5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς – Αποτελέσματα

5ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - Αποτελέσματα

19.5km
Α/Α Α/Α Φύλου Α/Α Κατ. Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Κατ. Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 158 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 30-39 1:19:19,80 1:19:22,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2. 114 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M Male 18-29 1:21:32,53 1:21:36,17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
3. 3. 313 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M Male 30-39 1:22:18,50 1:22:20,32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4. 1 4. 322 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M Male 30-39 1:26:06,12 1:26:08,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 1 5. 90 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:26:46,87 1:26:50,83 Ο ΚΑΝΕΝΑΣ
6. 2 6. 28 RAJICZAK MACIEJ M Male 40-49 1:27:57,87 1:28:00,99 POLSKA-KRYNICA
7. 1 7. 54 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:28:30,40 1:28:36,76 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 1 8. 44 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M Male 50-59 1:28:51,09 1:28:55,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 3 9. 136 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M Male 40-49 1:29:06,91 1:29:09,10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 4 10. 298 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 1:30:46,68 1:30:49,00 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
11. 2 11. 155 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 30-39 1:35:28,62 1:35:32,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
12. 5 12. 69 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:36:14,56 1:36:19,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 1 13. 118 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 18-29 1:37:17,55 1:37:25,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2 14. 50 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M Male 50-59 1:37:28,88 1:37:32,94 ΣΔΥΠ
15. 3 15. 57 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 1:38:05,11 1:38:09,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 6 16. 152 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 40-49 1:38:38,99 1:38:41,80 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
17. 3 17. 310 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 50-59 1:39:57,53 1:40:01,86 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 7 18. 288 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 1:39:52,07 1:40:03,31
19. 4 19. 186 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 50-59 1:39:53,11 1:40:03,44 TOULAS RUNNERS
20. 4 20. 176 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 30-39 1:40:09,81 1:40:16,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. -1 1. 11 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ F Female 40-49 1:40:45,56 1:40:48,38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 8 21. 172 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:41:08,74 1:41:14,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 9 22. 302 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 1:41:29,78 1:41:33,06 ARLA
24. 2 23. 327 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 60-69 1:42:00,18 1:42:06,08 ΣΑΠΠΑΖ
25. 10 24. 133 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ M Male 40-49 1:41:56,42 1:42:13,96 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
26. 5 25. 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 1:42:12,98 1:42:18,46 YMITTOS RUNNERS
27. 6 26. 309 BODZIONY Marek M Male 50-59 1:42:23,38 1:42:30,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
28. -1 2. 15 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 1:42:48,49 1:42:52,34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
29. 5 27. 178 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 30-39 1:42:52,01 1:42:54,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 3 28. 146 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:42:50,87 1:42:54,55 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
31. 7 29. 338 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ M Male 50-59 1:42:56,87 1:42:59,46 ΣΩΚΡΑΤΗΣ
32. 6 30. 120 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 30-39 1:43:21,12 1:43:27,31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33. 11 31. 181 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 1:43:27,25 1:43:33,02 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 12 32. 43 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ M Male 40-49 1:44:06,33 1:44:09,78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35. 4 33. 311 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M Male 60-69 1:44:37,68 1:44:42,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 8 34. 320 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M Male 50-59 1:44:40,01 1:44:47,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
37. 13 35. 319 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:44:43,96 1:44:50,69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
38. 14 36. 157 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:45:31,37 1:45:34,57 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
39. 7 37. 88 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Male 30-39 1:45:46,64 1:45:50,13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
40. 15 38. 108 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 1:46:14,42 1:46:25,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 16 39. 49 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:46:47,33 1:46:55,05 GLAM ROCK/METAL
42. 5 40. 318 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 60-69 1:47:26,85 1:47:34,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
43. 9 41. 294 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 1:47:53,55 1:47:57,39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
44. 6 42. 303 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 1:48:05,63 1:48:11,12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
45. 10 43. 125 ΜΟΥΤΣΆΙ ΜΆΡΚΟ M Male 50-59 1:48:59,61 1:49:13,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 17 44. 171 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M Male 40-49 1:49:09,37 1:49:21,20 A.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
47. 18 45. 113 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 40-49 1:49:30,51 1:49:34,95 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48. 19 46. 74 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M Male 40-49 1:49:27,44 1:49:39,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 20 47. 97 ΚΟΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:50:08,72 1:50:19,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 11 48. 420 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 50-59 1:51:06,71 1:51:09,90 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51. 7 49. 31 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:51:08,52 1:51:23,44 ΕΥΚΛΗΣ
52. -1 3. 291 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F Female 40-49 1:51:43,81 1:51:46,41 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
53. 21 50. 331 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 1:51:32,26 1:51:46,91
54. 12 51. 86 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M Male 50-59 1:51:56,83 1:52:03,80 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
55. 8 52. 110 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:52:08,61 1:52:13,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 8 53. 107 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M Male 30-39 1:51:58,96 1:52:14,11 ΕΥΚΛΗΣ
57. 13 54. 26 CURATOLO LEONARDO M Male 50-59 1:51:58,86 1:52:14,19 ΕΥΚΛΗΣ
58. 1 4. 1 RAJICZAK URSZULA F Female 40-49 1:52:15,93 1:52:27,26 POLSKA-KRYNICA
59. 9 55. 323 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:53:12,16 1:53:26,05
60. 10 56. 48 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M Male 60-69 1:53:35,84 1:53:41,14 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
61. 14 57. 123 ΜΗΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:53:52,94 1:53:59,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 22 58. 360 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 40-49 1:53:50,81 1:54:04,74
63. 15 59. 117 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M Male 50-59 1:55:50,19 1:55:55,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64. 23 60. 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΟΣ M Male 40-49 1:57:10,74 1:57:30,61 ΕΥΚΛΗΣ
65. 1 5. 22 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 30-39 1:57:39,16 1:57:45,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
66. 16 61. 357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 50-59 1:57:36,08 1:57:47,79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67. 1 6. 4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F Female 50-59 1:57:54,71 1:57:58,90 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM
68. 17 62. 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:58:12,58 1:58:24,47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
69. 9 63. 30 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M Male 30-39 1:58:36,77 1:58:45,51 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
70. 11 64. 169 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:58:40,37 1:58:46,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 10 65. 52 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ M Male 30-39 1:58:53,04 1:58:56,09 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
72. 18 66. 98 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 50-59 1:58:52,35 1:58:58,72 SNAILS TEAM
73. 24 67. 46 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:58:48,48 1:59:04,34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 25 68. 153 ΡΟΧΑΪΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M Male 40-49 1:59:13,72 1:59:17,67 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
75. 19 69. 127 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 50-59 1:59:52,81 2:00:04,25 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ
76. 20 70. 314 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 50-59 2:00:38,17 2:00:49,01
77. 26 71. 315 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 2:00:44,90 2:00:52,42
78. 21 72. 96 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 2:02:21,20 2:02:29,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 27 73. 138 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M Male 40-49 2:02:22,01 2:02:31,97 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
80. 11 74. 343 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 2:02:49,54 2:02:59,03 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
81. 28 75. 183 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 40-49 2:03:22,62 2:03:34,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 12 76. 290 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M Male 30-39 2:03:28,86 2:03:39,12
83. 22 77. 131 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 50-59 2:04:01,07 2:04:06,04 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
84. 23 78. 100 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M Male 50-59 2:03:57,26 2:04:09,76 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
85. 1 79. 140 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 70+ 2:04:36,05 2:04:42,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 13 80. 132 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M Male 30-39 2:04:43,25 2:04:58,01 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 29 81. 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:04:58,28 2:05:06,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 30 82. 105 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 2:05:13,10 2:05:29,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 31 83. 182 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ M Male 40-49 2:05:27,71 2:05:42,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 2 7. 292 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 50-59 2:05:33,47 2:05:50,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
91. 32 84. 85 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:06:32,13 2:06:41,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 12 85. 82 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:06:55,77 2:07:03,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 24 86. 165 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:06:55,55 2:07:04,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 25 87. 163 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:06:54,87 2:07:04,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2 8. 12 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ F Female 40-49 2:07:10,11 2:07:20,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
96. 33 88. 72 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:07:17,39 2:07:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97. 26 89. 295 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:07:31,15 2:07:40,03 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
98. 1 9. 296 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Female 60-69 2:07:31,76 2:07:40,21 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
99. 13 90. 156 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 60-69 2:07:56,79 2:08:06,37 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 3 10. 21 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΆΝΝΑ F Female 40-49 2:08:25,52 2:08:30,34 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
101. 27 91. 53 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M Male 50-59 2:08:24,28 2:08:33,73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102. 4 11. 24 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤIΝΑ F Female 40-49 2:08:52,05 2:09:00,59 SANTA RUNNING TEAM
103. 5 12. 16 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 40-49 2:09:19,52 2:09:30,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
104. 14 92. 116 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 60-69 2:09:31,34 2:09:40,07 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
105. 6 13. 308 SUCHOCKA D0ROTA F Female 40-49 2:09:53,23 2:10:00,75 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
106. 2 93. 145 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 18-29 2:10:00,17 2:10:11,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 3 94. 180 ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 18-29 2:10:50,87 2:10:55,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 34 95. 80 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 40-49 2:10:45,50 2:10:57,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. -1 96. 68 ΚΑΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 2:11:09,78 2:11:11,19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. -1 97. 111 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ M 2:11:09,23 2:11:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111. -1 98. 305 ΣΑΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 2:11:11,62 2:11:11,73
112. 15 99. 73 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 2:11:21,34 2:11:24,54 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
113. 16 100. 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:11:40,25 2:11:50,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 2 101. 179 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 70+ 2:11:55,34 2:11:58,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 35 102. 342 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:11:46,81 2:12:00,58
116. 7 14. 5 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Female 40-49 2:12:20,29 2:12:32,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
117. 36 103. 143 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 40-49 2:12:45,46 2:12:50,95 ΙΒΜ CLUB
118. 8 15. 23 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:12:37,36 2:12:55,99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
119. 28 104. 293 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:12:38,97 2:12:56,09
120. 9 16. 14 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ F Female 40-49 2:13:20,14 2:13:33,08 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
121. 37 105. 177 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:14:15,85 2:14:21,19 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
122. 29 106. 150 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M Male 50-59 2:14:16,84 2:14:33,89 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
123. 30 107. 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:15:53,91 2:16:14,02
124. 38 108. 347 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M Male 40-49 2:15:54,47 2:16:14,08
125. 31 109. 348 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:15:32,04 2:16:14,41
126. 2 17. 25 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F Female 30-39 2:16:42,22 2:16:52,43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. 39 110. 126 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M Male 40-49 2:16:56,66 2:16:58,94 ΑΕΚ
128. 32 111. 164 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Male 50-59 2:16:57,14 2:16:59,21 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
129. 40 112. 135 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:16:48,12 2:16:59,46 ΚΟΚΟΚΟ
130. 17 113. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:17:02,76 2:17:11,84 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
131. 33 114. 184 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:17:05,87 2:17:11,84 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
132. 34 115. 122 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:16:58,41 2:17:16,83 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
133. 4 116. 94 ΚΟΜΟΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 18-29 2:12:57,36 2:17:57,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 41 117. 109 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:18:20,29 2:18:29,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 18 118. 168 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 60-69 2:18:26,42 2:18:33,85 ΗΛΕΙΟΣ
136. 19 119. 42 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ M Male 60-69 2:18:36,49 2:18:51,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 35 120. 121 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:19:34,83 2:19:52,94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
138. 10 18. 13 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ F Female 40-49 2:20:12,90 2:20:26,04 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
139. 3 121. 37 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M Male 70+ 2:21:05,72 2:21:08,78 ΕΥΚΛΗΣ
140. 42 122. 47 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 2:21:06,04 2:21:18,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 20 123. 60 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:21:22,55 2:21:30,65 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
142. 43 124. 312 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:22:20,01 2:22:36,71 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
143. -1 125. 317 ΡΟΥΣΤΕΜΙ ΚΛΟΝΤΙ M 2:23:27,56 2:23:29,23
144. 14 126. 63 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 30-39 2:23:55,26 2:24:12,09 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
145. 15 127. 33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 30-39 2:23:53,74 2:24:12,09 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
146. 36 128. 329 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 50-59 2:25:19,80 2:25:33,36
147. -1 129. 324 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 2:26:42,54 2:26:44,30
148. 44 130. 147 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:27:26,85 2:27:39,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 16 131. 87 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 30-39 2:28:01,79 2:28:11,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 21 132. 67 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:28:41,58 2:28:43,90 OEBAS
151. 11 19. 9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F Female 40-49 2:28:33,96 2:28:46,47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
152. 45 133. 149 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 2:30:59,05 2:31:13,49 ΜΟΝΟΣ
153. 22 134. 162 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 60-69 2:33:11,53 2:33:23,74 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
154. 3 20. 20 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ F Female 50-59 2:36:05,07 2:36:14,88 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
155. 2 21. 8 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 60-69 2:36:15,39 2:36:26,01 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
156. 46 135. 38 ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:36:51,39 2:37:08,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 23 136. 339 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M Male 60-69 2:38:34,03 2:38:50,00 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
158. 37 137. 58 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:38:34,28 2:38:50,48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
159. 24 138. 39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M Male 60-69 2:40:40,01 2:40:55,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
160. 47 139. 92 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:42:49,14 2:43:02,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161. 38 140. 79 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Male 50-59 2:42:55,05 2:43:12,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
162. 25 141. 160 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:44:02,62 2:44:07,93 ΚΟΚΟΚΟ
163. 48 142. 64 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ M Male 40-49 2:47:59,56 2:48:04,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164. 12 22. 10 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:54:11,70 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
165. 49 143. 81 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:54:16,79 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
166. 4 144. 326 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 70+ 2:54:51,46 2:55:00,33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
167. 26 145. 104 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 3:18:31,31 3:18:50,26 HPE RUNNING

6.3km
Α/Α Α/Α Φύλου Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 270 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 0:26:19,99 0:26:21,78 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
2. 2. 238 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 0:26:20,13 0:26:22,01 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3. 3. 247 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 0:29:06,90 0:29:06,90
4. 4. 253 ΙΒΑΝΟΦΣΚΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ M 0:31:28,36 0:31:31,72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 5. 231 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 0:32:34,85 0:32:36,20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6. 1. 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F 0:33:25,96 0:33:27,66 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7. 6. 232 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:33:49,18 0:33:53,58 ΕΥΚΛΗΣ
8. 7. 254 ΚΑΙΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:34:45,14 0:34:47,20 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
9. 8. 354 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:34:57,45 0:34:58,80 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 9. 203 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 0:35:16,44 0:35:16,44
11. 10. 289 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:35:19,94 0:35:24,57
12. 11. 304 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 0:35:35,33 0:35:41,95 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 12. 286 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 0:36:19,45 0:36:26,98 myrunner.gr
14. 13. 268 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 0:36:33,56 0:36:37,90 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
15. 14. 265 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 0:36:35,31 0:36:40,46 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
16. 15. 307 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M 0:37:00,24 0:37:02,43
17. 2. 193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 0:37:28,00 0:37:32,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
18. 16. 237 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:38:01,90 0:38:06,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 17. 235 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 0:38:13,00 0:38:16,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 18. 249 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 0:39:05,88 0:39:07,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 3. 207 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ F 0:39:05,20 0:39:10,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 19. 282 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:00,46 0:40:02,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 20. 300 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:40:10,50 0:40:13,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
24. 21. 335 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:27,01 0:40:32,76 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
25. 22. 250 ΖΈΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 0:40:36,59 0:40:46,60 I-RUN
26. 23. 353 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:41:33,96 0:41:38,56
27. 24. 277 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 0:42:02,03 0:42:05,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 4. 204 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 0:42:08,43 0:42:12,94 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29. 25. 269 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 0:42:20,44 0:42:24,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 26. 272 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:42:29,69 0:42:35,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 27. 283 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 0:42:36,59 0:42:47,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 28. 275 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:11,69 0:43:19,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 29. 333 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 0:43:15,46 0:43:22,66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 5. 218 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 0:43:17,17 0:43:25,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
35. 6. 325 ΤΣΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ F 0:43:22,43 0:43:28,56
36. 30. 356 ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:30,94 0:43:35,29
37. 31. 279 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:44:05,46 0:44:10,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 7. 328 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΟΦΙΑ F 0:45:16,50 0:45:19,27
39. 32. 299 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 0:45:22,66 0:45:25,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
40. 33. 334 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:45:35,64 0:45:42,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
41. 34. 301 ΝΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:46:05,55 0:46:16,71 ARLA
42. 35. 259 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 0:46:17,82 0:46:24,96 ΣΔΥΑ
43. 36. 321 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M 0:46:18,42 0:46:28,49
44. 37. 362 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:46:32,92 0:46:37,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 38. 276 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 0:46:51,69 0:47:00,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 39. 256 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 0:47:17,45 0:47:25,29 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
47. 40. 316 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 0:47:24,80 0:47:27,49
48. 41. 278 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M 0:47:50,88 0:47:57,12 PILALIEN
49. 42. 306 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 0:48:25,46 0:48:31,01
50. 43. 345 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:48:23,77 0:48:32,81
51. 8. 223 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F 0:48:30,60 0:48:37,48 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52. 9. 255 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 0:49:23,90 0:49:27,05
53. 44. 332 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 0:49:28,65 0:49:32,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 10. 336 ΔΗΜΟΛΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 0:49:33,54 0:49:38,31
55. 11. 344 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ F 0:49:30,40 0:49:39,25
56. 12. 330 ΛΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 0:49:35,62 0:49:39,43
57. 13. 349 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F 0:49:35,91 0:49:42,22
58. 14. 350 ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΙΑ F 0:49:35,96 0:49:42,46
59. 45. 351 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:50:18,58 0:50:26,31
60. 15. 219 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:50:43,72 0:50:43,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
61. 16. 191 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ F 0:51:04,92 0:51:13,66
62. 17. 201 ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 0:51:06,51 0:51:19,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 46. 248 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:51:32,59 0:51:41,97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
64. 47. 261 ΚΥΡΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 0:52:02,65 0:52:06,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 48. 287 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 0:52:33,21 0:52:43,14
66. 18. 214 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΛΙΛΑ F 0:52:34,74 0:52:43,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
67. 49. 266 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:52:39,27 0:52:49,34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
68. 19. 188 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ F 0:52:47,01 0:52:56,88
69. 50. 244 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 0:52:51,56 0:53:01,43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
70. 51. 258 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:52:53,26 0:53:02,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 20. 190 ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 0:53:13,64 0:53:20,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 21. 352 ΤΣΙΜΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 0:54:20,18 0:54:22,63
73. 52. 281 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 0:54:27,23 0:54:34,43 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 22. 224 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 0:54:30,93 0:54:41,17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
75. 53. 263 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:54:32,11 0:54:42,35 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
76. 23. 211 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 0:55:00,09 0:55:04,14 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΑΣ
77. 24. 337 ΒΟΡΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F 0:55:14,47 0:55:20,22
78. 25. 187 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:55:53,02 0:56:01,30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79. 54. 228 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 0:55:53,10 0:56:01,60 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 26. 355 ΖΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΝΤΑΙΖΗ F 0:56:10,29 0:56:21,14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
81. 27. 358 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 0:56:27,37 0:56:31,12
82. 55. 284 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 0:56:35,67 0:56:38,76 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 28. 18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 0:57:42,97 0:57:45,74
84. 29. 213 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 0:58:08,46 0:58:08,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 56. 241 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 0:59:09,06 0:59:12,04 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
86. 30. 199 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΗ ΘΕΏΝΗ F 0:59:13,19 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
87. 57. 227 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:59:14,25 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
88. 58. 341 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:01:40,19 1:01:51,94 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
89. 31. 220 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 1:02:03,95 1:02:11,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 59. 230 ΑΛΗΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:02:00,01 1:02:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 60. 243 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 1:03:20,82 1:03:33,81 2WAYFERRIESRUNNING TEAM
92. 32. 226 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F 1:03:38,75 1:03:41,32 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93. 61. 236 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:04:14,88 1:04:20,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 33. 222 ΜΑΝΟΥ ΟΛΓΑ F 1:04:51,18 1:05:03,09
95. 34. 196 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ F 1:04:54,41 1:05:06,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
96. 62. 361 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 1:04:52,88 1:05:07,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
97. 35. 195 ΒΙΠΠΕΡΜΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:05:08,83 1:05:13,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
98. 36. 194 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ F 1:06:26,12 1:06:35,58
99. 37. 205 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 1:06:49,90 1:06:52,55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 63. 274 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:02,29 1:07:14,52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
101. 38. 359 ΒΕΝΗ ΕΛΕΝΗ F 1:11:54,08 1:11:56,98
102. 39. 192 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:13:02,76 1:13:16,07

Previous ArticleNext Article

4ο Gentiki trail 20χλμ και 3ο Gentikaki trail 5,1χλμ – Αποτελέσματα

20 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club Start20 9Km finish20Km
1 1 1 ALL Male 270 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1984 DYNAFIT 0:00:00.047 0:54:50.290 1:59:35.490
2 2 2 ALL Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ 1979   0:00:02.734 0:56:08.704 2:00:09.214
3 3 3 ALL Male 182 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΑΠΑΣ 1977 VMAX 0:00:00.220 0:56:30.747 2:00:57.570
4 4 1 30-39 Male 56 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1988   0:00:00.047 0:58:20.100 2:02:13.257
5 5 2 30-39 Male 185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΜΑΚΗΣ 1981 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:02.407 0:58:24.987 2:04:43.570
6 1 4 ALL Female 38 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΙΑΖΙΤΖΙΔΟΥ 1989 North Adventure Kastoria/All Terrain Runners 0:00:00.047 1:00:01.120 2:06:12.527
7 6 3 30-39 Male 90 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΣΙΑΡΑΣ 1987 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 0:00:03.407 0:58:42.177 2:07:17.050
8 7 4 30-39 Male 18 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΡΜΑΜΕΝΤΟΣ 1984 ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:04.077 1:00:15.200 2:09:59.087
9 8 1 40-49 Male 228 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1979 ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0:00:00.220 1:01:25.720 2:10:23.924
10 9 1 -29 Male 71 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗΣ 1993 WEAREMOTION – FOTIADIS COACHING 0:00:03.407 0:59:18.560 2:10:24.814
11 10 1 50-59 Male 160 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ 1966 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:00.047 1:02:09.830 2:16:09.640
12 11 2 50-59 Male 263 GREZEGORZ OLESIAK 1962 RUNNING GREECE 0:00:06.170 1:03:47.534 2:18:27.680
13 12 2 -29 Male 1 ALEKSANDER AHMETAJ 1990 ΟΧΙ 0:00:05.327 1:03:58.434 2:19:38.684
14 13 2 40-49 Male 177 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.117 1:04:04.117 2:19:47.507
15 14 3 -29 Male 169 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ 1992 3Π 0:00:00.687 1:05:49.150 2:20:00.140
16 15 5 30-39 Male 78 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΠΙΑΣ 1980 GREAT 0:00:09.904 1:06:41.004 2:21:07.854
17 16 6 30-39 Male 175 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝ.ΛΑΓΚΑΔΑ 0:00:06.170 1:05:26.944 2:21:28.464
18 17 3 40-49 Male 167 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1975 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:05.327 1:06:48.304 2:21:49.360
19 18 4 40-49 Male 120 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΜΠΙΚΗΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ-ΜΕΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ 0:00:14.810 1:05:30.060 2:23:40.280
20 19 7 30-39 Male 112 ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1980 VMAX 0:00:05.327 1:06:57.087 2:23:53.870
21 20 5 40-49 Male 261 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ 1973 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:00.047 1:07:31.764 2:25:04.624
22 21 6 40-49 Male 47 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 1972 3P 0:00:03.124 1:05:50.664 2:25:16.564
23 22 7 40-49 Male 216 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:08.250 1:06:30.904 2:25:44.710
24 23 8 30-39 Male 246 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:08.250 1:08:45.294 2:26:00.480
25 24 3 50-59 Male 238 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:05.327 1:07:41.314 2:26:03.237
26 25 4 -29 Male 273 ΓΚΕΖΙΜ ΓΚΑΤΖΙΑ 1999   0:00:05.327 1:03:02.644 2:26:47.770
27 26 5 -29 Male 274 ΑΛΦΡΕΝΤ ΓΚΑΤΖΙΑ 1993   0:00:05.327 1:04:06.874 2:26:48.004
28 27 6 -29 Male 277 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1992   0:00:08.250 1:05:45.317 2:27:11.550
29 28 9 30-39 Male 15 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1986 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:07:23.587 2:27:23.167
30 29 4 50-59 Male 259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1964 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:05.327 1:08:34.437 2:27:36.854
31 30 8 40-49 Male 23 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΒΑΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.000 1:07:57.840 2:28:19.510
32 31 9 40-49 Male 240 ΓΑΒΡΙΗΛ ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 0:00:06.170 1:07:16.344 2:28:25.897
33 32 10 40-49 Male 99 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ 1979 ΣΥΚΟΥΡΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:08:07.067 2:28:44.680
34 33 10 30-39 Male 63 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ 1980 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:07.000 1:08:53.784 2:29:42.017
35 34 11 40-49 Male 194 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ 1976 ΣΜΝΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:09:11.310 2:31:25.184
36 35 5 50-59 Male 28 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ 1969 ΟΜΓ 0:00:07.000 1:08:48.734 2:32:08.080
37 36 1 60-69 Male 184 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΙΖΑΣ 1956 ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 0:00:00.047 1:09:49.777 2:32:58.327
38 37 11 30-39 Male 32 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΜΠΑΣ 1982   0:00:11.124 1:14:05.507 2:33:46.350
39 38 12 40-49 Male 251 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ZERO LAKE RUN 0:00:07.000 1:08:31.894 2:34:09.017
40 39 12 30-39 Male 127 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΑΜΗΣ 1984 ΣΕΡΒΙΑ 0:00:07.000 1:09:21.230 2:35:34.697
41 40 6 50-59 Male 187 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ 1964 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:05.327 1:10:07.524 2:35:41.250
42 41 13 40-49 Male 139 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΖΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ- ΒΟΛΟΣ 0:00:11.124 1:12:27.450 2:36:09.794
43 42 7 50-59 Male 170 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1969 ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.047 1:13:11.267 2:37:12.817
44 43 14 40-49 Male 242 DINOS ΦΩΤΟΣ 1979 KALDI’S RUNNING TEAM LARISA 0:00:08.250 1:12:53.060 2:37:18.844
45 44 15 40-49 Male 76 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1974 CAUCASIAN MOUNTAINEERS 0:00:06.170 1:11:22.894 2:37:18.954
46 45 16 40-49 Male 145 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΛΗΣ 1978 ΣΔ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.170 1:13:40.414 2:37:52.220
47 46 17 40-49 Male 21 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΣΕΝΕΛΕΡ 1977 MUNDO TRAIL – ΣΔΥΘ 0:00:05.327 1:10:14.094 2:37:59.770
48 47 13 30-39 Male 22 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΓΙΟΥΛΗΣ 1989 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.170 1:12:17.610 2:38:09.474
49 48 18 40-49 Male 46 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΩΤΑΣ 1972 Σ. Μ. Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:14:10.454 2:38:50.964
50 49 14 30-39 Male 132 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 1982 ΣΜΝΛ 0:00:11.124 1:15:14.397 2:39:15.257
51 50 19 40-49 Male 86 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1974   0:00:14.810 1:13:16.497 2:39:17.147
52 51 15 30-39 Male 234 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ 1987 IRON TEAM 0:00:15.980 1:16:22.357 2:39:25.824
53 52 8 50-59 Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΕΜΜΑΣ 1963 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:13:34.087 2:39:48.910
54 53 16 30-39 Male 232 ΦΩΤΗΣ ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ 1980 ΣΜΝΛ 0:00:17.777 1:14:34.787 2:40:19.347
55 54 7 -29 Male 3 KLEVIS FEIZO 1992 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:14:40.534 2:40:45.274
56 55 9 50-59 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ 1967 ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:00:03.124 1:13:37.004 2:40:47.910
57 56 17 30-39 Male 95 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΜΑΚΑΣ 1981 LARISA 0:00:09.077 1:12:55.884 2:40:57.870
58 57 8 -29 Male 202 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ 1999 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:17:47.720 2:41:35.274
59 58 20 40-49 Male 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 1978   0:00:06.170 1:11:14.904 2:41:53.227
60 59 9 -29 Male 218 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΜΑΡΝΑΚΗΣ 1993   0:00:11.124 1:12:13.704 2:42:02.090
61 60 10 50-59 Male 266 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 1970 FOTIADIS COACHING 0:00:00.844 1:19:53.300 2:42:20.150
62 61 18 30-39 Male 168 DIMITRIS ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ALL TERRAIN RUNNERS 0:00:11.124 1:12:25.690 2:42:37.667
63 62 19 30-39 Male 121 ΜΙΧΑΗΛ ΛΩΛΗΣ 1986 Ε. Κ. Α. ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:00:07.000 1:07:59.887 2:42:40.427
64 63 10 -29 Male 144 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΖΕΛΙΟΣ 1997   0:00:13.670 1:11:51.400 2:42:56.630
65 2 5 ALL Female 262 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 1988 PEAK STORE 0:00:05.327 1:20:05.920 2:43:22.117
66 3 6 ALL Female 12 ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 1973 3P/SKYWOMEN RUNNING TEAM 0:00:04.077 1:20:16.570 2:43:23.224
67 64 20 30-39 Male 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ 1985   0:00:11.934 1:14:59.144 2:43:24.530
68 65 21 40-49 Male 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ 1976 Π.Α 0:00:11.124 1:15:16.010 2:43:50.267
69 66 11 -29 Male 64 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 1992 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:09.077 1:19:25.457 2:45:35.007
70 67 12 -29 Male 209 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΙΤΗΣ 1991 ΣΜΝΛ-400Μ 0:00:15.154 1:22:58.687 2:45:38.287
71 68 13 -29 Male 97 IOANNIS ΚΑΤΣΙΚΑΒΕΛΑΣ 1993 LARISA 0:00:09.077 1:16:10.284 2:45:47.504
72 69 22 40-49 Male 72 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΙΑΓΚΑΣ 1975 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 0:00:03.734 1:16:30.817 2:46:07.200
73 4 1 W40-49 Female 197 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΖΟΥΛΗ 1979 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS 0:00:03.407 1:17:27.957 2:46:07.530
74 70 23 40-49 Male 207 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΡΙΖΟΣ 1978 LARISSA 0:00:08.250 1:19:35.047 2:46:25.937
75 71 11 50-59 Male 268 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1967   0:00:10.280 1:16:39.294 2:46:44.097
76 72 21 30-39 Male 198 MAKIS ΠΟΛΥΚΡΕΤΗΣ 1981 LEROY MERLIN TEAM 0:00:11.124 1:13:09.300 2:46:44.424
77 73 24 40-49 Male 135 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ 1976 NOVA PACKAGING RUNNING TEAM 0:00:07.000 1:20:01.174 2:47:03.124
78 74 25 40-49 Male 249 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1973 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0:00:14.014 1:16:45.674 2:48:03.200
79 75 26 40-49 Male 257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1978   0:00:25.934 1:21:38.787 2:48:07.710
80 76 27 40-49 Male 39 ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΚΑΤΗΣ 1978 THE SWEET N RUNNING TEAM 0:00:12.827 1:16:49.430 2:48:45.887
81 77 22 30-39 Male 213 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΑΜΑΡΑΣ 1988   0:00:09.327 1:19:11.160 2:49:36.777
82 78 23 30-39 Male 118 ΑΡΓΥΡΗΣ ΛΙΟΥΤΣΙΑΣ 1980 MAUNTAIN TRAINING SOLUTUONS 0:00:08.250 1:15:06.314 2:49:52.114
83 79 28 40-49 Male 239 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΔΕΛΛΑΣ 1979 ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:00:09.904 1:21:13.637 2:50:23.734
84 80 29 40-49 Male 151 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΙΤΡΑΣ 1972   0:00:09.077 1:13:29.334 2:50:40.794
85 81 24 30-39 Male 220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΡΡΑΣ 1981   0:00:11.934 1:17:17.500 2:50:59.494
86 82 12 50-59 Male 253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΚΩΣΤΑΣ 1967 LARISA 0:00:10.117 1:16:58.397 2:51:16.310
87 83 30 40-49 Male 128 VASILEIOS ΜΑΡΓΙΝΟΥΔΗΣ 1979 ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ 0:00:05.327 1:17:44.630 2:51:17.914
88 84 25 30-39 Male 189 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:14.810 1:21:23.987 2:51:28.854
89 85 26 30-39 Male 186 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΛΑΚΑΣ 1983 CROSS TRAINING TEAM – FIGTH CLUB LARISA 0:00:06.170 1:17:36.400 2:51:44.394
90 86 2 60-69 Male 162 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1961 ΣΜΝΛ 0:00:05.327 1:17:02.027 2:52:12.057
91 87 31 40-49 Male 199 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1970 KALDI’S RUNNING TEAM 0:00:08.250 1:15:10.854 2:53:02.047
92 88 27 30-39 Male 19 ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΡΜΑΝΙΔΗΣ 1985 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:17.434 1:20:51.124 2:53:29.320
93 89 32 40-49 Male 146 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – FOTIADIS COACHING 0:00:17.107 1:17:12.204 2:53:56.787
94 90 33 40-49 Male 98 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΨΙΩΧΑΣ 1970 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:18.637 1:21:49.324 2:54:47.984
95 91 28 30-39 Male 129 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΝΗΣ 1985   0:00:08.250 1:15:56.037 2:55:11.717
96 92 29 30-39 Male 4 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1982 ΣΜΝΛ 0:00:11.467 1:19:50.680 2:55:15.774
97 93 34 40-49 Male 196 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΙΑΚΑΣ 1979 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:00:09.904 1:21:19.477 2:55:32.964
98 94 30 30-39 Male 227 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΑΜΠΛΗΣ 1987 VMAX 0:00:09.077 1:21:07.597 2:56:01.224
99 5 2 W40-49 Female 217 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ /SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:06.170 1:23:27.447 2:56:03.187
100 95 31 30-39 Male 116 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΣΠΑΣ 1988 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΣΤΙΒΟΣ 0:00:06.170 1:21:30.617 2:56:15.447
101 96 32 30-39 Male 59 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1982   0:00:11.934 1:18:57.370 2:56:23.564
102 97 35 40-49 Male 87 ΖΗΣΗΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1977 ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 0:00:14.810 1:20:13.677 2:56:37.667
103 98 33 30-39 Male 212 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΟΓΛΟΥ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:06.170 1:21:28.920 2:56:48.417
104 99 34 30-39 Male 264 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΟΣ 1989   0:00:11.124 1:22:42.054 2:58:09.807
105 100 36 40-49 Male 122 ΜΕΜΟΣ ΜΑΓΑΛΙΟΥΛΗΣ 1970 Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 0:00:08.250 1:21:11.037 2:58:23.477
106 101 35 30-39 Male 91 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΑΝΑΡΑΣ 1980   0:00:14.810 1:24:03.437 2:58:30.510
107 102 37 40-49 Male 141 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΥΣΤΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:11.124 1:22:05.607 2:58:57.310
108 103 38 40-49 Male 77 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΠΑΝΙΔΑΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.280 1:22:49.700 2:59:13.507
109 104 36 30-39 Male 147 ΕΥΘΥΜΗΣ ΜΠΙΚΗΣ 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:21.417 1:25:27.590 3:00:37.077
110 105 39 40-49 Male 161 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 0:00:08.250 1:22:12.007 3:00:49.017
111 106 37 30-39 Male 2 FATMIR ALLUSHI 1984 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 0:00:06.170 1:18:52.357 3:01:18.110
112 107 38 30-39 Male 241 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΤΙΛΗΣ 1985 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.000 1:21:15.410 3:01:38.440
113 108 40 40-49 Male 105 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ 1972 Σ.Κ.Α. ΜΕΤΕΩΡΩΝ 0:00:08.250 1:22:04.054 3:01:46.474
114 109 41 40-49 Male 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1971 FARSALA 0:00:21.044 1:19:03.437 3:01:58.907
115 110 13 50-59 Male 114 ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΗΣ 1965 THESSALONIKI 0:00:11.934 1:20:11.437 3:02:13.310
116 6 3 W40-49 Female 111 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΚΟΥ 1973 Σ.Μ.Ν.Λ 0:00:04.514 1:21:25.284 3:02:33.774
117 111 14 -29 Male 215 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΕΜΕΡΤΙΔΗΣ 2003 ΕΛΑΣΣΟΝΑ 0:00:11.124 1:26:35.404 3:02:56.330
118 112 42 40-49 Male 154 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11.934 1:21:22.210 3:03:29.954
119 113 43 40-49 Male 115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1974 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 0:00:08.250 1:21:27.120 3:04:13.697
120 114 44 40-49 Male 43 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΙΑΝΝΟΣ 1979   0:00:12.827 1:21:35.450 3:04:35.700
121 115 45 40-49 Male 31 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΑΛΛΟΣ 1972 RUNTEAM111CW 0:00:18.997 1:22:44.814 3:04:57.684
122 7 4 W40-49 Female 92 ΘΩΜΗ ΚΑΤΜΕΡΟΥ 1974 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:05.327 1:22:14.074 3:05:12.684
123 116 46 40-49 Male 208 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΙΚΟΣ 1978 RUNTEAM111CW 0:00:19.870 1:23:22.474 3:05:13.904
124 117 47 40-49 Male 10 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1974 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.810 1:28:24.400 3:06:36.800
125 118 14 50-59 Male 164 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΑΤΣΙΟΣ 1964 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:22:37.094 3:07:26.540
126 119 15 -29 Male 247 ZAXARIAS ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1994 VELESTINO 0:00:11.124 1:21:43.514 3:07:36.944
127 120 15 50-59 Male 55 ΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 1968 THESSALONIKI 0:00:11.934 1:25:58.744 3:07:38.144
128 121 39 30-39 Male 80 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12.827 1:24:01.167 3:07:38.464
129 122 40 30-39 Male 269 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΙΩΤΑΣ 1986   0:00:17.434 1:25:33.504 3:07:50.934
130 123 41 30-39 Male 181 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980   0:00:16.310 1:28:43.350 3:08:51.227
131 124 48 40-49 Male 100 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΑΣ 1979   0:00:12.827 1:25:29.697 3:08:56.057
132 125 49 40-49 Male 84 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1971 ΣΜΝΛ 0:00:14.810 1:25:55.260 3:09:40.347
133 126 50 40-49 Male 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1975 ΣΜΝΛ 0:00:11.124 1:26:32.444 3:09:51.900
134 127 42 30-39 Male 53 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΚΕΚΑΣ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:11.124 1:24:38.554 3:10:35.780
135 128 51 40-49 Male 70 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΤΣΕΛΗΣ 1974 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:26:41.130 3:10:38.107
136 129 52 40-49 Male 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ 1974 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ”ΖΕΥΣ” 0:00:08.250 1:21:41.230 3:10:47.084
137 130 16 -29 Male 52 ΦΩΤΙΟΣ ΓΚΑΡΝΤΑΝΟΣ 1991   0:00:07.000 1:11:08.604 3:12:25.747
138 131 43 30-39 Male 176 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1988 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:18.637 1:30:57.597 3:12:41.957
139 132 16 50-59 Male 256 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1970   0:00:22.684 1:32:36.710 3:13:24.400
140 133 17 -29 Male 29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΚΗΣ 1994 ΦΑΡΣΑΛΩΝ 0:00:19.870 1:22:31.190 3:13:39.180
141 134 44 30-39 Male 142 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ 1980   0:00:09.904 1:26:55.327 3:13:48.160
142 135 45 30-39 Male 211 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ 1980   0:00:17.107 1:29:37.427 3:13:52.324
143 136 18 -29 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:20.214 1:30:37.624 3:13:58.674
144 137 53 40-49 Male 20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.327 1:28:48.317 3:14:25.360
145 138 54 40-49 Male 265 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ 1976 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:11.117 1:26:27.550 3:15:17.477
146 139 46 30-39 Male 236 ΒΑΙΟΣ ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:20.214 1:28:16.284 3:15:40.004
147 140 55 40-49 Male 126 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:00:09.077 1:27:11.024 3:15:40.114
148 141 3 60-69 Male 267 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΖΜΠΑΣ 1960 ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:07.810 1:24:51.080 3:16:06.467
149 142 47 30-39 Male 143 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.844 1:24:58.530 3:16:24.664
150 143 56 40-49 Male 252 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.904 1:28:35.800 3:16:45.997
151 144 57 40-49 Male 254 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ 1976 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:11.124 1:29:15.684 3:16:54.660
152 145 48 30-39 Male 225 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1983 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:12.827 1:26:03.640 3:17:27.064
153 146 58 40-49 Male 171 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ 1975 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:00:14.810 1:33:28.274 3:18:59.744
154 147 17 50-59 Male 137 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.810 1:26:30.570 3:20:00.797
155 148 18 50-59 Male 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:00:17.107 1:26:37.794 3:20:43.134
156 8 1 W18-39 Female 123 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΓΓΟΥ 2000 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:29:52.827 3:20:53.097
157 149 59 40-49 Male 7 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΓΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 1:30:03.564 3:21:01.544
158 150 49 30-39 Male 74 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΣΙΔΗΣ 1984 CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 0:00:07.000 1:36:35.530 3:21:02.874
159 151 19 -29 Male 93 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΑΤΡΑΝΑΣ 1991   0:00:07.390 1:26:45.890 3:21:04.944
160 152 50 30-39 Male 81 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.904 1:29:13.784 3:21:08.120
161 153 20 -29 Male 73 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΑΝΟΣ 1992 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:15.154 1:29:31.847 3:21:12.940
162 154 21 -29 Male 101 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1991   0:00:15.980 1:33:54.447 3:21:21.474
163 155 60 40-49 Male 66 ΣΠΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΣΔΥΒ-Ν.ΑΓΧΙΑΛΟΣ 0:00:21.417 1:24:06.164 3:21:24.234
164 156 51 30-39 Male 260 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 iRun 0:00:09.077 1:37:36.487 3:21:45.907
165 157 61 40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΚΕΡΗΣ 1975 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0:00:13.670 1:29:36.074 3:21:47.317
166 158 19 50-59 Male 6 ΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΦΑΡΣΑΛΑ 0:00:20.214 1:33:39.274 3:21:47.900
167 159 52 30-39 Male 258 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ 1983   0:00:21.044 1:31:01.337 3:21:49.460
168 160 62 40-49 Male 203 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΡΑΝΤΖΟΣ 1971 VMAX 0:00:05.327 1:26:08.417 3:22:34.047
169 161 53 30-39 Male 96 NIKOLAOS ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑΣ 1980 Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ _ Λ.Ο.Λ.Α. RUN 0:00:07.390 1:30:21.890 3:23:02.154
170 162 20 50-59 Male 24 ΝΙΚΟΣ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ 1968 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 0:00:22.994 1:28:19.954 3:26:01.977
171 163 63 40-49 Male 65 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΑΛΜΥΡΟΣ 0:00:22.684 1:28:52.630 3:26:02.414
172 164 21 50-59 Male 275 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ 1965 GEO VIEW ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:00:07.000 1:25:43.207 3:26:31.664
173 9 1 W50+ Female 35 ΟΛΓΑ ΓΕΡΟΔΗΜΟΥ 1969 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:12.827 1:28:22.467 3:27:32.824
174 165 64 40-49 Male 102 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΙΤΣΑΣ 1977 ΣΜΝΛ 0:00:18.997 1:30:01.117 3:27:58.854
175 166 65 40-49 Male 119 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΤΣΙΟΣ 1971 VMAX 0:00:11.934 1:31:43.154 3:28:32.127
176 167 54 30-39 Male 49 ΘΑΝΟΣ ΓΚΑΓΚΤΖΑΣ 1985 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.077 1:27:19.497 3:28:55.117
177 168 22 -29 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:18.637 1:31:46.010 3:31:25.804
178 169 66 40-49 Male 58 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΟΒΕΛΗΣ 1973 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 1:34:25.887 3:31:28.014
179 170 67 40-49 Male 131 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 ΣΔΥΘ 0:00:22.684 1:34:16.954 3:31:28.384
180 171 68 40-49 Male 250 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΣ 1970   0:00:11.124 1:33:21.430 3:31:28.384
181 172 22 50-59 Male 222 ΜΗΝΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:19.870 1:38:17.610 3:31:53.734
182 173 55 30-39 Male 103 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ 1984 SMNL 0:00:05.327 1:33:18.270 3:31:57.900
183 174 23 50-59 Male 130 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΡΚΟΥ 1963 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12.827 1:35:32.054 3:32:21.744
184 175 69 40-49 Male 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1976 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.107 1:30:40.687 3:32:39.760
185 10 5 W40-49 Female 229 ΑΘΗΝΑ ΤΡΑΪΚΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:15.980 1:36:15.877 3:32:39.760
186 176 24 50-59 Male 83 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ 1969 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:36:13.874 3:32:39.820
187 177 25 50-59 Male 206 NIKOLAOS ΡΕΜΜΑΣ 1966 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:09.077 1:32:05.774 3:33:44.047
188 178 70 40-49 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΙΛΟ 1979 ATHLETICS GUIDANCE 0:00:09.904 1:33:49.497 3:34:19.384
189 179 71 40-49 Male 26 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΓΓΑΣ 1976 ΛΕΚ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:15.980 1:34:54.720 3:35:37.154
190 180 72 40-49 Male 235 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΛΙΜΕΝΗΣ 1970 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:11.934 1:34:39.020 3:36:51.947
191 181 73 40-49 Male 153 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1976   0:00:09.077 1:30:54.437 3:36:55.560
192 182 26 50-59 Male 255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:30:36.067 3:36:55.794
193 183 74 40-49 Male 214 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1972 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:08.250 1:30:32.410 3:36:55.894
194 184 4 60-69 Male 133 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1953 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:00:18.997 1:36:57.744 3:37:45.250
195 185 27 50-59 Male 136 GEORGE ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1967 CONTROLINE 0:00:21.044 1:38:15.844 3:38:13.270
196 186 23 -29 Male 51 ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΝΤΙΝΑΣ 1991   0:00:18.637 1:39:47.150 3:38:37.724
197 187 28 50-59 Male 233 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΕΛΙΟΣ 1963 LARISA 0:00:18.637 1:36:32.264 3:39:03.334
198 11 2 W18-39 Female 150 ΕΛΠΙΔΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ 1986 GTS TEAM, ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:00:04.077 1:38:06.300 3:41:51.347
199 188 56 30-39 Male 75 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:18.637 1:31:15.140 3:42:08.834
200 189 29 50-59 Male 108 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ 1964 ΤΡΙΓΩΝΙΚΟ 0:00:05.327 1:33:25.940 3:43:09.314
201 12 2 W50+ Female 67 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1966 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:21.044 1:38:33.250 3:43:39.187
202 190 75 40-49 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ 1971 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:22.994 1:37:48.110 3:43:39.424
203 191 24 -29 Male 36 ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 0:00:18.637 1:33:31.207 3:44:37.934
204 13 6 W40-49 Female 44 ΜΑΡΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 1973 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22.684 1:40:43.424 3:44:54.354
205 192 76 40-49 Male 107 ΣΑΒΒΑΣ ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ 1977   0:00:15.980 1:39:45.054 3:45:52.004
206 14 7 W40-49 Female 158 ΧΡΥΣΑ ΜΥΛΩΝΑ 1974 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 0:00:14.014 1:44:41.684 3:46:02.294
207 193 30 50-59 Male 110 ΣΑΚΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ 1965 ULTRA PELION TRAIL 0:00:15.980 1:36:49.880 3:48:06.110
208 194 77 40-49 Male 85 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ 1974 LARISA 0:00:23.340 1:41:47.964 3:49:00.390
209 15 3 W50+ Female 113 ΕΛΕΝΗ ΚΩΣΤΑ 1967 ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ”ΖΕΥΣ” 0:00:03.124 1:44:49.294 3:51:34.424
210 195 31 50-59 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ 1967   0:00:23.340 1:37:30.874 3:54:09.347
211 196 78 40-49 Male 244 ΝΙΚΟΣ ΧΑΛΚΙΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:15.154 1:29:58.157 3:54:31.477
212 16 8 W40-49 Female 155 ΡΙΚΑ ΜΠΟΥΣΙΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12.827 1:46:40.407 3:55:35.907
213 197 32 50-59 Male 149 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1968 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:17.107 1:39:36.447 3:58:10.680
214 198 79 40-49 Male 50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:18.637 1:44:45.197 3:59:26.524
215 199 33 50-59 Male 272 ΠΕΤΡΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:00:17.434 1:34:43.980 3:59:26.834
216 200 80 40-49 Male 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1973 ΣΔΒΟΛΟΥ 0:00:21.044 1:35:26.574 3:59:32.220
217 201 57 30-39 Male 188 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΙΟΣ 1981 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ 0:00:09.904 1:38:49.777 4:01:32.737
218 202 58 30-39 Male 37 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1988 ΒΟΛΟΣ 0:00:19.870 1:40:03.354 4:05:56.227
219 17 9 W40-49 Female 156 ΚΑΛΛΙΝΑ ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ 1972   0:00:21.044 1:46:50.717 4:05:56.227
220 203 34 50-59 Male 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΟΞΑΡΑΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:22.684 1:46:27.754 4:05:56.337
221 204 59 30-39 Male 183 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1986 ΤΡΕΞΙΜΑΤΙΕΣ 0:00:14.810 1:54:04.084 4:11:46.494
222 205 81 40-49 Male 226 ΗΛΙΑΣ ΣΤΡΟΥΛΙΑΣ 1978 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.777 1:46:00.930 4:14:47.964
223 18 10 W40-49 Female 9 ANASTASIA ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ 1970 ΡΙΟ 0:00:24.697 1:56:58.540 4:15:12.580
224 206 60 30-39 Male 159 LAZAROS ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ 1983 ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:00:21.044 1:57:13.270 4:15:13.017
225 207 35 50-59 Male 173 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1960 RUNNING TEAM FARSALA 0:00:21.044 1:49:02.774 4:15:40.467
226 208 61 30-39 Male 200 NIKOS ΠΟΡΤΑΡΑΚΗΣ 1985 LEROY MERLIN TEAM 0:00:12.827 1:44:04.137 4:20:26.207
227 209 82 40-49 Male 193 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΤΣΑΓΚΟΥΡΑΚΗΣ 1972 THE WORLD FAMOUS RUNNING TEAM 0:00:13.670 1:55:39.597 4:23:14.994
228 210 62 30-39 Male 243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΑΣΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17.107 1:45:06.444 4:24:19.634
229 211 83 40-49 Male 14 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ 1971 KALDIS RUNNING TEAM 0:00:12.827 1:49:36.684 4:27:20.667
230 212 84 40-49 Male 221 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ 1971   0:00:10.117 1:49:34.577 4:27:31.847
231 213 85 40-49 Male 34 ΗΛΙΑΣ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:16.310 1:51:27.217 4:30:10.650
232 214 36 50-59 Male 94 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ 1962 LARISA 0:00:18.637 1:53:49.864 4:30:10.884
233 19 3 W18-39 Female 68 ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1992 ΣΜΝΛ 0:00:22.684 2:03:58.287 4:40:47.870
234 215 63 30-39 Male 179 DIMITRIS ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1983 LEROY MERLIN TEAM 0:00:14.014 1:58:27.657 4:42:18.887
235 216 64 30-39 Male 134 GEORGIOS ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1985 LEROY MERLIN TEAM 0:00:13.670 1:58:17.200 4:42:19.980
236 217 65 30-39 Male 138 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΙΝΑΝΙΔΗΣ 1981 MYTHICAL TRAIL 0:00:26.040 2:04:08.000 4:42:26.894
237 218 37 50-59 Male 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:21.824 2:03:45.874 4:52:17.554
238 219 5 60-69 Male 152 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΥΛΙΟΣ 1952 MYTHICAL TRAIL 0:00:00.047 2:04:10.470 4:53:24.724
239 220 86 40-49 Male 54 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΝΤΙΚΟΥΛΗΣ 1970   0:00:09.904 1:23:17.587 –
240 221 25 -29 Male 106 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ 1999 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.117 1:42:41.244 –

5.1 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender BIB Country Name YOB Club start5 Finish5km
1 1 1 ALL Male 583 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΑΜΩΤΗΣ 1991 VMAX 0:00:00.106 0:24:30.183
2 2 2 ALL Male 651 ΖΗΣΗΣ ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ 1979 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ/ ΣΔΥΒΟΛΟΥ 0:00:03.560 0:25:22.656
3 3 3 ALL Male 541 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 1977 KARYA OLUMPUS TREIL 0:00:00.106 0:25:49.800
4 4 4 ALL Male 526 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:05.310 0:27:25.656
5 5 5 ALL Male 596 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ 2004 KASIMIS TRAINING 0:00:01.966 0:29:32.356
6 6 6 ALL Male 519 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:03.966 0:29:50.533
7 7 7 ALL Male 679 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1973 ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:05.216 0:30:35.396
8 8 8 ALL Male 513 NICK ΒΛΑΧΟΣΤΕΡΓΙΟΣ 1998 AUTH SPORTS CENTER RUNNING TEAM 0:00:07.230 0:31:11.970
9 9 9 ALL Male 608 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1997 ΤΡΙΚΑΛΑ 0:00:11.746 0:31:47.633
10 10 10 ALL Male 590 DIMITRIS ΜΠΟΤΑΪΤΗΣ 1996 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:06.746 0:32:19.900
11 11 11 ALL Male 570 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΓΟΣ 1991   0:00:06.370 0:32:29.960
12 12 12 ALL Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ 2004 KARYA OLUMPOU RUNNING TEAM 0:00:04.496 0:32:39.146
13 13 13 ALL Male 648 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΓΙΑΣ 1979 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:33:28.810
14 14 14 ALL Male 560 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΠΑΝΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:34:14.630
15 15 15 ALL Male 607 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΛΙΑΣ 1981 ΣΔΥΒ 0:00:07.590 0:34:33.566
16 16 16 ALL Male 533 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΒΑΝΗΣ 1972 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:34:37.173
17 17 17 ALL Male 615 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:34:39.176
18 18 18 ALL Male 625 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΑΣΚΙΔΗΣ 1962 ΤΡΙΑΣ 0:00:06.403 0:34:42.580
19 19 19 ALL Male 512 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 1979 400M 0:00:08.416 0:34:53.653
20 20 20 ALL Male 514 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΥΛΗΣ 1971 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.183 0:34:58.340
21 1 21 ALL Female 593 ΕΥΗ ΜΥΛΩΝΑ 1972   0:00:04.810 0:34:59.320
22 2 22 ALL Female 644 ΓΙΟΥΛΑ ΤΣΙΑΓΓΑΛΗ 1983 VMAX 0:00:00.106 0:35:07.980
23 21 23 ALL Male 627 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΠΕΛΑΣ 1990 ———- 0:00:10.150 0:35:14.773
24 22 24 ALL Male 571 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΑΡΗΣ 1955 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.183 0:35:44.760
25 23 25 ALL Male 522 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ 1968 ΣΜΝΛ 0:00:09.620 0:35:58.906
26 24 26 ALL Male 628 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΑΜΑΚΙΔΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:07.230 0:36:01.436
27 25 27 ALL Male 605 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ 1974 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:04.496 0:36:48.690
28 26 28 ALL Male 505 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΡΙΒΟΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:37:20.870
29 27 29 ALL Male 672 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1971 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:38:11.293
30 28 30 ALL Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΤΟΥΜΟΣ 1962   0:00:10.950 0:38:14.483
31 29 31 ALL Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΙΩΡΑΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:38:15.940
32 30 32 ALL Male 619 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1960 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:11.746 0:38:15.940
33 31 33 ALL Male 566 ΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1961 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 0:00:17.713 0:38:16.236
34 32 34 ALL Male 585 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ 1988 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:04.810 0:38:22.273
35 33 35 ALL Male 539 ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΠΙΤΣΑΡΙ 0:00:08.416 0:38:31.256
36 34 36 ALL Male 556 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1984 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.183 0:38:53.460
37 35 37 ALL Male 654 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΚΗΣ 1992   0:00:14.730 0:39:05.616
38 3 38 ALL Female 657 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ 1997 VMAX 0:00:00.106 0:39:26.523
39 36 39 ALL Male 617 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΟΥΛΙΑΚΟΣ 1972 ΣΜΝΛ 0:00:15.853 0:39:44.240
40 4 40 ALL Female 577 ΜΑΡΙΑ ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗ 1984 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:39:53.540
41 37 41 ALL Male 612 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1972 ΣΜΝΛ 0:00:09.183 0:40:12.776
42 38 42 ALL Male 652 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΣΟΥΤΣΑΣ 1974 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 0:40:13.136
43 39 43 ALL Male 504 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΚΕΡΜΑΝ 1954 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:08.416 0:40:16.980
44 40 44 ALL Male 680 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΚΟΥΣΗΣ 1989   0:00:06.403 0:40:46.853
45 41 45 ALL Male 643 GEORGIOS ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ 1988   0:00:08.416 0:41:15.426
46 42 46 ALL Male 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΓΑΡΙΩΤΗΣ 1975 ΣΔΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:06.060 0:41:15.973
47 5 47 ALL Female 520 ΙΩΑΝΝΑ ΓΙΤΣΗ 1993   0:00:16.930 0:41:25.283
48 43 48 ALL Male 665 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ 1954   0:00:10.590 0:41:48.713
49 6 49 ALL Female 549 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1994 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:06.403 0:42:42.866
50 44 50 ALL Male 518 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1961 ΕΟΣ ΑΧΑΡΝΩΝ- ΕΟΣ ΛΑΪΣΤΑΣ ΖΑΓΟΡΙΟΥ 0:00:14.026 0:42:51.046
51 45 51 ALL Male 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΥ 1992   0:00:15.556 0:42:55.993
52 46 52 ALL Male 531 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΗΜΑΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:16.540 0:43:04.516
53 47 1 65-69 Male 671 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959   0:00:07.230 0:43:12.750
54 48 53 ALL Male 578 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΥΣΙΔΗΣ 1983 ΣΜΝΛ 0:00:11.746 0:43:18.876
55 7 54 ALL Female 601 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΡΙΓΚΟΓΙΑ 1978   0:00:08.416 0:43:29.376
56 49 55 ALL Male 660 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ 1995   0:00:16.540 0:43:29.486
57 8 56 ALL Female 555 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1994   0:00:17.760 0:43:29.703
58 50 57 ALL Male 502 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΣ 1974   0:00:15.556 0:43:52.150
59 51 58 ALL Male 503 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1989   0:00:07.230 0:43:54.996
60 52 59 ALL Male 558 VASILIS ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ 1980 LEROY MERLIN TEAM 0:00:18.480 0:43:57.516
61 53 60 ALL Male 624 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ 1940 Σ.Δ.Υ. ΑΓΙΑΣ 0:00:07.590 0:44:01.230
62 54 61 ALL Male 629 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΕΙΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΜΝΛ 0:00:15.853 0:44:13.490
63 9 62 ALL Female 595 ΟΛΓΑ ΝΑΤΣΙΑΒΑ 1976 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:44:32.953
64 55 63 ALL Male 677 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ 1963 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:44:46.103
65 10 64 ALL Female 656 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗ 1990 VMAX 0:00:00.106 0:44:57.160
66 56 65 ALL Male 647 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ 2006   0:00:00.106 0:45:20.916
67 57 66 ALL Male 662 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΚΑΤΣΩΝΗΣ 1964   0:00:06.060 0:45:27.820
68 11 67 ALL Female 500 IRYNA HOYTENYUK 1982 ΑΠΣ ΤΡΙΑΣ 0:00:07.230 0:45:33.196
69 58 68 ALL Male 565 ΤΑΣΟΣ ΚΟΥΦΙΟΣ 1982 ΒΟΛΟΣ 0:00:15.556 0:45:38.913
70 59 69 ALL Male 661 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1992   0:00:14.353 0:45:41.033
71 12 70 ALL Female 508 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1997 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:00:07.590 0:45:44.940
72 60 71 ALL Male 588 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΜΠΕΣΙΟΣ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 0:45:49.146
73 61 72 ALL Male 646 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ 1972   0:00:11.746 0:45:55.270
74 62 73 ALL Male 681 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΙΑΝΑΣ 1986   0:00:07.590 0:45:57.676
75 63 74 ALL Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ 1963   0:00:15.556 0:45:59.766
76 64 75 ALL Male 634 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.590 0:46:15.726
77 13 76 ALL Female 547 VAGIA ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1991   0:00:07.230 0:46:22.730
78 65 77 ALL Male 536 KOSTAS ΖΑΝΤΕΣ 1976 LARISA 0:00:17.760 0:46:32.580
79 14 78 ALL Female 591 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΟΥΛΑΡΙ 1989   0:00:00.106 0:46:33.253
80 66 79 ALL Male 658 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1968 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:04.810 0:46:37.496
81 67 80 ALL Male 626 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΑΧΟΥΤΗΣ 1983   0:00:18.086 0:46:46.476
82 68 81 ALL Male 587 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΖΙΩΡΑΣ 1957 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:12.900 0:46:46.476
83 15 82 ALL Female 676 ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1994 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:46:47.920
84 69 83 ALL Male 667 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΝΗΣ 2000   0:00:14.026 0:46:48.473
85 70 84 ALL Male 576 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1969 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:14.026 0:46:52.750
86 16 85 ALL Female 630 ΜΑΡΙΑ ΣΚΑΡΓΙΩΤΗ 1980   0:00:08.416 0:47:23.626
87 71 86 ALL Male 550 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1958   0:00:10.590 0:47:47.033
88 17 87 ALL Female 598 ΜΑΡΙΑ ΝΤΑΝΟΥ 1965   0:00:11.746 0:48:05.240
89 72 88 ALL Male 638 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΖΕΠΑΣ 1992   0:00:12.900 0:48:16.280
90 73 89 ALL Male 568 ΔΗΜΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ 1980   0:00:14.026 0:48:41.876
91 18 90 ALL Female 540 ΤΖΩΡΤΖΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ 1962 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 0:49:06.590
92 19 91 ALL Female 509 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:00:05.746 0:49:33.490
93 74 92 ALL Male 524 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΟΥΘΑΣ 1993   0:00:03.560 0:49:38.356
94 75 93 ALL Male 589 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ 1968 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:10.340 0:49:48.983
95 20 94 ALL Female 563 ΜΑΡΙΑ ΚΟΥΜΑΝΖΕΛΗ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 0:00:09.183 0:50:12.800
96 76 95 ALL Male 529 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΔΑΛΑΚΩΝΗΣ 2008 AMPELONAS 0:00:04.810 0:50:16.346
97 77 96 ALL Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ 1975 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:13.963 0:50:16.663
98 21 97 ALL Female 687 ΡΑΦΑΕΛΑ ΚΟΥΤΣΙΜΑΝΗ 2009   0:00:06.060 0:50:17.010
99 78 98 ALL Male 553 DIMITRIS ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ 2010 LARISA 0:00:00.106 0:50:37.243
100 79 99 ALL Male 611 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ 1989 LEROY MERLIN TEAM 0:00:18.086 0:50:43.910
101 80 100 ALL Male 530 ΑΡΗΣ ΔΑΣΙΟΣ 1984 POULIANA SKYRUNNERS 0:00:09.560 0:50:50.710
102 81 101 ALL Male 678 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΟΥΖΑΤΖΗΣ 1995   0:00:06.060 0:51:16.196
103 22 102 ALL Female 599 ΕΛΣΑ ΝΤΕΜΙΡΙ 1983 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:03.966 0:51:25.660
104 82 103 ALL Male 649 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ 1980 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:00:11.746 0:51:31.476
105 23 104 ALL Female 552 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:06.060 0:51:48.636
106 24 105 ALL Female 663 ΑΜΑΛΙΑ ΤΣΑΓΚΑΡΟΓΙΑΝΝΗ 1965   0:00:06.060 0:52:03.746
107 25 106 ALL Female 551 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ 1972 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΛΑΡΙΣΑ 0:00:13.230 0:52:11.626
108 83 107 ALL Male 640 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0:00:12.073 0:52:14.263
109 84 108 ALL Male 653 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΑΡΜΑΚΗΣ 1984 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14.026 0:52:33.833
110 85 109 ALL Male 623 ΒΑΙΟΣ ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ 1977   0:00:17.760 0:52:50.356
111 86 110 ALL Male 586 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΠΟΣ 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:17.760 0:53:57.530
112 87 111 ALL Male 610 ΛΟΪΖΟΣ ΠΑΝΤΙΚΙΔΗΣ 1976 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:17.760 0:53:58.186
113 88 112 ALL Male 622 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΕΚΑΝΗΣ 1977 FREE RUNNERS 0:00:18.480 0:53:58.623
114 89 113 ALL Male 559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1967 ΣΔΥΘ 0:00:17.663 0:54:13.626
115 90 114 ALL Male 670 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ 1984   0:00:10.340 0:54:43.303
116 91 115 ALL Male 521 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΙΚΑΣ 1974 CSI EYA 0:00:08.416 0:55:09.140
117 92 116 ALL Male 682 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΡΑΜΕΛΙΔΗΣ 1978   0:00:19.306 0:55:13.970
118 93 117 ALL Male 603 IOANNIS ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1965 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:08.416 0:55:59.820
119 94 118 ALL Male 664 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΣΟΥΝΙΔΗΣ 2010   0:00:00.106 0:56:17.553
120 26 119 ALL Female 535 ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1977 ΕΔΔΕ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 0:00:10.340 0:56:20.443
121 27 120 ALL Female 545 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΛΟΓΡΙΤΣΑ 1982 ΛΑΡΙΣΑ 0:00:09.183 0:56:20.443
122 95 121 ALL Male 543 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1970   0:00:17.760 0:56:40.233
123 96 122 ALL Male 573 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΑΚΟΥΜΗΣ 1974 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:00.106 0:57:22.696
124 97 123 ALL Male 614 IORDANIS ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 KATERINI 0:00:06.403 0:57:41.710
125 28 124 ALL Female 618 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΤΙΡΑΚΗ 1980 ΣΜΝΛ 0:00:12.073 0:58:04.376
126 98 125 ALL Male 620 ΗΛΙΑΣ ΠΑΤΣΙΑΝΗΣ 1967   0:00:12.900 0:58:05.033
127 29 126 ALL Female 669 ΑΛΕΞΙΑ ΛΑΒΑΣΙΔΟΥ 1965   0:00:12.900 0:58:39.630
128 99 127 ALL Male 650 ΡΑΦΑΕΛΟ ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΗΣ 1993   0:00:10.590 0:58:49.163
129 30 128 ALL Female 592 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΡΑΧΟ 1990   0:00:10.950 0:58:49.273
130 31 129 ALL Female 645 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΙΟΥΡΗ 2005   0:00:11.746 0:59:53.603
131 32 130 ALL Female 537 ΜΑΡΙΑ ΖΙΚΚΟΥ 1984   0:00:10.590 1:00:57.176
132 100 131 ALL Male 538 ΦΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 1968 ΣΜΝΛ-ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10.340 1:02:01.586
133 33 132 ALL Female 548 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 1967   0:00:10.340 1:02:01.663
134 34 133 ALL Female 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ 2001 STADIUM FITNESS CLUB 0:00:09.183 1:03:21.883
135 35 134 ALL Female 655 ΕΙΡΗΝΗ ΦΥΤΙΛΗ 1986 AMPELONAS 0:00:07.230 1:03:50.470
136 101 135 ALL Male 685 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΚΗΣ 1971   0:00:13.230 1:03:56.380
137 36 136 ALL Female 684 ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ 1969   0:00:12.900 1:03:57.706
138 37 137 ALL Female 632 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΒΟΛΟΥ 0:00:06.060 1:03:58.023
139 38 138 ALL Female 517 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΟΥΒΟΥΣΙΩΤΗ 1976 AMPELONAS 0:00:07.230 1:04:00.233
140 102 139 ALL Male 606 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΑΛΑΣΚΑΣ 1981 AMPELONAS 0:00:08.416 1:04:49.236
141 39 140 ALL Female 546 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΛΠΑΚΗ 1974   0:00:17.760 1:05:03.246
142 103 141 ALL Male 613 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 VMAX 0:00:15.556 1:06:16.380
143 40 142 ALL Female 636 MARIA ΤΕΓΟΥ 1982   0:00:14.663 1:06:28.200
144 41 143 ALL Female 581 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΟΣΧΟΝΙΣΙΩΤΗ 1980 ΒΟΛΟΣ 0:00:16.540 1:07:46.520
145 104 144 ALL Male 686 NONAME_2019 ΩΩ__5KM_23 –   0:00:17.760 1:07:46.960
146 105 145 ALL Male 582 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 1992 AMPELONAS 0:00:08.416 1:12:03.353
147 42 146 ALL Female 594 ΜΑΡΙΑ ΝΑΣΙΟΥ 1998 AMPELONAS 0:00:08.416 1:12:03.353
148 43 147 ALL Female 510 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΒΑΡΟΥΤΑ 1997 ΡΙΟ 0:00:10.950 1:13:11.510
149 106 148 ALL Male 544 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1962   0:00:13.230 1:13:54.313
150 107 149 ALL Male 659 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:12.073 1:13:55.203
151 44 150 ALL Female 668 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΞΑΡΧΟΥ 1973   0:00:11.746 1:13:55.296
152 108 151 ALL Male 584 ΣΟΦΙΑ ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΥ 1982 VMAX 0:00:17.760 1:17:57.933
153 109 152 ALL Male 557 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΚΑΡΗΣ 1965 – 0:00:15.556 1:20:00.666
154 45 153 ALL Female 642 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΑΚΜΑΚΗ 1968   0:00:09.183 1:24:10.733
155 110 154 ALL Male 674 ΝΤΑΝΙΕΛ ΜΕΖΙΝΙ 1999   0:00:11.746 1:25:27.406
156 46 155 ALL Female 673 ΣΟΦΙΑ ΣΜΑΛΙΟΥ 1998   0:00:11.746 1:33:38.006
157 47 156 ALL Female 675 ΡΩΜΑΛΕΑ ΤΖΩΡΤΖΑΤΟΥ 1997   0:00:10.590 1:33:40.230
158 48 157 ALL Female 567 ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΥΡΙΤΣΗ 1973 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:14.353 1:33:44.483
159 111 158 ALL Male 616 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΜΝΛ 0:00:04.496 1:33:46.460
160 112 159 ALL Male 600 CHRISTOS ΝΤΙΚΟΛΙΑΝΝΙΔΗΣ 1971 LEROY MERLIN TEAM 0:00:19.523 –

x

Send this to a friend