6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 – Αποτελέσματα

6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 - Αποτελέσματα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 (MTB 25 KM)
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 8 ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:11:26
2 38 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1:11:35
3 57 ΒΙΝΖΗΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:17:00
4 64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:17:25
5 39 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:18:37
6 41 ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ PAMVO MOUNTAIN Podilatodromio.gr 1:20:25
7 32 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ.Π.Σ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:22:13
8 13 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:24:05
9 14 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ RipRide Ο ίδιος 1:25:18
10 5 ΓΑΡΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ 1:27:26
11 60 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:27:49
12 44 ΠΡΕΒΟΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. MOUSTAKAS BIKES 1:27:55
13 23 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:30:14
14 9 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:33:52
15 7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ Bike porn Nights 1:34:34
16 54 ΛΥΤΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:35:44
17 31 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:35:59
18 24 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:36:40
19 1 ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:38:17
20 19 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:39:05
21 58 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:39:34
22 10 ΖΟΛΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:41:35
23 51 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:41:48
24 22 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:42:33
25 46 ΣΥΨΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΔΣΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:43:36
26 30 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ BIKE PORN NIGHTS 1:45:27
27 52 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΧΑΡΗΣ 1:47:01
28 18 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ EXPERIENCE GREECE VR360.gr 1:51:39
29 55 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 1:52:18
30 6 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Bike Porn Nights 1:52:24
31 65 ΦΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:54:58
32 34 ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ MENIDI BIKES 1:55:37
33 25 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ Α.Ν.Ο.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1:55:50
34 40 ΠΕΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:56:39
35 59 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:01:39
36 16 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MENIDI BIKES 2:02:34
37 15 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 2:10:48
38 2 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:11:15
39 12 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:11:50
40 50 ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ gatsoulis bikes 2:18:25
41 11 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Che Guevara bike park 2:18:28
42 21 ΣΥΡΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:20:55
43 3 ΒΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:26:35
44 17 ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ 2:35:52
45 48 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΦΑΓΕ BIKEXPERT bncycle 2:36:18
46 56 ΔΡΟΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:41:18
47 4 ΒΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:49:54
48 20 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Www.podilatodromio.gr
49 26 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
50 27 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ BIKE PORN NIGHTS
51 36 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ www.podilatodromio.gr
52 53 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 845 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α. Σ. ΑΓΩΝ 0:22:15
2 874 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Herbalife 0:22:33
3 831 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:26:40
4 815 ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:27:05
5 812 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sportevent Sportevent 0:27:27
6 861 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:37
7 843 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 0:27:50
8 851 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:28:17
9 881 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:30
10 818 ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Marathon Club 0:29:06
11 816 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:08
12 807 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:11
13 823 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ THE RUNNERS PROJECT 0:29:29
14 870 ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:38
15 832 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Lonely wolf 0:31:21
16 804 ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:32:13
17 863 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:32:13
18 865 ΜΑΚΕΔΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:33:03
19 841 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:12
20 806 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:35
21 63 ΜΟΡΦΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:34:03
22 847 ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:25
23 830 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ”ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ”PATISSIA RUNNERS 0:34:34
24 833 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 0:34:50
25 141 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 0:34:50
26 805 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:34:58
27 801 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 0:35:10
28 826 0:35:39
29 860 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:35:52
30 887 ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:36:17
31 891 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:36:17
32 811 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:22
33 810 ΒΑΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:30
34 840 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:35
35 892 ΕΞΑΡΧΟΣ ΘΩΜΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:37:48
36 846 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:49
37 889 ΛΥΓΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:37:50
38 880 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:37:53
39 829 ΜΑΝΑΒΙΔΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 0:38:13
40 850 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:38:28
41 834 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ my runner 0:38:41
42 848 ΒΛΑΣΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:39:59
43 817 ΜΠΡΟΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:40:01
44 866 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗ ΜΑΤΙΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:40:28
45 857 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:40:37
46 814 ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:41:05
47 839 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:42:23
48 819 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ 0:42:30
49 824 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:53
50 825 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:42:53
51 849 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM 0:42:58
52 852 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:43:00
53 853 ΓΚΟΥΤΖΕΛΗ ΑΓΛΑΙΑ 0:43:00
54 800 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:43:12
55 883 ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:43:28
56 882 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:43:29
57 877 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ LIFESTYLE GYM 0:43:43
58 871 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:43:44
59 802 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 0:43:45
60 803 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:43:46
61 808 ΒΑΣΙΛΌΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:44:53
62 809 ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:44:54
63 821 ΣΕΝΔΕΝΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:45:02
64 822 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:02
65 890 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΡΕΒΕΚΑ 0:45:04
66 876 ΒΑΡΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Elliniko-Argyroupoli 0:45:06
67 855 ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:45:18
68 873 ΧΙΩΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:45:37
69 872 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:45:39
70 888 ΓΡΑΨΑ ΛΙΛΗ LIFESTYLE GYM 0:49:23
71 879 ΤΖΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LIFESTYLE GYM 0:49:24
72 842 ΣΙΑΜΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:49:41
73 875 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ 0:49:41
74 838 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:50:33
75 893 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:51:00
76 867 ΧΑΛΚΙΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:14
77 868 ΛΥΣΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:51:15
78 869 ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:15
79 886 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:16
80 859 ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:18
81 878 ΤΖΕΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ LIFESTYLE GYM 0:51:19
82 827 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:53:10
83 828 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:53:13
84 884 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:53:54
85 837 ΚΕΝΤΕΡΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 0:55:23
86 836 ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:27
87 862 ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΒΟΥΛΑ ΠΟΣΠ Running Team 0:55:32
88 835 ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:55:35
89 864 ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:56:09
90 865 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:56:10
91 856 ΛΥΜΠΕΡΗ ΤΖΕΝΗ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 1:03:22
92 854 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports 1:03:31
93 813 BONYO ATHANASIOS ELIJAH 1:08:48
94 820 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:10:07
95 61 ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:59:24
96 62 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:59:24
97 844 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
98 850 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 (MTR 10 KM)
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 182 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ athletics-guidance.gr 0:43:45
2 121 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KASIMIS TRAINING 0:48:19
3 192 ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:50:46
4 208 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Myathlete – Chozen 0:51:56
5 144 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ w.a.k.e. U.P. / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 0:52:23
6 172 ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:53:24
7 128 ΜΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:53:39
8 212 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 0:53:40
9 169 ΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Bike porn nights team 0:53:42
10 179 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 0:53:46
11 210 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ SANTA RUNNING TEAM 0:55:28
12 137 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Urban Trail Runners / Oblakove Pertle 0:55:42
13 167 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:57
14 120 ΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ 0:55:59
15 185 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:13
16 104 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:29
17 207 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:56:32
18 189 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:56:47
19 176 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:59
20 165 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:58:05
21 130 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Χρυσοχωρι Μεσσηνίας 0:58:23
22 203 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:25
23 129 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL IRUN 0:58:34
24 139 ΚΕΚΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:58:48
25 202 ΣΙΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Νικαια 0:59:33
26 184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:59:38
27 102 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ better people 0:59:44
28 152 ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 0:59:59
29 186 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ SNAILS TEAM 1:00:03
30 110 ΡΙΚΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:00:06
31 155 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:00:15
32 217 ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ VOLBEAT 1:00:16
33 143 CEJOVIC DRAGANA 1:00:36
34 149 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ exteme pro team 1:01:07
35 175 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ SALOMON 1:01:10
36 225 ΦΙΤΣΙΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:01:22
37 227 ΚΡΙΤΣΟΤΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Pantofla Running Team 1:01:29
38 183 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SCIENCETRAINING 1:01:35
39 154 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 1:01:37
40 138 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:01:39
41 181 ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ MATZUL 1:01:46
42 191 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:01:48
43 158 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:02:01
44 157 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Καματερό 1:02:12
45 113 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GOSPORT 1:02:23
46 119 ΜΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:02:23
47 196 ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 1:02:38
48 198 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Marathon club mitropoulos shoes shops 1:02:39
49 173 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Iron Team/The Speakers 1:03:06
50 171 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 1:03:07
51 170 ΛΟΓΙΟΤΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:03:09
52 206 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1:03:16
53 161 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:03:17
54 114 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:03:31
55 188 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.Κηφισιά 1:03:54
56 174 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:02
57 215 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος 1:04:04
58 168 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΑΠΣ 1:04:29
59 177 ΣΧΟΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:04:36
60 195 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 1:04:47
61 218 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Extremepro Team 1:04:57
62 211 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:05:06
63 109 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:06:10
64 228 ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Pantofla Running Team 1:06:41
65 180 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:07:08
66 201 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ ALX TRAINING TEAM 1:07:09
67 221 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:07:09
68 204 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:07:52
69 197 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:07:55
70 156 ΤΖΟΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 1:07:57
71 222 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SCIENCETRAINING 1:08:28
72 127 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ Sky Women Running Team 1:08:42
73 224 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Free Runners Gear Tax consultants 1:08:47
74 107 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (TOUGH TOM) Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:09:04
75 219 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:09:30
76 122 ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Peristeri Αμπελώνες Μπάρλου 1:10:29
77 132 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:10:40
78 145 BAULUCK ROXANE My athlete chozen team 1:10:41
79 231 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 1:10:57
80 200 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ANEXARTITOS 1:11:05
81 232 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:11:34
82 190 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:11:36
83 216 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:11:39
84 234 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:11:54
85 164 ΔΗΜΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1:12:01
86 117 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΤΤ 1:12:05
87 193 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 1:12:56
88 112 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:14:00
89 229 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:14:48
90 153 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:14:55
91 151 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:15:21
92 131 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 1:15:32
93 126 ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:15:40
94 230 ΑΝΤΥΠΑ ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:16:03
95 116 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 1:16:16
96 118 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ ΤΤΤ 1:16:17
97 133 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ GOSPORT 1:16:20
98 134 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ GOSPORT 1:16:20
99 146 ΚΡΑΪΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:16:24
100 147 ΣΚΙΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Outdoor Games Running Team 1:16:25
101 148 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ Outdoor Games Running Team 1:16:26
102 205 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:16:41
103 125 ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:17:09
104 101 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1:17:11
105 100 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΧΑΡΑ 1:18:47
106 103 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ better people 1:18:47
107 199 ΔΙΠΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:19:04
108 111 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:19:24
109 159 ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 1:19:40
110 214 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:20:40
111 233 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 1:21:16
112 178 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ ΕΓΟ 1:22:15
113 160 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ THE FLAT EARTH SOCIETY 1:23:39
114 166 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ SIRINA 1:23:39
115 136 ΚΙΛΟΥΚΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:25:03
116 187 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ SNAILS TEAM 1:25:05
117 140 ΝΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ Τραχίνα 1:25:15
118 209 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ Adidas Runners Athens/Sky Women Running Team 1:26:18
119 163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:28:47
120 226 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:30:41
121 123 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:30:44
122 124 ΔΡΟΛΙΑ ΝΆΓΙΑ 1:30:44
123 105 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:30:56
124 106 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1:30:56
125 108 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:37:09
126 135 ΚΙΛΟΥΚΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:41:03
127 213 ΤΖΕΡΠΕ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:41:03
128 115 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2:00:51
129 162 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΙΚΥ 2:00:52
130 142 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT
131 150 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
132 194 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
133 220 ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
134 223 ΔΙΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ PANTOFLA RUNNING TEAM

 

Previous ArticleNext Article

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend