5ος Αγώνας Δρόμου και Κολύμβησης Αγκιστρίου – Αποτελέσματα

5ος Αγώνας Δρόμου και Κολύμβησης Αγκιστρίου - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 13km
1 Male 292 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ 1975 BERLIN TRACK CLUB 0:54:53
2 Male 432 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 0:55:56
3 Male 274 ΚΟΣΜΑΣ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1997 COOL RUNNINGS 0:56:21
4 Male 403 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1977 AEK 0:56:50
5 Male 286 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1975 ADIDAS RUNNERS 0:58:19
6 Male 64 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΡΟΤΣΗΣ 1992 0:59:30
7 Male 396 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΕΡΓΙΟΥ 1976 ΣΑΠΠΑΖ 0:59:32
8 Male 357 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 0:59:48
9 Male 466 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ – 0:59:48
10 Female 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ 1982 1:00:01
11 Male 263 ΣΠΥΡΟΣ ΚΕΧΡΙΜΠΑΡΗΣ 1984 1:00:41
12 Male 214 ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ 1969 NALU RUNNING TEAM 1:00:56
13 Male 193 ΝΙΚΟΛΑΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1998 ΑΡΧΑΙΑ ΒΙΓΛΑ RUNNING TEAM 1:02:41
14 Male 281 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1994 KYRIAZOPOULOS TEAM 1:03:28
15 Male 328 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 1:03:30
16 Male 465 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΑΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ – 1:03:55
17 Male 393 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:04:17
18 Male 338 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΛΙΟΣ 1982 MY ATHLETE 1:04:33
19 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΚΚΑΣ 1967 1:04:54
20 Male 380 ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1973 ATHLETES HOME 1:05:10
21 Female 34 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:05:17
22 Female 107 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1976 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:05:28
23 Male 374 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ 1990 1:05:34
24 Male 313 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1976 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 1:05:34
25 Male 455 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ – 1:05:35
26 Male 196 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 NSCOACHING/ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ RUNNING TEAM 1:05:40
27 Male 84 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 GLAM ROCK/METAL 1:05:56
28 Male 409 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1967 RAFINA RUNNERS 1:05:57
29 Male 469 ASHORI SARIF – 1:06:06
30 Male 284 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 1:06:22
31 Male 439 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΣ 1994 1:06:34
32 Male 314 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ 1977 1:06:51
33 Male 273 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 1972 R FOR RUNNERS 1:06:52
34 Male 298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΠΠΑΣ 1987 1:06:57
35 Male 470 ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ – 1:07:07
36 Male 388 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΗΓΑΣ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
37 Female 165 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1995 – 1:07:11
38 Male 376 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΥΤ-ΑΤΤΙΚΗΣ 1:07:54
39 Male 272 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1982 ΤΡΑΧΙΝΑ-ΑΕΚ 1:08:01
40 Male 128 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ 1970 FGRT 1:08:01
41 Male 92 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΡΜΕΝΗΣ 1969 1:08:06
42 Male 16 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 1:08:17
43 Male 365 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:08:27
44 Male 299 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΕΓΓΟΥΡΔΑΣ 1967 ΕΥΚΛΗΣ 1:08:40
45 Male 265 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1954 ΛΙΚΟΙ 1:08:46
46 Male 171 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 AΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:08:47
47 Male 131 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ 1972 RUNNING LIBRARIANS 1:08:56
48 Male 424 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ 1982 SANTA RUNNING TEAM 1:08:59
49 Male 30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ 1:09:17
50 Male 290 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:09:20
51 Female 364 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:09:31
52 Male 346 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1973 ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:09:37
53 Male 322 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1987 1:09:53
54 Male 264 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM 1:10:22
55 Male 219 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1971 1:10:27
56 Male 449 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 1:10:32
57 Male 301 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 1:10:52
58 Male 229 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ 1969 ΟΜΑΔΑ Ο.Δ.Ε.Υ.Ω. ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:11:05
59 Male 26 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 1:11:06
60 Male 384 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ 1976 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:23
61 Male 291 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 1:11:43
62 Male 468 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΦΤΗΣ – 1:12:31
63 Male 456 ΧΑΡΑ ΣΤΑΜΟΥ – 1:12:32
64 Male 341 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1997 1:12:40
65 Male 471 ΣΟΦΙΑ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ – 1:13:23
66 Female 199 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΚΑΒΕΛΑ 1992 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:13:31
67 Male 300 ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 1:13:32
68 Male 270 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΩΣΗΣ 1988 1:14:00
69 Male 399 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΟΥΠΑΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:06
70 Male 361 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:09
71 Female 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1994 1:14:37
72 Male 271 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1985 1:14:40
73 Female 369 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1977 NALU RUNNING TEAM 1:14:41
74 Male 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:41
75 Male 342 ΞΕΝΟΦΩΝ ΜΥΛΩΝΑΣ 1990 L.A. TRAINNING TEAM 1:14:49
76 Male 323 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 1985 1:14:56
77 Male 392 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1994 1:15:02
78 Male 312 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:15:06
79 Female 47 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1989 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:15:12
80 Male 419 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ 1983 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 1:15:12
81 Male 321 ΜΑΚΗΣ ΜΗΝΔΡΙΝΟΣ 1984 ΖΑΓΑΝΙΑΡΙ 1:15:23
82 Male 450 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ 1984 1:15:33
83 Female 15 MAΡΥΛΛΙΣ ΑΙΔΩΝΗ 1978 1:15:35
84 Male 474 ARON ZYCH – 1:15:38
85 Male 429 ΧΑΡΗΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1979 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:15:39
86 Male 446 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ 1961 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:15:39
87 Male 177 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΚΑΣ 1975 1:15:51
88 Male 372 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 ΑΠΣ «ΑΠΟΛΛΩΝ” ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:15:56
89 Male 96 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1979 GREEK RANDONNEURS 1:16:08
90 Female 134 ΜΑΓΔΑ ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:16:14
91 Male 87 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:23
92 Male 435 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΙΠΟΣ 1953 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:16:24
93 Male 356 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 1966 AΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:36
94 Male 212 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 1972 1:16:42
95 Male 335 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΣΛΗΣ 1978 RUNNING LIBRARIANS 1:16:46
96 Female 351 ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1979 NALURUNNINGTEAM 1:16:51
97 Female 331 ΡΟΜΙΝΑ ΜΟΥΤΟΥ 1982 1:16:52
98 Male 255 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΑΣ 1975 1:16:57
99 Female 62 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΤΑΚΗ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:58
100 Male 132 ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ 1954 ΣΔΥΠ 1:17:02
101 Male 293 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:17:33
102 Female 340 ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΥΛΩΝΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:17:36
103 Male 200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΙΑΣ 1966 1:17:45
104 Male 458 ΝΑΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ – 1:18:28
105 Female 256 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΑΧΡΗΜΑΝΗ 1994 1:18:35
106 Male 397 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1957 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:18:52
107 Male 159 ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1975 1:19:01
108 Female 352 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΡΛΙΑΚΛΗ 1992 1:19:08
109 Male 426 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:16
110 Male 152 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1976 – 1:19:23
111 Male 473 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΝΕΡΗΣ – 1:19:36
112 Male 385 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:19:36
113 Male 448 ΜΑΡΚΟΣ ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ 1983 Η ΧΕΛΩΝΕΣ 1:19:50
114 Male 129 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ 1973 ΣΥΔ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:20:21
115 Male 226 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:23
116 Male 354 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1:20:23
117 Male 464 ΧΑΡΑ ΛΑΛΙΖΑ – 1:20:24
118 Male 337 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 1:20:24
119 Male 425 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 1:20:25
120 Male 414 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:09
121 Male 279 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 1969 SNAILS TEAM 1:21:25
122 Male 395 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1955 ΣΑΠΠΑΖ 1:21:30
123 Female 204 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 1:21:36
124 Male 454 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:21:41
125 Male 421 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:21:41
126 Male 387 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:48
127 Female 416 ΣΤΕΛΛΑ ΤΖΩΝΗ 1980 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 1:21:53
128 Male 461 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – 1:21:57
129 Male 404 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 1954 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:22:26
130 Male 99 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ 1975 ATHLETES HOME 1:22:33
131 Male 422 ΣΩΖΩΝ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1987 AIGINA DIVERS 1:22:35
132 Female 78 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΒΟΥΓΑΤΣΙΩΤΗ 1994 1:22:47
133 Male 65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 1973 1:23:25
134 Female 420 ΗΛΙΑΝΝΑ ΤΟΜΑΡΑ 1976 1:23:30
135 Male 326 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ 1975 1:23:32
136 Male 9 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:23:36
137 Female 362 ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 1989 1:23:38
138 Male 437 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1966 1:23:44
139 Male 319 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ 1:23:52
140 Female 407 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 VEGAN RUNNERS GREECE 1:23:52
141 Female 413 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΥΡΟΥ 1979 FREE RUNNERS 1:23:55
142 Male 28 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:24:02
143 Male 363 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1959 MARATHON TEAM GREECE 1:24:32
144 Male 444 ΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:24:33
145 Male 282 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1964 KYRIAZOPOULOS TEAM 1:24:54
146 Male 125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 1984 1:25:29
147 Male 17 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:25:45
148 Male 209 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 1971 1:25:45
149 Male 316 ΠΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΤΣΗΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:05
150 Male 377 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ 1968 1:26:19
151 Male 417 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:43
152 Male 317 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 1979 1:26:45
153 Female 443 DOLORES ΧΑΝΙΩΤΗ 1987 1:27:01
154 Female 406 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 1980 1:27:03
155 Male 83 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1955 ΕΥΚΛΗΣ 1:27:17
156 Male 146 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΜΟΣ 1979 1:27:17
157 Male 339 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:47
158 Male 386 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΡΕΝΤΖΗΣ 1992 1:28:17
159 Male 277 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΥΡΕΛΑΣ 1970 1:28:22
160 Male 375 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΓΚΟΣ 1989 1:28:43
161 Female 195 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1:28:44
162 Male 353 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 1:28:44
163 Male 320 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 ΔΡΟΜΟΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΤΩ ΠΕΡΑ ΑΛΤΑΒΙΣΤΑΣ 1:28:50
164 Female 303 ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΛΙΒΑ 1987 1:28:51
165 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ 1978 MOBY RUN TEAM 1:28:52
166 Female 436 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΒΑΣΙΛΗ 1987 ΕΥΚΛΗΣ 1:29:43
167 Male 355 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ 1981 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:29:43
168 Male 447 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:57
169 Male 462 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – 1:30:50
170 Male 48 ΝΙΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1958 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:31:32
171 Male 381 ΣΤΑΘΗΣ ΠΟΛΥΖΩΙΔΗΣ 1958 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:31:32
172 Male 430 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ 1967 TSEKJEWELLERY 1:31:32
173 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ADIDASRUNNERSATHENS 1:31:52
174 Female 198 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΙΑΦΑ 1973 1:31:52
175 Male 434 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:32:05
176 Male 93 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ 1986 1:32:43
177 Female 330 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΠΑΝΤΑΛΚΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:33:10
178 Male 368 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:33:13
179 Male 472 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ – 1:33:19
180 Female 366 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1994 1:33:56
181 Female 349 ΣΟΦΙΑ ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:34:11
182 Female 45 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 1979 1:34:47
183 Female 315 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ 1968 ΕΥΚΛΗΣ 1:34:52
184 Male 433 ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ 1975 1:35:02
185 Male 82 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΡΑΜΠΑΣ 1957 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:36:24
186 Male 297 ΠΑΥΛΟΣ ΛΑΟΥΤΑΡΗΣ 1953 DSA RUNNING TEAM 1:36:29
187 Male 327 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΟΣ 1965 1:37:53
188 Female 359 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 – 1:38:05
189 Male 324 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:38:46
190 Female 325 ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΚΙΚΟΥΔΗ 1983 1:39:37
191 Male 333 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1987 1:40:15
192 Male 63 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ 1974 1:43:01
193 Female 202 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ 1971 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:44:40
194 Male 379 ΦΟΙΒΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΕΝΑΚΗΣ-ΚΩΤΣΗΣ 1984 ADIDAS RUNNERS 1:45:07
195 Female 149 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΒΕΤΖΗ 1991 1:45:08
196 Male 467 ΣΑΒΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ – 1:50:57
197 Male 418 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:57:28
198 Female 475 ΑΡΓΥΡΩ ΤΣΑΠΑΚΗ 1:57:30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
A/A Gender BIB Name YOB Club 5km
1 Male 546 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 1988 VG DISTANCE RUNNERS 0:18:33
2 Male 536 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:18:52
3 Male 816 ΝΙΚΟΣ ΣΑΝΤΗΣ 1981 0:19:29
4 Male 802 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1978 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:19:37
5 Male 788 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:19:44
6 Male 663 ΝΙΚΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ 1987 0:20:56
7 Male 834 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΜΠΡΟΣ 1978 VG DISTANCE RUNNERS 0:20:57
8 Male 894 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ – 0:21:55
9 Male 753 ΘΩΜΑΣ ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ 1979 0:22:14
10 Male 809 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1966 ΕΥΚΛΗΣ 0:22:44
11 Female 514 ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ 1969 ΕΥΚΛΗΣ 0:22:44
12 Male 758 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ 1979 0:23:12
13 Female 684 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 0:23:34
14 Male 885 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ – 0:24:01
15 Male 803 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1987 PRMA CONSULTING 0:24:10
16 Male 872 VZEIRAJ ILIR – 0:24:13
17 Male 520 ΙΩΣΗΦ ΑΛΙ 1997 0:24:26
18 Male 790 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1997 0:24:26
19 Female 650 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΝΤΑ 1985 0:24:29
20 Male 511 ΠΕΤΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1983 0:24:43
21 Male 863 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ – 0:24:47
22 Male 506 ALI YUNESS 2000 0:24:50
23 Male 786 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΗΤΡΟΣ 1983 0:24:54
24 Male 860 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – 0:25:10
25 Male 769 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1977 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 0:25:26
26 Male 770 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1975 Ο,ΤΙ ΝΑ΄ΝΑΙ 0:25:27
27 Male 535 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1970 0:25:44
28 Male 647 ΚΩΣΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 0:26:08
29 Male 874 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΣ – 0:26:27
30 Male 629 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1985 0:26:34
31 Female 763 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΕΚΚΑ 1985 0:26:56
32 Male 891 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ – 0:27:01
33 Female 812 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ 1972 0:27:09
34 Male 881 ΠΑΥΛΟΣ ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ – 0:27:19
35 Male 775 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2004 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:27:19
36 Female 608 ΘΕΩΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑ 1984 NEUROPUBLIC 0:27:22
37 Male 777 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 2002 ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ 0:27:23
38 Male 876 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ – 0:27:42
39 Male 780 ANTONIS ΜΑΡΓΑΡΩΝΗΣ 1992 0:27:50
40 Male 804 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1978 0:28:16
41 Male 888 ORLICKA JOANNA – 0:28:27
42 Male 785 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΛΕΖΟΣ 1963 0:28:44
43 Female 518 ΔΑΝΑΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 1997 0:29:06
44 Female 648 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΚΑΛΟΜΑΛΟΥ 1989 0:29:08
45 Female 649 ΦΑΙΗ ΚΑΛΤΣΑ 1991 0:29:40
46 Female 682 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΣΚΙΝΑ 1975 0:29:45
47 Female 835 ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΜΗ 1990 0:29:47
48 Male 875 ΑΡΓΥΡΩ ΡΕΚΛΕΙΤΟΥ – 0:29:47
49 Female 838 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 1987 0:29:47
50 Male 825 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:29:51
51 Female 792 ΝΙΚΗ ΞΙΦΑΡΑ 1972 0:30:04
52 Female 821 ΝΙΚΙ ΣΙΤΑΡΑ 1974 TOOTING 0:30:04
53 Female 607 ΓΩΓΟΥΛΑ ΖΑΦΕΙΡΑ 1986 0:30:11
54 Male 867 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΟΣ – 0:30:19
55 Male 673 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΚΚΑΛΑΣ 1977 0:30:20
56 Female 570 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗ 1989 0:30:47
57 Male 873 ΚΟΡΙΝΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – 0:30:56
58 Female 842 ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΟΚΑΝΤΑ 1978 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:30:58
59 Male 890 ΝΙΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – 0:31:06
60 Male 814 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ 1955 0:31:11
61 Female 798 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ 1989 0:31:15
62 Male 554 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΡΟΥΒΑΣ 1989 0:31:16
63 Female 600 ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1980 0:31:23
64 Female 574 ΗΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1972 0:31:38
65 Male 797 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:39
66 Female 539 ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΗ 1979 0:31:40
67 Male 596 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1978 0:31:41
68 Male 868 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ – 0:31:48
69 Male 889 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – 0:31:48
70 Female 840 ΕΛΕΝΑ ΤΣΙΜΠΡΟΥ 1985 0:31:50
71 Male 587 ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1976 0:31:51
72 Male 746 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΚΙΟΣ 1987 0:31:51
73 Male 609 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΣΗΣ 1983 0:31:52
74 Male 593 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΙΚΟΣΠΕΝΤΑΚΗΣ 1982 0:31:52
75 Male 895 ΑΝΤΩΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ – 0:31:57
76 Male 893 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ – 0:31:57
77 Male 564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1976 0:31:57
78 Male 550 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΛΙΚΑΚΗΣ 1989 0:32:00
79 Female 653 ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ 2005 0:32:08
80 Male 651 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ 1966 0:32:09
81 Male 841 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΩΚΟΣ 1976 ΤΑ ΓΚΑΤΖΟΛΑΚΙΑ 0:32:47
82 Male 829 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:53
83 Male 766 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΕΠΙΔΑΚΗΣ 1973 0:33:02
84 Female 793 DEMI ΠΑΓΑΝΙΑ 1985 0:33:04
85 Male 869 ΛΟΥΚΙΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ – 0:33:14
86 Male 662 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΓΑΚΗΣ 1987 0:33:24
87 Female 854 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΙΣΤΩΝΗ 1970 ΕΥΚΛΗΣ 0:33:26
88 Female 507 ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1976 NALU RUNNING TEAM 0:33:31
89 Male 892 ΠΑΝΤΕΛΙΑ ΜΠΑΚΙΡΥΣΗ – 0:33:54
90 Female 548 ΝΙΚΗ ΒΛΑΧΟΥ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:54
91 Female 661 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΒΕΤΖΗ 1987 0:33:57
92 Female 822 ΑΘΗΝΑ ΣΚΟΥΤΕΡΗ 1972 0:33:57
93 Female 556 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΓΙΑΛΛΕΛΗ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:34:02
94 Male 856 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΙΛΑΣ – 0:34:21
95 Female 584 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1990 0:34:22
96 Female 784 ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΤΤΗ 1989 0:34:23
97 Female 818 ΔΑΦΝΗ ΣΕΡΓΙΟΥ 1990 0:34:26
98 Male 586 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΑΣ 1985 VICTUS RUNNING TEAM 0:34:52
99 Male 871 ΕΦΗ ΒΑΛΑΣΚΑ – 0:34:58
100 Female 658 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 1982 NIK_OLAS RUNNERS 0:35:07
101 Female 794 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΛΑΤΟΥ 1992 0:35:08
102 Male 883 SUE RATTLEY – 0:35:14
103 Male 516 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ 1963 ΕΥΚΛΗΣ 0:35:38
104 Male 501 THIERRY GADE 1965 ΦΛΟΓΑ 0:36:12
105 Female 508 AΝΝΑ ΚΑΛΑΦΑΤΗ 1978 0:36:18
106 Female 751 ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΤΟΥ 1991 0:36:39
107 Female 541 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 1962 ΣΑΠΠΑΖ 0:36:42
108 Male 800 ΘΩΜΑΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1988 0:36:44
109 Female 847 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΥ 1993 0:37:06
110 Female 851 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 1955 0:37:23
111 Male 857 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΖΙΜΑΣ – 0:37:27
112 Female 760 ΝΑΤΑΣΑ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1984 0:37:37
113 Male 882 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΤΑΚΗ – 0:37:46
114 Male 813 ΚΩΣΤΑΣ ΠΟΥΛΗΣ 1983 TNF RUNNING TEAM 0:37:54
115 Male 855 ΑΝΔΡΕΑΣ ΨΥΡΡΑΣ 1986 ORC – OLYMPUS RUNNING CLUB 0:38:07
116 Male 878 MILAN LAP – 0:38:12
117 Female 540 ΘΕΚΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 1976 0:38:15
118 Female 557 ΕΛΕΝΗ ΓΚΙΚΑ 1970 ADIDAS RUNNERS 0:38:45
119 Female 645 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ 1979 0:38:46
120 Female 621 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 ΦΛΟΓΑ 0:39:04
121 Female 671 ΜΑΛΒΙΝΑ ΚΙΤΣΟΥ 1989 0:39:24
122 Male 853 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:39:31
123 Female 543 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΒΑΦΕΙΑΔΗ 1999 ΑΡΧΑΙΑ ΒΙΓΛΑ RUNNING TEAM 0:39:31
124 Male 884 JOHN RATTLEY – 0:39:59
125 Female 807 ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ 1989 0:40:11
126 Male 862 ΜΑΡΘΑ ΜΑΡΙΝΗ – 0:40:17
127 Male 779 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1944 ΣΕΒΑΣ 0:40:20
128 Male 549 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1957 0:40:47
129 Male 555 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:40:52
130 Male 877 ΑΝΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ – 0:41:20
131 Female 852 ΧΡΥΣΑ ΧΑΧΑΜΗ 1985 0:41:25
132 Female 537 ΚΡΙΣΤΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 0:41:32
133 Male 887 ΣΩΤΗΡΙΑ ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗ – 0:41:54
134 Male 886 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΑΜΠΟΛΗ – 0:41:54
135 Male 759 ΣΥΜΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1966 ADIDAS RUNNERS 0:42:26
136 Female 811 ΜΑΡΙΝΑ ΠΙΤΣΙΚΑ 1969 0:42:40
137 Female 592 ΕΛΕΝΗ ΔΡΙΜΑΛΑ 1979 0:42:40
138 Female 810 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΕΡΔΙΚΗ 1960 ΦΛΟΓΑ 0:43:35
139 Female 524 ΜΑΡΙΑ ΑΛΙΦΕΡΗ 1953 ΕΥΚΛΗΣ 0:44:22
140 Male 772 ΑΣΠΑΣΙΑ ΜΑΝΙΑΤΑΚΟΥ 1992 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:44:32
141 Male 756 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ 1977 0:44:51
142 Male 752 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΟΥΝΑΔΗΣ 1966 0:44:51
143 Female 547 ΒΑΣΙΛΑΝΤΗ ΒΕΛΛΙΟΥ 1998 0:46:21
144 Male 563 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 0:46:23
145 Female 801 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ 1997 0:46:24
146 Female 832 ΡΟΔΟΥΛΑ ΤΖΑΝΗ 1958 0:46:28
147 Female 849 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗ 2003 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:52:19
148 Male 850 ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:21
149 Female 686 ΣΤΕΛΛΑ ΚΟΤΗ 1980 ΑΘΛ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ 0:53:02
150 Female 604 ΣΟΦΙΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1986 0:56:30
151 Female 678 ΣΟΦΙΑ ΚΟΚΚΑΛΗ 1988 1:05:15

ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ ΤΑ ΚΑΤΩΘΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΟΥΝ ΧΡΟΝΟΙ

Α/Α ΟΝΟΜΑ ΕΠΩΝΥΜΟ
1 ΜΥΡΩΝΑΣ ΠΙΣΤΟΛΗΣ
2 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ
3 ΑΝΘΗ ΓΙΑΝΝΙΤΣΗ
4 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΗΤΡΟΥ
5 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
6 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΗ
7 ΜΑΡΙΑ ΜΠΕΣΣΗ
8 ΦΙΛΙΩ ΚΟΥΜΗ
9 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ
10 ΑΡΤΕΜΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΥ
11 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ
12 ΣΥΛΒΙΑ ΧΑΛΔΑΙΟΥ
13 ΕΛΕΝΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ
14 ΒΑΛΕΡΥ ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΟΥ
15 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
17 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΖΑΝΟΥ
18 ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΧΟΝΤΙΣΑΣ
20 ΝΑΣΟΣ ΠΑΤΣΟΣ
21 ΦΩΤΗΣ ΠΑΤΣΟΣ
22 ΣΩΤΟΣ ΠΑΜΠΛΟ
23 ΣΩΤΟΣ ΜΑΡΚΟ
24 ΠΕΤΡΟΣ ΤΖΑΝΟΣ
25 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΑΣ
26 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ
27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ
28 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ
29 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ
30 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ
31 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΖΙΜΑΣ
32 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΙΜΑΣ
33 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΑΪΛΑΣ
34 ΝΙΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ
35 ΧΡΟΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ
36 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΤΖΙΑΣ
37 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΠΑΝΟΥ
38 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΑΤΙΡΛΗΣ
39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ
40 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΟΥ
41 ΘΟΔΩΡΗΣ ΣΩΡΡΟΣ
42 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΩΡΡΟΣ
43 ΦΩΤΗΣ ΧΑΤΖΙΟΥ
44 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΟΥ
46 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
47 ΜΑΝΘΟΣ ΜΠΕΣΗΣ
48 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΟΣ
49 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΑΙΛΙΑΝΟΣ
50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
51 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΣΗΣ
52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΟΥ
53 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΣΑΡΩΤΗΣ
54 ΚΑΤΕΡΙΚΑΝ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ
55 ΝΑΤΑΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
56 ΕΛΕΝΗ ΖΑΚΚΑ
57 ΔΕΣΠΟΙΝΑ – ΛΟΥΚΑ ΖΑΚΚΑ
58 ΚΑΛΙΓΕΡΟΣ ΚΑΝΤΟΡΟΥ
59 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΛΙΔΕΡΟΣ
60 ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΜΑΛΙΔΕΡΟΥ
61 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ
62 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΩΡΡΟΣ

* Ο κολυμβητικός αγώνας ανεβλήθη λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκων

Previous ArticleNext Article

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018
Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113
114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑ ΦΥΛΟ
ΑΡΡΕΝΩΝ 2018 ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
11 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
12 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
13 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
14 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
17 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
18 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
19 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
20 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
21 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
22 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
24 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
26 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
29 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
30 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
31 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
33 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
35 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
36 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
37 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
38 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
39 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
41 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
42 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
45 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
46 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
47 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
48 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
49 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
51 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
52 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
53 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
55 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
56 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
57 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
58 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
59 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
60 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
61 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
64 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
68 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
69 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
71 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
73 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
75 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
76 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
77 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
78 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
79 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
81 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
82 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
83 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
84 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
85 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
86 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
87 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
88 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
89 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
90 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
91 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
93 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

ΘΗΛΕΩΝ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΘΕΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ.
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
5 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
7 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
9 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
10 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
11 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
ΚΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
16 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
17 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
18 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
19 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
20 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
21 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
22 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
22 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018
ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΩΝ ΑΡΙΘ. ΑΘΛΗΤΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Α Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Θ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20
ΑΝΔΡΩΝ- ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΑ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15

ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΤΑ
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39

Η ΑΕΙΘΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
12 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend