15ος Γύρος Νέας Σμύρνης – Αποτελέσματα

15ος Γύρος Νέας Σμύρνης - Αποτελέσματα

ΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 15ος ΓΥΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2019
Rank  Category Gender BIB Name Club start 7km
1 ALL Male 645 NΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ – 0:26:34
2 ALL Male 489 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΤΑΜΚΑΣ ΑΘΗΝΑ – 0:27:06
3 ALL Male 661 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ MARATHON CLUB – 0:27:12
4 ALL Male 135 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΟΥΛΙΑΝΟΣ MY ATHLETE – 0:28:04
5 ALL Male 757 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΠΟΚΙΑΣ – 0:28:13
6 ALL Male 623 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:28:29
7 ALL Male 244 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΒΥΡΩΝΑΣ – 0:29:33
8 ALL Male 124 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:30:18
9 ALL Male 304 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:30:22
10 ALL Male 58 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΝΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – 0:30:22
11 ALL Male 764 ΚΑΖΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:00:01.446 (00:00:00) 0:30:35.843 (00:30:34)
12 ALL Male 644 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΑΘΗΝΑ – 0:30:45
13 ALL Male 210 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ – 0:31:06
14 ALL Male 591 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΣ ΑΛΙΜΟΣ 0:00:00.576 (00:00:00) 0:31:07.910 (00:31:07)
15 ALL Male 128 ΛΟΥΗΣ ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ADIDAS RUNNERS ATHENS – 0:31:11
16 ALL Male 715 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΚΟΡΕΛΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02.016 (00:00:00) 0:31:31.100 (00:31:29)
17 ALL Male 170 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΥΜΟΥΛΙΑΚΑΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ 0:00:02.080 (00:00:00) 0:31:45.403 (00:31:43)
18 ALL Male 446 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:01.320 (00:00:00) 0:31:53.093 (00:31:51)
19 ALL Male 75 ΝΙΚΟΣ ΒΑΠΟΡΙΔΗΣ ΣΔΥΠ 0:00:00.913 (00:00:00) 0:32:00.273 (00:31:59)
20 ALL Male 634 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΤΑΚΗΣ AFORDAKOS TEAM – 0:32:01
21 ALL Male 775 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 0:00:07.440 (00:00:00) 0:32:01.540 (00:31:54)
22 ALL Male 598 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΝΤΑΣ 0:00:00.143 (00:00:00) 0:32:15.276 (00:32:15)
22 ALL Male 756 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ – 0:32:18
23 ALL Male 731 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:05.530 (00:00:00) 0:32:22.230 (00:32:16)
24 ALL Male 759 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ 0:00:09.583 (00:00:00) 0:32:24.420 (00:32:14)
25 ALL Male 358 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:32:27
26 ALL Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΓΚΟΣ BEGOS RICAMBI RUNNING TEAM 0:00:02.453 (00:00:00) 0:32:33.963 (00:32:31)
27 ALL Male 650 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΑΝΤΙΔΚΙΣ NALU RUNNING TEAM 0:00:01.500 (00:00:00) 0:32:36.790 (00:32:35)
28 ALL Male 770 ΜΠΟΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:00:14.450 (00:00:00) 0:32:41.590 (00:32:27)
29 ALL Male 438 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΣΛΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:02.560 (00:00:00) 0:32:46.480 (00:32:43)
30 ALL Male 388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΓΑΡΑΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ – 0:33:01
31 ALL Male 439 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑΣ 0:00:01.243 (00:00:00) 0:33:01.980 (00:33:00)
32 ALL Male 673 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:05.020 (00:00:00) 0:33:21.796 (00:33:16)
33 ALL Male 86 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΦΑΚΗΣ THE BAND OF THE RUNNERS 0:00:00.773 (00:00:00) 0:33:23.790 (00:33:23)
34 ALL Male 690 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ 0:00:21.730 (00:00:00) 0:33:43.780 (00:33:22)
35 ALL Female 505 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ – 0:33:49
36 ALL Male 521 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΚΩΝΒΑΣ 0:00:02.240 (00:00:00) 0:33:49.980 (00:33:47)
37 ALL Male 215 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:00:02.006 (00:00:00) 0:33:50.403 (00:33:48)
38 ALL Male 561 ΝΙΚΟΣ ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0:00:00.953 (00:00:00) 0:33:55.903 (00:33:54)
39 ALL Male 616 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΩΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.103 (00:00:00) 0:33:59.713 (00:33:58)
40 ALL Male 181 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 0:00:02.933 (00:00:00) 0:34:05.600 (00:34:02)
41 ALL Female 648 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΡΟΛΗ ΣΑΦΑΝΣ – 0:34:06
42 ALL Male 417 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΝΗΜΑΤΙΔΗΣ – 0:34:13
43 ALL Male 391 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:00:22.680 (00:00:00) 0:34:15.350 (00:33:52)
44 ALL Female 542 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ – 0:34:19
45 ALL Male 21 ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:03.843 (00:00:00) 0:34:32.050 (00:34:28)
46 ALL Male 114 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΛΙΔΑΚΗΣ ΣΥΝΤΡΕΧΤΕΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0:00:07.430 (00:00:00) 0:34:33.546 (00:34:26)
47 ALL Male 586 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 0:00:05.590 (00:00:00) 0:34:36.546 (00:34:30)
48 ALL Male 414 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:00:01.446 (00:00:00) 0:34:39.903 (00:34:38)
49 ALL Male 286 ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:15.153 (00:00:00) 0:34:42.416 (00:34:27)
50 ALL Male 590 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ THE BAND OF THE RUNNERS 0:00:01.956 (00:00:00) 0:34:47.170 (00:34:45)
51 ALL Male 146 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:33.166 (00:00:00) 0:34:48.980 (00:34:15)
52 ALL Male 127 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΙΟΛΕΚΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:33.423 (00:00:00) 0:34:49.343 (00:34:15)
53 ALL Male 748 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02.860 (00:00:00) 0:34:53.093 (00:34:50)
54 ALL Male 626 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΡΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 0:00:04.853 (00:00:00) 0:34:54.600 (00:34:49)
55 ALL Female 740 ΕΛΕΝΗ ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ 0:00:00.140 (00:00:00) 0:35:00.980 (00:35:00)
56 ALL Male 109 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΥΡΤΣΑΣ 0:00:11.560 (00:00:00) 0:35:12.810 (00:35:01)
57 ALL Male 611 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 0:00:02.110 (00:00:00) 0:35:22.466 (00:35:20)
58 ALL Male 246 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:04.803 (00:00:00) 0:35:28.646 (00:35:23)
59 ALL Male 687 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΠΑΟ ΑΡΧΑΙΩΝ ΛΕΤΡΙΝΩΝ 0:00:06.123 (00:00:00) 0:35:38.896 (00:35:32)
60 ALL Male 92 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΡΓΗΣ 0:00:02.166 (00:00:00) 0:35:46.793 (00:35:44)
61 ALL Male 702 ΝΤΑΝΙΕΛ ΤΣΕΓΚΛΑΖ – 0:35:52
62 ALL Male 372 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΣ – 0:36:02
63 ALL Male 773 ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – 0:36:10
64 ALL Male 416 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 0:00:12.940 (00:00:00) 0:36:14.246 (00:36:01)
65 ALL Female 741 ΦΑΙΗ ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:00.640 (00:00:00) 0:36:14.513 (00:36:13)
66 ALL Male 227 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:05.053 (00:00:00) 0:36:19.496 (00:36:14)
67 ALL Male 481 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:05.350 (00:00:00) 0:36:21.866 (00:36:16)
68 ALL Male 461 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:04.446 (00:00:00) 0:36:25.926 (00:36:21)
69 ALL Male 430 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18.886 (00:00:00) 0:36:32.056 (00:36:13)
70 ALL Male 710 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΣ 0:00:07.683 (00:00:00) 0:36:37.936 (00:36:30)
71 ALL Male 153 ΡΑΦΑΗΛ ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07.273 (00:00:00) 0:36:42.013 (00:36:34)
72 ALL Male 198 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΖΟΥΛΟΥ – 0:36:43
73 ALL Male 382 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:10.960 (00:00:00) 0:36:43.760 (00:36:32)
74 ALL Male 436 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΟΥΚΑΣ ΣΕΛΗΝΙΑ 0:00:37.956 (00:00:00) 0:36:47.866 (00:36:09)
75 ALL Male 359 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – 0:36:49
76 ALL Male 429 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ THE SPOT 0:00:30.930 (00:00:00) 0:36:58.116 (00:36:27)
77 ALL Male 670 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ – 0:37:08
78 ALL Male 649 ΧΑΡΗΣ ΣΟΥΡΗΣ COSMOTE – 0:37:12
79 ALL Male 229 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 0:00:38.203 (00:00:00) 0:37:12.936 (00:36:34)
80 ALL Male 295 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0:00:02.226 (00:00:00) 0:37:14.496 (00:37:12)
81 ALL Female 725 ΕΥΑΝΘΙΑ ΦΩΚΑ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02.666 (00:00:00) 0:37:14.630 (00:37:11)
82 ALL Male 696 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ 0:00:03.316 (00:00:00) 0:37:16.806 (00:37:13)
83 ALL Male 695 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΠΑΤΣΑΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:03.300 (00:00:00) 0:37:16.996 (00:37:13)
84 ALL Male 174 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ RANNER STOR..!! 0:00:04.693 (00:00:00) 0:37:36.246 (00:37:31)
85 ALL Male 455 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:04.643 (00:00:00) 0:37:36.996 (00:37:32)
86 ALL Female 60 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ THE SPOT 0:00:30.743 (00:00:00) 0:37:44.130 (00:37:13)
87 ALL Male 497 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:02.383 (00:00:00) 0:37:44.700 (00:37:42)
88 ALL Male 263 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ (ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ) 0:00:10.183 (00:00:00) 0:37:46.806 (00:37:36)
89 ALL Male 568 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:14.183 (00:00:00) 0:37:49.496 (00:37:35)
90 ALL Male 643 ΤΑΚΗΣ ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:00:03.973 (00:00:00) 0:37:55.996 (00:37:52)
91 ALL Male 478 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ LOS MADRILENOS 0:00:12.363 (00:00:00) 0:38:00.246 (00:37:47)
92 ALL Male 653 ΑΝΝΑ ΣΠΥΡΗ – 0:38:01
93 ALL Male 633 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΕΤΑΚΗΣ – 0:38:03
94 ALL Male 761 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:00:02.853 (00:00:00) 0:38:06.366 (00:38:03)
95 ALL Female 43 ΗΡΩ ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:03.710 (00:00:00) 0:38:09.246 (00:38:05)
96 ALL Male 750 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:01.440 (00:00:00) 0:38:10.746 (00:38:09)
97 ALL Male 144 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ THE SPOT 0:00:32.243 (00:00:00) 0:38:14.806 (00:37:42)
98 ALL Male 264 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ 0:00:09.746 (00:00:00) 0:38:17.020 (00:38:07)
99 ALL Male 306 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ 1 EPAL PERAMATOS 0:00:08.656 (00:00:00) 0:38:17.093 (00:38:08)
100 ALL Male 660 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:11.583 (00:00:00) 0:38:18.770 (00:38:07)
101 ALL Male 314 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 0:00:06.336 (00:00:00) 0:38:23.936 (00:38:17)
102 ALL Male 774 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΠΟΤΑΣ 0:00:03.700 (00:00:00) 0:38:34.936 (00:38:31)
103 ALL Male 799 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΜΕΑΣ 0:00:24.960 (00:00:00) 0:38:35.246 (00:38:10)
104 ALL Male 700 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:03.603 (00:00:00) 0:38:36.686 (00:38:33)
105 ALL Male 734 ΝΙΚΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:00:20.790 (00:00:00) 0:38:36.866 (00:38:16)
106 ALL Male 308 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ ΑΘΗΝΑ – 0:38:40
107 ALL Male 642 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.276 (00:00:00) 0:38:41.306 (00:38:40)
108 ALL Male 447 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΖΑΝΗΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:38:42
109 ALL Male 294 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:15.800 (00:00:00) 0:38:46.496 (00:38:30)
110 ALL Male 716 ΝΙΚΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 0:00:30.350 (00:00:00) 0:38:48.186 (00:38:17)
111 ALL Male 574 ΝΙΚΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 0:00:13.666 (00:00:00) 0:38:48.306 (00:38:34)
112 ALL Male 14 ΧΑΛΕΝΤ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ – 0:38:55
113 ALL Male 504 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΥΛΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:00.330 (00:00:00) 0:39:00.496 (00:39:00)
114 ALL Female 151 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΙΑΚΗ ATHENS 0:00:10.686 (00:00:00) 0:39:01.996 (00:38:51)
115 ALL Male 587 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΑΣΣΑΣ – 0:00:21.843 (00:00:00) 0:39:02.556 (00:38:40)
116 ALL Male 747 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 0:00:10.513 (00:00:00) 0:39:04.090 (00:38:53)
117 ALL Female 652 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS – 0:39:11
118 ALL Male 245 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ – 0:39:13
119 ALL Male 511 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:06.916 (00:00:00) 0:39:21.683 (00:39:14)
120 ALL Male 527 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:34.320 (00:00:00) 0:39:23.710 (00:38:49)
121 ALL Male 269 ΧΑΡΗΣ ΚΑΨΑΛΗΣ EYKLHS 0:00:22.673 (00:00:00) 0:39:23.746 (00:39:01)
122 ALL Male 256 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΟΣ ACTIVE MONKEYS 0:00:08.906 (00:00:00) 0:39:27.936 (00:39:19)
123 ALL Male 699 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ PILABOX 0:00:08.150 (00:00:00) 0:39:28.190 (00:39:20)
124 ALL Male 255 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΟΣ ACTIVE MONKEYS – 0:39:29
125 ALL Male 552 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00.240 (00:00:00) 0:39:30.306 (00:39:30)
126 ALL Female 465 ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΥΛΩΝΑ 0:00:26.886 (00:00:00) 0:39:33.210 (00:39:06)
127 ALL Male 677 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΑΪΦΑΚΟΣ 0:00:06.386 (00:00:00) 0:39:37.116 (00:39:30)
128 ALL Male 344 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 0:00:19.633 (00:00:00) 0:39:39.683 (00:39:20)
129 ALL Male 212 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΪΜΑΚΗΣ 0:00:05.923 (00:00:00) 0:39:40.316 (00:39:34)
130 ALL Male 746 ΣΤΕΛΙΟΣ ΧΡΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:32.040 (00:00:00) 0:39:50.246 (00:39:18)
131 ALL Male 624 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ 0:00:15.340 (00:00:00) 0:39:51.306 (00:39:35)
132 ALL Male 738 ΤΑΣΟΣ ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ 0:00:09.190 (00:00:00) 0:39:52.683 (00:39:43)
133 ALL Male 301 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΡΡΕΣ ATHENS 0:00:15.510 (00:00:00) 0:39:56.056 (00:39:40)
134 ALL Male 202 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:40:09
135 ALL Male 657 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΠΥΡΟΥ 0:00:21.976 (00:00:00) 0:40:12.496 (00:39:50)
136 ALL Male 356 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ 0:00:16.770 (00:00:00) 0:40:13.873 (00:39:57)
137 ALL Male 2 CHASSAN KISKI INDIVIDUAL 0:00:32.760 (00:00:00) 0:40:24.030 (00:39:51)
138 ALL Male 727 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΩΤΙΟΥ NEA SMYRNI 0:00:04.553 (00:00:00) 0:40:24.220 (00:40:19)
139 ALL Male 760 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΟΣ 0:00:06.046 (00:00:00) 0:40:26.683 (00:40:20)
140 ALL Female 685 ΜΑΤΙΝΑ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:05.050 (00:00:00) 0:40:29.683 (00:40:24)
141 ALL Male 120 ΦΩΤΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:40:31
142 ALL Male 532 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:27.126 (00:00:00) 0:40:32.530 (00:40:05)
143 ALL Female 20 ΙΩΑΝΝΑ ΑΔΑΜ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:04.253 (00:00:00) 0:40:32.970 (00:40:28)
144 ALL Male 400 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΛΑΣ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU – 0:40:36
145 ALL Male 253 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:03.703 (00:00:00) 0:40:39.366 (00:40:35)
146 ALL Male 698 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗΣ 0:00:12.070 (00:00:00) 0:40:50.540 (00:40:38)
147 ALL Male 569 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02.860 (00:00:00) 0:40:52.683 (00:40:49)
148 ALL Male 230 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ LOS MADRILENOS 0:00:12.576 (00:00:00) 0:40:55.053 (00:40:42)
149 ALL Male 502 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ NALU RUNNING TEAM 0:00:13.080 (00:00:00) 0:40:55.610 (00:40:42)
150 ALL Female 534 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ NALU RUNNING TEAM – 0:41:02
151 ALL Male 593 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΩΠΟΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:17.930 (00:00:00) 0:41:02.186 (00:40:44)
152 ALL Male 287 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ ANEXARTITOS 0:00:24.940 (00:00:00) 0:41:02.236 (00:40:37)
153 ALL Male 51 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:08.243 (00:00:00) 0:41:04.170 (00:40:55)
154 ALL Male 197 ΖΩΗΣ ΖΟΡΜΠΑΣ 0:00:32.030 (00:00:00) 0:41:05.363 (00:40:33)
155 ALL Male 363 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΓΝΟΣ MDX 0:00:29.166 (00:00:00) 0:41:05.996 (00:40:36)
156 ALL Male 54 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ 0:00:19.376 (00:00:00) 0:41:09.350 (00:40:49)
157 ALL Male 200 ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΚΟΡΠΟΥΣ 0:00:14.673 (00:00:00) 0:41:09.420 (00:40:54)
158 ALL Male 108 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:22.580 (00:00:00) 0:41:10.123 (00:40:47)
159 ALL Male 139 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:05.860 (00:00:00) 0:41:13.420 (00:41:07)
160 ALL Male 518 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:15.743 (00:00:00) 0:41:13.610 (00:40:57)
161 ALL Male 538 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 0:00:07.880 (00:00:00) 0:41:18.123 (00:41:10)
162 ALL Male 134 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΓΛΥΚΟΣ ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0:00:07.290 (00:00:00) 0:41:19.183 (00:41:11)
163 ALL Male 769 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΟΣ 0:00:14.003 (00:00:00) 0:41:20.996 (00:41:06)
164 ALL Male 712 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:41:23
165 ALL Male 179 ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:00:29.300 (00:00:00) 0:41:26.743 (00:40:57)
166 ALL Male 441 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΓΚΟΣ 0:00:03.206 (00:00:00) 0:41:31.613 (00:41:28)
167 ALL Female 490 ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΤΑΣΗ 0:00:02.373 (00:00:00) 0:41:35.993 (00:41:33)
168 ALL Male 348 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:03.000 (00:00:00) 0:41:39.040 (00:41:36)
169 ALL Female 285 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 0:00:13.853 (00:00:00) 0:41:44.743 (00:41:30)
170 ALL Male 548 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 0:00:29.316 (00:00:00) 0:41:46.746 (00:41:17)
171 ALL Male 599 ΘΟΔΩΡΗΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:09.500 (00:00:00) 0:41:49.556 (00:41:40)
172 ALL Female 59 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:09.176 (00:00:00) 0:41:55.123 (00:41:45)
173 ALL Male 125 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 0:00:10.950 (00:00:00) 0:41:57.243 (00:41:46)
174 ALL Female 9 PETRA PRYBYLSKA ΣΑΦΑΝΣ 0:00:10.113 (00:00:00) 0:41:57.673 (00:41:47)
175 ALL Female 612 ALIONA ΣΑΒΙΔΟΥ EOS. ILIOUPOLI 0:00:24.593 (00:00:00) 0:41:58.183 (00:41:33)
176 ALL Male 632 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ 0:00:10.413 (00:00:00) 0:41:59.670 (00:41:49)
177 ALL Male 156 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ATHENS 0:00:20.190 (00:00:00) 0:42:00.303 (00:41:40)
178 ALL Male 81 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ MDX 0:00:28.856 (00:00:00) 0:42:00.550 (00:41:31)
179 ALL Male 310 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΑΧΙΜΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ 0:00:23.826 (00:00:00) 0:42:01.660 (00:41:37)
180 ALL Male 330 ΣΠΥΡΟΣ ΚΤΕΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:42:08
181 ALL Male 272 ΣΑΒΒΑΣ ΚΕΛΛΙΔΗΣ 0:00:16.860 (00:00:00) 0:42:14.993 (00:41:58)
182 ALL Female 516 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ATHENS 0:00:23.020 (00:00:00) 0:42:17.053 (00:41:54)
183 ALL Male 389 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:30.930 (00:00:00) 0:42:18.790 (00:41:47)
184 ALL Male 329 ΝΙΚΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 0:00:08.666 (00:00:00) 0:42:26.933 (00:42:18)
185 ALL Male 396 ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:31.946 (00:00:00) 0:42:31.803 (00:41:59)
186 ALL Male 192 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 0:00:18.893 (00:00:00) 0:42:32.233 (00:42:13)
187 ALL Male 668 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΤΡΑΝΗΣ ΑΘΗΝΑ – 0:42:35
188 ALL Male 513 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 0:00:04.260 (00:00:00) 0:42:37.230 (00:42:32)
189 ALL Male 248 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΟΓΛΟΥ ΑΤΟΜΙΚΗ 0:00:30.743 (00:00:00) 0:42:42.350 (00:42:11)
190 ALL Male 595 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:42:43
191 ALL Female 7 FLORENTINA MARIN 0:00:11.926 (00:00:00) 0:42:43.980 (00:42:32)
192 ALL Male 145 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΑΔΗΡΑΣ 0:00:05.726 (00:00:00) 0:42:45.933 (00:42:40)
193 ALL Female 772 ΕΛΕΝΗ ΧΕΛΙΟΥ 0:00:08.893 (00:00:00) 0:42:46.433 (00:42:37)
194 ALL Male 477 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:08.893 (00:00:00) 0:42:47.933 (00:42:39)
195 ALL Male 352 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ S A F A N S – 0:42:51
196 ALL Male 458 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΟΥΝΙΑΣ 0:00:05.723 (00:00:00) 0:42:55.183 (00:42:49)
197 ALL Female 551 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΛΙΑΡΟΥ 0:00:07.293 (00:00:00) 0:42:58.373 (00:42:51)
198 ALL Female 299 ΗΡΑ ΚΟΡΚΟΥΤΗ LEGACY FIGHT CLUB 0:00:11.346 (00:00:00) 0:43:08.170 (00:42:56)
199 ALL Male 150 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 0:00:16.466 (00:00:00) 0:43:10.850 (00:42:54)
200 ALL Female 678 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ _ 0:00:04.793 (00:00:00) 0:43:16.683 (00:43:11)
201 ALL Male 733 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:00.406 (00:00:00) 0:43:17.243 (00:43:16)
202 ALL Male 259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ 0:00:09.356 (00:00:00) 0:43:17.743 (00:43:08)
203 ALL Male 594 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΡΑΙΚΟΣ 0:00:12.180 (00:00:00) 0:43:22.480 (00:43:10)
204 ALL Male 445 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:27.233 (00:00:00) 0:43:31.623 (00:43:04)
205 ALL Male 1 LEO DHAMO 0:00:28.376 (00:00:00) 0:43:31.863 (00:43:03)
206 ALL Male 341 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΙΖΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.116 (00:00:00) 0:43:32.980 (00:43:22)
207 ALL Male 758 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΦΟΡΟΣ 0:00:13.016 (00:00:00) 0:43:45.870 (00:43:32)
208 ALL Male 410 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑ 0:00:19.270 (00:00:00) 0:43:48.743 (00:43:29)
209 ALL Male 428 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΛΕΖΟΣ 0:00:05.020 (00:00:00) 0:43:56.683 (00:43:51)
210 ALL Male 370 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΤΟΣ ATHENS 0:00:40.636 (00:00:00) 0:44:03.480 (00:43:22)
211 ALL Male 270 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:10.756 (00:00:00) 0:44:10.933 (00:44:00)
212 ALL Male 491 ΦΩΤΙΟΣ ΝΤΕΛΛΟΣ 0:00:27.230 (00:00:00) 0:44:18.303 (00:43:51)
213 ALL Male 718 ΣΠΥΡΟΣ ΦΕΝΕΡΛΗΣ 0:00:25.043 (00:00:00) 0:44:21.373 (00:43:56)
214 ALL Male 325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΡΑΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:23.230 (00:00:00) 0:44:21.743 (00:43:58)
215 ALL Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ 0:00:23.226 (00:00:00) 0:44:23.860 (00:44:00)
216 ALL Male 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:36.016 (00:00:00) 0:44:29.100 (00:43:53)
217 ALL Male 384 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.826 (00:00:00) 0:44:32.790 (00:44:30)
218 ALL Female 186 ΝΙΚΗ ΖΑΜΑΓΙΑ ΒΥΡΩΝΑΣ 0:00:26.350 (00:00:00) 0:44:36.993 (00:44:10)
219 ALL Male 340 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:24.363 (00:00:00) 0:44:40.683 (00:44:16)
220 ALL Male 276 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΣΔΥΑ 0:00:23.710 (00:00:00) 0:44:40.813 (00:44:17)
221 ALL Male 654 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:08.963 (00:00:00) 0:44:43.883 (00:44:34)
222 ALL Male 281 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:08.460 (00:00:00) 0:44:44.633 (00:44:36)
223 ALL Male 476 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.410 (00:00:00) 0:44:48.513 (00:44:38)
224 ALL Male 784 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 0:00:26.383 (00:00:00) 0:44:49.143 (00:44:22)
225 ALL Male 785 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:27.226 (00:00:00) 0:44:49.670 (00:44:22)
226 ALL Female 53 ΝΑΤΑΣΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:28.533 (00:00:00) 0:44:49.893 (00:44:21)
227 ALL Male 279 ΣΠΥΡΟΣ ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΕΕΧ 0:00:11.410 (00:00:00) 0:44:52.980 (00:44:41)
228 ALL Female 3 ΜΑΡΙΑ KOEKEMER S.A.F.A.N.S 0:00:01.653 (00:00:00) 0:44:53.760 (00:44:52)
229 ALL Female 707 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΟΥΠΛΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:08.660 (00:00:00) 0:44:54.980 (00:44:46)
230 ALL Male 637 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:09.866 (00:00:00) 0:44:58.193 (00:44:48)
231 ALL Female 726 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:13.233 (00:00:00) 0:45:00.480 (00:44:47)
232 ALL Male 415 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:00:14.916 (00:00:00) 0:45:01.323 (00:44:46)
233 ALL Male 782 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ – 0:45:07
234 ALL Male 250 ΡΑΦΑΗΛ ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ 0:00:12.530 (00:00:00) 0:45:07.850 (00:44:55)
235 ALL Male 783 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΕΙΑΔΗΣ – 0:45:12
236 ALL Male 375 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22.410 (00:00:00) 0:45:12.823 (00:44:50)
237 ALL Male 608 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΟΥΠΕΛΗΣ 0:00:26.890 (00:00:00) 0:45:13.480 (00:44:46)
238 ALL Female 282 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ ΒΥΡΩΝΑΣ 0:00:10.760 (00:00:00) 0:45:15.850 (00:45:05)
239 ALL Male 555 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΚΑΖΑΖΗΣ 0:00:34.600 (00:00:00) 0:45:16.443 (00:44:41)
240 ALL Male 426 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:27.526 (00:00:00) 0:45:17.350 (00:44:49)
241 ALL Male 427 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ 0:00:11.593 (00:00:00) 0:45:17.480 (00:45:05)
242 ALL Male 307 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:27.696 (00:00:00) 0:45:22.420 (00:44:54)
243 ALL Male 361 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΒΑΣ Γ.Σ.ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 0:00:06.700 (00:00:00) 0:45:27.640 (00:45:20)
244 ALL Male 171 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΡΑΓΑΤΑΚΗΣ 0:00:07.576 (00:00:00) 0:45:27.703 (00:45:20)
245 ALL Male 275 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 0:00:15.383 (00:00:00) 0:45:28.583 (00:45:13)
246 ALL Male 100 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:16.166 (00:00:00) 0:45:37.883 (00:45:21)
247 ALL Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:25.380 (00:00:00) 0:45:38.073 (00:45:12)
248 ALL Male 768 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 0:00:32.996 (00:00:00) 0:45:43.730 (00:45:10)
249 ALL Male 82 ΝΑΣΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:36.086 (00:00:00) 0:45:45.210 (00:45:09)
250 ALL Male 743 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΟΥΝΤΑΣ 0:00:19.990 (00:00:00) 0:45:52.213 (00:45:32)
251 ALL Male 585 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΤΑΧΙΔΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:00:15.816 (00:00:00) 0:45:53.650 (00:45:37)
252 ALL Male 723 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 0:00:16.973 (00:00:00) 0:45:55.843 (00:45:38)
253 ALL Female 638 ΜΑΡΙΑ ΣΙΤΑΡΕΝΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:06.383 (00:00:00) 0:45:58.170 (00:45:51)
254 ALL Male 195 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΖΕΡΒΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:03.206 (00:00:00) 0:46:01.963 (00:45:58)
255 ALL Male 560 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:24.186 (00:00:00) 0:46:04.300 (00:45:40)
256 ALL Female 605 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΡΟΖΗ 0:00:12.833 (00:00:00) 0:46:07.710 (00:45:54)
257 ALL Female 449 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ 0:00:18.616 (00:00:00) 0:46:13.770 (00:45:55)
258 ALL Male 119 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ – 0:00:20.803 (00:00:00) 0:46:17.370 (00:45:56)
259 ALL Female 386 JENNY ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ATHENS 0:00:19.953 (00:00:00) 0:46:18.400 (00:45:58)
260 ALL Male 61 ΝΙΚΟΣ ΑΡΩΝ 0:00:30.123 (00:00:00) 0:46:18.903 (00:45:48)
261 ALL Female 57 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ANEΞΑΡΤΗΤΗ – 0:46:19
262 ALL Male 704 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:14.656 (00:00:00) 0:46:19.070 (00:46:04)
263 ALL Male 484 ΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΝΟΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:02.666 (00:00:00) 0:46:20.340 (00:46:17)
264 ALL Female 76 ΜΑΡΙΛΗ ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ 0:00:30.490 (00:00:00) 0:46:21.653 (00:45:51)
265 ALL Male 84 ΛΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑ 0:00:19.450 (00:00:00) 0:46:25.460 (00:46:06)
266 ALL Female 655 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:21.986 (00:00:00) 0:46:27.620 (00:46:05)
267 ALL Male 471 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ – 0:46:34
268 ALL Male 178 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:00:29.643 (00:00:00) 0:46:33.996 (00:46:04)
269 ALL Female 223 ΦΑΙΗ ΚΑΛΤΣΑ – 0:46:36
270 ALL Male 432 ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΜΠΑΜΠΟΥΛΑΣ 0:00:34.640 (00:00:00) 0:46:41.500 (00:46:06)
271 ALL Male 149 ΗΛΙΑΣ ΔΑΝΗΛΑΤΟΣ 0:00:10.680 (00:00:00) 0:46:43.310 (00:46:32)
272 ALL Male 394 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΤΖΙΑΦΟΣ 0:00:15.963 (00:00:00) 0:46:43.530 (00:46:27)
273 ALL Male 236 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΠΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 0:46:45
274 ALL Male 800 ΝΙΚΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ 0:00:16.243 (00:00:00) 0:46:53.020 (00:46:36)
275 ALL Male 319 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΗΣ 0:00:08.463 (00:00:00) 0:47:05.370 (00:46:56)
276 ALL Female 318 ΜΠΕΣΣΥ ΚΟΥΡΗ 0:00:08.590 (00:00:00) 0:47:05.500 (00:46:56)
277 ALL Male 558 ΠΑΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:07.703 (00:00:00) 0:47:08.650 (00:47:00)
278 ALL Female 646 ΑΘΗΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡΗ NALU RUNNING TEAM 0:00:01.710 (00:00:00) 0:47:08.960 (00:47:07)
279 ALL Female 166 ΑΝΝΑ ΔΟΥΚΑ 0:00:39.703 (00:00:00) 0:47:09.530 (00:46:29)
280 ALL Female 90 ΕΥΤΥΧΙΑ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΥ ATHENS 0:00:39.906 (00:00:00) 0:47:09.770 (00:46:29)
281 ALL Male 133 ΗΛΙΑΣ ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ THE SPOT 0:00:33.263 (00:00:00) 0:47:12.340 (00:46:39)
282 ALL Male 524 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ THE SPOT 0:00:32.716 (00:00:00) 0:47:13.560 (00:46:40)
283 ALL Male 335 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ LA GYM KALLITHEA 0:00:29.736 (00:00:00) 0:47:17.870 (00:46:48)
284 ALL Male 736 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ 0:00:17.943 (00:00:00) 0:47:22.490 (00:47:04)
285 ALL Male 771 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:00:17.840 (00:00:00) 0:47:22.560 (00:47:04)
286 ALL Female 412 ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΚΙΚΟΥΔΗ 0:00:25.983 (00:00:00) 0:47:29.280 (00:47:03)
287 ALL Male 345 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΤΣΙΚΟΣ GROSO RUNNING TEAM 0:00:34.683 (00:00:00) 0:47:30.650 (00:46:55)
288 ALL Female 523 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:20.263 (00:00:00) 0:47:39.270 (00:47:19)
289 ALL Male 266 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ 0:00:22.923 (00:00:00) 0:47:46.023 (00:47:23)
290 ALL Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06.376 (00:00:00) 0:47:52.963 (00:47:46)
291 ALL Female 328 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗ – 0:47:54
292 ALL Male 320 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:11.753 (00:00:00) 0:48:09.460 (00:47:57)
293 ALL Male 280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΤΤΕΣ 0:00:13.456 (00:00:00) 0:48:20.180 (00:48:06)
294 ALL Female 64 ΝΤΙΝΑ ΑΤΖΑΜΗ NEA SMYRNI RUNNING TEAM 0:00:19.266 (00:00:00) 0:48:25.710 (00:48:06)
295 ALL Female 96 MIRANDA ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18.456 (00:00:00) 0:48:26.340 (00:48:07)
296 ALL Male 621 ΗΛΙΑΣ ΣΑΝΙΔΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18.070 (00:00:00) 0:48:31.000 (00:48:12)
297 ALL Male 123 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ – 0:48:36
298 ALL Male 365 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:00:16.690 (00:00:00) 0:48:36.960 (00:48:20)
299 ALL Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:18.163 (00:00:00) 0:48:37.180 (00:48:19)
300 ALL Female 618 ΑΡΕΤΗ ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ 0:00:34.220 (00:00:00) 0:48:40.870 (00:48:06)
301 ALL Female 619 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ 0:00:35.153 (00:00:00) 0:48:40.903 (00:48:05)
302 ALL Male 454 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΓΔΟΣ 0:00:09.503 (00:00:00) 0:48:42.460 (00:48:32)
303 ALL Male 572 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:23.503 (00:00:00) 0:48:45.090 (00:48:21)
304 ALL Female 713 ΒΙΚΥ ΤΣΟΥΜΑΛΗ 0:00:06.380 (00:00:00) 0:48:54.590 (00:48:48)
305 ALL Male 495 ΖΩΗΣ ΝΤΟΥΚΑΣ 0:00:32.720 (00:00:00) 0:48:55.280 (00:48:22)
306 ALL Male 16 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΥ 0:00:32.226 (00:00:00) 0:48:56.030 (00:48:23)
307 ALL Female 208 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:00:27.223 (00:00:00) 0:48:57.710 (00:48:30)
308 ALL Female 676 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΧΙΖΑ 0:00:29.000 (00:00:00) 0:48:58.520 (00:48:29)
309 ALL Male 315 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΥΡΑΒΕΛΟΣ ATHENS 0:00:05.346 (00:00:00) 0:49:08.460 (00:49:03)
310 ALL Male 65 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΓΕΡΟΥ 0:00:27.530 (00:00:00) 0:49:09.530 (00:48:42)
311 ALL Female 719 ΛΟΥΚΙΑ ΦΙΛΙΑΣΤΙΔΟΥ ΑΝΩΝΥΜΗ 0:00:17.800 (00:00:00) 0:49:11.840 (00:48:54)
312 ALL Female 333 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ THE SPOT 0:00:35.303 (00:00:00) 0:49:12.280 (00:48:36)
313 ALL Female 520 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ 0:00:17.710 (00:00:00) 0:49:14.676 (00:48:56)
314 ALL Female 766 ΜΑΡΤΖΗ ΦΕΡΛΕΜΗ 0:00:19.266 (00:00:00) 0:49:15.463 (00:48:56)
315 ALL Male 641 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΚΑΡΜΕΑΣ 0:00:33.383 (00:00:00) 0:49:18.250 (00:48:44)
316 ALL Male 651 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ 0:00:33.800 (00:00:00) 0:49:19.496 (00:48:45)
317 ALL Male 130 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΟΥΒΑΣ 0:00:25.566 (00:00:00) 0:49:19.780 (00:48:54)
318 ALL Female 8 GABRIELLA OTTLIK 0:00:25.900 (00:00:00) 0:49:21.116 (00:48:55)
319 ALL Female 5 JUDIT MAGYARICS 0:00:25.463 (00:00:00) 0:49:21.153 (00:48:55)
320 ALL Female 167 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΟΥΚΑΚΗ 0:00:14.733 (00:00:00) 0:49:25.306 (00:49:10)
321 ALL Male 257 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΡΑΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:06.880 (00:00:00) 0:49:29.150 (00:49:22)
322 ALL Male 34 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:25.713 (00:00:00) 0:49:30.340 (00:49:04)
323 ALL Female 781 ΧΑΣΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ – 0:49:33
324 ALL Male 206 ΔΡΟΣΟΣ ΘΩΜΑΣ 0:00:16.456 (00:00:00) 0:49:33.620 (00:49:17)
325 ALL Male 575 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:13.450 (00:00:00) 0:49:33.840 (00:49:20)
326 ALL Female 103 ΜΑΡΙΑ ΒΟΡΓΙΑ 0:00:09.510 (00:00:00) 0:49:48.750 (00:49:39)
327 ALL Male 225 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΛΥΒΕΖΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:15.800 (00:00:00) 0:49:49.650 (00:49:33)
328 ALL Male 735 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ LEGACY FIGHT CLUB 0:00:10.483 (00:00:00) 0:49:49.686 (00:49:39)
329 ALL Female 606 ΑΘΗΝΑ ΡΟΖΟΥ 0:00:16.470 (00:00:00) 0:49:49.710 (00:49:33)
330 ALL Male 376 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ 0:00:42.193 (00:00:00) 0:49:53.090 (00:49:10)
331 ALL Male 216 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ 0:00:43.233 (00:00:00) 0:49:53.310 (00:49:10)
332 ALL Male 110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01.050 (00:00:00) 0:50:00.090 (00:49:59)
333 ALL Male 514 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΣΩΜΑ 0:00:21.773 (00:00:00) 0:50:03.900 (00:49:42)
334 ALL Male 694 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΟΥΣΗΣ 0:00:16.096 (00:00:00) 0:50:09.780 (00:49:53)
335 ALL Male 663 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ 0:00:20.080 (00:00:00) 0:50:27.210 (00:50:07)
336 ALL Male 674 ΚΟΣΜΑΣ ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – 0:00:12.936 (00:00:00) 0:50:28.840 (00:50:15)
337 ALL Female 517 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:00:11.893 (00:00:00) 0:50:32.710 (00:50:20)
338 ALL Female 510 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΝΑΓΙΔΗ 0:00:32.683 (00:00:00) 0:50:32.866 (00:50:00)
339 ALL Male 762 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ 0:00:03.523 (00:00:00) 0:50:36.176 (00:50:32)
340 ALL Male 537 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 0:00:25.640 (00:00:00) 0:50:44.970 (00:50:19)
341 ALL Male 536 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ NEA SMYRNI RUNNING TEAM 0:00:24.813 (00:00:00) 0:50:45.280 (00:50:20)
342 ALL Female 11 HELEN WALSH 0:00:27.810 (00:00:00) 0:51:00.840 (00:50:33)
343 ALL Male 705 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:19.990 (00:00:00) 0:51:02.150 (00:50:42)
344 ALL Female 728 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ 0:00:24.196 (00:00:00) 0:51:04.960 (00:50:40)
345 ALL Female 765 ΖΩΡΖΕΤΤΑ ΦΕΡΛΕΜΗ 0:00:20.723 (00:00:00) 0:51:16.340 (00:50:55)
346 ALL Male 138 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 0:00:37.186 (00:00:00) 0:51:42.340 (00:51:05)
347 ALL Male 724 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 0:00:00.170 (00:00:00) 0:51:19.426 (00:51:19)
348 ALL Male 50 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΠΟΡΟΣ 0:00:17.246 (00:00:00) 0:51:23.780 (00:51:06)
349 ALL Male 262 ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΟΠΟΔΗΣ 0:00:36.353 (00:00:00) 0:51:49.120 (00:51:12)
350 ALL Male 425 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ 0:00:32.756 (00:00:00) 0:51:56.150 (00:51:23)
351 ALL Female 89 ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΩΝΑΚΗ 0:00:34.780 (00:00:00) 0:51:56.590 (00:51:21)
352 ALL Male 582 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΟΝΤΡΕΛΛΙ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:04.696 (00:00:00) 0:52:01.996 (00:51:57)
353 ALL Male 87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΓΟΝΤΖΑΣ 0:00:41.993 (00:00:00) 0:52:02.530 (00:51:20)
354 ALL Male 763 ΝΙΚΟΣ ΒΓΟΝΤΖΑΣ 0:00:42.373 (00:00:00) 0:52:02.840 (00:51:20)
355 ALL Male 613 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΪΤΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:00:13.660 (00:00:00) 0:52:06.556 (00:51:52)
356 ALL Female 355 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΤΖΗ ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:13.273 (00:00:00) 0:52:22.340 (00:52:09)
357 ALL Male 36 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:26.933 (00:00:00) 0:52:24.400 (00:51:57)
358 ALL Male 631 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΣΕΡΕΤΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:00:31.380 (00:00:00) 0:52:28.776 (00:51:57)
359 ALL Female 360 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΛΙΒΑ ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0:00:08.036 (00:00:00) 0:52:30.460 (00:52:22)
360 ALL Female 584 ΤΖΕΝΗ ΠΟΥΛΟΥΜΑΙ ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 0:00:08.326 (00:00:00) 0:52:30.690 (00:52:22)
361 ALL Male 271 ΗΛΙΑΣ ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ RUN TO CHANGE DIABETES 0:00:35.916 (00:00:00) 0:52:38.210 (00:52:02)
362 ALL Female 640 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΛΤΣΑ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:36.786 (00:00:00) 0:52:38.400 (00:52:01)
363 ALL Female 385 ΠΕΝΥ ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:36.703 (00:00:00) 0:52:38.746 (00:52:02)
364 ALL Female 629 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΡΕΤΗ 0:00:15.123 (00:00:00) 0:52:54.900 (00:52:39)
365 ALL Female 312 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ 0:00:09.526 (00:00:00) 0:53:01.780 (00:52:52)
366 ALL Male 232 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:01.726 (00:00:00) 0:53:02.150 (00:53:00)
367 ALL Male 693 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΑΜΑΪΔΗΣ 0:00:20.270 (00:00:00) 0:53:05.590 (00:52:45)
368 ALL Male 789 ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:38.623 (00:00:00) 0:53:15.866 (00:52:37)
369 ALL Male 790 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:37.960 (00:00:00) 0:53:15.900 (00:52:37)
370 ALL Male 791 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:38.560 (00:00:00) 0:53:16.966 (00:52:38)
371 ALL Male 597 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΙΖΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00.703 (00:00:00) 0:53:21.403 (00:53:20)
372 ALL Male 579 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΥΖΩΝΩΝ ΠΡΟΕΔΡΙΚΗΣ ΦΡΟΥΡΑΣ 0:00:35.583 (00:00:00) 0:53:26.090 (00:52:50)
373 ALL Male 219 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 0:00:16.696 (00:00:00) 0:53:26.970 (00:53:10)
374 ALL Female 437 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΑΣΑ 0:00:21.976 (00:00:00) 0:53:29.590 (00:53:07)
375 ALL Female 152 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΝΔΡΙΝΟΥ ACTIVE MONKEYS 0:00:22.426 (00:00:00) 0:53:29.900 (00:53:07)
376 ALL Female 421 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΟΣΚΟΦΙΔΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:00:31.286 (00:00:00) 0:53:30.206 (00:52:58)
377 ALL Female 669 ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΡΑΤΟΥΔΑΚΗ 0:00:31.453 (00:00:00) 0:53:30.626 (00:52:59)
378 ALL Male 261 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΕΒΑΣ ΑΝΕΞ/ΤΟΣ 0:00:24.360 (00:00:00) 0:53:40.186 (00:53:15)
379 ALL Female 684 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:21.733 (00:00:00) 0:53:42.970 (00:53:21)
380 ALL Male 577 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ 0:00:29.583 (00:00:00) 0:53:46.280 (00:53:16)
381 ALL Male 277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ 0:00:24.946 (00:00:00) 0:54:13.026 (00:53:48)
382 ALL Female 450 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΛΑΤΖΗ 0:00:39.083 (00:00:00) 0:54:18.716 (00:53:39)
383 ALL Male 45 ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Π.Ν – 0:54:20
384 ALL Female 300 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΡΝΙΖΑΚΗ 0:00:20.650 (00:00:00) 0:54:32.026 (00:54:11)
385 ALL Male 327 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΡΗΤΙΚΑΚΗΣ FOFIKO RUNNING TEAM 0:00:21.416 (00:00:00) 0:54:32.246 (00:54:10)
386 ALL Male 334 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 0:00:21.386 (00:00:00) 0:54:48.586 (00:54:27)
387 ALL Female 288 ΜΑΓΔΑ ΚΟΜΟΤΟΓΛΟΥ ACTIVE MONKEYS 0:00:23.470 (00:00:00) 0:55:08.056 (00:54:44)
388 ALL Female 406 ΙΟΥΛΙΑ ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ACTIVE MONKEYS 0:00:23.820 (00:00:00) 0:55:10.466 (00:54:46)
389 ALL Male 483 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ KALITHEA 0:00:24.353 (00:00:00) 0:55:12.896 (00:54:48)
390 ALL Male 366 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ACTIVE MONKEYS 0:00:24.360 (00:00:00) 0:55:13.966 (00:54:49)
391 ALL Male 686 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 0:00:11.300 (00:00:00) 0:55:14.936 (00:55:03)
392 ALL Male 247 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ 0:00:19.306 (00:00:00) 0:55:21.216 (00:55:01)
393 ALL Male 332 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΚΡΙΛΗΣ ACTIVE MONKEYS 0:00:19.640 (00:00:00) 0:55:21.866 (00:55:02)
394 ALL Female 28 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΛΟΥΛΟΥ 0:00:30.620 (00:00:00) 0:55:25.836 (00:54:55)
395 ALL Female 431 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΜΠΛΗ 0:00:19.683 (00:00:00) 0:55:28.146 (00:55:08)
396 ALL Female 12 VIVIAN ZOTA-LEE ΣΤΑΜΑΤΑ – 0:55:25
397 ALL Male 201 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ – 0:55:26
398 ALL Male 501 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΧΑΛΑΝΔΡΙ – 0:55:28
399 ALL Male 278 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΙΤΣΑΚΗΣ 0:00:17.396 (00:00:00) 0:55:28.970 (00:55:11)
400 ALL Male 371 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ – 0:55:50
401 ALL Male 49 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06.136 (00:00:00) 0:55:52.216 (00:55:46)
402 ALL Female 94 ΙΑΚΩΒΙΝΑ ΒΙΔΑΛΗ 0:00:21.493 (00:00:00) 0:55:52.906 (00:55:31)
403 ALL Female 443 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΛΕΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:30.200 (00:00:00) 0:56:18.966 (00:55:48)
404 ALL Male 462 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΡΝΗΣ 0:00:11.996 (00:00:00) 0:56:33.776 (00:56:21)
405 ALL Male 413 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:00:05.853 (00:00:00) 0:56:38.836 (00:56:32)
406 ALL Female 387 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΥ 0:00:28.536 (00:00:00) 0:56:41.616 (00:56:13)
407 ALL Male 424 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΒΑΣ ΕΝΩΣΗ ΟΡΕΙΒΑΤΩΝ ΦΥΣΙΟΛΑΤΡΩΝ 0:00:27.893 (00:00:00) 0:56:54.526 (00:56:26)
408 ALL Female 93 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:33.793 (00:00:00) 0:56:57.116 (00:56:23)
409 ALL Female 601 ΣΤΕΛΛΑ ΡΗΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – 0:57:17
410 ALL Female 776 ΘΕΜΕΛΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:00:14.773 (00:00:00) 0:57:23.616 (00:57:08)
411 ALL Female 647 ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΣΚΥΛΛΑ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:14.443 (00:00:00) 0:57:23.876 (00:57:09)
412 ALL Male 221 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ 0:00:31.380 (00:00:00) 0:57:40.106 (00:57:08)
413 ALL Female 252 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΚΑΡΑΤΖΑ 0:00:18.880 (00:00:00) 0:57:40.606 (00:57:21)
414 ALL Male 434 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΠΑΡΛΑΣ 0:00:18.293 (00:00:00) 0:57:40.836 (00:57:22)
415 ALL Male 148 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 0:09:45.123 (00:00:00) 0:57:49.546 (00:48:04)
416 ALL Male 147 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 0:09:51.596 (00:00:00) 0:57:50.106 (00:47:58)
417 ALL Female 714 ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΚΙΝΟΥ 0:00:11.826 (00:00:00) 0:58:03.836 (00:57:52)
418 ALL Male 33 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΥΡΑΣ 0:00:34.470 (00:00:00) 0:58:24.936 (00:57:50)
419 ALL Male 298 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ ΑΤΟΜΙΚΟ – 0:58:54
420 ALL Female 126 ΕΛΕΝΗ ΓΚΙΚΑ ADIDAS RUNNERS 0:00:23.230 (00:00:00) 0:59:22.336 (00:58:59)
421 ALL Male 339 ΣΥΜΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ADIDAS RUNNERS 0:00:24.736 (00:00:00) 0:59:22.366 (00:58:57)
422 ALL Female 199 ΣΟΦΙΑ ΘΑΝΟΥ BIOAGROS RUNNERS 0:00:38.816 (00:00:00) 1:00:28.936 (00:59:50)
423 ALL Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ NBG I RUN 0:00:38.916 (00:00:00) 1:00:29.606 (00:59:50)
424 ALL Male 265 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 0:02:31.690 (00:00:00) 1:00:33.963 (00:58:02)
425 ALL Female 289 ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΟΝΔΥΛΗ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:31.706 (00:00:00) 1:00:55.073 (01:00:23)
426 ALL Male 290 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:31.060 (00:00:00) 1:00:55.103 (01:00:24)
427 ALL Female 213 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΚΑΒΑ 0:00:35.513 (00:00:00) 1:02:05.403 (01:01:29)
428 ALL Male 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΝΙΔΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 0:00:21.576 (00:00:00) 1:02:08.993 (01:01:47)
429 ALL Female 251 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΡΑΣΟΥΛΑ ΣΑΦΑΝΣ – 1:02:29
430 ALL Female 689 ΑΝΤΩΝΙΑ ΤΣΑΓΚΟΓΕΩΡΓΑ ΑΘΗΝΑ 0:00:15.140 (00:00:00) 1:02:54.623 (01:02:39)
431 ALL Female 451 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΜΠΛΑΤΖΗ – 1:05:13
432 ALL Female 543 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΑΠΠΑ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:02.020 (00:00:00) 1:05:46.263 (01:05:44)
433 ALL Female 104 ΑΓΝΗ ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:03.836 (00:00:00) 1:06:48.660 (01:06:44)
434 ALL Male 297 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ – 1:07:39
435 ALL Female 780 ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:13.296 (00:00:00) 1:07:46.873 (01:07:33)
436 ALL Female 777 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:13.236 (00:00:00) 1:07:49.070 (01:07:35)
437 ALL Female 779 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:13.016 (00:00:00) 1:07:49.753 (01:07:36)
438 ALL Female 260 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΑΣΤΡΟΥΝΗ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:00:36.973 (00:00:00) 1:11:23.810 (01:10:46)
439 ALL Female 283 ΡΩΞΑΝΗ ΚΟΛΛΙΑ ΕΞΑΜΙΛΙΩΝ 0:00:36.730 (00:00:00) 1:11:24.340 (01:10:47)
440 ALL Female 311 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΛΑΚΑΡΗ 0:00:37.060 (00:00:00) 1:11:24.913 (01:10:47)
441 ALL Female 778 ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:00:14.530 (00:00:00) 1:11:28.530 (01:11:14)
442 ALL Female 798 ΤΑΤΙΑΝΑ ΜΟΡΑΡΟΥ 0:00:44.140 (00:00:00) DNF
443 ALL Female 794 ΑΓΑΠΗ ΡΟΣΚΑ 0:00:44.280 (00:00:00) DNF
444 ALL Female 793 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΔΑΜΙΔΗ 0:00:44.710 (00:00:00) DNF
445 ALL Female 797 ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΤΟΡΟΣΕΝΚΟ 0:00:44.843 (00:00:00) DNF
446 ALL Female 796 ΣΕΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 0:00:41.886 (00:00:00) DNF
447 ALL Female 795 ΕΙΡΗΝΗ ΓΑΒΡΗΛΙΟΥ 0:00:42.673 (00:00:00) DNF
448 ALL Female 792 ΑΔΑΜΙΔΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 0:00:43.000 (00:00:00) DNF
449 ALL Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΠΑΔΙΩΤΗΣ 0:00:19.680 (00:00:00) DNF
450 ALL Female 739 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΕΛΑ ΑΘΗΝΑ 0:00:24.596 (00:00:00) DNF
451 ALL Male 468 ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:26.560 (00:00:00) DNF

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend