Πλατανοπηγή Trail Race 2018 – Αποτελέσματα

Πλατανοπηγή Trail Race 2018 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 18KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH 18km
1 Α2 Male 66  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 1:22:47
2 Α2 Male 65  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1984 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 1:23:58
3 Α1 Male 154  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-crew /compressport /vibram 1:25:13
4 Α1 Male 241  ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:26:28
5 Α3 Male 38  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Σ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:28:52
6 Α3 Male 219  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1972 Α.Ε.Μ.»ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ» 1:29:34
7 Α3 Male 185  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1969 ATHENS 1:29:50
8 Α3 Male 11  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNER’S PROJECT / GORE WEAR 1:39:52
9 Α3 Male 275  ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 La sportiva team Greece 1:39:53
10 Α3 Male 215  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:42:07
11 Α3 Male 117  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 1:56:51
12 Α4 Male 54  ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ 1968 2:00:39
13 Α4 Male 92  ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:01:05
14 Α3 Male 300  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:01:42
15 Α4 Male 204  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 2:02:09
16 Α4 Male 71  ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 MY ATHLETE-CHOZEN 2:02:35
17 Α2 Male 122  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 Active Monkeys 2:03:16
18 Α3 Male 158  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:03:28
19 A1 Male 517 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2:03:39
20 Α3 Male 6  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:04:01
21 Α3 Male 135  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:04:18
22 Α4 Male 252  ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 TIHIORACE- GOSPORT 2:04:38
23 Α3 Male 282  ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 MARATHON CLUB 2:04:42
24 Α4 Male 140  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:04:43
25 Α3 Male 224  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 MY ATHLETE-CHOZEN 2:05:01
26 Α4 Male 115  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 1967 ALL TERRAIN RUNNERS 2:05:03
27 Α3 Male 268  ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1976 My athlete chozen team 2:05:06
28 Γ2 Female 265  ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1979 2:05:16
29 Α2 Male 243  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 2:05:19
30 Α2 Male 290  ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 2:05:42
31 Α4 Male 225  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ – 2:05:56
32 Α3 Male 315  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:06:06
33 Α3 Male 130  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:06:36
34 Α3 Male 110  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1977 HELIC 2:07:07
35 Α3 Male 189  ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 2:07:26
36 Α3 Male 210  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:08:09
37 Α3 Male 75  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:08:21
38 Γ2 Female 103  ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1986 ΑΘΗΝΑ 2:08:26
39 Γ2 Female 297  ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:08:27
40 Α2 Male 93  MIKE ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 MYATHLETE 2:08:33
41 Α3 Male 234  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:08:42
42 Α2 Male 151  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983 Ν. ΙΩΝΙΑ 2:08:46
43 Α2 Male 179  ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 2:08:51
44 Α3 Male 174  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:10
45 Α2 Male 62  ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 1985 NAUTILUS.GR/SURFMARKET.GR/GBRAKES.GR 2:09:13
46 Α3 Male 261  ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1975 2:09:27
47 Α3 Male 33  ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:09:35
48 Α3 Male 228  ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 2:09:52
49 Α3 Male 167  ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:09:58
50 Α2 Male 233  ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 2:10:08
51 Α4 Male 262  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 GOSPORT 2:10:34
52 Α2 Male 180  DAVIES OWEN 1970 2:10:48
53 Α3 Male 163  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ 1976 2:10:53
54 Α3 Male 125  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:11:02
55 Α3 Male 240  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 2:11:14
56 Α3 Male 88  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 2:11:18
57 Α3 Male 229  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥ 1976 2:11:19
58 Α1 Male 302  ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 1992 2:11:33
59 Α2 Male 306  ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 2:11:36
60 Α3 Male 236  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ 1971 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:12:00
61 Α2 Male 119  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:12:04
62 Α3 Male 213  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:11
63 Γ3 Female 212  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:23
64 Α1 Male 102  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 Myathlete-Chozen 2:12:36
65 A3 Male 139  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 2:13:03
66 Α3 Male 271  ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 2:13:09
67 Α3 Male 172  ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 2:13:15
68 Α3 Male 317  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:13:29
69 Α2 Male 221  ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1984 RUN365 2:13:38
70 Α3 Male 35  ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 1975 2:13:41
71 Α4 Male 67  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΓΩΝΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:13:42
72 Α1 Male 150  ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ 1989 2:13:42
73 Α4 Male 19  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:14:00
74 Α3 Male 13  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:14:00
75 Α3 Male 199  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 MYATHLETE – CHOZEN 2:14:15
76 Α3 Male 248  NICK ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 2:14:18
77 Α3 Male 250  ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:14:33
78 Α3 Male 78  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 2:15:57
79 Α3 Male 299  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 ALIARTISTAS RUNING TEAM 2:16:11
80 Α3 Male 56  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 ΑΘΗΝΑ 2:16:33
81 Α3 Male 181  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 ΦΥΛΗ 2:16:39
82 Α2 Male 166  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ 1986 2:16:44
83 Α3 Male 292  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:00
84 Α2 Male 255  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:17:04
85 Α2 Male 253  ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 ATHENS 2:17:12
86 Α1 Male 2  VIKTOR OLOV LEONIDOU 1994 2:17:13
87 Α3 Male 51  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1974 2:17:19
88 Α3 Male 193  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ARLA RUNNING TEAM 2:18:25
89 Γ3 Female 173  ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 2:18:35
90 Α3 Male 50  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 2:18:36
91 Α4 Male 171  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:18:44
92 Α3 Male 143  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ  1969 AKARNANIKOS THIRIOY 2:18:45
93 Γ3 Female 14 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1969 PILABOX 2:18:52
94 Α1 Male 42  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 2:19:02
95 Α2 Male 307  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1984 COMPACT SERVICE 2:19:13
96 Α4 Male 127  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 2:20:12
97 Α4 Male 164  ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:20:21
98 Α3 Male 27  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 HAIDARI 2:20:26
99 Α2 Male 258  ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ 1983 PANATHINAIKOS 2:20:42
100 Α3 Male 285  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:20:51
101 Α3 Male 263  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1978 2:20:52
102 Α2 Male 118  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:20:52
103 Α3 Male 80  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 Active Monkeys 2:21:13
104 Α2 Male 287  ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 2:21:17
105 Α2 Male 12  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 2:21:19
106 Α2 Male 316  ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1980 2:21:39
107 Α3 Male 134  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 1976 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:21:42
108 Γ2 Female 84  ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ 1979 DYNAFIT 2:21:44
109 Α3 Male 41  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ 1976 2:21:53
110 Α1 Male 257  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990 CROSSFIT CHALANDRI 2:22:00
111 Γ4 Female 4  KAYOKO TABATA 1967 PIRAEUS 2:22:03
112 Α1 Male 39  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 1992 2:22:13
113 Α3 Male 90  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:22:21
114 Α2 Male 31  ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ  1979 2:22:24
115 Α2 Male 256  ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 1982 HEALTHCURE 2:22:24
116 Α3 Male 293  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:23:18
117 Α2 Male 47  ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 2:23:40
118 Α3 Male 157  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 1977 2:24:04
119 Α3 Male 187  ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:24:09
120 Α3 Male 237  ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ  1977 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:24:24
121 Α2 Male 116  ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:24:29
122 Γ2 Female 64  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 Active Monkeys 2:24:34
123 Α2 Male 296  ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 1983 ΓΑΛΑΤΣΙ 2:24:58
124 Α2 Male 32  ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 SMARTRUN 2:25:28
125 Α4 Male 55  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:35
126 Α2 Male 194  ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΤΑΛΗΣ 1980 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:25:48
127 Α4 Male 46  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:25:53
128 Α3 Male 277  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:26:06
129 Α3 Male 68  ΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΑΚΗΣ 1978 SNOWBOARDING 4 EVER 2:26:11
130 Α2 Male 284  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ 1984 MYATHLETE-CHOZEN 2:26:11
131 Γ3 Female 654 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:26:12
132 Α4 Male 124  ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:26:15
133 Α3 Male 182  ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΑΣΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1975 KERKYRA 2:26:21
134 Α3 Male 283  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:26:23
135 Α3 Male 303  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:26:26
136 Α4 Male 160  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1981 AOS 2:26:29
137 Α3 Male 104  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:26:30
138 Α2 Male 74  ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:26:31
139 Α2 Male 133  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ 1986 2:26:32
140 Α3 Male 108  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 Active Monkeys 2:26:40
141 Α3 Male 22  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:26:44
142 Α2 Male 280  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1981 2:26:47
143 Α2 Male 230  ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:26:47
144 Α4 Male 72  ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1964 ATHENS 2:27:23
145 Α4 Male 286  ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ 1964 2:27:25
146 Α1 Male 188  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:34
147 Α2 Male 161  ALEXIOS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 2:27:36
148 Α3 Male 309  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1974 «ΣΚΑ Χολαργού-Παπάγου» 2:27:36
149 Α1 Male 43  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1991 2:27:41
150 Α2 Male 111  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN 2:27:47
151 Α2 Male 190  ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1982 2:27:47
152 Α3 Male 26  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ 1969 PROTON 2:27:56
153 Α2 Male 245  ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 NEVER_GIVE_UP 2:28:01
154 Α2 Male 198  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΓΚΟΣ 1986 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:01
155 Α1 Male 314  ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 1991 2:28:01
156 Γ2 Female 91  ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΥΒΑ  1981 2:28:02
157 Α3 Male 36  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 1974 allterrainrunners 2:28:09
158 Α3 Male 328  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 ATHLETES HOME 2:28:21
159 Γ2 Female 146  ΜΑΡΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ 1979 2:28:53
160 Γ2 Female 203  ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 1980 2:28:53
161 Α3 Male 123  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1976 2:29:46
162 Γ4 Female 20  ΕΛΕΝΑ ΑΝΘΗ 1966 MY ATHLETE – CHOZEN 2:30:11
163 Α4 Male 220  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 2:30:12
164 Α3 Male 129  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ – GOSPORT 2:30:21
165 Α3 Male 195  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 1975 2:31:25
166 Α3 Male 197  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 2:32:06
167 Γ4 Female 176  ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT 2:32:06
168 Α3 Male 30  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 1969 2:32:07
169 Α3 Male 269  ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1973 2:33:06
170 Α3 Male 86  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:33:17
171 Α3 Male 276  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1978 2:33:18
172 Α3 Male 128  ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:33:33
173 Α3 Male 52  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 1975 ΚΑΖΙΟΣ 2:33:38
174 Γ4 Female 207  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:33:45
175 Α2 Male 28  ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  1980 2:33:52
176 Α2 Male 324  ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:33:53
177 Α3 Male 15  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 PENTELI 2:34:06
178 Α3 Male 312  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
179 Α2 Male 311  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
180 Α4 Male 503  MAURO LOVASCIO 1966 2:34:16
181 Α3 Male 175  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΔΡΟΣΙΑ 2:34:17
182 Α3 Male 83  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1969 2:34:22
183 Α3 Male 82  ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΙΔΙΩΤΗΣ 2:34:26
184 Α4 Male 223  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 1968 ΑΘΗΝΑ , ΙΛΙΟΝ 2:35:19
185 Γ2 Female 87 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1982 FITGARAGE 2:35:20
186 A1 Male 319 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 FITGARAGE 2:35:21
187 Α2 Male 192  ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:35:26
188 Α4 Male 264  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 1967 SPOT FITNESS 2:37:28
189 Α3 Male 251  ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1970 2:38:10
190 Α2 Male 148  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1984 TBOS 2:38:42
191 Α4 Male 106  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Δ.Α 2:38:52
192 Γ4 Female 165  ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:41:17
193 Γ2 Female 95  ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 2:41:59
194 Α4 Male 281  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 2:42:10
195 Α3 Male 9  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:42:10
196 Α4 Male 235  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1964 WINNERS 2:42:18
197 Α3 Male 186  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 1974 BYRON’S RUNNERS 2:42:22
198 Α2 Male 209  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1985 Active Monkeys 2:43:27
199 Α3 Male 17  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 2:43:38
200 Α3 Male 44  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ  1975 ATHLETES HOME 2:44:04
201 Α3 Male 37  ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ  1974 2:44:58
202 Γ3 Female 89  ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 2:45:24
203 Α4 Male 113  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREME PRO 2:45:24
204 Α3 Male 239  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 ATHLETES HOME 2:45:49
205 Α3 Male 100  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ANEKSARTITOS 2:46:12
206 Α2 Male 21  ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 SNAILS RUNNING TEAM 2:47:40
207 Α3 Male 267  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1978 2:48:14
208 Α3 Male 132  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1973 KROMIDAS COACHING 2:48:33
209 Α1 Male 114  ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1993 2:50:28
210 Α3 Male 200  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:28
211 Α3 Male 24  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:50:29
212 Α3 Male 222  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:51:03
213 Γ3 Female 159  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1970 NIKAI 2:52:29
214 Α3 Male 156  ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 2:54:43
215 Γ2 Female 322  ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN/MARATHON BIKES 2:55:38
216 Α1 Male 131  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS 2:56:30
217 Α2 Male 97  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 2:56:57
218 Α2 Male 112  ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΛΛΙΔΗΣ 1982 2:57:22
219 Α4 Male 260  ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:55
220 Α3 Male 57  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 2:59:15
221 Α4 Male 205  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΚΡΕΑΤΟΦΑΓΟΙ 3:07:14
222 Α4 Male 208  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:08
223 Γ1 Female 149  ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΣΚΑΡΗ 1990 3:11:20
224 Γ3 Female 94  ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:22
225 Α2 Male 121  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 1981 SEA-U FOLEGANDROS 3:12:26
226 Α4 Male 326  ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ – 3:12:31
227 Α2 Male 206  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:12:42
228 Α3 Male 155  ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 3:16:27
229 Α3 Male 216  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 3:18:39
230 Α2 Male 313  ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΙΔΙΩΤΗΣ 3:21:49
231 Γ2 Female 96  ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1985 Active Monkeys 3:24:15
232 Γ2 Female 162  ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 1981 BYRON’S RUNNERS 3:24:23
233 Γ3 Female 168  ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1971 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:22
234 Α2 Male 298  ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:33
235 Α2 Male 294  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1982 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:40
236 Α3 Male 184  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1976 3:27:41
237 Α3 Male 178  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:29:40
238 Α3 Male 109  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1977 ALIARTISTAS 3:39:23
239 Α3 Male 81  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1970 3:46:52
240 Γ3 Female 23  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1969 PILABOX 3:48:54
241 Α3 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ DNF
242 Α2 Male 321 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ DNF
243 Α2 Male 242 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ DNF
244 Α2 Male 308 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 18KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH 18km
1 Α1 Male 154  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-crew /compressport /vibram 1:25:13
2 Α1 Male 241  ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:26:28
3 A1 Male 517 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2:03:39
4 Α1 Male 302  ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 1992 2:11:33
5 Α1 Male 102  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 Myathlete-Chozen 2:12:36
6 Α1 Male 150  ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ 1989 2:13:42
7 Α1 Male 2  VIKTOR OLOV LEONIDOU 1994 2:17:13
8 Α1 Male 42  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 2:19:02
9 Α1 Male 257  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990 CROSSFIT CHALANDRI 2:22:00
10 Α1 Male 39  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 1992 2:22:13
11 Α1 Male 188  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:34
12 Α1 Male 43  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1991 2:27:41
13 Α1 Male 314  ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 1991 2:28:01
2 A1 Male 319 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 FITGARAGE 2:35:21
3 Α1 Male 114  ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1993 2:50:28
4 Α1 Male 131  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS 2:56:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2
1 Α2 Male 66  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 1:22:47
2 Α2 Male 65  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1984 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 1:23:58
3 Α2 Male 122  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 Active Monkeys 2:03:16
4 Α2 Male 243  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 2:05:19
5 Α2 Male 290  ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 2:05:42
6 Α2 Male 93  MIKE ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 MYATHLETE 2:08:33
7 Α2 Male 151  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983 Ν. ΙΩΝΙΑ 2:08:46
8 Α2 Male 179  ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 2:08:51
9 Α2 Male 62  ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 1985 NAUTILUS.GR/SURFMARKET.GR/GBRAKES.GR 2:09:13
10 Α2 Male 233  ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 2:10:08
11 Α2 Male 180  DAVIES OWEN 1970 2:10:48
12 Α2 Male 306  ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 2:11:36
13 Α2 Male 119  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:12:04
14 Α2 Male 221  ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1984 RUN365 2:13:38
15 Α2 Male 166  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ 1986 2:16:44
16 Α2 Male 255  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:17:04
17 Α2 Male 253  ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 ATHENS 2:17:12
18 Α2 Male 307  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1984 COMPACT SERVICE 2:19:13
19 Α2 Male 258  ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ 1983 PANATHINAIKOS 2:20:42
20 Α2 Male 118  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:20:52
21 Α2 Male 287  ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 2:21:17
22 Α2 Male 12  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 2:21:19
23 Α2 Male 316  ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1980 2:21:39
24 Α2 Male 31  ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ  1979 2:22:24
25 Α2 Male 256  ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 1982 HEALTHCURE 2:22:24
26 Α2 Male 47  ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 2:23:40
27 Α2 Male 116  ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:24:29
28 Α2 Male 296  ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 1983 ΓΑΛΑΤΣΙ 2:24:58
29 Α2 Male 32  ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 SMARTRUN 2:25:28
30 Α2 Male 194  ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΤΑΛΗΣ 1980 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:25:48
31 Α2 Male 284  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ 1984 MYATHLETE-CHOZEN 2:26:11
32 Α2 Male 74  ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:26:31
33 Α2 Male 133  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ 1986 2:26:32
34 Α2 Male 280  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1981 2:26:47
35 Α2 Male 230  ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:26:47
36 Α2 Male 161  ALEXIOS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 2:27:36
37 Α2 Male 111  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN 2:27:47
38 Α2 Male 190  ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1982 2:27:47
39 Α2 Male 245  ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 NEVER_GIVE_UP 2:28:01
40 Α2 Male 198  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΓΚΟΣ 1986 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:01
41 Α2 Male 28  ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  1980 2:33:52
42 Α2 Male 324  ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:33:53
43 Α2 Male 311  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
44 Α2 Male 192  ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:35:26
45 Α2 Male 148  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1984 TBOS 2:38:42
46 Α2 Male 209  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1985 Active Monkeys 2:43:27
47 Α2 Male 21  ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 SNAILS RUNNING TEAM 2:47:40
48 Α2 Male 97  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 2:56:57
49 Α2 Male 112  ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΛΛΙΔΗΣ 1982 2:57:22
50 Α2 Male 121  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 1981 SEA-U FOLEGANDROS 3:12:26
51 Α2 Male 206  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:12:42
52 Α2 Male 313  ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΙΔΙΩΤΗΣ 3:21:49
53 Α2 Male 298  ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:33
54 Α2 Male 294  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1982 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:40
55 Α2 Male 321 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ DNF
56 Α2 Male 242 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ DNF
57 Α2 Male 308 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α3
1 Α3 Male 38  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Σ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:28:52
2 Α3 Male 219  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1972 Α.Ε.Μ.»ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ» 1:29:34
3 Α3 Male 185  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1969 ATHENS 1:29:50
4 Α3 Male 11  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNER’S PROJECT / GORE WEAR 1:39:52
5 Α3 Male 275  ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 La sportiva team Greece 1:39:53
6 Α3 Male 215  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:42:07
7 Α3 Male 117  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 1:56:51
8 Α3 Male 300  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:01:42
9 Α3 Male 158  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:03:28
10 Α3 Male 6  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:04:01
11 Α3 Male 135  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:04:18
12 Α3 Male 282  ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 MARATHON CLUB 2:04:42
13 Α3 Male 224  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 MY ATHLETE-CHOZEN 2:05:01
14 Α3 Male 268  ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1976 My athlete chozen team 2:05:06
15 Α3 Male 315  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:06:06
16 Α3 Male 130  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:06:36
17 Α3 Male 110  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1977 HELIC 2:07:07
18 Α3 Male 189  ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 2:07:26
19 Α3 Male 210  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:08:09
20 Α3 Male 75  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:08:21
21 Α3 Male 234  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:08:42
22 Α3 Male 174  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:10
23 Α3 Male 261  ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1975 2:09:27
24 Α3 Male 33  ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:09:35
25 Α3 Male 228  ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 2:09:52
26 Α3 Male 167  ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:09:58
27 Α3 Male 163  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ 1976 2:10:53
28 Α3 Male 125  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:11:02
29 Α3 Male 240  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 2:11:14
30 Α3 Male 88  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 2:11:18
31 Α3 Male 229  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥ 1976 2:11:19
32 Α3 Male 236  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ 1971 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:12:00
33 Α3 Male 213  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:11

1 Α3 Male 139  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 2:13:03
2 Α3 Male 271  ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 2:13:09
3 Α3 Male 172  ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 2:13:15
4 Α3 Male 317  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:13:29
5 Α3 Male 35  ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 1975 2:13:41
6 Α3 Male 13  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:14:00
7 Α3 Male 199  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 MYATHLETE – CHOZEN 2:14:15
8 Α3 Male 248  NICK ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 2:14:18
9 Α3 Male 250  ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:14:33
10 Α3 Male 78  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 2:15:57
11 Α3 Male 299  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 ALIARTISTAS RUNING TEAM 2:16:11
12 Α3 Male 56  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 ΑΘΗΝΑ 2:16:33
13 Α3 Male 181  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 ΦΥΛΗ 2:16:39
14 Α3 Male 292  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:00
15 Α3 Male 51  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1974 2:17:19
16 Α3 Male 193  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ARLA RUNNING TEAM 2:18:25
17 Α3 Male 50  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 2:18:36
18 Α3 Male 143  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ  1969 AKARNANIKOS THIRIOY 2:18:45
19 Α3 Male 27  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 HAIDARI 2:20:26
20 Α3 Male 285  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:20:51
21 Α3 Male 263  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1978 2:20:52
22 Α3 Male 80  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 Active Monkeys 2:21:13
23 Α3 Male 134  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 1976 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:21:42
24 Α3 Male 41  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ 1976 2:21:53
25 Α3 Male 90  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:22:21
26 Α3 Male 293  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:23:18
27 Α3 Male 157  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 1977 2:24:04
28 Α3 Male 187  ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:24:09
29 Α3 Male 237  ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ  1977 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:24:24
30 Α3 Male 277  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:26:06
31 Α3 Male 68  ΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΑΚΗΣ 1978 SNOWBOARDING 4 EVER 2:26:11
32 Α3 Male 182  ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΑΣΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1975 KERKYRA 2:26:21
33 Α3 Male 283  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:26:23
34 Α3 Male 303  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:26:26
35 Α3 Male 104  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:26:30
36 Α3 Male 108  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 Active Monkeys 2:26:40
37 Α3 Male 22  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:26:44
38 Α3 Male 309  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1974 «ΣΚΑ Χολαργού-Παπάγου» 2:27:36
39 Α3 Male 26  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ 1969 PROTON 2:27:56
40 Α3 Male 36  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 1974 allterrainrunners 2:28:09
41 Α3 Male 328  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 ATHLETES HOME 2:28:21
42 Α3 Male 123  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1976 2:29:46
43 Α3 Male 129  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ – GOSPORT 2:30:21
44 Α3 Male 195  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 1975 2:31:25
45 Α3 Male 197  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 2:32:06
46 Α3 Male 30  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 1969 2:32:07
47 Α3 Male 269  ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1973 2:33:06
48 Α3 Male 86  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:33:17
49 Α3 Male 276  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1978 2:33:18
50 Α3 Male 128  ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:33:33
51 Α3 Male 52  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 1975 ΚΑΖΙΟΣ 2:33:38
52 Α3 Male 15  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 PENTELI 2:34:06
53 Α3 Male 312  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
54 Α3 Male 175  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΔΡΟΣΙΑ 2:34:17
55 Α3 Male 83  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1969 2:34:22
56 Α3 Male 82  ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΙΔΙΩΤΗΣ 2:34:26
57 Α3 Male 251  ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1970 2:38:10
58 Α3 Male 9  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:42:10
59 Α3 Male 186  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 1974 BYRON’S RUNNERS 2:42:22
60 Α3 Male 17  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 2:43:38
61 Α3 Male 44  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ  1975 ATHLETES HOME 2:44:04
62 Α3 Male 37  ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ  1974 2:44:58
63 Α3 Male 239  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 ATHLETES HOME 2:45:49
64 Α3 Male 100  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ANEKSARTITOS 2:46:12
65 Α3 Male 267  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1978 2:48:14
66 Α3 Male 132  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1973 KROMIDAS COACHING 2:48:33
67 Α3 Male 200  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:28
68 Α3 Male 24  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:50:29
69 Α3 Male 222  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:51:03
70 Α3 Male 156  ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 2:54:43
71 Α3 Male 57  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 2:59:15
72 Α3 Male 155  ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 3:16:27
73 Α3 Male 216  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 3:18:39
74 Α3 Male 184  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1976 3:27:41
75 Α3 Male 178  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:29:40
76 Α3 Male 109  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1977 ALIARTISTAS 3:39:23
77 Α3 Male 81  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1970 3:46:52
78 Α3 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α4
1 Α4 Male 54  ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ 1968 2:00:39
2 Α4 Male 92  ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:01:05
3 Α4 Male 204  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 2:02:09
4 Α4 Male 71  ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 MY ATHLETE-CHOZEN 2:02:35
5 Α4 Male 252  ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 TIHIORACE- GOSPORT 2:04:38
6 Α4 Male 140  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:04:43
7 Α4 Male 115  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 1967 ALL TERRAIN RUNNERS 2:05:03
8 Α4 Male 225  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ – 2:05:56
9 Α4 Male 262  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 GOSPORT 2:10:34
10 Α4 Male 67  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΓΩΝΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:13:42
11 Α4 Male 19  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:14:00
12 Α4 Male 171  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:18:44
13 Α4 Male 127  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 2:20:12
14 Α4 Male 164  ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:20:21
15 Α4 Male 55  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:35
16 Α4 Male 46  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:25:53
17 Α4 Male 124  ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:26:15
18 Α4 Male 160  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1981 AOS 2:26:29
19 Α4 Male 72  ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1964 ATHENS 2:27:23
20 Α4 Male 286  ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ 1964 2:27:25
21 Α4 Male 220  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 2:30:12
22 Α4 Male 503  MAURO LOVASCIO 1966 2:34:16
23 Α4 Male 223  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 1968 ΑΘΗΝΑ , ΙΛΙΟΝ 2:35:19
24 Α4 Male 264  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 1967 SPOT FITNESS 2:37:28
25 Α4 Male 106  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Δ.Α 2:38:52
26 Α4 Male 281  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 2:42:10
27 Α4 Male 235  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1964 WINNERS 2:42:18
28 Α4 Male 113  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREME PRO 2:45:24
29 Α4 Male 260  ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:55
30 Α4 Male 205  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΚΡΕΑΤΟΦΑΓΟΙ 3:07:14
31 Α4 Male 208  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:08
32 Α4 Male 326  ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ – 3:12:31

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1
1 Γ1 Female 149  ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΣΚΑΡΗ 1990 3:11:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ2
1 Γ2 Female 265  ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1979 2:05:16
2 Γ2 Female 103  ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1986 ΑΘΗΝΑ 2:08:26
3 Γ2 Female 297  ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:08:27
4 Γ2 Female 84  ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ 1979 DYNAFIT 2:21:44
5 Γ2 Female 64  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 Active Monkeys 2:24:34
6 Γ2 Female 91  ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΥΒΑ  1981 2:28:02
7 Γ2 Female 146  ΜΑΡΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ 1979 2:28:53
8 Γ2 Female 203  ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 1980 2:28:53
9 Γ2 Female 87 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1982 FITGARAGE 2:35:20
10 Γ2 Female 95  ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 2:41:59
11 Γ2 Female 322  ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN/MARATHON BIKES 2:55:38
12 Γ2 Female 96  ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1985 Active Monkeys 3:24:15
13 Γ2 Female 162  ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 1981 BYRON’S RUNNERS 3:24:23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3
1 Γ3 Female 212  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:23
2 Γ3 Female 173  ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 2:18:35
3 Γ3 Female 14 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1969 PILABOX 2:18:52
4 Γ3 Female 654 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:26:12
5 Γ3 Female 89  ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 2:45:24
6 Γ3 Female 159  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1970 NIKAI 2:52:29
7 Γ3 Female 94  ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:22
8 Γ3 Female 168  ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1971 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:22
9 Γ3 Female 23  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1969 PILABOX 3:48:54

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ4
1 Γ4 Female 4  KAYOKO TABATA 1967 PIRAEUS 2:22:03
2 Γ4 Female 20  ΕΛΕΝΑ ΑΝΘΗ 1966 MY ATHLETE – CHOZEN 2:30:11
3 Γ4 Female 176  ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT 2:32:06
4 Γ4 Female 207  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:33:45
5 Γ4 Female 165  ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:41:17

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 10KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH10km
1 Α1 Male 516   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1989 Active Monkeys 0:55:41
2 Α1 Male 511   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1997 ΣΑΚΑ/ECO RUNNERS 0:57:46
3 Α2 Male 605   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ 1979 THE RUNNER’S PROJECT 0:59:04
4 Α4 Male 683   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:59:22
5 Α1 Male 526   ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1975 1:00:30
6 Α2 Male 681   ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:00:32
7 Α1 Male 616   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2000 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:00:50
8 Α3 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:01:09
9 Α3 Male 535   ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 1:02:14
10 Α4 Male 609   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 1:02:31
11 Α1 Male 659   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1989 1:02:53
12 Α1 Male 614   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:03:06
13 Α1 Male 519 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:21
14 Α3 Male 714   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1978 1:06:06
15 Α3 Male 731   ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΔΑΡΟΣ 1980 1:07:09
16 Α4 Male 518   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ALIARTISTAS 1:07:16
17 Α1 Male 538   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1989 L-CREW 1:09:18
18 Γ3 Female 719   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:09:27
19 Α1 Male 693   ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:49
20 Α2 Male 610   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1988 1:10:03
21 Α2 Male 673   ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 1:11:02
22 Α3 Male 611   ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 1970 ΧΑΛΚΙΔΑ 1:11:30
23 Α2 Male 595   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 1986 ΑΘΗΝΑ 1:11:38
24 Α3 Male 607   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:58
25 Α4 Male 543   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1968 SALOMON 1:13:04
26 Α1 Male 632   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ 1993 1:13:06
27 Α3 Male 647   ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:17:39
28 Α2 Male 509   ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 BETTER PEOPLE 1:18:07
29 Α3 Male 557   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 1:18:13
30 Α4 Male 694   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:21:15
31 Γ1 Female 541   ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ  1995 ATHENS 1:21:33
32 Α3 Male 712   ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 1:22:18
33 Α2 Male 617   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUN MAGAZINE 1:23:21
34 Α2 Male 560   ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN/DELITAS 1:23:35
35 Α3 Male 515   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 1:23:36
36 Α3 Male 576   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1973 – 1:24:22
37 Α2 Male 689   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1987 ATHENS 1:24:31
38 Α4 Male 523   ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1968 ΑΘΗΝΑ 1:24:34
39 Α4 Male 660   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:24:40
40 Γ3 Female 702   ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:25:02
41 Α3 Male 711   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΠΕΥΚΗ 1:25:21
42 Α3 Male 570   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 TOULAS RUNNERS 1:25:44
43 A2 Male 691 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1982 1:25:49
44 Α2 Male 680   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΙΚΝΗΣ 1984 PROTON 1:26:08
45 Α2 Male 701   ΣΤΑΘΗΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1980 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:26:52
46 Α4 Male 706   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1951 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 1:27:42
47 Γ3 Female 645   ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 1:27:42
48 Α1 Male 688   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:59
49 Α2 Male 677   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΓΚΑΝΗΣ 1981 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:02
50 Α3 Male 658   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:28:06
51 Γ1 Female 558   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΚΑΒΕΛΑ 1992 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:28:13
52 Α2 Male 542   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ 1986 1:28:21
53 Α2 Male 501   CHRISTOS BALDARIS 1984 NG RUNNERS 1:28:52
54 Α1 Male 565   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 1989 PETARKOUDES 1:29:25
55 Α3 Male 571   ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 1969 ΟΜΑΔΑ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:29:38
56 Α4 Male 720 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:29:42
57 Α2 Male 733   ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1980 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 1:29:58
58 Γ3 Female 679   ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1984 1:30:23
59 Γ1 Female 669   ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:30:59
60 Α3 Male 536   ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ 1977 1:31:31
61 Α2 Male 692   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 1983 1:31:32
62 Α3 Male 602   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΛΑΣ 1978 1:31:39
63 Α2 Male 502   NIKOLAOS BOUKANEV 1987 1:31:54
64 Α3 Male 639   ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 1:31:55
65 Α3 Male 696   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΙΛΟΣ 1977 1:32:03
66 Γ3 Female 587   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 1:32:15
67 Α1 Male 613   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΕΣ 1997 1:32:50
68 Γ3 Female 506   GIUSEPPINA VECCHIO  1976 1:33:11
69 Γ2 Female 665   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1981 THE GKAZONIS 1:33:28
70 Α2 Male 594   ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΘΗΝΑ 1:33:47
71 Α3 Male 522   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 BETTER 2 1:33:53
72 Α1 Male 580   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 Run4Fun 1:33:57
73 Α3 Male 710   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 – 1:34:23
74 Α3 Male 524   ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:34:25
75 Α3 Male 633   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:34:55
76 Α2 Male 612   ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1982 1:35:02
77 Α3 Male 676   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:14
78 Γ3 Female 512   ΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1976 1:35:28
79 Γ3 Female 628   ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1975 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:35:32
80 Α3 Male 540   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHENS 1:36:21
81 Γ1 Female 530   ΚΟΡΑΛΙΑ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ 1990 1:36:53
82 Α2 Male 600   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 1:36:59
83 Α2 Male 574   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΟΣ 1979 Active Monkeys 1:37:20
84 Γ4 Female 697   ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1967 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 1:37:31
85 Α3 Male 626   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 RUN RUN RUN JUMP 1:38:05
86 Α3 Male 621   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:13
87 Α3 Male 635   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 1971 1:38:13
88 Α4 Male 629   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:19
89 Α3 Male 620   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 MY ATHLETE MOUNTAIN CHOZEN TEAM 1:38:37
90 Α3 Male 686   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΑΡΟΥΔΗΣ 1976 1:39:05
91 Α3 Male 564   ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ  1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:39:07
92 Α2 Male 586   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979 1:39:11
93 Α3 Male 728   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΧΑΛΟΣ 1973 1:39:29
94 Γ2 Female 644   ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  1988 1:39:37
95 Γ1 Female 648   ΙΣΜΗΝΗ ΝΑΣΑΙΝΑ 1989 1:39:44
96 Α3 Male 650   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 1:39:49
97 Α4 Male 657   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:27
98 Α3 Male 730   ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:40:37
99 Α2 Male 563   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 – 1:40:45
100 Γ2 Female 539   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 Active Monkeys 1:40:57
101 Α2 Male 505   DANIEL SHIRLEY 1981 MARINETRAFFIC 1:41:00
102 Α1 Male 643   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 1:41:06
103 Α3 Male 655   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:41:07
104 Α2 Male 625   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1980 RUN RUN RUN JUMP 1:41:39
105 Α3 Male 533   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ 1969 RUNNING WINNERS 1:42:02
106 Α3 Male 670   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978 1:42:04
107 Γ2 Female 682   ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 1980 ΣΔΥΕ 1:42:11
108 Γ2 Female 598   ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 SAFANS 1:42:27
109 Α1 Male 513   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ  1998 ΙΛΙΟΝ 1:42:35
110 Γ2 Female 545   ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 1980 1:43:03
111 Γ3 Female 661   ΑΛΜΑ ΣΠΑΤΑ 1982 MARINETRAFFIC 1:43:15
112 Α4 Male 666   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1960 1:43:24
113 Α2 Male 552   ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:43:31
114 A3 Male 608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1970 A.O ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:43:31
115 Α3 Male 699   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΥΖΑΣ 1976 1:43:31
116 Γ2 Female 724   ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ACTIVE MONKEYS 1:43:35
117 Α2 Male 575   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΟΣ 1983 Active Monkeys 1:44:14
118 Γ2 Female 672   ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 SKY WOMEN 1:44:35
119 Α3 Male 664   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1974 1:45:00
120 Α3 Male 646   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1976 ALIARTISTAS 1:45:19
121 Γ2 Female 589   ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:43
122 Α2 Male 727   ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:44
123 Α2 Male 568   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1980 1:45:51
124 Α3 Male 572   ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – ΑΜΦΙΣΣΑ 1:46:16
125 Α2 Male 649   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:47:13
126 Γ3 Female 637   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:47:29
127 Α2 Male 623   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1986 PULSE 100 1:48:08
128 Γ3 Female 732   ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ 1976 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 1:48:42
129 Γ4 Female 537   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΛΗΓΟΡΗ 1968 1:48:44
130 Γ3 Female 599   ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 THE RUNNERS PROJECT 1:48:55
131 Γ4 Female 562   ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:49:28
132 Γ2 Female 318 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 SKYWOMENRUNNINGTEAM/ SDYELEFSINAS/ BETTERPEOPLERUNNINGTEAM 1:49:39
133 Γ2 Female 636   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:50:06
134 Α4 Male 695   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:50:22
135 Α4 Male 588   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:51:11
136 Γ3 Female 674   ΝΑΝΣΥ ΠΑΡΔΑΛΗ 1970 CHOLARGOS, ATHENES 1:52:18
137 Α3 Male 630   ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 1972 1:52:47
138 Α4 Male 618   ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1963 1:53:13
139 Α1 Male 631   ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 1992 Active Monkeys 1:53:45
140 Α3 Male 675   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 1:53:48
141 Α4 Male 656   ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1966 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:54:02
142 Α2 Male 561   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 1:55:09
143 Γ3 Female 548   ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:55:59
144 Α4 Male 520   ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 1:55:59
145 Γ2 Female 641   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1985 1:56:47
146 Γ2 Female 715   ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΣΙΡΟΥ 1979 – 1:57:00
147 Α1 Male 544   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ 2004 1:57:10
148 Α3 Male 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 1:57:11
149 Α3 Male 700   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ 1969 1:58:18
150 Α4 Male 713   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:58:41
151 Γ1 Female 555   ΒΑΣΩ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 run4fun 2:00:17
152 Α1 Male 528   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΤEAM BOUBOULINA 2:00:18
153 Α1 Male 725   ΝΙΚΟΣ ΧΑΝΟΣ 1992 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:00:22
154 Α4 Male 551   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡBΑΚΑΚΟΣ 1964 2:03:05
155 Α3 Male 642   HARRY ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 CHOZEN 2:03:38
156 Α2 Male 534   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ 1982 KINISIS RUNNING TEAM 2:03:54
157 Γ1 Female 704   EVI ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1993 MARINETRAFFIC 2:04:16
158 Γ1 Female 705   ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1991 MARINETRAFFIC 2:06:49
159 Α3 Male 717   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:07:06
160 Α1 Male 716   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:07:06
161 Γ3 Female 514   ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ 1970 2:07:59
162 Γ2 Female 583   ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 1985 Active Monkeys 2:08:05
163 Γ1 Female 627   ΙΟΥΛΙΑ ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ 1996 Active Monkeys 2:08:24
164 Α4 Male 559   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ 1968 PROTON 2:09:45
165 Γ3 Female 708   ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 1973 ΑΘΗΝΑ 2:10:46
166 Α4 Male 640   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 2:10:54
167 Γ4 Female 638   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:08
168 Α3 Male 504   BEREND PAASMAN 1973 2:11:16
169 Α3 Male 690   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ  1977 2:12:26
170 Γ3 Female 554   ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 2:16:54
171 Γ1 Female 622   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1989 2:17:43
172 Α1 Male 573   ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 1994 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:18:37
173 Γ4 Female 546   ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 THE RUNNERS PROJECT 2:19:33
174 Γ3 Female 590   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΝΕΝΗ 1973 PROTON 2:20:35
175 Α4 Male 709   ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 ΑΘΗΝΑ 2:20:40
176 Γ3 Female 553   ΒΙΒΙΑΝ ΖΩΤΑΛΗ 1976 Active Monkeys 2:22:23
177 Α3 Male 596   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 Active Monkeys 2:22:23
178 Γ1 Female 550   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1995 Active Monkeys 2:22:27
179 Γ3 Female 634   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 1976 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:22:55
180 Γ1 Female 591   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΤΗ 1995 Active Monkeys 2:23:00
181 Α2 Male 569   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1982 VEGAN CITY ATHENS 2:25:26
182 Α2 Male 529   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ 1967 2:36:32
183 Γ2 Female 678   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΡΡΑ 1980 ΑΘΗΝΑ 2:38:00
184 Α2 Male 581   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:44:46
185 Γ1 Female 651   ΕΛΕΝΗ ΙΩΣΕΙΦΕΙΔΗ 1977 AMOSRUNNINGTEAM 2:44:46
186 Α4 Male 510   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1989 2:45:08
187 Α3 Male 556   ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 2:45:08
188 Γ3 Female 721 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1973 3:09:17
189 Γ4 Female 722 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 3:09:18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 10KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH10km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1
1 Α1 Male 516   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1989 Active Monkeys 0:55:41
2 Α1 Male 511   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1997 ΣΑΚΑ/ECO RUNNERS 0:57:46
3 Α1 Male 526   ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1975 1:00:30
4 Α1 Male 616   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2000 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:00:50
5 Α1 Male 659   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1989 1:02:53
6 Α1 Male 614   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:03:06
7 Α1 Male 519 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:21
8 Α1 Male 538   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1989 L-CREW 1:09:18
9 Α1 Male 693   ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:49
10 Α1 Male 632   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ 1993 1:13:06
11 Α1 Male 688   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:59
12 Α1 Male 565   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 1989 PETARKOUDES 1:29:25
13 Α1 Male 613   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΕΣ 1997 1:32:50
14 Α1 Male 580   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 Run4Fun 1:33:57
15 Α1 Male 643   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 1:41:06
16 Α1 Male 513   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ  1998 ΙΛΙΟΝ 1:42:35
17 Α1 Male 631   ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 1992 Active Monkeys 1:53:45
18 Α1 Male 544   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ 2004 1:57:10
19 Α1 Male 528   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΤEAM BOUBOULINA 2:00:18
20 Α1 Male 725   ΝΙΚΟΣ ΧΑΝΟΣ 1992 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:00:22
21 Α1 Male 716   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:07:06
22 Α1 Male 573   ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 1994 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:18:37

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2
3 Α2 Male 605   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ 1979 THE RUNNER’S PROJECT 0:59:04
4 Α2 Male 681   ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:00:32
5 Α2 Male 610   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1988 1:10:03
6 Α2 Male 673   ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 1:11:02
7 Α2 Male 595   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 1986 ΑΘΗΝΑ 1:11:38
8 Α2 Male 509   ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 BETTER PEOPLE 1:18:07
9 Α2 Male 617   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUN MAGAZINE 1:23:21
10 Α2 Male 560   ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN/DELITAS 1:23:35
11 Α2 Male 689   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1987 ATHENS 1:24:31

1 Α2 Male 691 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1982 1:25:49
2 Α2 Male 680   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΙΚΝΗΣ 1984 PROTON 1:26:08
3 Α2 Male 701   ΣΤΑΘΗΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1980 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:26:52
4 Α2 Male 677   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΓΚΑΝΗΣ 1981 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:02
5 Α2 Male 542   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ 1986 1:28:21
6 Α2 Male 501   CHRISTOS BALDARIS 1984 NG RUNNERS 1:28:52
7 Α2 Male 733   ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1980 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 1:29:58
8 Α2 Male 692   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 1983 1:31:32
9 Α2 Male 502   NIKOLAOS BOUKANEV 1987 1:31:54
10 Α2 Male 594   ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΘΗΝΑ 1:33:47
11 Α2 Male 612   ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1982 1:35:02
12 Α2 Male 600   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 1:36:59
13 Α2 Male 574   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΟΣ 1979 Active Monkeys 1:37:20
14 Α2 Male 586   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979 1:39:11
15 Α2 Male 563   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 – 1:40:45
16 Α2 Male 505   DANIEL SHIRLEY 1981 MARINETRAFFIC 1:41:00
17 Α2 Male 625   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1980 RUN RUN RUN JUMP 1:41:39
18 Α2 Male 552   ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:43:31
19 Α2 Male 575   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΟΣ 1983 Active Monkeys 1:44:14
20 Α2 Male 727   ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:44
21 Α2 Male 568   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1980 1:45:51
22 Α2 Male 649   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:47:13
23 Α2 Male 623   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1986 PULSE 100 1:48:08
24 Α2 Male 561   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 1:55:09
25 Α2 Male 534   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ 1982 KINISIS RUNNING TEAM 2:03:54
26 Α2 Male 569   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1982 VEGAN CITY ATHENS 2:25:26
27 Α2 Male 529   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ 1967 2:36:32
28 Α2 Male 581   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:44:46

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α3
1 Α3 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:01:09
2 Α3 Male 535   ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 1:02:14
3 Α3 Male 714   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1978 1:06:06
4 Α3 Male 731   ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΔΑΡΟΣ 1980 1:07:09
5 Α3 Male 611   ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 1970 ΧΑΛΚΙΔΑ 1:11:30
6 Α3 Male 607   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:58
7 Α3 Male 647   ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:17:39
8 Α3 Male 557   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 1:18:13
9 Α3 Male 712   ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 1:22:18
10 Α3 Male 515   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 1:23:36
11 Α3 Male 576   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1973 – 1:24:22
12 Α3 Male 711   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΠΕΥΚΗ 1:25:21
13 Α3 Male 570   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 TOULAS RUNNERS 1:25:44
14 Α3 Male 658   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:28:06
15 Α3 Male 571   ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 1969 ΟΜΑΔΑ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:29:38
16 Α3 Male 536   ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ 1977 1:31:31
17 Α3 Male 602   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΛΑΣ 1978 1:31:39
18 Α3 Male 639   ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 1:31:55
19 Α3 Male 696   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΙΛΟΣ 1977 1:32:03
20 Α3 Male 522   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 BETTER 2 1:33:53
21 Α3 Male 710   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 – 1:34:23
22 Α3 Male 524   ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:34:25
23 Α3 Male 633   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:34:55
24 Α3 Male 676   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:14
25 Α3 Male 540   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHENS 1:36:21
26 Α3 Male 626   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 RUN RUN RUN JUMP 1:38:05
27 Α3 Male 621   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:13
28 Α3 Male 635   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 1971 1:38:13
29 Α3 Male 620   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 MY ATHLETE MOUNTAIN CHOZEN TEAM 1:38:37
30 Α3 Male 686   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΑΡΟΥΔΗΣ 1976 1:39:05
31 Α3 Male 564   ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ  1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:39:07
32 Α3 Male 728   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΧΑΛΟΣ 1973 1:39:29
33 Α3 Male 650   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 1:39:49
34 Α3 Male 730   ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:40:37
35 Α3 Male 655   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:41:07
36 Α3 Male 533   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ 1969 RUNNING WINNERS 1:42:02
37 Α3 Male 670   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978 1:42:04
38 Α3 Male 608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1970 A.O ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:43:31
39 Α3 Male 699   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΥΖΑΣ 1976 1:43:31
40 Α3 Male 664   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1974 1:45:00
41 Α3 Male 646   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1976 ALIARTISTAS 1:45:19
42 Α3 Male 572   ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – ΑΜΦΙΣΣΑ 1:46:16
43 Α3 Male 630   ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 1972 1:52:47
44 Α3 Male 675   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 1:53:48
45 Α3 Male 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 1:57:11
46 Α3 Male 700   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ 1969 1:58:18
47 Α3 Male 642   HARRY ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 CHOZEN 2:03:38
48 Α3 Male 717   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:07:06
49 Α3 Male 504   BEREND PAASMAN 1973 2:11:16
50 Α3 Male 690   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ  1977 2:12:26
51 Α3 Male 596   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 Active Monkeys 2:22:23
52 Α3 Male 556   ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 2:45:08

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α4
1 Α4 Male 683   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:59:22
2 Α4 Male 609   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 1:02:31
3 Α4 Male 518   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ALIARTISTAS 1:07:16
4 Α4 Male 543   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1968 SALOMON 1:13:04
5 Α4 Male 694   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:21:15
6 Α4 Male 523   ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1968 ΑΘΗΝΑ 1:24:34
7 Α4 Male 660   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:24:40
8 Α4 Male 706   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1951 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 1:27:42
9 Α4 Male 720 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:29:42
10 Α4 Male 629   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:19
11 Α4 Male 657   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:27
12 Α4 Male 666   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1960 1:43:24
13 Α4 Male 695   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:50:22
14 Α4 Male 588   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:51:11
15 Α4 Male 618   ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1963 1:53:13
16 Α4 Male 656   ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1966 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:54:02
17 Α4 Male 520   ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 1:55:59
18 Α4 Male 713   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:58:41
19 Α4 Male 551   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡBΑΚΑΚΟΣ 1964 2:03:05
20 Α4 Male 559   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ 1968 PROTON 2:09:45
21 Α4 Male 640   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 2:10:54
22 Α4 Male 709   ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 ΑΘΗΝΑ 2:20:40
23 Α4 Male 510   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1989 2:45:08

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1
24 Γ1 Female 541   ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ  1995 ATHENS 1:21:33
25 Γ1 Female 558   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΚΑΒΕΛΑ 1992 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:28:13
26 Γ1 Female 669   ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:30:59
27 Γ1 Female 530   ΚΟΡΑΛΙΑ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ 1990 1:36:53
28 Γ1 Female 648   ΙΣΜΗΝΗ ΝΑΣΑΙΝΑ 1989 1:39:44
29 Γ1 Female 555   ΒΑΣΩ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 run4fun 2:00:17
30 Γ1 Female 704   EVI ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1993 MARINETRAFFIC 2:04:16
31 Γ1 Female 705   ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1991 MARINETRAFFIC 2:06:49
32 Γ1 Female 627   ΙΟΥΛΙΑ ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ 1996 Active Monkeys 2:08:24
33 Γ1 Female 622   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1989 2:17:43
34 Γ1 Female 550   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1995 Active Monkeys 2:22:27
35 Γ1 Female 591   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΤΗ 1995 Active Monkeys 2:23:00
36 Γ1 Female 651   ΕΛΕΝΗ ΙΩΣΕΙΦΕΙΔΗ 1977 AMOSRUNNINGTEAM 2:44:46

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ2
1 Γ2 Female 665   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1981 THE GKAZONIS 1:33:28
2 Γ2 Female 644   ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  1988 1:39:37
3 Γ2 Female 539   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 Active Monkeys 1:40:57
4 Γ2 Female 682   ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 1980 ΣΔΥΕ 1:42:11
5 Γ2 Female 598   ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 SAFANS 1:42:27
6 Γ2 Female 545   ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 1980 1:43:03
7 Γ2 Female 724   ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ACTIVE MONKEYS 1:43:35
8 Γ2 Female 672   ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 SKY WOMEN 1:44:35
9 Γ2 Female 589   ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:43
10 Γ2 Female 318 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 SKYWOMENRUNNINGTEAM/ SDYELEFSINAS/ BETTERPEOPLERUNNINGTEAM 1:49:39
11 Γ2 Female 636   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:50:06
12 Γ2 Female 641   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1985 1:56:47
13 Γ2 Female 715   ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΣΙΡΟΥ 1979 – 1:57:00
14 Γ2 Female 583   ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 1985 Active Monkeys 2:08:05
15 Γ2 Female 678   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΡΡΑ 1980 ΑΘΗΝΑ 2:38:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3
1 Γ3 Female 719   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:09:27
2 Γ3 Female 702   ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:25:02
3 Γ3 Female 645   ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 1:27:42
4 Γ3 Female 679 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1:30:23
5 Γ3 Female 587   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 1:32:15
6 Γ3 Female 506   GIUSEPPINA VECCHIO  1976 1:33:11
7 Γ3 Female 512   ΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1976 1:35:28
8 Γ3 Female 628   ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1975 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:35:32
9 Γ3 Female 661   ΑΛΜΑ ΣΠΑΤΑ 1982 MARINETRAFFIC 1:43:15
10 Γ3 Female 637   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:47:29
11 Γ3 Female 732   ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ 1976 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 1:48:42
12 Γ3 Female 599   ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 THE RUNNERS PROJECT 1:48:55
13 Γ3 Female 674   ΝΑΝΣΥ ΠΑΡΔΑΛΗ 1970 CHOLARGOS, ATHENES 1:52:18
14 Γ3 Female 548   ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:55:59
15 Γ3 Female 514   ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ 1970 2:07:59
16 Γ3 Female 708   ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 1973 ΑΘΗΝΑ 2:10:46
17 Γ3 Female 554   ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 2:16:54
18 Γ3 Female 590   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΝΕΝΗ 1973 PROTON 2:20:35
19 Γ3 Female 553   ΒΙΒΙΑΝ ΖΩΤΑΛΗ 1976 Active Monkeys 2:22:23
20 Γ3 Female 634   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 1976 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:22:55
21 Γ3 Female 721 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1973 3:09:17

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ4
1 Γ4 Female 697   ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1967 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 1:37:31
2 Γ4 Female 537   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΛΗΓΟΡΗ 1968 1:48:44
3 Γ4 Female 562   ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:49:28
4 Γ4 Female 638   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:08
5 Γ4 Female 546   ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 THE RUNNERS PROJECT 2:19:33
6 Γ4 Female 722 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 3:09:18

Previous ArticleNext Article

6ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα – Αποτελέσματα

6ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km start ΝΕΤ ΤΙΜΕ 21km
1 , 1 ,1 Α29 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΕΙΝΤΗΣ 1994 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0:00:06 1:17:02 1:17:08
2 , 2 , 1 Α 30-39 Male 137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΛΙΑΣ 1982 O.S.B._E.T BY TZEFALIS, Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΏΝ ΣΎΡΟΥ 0:00:06 1:18:41 1:18:47
3 , 3 , 1 Α 40-49 Male 228 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:00:06 1:19:05 1:19:11
4 , 4 , 2 Α 40-49 Male 87 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 1975 0:00:06 1:22:38 1:22:44
5 , 5 , 2 Α 30-39 Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS 0:00:00 1:25:57 1:25:57
6 , 6 , 3 Α 40-49 Male 23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:00:06 1:26:17 1:26:23
7 , 7 , 4 Α 40-49 Male 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:01 1:27:30 1:27:31
8 , 8 , 2 Α29 Male 112 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 1998 0:00:06 1:27:44 1:27:50
9 , 9 , 5 Α 40-49 Male 211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 0:00:06 1:28:14 1:28:20
10 , 10 , 3 Α 30-39 Male 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 0:00:06 1:28:40 1:28:46
11 , 11 , 3 Α29 Male 205 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΖΑΝΑΚΟΣ 1996 Σ.Μ.ΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:00:05 1:30:36 1:30:41
12 , 12 , 4 Α29 Male 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 SANTA RUNNING TEAM 0:00:06 1:30:35 1:30:41
13 , 13 , 1 Α 50-59 Male 191 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05 1:34:33 1:34:37
14 , 14 , 4 Α 30-39 Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 1983 0:00:06 1:36:04 1:36:10
15 , 15 , 1 Α60 Male 231 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:05 1:36:26 1:36:31
16 , 1 ,1 Γ39 Female 178 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:03 1:36:28 1:36:31
17 , 16 , 6 Α 40-49 Male 210 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:06 1:37:26 1:37:32
18 , 17 , 2 Α 50-59 Male 134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΟΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:19 1:37:22 1:37:42
19 , 18 , 7 Α 40-49 Male 55 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:37:51 1:38:00
20 , 19 , 5 Α 30-39 Male 76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1980 NS COACHING 0:00:13 1:38:26 1:38:39
21 , 20 , 5 Α29 Male 220 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 1994 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:15 1:38:54 1:39:09
22 , 21 , 8 Α 40-49 Male 213 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ-DIMOPOULOS COACHING 0:00:00 1:39:25 1:39:25
23 , 22 , 9 Α 40-49 Male 180 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑΣ 1977 SPARTAN CROSS 0:00:06 1:39:51 1:39:57
24 , 23 , 6 Α 30-39 Male 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΔΑΜΗΣ 1988 SPARTAN CROSS 0:00:06 1:40:11 1:40:17
25 , 24 , 2 Α60 Male 152 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1954 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:06 1:40:11 1:40:17
26 , 25 , 10 Α 40-49 Male 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΡΝΑΣ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 1:41:16 1:41:22
27 , 26 , 3 Α 50-59 Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:06 1:41:20 1:41:26
28 , 27 , 7 Α 30-39 Male 243 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ 1980 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 1:41:54 1:42:01
29 , 28 , 11 Α 40-49 Male 244 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ 1977 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:08 1:41:54 1:42:02
30 , 2 , 1 Γ40 Female 130 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:42:15 1:42:25
31 , 29 , 8 Α 30-39 Male 171 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1988 0:00:13 1:43:03 1:43:16
32 , 30 , 12 Α 40-49 Male 1 VADIM GLUH 1974 0:00:06 1:43:22 1:43:28
33 , 3 , 2 Γ40 Female 15 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 SMART – TRAINING 0:00:07 1:43:44 1:43:51
34 , 31 , 6 Α29 Male 163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:00:06 1:43:58 1:44:04
35 , 32 , 3 Α60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1955 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:43:58 1:44:04
36 , 33 , 13 Α 40-49 Male 19 ΜΑΝΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 1973 SMART – TRAINING 0:00:05 1:44:01 1:44:06
37 , 4 , 3 Γ40 Female 195 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΡΟΛΗ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:00 1:44:08 1:44:08
38 , 34 , 4 Α 50-59 Male 104 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΤΣΙΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 1:43:47 1:44:09
39 , 35 , 5 Α 50-59 Male 25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:03 1:44:16 1:44:20
40 , 36 , 9 Α 30-39 Male 7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:00:06 1:44:39 1:44:45
41 , 37 , 4 Α60 Male 143 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:06 1:45:08 1:45:14
42 , 38 , 14 Α 40-49 Male 78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ 1973 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:45:24 1:45:30
43 , 39 , 15 Α 40-49 Male 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 1972 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:45:55 1:46:01
44 , 40 , 16 Α 40-49 Male 227 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ 1972 0:00:06 1:46:43 1:46:49
45 , 41 , 6 Α 50-59 Male 214 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:46:58 1:47:11
46 , 42 , 17 Α 40-49 Male 49 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ 1972 SMART – TRAINING 0:00:08 1:47:05 1:47:14
47 , 43 , 5 Α60 Male 72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:01 1:47:19 1:47:20
48 , 44 , 7 Α 50-59 Male 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1964 0:00:06 1:47:33 1:47:39
49 , 45 , 10 Α 30-39 Male 34 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:18 1:47:26 1:47:44
50 , 46 , 8 Α 50-59 Male 202 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18 1:47:26 1:47:44
51 , 47 , 9 Α 50-59 Male 185 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1967 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:06 1:47:50 1:47:56
52 , 48 , 18 Α 40-49 Male 198 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:00:06 1:47:52 1:47:58
53 , 5 , 4 Γ40 Female 144 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 1975 ΣΔΥΜ 0:00:03 1:47:55 1:47:58
54 , 49 , 6 Α60 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:09 1:47:50 1:47:58
55 , 50 , 19 Α 40-49 Male 236 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 1973 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:07 1:48:05 1:48:13
56 , 51 , 11 Α 30-39 Male 246 ΙΑΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1989 0:00:23 1:48:03 1:48:26
57 , 52 , 10 Α 50-59 Male 52 ΝΙΚΟΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:48:25 1:48:31
58 , 53 , 20 Α 40-49 Male 209 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ 1972 0:00:06 1:48:30 1:48:36
59 , 6 , 5 Γ40 Female 62 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 VAKOSTEAM 0:00:06 1:48:40 1:48:46
60 , 54 , 21 Α 40-49 Male 206 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:48:56 1:49:02
62 , 56 , 22 Α 40-49 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΛΕΝΤΖΕΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 1:49:38 1:49:47
63 , 57 , 23 Α 40-49 Male 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:49:42 1:49:48
64 , 7 , 6 Γ40 Female 135 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ 1977 0:00:06 1:49:45 1:49:51
65 , 58 , 12 Α 50-59 Male 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1964 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:00:06 1:49:48 1:49:54
66 , 59 , 7 Α60 Male 245 SCHOENFELDER FAULΚ 1957 0:00:06 1:49:54 1:50:00
67 , 60 , 24 Α 40-49 Male 133 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:06 1:50:57 1:51:03
68 , 8 , 7 Γ40 Female 156 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 0:00:02 1:51:04 1:51:05
69 , 9 , 2 Γ39 Female 46 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:28 1:51:10 1:51:38
70 , 61 , 12 Α 30-39 Male 102 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1986 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:51:42 1:51:48
71 , 10 , 8 Γ40 Female 92 ΑΝΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ 1969 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:21 1:51:28 1:51:48
72 , 62 , 25 Α 40-49 Male 188 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΟΣ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:27 1:52:08 1:52:34
73 , 63 , 26 Α 40-49 Male 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:52:54 1:53:00
74 , 64 , 13 Α 30-39 Male 85 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 0:00:24 1:52:55 1:53:19
75 , 65 , 8 Α60 Male 81 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ 1948 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:25 1:53:25 1:53:50
76 , 66 , 13 Α 50-59 Male 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 1964 0:00:06 1:54:16 1:54:22
77 , 67 , 1 ALL Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – 0:00:06 1:54:53 1:54:59
78 , 68 , 14 Α 50-59 Male 31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 1:55:17 1:55:39
79 , 69 , 15 Α 50-59 Male 192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:22 1:55:41 1:56:03
80 , 70 , 27 Α 40-49 Male 139 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ 1976 PIRGOS RUN CLUB 0:00:20 1:55:53 1:56:13
81 , 71 , 28 Α 40-49 Male 226 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ 1976 0:00:06 1:56:16 1:56:22
82 , 72 , 16 Α 50-59 Male 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1966 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:06 1:56:19 1:56:25
83 , 73 , 29 Α 40-49 Male 120 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΙΔΑΝΗΣ 1976 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:12 1:56:20 1:56:33
84 , 74 , 30 Α 40-49 Male 43 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:09 1:56:25 1:56:34
85 , 75 , 17 Α 50-59 Male 138 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΟΣ 1966 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:29 1:56:10 1:56:38
86 , 76 , 31 Α 40-49 Male 101 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:26 1:56:15 1:56:41
87 , 77 , 14 Α 30-39 Male 110 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 1987 0:00:26 1:56:47 1:57:13
88 , 78 , 32 Α 40-49 Male 77 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1972 0:00:22 1:57:13 1:57:35
89 , 79 , 33 Α 40-49 Male 179 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ 1972 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 0:00:06 1:57:35 1:57:41
90 , 11 , 9 Γ40 Female 172 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT 0:00:16 1:57:27 1:57:43
91 , 80 , 18 Α 50-59 Male 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1965 0:00:16 1:57:38 1:57:54
92 , 81 , 15 Α 30-39 Male 153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:06 1:57:59 1:58:05
93 , 82 , 16 Α 30-39 Male 64 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:26 1:57:56 1:58:23
94 , 83 , 19 Α 50-59 Male 212 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1964 ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 0:00:16 1:58:20 1:58:36
95 , 84 , 34 Α 40-49 Male 221 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:21 1:58:32 1:58:53
96 , 85 , 35 Α 40-49 Male 6 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MANIACS 0:00:17 1:59:54 2:00:11
97 , 86 , 17 Α 30-39 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1988 ΣΔΥΜ 0:00:06 2:00:06 2:00:12
98 , 87 , 36 Α 40-49 Male 124 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:14 1:59:58 2:00:12
99 , 12 , 3 Γ9 Female 9 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:13 1:59:59 2:00:12
100 , 88 , 37 Α 40-49 Male 239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΑΡΕΑΣ 1971 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:00:10 2:00:16
101 , 89 , 20 Α 50-59 Male 162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 1968 PIRGOS RUN CLUB 0:00:06 2:01:17 2:01:23
102 , 90 , 9 Α60 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:04 2:01:30 2:01:34
103 , 91 , 18 Α 30-39 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΥΠΩΤΟΣ 1982 STARTTECH VENTURES 0:00:30 2:02:30 2:02:59
104 , 92 , 19 Α 30-39 Male 216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΕΦΟΣ 1986 ΣΔΥΜ 0:00:15 2:03:17 2:03:31
105 , 13 , 10 Γ40 Female 182 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:06 2:03:45 2:03:51
106 , 93 , 38 Α 40-49 Male 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:00:17 2:05:24 2:05:42
107 , 94 , 39 Α 40-49 Male 22 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 0:00:06 2:06:00 2:06:06
108 , 95 , 40 Α 40-49 Male 96 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ 1977 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:06:11 2:06:17
109 , 96 , 41 Α 40-49 Male 61 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ 1970 THE RUNNERS PROJECT 0:00:15 2:06:16 2:06:31
110 , 14 , 11 Γ40 Female 215 ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΣΑΤΣΟΥ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 2:06:46 2:06:49
111 , 15 , 4 Γ39 Female 103 ΟΛΓΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 1984 0:00:05 2:07:06 2:07:10
112 , 16 , 12 Γ40 Female 58 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:13 2:07:24 2:07:37
113 , 97 , 21 Α 50-59 Male 248 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 0:00:26 2:08:53 2:09:19
114 , 98 , 20 Α 30-39 Male 232 ΘΩΜΑΣ ΧΑΣΑΠΗΣ 1983 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 2:09:01 2:09:23
115 , 17 , 13 Γ40 Female 234 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1962 0:00:06 2:10:31 2:10:37
116 , 99 , 42 Α 40-49 Male 229 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:10:40 2:10:46
117 , 100 , 43 Α 40-49 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 2:10:41 2:10:47
118 , 101 , 10 Α60 Male 117 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:23 2:11:19 2:11:42
119 , 18 , 14 Γ40 Female 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΔΗ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:24 2:11:32 2:11:57
120 , 102 , 44 Α 40-49 Male 11 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 1970 0:00:16 2:12:52 2:13:08
121 , 103 , 45 Α 40-49 Male 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:00:35 2:12:55 2:13:30
122 , 104 , 11 Α60 Male 241 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΛΕΤΑΚΟΣ 1953 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:10 2:14:53 2:15:04
123 , 19 , 5 Γ39 Female 161 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:06 2:15:16 2:15:22
124 , 20 , 15 Γ40 Female 95 ΒΙΚΗ ΚΟΥΛΟΥΡΗ 1973 0:00:06 2:15:40 2:15:46
125 , 105 , 46 Α 40-49 Male 99 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΡΥΠΩΤΟΣ 1973 0:00:06 2:15:51 2:15:57
126 , 106 , 47 Α 40-49 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ 1975 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:16:15 2:16:21
127 , 107 , 12 Α60 Male 184 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 2:16:26 2:16:32
128 , 108 , 21 Α 30-39 Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ 1984 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:16:40 2:16:46
129 , 109 , 48 Α 40-49 Male 176 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΚΗΣ 1970 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:33 2:16:25 2:16:57
130 , 110 , 22 Α 50-59 Male 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 2:17:10 2:17:32
131 , 111 , 23 Α 50-59 Male 132 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 2:17:11 2:17:33
132 , 112 , 24 Α 50-59 Male 169 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:16 2:17:21 2:17:37
133 , 21 , 16 Γ40 Female 173 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 0:00:12 2:19:04 2:19:16
134 , 22 , 17 Γ40 Female 181 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:30 2:20:24 2:20:55
135 , 23 , 18 Γ40 Female 203 ΜΑΡΙΑ ΣΥΤΑΡΕΝΙΟΥ 1968 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:30 2:21:57 2:22:27
136 , 113 , 49 Α 40-49 Male 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:29 2:23:43 2:24:13
137 , 114 , 25 Α 50-59 Male 80 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ 1963 ΣΔΥΜ 0:00:29 2:23:48 2:24:16
138 , 24 , 6 Γ39 Female 190 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 1986 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:26:18 2:26:24
139 , 25 , 2 ALL Female 119 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:26:24 2:26:30
140 , 115 , 13 Α60 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 0:00:13 2:28:42 2:28:55
141 , 116 , 22 Α 30-39 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 1981 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:33:09 2:33:15
142 , 117 , 26 Α 50-59 Male 38 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:17 2:34:50 2:35:07
143 , 118 , 50 Α 40-49 Male 48 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1977 OLYMPUS RUNNING TEAM 0:00:06 2:39:29 2:39:35
144 , 119 , 7 Α29 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 1999 0:00:27 2:42:16 2:42:43

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km start ΝΕΤ FINISH 10km
1 Male 293 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΔΑΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:00 0:36:12 0:36:12
2 Male 396 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:00:06 0:38:13 0:38:19
3 Male 337 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 0:00:06 0:39:32 0:39:38
4 Male 369 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΙΑΣ 1975 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:39:55 0:40:01
5 Male 300 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 SPARTIATES DROMEIS / DIMOPOULOS COACHING / HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 0:00:00 0:40:19 0:40:19
6 Male 403 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06 0:40:43 0:40:49
7 Male 370 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ 1958 0:00:06 0:40:56 0:41:02
8 Male 377 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1978 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ -DIMOPOULOS COACHING 0:00:03 0:41:09 0:41:12
9 Male 284 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1993 0:00:03 0:41:17 0:41:20
10 Male 334 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:04 0:43:00 0:43:04
11 Male 312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:01 0:43:08 0:43:08
12 Male 423 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΗΣ 1997 0:00:06 0:43:31 0:43:37
13 Male 265 ΧΑΡΗΣ ΒΕΛΔΕΚΗΣ 1991 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:01 0:43:55 0:43:56
14 Male 307 ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1974 0:00:15 0:45:20 0:45:35
15 Male 388 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ 1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING-AILOURA RUNNING TEAM 0:00:04 0:45:57 0:46:01
16 Female 256 ΕΦΗ ΑΛΕΞΗ 1985 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:46:14 0:46:20
17 Male 257 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1987 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:46:03 0:46:20
18 Male 397 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOYLOS COACHING 0:00:06 0:46:36 0:46:42
19 Male 390 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΑΤΗΡΑΣ 1982 0:00:02 0:47:26 0:47:28
20 Male 269 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1976 0:00:03 0:47:31 0:47:35
21 Male 355 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:47:29 0:47:35
22 Male 398 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1979 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:07 0:48:20 0:48:27
23 Male 358 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 PYRGOS RUN CLUB 0:00:03 0:49:00 0:49:03
24 Male 410 ΤΑΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:49:09 0:49:15
25 Male 418 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:00:06 0:49:45 0:49:51
26 Female 303 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 1977 0:00:04 0:49:53 0:49:58
27 Male 259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:06 0:49:52 0:49:58
28 Male 422 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 0:00:06 0:50:56 0:51:02
29 Male 326 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 ΣΔΥΜ 0:00:10 0:50:54 0:51:05
30 Male 305 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1962 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:11 0:51:24 0:51:35
31 Male 270 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:19 0:51:25 0:51:44
32 Male 277 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 1993 STARTTECH VENTURES 0:00:29 0:51:48 0:52:17
33 Female 361 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:00:06 0:52:20 0:52:26
34 Male 426 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:00:10 0:52:28 0:52:39
35 Male 393 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ 1985 0:00:05 0:52:35 0:52:40
36 Male 419 ΝΟΕΜΙ ΜΑΡΤΙΝ 1977 0:00:06 0:52:37 0:52:43
37 Male 302 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ 1986 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:00:06 0:52:45 0:52:51
38 Male 287 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:52:46 0:52:52
39 Male 351 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΤΟΓΚΑΣ 1986 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:00:08 0:52:48 0:52:56
40 Male 347 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:00:06 0:53:16 0:53:22
41 Male 340 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ 1978 0:00:28 0:52:56 0:53:23
42 Male 405 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΠΥΛΑΣ 1997 0:00:06 0:53:23 0:53:29
43 Female 414 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:05 0:53:33 0:53:38
44 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:00:05 0:53:41 0:53:47
45 Male 400 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:54:54 0:55:00
46 Female 386 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ 1994 SANTA RUNNINIG TEAM 0:00:06 0:55:14 0:55:20
47 Male 318 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 0:55:25 0:55:38
48 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ 1986 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:56:04 0:56:10
49 Female 352 ΑΝΝΑ ΝΤΟΥΛΑΙ 1993 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:56:04 0:56:10
50 Male 389 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 1987 0:00:09 0:56:08 0:56:17
51 Male 424 ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1963 0:00:06 0:56:15 0:56:21
52 Male 288 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 1979 0:00:20 0:56:11 0:56:31
53 Male 342 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 1970 ΑΓΕΠ 0:00:22 0:56:48 0:57:11
54 Male 385 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 2000 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:00:04 0:58:05 0:58:10
55 Female 263 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 1985 SPARTAN CROSS 0:00:06 0:58:13 0:58:19
56 Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΔΥΜ 0:00:06 0:59:05 0:59:11
57 Male 341 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΠ 0:00:23 0:59:12 0:59:35
58 Male 368 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 1991 0:00:23 0:59:14 0:59:37
59 Female 399 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 0:00:06 0:59:59 1:00:05
60 Male 420 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ 1972 0:00:06 1:00:06 1:00:12
61 Male 262 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 1:00:23 1:00:29
62 Female 251 ANA CASIC 1976 STARTTECH VENTURES 0:00:29 1:00:07 1:00:36
63 Female 330 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:23 1:00:25 1:00:48
64 Female 391 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:00 1:00:48 1:00:48
65 Male 359 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1980 STARTTECH VENTURES 0:00:30 1:00:23 1:00:53
66 Male 281 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 1933 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:01:07 1:01:13
67 Male 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:25 1:01:13 1:01:38
68 Female 376 ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΗ 1996 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:06 1:02:13 1:02:19
69 Female 346 ΜΑΡΙΑ ΝΙΒΕΡΟΓΛΟΥ 1966 0:00:08 1:02:12 1:02:20
70 Male 316 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 1964 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:30 1:01:54 1:02:23
71 Female 374 ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΤΣΑΛΗ 1984 STARTTECH VENTURES 0:00:27 1:02:17 1:02:44
72 Male 336 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:02:39 1:02:45
73 Male 343 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ 1977 0:00:06 1:03:03 1:03:09
74 Male 304 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:03:19 1:03:25
75 Female 379 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1993 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:03:19 1:03:25
76 Male 297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ 1946 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:16 1:03:51 1:04:06
77 Male 381 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΥΛΙΩΤΗΣ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:04:19 1:04:25
78 Male 298 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΑΚΟΣ 1980 0:00:06 1:04:44 1:04:50
79 Male 311 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ 1955 0:00:06 1:05:30 1:05:36
80 Female 285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:05:35 1:05:41
81 Female 280 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ 1977 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:02 1:05:51 1:05:54
82 Male 310 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1989 0:00:16 1:05:41 1:05:57
83 Male 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ – ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 1981 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΗΕΝΗΣ – ΣΑΦΑΝΣ 0:00:17 1:05:40 1:05:57
84 Female 252 IMELLDA MEIMETA 1970 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:06:34 1:06:40
85 Male 273 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 0:00:18 1:06:22 1:06:40
86 Female 349 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΣΛΑΒΙΝΟΥ 1983 0:00:19 1:06:23 1:06:42
87 Male 425 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ 1981 0:00:18 1:07:16 1:07:34
88 Male 378 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΣ 1987 0:00:26 1:08:17 1:08:43
89 Male 317 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ – Π.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:00:06 1:09:08 1:09:14
90 Female 290 ΜΑΡΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 1:09:10 1:09:16
91 Male 313 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ 1970 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:11:19 1:11:28
92 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ 2002 0:00:14 1:12:30 1:12:43
93 Female 380 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΕΒΕΝΑ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:20 1:12:26 1:12:46
94 Female 271 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 1:12:53 1:12:59
95 Female 392 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΛΤΑΤΟΥ 1988 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:14:52 1:14:58
96 Female 325 ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1990 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:14:52 1:14:58
97 Male 404 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:15:11 1:15:17
98 Female 363 ΒΑΙΑ ΠΑΝΤΙΔΟΥ 1985 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:27 1:16:17 1:16:44
99 Male 421 ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 1974 0:00:27 1:16:16 1:16:44
100 Female 366 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:18:56 1:19:09
101 Female 283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ 1959 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:11 1:18:58 1:19:10
102 Female 348 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 1:18:56 1:19:16
103 Male 338 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:32 1:19:36 1:20:09
104 Female 255 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:19:56 1:20:09
105 Male 291 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 1968 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:25 1:23:47 1:24:12
106 Female 328 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΜΠΕΡΗ 1971 0:00:05 1:28:47 1:28:52
107 Male 375 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ 1966 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:06 1:29:12 1:29:18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km start ΝΕΤ FINISH 5km
1 Male 504 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1992 0:00:00 0:18:04 0:18:04
2 Male 465 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1989 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:19:23 0:19:29
3 Male 539 ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΤΟΣ 1999 0:00:06 0:21:36 0:21:42
4 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΝΑΚΟΣ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:21:36 0:21:43
5 Female 507 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:00:06 0:22:11 0:22:17
6 Male 435 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001 SPARTAN CROSS 0:00:04 0:22:46 0:22:51
7 Male 477 ΝΑΣΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 0:00:04 0:22:59 0:23:03
8 Female 530 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ 1996 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:02 0:23:10 0:23:12
9 Male 452 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ 1990 0:00:20 0:24:48 0:25:08
10 Male 445 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΟΥΤΗΣ 1971 0:00:05 0:25:26 0:25:31
11 Female 487 ΜΑΡΘΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:25:29 0:25:35
12 Male 455 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΓΑΣ 2003 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:25:34 0:25:40
13 Male 537 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΤΖΟΣ 1990 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:26:09 0:26:15
14 Male 521 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:13 0:26:02 0:26:15
15 Female 466 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:07 0:26:23 0:26:29
16 Male 540 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΕΑΣ 1977 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:13 0:26:23 0:26:36
17 Female 432 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ 1999 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:26:31 0:26:48
18 Female 497 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:27:22 0:27:28
19 Male 532 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΦΙΚΙΩΡΗΣ 1970 0:00:04 0:27:41 0:27:45
20 Female 509 ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 1983 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:15 0:27:37 0:27:52
21 Female 486 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΣΤΕΛΟΥ 1987 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:18 0:27:44 0:28:02
22 Male 544 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 2016 0:00:05 0:28:21 0:28:26
23 Male 461 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:06 0:28:30 0:28:36
24 Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1982 0:00:18 0:28:23 0:28:42
25 Female 510 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΑΓΙΑΝΟΥ 1994 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:29:12 0:29:18
26 Male 502 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 1979 0:00:06 0:29:22 0:29:28
27 Female 437 ΕΛΕΝΗ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ 1991 0:00:10 0:29:22 0:29:31
28 Female 543 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΡΗ 1970 0:00:06 0:29:28 0:29:34
29 Female 512 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΑΓΙΑ 1981 0:00:14 0:29:28 0:29:42
30 Male 542 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 0:00:20 0:29:35 0:29:56
31 Female 476 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1986 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:29:45 0:30:01
32 Female 450 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΟΥΛΗ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:29:57 0:30:03
33 Male 449 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:00:07 0:29:58 0:30:05
34 Female 500 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΗ 1994 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:30:02 0:30:08
35 Female 446 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ 1973 SMART – TRIAINING 0:00:06 0:30:21 0:30:27
36 Female 508 ΓΙΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΗ 1983 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:30:34 0:30:40
37 Female 439 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1987 STARTTECH VENTURES 0:00:06 0:30:52 0:30:58
38 Male 468 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ 0:00:11 0:31:11 0:31:22
39 Male 495 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:31:36 0:31:42
40 Male 533 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ 1972 0:00:00 0:31:56 0:31:56
41 Male 481 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1978 0:00:06 0:31:54 0:32:00
42 Male 517 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 1966 ΣΓ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:00:05 0:32:04 0:32:09
43 Male 493 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ 1978 0:00:31 0:31:49 0:32:20
44 Female 440 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 0:00:29 0:32:15 0:32:43
45 Female 478 ΜΑΡΙΑ ΚΡΥΠΩΤΟΥ 1970 0:00:06 0:33:05 0:33:11
46 Female 469 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΑΤΣΙΡΕΑ 1996 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:33:21 0:33:27
47 Female 462 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 0:00:06 0:33:22 0:33:28
48 Male 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΙΚΟΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:20 0:33:15 0:33:35
49 Male 498 ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΡΕΠΑΝΝΗΣ 1954 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:20 0:33:17 0:33:36
50 Male 475 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 2002 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:29 0:33:20 0:33:49
51 Female 550 ΛΕΩΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1973 0:00:12 0:33:40 0:33:51
52 Male 491 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ 1984 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:27 0:34:54 0:35:21
53 Female 474 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΥΡΑΜΠΑ 1996 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:35:28 0:35:34
54 Female 541 ΔΩΡΑ ΧΡΥΣΑΦΗ 1982 0:00:04 0:35:44 0:35:48
55 Male 538 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1975 0:00:17 0:35:49 0:36:05
56 Male 546 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΤΣΙΔΜΑΣ 2005 0:00:05 0:36:09 0:36:13
57 Male 545 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ 1959 0:00:06 0:36:08 0:36:14
58 Female 549 ΓΙΩΤΑ ΣΚΑΓΚΟΥ 1973 0:00:06 0:36:33 0:36:39
59 Female 523 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:10 0:36:42 0:36:51
60 Female 453 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΗ 1988 0:00:11 0:36:51 0:37:02
61 Female 548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΡΔΟΥΓΚΑ 1966 0:00:06 0:37:15 0:37:21
62 Female 527 ΧΡΥΣΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 1991 0:00:20 0:37:26 0:37:46
63 Female 467 ΒΙΚΗ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:25 0:37:55 0:38:20
64 Female 525 ΕΛΕΝΗ ΣΟΥΜΠΑΣΗ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:25 0:37:55 0:38:20
65 Female 529 ΑΘΗΝΑ ΤΑΡΑ 1988 0:00:09 0:38:52 0:39:02
66 Female 514 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 1975 0:00:12 0:38:50 0:39:02
67 Female 441 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ 1954 0:00:24 0:38:39 0:39:03
68 Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ 1954 0:00:06 0:38:57 0:39:03
69 Male 460 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΤΣΑΣ 1991 0:00:06 0:39:06 0:39:12
70 Female 505 ΑΡΕΤΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:39:28 0:39:42
71 Female 429 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:39:31 0:39:44
72 Female 443 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ 1964 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:30 0:39:20 0:39:50
73 Male 547 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ 2006 0:00:06 0:40:30 0:40:36
74 Female 520 ΑΝΘΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 1976 0:00:13 0:43:09 0:43:22
75 Female 345 ΑΡΓΥΡΩ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  1990 0:00:21 0:43:09 0:43:29
76 Female 489 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΥ 2003 0:00:14 0:44:00 0:44:14
77 Female 459 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΖΑΧΟΥ 2004 0:00:14 0:44:00 0:44:14
78 Female 503 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:10 0:49:16 0:49:26
79 Female 511 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΔΑΡΑ 1950 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:56:04 0:56:17
80 Male 458 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΑΒΑΚΟΣ 0:00:32 0:55:45 0:56:17
81 Female 471 ΑΝΝΑ ΚΛΑΔΗ 1975 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:02:39 1:02:45
82 Female 479 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:19 1:02:27 1:02:46

ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΑΠΌ ΛΑΘΟΣ ΤΩΝ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
488 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:02 0:17:23 0:17:25
480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2004 ΓΜΣ ΛΥΚΑΙΑ 0:00:06 0:17:33 0:17:39
464 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:17:45 0:17:51

20ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου στο Άλσος Δαφνίου – Αποτελέσματα

20ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου στο Άλσος Δαφνίου - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΔΑΦΝΙ 2019
Α/Α ΒΙΒ Name Start Νet Time finish
1 987 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 0:00:01 0:38:18 0:38:19
2 774 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΤΟΣ 0:00:02 0:38:47 0:38:49
3 223 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 0:00:00 0:39:40 0:39:40
4 182 ΦΩΤΗΣ ΒΟΥΓΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:02 0:40:58 0:41:01
5 1175 ΝΙΚΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 0:00:02 0:42:23 0:42:26
6 801 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ 0:00:03 0:42:34 0:42:37
7 969 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΑΦΗΣ 0:00:02 0:42:56 0:42:58
8 66 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:09 0:43:04 0:43:13
9 131 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 0:00:21 0:43:13 0:43:34
10 1082 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ-ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 0:00:03 0:43:45 0:43:48
11 831 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:05 0:43:49 0:43:54
12 1052 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΣ 0:00:03 0:44:02 0:44:05
13 1168 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΦΥΛΑΣ 0:00:04 0:44:14 0:44:17
14 647 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 0:00:10 0:44:37 0:44:47
15 417 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:07 0:45:13 0:45:20
16 1148 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΟΖΟΣ 0:00:04 0:45:25 0:45:29
17 1189 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:00:11 0:45:21 0:45:32
18 32 TOMACZ RAJCMACIEJ 0:00:05 0:45:38 0:45:44
19 1185 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0:00:07 0:45:42 0:45:49
20 269 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΚΑΣ 0:00:03 0:46:25 0:46:29
21 10 MAREK BODZIONY 0:00:06 0:46:39 0:46:44
22 271 ΛΟΥΗΣ ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ 0:00:04 0:46:48 0:46:52
23 410 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:04 0:46:52 0:46:56
24 543 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 0:00:03 0:47:06 0:47:09
25 872 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:00:04 0:47:08 0:47:12
26 946 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΖΕΛΟΣ 0:00:04 0:47:19 0:47:23
27 584 ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 0:00:02 0:47:26 0:47:28
28 1110 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ 0:00:09 0:47:20 0:47:29
29 316 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:05 0:47:40 0:47:45
30 288 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΛΕΚΟΣ 0:00:06 0:47:41 0:47:47
31 516 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 0:00:01 0:47:47 0:47:47
32 1054 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 0:00:05 0:47:43 0:47:48
33 204 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:19 0:47:32 0:47:51
34 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 0:00:11 0:47:53 0:48:04
35 639 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ 0:00:06 0:48:10 0:48:16
36 957 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 0:00:05 0:48:12 0:48:17
37 1147 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ 0:00:04 0:48:18 0:48:23
38 435 ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:03 0:48:21 0:48:25
39 815 ΦΩΤΙΟΣ ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ 0:00:35 0:47:58 0:48:33
40 826 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:05 0:48:34 0:48:38
41 998 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΑΧΗΣ 0:00:05 0:48:35 0:48:40
42 919 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥ 0:00:08 0:48:37 0:48:45
43 700 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ 0:00:56 0:47:57 0:48:54
44 829 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ 0:00:02 0:48:59 0:49:01
45 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 0:00:10 0:49:01 0:49:11
46 318 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:07 0:49:28 0:49:35
47 833 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 0:00:05 0:49:33 0:49:37
48 964 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 0:00:06 0:49:41 0:49:47
49 172 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ 0:00:08 0:49:46 0:49:54
50 588 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 0:00:23 0:49:34 0:49:56
51 577 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ 0:00:12 0:49:45 0:49:57
52 14 HERNANDEZ CERVERA 0:00:43 0:49:33 0:50:16
53 179 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 0:00:41 0:49:42 0:50:23
54 1032 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:39 0:49:57 0:50:37
55 222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 0:00:04 0:50:42 0:50:46
56 702 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΒΕΝΤΗΣ 0:00:19 0:50:52 0:51:12
57 218 ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΑΝΟΣ 0:00:06 0:51:06 0:51:13
58 397 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 0:00:06 0:51:10 0:51:16
59 1042 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 0:00:03 0:51:15 0:51:18
60 403 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΓΟΥΡΗΣ 0:00:07 0:51:17 0:51:25
61 718 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 0:00:40 0:51:01 0:51:41
62 523 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 0:00:07 0:51:40 0:51:47
63 1178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 0:00:02 0:51:48 0:51:51
64 804 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 0:00:02 0:51:53 0:51:55
65 642 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ 0:00:10 0:51:55 0:52:06
66 1108 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 0:00:03 0:52:13 0:52:16
67 603 ΗΛΙΑΣ ΚΟΡΔΟΣ 0:00:25 0:51:53 0:52:18
68 93 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:00:02 0:52:22 0:52:24
69 851 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 0:00:08 0:52:31 0:52:39
70 752 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΙΟΣ 0:00:18 0:52:23 0:52:41
71 925 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:19 0:52:33 0:52:51
72 1166 ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ 0:00:49 0:52:07 0:52:56
73 85 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:02 0:52:59 0:53:02
74 513 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 0:00:08 0:52:55 0:53:02
75 1081 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 0:00:06 0:52:56 0:53:03
76 280 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΦΑΚΟΣ 0:00:09 0:53:12 0:53:21
77 748 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΑΓΚΟΥΔΗΣ 0:00:12 0:53:17 0:53:29
78 1177 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:11 0:53:19 0:53:31
79 1181 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 0:00:10 0:53:21 0:53:31
80 1072 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ 0:00:18 0:53:18 0:53:36
81 975 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΔΕΡΗ 0:00:04 0:53:46 0:53:50
82 894 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 0:00:04 0:53:47 0:53:50
83 848 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ 0:00:14 0:53:49 0:54:03
84 71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:39 0:53:35 0:54:15
85 903 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 0:00:15 0:54:05 0:54:20
86 1034 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 0:00:21 0:54:09 0:54:30
87 961 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 0:00:13 0:54:31 0:54:44
88 1198 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ 0:00:46 0:54:07 0:54:53
89 1155 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ 0:00:05 0:54:58 0:55:03
90 816 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 0:00:20 0:54:54 0:55:15
91 91 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:00:15 0:55:03 0:55:18
92 952 ΣΠΥΡΟΣ ΡΕΠΑΣ 0:00:02 0:55:24 0:55:26
93 954 ΛΑΜΠΡΟΣ ΡΙΖΟΣ 0:00:08 0:55:20 0:55:28
94 1107 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΙΑΚΟΣ 0:00:20 0:55:13 0:55:33
95 175 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 0:00:13 0:55:21 0:55:34
96 1083 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ 0:00:13 0:55:21 0:55:34
97 73 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 0:00:13 0:55:21 0:55:34
98 896 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ 0:00:13 0:55:22 0:55:35
99 793 ΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΣ 0:00:13 0:55:22 0:55:35
100 650 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 0:00:25 0:55:29 0:55:54
101 533 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 0:00:14 0:55:51 0:56:04
102 276 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 0:00:35 0:55:30 0:56:05
103 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΤΟΓΛΟΥ 0:00:46 0:55:28 0:56:13
104 426 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 0:00:35 0:55:42 0:56:17
105 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ 0:00:13 0:56:04 0:56:17
106 608 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ 0:00:08 0:56:16 0:56:24
107 757 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ 0:00:14 0:56:17 0:56:31
108 568 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΕΛΗΣ 0:00:24 0:56:11 0:56:34
109 1173 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:46 0:55:51 0:56:37
110 1182 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΤΣΑΣ 0:00:06 0:56:32 0:56:38
111 684 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΓΑΡΑΣ 0:00:38 0:56:12 0:56:50
112 967 ΠΕΤΡΟΣ ΣΕΙΜΕΝΗΣ 0:00:23 0:56:34 0:56:57
113 1180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:04 0:56:56 0:57:00
114 1112 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 0:00:20 0:56:49 0:57:09
115 908 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 0:00:28 0:56:42 0:57:10
116 520 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΛΑΝΤΖΗ 0:00:08 0:57:10 0:57:18
117 342 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 0:00:11 0:57:14 0:57:25
118 657 ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 0:00:26 0:57:00 0:57:26
119 137 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ 0:00:30 0:56:58 0:57:28
120 124 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 0:00:20 0:57:24 0:57:45
121 525 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 0:00:24 0:57:25 0:57:49
122 616 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ 0:00:18 0:57:34 0:57:52
123 95 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:25 0:57:28 0:57:53
124 1124 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:20 0:57:36 0:57:56
125 685 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ 0:00:05 0:57:52 0:57:56
126 1172 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:21 0:57:36 0:57:56
127 1190 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΡΜΕΝΗΣ 0:00:10 0:57:48 0:57:57
128 898 ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ 0:00:24 0:57:34 0:57:58
129 210 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 0:00:24 0:57:45 0:58:09
130 868 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:03 0:58:07 0:58:10
131 294 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 0:00:47 0:57:30 0:58:16
132 184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:00:51 0:57:43 0:58:34
133 923 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 0:00:25 0:58:10 0:58:35
134 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 0:00:41 0:57:55 0:58:36
135 96 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:10 0:58:32 0:58:42
136 723 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΥΜΙΩΤΗΣ 0:00:18 0:58:41 0:58:59
137 117 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:30 0:58:33 0:59:04
138 558 ΒΑΙΟΣ ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ 0:00:02 0:59:10 0:59:13
139 582 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 0:00:28 0:58:46 0:59:13
140 983 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ 0:00:08 0:59:12 0:59:20
141 928 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ 0:00:09 0:59:15 0:59:25
142 155 ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΔΕΚΗ 0:00:06 0:59:20 0:59:26
143 227 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:57 0:58:29 0:59:26
144 999 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΕΝΤΖΑΣ 0:00:32 0:58:57 0:59:29
145 1019 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 0:00:31 0:58:58 0:59:29
146 1016 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΟΥ 0:00:04 0:59:33 0:59:36
147 1161 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΨΑΡΡΕΑΣ 0:00:03 0:59:41 0:59:43
148 387 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 0:00:14 0:59:30 0:59:44
149 84 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:21 0:59:27 0:59:48
150 571 ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ 0:00:34 0:59:15 0:59:48
151 610 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ 0:00:04 0:59:52 0:59:56
152 1045 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ 0:00:27 0:59:41 1:00:09
153 1103 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 0:00:14 0:59:56 1:00:10
154 336 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:00:42 0:59:30 1:00:12
155 256 ΑΘΗΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 0:00:27 0:59:50 1:00:17
156 853 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:28 0:59:50 1:00:17
157 852 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ 0:00:44 0:59:49 1:00:33
158 844 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΑΣΗ 0:00:08 1:00:34 1:00:42
159 372 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 0:00:19 1:00:25 1:00:44
160 845 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:16 1:00:32 1:00:48
161 663 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 0:00:54 1:00:06 1:01:01
162 343 ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ 0:00:40 1:00:21 1:01:01
163 1188 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΩΡΓΟΣ 0:00:53 1:00:15 1:01:08
164 408 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 0:00:58 1:00:23 1:01:20
165 615 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ 0:01:00 1:00:24 1:01:24
166 773 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΥΛΗΣ 0:00:10 1:01:22 1:01:32
167 553 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 0:00:52 1:00:43 1:01:35
168 594 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ 0:00:08 1:01:36 1:01:44
169 891 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 0:00:19 1:01:35 1:01:54
170 1075 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 0:00:28 1:01:34 1:02:01
171 620 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ 0:00:49 1:01:16 1:02:05
172 99 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ 0:00:36 1:01:38 1:02:14
173 1090 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 0:00:32 1:01:48 1:02:20
174 331 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 0:00:12 1:02:11 1:02:24
175 295 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 0:00:48 1:01:41 1:02:29
176 370 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΟΣ 0:00:44 1:01:48 1:02:33
177 1197 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ 0:00:43 1:01:54 1:02:37
178 419 ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:50 1:01:50 1:02:39
179 128 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 0:00:50 1:01:50 1:02:40
180 769 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΑΤΟΣ 0:00:19 1:02:24 1:02:43
181 860 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:06 1:02:45 1:02:51
182 818 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΠΕΛΜΠΑΣ 0:00:16 1:02:46 1:03:01
183 174 ΑΛΕΞΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 0:00:15 1:02:54 1:03:09
184 792 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΣ 0:00:07 1:03:03 1:03:09
185 843 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 0:00:17 1:02:54 1:03:11
186 181 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 0:00:28 1:02:48 1:03:17
187 932 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΑΤΗΣ 0:00:11 1:03:12 1:03:23
188 1008 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 0:00:36 1:03:02 1:03:38
189 1055 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΚΛΗΣ 0:00:36 1:03:02 1:03:38
190 113 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:59 1:02:42 1:03:40
191 129 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 0:00:44 1:03:00 1:03:44
192 782 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 0:00:39 1:03:22 1:04:01
193 1119 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:48 1:03:22 1:04:10
194 1195 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:36 1:03:47 1:04:23
195 287 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 0:00:52 1:03:32 1:04:24
196 695 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΔΙΑΡΗΣ 0:00:15 1:04:13 1:04:28
197 557 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ 0:00:29 1:04:14 1:04:43
198 1044 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΑΝΗΣ 0:00:24 1:04:29 1:04:53
199 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 0:00:49 1:04:11 1:05:00
200 993 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ 0:00:46 1:04:32 1:05:18
201 655 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:37 1:04:44 1:05:21
202 1015 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΜΟΣ 0:00:07 1:05:17 1:05:24
203 1036 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 0:00:25 1:05:13 1:05:39
204 1159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:53 1:04:46 1:05:39
205 337 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:00:41 1:05:01 1:05:42
206 1167 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ 0:00:49 1:04:58 1:05:47
207 170 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΙΤΣΑΡΑΣ 0:00:09 1:05:50 1:05:59
208 141 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΖΑΣ 0:01:41 1:04:21 1:06:02
209 1116 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΩΣΚΟΛΟΣ 0:00:26 1:05:44 1:06:10
210 953 ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 0:00:12 1:06:07 1:06:19
211 1104 ΖΩΡΖΕΤΤΑ ΦΕΡΛΕΜΗ 0:00:09 1:06:13 1:06:22
212 686 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΖΑΡΗΣ 0:00:29 1:06:02 1:06:31
213 356 ΝΙΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:56 1:05:35 1:06:31
214 915 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:00:31 1:06:12 1:06:44
215 835 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:00:46 1:06:02 1:06:47
216 130 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ 0:00:04 1:06:43 1:06:48
217 1050 ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΖΙΟΓΚΑ 0:00:22 1:06:28 1:06:51
218 1053 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΣ 0:00:45 1:06:17 1:07:02
219 122 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΑΡΑΠΗΣ 0:00:51 1:06:15 1:07:06
220 1128 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 0:00:08 1:07:03 1:07:12
221 1174 ΝΙΚΟΣ ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:05 1:07:16 1:07:21
222 909 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΣΗ 0:00:47 1:06:40 1:07:27
223 550 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:00:24 1:07:04 1:07:28
224 1023 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΝΟΣ 0:00:24 1:07:04 1:07:28
225 1030 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ 0:00:23 1:07:07 1:07:29
226 173 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:56 1:06:50 1:07:46
227 542 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 0:00:19 1:07:41 1:08:00
228 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 0:00:48 1:07:12 1:08:01
229 626 ΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 0:00:53 1:07:12 1:08:05
230 98 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ 0:00:51 1:07:19 1:08:11
231 606 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ 0:00:25 1:07:54 1:08:20
232 357 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 0:00:25 1:07:55 1:08:20
233 251 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:10 1:08:34 1:08:44
234 586 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 0:00:13 1:08:42 1:08:55
235 74 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:00:26 1:08:32 1:08:58
236 257 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 0:00:19 1:08:48 1:09:07
237 190 ΑΡΕΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ 0:00:34 1:08:36 1:09:11
238 366 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0:00:35 1:08:36 1:09:11
239 796 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ 0:00:35 1:08:42 1:09:17
240 548 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΑΤΑΓΛΙΔΟΥ 0:00:37 1:08:41 1:09:18
241 1186 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:45 1:08:42 1:09:27
242 1114 ΞΑΝΘΗ ΦΡΑΓΚΟΥ 0:00:40 1:08:58 1:09:38
243 621 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 0:00:56 1:08:49 1:09:45
244 823 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 0:00:40 1:09:07 1:09:47
245 1076 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΤΣΑΜΗ 0:00:02 1:09:46 1:09:48
246 625 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 0:00:54 1:09:01 1:09:54
247 609 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ 0:00:24 1:09:57 1:10:21
248 302 ΕΡΙΚΑ ΔΕΣΙΠΡΗ 0:00:16 1:10:12 1:10:28
249 515 ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0:00:37 1:09:52 1:10:28
250 297 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ 0:00:56 1:09:34 1:10:29
251 156 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 0:00:37 1:09:55 1:10:32
252 171 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ 0:00:23 1:10:09 1:10:32
253 358 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 0:00:37 1:09:55 1:10:32
254 325 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΙΔΑΧΟΣ 0:00:15 1:10:38 1:10:53
255 926 ΜΑΡΙΑ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:54 1:10:12 1:11:06
256 659 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 0:00:42 1:10:26 1:11:08
257 917 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 0:00:27 1:10:47 1:11:14
258 864 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 0:00:34 1:10:54 1:11:27
259 1176 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 0:00:20 1:11:20 1:11:39
260 1187 ΜΑΡΤΖΗ ΦΕΡΛΕΜΗ 0:00:02 1:11:42 1:11:44
261 1057 ΝΙΚΟΣ ΤΟΝΟΒΙΤΣ 0:00:28 1:11:29 1:11:57
262 220 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΣ 0:00:11 1:11:47 1:11:58
263 1144 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:38 1:12:04 1:12:41
264 518 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 0:00:46 1:11:59 1:12:44
265 68 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 0:00:29 1:12:15 1:12:45
266 1087 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ 0:00:30 1:12:17 1:12:47
267 1022 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 0:00:17 1:12:34 1:12:51
268 878 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:39 1:12:25 1:13:04
269 1002 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΑΤΟΥ 0:00:30 1:12:36 1:13:06
270 887 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:31 1:12:35 1:13:06
271 965 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΙΜΑΝΩΛΗΣ 0:00:31 1:12:36 1:13:07
272 830 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 0:01:00 1:12:18 1:13:19
273 193 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ 0:00:55 1:12:32 1:13:28
274 1183 ΜΑΝΟΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 0:00:50 1:12:42 1:13:32
275 64 ΡΑΝΙΑ ΑΓΑΘΟΥ 0:00:56 1:12:36 1:13:32
276 153 ΕΥΑ ΒΑΣΔΕΚΗ 0:00:06 1:14:06 1:14:11
277 21 BERNADETT LAKATOS 0:00:44 1:13:36 1:14:20
278 849 ΒΑΙΟΣ ΝΤΟΥΜΑΝΑΣ 0:00:44 1:13:38 1:14:21
279 1062 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 0:00:55 1:13:32 1:14:27
280 1165 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 0:00:51 1:13:48 1:14:39
281 309 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 0:00:28 1:14:12 1:14:40
282 819 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ 0:00:45 1:14:13 1:14:58
283 8 MAIKE BEZ 0:00:38 1:14:26 1:15:04
284 80 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 0:00:39 1:14:26 1:15:05
285 1031 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 0:00:17 1:15:05 1:15:22
286 927 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 0:00:41 1:14:59 1:15:40
287 203 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 0:00:29 1:15:24 1:15:53
288 811 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 0:00:32 1:15:22 1:15:54
289 1066 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 0:00:11 1:15:56 1:16:08
290 1041 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:22 1:16:12 1:16:34
291 561 ΡΟΖΑΛΙΝΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 0:01:01 1:16:06 1:17:08
292 884 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:01:02 1:16:06 1:17:08
293 644 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 0:01:03 1:16:06 1:17:08
294 1007 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΟΥ 0:00:42 1:16:39 1:17:20
295 611 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ 0:00:42 1:16:38 1:17:20
296 367 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:26 1:17:08 1:17:33
297 1088 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ 0:00:59 1:16:45 1:17:45
298 177 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 0:00:44 1:17:10 1:17:55
299 133 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΣΤΑΡΑ 0:00:49 1:17:09 1:17:59
300 990 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΚΡΕΚΗ 0:00:17 1:17:50 1:18:07
301 344 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 0:00:48 1:17:22 1:18:09
302 1120 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΧΑΙΔΟΥ 0:00:19 1:18:17 1:18:36
303 877 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ 0:00:22 1:18:38 1:19:00
304 1105 ΛΟΥΚΙΑ ΦΙΛΙΑΣΤΙΔΟΥ 0:00:22 1:18:38 1:19:00
305 1012 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:00:37 1:19:18 1:19:55
306 1184 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΟΥ 0:00:21 1:20:23 1:20:44
307 1035 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:11 1:20:35 1:20:46
308 939 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 0:00:13 1:21:18 1:21:32
309 319 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΕΑ 0:00:43 1:20:59 1:21:42
310 900 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:00:17 1:21:39 1:21:56
311 162 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ 0:00:30 1:21:55 1:22:26
312 1010 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 0:00:33 1:22:36 1:23:09
313 596 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ 0:00:50 1:22:21 1:23:10
314 1051 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΟΓΚΑΣ 0:00:23 1:23:12 1:23:35
315 1171 ΜΑΤΙΝΑ ΣΑΜΙΩΤΗ 0:01:06 1:22:58 1:24:05
316 861 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 0:01:06 1:23:00 1:24:06
317 1013 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:34 1:23:40 1:24:14
318 1134 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 0:00:13 1:25:11 1:25:24
319 532 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΝΕΛΛΑΚΟΥ 0:00:15 1:25:49 1:26:05
320 1121 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΙΔΟΥ 0:00:17 1:26:54 1:27:11
321 310 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 0:00:02 1:27:59 1:28:02
322 1179 ΜΑΡΚΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 0:00:58 1:27:50 1:28:47
323 692 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:47 1:28:41 1:29:29
324 1196 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 0:01:08 1:30:11 1:31:19
325 731 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΥΡΟΣ 0:00:40 1:32:53 1:33:33
326 985 ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗΣ 0:00:39 1:32:57 1:33:35
327 185 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:00:58 1:32:51 1:33:49
328 1074 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ 0:00:29 1:33:24 1:33:54
329 527 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:57 1:33:09 1:34:06
330 1192 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 0:01:02 1:40:11 1:41:13
331 841 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΑΛΑΚΟΥ 0:00:58 1:46:51 1:47:49
332 1191 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΗΓΑΝΗ 0:00:02 1:51:52 1:51:55
333 1193 ΣΠΥΡΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 0:01:05 1:50:55 1:52:00
334 1194 ΛΙΑ ΜΑΛΑΜΗ 0:01:05 1:50:55 1:52:00

Send this to a friend