6ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα – Αποτελέσματα

6ος Ημιμαραθώνιος Ευρώτα - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km start ΝΕΤ ΤΙΜΕ 21km
1 , 1 ,1 Α29 Male 121 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΕΙΝΤΗΣ 1994 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0:00:06 1:17:02 1:17:08
2 , 2 , 1 Α 30-39 Male 137 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΛΙΑΣ 1982 O.S.B._E.T BY TZEFALIS, Α.Σ. ΠΟΣΕΙΔΏΝ ΣΎΡΟΥ 0:00:06 1:18:41 1:18:47
3 , 3 , 1 Α 40-49 Male 228 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ 1975 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ 0:00:06 1:19:05 1:19:11
4 , 4 , 2 Α 40-49 Male 87 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ 1975 0:00:06 1:22:38 1:22:44
5 , 5 , 2 Α 30-39 Male 89 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS 0:00:00 1:25:57 1:25:57
6 , 6 , 3 Α 40-49 Male 23 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:00:06 1:26:17 1:26:23
7 , 7 , 4 Α 40-49 Male 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:01 1:27:30 1:27:31
8 , 8 , 2 Α29 Male 112 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ 1998 0:00:06 1:27:44 1:27:50
9 , 9 , 5 Α 40-49 Male 211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 0:00:06 1:28:14 1:28:20
10 , 10 , 3 Α 30-39 Male 57 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 0:00:06 1:28:40 1:28:46
11 , 11 , 3 Α29 Male 205 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΤΖΑΝΑΚΟΣ 1996 Σ.Μ.ΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 0:00:05 1:30:36 1:30:41
12 , 12 , 4 Α29 Male 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 SANTA RUNNING TEAM 0:00:06 1:30:35 1:30:41
13 , 13 , 1 Α 50-59 Male 191 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05 1:34:33 1:34:37
14 , 14 , 4 Α 30-39 Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ 1983 0:00:06 1:36:04 1:36:10
15 , 15 , 1 Α60 Male 231 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ 1954 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:05 1:36:26 1:36:31
16 , 1 ,1 Γ39 Female 178 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:03 1:36:28 1:36:31
17 , 16 , 6 Α 40-49 Male 210 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:06 1:37:26 1:37:32
18 , 17 , 2 Α 50-59 Male 134 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΕΝΟΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:19 1:37:22 1:37:42
19 , 18 , 7 Α 40-49 Male 55 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:37:51 1:38:00
20 , 19 , 5 Α 30-39 Male 76 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΑΣ 1980 NS COACHING 0:00:13 1:38:26 1:38:39
21 , 20 , 5 Α29 Male 220 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 1994 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:15 1:38:54 1:39:09
22 , 21 , 8 Α 40-49 Male 213 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ-DIMOPOULOS COACHING 0:00:00 1:39:25 1:39:25
23 , 22 , 9 Α 40-49 Male 180 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑΣ 1977 SPARTAN CROSS 0:00:06 1:39:51 1:39:57
24 , 23 , 6 Α 30-39 Male 17 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΔΑΜΗΣ 1988 SPARTAN CROSS 0:00:06 1:40:11 1:40:17
25 , 24 , 2 Α60 Male 152 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1954 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:06 1:40:11 1:40:17
26 , 25 , 10 Α 40-49 Male 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΡΝΑΣ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 1:41:16 1:41:22
27 , 26 , 3 Α 50-59 Male 154 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ 1964 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:06 1:41:20 1:41:26
28 , 27 , 7 Α 30-39 Male 243 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ 1980 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 1:41:54 1:42:01
29 , 28 , 11 Α 40-49 Male 244 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ 1977 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:08 1:41:54 1:42:02
30 , 2 , 1 Γ40 Female 130 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:42:15 1:42:25
31 , 29 , 8 Α 30-39 Male 171 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1988 0:00:13 1:43:03 1:43:16
32 , 30 , 12 Α 40-49 Male 1 VADIM GLUH 1974 0:00:06 1:43:22 1:43:28
33 , 3 , 2 Γ40 Female 15 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1978 SMART – TRAINING 0:00:07 1:43:44 1:43:51
34 , 31 , 6 Α29 Male 163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1991 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:00:06 1:43:58 1:44:04
35 , 32 , 3 Α60 Male 197 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΥΡΑΚΗΣ 1955 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:43:58 1:44:04
36 , 33 , 13 Α 40-49 Male 19 ΜΑΝΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 1973 SMART – TRAINING 0:00:05 1:44:01 1:44:06
37 , 4 , 3 Γ40 Female 195 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΣΟΡΟΛΗ 1963 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:00 1:44:08 1:44:08
38 , 34 , 4 Α 50-59 Male 104 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΤΣΙΟΣ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 1:43:47 1:44:09
39 , 35 , 5 Α 50-59 Male 25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:03 1:44:16 1:44:20
40 , 36 , 9 Α 30-39 Male 7 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:00:06 1:44:39 1:44:45
41 , 37 , 4 Α60 Male 143 ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:06 1:45:08 1:45:14
42 , 38 , 14 Α 40-49 Male 78 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΜΙΡΗΣ 1973 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:45:24 1:45:30
43 , 39 , 15 Α 40-49 Male 26 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 1972 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:45:55 1:46:01
44 , 40 , 16 Α 40-49 Male 227 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΩΤΙΑΣ 1972 0:00:06 1:46:43 1:46:49
45 , 41 , 6 Α 50-59 Male 214 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:46:58 1:47:11
46 , 42 , 17 Α 40-49 Male 49 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ 1972 SMART – TRAINING 0:00:08 1:47:05 1:47:14
47 , 43 , 5 Α60 Male 72 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:01 1:47:19 1:47:20
48 , 44 , 7 Α 50-59 Male 8 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1964 0:00:06 1:47:33 1:47:39
49 , 45 , 10 Α 30-39 Male 34 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:18 1:47:26 1:47:44
50 , 46 , 8 Α 50-59 Male 202 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΣΥΡΡΑΚΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18 1:47:26 1:47:44
51 , 47 , 9 Α 50-59 Male 185 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1967 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:06 1:47:50 1:47:56
52 , 48 , 18 Α 40-49 Male 198 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥΜ 0:00:06 1:47:52 1:47:58
53 , 5 , 4 Γ40 Female 144 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 1975 ΣΔΥΜ 0:00:03 1:47:55 1:47:58
54 , 49 , 6 Α60 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:09 1:47:50 1:47:58
55 , 50 , 19 Α 40-49 Male 236 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 1973 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:07 1:48:05 1:48:13
56 , 51 , 11 Α 30-39 Male 246 ΙΑΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1989 0:00:23 1:48:03 1:48:26
57 , 52 , 10 Α 50-59 Male 52 ΝΙΚΟΣ ΔΑΛΑΜΑΓΚΑΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:48:25 1:48:31
58 , 53 , 20 Α 40-49 Male 209 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΝΤΟΡΟΒΙΤΣ 1972 0:00:06 1:48:30 1:48:36
59 , 6 , 5 Γ40 Female 62 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 VAKOSTEAM 0:00:06 1:48:40 1:48:46
60 , 54 , 21 Α 40-49 Male 206 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:48:56 1:49:02
62 , 56 , 22 Α 40-49 Male 50 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΛΕΝΤΖΕΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:09 1:49:38 1:49:47
63 , 57 , 23 Α 40-49 Male 29 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06 1:49:42 1:49:48
64 , 7 , 6 Γ40 Female 135 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ 1977 0:00:06 1:49:45 1:49:51
65 , 58 , 12 Α 50-59 Male 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1964 Α.Σ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 0:00:06 1:49:48 1:49:54
66 , 59 , 7 Α60 Male 245 SCHOENFELDER FAULΚ 1957 0:00:06 1:49:54 1:50:00
67 , 60 , 24 Α 40-49 Male 133 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:06 1:50:57 1:51:03
68 , 8 , 7 Γ40 Female 156 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 0:00:02 1:51:04 1:51:05
69 , 9 , 2 Γ39 Female 46 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:28 1:51:10 1:51:38
70 , 61 , 12 Α 30-39 Male 102 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1986 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:51:42 1:51:48
71 , 10 , 8 Γ40 Female 92 ΑΝΝΑ ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗ 1969 ORESTIADA RUNNING TEAM 0:00:21 1:51:28 1:51:48
72 , 62 , 25 Α 40-49 Male 188 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΟΣ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:27 1:52:08 1:52:34
73 , 63 , 26 Α 40-49 Male 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:52:54 1:53:00
74 , 64 , 13 Α 30-39 Male 85 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 0:00:24 1:52:55 1:53:19
75 , 65 , 8 Α60 Male 81 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΡΑΜΕΚΗΣ 1948 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:25 1:53:25 1:53:50
76 , 66 , 13 Α 50-59 Male 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 1964 0:00:06 1:54:16 1:54:22
77 , 67 , 1 ALL Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ – 0:00:06 1:54:53 1:54:59
78 , 68 , 14 Α 50-59 Male 31 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 1:55:17 1:55:39
79 , 69 , 15 Α 50-59 Male 192 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:22 1:55:41 1:56:03
80 , 70 , 27 Α 40-49 Male 139 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΡΗΣ 1976 PIRGOS RUN CLUB 0:00:20 1:55:53 1:56:13
81 , 71 , 28 Α 40-49 Male 226 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΩΤΙΑΣ 1976 0:00:06 1:56:16 1:56:22
82 , 72 , 16 Α 50-59 Male 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1966 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:06 1:56:19 1:56:25
83 , 73 , 29 Α 40-49 Male 120 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΙΔΑΝΗΣ 1976 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 0:00:12 1:56:20 1:56:33
84 , 74 , 30 Α 40-49 Male 43 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:09 1:56:25 1:56:34
85 , 75 , 17 Α 50-59 Male 138 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΟΣ 1966 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:29 1:56:10 1:56:38
86 , 76 , 31 Α 40-49 Male 101 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:26 1:56:15 1:56:41
87 , 77 , 14 Α 30-39 Male 110 ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΑΚΟΣ 1987 0:00:26 1:56:47 1:57:13
88 , 78 , 32 Α 40-49 Male 77 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1972 0:00:22 1:57:13 1:57:35
89 , 79 , 33 Α 40-49 Male 179 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ 1972 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 0:00:06 1:57:35 1:57:41
90 , 11 , 9 Γ40 Female 172 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΣΑ 1969 THE RUNNERS PROJECT 0:00:16 1:57:27 1:57:43
91 , 80 , 18 Α 50-59 Male 16 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1965 0:00:16 1:57:38 1:57:54
92 , 81 , 15 Α 30-39 Male 153 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΥΣ 0:00:06 1:57:59 1:58:05
93 , 82 , 16 Α 30-39 Male 64 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1981 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:26 1:57:56 1:58:23
94 , 83 , 19 Α 50-59 Male 212 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1964 ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 0:00:16 1:58:20 1:58:36
95 , 84 , 34 Α 40-49 Male 221 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:21 1:58:32 1:58:53
96 , 85 , 35 Α 40-49 Male 6 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MANIACS 0:00:17 1:59:54 2:00:11
97 , 86 , 17 Α 30-39 Male 127 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1988 ΣΔΥΜ 0:00:06 2:00:06 2:00:12
98 , 87 , 36 Α 40-49 Male 124 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:14 1:59:58 2:00:12
99 , 12 , 3 Γ9 Female 9 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 Α.Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:13 1:59:59 2:00:12
100 , 88 , 37 Α 40-49 Male 239 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΑΡΕΑΣ 1971 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:00:10 2:00:16
101 , 89 , 20 Α 50-59 Male 162 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ 1968 PIRGOS RUN CLUB 0:00:06 2:01:17 2:01:23
102 , 90 , 9 Α60 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:04 2:01:30 2:01:34
103 , 91 , 18 Α 30-39 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΥΠΩΤΟΣ 1982 STARTTECH VENTURES 0:00:30 2:02:30 2:02:59
104 , 92 , 19 Α 30-39 Male 216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΕΦΟΣ 1986 ΣΔΥΜ 0:00:15 2:03:17 2:03:31
105 , 13 , 10 Γ40 Female 182 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA TRAIL RUNNERS 0:00:06 2:03:45 2:03:51
106 , 93 , 38 Α 40-49 Male 175 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:00:17 2:05:24 2:05:42
107 , 94 , 39 Α 40-49 Male 22 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 0:00:06 2:06:00 2:06:06
108 , 95 , 40 Α 40-49 Male 96 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ 1977 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:06:11 2:06:17
109 , 96 , 41 Α 40-49 Male 61 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΕΛΙΩΖΗΣ 1970 THE RUNNERS PROJECT 0:00:15 2:06:16 2:06:31
110 , 14 , 11 Γ40 Female 215 ΑΝΘΟΥΛΑ ΤΣΑΤΣΟΥ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:03 2:06:46 2:06:49
111 , 15 , 4 Γ39 Female 103 ΟΛΓΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 1984 0:00:05 2:07:06 2:07:10
112 , 16 , 12 Γ40 Female 58 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:13 2:07:24 2:07:37
113 , 97 , 21 Α 50-59 Male 248 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΚΚΟΥΛΙΔΗΣ 1964 0:00:26 2:08:53 2:09:19
114 , 98 , 20 Α 30-39 Male 232 ΘΩΜΑΣ ΧΑΣΑΠΗΣ 1983 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 2:09:01 2:09:23
115 , 17 , 13 Γ40 Female 234 ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ 1962 0:00:06 2:10:31 2:10:37
116 , 99 , 42 Α 40-49 Male 229 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:10:40 2:10:46
117 , 100 , 43 Α 40-49 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ 1979 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 2:10:41 2:10:47
118 , 101 , 10 Α60 Male 117 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΓΑΡΗΣ 1949 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:23 2:11:19 2:11:42
119 , 18 , 14 Γ40 Female 151 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΔΗ 1964 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:24 2:11:32 2:11:57
120 , 102 , 44 Α 40-49 Male 11 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 1970 0:00:16 2:12:52 2:13:08
121 , 103 , 45 Α 40-49 Male 36 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 0:00:35 2:12:55 2:13:30
122 , 104 , 11 Α60 Male 241 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΛΕΤΑΚΟΣ 1953 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:10 2:14:53 2:15:04
123 , 19 , 5 Γ39 Female 161 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΞΕΡΑΚΙΑ 1957 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:06 2:15:16 2:15:22
124 , 20 , 15 Γ40 Female 95 ΒΙΚΗ ΚΟΥΛΟΥΡΗ 1973 0:00:06 2:15:40 2:15:46
125 , 105 , 46 Α 40-49 Male 99 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΡΥΠΩΤΟΣ 1973 0:00:06 2:15:51 2:15:57
126 , 106 , 47 Α 40-49 Male 242 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ 1975 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:16:15 2:16:21
127 , 107 , 12 Α60 Male 184 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 2:16:26 2:16:32
128 , 108 , 21 Α 30-39 Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ 1984 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 2:16:40 2:16:46
129 , 109 , 48 Α 40-49 Male 176 ΝΙΚΟΣ ΠΡΕΑΚΗΣ 1970 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:33 2:16:25 2:16:57
130 , 110 , 22 Α 50-59 Male 13 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 2:17:10 2:17:32
131 , 111 , 23 Α 50-59 Male 132 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:22 2:17:11 2:17:33
132 , 112 , 24 Α 50-59 Male 169 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:16 2:17:21 2:17:37
133 , 21 , 16 Γ40 Female 173 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 0:00:12 2:19:04 2:19:16
134 , 22 , 17 Γ40 Female 181 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΡΗΝΙΟΥ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:30 2:20:24 2:20:55
135 , 23 , 18 Γ40 Female 203 ΜΑΡΙΑ ΣΥΤΑΡΕΝΙΟΥ 1968 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:30 2:21:57 2:22:27
136 , 113 , 49 Α 40-49 Male 194 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ 1971 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:29 2:23:43 2:24:13
137 , 114 , 25 Α 50-59 Male 80 ΤΑΣΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ 1963 ΣΔΥΜ 0:00:29 2:23:48 2:24:16
138 , 24 , 6 Γ39 Female 190 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ 1986 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:26:18 2:26:24
139 , 25 , 2 ALL Female 119 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:26:24 2:26:30
140 , 115 , 13 Α60 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 0:00:13 2:28:42 2:28:55
141 , 116 , 22 Α 30-39 Male 97 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ 1981 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 2:33:09 2:33:15
142 , 117 , 26 Α 50-59 Male 38 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:17 2:34:50 2:35:07
143 , 118 , 50 Α 40-49 Male 48 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1977 OLYMPUS RUNNING TEAM 0:00:06 2:39:29 2:39:35
144 , 119 , 7 Α29 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 1999 0:00:27 2:42:16 2:42:43

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km start ΝΕΤ FINISH 10km
1 Male 293 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΔΑΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:00 0:36:12 0:36:12
2 Male 396 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 0:00:06 0:38:13 0:38:19
3 Male 337 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 0:00:06 0:39:32 0:39:38
4 Male 369 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΙΑΣ 1975 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:39:55 0:40:01
5 Male 300 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 SPARTIATES DROMEIS / DIMOPOULOS COACHING / HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 0:00:00 0:40:19 0:40:19
6 Male 403 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06 0:40:43 0:40:49
7 Male 370 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ 1958 0:00:06 0:40:56 0:41:02
8 Male 377 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1978 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ -DIMOPOULOS COACHING 0:00:03 0:41:09 0:41:12
9 Male 284 ΗΛΙΑΣ ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΣ 1993 0:00:03 0:41:17 0:41:20
10 Male 334 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:04 0:43:00 0:43:04
11 Male 312 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:01 0:43:08 0:43:08
12 Male 423 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΗΣ 1997 0:00:06 0:43:31 0:43:37
13 Male 265 ΧΑΡΗΣ ΒΕΛΔΕΚΗΣ 1991 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:01 0:43:55 0:43:56
14 Male 307 ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1974 0:00:15 0:45:20 0:45:35
15 Male 388 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ 1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOULOS COACHING-AILOURA RUNNING TEAM 0:00:04 0:45:57 0:46:01
16 Female 256 ΕΦΗ ΑΛΕΞΗ 1985 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:46:14 0:46:20
17 Male 257 ΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1987 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:46:03 0:46:20
18 Male 397 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ – DIMOPOYLOS COACHING 0:00:06 0:46:36 0:46:42
19 Male 390 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΑΤΗΡΑΣ 1982 0:00:02 0:47:26 0:47:28
20 Male 269 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1976 0:00:03 0:47:31 0:47:35
21 Male 355 ΓΙΩΡΓΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:47:29 0:47:35
22 Male 398 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1979 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:07 0:48:20 0:48:27
23 Male 358 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 PYRGOS RUN CLUB 0:00:03 0:49:00 0:49:03
24 Male 410 ΤΑΣΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:49:09 0:49:15
25 Male 418 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:00:06 0:49:45 0:49:51
26 Female 303 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 1977 0:00:04 0:49:53 0:49:58
27 Male 259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ – DIMOPOULOS COACHING 0:00:06 0:49:52 0:49:58
28 Male 422 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 0:00:06 0:50:56 0:51:02
29 Male 326 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 ΣΔΥΜ 0:00:10 0:50:54 0:51:05
30 Male 305 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1962 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:11 0:51:24 0:51:35
31 Male 270 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΕΑΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:19 0:51:25 0:51:44
32 Male 277 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΠΑΣΤΑΣ 1993 STARTTECH VENTURES 0:00:29 0:51:48 0:52:17
33 Female 361 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2002 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:00:06 0:52:20 0:52:26
34 Male 426 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1986 0:00:10 0:52:28 0:52:39
35 Male 393 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ 1985 0:00:05 0:52:35 0:52:40
36 Male 419 ΝΟΕΜΙ ΜΑΡΤΙΝ 1977 0:00:06 0:52:37 0:52:43
37 Male 302 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΦΕΡΗΣ 1986 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:00:06 0:52:45 0:52:51
38 Male 287 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:52:46 0:52:52
39 Male 351 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΤΟΓΚΑΣ 1986 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ 0:00:08 0:52:48 0:52:56
40 Male 347 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:00:06 0:53:16 0:53:22
41 Male 340 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ 1978 0:00:28 0:52:56 0:53:23
42 Male 405 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΠΥΛΑΣ 1997 0:00:06 0:53:23 0:53:29
43 Female 414 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:05 0:53:33 0:53:38
44 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 0:00:05 0:53:41 0:53:47
45 Male 400 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:54:54 0:55:00
46 Female 386 ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΒΑΡΝΑ 1994 SANTA RUNNINIG TEAM 0:00:06 0:55:14 0:55:20
47 Male 318 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 0:55:25 0:55:38
48 Male 320 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ 1986 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:56:04 0:56:10
49 Female 352 ΑΝΝΑ ΝΤΟΥΛΑΙ 1993 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:56:04 0:56:10
50 Male 389 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 1987 0:00:09 0:56:08 0:56:17
51 Male 424 ΝΕΟΚΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1963 0:00:06 0:56:15 0:56:21
52 Male 288 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 1979 0:00:20 0:56:11 0:56:31
53 Male 342 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 1970 ΑΓΕΠ 0:00:22 0:56:48 0:57:11
54 Male 385 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 2000 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:00:04 0:58:05 0:58:10
55 Female 263 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 1985 SPARTAN CROSS 0:00:06 0:58:13 0:58:19
56 Male 279 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΔΥΜ 0:00:06 0:59:05 0:59:11
57 Male 341 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΕΛΙΑΣ 2001 ΑΓΕΠ 0:00:23 0:59:12 0:59:35
58 Male 368 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 1991 0:00:23 0:59:14 0:59:37
59 Female 399 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 0:00:06 0:59:59 1:00:05
60 Male 420 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ 1972 0:00:06 1:00:06 1:00:12
61 Male 262 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ 1951 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:06 1:00:23 1:00:29
62 Female 251 ANA CASIC 1976 STARTTECH VENTURES 0:00:29 1:00:07 1:00:36
63 Female 330 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ 1965 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:23 1:00:25 1:00:48
64 Female 391 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:00 1:00:48 1:00:48
65 Male 359 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1980 STARTTECH VENTURES 0:00:30 1:00:23 1:00:53
66 Male 281 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 1933 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:01:07 1:01:13
67 Male 407 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΑΠΑΣ 1967 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:25 1:01:13 1:01:38
68 Female 376 ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΗ 1996 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:06 1:02:13 1:02:19
69 Female 346 ΜΑΡΙΑ ΝΙΒΕΡΟΓΛΟΥ 1966 0:00:08 1:02:12 1:02:20
70 Male 316 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 1964 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:30 1:01:54 1:02:23
71 Female 374 ΝΑΤΑΛΙ ΠΕΤΣΑΛΗ 1984 STARTTECH VENTURES 0:00:27 1:02:17 1:02:44
72 Male 336 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:02:39 1:02:45
73 Male 343 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΑΔΗΣ 1977 0:00:06 1:03:03 1:03:09
74 Male 304 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:03:19 1:03:25
75 Female 379 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1993 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:03:19 1:03:25
76 Male 297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ 1946 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:16 1:03:51 1:04:06
77 Male 381 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΥΛΙΩΤΗΣ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:04:19 1:04:25
78 Male 298 ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΠΑΚΟΣ 1980 0:00:06 1:04:44 1:04:50
79 Male 311 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΖΟΥΝΑΚΗΣ 1955 0:00:06 1:05:30 1:05:36
80 Female 285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:05:35 1:05:41
81 Female 280 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ 1977 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:02 1:05:51 1:05:54
82 Male 310 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΑΝΗΣ 1989 0:00:16 1:05:41 1:05:57
83 Male 294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΚΑΣ – ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 1981 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΗΕΝΗΣ – ΣΑΦΑΝΣ 0:00:17 1:05:40 1:05:57
84 Female 252 IMELLDA MEIMETA 1970 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:06:34 1:06:40
85 Male 273 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 0:00:18 1:06:22 1:06:40
86 Female 349 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΣΛΑΒΙΝΟΥ 1983 0:00:19 1:06:23 1:06:42
87 Male 425 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ 1981 0:00:18 1:07:16 1:07:34
88 Male 378 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΥΛΗΜΕΝΑΚΟΣ 1987 0:00:26 1:08:17 1:08:43
89 Male 317 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ – Π.Σ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0:00:06 1:09:08 1:09:14
90 Female 290 ΜΑΡΙΑ – ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:06 1:09:10 1:09:16
91 Male 313 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ 1970 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:09 1:11:19 1:11:28
92 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ 2002 0:00:14 1:12:30 1:12:43
93 Female 380 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΡΕΒΕΝΑ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:20 1:12:26 1:12:46
94 Female 271 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:06 1:12:53 1:12:59
95 Female 392 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΟΛΤΑΤΟΥ 1988 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:14:52 1:14:58
96 Female 325 ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΟΘΕΤΗ 1990 STARTTECH VENTURES 0:00:06 1:14:52 1:14:58
97 Male 404 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:15:11 1:15:17
98 Female 363 ΒΑΙΑ ΠΑΝΤΙΔΟΥ 1985 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:27 1:16:17 1:16:44
99 Male 421 ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 1974 0:00:27 1:16:16 1:16:44
100 Female 366 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:18:56 1:19:09
101 Female 283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ 1959 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:11 1:18:58 1:19:10
102 Female 348 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:21 1:18:56 1:19:16
103 Male 338 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:32 1:19:36 1:20:09
104 Female 255 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ 1968 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:13 1:19:56 1:20:09
105 Male 291 ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ 1968 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 0:00:25 1:23:47 1:24:12
106 Female 328 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΥΜΠΕΡΗ 1971 0:00:05 1:28:47 1:28:52
107 Male 375 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ 1966 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:06 1:29:12 1:29:18

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km start ΝΕΤ FINISH 5km
1 Male 504 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 1992 0:00:00 0:18:04 0:18:04
2 Male 465 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1989 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:19:23 0:19:29
3 Male 539 ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΕΛΑΤΟΣ 1999 0:00:06 0:21:36 0:21:42
4 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΝΑΚΟΣ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:21:36 0:21:43
5 Female 507 ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 0:00:06 0:22:11 0:22:17
6 Male 435 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001 SPARTAN CROSS 0:00:04 0:22:46 0:22:51
7 Male 477 ΝΑΣΣΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ 1985 0:00:04 0:22:59 0:23:03
8 Female 530 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ 1996 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:02 0:23:10 0:23:12
9 Male 452 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΟΥΡΔΟΜΙΧΑΛΗΣ 1990 0:00:20 0:24:48 0:25:08
10 Male 445 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΟΥΤΗΣ 1971 0:00:05 0:25:26 0:25:31
11 Female 487 ΜΑΡΘΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΥ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:25:29 0:25:35
12 Male 455 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΓΑΣ 2003 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:25:34 0:25:40
13 Male 537 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΑΝΤΖΟΣ 1990 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:26:09 0:26:15
14 Male 521 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1978 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:13 0:26:02 0:26:15
15 Female 466 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:00:07 0:26:23 0:26:29
16 Male 540 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΕΑΣ 1977 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:13 0:26:23 0:26:36
17 Female 432 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΕΞΙΟΥ 1999 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:26:31 0:26:48
18 Female 497 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2004 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:27:22 0:27:28
19 Male 532 ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΦΙΚΙΩΡΗΣ 1970 0:00:04 0:27:41 0:27:45
20 Female 509 ΜΕΛΙΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 1983 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:15 0:27:37 0:27:52
21 Female 486 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΣΤΕΛΟΥ 1987 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:18 0:27:44 0:28:02
22 Male 544 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ 2016 0:00:05 0:28:21 0:28:26
23 Male 461 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:00:06 0:28:30 0:28:36
24 Male 522 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΡΡΗΣ 1982 0:00:18 0:28:23 0:28:42
25 Female 510 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΛΑΓΙΑΝΟΥ 1994 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:29:12 0:29:18
26 Male 502 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ 1979 0:00:06 0:29:22 0:29:28
27 Female 437 ΕΛΕΝΗ ΑΡΑΧΩΒΙΤΗ 1991 0:00:10 0:29:22 0:29:31
28 Female 543 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΥΛΟΥΡΗ 1970 0:00:06 0:29:28 0:29:34
29 Female 512 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΑΓΙΑ 1981 0:00:14 0:29:28 0:29:42
30 Male 542 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 0:00:20 0:29:35 0:29:56
31 Female 476 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ 1986 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:17 0:29:45 0:30:01
32 Female 450 ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΙΟΥΛΗ 1972 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:29:57 0:30:03
33 Male 449 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:00:07 0:29:58 0:30:05
34 Female 500 ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΗ 1994 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:30:02 0:30:08
35 Female 446 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΥΡΛΟΥΜΗ 1973 SMART – TRIAINING 0:00:06 0:30:21 0:30:27
36 Female 508 ΓΙΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΗ 1983 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:30:34 0:30:40
37 Female 439 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1987 STARTTECH VENTURES 0:00:06 0:30:52 0:30:58
38 Male 468 ΝΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ 0:00:11 0:31:11 0:31:22
39 Male 495 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:00:06 0:31:36 0:31:42
40 Male 533 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ 1972 0:00:00 0:31:56 0:31:56
41 Male 481 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1978 0:00:06 0:31:54 0:32:00
42 Male 517 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΑΝΙΔΑΣ 1966 ΣΓ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:00:05 0:32:04 0:32:09
43 Male 493 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ 1978 0:00:31 0:31:49 0:32:20
44 Female 440 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 0:00:29 0:32:15 0:32:43
45 Female 478 ΜΑΡΙΑ ΚΡΥΠΩΤΟΥ 1970 0:00:06 0:33:05 0:33:11
46 Female 469 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΚΑΤΣΙΡΕΑ 1996 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:33:21 0:33:27
47 Female 462 ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΣΤΑΝΙΑ 0:00:06 0:33:22 0:33:28
48 Male 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΙΚΟΣ 1973 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:20 0:33:15 0:33:35
49 Male 498 ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΠΡΕΠΑΝΝΗΣ 1954 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:20 0:33:17 0:33:36
50 Male 475 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ 2002 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:29 0:33:20 0:33:49
51 Female 550 ΛΕΩΝΗ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 1973 0:00:12 0:33:40 0:33:51
52 Male 491 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗΣ 1984 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:27 0:34:54 0:35:21
53 Female 474 ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΟΥΡΑΜΠΑ 1996 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 0:35:28 0:35:34
54 Female 541 ΔΩΡΑ ΧΡΥΣΑΦΗ 1982 0:00:04 0:35:44 0:35:48
55 Male 538 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ 1975 0:00:17 0:35:49 0:36:05
56 Male 546 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΤΣΙΔΜΑΣ 2005 0:00:05 0:36:09 0:36:13
57 Male 545 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ 1959 0:00:06 0:36:08 0:36:14
58 Female 549 ΓΙΩΤΑ ΣΚΑΓΚΟΥ 1973 0:00:06 0:36:33 0:36:39
59 Female 523 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:10 0:36:42 0:36:51
60 Female 453 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΡΗΓΟΡΗ 1988 0:00:11 0:36:51 0:37:02
61 Female 548 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥΡΔΟΥΓΚΑ 1966 0:00:06 0:37:15 0:37:21
62 Female 527 ΧΡΥΣΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 1991 0:00:20 0:37:26 0:37:46
63 Female 467 ΒΙΚΗ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:25 0:37:55 0:38:20
64 Female 525 ΕΛΕΝΗ ΣΟΥΜΠΑΣΗ – Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:25 0:37:55 0:38:20
65 Female 529 ΑΘΗΝΑ ΤΑΡΑ 1988 0:00:09 0:38:52 0:39:02
66 Female 514 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΟΝΤΟΥ 1975 0:00:12 0:38:50 0:39:02
67 Female 441 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ 1954 0:00:24 0:38:39 0:39:03
68 Male 442 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗΣ 1954 0:00:06 0:38:57 0:39:03
69 Male 460 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΗΤΣΑΣ 1991 0:00:06 0:39:06 0:39:12
70 Female 505 ΑΡΕΤΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ 1961 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:39:28 0:39:42
71 Female 429 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:39:31 0:39:44
72 Female 443 ΜΙΚΑ ΒΕΝΙΖΕΛΑΚΟΥ 1964 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:30 0:39:20 0:39:50
73 Male 547 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΤΣΙΔΗΜΑΣ 2006 0:00:06 0:40:30 0:40:36
74 Female 520 ΑΝΘΗ ΣΑΡΑΝΤΗ 1976 0:00:13 0:43:09 0:43:22
75 Female 345 ΑΡΓΥΡΩ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ  1990 0:00:21 0:43:09 0:43:29
76 Female 489 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΙΧΑΛΟΥΤΣΟΥ 2003 0:00:14 0:44:00 0:44:14
77 Female 459 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΖΑΧΟΥ 2004 0:00:14 0:44:00 0:44:14
78 Female 503 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1959 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:10 0:49:16 0:49:26
79 Female 511 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΔΑΡΑ 1950 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:13 0:56:04 0:56:17
80 Male 458 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΚΑΒΑΚΟΣ 0:00:32 0:55:45 0:56:17
81 Female 471 ΑΝΝΑ ΚΛΑΔΗ 1975 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:06 1:02:39 1:02:45
82 Female 479 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:19 1:02:27 1:02:46

ΟΙ ΚΑΤΩΘΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΦΤΑΣΑΝ ΠΡΩΤΟΙ ΣΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΑΠΌ ΛΑΘΟΣ ΤΩΝ ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΕΚΑΝΑΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ
488 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:02 0:17:23 0:17:25
480 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 2004 ΓΜΣ ΛΥΚΑΙΑ 0:00:06 0:17:33 0:17:39
464 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991 KALAMATA RUNNING PROJECT 0:00:06 0:17:45 0:17:51

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend