8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου – Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας – Αποτελέσματα

8ος Λαϊκός Αγώνας Δρόμου - Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 21km
1 Male 362 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:13:51
2 Male 212 ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:15:20
3 Male 242 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:15:41
4 Male 315 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ 1:15:46
5 Male 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΙΝΗΣ SMART RUN 1:16:01
6 Male 248 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 1:17:34
7 Male 55 AΧΙΛΛΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Σ.Δ.ΒΟΛΟΥ 1:19:15
8 Male 267 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:19:44
9 Male 81 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:19:45
10 Male 39 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:21:59
11 Male 21 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/OXYGER STORE 1:22:41
12 Male 87 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1:22:43
13 Male 303 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:23:08
14 Male 26 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ SCIENCETRAINING.GR 1:23:35
15 Male 38 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:25:51
16 Male 370 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ 1:26:35
17 Male 377 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1:26:40
18 Male 3 ADAM LESZKO 3Π 1:27:31
19 Male 103 ΑΚΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:27:31
20 Male 174 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΣΤΡΟ 1:28:11
21 Male 28 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:28:12
22 Male 153 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ LEPANTORUNNERS 1:28:26
23 Male 173 ΣΑΚΗΣ ΜΑΚΗΣ Σ Δ ΑΡΤΑΣ 1:28:48
24 Male 1 MARCO BURA ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:29:07
25 Male 209 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΝΙΚΗΣ 1:29:08
26 Male 317 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:29:27
27 Male 268 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΥΖΟΣ 1:29:34
28 Male 326 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 1:29:41
29 Male 154 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:29:54
30 Male 361 ΛΟΥΗΣ ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:30:04
31 Male 294 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:31:16
32 Male 341 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΣ 1:31:16
33 Male 189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:31:18
34 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1:32:17
35 Male 337 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:17
36 Male 169 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:46
37 Male 295 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:32:54
38 Male 44 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ OLIVE SEA TRAVEL 1:33:25
39 Male 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ 1:34:17
40 Female 284 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 1:34:19
41 Male 23 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:34:20
42 Female 66 TANIA ΓΟΥΠΟΥ RUNZONE-ANATOΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:34:25
43 Male 265 ΑΓΙΣ ΠΙΣΧΟΣ RUNZONE 1:34:25
44 Male 360 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΧΑΝΙΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙ 1:34:37
45 Male 355 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:34:42
46 Male 105 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:35:56
47 Male 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ BRT-KPN® PATRAS 1:36:13
48 Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ BRT-KPN® 1:36:13
49 Female 271 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ 1:37:14
50 Female 292 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΣΟΛΑΚΗ ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:37:15
51 Male 179 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΔΥΠ 1:37:28
52 Male 140 BASILEIOS ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:37:47
53 Male 329 ΧΡΙΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ TREXANTIRIA RS 1:37:50
54 Male 247 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:38:04
55 Male 364 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΣΔΥΠ 1:38:14
56 Male 253 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:38:14
57 Male 8 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ ΑΝΕΞ. 1:38:31
58 Male 276 ΒΑΣΙΛΗΣ ΡΑΠΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:39:29
59 Male 129 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:39:36
60 Male 342 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΟΥΝΑΣ 1:39:40
61 Male 231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΥΣ 1:39:43
62 Male 220 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΑΣ BRT-KPN® PATRAS 1:40:03
63 Female 350 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:40:16
64 Male 278 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:36
65 Male 183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΤΗΣ 1:40:47
66 Female 102 ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:40:49
67 Male 147 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:41:06
68 Male 41 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΚΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:20
69 Male 20 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΔΡΕΪΚΟΣ TOULAS RUNNERS 1:41:29
70 Male 196 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΔΗΣ 1:41:47
71 Male 218 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 1:42:15
72 Male 108 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΤΟΣ 1:42:20
73 Male 274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1:42:41
74 Male 177 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΤΡΑ 1:43:07
75 Male 224 ΣΤΑΘΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1:43:18
76 Male 375 THΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:43:30
77 Male 119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:32
78 Male 258 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΝΤΖΙΑΣ ΚΑΛΑΒΡΥΤΑ 1:43:33
79 Male 313 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – 1:43:41
80 Female 340 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ ΑΟ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 1:43:43
81 Male 106 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1:43:52
82 Male 289 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:55
83 Male 256 ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:43:59
84 Male 323 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:44:04
85 Male 99 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1:44:22
86 Male 107 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ THE RUNNER’S PROJECT 1:44:28
87 Male 338 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ URSA TEAM 1:44:28
88 Male 307 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΜΕΛΙΣΣΙΑ 1:44:53
89 Male 172 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΡΚΟ ΑΓΥΙΑΣ 1:45:02
90 Male 372 ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ 1:45:10
91 Male 298 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΥ 1:45:11
92 Male 184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 1:45:12
93 Male 122 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 1:45:47
94 Male 175 ΦΩΤΗΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:45:52
95 Male 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 1:45:59
96 Male 50 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:46:28
97 Male 5 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ MANIACS 1:46:30
98 Male 156 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑ 1:46:50
99 Male 70 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:46:50
100 Male 34 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 1:47:25
101 Male 261 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΦΛΟΓΑ 1:47:29
102 Female 283 ΖΗΝΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ ΦΛΟΓΑ 1:47:30
103 Male 74 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:41
104 Male 49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΟΡΕΙΒ.ΣΥΛ,ΣΠΑΤΩΝ 1:47:52
105 Male 19 ΝΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:48:09
106 Male 12 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:20
107 Male 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ 1:48:32
108 Male 281 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ 1:48:49
109 Male 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ 1:48:59
110 Male 176 ΘΩΜΑΣ ΜΑΛΕΤΣΙΔΗΣ 1:49:22
111 Male 88 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:49:25
112 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ BASE BOOT CAMP 1:49:46
113 Male 170 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:48
114 Male 269 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 1:49:48
115 Male 336 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:50:08
116 Female 376 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1:50:12
117 Male 249 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1:50:12
118 Female 64 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΤΣΗ 1:50:23
119 Male 185 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 1:50:26
120 Male 259 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1:50:31
121 Female 379 ΘΩΜΑΗ ΤΖΙΝΤΖΟΥΡΑ 1:50:33
122 Male 339 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ TΡΑΧΙΝΑ 1:50:34
123 Male 46 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΡΥΝΙΟΣ Ο.Ε.Α. 1:50:45
124 Male 191 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:45
125 Male 297 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ Ο.Ε.Α. 1:50:49
126 Male 165 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:50:51
127 Male 349 ΘΕΜΗΣ ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ 1:51:03
128 Male 182 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:21
129 Male 246 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ TRIPOLH 1:51:30
130 Male 75 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:51:50
131 Female 343 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:51:51
132 Male 9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1:51:58
133 Male 347 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:22
134 Male 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:52:36
135 Male 332 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ KYANOYS STAVROS PATRAS AE 1:52:59
136 Male 285 ΠΕΤΡΟΣ ΣΕΪΜΕΝΗΣ 1:53:04
137 Male 149 ΦΩΤΗΣ ΚΟΥΡΤΖΗΣ BRT-KPN® PATRAS 1:53:11
138 Male 58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΙΖΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:21
139 Female 200 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΠΑΡΤΖΗ 1:53:33
140 Male 357 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 1:54:02
141 Male 322 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 1:54:20
142 Male 328 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ TREXANTIRIA RS 1:54:24
143 Male 243 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:54:32
144 Male 13 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΡΤΑΣ 1:54:41
145 Male 208 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ PIRGOS RUN CLUB 1:54:41
146 Male 6 ΚΩΣΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:54:59
147 Male 219 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 1:54:59
148 Male 311 AΛΕΞΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:55:23
149 Male 356 ΠΑΥΛΟΣ ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ ΠΑΤΡΑ 1:55:39
150 Male 234 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1:56:00
151 Male 104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΑΒΑΝΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:56:16
152 Male 279 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΜΠΟΛΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 1:56:23
153 Male 85 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 1:56:27
154 Female 168 ΖΩΗ ΛΕΚΚΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 1:56:33
155 Female 365 ΧΡΥΣΑ ΤΡΑΝΤΖΑ 1:56:34
156 Male 282 ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΚΚΑΣ »ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ» 1:56:39
157 Male 167 ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ TEAM DOLIOS 1:56:40
158 Male 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΥΡΓΑΣ 1:56:50
159 Male 236 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:56:54
160 Male 164 ΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1:57:07
161 Male 22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΟΠΕΡΕΑ 1:57:15
162 Male 232 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:57:20
163 Female 84 ΕΛΕΝΗ ΔΡΑΓΩΝΑ MARATHON CLUB 1:57:32
164 Male 171 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:57:47
165 Male 130 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ ICON FITNESS 1:57:53
166 Male 296 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 1:57:55
167 Male 262 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ICON FITNESS 1:57:58
168 Male 112 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:07
169 Male 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1:58:53
170 Male 56 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ ΑTHINODORAS 1:58:54
171 Male 300 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΙΝΟΣ PATRA 1:59:29
172 Male 114 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛ.ΒΟΥΔ 1:59:37
173 Female 373 ΣΟΦΙΑ ΞΕΡΙΑ 1:59:54
174 Male 48 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ MAHNA MAHNA 2:00:03
175 Male 33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΘΙΩΤΗΣ 2:00:06
176 Male 152 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 2:00:29
177 Male 180 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΔΑΚΗΣ 2:00:53
178 Male 137 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:00:53
179 Male 158 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:00:55
180 Female 272 ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:02:42
181 Male 45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 2:03:04
182 Female 228 ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:03:14
183 Male 124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 2:03:31
184 Male 146 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΛΗΣ 2:03:37
185 Male 194 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ – 2:04:33
186 Female 301 ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ »ΕΡΜΗΣ-ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ» 2:04:41
187 Male 27 ΗΛΙΑΣ ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ RUNZONE 2:04:55
188 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΕΝΕΟΣ 2:05:21
189 Male 203 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΠΑΤΡΑ 2:06:32
190 Male 291 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:07:39
191 Female 354 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 2:07:44
192 Male 305 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 2:07:50
193 Male 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:52
194 Male 7 ΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:53
195 Male 127 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:07:56
196 Male 123 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ ANEKSARTITOS 2:08:14
197 Male 221 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΓΡΙΝΙΟ 2:08:49
198 Male 277 ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ «ΩΛΕΝΟΣ» 2:09:30
199 Male 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 2:09:39
200 Male 71 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΩΓΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:09:44
201 Male 210 ΚΩΣΤΑΣ ΝΑΚΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:45
202 Male 308 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 2:10:07
203 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΣΔΥΠ. 2:10:10
204 Male 11 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΚΑΡΕΠΗΣ 2:10:11
205 Male 320 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΗΛΕΙΟΣ 2:10:17
206 Male 378 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 2:10:28
207 Male 280 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ SAFANS 2:11:18
208 Female 145 ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:53
209 Female 344 ΕΥΗ ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM/SCIENCETRAINING.GR 2:13:01
210 Female 352 ΕΥΤΕΡΠΗ ΧΑΤΖΗΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2:14:05
211 Male 14 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 2:14:37
212 Male 369 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ BASEBOOTCAMP 2:14:51
213 Male 62 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ BASEBOOTCAMP 2:15:00
214 Male 53 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ BASEBOOTCAMP 2:15:00
215 Male 151 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ BASEBOOTCAMP 2:15:11
216 Male 207 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΔΑΝΙΩΤΗΣ ΟΧΙ 2:15:21
217 Male 77 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:21
218 Female 101 ΕΥΘΥΜΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:15:24
219 Male 199 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 2:15:28
220 Female 31 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:15:34
221 Male 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:19:39
222 Male 110 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΚΛΗΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΤΟΧΗΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 2:19:41
223 Male 111 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 2:19:55
224 Male 126 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟ 2:20:09
225 Male 214 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:39
226 Female 215 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 2:20:46
227 Male 30 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΡΤΟΣ 2:21:24
228 Male 374 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΟΓΚΟΣ BASEBOOTCAMP 2:21:42
229 Female 59 ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΓΚΙΚΑ ΑΙΓΙΟ 2:21:50
230 Female 254 ΑΝΝΑ ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ 2:22:11
231 Female 333 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 2:22:59
232 Female 79 ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2:23:01
233 Male 363 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:23:40
234 Male 367 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΤΣΟΣ 2:23:59
235 Male 132 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:28
236 Male 359 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΧΟΣ ΣΔΥΠ 2:25:29
237 Male 252 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 2:27:09
238 Male 93 ΜΑΝΟΛΗΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:27:36
239 Female 89 ΡΟΜΠΟΤΗ ΕΛΠΙΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:30:23
240 Male 65 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:30:52
241 Male 327 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΡΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:41
242 Female 229 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 2:36:55
243 Male 371 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 2:40:58
244 Female 241 ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – 2:40:59
245 Female 10 ΒΑΝΑ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ 2:41:03
246 Male 368 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ 2:41:05
247 Female 275 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:42:00
248 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΚΑΣ 2:42:01
249 Male 148 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΝΑΒΗΣ BASEBOOTCAMP 2:50:33
250 Female 346 ΛΕΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ BASE BOOTCAMP CLUB 2:50:34
251 Female 181 ΜΑΡΘΑ GRACEY 3:01:57
252 Male 2 JAMES GRACEY 3:01:57

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 472 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:18:54
2 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 0:19:07
3 Male 493 ΘΩΜΑΣ ΖΑΡΑΓΚΑΣ TOP FORM CITY 0:19:44
4 Male 471 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Σ.ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:20:02
5 Male 667 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 0:20:31
6 Male 525 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ RUNNING 0:20:47
7 Male 792 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 0:20:53
8 Male 429 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ TOP FORM CITY 0:21:02
9 Male 483 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤOΣ 0:21:08
10 Male 689 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:21:52
11 Male 766 ΘΡΑΣΟΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 0:21:55
12 Male 630 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ ATHENS 0:22:06
13 Male 646 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:22:11
14 Male 797 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:22:31
15 Male 526 ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:22:37
16 Male 711 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 0:22:43
17 Male 694 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΙΣ 0:22:44
18 Female 430 ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 0:22:50
19 Male 649 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:23:15
20 Male 656 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:23:25
21 Male 793 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:23:26
22 Male 563 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:23:28
23 Female 418 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΓΕΝΑ Α.Ο ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 0:23:29
24 Male 720 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:23:43
25 Male 481 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ BASEBOOTCAMP 0:23:49
26 Male 391 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ PATRAS SWIMM SCHOOL 0:23:58
27 Male 791 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ 0:24:01
28 Female 719 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:22
29 Male 672 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:24:26
30 Female 651 ΕΛΕΝΑ ΜΟΥΚΑ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:24:51
31 Male 417 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ BASE BOOT CAMP 0:24:54
32 Male 890 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΡΔΕΣΗΣ 0:24:56
33 Female 708 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ PATRAS 0:25:00
34 Female 663 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 0:25:11
35 Male 745 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΖΟΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:20
36 Male 794 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ 0:25:20
37 Male 540 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ BASEBOOTCAMP 0:25:24
38 Female 716 ΞΕΝΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ 0:25:32
39 Male 742 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:25:41
40 Male 636 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:25:45
41 Male 384 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Π.Ε. 0:25:49
42 Female 744 ΙΟΥΛΙΑΝΗ ΤΖΟΛΑ ΝΟΠ 0:25:53
43 Female 665 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ BASE BOOT CAMP 0:26:04
44 Male 690 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:06
45 Male 691 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:07
46 Male 668 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΥΡΙΟΚΕΦΑΛΙΤΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:08
47 Male 516 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ – 0:26:08
48 Male 878 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΖΟΣ 0:26:12
49 Female 434 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:26:20
50 Male 895 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:26:22
51 Male 892 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 0:26:23
52 Male 893 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥ 0:26:24
53 Male 650 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΜΟΙΡΑΛΙΩΤΗΣ 0:26:27
54 Female 617 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΚΣ ΚΙΑΤΟΥ 0:26:29
55 Male 743 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 0:26:34
56 Male 762 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΓΚΑΣ 50/50 TEAM 0:26:41
57 Male 736 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΥ TOP FORM CITY 0:26:51
58 Male 686 ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:26:51
59 Male 556 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΟΤΕΛΗΣ 0:26:54
60 Male 713 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΚΟΥΛΑ 0:27:01
61 Male 466 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΥΛΕΛΗΣ BASEBOOTCAMP 0:27:04
62 Male 738 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ BASEBOOTCAMP 0:27:13
63 Male 621 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:13
64 Male 789 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:17
65 Male 467 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΡΛΑΣ – 0:27:21
66 Male 788 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 0:27:29
67 Male 798 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:30
68 Female 776 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ VO2MAX EXERCISE CENTER 0:27:31
69 Female 747 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 0:27:33
70 Male 748 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ VETERUNNERS 0:27:34
71 Male 678 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ BASEBOOTCAMP 0:27:36
72 Male 647 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ »ΕΡΜΗΣ» 0:27:36
73 Male 652 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ »ΕΡΜΗΣ» 0:27:37
74 Female 727 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:27:41
75 Male 782 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:27:42
76 Male 479 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:27:44
77 Female 726 RODIKA ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:27:45
78 Female 579 ΜΑΡΙΑ ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB 0:27:49
79 Male 724 ΧΡΙΣΤΟΣ ΣΟΡΟΓΚΑΣ SOROGKAS RUNNERS 0:27:50
80 Male 779 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:51
81 Male 767 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:17
82 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:19
83 Male 654 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ 0:28:31
84 Female 639 ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΝΕΛΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:34
85 Male 702 ΝΙΚΟΣ ΠΑΣΣΙΟΣ 0:28:35
86 Male 771 ΜΑΚΗΣ ΧΑΡΑΜΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:40
87 Male 632 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΛΕΙΒΑΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:41
88 Male 515 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΠΑΤΡΑ 0:28:42
89 Female 784 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΙΛΟΓΙΑΝΝΗ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ 0:28:43
90 Female 500 ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ 0:28:48
91 Male 876 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΤΟΣ 0:28:58
92 Male 564 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ Σ.Π.Ε. 0:29:02
93 Male 750 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Π.Ε. 0:29:02
94 Male 498 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:04
95 Male 642 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ARTA 0:29:22
96 Male 645 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 0:29:25
97 Male 799 ΑΡΓΥΡΩ ΛΙΟΛΙΟΥ 0:29:30
98 Male 614 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0:29:37
99 Female 692 ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ EVATHLON 0:29:48
100 Male 633 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 0:29:49
101 Male 682 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ EVATHLON 0:29:56
102 Male 897 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:30:06
103 Female 735 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ PATRAS SWIMM SCHOOL 0:30:06
104 Male 773 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΧΑΣΑΠΟΠΟΥΛΟΣ 0:30:13
105 Male 898 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 0:30:13
106 Female 560 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΑΡΕΟΥ ΔΡΩΜΕΙΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ 0:30:15
107 Male 671 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ 0:30:18
108 Female 628 ΕΛΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:30:21
109 Male 670 ΓΙΩΡΓΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΡΕΧΑΝΤΙΡΙΑ 0:30:27
110 Male 664 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:30:45
111 Male 775 ΜΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ AIGIALEIA 0:30:51
112 Female 734 ΒΙΚΥ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:30:51
113 Male 492 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΕΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ BASEBOOTCAMP 0:30:53
114 Male 800 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:30:57
115 Male 790 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΝΗΣ 0:31:10
116 Male 857 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΟΥ 0:31:12
117 Female 523 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΝΕΛΛΗΣ BASE BOOT CAMP 0:31:20
118 Male 491 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΛΛΗΣ – 0:31:37
119 Male 758 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 0:31:38
120 Female 746 ΜΑΡΙΑ ΤΖΟΥΒΑΡΑ TEXNIKH ΗΠΕΙΡΟΥ 0:31:39
121 Male 499 ΜΙΧΑΗΛ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ BASE BOOTCAMP 0:31:45
122 Female 729 ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ 0:31:46
123 Female 655 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΣΑΝΑ 0:31:55
124 Female 574 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 0:32:03
125 Male 544 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:05
126 Male 382 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:32:07
127 Male 485 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:32:10
128 Male 484 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:32:11
129 Male 749 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 0:32:12
130 Male 796 ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΪΖΟΥ 0:32:12
131 Female 710 ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:32:13
132 Male 673 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΤΑΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:16
133 Male 578 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ VETERUNNERS 0:32:20
134 Male 503 ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:32:21
135 Male 473 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:24
136 Female 679 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 0:32:28
137 Female 392 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΩΔΩΡΟΣ 0:32:45
138 Female 714 ΦΡΟΣΩ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΤΡΑ 0:33:08
139 Female 733 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ 0:33:13
140 Female 780 ΖΩΗ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 0:33:16
141 Female 618 ΦΛΩΡΑ ΚΟΤΟΥ BASEBOOTCAMP CLUB 0:33:17
142 Male 772 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΡΙΤΟΣ BASE BOOT CAMP 0:33:27
143 Female 528 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:33:27
144 Female 612 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ 0:33:29
145 Male 795 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ 0:33:32
146 Male 781 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:33:35
147 Male 568 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΙΑΚΟΠΤΟ 0:33:36
148 Female 477 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:33:42
149 Female 718 ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΣΑΚΚΑ »ΕΡΜΗΣ» ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:33:43
150 Female 476 ΛΥΔΑ ΖΩΤΑΪ BASEBOOTCAMP 0:33:59
151 Male 469 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ TOP FORM CITY 0:34:00
152 Male 703 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 0:34:02
153 Female 721 ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΙΑΧΑΜΗ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 0:34:05
154 Female 777 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:34:06
155 Male 704 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:11
156 Female 769 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦΟΡΤΗ TOP FORM CITY 0:34:16
157 Female 693 ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ BASEBOOTCAMP 0:34:23
158 Female 393 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΖΟΥΛΑ BASEBOOTCAMP 0:34:24
159 Female 640 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΟΥΔΑ BASEBOOTCAMP 0:34:31
160 Male 480 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣ Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ 0:34:36
161 Male 877 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:42
162 Female 778 ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:34:42
163 Female 394 ΛΥΔΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ BASE BOOTCAMP 0:34:46
164 Female 685 ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 0:34:49
165 Female 488 ΝΙΚΟΛ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:34:54
166 Female 669 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΑ 0:34:58
167 Male 706 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ VETERUNNERS 0:35:40
168 Female 753 ΕΦΗ ΤΣΑΚΑΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:35:43
169 Female 380 OLESYA ASTAKHOVA BASEBOOTCAMP 0:35:43
170 Female 474 ΒΑΣΩ ΓΙΑΛΕΛΗ BASE BOOTCAM 0:35:43
171 Female 641 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΤΖΟΥΚΟΥ BASE BOOT CAMP 0:36:06
172 Male 879 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:47
173 Male 875 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 0:36:53
174 Female 386 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΛΕΞΙΟΥ BASE BOOTCAMP 0:37:06
175 Female 513 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΖΟΥΡΗ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΕΥΣ 0:37:20
176 Female 495 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΕΡΒΑ 0:37:26
177 Female 565 ΝΑΝΤΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:37:54
178 Female 399 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ BASEBOOTCAMP 0:37:54
179 Female 712 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΙΦΤΗ BASEBOOTCAMP 0:37:58
180 Male 383 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ EGIO 0:38:05
181 Male 432 ΦΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ EGIO 0:38:14
182 Female 739 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ 0:38:17
183 Male 648 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – 0:38:42
184 Male 620 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ 0:39:48
185 Female 688 ΠΟΠΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ BASEBOOTCAMP 0:40:04
186 Female 627 ΑΝΝΑ ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ 0:40:11
187 Female 626 ΜΑΡΙΑ ΚΟΨΙΔΑ 0:40:19
188 Female 486 ΠΕΛΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 0:41:13
189 Female 730 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΣΠΥΡΟΥΛΙΑ ΑΙΓΙΟ 0:41:57
190 Male 741 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΙΓΙΟ 0:41:57
191 Female 475 ΜΙΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:46:09
192 Male 468 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 0:47:58
193 Female 873 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 0:49:13
194 Male 674 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΜΙΡΗΣ 0:51:41
195 Female 400 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑΣ 0:51:41
196 Female 697 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:59:03
197 Female 696 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:59:03
198 Male 759 ΤΣΙΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:59:03
199 Female 715 ΕΥΑ ΡΟΥΓΓΕΡΗ ΣΑΦΑΝΣ 1:02:22

Previous ArticleNext Article

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα – Αποτελέσματα

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα - Αποτελέσματα

22, 6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish22km
1 , 1 ,1 40-49 ΕΤΩΝ Male 2851 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 SALOMON HELLAS 2:10:49.714
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 2864 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ 1987 ARKALOS 2:11:50.480
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 2812 ANTONIOS PROTOPAPADAKIS 1983 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:22:21.667
4 , 4 , 1 20-29 ΕΤΩΝ Male 2832 ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ 1992 2:27:22.217
5 , 5 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 2857 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 1973 ZAROS TRAIL RACE 2:28:10.040
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 2844 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ – 2:28:10.167
7 , 1 ,4 30-39 ΕΤΩΝ Female 2856 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 1989 LA SPORTIVA TEAM GREECE 2:29:28.660
8 , 7 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 2819 ΑΧΜΕΤ ΑΜΜΑΡ 1989 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:30:56.184
9 , 8 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 2829 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ 1976 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:36:35.954
10 , 9 , 5 30-39 ΕΤΩΝ Male 2867 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 1980 ΟΦΗ 2:39:02.577
11 , 10 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 2881 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1956 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 2:41:27.340
12 , 11 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 2902 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – 2:41:28.010
13 , 12 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 2875 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1988 ΣΔΥΡ 2:41:34.384
14 , 13 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 2869 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1974 OYK 2:42:11.980
15 , 14 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 2842 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:47:04.424
16 , 15 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 2903 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ – 2:52:08.104
17 , 16 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 2811 PAWEL PIWKO 1980 2:53:58.214
18 , 17 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 2831 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ 1967 2:55:35.837
19 , 18 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 2834 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1990 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ 2:55:39.584
20 , 19 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Male 2855 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ 1981 2:55:43.484
21 , 20 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 2805 PIOTR JURGA 1986 IM-POSSIBLE TEAM 2:57:13.324
22 , 21 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 2847 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΗΣ 1980 ΣΔΥΡ 2:57:32.600
23 , 2 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Female 2813 MARIA LILIANA SARU 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:58:14.494
24 , 22 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 2861 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1984 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:58:54.010
25 , 23 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 2823 ΑΒΡΑΑΜ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2:58:55.864
26 , 24 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 2874 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 2:59:36.307
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 2852 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΑΡΑ 1965 ΣΔΥΧ-ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 3:02:34.940
28 , 25 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 2886 ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ 1965 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 3:03:43.024
29 , 26 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Male 2850 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 1975 KAMPAXIS TEAM 3:03:51.397
30 , 27 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Male 2878 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1990 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:06:54.394
31 , 28 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 2824 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1980 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 3:08:14.700
32 , 29 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 2806 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 1966 SMK 3:08:22.337
33 , 30 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Male 2854 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ 1970 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:08:45.514
34 , 4 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 2807 ANNA KONKINA 1995 3:11:37.460
35 , 31 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 2863 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:07.070
36 , 32 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 2802 MARKAKIS DIMITRIOS 1990 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:14:21.120
37 , 33 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 2836 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1990 ΣΜ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:32.220
38 , 34 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Male 2883 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:40.137
39 , 35 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 2822 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 2000 3:16:24.507
40 , 36 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 2909 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ – 3:17:20.854
41 , 37 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 2839 ΜΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 1986 ΔΙ.ΑΣ. 3:18:30.474
42 , 38 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Male 2860 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS NATURE TRAIL/IRUN MAGAZINE 3:18:52.250
43 , 39 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 2877 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ 1983 3:19:41.734
44 , 40 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Male 2859 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1984 3:20:36.074
45 , 41 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Male 2888 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΠΑΣΗΣ 1989 MOUNTAINCLUB 3:22:53.237
46 , 5 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Female 2816 ANNA VELEVA 1975 ΣΔΥΡ 3:23:06.347
47 , 42 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Male 2837 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ 1973 ΑΠΑΤΟΣ ΜΟΥ 3:25:00.664
48 , 43 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 2885 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΦΗΣ 1976 Ο.Υ.Κ. 3:27:42.600
49 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 2803 MOHAMAD ALI EL CHAMI 1993 3:31:46.810
50 , 45 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 2893 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ 1981 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 3:33:28.947
51 , 46 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 2899 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:10.834
52 , 47 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 2871 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:18.704
53 , 48 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 2879 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 1954 ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:37:38.154
54 , 49 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Male 2884 ΤΑΣΟΣ ΣΟΛΑΚΑΚΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:38:18.777
55 , 50 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 2826 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ 1982 3:38:20.137
56 , 51 , 4 60+ ΕΤΩΝ Male 2815 RAPHAEL VAN DEN BROECK 1953 ΣΔΥΡ 3:39:25.347
57 , 52 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 2872 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.130
58 , 53 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 2858 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1965 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.220
59 , 54 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 2873 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 1988 CORPUS GYM 3:42:43.857
60 , 55 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 2862 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1984 3:43:38.594
61 , 56 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 2904 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ – 3:43:47.050
62 , 57 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 2827 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1974 3:44:12.640
63 , 58 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Male 2908 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ – 3:44:30.450
64 , 59 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 2868 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ 1966 HERAKLION 3:44:49.940
65 , 60 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 2865 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ – 3:50:06.954
66 , 61 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 2843 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:51:28.147
67 , 6 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 2825 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1981 3:56:08.777
68 , 62 , 5 60+ ΕΤΩΝ Male 2808 WOLF LUSTIG 1954 4:00:50.190
69 , 63 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Male 2894 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 4:01:16.880
70 , 7 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Female 2876 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1978 ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 4:02:09.880
71 , 8 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Female 2891 ΜΠΕΤΥ ΦΛΩΡΑ 1964 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 4:03:37.650
72 , 64 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 2906 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΟΥΧΑΣ – 4:07:53.720
73 , 65 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 2820 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ 1999 4:08:21.797
74 , 9 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 2890 ΖΩΗ ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ 1998 4:08:22.177
75 , 66 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Male 2841 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 1986 EVIA TRAIL RUNNING 4:10:16.197
76 , 67 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 2905 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ – 4:10:43.810
77 , 68 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 2907 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΘΕΝΑΚΗΣ – 4:10:43.814
78 , 69 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Male 2801 NIKOS DELIAKIS 1965 4:12:53.440
79 , 70 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 2880 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ 1956 4:17:54.987
80 , 71 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Male 2846 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΝΟΣ 1978 4:17:55.137
81 , 72 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 2810 VASILEIOS NETIS 1980 ROUT FAMILY 4:18:02.104
82 , 10 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Female 2817 ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:18:47.414
83 , 73 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Male 2833 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1972 4:19:45.757
84 , 74 , 6 60+ ΕΤΩΝ Male 2840 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:19:55.230
85 , 75 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Male 2845 ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ 1974 4:26:28.170
86 , 76 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Male 2830 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ 1984 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 4:28:23.637
87 , 77 , 24 40-49 ΕΤΩΝ Male 2900 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ – 4:36:44.524

6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish6km
1 , 1 ,1 20-29 ΕΤΩΝ Male 287 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1990 MIKRO JIM 0:45:38.540
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 297 ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΡΙΟΣ 1986 MIKROJIM 0:51:04.950
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΡΑΚΗΣ 1980 MIKRO JIM 0:54:11.434
4 , 4 , 1 40-49 ΕΤΩΝ Male 345 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ – 0:54:39.607
5 , 5 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 264 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1958 PALEOCHORA TRT 0:54:46.500
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 213 GEORGIOS PROTOPAPADAKIS 1982 #THELUNATICS 0:55:27.614
7 , 7 , 4 30-39 ΕΤΩΝ Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1981 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 0:55:44.144
8 , 1 ,5 30-39 ΕΤΩΝ Female 276 ΝΙΚΗ ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ 1987 MIKROJIM 0:56:10.107
9 , 8 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 273 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ 1980 MIKROJIM 0:56:54.360
10 , 9 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 302 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΝΤΖΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:23.570
11 , 10 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 320 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 0:57:43.200
12 , 11 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 288 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:52.474
13 , 2 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Female 283 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1982 ΑΡΚΑΛΟΣ 0:58:33.167
14 , 12 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 279 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1990 0:58:44.140
15 , 13 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 272 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ 1969 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:59:13.457
16 , 14 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 278 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ 1955 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 0:59:39.024
17 , 15 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 342 ΚΩΣΤΑΣ ΣΗΦΑΚΗΣ – 1:00:45.234
18 , 16 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 282 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1988 ΑΕΠΕ 1:00:46.817
19 , 17 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 241 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ 1980 AFORDAKOS 1:02:47.160
20 , 18 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Male 344 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ – 1:03:00.847
21 , 19 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 223 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 1966 ΟΥΚ 1:03:16.734
22 , 20 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 252 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΥΡΑΤΖΗΣ 1979 1:04:05.397
23 , 21 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 267 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ 1981 1:05:32.020
24 , 22 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 207 DIMITRIS KALOGERAKIS 1981 – 1:06:00.607
25 , 23 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 1981 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:06:02.480
26 , 24 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 226 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ 1972 Ο.Υ.Κ. 1:07:00.080
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 298 ΛΙΑ ΣΑΒΒΑΚΗ 1967 ΡΕΘΥΜΝΟ 1:07:14.410
28 , 25 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 335 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΄ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ – 1:08:08.734
29 , 26 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 228 ΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ 1994 1:08:11.404
30 , 27 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 337 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ – 1:09:13.234
31 , 28 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 336 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΥΡΗΣ – 1:09:14.204
32 , 29 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 220 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 1:09:15.204
33 , 4 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Female 339 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ – 1:09:52.370
34 , 30 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 263 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 1983 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 1:10:04.350
35 , 31 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 341 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΠΕΤΖΙΔΑΚΗΣ – 1:10:55.747
36 , 5 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Female 291 ΕΥΗ ΠΕΤΡΑΚΗ 1998 ΟΥΚ 1:11:48.627
37 , 6 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Female 229 ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ 1989 ΑΟΣ 1:12:57.147
38 , 7 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Female 239 ΠΕΛΑΓΙΑ ΖΟΥΜΗ 1982 1:13:36.307
39 , 32 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 333 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ – 1:14:30.080
40 , 33 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 271 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 1968 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:14:32.850
41 , 34 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 307 ΜΥΡΩΝ ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 1969 ΣΜΚ 1:15:06.704
42 , 8 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 206 ANZHELIKA IASTREMSKA 1989 1:15:48.634
43 , 35 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 325 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ 1981 1:16:15.064
44 , 9 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Female 259 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1978 MOUNTAINCLUB 1:16:15.874
45 , 36 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Male 324 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
46 , 10 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Female 261 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΑΛΑΧΑ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
47 , 37 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 256 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:17:39.600
48 , 11 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Female 274 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ 1980 1:17:42.140
49 , 38 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 331 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ – 1:17:42.800
50 , 39 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ 1978 1:17:48.160
51 , 12 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Female 284 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1976 ROADRUNNERS 1:20:28.644
52 , 40 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Male 251 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΦΑΚΗΣ 1974 1:22:09.957
53 , 41 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΗΣ 1992 1:22:12.484
54 , 42 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 295 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 1992 1:22:13.257
55 , 43 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 322 ΕΜΜΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΑΚΗΣ 1983 1:22:51.214
56 , 13 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Female 231 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗ ΕΥΗ 1976 1:24:20.440
57 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 245 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1992 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:24:28.994
58 , 45 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ – 1:24:30.514
59 , 46 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 265 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:07.720
60 , 47 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 317 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΛΟΥΡΗΣ 1960 ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 1:26:09.994
61 , 48 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 304 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1970 ΣΜΚ 1:27:02.517
62 , 49 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1981 ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1:29:03.474
63 , 14 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 225 ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ 1981 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:30:16.937
64 , 15 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Female 255 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ 1966 1:30:23.534
65 , 50 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 1967 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1:30:25.527
66 , 16 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Female 202 GEWRGIA ASPRADAKI 1988 AEROCROSS 119 1:30:26.257
67 , 51 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 343 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – 1:31:05.377
68 , 52 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ 1971 KAMPAXIS TEAM 1:31:38.764
69 , 53 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 209 GEORGIOS LEMONAKIS 1978 HERAKLIO 1:32:06.417
70 , 17 , 13 50-59 ΕΤΩΝ Female 277 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ 1963 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 1:34:22.790
71 , 54 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 281 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1973 1:36:18.167
72 , 18 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Female 326 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΙΚΗ ΧΑΧΛΑΚΗ 1994 1:37:20.197
73 , 55 , 14 50-59 ΕΤΩΝ Male 236 ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1967 1:37:57.744
74 , 56 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 315 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΘΕΝΑΚΗΣ 1970 MALIA 1:38:04.364
75 , 19 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Female 214 EVGENIA ZUEVA 1984 MALIA 1:38:05.247
76 , 57 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:39:09.494
77 , 58 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 234 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ 1984 1:39:36.444
78 , 20 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Female 210 GIANNA MELESSANAKI 1981 ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ 1:42:52.827
79 , 59 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 327 ΜΑΝΟΣ ΧΙΣΚΑΚΗΣ 1974 1:45:09.270
80 , 21 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 323 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ 1994 MIKRO JIM 1:46:42.930
81 , 22 , 3 -19 ΕΤΩΝ Female 270 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2003 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:46:52.780
82 , 60 , 4 -19 ΕΤΩΝ Male 208 ALEXANDROS KAMPAXIS 2007 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 1:46:52.784
83 , 23 , 33 30-39 ΕΤΩΝ Female 238 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 1980 BOCELLI 1:47:18.047
84 , 61 , 15 50-59 ΕΤΩΝ Male 308 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΑΝΑΚΗΣ 1968 1:47:43.050
85 , 62 , 34 30-39 ΕΤΩΝ Male 318 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 1983 1:47:43.274
86 , 63 , 35 30-39 ΕΤΩΝ Male 250 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ 1983 1:48:26.894
87 , 64 , 12 20-29 ΕΤΩΝ Male 211 MARKO MRDJENOVIC 1996 NOTHING 1:50:31.184
88 , 24 , 13 20-29 ΕΤΩΝ Female 204 ELSA CHEDID 1994 ELSA CHEDID 6 1:50:31.187
89 , 65 , 16 50-59 ΕΤΩΝ Male 338 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ – 1:51:45.910
90 , 25 , 36 30-39 ΕΤΩΝ Female 233 ΑΘΗΝΑ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗ 1987 1:53:16.867
91 , 66 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 289 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1978 1:53:21.814
92 , 67 , 5 -19 ΕΤΩΝ Male 293 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 2010 PEPITO TEAM 1:53:28.584
93 , 68 , 37 30-39 ΕΤΩΝ Male 292 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1980 PEPITO TEAM 1:53:28.767
94 , 26 , 38 30-39 ΕΤΩΝ Female 332 ΜΑΝΙΑ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΚΗ – 1:56:34.840
95 , 27 , 39 30-39 ΕΤΩΝ Female 230 ΜΠΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 1988 1:56:34.840
96 , 28 , 40 30-39 ΕΤΩΝ Female 340 ΝΙΚΗ ΣΑΡΙΔΑΚΗ – 1:56:57.767
97 , 29 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Female 316 ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΙΦΗ 1974 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:54.877
98 , 69 , 17 50-59 ΕΤΩΝ Male 254 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1967 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:55.420
99 , 30 , 6 -19 ΕΤΩΝ Female 310 ΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗ 2008 1:59:59.620
100 , 70 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Male 311 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ 1978 2:09:01.144
101 , 31 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Female 253 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 1972 2:13:00.140
102 , 32 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Female 300 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΡΗ 1975 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:16:28.550
103 , 33 , 7 -19 ΕΤΩΝ Female 269 AΓΑΠΗ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2005 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2:30:54.940

Ο Δρόμος Ταχυδρόμου 2019 – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος Ταχυδρόμου 2019 - Αποτελέσματα

44 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 105 Περικλής Ασπρούδης MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α4 3:54:19
2 114 Κωνσταντίνος Μπαρμπούτης MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α1 3:54:59
3 116 Νίκος Νικολάου 3P Α2 4:07:14
4 123 Ιωάννης Τσούρης MARATHON CORNER 1 Α3 4:11:42
5 118 Αντώνης Ντάσιος ΝΑΟΥΣΑ-ΒΕΡΜΙΟ TRAIL TEAM Α3 4:24:24
6 124 Δημήτριος Τυπάλδος Run Forever Α3 4:29:06
7 112 Σωτήρης Μανουδάκης 3P Α4 4:30:48
8 101 Kayoko Tabata Run Forever Γ 4:32:02
9 121 Ξενοφών Ράμιας MULTISPORT ARTA – DIELLAS Α2 4:32:58
10 122 Δημήτριος Τζιώνας ΝΑΟΥΣΑ-ΒΕΡΜΙΟ TRAIL TEAM Α2 4:39:14
11 104 Θεοδώρα Αναστασιάδη 3P Γ 4:47:02
11 126 Λαμπρινή Ντούση Γ 4:47:02
13 106 Γιάννης Γαλανόπουλος GLAM ROCK/METAL Α3 4:49:59
14 100 Κώστας Ξένος 5:00:12
14 107 Αλέξανδρος Γιώτης 3P Α3 5:00:12
14 117 Μιχάλης Νικολόπουλος 3Π-ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ Α4 5:00:12
17 111 Ασημίνα Ιγγλέζου Dynafit Γ 5:17:13
18 109 Νίκος Δ Α4 5:45:37
19 115 Δημήτριος Μπιντάκας ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Α4 5:54:00
20 108 Θεοδόσιος Γκούντος Outdoor Games Running Team 5:54:46
21 113 Αργύριος Μανώλας Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α3 5:55:47
22 125 Βασίλης Παπαδημητρίου ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ/ΣΔΑΡΤΑΣ Α3 6:04:52
22 103 Χρήστος Κούρτης ΕΟΣ ΑΡΤΑΣ/ΣΔΑΡΤΑΣ Α4 6:04:52
24 120 Γεωργία Παπαδοπούλου ATHENS Γ 6:09:10
25 110 Σταύρος Δαλδαράς ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 6:20:30
26 127 Αικατερίνη Χατζηνικολάου Γ DNS

25,5 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 234 Δημήτρης Δρούγκας Α2 1:47:18
2 215 Κοσμάς Κωνσταντινίδης Α4 1:51:42
3 221 Ηλίας Νάτσιας ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 1:52:57
4 231 Αναστασίος Τομαράς Α3 1:53:12
5 219 Απόστολος Μπάρκας MPAGIA RUNNERS Α3 1:56:40
6 228 Χρήστος Συρμακέσης Α2 1:58:15
7 202 Βαγγέλης Σουραβλιάς Α3 2:03:37
8 210 Παναγιώτης Λεμονάκης Α3 2:05:49
9 214 Δημήτρης Κριαράς FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α1 2:06:24
10 102 Παύλος Χατζόπουλος Α3 2:09:38
11 232 Ευάγγελος Τζίμαρης Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α3 2:12:50
12 223 Άγγελος Παππάς ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α4 2:17:27
13 200 Αλέξανδρος Βόλλας Α4 2:20:44
14 220 Δημήτρης Μπέλλος ZERO LAKE RUN Α1 2:22:27
15 212 Αριστέα Κορδά ΣΔΙ Γ 2:22:39
16 206 Αλέξανδρος Γιώτης Α3 2:23:53
17 225 Γεωργία Σιώζου ΙΩΑΝΝΙΝΑ Γ 2:25:25
18 235 Χριστόφορος Κωσταγιάννης SPORTIFS.GR TRAIL RUNNERS Α 2:27:17
19 211 Χρήστος Κοντόπουλος Α2 2:28:03
20 218 Γιάννης Μπαλαμπάνης Α2 2:29:08
21 217 Κοσμάς Μαζιανίτης Α3 2:29:18
22 201 Αρετή Αγγέλη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ 2:31:51
23 213 Δημήτρης Κούκος ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ Α4 2:34:00
24 208 Αθανάσιος Ματσούλης Α4 2:39:30
25 222 Μαρία Παπαντωνίου Γ 2:40:40
26 209 Φώτης Καζιάνης ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α4 2:52:15
27 205 Γιώργος Γιαννίκος GLUB IOANNINON Α4 2:57:50
28 204 Δημήτρης Βόρδος ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ Α3 3:08:44
29 227 Χριστίνα Συρακοπούλου Γ 3:08:45
30 226 Μανώλης Σπόργιτας Α4 3:12:20
31 203 Άγγελος Βαρβέλης Α3 3:23:54
32 224 Ιωάννης Παρτσαλίδης Α4 3:38:02
33 216 Γωργία Λαμπροπούλου ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς Γ 3:38:28
34 229 Τηλέμαχος Τζικέρος Α2 4:57:02
34 207 Ειρήνη Δεμερτζή Γ 4:57:02

8,5 ΧΛΜ
Θέση Αριθμός Όνομα Επίθετο Ομάδα Κατ. Χρόνος
1 522 Γιάννης Σταλίκας Α 0:35:32
2 512 Ηλίας Λαμπρούσης ZERO LAKE RUN Α 0:35:55
3 511 Θεόδωρος Αρλέτος Α 0:37:33
4 501 Οδυσσέας Κουκέσης Α 0:40:16
5 517 Αλέξανδρος Νούσιας 3P Α 0:42:10
6 505 Δημήτρης Κέφης Σ.Δ.ΑΡΤΑΣ Α 0:42:11
7 520 Σωκράτης Ντακαλέτσης SPORTIFS.GR Α 0:42:50
8 535 Χρήστος Καραμπάς Α 0:43:01
9 518 Ιωάννης Μπέλλος Α 0:44:09
10 525 Σταύρος Στραγάλης ΜΑΤΣΟΥΚΙ Α 0:45:48
11 513 Άρης Λιαπάτης Α 0:46:48
12 514 Βασίλειος Λιάπης Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α 0:47:02
13 507 Παρασκευή Κοτζαμουράτογλου ZERO LAKE RUN Γ 0:47:26
14 530 Σάκης Χάιδος Α 0:48:11
15 503 Χαράλαμπος Δρόσος ΙΩΑΝΝΙΝΑ Α 0:49:42
16 515 Τάσος Κεφαλάς Α 0:49:49
17 528 Michail Τσες ELEOUSA_IOANNINA Α 0:50:06
18 531 Γεωργία Χαραλαμπίδου ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ Γ 0:51:12
19 509 Σωκράτης Κουρλής Α 0:51:33
20 526 Δημήτρης Τάτσης ZERO LAKE RUN Α 0:52:32
21 534 Ελπίδα Γιώτη ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΚΡΙΑΚΟΥΡΑ Γ 0:53:50
22 516 Ιωάννης Μπούρσινος FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α 0:54:56
23 504 Στέλλα Μυλωνοπούλου Γ 0:57:02
24 519 Θεοδώρα Παππά ZERO LAKE RUN TEAM Γ 0:57:19
25 510 Γιώργος Κτενάς FUNCTIONAL DEPARTMENT Α 0:58:57
26 506 Επαμεινώνδας Κοντοπρίας THE FUNCTIONAL DEPARTMENT TEAM Α 0:59:09
27 529 Βασίλειος Φραγκάκης Α 1:01:07
28 524 Χρήστος Μυλωνάς Α 1:01:21
29 533 Διομήδης Χρήστου VOLVO RACING TEAM Α 1:01:50
30 508 Μαργαρίτης Κούκος Α 1:03:18
31 523 Αθανάσιος Μπιντάκας Α 1:06:20
32 521 Δημήτρης Σκλαβενίτης THE FUNCTIONAL DEPARTMENT Α 1:07:00
33 527 Χρήστος Τριάντος Α 1:07:23
34 502 Χρήστος Γκιτέρσος VOLVO RACING TEAM Α 1:08:12
35 500 Tish Archer Γ 2:04:35
35 532 Δέσποινα Χατζηχαραλάμπους Γ 2:04:35

8ος Ημιμαραθώνιος Αθήνας – Αποτελέσματα

Το Half Marathon app επιστρέφει

Αποτελέσματα Ημιμαραθωνίου

Αποτελέσματα Αγώνα Δρόμου 5χλμ

Αποτελέσματα Αγώνα Δρόμου 3χλμ

Tα αποτελέσματα του αγώνα επίδειξης ΑΜΕΑ των 21χλμ.

11ος Αγώνας δρόμου Καθαράς Δευτέρας – Aποτελέσματα

11ος Αγώνας δρόμου Καθαράς Δευτέρας - Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
11ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ

ΑΓΩΝΑΣ 10.000Μ ΧΡΟΝΟΣ

ΝΙΚΗΤΕΣ

Άνδρες

1ος ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
2ος ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
3ος ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ

Γυναίκες

1η ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ
2η ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ
3η ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ

1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 40.33
2 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 41.33
3 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 43.14
4 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44.20
5 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45.38
6 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 47.09
7 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 47.18
8 ΑΣΛΑΝΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 48.10
9 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48.29
10 ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 50.24
11 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 51.50
12 ΚΕΧΑΓΙΑ ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ 52.08
13 ΚΟΥΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52.32
14 ΚΡΟΥΣΤΑΛΗΣ ΆΚΗΣ 53.00
15 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ 53.15
16 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 53.19
17 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 53.43
18 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 53.43
19 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 53.52
20 ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 54.00
21 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 54.06
22 ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 54.09
23 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ 54.11
24 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 54.23
25 ΓΚΡΕΙΣΙ ΤΖΕΙΜΣ 54.25
26 ΚΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 54.27
27 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54.34
28 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 54.42
29 ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 55.42
30 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ 56.12
31 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 56.30
32 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 56.37
33 ΤΖΩΤΖΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 57.43
34 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57.53
35 ΠΑΛΑΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 58.02
36 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 58.33
37 ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 58.47
38 ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 59.27
39 ΓΚΟΓΚΟΥ ΛΙΛΑ 1.00.08
40 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.00.09
41 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1.00.22
42 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.00.23
43 ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.00.52
44 ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1.00.58
45 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.01.19
46 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.01.32
47 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ 1.01.37
48 ΓΕΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1.01.40
49 ΒΑΛΤΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1.01.41
50 ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.01.45
51 ΓΚΟΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.01.47
52 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΆΚΗΣ 1.02.18
53 ΤΡΟΥΝΙ ΑΙΜΙΛΙΑΝΟΥ 1.02.39
54 ΔΟΥΔΙΝΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ 1.03.28
55 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.03.28
56 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1.03.30
57 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.03.30
58 ΛΑΓΙΟΣ ΒΑΚΗΣ 1.03.46
59 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΆΛΕΞ 1.04.04
60 ΜΠΟΥΣΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.04.10
61 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.04.14
62 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ 1.04.46
63 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1.04.51
64 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1.05.03
65 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1.05.40
66 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.05.41
67 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.06.05
68 ΚΑΓΙΟΚΟ ΤΑΜΠΑΤΑ 1.06.20
69 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.20
70 ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.06.20
71 ΒΑΡΕΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1.06.30
72 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.06.57
73 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.07.07
74 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.07.07
75 ΚΑΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.07.15
76 ΚΙΤΣΑΝΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.07.18
77 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 1.07.44
78 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.07.44
79 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1.08.00
80 ΓΚΟΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ 1.08.06
81 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 1.08.11
82 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΩΓΩ 1.08.30
83 ΜΠΕΡΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1.08.30
84 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1.08.31
85 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ 1.08.40
86 ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ 1.08.40
87 ΜΟΥΡΤΖΟΥΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.09.10
88 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.09.19
89 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 1.09.48
90 ΜΠΟΤΖΙΟΝΕ ΜΑΡΕΚ 1.10.00
91 ΣΟΥΧΟΤΣΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 1.10.00
92 ΤΗΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1.10.05
93 ΡΟΥΓΓΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.10.05
94 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.10.32
95 ΣΤΑΜΠΟΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.10.45
96 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1.10.51
97 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.10.58
98 ΦΑΡΑΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1.11.36
99 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.12.11
100 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΖΩΝ 1.12.20
101 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.12.53
102 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.13.07
103 ΠΛΕΣΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 1.13.38
104 ΚΑΣΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 1.13.44
105 ΓΚΕΜΠΕΣ ΣΩΣΑ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.13.50
106 ΛΙΛΗ ΛΙΑΠΗ 1.13.56
107 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1.14.20
108 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.14.40
109 ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.14.41
110 ΖΑΒΟΥΡΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 1.14.42
111 ΦΕΡΜΕΛΗ ΖΟΡΖΕΤΑ 1.14.50
112 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1.16.04
113 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1.16.14
114 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.16.19
115 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΟΣ 1.17.10
116 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1.17.10
117 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ 1.17.20
118 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.17.40
119 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.17.50
120 ΑΜΠΑ ΔΑΝΑΗ 1.17.51
121 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.17.52
122 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.18.15
123 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1.19.20
124 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΙ 1.19.21
125 ΔΡΙΤΣΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.19.22
126 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1.19.32
127 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1.19.32
128 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1.20.17
129 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1.20.30
130 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.20.30
131 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.21.15
132 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1.21.45
133 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1.21.45
134 ΤΟΥΡΓΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 1.22.25
135 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.22.45
136 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1.22.40
137 ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1.22.41
138 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1.22.42
139 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1.22.43
140 ΧΑΡΑΤΖΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.23.12
141 ΚΟΤΣΑΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.23.20
142 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1.23.20
143 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.24.22
144 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.24.33
145 ΝΕΦΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1.25.30
146 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.26.00
147 ΤΣΙΦΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1.26.00
148 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1.26.35
149 ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1.27.03
150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1.27.05
151 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1.27.12
152 ΓΚΛΟΤΣΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 1.27.13
153 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1.28.10
154 ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 1.28.10
155 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1.29.00
156 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.29.00
157 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1.29.01
158 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 1.29.10
159 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1.29.10
160 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.30.03
161 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.31.20
162 ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.31.21
163 ΓΚΡΕΙΣΙ ΜΑΡΘΑ 1.32.33
164 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1.32.52
165 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1.32.52
166 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1.33.07
167 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 1.33.07
168 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.33.38
169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 1.33.56
170 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 1.34.18
171 ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1.36.20
172 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1.36.20
173 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1.38.10
174 ΤΣΑΠΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1.38.12
175 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΕΤΗ 1.38.30
176 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1.38.30
177 ΒΙΝΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1.38.50
178 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1.40.22
179 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1.40.22
180 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 1.43.35
181 ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ 1.51.20

ΠΕΡΠΑΤΗΤΕΣ

ΜΠΡΆΤΣΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ
ΠΗΧΑ ΓΙΑΝΝΑ
ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ
ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΟΥ ΘΕΩΝΗ
ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΕΛΕΑΝΑ
ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΝΑ ΙΣΙΔΩΡΑ
ΚΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΤΖΙΝΙΩΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
ΡΕΙΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΟΕΚΕΜΕΡ ΜΑΡΙΑ
ΝΤΕΒΑ ΜΠΟΡΙΣΟΒΑ
ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΌΛΓΑ
ΜΑΡΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ
ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΈΦΗ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΑΚΑΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
ΒΑΡΘΑΛΙΤΗ ΣΟΦΙΑ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ
ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΑΝΔΡΙΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΚΟΜΕΖΜΠΕΚ ΛΟΥΗΣ
ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΙΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΙΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ
ΑΒΡΑΑΜ ΜΑΡΙΑ
ΑΒΡΑΑΜ ΑΡΓΥΡΩ
ΑΒΡΑΑΜ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΖΑ ΗΛΙΑΝΝΑ
ΖΕΡΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΑΡΔΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΓΙΑΝΝΑ ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΑΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΡΑΣΣΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΖΗΝΩΝ
ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΛΑΚΑΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΜΑΚΡΗ ΓΙΑΝΝΑ
ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΟΣ
ΛΥΒΑΝΟΥ ΖΩΡΖΕΤΑ

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 300.Μ

1o ΑΓΟΡΙ ΝΙΚΗΤΗΣ
ΛΙΑΠΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1ο ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΙΚΗΤΡΙΑ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ

ΜΑΛΛΙΑΡΗ ΑΡΤΕΜΗ
ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΜΆΡΚΟΣ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΊΑ
ΚΟΣΚΙΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΉ
ΛΆΝΤΕΡΚΗ ΝΕΦΈΛΗ
ΛΙΆΠΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ
ΤΟΥΛΓΈΛΟΓΛΟΥ ΓΙΆΝΝΗΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΦΆΝΗΣ
ΖΕΡΒΟΎ ΕΥΓΕΝΊΑ
ΖΕΡΒΌΣ ΑΡΙΣΤΕΊΔΗΣ
ΜΠΟΥΓΆΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΓΚΌΤΣΙΚΑΣ ΜΑΝΏΛΗΣ
ΓΚΟΤΣΙΚΑ ΘΕΟΔΏΡΑ
ΒΆΘΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ
ΒΆΘΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ
ΛΟΥΠΕΛΚΉΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΟΝΔΎΛΗΣ ΗΛΊΑΣ
ΓΚΟΒΕΟΥ ΕΦΗ
ΓΚΟΒΕΟΥ ΛΥΔΙΑ
ΚΕΒΟΡΚΙΆΝ ΜΑΝΩΛΙΑ
ΧΡΗΣΤΊΔΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ
ΣΤΕΡΜΑΣΗ ΣΟΦΊΑ
ΣΤΕΡΜΑΣΗ ΘΕΟΔΏΡΑ
ΘΕΌΔΩΡΟΓΙΆΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΉ
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ
ΚΟΝΤΟΥΔΆΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΉ
ΚΟΝΤΟΥΔΆΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΆΚΗΣ ΣΤΈΛΙΟΣ
ΦΑΚΊΝΟΥ ΣΤΈΛΛΑ
ΚΟΥΤΣΟΎΚΟΥ ΕΛΈΝΗ
ΚΟΥΤΣΟΎΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΡΟΥΠΑΚΑ ΧΑΡΑ
ΡΟΥΠΑΚΑ ΕΥΑ
ΓΚΟΜΕΤΖΜΠΕΚ ΝΊΚΟΛΑΣ
ΚΑΚΑΒΆΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΒΌΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ
ΖΕΡΜΠΊΝΟΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ
ΖΕΡΜΠΊΝΟΣ ΜΆΞΙΜΟΣ
ΜΥΤΙΛΗΝΆΚΗ ΕΥΦΡΟΣΎΝΗ
ΦΟΎΡΝΑΡΗΣ ΠΆΡΗΣ
ΚΕΧΑΓΙΆ ΜΕΛΊΝΑ
ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΗΛΊΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΉΣ ΜΑΝΏΛΗΣ
ΟΙΚΟΝΌΜΟΥ ΜΑΡΊΑ
ΜΑΚΡΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΜΑΚΡΉ ΖΩΉ
ΘΕΟΔΩΡΊΔΗΣ ΕΥΘΎΜΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΊΔΟΥ ΙΩΆΝΝΑ
ΧΕΙΛΆΚΗ ΆΝΝΑ-ΜΑΡΊΑ
ΧΕΙΛΆΚΗ ΕΛΈΝΗ
ΚΙΆΜΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ
ΘΩΜΆΣ ΙΆΣΟΝΑΣ
ΒΑΛΒΕΜΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ
ΦΑΝΈΛΑ ΉΛΙΔΑ
ΘΑΝΈΛΛΑ ΙΌΛΗ
ΘΩΜΆ ΛΥΔΊΑ
ΛΆΛΑ ΔΉΜΗΤΡΑ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΔΆΦΝΗ-ΙΟΥΛΊΑ
ΑΥΓΈΡΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΑΥΓΈΡΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΉ ΣΟΦΊΑ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΈΛΗΣ ΜΙΧΆΛΗΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΆΚΗΣ ΛΕΥΤΈΡΗΣ
ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΝΙΚΌΛΑΣ
ΡΈΝΤΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ
ΡΈΝΤΗ ΕΛΈΝΗ
ΑΔΆΜ ΔΉΜΗΤΡΑ
ΑΔΑΜ ΓΙΩΤΑ
ΚΟΥΛΟΥΜΠΉ ΜΑΡΊΑ
ΦΙΟΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΓΙΟΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΙΩΤΑ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΠΑΠΠΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΤΡΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΠΟΥΚΑΜΙΣΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
ΛΑΜΠΡΕΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ
ΡΟΤΖΕΡ ΝΙΚ
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ

5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς – Αποτελέσματα

5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - Αποτελέσματα

19.5km
Α/Α Α/Α Φύλου Α/Α Κατ. Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Κατ. Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 158 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 30-39 1:19:19,80 1:19:22,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2. 114 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M Male 18-29 1:21:32,53 1:21:36,17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
3. 3. 313 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M Male 30-39 1:22:18,50 1:22:20,32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4. 1 4. 322 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M Male 30-39 1:26:06,12 1:26:08,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 1 5. 90 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:26:46,87 1:26:50,83 Ο ΚΑΝΕΝΑΣ
6. 2 6. 28 RAJICZAK MACIEJ M Male 40-49 1:27:57,87 1:28:00,99 POLSKA-KRYNICA
7. 1 7. 54 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:28:30,40 1:28:36,76 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 1 8. 44 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M Male 50-59 1:28:51,09 1:28:55,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 3 9. 136 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M Male 40-49 1:29:06,91 1:29:09,10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 4 10. 298 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 1:30:46,68 1:30:49,00 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
11. 2 11. 155 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 30-39 1:35:28,62 1:35:32,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
12. 5 12. 69 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:36:14,56 1:36:19,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 1 13. 118 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 18-29 1:37:17,55 1:37:25,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2 14. 50 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M Male 50-59 1:37:28,88 1:37:32,94 ΣΔΥΠ
15. 3 15. 57 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 1:38:05,11 1:38:09,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 6 16. 152 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 40-49 1:38:38,99 1:38:41,80 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
17. 3 17. 310 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 50-59 1:39:57,53 1:40:01,86 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 7 18. 288 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 1:39:52,07 1:40:03,31
19. 4 19. 186 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 50-59 1:39:53,11 1:40:03,44 TOULAS RUNNERS
20. 4 20. 176 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 30-39 1:40:09,81 1:40:16,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. -1 1. 11 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ F Female 40-49 1:40:45,56 1:40:48,38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 8 21. 172 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:41:08,74 1:41:14,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 9 22. 302 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 1:41:29,78 1:41:33,06 ARLA
24. 2 23. 327 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 60-69 1:42:00,18 1:42:06,08 ΣΑΠΠΑΖ
25. 10 24. 133 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ M Male 40-49 1:41:56,42 1:42:13,96 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
26. 5 25. 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 1:42:12,98 1:42:18,46 YMITTOS RUNNERS
27. 6 26. 309 BODZIONY Marek M Male 50-59 1:42:23,38 1:42:30,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
28. -1 2. 15 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 1:42:48,49 1:42:52,34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
29. 5 27. 178 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 30-39 1:42:52,01 1:42:54,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 3 28. 146 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:42:50,87 1:42:54,55 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
31. 7 29. 338 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ M Male 50-59 1:42:56,87 1:42:59,46 ΣΩΚΡΑΤΗΣ
32. 6 30. 120 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 30-39 1:43:21,12 1:43:27,31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33. 11 31. 181 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 1:43:27,25 1:43:33,02 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 12 32. 43 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ M Male 40-49 1:44:06,33 1:44:09,78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35. 4 33. 311 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M Male 60-69 1:44:37,68 1:44:42,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 8 34. 320 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M Male 50-59 1:44:40,01 1:44:47,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
37. 13 35. 319 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:44:43,96 1:44:50,69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
38. 14 36. 157 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:45:31,37 1:45:34,57 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
39. 7 37. 88 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Male 30-39 1:45:46,64 1:45:50,13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
40. 15 38. 108 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 1:46:14,42 1:46:25,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 16 39. 49 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:46:47,33 1:46:55,05 GLAM ROCK/METAL
42. 5 40. 318 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 60-69 1:47:26,85 1:47:34,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
43. 9 41. 294 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 1:47:53,55 1:47:57,39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
44. 6 42. 303 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 1:48:05,63 1:48:11,12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
45. 10 43. 125 ΜΟΥΤΣΆΙ ΜΆΡΚΟ M Male 50-59 1:48:59,61 1:49:13,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 17 44. 171 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M Male 40-49 1:49:09,37 1:49:21,20 A.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
47. 18 45. 113 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 40-49 1:49:30,51 1:49:34,95 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48. 19 46. 74 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M Male 40-49 1:49:27,44 1:49:39,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 20 47. 97 ΚΟΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:50:08,72 1:50:19,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 11 48. 420 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 50-59 1:51:06,71 1:51:09,90 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51. 7 49. 31 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:51:08,52 1:51:23,44 ΕΥΚΛΗΣ
52. -1 3. 291 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F Female 40-49 1:51:43,81 1:51:46,41 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
53. 21 50. 331 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 1:51:32,26 1:51:46,91
54. 12 51. 86 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M Male 50-59 1:51:56,83 1:52:03,80 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
55. 8 52. 110 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:52:08,61 1:52:13,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 8 53. 107 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M Male 30-39 1:51:58,96 1:52:14,11 ΕΥΚΛΗΣ
57. 13 54. 26 CURATOLO LEONARDO M Male 50-59 1:51:58,86 1:52:14,19 ΕΥΚΛΗΣ
58. 1 4. 1 RAJICZAK URSZULA F Female 40-49 1:52:15,93 1:52:27,26 POLSKA-KRYNICA
59. 9 55. 323 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:53:12,16 1:53:26,05
60. 10 56. 48 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M Male 60-69 1:53:35,84 1:53:41,14 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
61. 14 57. 123 ΜΗΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:53:52,94 1:53:59,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 22 58. 360 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 40-49 1:53:50,81 1:54:04,74
63. 15 59. 117 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M Male 50-59 1:55:50,19 1:55:55,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64. 23 60. 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΟΣ M Male 40-49 1:57:10,74 1:57:30,61 ΕΥΚΛΗΣ
65. 1 5. 22 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 30-39 1:57:39,16 1:57:45,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
66. 16 61. 357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 50-59 1:57:36,08 1:57:47,79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67. 1 6. 4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F Female 50-59 1:57:54,71 1:57:58,90 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM
68. 17 62. 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:58:12,58 1:58:24,47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
69. 9 63. 30 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M Male 30-39 1:58:36,77 1:58:45,51 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
70. 11 64. 169 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:58:40,37 1:58:46,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 10 65. 52 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ M Male 30-39 1:58:53,04 1:58:56,09 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
72. 18 66. 98 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 50-59 1:58:52,35 1:58:58,72 SNAILS TEAM
73. 24 67. 46 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:58:48,48 1:59:04,34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 25 68. 153 ΡΟΧΑΪΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M Male 40-49 1:59:13,72 1:59:17,67 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
75. 19 69. 127 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 50-59 1:59:52,81 2:00:04,25 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ
76. 20 70. 314 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 50-59 2:00:38,17 2:00:49,01
77. 26 71. 315 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 2:00:44,90 2:00:52,42
78. 21 72. 96 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 2:02:21,20 2:02:29,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 27 73. 138 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M Male 40-49 2:02:22,01 2:02:31,97 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
80. 11 74. 343 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 2:02:49,54 2:02:59,03 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
81. 28 75. 183 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 40-49 2:03:22,62 2:03:34,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 12 76. 290 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M Male 30-39 2:03:28,86 2:03:39,12
83. 22 77. 131 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 50-59 2:04:01,07 2:04:06,04 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
84. 23 78. 100 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M Male 50-59 2:03:57,26 2:04:09,76 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
85. 1 79. 140 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 70+ 2:04:36,05 2:04:42,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 13 80. 132 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M Male 30-39 2:04:43,25 2:04:58,01 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 29 81. 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:04:58,28 2:05:06,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 30 82. 105 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 2:05:13,10 2:05:29,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 31 83. 182 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ M Male 40-49 2:05:27,71 2:05:42,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 2 7. 292 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 50-59 2:05:33,47 2:05:50,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
91. 32 84. 85 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:06:32,13 2:06:41,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 12 85. 82 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:06:55,77 2:07:03,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 24 86. 165 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:06:55,55 2:07:04,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 25 87. 163 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:06:54,87 2:07:04,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2 8. 12 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ F Female 40-49 2:07:10,11 2:07:20,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
96. 33 88. 72 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:07:17,39 2:07:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97. 26 89. 295 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:07:31,15 2:07:40,03 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
98. 1 9. 296 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Female 60-69 2:07:31,76 2:07:40,21 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
99. 13 90. 156 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 60-69 2:07:56,79 2:08:06,37 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 3 10. 21 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΆΝΝΑ F Female 40-49 2:08:25,52 2:08:30,34 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
101. 27 91. 53 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M Male 50-59 2:08:24,28 2:08:33,73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102. 4 11. 24 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤIΝΑ F Female 40-49 2:08:52,05 2:09:00,59 SANTA RUNNING TEAM
103. 5 12. 16 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 40-49 2:09:19,52 2:09:30,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
104. 14 92. 116 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 60-69 2:09:31,34 2:09:40,07 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
105. 6 13. 308 SUCHOCKA D0ROTA F Female 40-49 2:09:53,23 2:10:00,75 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
106. 2 93. 145 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 18-29 2:10:00,17 2:10:11,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 3 94. 180 ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 18-29 2:10:50,87 2:10:55,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 34 95. 80 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 40-49 2:10:45,50 2:10:57,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. -1 96. 68 ΚΑΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 2:11:09,78 2:11:11,19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. -1 97. 111 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ M 2:11:09,23 2:11:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111. -1 98. 305 ΣΑΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 2:11:11,62 2:11:11,73
112. 15 99. 73 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 2:11:21,34 2:11:24,54 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
113. 16 100. 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:11:40,25 2:11:50,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 2 101. 179 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 70+ 2:11:55,34 2:11:58,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 35 102. 342 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:11:46,81 2:12:00,58
116. 7 14. 5 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Female 40-49 2:12:20,29 2:12:32,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
117. 36 103. 143 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 40-49 2:12:45,46 2:12:50,95 ΙΒΜ CLUB
118. 8 15. 23 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:12:37,36 2:12:55,99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
119. 28 104. 293 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:12:38,97 2:12:56,09
120. 9 16. 14 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ F Female 40-49 2:13:20,14 2:13:33,08 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
121. 37 105. 177 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:14:15,85 2:14:21,19 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
122. 29 106. 150 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M Male 50-59 2:14:16,84 2:14:33,89 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
123. 30 107. 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:15:53,91 2:16:14,02
124. 38 108. 347 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M Male 40-49 2:15:54,47 2:16:14,08
125. 31 109. 348 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:15:32,04 2:16:14,41
126. 2 17. 25 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F Female 30-39 2:16:42,22 2:16:52,43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. 39 110. 126 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M Male 40-49 2:16:56,66 2:16:58,94 ΑΕΚ
128. 32 111. 164 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Male 50-59 2:16:57,14 2:16:59,21 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
129. 40 112. 135 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:16:48,12 2:16:59,46 ΚΟΚΟΚΟ
130. 17 113. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:17:02,76 2:17:11,84 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
131. 33 114. 184 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:17:05,87 2:17:11,84 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
132. 34 115. 122 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:16:58,41 2:17:16,83 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
133. 4 116. 94 ΚΟΜΟΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 18-29 2:12:57,36 2:17:57,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 41 117. 109 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:18:20,29 2:18:29,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 18 118. 168 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 60-69 2:18:26,42 2:18:33,85 ΗΛΕΙΟΣ
136. 19 119. 42 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ M Male 60-69 2:18:36,49 2:18:51,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 35 120. 121 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:19:34,83 2:19:52,94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
138. 10 18. 13 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ F Female 40-49 2:20:12,90 2:20:26,04 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
139. 3 121. 37 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M Male 70+ 2:21:05,72 2:21:08,78 ΕΥΚΛΗΣ
140. 42 122. 47 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 2:21:06,04 2:21:18,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 20 123. 60 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:21:22,55 2:21:30,65 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
142. 43 124. 312 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:22:20,01 2:22:36,71 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
143. -1 125. 317 ΡΟΥΣΤΕΜΙ ΚΛΟΝΤΙ M 2:23:27,56 2:23:29,23
144. 14 126. 63 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 30-39 2:23:55,26 2:24:12,09 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
145. 15 127. 33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 30-39 2:23:53,74 2:24:12,09 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
146. 36 128. 329 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 50-59 2:25:19,80 2:25:33,36
147. -1 129. 324 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 2:26:42,54 2:26:44,30
148. 44 130. 147 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:27:26,85 2:27:39,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 16 131. 87 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 30-39 2:28:01,79 2:28:11,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 21 132. 67 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:28:41,58 2:28:43,90 OEBAS
151. 11 19. 9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F Female 40-49 2:28:33,96 2:28:46,47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
152. 45 133. 149 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 2:30:59,05 2:31:13,49 ΜΟΝΟΣ
153. 22 134. 162 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 60-69 2:33:11,53 2:33:23,74 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
154. 3 20. 20 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ F Female 50-59 2:36:05,07 2:36:14,88 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
155. 2 21. 8 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 60-69 2:36:15,39 2:36:26,01 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
156. 46 135. 38 ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:36:51,39 2:37:08,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 23 136. 339 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M Male 60-69 2:38:34,03 2:38:50,00 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
158. 37 137. 58 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:38:34,28 2:38:50,48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
159. 24 138. 39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M Male 60-69 2:40:40,01 2:40:55,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
160. 47 139. 92 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:42:49,14 2:43:02,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161. 38 140. 79 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Male 50-59 2:42:55,05 2:43:12,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
162. 25 141. 160 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:44:02,62 2:44:07,93 ΚΟΚΟΚΟ
163. 48 142. 64 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ M Male 40-49 2:47:59,56 2:48:04,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164. 12 22. 10 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:54:11,70 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
165. 49 143. 81 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:54:16,79 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
166. 4 144. 326 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 70+ 2:54:51,46 2:55:00,33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
167. 26 145. 104 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 3:18:31,31 3:18:50,26 HPE RUNNING

6.3km
Α/Α Α/Α Φύλου Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 270 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 0:26:19,99 0:26:21,78 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
2. 2. 238 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 0:26:20,13 0:26:22,01 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3. 3. 247 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 0:29:06,90 0:29:06,90
4. 4. 253 ΙΒΑΝΟΦΣΚΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ M 0:31:28,36 0:31:31,72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 5. 231 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 0:32:34,85 0:32:36,20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6. 1. 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F 0:33:25,96 0:33:27,66 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7. 6. 232 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:33:49,18 0:33:53,58 ΕΥΚΛΗΣ
8. 7. 254 ΚΑΙΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:34:45,14 0:34:47,20 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
9. 8. 354 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:34:57,45 0:34:58,80 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 9. 203 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 0:35:16,44 0:35:16,44
11. 10. 289 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:35:19,94 0:35:24,57
12. 11. 304 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 0:35:35,33 0:35:41,95 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 12. 286 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 0:36:19,45 0:36:26,98 myrunner.gr
14. 13. 268 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 0:36:33,56 0:36:37,90 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
15. 14. 265 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 0:36:35,31 0:36:40,46 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
16. 15. 307 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M 0:37:00,24 0:37:02,43
17. 2. 193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 0:37:28,00 0:37:32,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
18. 16. 237 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:38:01,90 0:38:06,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 17. 235 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 0:38:13,00 0:38:16,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 18. 249 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 0:39:05,88 0:39:07,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 3. 207 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ F 0:39:05,20 0:39:10,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 19. 282 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:00,46 0:40:02,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 20. 300 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:40:10,50 0:40:13,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
24. 21. 335 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:27,01 0:40:32,76 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
25. 22. 250 ΖΈΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 0:40:36,59 0:40:46,60 I-RUN
26. 23. 353 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:41:33,96 0:41:38,56
27. 24. 277 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 0:42:02,03 0:42:05,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 4. 204 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 0:42:08,43 0:42:12,94 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29. 25. 269 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 0:42:20,44 0:42:24,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 26. 272 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:42:29,69 0:42:35,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 27. 283 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 0:42:36,59 0:42:47,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 28. 275 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:11,69 0:43:19,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 29. 333 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 0:43:15,46 0:43:22,66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 5. 218 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 0:43:17,17 0:43:25,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
35. 6. 325 ΤΣΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ F 0:43:22,43 0:43:28,56
36. 30. 356 ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:30,94 0:43:35,29
37. 31. 279 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:44:05,46 0:44:10,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 7. 328 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΟΦΙΑ F 0:45:16,50 0:45:19,27
39. 32. 299 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 0:45:22,66 0:45:25,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
40. 33. 334 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:45:35,64 0:45:42,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
41. 34. 301 ΝΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:46:05,55 0:46:16,71 ARLA
42. 35. 259 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 0:46:17,82 0:46:24,96 ΣΔΥΑ
43. 36. 321 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M 0:46:18,42 0:46:28,49
44. 37. 362 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:46:32,92 0:46:37,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 38. 276 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 0:46:51,69 0:47:00,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 39. 256 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 0:47:17,45 0:47:25,29 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
47. 40. 316 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 0:47:24,80 0:47:27,49
48. 41. 278 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M 0:47:50,88 0:47:57,12 PILALIEN
49. 42. 306 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 0:48:25,46 0:48:31,01
50. 43. 345 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:48:23,77 0:48:32,81
51. 8. 223 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F 0:48:30,60 0:48:37,48 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52. 9. 255 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 0:49:23,90 0:49:27,05
53. 44. 332 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 0:49:28,65 0:49:32,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 10. 336 ΔΗΜΟΛΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 0:49:33,54 0:49:38,31
55. 11. 344 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ F 0:49:30,40 0:49:39,25
56. 12. 330 ΛΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 0:49:35,62 0:49:39,43
57. 13. 349 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F 0:49:35,91 0:49:42,22
58. 14. 350 ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΙΑ F 0:49:35,96 0:49:42,46
59. 45. 351 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:50:18,58 0:50:26,31
60. 15. 219 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:50:43,72 0:50:43,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
61. 16. 191 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ F 0:51:04,92 0:51:13,66
62. 17. 201 ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 0:51:06,51 0:51:19,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 46. 248 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:51:32,59 0:51:41,97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
64. 47. 261 ΚΥΡΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 0:52:02,65 0:52:06,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 48. 287 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 0:52:33,21 0:52:43,14
66. 18. 214 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΛΙΛΑ F 0:52:34,74 0:52:43,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
67. 49. 266 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:52:39,27 0:52:49,34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
68. 19. 188 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ F 0:52:47,01 0:52:56,88
69. 50. 244 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 0:52:51,56 0:53:01,43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
70. 51. 258 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:52:53,26 0:53:02,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 20. 190 ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 0:53:13,64 0:53:20,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 21. 352 ΤΣΙΜΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 0:54:20,18 0:54:22,63
73. 52. 281 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 0:54:27,23 0:54:34,43 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 22. 224 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 0:54:30,93 0:54:41,17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
75. 53. 263 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:54:32,11 0:54:42,35 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
76. 23. 211 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 0:55:00,09 0:55:04,14 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΑΣ
77. 24. 337 ΒΟΡΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F 0:55:14,47 0:55:20,22
78. 25. 187 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:55:53,02 0:56:01,30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79. 54. 228 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 0:55:53,10 0:56:01,60 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 26. 355 ΖΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΝΤΑΙΖΗ F 0:56:10,29 0:56:21,14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
81. 27. 358 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 0:56:27,37 0:56:31,12
82. 55. 284 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 0:56:35,67 0:56:38,76 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 28. 18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 0:57:42,97 0:57:45,74
84. 29. 213 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 0:58:08,46 0:58:08,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 56. 241 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 0:59:09,06 0:59:12,04 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
86. 30. 199 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΗ ΘΕΏΝΗ F 0:59:13,19 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
87. 57. 227 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:59:14,25 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
88. 58. 341 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:01:40,19 1:01:51,94 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
89. 31. 220 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 1:02:03,95 1:02:11,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 59. 230 ΑΛΗΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:02:00,01 1:02:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 60. 243 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 1:03:20,82 1:03:33,81 2WAYFERRIESRUNNING TEAM
92. 32. 226 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F 1:03:38,75 1:03:41,32 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93. 61. 236 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:04:14,88 1:04:20,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 33. 222 ΜΑΝΟΥ ΟΛΓΑ F 1:04:51,18 1:05:03,09
95. 34. 196 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ F 1:04:54,41 1:05:06,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
96. 62. 361 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 1:04:52,88 1:05:07,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
97. 35. 195 ΒΙΠΠΕΡΜΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:05:08,83 1:05:13,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
98. 36. 194 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ F 1:06:26,12 1:06:35,58
99. 37. 205 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 1:06:49,90 1:06:52,55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 63. 274 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:02,29 1:07:14,52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
101. 38. 359 ΒΕΝΗ ΕΛΕΝΗ F 1:11:54,08 1:11:56,98
102. 39. 192 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:13:02,76 1:13:16,07

x

Send this to a friend