7οι Ιαματικοί Αγώνες Λουτρών Λουτρακίου Πόζαρ Δήμου Αλμωπίας

21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 79 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ  0 01:36:06
2 2 130 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 01:37:42
3 3 117 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL 01:38:24
4 1 59 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 01:42:39
5 4 154 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:44:31
6 1 67 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:45:17
7 5 50 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ 01:45:19
8 2 128 ΚΙΟΡΡΙ ΤΖΟΝΙ 21χ Ανδ εως 34 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ PARA-GLIDER 01:47:28
9 6 1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:48:16
10 7 3 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:48:17
11 2 8 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ 01:48:20
12 8 99 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΑΛΑΤΙΝΗ-ΚΟΖΑΝΗΣ 0 01:48:36
13 9 95 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:48:50
14 10 69 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Caucasian Mountainers 01:49:34
15 11 12 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξάρτητος 01:49:35
16 12 77 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:49:54
17 13 66 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΑΜΟΣ Kourkourikis training group 01:50:43
18 14 98 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:52:26
19 3 13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 21χ Ανδ 50+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 01:52:28
20 4 110 ΧΥTAΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 01:54:22
21 5 82 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 01:54:25
22 15 25 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DREPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 01:54:43
23 6 54 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ One step beyond 01:55:00
24 3 115 ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:55:28
25 16 112 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 01:55:36
26 1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:55:51
27 7 146 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:55:55
28 17 97 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:56:23
29 4 74 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΝΑΟΥΣΑ Sportstraining-Karagiannis / Naoussa-Vermio Trail 01:56:44
30 18 84 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:49
31 19 116 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:57
32 20 114 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 01:57:02
33 2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ 21χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:57:07
34 8 71 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΟΖΑΝΗ Caucasian Mountaineers 01:57:23
35 9 94 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:58:25
36 5 16 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜOUNTRAIN 01:58:39
37 3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 21χ Γυν 35+ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 01:58:49
38 21 17 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CONNECTING DOTS 01:59:06
39 6 121 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ εως 34 0 0 01:59:57
40 22 132 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Nova Packaging RunningTeam 02:00:04
41 23 40 DOMASETOVIC TOMAS 21χ Ανδ 35-49 MONTENEGRO  0 02:00:15
42 24 24 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔR3PANOS RUNNING TEAM ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 02:00:50
43 10 60 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ Chalkidiki Runners Club 02:01:48
44 11 64 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:02:19
45 12 106 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:02:30
46 13 118 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 0 02:03:06
47 4 78 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 02:03:20
48 25 37 ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING – ΣΔΙ 02:03:56
49 14 134 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΔΑΦΝΗ- ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 02:04:06
50 5 142 PELIKON MARIJA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:04:19
51 26 119 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΗΛΕΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 02:04:28
52 1 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 21χ Γυν εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:04:43
53 27 73 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:05:13
54 15 39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:06:10
55 28 133 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TIFOSI OPTICS 02:06:48
56 6 63 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:07:45
57 29 104 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ – 02:08:21
58 30 120 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:08:23
59 16 122 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ Katsikia runners 02:08:28
60 31 5 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02:08:43
61 32 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΙΔΑΙΑ KOURKOYRIKIS TRAINING GROUP 02:09:12
62 33 21 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:09:14
63 34 48 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 02:09:24
64 35 49 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:09:24
65 36 113 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 02:10:05
66 37 105 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 02:10:21
67 38 41 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 02:10:51
68 39 111 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΙΑΝΉ ΚΟΜΜΏΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 02:10:55
69 40 129 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΦΟΥΣΤΑΝΗ HANG-GLIDING 02:12:02
70 41 137 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:12:38
71 42 62 ΠΕΝΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ 0 02:12:58
72 7 147 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:13:04
73 43 76 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 LIMNOXORI FLORINAS Σ.Δ.Ο.εορδαιας 02:13:11
74 44 80 ΒΑΪ́ΔΗΣ ΑΝΈΣΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 02:14:14
75 17 65 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:14:15
76 18 125 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 02:14:34
77 8 9 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΊΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 02:14:40
78 7 26 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:14:59
79 19 42 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 02:15:20
80 45 138 ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:15:56
81 46 153 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper Running Team Thessaloniki 02:16:01
82 8 30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:17:03
83 47 35 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 02:17:07
84 9 140 PARIZOV VELJAN 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIN EKO 02:17:25
85 48 141 GECHEV ANASTAS 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 02:17:25
86 20 91 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:17:40
87 49 83 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 02:17:52
88 2 7 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21χ Γυν εως 34 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:18:01
89 50 36 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΕΥΚΑΔα 0 02:18:05
90 51 96 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 02:19:27
91 52 61 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 02:19:57
92 53 100 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 02:20:13
93 9 33 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Ι.–SKY WOMAN RUNNING TEAM 02:21:08
94 10 38 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:21:15
95 54 127 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:21:34
96 55 131 ΤΣΙΚΕΡΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:22:20
97 21 126 ΓΡΕΝΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:26
98 56 151 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:51
99 57 149 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:52
100 58 45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ IBM CLUB 02:23:20
101 11 44 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 21χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΤΗΤΗ 02:23:21
102 59 92 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:25
103 22 93 ΚΑΙΣΑΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:26
104 60 47 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 Φιλυρο Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:23:42
105 23 75 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 02:24:53
106 24 18 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Motive 02:24:54
107 3 152 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 02:24:55
108 25 107 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:25:08
109 61 14 ΛΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:25:26
110 26 109 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:25:34
111 27 68 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:25:39
112 12 55 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 21χ Γυν 35+ ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:26:23
113 13 90 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:27:08
114 28 72 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:27:19
115 14 28 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21χ Γυν 35+ ΠΑΤΡΑ ΦΕΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 02:27:20
116 29 4 ΟΡΕΙΒΆΤΗΣ ΣΑΚΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ε Ο Σ Ιωαννίνων 02:27:29
117 10 57 ΤΕΚΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:27:59
118 15 143 UZUNOVA VALENTINA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:28:01
119 62 22 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Run with the Goats Corfu team 02:28:14
120 1 53 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 21χ Ανδ 65+ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗ — 02:28:20
121 30 32 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:28:21
122 31 123 ΚΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:28:58
123 2 51 ΓΙΆΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 4 ΚΑΠΙ Ιωαννίνων 02:29:15
124 3 52 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:40:47
125 4 108 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:29:37
126 63 102 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0 02:29:57
127 11 103 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:29:57
128 32 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 02:31:49
129 12 135 ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:00
130 64 136 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:01
131 65 145 TASEVSKI GORAN 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:34:03
132 33 46 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:38:00
133 34 34 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:38:02
134 4 58 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 21χ Ανδ 65+ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 0 02:39:04
135 35 148 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ 0 0 02:42:08
136 36 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 02:43:35
137 13 144 ANDONOVSKI MIJALCHO 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:44:58
138 66 124 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ 0 02:45:37
139 67 87 HARDT KONSTANTIN 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH40 02:46:20
140 16 70 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 02:46:23
141 37 88 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ – ΟΑΣΘ 02:46:28
142 38 15 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΤΡΙΓΛΙΑ 0 02:49:22
143 39 89 ΚΑΙΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:50:18
144 14 85 ΜΠΙΡΟΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 02:52:23
145 17 139 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΌΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:52:26
146 68 23 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Lefkimmi Running Team 02:54:17
147 69 20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΉΛ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ In Motion Beverage 02:55:22
148 70 86 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΕΟΑΣΘ 02:56:50
149 15 56 ΠΟΥΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:57:01
150 40 43 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣΘ 02:59:45
151 71 29 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 03:04:03
152 72 150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 03:10:10
153 5 155 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 21χ Ανδ 65+ ΠΛΑΤΑΙΕΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 03:13:10
154 18 101 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΕΛΑΣΣΟΝΑ Σ.Μ.Ν.Λ DNF
155 73 19 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPACE GYM RUN TEAM DNF

11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:51:14
2 2 306 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:51:30
3 3 331 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:52:09
4 4 445 ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Panorama Running Team 00:53:40
5 1 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 00:54:24
6 2 359 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:54:27
7 5 347 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΑΝΘΗ 0 00:54:39
8 6 423 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa 00:55:13
9 3 433 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:02
10 7 377 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:56:58
11 1 422 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΙΑΝΉ KASIMIS TRAINING 00:57:03
12 4 480 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Π. ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 09:02:44
13 2 477 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 11χ Ανδ εως 34 0 0 00:57:30
14 8 386 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:31
15 9 427 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNER 00:57:33
16 10 375 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:57:37
17 11 388 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:43
18 1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11χ Γυν εως 34 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:57:54
19 1 406 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 00:59:20
20 12 358 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:59:25
21 13 372 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ 00:59:35
22 3 361 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 01:00:15
23 14 411 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 01:00:29
24 1 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:45
25 15 434 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:51
26 16 473 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΜΠΟΡΙΟ Πτολεμαιδας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 01:00:55
27 5 424 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:01:54
28 17 481 ΚΟΥΤΣΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 Καλή ΝΆΟΥΣΑ ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 01:02:07
29 18 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:02:31
30 2 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 11χ Γυν 35+ Χαλκιδική 0 01:03:19
31 19 387 ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 01:03:21
32 20 348 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:04:13
33 21 349 ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ανεξάρτητα 01:04:13
34 22 369 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΥΡΩΝ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:04:32
35 23 343 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:04:35
36 24 395 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:06:02
37 3 366 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ 01:06:08
38 6 364 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:06:09
39 7 407 ΠΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:06:31
40 8 472 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΘΗΣΗ 01:06:44
41 9 316 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:06:59
42 2 380 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:07:25
43 10 389 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:07:34
44 4 360 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 11χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:07:41
45 25 378 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:07:58
46 26 383 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:08:06
47 5 410 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:08:11
48 11 396 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:08:20
49 27 420 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητος 01:08:38
50 28 345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:09:28
51 4 455 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:09:30
52 5 438 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 01:09:35
53 12 385 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:09:46
54 13 326 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ Δρομείς Φαλάνης 01:09:56
55 6 425 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:10:05
56 6 437 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:10:08
57 14 303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:10:30
58 7 317 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:10:35
59 29 404 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:10:48
60 3 314 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:10:49
61 15 324 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:10:52
62 8 320 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Λύκοι Κεχαγιογλου 01:10:57
63 30 351 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΙΦΙΑΝΗ – 01:11:11
64 16 449 GECHEV MITKO 11χ Ανδ 50+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:11:41
65 9 340 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 11χ Γυν 35+ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:11:46
66 31 453 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ 0 01:12:19
67 32 440 ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:12:26
68 17 384 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 01:12:29
69 7 379 ΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:12:32
70 10 367 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣΚΑΒΑΛΑΣ 01:12:45
71 18 450 GJORGJIEV BORIS 11χ Ανδ 50+ KAVADARCI MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:13:00
72 33 346 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 01:13:05
73 4 381 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 01:13:18
74 34 333 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:13:48
75 8 329 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΑΛΊΓΚΑΡΟΙ Running Team 01:13:53
76 9 435 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:05
77 19 436 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:06
78 35 376 ΓΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING 01:14:11
79 20 305 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:14:17
80 21 335 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:47
81 11 394 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:14:49
82 36 321 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΔΡΑΜΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 01:15:07
83 22 323 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:15:43
84 10 465 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:16:28
85 23 460 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 01:16:40
86 24 476 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:16:45
87 37 325 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 01:16:51
88 38 390 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:17:02
89 11 355 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:17:14
90 39 459 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:16
91 40 458 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:18
92 12 322 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 01:17:26
93 12 312 ΜΑΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11χ Γυν 35+ ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:36
94 41 313 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:38
95 42 350 ΑΣΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:14
96 43 432 ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:18:16
97 44 462 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:22
98 45 454 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:18:36
99 13 444 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:41
100 25 463 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:45
101 14 357 ΤΡΙΚΟΎΠΗΣ ΑΧΙΛΛΈΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:00
102 26 354 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:19:04
103 27 397 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:05
104 46 439 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ 01:19:07
105 47 447 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:37
106 13 456 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:01
107 48 467 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:20:14
108 14 417 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:38
109 49 418 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:40
110 15 365 ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗς 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:48
111 5 302 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΑΡΤΑ Σύλ. Δρομέων Άρτας 01:20:50
112 15 308 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:20:53
113 28 405 ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:20:55
114 29 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΟΡΦΥΠΟΣ 01:20:59
115 50 342 ΚΑΜΑΤΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:05
116 51 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Better People 01:21:50
117 52 468 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:52
118 30 327 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ 0 01:22:00
119 53 464 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:19
120 31 373 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:27
121 32 337 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:22:53
122 54 403 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:23:03
123 55 402 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 01:23:05
124 56 428 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:23:21
125 57 431 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 01:23:28
126 33 353 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:31
127 34 356 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:32
128 16 442 ΚΟΥΤΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:24:27
129 35 344 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 01:24:31
130 16 393 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 11χ Γυν 35+ ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 01:24:42
131 17 469 ΜΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:25:09
132 58 338 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ – 01:25:15
133 6 368 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Ε.Β.Α.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:25:19
134 17 408 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ο.Μ.Γ. 01:26:01
135 18 409 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:26:02
136 59 311 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΤΡΑ 0 01:26:07
137 60 478 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:21
138 61 479 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:22
139 19 341 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:30
140 36 471 ΚΑΦΕΤΖΉΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ μάθηση 01:26:39
141 7 401 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:26:45
142 8 426 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:46
143 20 352 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:26:54
144 9 371 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:27:12
145 18 374 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:27:32
146 62 466 ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:28:30
147 19 382 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:29:03
148 2 430 ΦΕΧΙΜ ΠΑΟΛΑ 11χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:30:43
149 21 443 ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:30:51
150 37 307 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:30:51
151 63 319 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ Mission Impossible 01:30:55
152 22 318 ΜΙΧΟΥ ΖΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible 01:30:57
153 64 414 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:15
154 65 415 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:17
155 66 416 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0 01:31:20
156 38 413 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:59
157 23 448 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:32:29
158 39 370 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 01:32:58
159 24 457 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:33:15
160 25 304 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:33:18
161 40 336 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:34:58
162 20 441 ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΟΖΑΝΗ 0 01:35:16
163 41 451 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ LITOXORO TEAM 01:37:40
164 42 474 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01:37:48
165 43 399 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:56
166 26 400 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:58
167 27 391 ΠΑΠΟΥΛΑΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:40:29
168 67 328 ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 01:40:32
169 68 461 ΑΚΡΙΤΗΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ 0 01:42:35
170 44 475 ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ  11χ Ανδ 50+ ΓΡΕΒΕΝΑ 0 01:46:42
171 21 362 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 Μαυροβούνι ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:47:07
172 69 470 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:47:09
173 22 315 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0 02:33:41
174 70 452 GJORGJIEVSKI MARJAN 11χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 DNF

6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 711 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:26:35
2 2 678 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 00:30:06
3 3 601 ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:32:10
4 4 716 ΣΙΩΠΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0 00:32:23
5 1 681 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:36
6 5 650 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 00:32:42
7 2 682 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:34:52
8 6 703 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ BLUE NOTE 00:35:20
9 7 694 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:37
10 8 698 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:35:45
11 9 715 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:36:17
12 10 699 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 00:37:30
13 11 651 ΠΑΤΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΕΡΡΕΣ 0 00:37:49
14 12 680 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 00:38:30
15 13 672 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:38:34
16 14 665 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:39:00
17 15 714 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΚΆΡΟΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ 0 00:39:39
18 1 667 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:39:59
19 16 633 ΚΟΥΙΝΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:40:05
20 3 738 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:40:06
21 2 609 ΠΑΤΈΡΑ ΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:40:58
22 17 722 NAUMCHEVSKI GJORGJI 6χ Ανδ 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:20
23 18 630 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:29
24 19 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:31
25 3 721 NAUMCHEVSKA MICA 6χ Γυν 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:33
26 4 624 ΓΚΕΣΙΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:42:02
27 4 707 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:04
28 5 679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:42:09
29 6 421 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητη 00:42:14
30 7 620 ΤΖΙΟΡΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:42:18
31 8 612 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αμ 00:42:20
32 20 730 ΣΑΡΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 00:42:22
33 9 729 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6χ Γυν 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:42:23
34 21 732 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:25
35 10 704 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΣΜΑΡΩ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:42:46
36 11 708 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΛΙΤΣΑ 6χ Γυν 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:43:14
37 12 686 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:43:22
38 22 724 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:44:02
39 23 683 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:44:28
40 24 723 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:45:16
41 13 673 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:45:18
42 25 691 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:45:20
43 26 675 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΡΑΧΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ 00:45:38
44 27 700 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:45:59
45 28 702 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:46:01
46 14 617 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 0 00:46:12
47 15 692 ΔΗΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:24
48 5 663 ΧΙΛΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:46:26
49 16 720 DINEVA OLGA 6χ Γυν 19+ CESKA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:47:22
50 29 677 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:48:14
51 30 629 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:37
52 31 634 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:39
53 32 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:48:43
54 33 644 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:45
55 17 728 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:48:50
56 34 619 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:49:13
57 18 661 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ 6χ Γυν 19+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:49:19
58 35 623 ΓΚΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:49:39
59 19 605 ΝΊΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 00:49:41
60 36 742 ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:49:42
61 20 604 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:50:02
62 37 712 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:50:43
63 21 602 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:50:45
64 6 741 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 6χ Ανδ εως 18 0 0 00:50:46
65 38 688 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:50:52
66 22 705 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΝΙΚΟΛΈΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:51:13
67 39 737 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:16
68 23 613 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:51:36
69 7 655 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕι Λευκός Πύργος running team 00:51:43
70 1 657 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:50
71 40 642 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:52:01
72 24 670 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:52:04
73 25 727 ΖΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:16
74 41 725 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:52:28
75 26 611 ΝΤΕ ΝΑΡΝΤΙΝ ΦΑΜΠΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 00:52:36
76 27 726 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:40
77 28 674 ΠΑΠΑΔΆΚΗ ΕΙΡΉΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:52:54
78 42 671 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 00:53:09
79 43 608 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:53:21
80 29 610 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΠΑΤΡΑ 0 00:54:03
81 44 735 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:54:06
82 8 626 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:21
83 9 635 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:26
84 10 627 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
85 45 625 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
86 46 645 ΤΣΙΦΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:54
87 30 607 ΒΑΣΕΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:56:42
88 31 603 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ 0 00:56:47
89 32 733 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:56:51
90 33 740 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:57:16
91 34 669 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:57:37
92 35 640 ΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:58:02
93 47 719 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 00:58:20
94 36 717 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:58:26
95 48 718 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:58:27
96 11 658 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:58:32
97 49 696 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:58:44
98 37 701 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:09
99 50 709 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:00:43
100 38 606 ΛΑΜΠΡΗ ΒΙΒΗ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:00:53
101 2 743 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν εως 18 0 0 01:01:30
102 39 695 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:02:04
103 40 618 ΒΑΣΕΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΞΑΝΘΗ 0 01:02:24
104 41 664 ΤΡΙΚΟΎΠΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:47
105 12 652 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6χ Ανδ εως 18 Φιλυρο ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 01:04:02
106 13 653 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:05
107 42 710 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:23
108 43 734 ΧΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:04:56
109 51 660 ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:03
110 44 662 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:05
111 3 739 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:05:09
112 45 654 ΑΝΔΡΕΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running 01:05:10
113 46 659 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:36
114 52 713 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 01:07:43
115 53 646 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:08:09
116 47 621 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:10:40
117 14 656 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΖΗΝΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 01:12:32
118 48 690 ΓΚΑΛΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:41
119 49 697 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:43
120 50 685 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:13:00
121 51 639 ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:12
122 52 628 ΚΑΝΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:14
123 53 632 ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΘΕΑΝΩ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:19
124 54 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:23
125 54 706 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6χ Ανδ 19+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:19:31
126 55 643 ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:22
127 56 641 ΡΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:24
128 55 687 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL DNF
129 15 684 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF

Previous ArticleNext Article

4ο Gentiki trail 20χλμ και 3ο Gentikaki trail 5,1χλμ – Αποτελέσματα

20 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club Start20 9Km finish20Km
1 1 1 ALL Male 270 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DYNAFIT 0:00:00.047 0:54:50.290 1:59:35.490
2 2 2 ALL Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979   0:00:02.734 0:56:08.704 2:00:09.214
3 3 3 ALL Male 182 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣ 1977 VMAX 0:00:00.220 0:56:30.747 2:00:57.570
4 4 1 30-39 Male 56 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1988   0:00:00.047 0:58:20.100 2:02:13.257
5 5 2 30-39 Male 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ 1981 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:02.407 0:58:24.987 2:04:43.570
6 1 4 ALL Female 38 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ 1989 North Adventure Kastoria/All Terrain Runners 0:00:00.047 1:00:01.120 2:06:12.527
7 6 3 30-39 Male 90 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ 1987 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 0:00:03.407 0:58:42.177 2:07:17.050
8 7 4 30-39 Male 18 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ 1984 ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04.077 1:00:15.200 2:09:59.087
9 8 1 40-49 Male 228 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0:00:00.220 1:01:25.720 2:10:23.924
10 9 1 -29 Male 71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ 1993 WEAREMOTION – FOTIADIS COACHING 0:00:03.407 0:59:18.560 2:10:24.814
11 10 1 50-59 Male 160 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ 1966 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:00.047 1:02:09.830 2:16:09.640
12 11 2 50-59 Male 263 GREZEGORZ OLESIAK 1962 RUNNING GREECE 0:00:06.170 1:03:47.534 2:18:27.680
13 12 2 -29 Male 1 ALEKSANDER AHMETAJ 1990 ΟΧΙ 0:00:05.327 1:03:58.434 2:19:38.684
14 13 2 40-49 Male 177 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.117 1:04:04.117 2:19:47.507
15 14 3 -29 Male 169 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1992 3Π 0:00:00.687 1:05:49.150 2:20:00.140
16 15 5 30-39 Male 78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΠΙΑΣ 1980 GREAT 0:00:09.904 1:06:41.004 2:21:07.854
17 16 6 30-39 Male 175 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝ.ΛΑΓΚΑΔΑ 0:00:06.170 1:05:26.944 2:21:28.464
18 17 3 40-49 Male 167 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:05.327 1:06:48.304 2:21:49.360
19 18 4 40-49 Male 120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΙΚΗΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΜΕΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ 0:00:14.810 1:05:30.060 2:23:40.280
20 19 7 30-39 Male 112 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1980 VMAX 0:00:05.327 1:06:57.087 2:23:53.870
21 20 5 40-49 Male 261 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ 1973 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:00.047 1:07:31.764 2:25:04.624
22 21 6 40-49 Male 47 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1972 3P 0:00:03.124 1:05:50.664 2:25:16.564
23 22 7 40-49 Male 216 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:08.250 1:06:30.904 2:25:44.710
24 23 8 30-39 Male 246 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:08.250 1:08:45.294 2:26:00.480
25 24 3 50-59 Male 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:05.327 1:07:41.314 2:26:03.237
26 25 4 -29 Male 273 ΓΚΕΖΙΜ ΓΚΑΤΖΙΑ 1999   0:00:05.327 1:03:02.644 2:26:47.770
27 26 5 -29 Male 274 ΑΛΦΡΕΝΤ ΓΚΑΤΖΙΑ 1993   0:00:05.327 1:04:06.874 2:26:48.004
28 27 6 -29 Male 277 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1992   0:00:08.250 1:05:45.317 2:27:11.550
29 28 9 30-39 Male 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:07:23.587 2:27:23.167
30 29 4 50-59 Male 259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:05.327 1:08:34.437 2:27:36.854
31 30 8 40-49 Male 23 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.000 1:07:57.840 2:28:19.510
32 31 9 40-49 Male 240 ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 0:00:06.170 1:07:16.344 2:28:25.897
33 32 10 40-49 Male 99 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ 1979 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:08:07.067 2:28:44.680
34 33 10 30-39 Male 63 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ 1980 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:07.000 1:08:53.784 2:29:42.017
35 34 11 40-49 Male 194 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ 1976 ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:09:11.310 2:31:25.184
36 35 5 50-59 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1969 ΟΜΓ 0:00:07.000 1:08:48.734 2:32:08.080
37 36 1 60-69 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΙΖΑΣ 1956 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 0:00:00.047 1:09:49.777 2:32:58.327
38 37 11 30-39 Male 32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΜΠΑΣ 1982   0:00:11.124 1:14:05.507 2:33:46.350
39 38 12 40-49 Male 251 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ZERO LAKE RUN 0:00:07.000 1:08:31.894 2:34:09.017
40 39 12 30-39 Male 127 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΑΜΗΣ 1984 ΣΕΡΒΙΑ 0:00:07.000 1:09:21.230 2:35:34.697
41 40 6 50-59 Male 187 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:05.327 1:10:07.524 2:35:41.250
42 41 13 40-49 Male 139 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ- ΒΟΛΟΣ 0:00:11.124 1:12:27.450 2:36:09.794
43 42 7 50-59 Male 170 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1969 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.047 1:13:11.267 2:37:12.817
44 43 14 40-49 Male 242 DINOS ΦΩΤΟΣ 1979 KALDI’S RUNNING TEAM LARISA 0:00:08.250 1:12:53.060 2:37:18.844
45 44 15 40-49 Male 76 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1974 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 0:00:06.170 1:11:22.894 2:37:18.954
46 45 16 40-49 Male 145 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ 1978 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.170 1:13:40.414 2:37:52.220
47 46 17 40-49 Male 21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΕΝΕΛΕΡ 1977 MUNDO TRAIL – ΣΔΥΘ 0:00:05.327 1:10:14.094 2:37:59.770
48 47 13 30-39 Male 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ 1989 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.170 1:12:17.610 2:38:09.474
49 48 18 40-49 Male 46 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΤΑΣ 1972 Σ. Μ. Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:14:10.454 2:38:50.964
50 49 14 30-39 Male 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 1982 ΣΜΝΛ 0:00:11.124 1:15:14.397 2:39:15.257
51 50 19 40-49 Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1974   0:00:14.810 1:13:16.497 2:39:17.147
52 51 15 30-39 Male 234 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ 1987 IRON TEAM 0:00:15.980 1:16:22.357 2:39:25.824
53 52 8 50-59 Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΜΜΑΣ 1963 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:13:34.087 2:39:48.910
54 53 16 30-39 Male 232 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ 1980 ΣΜΝΛ 0:00:17.777 1:14:34.787 2:40:19.347
55 54 7 -29 Male 3 KLEVIS FEIZO 1992 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:14:40.534 2:40:45.274
56 55 9 50-59 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ 1967 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:00:03.124 1:13:37.004 2:40:47.910
57 56 17 30-39 Male 95 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ 1981 LARISA 0:00:09.077 1:12:55.884 2:40:57.870
58 57 8 -29 Male 202 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ 1999 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:17:47.720 2:41:35.274
59 58 20 40-49 Male 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 1978   0:00:06.170 1:11:14.904 2:41:53.227
60 59 9 -29 Male 218 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ 1993   0:00:11.124 1:12:13.704 2:42:02.090
61 60 10 50-59 Male 266 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 1970 FOTIADIS COACHING 0:00:00.844 1:19:53.300 2:42:20.150
62 61 18 30-39 Male 168 DIMITRIS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:11.124 1:12:25.690 2:42:37.667
63 62 19 30-39 Male 121 ΜΙΧΑΗΛ ΛΩΛΗΣ 1986 Ε. Κ. Α. ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:07.000 1:07:59.887 2:42:40.427
64 63 10 -29 Male 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΖΕΛΙΟΣ 1997   0:00:13.670 1:11:51.400 2:42:56.630
65 2 5 ALL Female 262 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1988 PEAK STORE 0:00:05.327 1:20:05.920 2:43:22.117
66 3 6 ALL Female 12 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 1973 3P/SKYWOMEN RUNNING TEAM 0:00:04.077 1:20:16.570 2:43:23.224
67 64 20 30-39 Male 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1985   0:00:11.934 1:14:59.144 2:43:24.530
68 65 21 40-49 Male 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ 1976 Π.Α 0:00:11.124 1:15:16.010 2:43:50.267
69 66 11 -29 Male 64 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1992 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:09.077 1:19:25.457 2:45:35.007
70 67 12 -29 Male 209 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΙΤΗΣ 1991 ΣΜΝΛ-400Μ 0:00:15.154 1:22:58.687 2:45:38.287
71 68 13 -29 Male 97 IOANNIS ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ 1993 LARISA 0:00:09.077 1:16:10.284 2:45:47.504
72 69 22 40-49 Male 72 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1975 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 0:00:03.734 1:16:30.817 2:46:07.200
73 4 1 W40-49 Female 197 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΖΟΥΛΗ 1979 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 0:00:03.407 1:17:27.957 2:46:07.530
74 70 23 40-49 Male 207 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978 LARISSA 0:00:08.250 1:19:35.047 2:46:25.937
75 71 11 50-59 Male 268 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1967   0:00:10.280 1:16:39.294 2:46:44.097
76 72 21 30-39 Male 198 MAKIS ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ 1981 LEROY MERLIN TEAM 0:00:11.124 1:13:09.300 2:46:44.424
77 73 24 40-49 Male 135 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ 1976 NOVA PACKAGING RUNNING TEAM 0:00:07.000 1:20:01.174 2:47:03.124
78 74 25 40-49 Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1973 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0:00:14.014 1:16:45.674 2:48:03.200
79 75 26 40-49 Male 257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978   0:00:25.934 1:21:38.787 2:48:07.710
80 76 27 40-49 Male 39 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣ 1978 THE SWEET N RUNNING TEAM 0:00:12.827 1:16:49.430 2:48:45.887
81 77 22 30-39 Male 213 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1988   0:00:09.327 1:19:11.160 2:49:36.777
82 78 23 30-39 Male 118 ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ 1980 MAUNTAIN TRAINING SOLUTUONS 0:00:08.250 1:15:06.314 2:49:52.114
83 79 28 40-49 Male 239 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:00:09.904 1:21:13.637 2:50:23.734
84 80 29 40-49 Male 151 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΙΤΡΑΣ 1972   0:00:09.077 1:13:29.334 2:50:40.794
85 81 24 30-39 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΡΡΑΣ 1981   0:00:11.934 1:17:17.500 2:50:59.494
86 82 12 50-59 Male 253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΚΩΣΤΑΣ 1967 LARISA 0:00:10.117 1:16:58.397 2:51:16.310
87 83 30 40-49 Male 128 VASILEIOS ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ 1979 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ 0:00:05.327 1:17:44.630 2:51:17.914
88 84 25 30-39 Male 189 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:14.810 1:21:23.987 2:51:28.854
89 85 26 30-39 Male 186 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΛΑΚΑΣ 1983 CROSS TRAINING TEAM – FIGTH CLUB LARISA 0:00:06.170 1:17:36.400 2:51:44.394
90 86 2 60-69 Male 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1961 ΣΜΝΛ 0:00:05.327 1:17:02.027 2:52:12.057
91 87 31 40-49 Male 199 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1970 KALDI’S RUNNING TEAM 0:00:08.250 1:15:10.854 2:53:02.047
92 88 27 30-39 Male 19 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ 1985 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:17.434 1:20:51.124 2:53:29.320
93 89 32 40-49 Male 146 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – FOTIADIS COACHING 0:00:17.107 1:17:12.204 2:53:56.787
94 90 33 40-49 Male 98 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΨΙΩΧΑΣ 1970 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:18.637 1:21:49.324 2:54:47.984
95 91 28 30-39 Male 129 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1985   0:00:08.250 1:15:56.037 2:55:11.717
96 92 29 30-39 Male 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1982 ΣΜΝΛ 0:00:11.467 1:19:50.680 2:55:15.774
97 93 34 40-49 Male 196 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ 1979 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:00:09.904 1:21:19.477 2:55:32.964
98 94 30 30-39 Male 227 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΛΗΣ 1987 VMAX 0:00:09.077 1:21:07.597 2:56:01.224
99 5 2 W40-49 Female 217 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ /SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:06.170 1:23:27.447 2:56:03.187
100 95 31 30-39 Male 116 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΣΠΑΣ 1988 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 0:00:06.170 1:21:30.617 2:56:15.447
101 96 32 30-39 Male 59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1982   0:00:11.934 1:18:57.370 2:56:23.564
102 97 35 40-49 Male 87 ΖΗΣΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1977 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:14.810 1:20:13.677 2:56:37.667
103 98 33 30-39 Male 212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΟΓΛΟΥ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06.170 1:21:28.920 2:56:48.417
104 99 34 30-39 Male 264 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΟΣ 1989   0:00:11.124 1:22:42.054 2:58:09.807
105 100 36 40-49 Male 122 ΜΕΜΟΣ ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ 1970 Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 0:00:08.250 1:21:11.037 2:58:23.477
106 101 35 30-39 Male 91 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ 1980   0:00:14.810 1:24:03.437 2:58:30.510
107 102 37 40-49 Male 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:11.124 1:22:05.607 2:58:57.310
108 103 38 40-49 Male 77 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.280 1:22:49.700 2:59:13.507
109 104 36 30-39 Male 147 ΕΥΘΥΜΗΣ ΜΠΙΚΗΣ 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21.417 1:25:27.590 3:00:37.077
110 105 39 40-49 Male 161 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 0:00:08.250 1:22:12.007 3:00:49.017
111 106 37 30-39 Male 2 FATMIR ALLUSHI 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 0:00:06.170 1:18:52.357 3:01:18.110
112 107 38 30-39 Male 241 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΛΗΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:21:15.410 3:01:38.440
113 108 40 40-49 Male 105 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ 1972 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:00:08.250 1:22:04.054 3:01:46.474
114 109 41 40-49 Male 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1971 FARSALA 0:00:21.044 1:19:03.437 3:01:58.907
115 110 13 50-59 Male 114 ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1965 THESSALONIKI 0:00:11.934 1:20:11.437 3:02:13.310
116 6 3 W40-49 Female 111 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΚΟΥ 1973 Σ.Μ.Ν.Λ 0:00:04.514 1:21:25.284 3:02:33.774
117 111 14 -29 Male 215 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΕΜΕΡΤΙΔΗΣ 2003 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 0:00:11.124 1:26:35.404 3:02:56.330
118 112 42 40-49 Male 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11.934 1:21:22.210 3:03:29.954
119 113 43 40-49 Male 115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1974 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:00:08.250 1:21:27.120 3:04:13.697
120 114 44 40-49 Male 43 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΣ 1979   0:00:12.827 1:21:35.450 3:04:35.700
121 115 45 40-49 Male 31 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΛΛΟΣ 1972 RUNTEAM111CW 0:00:18.997 1:22:44.814 3:04:57.684
122 7 4 W40-49 Female 92 ΘΩΜΗ ΚΑΤΜΕΡΟΥ 1974 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:05.327 1:22:14.074 3:05:12.684
123 116 46 40-49 Male 208 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΚΟΣ 1978 RUNTEAM111CW 0:00:19.870 1:23:22.474 3:05:13.904
124 117 47 40-49 Male 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1974 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.810 1:28:24.400 3:06:36.800
125 118 14 50-59 Male 164 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1964 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:22:37.094 3:07:26.540
126 119 15 -29 Male 247 ZAXARIAS ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1994 VELESTINO 0:00:11.124 1:21:43.514 3:07:36.944
127 120 15 50-59 Male 55 ΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 1968 THESSALONIKI 0:00:11.934 1:25:58.744 3:07:38.144
128 121 39 30-39 Male 80 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12.827 1:24:01.167 3:07:38.464
129 122 40 30-39 Male 269 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΙΩΤΑΣ 1986   0:00:17.434 1:25:33.504 3:07:50.934
130 123 41 30-39 Male 181 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980   0:00:16.310 1:28:43.350 3:08:51.227
131 124 48 40-49 Male 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΑΣ 1979   0:00:12.827 1:25:29.697 3:08:56.057
132 125 49 40-49 Male 84 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1971 ΣΜΝΛ 0:00:14.810 1:25:55.260 3:09:40.347
133 126 50 40-49 Male 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1975 ΣΜΝΛ 0:00:11.124 1:26:32.444 3:09:51.900
134 127 42 30-39 Male 53 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΚΕΚΑΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11.124 1:24:38.554 3:10:35.780
135 128 51 40-49 Male 70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΕΛΗΣ 1974 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:26:41.130 3:10:38.107
136 129 52 40-49 Male 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ 1974 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ”ΖΕΥΣ” 0:00:08.250 1:21:41.230 3:10:47.084
137 130 16 -29 Male 52 ΦΩΤΙΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑΝΟΣ 1991   0:00:07.000 1:11:08.604 3:12:25.747
138 131 43 30-39 Male 176 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1988 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:18.637 1:30:57.597 3:12:41.957
139 132 16 50-59 Male 256 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1970   0:00:22.684 1:32:36.710 3:13:24.400
140 133 17 -29 Male 29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΚΗΣ 1994 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0:00:19.870 1:22:31.190 3:13:39.180
141 134 44 30-39 Male 142 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ 1980   0:00:09.904 1:26:55.327 3:13:48.160
142 135 45 30-39 Male 211 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1980   0:00:17.107 1:29:37.427 3:13:52.324
143 136 18 -29 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:20.214 1:30:37.624 3:13:58.674
144 137 53 40-49 Male 20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:28:48.317 3:14:25.360
145 138 54 40-49 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1976 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:11.117 1:26:27.550 3:15:17.477
146 139 46 30-39 Male 236 ΒΑΙΟΣ ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:20.214 1:28:16.284 3:15:40.004
147 140 55 40-49 Male 126 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:00:09.077 1:27:11.024 3:15:40.114
148 141 3 60-69 Male 267 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ 1960 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:07.810 1:24:51.080 3:16:06.467
149 142 47 30-39 Male 143 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.844 1:24:58.530 3:16:24.664
150 143 56 40-49 Male 252 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.904 1:28:35.800 3:16:45.997
151 144 57 40-49 Male 254 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ 1976 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:11.124 1:29:15.684 3:16:54.660
152 145 48 30-39 Male 225 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1983 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:12.827 1:26:03.640 3:17:27.064
153 146 58 40-49 Male 171 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1975 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:00:14.810 1:33:28.274 3:18:59.744
154 147 17 50-59 Male 137 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.810 1:26:30.570 3:20:00.797
155 148 18 50-59 Male 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:17.107 1:26:37.794 3:20:43.134
156 8 1 W18-39 Female 123 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΓΓΟΥ 2000 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:29:52.827 3:20:53.097
157 149 59 40-49 Male 7 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 1:30:03.564 3:21:01.544
158 150 49 30-39 Male 74 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΣΙΔΗΣ 1984 CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 0:00:07.000 1:36:35.530 3:21:02.874
159 151 19 -29 Male 93 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΑΤΡΑΝΑΣ 1991   0:00:07.390 1:26:45.890 3:21:04.944
160 152 50 30-39 Male 81 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.904 1:29:13.784 3:21:08.120
161 153 20 -29 Male 73 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΟΣ 1992 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:15.154 1:29:31.847 3:21:12.940
162 154 21 -29 Male 101 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1991   0:00:15.980 1:33:54.447 3:21:21.474
163 155 60 40-49 Male 66 ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΔΥΒ-Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0:00:21.417 1:24:06.164 3:21:24.234
164 156 51 30-39 Male 260 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 iRun 0:00:09.077 1:37:36.487 3:21:45.907
165 157 61 40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΚΕΡΗΣ 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:00:13.670 1:29:36.074 3:21:47.317
166 158 19 50-59 Male 6 ΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΦΑΡΣΑΛΑ 0:00:20.214 1:33:39.274 3:21:47.900
167 159 52 30-39 Male 258 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 1983   0:00:21.044 1:31:01.337 3:21:49.460
168 160 62 40-49 Male 203 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΡΑΝΤΖΟΣ 1971 VMAX 0:00:05.327 1:26:08.417 3:22:34.047
169 161 53 30-39 Male 96 NIKOLAOS ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ 1980 Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ _ Λ.Ο.Λ.Α. RUN 0:00:07.390 1:30:21.890 3:23:02.154
170 162 20 50-59 Male 24 ΝΙΚΟΣ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ 1968 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:22.994 1:28:19.954 3:26:01.977
171 163 63 40-49 Male 65 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:00:22.684 1:28:52.630 3:26:02.414
172 164 21 50-59 Male 275 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 1965 GEO VIEW ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:00:07.000 1:25:43.207 3:26:31.664
173 9 1 W50+ Female 35 ΟΛΓΑ ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ 1969 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:12.827 1:28:22.467 3:27:32.824
174 165 64 40-49 Male 102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΤΣΑΣ 1977 ΣΜΝΛ 0:00:18.997 1:30:01.117 3:27:58.854
175 166 65 40-49 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΤΣΙΟΣ 1971 VMAX 0:00:11.934 1:31:43.154 3:28:32.127
176 167 54 30-39 Male 49 ΘΑΝΟΣ ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ 1985 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.077 1:27:19.497 3:28:55.117
177 168 22 -29 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:18.637 1:31:46.010 3:31:25.804
178 169 66 40-49 Male 58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ 1973 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 1:34:25.887 3:31:28.014
179 170 67 40-49 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΔΥΘ 0:00:22.684 1:34:16.954 3:31:28.384
180 171 68 40-49 Male 250 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 1970   0:00:11.124 1:33:21.430 3:31:28.384
181 172 22 50-59 Male 222 ΜΗΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:19.870 1:38:17.610 3:31:53.734
182 173 55 30-39 Male 103 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ 1984 SMNL 0:00:05.327 1:33:18.270 3:31:57.900
183 174 23 50-59 Male 130 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1963 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12.827 1:35:32.054 3:32:21.744
184 175 69 40-49 Male 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1976 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.107 1:30:40.687 3:32:39.760
185 10 5 W40-49 Female 229 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΪΚΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:15.980 1:36:15.877 3:32:39.760
186 176 24 50-59 Male 83 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1969 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:36:13.874 3:32:39.820
187 177 25 50-59 Male 206 NIKOLAOS ΡΕΜΜΑΣ 1966 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:09.077 1:32:05.774 3:33:44.047
188 178 70 40-49 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 1979 ATHLETICS GUIDANCE 0:00:09.904 1:33:49.497 3:34:19.384
189 179 71 40-49 Male 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΓΓΑΣ 1976 ΛΕΚ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:34:54.720 3:35:37.154
190 180 72 40-49 Male 235 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:11.934 1:34:39.020 3:36:51.947
191 181 73 40-49 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1976   0:00:09.077 1:30:54.437 3:36:55.560
192 182 26 50-59 Male 255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:30:36.067 3:36:55.794
193 183 74 40-49 Male 214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1972 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:30:32.410 3:36:55.894
194 184 4 60-69 Male 133 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1953 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:00:18.997 1:36:57.744 3:37:45.250
195 185 27 50-59 Male 136 GEORGE ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1967 CONTROLINE 0:00:21.044 1:38:15.844 3:38:13.270
196 186 23 -29 Male 51 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΝΤΙΝΑΣ 1991   0:00:18.637 1:39:47.150 3:38:37.724
197 187 28 50-59 Male 233 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΕΛΙΟΣ 1963 LARISA 0:00:18.637 1:36:32.264 3:39:03.334
198 11 2 W18-39 Female 150 ΕΛΠΙΔΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ 1986 GTS TEAM, ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:00:04.077 1:38:06.300 3:41:51.347
199 188 56 30-39 Male 75 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:18.637 1:31:15.140 3:42:08.834
200 189 29 50-59 Male 108 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ 1964 ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ 0:00:05.327 1:33:25.940 3:43:09.314
201 12 2 W50+ Female 67 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1966 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:21.044 1:38:33.250 3:43:39.187
202 190 75 40-49 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 1971 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:22.994 1:37:48.110 3:43:39.424
203 191 24 -29 Male 36 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:00:18.637 1:33:31.207 3:44:37.934
204 13 6 W40-49 Female 44 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 1973 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22.684 1:40:43.424 3:44:54.354
205 192 76 40-49 Male 107 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ 1977   0:00:15.980 1:39:45.054 3:45:52.004
206 14 7 W40-49 Female 158 ΧΡΥΣΑ ΜΥΛΩΝΑ 1974 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:00:14.014 1:44:41.684 3:46:02.294
207 193 30 50-59 Male 110 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 1965 ULTRA PELION TRAIL 0:00:15.980 1:36:49.880 3:48:06.110
208 194 77 40-49 Male 85 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ 1974 LARISA 0:00:23.340 1:41:47.964 3:49:00.390
209 15 3 W50+ Female 113 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ 1967 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ”ΖΕΥΣ” 0:00:03.124 1:44:49.294 3:51:34.424
210 195 31 50-59 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ 1967   0:00:23.340 1:37:30.874 3:54:09.347
211 196 78 40-49 Male 244 ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:15.154 1:29:58.157 3:54:31.477
212 16 8 W40-49 Female 155 ΡΙΚΑ ΜΠΟΥΣΙΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12.827 1:46:40.407 3:55:35.907
213 197 32 50-59 Male 149 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:17.107 1:39:36.447 3:58:10.680
214 198 79 40-49 Male 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:18.637 1:44:45.197 3:59:26.524
215 199 33 50-59 Male 272 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:17.434 1:34:43.980 3:59:26.834
216 200 80 40-49 Male 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1973 ΣΔΒΟΛΟΥ 0:00:21.044 1:35:26.574 3:59:32.220
217 201 57 30-39 Male 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΙΟΣ 1981 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 0:00:09.904 1:38:49.777 4:01:32.737
218 202 58 30-39 Male 37 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1988 ΒΟΛΟΣ 0:00:19.870 1:40:03.354 4:05:56.227
219 17 9 W40-49 Female 156 ΚΑΛΛΙΝΑ ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ 1972   0:00:21.044 1:46:50.717 4:05:56.227
220 203 34 50-59 Male 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑΡΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22.684 1:46:27.754 4:05:56.337
221 204 59 30-39 Male 183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1986 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:14.810 1:54:04.084 4:11:46.494
222 205 81 40-49 Male 226 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ 1978 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.777 1:46:00.930 4:14:47.964
223 18 10 W40-49 Female 9 ANASTASIA ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ 1970 ΡΙΟ 0:00:24.697 1:56:58.540 4:15:12.580
224 206 60 30-39 Male 159 LAZAROS ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:00:21.044 1:57:13.270 4:15:13.017
225 207 35 50-59 Male 173 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1960 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:21.044 1:49:02.774 4:15:40.467
226 208 61 30-39 Male 200 NIKOS ΠΟΡΤΑΡΑΚΗΣ 1985 LEROY MERLIN TEAM 0:00:12.827 1:44:04.137 4:20:26.207
227 209 82 40-49 Male 193 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 1972 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0:00:13.670 1:55:39.597 4:23:14.994
228 210 62 30-39 Male 243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17.107 1:45:06.444 4:24:19.634
229 211 83 40-49 Male 14 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ 1971 KALDIS RUNNING TEAM 0:00:12.827 1:49:36.684 4:27:20.667
230 212 84 40-49 Male 221 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 1971   0:00:10.117 1:49:34.577 4:27:31.847
231 213 85 40-49 Male 34 ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:51:27.217 4:30:10.650
232 214 36 50-59 Male 94 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ 1962 LARISA 0:00:18.637 1:53:49.864 4:30:10.884
233 19 3 W18-39 Female 68 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1992 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 2:03:58.287 4:40:47.870
234 215 63 30-39 Male 179 DIMITRIS ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1983 LEROY MERLIN TEAM 0:00:14.014 1:58:27.657 4:42:18.887
235 216 64 30-39 Male 134 GEORGIOS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1985 LEROY MERLIN TEAM 0:00:13.670 1:58:17.200 4:42:19.980
236 217 65 30-39 Male 138 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ 1981 MYTHICAL TRAIL 0:00:26.040 2:04:08.000 4:42:26.894
237 218 37 50-59 Male 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21.824 2:03:45.874 4:52:17.554
238 219 5 60-69 Male 152 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1952 MYTHICAL TRAIL 0:00:00.047 2:04:10.470 4:53:24.724
239 220 86 40-49 Male 54 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ 1970   0:00:09.904 1:23:17.587 –
240 221 25 -29 Male 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.117 1:42:41.244 –

5.1 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club start5 Finish5km
1 1 1 ALL Male 583 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ 1991 VMAX 0:00:00.106 0:24:30.183
2 2 2 ALL Male 651 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ 1979 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ/ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:00:03.560 0:25:22.656
3 3 3 ALL Male 541 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1977 KARYA OLUMPUS TREIL 0:00:00.106 0:25:49.800
4 4 4 ALL Male 526 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.310 0:27:25.656
5 5 5 ALL Male 596 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 KASIMIS TRAINING 0:00:01.966 0:29:32.356
6 6 6 ALL Male 519 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:03.966 0:29:50.533
7 7 7 ALL Male 679 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:05.216 0:30:35.396
8 8 8 ALL Male 513 NICK ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ 1998 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:00:07.230 0:31:11.970
9 9 9 ALL Male 608 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1997 ΤΡΙΚΑΛΑ 0:00:11.746 0:31:47.633
10 10 10 ALL Male 590 DIMITRIS ΜΠΟΤΑΪΤΗΣ 1996 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:06.746 0:32:19.900
11 11 11 ALL Male 570 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΓΟΣ 1991   0:00:06.370 0:32:29.960
12 12 12 ALL Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 2004 KARYA OLUMPOU RUNNING TEAM 0:00:04.496 0:32:39.146
13 13 13 ALL Male 648 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΓΙΑΣ 1979 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:33:28.810
14 14 14 ALL Male 560 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:34:14.630
15 15 15 ALL Male 607 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΛΙΑΣ 1981 ΣΔΥΒ 0:00:07.590 0:34:33.566
16 16 16 ALL Male 533 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:34:37.173
17 17 17 ALL Male 615 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:34:39.176
18 18 18 ALL Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΑΣΚΙΔΗΣ 1962 ΤΡΙΑΣ 0:00:06.403 0:34:42.580
19 19 19 ALL Male 512 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1979 400M 0:00:08.416 0:34:53.653
20 20 20 ALL Male 514 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ 1971 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.183 0:34:58.340
21 1 21 ALL Female 593 ΕΥΗ ΜΥΛΩΝΑ 1972   0:00:04.810 0:34:59.320
22 2 22 ALL Female 644 ΓΙΟΥΛΑ ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ 1983 VMAX 0:00:00.106 0:35:07.980
23 21 23 ALL Male 627 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΠΕΛΑΣ 1990 ———- 0:00:10.150 0:35:14.773
24 22 24 ALL Male 571 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΑΡΗΣ 1955 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.183 0:35:44.760
25 23 25 ALL Male 522 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ 1968 ΣΜΝΛ 0:00:09.620 0:35:58.906
26 24 26 ALL Male 628 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.230 0:36:01.436
27 25 27 ALL Male 605 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:04.496 0:36:48.690
28 26 28 ALL Male 505 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:37:20.870
29 27 29 ALL Male 672 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1971 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:38:11.293
30 28 30 ALL Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΟΣ 1962   0:00:10.950 0:38:14.483
31 29 31 ALL Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΙΩΡΑΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:38:15.940
32 30 32 ALL Male 619 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:11.746 0:38:15.940
33 31 33 ALL Male 566 ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1961 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 0:00:17.713 0:38:16.236
34 32 34 ALL Male 585 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1988 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:04.810 0:38:22.273
35 33 35 ALL Male 539 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΠΙΤΣΑΡΙ 0:00:08.416 0:38:31.256
36 34 36 ALL Male 556 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1984 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.183 0:38:53.460
37 35 37 ALL Male 654 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΚΗΣ 1992   0:00:14.730 0:39:05.616
38 3 38 ALL Female 657 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ 1997 VMAX 0:00:00.106 0:39:26.523
39 36 39 ALL Male 617 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΚΟΣ 1972 ΣΜΝΛ 0:00:15.853 0:39:44.240
40 4 40 ALL Female 577 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ 1984 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:39:53.540
41 37 41 ALL Male 612 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1972 ΣΜΝΛ 0:00:09.183 0:40:12.776
42 38 42 ALL Male 652 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΟΥΤΣΑΣ 1974 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 0:40:13.136
43 39 43 ALL Male 504 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΕΡΜΑΝ 1954 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:08.416 0:40:16.980
44 40 44 ALL Male 680 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΚΟΥΣΗΣ 1989   0:00:06.403 0:40:46.853
45 41 45 ALL Male 643 GEORGIOS ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1988   0:00:08.416 0:41:15.426
46 42 46 ALL Male 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΡΙΩΤΗΣ 1975 ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:06.060 0:41:15.973
47 5 47 ALL Female 520 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΤΣΗ 1993   0:00:16.930 0:41:25.283
48 43 48 ALL Male 665 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1954   0:00:10.590 0:41:48.713
49 6 49 ALL Female 549 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1994 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:06.403 0:42:42.866
50 44 50 ALL Male 518 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ- ΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ ΖΑΓΟΡΙΟΥ 0:00:14.026 0:42:51.046
51 45 51 ALL Male 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΥ 1992   0:00:15.556 0:42:55.993
52 46 52 ALL Male 531 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:16.540 0:43:04.516
53 47 1 65-69 Male 671 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959   0:00:07.230 0:43:12.750
54 48 53 ALL Male 578 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ 1983 ΣΜΝΛ 0:00:11.746 0:43:18.876
55 7 54 ALL Female 601 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ 1978   0:00:08.416 0:43:29.376
56 49 55 ALL Male 660 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ 1995   0:00:16.540 0:43:29.486
57 8 56 ALL Female 555 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1994   0:00:17.760 0:43:29.703
58 50 57 ALL Male 502 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 1974   0:00:15.556 0:43:52.150
59 51 58 ALL Male 503 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1989   0:00:07.230 0:43:54.996
60 52 59 ALL Male 558 VASILIS ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ 1980 LEROY MERLIN TEAM 0:00:18.480 0:43:57.516
61 53 60 ALL Male 624 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1940 Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 0:00:07.590 0:44:01.230
62 54 61 ALL Male 629 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΜΝΛ 0:00:15.853 0:44:13.490
63 9 62 ALL Female 595 ΟΛΓΑ ΝΑΤΣΙΑΒΑ 1976 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:44:32.953
64 55 63 ALL Male 677 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1963 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:44:46.103
65 10 64 ALL Female 656 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗ 1990 VMAX 0:00:00.106 0:44:57.160
66 56 65 ALL Male 647 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ 2006   0:00:00.106 0:45:20.916
67 57 66 ALL Male 662 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΤΣΩΝΗΣ 1964   0:00:06.060 0:45:27.820
68 11 67 ALL Female 500 IRYNA HOYTENYUK 1982 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:45:33.196
69 58 68 ALL Male 565 ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΦΙΟΣ 1982 ΒΟΛΟΣ 0:00:15.556 0:45:38.913
70 59 69 ALL Male 661 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1992   0:00:14.353 0:45:41.033
71 12 70 ALL Female 508 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:00:07.590 0:45:44.940
72 60 71 ALL Male 588 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΙΟΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 0:45:49.146
73 61 72 ALL Male 646 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ 1972   0:00:11.746 0:45:55.270
74 62 73 ALL Male 681 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΙΑΝΑΣ 1986   0:00:07.590 0:45:57.676
75 63 74 ALL Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 1963   0:00:15.556 0:45:59.766
76 64 75 ALL Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.590 0:46:15.726
77 13 76 ALL Female 547 VAGIA ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1991   0:00:07.230 0:46:22.730
78 65 77 ALL Male 536 KOSTAS ΖΑΝΤΕΣ 1976 LARISA 0:00:17.760 0:46:32.580
79 14 78 ALL Female 591 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΥΛΑΡΙ 1989   0:00:00.106 0:46:33.253
80 66 79 ALL Male 658 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1968 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:04.810 0:46:37.496
81 67 80 ALL Male 626 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΧΟΥΤΗΣ 1983   0:00:18.086 0:46:46.476
82 68 81 ALL Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ 1957 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:12.900 0:46:46.476
83 15 82 ALL Female 676 ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1994 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:46:47.920
84 69 83 ALL Male 667 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΝΗΣ 2000   0:00:14.026 0:46:48.473
85 70 84 ALL Male 576 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.026 0:46:52.750
86 16 85 ALL Female 630 ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΡΓΙΩΤΗ 1980   0:00:08.416 0:47:23.626
87 71 86 ALL Male 550 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1958   0:00:10.590 0:47:47.033
88 17 87 ALL Female 598 ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΝΟΥ 1965   0:00:11.746 0:48:05.240
89 72 88 ALL Male 638 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΖΕΠΑΣ 1992   0:00:12.900 0:48:16.280
90 73 89 ALL Male 568 ΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ 1980   0:00:14.026 0:48:41.876
91 18 90 ALL Female 540 ΤΖΩΡΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1962 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:49:06.590
92 19 91 ALL Female 509 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:00:05.746 0:49:33.490
93 74 92 ALL Male 524 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΘΑΣ 1993   0:00:03.560 0:49:38.356
94 75 93 ALL Male 589 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:10.340 0:49:48.983
95 20 94 ALL Female 563 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΜΑΝΖΕΛΗ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 0:00:09.183 0:50:12.800
96 76 95 ALL Male 529 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΔΑΛΑΚΩΝΗΣ 2008 AMPELONAS 0:00:04.810 0:50:16.346
97 77 96 ALL Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ 1975 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:13.963 0:50:16.663
98 21 97 ALL Female 687 ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ 2009   0:00:06.060 0:50:17.010
99 78 98 ALL Male 553 DIMITRIS ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ 2010 LARISA 0:00:00.106 0:50:37.243
100 79 99 ALL Male 611 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1989 LEROY MERLIN TEAM 0:00:18.086 0:50:43.910
101 80 100 ALL Male 530 ΑΡΗΣ ΔΑΣΙΟΣ 1984 POULIANA SKYRUNNERS 0:00:09.560 0:50:50.710
102 81 101 ALL Male 678 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΖΑΤΖΗΣ 1995   0:00:06.060 0:51:16.196
103 22 102 ALL Female 599 ΕΛΣΑ ΝΤΕΜΙΡΙ 1983 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:03.966 0:51:25.660
104 82 103 ALL Male 649 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:11.746 0:51:31.476
105 23 104 ALL Female 552 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:51:48.636
106 24 105 ALL Female 663 ΑΜΑΛΙΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ 1965   0:00:06.060 0:52:03.746
107 25 106 ALL Female 551 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ 1972 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:13.230 0:52:11.626
108 83 107 ALL Male 640 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0:00:12.073 0:52:14.263
109 84 108 ALL Male 653 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1984 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14.026 0:52:33.833
110 85 109 ALL Male 623 ΒΑΙΟΣ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ 1977   0:00:17.760 0:52:50.356
111 86 110 ALL Male 586 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΠΟΣ 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:17.760 0:53:57.530
112 87 111 ALL Male 610 ΛΟΪΖΟΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ 1976 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.760 0:53:58.186
113 88 112 ALL Male 622 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ 1977 FREE RUNNERS 0:00:18.480 0:53:58.623
114 89 113 ALL Male 559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1967 ΣΔΥΘ 0:00:17.663 0:54:13.626
115 90 114 ALL Male 670 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ 1984   0:00:10.340 0:54:43.303
116 91 115 ALL Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΙΚΑΣ 1974 CSI EYA 0:00:08.416 0:55:09.140
117 92 116 ALL Male 682 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΗΣ 1978   0:00:19.306 0:55:13.970
118 93 117 ALL Male 603 IOANNIS ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1965 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:08.416 0:55:59.820
119 94 118 ALL Male 664 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗΣ 2010   0:00:00.106 0:56:17.553
120 26 119 ALL Female 535 ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1977 ΕΔΔΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 0:00:10.340 0:56:20.443
121 27 120 ALL Female 545 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑ 1982 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.183 0:56:20.443
122 95 121 ALL Male 543 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1970   0:00:17.760 0:56:40.233
123 96 122 ALL Male 573 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ 1974 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:57:22.696
124 97 123 ALL Male 614 IORDANIS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 KATERINI 0:00:06.403 0:57:41.710
125 28 124 ALL Female 618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΤΙΡΑΚΗ 1980 ΣΜΝΛ 0:00:12.073 0:58:04.376
126 98 125 ALL Male 620 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ 1967   0:00:12.900 0:58:05.033
127 29 126 ALL Female 669 ΑΛΕΞΙΑ ΛΑΒΑΣΙΔΟΥ 1965   0:00:12.900 0:58:39.630
128 99 127 ALL Male 650 ΡΑΦΑΕΛΟ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ 1993   0:00:10.590 0:58:49.163
129 30 128 ALL Female 592 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΡΑΧΟ 1990   0:00:10.950 0:58:49.273
130 31 129 ALL Female 645 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΙΟΥΡΗ 2005   0:00:11.746 0:59:53.603
131 32 130 ALL Female 537 ΜΑΡΙΑ ΖΙΚΚΟΥ 1984   0:00:10.590 1:00:57.176
132 100 131 ALL Male 538 ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1968 ΣΜΝΛ-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 1:02:01.586
133 33 132 ALL Female 548 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1967   0:00:10.340 1:02:01.663
134 34 133 ALL Female 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ 2001 STADIUM FITNESS CLUB 0:00:09.183 1:03:21.883
135 35 134 ALL Female 655 ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΤΙΛΗ 1986 AMPELONAS 0:00:07.230 1:03:50.470
136 101 135 ALL Male 685 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΚΗΣ 1971   0:00:13.230 1:03:56.380
137 36 136 ALL Female 684 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 1969   0:00:12.900 1:03:57.706
138 37 137 ALL Female 632 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 1:03:58.023
139 38 138 ALL Female 517 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΥΒΟΥΣΙΩΤΗ 1976 AMPELONAS 0:00:07.230 1:04:00.233
140 102 139 ALL Male 606 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 1981 AMPELONAS 0:00:08.416 1:04:49.236
141 39 140 ALL Female 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΛΠΑΚΗ 1974   0:00:17.760 1:05:03.246
142 103 141 ALL Male 613 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 VMAX 0:00:15.556 1:06:16.380
143 40 142 ALL Female 636 MARIA ΤΕΓΟΥ 1982   0:00:14.663 1:06:28.200
144 41 143 ALL Female 581 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ 1980 ΒΟΛΟΣ 0:00:16.540 1:07:46.520
145 104 144 ALL Male 686 NONAME_2019 ΩΩ__5KM_23 –   0:00:17.760 1:07:46.960
146 105 145 ALL Male 582 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1992 AMPELONAS 0:00:08.416 1:12:03.353
147 42 146 ALL Female 594 ΜΑΡΙΑ ΝΑΣΙΟΥ 1998 AMPELONAS 0:00:08.416 1:12:03.353
148 43 147 ALL Female 510 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ 1997 ΡΙΟ 0:00:10.950 1:13:11.510
149 106 148 ALL Male 544 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1962   0:00:13.230 1:13:54.313
150 107 149 ALL Male 659 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12.073 1:13:55.203
151 44 150 ALL Female 668 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ 1973   0:00:11.746 1:13:55.296
152 108 151 ALL Male 584 ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΥ 1982 VMAX 0:00:17.760 1:17:57.933
153 109 152 ALL Male 557 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΚΑΡΗΣ 1965 – 0:00:15.556 1:20:00.666
154 45 153 ALL Female 642 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΑΚΜΑΚΗ 1968   0:00:09.183 1:24:10.733
155 110 154 ALL Male 674 ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΕΖΙΝΙ 1999   0:00:11.746 1:25:27.406
156 46 155 ALL Female 673 ΣΟΦΙΑ ΣΜΑΛΙΟΥ 1998   0:00:11.746 1:33:38.006
157 47 156 ALL Female 675 ΡΩΜΑΛΕΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 1997   0:00:10.590 1:33:40.230
158 48 157 ALL Female 567 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΥΡΙΤΣΗ 1973 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14.353 1:33:44.483
159 111 158 ALL Male 616 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΜΝΛ 0:00:04.496 1:33:46.460
160 112 159 ALL Male 600 CHRISTOS ΝΤΙΚΟΛΙΑΝΝΙΔΗΣ 1971 LEROY MERLIN TEAM 0:00:19.523 –

x

Send this to a friend