1ος Αγώνας Δρόμου Φιλοζωίας – Aποτελέσματα

1ος Αγώνας Δρόμου Φιλοζωίας - Aποτελέσματα

Το Σωματείο «Σ.Ο.Σ. ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ» και ο Σύλλογος Στίβου Βριλησσίων «ΑΙΟΛΟΣ», διοργανώνουν στις 9 Ιουνίου 2019, τον 1o του Αγώνα Δρόμου, την «ΦΙΛΟΖΩΙΑ» στην περιοχή των Βριλησσίων, υπό την αιγίδα του Δήμου Βριλησσίων και του Πολιτιστικού και Αθλητικού Συλλόγου Βριλησσίων, με σκοπό τη διάδοση της φιλοζωίας και την ευαισθητοποίηση των δημοτών.

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank Gender BIB Name Club cp 10km
Gen-Sex-Cat
1 , 1 ,1 Male 133 ΗΛΙΑΣ ΣΑΓΚΡΙΩΤΗΣ 0:18:38 0:37:15
2 , 2 , 2 Male 145 YAHYAYA REZAI 0:18:37 0:38:27
3 , 3 , 3 Male 115 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:18:45 0:38:58
4 , 1 ,4 Female 4 DOROTA SUCHOCKA AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:32 0:39:28
5 , 4 , 5 Male 129 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΡΟΣ 0:19:48 0:40:13
6 , 5 , 6 Male 10 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ – 0:20:22 0:41:30
7 , 6 , 7 Male 91 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ MYPET 0:19:49 0:41:49
8 , 7 , 8 Male 39 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΙΟΣ ΚΑ ΖΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕΒΕ 0:20:58 0:41:51
10 , 9 , 10 Male 113 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ 0:20:26 0:42:28
11 , 10 , 11 Male 44 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:21:13 0:42:31
12 , 11 , 12 Male 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ 0:21:42 0:44:32
13 , 12 , 13 Male 98 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:22:59 0:45:00
14 , 2 , 14 Female 92 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΑΜΠΑΤΑΚΑΚΗ ΣΑΚΑ 0:22:15 0:45:23
15 , 13 , 15 Female 130 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ 0:23:13 0:46:36
16 , 3 , 16 Female 29 ΤΑΤΙΑΝΑ ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:23:12 0:46:39
17 , 4 , 17 Female 82 ΚΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 0:23:06 0:46:49
18 , 14 , 18 Male 90 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:21:38 0:47:01
19 , 15 , 19 Male 85 ΝΙΚΟΣ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:23:10 0:47:03
20 , 16 , 20 Male 73 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:23:26 0:47:12
21 , 5 , 21 Female 52 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:23:29 0:47:22
22 , 17 , 22 Male 2 MAREK BODZIONY AΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:23:17 0:47:23
23 , 18 , 23 Male 87 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΥΡΟΥΛΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:23:07 0:47:40
24 , 19 , 24 Male 48 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ 0:23:19 0:47:46
25 , 20 , 25 Male 110 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ TEAM KOUMPAROS 0:23:16 0:48:35
26 , 21 , 26 Male 50 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΔΥΡ 0:23:10 0:48:42
27 , 22 , 27 Male 27 ΤΑΣΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:24:18 0:48:47
28 , 23 , 28 Male 96 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΚΟΥΛΑΣ ATHENS 0:22:19 0:49:03
9 , 8 , 9 Male 11 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:24:38 0:49:26
29 , 24 , 29 Male 146 MOHAMMAD SABJADAZI 0:22:08 0:50:01
30 , 25 , 30 Male 33 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΛΦΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:24:27 0:50:36
31 , 6 , 31 Female 35 ΖΩΖΙΑΝΝΑ ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ 0:24:38 0:50:46
32 , 26 , 32 Male 45 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 0:24:49 0:51:01
33 , 27 , 33 Male 89 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ PILABOX 0:25:12 0:51:03
34 , 28 , 34 Male 42 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 0:25:11 0:51:13
35 , 29 , 35 Male 7 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 0:25:24 0:51:20
36 , 30 , 36 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΛΕΙΒΟΚΙΩΤΗΣ 0:25:43 0:51:23
