49 Male 1009 VADIM GLUH 1974 3:08:24
144 139 22 Α 17-29 Male 1476 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1992 PLIAKOS CAMP 3:09:38
145 140 42 Α 30-39 Male 1420 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 1988 ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:09:43
146 141 60 Α 40-49 Male 1398 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 3:09:52
147 142 43 Α 30-39 Male 1290 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 3:09:52
148 143 61 Α 40-49 Male 1270 ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 1978 FGRT 3:09:59
149 144 23 Α 17-29 Male 1069 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 FGRT 3:10:03
150 145 62 Α 40-49 Male 1363 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:13
151 146 44 Α 30-39 Male 1280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:17
152 147 45 Α 30-39 Male 1056 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:10:18
153 148 63 Α 40-49 Male 1020 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ZACHARO 3:10:21
154 149 64 Α 40-49 Male 1337 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 3:10:37
155 150 24 Α 17-29 Male 1070 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:44
156 151 65 Α 40-49 Male 1505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:11:00
157 152 25 Α 17-29 Male 1041 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1992 TO SVELTO KOUNELI 3:11:10
158 153 26 Α 17-29 Male 1321 ΙΑΣΩΝ ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ 1994 MIZA 3:11:10
159 154 27 Α 17-29 Male 1039 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ 1993 TO SVELTO KOUNELI 3:11:14
160 7 4 Γ 17-39 Female 1225 ΖΩΗ ΚΟΡΔΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:11:19
161 155 28 Α 17-29 Male 1422 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 3:11:36
162 156 66 Α 40-49 Male 1527 ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:41
163 8 4 Γ 40-59 Female 1387 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:14
164 157 3 Α60 Male 1007 SCHOENFELDER FALK 1957 3:12:17
165 158 46 Α 30-39 Male 1332 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:12:18
166 159 67 Α 40-49 Male 1199 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 3:12:38
167 160 15 Α 50-59 Male 1058 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:12:54
168 161 16 Α 50-59 Male 1042 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:12:59
169 162 17 Α 50-59 Male 1341 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:13:04
170 163 68 Α 40-49 Male 1137 ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΟΣ 1970 3:13:41
171 164 29 Α 17-29 Male 1154 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ 1989 3:13:51
172 165 4 Α60 Male 1158 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:13:54
173 9 5 Γ 40-59 Female 1560 ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 3:14:05
174 166 18 Α 50-59 Male 1510 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 ΑΘΗΝΑ 3:14:13
175 167 19 Α 50-59 Male 1379 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ 3:14:13
176 168 30 Α 17-29 Male 1534 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:14:25
177 169 47 Α 30-39 Male 1518 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 3:14:44
178 170 5 Α60 Male 1568 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΟΣ – 3:14:57
179 10 6 Γ 40-59 Female 1359 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 1975 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:15:02
180 171 69 Α 40-49 Male 1247 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 OBLAKOVE PERTLE 3:15:46
181 172 70 Α 40-49 Male 1121 ΦΩΤΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1977 3Π 3:16:28
182 173 20 Α 50-59 Male 1228 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:16:43
183 174 48 Α 30-39 Male 1361 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 3:16:49
184 175 21 Α 50-59 Male 1369 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 3:16:53
185 176 71 Α 40-49 Male 1170 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 RUNAWAY TRAIL TEAM 3:17:01
186 177 22 Α 50-59 Male 1242 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1965 3:17:14
187 178 72 Α 40-49 Male 1409 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 1970 YMITTOS RUNNERS 3:17:32
188 179 73 Α 40-49 Male 1157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:17:57
189 180 23 Α 50-59 Male 1038 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 1963 3:18:22
190 181 49 Α 30-39 Male 1061 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1988 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 3:18:23
191 182 50 Α 30-39 Male 1291 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUNMAG/ BALIOTIS NATURE TRAIL 3:18:25
192 183 51 Α 30-39 Male 1212 CHRISTOPHER ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 1979 3:18:28
193 184 74 Α 40-49 Male 1033 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ-DIMOPOULOS COACHING 3:18:55
194 185 24 Α 50-59 Male 1302 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:20:11
195 186 75 Α 40-49 Male 1245 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΥΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 3:21:31
196 187 52 Α 30-39 Male 1148 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 3:21:40
197 188 76 Α 40-49 Male 1028 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3:21:43
198 189 77 Α 40-49 Male 1251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1975 NEA MAKRI 3:22:50
199 190 25 Α 50-59 Male 1230 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ 1959 ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ» 3:23:01
200 191 26 Α 50-59 Male 1440 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΔΗΣ 1960 3:23:18
201 11 5 Γ 17-39 Female 1117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 1985 ΦΛΟΓΑ 3:23:20
202 12 6 Γ 17-39 Female 1552 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ 1985 ATHENS 3:23:23
203 192 27 Α 50-59 Male 1053 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ 1966 ATHENS 3:24:20
204 193 6 Α60 Male 1103 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 1947 3:24:42
205 194 78 Α 40-49 Male 1289 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:24:54
206 13 7 Γ 17-39 Female 1084 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:24:57
207 195 28 Α 50-59 Male 1281 ΛΩΡΕΝΣ ΜΑΚ ΓΚΑΟΥΑΝ 1968 URBAN TRAIL RUNNERS 3:24:59
208 196 53 Α 30-39 Male 1492 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 1985 3:25:35
209 197 79 Α 40-49 Male 1297 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:26:05
210 198 80 Α 40-49 Male 1196 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1971 3:26:17
211 14 8 Γ 17-39 Female 1017 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ 1984 3:26:23
212 199 81 Α 40-49 Male 1146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 1974 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3:26:36
213 15 7 Γ 40-59 Female 1040 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ 1971 YMITTOS RUNNERS 3:26:53
214 200 54 Α 30-39 Male 1304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:27:28
215 201 7 Α60 Male 1179 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:27:48
216 202 55 Α 30-39 Male 1355 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΕΡΙΟΣ 3:27:54
217 203 82 Α 40-49 Male 1277 ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΥΔΟΣ 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:27:56
218 204 56 Α 30-39 Male 1147 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ 1981 NEA MAKRI RUNNERS & BIKERS 3:27:59
219 205 29 Α 50-59 Male 1024 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1966 GOJI BERRY TEAM 3:28:24
220 16 9 Γ 17-39 Female 1267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1992 DIMOPOULOS COACHING 3:28:39
221 206 83 Α 40-49 Male 1327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:28:43
222 207 31 Α 17-29 Male 1403 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:28:46
223 208 84 Α 40-49 Male 1563 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΚΑΚΗΣ – 3:28:55
224 209 85 Α 40-49 Male 1142 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ 3:28:58
225 17 8 Γ 40-59 Female 1334 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:29:29
226 210 57 Α 30-39 Male 1254 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 3:30:26
227 211 58 Α 30-39 Male 1371 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 3:30:32
228 212 86 Α 40-49 Male 1257 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 1971 3:31:08
229 213 59 Α 30-39 Male 1555 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 3:32:10
230 214 30 Α 50-59 Male 1162 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1966 ATHENS 3:32:29
231 215 87 Α 40-49 Male 1123 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:33:32
232 216 88 Α 40-49 Male 1349 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ 1970 ΛΕΧΑΙΝΑ 3:34:06
233 217 31 Α 50-59 Male 1423 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 3:34:31
234 218 60 Α 30-39 Male 1259 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ 1979 3:34:37
235 219 89 Α 40-49 Male 1528 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978 3:34:42
236 220 90 Α 40-49 Male 1405 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ 3:35:09
237 221 91 Α 40-49 Male 1319 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ 1973 MINETTA RUNNING TEAM 3:35:13
238 222 61 Α 30-39 Male 1566 ΜΑΝΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ – 3:35:33
239 223 92 Α 40-49 Male 1215 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1971 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ MOUNTAIN SPORTS 3:36:07
240 224 32 Α 50-59 Male 1263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1966 KALAMATA TRAIL RUNNER’S 3:36:18
188 225 93 Α 40-49 Male 420 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΑ 3:36:52
241 226 62 Α 30-39 Male 1292 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ 1983 3:37:10
242 227 94 Α 40-49 Male 1100 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 3:37:15
243 228 63 Α 30-39 Male 1183 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:21
244 229 95 Α 40-49 Male 1065 ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3:37:24
245 230 33 Α 50-59 Male 1244 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 3:37:24
246 231 64 Α 30-39 Male 1018 ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:24
247 232 96 Α 40-49 Male 1543 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1976 MERENDA TEAM 3:37:29
248 233 97 Α 40-49 Male 1189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 1975 3:37:38
249 234 65 Α 30-39 Male 1496 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:38:02
250 235 66 Α 30-39 Male 1027 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Σ.Π.Ε 3:38:23
251 236 34 Α 50-59 Male 1192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ 1966 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 3:38:53
252 237 98 Α 40-49 Male 1499 ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:02
253 238 99 Α 40-49 Male 1381 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:39:04
254 239 100 Α 40-49 Male 1129 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:05
255 240 32 Α 17-29 Male 1113 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ 3:40:02
256 241 101 Α 40-49 Male 1310 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:40:05
257 242 102 Α 40-49 Male 1066 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΥ 3:40:11
258 243 33 Α 17-29 Male 1149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 1992 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:20
259 244 35 Α 50-59 Male 1414 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 3:40:31
260 245 103 Α 40-49 Male 1458 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1970 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:37
261 246 34 Α 17-29 Male 1002 EDUARD ANDREI 2000 3:40:45
262 247 104 Α 40-49 Male 1421 ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Π.Ε 3:40:56
263 248 36 Α 50-59 Male 1455 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΨΑΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3:41:06
264 18 9 Γ 40-59 Female 1435 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA TRAIL RUNNER’S 3:41:16
265 249 105 Α 40-49 Male 1105 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΔΕΛΗΣ 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:41:33
266 250 67 Α 30-39 Male 1097 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΤΕΝΙΣΤΑΣ 3:41:36
267 251 68 Α 30-39 Male 1348 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ 1982 3:41:53
268 252 106 Α 40-49 Male 1406 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1973 WESWIM 3:42:04
269 253 37 Α 50-59 Male 1490 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 3:42:13
270 254 69 Α 30-39 Male 1508 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 3:42:42
271 255 107 Α 40-49 Male 1048 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΔΑΚΗΣ 1973 YMITTOS RUNNERS 3:42:43
272 19 10 Γ 40-59 Female 1295 ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:43:22
273 256 70 Α 30-39 Male 1370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 3:43:29
274 257 71 Α 30-39 Male 1323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:45:22
275 258 108 Α 40-49 Male 1187 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:45:30
276 20 11 Γ 40-59 Female 1014 DOROTA SUCHOCKA 1973 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 3:45:53
277 21 12 Γ 40-59 Female 1472 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:45:58
278 259 72 Α 30-39 Male 1093 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 3:46:08
279 260 38 Α 50-59 Male 1516 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 3:46:49
280 261 73 Α 30-39 Male 1032 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:46:49
281 262 109 Α 40-49 Male 1521 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 3:47:22
282 263 39 Α 50-59 Male 1153 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 3:47:40
283 264 40 Α 50-59 Male 1402 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ.»ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:47:52
284 22 13 Γ 40-59 Female 1428 ΕΛΛΗ ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ 1965 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:48:02
285 265 41 Α 50-59 Male 1279 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1965 ATHLETICS-GUIDANCE.GR – ΣΔΥΜ 3:48:59
286 266 110 Α 40-49 Male 1425 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1972 KRP 3:49:00
287 267 42 Α 50-59 Male 1511 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 1968 3:49:30
288 268 111 Α 40-49 Male 1193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 1973 PEARL IZUMI GREECE 3:49:46
289 269 112 Α 40-49 Male 1064 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 A Σ ΝΕΜΕΑΣ 3:49:49
290 270 43 Α 50-59 Male 1067 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ 1964 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:49:56
291 271 8 Α60 Male 1266 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1956 3:50:44
292 272 44 Α 50-59 Male 1517 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:50:44
293 273 9 Α60 Male 1309 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1953 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 3:51:24
294 274 74 Α 30-39 Male 1509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΕΦΟΣ 1986 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 3:51:27
295 275 75 Α 30-39 Male 1351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:51:29
296 276 113 Α 40-49 Male 1331 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ 1973 3:51:55
297 277 45 Α 50-59 Male 1232 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 1966 3:52:28
298 278 114 Α 40-49 Male 1413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 3:53:14
299 279 76 Α 30-39 Male 1092 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:53:34
300 280 115 Α 40-49 Male 1083 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 OLYMPIA RUNNERS 3:53:37
301 281 77 Α 30-39 Male 1269 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 1982 MERENDA TEAM 3:53:40
302 282 116 Α 40-49 Male 1223 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 1975 MERENDA TEAM 3:53:40
303 23 10 Γ 17-39 Female 1051 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1985 ΣΔΥΜ 3:55:01
304 24 14 Γ 40-59 Female 1535 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ 1971 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:55:50
305 283 117 Α 40-49 Male 1542 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1971 MERENDA TEAM 3:55:52
306 284 78 Α 30-39 Male 1354 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 3:56:05
307 285 46 Α 50-59 Male 1194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 MEDEON 3:56:45
308 286 47 Α 50-59 Male 1082 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:56:57
309 25 11 Γ 17-39 Female 1530 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 3:56:57
310 287 118 Α 40-49 Male 1030 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ 1971 ΔΡΟΣΙΑ 3:57:08
311 288 48 Α 50-59 Male 1217 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:57:16
312 26 15 Γ 40-59 Female 1152 ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 3:57:27
313 289 79 Α 30-39 Male 1427 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1983 3:57:51
314 290 119 Α 40-49 Male 1239 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:58:31
315 291 80 Α 30-39 Male 1408 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ 1986 3:59:08
316 292 81 Α 30-39 Male 1091 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 1987 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ 3:59:43
317 293 35 Α 17-29 Male 1284 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1992 4:01:04
318 294 36 Α 17-29 Male 1567 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΤΗΣ – 4:02:20
319 295 10 Α60 Male 1060 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 DIAPLASI GYM 4:02:22
320 296 120 Α 40-49 Male 1314 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:02:37
321 297 37 Α 17-29 Male 1493 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 HAPPY THREE FRIENDS 4:02:56
322 298 38 Α 17-29 Male 1054 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 HAPPY THREE FRIENDS 4:03:00
323 299 39 Α 17-29 Male 1564 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ – 4:03:01
324 300 82 Α 30-39 Male 1016 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1981 NEWSDIET.GR 4:03:42
325 301 49 Α 50-59 Male 1338 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 1961 4:04:18
326 302 40 Α 17-29 Male 1447 ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΕΒΑΣ 1989 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:04:49
327 303 83 Α 30-39 Male 1345 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ 1981 HALKIDA 4:05:00
328 27 12 Γ 17-39 Female 1561 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΑ – 4:05:29
329 304 121 Α 40-49 Male 1488 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1977 ANEΞ 4:07:02
330 305 84 Α 30-39 Male 1380 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:07:06
331 306 11 Α60 Male 1436 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 4:07:09
332 28 1 Γ60 Female 1336 ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ 1955 4:07:10
333 307 85 Α 30-39 Male 1238 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ 1982 4:07:29
334 308 122 Α 40-49 Male 1365 ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1974 IBM CLUB 4:08:12
335 309 50 Α 50-59 Male 1431 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 4:09:39
336 310 123 Α 40-49 Male 1460 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 4:09:56
337 311 41 Α 17-29 Male 1565 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΟΣ – 4:09:57
338 312 86 Α 30-39 Male 1392 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:10:20
339 29 16 Γ 40-59 Female 1235 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1975 4:10:36
340 313 124 Α 40-49 Male 1181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1975 4:10:41
341 314 87 Α 30-39 Male 1081 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ 1986 4:11:25
342 30 17 Γ 40-59 Female 1524 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 4:11:33
343 315 125 Α 40-49 Male 1570 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ – 4:12:14
344 316 126 Α 40-49 Male 1441 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΛΑΣ 1970 RIGGING MATTERS 4:12:29
345 317 127 Α 40-49 Male 1236 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ 1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:40
346 31 18 Γ 40-59 Female 1062 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ 1972 YMITTOS RUNNERS 4:13:43
347 318 128 Α 40-49 Male 1114 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:44
348 319 51 Α 50-59 Male 1047 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 4:14:49
349 32 19 Γ 40-59 Female 1340 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ 1965 Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 4:17:26
350 320 52 Α 50-59 Male 1364 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:20:21
351 321 129 Α 40-49 Male 1144 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:23
352 322 12 Α60 Male 1275 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 1950 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:25
353 323 53 Α 50-59 Male 1141 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:26
354 324 88 Α 30-39 Male 1098 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1980 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 4:22:04
355 33 20 Γ 40-59 Female 1268 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 4:22:09
356 325 89 Α 30-39 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ/ KALAMATA TRAIL 4:22:09
357 326 54 Α 50-59 Male 1076 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:27:58
358 327 130 Α 40-49 Male 1481 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ 1977 4:29:11
359 328 42 Α 17-29 Male 1474 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1990 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:25
360 329 131 Α 40-49 Male 1393 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 4:29:29
361 34 21 Γ 40-59 Female 1176 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ 1961 YMITTOS RUNNERS 4:29:45
362 330 43 Α 17-29 Male 1108 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:29:47
363 331 90 Α 30-39 Male 1473 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1988 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:51
364 332 13 Α60 Male 1128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 1954 SPARTAN RUNNERS 4:32:06
365 333 55 Α 50-59 Male 1077 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:32:25
366 334 14 Α60 Male 1382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 4:32:59
367 335 56 Α 50-59 Male 1031 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 1964 XARISION SPARTIS 4:33:45
368 336 15 Α60 Male 1316 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:34:20
369 35 13 Γ 17-39 Female 1287 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΜΙΔΑΚΗ 1989 XAMOS 4:34:41
370 337 91 Α 30-39 Male 1131 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 1985 ΣΔΥΜ 4:37:13
371 338 57 Α 50-59 Male 1416 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:38:16
372 36 22 Γ 40-59 Female 1419 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:39:27
373 339 92 Α 30-39 Male 1188 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 1982 4:39:29
374 37 23 Γ 40-59 Female 1234 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1970 4:39:29
375 340 132 Α 40-49 Male 1252 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 4:40:14
376 341 133 Α 40-49 Male 1515 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:41:25
377 38 24 Γ 40-59 Female 1261 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 4:41:28
378 342 93 Α 30-39 Male 1160 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ 1981 ΣΔΥ. 4:47:01
379 39 25 Γ 40-59 Female 1049 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΪΝΑ 1962 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:47:08
380 40 2 Γ60 Female 1198 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ – ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1956 ΣΔΥΜ 4:47:08
381 343 134 Α 40-49 Male 1394 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 4:48:07
382 41 26 Γ 40-59 Female 1132 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 4:50:40
383 344 94 Α 30-39 Male 1525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 1981 4:51:25
384 42 27 Γ 40-59 Female 1569 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ – 4:58:03
385 345 16 Α60 Male 1483 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:05
386 346 58 Α 50-59 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 4:58:28
387 347 135 Α 40-49 Male 1071 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 1974 4:58:28
388 43 28 Γ 40-59 Female 1456 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 Α.Π.Σ.ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:52
389 348 136 Α 40-49 Male 1278 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:54
390 349 17 Α60 Male 1557 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1958 APOLLON 5:20:27
391 350 59 Α 50-59 Male 1285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 5:32:40
392 44 14 Γ 17-39 Female 1426 ΑΝΝΑ ΠΡΙΝΕΑ 1985 ΚΥΘΗΡΑ 5:40:00

5,5 χλμ.

Α/Α      Gender ΒΙΒ      Name    YOB     Club     5km

1          Male     252       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ    2003     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:24:58

2          Male     213       ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ     2001                 0:25:47

3          Male     159       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ   1999                 0:26:17

4          Male     65         ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΛΟΥΧ                                  0:26:52

5          Female  186       ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΟΥ          2002     ΣΠΑΡΤΗ           0:27:15

6          Male     164       ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983     SPARTIATES DROMEIS/DIMOPOULOS COACHING/HELLENIC POLICE RUNNING TEAM         0:27:40

7          Male     387       ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ     1984     ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ       0:27:54

8          Male     42         ΧΑΡΗΣ ΒΕΛΔΕΚΗΣ     1991     ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING    0:27:57

9          Male     64         ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ          2004     ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:15

10         Male     15         ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001                 0:28:18

11         Male     370       ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ    1976     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ           0:28:46

12         Male     36         ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ      2001                 0:29:42

13         Male     201       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ   1974     NO FEAR          0:29:49

14         Male     75         ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΚΑΣ    1972     ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ        0:29:50

15         Male     229       ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ    1990                 0:30:02

16         Male     342       ΜΑΡΚΟΣ ΠΡΕΝΤΙ        1999     ΑΠΟΕΛ            0:30:04

17         Male     371       ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ            2002                 0:30:13

18         Male     321       ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ   1997     ALL TERRAIN RUNNERS           0:30:15

19         Female  410       ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ            2002     ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ           0:30:24

20         Female  71         ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ                             0:30:45

21         Female  266       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ  1974     ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ    0:30:54

22         Male     322       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ     1969     ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ            0:31:21

23         Male     408       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        1968     ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ           0:31:28

24         Male     12         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ           1978     ΣΔΥ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:31:45

25         Male     246       ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ   1996                 0:31:49

26         Female  133       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ                                 0:32:25

27         Male     419       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  1974     ΣΔΥΜ   0:32:42

28         Male     163       ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΡΑΜΠΑΣ   1967     ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         0:32:44

29         Male     359       ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ   1992     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ           0:32:59

30         Male     123       ΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ                              0:33:03

31         Female  245       ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ     1988     RUN AWAY TRAIL TEAM          0:33:21

32         Male     309       ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ      1972     Γ.Σ. KALAMATA RUNNING PROJECT – ΣΔΥΜ   0:33:49

33         Female  320       ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ  1994                 0:34:05

34         Female  14         ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ         1974     NO FEAR          0:34:21

35         Male     46         ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ              ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  0:34:51

36         Male     63         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΡΑΣ                               0:35:10

37         Male     184       ΑΓΗΣ ΚΟΚΙΟΣ 1975     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ           0:35:27

38         Female  350       ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 1990     Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM        0:35:33

39         Male     112       ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ           1965     Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ       0:35:33

40         Female  130       ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ                            0:35:46

41         Male     45         ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΟΥΤΗΣ         1971                 0:35:51

42         Male     147       ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ  1955     ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         0:35:54

43         Male     349       ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ     1965     DIMDALAM 06 09          0:35:55

44         Female  187       ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ   1968     ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ           0:35:55

45         Female  228       ΜΑΡΙΑ ΛΟΗ     1984     GR RUNNERS    0:36:02

46         Male     121       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ  1995     ΣΔΥΜ   0:36:11

47         Male     205       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ         1965     ΣΔΥΜ   0:36:28

48         Male     125       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ                            0:36:32

49         Female  296       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ            2001     ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ       0:36:35

50         Male     168       ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1973                 0:36:54

51         Male     388       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ   1980     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ           0:37:20

52         Male     41         ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ       1972     ΣΔΥΜ   0:37:37

53         Male     386       ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΦΥΡΗΣ       1993                 0:38:02

54         Female  297       ΜΑΡΙΑ ΝΙΒΕΡΟΓΛΟΥ  1996                 0:38:02

55         Male     180       ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ                                  0:38:06

56         Female  124       ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ    1964     ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         0:38:07

57         Female  17         ΑΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ         1980     ΛΑΚΩΝΙΑ         0:38:34

58         Male     89         ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ                              0:38:46

59         Male     59         ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ                                0:38:51

60         Female  345       ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ  1988     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:52

61         Male     105       ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ   1988     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ           0:38:53

62         Female  302       ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ         1989                 0:38:58

63         Female  294       ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ      2003     ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ       0:39:11

64         Female  295       ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ        2003     ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ       0:39:11

65         Male     80         ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ      1996                 0:39:20

66         Female  62         ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1969     Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ          0:39:33

67         Male     9          ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ                              0:39:33

68         Male     269       ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΙΚΟΣ   1979     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:39:38

69         Male     363       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ          1965     Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ      0:39:38

70         Male     233       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ         1972     ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ           0:40:05

71         Female  192       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΛΗ  1985     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:05

72         Female  106       ΜΕΛΙΝΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ                           0:40:18

73         Male     261       ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΡΟΥΦΑΣ   1961     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:40:39

74         Male     256       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ           1961                 0:40:43

75         Male     425       ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ  –                       0:40:43

76         Female  264       ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ         1981     ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ         0:40:46

77         Male     426       ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΣ –                       0:40:52

78         Female  427       ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΥ      –                       0:40:54

79         Male     361       ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ                          0:40:56

80         Female  337       ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΙΤΣΟΥ        1992     PLIAKOS CAMP            0:41:05

80         Female  312       ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΗΝΟΒΙΟΥ                                  0:41:06

81         Female  161       ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ                                0:41:06

82         Male     172       ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΣΣΙΑΣ 1967     ΑΡΙΑΔΝΗ         0:41:06

83         Female  50         ΕΛΕΝΑ ΓΑΛΑΝΑΚΗ     1994     ATHENS           0:41:11

84         Male     81         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   0:41:22

85         Female  83         ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ    1989                 0:41:25

86         Male     107       ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ                                 0:41:26

87         Female  237       ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ       1966     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:28

88         Female  308       ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 1971     ΑΤΟΜΙΚΟ        0:42:15

89         Female  13         ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ         1971     ΑΤΟΜΙΚΟ        0:42:19

90         Male     268       ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ       1976     OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM     0:42:23

91         Male     11         ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ          1978                 0:42:23

92         Male     131       ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ            1955     SDYM   0:42:24

93         Female  331       ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΩΤΗ       1994     ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ          0:42:28

94         Female  66         ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ                         0:42:28

95         Female  67         ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ                                  0:42:33

96         Male     48         ΜΕΝΕΛΑΟΣ – ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ          1983     ΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ         0:42:39

97         Male     30         ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ                             0:42:46

98         Female  10         ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΩΚΑ       1997     ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ    0:42:50

99         Female  258       ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥΚΑ       1992                 0:42:50

100       Female  88         ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ   1965     ΣΔΥΜ   0:42:54

101       Male     149       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ                             0:43:18

102       Male     26         ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ    1967     GL CREATIONS            0:43:38

103       Male     18         ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ         1972     Ν. ΜΑΚΡΗ        0:43:44

104       Male     90         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ  1955     ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:43:49

105       Female  303       ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΑΚΟΥ        1990                 0:43:52

106       Female  339       ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ     1993     KALAMATA      0:44:32

107       Male     290       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ   1975     ΙΔΙΩΤΗΣ           0:45:09

108       Female  43         ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΑΛΕΟΥ                            0:45:11

109       Female  324       ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΗ         1983     ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ       0:45:13

110       Male     278       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ       1978                 0:45:29

111       Male     191       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ         1965     ΑΘΗΝΑ            0:45:31

112       Female  146       ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΣΟΦΑΚΟΥ                                  0:45:34

113       Male     38         ΝΙΚΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ                          0:46:04

114       Female  175       ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ           1993                 0:46:06

115       Female  209       ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ            1983     THE SPOT        0:46:07

116       Male     181       ΘΩΜΑΣ ΚΑΦΑΣΗΣ      1992                 0:46:08

117       Female  406       ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΑΡΑ          1971     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:46:23

118       Female  119       ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΙΑΚΗ     1986     ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ   0:46:23

119       Female  207       ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ   1985                 0:46:24

120       Male     49         ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ   1952     MΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ  0:46:30

121       Female  127       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ    1978     Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ            0:46:31

122       Male     300       ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1974                 0:46:41

123       Male     101       ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ            1991                 0:46:47

124       Female  74         ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΟΒΟΣΤΗ        1972                 0:46:49

125       Male     253       ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ          1963     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:46:51

126       Male     424       ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΨΙΛΟΛΥΓΝΟΣ     –                       0:46:55

127       Female  151       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ                                0:48:00

128       Female  314       ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ    1979     –           0:48:06

129       Male     325       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ   1984     GR RUNNERS    0:48:12

130       Male     395       ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ         1976     Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ      0:48:44

131       Female  7          JAYNE WILKINSON      1957     SDYM   0:48:46

132       Female  60         ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ                                    0:48:47

133       Male     51         ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ          1966     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:47

134       Male     22         ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ     2003                 0:48:51

135       Male     21         ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ     1972                 0:48:56

136       Female  162       ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ   1963     ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         0:49:11

137       Female  242       ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ           1969     ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:49:37

138       Female  58         ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ   1961                 0:50:03

139       Female  37         ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977     ΟΧΙ      0:50:21

140       Male     156       ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ           1975                 0:50:35

141       Male     27         ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ            1973                 0:50:35

142       Male     413       ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΩΤΗΣ        1979     ΣΙΝΔΟΣ            0:50:38

143       Male     47         ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ   1982                 0:50:38

144       Male     195       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ       1970     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:50:42

145       Female  378       ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ        1962     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:47

146       Female  357       ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ          1990                 0:50:53

147       Male     174       ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ  1962                 0:51:10

148       Male     397       ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957     ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:11

149       Female  385       ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ            1978     ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ         0:51:15

150       Female  236       ΙΣΙΔΩΡΑ ΜΑΡΑΚΗ       1987                 0:51:56

151       Female  100       ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ      1992     ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ         0:52:12

152       Female  170       ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ       1992     TO SVELTO KOYNELI   0:53:02

153       Male     97         ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ                          0:53:08

154       Female  93         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ                               0:53:09

155       Female  142       ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ                           0:53:10

156       Male     136       ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ                           0:53:11

157       Female  316       ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1980     ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ         0:53:15

158       Male     423       ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1970                 0:53:20

159       Female  311       ΑΚΤΑΙΑ ΟΝΟΔΗ          1980     GR RUNNERS    0:54:03

160       Male     141       ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ  1971     ΑΡΓΟΣ 0:54:43

161       Female  70         ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ     1984                 0:54:45

162       Female  232       ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ           1973     ΑΡΓΟΣ 0:54:48

163       Male     336       ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ        1962     ΑΡΓΟΣ 0:55:51

164       Female  6          MARTHA GRACEY        1946     SAFANS           0:58:23

165       Male     3          JAMES GRACEY            1949     SAFANS           0:58:23

166       Female  307       ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΑΛΑ    1971                 0:58:29

167       Female  108       ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΖΙΑΒΡΑ   1982     ΒΡΕΣΘΕΝΑ     1:01:02

168       Female  84         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ                                  1:01:06

169       Male     31         ΠΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ                                  1:01:15

170       Male     78         ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ         1971     ΚΟΚΟΚΟ         1:01:20

171       Female  129       ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ      1957     ΟΜΑΔΑ «ΟΔΕΥΩ»        1:05:46

172       Female  165       ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ         1960     ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ           1:13:26

173       Female  177       ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ    1991                 1:13:41

174       Male     299       ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ        1990                 1:13:42

175       Female  169       ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΥΛΑ                              1:19:21

176       Female  92         ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ            1964     ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ   1:21:39

177       Female  102       ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ                           1:22:01

178       Female  281       ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ            1946     Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ            1:32:05

179       Male     104       ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΩΠΟΥΛΟΥ                                   1:32:08

180       Male     140       ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ       1985     ROTTENWALKERS        1:32:55

181       Female  82         ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΥ          1987     ROTTENWALKERS        1:33:07

182       Male     157       ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ                               1:36:26

183       Female  53         ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ      1962                 1:41:30

184       Female  223       ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ      1966     ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:32

185       Male     52         ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ           1958                 1:41:33

186       Female  160       ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΥΛΗΦΕΤΗ                                  1:45:42

Previous ArticleNext Article

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα – Αποτελέσματα

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα - Αποτελέσματα

22, 6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish22km
1 , 1 ,1 40-49 ΕΤΩΝ Male 2851 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 SALOMON HELLAS 2:10:49.714
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 2864 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ 1987 ARKALOS 2:11:50.480
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 2812 ANTONIOS PROTOPAPADAKIS 1983 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:22:21.667
4 , 4 , 1 20-29 ΕΤΩΝ Male 2832 ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ 1992 2:27:22.217
5 , 5 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 2857 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 1973 ZAROS TRAIL RACE 2:28:10.040
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 2844 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ – 2:28:10.167
7 , 1 ,4 30-39 ΕΤΩΝ Female 2856 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 1989 LA SPORTIVA TEAM GREECE 2:29:28.660
8 , 7 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 2819 ΑΧΜΕΤ ΑΜΜΑΡ 1989 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:30:56.184
9 , 8 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 2829 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ 1976 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:36:35.954
10 , 9 , 5 30-39 ΕΤΩΝ Male 2867 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 1980 ΟΦΗ 2:39:02.577
11 , 10 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 2881 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1956 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 2:41:27.340
12 , 11 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 2902 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – 2:41:28.010
13 , 12 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 2875 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1988 ΣΔΥΡ 2:41:34.384
14 , 13 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 2869 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1974 OYK 2:42:11.980
15 , 14 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 2842 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:47:04.424
16 , 15 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 2903 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ – 2:52:08.104
17 , 16 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 2811 PAWEL PIWKO 1980 2:53:58.214
18 , 17 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 2831 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ 1967 2:55:35.837
19 , 18 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 2834 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1990 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ 2:55:39.584
20 , 19 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Male 2855 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ 1981 2:55:43.484
21 , 20 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 2805 PIOTR JURGA 1986 IM-POSSIBLE TEAM 2:57:13.324
22 , 21 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 2847 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΗΣ 1980 ΣΔΥΡ 2:57:32.600
23 , 2 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Female 2813 MARIA LILIANA SARU 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:58:14.494
24 , 22 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 2861 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1984 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:58:54.010
25 , 23 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 2823 ΑΒΡΑΑΜ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2:58:55.864
26 , 24 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 2874 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 2:59:36.307
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 2852 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΑΡΑ 1965 ΣΔΥΧ-ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 3:02:34.940
28 , 25 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 2886 ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ 1965 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 3:03:43.024
29 , 26 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Male 2850 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 1975 KAMPAXIS TEAM 3:03:51.397
30 , 27 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Male 2878 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1990 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:06:54.394
31 , 28 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 2824 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1980 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 3:08:14.700
32 , 29 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 2806 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 1966 SMK 3:08:22.337
33 , 30 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Male 2854 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ 1970 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:08:45.514
34 , 4 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 2807 ANNA KONKINA 1995 3:11:37.460
35 , 31 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 2863 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:07.070
36 , 32 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 2802 MARKAKIS DIMITRIOS 1990 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:14:21.120
37 , 33 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 2836 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1990 ΣΜ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:32.220
38 , 34 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Male 2883 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:40.137
39 , 35 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 2822 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 2000 3:16:24.507
40 , 36 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 2909 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ – 3:17:20.854
41 , 37 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 2839 ΜΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 1986 ΔΙ.ΑΣ. 3:18:30.474
42 , 38 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Male 2860 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS NATURE TRAIL/IRUN MAGAZINE 3:18:52.250
43 , 39 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 2877 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ 1983 3:19:41.734
44 , 40 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Male 2859 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1984 3:20:36.074
45 , 41 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Male 2888 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΠΑΣΗΣ 1989 MOUNTAINCLUB 3:22:53.237
46 , 5 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Female 2816 ANNA VELEVA 1975 ΣΔΥΡ 3:23:06.347
47 , 42 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Male 2837 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ 1973 ΑΠΑΤΟΣ ΜΟΥ 3:25:00.664
48 , 43 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 2885 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΦΗΣ 1976 Ο.Υ.Κ. 3:27:42.600
49 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 2803 MOHAMAD ALI EL CHAMI 1993 3:31:46.810
50 , 45 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 2893 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ 1981 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 3:33:28.947
51 , 46 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 2899 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:10.834
52 , 47 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 2871 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:18.704
53 , 48 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 2879 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 1954 ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:37:38.154
54 , 49 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Male 2884 ΤΑΣΟΣ ΣΟΛΑΚΑΚΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:38:18.777
55 , 50 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 2826 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ 1982 3:38:20.137
56 , 51 , 4 60+ ΕΤΩΝ Male 2815 RAPHAEL VAN DEN BROECK 1953 ΣΔΥΡ 3:39:25.347
57 , 52 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 2872 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.130
58 , 53 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 2858 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1965 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.220
59 , 54 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 2873 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 1988 CORPUS GYM 3:42:43.857
60 , 55 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 2862 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1984 3:43:38.594
61 , 56 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 2904 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ – 3:43:47.050
62 , 57 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 2827 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1974 3:44:12.640
63 , 58 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Male 2908 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ – 3:44:30.450
64 , 59 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 2868 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ 1966 HERAKLION 3:44:49.940
65 , 60 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 2865 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ – 3:50:06.954
66 , 61 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 2843 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:51:28.147
67 , 6 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 2825 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1981 3:56:08.777
68 , 62 , 5 60+ ΕΤΩΝ Male 2808 WOLF LUSTIG 1954 4:00:50.190
69 , 63 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Male 2894 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 4:01:16.880
70 , 7 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Female 2876 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1978 ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 4:02:09.880
71 , 8 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Female 2891 ΜΠΕΤΥ ΦΛΩΡΑ 1964 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 4:03:37.650
72 , 64 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 2906 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΟΥΧΑΣ – 4:07:53.720
73 , 65 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 2820 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ 1999 4:08:21.797
74 , 9 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 2890 ΖΩΗ ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ 1998 4:08:22.177
75 , 66 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Male 2841 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 1986 EVIA TRAIL RUNNING 4:10:16.197
76 , 67 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 2905 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ – 4:10:43.810
77 , 68 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 2907 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΘΕΝΑΚΗΣ – 4:10:43.814
78 , 69 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Male 2801 NIKOS DELIAKIS 1965 4:12:53.440
79 , 70 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 2880 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ 1956 4:17:54.987
80 , 71 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Male 2846 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΝΟΣ 1978 4:17:55.137
81 , 72 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 2810 VASILEIOS NETIS 1980 ROUT FAMILY 4:18:02.104
82 , 10 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Female 2817 ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:18:47.414
83 , 73 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Male 2833 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1972 4:19:45.757
84 , 74 , 6 60+ ΕΤΩΝ Male 2840 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:19:55.230
85 , 75 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Male 2845 ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ 1974 4:26:28.170
86 , 76 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Male 2830 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ 1984 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 4:28:23.637
87 , 77 , 24 40-49 ΕΤΩΝ Male 2900 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ – 4:36:44.524

6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish6km
1 , 1 ,1 20-29 ΕΤΩΝ Male 287 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1990 MIKRO JIM 0:45:38.540
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 297 ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΡΙΟΣ 1986 MIKROJIM 0:51:04.950
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΡΑΚΗΣ 1980 MIKRO JIM 0:54:11.434
4 , 4 , 1 40-49 ΕΤΩΝ Male 345 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ – 0:54:39.607
5 , 5 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 264 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1958 PALEOCHORA TRT 0:54:46.500
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 213 GEORGIOS PROTOPAPADAKIS 1982 #THELUNATICS 0:55:27.614
7 , 7 , 4 30-39 ΕΤΩΝ Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1981 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 0:55:44.144
8 , 1 ,5 30-39 ΕΤΩΝ Female 276 ΝΙΚΗ ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ 1987 MIKROJIM 0:56:10.107
9 , 8 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 273 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ 1980 MIKROJIM 0:56:54.360
10 , 9 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 302 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΝΤΖΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:23.570
11 , 10 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 320 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 0:57:43.200
12 , 11 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 288 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:52.474
13 , 2 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Female 283 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1982 ΑΡΚΑΛΟΣ 0:58:33.167
14 , 12 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 279 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1990 0:58:44.140
15 , 13 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 272 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ 1969 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:59:13.457
16 , 14 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 278 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ 1955 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 0:59:39.024
17 , 15 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 342 ΚΩΣΤΑΣ ΣΗΦΑΚΗΣ – 1:00:45.234
18 , 16 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 282 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1988 ΑΕΠΕ 1:00:46.817
19 , 17 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 241 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ 1980 AFORDAKOS 1:02:47.160
20 , 18 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Male 344 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ – 1:03:00.847
21 , 19 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 223 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 1966 ΟΥΚ 1:03:16.734
22 , 20 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 252 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΥΡΑΤΖΗΣ 1979 1:04:05.397
23 , 21 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 267 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ 1981 1:05:32.020
24 , 22 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 207 DIMITRIS KALOGERAKIS 1981 – 1:06:00.607
25 , 23 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 1981 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:06:02.480
26 , 24 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 226 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ 1972 Ο.Υ.Κ. 1:07:00.080
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 298 ΛΙΑ ΣΑΒΒΑΚΗ 1967 ΡΕΘΥΜΝΟ 1:07:14.410
28 , 25 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 335 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΄ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ – 1:08:08.734
29 , 26 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 228 ΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ 1994 1:08:11.404
30 , 27 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 337 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ – 1:09:13.234
31 , 28 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 336 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΥΡΗΣ – 1:09:14.204
32 , 29 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 220 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 1:09:15.204
33 , 4 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Female 339 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ – 1:09:52.370
34 , 30 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 263 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 1983 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 1:10:04.350
35 , 31 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 341 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΠΕΤΖΙΔΑΚΗΣ – 1:10:55.747
36 , 5 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Female 291 ΕΥΗ ΠΕΤΡΑΚΗ 1998 ΟΥΚ 1:11:48.627
37 , 6 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Female 229 ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ 1989 ΑΟΣ 1:12:57.147
38 , 7 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Female 239 ΠΕΛΑΓΙΑ ΖΟΥΜΗ 1982 1:13:36.307
39 , 32 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 333 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ – 1:14:30.080
40 , 33 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 271 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 1968 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:14:32.850
41 , 34 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 307 ΜΥΡΩΝ ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 1969 ΣΜΚ 1:15:06.704
42 , 8 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 206 ANZHELIKA IASTREMSKA 1989 1:15:48.634
43 , 35 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 325 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ 1981 1:16:15.064
44 , 9 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Female 259 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1978 MOUNTAINCLUB 1:16:15.874
45 , 36 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Male 324 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
46 , 10 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Female 261 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΑΛΑΧΑ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
47 , 37 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 256 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:17:39.600
48 , 11 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Female 274 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ 1980 1:17:42.140
49 , 38 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 331 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ – 1:17:42.800
50 , 39 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ 1978 1:17:48.160
51 , 12 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Female 284 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1976 ROADRUNNERS 1:20:28.644
52 , 40 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Male 251 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΦΑΚΗΣ 1974 1:22:09.957
53 , 41 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΗΣ 1992 1:22:12.484
54 , 42 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 295 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 1992 1:22:13.257
55 , 43 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 322 ΕΜΜΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΑΚΗΣ 1983 1:22:51.214
56 , 13 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Female 231 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗ ΕΥΗ 1976 1:24:20.440
57 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 245 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1992 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:24:28.994
58 , 45 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ – 1:24:30.514
59 , 46 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 265 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:07.720
60 , 47 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 317 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΛΟΥΡΗΣ 1960 ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 1:26:09.994
61 , 48 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 304 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1970 ΣΜΚ 1:27:02.517
62 , 49 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1981 ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1:29:03.474
63 , 14 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 225 ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ 1981 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:30:16.937
64 , 15 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Female 255 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ 1966 1:30:23.534
65 , 50 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 1967 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1:30:25.527
66 , 16 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Female 202 GEWRGIA ASPRADAKI 1988 AEROCROSS 119 1:30:26.257
67 , 51 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 343 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – 1:31:05.377
68 , 52 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ 1971 KAMPAXIS TEAM 1:31:38.764
69 , 53 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 209 GEORGIOS LEMONAKIS 1978 HERAKLIO 1:32:06.417
70 , 17 , 13 50-59 ΕΤΩΝ Female 277 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ 1963 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 1:34:22.790
71 , 54 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 281 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1973 1:36:18.167
72 , 18 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Female 326 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΙΚΗ ΧΑΧΛΑΚΗ 1994 1:37:20.197
73 , 55 , 14 50-59 ΕΤΩΝ Male 236 ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1967 1:37:57.744
74 , 56 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 315 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΘΕΝΑΚΗΣ 1970 MALIA 1:38:04.364
75 , 19 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Female 214 EVGENIA ZUEVA 1984 MALIA 1:38:05.247
76 , 57 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:39:09.494
77 , 58 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 234 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ 1984 1:39:36.444
78 , 20 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Female 210 GIANNA MELESSANAKI 1981 ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ 1:42:52.827
79 , 59 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 327 ΜΑΝΟΣ ΧΙΣΚΑΚΗΣ 1974 1:45:09.270
80 , 21 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 323 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ 1994 MIKRO JIM 1:46:42.930
81 , 22 , 3 -19 ΕΤΩΝ Female 270 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2003 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:46:52.780
82 , 60 , 4 -19 ΕΤΩΝ Male 208 ALEXANDROS KAMPAXIS 2007 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 1:46:52.784
83 , 23 , 33 30-39 ΕΤΩΝ Female 238 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 1980 BOCELLI 1:47:18.047
84 , 61 , 15 50-59 ΕΤΩΝ Male 308 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΑΝΑΚΗΣ 1968 1:47:43.050
85 , 62 , 34 30-39 ΕΤΩΝ Male 318 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 1983 1:47:43.274
86 , 63 , 35 30-39 ΕΤΩΝ Male 250 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ 1983 1:48:26.894
87 , 64 , 12 20-29 ΕΤΩΝ Male 211 MARKO MRDJENOVIC 1996 NOTHING 1:50:31.184
88 , 24 , 13 20-29 ΕΤΩΝ Female 204 ELSA CHEDID 1994 ELSA CHEDID 6 1:50:31.187
89 , 65 , 16 50-59 ΕΤΩΝ Male 338 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ – 1:51:45.910
90 , 25 , 36 30-39 ΕΤΩΝ Female 233 ΑΘΗΝΑ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗ 1987 1:53:16.867
91 , 66 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 289 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1978 1:53:21.814
92 , 67 , 5 -19 ΕΤΩΝ Male 293 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 2010 PEPITO TEAM 1:53:28.584
93 , 68 , 37 30-39 ΕΤΩΝ Male 292 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1980 PEPITO TEAM 1:53:28.767
94 , 26 , 38 30-39 ΕΤΩΝ Female 332 ΜΑΝΙΑ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΚΗ – 1:56:34.840
95 , 27 , 39 30-39 ΕΤΩΝ Female 230 ΜΠΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 1988 1:56:34.840
96 , 28 , 40 30-39 ΕΤΩΝ Female 340 ΝΙΚΗ ΣΑΡΙΔΑΚΗ – 1:56:57.767
97 , 29 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Female 316 ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΙΦΗ 1974 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:54.877
98 , 69 , 17 50-59 ΕΤΩΝ Male 254 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1967 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:55.420
99 , 30 , 6 -19 ΕΤΩΝ Female 310 ΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗ 2008 1:59:59.620
100 , 70 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Male 311 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ 1978 2:09:01.144
101 , 31 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Female 253 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 1972 2:13:00.140
102 , 32 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Female 300 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΡΗ 1975 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:16:28.550
103 , 33 , 7 -19 ΕΤΩΝ Female 269 AΓΑΠΗ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2005 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2:30:54.940

Ο Δρόμος Ταχυδρόμου 2019 – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος Ταχυδρόμου 2019 - Αποτελέσματα

44 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 105 Περικλής Ασπρούδης MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α4 3:54:19
2 114 Κωνσταντίνος Μπαρμπούτης MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α1 3:54:59
3 116 Νίκος Νικολάου 3P Α2 4:07:14
4 123 Ιωάννης Τσούρης MARATHON CORNER 1 Α3 4:11:42
5 118 Αντώνης Ντάσιος ΝΑΟΥΣΑ-ΒΕΡΜΙΟ TRAIL TEAM Α3 4:24:24
6 124 Δημήτριος Τυπάλδος Run Forever Α3 4:29:06
7 112 Σωτήρης Μανουδάκης 3P Α4 4:30:48
8 101 Kayoko Tabata Run Forever Γ 4:32:02
9 121 Ξενοφών Ράμιας MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α2 4:32:58
10 122 Δημήτριος Τζιώνας ΝΑΟΥΣΑ-ΒΕΡΜΙΟ TRAIL TEAM Α2 4:39:14
11 104 Θεοδώρα Αναστασιάδη 3P Γ 4:47:02
11 126 Λαμπρινή Ντούση Γ 4:47:02
13 106 Γιάννης Γαλανόπουλος GLAM ROCK/METAL Α3 4:49:59
14 100 Κώστας Ξένος 5:00:12
14 107 Αλέξανδρος Γιώτης 3P Α3 5:00:12
14 117 Μιχάλης Νικολόπουλος 3Π-ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Α4 5:00:12
17 111 Ασημίνα Ιγγλέζου Dynafit Γ 5:17:13
18 109 Νίκος Δ Α4 5:45:37
19 115 Δημήτριος Μπιντάκας ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α4 5:54:00
20 108 Θεοδόσιος Γκούντος Outdoor Games Running Team 5:54:46
21 113 Αργύριος Μανώλας Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α3 5:55:47
22 125 Βασίλης Παπαδημητρίου ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ/ΣΔΑΡΤΑΣ Α3 6:04:52
22 103 Χρήστος Κούρτης ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ/ΣΔΑΡΤΑΣ Α4 6:04:52
24 120 Γεωργία Παπαδοπούλου ATHENS Γ 6:09:10
25 110 Σταύρος Δαλδαράς ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 6:20:30
26 127 Αικατερίνη Χατζηνικολάου Γ DNS

25,5 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 234 Δημήτρης Δρούγκας Α2 1:47:18
2 215 Κοσμάς Κωνσταντινίδης Α4 1:51:42
3 221 Ηλίας Νάτσιας ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 1:52:57
4 231 Αναστασίος Τομαράς Α3 1:53:12
5 219 Απόστολος Μπάρκας MPAGIA RUNNERS Α3 1:56:40
6 228 Χρήστος Συρμακέσης Α2 1:58:15
7 202 Βαγγέλης Σουραβλιάς Α3 2:03:37
8 210 Παναγιώτης Λεμονάκης Α3 2:05:49
9 214 Δημήτρης Κριαράς FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α1 2:06:24
10 102 Παύλος Χατζόπουλος Α3 2:09:38
11 232 Ευάγγελος Τζίμαρης Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α3 2:12:50
12 223 Άγγελος Παππάς ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α4 2:17:27
13 200 Αλέξανδρος Βόλλας Α4 2:20:44
14 220 Δημήτρης Μπέλλος ZERO LAKE RUN Α1 2:22:27
15 212 Αριστέα Κορδά ΣΔΙ Γ 2:22:39
16 206 Αλέξανδρος Γιώτης Α3 2:23:53
17 225 Γεωργία Σιώζου ΙΩΑΝΝΙΝΑ Γ 2:25:25
18 235 Χριστόφορος Κωσταγιάννης SPORTIFS.GR TRAIL RUNNERS Α 2:27:17
19 211 Χρήστος Κοντόπουλος Α2 2:28:03
20 218 Γιάννης Μπαλαμπάνης Α2 2:29:08
21 217 Κοσμάς Μαζιανίτης Α3 2:29:18
22 201 Αρετή Αγγέλη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ 2:31:51
23 213 Δημήτρης Κούκος ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α4 2:34:00
24 208 Αθανάσιος Ματσούλης Α4 2:39:30
25 222 Μαρία Παπαντωνίου Γ 2:40:40
26 209 Φώτης Καζιάνης ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 2:52:15
27 205 Γιώργος Γιαννίκος GLUB IOANNINON Α4 2:57:50
28 204 Δημήτρης Βόρδος ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ Α3 3:08:44
29 227 Χριστίνα Συρακοπούλου Γ 3:08:45
30 226 Μανώλης Σπόργιτας Α4 3:12:20
31 203 Άγγελος Βαρβέλης Α3 3:23:54
32 224 Ιωάννης Παρτσαλίδης Α4 3:38:02
33 216 Γωργία Λαμπροπούλου ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς Γ 3:38:28
34 229 Τηλέμαχος Τζικέρος Α2 4:57:02
34 207 Ειρήνη Δεμερτζή Γ 4:57:02

8,5 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 522 Γιάννης Σταλίκας Α 0:35:32
2 512 Ηλίας Λαμπρούσης ZERO LAKE RUN Α 0:35:55
3 511 Θεόδωρος Αρλέτος Α 0:37:33
4 501 Οδυσσέας Κουκέσης Α 0:40:16
5 517 Αλέξανδρος Νούσιας 3P Α 0:42:10
6 505 Δημήτρης Κέφης Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ Α 0:42:11
7 520 Σωκράτης Ντακαλέτσης SPORTIFS.GR Α 0:42:50
8 535 Χρήστος Καραμπάς Α 0:43:01
9 518 Ιωάννης Μπέλλος Α 0:44:09
10 525 Σταύρος Στραγάλης ΜΑΤΣΟΥΚΙ Α 0:45:48
11 513 Άρης Λιαπάτης Α 0:46:48
12 514 Βασίλειος Λιάπης Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α 0:47:02
13 507 Παρασκευή Κοτζαμουράτογλου ZERO LAKE RUN Γ 0:47:26
14 530 Σάκης Χάιδος Α 0:48:11
15 503 Χαράλαμπος Δρόσος ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α 0:49:42
16 515 Τάσος Κεφαλάς Α 0:49:49
17 528 Michail Τσες ELEOUSA_IOANNINA Α 0:50:06
18 531 Γεωργία Χαραλαμπίδου ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ 0:51:12
19 509 Σωκράτης Κουρλής Α 0:51:33
20 526 Δημήτρης Τάτσης ZERO LAKE RUN Α 0:52:32
21 534 Ελπίδα Γιώτη ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΚΡΙΑΚΟΥΡΑ Γ 0:53:50
22 516 Ιωάννης Μπούρσινος FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α 0:54:56
23 504 Στέλλα Μυλωνοπούλου Γ 0:57:02
24 519 Θεοδώρα Παππά ZERO LAKE RUN TEAM Γ 0:57:19
25 510 Γιώργος Κτενάς FUNCTIONAL DEPARTMENT Α 0:58:57
26 506 Επαμεινώνδας Κοντοπρίας THE FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α 0:59:09
27 529 Βασίλειος Φραγκάκης Α 1:01:07
28 524 Χρήστος Μυλωνάς Α 1:01:21
29 533 Διομήδης Χρήστου VOLVO RACING TEAM Α 1:01:50
30 508 Μαργαρίτης Κούκος Α 1:03:18
31 523 Αθανάσιος Μπιντάκας Α 1:06:20
32 521 Δημήτρης Σκλαβενίτης THE FUNCTIONAL DEPARTMENT Α 1:07:00
33 527 Χρήστος Τριάντος Α 1:07:23
34 502 Χρήστος Γκιτέρσος VOLVO RACING TEAM Α 1:08:12
35 500 Tish Archer Γ 2:04:35
35 532 Δέσποινα Χατζηχαραλάμπους Γ 2:04:35

8ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας – Αποτελέσματα

Το Half Marathon app επιστρέφει

Αποτελέσματα Ημιμαραθωνίου

Αποτελέσματα Αγώνα Δρόμου 5χλμ

Αποτελέσματα Αγώνα Δρόμου 3χλμ

Tα αποτελέσματα του αγώνα επίδειξης ΑΜΕΑ των 21χλμ.

11ος Αγώνας δρόμου Καθαράς Δευτέρας – Aποτελέσματα

11ος Αγώνας δρόμου Καθαράς Δευτέρας - Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
11ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ 10.000Μ ΧΡΟΝΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ

Άνδρες

1ος ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2ος ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ος ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

Γυναίκες

1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ
2η ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ
3η ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 40.33
2 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41.33
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 43.14
4 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44.20
5 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45.38
6 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47.09
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 47.18
8 ΑΣΛΑΝΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 48.10
9 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48.29
10 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50.24
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 51.50
12 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 52.08
13 ΚΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52.32
14 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΆΚΗΣ 53.00
15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 53.15
16 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53.19
17 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 53.43
18 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53.43
19 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 53.52
20 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 54.00
21 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 54.06
22 ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 54.09
23 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 54.11
24 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 54.23
25 ΓΚΡΕΙΣΙ ΤΖΕΙΜΣ 54.25
26 ΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54.27
27 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54.34
28 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54.42
29 ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 55.42
30 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 56.12
31 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56.30
32 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56.37
33 ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 57.43
34 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57.53
35 ΠΑΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 58.02
36 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 58.33
37 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 58.47
38 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59.27
39 ΓΚΟΓΚΟΥ ΛΙΛΑ 1.00.08
40 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.00.09
41 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1.00.22
42 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.00.23
43 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.00.52
44 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1.00.58
45 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.01.19
46 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.01.32
47 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ 1.01.37
48 ΓΕΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.01.40
49 ΒΑΛΤΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1.01.41
50 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.01.45
51 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.01.47
52 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΆΚΗΣ 1.02.18
53 ΤΡΟΥΝΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ 1.02.39
54 ΔΟΥΔΙΝΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 1.03.28
55 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.03.28
56 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1.03.30
57 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.03.30
58 ΛΑΓΙΟΣ ΒΑΚΗΣ 1.03.46
59 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΆΛΕΞ 1.04.04
60 ΜΠΟΥΣΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.04.10
61 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.04.14
62 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1.04.46
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.04.51
64 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1.05.03
65 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1.05.40
66 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.05.41
67 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.06.05
68 ΚΑΓΙΟΚΟ ΤΑΜΠΑΤΑ 1.06.20
69 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.20
70 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.20
71 ΒΑΡΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1.06.30
72 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.06.57
73 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.07.07
74 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.07.07
75 ΚΑΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.07.15
76 ΚΙΤΣΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.07.18
77 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 1.07.44
78 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.07.44
79 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.08.00
80 ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ 1.08.06
81 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1.08.11
82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΩΓΩ 1.08.30
83 ΜΠΕΡΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1.08.30
84 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.08.31
85 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ 1.08.40
86 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ 1.08.40
87 ΜΟΥΡΤΖΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.09.10
88 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.09.19
89 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 1.09.48
90 ΜΠΟΤΖΙΟΝΕ ΜΑΡΕΚ 1.10.00
91 ΣΟΥΧΟΤΣΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 1.10.00
92 ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1.10.05
93 ΡΟΥΓΓΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.10.05
94 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.10.32
95 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.10.45
96 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1.10.51
97 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.10.58
98 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.11.36
99 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.12.11
100 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΖΩΝ 1.12.20
101 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.12.53
102 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.13.07
103 ΠΛΕΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 1.13.38
104 ΚΑΣΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1.13.44
105 ΓΚΕΜΠΕΣ ΣΩΣΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.13.50
106 ΛΙΛΗ ΛΙΑΠΗ 1.13.56
107 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.14.20
108 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.14.40
109 ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.14.41
110 ΖΑΒΟΥΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1.14.42
111 ΦΕΡΜΕΛΗ ΖΟΡΖΕΤΑ 1.14.50
112 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.16.04
113 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.16.14
114 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.16.19
115 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΟΣ 1.17.10
116 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.17.10
117 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 1.17.20
118 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.17.40
119 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.17.50
120 ΑΜΠΑ ΔΑΝΑΗ 1.17.51
121 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.17.52
122 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.18.15
123 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.19.20
124 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΙ 1.19.21
125 ΔΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.19.22
126 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.19.32
127 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.19.32
128 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1.20.17
129 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.20.30
130 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.20.30
131 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.21.15
132 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.21.45
133 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1.21.45
134 ΤΟΥΡΓΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.22.25
135 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.22.45
136 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.22.40
137 ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.22.41
138 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1.22.42
139 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.22.43
140 ΧΑΡΑΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.23.12
141 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.23.20
142 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.23.20
143 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.24.22
144 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.24.33
145 ΝΕΦΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.25.30
146 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.26.00
147 ΤΣΙΦΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1.26.00
148 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1.26.35
149 ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.27.03
150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1.27.05
151 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.27.12
152 ΓΚΛΟΤΣΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1.27.13
153 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1.28.10
154 ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 1.28.10
155 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.29.00
156 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.29.00
157 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.29.01
158 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1.29.10
159 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.29.10
160 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.30.03
161 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.31.20
162 ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.31.21
163 ΓΚΡΕΙΣΙ ΜΑΡΘΑ 1.32.33
164 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.32.52
165 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.32.52
166 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.33.07
167 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 1.33.07
168 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.33.38
169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1.33.56
170 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.34.18
171 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.36.20
172 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.36.20
173 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.38.10
174 ΤΣΑΠΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.38.12
175 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΕΤΗ 1.38.30
176 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1.38.30
177 ΒΙΝΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.38.50
178 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.40.22
179 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1.40.22
180 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1.43.35
181 ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.51.20

ΠΕΡΠΑΤΗΤΕΣ

ΜΠΡΆΤΣΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ
ΠΗΧΑ ΓΙΑΝΝΑ
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΕΛΕΑΝΑ
ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΝΑ ΙΣΙΔΩΡΑ
ΚΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΖΙΝΙΩΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
ΡΕΙΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΟΕΚΕΜΕΡ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΕΒΑ ΜΠΟΡΙΣΟΒΑ
ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΌΛΓΑ
ΜΑΡΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΈΦΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ
ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΙΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΙΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ ΜΑΡΙΑ
ΑΒΡΑΑΜ ΑΡΓΥΡΩ
ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΖΑ ΗΛΙΑΝΝΑ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΡΔΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΓΙΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΗΝΩΝ
ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΛΥΒΑΝΟΥ ΖΩΡΖΕΤΑ

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 300.Μ

1o ΑΓΟΡΙ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1ο ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΙΚΗΤΡΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΡΤΕΜΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΜΆΡΚΟΣ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΊΑ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ
ΛΆΝΤΕΡΚΗ ΝΕΦΈΛΗ
ΛΙΆΠΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ
ΤΟΥΛΓΈΛΟΓΛΟΥ ΓΙΆΝΝΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΦΆΝΗΣ
ΖΕΡΒΟΎ ΕΥΓΕΝΊΑ
ΖΕΡΒΌΣ ΑΡΙΣΤΕΊΔΗΣ
ΜΠΟΥΓΆΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΓΚΌΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΏΛΗΣ
ΓΚΟΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΏΡΑ
ΒΆΘΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
ΒΆΘΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ
ΛΟΥΠΕΛΚΉΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΝΔΎΛΗΣ ΗΛΊΑΣ
ΓΚΟΒΕΟΥ ΕΦΗ
ΓΚΟΒΕΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΚΕΒΟΡΚΙΆΝ ΜΑΝΩΛΙΑ
ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΕΡΜΑΣΗ ΣΟΦΊΑ
ΣΤΕΡΜΑΣΗ ΘΕΟΔΏΡΑ
ΘΕΌΔΩΡΟΓΙΆΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΉ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ
ΚΟΝΤΟΥΔΆΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ
ΚΟΝΤΟΥΔΆΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΆΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ
ΦΑΚΊΝΟΥ ΣΤΈΛΛΑ
ΚΟΥΤΣΟΎΚΟΥ ΕΛΈΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΎΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΡΟΥΠΑΚΑ ΧΑΡΑ
ΡΟΥΠΑΚΑ ΕΥΑ
ΓΚΟΜΕΤΖΜΠΕΚ ΝΊΚΟΛΑΣ
ΚΑΚΑΒΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΒΌΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΖΕΡΜΠΊΝΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
ΖΕΡΜΠΊΝΟΣ ΜΆΞΙΜΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΆΚΗ ΕΥΦΡΟΣΎΝΗ
ΦΟΎΡΝΑΡΗΣ ΠΆΡΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΆ ΜΕΛΊΝΑ
ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΗΛΊΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΉΣ ΜΑΝΏΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΜΑΡΊΑ
ΜΑΚΡΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΜΑΚΡΉ ΖΩΉ
ΘΕΟΔΩΡΊΔΗΣ ΕΥΘΎΜΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΊΔΟΥ ΙΩΆΝΝΑ
ΧΕΙΛΆΚΗ ΆΝΝΑ-ΜΑΡΊΑ
ΧΕΙΛΆΚΗ ΕΛΈΝΗ
ΚΙΆΜΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ
ΘΩΜΆΣ ΙΆΣΟΝΑΣ
ΒΑΛΒΕΜΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ
ΦΑΝΈΛΑ ΉΛΙΔΑ
ΘΑΝΈΛΛΑ ΙΌΛΗ
ΘΩΜΆ ΛΥΔΊΑ
ΛΆΛΑ ΔΉΜΗΤΡΑ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΆΦΝΗ-ΙΟΥΛΊΑ
ΑΥΓΈΡΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΑΥΓΈΡΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΉ ΣΟΦΊΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΈΛΗΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΆΚΗΣ ΛΕΥΤΈΡΗΣ
ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΝΙΚΌΛΑΣ
ΡΈΝΤΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΡΈΝΤΗ ΕΛΈΝΗ
ΑΔΆΜ ΔΉΜΗΤΡΑ
ΑΔΑΜ ΓΙΩΤΑ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΉ ΜΑΡΊΑ
ΦΙΟΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΓΙΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΕΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ
ΡΟΤΖΕΡ ΝΙΚ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς – Αποτελέσματα

5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - Αποτελέσματα

19.5km
Α/Α Α/Α Φύλου Α/Α Κατ. Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Κατ. Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 158 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 30-39 1:19:19,80 1:19:22,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2. 114 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M Male 18-29 1:21:32,53 1:21:36,17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
3. 3. 313 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M Male 30-39 1:22:18,50 1:22:20,32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4. 1 4. 322 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M Male 30-39 1:26:06,12 1:26:08,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 1 5. 90 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:26:46,87 1:26:50,83 Ο ΚΑΝΕΝΑΣ
6. 2 6. 28 RAJICZAK MACIEJ M Male 40-49 1:27:57,87 1:28:00,99 POLSKA-KRYNICA
7. 1 7. 54 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:28:30,40 1:28:36,76 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 1 8. 44 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M Male 50-59 1:28:51,09 1:28:55,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 3 9. 136 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M Male 40-49 1:29:06,91 1:29:09,10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 4 10. 298 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 1:30:46,68 1:30:49,00 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
11. 2 11. 155 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 30-39 1:35:28,62 1:35:32,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
12. 5 12. 69 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:36:14,56 1:36:19,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 1 13. 118 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 18-29 1:37:17,55 1:37:25,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2 14. 50 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M Male 50-59 1:37:28,88 1:37:32,94 ΣΔΥΠ
15. 3 15. 57 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 1:38:05,11 1:38:09,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 6 16. 152 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 40-49 1:38:38,99 1:38:41,80 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
17. 3 17. 310 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 50-59 1:39:57,53 1:40:01,86 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 7 18. 288 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 1:39:52,07 1:40:03,31
19. 4 19. 186 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 50-59 1:39:53,11 1:40:03,44 TOULAS RUNNERS
20. 4 20. 176 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 30-39 1:40:09,81 1:40:16,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. -1 1. 11 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ F Female 40-49 1:40:45,56 1:40:48,38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 8 21. 172 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:41:08,74 1:41:14,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 9 22. 302 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 1:41:29,78 1:41:33,06 ARLA
24. 2 23. 327 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 60-69 1:42:00,18 1:42:06,08 ΣΑΠΠΑΖ
25. 10 24. 133 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ M Male 40-49 1:41:56,42 1:42:13,96 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
26. 5 25. 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 1:42:12,98 1:42:18,46 YMITTOS RUNNERS
27. 6 26. 309 BODZIONY Marek M Male 50-59 1:42:23,38 1:42:30,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
28. -1 2. 15 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 1:42:48,49 1:42:52,34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
29. 5 27. 178 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 30-39 1:42:52,01 1:42:54,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 3 28. 146 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:42:50,87 1:42:54,55 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
31. 7 29. 338 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ M Male 50-59 1:42:56,87 1:42:59,46 ΣΩΚΡΑΤΗΣ
32. 6 30. 120 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 30-39 1:43:21,12 1:43:27,31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33. 11 31. 181 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 1:43:27,25 1:43:33,02 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 12 32. 43 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ M Male 40-49 1:44:06,33 1:44:09,78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35. 4 33. 311 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M Male 60-69 1:44:37,68 1:44:42,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 8 34. 320 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M Male 50-59 1:44:40,01 1:44:47,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
37. 13 35. 319 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:44:43,96 1:44:50,69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
38. 14 36. 157 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:45:31,37 1:45:34,57 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
39. 7 37. 88 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Male 30-39 1:45:46,64 1:45:50,13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
40. 15 38. 108 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 1:46:14,42 1:46:25,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 16 39. 49 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:46:47,33 1:46:55,05 GLAM ROCK/METAL
42. 5 40. 318 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 60-69 1:47:26,85 1:47:34,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
43. 9 41. 294 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 1:47:53,55 1:47:57,39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
44. 6 42. 303 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 1:48:05,63 1:48:11,12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
45. 10 43. 125 ΜΟΥΤΣΆΙ ΜΆΡΚΟ M Male 50-59 1:48:59,61 1:49:13,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 17 44. 171 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M Male 40-49 1:49:09,37 1:49:21,20 A.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
47. 18 45. 113 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 40-49 1:49:30,51 1:49:34,95 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48. 19 46. 74 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M Male 40-49 1:49:27,44 1:49:39,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 20 47. 97 ΚΟΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:50:08,72 1:50:19,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 11 48. 420 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 50-59 1:51:06,71 1:51:09,90 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51. 7 49. 31 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:51:08,52 1:51:23,44 ΕΥΚΛΗΣ
52. -1 3. 291 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F Female 40-49 1:51:43,81 1:51:46,41 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
53. 21 50. 331 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 1:51:32,26 1:51:46,91
54. 12 51. 86 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M Male 50-59 1:51:56,83 1:52:03,80 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
55. 8 52. 110 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:52:08,61 1:52:13,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 8 53. 107 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M Male 30-39 1:51:58,96 1:52:14,11 ΕΥΚΛΗΣ
57. 13 54. 26 CURATOLO LEONARDO M Male 50-59 1:51:58,86 1:52:14,19 ΕΥΚΛΗΣ
58. 1 4. 1 RAJICZAK URSZULA F Female 40-49 1:52:15,93 1:52:27,26 POLSKA-KRYNICA
59. 9 55. 323 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:53:12,16 1:53:26,05
60. 10 56. 48 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M Male 60-69 1:53:35,84 1:53:41,14 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
61. 14 57. 123 ΜΗΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:53:52,94 1:53:59,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 22 58. 360 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 40-49 1:53:50,81 1:54:04,74
63. 15 59. 117 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M Male 50-59 1:55:50,19 1:55:55,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64. 23 60. 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΟΣ M Male 40-49 1:57:10,74 1:57:30,61 ΕΥΚΛΗΣ
65. 1 5. 22 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 30-39 1:57:39,16 1:57:45,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
66. 16 61. 357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 50-59 1:57:36,08 1:57:47,79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67. 1 6. 4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F Female 50-59 1:57:54,71 1:57:58,90 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM
68. 17 62. 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:58:12,58 1:58:24,47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
69. 9 63. 30 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M Male 30-39 1:58:36,77 1:58:45,51 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
70. 11 64. 169 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:58:40,37 1:58:46,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 10 65. 52 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ M Male 30-39 1:58:53,04 1:58:56,09 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
72. 18 66. 98 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 50-59 1:58:52,35 1:58:58,72 SNAILS TEAM
73. 24 67. 46 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:58:48,48 1:59:04,34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 25 68. 153 ΡΟΧΑΪΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M Male 40-49 1:59:13,72 1:59:17,67 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
75. 19 69. 127 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 50-59 1:59:52,81 2:00:04,25 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ
76. 20 70. 314 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 50-59 2:00:38,17 2:00:49,01
77. 26 71. 315 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 2:00:44,90 2:00:52,42
78. 21 72. 96 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 2:02:21,20 2:02:29,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 27 73. 138 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M Male 40-49 2:02:22,01 2:02:31,97 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
80. 11 74. 343 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 2:02:49,54 2:02:59,03 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
81. 28 75. 183 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 40-49 2:03:22,62 2:03:34,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 12 76. 290 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M Male 30-39 2:03:28,86 2:03:39,12
83. 22 77. 131 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 50-59 2:04:01,07 2:04:06,04 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
84. 23 78. 100 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M Male 50-59 2:03:57,26 2:04:09,76 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
85. 1 79. 140 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 70+ 2:04:36,05 2:04:42,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 13 80. 132 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M Male 30-39 2:04:43,25 2:04:58,01 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 29 81. 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:04:58,28 2:05:06,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 30 82. 105 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 2:05:13,10 2:05:29,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 31 83. 182 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ M Male 40-49 2:05:27,71 2:05:42,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 2 7. 292 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 50-59 2:05:33,47 2:05:50,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
91. 32 84. 85 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:06:32,13 2:06:41,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 12 85. 82 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:06:55,77 2:07:03,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 24 86. 165 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:06:55,55 2:07:04,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 25 87. 163 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:06:54,87 2:07:04,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2 8. 12 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ F Female 40-49 2:07:10,11 2:07:20,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
96. 33 88. 72 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:07:17,39 2:07:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97. 26 89. 295 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:07:31,15 2:07:40,03 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
98. 1 9. 296 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Female 60-69 2:07:31,76 2:07:40,21 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
99. 13 90. 156 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 60-69 2:07:56,79 2:08:06,37 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 3 10. 21 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΆΝΝΑ F Female 40-49 2:08:25,52 2:08:30,34 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
101. 27 91. 53 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M Male 50-59 2:08:24,28 2:08:33,73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102. 4 11. 24 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤIΝΑ F Female 40-49 2:08:52,05 2:09:00,59 SANTA RUNNING TEAM
103. 5 12. 16 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 40-49 2:09:19,52 2:09:30,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
104. 14 92. 116 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 60-69 2:09:31,34 2:09:40,07 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
105. 6 13. 308 SUCHOCKA D0ROTA F Female 40-49 2:09:53,23 2:10:00,75 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
106. 2 93. 145 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 18-29 2:10:00,17 2:10:11,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 3 94. 180 ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 18-29 2:10:50,87 2:10:55,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 34 95. 80 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 40-49 2:10:45,50 2:10:57,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. -1 96. 68 ΚΑΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 2:11:09,78 2:11:11,19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. -1 97. 111 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ M 2:11:09,23 2:11:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111. -1 98. 305 ΣΑΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 2:11:11,62 2:11:11,73
112. 15 99. 73 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 2:11:21,34 2:11:24,54 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
113. 16 100. 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:11:40,25 2:11:50,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 2 101. 179 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 70+ 2:11:55,34 2:11:58,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 35 102. 342 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:11:46,81 2:12:00,58
116. 7 14. 5 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Female 40-49 2:12:20,29 2:12:32,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
117. 36 103. 143 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 40-49 2:12:45,46 2:12:50,95 ΙΒΜ CLUB
118. 8 15. 23 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:12:37,36 2:12:55,99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
119. 28 104. 293 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:12:38,97 2:12:56,09
120. 9 16. 14 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ F Female 40-49 2:13:20,14 2:13:33,08 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
121. 37 105. 177 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:14:15,85 2:14:21,19 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
122. 29 106. 150 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M Male 50-59 2:14:16,84 2:14:33,89 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
123. 30 107. 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:15:53,91 2:16:14,02
124. 38 108. 347 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M Male 40-49 2:15:54,47 2:16:14,08
125. 31 109. 348 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:15:32,04 2:16:14,41
126. 2 17. 25 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F Female 30-39 2:16:42,22 2:16:52,43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. 39 110. 126 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M Male 40-49 2:16:56,66 2:16:58,94 ΑΕΚ
128. 32 111. 164 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Male 50-59 2:16:57,14 2:16:59,21 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
129. 40 112. 135 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:16:48,12 2:16:59,46 ΚΟΚΟΚΟ
130. 17 113. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:17:02,76 2:17:11,84 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
131. 33 114. 184 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:17:05,87 2:17:11,84 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
132. 34 115. 122 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:16:58,41 2:17:16,83 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
133. 4 116. 94 ΚΟΜΟΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 18-29 2:12:57,36 2:17:57,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 41 117. 109 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:18:20,29 2:18:29,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 18 118. 168 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 60-69 2:18:26,42 2:18:33,85 ΗΛΕΙΟΣ
136. 19 119. 42 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ M Male 60-69 2:18:36,49 2:18:51,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 35 120. 121 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:19:34,83 2:19:52,94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
138. 10 18. 13 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ F Female 40-49 2:20:12,90 2:20:26,04 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
139. 3 121. 37 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M Male 70+ 2:21:05,72 2:21:08,78 ΕΥΚΛΗΣ
140. 42 122. 47 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 2:21:06,04 2:21:18,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 20 123. 60 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:21:22,55 2:21:30,65 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
142. 43 124. 312 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:22:20,01 2:22:36,71 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
143. -1 125. 317 ΡΟΥΣΤΕΜΙ ΚΛΟΝΤΙ M 2:23:27,56 2:23:29,23
144. 14 126. 63 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 30-39 2:23:55,26 2:24:12,09 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
145. 15 127. 33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 30-39 2:23:53,74 2:24:12,09 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
146. 36 128. 329 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 50-59 2:25:19,80 2:25:33,36
147. -1 129. 324 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 2:26:42,54 2:26:44,30
148. 44 130. 147 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:27:26,85 2:27:39,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 16 131. 87 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 30-39 2:28:01,79 2:28:11,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 21 132. 67 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:28:41,58 2:28:43,90 OEBAS
151. 11 19. 9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F Female 40-49 2:28:33,96 2:28:46,47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
152. 45 133. 149 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 2:30:59,05 2:31:13,49 ΜΟΝΟΣ
153. 22 134. 162 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 60-69 2:33:11,53 2:33:23,74 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
154. 3 20. 20 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ F Female 50-59 2:36:05,07 2:36:14,88 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
155. 2 21. 8 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 60-69 2:36:15,39 2:36:26,01 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
156. 46 135. 38 ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:36:51,39 2:37:08,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 23 136. 339 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M Male 60-69 2:38:34,03 2:38:50,00 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
158. 37 137. 58 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:38:34,28 2:38:50,48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
159. 24 138. 39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M Male 60-69 2:40:40,01 2:40:55,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
160. 47 139. 92 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:42:49,14 2:43:02,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161. 38 140. 79 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Male 50-59 2:42:55,05 2:43:12,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
162. 25 141. 160 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:44:02,62 2:44:07,93 ΚΟΚΟΚΟ
163. 48 142. 64 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ M Male 40-49 2:47:59,56 2:48:04,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164. 12 22. 10 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:54:11,70 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
165. 49 143. 81 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:54:16,79 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
166. 4 144. 326 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 70+ 2:54:51,46 2:55:00,33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
167. 26 145. 104 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 3:18:31,31 3:18:50,26 HPE RUNNING

6.3km
Α/Α Α/Α Φύλου Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 270 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 0:26:19,99 0:26:21,78 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
2. 2. 238 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 0:26:20,13 0:26:22,01 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3. 3. 247 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 0:29:06,90 0:29:06,90
4. 4. 253 ΙΒΑΝΟΦΣΚΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ M 0:31:28,36 0:31:31,72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 5. 231 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 0:32:34,85 0:32:36,20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6. 1. 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F 0:33:25,96 0:33:27,66 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7. 6. 232 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:33:49,18 0:33:53,58 ΕΥΚΛΗΣ
8. 7. 254 ΚΑΙΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:34:45,14 0:34:47,20 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
9. 8. 354 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:34:57,45 0:34:58,80 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 9. 203 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 0:35:16,44 0:35:16,44
11. 10. 289 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:35:19,94 0:35:24,57
12. 11. 304 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 0:35:35,33 0:35:41,95 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 12. 286 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 0:36:19,45 0:36:26,98 myrunner.gr
14. 13. 268 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 0:36:33,56 0:36:37,90 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
15. 14. 265 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 0:36:35,31 0:36:40,46 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
16. 15. 307 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M 0:37:00,24 0:37:02,43
17. 2. 193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 0:37:28,00 0:37:32,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
18. 16. 237 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:38:01,90 0:38:06,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 17. 235 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 0:38:13,00 0:38:16,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 18. 249 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 0:39:05,88 0:39:07,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 3. 207 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ F 0:39:05,20 0:39:10,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 19. 282 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:00,46 0:40:02,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 20. 300 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:40:10,50 0:40:13,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
24. 21. 335 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:27,01 0:40:32,76 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
25. 22. 250 ΖΈΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 0:40:36,59 0:40:46,60 I-RUN
26. 23. 353 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:41:33,96 0:41:38,56
27. 24. 277 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 0:42:02,03 0:42:05,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 4. 204 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 0:42:08,43 0:42:12,94 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29. 25. 269 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 0:42:20,44 0:42:24,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 26. 272 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:42:29,69 0:42:35,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 27. 283 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 0:42:36,59 0:42:47,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 28. 275 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:11,69 0:43:19,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 29. 333 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 0:43:15,46 0:43:22,66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 5. 218 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 0:43:17,17 0:43:25,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
35. 6. 325 ΤΣΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ F 0:43:22,43 0:43:28,56
36. 30. 356 ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:30,94 0:43:35,29
37. 31. 279 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:44:05,46 0:44:10,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 7. 328 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΟΦΙΑ F 0:45:16,50 0:45:19,27
39. 32. 299 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 0:45:22,66 0:45:25,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
40. 33. 334 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:45:35,64 0:45:42,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
41. 34. 301 ΝΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:46:05,55 0:46:16,71 ARLA
42. 35. 259 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 0:46:17,82 0:46:24,96 ΣΔΥΑ
43. 36. 321 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M 0:46:18,42 0:46:28,49
44. 37. 362 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:46:32,92 0:46:37,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 38. 276 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 0:46:51,69 0:47:00,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 39. 256 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 0:47:17,45 0:47:25,29 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
47. 40. 316 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 0:47:24,80 0:47:27,49
48. 41. 278 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M 0:47:50,88 0:47:57,12 PILALIEN
49. 42. 306 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 0:48:25,46 0:48:31,01
50. 43. 345 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:48:23,77 0:48:32,81
51. 8. 223 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F 0:48:30,60 0:48:37,48 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52. 9. 255 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 0:49:23,90 0:49:27,05
53. 44. 332 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 0:49:28,65 0:49:32,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 10. 336 ΔΗΜΟΛΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 0:49:33,54 0:49:38,31
55. 11. 344 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ F 0:49:30,40 0:49:39,25
56. 12. 330 ΛΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 0:49:35,62 0:49:39,43
57. 13. 349 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F 0:49:35,91 0:49:42,22
58. 14. 350 ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΙΑ F 0:49:35,96 0:49:42,46
59. 45. 351 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:50:18,58 0:50:26,31
60. 15. 219 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:50:43,72 0:50:43,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
61. 16. 191 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ F 0:51:04,92 0:51:13,66
62. 17. 201 ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 0:51:06,51 0:51:19,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 46. 248 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:51:32,59 0:51:41,97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
64. 47. 261 ΚΥΡΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 0:52:02,65 0:52:06,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 48. 287 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 0:52:33,21 0:52:43,14
66. 18. 214 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΛΙΛΑ F 0:52:34,74 0:52:43,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
67. 49. 266 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:52:39,27 0:52:49,34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
68. 19. 188 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ F 0:52:47,01 0:52:56,88
69. 50. 244 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 0:52:51,56 0:53:01,43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
70. 51. 258 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:52:53,26 0:53:02,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 20. 190 ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 0:53:13,64 0:53:20,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 21. 352 ΤΣΙΜΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 0:54:20,18 0:54:22,63
73. 52. 281 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 0:54:27,23 0:54:34,43 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 22. 224 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 0:54:30,93 0:54:41,17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
75. 53. 263 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:54:32,11 0:54:42,35 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
76. 23. 211 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 0:55:00,09 0:55:04,14 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΑΣ
77. 24. 337 ΒΟΡΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F 0:55:14,47 0:55:20,22
78. 25. 187 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:55:53,02 0:56:01,30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79. 54. 228 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 0:55:53,10 0:56:01,60 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 26. 355 ΖΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΝΤΑΙΖΗ F 0:56:10,29 0:56:21,14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
81. 27. 358 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 0:56:27,37 0:56:31,12
82. 55. 284 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 0:56:35,67 0:56:38,76 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 28. 18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 0:57:42,97 0:57:45,74
84. 29. 213 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 0:58:08,46 0:58:08,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 56. 241 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 0:59:09,06 0:59:12,04 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
86. 30. 199 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΗ ΘΕΏΝΗ F 0:59:13,19 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
87. 57. 227 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:59:14,25 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
88. 58. 341 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:01:40,19 1:01:51,94 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
89. 31. 220 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 1:02:03,95 1:02:11,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 59. 230 ΑΛΗΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:02:00,01 1:02:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 60. 243 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 1:03:20,82 1:03:33,81 2WAYFERRIESRUNNING TEAM
92. 32. 226 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F 1:03:38,75 1:03:41,32 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93. 61. 236 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:04:14,88 1:04:20,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 33. 222 ΜΑΝΟΥ ΟΛΓΑ F 1:04:51,18 1:05:03,09
95. 34. 196 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ F 1:04:54,41 1:05:06,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
96. 62. 361 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 1:04:52,88 1:05:07,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
97. 35. 195 ΒΙΠΠΕΡΜΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:05:08,83 1:05:13,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
98. 36. 194 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ F 1:06:26,12 1:06:35,58
99. 37. 205 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 1:06:49,90 1:06:52,55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 63. 274 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:02,29 1:07:14,52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
101. 38. 359 ΒΕΝΗ ΕΛΕΝΗ F 1:11:54,08 1:11:56,98
102. 39. 192 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:13:02,76 1:13:16,07

x

Send this to a friend