ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΑΝΔΡΕΣ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Καμπιτάκης Μίλτος | 1967 | Ο.Φ.Η. | 45:10 |
2. Ψωράκης Γεώργιος | 1967 | Ρέθυμνο | 49:11 |
3. Καμπαξής Παντελής | 1968 | Σ.Μ.Κ. | 50:13 |
ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Τσούτσια Ουρανία | 1963 | ΣΔΥ Αθήνας | 1:01:35 |
2. Σαββάκη Εμμανουέλα | 1972 | Ναυτικός Όμιλος Ιεράπετρας | 1:02:41 |
3. Κεληδάκη Ευαγγελία | 1979 | Ρέθυμνο | 1:04:06 |
ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 40-49 ΕΤΩΝ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Κεχαγιάς Χρήστος | 1975 | Run Free | 50:51 |
2. Simon Motner | 1972 | 52:35 | |
3. Κατσίκης Αντώνης | 1970 | Σ.Μ.ΑΧΑΪΑΣ Φειδιππίδης | 53:08 |
ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 50-59 ΕΤΩΝ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Kumar Krishan | 1966 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 54:39 |
2. Μπιτζές Δημήτριος | 1961 | Σ.Μ. Κρήτης | 56:42 |
3. Σπέρτος Αντώνης | 1966 | Ρέθυμνο | 57:44 |
ΤΡΕΙΣ ΠΡΩΤΟΙ ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ 60 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Σπυριδάκης Γεώργιος | 1955 | Ε.Ο.Σ. Μοιρών | 1:08:37 |
2. Αβραμάκης Ιδομενέας | 1951 | Ο.Υ. Κρήτης | 1:11:49 |
3. Ζησιμόπουλος Κώστας | 1956 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:13:58 |
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
Ονοματεπώνυμο | Έτος Γέν. | Σύλλογος / Πόλη / Χωριό | Επίδοση |
1. Καμπιτάκης Μίλτος | 1967 | Ο.Φ.Η. | 45:10 |
2. Ψωράκης Γεώργιος | 1967 | Ρέθυμνο | 49:11 |
3. Καμπαξής Παντελής | 1968 | Σ.Μ. Κρήτης | 50:13 |
4. Κεχαγιάς Χρήστος | 1975 | Run Free | 50:51 |
5. Simon Motner | 1972 | 52:35 | |
6. Κατσίκης Αντώνης | 1970 | Σ.Μ.ΑΧΑΪΑΣ Φειδιππίδης | 53:08 |
7. Λαχνιδάκης Δημήτριος | 1970 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 53:51 |
8. Kumar Krishan | 1966 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 54:39 |
9. Καπελάκης Γεώργιος | 1974 | Ο.Υ. Κρήτης | 56:02 |
10. Κανακάκης Γεώργιος | 1976 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 56:15 |
11. Μπιτζές Δημήτριος | 1961 | Σ.Μ. Κρήτης | 56:42 |
12. Σπέρτος Αντώνης | 1966 | Ρέθυμνο | 57:44 |
13. Καλούδης Δήμος | 2000 | Ρέθυμνο | 59:16 |
14. Σπαντιδάκης Ευάγγελος | 1971 | Ρέθυμνο | 59:18 |
15. Παλάσσης Νίκος | 1995 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 59:35 |
16. Κληρονομάκης Μανώλης | 1958 | Παλαιοχώρα Χανίων | 59:49 |
17. Νταβιγλάκης Ζαχαρίας | 1976 | Ρέθυμνο | 59:57 |
18. Modrok Alfred | 1960 | Γερμανία | 1:00:00 |
19. Χατζηφώτης Σπύρος | 1982 | 1:01:23 | |
20. Τσούτσια Ουρανία | 1963 | Σ.Δ.Υ. Αθηνών | 1:01:35 |
21. Αϊβαλιώτης Παναγιώτης | 1967 | Σ.Δ.Υ. Θεσσαλονίκης | 1:01:50 |
22. Χαραλαμπίδης Βασίλειος | 1983 | Αθήνα | 1:02:03 |
23. Νικολιδάκης Γεώργιος | 1974 | Σ.Δ.Υ. Ηρακλείου | 1:02:16 |
24. Σαββάκη Εμμανουέλα | 1972 | Ναυτικός Όμιλος Ιεράπετρας | 1:02:41 |
25. Σπυρόπουλος Κώστας | 1967 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:02:44 |
26. Μυλωνάς Χρήστος | 1974 | Α.Σ. Άρης Θεσσαλονίκης | 1:03:18 |
27. Παχάκης Γεώργιος | 1958 | Ο.Υ.Κρήτης, Αρχάνες | 1:03:19 |
28. Βαρούχας Περικλής | 1974 | Άδελε Ρεθύμνου | 1:03:34 |
29. Αποστολάκης Δημήτριος | 1980 | Ρέθυμνο | 1:03:41 |
30. Μυστράκης Ελευθέριος | 1980 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:03:43 |
31. Λεωνίδου Βασίλειος | 1983 | Μαγνησία Ρεθύμνου | 1:03:49 |
32. Κεληδάκη Ευαγγελία | 1979 | Ρέθυμνο | 1:04:06 |
33. Σπαντιδάκης Ιωάννης | 1998 | Γ.Σ. Κερατσινίου | 1:04:57 |
34. Φιλόπουλος Σόλων | 1963 | Σ.Δ.Υ. Αθηνών | 1:05:28 |
35. Καλούρης Αντώνης | 1966 | Ο.Υ.Κρήτης | 1:05:55 |
36. Σωμαράκης Μύρων | 1969 | Σ.Μ.Κρήτης | 1:06:40 |
37. Κοτζαμπουζούκης Κώστας | 1960 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:06:40 |
38. Κριαρά Σοφία | 1965 | Σ.Δ.Υ. Χανίων | 1:07:06 |
39. Φιλοπούλου Ίρις | 1993 | Σ.Δ.Υ. Αθηνών | 1:07:15 |
40. Ξεβελονάκης Ευάγγελος | 1961 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:08:33 |
41. Σπυριδάκης Γεώργιος | 1955 | Ομάδα Δρομέων Μεσαράς | 1:08:37 |
42. Βαρούχας Νίκος | 1969 | Ρέθυμνο | 1:08:44 |
43. Ξερουδάκης Αριστείδης | 1975 | Ατσιπόπουλο Ρεθύμνου | 1:08:53 |
44. Βουργαρέλης Αντώνης | 1980 | Ρέθυμνο | 1:09:13 |
45. Μανιουδάκη Καμήλα | 1972 | Φρατζεσκιανά Μετόχια | 1:10:13 |
46. Ιερονυμάκης Κώστας | 1962 | Ε.Ο.Σ. Μοιρών | 1:10:37 |
47. Αβραμάκης Ιδομενέας | 1951 | Ο.Υ.Κρήτης | 1:11:49 |
48. Ανδρουλιδάκης Ανδρέας | 1965 | Psiloritis Race | 1:11:57 |
49. Γραμματικάκη Μαρία | 1997 | Αγιά Μυλοποτάμου | 1:12:12 |
50. Γιαννακάκης Νίκος | 1972 | 1:12:57 | |
51. Ζησιμόπουλος Κώστας | 1956 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:13:58 |
52. Κωνσταντάκης Γεώργιος | 1958 | Ο.Υ.Κρήτης | 1:14:46 |
53. Συριανόπουλος Γαβριήλ | 1975 | 1:15:43 | |
54. Καραγιάννη Μαριάννα | 1964 | 1:15:45 | |
55. Βέτι Φλώρα | 1965 | Αλβανία | 1:15:50 |
56. Χναράκης Γεώργιος | 1975 | Ο.Υ.Κρήτης | 1:16:56 |
57. Τσιτσιδάκης Μιχαήλ | 1983 | Χωραφάκια Χανίων | 1:20:42 |
58. Τσιτσιδάκης Νίκος | 1980 | Χωραφάκια Χανίων | 1:20:43 |
59. Ασουμανάκης Κώστας | 1986 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:22:22 |
60. Ηλιάκης Μανώλης | 1979 | Μαρούσι Αττικής | 1:26:12 |
61. Χαρούδη Κυριακή | 1956 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:26:50 |
62. Θεοδόσης Παναγιώτης | 1956 | Σ.Δ.Υ. Ρεθύμνου | 1:29:56 |
63. Πλουμή Αργυρώ | 1954 | Ζωνιανά Ρεθύμνου | 1:33:22 |
Ο Ο.Υ. Κρήτης ευχαριστεί τους συνδιοργανωτές για την οργάνωση και φιλοξενία, την Αστυνομία Ρεθύμνου, τους Εθελοντές Σαμαρείτες Ρεθύμνου, το ΕΚΑΒ, τον Ιατρό του αγώνα, τους ανώνυμους εθελοντές, τους χορηγούς, τους Πολιτιστικούς Συλλόγους Αμνάτου, Κυριάννας, Λούτρων, την Ι.Μ. Αρκαδίου και Αρσανίου, και όλους τους συμμετέχοντες δρομείς και πεζοπόρους που τίμησαν τον Ηλία Σπαντιδάκη (Λούη Τίκα) καταγωγής από το χωριό Λούτρα Ρεθύμνου.
Ο έφορος αγώνων Ο.Υ.Κρήτης, Παντατοσάκης Ιωάννης, 6972865015
Ακολουθήστε το Run 'n Fun στο Google News