Πλατανοπηγή Trail Race 2018 – Αποτελέσματα

Πλατανοπηγή Trail Race 2018 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 18KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH 18km
1 Α2 Male 66  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 1:22:47
2 Α2 Male 65  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1984 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 1:23:58
3 Α1 Male 154  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-crew /compressport /vibram 1:25:13
4 Α1 Male 241  ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:26:28
5 Α3 Male 38  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Σ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:28:52
6 Α3 Male 219  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1972 Α.Ε.Μ.»ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ» 1:29:34
7 Α3 Male 185  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1969 ATHENS 1:29:50
8 Α3 Male 11  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNER’S PROJECT / GORE WEAR 1:39:52
9 Α3 Male 275  ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 La sportiva team Greece 1:39:53
10 Α3 Male 215  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:42:07
11 Α3 Male 117  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 1:56:51
12 Α4 Male 54  ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ 1968 2:00:39
13 Α4 Male 92  ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:01:05
14 Α3 Male 300  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:01:42
15 Α4 Male 204  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 2:02:09
16 Α4 Male 71  ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 MY ATHLETE-CHOZEN 2:02:35
17 Α2 Male 122  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 Active Monkeys 2:03:16
18 Α3 Male 158  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:03:28
19 A1 Male 517 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2:03:39
20 Α3 Male 6  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:04:01
21 Α3 Male 135  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:04:18
22 Α4 Male 252  ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 TIHIORACE- GOSPORT 2:04:38
23 Α3 Male 282  ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 MARATHON CLUB 2:04:42
24 Α4 Male 140  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:04:43
25 Α3 Male 224  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 MY ATHLETE-CHOZEN 2:05:01
26 Α4 Male 115  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 1967 ALL TERRAIN RUNNERS 2:05:03
27 Α3 Male 268  ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1976 My athlete chozen team 2:05:06
28 Γ2 Female 265  ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1979 2:05:16
29 Α2 Male 243  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 2:05:19
30 Α2 Male 290  ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 2:05:42
31 Α4 Male 225  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ – 2:05:56
32 Α3 Male 315  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:06:06
33 Α3 Male 130  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:06:36
34 Α3 Male 110  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1977 HELIC 2:07:07
35 Α3 Male 189  ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 2:07:26
36 Α3 Male 210  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:08:09
37 Α3 Male 75  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:08:21
38 Γ2 Female 103  ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1986 ΑΘΗΝΑ 2:08:26
39 Γ2 Female 297  ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:08:27
40 Α2 Male 93  MIKE ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 MYATHLETE 2:08:33
41 Α3 Male 234  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:08:42
42 Α2 Male 151  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983 Ν. ΙΩΝΙΑ 2:08:46
43 Α2 Male 179  ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 2:08:51
44 Α3 Male 174  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:10
45 Α2 Male 62  ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 1985 NAUTILUS.GR/SURFMARKET.GR/GBRAKES.GR 2:09:13
46 Α3 Male 261  ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1975 2:09:27
47 Α3 Male 33  ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:09:35
48 Α3 Male 228  ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 2:09:52
49 Α3 Male 167  ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:09:58
50 Α2 Male 233  ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 2:10:08
51 Α4 Male 262  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 GOSPORT 2:10:34
52 Α2 Male 180  DAVIES OWEN 1970 2:10:48
53 Α3 Male 163  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ 1976 2:10:53
54 Α3 Male 125  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:11:02
55 Α3 Male 240  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 2:11:14
56 Α3 Male 88  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 2:11:18
57 Α3 Male 229  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥ 1976 2:11:19
58 Α1 Male 302  ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 1992 2:11:33
59 Α2 Male 306  ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 2:11:36
60 Α3 Male 236  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ 1971 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:12:00
61 Α2 Male 119  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:12:04
62 Α3 Male 213  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:11
63 Γ3 Female 212  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:23
64 Α1 Male 102  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 Myathlete-Chozen 2:12:36
65 A3 Male 139  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 2:13:03
66 Α3 Male 271  ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 2:13:09
67 Α3 Male 172  ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 2:13:15
68 Α3 Male 317  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:13:29
69 Α2 Male 221  ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1984 RUN365 2:13:38
70 Α3 Male 35  ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 1975 2:13:41
71 Α4 Male 67  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΓΩΝΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:13:42
72 Α1 Male 150  ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ 1989 2:13:42
73 Α4 Male 19  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:14:00
74 Α3 Male 13  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:14:00
75 Α3 Male 199  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 MYATHLETE – CHOZEN 2:14:15
76 Α3 Male 248  NICK ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 2:14:18
77 Α3 Male 250  ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:14:33
78 Α3 Male 78  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 2:15:57
79 Α3 Male 299  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 ALIARTISTAS RUNING TEAM 2:16:11
80 Α3 Male 56  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 ΑΘΗΝΑ 2:16:33
81 Α3 Male 181  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 ΦΥΛΗ 2:16:39
82 Α2 Male 166  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ 1986 2:16:44
83 Α3 Male 292  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:00
84 Α2 Male 255  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:17:04
85 Α2 Male 253  ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 ATHENS 2:17:12
86 Α1 Male 2  VIKTOR OLOV LEONIDOU 1994 2:17:13
87 Α3 Male 51  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1974 2:17:19
88 Α3 Male 193  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ARLA RUNNING TEAM 2:18:25
89 Γ3 Female 173  ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 2:18:35
90 Α3 Male 50  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 2:18:36
91 Α4 Male 171  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:18:44
92 Α3 Male 143  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ  1969 AKARNANIKOS THIRIOY 2:18:45
93 Γ3 Female 14 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1969 PILABOX 2:18:52
94 Α1 Male 42  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 2:19:02
95 Α2 Male 307  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1984 COMPACT SERVICE 2:19:13
96 Α4 Male 127  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 2:20:12
97 Α4 Male 164  ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:20:21
98 Α3 Male 27  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 HAIDARI 2:20:26
99 Α2 Male 258  ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ 1983 PANATHINAIKOS 2:20:42
100 Α3 Male 285  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:20:51
101 Α3 Male 263  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1978 2:20:52
102 Α2 Male 118  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:20:52
103 Α3 Male 80  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 Active Monkeys 2:21:13
104 Α2 Male 287  ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 2:21:17
105 Α2 Male 12  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 2:21:19
106 Α2 Male 316  ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1980 2:21:39
107 Α3 Male 134  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 1976 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:21:42
108 Γ2 Female 84  ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ 1979 DYNAFIT 2:21:44
109 Α3 Male 41  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ 1976 2:21:53
110 Α1 Male 257  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990 CROSSFIT CHALANDRI 2:22:00
111 Γ4 Female 4  KAYOKO TABATA 1967 PIRAEUS 2:22:03
112 Α1 Male 39  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 1992 2:22:13
113 Α3 Male 90  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:22:21
114 Α2 Male 31  ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ  1979 2:22:24
115 Α2 Male 256  ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 1982 HEALTHCURE 2:22:24
116 Α3 Male 293  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:23:18
117 Α2 Male 47  ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 2:23:40
118 Α3 Male 157  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 1977 2:24:04
119 Α3 Male 187  ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:24:09
120 Α3 Male 237  ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ  1977 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:24:24
121 Α2 Male 116  ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:24:29
122 Γ2 Female 64  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 Active Monkeys 2:24:34
123 Α2 Male 296  ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 1983 ΓΑΛΑΤΣΙ 2:24:58
124 Α2 Male 32  ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 SMARTRUN 2:25:28
125 Α4 Male 55  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:35
126 Α2 Male 194  ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΤΑΛΗΣ 1980 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:25:48
127 Α4 Male 46  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:25:53
128 Α3 Male 277  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:26:06
129 Α3 Male 68  ΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΑΚΗΣ 1978 SNOWBOARDING 4 EVER 2:26:11
130 Α2 Male 284  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ 1984 MYATHLETE-CHOZEN 2:26:11
131 Γ3 Female 654 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:26:12
132 Α4 Male 124  ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:26:15
133 Α3 Male 182  ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΑΣΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1975 KERKYRA 2:26:21
134 Α3 Male 283  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:26:23
135 Α3 Male 303  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:26:26
136 Α4 Male 160  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1981 AOS 2:26:29
137 Α3 Male 104  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:26:30
138 Α2 Male 74  ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:26:31
139 Α2 Male 133  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ 1986 2:26:32
140 Α3 Male 108  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 Active Monkeys 2:26:40
141 Α3 Male 22  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:26:44
142 Α2 Male 280  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1981 2:26:47
143 Α2 Male 230  ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:26:47
144 Α4 Male 72  ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1964 ATHENS 2:27:23
145 Α4 Male 286  ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ 1964 2:27:25
146 Α1 Male 188  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:34
147 Α2 Male 161  ALEXIOS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 2:27:36
148 Α3 Male 309  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1974 «ΣΚΑ Χολαργού-Παπάγου» 2:27:36
149 Α1 Male 43  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1991 2:27:41
150 Α2 Male 111  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN 2:27:47
151 Α2 Male 190  ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1982 2:27:47
152 Α3 Male 26  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ 1969 PROTON 2:27:56
153 Α2 Male 245  ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 NEVER_GIVE_UP 2:28:01
154 Α2 Male 198  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΓΚΟΣ 1986 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:01
155 Α1 Male 314  ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 1991 2:28:01
156 Γ2 Female 91  ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΥΒΑ  1981 2:28:02
157 Α3 Male 36  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 1974 allterrainrunners 2:28:09
158 Α3 Male 328  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 ATHLETES HOME 2:28:21
159 Γ2 Female 146  ΜΑΡΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ 1979 2:28:53
160 Γ2 Female 203  ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 1980 2:28:53
161 Α3 Male 123  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1976 2:29:46
162 Γ4 Female 20  ΕΛΕΝΑ ΑΝΘΗ 1966 MY ATHLETE – CHOZEN 2:30:11
163 Α4 Male 220  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 2:30:12
164 Α3 Male 129  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ – GOSPORT 2:30:21
165 Α3 Male 195  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 1975 2:31:25
166 Α3 Male 197  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 2:32:06
167 Γ4 Female 176  ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT 2:32:06
168 Α3 Male 30  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 1969 2:32:07
169 Α3 Male 269  ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1973 2:33:06
170 Α3 Male 86  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:33:17
171 Α3 Male 276  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1978 2:33:18
172 Α3 Male 128  ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:33:33
173 Α3 Male 52  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 1975 ΚΑΖΙΟΣ 2:33:38
174 Γ4 Female 207  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:33:45
175 Α2 Male 28  ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  1980 2:33:52
176 Α2 Male 324  ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:33:53
177 Α3 Male 15  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 PENTELI 2:34:06
178 Α3 Male 312  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
179 Α2 Male 311  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
180 Α4 Male 503  MAURO LOVASCIO 1966 2:34:16
181 Α3 Male 175  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΔΡΟΣΙΑ 2:34:17
182 Α3 Male 83  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1969 2:34:22
183 Α3 Male 82  ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΙΔΙΩΤΗΣ 2:34:26
184 Α4 Male 223  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 1968 ΑΘΗΝΑ , ΙΛΙΟΝ 2:35:19
185 Γ2 Female 87 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1982 FITGARAGE 2:35:20
186 A1 Male 319 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 FITGARAGE 2:35:21
187 Α2 Male 192  ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:35:26
188 Α4 Male 264  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 1967 SPOT FITNESS 2:37:28
189 Α3 Male 251  ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1970 2:38:10
190 Α2 Male 148  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1984 TBOS 2:38:42
191 Α4 Male 106  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Δ.Α 2:38:52
192 Γ4 Female 165  ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:41:17
193 Γ2 Female 95  ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 2:41:59
194 Α4 Male 281  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 2:42:10
195 Α3 Male 9  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:42:10
196 Α4 Male 235  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1964 WINNERS 2:42:18
197 Α3 Male 186  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 1974 BYRON’S RUNNERS 2:42:22
198 Α2 Male 209  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1985 Active Monkeys 2:43:27
199 Α3 Male 17  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 2:43:38
200 Α3 Male 44  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ  1975 ATHLETES HOME 2:44:04
201 Α3 Male 37  ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ  1974 2:44:58
202 Γ3 Female 89  ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 2:45:24
203 Α4 Male 113  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREME PRO 2:45:24
204 Α3 Male 239  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 ATHLETES HOME 2:45:49
205 Α3 Male 100  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ANEKSARTITOS 2:46:12
206 Α2 Male 21  ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 SNAILS RUNNING TEAM 2:47:40
207 Α3 Male 267  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1978 2:48:14
208 Α3 Male 132  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1973 KROMIDAS COACHING 2:48:33
209 Α1 Male 114  ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1993 2:50:28
210 Α3 Male 200  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:28
211 Α3 Male 24  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:50:29
212 Α3 Male 222  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:51:03
213 Γ3 Female 159  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1970 NIKAI 2:52:29
214 Α3 Male 156  ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 2:54:43
215 Γ2 Female 322  ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN/MARATHON BIKES 2:55:38
216 Α1 Male 131  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS 2:56:30
217 Α2 Male 97  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 2:56:57
218 Α2 Male 112  ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΛΛΙΔΗΣ 1982 2:57:22
219 Α4 Male 260  ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:55
220 Α3 Male 57  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 2:59:15
221 Α4 Male 205  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΚΡΕΑΤΟΦΑΓΟΙ 3:07:14
222 Α4 Male 208  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:08
223 Γ1 Female 149  ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΣΚΑΡΗ 1990 3:11:20
224 Γ3 Female 94  ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:22
225 Α2 Male 121  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 1981 SEA-U FOLEGANDROS 3:12:26
226 Α4 Male 326  ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ – 3:12:31
227 Α2 Male 206  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:12:42
228 Α3 Male 155  ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 3:16:27
229 Α3 Male 216  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 3:18:39
230 Α2 Male 313  ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΙΔΙΩΤΗΣ 3:21:49
231 Γ2 Female 96  ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1985 Active Monkeys 3:24:15
232 Γ2 Female 162  ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 1981 BYRON’S RUNNERS 3:24:23
233 Γ3 Female 168  ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1971 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:22
234 Α2 Male 298  ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:33
235 Α2 Male 294  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1982 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:40
236 Α3 Male 184  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1976 3:27:41
237 Α3 Male 178  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:29:40
238 Α3 Male 109  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1977 ALIARTISTAS 3:39:23
239 Α3 Male 81  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1970 3:46:52
240 Γ3 Female 23  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1969 PILABOX 3:48:54
241 Α3 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ DNF
242 Α2 Male 321 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ DNF
243 Α2 Male 242 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ DNF
244 Α2 Male 308 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 18KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH 18km
1 Α1 Male 154  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 L-crew /compressport /vibram 1:25:13
2 Α1 Male 241  ΝΙΚΟΣ ΠΟΝΗΡΕΑΣ 2000 LA SPORTIVA TEAM GREECE 1:26:28
3 A1 Male 517 ΟΡΦΕΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2004 2:03:39
4 Α1 Male 302  ΜΑΝΩΛΗΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ 1992 2:11:33
5 Α1 Male 102  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1992 Myathlete-Chozen 2:12:36
6 Α1 Male 150  ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ 1989 2:13:42
7 Α1 Male 2  VIKTOR OLOV LEONIDOU 1994 2:17:13
8 Α1 Male 42  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 2:19:02
9 Α1 Male 257  ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990 CROSSFIT CHALANDRI 2:22:00
10 Α1 Male 39  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΝΩΤΑΚΗΣ 1992 2:22:13
11 Α1 Male 188  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:34
12 Α1 Male 43  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΑΡΔΗΣ 1991 2:27:41
13 Α1 Male 314  ΣΤΑΘΗΣ ΧΑΡΙΖΑΝΗΣ 1991 2:28:01
2 A1 Male 319 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΣ 1990 FITGARAGE 2:35:21
3 Α1 Male 114  ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1993 2:50:28
4 Α1 Male 131  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΦΙΔΗΣ 1989 SPOT FITNESS 2:56:30

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2
1 Α2 Male 66  ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ 1984 SALOMON HELLAS 1:22:47
2 Α2 Male 65  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1984 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 1:23:58
3 Α2 Male 122  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1988 Active Monkeys 2:03:16
4 Α2 Male 243  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΤΑΜΙΑΣ 1985 2:05:19
5 Α2 Male 290  ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ 1984 2:05:42
6 Α2 Male 93  MIKE ΚΑΜΠΟΥΡΟΥΔΗΣ 1987 MYATHLETE 2:08:33
7 Α2 Male 151  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1983 Ν. ΙΩΝΙΑ 2:08:46
8 Α2 Male 179  ΑΛΚΗΣ ΜΗΛΙΔΗΣ 1984 2:08:51
9 Α2 Male 62  ΛΙΑΚΟΣ ΔΕΡΜΑΤΑΣ 1985 NAUTILUS.GR/SURFMARKET.GR/GBRAKES.GR 2:09:13
10 Α2 Male 233  ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 2:10:08
11 Α2 Male 180  DAVIES OWEN 1970 2:10:48
12 Α2 Male 306  ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1987 2:11:36
13 Α2 Male 119  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:12:04
14 Α2 Male 221  ΦΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1984 RUN365 2:13:38
15 Α2 Male 166  ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΑΚΗΣ 1986 2:16:44
16 Α2 Male 255  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:17:04
17 Α2 Male 253  ΚΡΙΤΩΝ ΡΟΥΝΤΟΣ 1979 ATHENS 2:17:12
18 Α2 Male 307  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1984 COMPACT SERVICE 2:19:13
19 Α2 Male 258  ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΜΟΛΗΣ 1983 PANATHINAIKOS 2:20:42
20 Α2 Male 118  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:20:52
21 Α2 Male 287  ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΚΑΤΛΗΣ 1983 2:21:17
22 Α2 Male 12  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ 1983 CROSSFIT CHALANDRI 2:21:19
23 Α2 Male 316  ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ 1980 2:21:39
24 Α2 Male 31  ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ  1979 2:22:24
25 Α2 Male 256  ΗΛΙΑΣ ΣΑΖΑΚΛΗΣ 1982 HEALTHCURE 2:22:24
26 Α2 Male 47  ΠΕΤΡΟΣ ΓΚΑΖΩΝΗΣ 1981 THE GKAZONIS 2:23:40
27 Α2 Male 116  ΠΑΥΛΟΣ ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΩΔΕΣ 2:24:29
28 Α2 Male 296  ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ 1983 ΓΑΛΑΤΣΙ 2:24:58
29 Α2 Male 32  ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1985 SMARTRUN 2:25:28
30 Α2 Male 194  ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΤΑΛΗΣ 1980 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:25:48
31 Α2 Male 284  ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ 1984 MYATHLETE-CHOZEN 2:26:11
32 Α2 Male 74  ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSSFIT CHALANDRI 2:26:31
33 Α2 Male 133  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΙΤΣΑΣ 1986 2:26:32
34 Α2 Male 280  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1981 2:26:47
35 Α2 Male 230  ΜΗΝΑΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ 1980 PELECANUS CRISPUS 2:26:47
36 Α2 Male 161  ALEXIOS ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 2:27:36
37 Α2 Male 111  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN 2:27:47
38 Α2 Male 190  ΠΑΝΑΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1982 2:27:47
39 Α2 Male 245  ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1980 NEVER_GIVE_UP 2:28:01
40 Α2 Male 198  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΥΓΚΟΣ 1986 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:28:01
41 Α2 Male 28  ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ  1980 2:33:52
42 Α2 Male 324  ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 2:33:53
43 Α2 Male 311  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
44 Α2 Male 192  ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΣΑΛΙΓΚΑΡΙΑ 2:35:26
45 Α2 Male 148  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ 1984 TBOS 2:38:42
46 Α2 Male 209  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥ 1985 Active Monkeys 2:43:27
47 Α2 Male 21  ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1981 SNAILS RUNNING TEAM 2:47:40
48 Α2 Male 97  ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1984 2:56:57
49 Α2 Male 112  ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΛΛΙΔΗΣ 1982 2:57:22
50 Α2 Male 121  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΡΕΣ 1981 SEA-U FOLEGANDROS 3:12:26
51 Α2 Male 206  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:12:42
52 Α2 Male 313  ΧΡΙΣΤΙΑΝ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1980 ΙΔΙΩΤΗΣ 3:21:49
53 Α2 Male 298  ΦΩΤΙΟΣ ΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:33
54 Α2 Male 294  ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1982 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:27:40
55 Α2 Male 321 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ DNF
56 Α2 Male 242 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ DNF
57 Α2 Male 308 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α3
1 Α3 Male 38  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1974 Α.Σ. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 1:28:52
2 Α3 Male 219  ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1972 Α.Ε.Μ.»ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ» 1:29:34
3 Α3 Male 185  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΝΗΣ 1969 ATHENS 1:29:50
4 Α3 Male 11  ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ 1978 THE RUNNER’S PROJECT / GORE WEAR 1:39:52
5 Α3 Male 275  ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969 La sportiva team Greece 1:39:53
6 Α3 Male 215  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΑΣΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:42:07
7 Α3 Male 117  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 1:56:51
8 Α3 Male 300  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:01:42
9 Α3 Male 158  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1971 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:03:28
10 Α3 Male 6  ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 2:04:01
11 Α3 Male 135  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΡΟΚΟΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:04:18
12 Α3 Male 282  ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 MARATHON CLUB 2:04:42
13 Α3 Male 224  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ 1971 MY ATHLETE-CHOZEN 2:05:01
14 Α3 Male 268  ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1976 My athlete chozen team 2:05:06
15 Α3 Male 315  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:06:06
16 Α3 Male 130  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:06:36
17 Α3 Male 110  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1977 HELIC 2:07:07
18 Α3 Male 189  ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 2:07:26
19 Α3 Male 210  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1975 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:08:09
20 Α3 Male 75  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1974 SNAILS TEAM 2:08:21
21 Α3 Male 234  ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 2:08:42
22 Α3 Male 174  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1966 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:10
23 Α3 Male 261  ΣΠΥΡΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ 1975 2:09:27
24 Α3 Male 33  ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1974 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:09:35
25 Α3 Male 228  ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 CHUCK NORRIS TEAM 2:09:52
26 Α3 Male 167  ΗΛΙΑΣ ΜΑΤΖΟΥΚΗΣ 1974 SNAILS TEAM 2:09:58
27 Α3 Male 163  ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΛΛΙΔΗΣ 1976 2:10:53
28 Α3 Male 125  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1973 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:11:02
29 Α3 Male 240  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 2:11:14
30 Α3 Male 88  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974 2:11:18
31 Α3 Male 229  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΥΛΟΥ 1976 2:11:19
32 Α3 Male 236  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ 1971 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2:12:00
33 Α3 Male 213  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:12:11

1 Α3 Male 139  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1972 2:13:03
2 Α3 Male 271  ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 2:13:09
3 Α3 Male 172  ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ 1973 GOJI BERRY TEAM 2:13:15
4 Α3 Male 317  ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 Σ.Δ.ΥΔΡΑΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:13:29
5 Α3 Male 35  ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ 1975 2:13:41
6 Α3 Male 13  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 2:14:00
7 Α3 Male 199  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΚΛΕΣ 1976 MYATHLETE – CHOZEN 2:14:15
8 Α3 Male 248  NICK ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 PILABOX 2:14:18
9 Α3 Male 250  ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 2:14:33
10 Α3 Male 78  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 2:15:57
11 Α3 Male 299  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 ALIARTISTAS RUNING TEAM 2:16:11
12 Α3 Male 56  ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 ΑΘΗΝΑ 2:16:33
13 Α3 Male 181  ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1974 ΦΥΛΗ 2:16:39
14 Α3 Male 292  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1974 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:00
15 Α3 Male 51  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1974 2:17:19
16 Α3 Male 193  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ARLA RUNNING TEAM 2:18:25
17 Α3 Male 50  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 2:18:36
18 Α3 Male 143  ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ  1969 AKARNANIKOS THIRIOY 2:18:45
19 Α3 Male 27  ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΒΒΑΣ 1978 HAIDARI 2:20:26
20 Α3 Male 285  ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΙΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:20:51
21 Α3 Male 263  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ 1978 2:20:52
22 Α3 Male 80  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1971 Active Monkeys 2:21:13
23 Α3 Male 134  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ 1976 PANTOFLA RUNNING TEAM 2:21:42
24 Α3 Male 41  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΤΟΣ 1976 2:21:53
25 Α3 Male 90  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:22:21
26 Α3 Male 293  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1969 INDIAN RUNNER 2:23:18
27 Α3 Male 157  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΓΚΟΣ 1977 2:24:04
28 Α3 Male 187  ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:24:09
29 Α3 Male 237  ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ  1977 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:24:24
30 Α3 Male 277  ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 1976 ORANGE MOUNTAIN TEAM 2:26:06
31 Α3 Male 68  ΝΙΚΟΣ ΔΙΚΤΑΚΗΣ 1978 SNOWBOARDING 4 EVER 2:26:11
32 Α3 Male 182  ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΑΣΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1975 KERKYRA 2:26:21
33 Α3 Male 283  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΝΤΟΜΑΣ 1970 ΧΕΛΩΝΕΣ 2:26:23
34 Α3 Male 303  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:26:26
35 Α3 Male 104  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:26:30
36 Α3 Male 108  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1971 Active Monkeys 2:26:40
37 Α3 Male 22  ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 2:26:44
38 Α3 Male 309  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1974 «ΣΚΑ Χολαργού-Παπάγου» 2:27:36
39 Α3 Male 26  ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ 1969 PROTON 2:27:56
40 Α3 Male 36  ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΒΡΥΝΙΩΤΗΣ 1974 allterrainrunners 2:28:09
41 Α3 Male 328  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1972 ATHLETES HOME 2:28:21
42 Α3 Male 123  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1976 2:29:46
43 Α3 Male 129  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΑΛΑΣ 1973 ΦΣΑ – GOSPORT 2:30:21
44 Α3 Male 195  ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ 1975 2:31:25
45 Α3 Male 197  ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΩΤΗΣ 1971 2:32:06
46 Α3 Male 30  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗΣ 1969 2:32:07
47 Α3 Male 269  ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ 1973 2:33:06
48 Α3 Male 86  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1974 ΜΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:33:17
49 Α3 Male 276  ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ 1978 2:33:18
50 Α3 Male 128  ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 2:33:33
51 Α3 Male 52  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΙΑΣ 1975 ΚΑΖΙΟΣ 2:33:38
52 Α3 Male 15  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1971 PENTELI 2:34:06
53 Α3 Male 312  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Π.Ο. ΥΜΗΤΤΟΥ 2:34:06
54 Α3 Male 175  ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΔΡΟΣΙΑ 2:34:17
55 Α3 Male 83  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 1969 2:34:22
56 Α3 Male 82  ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΡΟΥΒΑΛΑΣ 1972 ΙΔΙΩΤΗΣ 2:34:26
57 Α3 Male 251  ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1970 2:38:10
58 Α3 Male 9  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 2:42:10
59 Α3 Male 186  ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΖΙΕΚΟΣ 1974 BYRON’S RUNNERS 2:42:22
60 Α3 Male 17  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΘΗΝΑ 2:43:38
61 Α3 Male 44  ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ  1975 ATHLETES HOME 2:44:04
62 Α3 Male 37  ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ  1974 2:44:58
63 Α3 Male 239  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 ATHLETES HOME 2:45:49
64 Α3 Male 100  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ 1975 ANEKSARTITOS 2:46:12
65 Α3 Male 267  ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ 1978 2:48:14
66 Α3 Male 132  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ 1973 KROMIDAS COACHING 2:48:33
67 Α3 Male 200  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:28
68 Α3 Male 24  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 2:50:29
69 Α3 Male 222  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ 1972 MUSTUKULURU TRAIL TEAM 2:51:03
70 Α3 Male 156  ΜΑΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1977 2:54:43
71 Α3 Male 57  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1971 OROPOS RUNNING TEAM 2:59:15
72 Α3 Male 155  ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1975 3:16:27
73 Α3 Male 216  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 3:18:39
74 Α3 Male 184  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1976 3:27:41
75 Α3 Male 178  ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1972 3:29:40
76 Α3 Male 109  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1977 ALIARTISTAS 3:39:23
77 Α3 Male 81  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ 1970 3:46:52
78 Α3 Male 153 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ DNF

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α4
1 Α4 Male 54  ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΨΑΣ 1968 2:00:39
2 Α4 Male 92  ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:01:05
3 Α4 Male 204  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 2:02:09
4 Α4 Male 71  ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1968 MY ATHLETE-CHOZEN 2:02:35
5 Α4 Male 252  ΘΩΜΑΣ ΡΟΥΜΠΑΣ 1963 TIHIORACE- GOSPORT 2:04:38
6 Α4 Male 140  ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 1967 PATH RUNNERS 2:04:43
7 Α4 Male 115  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΛΙΜΙΡΗΣ 1967 ALL TERRAIN RUNNERS 2:05:03
8 Α4 Male 225  ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ – 2:05:56
9 Α4 Male 262  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1964 GOSPORT 2:10:34
10 Α4 Male 67  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΓΩΝΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:13:42
11 Α4 Male 19  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ  1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:14:00
12 Α4 Male 171  ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:18:44
13 Α4 Male 127  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ 1967 2:20:12
14 Α4 Male 164  ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:20:21
15 Α4 Male 55  ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΥΠΑΡΑΚΗΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:35
16 Α4 Male 46  ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:25:53
17 Α4 Male 124  ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 2:26:15
18 Α4 Male 160  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ 1981 AOS 2:26:29
19 Α4 Male 72  ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1964 ATHENS 2:27:23
20 Α4 Male 286  ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΟΥΜΑΚΑΣ 1964 2:27:25
21 Α4 Male 220  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 2:30:12
22 Α4 Male 503  MAURO LOVASCIO 1966 2:34:16
23 Α4 Male 223  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 1968 ΑΘΗΝΑ , ΙΛΙΟΝ 2:35:19
24 Α4 Male 264  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΛΟΥΚΟΣ 1967 SPOT FITNESS 2:37:28
25 Α4 Male 106  ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ Δ.Α 2:38:52
26 Α4 Male 281  ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1964 2:42:10
27 Α4 Male 235  ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1964 WINNERS 2:42:18
28 Α4 Male 113  ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ 1963 EXTREME PRO 2:45:24
29 Α4 Male 260  ΗΛΙΑΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:55
30 Α4 Male 205  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1964 ΚΡΕΑΤΟΦΑΓΟΙ 3:07:14
31 Α4 Male 208  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 3:10:08
32 Α4 Male 326  ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ – 3:12:31

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1
1 Γ1 Female 149  ΑΡΓΥΡΩ ΛΑΣΚΑΡΗ 1990 3:11:20

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ2
1 Γ2 Female 265  ΠΥΡΣΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1979 2:05:16
2 Γ2 Female 103  ΕΥΧΑΡΙΣ ΚΑΣΕΓΙΑ 1986 ΑΘΗΝΑ 2:08:26
3 Γ2 Female 297  ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987 2:08:27
4 Γ2 Female 84  ΑΣΗΜΙΝΑ ΙΓΓΛΕΖΟΥ 1979 DYNAFIT 2:21:44
5 Γ2 Female 64  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1985 Active Monkeys 2:24:34
6 Γ2 Female 91  ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΥΒΑ  1981 2:28:02
7 Γ2 Female 146  ΜΑΡΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ 1979 2:28:53
8 Γ2 Female 203  ΑΝΝΑ ΠΑΛΑΜΑΡΑ 1980 2:28:53
9 Γ2 Female 87 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΓΚΑΡΑ 1982 FITGARAGE 2:35:20
10 Γ2 Female 95  ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 2:41:59
11 Γ2 Female 322  ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ 1986 SKY WOMEN/MARATHON BIKES 2:55:38
12 Γ2 Female 96  ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 1985 Active Monkeys 3:24:15
13 Γ2 Female 162  ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΛΛΙΓΙΑΝΝΗ 1981 BYRON’S RUNNERS 3:24:23

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3
1 Γ3 Female 212  ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:23
2 Γ3 Female 173  ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 2:18:35
3 Γ3 Female 14 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1969 PILABOX 2:18:52
4 Γ3 Female 654 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:26:12
5 Γ3 Female 89  ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 2:45:24
6 Γ3 Female 159  ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΜΑΚΡΗ 1970 NIKAI 2:52:29
7 Γ3 Female 94  ΘΑΛΕΙΑ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:22
8 Γ3 Female 168  ΑΡΓΥΡΩ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1971 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 3:27:22
9 Γ3 Female 23  ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1969 PILABOX 3:48:54

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ4
1 Γ4 Female 4  KAYOKO TABATA 1967 PIRAEUS 2:22:03
2 Γ4 Female 20  ΕΛΕΝΑ ΑΝΘΗ 1966 MY ATHLETE – CHOZEN 2:30:11
3 Γ4 Female 176  ΒΙΚΥ ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 1968 THE RUNNER’S PROJECT 2:32:06
4 Γ4 Female 207  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:33:45
5 Γ4 Female 165  ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKYWOMEN RUNNING TEAM 2:41:17

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 10KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH10km
1 Α1 Male 516   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1989 Active Monkeys 0:55:41
2 Α1 Male 511   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1997 ΣΑΚΑ/ECO RUNNERS 0:57:46
3 Α2 Male 605   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ 1979 THE RUNNER’S PROJECT 0:59:04
4 Α4 Male 683   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:59:22
5 Α1 Male 526   ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1975 1:00:30
6 Α2 Male 681   ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:00:32
7 Α1 Male 616   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2000 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:00:50
8 Α3 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:01:09
9 Α3 Male 535   ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 1:02:14
10 Α4 Male 609   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 1:02:31
11 Α1 Male 659   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1989 1:02:53
12 Α1 Male 614   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:03:06
13 Α1 Male 519 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:21
14 Α3 Male 714   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1978 1:06:06
15 Α3 Male 731   ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΔΑΡΟΣ 1980 1:07:09
16 Α4 Male 518   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ALIARTISTAS 1:07:16
17 Α1 Male 538   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1989 L-CREW 1:09:18
18 Γ3 Female 719   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:09:27
19 Α1 Male 693   ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:49
20 Α2 Male 610   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1988 1:10:03
21 Α2 Male 673   ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 1:11:02
22 Α3 Male 611   ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 1970 ΧΑΛΚΙΔΑ 1:11:30
23 Α2 Male 595   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 1986 ΑΘΗΝΑ 1:11:38
24 Α3 Male 607   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:58
25 Α4 Male 543   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1968 SALOMON 1:13:04
26 Α1 Male 632   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ 1993 1:13:06
27 Α3 Male 647   ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:17:39
28 Α2 Male 509   ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 BETTER PEOPLE 1:18:07
29 Α3 Male 557   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 1:18:13
30 Α4 Male 694   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:21:15
31 Γ1 Female 541   ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ  1995 ATHENS 1:21:33
32 Α3 Male 712   ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 1:22:18
33 Α2 Male 617   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUN MAGAZINE 1:23:21
34 Α2 Male 560   ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN/DELITAS 1:23:35
35 Α3 Male 515   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 1:23:36
36 Α3 Male 576   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1973 – 1:24:22
37 Α2 Male 689   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1987 ATHENS 1:24:31
38 Α4 Male 523   ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1968 ΑΘΗΝΑ 1:24:34
39 Α4 Male 660   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:24:40
40 Γ3 Female 702   ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:25:02
41 Α3 Male 711   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΠΕΥΚΗ 1:25:21
42 Α3 Male 570   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 TOULAS RUNNERS 1:25:44
43 A2 Male 691 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1982 1:25:49
44 Α2 Male 680   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΙΚΝΗΣ 1984 PROTON 1:26:08
45 Α2 Male 701   ΣΤΑΘΗΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1980 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:26:52
46 Α4 Male 706   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1951 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 1:27:42
47 Γ3 Female 645   ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 1:27:42
48 Α1 Male 688   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:59
49 Α2 Male 677   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΓΚΑΝΗΣ 1981 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:02
50 Α3 Male 658   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:28:06
51 Γ1 Female 558   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΚΑΒΕΛΑ 1992 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:28:13
52 Α2 Male 542   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ 1986 1:28:21
53 Α2 Male 501   CHRISTOS BALDARIS 1984 NG RUNNERS 1:28:52
54 Α1 Male 565   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 1989 PETARKOUDES 1:29:25
55 Α3 Male 571   ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 1969 ΟΜΑΔΑ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:29:38
56 Α4 Male 720 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:29:42
57 Α2 Male 733   ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1980 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 1:29:58
58 Γ3 Female 679   ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1984 1:30:23
59 Γ1 Female 669   ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:30:59
60 Α3 Male 536   ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ 1977 1:31:31
61 Α2 Male 692   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 1983 1:31:32
62 Α3 Male 602   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΛΑΣ 1978 1:31:39
63 Α2 Male 502   NIKOLAOS BOUKANEV 1987 1:31:54
64 Α3 Male 639   ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 1:31:55
65 Α3 Male 696   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΙΛΟΣ 1977 1:32:03
66 Γ3 Female 587   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 1:32:15
67 Α1 Male 613   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΕΣ 1997 1:32:50
68 Γ3 Female 506   GIUSEPPINA VECCHIO  1976 1:33:11
69 Γ2 Female 665   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1981 THE GKAZONIS 1:33:28
70 Α2 Male 594   ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΘΗΝΑ 1:33:47
71 Α3 Male 522   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 BETTER 2 1:33:53
72 Α1 Male 580   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 Run4Fun 1:33:57
73 Α3 Male 710   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 – 1:34:23
74 Α3 Male 524   ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:34:25
75 Α3 Male 633   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:34:55
76 Α2 Male 612   ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1982 1:35:02
77 Α3 Male 676   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:14
78 Γ3 Female 512   ΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1976 1:35:28
79 Γ3 Female 628   ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1975 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:35:32
80 Α3 Male 540   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHENS 1:36:21
81 Γ1 Female 530   ΚΟΡΑΛΙΑ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ 1990 1:36:53
82 Α2 Male 600   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 1:36:59
83 Α2 Male 574   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΟΣ 1979 Active Monkeys 1:37:20
84 Γ4 Female 697   ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1967 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 1:37:31
85 Α3 Male 626   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 RUN RUN RUN JUMP 1:38:05
86 Α3 Male 621   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:13
87 Α3 Male 635   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 1971 1:38:13
88 Α4 Male 629   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:19
89 Α3 Male 620   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 MY ATHLETE MOUNTAIN CHOZEN TEAM 1:38:37
90 Α3 Male 686   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΑΡΟΥΔΗΣ 1976 1:39:05
91 Α3 Male 564   ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ  1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:39:07
92 Α2 Male 586   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979 1:39:11
93 Α3 Male 728   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΧΑΛΟΣ 1973 1:39:29
94 Γ2 Female 644   ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  1988 1:39:37
95 Γ1 Female 648   ΙΣΜΗΝΗ ΝΑΣΑΙΝΑ 1989 1:39:44
96 Α3 Male 650   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 1:39:49
97 Α4 Male 657   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:27
98 Α3 Male 730   ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:40:37
99 Α2 Male 563   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 – 1:40:45
100 Γ2 Female 539   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 Active Monkeys 1:40:57
101 Α2 Male 505   DANIEL SHIRLEY 1981 MARINETRAFFIC 1:41:00
102 Α1 Male 643   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 1:41:06
103 Α3 Male 655   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:41:07
104 Α2 Male 625   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1980 RUN RUN RUN JUMP 1:41:39
105 Α3 Male 533   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ 1969 RUNNING WINNERS 1:42:02
106 Α3 Male 670   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978 1:42:04
107 Γ2 Female 682   ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 1980 ΣΔΥΕ 1:42:11
108 Γ2 Female 598   ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 SAFANS 1:42:27
109 Α1 Male 513   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ  1998 ΙΛΙΟΝ 1:42:35
110 Γ2 Female 545   ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 1980 1:43:03
111 Γ3 Female 661   ΑΛΜΑ ΣΠΑΤΑ 1982 MARINETRAFFIC 1:43:15
112 Α4 Male 666   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1960 1:43:24
113 Α2 Male 552   ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:43:31
114 A3 Male 608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1970 A.O ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:43:31
115 Α3 Male 699   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΥΖΑΣ 1976 1:43:31
116 Γ2 Female 724   ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ACTIVE MONKEYS 1:43:35
117 Α2 Male 575   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΟΣ 1983 Active Monkeys 1:44:14
118 Γ2 Female 672   ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 SKY WOMEN 1:44:35
119 Α3 Male 664   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1974 1:45:00
120 Α3 Male 646   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1976 ALIARTISTAS 1:45:19
121 Γ2 Female 589   ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:43
122 Α2 Male 727   ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:44
123 Α2 Male 568   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1980 1:45:51
124 Α3 Male 572   ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – ΑΜΦΙΣΣΑ 1:46:16
125 Α2 Male 649   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:47:13
126 Γ3 Female 637   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:47:29
127 Α2 Male 623   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1986 PULSE 100 1:48:08
128 Γ3 Female 732   ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ 1976 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 1:48:42
129 Γ4 Female 537   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΛΗΓΟΡΗ 1968 1:48:44
130 Γ3 Female 599   ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 THE RUNNERS PROJECT 1:48:55
131 Γ4 Female 562   ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:49:28
132 Γ2 Female 318 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 SKYWOMENRUNNINGTEAM/ SDYELEFSINAS/ BETTERPEOPLERUNNINGTEAM 1:49:39
133 Γ2 Female 636   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:50:06
134 Α4 Male 695   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:50:22
135 Α4 Male 588   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:51:11
136 Γ3 Female 674   ΝΑΝΣΥ ΠΑΡΔΑΛΗ 1970 CHOLARGOS, ATHENES 1:52:18
137 Α3 Male 630   ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 1972 1:52:47
138 Α4 Male 618   ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1963 1:53:13
139 Α1 Male 631   ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 1992 Active Monkeys 1:53:45
140 Α3 Male 675   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 1:53:48
141 Α4 Male 656   ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1966 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:54:02
142 Α2 Male 561   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 1:55:09
143 Γ3 Female 548   ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:55:59
144 Α4 Male 520   ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 1:55:59
145 Γ2 Female 641   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1985 1:56:47
146 Γ2 Female 715   ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΣΙΡΟΥ 1979 – 1:57:00
147 Α1 Male 544   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ 2004 1:57:10
148 Α3 Male 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 1:57:11
149 Α3 Male 700   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ 1969 1:58:18
150 Α4 Male 713   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:58:41
151 Γ1 Female 555   ΒΑΣΩ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 run4fun 2:00:17
152 Α1 Male 528   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΤEAM BOUBOULINA 2:00:18
153 Α1 Male 725   ΝΙΚΟΣ ΧΑΝΟΣ 1992 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:00:22
154 Α4 Male 551   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡBΑΚΑΚΟΣ 1964 2:03:05
155 Α3 Male 642   HARRY ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 CHOZEN 2:03:38
156 Α2 Male 534   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ 1982 KINISIS RUNNING TEAM 2:03:54
157 Γ1 Female 704   EVI ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1993 MARINETRAFFIC 2:04:16
158 Γ1 Female 705   ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1991 MARINETRAFFIC 2:06:49
159 Α3 Male 717   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:07:06
160 Α1 Male 716   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:07:06
161 Γ3 Female 514   ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ 1970 2:07:59
162 Γ2 Female 583   ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 1985 Active Monkeys 2:08:05
163 Γ1 Female 627   ΙΟΥΛΙΑ ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ 1996 Active Monkeys 2:08:24
164 Α4 Male 559   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ 1968 PROTON 2:09:45
165 Γ3 Female 708   ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 1973 ΑΘΗΝΑ 2:10:46
166 Α4 Male 640   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 2:10:54
167 Γ4 Female 638   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:08
168 Α3 Male 504   BEREND PAASMAN 1973 2:11:16
169 Α3 Male 690   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ  1977 2:12:26
170 Γ3 Female 554   ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 2:16:54
171 Γ1 Female 622   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1989 2:17:43
172 Α1 Male 573   ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 1994 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:18:37
173 Γ4 Female 546   ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 THE RUNNERS PROJECT 2:19:33
174 Γ3 Female 590   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΝΕΝΗ 1973 PROTON 2:20:35
175 Α4 Male 709   ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 ΑΘΗΝΑ 2:20:40
176 Γ3 Female 553   ΒΙΒΙΑΝ ΖΩΤΑΛΗ 1976 Active Monkeys 2:22:23
177 Α3 Male 596   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 Active Monkeys 2:22:23
178 Γ1 Female 550   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1995 Active Monkeys 2:22:27
179 Γ3 Female 634   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 1976 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:22:55
180 Γ1 Female 591   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΤΗ 1995 Active Monkeys 2:23:00
181 Α2 Male 569   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1982 VEGAN CITY ATHENS 2:25:26
182 Α2 Male 529   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ 1967 2:36:32
183 Γ2 Female 678   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΡΡΑ 1980 ΑΘΗΝΑ 2:38:00
184 Α2 Male 581   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:44:46
185 Γ1 Female 651   ΕΛΕΝΗ ΙΩΣΕΙΦΕΙΔΗ 1977 AMOSRUNNINGTEAM 2:44:46
186 Α4 Male 510   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1989 2:45:08
187 Α3 Male 556   ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 2:45:08
188 Γ3 Female 721 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1973 3:09:17
189 Γ4 Female 722 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 3:09:18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΠΗΓΗ TRAIL RACE 10KM
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club FINISH10km
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α1
1 Α1 Male 516   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1989 Active Monkeys 0:55:41
2 Α1 Male 511   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1997 ΣΑΚΑ/ECO RUNNERS 0:57:46
3 Α1 Male 526   ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ 1975 1:00:30
4 Α1 Male 616   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2000 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:00:50
5 Α1 Male 659   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1989 1:02:53
6 Α1 Male 614   ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:03:06
7 Α1 Male 519 ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:05:21
8 Α1 Male 538   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1989 L-CREW 1:09:18
9 Α1 Male 693   ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:49
10 Α1 Male 632   ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ 1993 1:13:06
11 Α1 Male 688   ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:59
12 Α1 Male 565   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ 1989 PETARKOUDES 1:29:25
13 Α1 Male 613   ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΕΣ 1997 1:32:50
14 Α1 Male 580   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΣΣΑΣ 1990 Run4Fun 1:33:57
15 Α1 Male 643   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 1:41:06
16 Α1 Male 513   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΟΥ  1998 ΙΛΙΟΝ 1:42:35
17 Α1 Male 631   ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΡΦΗΣ 1992 Active Monkeys 1:53:45
18 Α1 Male 544   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΒΗΣ 2004 1:57:10
19 Α1 Male 528   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΤEAM BOUBOULINA 2:00:18
20 Α1 Male 725   ΝΙΚΟΣ ΧΑΝΟΣ 1992 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:00:22
21 Α1 Male 716   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 2006 ADVENDURE 2:07:06
22 Α1 Male 573   ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΟΚΗΣ 1994 UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ 2:18:37

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α2
3 Α2 Male 605   ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΥΕΡΟΣ 1979 THE RUNNER’S PROJECT 0:59:04
4 Α2 Male 681   ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:00:32
5 Α2 Male 610   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΚΑΣ 1988 1:10:03
6 Α2 Male 673   ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN TEAM/ DELITAS 1:11:02
7 Α2 Male 595   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ 1986 ΑΘΗΝΑ 1:11:38
8 Α2 Male 509   ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ 1981 BETTER PEOPLE 1:18:07
9 Α2 Male 617   ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUN MAGAZINE 1:23:21
10 Α2 Male 560   ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1984 MY ATHLETE-CHOZEN/DELITAS 1:23:35
11 Α2 Male 689   ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1987 ATHENS 1:24:31

1 Α2 Male 691 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1982 1:25:49
2 Α2 Male 680   ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΙΚΝΗΣ 1984 PROTON 1:26:08
3 Α2 Male 701   ΣΤΑΘΗΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1980 ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΣΕΡΡΩΝ 1:26:52
4 Α2 Male 677   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΓΚΑΝΗΣ 1981 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:02
5 Α2 Male 542   ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΛΥΝΑΣ 1986 1:28:21
6 Α2 Male 501   CHRISTOS BALDARIS 1984 NG RUNNERS 1:28:52
7 Α2 Male 733   ΧΑΡΙΣΗΣ ΧΑΡΙΣΗΣ 1980 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΙ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ 1:29:58
8 Α2 Male 692   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΟΥΛΟΣ 1983 1:31:32
9 Α2 Male 502   NIKOLAOS BOUKANEV 1987 1:31:54
10 Α2 Male 594   ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΑΘΗΝΑ 1:33:47
11 Α2 Male 612   ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1982 1:35:02
12 Α2 Male 600   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1983 1:36:59
13 Α2 Male 574   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΟΣ 1979 Active Monkeys 1:37:20
14 Α2 Male 586   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1979 1:39:11
15 Α2 Male 563   ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 – 1:40:45
16 Α2 Male 505   DANIEL SHIRLEY 1981 MARINETRAFFIC 1:41:00
17 Α2 Male 625   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1980 RUN RUN RUN JUMP 1:41:39
18 Α2 Male 552   ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:43:31
19 Α2 Male 575   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΟΣ 1983 Active Monkeys 1:44:14
20 Α2 Male 727   ΝΙΚΟΛΑΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:44
21 Α2 Male 568   ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1980 1:45:51
22 Α2 Male 649   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:47:13
23 Α2 Male 623   ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1986 PULSE 100 1:48:08
24 Α2 Male 561   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ 1982 1:55:09
25 Α2 Male 534   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΛΙΤΣΗΣ 1982 KINISIS RUNNING TEAM 2:03:54
26 Α2 Male 569   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1982 VEGAN CITY ATHENS 2:25:26
27 Α2 Male 529   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΓΑΣ 1967 2:36:32
28 Α2 Male 581   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ 1984 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 2:44:46

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α3
1 Α3 Male 615   ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:01:09
2 Α3 Male 535   ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 1:02:14
3 Α3 Male 714   ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ 1978 1:06:06
4 Α3 Male 731   ΜΑΝΩΛΗΣ ΛΟΥΔΑΡΟΣ 1980 1:07:09
5 Α3 Male 611   ΠΑΝΟΣ ΜΑΚΡΙΝΟΣ 1970 ΧΑΛΚΙΔΑ 1:11:30
6 Α3 Male 607   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 1:12:58
7 Α3 Male 647   ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERRAINRUNNERS 1:17:39
8 Α3 Male 557   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1989 1:18:13
9 Α3 Male 712   ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 1:22:18
10 Α3 Male 515   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 1:23:36
11 Α3 Male 576   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ 1973 – 1:24:22
12 Α3 Male 711   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΣΑΜΗΣ 1972 ΠΕΥΚΗ 1:25:21
13 Α3 Male 570   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1975 TOULAS RUNNERS 1:25:44
14 Α3 Male 658   ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1978 1:28:06
15 Α3 Male 571   ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 1969 ΟΜΑΔΑ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ ΟΜΑΔΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:29:38
16 Α3 Male 536   ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΛΙΑΤΗΣ 1977 1:31:31
17 Α3 Male 602   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΛΑΣ 1978 1:31:39
18 Α3 Male 639   ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 1:31:55
19 Α3 Male 696   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΙΛΟΣ 1977 1:32:03
20 Α3 Male 522   ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ 1975 BETTER 2 1:33:53
21 Α3 Male 710   ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΣΑΛΑΣ 1969 – 1:34:23
22 Α3 Male 524   ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1977 1:34:25
23 Α3 Male 633   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ 1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:34:55
24 Α3 Male 676   ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:14
25 Α3 Male 540   ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ATHENS 1:36:21
26 Α3 Male 626   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΕΝΕΚΛΗΣ 1978 RUN RUN RUN JUMP 1:38:05
27 Α3 Male 621   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:13
28 Α3 Male 635   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΓΚΟΣ 1971 1:38:13
29 Α3 Male 620   ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ 1976 MY ATHLETE MOUNTAIN CHOZEN TEAM 1:38:37
30 Α3 Male 686   ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΜΑΡΟΥΔΗΣ 1976 1:39:05
31 Α3 Male 564   ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ  1976 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:39:07
32 Α3 Male 728   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΧΑΛΟΣ 1973 1:39:29
33 Α3 Male 650   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 1:39:49
34 Α3 Male 730   ΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1973 1:40:37
35 Α3 Male 655   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 2004 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:41:07
36 Α3 Male 533   ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΑΣ 1969 RUNNING WINNERS 1:42:02
37 Α3 Male 670   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ 1978 1:42:04
38 Α3 Male 608 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1970 A.O ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:43:31
39 Α3 Male 699   ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΡΟΥΖΑΣ 1976 1:43:31
40 Α3 Male 664   ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ 1974 1:45:00
41 Α3 Male 646   ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1976 ALIARTISTAS 1:45:19
42 Α3 Male 572   ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – ΑΜΦΙΣΣΑ 1:46:16
43 Α3 Male 630   ΛΥΣΑΝΔΡΟΣ ΜΟΝΙΩΔΗΣ 1972 1:52:47
44 Α3 Male 675   ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 1:53:48
45 Α3 Male 69 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΗΣ 1975 1:57:11
46 Α3 Male 700   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ 1969 1:58:18
47 Α3 Male 642   HARRY ΜΠΙΤΟΥΝΗΣ 1970 CHOZEN 2:03:38
48 Α3 Male 717   ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ 1972 ADVENDURE 2:07:06
49 Α3 Male 504   BEREND PAASMAN 1973 2:11:16
50 Α3 Male 690   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ  1977 2:12:26
51 Α3 Male 596   ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ 1973 Active Monkeys 2:22:23
52 Α3 Male 556   ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 2:45:08

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α4
1 Α4 Male 683   ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:59:22
2 Α4 Male 609   ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 1:02:31
3 Α4 Male 518   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ALIARTISTAS 1:07:16
4 Α4 Male 543   ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ 1968 SALOMON 1:13:04
5 Α4 Male 694   ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:21:15
6 Α4 Male 523   ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1968 ΑΘΗΝΑ 1:24:34
7 Α4 Male 660   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:24:40
8 Α4 Male 706   ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1951 ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 1:27:42
9 Α4 Male 720 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΩΤΣΟΣ 1967 AEGEAN RUNNING TEAM 1:29:42
10 Α4 Male 629   ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:19
11 Α4 Male 657   ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:40:27
12 Α4 Male 666   ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1960 1:43:24
13 Α4 Male 695   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:50:22
14 Α4 Male 588   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:51:11
15 Α4 Male 618   ΘΩΜΑΣ ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ 1963 1:53:13
16 Α4 Male 656   ΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1966 ΚΗΦΙΣΙΑ 1:54:02
17 Α4 Male 520   ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 1:55:59
18 Α4 Male 713   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:58:41
19 Α4 Male 551   ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΖΕΡBΑΚΑΚΟΣ 1964 2:03:05
20 Α4 Male 559   ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΜΠΑΛΙΔΗΣ 1968 PROTON 2:09:45
21 Α4 Male 640   ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ 1961 2:10:54
22 Α4 Male 709   ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 ΑΘΗΝΑ 2:20:40
23 Α4 Male 510   ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 1989 2:45:08

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ1
24 Γ1 Female 541   ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ  1995 ATHENS 1:21:33
25 Γ1 Female 558   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΚΑΒΕΛΑ 1992 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:28:13
26 Γ1 Female 669   ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:30:59
27 Γ1 Female 530   ΚΟΡΑΛΙΑ ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ 1990 1:36:53
28 Γ1 Female 648   ΙΣΜΗΝΗ ΝΑΣΑΙΝΑ 1989 1:39:44
29 Γ1 Female 555   ΒΑΣΩ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 run4fun 2:00:17
30 Γ1 Female 704   EVI ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1993 MARINETRAFFIC 2:04:16
31 Γ1 Female 705   ΜΑΡΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗ 1991 MARINETRAFFIC 2:06:49
32 Γ1 Female 627   ΙΟΥΛΙΑ ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ 1996 Active Monkeys 2:08:24
33 Γ1 Female 622   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΑΡΙΝΟΥ 1989 2:17:43
34 Γ1 Female 550   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1995 Active Monkeys 2:22:27
35 Γ1 Female 591   ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΡΤΗ 1995 Active Monkeys 2:23:00
36 Γ1 Female 651   ΕΛΕΝΗ ΙΩΣΕΙΦΕΙΔΗ 1977 AMOSRUNNINGTEAM 2:44:46

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ2
1 Γ2 Female 665   ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1981 THE GKAZONIS 1:33:28
2 Γ2 Female 644   ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ  1988 1:39:37
3 Γ2 Female 539   ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ 1982 Active Monkeys 1:40:57
4 Γ2 Female 682   ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ 1980 ΣΔΥΕ 1:42:11
5 Γ2 Female 598   ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΠΙΤΖΗ 1981 SAFANS 1:42:27
6 Γ2 Female 545   ΑΓΝΗ ΔΟΥΝΑΒΗ 1980 1:43:03
7 Γ2 Female 724   ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ACTIVE MONKEYS 1:43:35
8 Γ2 Female 672   ΧΡΥΣΑΥΓΗ ΠΑΠΠΑ 1980 SKY WOMEN 1:44:35
9 Γ2 Female 589   ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ 1983 ALFA MEASUREMENTS 1:45:43
10 Γ2 Female 318 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1985 SKYWOMENRUNNINGTEAM/ SDYELEFSINAS/ BETTERPEOPLERUNNINGTEAM 1:49:39
11 Γ2 Female 636   ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΚΑΚΟΥ 1980 ORANGE MOUNTAIN TEAM 1:50:06
12 Γ2 Female 641   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ 1985 1:56:47
13 Γ2 Female 715   ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΣΙΡΟΥ 1979 – 1:57:00
14 Γ2 Female 583   ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ 1985 Active Monkeys 2:08:05
15 Γ2 Female 678   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΕΡΡΑ 1980 ΑΘΗΝΑ 2:38:00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ3
1 Γ3 Female 719   ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1:09:27
2 Γ3 Female 702   ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:25:02
3 Γ3 Female 645   ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 1:27:42
4 Γ3 Female 679 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1:30:23
5 Γ3 Female 587   ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 1:32:15
6 Γ3 Female 506   GIUSEPPINA VECCHIO  1976 1:33:11
7 Γ3 Female 512   ΑΛΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1976 1:35:28
8 Γ3 Female 628   ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1975 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:35:32
9 Γ3 Female 661   ΑΛΜΑ ΣΠΑΤΑ 1982 MARINETRAFFIC 1:43:15
10 Γ3 Female 637   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1970 SKYWOMEN RUNNING TEAM 1:47:29
11 Γ3 Female 732   ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ 1976 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 1:48:42
12 Γ3 Female 599   ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1974 THE RUNNERS PROJECT 1:48:55
13 Γ3 Female 674   ΝΑΝΣΥ ΠΑΡΔΑΛΗ 1970 CHOLARGOS, ATHENES 1:52:18
14 Γ3 Female 548   ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 1:55:59
15 Γ3 Female 514   ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΑΚΗ 1970 2:07:59
16 Γ3 Female 708   ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΑ ΤΡΙΧΙΑ 1973 ΑΘΗΝΑ 2:10:46
17 Γ3 Female 554   ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 2:16:54
18 Γ3 Female 590   ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΝΕΝΗ 1973 PROTON 2:20:35
19 Γ3 Female 553   ΒΙΒΙΑΝ ΖΩΤΑΛΗ 1976 Active Monkeys 2:22:23
20 Γ3 Female 634   ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ 1976 ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 2:22:55
21 Γ3 Female 721 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 1973 3:09:17

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ4
1 Γ4 Female 697   ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1967 ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΑ 1:37:31
2 Γ4 Female 537   ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΛΗΓΟΡΗ 1968 1:48:44
3 Γ4 Female 562   ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:49:28
4 Γ4 Female 638   ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:08
5 Γ4 Female 546   ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ 1965 THE RUNNERS PROJECT 2:19:33
6 Γ4 Female 722 ΜΑΙΡΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 3:09:18

Previous ArticleNext Article

2ος Δρόμος Ερχίες 2019 – Αποτελέσματα

2ος Δρόμος Ερχίες 2019 - Αποτελέσματα

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club cp finish
1 , 1 ,1 Α40-49 Male 151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:21:25 0:38:40
2 , 2 , 1 Α30-39 Male 180 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:22:07 0:39:08
3 , 3 , 2 Α30-39 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 0:21:41 0:39:53
4 , 4 , 2 Α40-49 Male 92 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:22:16 0:40:21
5 , 5 , 3 Α40-49 Male 54 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:22:22 0:40:35
6 , 6 , 4 Α40-49 Male 267 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 0:22:27 0:40:44
7 , 7 , 1 Α50-59 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥ PET 0:22:58 0:41:18
8 , 8 , 3 Α30-39 Male 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 0:22:34 0:41:57
9 , 9 , 5 Α40-49 Male 257 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 0:23:31 0:42:08
10 , 10 , 6 Α40-49 Male 37 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΑΣ 0:23:35 0:42:10
11 , 11 , 4 Α30-39 Male 178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS 0:23:37 0:42:26
12 , 12 , 2 Α50-59 Male 164 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 0:23:42 0:42:37
13 , 13 , 5 Α30-39 Male 239 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟΣ 0:23:59 0:43:32
14 , 14 , 3 Α50-59 Male 3 MAREK BODZIONY APOLLONA 0:24:21 0:43:50
15 , 15 , 7 Α40-49 Male 43 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:24:41 0:43:58
16 , 16 , 6 Α30-39 Male 226 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ 0:24:12 0:44:04
17 , 17 , 8 Α40-49 Male 241 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:24:22 0:44:25
18 , 18 , 9 Α40-49 Male 97 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ 0:24:33 0:44:39
19 , 19 , 4 Α50-59 Male 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:24:52 0:44:47
20 , 20 , 1 Α<29 Male 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:23:58 0:44:57
21 , 21 , 1 Α>60 Male 173 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥΠ 0:25:11 0:45:03
22 , 22 , 2 Α<29 Male 2 LEVI BLYTHE LESTOS BIKES 0:24:24 0:45:23
23 , 23 , 5 Α50-59 Male 22 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:25:48 0:45:48
24 , 1 ,1 Γ<35 Female 13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:25:51 0:45:55
25 , 24 , 10 Α40-49 Male 251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 0:24:46 0:46:27
26 , 25 , 7 Α30-39 Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ 0:26:27 0:46:30
27 , 26 , 6 Α50-59 Male 88 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΪΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:24:45 0:46:34
28 , 27 , 8 Α30-39 Male 36 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:25:30 0:46:39
29 , 28 , 9 Α30-39 Male 32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΡΙΝΑΚΗΣ 0:25:59 0:46:40
30 , 29 , 11 Α40-49 Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 0:26:36 0:46:41
31 , 30 , 7 Α50-59 Male 262 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:09 0:46:48
32 , 31 , 3 Α<29 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΗΣ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 0:26:30 0:46:53
33 , 32 , 8 Α50-59 Male 246 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:27 0:46:59
34 , 33 , 12 Α40-49 Male 244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 0:25:50 0:47:01
35 , 34 , 9 Α50-59 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΛ ΣΥΛ Η ΡΟΔΑΥΓΗ 0:26:21 0:47:17
36 , 2 , 1 Γ36-50 Female 204 ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΕΡΖΗ CRAFT 0:26:46 0:47:32
37 , 35 , 10 Α50-59 Male 157 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ KALLITHEA ATHINA 0:26:26 0:47:50
38 , 36 , 2 Α>60 Male 93 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ANEJARTHTOS 0:27:00 0:47:50
39 , 37 , 13 Α40-49 Male 125 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:26:46 0:47:53
40 , 38 , 3 Α>60 Male 80 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 0:26:38 0:48:04
41 , 3 , 1 Γ>51 Female 81 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΠΟΥΖΑ INOV8- CRAFT 0:27:03 0:48:07
42 , 39 , 14 Α40-49 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 0:25:15 0:48:07
43 , 40 , 15 Α40-49 Male 187 ΚΟΣΜΑΣ ΣΚΑΡΗΣ 0:26:45 0:48:12
44 , 41 , 16 Α40-49 Male 7 ADAM WARCHOLIK 0:26:14 0:48:18
45 , 42 , 11 Α50-59 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 0:27:00 0:48:19
46 , 43 , 12 Α50-59 Male 247 ΣΟΛΩΝ ΡΑΚΚΑΣ 0:27:02 0:48:20
47 , 44 , 17 Α40-49 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ 0:27:20 0:48:23
48 , 45 , 18 Α40-49 Male 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:38 0:48:29
49 , 46 , 19 Α40-49 Male 52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΕΡΗΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:27:19 0:48:30
50 , 4 , 2 Γ<35 Female 83 ΒΙΚΗ ΚΑΤΣΑΝΟΥ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:19 0:48:30
51 , 47 , 4 Α>60 Male 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠ 0:27:22 0:48:59
52 , 48 , 13 Α50-59 Male 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 0:26:59 0:49:04
53 , 49 , 20 Α40-49 Male 27 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 0:27:03 0:49:20
54 , 5 , 2 Γ36-50 Female 163 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:27:15 0:49:47
55 , 50 , 10 Α30-39 Male 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 0:27:07 0:49:52
56 , 51 , 14 Α50-59 Male 230 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:27:26 0:49:56
57 , 52 , 15 Α50-59 Male 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ο.Σ.Σ. 0:28:06 0:49:57
58 , 53 , 21 Α40-49 Male 126 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:28:05 0:49:58
59 , 54 , 22 Α40-49 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ RAFINARUNNERS 0:28:05 0:50:00
60 , 55 , 23 Α40-49 Male 91 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 0:28:59 0:50:13
61 , 56 , 16 Α50-59 Male 252 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:51 0:50:23
62 , 57 , 17 Α50-59 Male 20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ 0:28:09 0:50:39
63 , 58 , 24 Α40-49 Male 238 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 0:27:13 0:50:42
64 , 59 , 25 Α40-49 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ 0:28:10 0:50:44
65 , 60 , 26 Α40-49 Male 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:09 0:50:44
66 , 61 , 18 Α50-59 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:52 0:50:48
67 , 62 , 27 Α40-49 Male 214 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:28:32 0:50:48
68 , 63 , 28 Α40-49 Male 217 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΕΠΑΣ SANTA RUNNING TEAM 0:28:24 0:51:47
70 , 65 , 19 Α50-59 Male 158 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:28:11 0:51:57
69 , 64 , 11 Α30-39 Male 236 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΟΣ 0:28:10 0:51:57
71 , 66 , 29 Α40-49 Male 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:32 0:52:00
72 , 6 , 3 Γ36-50 Female 233 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0:29:06 0:52:12
73 , 67 , 12 Α30-39 Male 145 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΡΑΦΗΝΑ 0:30:45 0:52:37
74 , 7 , 4 Γ36-50 Female 127 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:43 0:52:47
75 , 68 , 30 Α40-49 Male 143 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:28:35 0:53:00
76 , 69 , 5 Α>60 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ DSA RUNNING TEAM 0:27:59 0:53:01
77 , 8 , 2 Γ>51 Female 254 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ 0:30:06 0:53:06
78 , 70 , 6 Α>60 Male 259 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 0:28:07 0:53:11
79 , 71 , 4 Α<29 Male 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 0:30:07 0:53:14
80 , 72 , 20 Α50-59 Male 245 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 0:30:08 0:53:34
81 , 9 , 3 Γ<35 Female 215 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ELECTRA HOTEL RUNNING TEAM 0:30:09 0:54:02
82 , 73 , 21 Α50-59 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 0:29:53 0:54:04
83 , 74 , 31 Α40-49 Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:11 0:54:11
84 , 75 , 32 Α40-49 Male 255 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:30:38 0:54:16
85 , 76 , 13 Α30-39 Male 218 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:04 0:54:19
86 , 10 , 4 Γ<35 Female 211 ΧΡΥΣΑ ΤΣΑΓΓΑ COACH VLASIS 0:30:19 0:54:20
87 , 77 , 14 Α30-39 Male 188 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:19 0:54:20
88 , 78 , 15 Α30-39 Male 221 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 0:30:25 0:54:28
89 , 79 , 33 Α40-49 Male 240 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 0:29:02 0:54:31
90 , 80 , 16 Α30-39 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:26 0:54:44
91 , 81 , 22 Α50-59 Male 74 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:29:49 0:54:57
92 , 11 , 5 Γ36-50 Female 162 ΕΛΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:29:55 0:54:58
93 , 82 , 34 Α40-49 Male 228 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 0:31:44 0:55:17
94 , 83 , 17 Α30-39 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:41 0:55:19
95 , 84 , 35 Α40-49 Male 270 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΟΥΓΛΗΣ. 0:31:42 0:55:21
96 , 85 , 23 Α50-59 Male 268 ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΤΡΑΧΑΣ 0:31:29 0:55:21
97 , 86 , 24 Α50-59 Male 190 ΤΑΣΟΣ ΣΟΙΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:26 0:55:31
98 , 87 , 36 Α40-49 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 0:31:38 0:55:32
99 , 88 , 37 Α40-49 Male 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 0:30:33 0:55:39
100 , 89 , 18 Α30-39 Male 159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 0:30:44 0:55:45
101 , 12 , 5 Γ<35 Female 78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ 0:30:44 0:55:45
102 , 90 , 19 Α30-39 Male 30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:49 0:55:54
103 , 91 , 20 Α30-39 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:35 0:56:02
104 , 92 , 5 Α<29 Male 174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:14 0:56:22
105 , 93 , 25 Α50-59 Male 69 ΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ REFINANCE RUNNERS 0:31:32 0:56:33
106 , 94 , 38 Α40-49 Male 136 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0:31:39 0:56:36
107 , 95 , 39 Α40-49 Male 231 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:18 0:56:55
108 , 96 , 40 Α40-49 Male 210 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:19 0:56:56
109 , 97 , 6 Α<29 Male 31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 0:33:08 0:57:16
110 , 98 , 41 Α40-49 Male 172 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:31:23 0:57:20
111 , 13 , 6 Γ36-50 Female 144 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ PROTYPO RUNNING TEAM 0:31:30 0:57:28
112 , 99 , 42 Α40-49 Male 112 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΙΟΣ 0:32:18 0:57:35
113 , 100 , 26 Α50-59 Male 192 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:32:13 0:57:50
114 , 101 , 43 Α40-49 Male 49 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 0:32:31 0:58:23
115 , 102 , 44 Α40-49 Male 261 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 0:31:28 0:58:29
116 , 103 , 7 Α<29 Male 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:31:03 0:58:48
117 , 104 , 21 Α30-39 Male 99 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:00 0:59:02
118 , 14 , 7 Γ36-50 Female 250 ΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 0:32:35 0:59:05
119 , 105 , 27 Α50-59 Male 205 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:32:58 0:59:32
120 , 106 , 8 Α<29 Male 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΙΔΑΣ 0:33:37 0:59:52
121 , 107 , 28 Α50-59 Male 253 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ 0:34:23 0:59:54
122 , 108 , 45 Α40-49 Male 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:33:33 1:00:07
123 , 109 , 7 Α>60 Male 12 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:40 1:00:12
124 , 110 , 8 Α>60 Male 28 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:33:35 1:00:12
125 , 15 , 3 Γ>51 Female 8 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΔΥΑ 0:33:04 1:00:20
126 , 111 , 29 Α50-59 Male 41 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 0:33:31 1:00:25
127 , 16 , 8 Γ36-50 Female 234 ΜΑΙΡΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:38 1:00:26
128 , 112 , 30 Α50-59 Male 63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:27 1:00:40
129 , 17 , 9 Γ36-50 Female 6 DOROTA SUCHOCKA APOLLONA 0:34:11 1:00:47
130 , 113 , 46 Α40-49 Male 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΡΟΣ 0:34:35 1:01:04
131 , 114 , 47 Α40-49 Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:12 1:01:09
132 , 115 , 31 Α50-59 Male 161 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:19 1:01:18
133 , 116 , 22 Α30-39 Male 149 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΙΣΤΙΑΝΟΣ ΣΠΑΤΑ – ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:31 1:01:27
134 , 18 , 6 Γ<35 Female 57 ΕΛΕΑΝΑ ΕΝΝΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:34:16 1:01:29
135 , 117 , 48 Α40-49 Male 44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:32 1:01:57
136 , 118 , 32 Α50-59 Male 242 ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ 0:33:21 1:02:06
137 , 119 , 9 Α>60 Male 256 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 0:35:03 1:02:20
138 , 120 , 33 Α50-59 Male 260 ΝΙΚΟΣ ΜΑΛΙΟΥΤΗΣ 0:35:33 1:02:20
139 , 121 , 34 Α50-59 Male 14 ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:34:12 1:02:22
140 , 122 , 35 Α50-59 Male 133 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:23 1:02:39
141 , 19 , 4 Γ>51 Female 224 ΣΥΜΗ ΦΑΡΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:33 1:02:46
142 , 123 , 10 Α>60 Male 17 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:35:24 1:02:50
143 , 124 , 49 Α40-49 Male 26 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:24 1:03:08
144 , 20 , 7 Γ<35 Female 232 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:35:04 1:03:23
145 , 125 , 50 Α40-49 Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:34:09 1:03:37
146 , 21 , 10 Γ36-50 Female 4 BIANCA RENEE 0:36:10 1:03:50
147 , 126 , 51 Α40-49 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:35:10 1:03:56
148 , 22 , 8 Γ<35 Female 264 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:06 1:04:18
149 , 127 , 52 Α40-49 Male 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 0:36:04 1:04:42
150 , 128 , 36 Α50-59 Male 71 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗΣ RAFINARUNNERS 0:36:19 1:04:43
151 , 129 , 9 Α<29 Male 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:36:12 1:04:49
152 , 130 , 23 Α30-39 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:34:28 1:05:07
153 , 131 , 11 Α>60 Male 243 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΑΝΗΣ 0:37:02 1:05:21
154 , 132 , 12 Α>60 Male 147 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΣΔΑΣ 0:34:52 1:05:21
155 , 23 , 11 Γ36-50 Female 265 ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ 0:36:39 1:05:27
156 , 133 , 53 Α40-49 Male 131 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:36:08 1:06:13
157 , 134 , 54 Α40-49 Male 23 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ/ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:34 1:06:36
158 , 135 , 37 Α50-59 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:25 1:06:49
159 , 136 , 55 Α40-49 Male 150 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ KOKOKO TEAM 0:36:50 1:08:09
160 , 137 , 56 Α40-49 Male 142 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 0:36:49 1:08:09
161 , 138 , 38 Α50-59 Male 177 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:40 1:08:14
162 , 139 , 57 Α40-49 Male 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:36:53 1:08:44
163 , 140 , 39 Α50-59 Male 200 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 0:37:34 1:09:33
164 , 141 , 24 Α30-39 Male 109 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ B.I.R.T 0:43:22 1:10:22
165 , 142 , 58 Α40-49 Male 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 0:39:12 1:10:45
166 , 143 , 40 Α50-59 Male 167 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ MEIJIN 0:38:11 1:10:46
167 , 144 , 41 Α50-59 Male 38 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ / ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 0:39:50 1:11:41
168 , 145 , 59 Α40-49 Male 21 ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:38:37 1:12:17
169 , 146 , 42 Α50-59 Male 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:10 1:12:17
170 , 147 , 25 Α30-39 Male 95 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:43 1:12:29
171 , 24 , 12 Γ36-50 Female 235 ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:45 1:13:05
172 , 148 , 13 Α>60 Male 165 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 0:39:56 1:13:08
173 , 149 , 60 Α40-49 Male 64 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:58 1:14:03
174 , 25 , 13 Γ36-50 Female 269 ΝΑΝΣΥ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:42:58 1:14:28
175 , 26 , 14 Γ36-50 Female 169 ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΤΑ 0:42:11 1:14:59
176 , 150 , 14 Α>60 Male 96 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:12 1:16:15
177 , 27 , 15 Γ36-50 Female 1 MAIKE BEZ 0:41:18 1:17:32
178 , 151 , 61 Α40-49 Male 9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 0:41:18 1:17:33
179 , 28 , 5 Γ>51 Female 182 ΕΛΕΝΗ ΠΡΑΤΤΑ 0:42:34 1:18:11
180 , 29 , 9 Γ<35 Female 148 ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:42:00 1:18:17
181 , 152 , 26 Α30-39 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:41:59 1:18:17
182 , 153 , 43 Α50-59 Male 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:43:09 1:19:18
183 , 30 , 6 Γ>51 Female 197 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 0:44:50 1:19:50
184 , 31 , 7 Γ>51 Female 129 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ SANTA RUNNING TEAM 0:45:11 1:19:58
185 , 154 , 44 Α50-59 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:03 1:20:28
186 , 155 , 15 Α>60 Male 194 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ KOKOKO TEAM 0:46:12 1:21:52
187 , 156 , 16 Α>60 Male 196 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 0:45:22 1:22:18
188 , 157 , 17 Α>60 Male 111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΔΑΣ «ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ» 0:46:14 1:22:31
189 , 158 , 10 Α<29 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ B.I.R.T. 0:43:21 1:23:10
190 , 159 , 18 Α>60 Male 5 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 0:46:59 1:23:32
191 , 160 , 19 Α>60 Male 135 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:49:02 1:26:40
192 , 161 , 45 Α50-59 Male 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 0:49:00 1:26:40
193 , 162 , 62 Α40-49 Male 237 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 0:49:18 1:27:49
194 , 32 , 8 Γ>51 Female 119 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΑΣΚΟΥ 0:52:18 1:31:55
195 , 33 , 16 Γ36-50 Female 50 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΑΚΟΥ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:09 1:42:37
196 , 163 , 20 Α>60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:57:05 1:42:38
197 , 34 , 9 Γ>51 Female 51 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΚΟΥ 0:57:12 1:42:39
198 , 35 , 10 Γ>51 Female 202 ΑΝΝΑ ΤΑΝΟΥΛΗ 0:56:39 1:42:41
199 , 36 , 11 Γ>51 Female 82 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΩΝΗ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:00 1:42:43
200 , 164 , 46 Α50-59 Male 10 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΝΗΣ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:07 1:42:43

x

Send this to a friend