37 , 31 , 37 Male 122 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΑΖΑΙΟΣ 0:24:49 0:51:47
38 , 32 , 38 Male 72 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΤΕΠΙΑΝ DSA RUNNING TEAM 0:26:40 0:52:25
39 , 33 , 39 Male 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 0:26:40 0:52:26
40 , 34 , 40 Male 142 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΗΣ 0:24:10 0:52:32
41 , 7 , 41 Female 8 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ THE SPOT 0:25:35 0:52:46
42 , 35 , 42 Male 1 CRISTIAN BARTOC ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 0:25:44 0:53:25
43 , 36 , 43 Male 106 ΛΟΥΚΑΣ ΤΡΙΠΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MOTOR OIL RUNNING TEAM 0:25:40 0:53:27
44 , 37 , 44 Male 83 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 0:27:36 0:53:50
45 , 38 , 45 Male 22 ΑΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΘΗΝΑ 0:27:07 0:54:02
46 , 8 , 46 Female 104 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:26:56 0:54:33
47 , 39 , 47 Male 101 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Μ.Γ 0:24:25 0:54:33
48 , 40 , 48 Male 126 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΑΚΗΣ 0:27:14 0:54:35
49 , 41 , 49 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ 0:27:14 0:54:35
50 , 9 , 50 Female 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 0:27:39 0:55:10
51 , 42 , 51 Male 78 ΚΑΡΟΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 0:29:04 0:55:53
52 , 43 , 52 Male 14 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗΣ 0:27:16 0:55:54
53 , 10 , 53 Female 36 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ TTT 0:27:55 0:56:11
54 , 44 , 54 Male 148 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:38 0:56:13
55 , 45 , 55 Male 62 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ 0:27:13 0:56:19
56 , 46 , 56 Male 84 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΤΑΚΟΣ ΣΔΥΡ 0:27:55 0:56:22
57 , 11 , 57 Female 108 ΖΩΗ ΤΣΙΑΛΛΑ ΠΕΝΤΕΛΗ 0:28:06 0:56:26
58 , 12 , 58 Female 17 ΔΑΝΑΗ ΓΟΥΣΙΟΥ – 0:27:36 0:56:31
59 , 47 , 59 Male 134 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΑΜΠΙΡΗΣ 0:27:47 0:56:53
60 , 48 , 60 Male 65 ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ PILABOX 0:27:48 0:57:11
61 , 49 , 61 Male 123 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:45 0:57:18
62 , 50 , 62 Male 56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:02 0:57:21
63 , 51 , 63 Male 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΟΓΛΟΥ 0:26:35 0:57:34
64 , 52 , 64 Male 61 ΜΑΚΗΣ ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ ΖΑΓΑΝΙΑΡΙ 0:27:57 0:57:44
65 , 13 , 65 Female 119 ΜΑΡΙΝΑ ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ TEAM KOUMPAROS 0:28:59 0:57:51
66 , 14 , 66 Female 38 ΝΤΟΡΑ ΚΑΤΣΙΑΡΗ ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:29:17 0:58:09
67 , 53 , 67 Male 80 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:51 0:58:21
68 , 54 , 68 Male 12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΑΪΣ RUNNING CLUB 0:28:12 0:58:22
69 , 55 , 69 Male 107 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ 0:28:52 0:59:19
70 , 15 , 70 Female 95 ΝΙΚΗ ΣΙΤΑΡΑ KROMA 0:29:55 0:59:22
71 , 16 , 71 Female 13 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΥΘΟΥΛΚΑ 0:29:19 0:59:23
72 , 56 , 72 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:18 0:59:23
73 , 57 , 73 Male 140 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΣΠΙΝΕΛΗΣ 0:28:26 0:59:30
74 , 17 , 74 Female 46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ 0:29:24 1:00:20
75 , 58 , 75 Female 120 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:28:43 1:00:27
76 , 59 , 76 Male 116 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ DSA RUNNING TEAM 0:27:53 1:00:35
77 , 60 , 77 Female 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 0:30:20 1:00:36
78 , 18 , 78 Female 118 ΜΑΙΡΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:30:46 1:02:06
79 , 61 , 79 Male 127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:29:43 1:02:30
80 , 19 , 80 Female 67 ΙΩΑΝΝΑ ΝΑΤΣΗ 0:31:40 1:03:09
81 , 62 , 81 Male 23 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 0:30:40 1:03:30
82 , 20 , 82 Female 18 ΔΙΚΑΙΑ ΔΕΣΠΟΤΑΚΗ YMITTOS RUNNERS 0:30:52 1:03:32
83 , 63 , 83 Male 40 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΑΤΟΣ 0:29:29 1:04:08
84 , 64 , 84 Male 139 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΠΡΑΝΟΣ 0:29:17 1:04:46
85 , 21 , 85 Female 105 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΙΚΗ ΤΖΟΥΤΖΑ 0:32:07 1:04:58
86 , 22 , 86 Female 37 ΜΑΙΡΗ ΚΑΡΠΕΤΑ 0:30:12 1:05:12
87 , 65 , 87 Male 19 ΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:49 1:05:16
88 , 23 , 88 Female 16 ΝΑΤΑΣΑ ΓΚΟΥΡΟΜΙΧΟΥ 0:30:57 1:05:27
89 , 66 , 89 Male 102 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ PILALIENS 0:31:18 1:05:48
90 , 67 , 90 Male 97 ΚΩΣΤΑΣ ΣΟΥΗΔΑΣ 0:33:33 1:06:08
91 , 68 , 91 Male 24 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 0:33:05 1:06:53
92 , 69 , 92 Male 63 ΑΛΚΗΣ ΜΠΟ ΣΑΦΑΝΣ 0:30:53 1:08:57
93 , 70 , 93 Male 137 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ 0:32:05 1:09:44
94 , 71 , 94 Female 143 ΑΡΙΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:35:20 1:13:50
95 , 72 , 95 Male 135 ΒΑΣΙΛΗΣ ΙΣΠΙΚΟΥΔΗΣ 0:40:16 1:22:41
96 , 73 , 96 Female 136 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΡΑ 0:40:16 1:22:42
97 , 74 , 97 Male 20 ΑΛΕΞΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:36 1:24:51
98 , 75 , 98 Male 121 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΔΡΑΧΤΑΣ 0:24:36 –
99 , 76 , 99 Female 131 ΚΩΝ/ΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ 0:27:32 –
100 , 77 , 100 Male 9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:28:41 –
101 , 78 , 101 Male 30 ΛΑΜΠΡΟΣ ΙΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:29:54 –
102 , 24 , 102 Female 103 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:29:59 –
103 , 79 , 103 Male 66 ΑΛΕΞΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 0:31:56 –
104 , 25 , 104 Female 64 ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΜΠΟΧΑΛΗ 0:31:58 –
105 , 80 , 105 Male 41 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΙΛΙΤΣΗΣ 0:47:28 –
106 , 81 , 106 Male 147 ΣΑΚΛΙΝ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:51:07 –
107 , 82 , 107 Female 132 ΧΡΙΣΤΙΑΝΝΑ ΤΣΙΤΕΡΟΥ 0:53:28 –
108 , 26 , 108 Female 55 ΕΛΕΝΗ ΜΑΝΙΚΑ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1:00:46 –
109 , 83 , 109 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΑΝΤΑΣ 1:02:46 –

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank Gender BIB Name Club 5km
Gen-Sex-Cat
1 , 1 ,1 Male 609 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:18:55
2 , 2 , 2 Male 666 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:19:41
3 , 3 , 3 Male 665 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 0:19:55
4 , 4 , 4 Male 612 ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:25
5 , 5 , 5 Male 766 ΚΥΡΙΛΛΟΣ ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ 0:21:06
6 , 6 , 6 Male 724 ΣΑΚΗΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:21:18
7 , 7 , 7 Male 756 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:21:31
8 , 8 , 8 Male 634 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:21:48
9 , 9 , 9 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:21:49
10 , 10 , 10 Male 568 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:22:25
11 , 11 , 11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ DSA RUNNING TEAM 0:22:30
12 , 12 , 12 Male 709 ΜΙΧΑΗΛ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 0:22:58
13 , 13 , 13 Male 702 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:23:02
14 , 1 ,14 Female 676 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ 0:23:07
15 , 2 , 15 Female 541 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:17
16 , 14 , 16 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΑΤΖΕΛΙΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:23:18
17 , 3 , 17 Female 745 MARGARITA ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 0:23:26
18 , 15 , 18 Male 535 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:34
19 , 16 , 19 Male 510 SAYED NASIM 0:23:36
20 , 17 , 20 Male 566 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:23:39
21 , 18 , 21 Male 646 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:23:43
22 , 4 , 22 Female 695 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:24:06
23 , 19 , 23 Male 576 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:24:09
24 , 5 , 24 Female 678 ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΠΑΣΣΑΔΗ 0:24:12
25 , 6 , 25 Female 697 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΑΡΤΖΕΤΑΚΗ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:24:19
26 , 20 , 26 Male 694 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:29
27 , 21 , 27 Male 710 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Μ.Γ 0:24:33
28 , 22 , 28 Male 712 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 0:25:13
29 , 7 , 29 Female 604 ΜΑΝΙΑ ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ 0:25:19
30 , 23 , 30 Male 511 ZAHER NOORI 0:25:35
31 , 24 , 31 Male 628 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:25:38
32 , 25 , 32 Male 744 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΧΑΪΚΑΛΗΣ 0:25:41
33 , 26 , 33 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΚΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:25:42
34 , 27 , 34 Male 592 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΛΗΤΟΡΑΚΗΣ 0:25:42
35 , 28 , 35 Male 564 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:25:42
36 , 29 , 36 Male 567 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:25:50
37 , 8 , 37 Female 580 ΣΕΒΑΣΤΗ ΚΑΠΟΤΑ 0:25:53
38 , 30 , 38 Male 540 ΣΩΤΗΡΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 0:26:01
39 , 31 , 39 Male 755 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑΦΗΣ 0:26:02
40 , 9 , 40 Female 637 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:26:07
41 , 32 , 41 Male 610 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:26:10
42 , 10 , 42 Female 749 ΣΤΕΛΛΑ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 0:26:14
43 , 33 , 43 Male 714 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ DEUTSCHE SCHULE ATHEN RUNNING TEAM 0:26:23
44 , 34 , 44 Male 761 ΣΠΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:26
45 , 35 , 45 Male 517 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΒΔΕΛΙΩΔΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:26:29
46 , 36 , 46 Female 759 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΜΠΡΑ 0:26:30
47 , 37 , 47 Male 661 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:33
48 , 11 , 48 Female 504 LEONIE KABLITZ PANAGIOTOPOULOU CHRISTINA KOKOTOU 0:26:41
49 , 12 , 49 Female 550 ΛΗΔΑ ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:26:44
50 , 38 , 50 Male 531 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:26:55
51 , 13 , 51 Female 599 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:26:59
52 , 39 , 52 Male 739 ΙΑΣΩΝΑΣ ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ 0:27:03
53 , 14 , 53 Female 706 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΚΟΥΡΑ MAROUSI 0:27:05
54 , 40 , 54 Male 708 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:27:24
55 , 41 , 55 Male 721 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΥΠΙΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0:27:41
56 , 15 , 56 Female 652 ΕΛΙΝΑ ΜΠΟΥΝΙΑ 0:27:59
57 , 42 , 57 Male 588 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:28:06
58 , 16 , 58 Female 654 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:28:18
59 , 17 , 59 Female 655 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:29:00
60 , 18 , 60 Female 579 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΣΤΙΒΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΙΟΛΟΣ, S.O.S ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:29:02
61 , 43 , 61 Male 653 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:05
62 , 44 , 62 Male 687 ΧΑΡΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΕΛΙΞΙΡΙΟ 0:29:06
63 , 45 , 63 Male 584 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΡΑΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:29:17
64 , 46 , 64 Male 723 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ 0:29:19
65 , 19 , 65 Female 740 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΑΙΟΥ 0:29:20
66 , 20 , 66 Female 635 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:22
67 , 47 , 67 Male 753 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:35
68 , 48 , 68 Male 543 ΠΑΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ 0:29:42
69 , 49 , 69 Male 615 ΝΙΚΟΣ ΛΑΠΠΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:29:47
70 , 50 , 70 Male 596 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:30:04
71 , 51 , 71 Male 501 OURIAKHEL HAZRAT BILAL 0:30:10
72 , 52 , 72 Male 594 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 0:30:14
73 , 21 , 73 Female 667 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:15
74 , 53 , 74 Female 731 DOROTA SUCHOKA ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:17
75 , 54 , 75 Male 500 KAZEMI ATBIN 0:30:22
76 , 55 , 76 Male 513 SAFIZADEH SEFATULLAH 0:30:26
77 , 56 , 77 Male 523 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ ΠΙΚΕΡΜΙ 0:30:26
78 , 22 , 78 Female 696 ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΑΡΡΗ ΑΘΗΝΑ 0:30:32
79 , 57 , 79 Male 530 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:41
80 , 58 , 80 Male 760 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΙΩΡΓΑΔΑΚΗΣ 0:30:44
81 , 59 , 81 Male 743 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 0:30:49
82 , 60 , 82 Male 581 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:30:53
83 , 61 , 83 Male 539 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΕΚΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:54
84 , 62 , 84 Male 677 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΔΗΣ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 0:31:06
85 , 23 , 85 Female 529 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ 0:31:09
86 , 24 , 86 Female 647 ΜΑΡΙΑ ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:31:25
87 , 63 , 87 Female 764 ΣΟΦΙΑΝΝΑ ΖΟΜΠΑΝΗ 0:31:28
88 , 64 , 88 Male 659 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:36
89 , 65 , 89 Male 583 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ N.IONIA 0:32:00
90 , 25 , 90 Female 682 ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΠΕΡΡΑΚΗ 0:32:14
91 , 66 , 91 Male 672 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:32:19
92 , 67 , 92 Male 675 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΛΟΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:32:26
93 , 68 , 93 Male 751 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΕΤΖΑΚΗΣ 0:32:30
94 , 26 , 94 Female 512 KATRYN KIM RACAZA 0:32:43
95 , 69 , 95 Female 765 NATAΛΑΙ ΚΟΝΙΑΡΟΤΟΥ 0:32:45
96 , 27 , 96 Female 603 ΑΝΝΥ ΚΟΥΡΑΣΗ TTT 0:32:46
97 , 70 , 97 Male 626 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:32:51
98 , 71 , 98 Male 632 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΓΓΟΥΤΑΣ 0:32:53
99 , 28 , 99 Female 631 ΑΝΝΑ ΜΑΓΓΟΥΤΑ 0:32:54
100 , 72 , 100 Male 669 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:00
101 , 73 , 101 Male 684 ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΛΕΚΑΣ 0:33:22
102 , 29 , 102 Female 547 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:41
103 , 74 , 103 Male 736 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:45
104 , 75 , 104 Male 679 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:33:50
105 , 76 , 105 Male 728 ΦΑΙΔΩΝ ΤΡΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γ.Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:33:54
106 , 77 , 106 Male 727 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΑΝΟΥΔΑΚΗΣ Γ.Σ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 0:33:55
107 , 78 , 107 Male 768 ΠΑΝΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 0:34:04
108 , 30 , 108 Female 575 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:34:11
109 , 79 , 109 Male 685 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΙΑΝΙΑ 0:34:25
110 , 80 , 110 Male 763 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:31
111 , 81 , 111 Male 519 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ OΡΕΣΚΕΙΑ ΣΕΡΡΩΝ 0:34:48
112 , 82 , 112 Male 636 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:50
113 , 31 , 113 Female 522 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΜΟΥΡΓΙΑΝΟΥ 0:34:52
114 , 83 , 114 Male 779 BABI BAKA 0:35:18
115 , 84 , 115 Female 767 ΓΚΟΛΦΩ ΛΙΑΜΑΚΗ 0:35:28
116 , 85 , 116 Male 650 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 0:35:37
117 , 86 , 117 Male 518 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑΣ 0:35:48
118 , 32 , 118 Female 648 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:36:08
119 , 33 , 119 Female 569 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΛΑΜΑΡΑ VRILISSIA 0:36:18
120 , 87 , 120 Male 607 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ IRUN 0:36:26
121 , 34 , 121 Female 601 ΣΩΖΙΑ ΚΟΤΣΑΦΤΗ 0:36:30
122 , 88 , 122 Male 780 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑϊΝΗΣ 0:36:37
123 , 35 , 123 Female 663 ΙΣΜΗΝΗ ΠΑΜΠΟΥΚΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 0:36:44
124 , 89 , 124 Male 725 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΑΝΟΣ 0:36:44
125 , 36 , 125 Female 671 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:36:47
126 , 37 , 126 Female 691 ΕΛΕΝΗ ΠΩΠΟΤΑ ΠΕΝΤΕΛΗ 0:36:48
127 , 90 , 127 Female 762 ΗΒΗ ΖΙΧΝΗ 0:36:58
128 , 91 , 128 Male 598 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:01
129 , 38 , 129 Female 698 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:37:16
130 , 39 , 130 Female 597 ΕΥΑ ΚΟΜΗ 0:37:23
131 , 40 , 131 Female 688 ΑΜΑΛΙΑ ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ 0:37:27
132 , 92 , 132 Male 642 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:37:43
133 , 41 , 133 Female 742 ΙΟΥΛΙΑ ΦΟΥΦΟΥ 0:37:48
134 , 42 , 134 Female 617 ΜΑΡΙΑ ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ 0:37:48
135 , 93 , 135 Male 778 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ 0:37:53
136 , 43 , 136 Female 748 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΡΜΠΙΛΑ 0:38:13
137 , 94 , 137 Male 718 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ 0:38:14
138 , 44 , 138 Female 520 ΜΠΕΤΥ ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ DSA RUNNING TEAM 0:38:17
139 , 45 , 139 Female 502 SABINE KABLITZ CHRISTINA KOKOTOU 0:38:18
140 , 46 , 140 Female 593 ΕΛΕΝΗ ΚΟΖΩΝΗ DSA RUNNING TEAM 0:38:26
141 , 95 , 141 Male 627 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:38:40
142 , 47 , 142 Female 577 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΝΤΙΑΝΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:38:44
143 , 48 , 143 Female 686 ΝΕΦΕΛΗ ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0:38:45
144 , 49 , 144 Female 562 ΜΙΛΤΑ ΖΗΣΗ 0:39:08
145 , 96 , 145 Male 563 ΝΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ 0:39:11
146 , 97 , 146 Male 705 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΟΛΙΔΗΣ 0:39:59
147 , 98 , 147 Male 528 ΝΙΚΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ 0:40:01
148 , 50 , 148 Female 683 ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΕΣΑ 0:40:10
149 , 99 , 149 Male 711 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:40:23
150 , 100 , 150 Male 551 ΠΑΥΛΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 0:40:41
151 , 101 , 151 Male 770 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ 0:40:55
152 , 102 , 152 Male 587 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΤΣΙΔΗΣ W+V 0:41:08
153 , 103 , 153 Male 674 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΛΟΗΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:41:34
154 , 51 , 154 Female 651 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΜΠΙΑ 0:41:41
155 , 104 , 155 Male 707 ΤΙΤΟΣ ΣΚΟΥΡΤΣΗΣ 0:41:42
156 , 52 , 156 Female 537 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ 0:41:45
157 , 53 , 157 Female 557 ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 0:41:59
158 , 105 , 158 Male 701 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΔΗΡΑΣ 0:42:00
159 , 106 , 159 Female 525 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ REDTEAM 0:42:10
160 , 107 , 160 Male 582 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΡΑΜΕΡΣΙΝΗΣ 0:42:31
161 , 108 , 161 Female 758 ΣΟΥΖΑΝΑ ΤΟΥΛΟΥΜΤΖΗ 0:42:38
162 , 109 , 162 Male 716 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΙΤΣΗΣ 0:42:44
163 , 54 , 163 Female 572 ΟΛΓΑ ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ 0:43:26
164 , 55 , 164 Female 515 ΥΡΩ ΑΒΔΕΛΙΩΔΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:43:52
165 , 110 , 165 Male 734 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΧΑΓΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:44:04
166 , 56 , 166 Female 733 ΕΛΕΝΑ ΤΣΑΧΑΓΕΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 0:44:04
167 , 57 , 167 Female 516 ΕΛΠΙΔΑ ΑΒΔΕΛΙΩΔΗ – ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:44:33
168 , 58 , 168 Female 633 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΚΡΗ 0:44:40
169 , 59 , 169 Female 536 ΕΛΕΝΗ ΒΑΡΟΥΧΑ 0:44:46
170 , 60 , 170 Female 703 ΟΛΙΝΑ ΣΚΑΛΟΥΜΠΑΚΑ 0:45:11
171 , 61 , 171 Female 735 ΕΥΔΟΚΙΑ ΤΣΕΝΟΥ 0:45:19
172 , 111 , 172 Male 752 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:45:24
173 , 62 , 173 Female 738 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΗ 0:45:24
174 , 63 , 174 Female 591 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΛΑΔΕΥΤΗΡΑ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 0:45:24
175 , 112 , 175 Male 657 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΟΥΤΗΣ 0:45:54
176 , 64 , 176 Female 521 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΛΙΒΙΖΑΤΟΥ 0:45:54
177 , 65 , 177 Female 656 ΠΕΝΗ ΝΤΑΟΥΤΗ 0:45:55
178 , 66 , 178 Female 729 ΣΟΦΙΑ ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ 0:47:29
179 , 113 , 179 Male 544 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΔΥ ΧΑΝΙΩΝ 0:49:29
180 , 67 , 180 Female 713 ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:42
181 , 114 , 181 Female 776 KATΕΡΙΝΑ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑ 0:50:25
182 , 68 , 182 Female 613 ΜΑΝΟΥΕΛΛΑ ΛΑΙΜΟΥ 0:50:57
183 , 69 , 183 Female 719 ΑΘΗΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ 0:51:06
184 , 70 , 184 Female 689 ΜΑΡΗ ΔΩΡΑ 0:51:07
185 , 71 , 185 Female 619 ΜΥΡΣΙΝΗ ΛΕΠΟΥΡΗ 0:51:14
186 , 72 , 186 Female 620 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΠΟΥΡΗ 0:51:15
187 , 115 , 187 Male 662 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ 0:52:20
188 , 73 , 188 Female 571 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΟΛΙΤΗ 0:53:19
189 , 116 , 189 Male 605 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΑΦΤΑΚΗ 0:53:21
190 , 117 , 190 Female 774 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΚΟΡΔΑΡΑ 0:53:26
191 , 74 , 191 Female 554 ΠΕΡΣΕΦΩΝΗ ΓΡΑΦΑΚΟΥ 0:56:11
192 , 75 , 192 Female 747 ΑΡΕΤΗ ΧΑΡΙΤΟΥ 0:56:21
193 , 118 , 193 Male 769 ΑΡΗΣ ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΡΗΣ 0:58:03
194 , 119 , 194 Female 771 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 0:58:04
195 , 76 , 195 Female 746 ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 0:58:42
196 , 77 , 196 Female 556 ΙΟΥΛΙΑ ΔΟΥΝΗ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 0:59:25
197 , 78 , 197 Female 726 ΕΛΕΝΑ ΤΟΜΠΕΑ SOS ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1:03:35
198 , 79 , 198 Female 668 ΛΗΔΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ SOS ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1:03:36

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend