Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου – Λουτράκι – Αποτελέσματα

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου - Λουτράκι - Αποτελέσματα
Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Διάθλου – Energy Duathlon Championship 2018

Λουτράκι Κυριακή 11 Φεβρουαρίου

Ανεπίσημα αποτελέσματα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΙΑΘΛΟΥ 2018

ELITE MEN
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 37 37 17:25.4 0:30.2 32:50.4 0:45.0 9:18.0 1:00:49.2 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 20 20 18:30.8 0:27.4 34:12.8 0:42.6 9:41.2 1:03:35.0 NS COACHING – Γ.Α.Σ. ΙΛΙΣΟΣ
3 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΡΩΜΑΣ 44 17 18:30.0 0:43.2 33:58.8 0:52.3 9:41.2 1:03:45.6 ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 29 66 18:01.8 0:45.1 34:23.3 0:56.0 9:43.6 1:03:50.0 AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ – My athlete/compres
5 DAVIDE XYNOMILAKIS 36 34 20:06.9 0:40.0 34:03.2 0:45.7 10:47.7 1:06:23.7 Ns Coaching – AE KΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6 LOUIS WOODGATE 16 61 20:10.8 0:24.7 37:08.6 0:34.8 10:39.8 1:08:58.8 N.O.KY.
7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 19 42 18:51.1 1:02.1 37:54.5 1:10.9 10:39.7 1:09:38.4 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
8 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 41 39 19:15.9 0:34.7 41:15.7 0:56.4 10:51.2 1:12:54.2 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
9 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ 37 18 19:33.2 1:12.7 41:23.4 1:27.9 10:00.3 1:13:37.7 GAS ILISOS
10 GEORGE SCHOINAS 43 33 25:00.5 0:33.1 40:39.3 1:26.0 13:23.2 1:21:02.2 Red Star Triathlon
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ 14 57 23:49.5 0:29.3 43:45.6 0:40.4 13:01.7 1:21:46.7 N.O.KY.
12 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 50 25 25:56.5 1:11.5 42:32.9 2:04.6 16:50.8 1:28:36.4 Α.Ο ΘΗΣΕΑΣ WORLD OF BIKE
DNF ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ 30 14 NS COACHING
DNS ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΟΛΑΣ 17 23 ΆΣ ΠΑΛΜΟΣ
DNS ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 29 73 Red Star Triathlon
DNS ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ 28 74 ΟΛΥΜΠΙΟΙ

ELITE WOMEN
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΝΤΕΝΙΖ ΔΗΜΑΚΗ 41 40 20:13.2 0:32.1 38:15.9 0:46.3 10:40.2 1:10:28.0 ΓΑΣ ΙΣΟΣ
2 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΒΙΣΣ 46 72 22:39.6 0:51.2 37:15.3 0:51.5 12:05.1 1:13:42.8 Α.Ο. ΘΗΣΕΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 77 23:15.1 0:44.3 41:52.4 0:58.2 12:48.8 1:19:39.1 RED STAR TRIATHLON
4 ROBYN WOODGATE 15 28 25:13.0 0:34.5 43:53.6 0:38.3 13:44.6 1:24:04.2 N.O.KY.
5 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΓΑΙΤΑΝΗ 16 58 30:54.2 0:30.2 47:55.0 0:41.5 17:23.5 1:37:24.6 N.O.KY.

AGE GROUP Energy Duathlon Championship
Place Name Age Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Club

1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport
2 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING
3 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING
4 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING
5 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining
6 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO
7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING
8 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam
9 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING
10 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING
11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ
12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou
13 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching
14 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB
15 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός
16 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
17 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
18 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING
19 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1
20 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece
21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9
22 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching
23 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 n/a 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
24 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0
25 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team
26 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmos
27 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7
28 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn
29 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
30 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9
31 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star
32 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
33 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY
34 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8
35 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri
36 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2
37 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9
38 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0
39 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM
40 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1
41 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND
42 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4
43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 n/a 14:57.4 1:24:12.4
44 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub
45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0
46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5
47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING
48 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND
49 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5
50 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club
51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS
52 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7
53 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club
54 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός
55 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8
56 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon Team
57 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros
58 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team
59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
60 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
61 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS
62 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team
63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1
64 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4
65 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8
66 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr
67 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ” ΝΙΚΑΙΑΣ”
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399

Female 19 and Under
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 MARILOU KAZAMARIOTI 17 313 23:10.7 0:43.3 41:18.5 0:52.5 11:43.5 1:17:48.7 as palmos

Female 20 to 29
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΜΑΡΊΑ ΑΛΊΚΗ ΘΕΟΧΆΡΗ 26 362 23:28.1 1:09.0 35:17.4 0:57.4 11:55.4 1:12:47.4 Παναθηναϊκός
2 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΠΑΘΙΟΥ 28 366 24:43.4 0:55.6 49:51.5 1:16.9 12:32.0 1:29:19.6 Marathon club
DNS KYRIAKI BINIARI 27 298 NS COACHING
DNS ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΥΚΑ 27 373
DNS ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΠΑΡΗ 27 391 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΣΟΦΊΑ ΣΑΡΑΝΤΑΈΝΑ 21 392

Female 30 to 39
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DORINA TRITSIMPIDA 32 339 29:00.3 1:26.7 44:11.1 1:33.3 14:26.8 1:30:38.5 Los Vathros Triathlon Team

Female 40 to 49
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 CHRISTINA CORAI 45 302 27:05.9 0:53.9 44:24.8 1:25.4 13:42.9 1:27:33.1 WIND
2 ΠΕΠΗ ΠΑΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 42 387 25:50.9 1:27.8 46:28.8 1:18.1 13:42.5 1:28:48.3 salonika tenis club
3 ΑΛΕΞΆΝΔΡΑ ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΎΛΟΥ 47 398 27:52.7 1:13.8 43:38.6 1:22.3 15:20.7 1:29:28.3 Παναθηναϊκός
4 ΚΈΛΛΥ ΖΑΡΆΝΗ 43 358 28:47.1 1:07.8 46:59.1 1:16.0 15:27.5 1:33:37.7 Cervelo Endurance Team
5 ΜΑΡΙΑ ΛΥΤΡΑ 46 374 28:34.5 0:46.4 50:31.1 1:12.5 16:13.1 1:37:17.8
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 43 389

Female 50 to 59
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIANNE VATIS 52 341 24:12.9 0:42.4 42:29.0 1:00.4 12:46.0 1:21:10.9 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΈΛΕΝΑ ΆΝΘΗ 52 203 Chozen Mountain Team
DNS KATERINA POLITI 51 331 Greece
DNS LINA STATHOPOULOU 51 335

Male 20 to 29
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ANASTASIOS MOUSTAKIS 29 324 20:22.8 0:25.9 33:08.3 0:50.5 10:16.9 1:05:04.7 ROMAS PRO TRAINING
2 ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΔΉΜΟΣ 25 206 21:30.7 0:43.0 33:13.6 0:48.8 11:02.4 1:07:18.8 RomasProTraining
3 PETROS BOURNELIS 29 299 24:37.6 0:52.3 39:16.3 0:40.1 12:28.2 1:17:54.7
4 ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΠΑΓΚΡΆΤΗΣ 20 383 24:32.6 1:41.3 40:16.1 1:16.9 13:02.2 1:20:49.4 Red Star
5 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΡΚΑΤΟΚΛΟΣ 27 192 20:50.5 0:38.3 53:31.1 0:40.0 14:38.7 1:30:18.8
DNF ΦΏΤΗΣ ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΣ 27 351 29:41.8 3:12.1 52:23.3 1:35.3
DNS ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 29 348 Araxovitika triathlon team
DNS ΙΑΚΩΒΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 28 385

Male 30 to 39
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ ΧΡΥΣΑΦΈΛΗΣ 37 382 20:11.4 0:47.0 32:43.3 0:53.7 10:07.9 1:04:43.5 The North Face – Ethic sport
2 ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΖΑΧΙΛΑΣ 33 359 20:24.1 0:31.7 34:30.1 0:42.5 10:18.2 1:06:26.7 NS COACHING
3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΤΝΑΚΗΣ 34 236 21:08.3 0:46.3 33:23.5 0:46.9 10:27.8 1:06:33.0 NSCOACING
4 NESTORAS KATSIOS 38 311 20:23.1 0:47.4 35:16.9 0:39.9 10:30.2 1:07:37.8 TRIODIO
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 34 234 20:30.6 0:32.0 35:40.7 0:51.0 10:30.7 1:08:05.2 NS COACHING
6 POLYDEYKIS CHANTZIARAS 35 300 21:09.1 0:46.8 34:45.8 0:44.6 10:52.8 1:08:19.3 NScoaching / Windrunningteam
7 PANAGIOTIS TSIAPAS 37 201 20:54.7 0:53.2 36:21.2 0:47.6 11:04.3 1:10:01.2 NSCOACHING
8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ 33 390 20:21.9 0:45.4 37:27.1 1:01.6 11:03.9 1:10:40.0 ΣΔΥΜ
9 ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ ΚΟΤΑΡΊΔΗΣ 38 225 23:32.2 0:35.3 37:01.9 0:47.6 11:36.1 1:13:33.3 NS COACHING
10 PANOS PAPANGELIS 35 327 22:34.6 1:03.4 37:35.2 1:01.4 11:27.3 1:13:42.1
11 SOTIRIS LEBESIS 39 316 22:06.8 1:25.2 37:22.3 1:26.2 11:29.5 1:13:50.2 Greece
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΣΕΤΗΣ 38 350 21:30.4 0:53.4 38:56.5 0:58.7 11:31.8 1:13:50.9
13 KONSTANTINOS KRANIOTIS 31 314 23:51.4 38:35.2 1:02.5 12:37.4 1:15:50.7 ΣΠΟΚ ΕΥΚΛΗΣ
14 ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΚΊΚΑΣ 38 205 22:29.8 0:48.5 38:47.4 1:01.6 12:55.5 1:16:03.0
15 ΘΕΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 36 356 24:35.4 0:58.2 40:56.1 0:56.5 13:19.5 1:20:45.9
16 ANDREAS MAGIATIS 35 318 26:27.8 1:08.0 39:27.4 1:19.9 13:22.8 1:21:46.1 Sal Tri
17 ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΘΑΡΡΟΥΝΙΆΤΗΣ 30 220 22:53.8 1:00.9 43:49.8 1:55.2 12:11.3 1:21:51.2
18 STATHIS TALIATOUDAS 37 312 23:19.7 1:21.1 44:59.2 1:18.5 12:46.1 1:23:44.7 WIND
19 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΓΚΛΗΣ 39 357 23:58.6 0:31.9 48:42.7 0:48.8 12:58.7 1:27:01.0
20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 37 229 26:29.6 0:58.0 45:29.2 1:09.3 13:08.6 1:27:14.8 NSCOACHING
21 ΜΑΡΙΟΣ ΣΚΑΡΠΙΔΗΣ 38 395 24:49.4 0:45.0 52:07.9 0:44.2 13:45.0 1:32:11.7 Malakosian Bros
22 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 39 371 28:26.9 1:21.1 47:26.2 1:19.1 17:09.6 1:35:43.1
DNS EVANGELOS ZAROUCHLIOTIS 37 202 ZarouZone
DNS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ 35 207 Φιλιππίδης
DNS DIONISIS EMMANOUIL 37 263
DNS THANASIS DIMITRIADIS 35 304
DNS PARIS KARAMANIS 36 309 saronic triathlon club
DNS APOSTOLOS PAPANOTIS 30 329
DNS CHRISTOS POURNARAS 31 332 Kasimis Training
DNS ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ 37 369 K-INSURANCE
DNS ΣΤΡΆΤΟΣ ΜΑΡΓΑΡΏΝΗΣ 32 376 Athens triathlon team

Male 40 to 49
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 PANTELIS SARANTIS 45 334 21:07.4 0:53.4 35:01.2 1:02.0 11:03.3 1:09:07.4 CHIOSRUNNING
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 46 262 21:40.7 0:49.6 36:53.9 1:06.8 10:51.8 1:11:23.1 Ironkoukou
3 GEORGIOS MICHELAKIS 48 322 22:09.9 0:54.5 36:16.1 1:05.1 11:26.3 1:11:52.2 Ns coaching
4 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 43 372 21:36.7 1:31.6 36:28.8 1:03.3 11:44.9 1:12:25.5 BLE CYCLING CLUB
5 ΓΙΏΡΓΟΣ ΜΠΙΣΔΑΣ 45 379 21:50.8 1:04.8 36:28.2 1:09.0 12:39.6 1:13:12.6 Κορινθιακός ποδηλατικός σύλλογος
6 KOSTAS FAKAZIS 41 306 22:40.3 0:53.1 37:15.3 1:01.4 12:17.0 1:14:07.4 NScoaching
7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΚΡΟΥΣΗΣ 45 354 23:59.4 1:25.2 37:54.7 1:36.1 12:39.3 1:17:34.8 ΑΛΦΑ Cycling team
8 SOTIRIS MARANIS 48 320 24:03.6 1:05.7 39:47.8 1:23.6 13:03.0 1:19:23.8 red star triathlon team / WIND Runn
9 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ 46 197 24:46.0 1:43.3 39:49.5 2:01.0 13:14.8 1:21:34.8
10 ΜΑΝΟΣ ΧΑΡΤΑΣ 48 245 24:29.0 1:14.7 42:17.5 1:27.4 13:54.0 1:23:22.9 AMOS TEAM
11 APOSTOLIS TOURKABIS 41 338 29:00.6 1:33.4 35:29.8 2:44.9 14:53.2 1:23:42.1
12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΥΜΠΡΗΣ 48 303 25:28.4 0:55.0 42:52.8 14:57.4 1:24:12.4
13 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ 48 199 29:22.0 1:27.5 38:57.5 1:27.8 16:50.6 1:28:05.5
14 STAVROS PANAGOPOULOS 42 325 26:56.9 1:25.0 45:00.3 1:45.0 13:44.3 1:28:51.7
15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΝΤΖΟΣ 48 396 25:24.4 2:21.0 50:28.7 1:11.1 12:48.5 1:32:13.9 Amos team
16 ΤΖΑΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ 49 380 30:00.1 1:09.9 44:00.7 1:48.1 16:29.2 1:33:28.3 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
17 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 49 384 28:43.8 1:53.1 45:16.6 2:15.4 15:27.1 1:33:36.3 FREE RUNNERS
18 EMMANOUIL PAPANIKOLAOU 46 328 27:19.7 1:39.6 51:36.0 1:38.0 14:33.9 1:36:47.4
19 ΣΠΎΡΟΣ ΝΤΊΛΗΣ 46 381 34:39.5 1:02.8 47:38.4 0:42.7 22:14.9 1:46:18.5
DNF ALEXANDROS BENEKOS 44 297 19:24.0 0:52.8 kasimistraining
DNS ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 48 252 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΆΚΗΣ 41 261
DNS PARASKEVAS ARGYRIADIS 45 296
DNS STATHIS CHRISTOFORIDIS 43 301
DNS NIKOS FYTERLES 42 307
DNS FOTIS KALOGRIDIS 49 308 Ατομικό
DNS KONSTANTINOS KATRODAVLIS 45 310 PEARL IZUMI GR
DNS ΜICHALIS MANIOS 42 319
DNS NIKOLAOS PERISTERAS 44 330 NS COACHING
DNS COSTIS STYLIANOU 49 336
DNS MARIOS KAYIOPOULOS 49 337 ΚΡΟΝΟΣ” ΝΙΚΑΙΑΣ”
DNS YIANNIS VIDRAS 42 342 Krommidas Coaching
DNS ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ 49 353 ALONIA KLONI
DNS ΘΕΜΗΣ ΖΥΓΟΥΜΗΣ 42 360 alex endurance gang
DNS ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ 48 363
DNS ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ 40 377
DNS ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 42 394 IronKouKou
DNS ΘΆΝΟΣ ΣΤΟΥΜΠΑΣ 41 397 NScoaching
DNS ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 48 399

Male 50 to 59
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 52 347 22:20.6 1:21.3 35:48.5 1:20.9 12:10.9 1:13:02.3 YΓΕΙΑ & ΔΙΑΠΛΑΣΗ GYM
2 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗΣ 55 222 25:41.0 1:13.9 38:31.0 1:29.5 12:52.7 1:19:48.3 ATHENS TRIATHLON TEAM
3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣ 51 386 25:03.2 1:21.6 41:36.1 1:13.3 13:11.4 1:22:25.9
4 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 54 345 25:29.4 1:52.4 39:33.6 2:07.7 13:28.9 1:22:32.0
5 DIMITRIS RENTZIS 53 333 29:23.5 1:32.2 39:41.3 2:13.3 13:23.1 1:26:13.6 SwimmingClub
6 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ 53 393 25:30.9 1:07.4 45:15.6 1:22.2 13:50.2 1:27:06.5
7 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 53 368 31:52.1 2:08.9 48:13.7 1:47.2 17:56.0 1:41:58.2 Experience Greece VR360.gr
DNF ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ 57 196 27:51.9 1:54.2 42:26.3
DNS ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ 56 200 LOS VATHROS
DNS ΤΑΣΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 53 237
DNS KONSTANTINOS AGGELOPOULOS 50 294 WIND Running Team
DNS EDDY ALEXIOU 59 295
DNS IOANNIS LIVATHINOS 59 317
DNS MIKE PANTELIDAKIS 52 326 RED STAR TRIATHLON CLUB
DNS ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 57 378 scordo team

Male 60 and Over
Place Name Age Bib RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time
1 DIMITRIS DANIIL 61 400 24:04.4 1:07.0 41:54.7 1:12.5 13:03.9 1:21:22.7 ARGOS SECURITY
2 JOHNNY MODIANO 61 323 26:03.8 1:03.8 40:39.8 1:27.3 14:38.4 1:23:53.4
3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΙΤΣΩΝΗΣ 68 388 26:57.4 1:21.6 45:10.6 1:36.4 13:45.0 1:28:51.2 LOS VATHROS
4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ 65 365 31:29.4 0:54.7 42:05.0 1:07.5 16:40.7 1:32:17.4 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
DNS ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ 60 344 ΠΟ.ΣΥ.ΛΕ.
DQ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 60 375 31:29.8 1:17.8 35:58.8 1:44.5 16:34.0 1:27:05.1

TEAM RELAY Energy Duathlon Championship

Place Team Bib Number RUN 1 Time T1 Time BIKE Time T2 Time RUN 2 Time Gun Time Name
1 myathlete.gr 315 20:25.2 0:34.3 32:49.0 1:07.0 9:48.1 1:04:43.8
ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ. ΠΙΤΑΣ ΝΙΚΟΣ ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ Γ.
2 my athlete 146 21:22.7 0:40.0 36:43.5 0:55.0 10:03.4 1:09:44.7
Αλέξης Καπατσούλιας Δημήτρης Καπατσούλιας Αλέξης Καπατσούλιας
3 LOS VATHROS 116 24:16.5 0:32.2 33:22.3 0:53.7 11:20.2 1:10:25.2
ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 153 22:11.6 n/a n/a n/a 49:25.3 1:11:37.0
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ
5 ΧΑΡΟΥΠΑΚΙΑ 181 23:55.6 0:32.7 34:54.1 0:52.8 12:17.0 1:12:32.5
ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ
6 Runners & Bikers Nea Makri club 2 136 23:53.9 0:50.1 35:20.8 1:07.7 11:32.3 1:12:45.0 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
7 LOS VATHROS 194 25:05.8 0:35.6 34:38.7 0:47.0 12:33.1 1:13:40.3
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΩΗΣ ΑΧΑΡΝΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
8 H.S.S.A- SUPATHLON TEAM 115 26:04.3 0:34.8 36:13.3 0:50.4 12:55.1 1:16:38.0
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9 Runners & Bikers Nea Makri club 1 145 26:26.6 0:38.7 40:07.9 0:55.1 12:50.9 1:20:59.3
ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
10 ΡΟΥΚΕΤΑ 172 30:37.2 0:34.2 34:07.8 0:52.5 14:56.9 1:21:08.9
Ελενα Σγουρα Τριπυλας Ιωαννης Ελενα Σγουρα
11 DHL EXPRESS 148 27:04.1 0:40.2 39:36.2 0:56.9 13:25.4 1:21:43.0
Νικολεττα Καρατζογιαννη ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Νικολεττα Καρατζογιαννη
12 Τα τρία Δύο…ΙΠΤΆΜΕΝΟΙ 167 27:48.9 0:53.6 35:12.8 0:49.7 18:06.5 1:22:51.5
ΣΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΚΕΛΛΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΚΑΡΑ
13 MIGLIACCIO 128 26:20.2 n/a 45:01.5 1:00.5 13:13.7 1:25:19.1
STELLA KOURGIANTAKI PEPITA-IDA MIGLIACCIO STELLA KOURGIANTAKI
14 Tarabella 130 30:57.7 0:44.8 40:00.6 1:04.6 15:46.0 1:28:33.9
Κακλαμάνος Λευτέρης Tarabella Luca Κακλαμάνος Λευτέρης
15 GREMINI 171 24:02.7 0:59.2 48:30.9 1:24.4 15:42.8 1:30:40.3
ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΙΝΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
16 PIPINOGLOU 134 40:46.9 1:07.3 44:33.5 1:45.4 20:38.8 1:48:45.2
KONSTANTIA ATHANASSAKI OLGA PIPINOGLOU KONSTANTIA ATHANASSAKI
DNF ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ 132 24:05.5 0:37.5 35:30.4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ
DNF Ε.Ο.ΤΡΙ 152 21:47.2 0:33.3 45:11.1 ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΝΤΑΒΟΥΤΙΑΝ ΜΑΚΗΣ ΚΟΛΕΘΡΑΣ
DNS mentzelopoulos 126 VASILEIOS MENTZELOPOULOS
DNS CYCLELAND TEAM 142 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ
DNS Saronic triathlon club 150 Κλάδος Στελιος Ανδρικοπουλου Παναγιωτα Κλάδος Στελιος
DNS ELEMENTS 161 Δημήτρης Πανοπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος Σωτήρης Μαρκόπουλος
DNS Cycleland 166 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΟΥΣΣΙΔΗΣ
DNS Α.Σ Διάπλαση 175 Σμυρλής Παναγιώτης Τσόλης Παναγιώτης Σμυρλής Παναγιώτης

Previous ArticleNext Article

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend