The Bridge Experience 2019 – Αποτελέσματα

The Bridge Experience 2019 - Αποτελέσματα

ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ

1 1 53 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ M M4 50-59 Top Form Cit 01:26:08.657 00:00:07:465 00:11:46:490 00:23:47:072 00:14:28:973 00:35:58:657
2 1 31 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ M M2 30-39 ΣΠΑΡΤΙ 01:29:29.025 00:00:12:215 00:12:24:691 00:24:46:583 00:12:46:511 00:39:19:025
3 1 59 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΟΜΗ M M3 40-49 ΣΔΥΠ 01:32:39.260 00:00:11:177 00:13:01:895 00:24:56:358 00:12:20:570 00:42:09:260
4 2 11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ M M4 50-59 ΣΔΥ ΠΑ 01:38:13.284 00:00:07:790 00:13:29:952 00:26:12:842 00:10:49:416 00:47:33:284
5 2 46 IOANNIS GIALIAS M M2 30-39 Under Armour 01:39:21.293 00:00:08:327 00:13:26:536 00:26:40:351 00:10:34:786 00:48:31:293
6 3 64 Κριπαροπουλος Ανδρεας M M4 50-59 01:40:47.455 00:00:09:050 00:13:44:921 00:26:29:602 00:33:32:002 00:26:51:880
7 2 54 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ M M3 40-49 01:42:30.803 00:00:08:707 00:13:45:584 00:26:28:804 00:33:55:879 00:28:11:829
8 4 9 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ M M4 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 01:42:41.406 00:00:12:219 00:13:29:720 00:27:07:699 00:33:12:615 00:28:39:153
9 5 29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 50-59 ΑΘΛΗΤΙ 01:44:28.631 00:00:10:011 00:13:30:338 00:27:46:280 00:34:16:767 00:28:45:235
10 1 48 ANTONIS ANTONIADES M M1 18-29 01:45:14.852 00:00:09:110 00:13:23:150 00:26:41:575 00:30:01:165 00:34:59:852
11 3 56 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ M M3 40-49 01:47:22.422 00:00:53:257 00:14:41:176 00:28:50:982 00:34:19:760 00:28:37:247
12 6 12 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ M M4 50-59 01:48:10.751 00:00:22:861 00:14:14:765 00:28:52:750 00:35:14:143 00:29:26:232
13 7 10 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΟΠΟΥΛΟΣ M M4 50-59 ΣΔΥ ΠΑ 01:49:01.002 00:00:08:265 00:13:19:958 00:25:58:721 00:36:16:032 00:33:18:026
14 4 23 CHRISTOS EFTHYMIOU M M3 40-49 Aegean runni 01:49:26.483 00:00:08:486 00:13:05:383 00:27:57:825 00:35:28:059 00:32:46:730
15 2 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-29 01:50:32.106 00:00:28:897 00:15:33:574 00:30:29:033 00:35:22:392 00:28:38:210
16 3 49 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M M1 18-29 01:52:23.424 00:00:17:198 00:13:08:630 00:29:30:150 00:37:14:863 00:32:12:583
17 1 39 ANASTASIA EVAGELINOU F F2 30-39 Smart run 01:52:38.114 00:00:06:605 00:13:39:183 00:29:27:676 00:36:48:077 00:32:36:573
18 5 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΤΡΙΓΚΑΣ M M3 40-49 ΚΥΑΝΟΥ 01:53:09.504 00:00:11:585 00:14:54:596 00:30:22:197 00:36:41:204 00:30:59:922
19 1 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΑΜΟΡΑΚΗ F F3 40-49 Novasports R 01:54:49.847 00:00:17:681 00:14:39:102 00:30:32:374 00:36:58:609 00:32:22:081
20 6 40 THEODOROS BAKOLAS M M3 40-49 Smartrun 01:55:13.396 00:00:06:866 00:13:40:719 00:29:31:730 00:36:41:227 00:35:12:854
21 7 66 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ M M3 40-49 01:55:37.483 00:00:22:599 00:15:41:975 00:31:15:685 00:37:46:180 00:30:31:044
22 8 44 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΕΣΣΑΣ M M3 40-49 01:56:26.882 00:00:20:847 00:15:18:125 00:30:32:032 00:37:57:308 00:32:18:570
23 9 50 VANGELIS TZANATOS M M3 40-49 01:57:10.956 00:00:46:366 00:15:07:625 00:30:02:393 00:37:39:461 00:33:35:111
24 3 32 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΗΣ M M2 30-39 Evathlon 01:59:24.093 00:00:31:155 00:14:14:308 00:29:52:358 00:38:10:323 00:36:35:949
25 4 61 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΙΒΑΝΟΣ M M2 30-39 01:59:39.029 00:00:27:260 00:16:02:522 00:31:24:359 00:38:13:609 00:33:31:279
26 2 19 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΤΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ F F3 40-49 BootCamp Α 02:00:20.796 00:00:15:186 00:15:52:769 00:32:20:895 00:38:31:878 00:33:20:068
27 5 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΕΠΕΝΙΩΤΗΣ M M2 30-39 02:00:24.472 00:00:34:641 00:16:37:772 00:33:09:718 00:37:36:274 00:32:26:067
28 2 63 Τραντζα Χρυσανθη F F2 30-39 02:04:08.430 00:00:10:606 00:14:44:606 00:31:54:473 00:41:03:820 00:36:14:925
29 4 7 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΕΡΙΔΗΣ M M1 18-29 02:04:19.733 00:00:25:907 00:14:55:104 00:31:05:606 00:41:11:607 00:36:41:509
30 6 3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M M2 30-39 Olympia Runn 02:08:35.759 00:00:27:740 00:16:56:116 00:34:42:413 00:41:45:467 00:34:44:023
31 3 43 ΓΙΟΥΛΙΚΑ ΣΚΑΦΙΔΑ F F2 30-39 02:10:04.729 00:00:18:378 00:16:38:596 00:34:30:359 00:43:05:932 00:35:31:464
32 3 57 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΡΗΓΟΡΗ F F3 40-49 Σ.Μ.ΑΧ. 02:11:24.539 00:00:23:637 00:16:35:076 00:33:58:008 00:43:43:457 00:36:44:361
33 1 41 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ F F4 50-59 ΣΔΥ ΠΑ 02:11:37.838 00:00:36:810 00:17:10:756 00:34:23:220 00:42:09:289 00:37:17:763
34 10 35 NIKOS TSALAPATIS M M3 40-49 02:13:47.567 00:00:18:052 00:15:55:894 00:32:42:617 00:43:18:130 00:41:32:874
35 11 62 Ρεπαντζης Θωμας M M3 40-49 02:14:34.016 00:00:25:979 00:15:05:432 00:33:35:410 00:45:20:214 00:40:06:981
36 7 52 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ M M2 30-39 Top Form Cit 02:14:46.333 00:00:14:280 00:14:29:299 00:31:10:863 00:47:29:646 00:41:22:245
37 4 17 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΦΑ F F3 40-49 BootCamp Α 02:14:56.118 00:00:14:595 00:16:02:197 00:32:24:834 00:45:51:224 00:40:23:268
38 12 47 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ M M3 40-49 ΑΠΣ ΑΠ 02:16:31.425 00:00:09:105 00:14:29:133 00:33:57:444 00:47:40:285 00:40:15:458
39 13 4 GEORGIOS PANAGIOTOPOULOS M M3 40-49 02:17:30.467 00:00:30:765 00:17:13:041 00:35:54:375 00:44:11:757 00:39:40:529
40 1 42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΩΓΟΣ M M5 60+ ΣΔΥ ΠΑ 02:17:38.992 00:00:37:340 00:17:12:056 00:36:32:302 00:44:39:397 00:38:37:897
41 1 51 ΙΣΙΔΩΡΑ ΗΛΙΑ F F1 18-29 Fitspot 02:17:39.030 00:00:16:606 00:19:24:672 00:34:57:466 00:46:25:321 00:36:34:965
42 14 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ M M3 40-49 02:17:43.269 00:00:34:419 00:16:38:957 00:33:09:154 00:46:41:488 00:40:39:251
43 15 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ M M3 40-49 Breezeολα 02:18:14.075 00:00:18:979 00:14:50:584 00:34:06:146 00:45:59:970 00:42:58:396
44 16 58 THEODOROS BETSOS M M3 40-49 Physiokinesi 02:18:16.711 00:00:34:421 00:17:25:235 00:35:12:543 00:45:47:885 00:39:16:627
45 17 1 DIONYSIOS SIDERIS M M3 40-49 ΑΝΕΞΑΡ 02:21:05.285 00:00:10:130 00:16:15:944 00:32:53:789 00:45:14:554 00:46:30:868
46 4 15 OLYMPIA KOTSALIDI F F2 30-39 TPL RUN 02:23:00.053 00:00:21:909 00:18:11:868 00:36:27:643 00:45:27:582 00:42:31:051
47 8 14 POL ANTONOPOULOS M M2 30-39 TPL RUN 02:23:00.193 00:00:22:021 00:18:12:310 00:36:28:288 00:45:26:467 00:42:31:107
48 5 34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΜΑΝΗΣ M M1 18-29 02:23:21.565 00:00:32:319 00:15:38:805 00:35:15:928 00:45:58:389 00:45:56:124
49 2 8 ALEXANDROS PARAPEROGLOU M M5 60+ 02:24:41.738 00:01:03:136 00:18:17:456 00:34:09:045 00:48:57:768 00:42:14:333
50 18 2 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΚΑΣ M M3 40-49 02:26:12.504 00:00:30:651 00:16:16:698 00:33:00:601 00:53:29:769 00:42:54:785
51 9 55 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΩΝΗΣ M M2 30-39 ΤΗΝΙΟΙ 02:26:16.895 00:00:28:635 00:17:36:201 00:36:13:542 00:47:06:145 00:44:52:372
52 19 33 ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΠΑΧΑΡΗΣ M M3 40-49 02:32:22.309 00:00:50:259 00:17:36:497 00:34:50:129 00:48:53:579 00:50:11:845
53 8 60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ M M4 50-59 02:33:23.015 00:00:10:906 00:16:35:361 00:37:10:662 00:49:19:837 00:50:06:249
54 9 27 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΑΣΙΑΔΗΣ M M4 50-59 100 χρόν 02:35:51.645 00:00:26:557 00:17:44:431 00:36:26:861 00:50:30:272 00:50:43:524
55 3 22 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΕΥΓΩΛΗΣ M M5 60+ 02:44:34.871 00:00:09:625 00:18:14:431 00:42:50:087 00:55:23:976 00:47:56:752

9 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 227 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 IKAROS RUNNI 00:34:13.875 00:00:00:778 00:11:08:731 00:23:04:366
2 1 269 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ M M5 40-49 Α. Ο. ΠΕ 00:34:30.281 00:00:05:787 00:11:25:617 00:22:58:877
3 2 277 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΑΤΑΛΗΣ M M5 40-49 00:35:15.565 00:00:06:366 00:11:20:693 00:23:48:506
4 3 209 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ M M5 40-49 Ironkoukou 00:35:50.962 00:00:06:005 00:11:21:879 00:24:23:078
5 2 201 ΦΩΤΗΣ ΝΤΙΝΟΥ M M4 30-39 MYRTEAS 00:36:22.791 00:00:11:770 00:12:02:045 00:24:08:976
6 4 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ M M5 40-49 Α.Ε.Π. Ο 00:36:53.243 00:00:10:465 00:11:42:980 00:24:59:798
7 1 259 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣ M M6 50-59 ΤΟ ΗΜΕ 00:37:04.202 00:00:01:282 00:11:58:224 00:25:04:696
8 5 296 ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗΣ M M5 40-49 myathlete 00:37:34.894 00:00:09:109 00:12:05:579 00:25:20:206
9 1 235 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ M M2 15-17 ΜΑΘΗΤΗ 00:38:29.187 00:00:42:217 00:13:15:456 00:24:31:514
10 1 338 Πρισακαρου Κατερινα F F4 30-39 00:39:42.483 00:00:06:748 00:12:45:989 00:26:49:746
11 6 345 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΚΑΣ M M5 40-49 00:39:57.045 00:00:07:546 00:12:45:774 00:27:03:725
12 7 309 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΟΥΛΑΤΟΣ M M5 40-49 Πελοπα 00:40:07.925 00:00:06:788 00:12:41:338 00:27:19:799
13 2 297 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ M M6 50-59 ΠΕΛΟΠΟ 00:40:10.078 00:00:06:406 00:12:41:299 00:27:22:373
14 8 263 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M M5 40-49 Lepanto 00:40:28.647 00:00:09:229 00:13:02:438 00:27:16:980
15 1 322 ΤΡΑΓΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M3 18-29 00:40:28.727 00:00:13:815 00:13:34:868 00:26:40:044
16 1 305 LYDIA KARAMANI F F3 18-29 ΚΟΥΡΟΣ 00:40:32.243 00:00:10:785 00:12:42:729 00:27:38:729
17 2 279 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΓΚΑΝΗΣ M M3 18-29 Φειδιπ 00:41:16.829 00:00:07:126 00:13:08:515 00:28:01:188
18 1 308 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M7 60+ 00:41:25.949 00:00:01:798 00:13:12:008 00:28:12:143
19 3 191 ΧΑΡΗΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ M M4 30-39 00:41:30.947 00:00:07:866 00:13:19:681 00:28:03:400
20 9 321 ΜΗΛΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M M5 40-49 00:41:41.192 00:00:17:917 00:13:00:565 00:28:22:710
21 3 314 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ M M6 50-59 00:41:49.294 00:00:31:037 00:14:23:333 00:26:54:924
22 4 280 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ M M6 50-59 00:41:52.673 00:00:24:798 00:13:11:831 00:28:16:044
23 4 223 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ M M4 30-39 Life4fit 00:41:53.211 00:00:19:544 00:13:32:204 00:28:01:463
24 10 202 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ M M5 40-49 Ανεξάρ 00:41:59.953 00:00:10:725 00:13:04:235 00:28:44:993
25 5 197 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΥ M M4 30-39 APIVITA RUNN 00:42:07.052 00:00:14:198 00:11:47:848 00:30:05:006
26 6 290 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΜΠΟΣ M M4 30-39 00:42:21.072 00:00:26:656 00:13:28:353 00:28:26:063
27 11 173 ATHANASIOS GKOUMOPOULOS M M5 40-49 00:42:38.812 00:00:32:300 00:13:28:461 00:28:38:051
28 7 333 Μανωλοπουλος Μαριος M M4 30-39 00:42:39.527 00:00:47:701 00:14:25:560 00:27:26:266
29 12 286 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ M M5 40-49 00:42:59.597 00:00:18:380 00:13:25:782 00:29:15:435
30 13 218 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ M M5 40-49 00:43:04.659 00:00:13:520 00:13:29:860 00:29:21:279
31 3 241 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ M M3 18-29 00:43:07.317 00:00:23:950 00:14:11:536 00:28:31:831
32 14 207 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΙΟΥΛΗΣ M M5 40-49 ΑΘΛΗΤΙ 00:43:26.378 00:00:15:330 00:13:41:421 00:29:29:627
33 15 256 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ M M5 40-49 00:43:44.040 00:00:42:781 00:14:17:479 00:28:43:780
34 8 243 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ M M4 30-39 00:43:45.970 00:00:15:245 00:13:40:503 00:29:50:222
35 5 337 Σιδέρης Θεοφάνης M M6 50-59 00:43:47.859 00:00:06:976 00:13:07:331 00:30:33:552
36 9 167 STATHIS PANTELIS M M4 30-39 PLANNING PIR 00:43:53.170 00:00:36:197 00:13:45:107 00:29:31:866
37 16 260 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΚΑΣ M M5 40-49 LEPANTO 00:43:55.401 00:00:09:227 00:13:11:016 00:30:35:158
38 4 287 ΧΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Lifeguard He 00:44:08.302 00:00:10:849 00:14:27:786 00:29:29:667
39 5 219 GEORGIOS THEODOROPOULOS M M3 18-29 Σ.Δ.Υ.Π 00:44:21.499 00:00:19:550 00:14:45:562 00:29:16:387
40 6 275 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΣ M M3 18-29 ERIMITZIDES 00:44:24.545 00:00:24:676 00:14:16:992 00:29:42:877
41 7 320 ΚΑΡΒΟΥΝΤΖΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M M3 18-29 00:44:24.655 00:00:13:121 00:13:38:231 00:30:33:303
42 17 153 CHRISTOS SPIRIDAKIS M M5 40-49 ΑΟΠ ΚΟ 00:44:25.323 00:00:11:586 00:13:30:836 00:30:42:901
43 10 230 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ M M4 30-39 00:44:36.164 00:00:12:396 00:13:23:674 00:31:00:094
44 11 310 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ M M4 30-39 Ανεξαρ 00:44:47.485 00:00:34:499 00:15:26:333 00:28:46:653
45 12 282 ΣΠΥΡΟΣ ΝΤΕΛΗΣ M M4 30-39 00:45:16.477 00:00:25:521 00:14:13:779 00:30:37:177
46 1 205 PANAGIOTA PASCHALIDOU F F6 50-59 00:45:36.968 00:00:05:492 00:14:26:192 00:31:05:284
47 13 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ M M4 30-39 00:45:40.027 00:00:35:334 00:14:28:985 00:30:35:708
48 8 324 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M M3 18-29 00:45:47.442 00:00:13:696 00:13:37:153 00:31:56:593
49 6 206 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΤΟΥΝΟΣ M M6 50-59 ΑΘΛΗΤΙ 00:46:02.509 00:00:15:768 00:13:59:942 00:31:46:799
50 14 318 ΚΟΥΡΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M4 30-39 00:46:07.510 00:00:47:496 00:14:41:265 00:30:38:749
51 15 303 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ M M4 30-39 Γυμνασ 00:46:09.221 00:00:37:340 00:14:59:430 00:30:32:451
52 9 284 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΦΟΥΣΗΣ M M3 18-29 00:46:18.227 00:00:22:378 00:14:21:702 00:31:34:147
53 2 342 BRAND HANS M M7 60+ 00:46:19.947 00:00:12:621 00:13:41:207 00:32:26:119
54 2 254 ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ F F6 50-59 Σ.Δ.Υ. Α 00:46:35.591 00:00:08:685 00:14:28:076 00:31:58:830
55 16 249 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 ΑΝΕΞΑΡ 00:46:49.172 00:01:11:590 00:16:14:041 00:29:23:541
56 18 300 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 00:46:52.553 00:00:47:555 00:15:27:161 00:30:37:837
57 19 239 ANDREAS MOURKIOTIS M M5 40-49 00:46:55.842 00:00:11:845 00:14:42:029 00:32:01:968
58 20 203 KANELLOPOYLOS DIMITRIOS M M5 40-49 00:46:58.923 00:00:16:545 00:15:31:697 00:31:10:681
59 10 304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥΣΗΣ M M3 18-29 00:47:10.194 00:01:01:178 00:14:28:058 00:31:40:958
60 1 152 BETTY REVELIOTI F F5 40-49 ΑΟΠ ΚΟ 00:47:12.034 00:00:10:905 00:14:48:335 00:32:12:794
61 2 214 ΜΑΡΙΑ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 00:47:17.076 00:00:07:865 00:14:43:385 00:32:25:826
62 17 234 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΛΙΑΣ M M4 30-39 APIVITA RUNN 00:47:24.154 00:01:42:820 00:14:29:408 00:31:11:926
63 11 319 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M M3 18-29 00:47:40.056 00:00:46:978 00:15:37:951 00:31:15:127
64 18 301 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 ACCELERATION 00:47:57.056 00:01:03:920 00:14:20:602 00:32:32:534
65 3 253 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 VO2MAX EXERC 00:47:58.037 00:01:02:794 00:14:21:037 00:32:34:206
66 19 250 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 ΑΝΕΞΑΡ 00:47:59.171 00:01:14:457 00:16:10:678 00:30:34:036
67 21 316 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M5 40-49 00:48:02.258 00:00:21:305 00:16:31:387 00:31:09:566
68 22 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 ΠΟΛΙΤΙ 00:48:09.811 00:00:18:883 00:16:04:969 00:31:45:959
69 12 283 DIMITRIS OIKONOMOU M M3 18-29 00:48:15.817 00:00:20:907 00:15:14:583 00:32:40:327
70 20 278 NICK BOUKANEV M M4 30-39 00:48:16.997 00:00:53:834 00:14:38:552 00:32:44:611
71 21 236 ΧΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ M M4 30-39 ΖΟΡΜΠΑ 00:48:20.220 00:00:27:540 00:15:24:187 00:32:28:493
72 23 190 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΛΥΤΗΣ M M5 40-49 APIVITA RUNN 00:48:26.179 00:01:43:079 00:14:56:874 00:31:46:226
73 7 293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ M M6 50-59 00:48:27.222 00:00:11:669 00:15:06:302 00:33:09:251
74 22 194 ΠΥΡΡΟΣ ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ M M4 30-39 00:48:27.380 00:01:04:958 00:16:08:133 00:31:14:289
75 3 156 ΤΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ M M7 60+ 00:48:42.542 00:00:10:789 00:15:43:684 00:32:48:069
76 24 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ M M5 40-49 Lepanto 00:48:43.391 00:00:42:640 00:15:15:306 00:32:45:445
77 23 334 Δημητροπουλος Γιωργος M M4 30-39 00:49:01.697 00:00:25:979 00:15:35:212 00:33:00:506
78 13 262 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 00:49:02.401 00:00:21:906 00:15:28:806 00:33:11:689
79 25 271 GEORGE KIAFAS M M5 40-49 Aνεξαρ 00:49:05.715 00:00:13:835 00:17:03:970 00:31:47:910
80 2 192 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΛΗΟΥ F F5 40-49 00:49:07.641 00:00:42:642 00:15:15:874 00:33:09:125
81 24 168 GIORGOS KOSSYVAS M M4 30-39 PLANNING PIR 00:49:08.338 00:00:36:959 00:14:34:188 00:33:57:191
82 26 210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΣ M M5 40-49 00:49:13.665 00:00:37:096 00:15:20:636 00:33:15:933
83 25 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 Volterra Sho 00:49:14.815 00:00:23:095 00:16:27:558 00:32:24:162
84 26 179 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ M M4 30-39 00:49:15.774 00:00:45:145 00:15:43:689 00:32:46:940
85 14 326 ΓΑΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M M3 18-29 00:49:59.815 00:00:55:256 00:16:32:117 00:32:32:442
86 3 183 ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΥ F F5 40-49 ΕΠΕΙΟΣ 00:50:04.806 00:00:32:499 00:15:33:325 00:33:58:982
87 27 270 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΡΟΙΟΣ M M5 40-49 00:50:06.216 00:00:40:117 00:15:01:373 00:34:24:726
88 27 169 NIKOLAOS PARISIS M M4 30-39 PLANNING PIR 00:50:07.056 00:00:35:401 00:14:35:549 00:34:56:106
89 4 298 ΜΑΡΙΝΑ ΠΕΙΔΟΥ F F5 40-49 00:50:22.544 00:01:07:558 00:16:17:079 00:32:57:907
90 5 341 Αποστολιδη Νατασα F F5 40-49 00:50:25.867 00:00:11:669 00:16:06:306 00:34:07:892
91 8 247 STERGIOS NIZIRIS M M6 50-59 00:50:39.864 00:00:12:616 00:16:06:139 00:34:21:109
92 28 328 ΜΠΕΚΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M M5 40-49 00:50:48.909 00:00:43:039 00:17:44:777 00:32:21:093
93 15 317 ΜΠΑΚΛΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M3 18-29 00:50:58.582 00:00:48:135 00:15:36:180 00:34:34:267
94 6 199 ΜΑΡΙΑ ΓΚΡΕΚΑ F F5 40-49 BootCamp Α 00:51:11.530 00:00:17:001 00:15:49:794 00:35:04:735
95 2 329 ΖΗΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M M2 15-17 00:51:13.428 00:00:43:905 00:16:05:619 00:34:23:904
96 7 158 ANNA PAOLINOU F F5 40-49 ΑΟΠ ΚΟ 00:51:18.831 00:00:11:665 00:15:34:166 00:35:33:000
97 28 313 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΖΑΡΟΥ M M4 30-39 00:51:25.851 00:00:27:196 00:15:11:138 00:35:47:517
98 8 224 THERESA DOW F F5 40-49 00:51:25.852 00:00:32:497 00:16:21:158 00:34:32:197
99 9 208 IRENE STERGIOPOULOU F F5 40-49 INI 00:51:33.428 00:00:23:916 00:15:57:377 00:35:12:135
100 1 172 CHRISTIANA PALOUMBI F N/A! 00:51:38.214 00:00:31:949 00:15:48:166 00:35:18:099
101 10 295 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΕΓΑ F F5 40-49 00:51:49.654 00:00:22:539 00:16:34:637 00:34:52:478
102 29 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΜΠΑΡΑΣ M M5 40-49 00:51:50.107 00:00:23:436 00:16:34:878 00:34:51:793
103 29 306 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:51:51.029 00:01:15:118 00:16:10:097 00:34:25:814
104 3 193 ΑΡΗ ΓΚΟΥΛΑΛΑ M M2 15-17 00:52:24.949 00:00:43:627 00:17:20:635 00:34:20:687
105 30 261 IOANNIS NTARLAS M M5 40-49 Ανεξάρ 00:53:00.792 00:00:32:399 00:15:36:355 00:36:52:038
106 30 266 GRIGORIOS ARKOYMANIS M M4 30-39 – 00:53:03.273 00:00:38:940 00:17:45:806 00:34:38:527
107 31 340 Βακυρλης Γεωργιος M M5 40-49 00:53:05.051 00:00:41:295 00:16:11:379 00:36:12:377
108 3 232 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ F F6 50-59 ΣΑΦΑΝΣ 00:53:38.152 00:00:20:970 00:17:21:397 00:35:55:785
109 4 302 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΒΗΣ M M7 60+ 00:53:39.399 00:00:10:005 00:16:12:745 00:37:16:649
110 1 444 Μαρία Αγγελετάκη F F7 60+ 00:53:42.634 00:00:38:892 00:17:11:284 00:35:52:458
111 9 315 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΚΟΣ M M6 50-59 ΑΝΕΞΑΡ 00:53:42.730 00:00:42:777 00:17:45:693 00:35:14:260
112 11 217 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ F F5 40-49 EVATHLON 00:53:49.302 00:00:28:056 00:17:32:659 00:35:48:587
113 32 288 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ M M5 40-49 00:54:05.637 00:00:14:357 00:16:03:536 00:37:47:744
114 4 170 ΜΑΡΙΛΙΝΑ ΒΕΡΡΑ F F4 30-39 00:54:21.976 00:00:48:798 00:17:41:079 00:35:52:099
115 5 330 Φλωρατου Φερενικη F F4 30-39 00:55:12.188 00:00:20:197 00:16:14:449 00:38:37:542
116 6 331 Ματαραγκα Αναστασια F F4 30-39 00:55:12.249 00:00:20:491 00:16:15:162 00:38:36:596
117 7 307 MARINA TSALOUFI F F4 30-39 00:55:52.988 00:00:17:981 00:18:18:470 00:37:16:537
118 2 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΦΟΥ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:55:59.587 00:00:15:068 00:17:11:007 00:38:33:512
119 31 233 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:56:07.632 00:00:36:236 00:17:49:220 00:37:42:176
120 32 228 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 ΑΝΕΞΑΡ 00:56:07.749 00:00:35:737 00:17:50:019 00:37:41:993
121 8 196 ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΤΣΗ F F4 30-39 ΣΥΛΛΟΓ 00:56:09.408 00:01:02:179 00:16:12:354 00:38:54:875
122 9 175 GEORGIA KONSTANTARA F F4 30-39 00:56:22.832 00:00:19:758 00:18:17:908 00:37:45:166
123 10 246 COSTAS ANTONIADES M M6 50-59 00:56:26.552 00:00:12:916 00:16:35:906 00:39:37:730
124 11 264 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΟΥ M M6 50-59 lepanto 00:56:32.353 00:00:18:756 00:17:29:773 00:38:43:824
125 12 222 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΡΤΕΡΗ F F5 40-49 00:56:45.698 00:00:42:281 00:18:12:730 00:37:50:687
126 10 226 ΦΟΙΒΗ ΔΑΣΟΥΛΑ F F4 30-39 00:56:45.822 00:00:55:515 00:18:10:775 00:37:39:532
127 33 240 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ M M5 40-49 00:56:58.164 00:00:21:742 00:16:14:583 00:40:21:839
128 12 229 ΠΕΤΡΟΣ ΖΗΚΟΣ M M6 50-59 00:57:32.357 00:00:43:164 00:17:12:666 00:39:36:527
129 13 332 Κολοτουρου Βασιλικη F F5 40-49 00:57:32.496 00:00:41:801 00:18:29:838 00:38:20:857
130 14 160 ΓΕΩΡΓΙΑ ΞΕΝΟΥ F F5 40-49 00:57:35.618 00:00:41:939 00:18:29:032 00:38:24:647
131 15 177 KRISTINE NTATSIS F F5 40-49 00:57:44.196 00:00:12:397 00:16:43:457 00:40:48:342
132 3 242 DIMITRA GIANNOPOULOU F F3 18-29 00:58:20.459 00:00:11:010 00:16:26:087 00:41:43:362
133 34 281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 00:58:28.720 00:00:52:077 00:16:46:578 00:40:50:065
134 35 291 PAMINOS ALEXOPOULOS M M5 40-49 00:58:30.824 00:00:34:276 00:18:01:601 00:39:54:947
135 36 335 Ανθοπουλος Κωνσταντινος M M5 40-49 00:59:10.081 00:00:09:405 00:17:43:321 00:41:17:355
136 11 157 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΛΑΝΟΥΛΗ F F4 30-39 00:59:21.298 00:00:29:177 00:18:18:151 00:40:33:970
137 16 185 ΕΛΕΝΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ F F5 40-49 00:59:33.344 00:00:33:779 00:18:19:652 00:40:39:913
138 13 184 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ M M6 50-59 00:59:33.345 00:00:33:976 00:18:20:837 00:40:38:532
139 12 155 ΚΑΝΕΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ F F4 30-39 00:59:33.874 00:00:35:795 00:19:12:857 00:39:45:222
140 16 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΝΝΑΣ M M3 18-29 00:59:39.078 00:00:28:778 00:16:47:737 00:42:22:563
141 14 299 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΣΠΙΡΗΣ M M6 50-59 01:00:11.107 00:00:45:291 00:17:12:945 00:42:12:871
142 13 285 CHRISTINA CHATZIPERI F F4 30-39 01:01:26.493 00:01:52:297 00:18:43:235 00:40:50:961
143 14 225 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ F F4 30-39 01:01:29.067 00:00:55:612 00:18:09:920 00:42:23:535
144 37 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ M M5 40-49 01:02:26.773 00:00:28:636 00:17:16:933 00:44:41:204
145 4 325 ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F F3 18-29 01:02:40.978 00:00:17:521 00:18:22:799 00:44:00:658
146 15 165 KONSTANTINOS KONSTANTINOY M M6 50-59 01:03:07.200 00:00:31:661 00:18:08:977 00:44:26:562
147 5 339 Μπαρκας Δημητρης M M7 60+ 01:03:19.220 00:00:46:377 00:19:40:083 00:42:52:760
148 15 231 STAVROULA ASTERATAKI F F4 30-39 01:04:38.316 00:00:17:777 00:19:52:622 00:44:27:917
149 17 272 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Fitspot 01:05:39.741 00:00:15:931 00:19:26:728 00:45:57:082
150 17 198 IRO KERAMIDA F F5 40-49 01:05:48.410 00:00:28:519 00:19:23:234 00:45:56:657
151 4 289 ΑΝΘΗ ΤΑΜΒΑΚΗ F F6 50-59 01:06:16.211 00:00:41:376 00:17:21:040 00:48:13:795
152 16 323 ΣΤΑΤΗΡΗ ΕΛΕΝΗ F F4 30-39 01:06:39.435 00:00:16:509 00:18:46:349 00:47:36:577
153 38 154 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΣ M M5 40-49 01:10:36.582 00:00:34:937 00:20:34:757 00:49:26:888
154 6 265 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M7 60+ lepanto 01:12:16.967 00:00:18:835 00:22:13:865 00:49:44:267
155 18 311 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 01:16:52.636 00:00:29:608 00:20:48:493 00:55:34:535
156 1 186 ΜΟΡΦΟ ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΔΗΛΑ F F1 12-14 01:18:02.918 00:00:30:089 00:20:16:165 00:57:16:664
157 1 188 ΝΙΚΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ M M1 12-14 01:19:14.282 00:00:05:909 00:23:36:219 00:55:32:154
158 17 187 ΕΛΕΝΗ ΒΕΡΡΑ F F4 30-39 01:19:18.109 00:00:01:393 00:23:41:327 00:55:35:389
159 39 166 STEFANOS PAPADOPOULOS M M5 40-49 01:22:58.481 00:00:31:432 00:28:09:067 00:54:17:982

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

1 1 595 Διονυσακοπουλος Παναγιωτης M M3 18-29 00:18:09.889 00:00:06:669 00:18:03:220
2 1 416 VASILEIOS PAPADOPOULOS M M4 30-39 00:18:27.395 00:00:05:804 00:18:21:591
3 1 471 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΛΑΧΑΣ M M5 40-49 Α.Ο. ΠΕ 00:18:30.955 00:00:07:189 00:18:23:766
4 2 465 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ M M4 30-39 Under Armour 00:18:55.591 00:00:07:848 00:18:47:743
5 2 681 ILIAS NIKOLAOU M M5 40-49 00:19:28.532 00:00:08:329 00:19:20:203
6 3 458 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ M M5 40-49 ΣΜΑΧ Φ 00:19:33.916 00:00:06:545 00:19:27:371
7 4 373 ANDREAS BIKAKIS M M5 40-49 00:19:45.459 00:00:07:928 00:19:37:531
8 5 456 ΘΩΜΑΣ ΤΟΥΝΤΑΣ M M5 40-49 LEPANTO 00:20:13.241 00:00:06:006 00:20:07:235
9 1 571 Κυδωνιατη Ελενη F F3 18-29 00:20:16.202 00:00:07:187 00:20:09:015
10 3 417 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:20:22.335 00:00:07:668 00:20:14:667
11 4 673 STAMATIS KARLOS M M4 30-39 Tdg 00:20:23.523 00:00:07:848 00:20:15:675
12 5 489 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ M M4 30-39 00:20:27.863 00:00:08:967 00:20:18:896
13 6 351 CHRIS HAUFFE M M5 40-49 OTV Enduranc 00:20:31.243 00:00:07:848 00:20:23:395
14 6 352 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΟΥΛΕΛΕΣ M M4 30-39 00:20:33.564 00:00:01:220 00:20:32:344
15 7 620 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΑΒΟΣ M M4 30-39 00:20:36.406 00:00:16:102 00:20:20:304
16 1 468 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ M M1 12-14 00:20:37.774 00:00:14:475 00:20:23:299
17 2 581 Βασιλοπουλος Δημητρης M M3 18-29 00:20:41.914 00:00:10:608 00:20:31:306
18 7 638 CHRISTOS APOKIS M M5 40-49 00:20:43.153 00:00:07:786 00:20:35:367
19 3 500 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΤΟΣ M M3 18-29 Fitspot 00:20:44.137 00:00:17:457 00:20:26:680
20 4 582 Κολλιας Αντωνης M M3 18-29 00:20:56.198 00:00:07:671 00:20:48:527
21 8 435 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ M M5 40-49 PATRASEVENTS 00:21:10.140 00:00:05:619 00:21:04:521
22 1 460 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ M M6 50-59 Σ.Δ.Υ.Π 00:21:19.540 00:00:06:867 00:21:12:673
23 9 431 KOSTAS GALANOS M M5 40-49 BOOTCAMP ETO 00:21:25.998 00:00:05:785 00:21:20:213
24 5 540 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Φειδιπ 00:21:34.604 00:00:07:190 00:21:27:414
25 1 639 MARIA TSIROU F F5 40-49 ΑΟ ΠΕΛ 00:21:35.544 00:00:07:785 00:21:27:759
26 2 546 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ F F3 18-29 00:21:37.281 00:00:08:070 00:21:29:211
27 2 375 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΡΟΥΜΠΗΣ M M6 50-59 00:21:55.851 00:00:09:869 00:21:45:982
28 8 455 ΗΛΙΑΣ ΤΖΙΩΤΗΣ M M4 30-39 NOVASPORTS R 00:21:59.472 00:00:17:294 00:21:42:178
29 9 379 ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:22:00.316 00:00:31:367 00:21:28:949
30 10 561 ΜΑΓΔΑΛΗΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M M4 30-39 00:22:02.879 00:00:09:472 00:21:53:407
31 3 467 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ M M6 50-59 00:22:06.311 00:00:15:116 00:21:51:195
32 2 604 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ F F5 40-49 ΣΔΥ ΠΑ 00:22:07.649 00:00:08:745 00:21:58:904
33 10 626 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 Φειδιπ 00:22:12.531 00:00:12:656 00:21:59:875
34 1 353 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ F F4 30-39 ΑΝΕΞΑΡ 00:22:28.082 00:00:11:667 00:22:16:415
35 11 377 ALEXIS SOTIROPOULOS M M5 40-49 00:22:29.545 00:00:06:546 00:22:22:999
36 6 583 Στεαφανατος Πετρος M M3 18-29 00:22:34.351 00:00:08:905 00:22:25:446
37 7 560 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M M3 18-29 00:22:37.653 00:00:37:197 00:22:00:456
38 11 501 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ M M4 30-39 Icon Fitness 00:22:40.195 00:00:33:116 00:22:07:079
39 3 534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΡΒΕΛΗ F F5 40-49 Γυμνασ 00:23:02.623 00:00:08:288 00:22:54:335
40 3 610 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΛΥΒΑ F F3 18-29 00:23:08.833 00:00:14:356 00:22:54:477
41 4 461 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ M M6 50-59 Σ.Δ.Υ.Π 00:23:09.328 00:00:06:867 00:23:02:461
42 12 687 KONSTANTINOS NIKAS M M4 30-39 00:23:16.934 00:00:16:666 00:23:00:268
43 1 541 ΑΝΤΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ M M7 60+ Φειδιπ 00:23:20.852 00:00:05:787 00:23:15:065
44 13 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΟΥΤΗΣ M M4 30-39 00:23:34.707 00:00:51:698 00:22:43:009
45 1 684 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ F F6 50-59 00:23:43.877 00:00:08:906 00:23:34:971
46 4 457 ΑΡΓΥΡΩ ΛΙΟΛΙΟΥ F F5 40-49 ΣΜΑΧ Φ 00:23:58.198 00:00:09:951 00:23:48:247
47 1 685 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M M2 15-17 Γ.Ε.Α Α 00:24:03.037 00:00:48:420 00:23:14:617
48 14 529 ΣΠΥΡΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ M M4 30-39 00:24:05.837 00:00:09:949 00:23:55:888
49 2 641 ΟΛΓΑ ΚΙΤΕΑ F F4 30-39 bootcamp 00:24:06.617 00:00:26:410 00:23:40:207
50 3 484 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΤΖΑΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ F F4 30-39 ZERO LAKE RU 00:24:14.899 00:00:09:230 00:24:05:669
51 12 464 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ M M5 40-49 00:24:24.221 00:00:07:252 00:24:16:969
52 5 640 GEORGIA DIMOPOULOU F F5 40-49 EVATHLON 00:24:33.436 00:00:10:472 00:24:22:964
53 5 356 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΟΛΑΚΗΣ M M6 50-59 Melinas Team 00:24:39.401 00:00:10:126 00:24:29:275
54 1 515 ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ ΓΕΡΑΛΗ F N/A! 00:24:47.161 00:00:08:467 00:24:38:694
55 6 459 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ M M6 50-59 00:24:49.096 00:00:06:147 00:24:42:949
56 2 178 Νικολοπουλος Ιωαννης M M7 60+ 00:24:53.147 00:00:08:546 00:24:44:601
57 15 505 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΝΝΙΑΣ M M4 30-39 00:24:53.941 00:00:32:877 00:24:21:064
58 6 366 ΚΕΛΛΥ ΖΑΡΑΝΗ F F5 40-49 Swimming Clu 00:24:57.444 00:00:07:189 00:24:50:255
59 7 354 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ F F5 40-49 Απροσα 00:24:58.101 00:00:17:199 00:24:40:902
60 16 507 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:25:01.597 00:00:33:056 00:24:28:541
61 8 559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M M3 18-29 00:25:11.562 00:01:04:839 00:24:06:723
62 8 413 ΣΤΕΛΛΑ ΤΡΙΓΚΑ F F5 40-49 ΚΥΑΝΟΥ 00:25:13.583 00:00:12:156 00:25:01:427
63 13 631 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΟΥΡΤΗΣ M M5 40-49 00:25:16.082 00:00:38:176 00:24:37:906
64 14 536 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΓΚΛΗΣ M M5 40-49 bwin running 00:25:23.264 00:00:10:850 00:25:12:414
65 9 542 ΜΠΕΣΗ ΓΙΟΚΑΡΗ F F5 40-49 00:25:28.584 00:00:07:545 00:25:21:039
66 10 616 ΜΑΡΙΑ ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ F F5 40-49 GYMNASION FI 00:25:34.925 00:00:44:031 00:24:50:894
67 9 526 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Γυμνασ 00:25:36.665 00:00:36:457 00:25:00:208
68 10 395 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ M M3 18-29 APIVITA RUNN 00:25:42.404 00:00:14:361 00:25:28:043
69 11 669 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΟΜΠΟΚΟΣ M M3 18-29 00:25:43.487 00:00:26:286 00:25:17:201
70 4 531 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΙΑΒΙΚΗ F F3 18-29 Γυμνασ 00:25:49.675 00:00:09:948 00:25:39:727
71 2 357 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F F6 50-59 Run Teacher 00:25:59.245 00:00:08:185 00:25:51:060
72 4 462 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ F F4 30-39 00:26:00.099 00:00:07:388 00:25:52:711
73 17 433 ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ M M4 30-39 RIO running 00:26:09.807 00:00:06:289 00:26:03:518
74 11 634 ΜΑΙΡΗ ΜΙΣΑΗΛΙΔΗ F F5 40-49 00:26:24.829 00:00:17:597 00:26:07:232
75 5 448 ΜΑΡΙΑ- ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΥ F F3 18-29 Cosmos Sport 00:26:27.247 00:01:04:440 00:25:22:807
76 12 469 ΜΑΝΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ M M3 18-29 00:26:27.428 00:00:15:650 00:26:11:778
77 13 499 ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ M M3 18-29 Fitspot 00:26:35.868 00:00:15:931 00:26:19:937
78 5 549 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ F F4 30-39 00:26:35.905 00:00:52:180 00:25:43:725
79 6 649 ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ F F4 30-39 ΑΘΗΝΟΔ 00:26:38.381 00:00:16:050 00:26:22:331
80 7 622 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 00:26:43.573 00:00:31:819 00:26:11:754
81 8 637 ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ F F4 30-39 00:26:43.869 00:00:16:228 00:26:27:641
82 6 393 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:26:44.061 00:00:13:117 00:26:30:944
83 18 405 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΑΝΝΕΤΙΔΗΣ M M4 30-39 APIVITA RUNN 00:26:45.205 00:01:44:882 00:25:00:323
84 7 609 ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ F F3 18-29 00:26:47.708 00:00:13:956 00:26:33:752
85 15 473 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ M M5 40-49 Ανεξαρ 00:27:08.071 00:00:11:767 00:26:56:304
86 9 570 Ζαφειροπουλου Δεσποινα F F4 30-39 00:27:09.233 00:00:33:460 00:26:35:773
87 10 381 ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 00:27:11.171 00:00:12:656 00:26:58:515
88 16 605 ΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 00:27:18.133 00:00:20:524 00:26:57:609
89 19 569 Χριστοδουλου Νικος M M4 30-39 00:27:18.506 00:00:32:916 00:26:45:590
90 12 548 ΠΕΤΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ F F5 40-49 00:27:36.546 00:00:21:767 00:27:14:779
91 7 547 ΤΣΟΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M M6 50-59 00:27:36.972 00:00:21:029 00:27:15:943
92 3 424 KATERINA TSINIA F F6 50-59 ΦΕΙΔΙΠ 00:27:41.054 00:00:23:378 00:27:17:676
93 17 518 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ M M5 40-49 – 00:27:57.874 00:00:11:845 00:27:46:029
94 20 592 Βορριας Κωνσταντινος M M4 30-39 00:28:14.655 00:00:56:544 00:27:18:111
95 14 656 KONSTANTINOS DIMITROPOULOS M M3 18-29 Aegean unive 00:28:18.737 00:00:22:098 00:27:56:639
96 15 655 KWSTAS ANASTASIOU M M3 18-29 bwin 00:28:18.855 00:00:22:480 00:27:56:375
97 8 678 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΙΛΗ F F3 18-29 Bwinteamrunn 00:28:21.818 00:00:24:496 00:27:57:322
98 13 479 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΓΚΑ F F5 40-49 Α.Ο. ΠΕ 00:28:25.420 00:00:49:878 00:27:35:542
99 2 443 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ M M1 12-14 00:28:25.922 00:00:41:683 00:27:44:239
100 18 633 ΚΩΣΤΑΣ ΣΥΡΡΟΣ M M5 40-49 ΑΝΕΞΑΡ 00:28:40.115 00:00:10:469 00:28:29:646
101 19 545 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ M M5 40-49 00:28:50.817 00:01:12:378 00:27:38:439
102 11 568 Χριστοδουλου Λευκη F F4 30-39 00:29:22.535 00:00:33:896 00:28:48:639
103 9 596 Ζουπα Αννα F F3 18-29 00:29:32.802 00:00:19:285 00:29:13:517
104 16 577 Χρυσανθοπουλος Βασιλης M M3 18-29 00:29:33.176 00:00:19:618 00:29:13:558
105 3 389 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ M M7 60+ Ε.Ο.Σ. Λ 00:29:35.941 00:00:43:808 00:28:52:133
106 12 463 ΦΑΝΗ ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ F F4 30-39 00:29:36.702 00:00:10:611 00:29:26:091
107 21 584 Σαλαμσιδης Δημητρης M M4 30-39 00:29:37.279 00:00:40:017 00:28:57:262
108 10 585 Ταρναρα Κατερινα F F3 18-29 00:29:37.423 00:00:41:198 00:28:56:225
109 17 344 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ M M3 18-29 00:29:37.863 00:00:25:998 00:29:11:865
110 22 618 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΙΑΠΗΣ M M4 30-39 00:29:38.404 00:00:25:275 00:29:13:129
111 3 629 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΑΜΑΡΗΣ M M1 12-14 00:29:38.522 00:00:38:652 00:28:59:870
112 20 617 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ M M5 40-49 00:29:39.234 00:00:22:598 00:29:16:636
113 23 481 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M M4 30-39 00:29:39.623 00:01:22:216 00:28:17:407
114 24 482 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 00:29:39.760 00:01:13:238 00:28:26:522
115 18 586 Ηλιας Κωνσταντινος M M3 18-29 00:29:40.722 00:00:21:829 00:29:18:893
116 21 630 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΚΑΜΑΡΗΣ M M5 40-49 00:29:47.874 00:00:39:117 00:29:08:757
117 11 550 ΚΟΛΙΑ ΑΜΑΛΙΑ F F3 18-29 00:29:52.743 00:00:54:337 00:28:58:406
118 19 530 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΠΩΝΗΣ M M3 18-29 Γυμνασ 00:30:11.926 00:00:37:276 00:29:34:650
119 14 374 ELENI TZENTZERA F F5 40-49 00:30:22.003 00:00:25:040 00:29:56:963
120 22 525 ΝΩΝΤΑΣ ΚΑΜΠΟΛΗΣ M M5 40-49 fitspot19 00:30:26.961 00:01:11:535 00:29:15:426
121 15 478 ΕΞΑΚΟΥΣΤΗ ΜΠΟΔΙΩΤΗ F F5 40-49 Α.Ο. ΠΕ 00:30:32.366 00:00:50:416 00:29:41:950
122 13 438 ANGELIKI CHRISTOGEROU F F4 30-39 00:30:33.542 00:00:31:287 00:30:02:255
123 8 485 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΑΣ M M6 50-59 00:30:47.525 00:01:21:948 00:29:25:577
124 14 614 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΡΚΑ F F4 30-39 GYMNASION FI 00:30:52.086 00:00:44:883 00:30:07:203
125 16 613 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ F F5 40-49 GYMNASION FI 00:30:52.207 00:00:45:201 00:30:07:006
126 12 615 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΥ F F3 18-29 GYMNASION FI 00:30:52.266 00:00:44:806 00:30:07:460
127 13 551 ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F F3 18-29 00:30:55.126 00:00:54:558 00:30:00:568
128 20 452 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ M M3 18-29 Cosmos Sport 00:30:56.447 00:01:11:501 00:29:44:946
129 21 621 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΤΕΑΣ M M3 18-29 00:31:04.382 00:00:26:000 00:30:38:382
130 15 367 ELENI GEORGANTZI F F4 30-39 00:31:07.307 00:00:30:649 00:30:36:658
131 16 394 ΣΤΕΛΛΑ ΠΕΠΟΝΑΚΗ F F4 30-39 APIVITA RUNN 00:31:08.348 00:00:13:117 00:30:55:231
132 25 442 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΕΡΕΣ M M4 30-39 00:31:10.708 00:31:10:708 00:00:00:000
133 26 474 ΣΑΒΒΑΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ M M4 30-39 00:31:11.930 00:00:21:305 00:30:50:625
134 23 429 ΣΤΕΦΑΝΟ ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ M M5 40-49 00:31:17.847 00:00:24:336 00:30:53:511
135 24 493 ΚΟΣΜΑΣ ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ M M5 40-49 00:31:26.708 00:00:43:750 00:30:42:958
136 25 427 ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΤΟΣ M M5 40-49 00:31:33.089 00:00:21:408 00:31:11:681
137 17 390 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ F F5 40-49 BootCamp Α 00:31:34.770 00:00:17:080 00:31:17:690
138 14 625 ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ F F3 18-29 00:31:35.628 00:00:38:896 00:30:56:732
139 22 612 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΕΠΑΡΝΑΚΟΣ M M3 18-29 00:31:36.270 00:01:00:997 00:30:35:273
140 15 627 ΔΙΟΝΗ ΣΟΥΛΗ F F3 18-29 00:31:44.430 00:00:31:781 00:31:12:649
141 26 680 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΜΑΚΗΣ M M5 40-49 00:31:47.470 00:01:13:618 00:30:33:852
142 16 628 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ F F3 18-29 00:31:56.009 00:00:31:154 00:31:24:855
143 17 400 ΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ F F3 18-29 00:31:57.783 00:00:49:879 00:31:07:904
144 18 690 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΚΙΤΣΑ F F5 40-49 00:31:59.544 00:00:41:801 00:31:17:743
145 18 587 Τερζογλου Δεσποινα F F3 18-29 00:32:02.727 00:00:24:239 00:31:38:488
146 19 519 ΑΛΕΞΙΑ ΚΟΥΤΣΟΣΠΥΡΟΥ F F3 18-29 00:32:02.972 00:00:38:636 00:31:24:336
147 23 624 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ M M3 18-29 00:32:05.905 00:00:40:321 00:31:25:584
148 24 512 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Voltera Shop 00:32:08.030 00:00:23:558 00:31:44:472
149 17 607 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΡΕΖΟΥ F F4 30-39 00:32:08.766 00:00:51:537 00:31:17:229
150 27 642 MAKIS CHRISTODOULOPOULOS M M5 40-49 00:32:13.371 00:00:17:915 00:31:55:456
151 1 369 ANDRIANA KOKOTSI F F1 12-14 SEVAS PATRAS 00:32:15.332 00:00:00:778 00:32:14:554
152 28 368 LEONIDAS KOKOTSIS M M5 40-49 SEVAS PATRAS 00:32:17.875 00:00:06:371 00:32:11:504
153 4 643 PANAGIOTA CHRISTODOULOPOULOU F F6 50-59 00:32:27.912 00:00:16:149 00:32:11:763
154 18 364 ELENI KAPELERI F F4 30-39 00:32:28.773 00:00:35:220 00:31:53:553
155 19 527 ΕΛΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ F F5 40-49 Γυμνασ 00:32:28.832 00:00:33:861 00:31:54:971
156 9 483 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΣΙΑΣ M M6 50-59 Α.Ο. ΠΕ 00:32:31.679 00:00:51:378 00:31:40:301
157 20 503 ΕΦΗ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗ F F3 18-29 00:32:33.733 00:00:27:858 00:32:05:875
158 27 506 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΑΝΤΟΣ M M4 30-39 00:32:34.014 00:00:27:355 00:32:06:659
159 20 378 AGGELIKI MILITSOPOULOU F F5 40-49 00:32:35.054 00:00:31:659 00:32:03:395
160 21 497 ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΠΑΡΛΟΥ F F5 40-49 00:32:36.419 00:00:24:856 00:32:11:563
161 28 445 ΜΑΡΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 Cosmos Sport 00:32:37.462 00:01:13:519 00:31:23:943
162 22 419 ΜΑΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΑΡΑ F F5 40-49 APIVITA RUNN 00:32:38.536 00:00:20:139 00:32:18:397
163 10 409 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ M M6 50-59 IKEA RUNNING 00:32:43.229 00:00:23:920 00:32:19:309
164 29 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΗΡΟΣ M M4 30-39 Γυμνασ 00:32:45.529 00:00:34:816 00:32:10:713
165 25 418 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Adidas runne 00:32:46.234 00:00:22:977 00:32:23:257
166 30 494 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΓΛΟΥ M M4 30-39 00:32:54.975 00:00:39:700 00:32:15:275
167 21 486 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ F F3 18-29 00:32:56.852 00:00:16:102 00:32:40:750
168 26 487 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΚΕΛΕΓΚΟΥΡΙΑΔΗΣ M M3 18-29 00:32:57.154 00:00:15:927 00:32:41:227
169 31 363 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 PLANNING PIR 00:33:13.028 00:00:37:597 00:32:35:431
170 22 453 ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ F F3 18-29 Cosmos Sport 00:33:31.818 00:01:08:756 00:32:23:062
171 19 517 SARAH FAULWETTER F F4 30-39 00:33:43.958 00:00:46:749 00:32:57:209
172 23 498 ΑΙΜΙΛΙΑ ΛΙΑΚΟΥ F F3 18-29 fitspot 00:33:52.392 00:00:20:236 00:33:32:156
173 29 623 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΙΩΤΗΣ M M5 40-49 00:33:54.760 00:00:45:666 00:33:09:094
174 32 683 PANAGIWTIS PAVLOU M M4 30-39 00:34:09.991 00:01:02:797 00:33:07:194
175 27 399 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΛΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ M M3 18-29 00:34:24.051 00:01:04:560 00:33:19:491
176 33 436 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ M M4 30-39 PATRASEVENTS 00:34:33.337 00:00:20:607 00:34:12:730
177 20 449 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΥΛΩΝΙΤΗ F F4 30-39 Cosmos Sport 00:34:35.662 00:01:11:703 00:33:23:959
178 21 355 ΕΛΙΝΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 Απροσα 00:34:37.736 00:00:25:529 00:34:12:207
179 22 566 Πολυδωροπουλου Γιωτα F F4 30-39 00:34:44.645 00:00:19:146 00:34:25:499
180 34 380 VASILEIOS FLESSAS M M4 30-39 00:34:49.893 00:00:36:496 00:34:13:397
181 23 492 ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ F F4 30-39 fitspot 00:34:53.075 00:00:19:465 00:34:33:610
182 30 689 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΙΤΣΑΣ M M5 40-49 00:34:55.778 00:00:40:919 00:34:14:859
183 28 440 ΣΤΑΘΗΣ ΜΕΤΑΞΟΥΛΗΣ M M3 18-29 00:35:23.440 00:35:23:440 00:00:00:000
184 35 428 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΓΕΡΗΣ M M4 30-39 00:35:32.345 00:35:32:345 00:00:00:000
185 29 441 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ M M3 18-29 00:35:32.585 00:35:32:585 00:00:00:000
186 11 594 ioannis bouzopoulos M M6 50-59 00:36:58.229 00:01:03:557 00:35:54:672
187 5 388 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ F F6 50-59 ΣΔΥΠ Π 00:37:16.033 00:00:19:151 00:36:56:882
188 36 603 ALEXIOS KOSTOPOULOS M M4 30-39 00:37:33.508 00:00:51:635 00:36:41:873
189 24 580 Σωτηροπουλου Ελενη F F3 18-29 00:37:34.364 00:00:14:358 00:37:20:006
190 25 412 ΜΑΤΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΙΑ F F3 18-29 00:37:34.968 00:00:33:598 00:37:01:370
191 24 491 ELENA TSENTSOU F F4 30-39 Fitspot19 00:38:09.195 00:00:20:197 00:37:48:998
192 1 611 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΙΑΚΟΥ F F2 15-17 Fitspot 00:38:10.197 00:00:19:617 00:37:50:580
193 23 677 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΕΝΤΖΕΡΑ F F5 40-49 00:38:12.017 00:00:26:738 00:37:45:279
194 25 371 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ F F4 30-39 00:38:17.736 00:00:44:426 00:37:33:310
195 37 437 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ M M4 30-39 00:38:35.279 00:38:35:279 00:00:00:000
196 4 567 Νικολοπουλος Βασιλειος M M7 60+ 00:39:02.339 00:01:18:094 00:37:44:245
197 6 477 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΛΑΧΑ F F6 50-59 Α.Ο. ΠΕ 00:39:25.120 00:00:49:100 00:38:36:020
198 38 382 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΕΡΚΕΤΖΗΣ M M4 30-39 00:39:25.843 00:00:15:250 00:39:10:593
199 26 401 ΘΕΜΙΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ F F3 18-29 00:40:10.899 00:00:50:239 00:39:20:660
200 24 552 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ F F5 40-49 00:40:12.461 00:00:14:650 00:39:57:811
201 12 480 SOTIRIOS BLATSIS M M6 50-59 00:40:12.609 00:01:03:696 00:39:08:913
202 13 553 GADE THIERY M M6 50-59 00:40:12.726 00:00:15:331 00:39:57:395
203 27 425 ΤΖΙΝΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ F F3 18-29 00:40:19.302 00:00:51:379 00:39:27:923
204 39 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ M M4 30-39 00:40:20.869 00:01:10:719 00:39:10:150
205 26 430 ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΟΥΜΠΗ F F4 30-39 00:40:22.687 00:00:35:936 00:39:46:751
206 28 426 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΑΚΩΝΑ F F3 18-29 00:40:29.303 00:00:51:820 00:39:37:483
207 5 619 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΡΙΒΕΣΗΣ M M7 60+ 00:40:49.032 00:00:06:286 00:40:42:746
208 27 396 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΗΤΣΗ F F4 30-39 ΣΥΛΛΟΓ 00:41:03.008 00:01:07:879 00:39:55:129
209 29 636 ΕΛΕΝΗ ΓΩΓΟΥ F F3 18-29 ΣΔΥ ΠΑ 00:41:09.828 00:00:37:597 00:40:32:231
210 28 359 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ F F4 30-39 00:41:23.281 00:00:43:348 00:40:39:933
211 30 510 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Voltera Shop 00:41:27.449 00:00:23:949 00:41:03:500
212 29 511 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΕΡΓΑ F F4 30-39 Voltera Shop 00:41:27.512 00:00:22:557 00:41:04:955
213 30 554 ΝΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F F3 18-29 00:41:53.134 00:00:29:786 00:41:23:348
214 31 555 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤ. F F3 18-29 00:41:53.152 00:00:29:596 00:41:23:556
215 31 565 Σταθοπουλος Θωμας M M5 40-49 00:41:58.973 00:00:39:757 00:41:19:216
216 31 528 ERVIS DOGANI M M3 18-29 Γυμνασ 00:41:59.755 00:00:08:585 00:41:51:170
217 2 608 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΡΙΟΤΕΛΗ F F1 12-14 00:42:09.462 00:00:19:658 00:41:49:804
218 32 447 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΑΒΑΛΑΣ M M3 18-29 Cosmos Sport 00:42:19.973 00:01:13:037 00:41:06:936
219 33 454 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 Cosmos Sport 00:42:20.156 00:01:10:717 00:41:09:439
220 32 591 Κοκλας Γιωργος M M5 40-49 00:42:30.873 00:01:33:276 00:40:57:597
221 32 450 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΣΓΟΥΡΑ F F3 18-29 Cosmos Sport 00:42:36.854 00:01:10:339 00:41:26:515
222 30 446 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΛΑΠΟΔΗ F F4 30-39 Cosmos Sport 00:42:36.915 00:01:12:997 00:41:23:918
223 33 632 ΙΩΑΝΝΑ ΓΩΓΟΥ F F3 18-29 ΣΔΥ ΠΑ 00:42:44.595 00:00:37:275 00:42:07:320
224 31 488 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ F F4 30-39 ZORBAS TEAM 00:43:06.337 00:00:30:270 00:42:36:067
225 34 563 ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F F3 18-29 00:43:46.962 00:00:26:206 00:43:20:756
226 40 562 ΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M M4 30-39 00:43:47.239 00:00:26:863 00:43:20:376
227 7 495 ΑΘΗΝΑ ΔΡΕΤΤΑ F F6 50-59 00:45:04.839 00:00:29:096 00:44:35:743
228 34 522 ΘΩΜΑΣ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΜΑΤΗΣ M M3 18-29 00:45:18.946 00:00:58:197 00:44:20:749
229 35 523 ΜΙΝΟΘΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΓΙΑΝΝΗ F F3 18-29 00:45:19.317 00:00:58:401 00:44:20:916
230 41 606 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΤΗΣ M M4 30-39 00:45:39.970 00:00:51:976 00:44:47:994
231 32 590 Λουκοπουλου Ακριβη F F4 30-39 00:46:24.243 00:01:33:197 00:44:51:046
232 25 589 Τζιβιερη Νικολιτσα F F5 40-49 00:46:24.622 00:01:34:738 00:44:49:884
233 35 665 NIKOS GIANNAKOPOULOS M M3 18-29 00:50:54.009 00:01:39:313 00:49:14:696
234 33 514 ΑΓΑΘΗ ΠΑΝΟΥ F F4 30-39 00:51:32.891 00:00:12:916 00:51:19:975
235 36 386 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:52:08.556 00:01:45:593 00:50:22:963
236 37 387 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΛΕΙΦΟΥ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:52:08.934 00:01:45:431 00:50:23:503
237 38 406 ΗΡΩ ΜΠΑΪΛΑ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:52:09.206 00:01:44:449 00:50:24:757
238 34 384 ΒΑΝΑ ΜΠΟΚΑ F F4 30-39 APIVITA RUNN 00:53:49.954 00:02:07:988 00:51:41:966
239 39 588 Ρηγα Χριστινα F F3 18-29 00:56:59.253 00:00:20:372 00:56:38:881
240 42 385 ΤΑΣΟΣ ΜΟΥΚΑΣ M M4 30-39 APIVITA RUNN 00:58:27.074 00:02:11:731 00:56:15:343
241 35 383 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ F F4 30-39 APIVITA RUNN 00:59:55.346 00:02:08:694 00:57:46:652
242 40 402 ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΑΡΣΙΝΟΥ F F3 18-29 APIVITA RUNN 00:59:55.701 00:01:45:741 00:58:09:960
243 43 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΓΙΑΣ M M4 30-39 APIVITA RUNN 00:59:56.267 00:01:42:680 00:58:13:587
244 36 502 ΕΙΡΗΝΗ ΝΤΟΥΛΙΑ F F4 30-39 Ανεξάρ 01:02:45.318 00:00:30:088 01:02:15:230
245 36 504 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ M M3 18-29 Ανεξάρ 01:02:45.900 00:00:30:006 01:02:15:894
246 41 657 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ F F3 18-29 01:14:58.054 00:01:22:317 01:13:35:737
247 37 668 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ M M3 18-29 01:16:31.716 00:01:22:457 01:15:09:259
248 42 667 ΑΝΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ F F3 18-29 01:16:32.237 00:01:17:456 01:15:14:781
249 26 564 Σκονδρα Χριστινα F F5 40-49 01:45:25.026 01:45:25:026 00:00:00:000

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend