6oς Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Το καλοκαίρι τρέχουμε στο Αγκίστρι

6oς Λαϊκός Αγώνας Δρόμου Το καλοκαίρι τρέχουμε στο Αγκίστρι - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 13km
7 Male 31 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΥ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:49:56
8 Male 215 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:52:10
9 Male 219 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:52:48
10 Male 164 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΕΡΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ 0:57:17
11 Male 35 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΚΑΣ ΑΙΓΙΝΑ 0:59:30
12 Male 119 ΠΑΥΛΟΣ ΜΟΥΤΑΦΗΣ 0:59:39
13 Female 123 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ 1:00:16
14 Male 5 TIMOTHE PASQUIERS COURIR A ATHENES 1:00:34
15 Male 93 ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1:00:36
16 Male 128 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1:01:14
17 Male 75 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 1:01:50
18 Female 148 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:02:03
19 Male 30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ MATZUL 1:02:22
20 Male 124 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:02:23
21 Male 63 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΘΗΝΑ Π.ΦΑΛΗΡΟ 1:02:48
22 Male 198 ΣΠΑΤΑ ΦΑΤΟΣ 1:03:09
23 Male 4 BRUNO PASQUIERS COURIR A ATHENES 1:03:24
24 Male 208 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:03:36
25 Male 92 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ R 4 RUNNERS 1:04:17
26 Male 117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1:04:41
27 Male 121 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:04:59
28 Male 139 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1:05:45
29 Male 157 ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ VASKOSTEAM 1:05:46
30 Male 197 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ TEAM KOUMPAROS 1:06:08
31 Male 2 SHARIF ASHORI 1:06:14
32 Male 97 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:06:20
33 Male 77 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:06:45
34 Male 134 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΧΩΡΑΦΑ 1:07:15
35 Male 107 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΙΝΑΣ SOLEMATES 1:07:27
36 Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΙΛΙΤ 1:07:36
37 Male 112 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΝΙΟΣ ATHENS 1:08:20
38 Male 207 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:45
39 Male 216 ΥΖΕΡΑΪ ΗΛΙΡ 1:08:49
40 Male 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:09:03
41 Male 227 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1:09:05
42 Male 133 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:09:09
43 Male 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 1:09:09
44 Male 86 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΛΙΖΕΡΑΣ 1:09:10
45 Male 159 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ 1:10:55
46 Male 66 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1:11:13
47 Male 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΚΟΥΡΑΣ 1:11:19
48 Female 54 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ MATZUL 1:11:43
49 Male 175 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:13:11
50 Male 38 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 1:13:42
51 Male 100 ΣΩΖΟΣ ΛΑΜΠΑΔΑΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 1:14:02
52 Male 73 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1:15:00
53 Male 151 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ Α.Π.Σ.»ΑΠΟΛΛΩΝ» ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:26
54 Male 1 JAWAD AHMADI 1:16:02
55 Male 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1:16:17
56 Male 45 ΜΑΡΚΟΣ ΔΑΛΜΗΡΑΣ 1:16:35
57 Male 116 ΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1:17:26
58 Male 52 ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1:17:34
59 Male 14 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:17:35
60 Male 206 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:17:52
61 Male 160 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:18:03
62 Male 47 ΑΕΛΞΗΣ ΔΕΛΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΙΓΙΝΑ 1:18:05
63 Male 162 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΩΧΑΙΜΑ 1:18:07
64 Male 168 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ 1:18:30
65 Male 228 BENNY AVRAMY 1:18:41
66 Male 156 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΓΚΟΣ 1:19:07
67 Male 146 ΠΑΝΤΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΑΤΟΜΙΚΑ 1:19:12
68 Male 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΕΛΗΣ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 1:19:23
69 Female 69 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1:19:34
70 Female 122 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 1:19:57
71 Male 91 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΩΣΗΣ 1:20:41
72 Male 94 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ 1:20:50
73 Female 180 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:00
74 Female 3 NERTILA HAKA #RUNBABERUN 1:21:04
75 Female 48 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ 1:21:44
76 Male 78 ΜΑΝΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ CORPO RUNNING TEAM 1:22:03
77 Male 32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 1:22:17
78 Male 218 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:22:24
79 Female 8 ΤΟΝΙΑ ΑΖΑΠΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:22:40
80 Male 51 ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ AMORGOS RUNNING TEAM 1:23:05
81 Male 221 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ 1:23:47
82 Male 127 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΠΑΤΡΑ 1:24:29
83 Male 177 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:24:37
84 Male 213 ΧΡΥΣΟΧΟΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ 1:24:42
85 Male 84 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΕΛΕΡΗΣ ADIDAS RUNNERS 1:24:42
86 Female 29 ΑΝΝΑ ΓΑΛΑΤΑ 1:24:58
87 Female 185 ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΟΜΑΡΑ 1:25:03
88 Male 222 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1:25:16
89 Female 44 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:25:29
90 Male 74 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:29
91 Female 89 ΑΝΝΑ ΚΟΝΔΥΛΗ ΙΑΤΡΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ 1:25:46
92 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ – 1:25:57
93 Male 195 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΣ 1:26:24
94 Male 115 ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ G & Μ – ΧΡΩΜΑ… ΕΛΛΗΝΙΚΟ! 1:26:37
95 Male 21 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:27:17
96 Male 43 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:28:36
97 Male 178 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΕ.ΙΛΙΟΥ 1:28:48
98 Male 129 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ KOKOKO 1:29:17
99 Female 145 ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΑΝΙΔΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:29:27
100 Female 58 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΟΛΩΤΑ CORPO RUNNING TEAM 1:29:35
101 Male 183 ΤΑΣΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ SIM TEAM 1:30:22
102 Female 188 ΜΑΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ SIM TEAM 1:30:22
103 Female 194 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ – 1:30:30
104 Male 226 ΜΠΙΣΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:30:30
105 Male 210 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:32:12
106 Male 211 ΜΠΙΛΙΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:32:29
107 Female 105 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΙΑΠΗ DOUKAS RUNNING TEAM 1:34:20
108 Male 67 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΒΑΚΛΗΣ 1:34:20
109 Male 155 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:42
110 Male 184 ΑΛΕΞΗΣ ΤΖΙΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:00
111 Male 83 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΕΚΑΤΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:35:54
112 Male 201 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1:37:11
113 Male 25 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ 1:37:12
114 Male 20 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:37:12
115 Male 179 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ AMORGOS RUNNING TEAM 1:38:27
116 Male 103 ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΟΠΟΔΗΣ 1:38:51
117 Male 87 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΛΟΒΟΣ 1:39:34
118 Male 150 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1:40:00
119 Male 186 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:40:05
120 Male 209 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 1:40:11
121 Male 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 1:42:59
122 Male 214 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1:43:15
123 Male 27 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΜΠΑΣ 1:44:46
124 Male 152 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1:47:34
125 Male 223 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:48:37
126 Female 41 ΝΙΚΟΛΙΝΑ ΓΡΑΜΜΕΝΙΑΤΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:49:10
127 Female 165 ΜΑΤΙΝΑ ΣΑΜΙΩΤΗ ATHENS 1:51:07
128 Female 142 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1:51:08

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 557 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ AMORGOS RUNNING TEAM 0:18:06
2 Male 678 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΧΕΛΙΩΤΗΣ 0:18:21
3 Male 683 ΜΑΙΚ ΜΠΟΝ 0:18:51
4 Male 621 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:34
5 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ SANTA RUNNING TEAM 0:19:44
6 Male 610 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:20:08
7 Male 577 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΗ 0:20:35
8 Male 685 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 0:22:55
9 Female 625 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ EGALEO 0:23:55
10 Male 591 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ ΑΙΓΙΝΑ 0:23:59
11 Male 692 ΓΙΩΤΑ ΝΑΣΙΚΑ 0:24:03
12 Female 502 TAMARA KOT ΑΘΗΝΑ 0:24:07
13 Male 514 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:12
14 Male 674 ΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:38
15 Male 628 ΜΑΛΔΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:24:43
16 Male 542 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΙΚΑΣ ΑΙΓΙΝΑ 0:25:00
17 Male 642 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:25:02
18 Male 544 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 0:25:06
19 Male 671 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 0:25:10
20 Male 686 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ 0:25:15
21 Male 552 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:25:48
22 Male 638 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΔΥΠ 0:25:52
23 Female 516 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ CORPO RUNNING TEAM 0:26:06
24 Male 581 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:26:07
25 Female 507 EITAN BARDA 0:27:08
26 Male 565 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:27:23
27 Female 600 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΝΟΥ CORPO RUNNING TEAM 0:27:34
28 Male 554 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΖΗΓΟΥΡΗΣ G&M…ΧΩΜΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 0:27:54
29 Male 607 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΣΕΑΣ 0:28:00
30 Male 690 HENRY NILSON 0:28:03
31 Female 506 LOUISE PASQUIERS COURIR A ATHENES 0:28:03
32 Male 614 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΓΚΙΣΤΡΙ 0:28:21
33 Female 510 ΔΑΝΑΗ ΑΛΕΞΑΚΗ CORPO RUNNING TEAM 0:28:24
34 Male 592 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΠΙΔΑΚΗΣ ΑΙΓΙΝΑ 0:28:33
35 Female 641 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 0:28:34
36 Male 582 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ 0:28:37
37 Male 551 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:37
38 Male 524 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ 0:28:40
39 Female 661 ΣΠΑΤΑ ΑΛΜΑ 0:28:53
40 Female 648 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΑΤΣΗ 0:29:01
41 Male 680 ΠΕΤΡΟΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 0:29:37
42 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΛΛΙΟΣ CORPO RUNNING TEAM 0:29:43
43 Male 639 ΝΙΚΟΣ ΕΛΡΑΝΤΟ ΑΘΗΝΑ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 0:29:53
44 Male 536 ΜΑΞΙΜΟΣ ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ 0:29:53
45 Female 632 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΑΣΑΡΩΛΗ ΕΥΚΛΗΣ 0:30:31
46 Male 528 ΝΙΚΟΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:34
47 Male 688 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ 0:30:35
48 Female 587 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 0:31:17
49 Female 645 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ NOVA SPORTS RUNNING TEAM 0:31:35
50 Male 509 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:31:46
51 Male 585 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 0:32:05
52 Male 571 BATSFORD JOHN ΑΡΙΑΔΝΗ 0:32:18
53 Female 620 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:32:18
54 Male 517 TAMΠΟΥΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:32:20
55 Female 500 ORELA DINDI 0:32:24
56 Female 612 ΓΙΩΤΑ ΝΑΣΙΚΑ 0:32:28
57 Female 523 ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΒΑΡΒΟΥΖΟΥ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:32:31
58 Male 694 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΙΠΙΡΗΣ 0:32:42
59 Male 693 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΛΥΚΟΒΟΥΝΙΤΗΣ 0:32:43
60 Male 627 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 0:32:45
61 Male 654 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ 0:32:47
62 Male 529 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗ 0:32:47
63 Female 656 ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 0:33:16
64 Male 673 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΑΣ 0:33:33
65 Female 508 BEERY BARDA CORPO RUNNING TEAM 0:33:41
66 Male 626 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:33:48
67 Male 504 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:33:50
68 Male 691 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 0:33:51
69 Male 667 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΧΑΡΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:34:06
70 Male 549 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΣ VICTUS RUNNING TEAM 0:34:12
71 Male 530 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ 0:34:19
72 Male 630 ΜΑΞΙΜΟΣ ΡΙΖΑΣ CORPO RUNNING TEAM 0:34:59
73 Female 513 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ SANTA RUNNING TEAM 0:35:25
74 Male 682 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΛΑΚΗ 0:35:46
75 Male 684 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 0:36:20
76 Male 668 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΟΡΟΖΗΣ 0:36:38
77 Female 576 ΕΡΜΙΟΝΗ ΚΟΜΝΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:36:47
78 Female 663 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 0:36:57
79 Male 511 YUVAL AVRAMI 0:37:02
80 Female 531 ΜΑΡΙΑ ΒΡΕΤΤΟΥ 0:37:40
81 Male 677 ΕΙΡΗΝΗ ΛΥΤΙΝΑ 0:37:46
82 Female 503 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:38:08
83 Female 629 ΣΤΕΛΛΑ ΡΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:38:42
84 Male 675 SUE RATTLEY 0:38:50
85 Female 637 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΑΚΩΤΟΥ SIM TEAM 0:38:56
86 Male 681 ΝΑΤΑΛΙΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 0:39:38
87 Female 608 ΑΘΗΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 0:39:55
88 Female 655 ΕΛΛΗ ΤΣΕΝΕ ΑΘΗΝΑ 0:39:56
89 Female 578 ΑΘΗΝΑ ΚΟΠΙΤΩΡΗ 0:40:19
90 Female 660 ΜΥΡΤΩ ΦΑΝΑΡΙΩΤΗ CORPO RUNNING TEAM 0:40:19
91 Female 525 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΑΙΓΙΝΑ 0:40:21
92 Female 532 ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΚΗ NOVA SPORTS RUNNING TEAM 0:40:26
93 Male 672 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΛΛΗ 0:41:04
94 Female 604 ΑΝΝΑ ΜΗΤΣΙΟΥ 0:41:38
95 Female 505 FLORENCE PASQUIERS COURIR A ATHENES 0:41:40
96 Male 633 ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΧΙΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:41:57
97 Female 659 ΦΙΛΟΘΕΗ ΤΣΩΝΗ 0:41:58
98 Male 515 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ, ΑΘΗΝΑ 0:42:02
99 Female 617 ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ CORPO RUNNING TEAM 0:42:15
100 Male 586 ΝΙΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 0:42:17
101 Male 584 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 0:42:18
102 Female 579 ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΟΡΩΝΑΚΗ ATHENS 0:42:49
103 Female 580 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΟΡΩΝΑΚΗ ATHENS 0:43:05
104 Male 679 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 0:43:15
105 Male 676 JOHN RATLEY 0:43:44
106 Female 664 ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΑΛΚΟΥ 0:43:47
107 Male 546 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 2WAYFERRIES RUNNING TEAM 0:43:48
108 Female 538 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:44:17
109 Male 547 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ Σ Δ Υ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:44:25
110 Female 635 ΟΛΓΑ ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ SIM TEAM 0:45:27
111 Male 537 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:45:40
112 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΠΟΡΗΣ ΑΙΓΙΝΑ 0:46:19
113 Female 568 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΑΡΑΛΛΗ ATHENS 0:46:20
114 Female 606 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΠΑΓΤΖΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:46:20
115 Male 689 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΓΙΟΥΛΗΣ 0:46:21
116 Female 650 ΕΦΗ ΤΡΕΣΣΟΥ 0:46:42
117 Male 611 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΟΥΝΙΑΣ 0:46:45
118 Female 601 ΦΑΝΗ ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:47:05
119 Male 575 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΟΓΙΑΣ 0:47:08
120 Male 570 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΑΡΓΟΣ 0:47:42
121 Male 687 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΣ 0:49:02
122 Female 574 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΙΤΣΑΡΑ ΣΔΥΠ 0:49:26
123 Male 512 AMIT AVRAMI 1:21:32

Previous ArticleNext Article

Grammos Mountain Run – Αποτελέσματα

Grammos Mountain Run - Αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ
Γ.Κ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 26 KONSTANTINOS GIANNOPOULOS Male M18-49 1984 Greek DYNAFIT / MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 02:28:38
2 24 MIHAIL KALLIMANIS Male M18-49 1997 Greek THE RUNNER’S PROJECT / FIFTH ELEMENT 02:34:28
3 67 DIMITRIOS ZIAMPIRIS Male M18-49 1976 Greek TECNICA HELLAS 02:41:57
4 6 ANASTASIOS TSAKALOS Male M18-49 1973 Greek 03:09:54
5 20 SPYRIDON KROKIDAS Male M18-49 1976 Greek dromeis Zalogou 03:11:35
6 49 VASILEIOS SPYROPOULOS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:15:10
7 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
8 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
10 62 STAVROS EVANGELOU Male M18-49 1971 Greek TEAM KONIΤΣΑ 03:26:27
11 64 DIMITRIOS SIARAMPIS Male M18-49 1981 Greek 03:30:00
12 47 DIMITRIS NIKOLAOU Male M18-49 1983 Greek 03:30:49
13 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07
14 54 ANGELOS KOTSINAS Male M18-49 1989 Greek 03:38:00
15 21 SAKIS ORIVATIS Male M50-59 1966 Greek ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:45:10
16 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
17 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44
18 61 DIMITRIOS GKOUNTIS Male M18-49 1980 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:45
19 60 VASILEIOS MPAMPAS Male M18-49 1980 Greek ΕΛΞΙΣ FITNESS CLUB 03:49:10
20 50 GEORGIOS TOMTSIDIS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:50:07
21 48 CHRISTOS CHRISTIANOS Male M18-49 1982 Greek DYNAFIT 03:54:20
22 31 GEORGIA SIOZIOU Female W18-49 1978 Greek Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων/sky women running team 03:56:31
23 14 EFTHYMIOS MIKROGIANNAKIS Male M18-49 1983 Greek 03:59:10
24 15 PANAGIOTIS TELLIS Male M18-49 1970 Greek DEREKAS ENDURANCE COACHING 04:01:10
25 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45
26 17 GEORGIOS TOKIS Male M18-49 1993 Greek 04:03:47
27 25 ANNA SIAFAKA Female W18-49 1991 Greek MONOMAXOI 04:04:49
28 38 ATHANASIOS VLACHAKIS Male M18-49 1978 Greek 04:05:39
29 13 LOUKAS DOUDOUMIS Male M18-49 1979 Greek 04:15:20
30 12 SPYROS GKOUGKETAS Male M50-59 1969 Greek lau lau team 04:18:53
31 23 BASILIS KARALIS Male M18-49 1971 Greek Σύλογος Μαραθωνοδόμων Ν Λάρισας 04:18:54
32 2 GEORGIOS DEDES Male M18-49 1975 Greek Running Winners / Outdoor Games Running Team 04:23:32
33 51 SPYROS KYRTZOGLOU Male M18-49 1980 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:29:05
34 28 GIORGOS SPILIOTOPOULOS Male M18-49 1977 Greek Xaladritsa run 04:30:20
35 37 MANOLIS NOUSIS Male M18-49 1984 Greek Smokers 04:32:10
36 52 ELEFTHERIOS SINIS Male M18-49 1976 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:33:25
37 43 NIKOS VAGENAS Male M18-49 1972 Greek E.O.S KONITSAS 04:33:28
38 44 XRISTOS SERAS Male M18-49 1970 Greek E.O.S KONITAS 04:33:30
39 10 ALEKSANDRA ALEKSIADOU Female W18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:56
40 11 ATHANASIOS SIOUTKOS Male M18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:57
41 30 LAMPRINI STYLIOU Female W18-49 1990 Greek Φλόγα 04:41:55
42 66 ANASTASIOS DIMITRIADIS Male M18-49 1983 Greek 04:41:56
43 56 CHRISTOS POLATSIDIS Male M50-59 1960 Greek ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:43:22
44 32 IOANNIS GIOTIS Male M18-49 1981 Greek 04:47:51
45 34 DIMITRIS TAMTAMIS Male M50-59 1969 Greek SEVEN SPOT 04:48:59
46 46 MARIA OVRENOVITS Female W18-49 1973 Greek VRAHOS TEAM 04:52:23
47 57 KONSTANTINA KOTROTSIOU Female W50+ 1965 Greek 05:00:59
48 35 CHRISTOS BECHTSIS Male M50-59 1965 Greek SEVEN SPOT 05:07:09
49 58 CHRISTOS TASOULAS Male M18-49 1979 Greek 05:07:10
50 45 NIKOLAOS KAIDETSIS Male M50-59 1968 Greek SDYTH 05:14:52
51 42 FOTIS KAZIANIS Male M50-59 1969 Greek SDI 05:15:35
52 36 GIORGIOS KALENTERIDIS Male M60+ 1951 Greek SDYTH 05:16:30
53 3 SOTIRIS GIANNIOTIS Male M50-59 1960 Greek Baliotis trail 05:24:17
54 5 ANNA-MARIA PAPAIOANNOU Female W50+ 1967 Greek EOΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 05:29:34
55 4 PERIKLIS BOUSBOURAS Male M50-59 1966 Greek 05:29:35
56 22 GEORGE MICHAILIDIS Male M18-49 1976 Greek 05:29:59
57 16 DIMITRIOS KOLIAS Male M18-49 1979 Greek 05:32:48
58 1 SPYROS PAPANIKOLAOU Male M50-59 1966 Greek Mastoremata 05:32:49
59 33 BASILIKI TSOUNI Female W50+ 1969 Greek ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΥΡΜΠΙΑΝΗΣ 06:30:00
60 19 THEODOROS VOULISTIOTIS Male M50-59 1965 Greek dromeis Zalogou DNF
61 41 ARETI AGGELI Female W18-49 1970 Greek SDI DNF

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
ΚΑΤ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
2 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
3 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07

ΑΝΔΡΕΣ 60+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
2 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
3 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 – Αποτελέσματα

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 - Αποτελέσματα

A/A Ονοματεπώνυμο Φύλλο Χρόνος αγώνα
186 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ανδρας 0:35:50
239 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:36:20
319 Φραγκούλης Άγγελος – Ανδρας 0:37:47
193 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ Ζευς Πιεριας Ανδρας 0:38:22
80 Ζαρκάδας Νικόλαος Ελεύθερα αθλούμενος Ανδρας 0:38:34
293 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:38:53
143 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:39:56
129 Κουτσουμπές Απόστολος Σύλλογος Δρομέων Βόλου Ανδρας 0:40:24
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ——- Ανδρας 0:41:03
63 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:41:11
164 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ kourkourikis group /aias kilkis Ανδρας 0:41:54
87 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki Ανδρας 0:42:40
84 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:43:02
321 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΝΤΟΣ Ανδρας 0:43:14
162 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ Ανδρας 0:43:30
190 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:43:52
336 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ θεσσαλονικη Ανδρας 0:43:58
81 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ DADUNAS RUNNING TEAM Ανδρας 0:44:03
132 Κραγιόπουλος Παύλος ανεξάρτητος Ανδρας 0:44:29
22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:44:33
245 Ποιμενιδης Δημητριος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:28
217 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Ανδρας 0:45:34
220 Παπαδοπουλος Δημοσθενης ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:47
128 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:46:09
194 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ανδρας 0:46:28
198 Νούλης Ιωάννης ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:46:48
113 Κοζανίτη Ελένη ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ Γυναίκα 0:47:06
267 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 0:48:28
328 KOLA ROLANT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:48:42
67 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ Ανδρας 0:48:46
255 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΟΛΕΡΑΣ ΨΑΡΑΓΟΡΑ <<Ο ΣΟΥΛΗΣ>> Ανδρας 0:48:52
332 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 0:48:53
315 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:48:58
74 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:49:16
284 ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. Ανδρας 0:49:19
202 Ξεφτερης Γιωργος Αρχέλαος Handball has Ανδρας 0:49:25
47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ Ανδρας 0:49:35
197 Νικολάου Γρηγόρης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:49:38
261 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 0:50:04
69 Δελόγλου Στελιος ΣΔΥ Κιλκίς Ανδρας 0:50:49
182 ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ζευς πιεριας Ανδρας 0:50:54
269 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:51:23
340 Χόκια Λιντίτα Ο.Μ.Γ. Γυναίκα 0:51:17
242 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ιερέας) ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:51:18
97 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανδρας 0:51:27
375 ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ανδρας 0:51:29
264 Σιακκας Ανέστης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:51:37
270 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Baliotis Nature Trail Ανδρας 0:51:38
351 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 0:51:39
311 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρας 0:51:48
236 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΡΓΙΟΣ anejarthtos Ανδρας 0:51:50
214 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 0:51:51
33 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 111ΠΜ Ανδρας 0:52:05
26 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ Ανδρας 0:52:32
103 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:52:39
155 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Ανδρας 0:53:28
297 Τοπαλιδης Παντελης – Ανδρας 0:53:32
278 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:53:46
357 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρας 0:54:04
121 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:54:14
3 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:54:23
16 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ @altusrunning Ανδρας 0:54:24
99 Καπελλάκης Γεράσιμος Ζεύς Ανδρας 0:54:28
140 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Γυναίκα 0:54:30
78 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ανεξάρτητος Ανδρας 0:54:35
118 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:54:40
17 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:54:50
206 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 0:54:51
342 ΧΡΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:54:57
147 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΩΜΓ Ανδρας 0:55:10
92 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:55:21
280 Τασούδης Δημήτρης ανεξάρτητος Ανδρας 0:55:25
146 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:55:33
300 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:00
354 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναίκα 0:56:02
231 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κατερίνη Ανδρας 0:56:07
191 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:25
46 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:56:27
39 Γατσιός Διονύσιος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:31
110 ΚΑΤΣΙΟΎΛΑΣ ΖΉΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Ανδρας 0:56:33
253 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:35
163 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:56:51
240 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 0:57:07
73 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:57:12
45 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:57:15
229 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ Ανδρας 0:57:39
282 Τασούλης Δήμος Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών Ανδρας 0:57:40
235 ΠΑΤΕΡΑ ΑΝΝΑ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 0:57:59
327 Χάντας Δημήτρης Ανδρας 0:58:18
330 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κατερίνη Ανδρας 0:58:22
98 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.δ.υ.θ Ανδρας 0:58:26
248 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Ανδρας 0:58:29
345 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Γυναίκα 0:58:31
211 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:58:47
52 ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομικών Ανδρας 0:58:50
331 Χασιωτη Φανη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Γυναίκα 0:59:06
337 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:59:08
212 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:59:26
60 ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ Ανεξάρτητη Γυναίκα 0:59:27
159 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:59:30
181 ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΒ Ανδρας 0:59:39
329 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Ανδρας 0:59:40
165 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Ανδρας 0:59:45
169 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:59:51
188 Μποταΐτης Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:00:17
178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Ανδρας 1:00:19
343 ΧΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:24
243 Περπεριδου Αναστασία Fit team Γυναίκα 1:00:26
333 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:00:27
312 ΤΣΙΡΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:33
302 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:00:33
358 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΩΜΓ Ανδρας 1:00:43
120 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟ Ανδρας 1:01:00
275 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:01
209 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:26
123 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ανδρας 1:01:40
70 ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:00
100 ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – Ανδρας 1:02:08
355 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΘ Ανδρας 1:02:27
31 Βασιουρής Κωνσταντίνος ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:02:34
96 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – Ανδρας 1:02:38
244 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 1:02:42
353 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:56
104 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΆΣ Zeys Ανδρας 1:02:58
230 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:59
279 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Kourkourikis Training Group Ανδρας 1:03:02
6 Petzold Mirjam ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
5 Panagiotidis Zacharias P. ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
222 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΠΡΌΔΡΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 1:03:44
82 Ζέρβας Κωνσταντίνος HEROIC BLOODLINE ULTRA Ανδρας 1:04:09
160 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ανεστης RUNNERS EDESSAS Ανδρας 1:04:12
223 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔΠ ´´ΖΕΥΣ´´ Ανδρας 1:04:13
41 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:04:23
136 ΚΡΥΒΟΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 1:04:24
350 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 1:04:46
347 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:04:50
10 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ — Ανδρας 1:04:55
292 ΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ανδρας 1:04:56
266 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:05:03
289 ΤΖΙΟΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:05:04
36 ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:05:06
119 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ zeus Ανδρας 1:05:12
288 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ KATERINI Ανδρας 1:05:26
7 Spranger Matthias ανεξάρτητος Ανδρας 1:05:55
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ IFRESH Ανδρας 1:06:08
151 Λιολιος Σπυρίδων Katerini Ανδρας 1:06:21
199 Ντόβα Ευμορφία Σύλλογος Δρομέων Βόλου Γυναίκα 1:06:27
310 Τσιρακιδης Χρηστος Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ Ανδρας 1:06:28
32 Βαστάζος Νικόλαος Active gym Ανδρας 1:07:01
54 Γκαρλαουνης Βαγγελης Απσδζευς πιερειας Ανδρας 1:07:03
142 Λαζαριδης Κωνσταντίνος Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Ανδρας 1:07:09
226 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ κατερινη Γυναίκα 1:07:18
2 ΜΠΟΥΣΑΤΑ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Γυναίκα 1:07:25
348 FREDY SMITH ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:07:26
259 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας Ανδρας 1:07:29
263 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γυναίκα 1:07:30
286 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 1:07:39
23 Αντωνακης Γεωργιος antoni21 running team Ανδρας 1:07:46
189 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητη Γυναίκα 1:07:48
281 Τασούδης Θάνος ΣΔΥΘ Ανδρας 1:08:02
316 Τσορμπατζιδης Ραφαελο Κατερινη Ανδρας 1:08:06
102 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:08
295 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:08:11
174 ΜΠΑΓΓΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:08:15
75 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:25
324 Φωτιαδου Στελλα ανεξαρτητη Γυναίκα 1:08:26
246 ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΣΔΒ Γυναίκα 1:08:33
276 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:08:36
187 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 1:08:38
91 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:26
346 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:09:28
95 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:29
184 Μπέης Κωνσταντίνος ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:09:30
21 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:35
299 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:09:39
314 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ . Γυναίκα 1:11:32
43 ΓΙΑΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Γ.Ε.Β Γυναίκα 1:11:50
173 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 1:12:08
71 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessaloniki Γυναίκα 1:12:10
158 Ματάτης Θωμάς Ανεξάρτητος Θεσσαλονίκη Ανδρας 1:12:35
125 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ Γυναίκα 1:12:44
89 ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ Ανδρας 1:12:54
122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρας 1:14:03
25 Αραπιδης Βαγγελης Βεροια Ανδρας 1:14:55
148 ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Γυναίκα 1:16:23
258 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:17:30
30 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ανεξαρτητος Ανδρας 1:18:10
29 Βακουφτσής Δημήτριος ανεξάρτητος Ανδρας 1:19:11
108 καστανας πετρος ομαδα μαραθωνιου γιαννιτσων Ανδρας 1:19:48
219 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:19:49
167 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:20:37
201 Ξενιδου Ελευθερια Η στέγη της αγαπης Γυναίκα 1:20:44
34 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:21:37
260 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:21:49
205 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:22:00
301 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) Ανδρας 1:22:28
131 Κουφουγεωργίου Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:23:25
135 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:23:33
88 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:24:08
68 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:24:15
227 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:24:24
296 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Γυναίκα 1:24:25
126 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν είμαι σε Σύλλογο Ανδρας 1:24:38
109 Κατσαρος Αναστάσιος Κατερινη Ανδρας 1:24:39
20 ΚΟΡΝΙΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρας 1:27:33
247 Προυσκα Μαρια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:27:46
256 ΣΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:28:43
204 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:29:35
59 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:30:44
224 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναίκα 1:32:11
14 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:32:12
145 ΛΑΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ορειβατικός Σύλλογος Αιγινίου Ανδρας 1:34:21
352 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Ανδρας 1:34:22
55 ΓΚΕΜΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:07
28 Βακουφτσής Βασίλειος ανεξάρτητος Ανδρας 1:35:09
268 Σκλιοπίδης Ευάγγελος ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:10

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ 19:03:31

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 356 ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΌ ΑΦΕΤΗΡΙΑ 240

ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ 216 ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ 39 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ 177 ΑΝΔΡΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 20:35:41 ΜΕ ΧΡΟΝΟ 1:35:10

x

Send this to a friend