3ος Αγώνας Πεδίου Άρεως Στις Γειτονιές της Αθήνας – Αποτελέσματα

3ος Αγώνας Πεδίου Άρεως Στις Γειτονιές της Αθήνας - Αποτελέσματα

10 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
LiveRank Gender Rank Bib Name Club Pace CP 10km Chip Time Gun Time
1 1 223 ESCALANTE- PHILIPS JONATHAN 3:16 0:18:05,44 0:32:41,45 0:32:46,85
2 2 167 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ My athlete – Chozen team 3:50 0:19:18,28 0:38:20,44 0:38:25,44
3 3 121 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 3:59 0:19:53,79 0:39:53,00 0:39:55,29
4 4 181 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 4:03 0:20:26,46 0:40:32,70 0:40:35,94
5 5 109 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 4:04 0:20:32,78 0:40:43,11 0:40:48,83
6 6 137 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Flying gees 4:06 0:20:38,04 0:41:02,47 0:41:08,34
7 7 211 ΦΩΚΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:10 0:20:56,77 0:41:34,81 0:41:40,80
8 8 179 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 4:14 0:21:41,37 0:42:00,68 0:42:20,30
9 9 76 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:15 0:21:12,58 0:42:29,07 0:42:34,68
10 10 110 ΚΑΡΡΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΡΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙ 4:15 0:21:19,63 0:42:32,51 0:42:39,35
11 11 218 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:21 0:22:20,36 0:43:32,56 0:43:38,92
12 12 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:24 0:22:29,88 0:44:00,89 0:44:06,93
13 13 54 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 4:24 0:22:11,29 0:44:02,58 0:44:08,68
14 14 158 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑΣ ΠΑΝΟΣ ROADRUNNERS 4:26 0:22:28,40 0:44:06,22 0:44:21,07
15 15 59 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΑ 4:26 0:22:07,90 0:44:13,24 0:44:23,38
16 16 209 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ VIVI RUNNING TEAM 4:26 0:22:53,20 0:44:20,73 0:44:27,24
17 1 35 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Τελμησσος 4:32 0:22:59,08 0:45:12,91 0:45:22,19
18 17 144 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ATHENS 4:32 0:23:11,70 0:45:23,77 0:45:29,83
19 18 65 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:34 0:22:55,52 0:45:33,03 0:45:43,61
20 19 83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΣΔΥΑ 4:35 0:23:04,33 0:45:40,12 0:45:51,46
21 20 164 ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:37 0:23:19,66 0:46:08,18 0:46:15,22
22 21 138 ΜΑΡΓΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:37 0:22:58,27 0:46:12,22 0:46:15,34
23 22 58 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ 4:38 0:23:19,80 0:46:16,19 0:46:23,75
24 23 224 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 4:38 0:21:53,62 0:46:14,78 0:46:23,96
25 24 155 Ντινης Δημήτριος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:39 0:23:41,54 0:46:25,33 0:46:38,39
26 25 156 ΝΤΙΡΟΚΑΛΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:42 0:23:16,31 0:46:53,21 0:47:02,71
27 26 93 ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:47 0:23:34,60 0:47:47,55 0:47:54,35
28 27 228 ΜΑΡΚΕΤΗΣ 4:48 0:24:33,57 0:47:47,61 0:48:03,30
29 2 4 ZETOU LIVIA ATHENS 4:49 0:23:59,31 0:48:12,77 0:48:15,17
31 29 182 ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:53 0:25:09,78 0:48:44,66 0:48:57,33
30 28 149 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:53 0:25:10,82 0:48:44,09 0:48:57,33
32 30 190 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 4:53 0:24:57,86 0:48:52,11 0:48:59,35
33 31 123 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ MARATHON CLUB 4:53 0:25:44,49 0:48:41,43 0:48:59,49
34 32 168 ΠΑΣΤΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:53 0:25:09,20 0:48:51,00 0:48:59,63
35 33 230 ΧΑΡΑΚΑΜΠΙΔΗΣ 4:54 0:25:09,02 0:48:40,33 0:49:01,89
36 3 47 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ALIARTISTAS 4:59 0:49:58,49 0:49:58,49
37 34 94 ΖΕΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ATHENS 5:00 0:25:01,66 0:49:55,13 0:50:01,11
38 35 113 ΚΑΦΕΤΖΙΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00 0:25:00,32 0:49:55,22 0:50:02,10
39 36 162 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00 0:50:07,17 0:50:07,17
40 37 180 ΣΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00 0:25:33,72 0:50:03,86 0:50:09,58
41 38 52 PACPACO JOHNY PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE 5:02 0:25:29,00 0:50:04,54 0:50:21,31
42 39 212 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ MYATHLETE 5:02 0:25:15,27 0:50:10,61 0:50:24,35
43 40 195 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 5:02 0:26:13,82 0:50:19,39 0:50:25,75
44 41 175 ΠΡΑΚΑΤΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:04 0:25:24,89 0:50:34,94 0:50:45,42
45 42 112 ΚΑΣΣΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05 0:25:54,62 0:50:56,27 0:50:56,27
46 4 1 HOLBAN MARIANA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:06 0:25:34,54 0:50:36,68 0:51:00,82
47 5 10 ΒΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:06 0:27:33,18 0:50:57,52 0:51:06,70
48 43 86 ΔΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07 0:26:15,76 0:50:44,23 0:51:11,37
49 44 238 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 5:08 0:26:03,61 0:51:14,22 0:51:21,88
50 45 163 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:08 0:25:38,50 0:51:15,23 0:51:24,14
51 6 13 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 5:08 0:26:14,36 0:51:14,54 0:51:28,39
52 46 127 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Π.Ο.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5:09 0:26:49,26 0:51:23,28 0:51:39,56
53 47 187 ΣΠΕΡΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΔΥΡ 5:10 0:26:49,98 0:51:26,58 0:51:45,19
54 7 12 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΧΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:10 0:26:49,52 0:51:38,23 0:51:48,41
55 48 79 ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:11 0:26:40,46 0:51:43,36 0:51:52,44
56 49 178 ΣΑΚΑΔΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ Athenian Runners Club 5:11 0:26:49,98 0:51:46,13 0:51:59,15
57 8 37 ΟΡΦΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:12 0:26:19,32 0:51:59,09 0:52:09,23
58 50 151 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:13 0:26:19,78 0:51:59,60 0:52:10,33
59 51 235 ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣ 5:15 0:26:36,32 0:52:28,77 0:52:34,69
60 9 42 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:16 0:26:49,32 0:52:32,02 0:52:40,66
61 52 152 ΝΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17 0:27:19,50 0:52:28,56 0:52:53,61
62 53 61 ΒΑΣΙΛΕ ΒΑΛΕΝΤΙΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:18 0:26:46,87 0:52:38,02 0:53:00,16
63 54 103 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19 0:27:59,39 0:52:44,63 0:53:10,57
64 55 99 ΚΑΛΙΩΡΑΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ ΑΛΛΟΣ 5:20 0:26:48,67 0:53:13,84 0:53:25,58
65 56 82 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20 0:26:54,67 0:53:12,31 0:53:26,74
66 57 210 ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΘΗΒΑΙΩΝ 5:20 0:26:56,80 0:53:20,48 0:53:28,28
67 58 63 ΒΑΤΡΙΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:21 0:28:23,49 0:53:12,83 0:53:32,25
68 10 15 ΔΡΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ALIARTISTAS 5:21 0:26:58,04 0:53:28,69 0:53:34,99
69 59 204 ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:22 0:26:37,01 0:53:35,07 0:53:42,57
70 60 117 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:22 0:26:23,02 0:53:36,47 0:53:43,81
71 61 49 BARRION MR.ROMY PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE 5:22 0:28:32,92 0:53:31,42 0:53:47,37
72 62 189 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 5:22 0:28:23,68 0:53:24,73 0:53:47,47
73 63 56 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:24 0:27:17,87 0:53:57,85 0:54:08,77
74 11 17 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:24 0:27:54,48 0:53:59,74 0:54:09,52
75 64 208 ΤΣΩΚΟΣ ΣΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25 0:27:46,50 0:53:45,18 0:54:10,16
76 65 186 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Herbalife 5:25 0:26:58,31 0:54:02,54 0:54:14,04
77 66 131 ΛΙΓΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 5:25 0:26:39,86 0:54:08,90 0:54:17,29
78 67 153 ΝΤΑΣΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25 0:28:22,95 0:54:01,18 0:54:19,59
79 68 219 ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΝΙΛΟΛΑΟΣ 5:26 0:27:24,41 0:54:00,92 0:54:20,11
80 69 135 ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:26 0:27:23,48 0:54:01,60 0:54:20,78
81 70 205 ΤΣΕΛΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:26 0:27:50,94 0:53:57,90 0:54:23,46
82 71 95 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:26 0:26:37,68 0:54:14,66 0:54:29,43
83 72 201 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΑ 5:27 0:27:45,27 0:54:21,04 0:54:32,86
84 73 55 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΥΚΛΗΣ 5:27 0:27:45,18 0:54:20,19 0:54:33,06
85 74 102 ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΧΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:27 0:27:43,74 0:54:20,34 0:54:33,20
86 75 129 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΚΛΗΣ 5:27 0:27:45,27 0:54:21,88 0:54:33,78
87 12 41 ΣΑΝΙΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 5:27 0:27:51,08 0:54:14,43 0:54:35,00
88 76 214 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:27 0:28:30,04 0:54:17,38 0:54:35,14
89 77 150 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:27 0:27:32,48 0:54:25,56 0:54:35,82
90 78 133 ΛΥΓΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 5:28 0:27:35,11 0:54:28,43 0:54:40,17
91 13 43 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 5:28 0:54:43,43 0:54:43,43
92 14 45 ΤΟΜΑΡΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:28 0:27:49,84 0:54:29,65 0:54:44,50
93 15 222 YUNITA YOSEF 5:29 0:28:16,14 0:54:36,95 0:54:53,60
94 16 31 ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:29 0:27:33,26 0:54:46,60 0:54:57,08
95 79 116 ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30 0:28:41,63 0:54:42,11 0:55:01,80
96 80 124 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30 0:28:13,86 0:55:03,26 0:55:09,05
97 81 236 ΓΑΡΥΦΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5:32 0:28:06,22 0:55:19,04 0:55:27,26
98 82 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:33 0:27:41,46 0:55:19,75 0:55:33,74
99 17 26 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΠΠΑΖ 5:33 0:28:53,44 0:55:16,17 0:55:35,71
100 83 215 ΧΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 5:33 0:28:39,38 0:55:16,20 0:55:35,82
101 84 221 ΒΕΡΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 5:33 0:28:54,53 0:55:13,82 0:55:36,10
102 85 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:35 0:29:10,03 0:55:36,24 0:55:50,19
103 86 142 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ IKEA RUNNING TEAM 5:35 0:29:17,71 0:55:33,04 0:55:51,84
104 18 229 ΒΑΡΕΛΛΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 5:36 0:28:48,79 0:55:45,15 0:56:00,84
105 87 122 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38 0:28:33,84 0:56:12,56 0:56:23,90
106 88 203 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ 5:38 0:28:31,88 0:56:10,39 0:56:25,24
107 89 81 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:39 0:28:31,54 0:56:24,96 0:56:33,87
108 90 176 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:39 0:28:24,54 0:56:37,84 0:56:37,84
109 91 177 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 5:40 0:56:24,61 0:56:40,61
110 19 32 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 5:40 0:29:20,28 0:56:25,92 0:56:41,33
111 92 75 ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:40 0:29:38,78 0:56:17,90 0:56:41,95
112 93 68 ΒΟΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 5:40 0:29:35,57 0:56:17,57 0:56:42,43
113 94 97 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ sciencetraining.gr 5:40 0:29:28,54 0:56:18,90 0:56:45,92
114 95 105 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:40 0:29:32,78 0:56:31,82 0:56:46,31
115 96 237 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 5:40 0:30:03,89 0:56:31,33 0:56:47,10
116 20 20 ΚΑΣΕΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 5:40 0:29:12,19 0:56:31,80 0:56:47,10
117 97 84 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41 0:29:21,74 0:56:39,04 0:56:53,98
118 98 207 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41 0:27:46,32 0:56:52,74 0:56:57,87
119 99 134 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:42 0:30:04,30 0:56:45,52 0:57:01,67
120 100 191 ΣΤΑΘΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 5:45 0:29:10,79 0:57:16,24 0:57:36,58
121 101 72 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:48 0:30:04,16 0:57:52,58 0:58:06,51
122 102 192 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Deutsche Schule Athen Running Team 5:49 0:29:41,25 0:57:59,11 0:58:15,66
123 103 199 ΤΑΝΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:50 0:28:56,90 0:58:05,44 0:58:24,72
124 104 119 ΚΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:52 0:29:43,04 0:58:33,85 0:58:49,64
125 21 18 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:52 0:28:55,66 0:58:24,10 0:58:49,98
126 105 160 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:54 0:29:50,11 0:58:49,98 0:59:00,24
127 22 28 ΛΕΥΚΑΔΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΣ ΞΗΡΑΣ 5:54 0:29:49,42 0:58:53,80 0:59:02,51
128 106 114 ΚΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:55 0:29:09,14 0:59:03,97 0:59:11,59
129 23 227 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5:55 0:30:09,89 0:59:03,34 0:59:13,06
130 107 197 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56 0:29:57,45 0:59:14,47 0:59:29,18
131 108 70 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57 0:30:47,15 0:59:11,19 0:59:30,29
132 24 40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:57 0:29:57,91 0:59:21,05 0:59:30,62
133 109 104 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57 0:30:53,95 0:59:10,04 0:59:32,58
134 110 51 CIZIKAS JORIS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57 0:30:48,50 0:59:14,91 0:59:39,95
135 25 8 ΒΑΤΣΑ ΧΑΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:58 0:34:00,15 0:59:24,88 0:59:41,65
136 26 33 ΜΠΟΥΖΕΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:02 0:29:49,42 1:00:13,54 1:00:20,21
137 27 9 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:02 0:29:49,32 1:00:13,38 1:00:20,46
138 28 14 ΔΗΜΙΣΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:02 0:29:50,62 1:00:13,86 1:00:20,52
139 111 78 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:03 0:30:33,78 1:00:18,89 1:00:34,88
140 112 108 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:04 0:32:22,38 1:00:13,29 1:00:43,85
141 113 67 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:04 0:30:56,24 1:00:30,60 1:00:49,12
142 114 225 ΜΑΚΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6:05 0:30:31,08 1:00:33,47 1:00:50,26
143 115 85 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:06 0:31:40,62 1:00:55,15 1:01:03,36
144 29 233 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΌΠΗ 6:07 0:31:36,61 1:00:52,25 1:01:15,32
145 116 188 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:07 0:31:15,58 1:00:53,72 1:01:15,39
146 117 92 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ i-run 6:11 0:30:27,93 1:01:42,02 1:01:54,36
147 118 145 ΜΠΑΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:11 0:30:27,97 1:01:42,09 1:01:54,42
148 119 213 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:11 0:30:57,42 1:01:41,93 1:01:59,65
149 120 174 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:15 0:31:42,17 1:02:14,12 1:02:33,88
150 121 74 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:15 0:31:42,47 1:02:13,83 1:02:34,46
151 122 172 ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:15 0:31:21,46 1:02:22,96 1:02:38,09
152 123 196 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ-ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:16 0:34:33,69 1:02:22,84 1:02:42,53
153 124 126 ΚΩΣΤΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:17 0:30:58,45 1:02:27,42 1:02:51,13
154 125 217 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:17 0:31:55,43 1:02:31,79 1:02:55,34
155 30 231 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 6:18 0:32:00,59 1:02:47,88 1:03:00,37
156 31 19 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:19 0:32:54,19 1:02:51,00 1:03:13,55
157 126 183 ΣΑΡΙΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:22 0:31:06,41 1:03:35,21 1:03:46,83
158 127 53 TOLIMIR MILENKO ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:31:25,20 1:03:42,31 1:03:56,26
159 128 130 ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 0:31:25,47 1:03:42,85 1:03:56,66
160 129 198 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:25 0:32:38,53 1:03:49,93 1:04:14,51
161 130 202 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ALIARTISTAS 6:26 0:32:13,62 1:04:12,94 1:04:20,89
162 131 169 ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:28 0:33:16,24 1:04:20,39 1:04:43,37
163 1 226 ΔΕΜΕΡΚΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6:29 0:32:19,65 1:04:33,55 1:04:57,09
164 32 36 ΞΕΠΑΠΑΔΕΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ROADRUNNERS 6:30 0:32:13,82 1:04:45,12 1:05:00,05
165 132 170 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Adidas Runners Athens 6:33 0:31:48,78 1:05:20,81 1:05:37,38
166 133 77 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ ΠΕΥΚΗΣ 6:34 0:34:23,41 1:05:40,41 1:05:49,05
167 134 161 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΟ ΣΩΜΑ 6:36 0:32:41,13 1:05:55,33 1:06:04,69
168 135 206 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:43 0:34:05,54 1:07:05,49 1:07:13,88
169 136 157 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:43 0:34:21,80 1:06:56,91 1:07:14,00
170 33 27 ΚΩΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:45 0:34:29,50 1:07:20,22 1:07:39,76
171 137 128 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 6:46 0:34:24,26 1:07:22,20 1:07:41,06
172 34 38 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:50 0:33:42,86 1:08:09,53 1:08:20,57
173 138 200 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:50 0:34:36,31 1:08:02,25 1:08:23,29
174 35 46 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:58 0:34:57,69 1:09:23,55 1:09:47,50
175 139 141 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 7:00 0:34:44,10 1:09:43,11 1:10:08,09
176 36 7 ΒΑΣΑΛΑΚΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:02 0:35:51,15 1:10:01,84 1:10:22,76
177 140 60 ΑΞΑΡΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:06 0:35:02,04 1:10:43,00 1:11:03,34
178 37 24 ΚΙΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:06 0:35:53,14 1:10:53,70 1:11:04,57
179 38 23 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:06 0:35:53,01 1:10:53,32 1:11:04,67
180 141 171 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 7:08 0:36:01,62 1:11:00,73 1:11:21,30
181 39 2 NEXHIPI MATILDA ΑΘΗΝΑ 7:09 0:35:53,14 1:11:17,39 1:11:30,99
182 40 29 ΜΑΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:17 0:37:42,26 1:10:16,81 1:12:59,93
183 41 34 ΝΑΚΟΥΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:18 0:37:42,15 1:10:21,05 1:13:00,94
184 42 6 ΑΦΕΝΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:19 0:36:28,25 1:12:55,75 1:13:18,09
185 142 140 ΜΑΡΓΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21 0:35:28,44 1:13:21,77 1:13:30,16
186 43 16 ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΕΦΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:28 0:37:43,05 1:14:25,00 1:14:43,46
187 44 30 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ 7:30 0:38:04,62 1:14:47,85 1:15:09,45
188 45 48 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:35 0:38:22,60 1:15:48,68 1:15:58,95
189 143 66 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:37 0:37:35,95 1:16:06,60 1:16:14,99
190 144 143 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Σ’.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 7:39 0:35:26,67 1:16:19,54 1:16:31,87

5 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ
Live Rank Gender Rank Bib Name Club Pace CP1 Chip Time Gun Time
1 1 638 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:57 0:15:58,99 0:19:47,32 0:19:47,40
2 2 597 ΚΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 4:01 0:16:10,86 0:20:07,62 0:20:09,44
3 3 665 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FANIS TEAM 4:13 0:16:56,46 0:21:06,96 0:21:07,39
4 4 556 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ AΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 4:14 0:16:52,72 0:21:09,03 0:21:13,29
5 1 535 ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ Adidas Runners Athens 4:16 0:17:02,94 0:21:16,30 0:21:20,88
6 2 401 CHRISTOULA AGATA EWA ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:17 0:17:08,79 0:21:22,64 0:21:27,26
7 5 704 ΤΣΙΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 4:17 0:17:06,25 0:21:22,16 0:21:27,45
8 6 666 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 4:17 0:17:15,72 0:21:22,86 0:21:28,06
9 7 558 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:18 0:17:18,67 0:21:24,52 0:21:31,63
10 8 595 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4:18 0:17:33,64 0:21:27,48 0:21:34,37
11 9 676 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ο ΠΟΝΤΙΟΣ 4:24 0:17:30,14 0:21:55,97 0:22:03,18
12 3 471 ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 4:24 0:17:26,27 0:21:58,52 0:22:03,95
13 10 678 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 4:25 0:17:31,83 0:22:02,35 0:22:06,67
14 11 703 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4:26 0:17:44,57 0:22:05,02 0:22:11,00
15 12 635 ΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:32 0:17:51,25 0:22:33,50 0:22:40,51
16 13 549 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:35 0:18:08,26 0:22:52,46 0:22:58,32
17 14 551 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:35 0:18:06,75 0:22:48,50 0:22:58,38
18 15 684 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Outdoors running team 4:37 0:18:28,89 0:22:51,30 0:23:07,27
19 16 618 ΜΑΚΡΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:41 0:18:29,95 0:23:17,33 0:23:27,32
20 17 580 ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:42 0:18:36,99 0:23:22,62 0:23:32,41
21 18 628 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:43 0:18:52,22 0:23:22,93 0:23:38,09
22 19 561 ΒΛΑΣΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:44 0:18:50,17 0:23:35,87 0:23:41,30
23 20 616 ΛΥΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:45 0:19:01,08 0:23:38,82 0:23:45,83
24 21 564 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 4:46 0:18:54,50 0:23:53,96 0:23:53,96
25 4 405 MOUAIMI NIKOLINA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:48 0:19:08,64 0:23:53,53 0:24:01,06
26 22 716 ΔΗΜΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4:48 0:19:16,96 0:23:55,68 0:24:04,13
27 23 630 ΜΠΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:49 0:19:06,50 0:23:58,48 0:24:07,42
28 24 686 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 4:52 0:19:22,73 0:24:15,04 0:24:21,10
29 25 691 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 4:53 0:19:10,02 0:24:21,28 0:24:26,57
30 26 652 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΘΛΟΦΟΡΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 4:53 0:19:33,13 0:24:06,86 0:24:29,82
31 27 581 ΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:54 0:19:25,84 0:24:21,82 0:24:32,19
32 28 607 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58 0:19:55,34 0:24:48,90 0:24:52,96
33 29 570 ΔΑΜΙΓΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:58 0:19:52,09 0:24:48,66 0:24:54,01
34 5 412 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:59 0:19:47,70 0:24:54,93 0:24:59,78
35 30 692 ΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5:01 0:19:36,87 0:24:51,87 0:25:05,54
36 31 598 ΚΛΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:01 0:20:02,08 0:24:48,57 0:25:06,11
37 6 541 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 5:01 0:19:56,30 0:25:00,21 0:25:07,50
38 32 611 ΛΕΚΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:02 0:20:18,51 0:25:00,75 0:25:13,77
39 33 646 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:04 0:20:15,00 0:25:01,86 0:25:23,17
40 7 424 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 5:06 0:20:29,68 0:25:26,42 0:25:31,04
41 34 553 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:12 0:20:45,02 0:25:52,05 0:26:04,43
42 8 470 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:12 0:20:33,15 0:25:56,66 0:26:04,43
43 35 613 ΛΙΑΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 5:15 0:20:48,93 0:25:57,88 0:26:16,68
44 36 654 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:15 0:20:58,26 0:25:53,84 0:26:17,56
45 9 527 ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:16 0:21:09,18 0:26:12,14 0:26:22,13
46 37 649 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KYTHIRA RUNNERS 5:17 0:21:17,30 0:26:14,81 0:26:25,46
47 38 601 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17 0:21:16,59 0:26:05,71 0:26:28,28
48 39 681 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:18 0:21:41,28 0:26:12,64 0:26:33,01
49 40 232 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5:18 0:21:04,21 0:26:27,78 0:26:34,41
50 10 717 ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 5:18 0:20:49,78 0:26:34,56 0:26:34,56
51 11 524 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ADIDAS RUNNING 5:20 0:21:06,39 0:26:36,21 0:26:41,06
52 41 572 ΔΕΛΗΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ATHENS 5:21 0:21:19,12 0:26:30,70 0:26:45,66
53 12 499 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:22 0:21:25,07 0:26:45,44 0:26:51,00
54 42 602 ΚΟΥΚΙΟΣ ΤΡΥΦΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23 0:21:42,98 0:26:41,24 0:26:59,26
55 43 612 ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:24 0:21:11,34 0:26:46,55 0:27:02,00
56 44 548 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 5:27 0:21:51,90 0:26:56,13 0:27:19,65
57 45 634 ΜΥΡΣΙΝΙΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:29 0:22:05,66 0:27:22,22 0:27:28,64
58 46 655 ΡΟΥΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30 0:21:21,96 0:27:15,21 0:27:34,79
59 47 685 ΧΟΥΛΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 5:32 0:22:07,84 0:27:29,45 0:27:40,84
60 13 530 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:32 0:22:02,26 0:27:13,12 0:27:41,17
61 48 555 ΑΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:33 0:22:01,95 0:27:28,14 0:27:49,32
62 49 586 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:33 0:22:20,66 0:27:27,48 0:27:49,66
63 14 457 ΚΑΝΔΗΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:35 0:22:29,22 0:27:50,58 0:27:58,85
64 50 658 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 5:36 0:22:10,50 0:27:46,58 0:28:03,80
65 15 537 ΤΣΕΛΙΚΗ ΣΑΝΤΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:36 0:22:35,72 0:27:50,00 0:28:04,32
66 51 579 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:37 0:22:54,42 0:27:48,09 0:28:07,26
67 16 498 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:37 0:22:25,80 0:28:01,56 0:28:07,54
68 52 637 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:37 0:22:44,24 0:28:01,85 0:28:09,14
69 17 516 ΣΑΒΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:38 0:22:02,86 0:28:01,26 0:28:13,02
70 53 653 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38 0:22:38,14 0:28:00,87 0:28:13,81
71 54 545 KANDILAS STAVROS ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:39 0:22:40,52 0:28:06,66 0:28:15,11
72 55 610 ΛΕΒΕΝΤΟΥΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:39 0:22:22,97 0:27:59,96 0:28:18,36
73 56 667 ΣΥΡΙΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 5:40 0:22:22,21 0:28:11,38 0:28:22,35
74 57 656 ΣΑΡΑΝΤΑΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:41 0:22:37,86 0:27:59,66 0:28:28,29
75 58 562 ΓΑΪΤΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Sup lover 5:42 0:22:21,69 0:28:01,79 0:28:30,90
76 18 429 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:47 0:23:13,75 0:28:39,22 0:28:58,22
77 19 447 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:47 0:23:24,40 0:28:48,48 0:28:59,54
78 59 547 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 5:48 0:22:59,10 0:28:46,24 0:29:01,79
79 60 619 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ATHENS 5:48 0:23:23,53 0:28:50,23 0:29:04,35
80 61 682 ΧΑΡΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 5:49 0:22:58,36 0:28:57,14 0:29:06,67
81 20 531 ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:49 0:23:36,51 0:28:44,67 0:29:07,09
82 62 712 ΧΑΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 5:50 0:23:03,69 0:28:59,40 0:29:13,98
83 63 569 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:52 0:23:40,81 0:29:07,02 0:29:20,26
84 64 617 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 5:52 0:23:40,89 0:29:08,40 0:29:21,22
85 65 625 ΜΠΑΝΟΥΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:52 0:23:22,77 0:29:04,52 0:29:22,72
86 66 606 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:53 0:23:20,43 0:29:00,94 0:29:27,55
87 67 590 ΚΑΠΑΡΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 5:54 0:23:48,14 0:29:21,93 0:29:34,67
88 21 428 ΒΟΝΟΡΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:55 0:23:41,80 0:29:17,78 0:29:35,20
89 22 460 ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΑΘΗΝΑ 5:57 0:23:50,05 0:29:31,57 0:29:46,96
90 68 720 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 5:57 0:23:19,36 0:29:36,26 0:29:47,32
91 69 718 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5:57 0:23:19,36 0:29:36,22 0:29:47,42
92 23 456 ΚΑΛΛΟΥΔΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:57 0:24:02,96 0:29:39,52 0:29:47,60
93 70 647 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΥΘΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57 0:23:54,38 0:29:23,77 0:29:48,50
94 24 506 ΠΑΣΧΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:57 0:24:11,17 0:29:28,38 0:29:49,76
95 71 642 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 5:59 0:22:57,04 0:29:47,34 0:29:58,02
96 72 668 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:59 0:22:56,10 0:29:46,96 0:29:58,16
97 73 700 ΝΤΟΥΡΜΠΙΣΙ ΑΦΚΡΟΥ 5:59 0:23:49,00 0:29:45,04 0:29:58,58
98 74 605 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:00 0:24:16,30 0:29:38,43 0:30:01,49
99 75 699 ΜΗΤΡΟΠΕΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6:03 0:24:08,98 0:30:12,44 0:30:17,21
100 25 508 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 6:03 0:24:22,08 0:30:07,18 0:30:17,90
101 26 504 ΠΑΠΠΑ ΝΤΟΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:03 0:24:13,84 0:30:04,53 0:30:19,25
102 76 663 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ATHENS 6:04 0:24:37,36 0:30:00,89 0:30:23,67
103 27 478 ΛΥΚΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:05 0:24:28,57 0:30:10,75 0:30:25,71
104 77 591 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05 0:24:28,05 0:30:13,12 0:30:26,52
105 28 534 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:06 0:24:31,10 0:30:16,82 0:30:32,51
106 78 705 ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6:10 0:24:32,55 0:30:28,16 0:30:52,12
107 79 603 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10 0:24:22,61 0:30:37,30 0:30:54,14
108 29 442 ΖΑΜΑΓΙΑ ΝΙΚΗ PAGRATI ROAD RUNNERS CLUB 6:12 0:24:43,50 0:30:42,53 0:31:01,05
109 30 484 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΛΗΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:12 0:24:38,08 0:30:43,70 0:31:02,87
110 80 660 ΣΠΑΝΤΙΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:12 0:25:01,50 0:30:42,42 0:31:04,39
111 81 697 ΚΑΛΛΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 6:13 0:25:21,76 0:30:36,17 0:31:05,28
112 82 659 ΣΟΥΜΠΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ ATHENS 6:13 0:25:01,64 0:30:58,34 0:31:08,87
113 83 629 ΜΠΕΛΑΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:14 0:25:09,94 0:30:50,42 0:31:10,26
114 84 596 ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΘΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:15 0:24:46,91 0:31:07,51 0:31:17,44
115 85 588 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.Μ 6:15 0:25:15,41 0:31:07,31 0:31:18,30
116 31 538 ΤΣΙΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΙΓΑΛΕΩ 6:15 0:25:03,84 0:31:10,43 0:31:19,08
117 86 673 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:18 0:25:53,55 0:31:17,08 0:31:31,08
118 32 698 ΠΕΠΠΑ ΑΣΤΕΡΩ 6:18 0:25:21,64 0:31:29,82 0:31:31,75
119 33 518 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:19 0:25:27,38 0:31:28,22 0:31:37,75
120 34 521 ΣΚΟΥΜΠΟΥΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:19 0:25:08,24 0:31:16,26 0:31:38,60
121 87 643 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 6:20 0:26:12,48 0:31:16,39 0:31:40,35
122 35 491 ΜΟΥΤΕΒΕΛΗ ΗΛΙΑΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:20 0:25:39,48 0:31:28,03 0:31:40,77
123 36 466 ΚΟΡΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:20 0:25:50,26 0:31:24,24 0:31:42,64
124 37 514 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:21 0:31:46,95 0:31:46,95
125 88 615 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 6:24 0:25:20,09 0:31:33,51 0:32:03,20
126 38 526 ΣΤΑΘΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:25 0:25:52,95 0:31:50,02 0:32:06,78
127 39 419 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:25 0:26:06,13 0:31:53,59 0:32:08,35
128 40 479 ΜΑΓΚΑΝΑΡΗ ΦΛΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:25 0:25:48,39 0:31:56,77 0:32:08,41
129 41 433 ΓΚΑΛΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ CORPUS SANO 6:25 0:25:36,67 0:31:50,91 0:32:08,75
130 89 669 ΤΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:25 0:26:06,47 0:31:53,30 0:32:08,75
131 90 621 ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ CORPUS SANO 6:25 0:25:38,62 0:31:52,09 0:32:09,93
132 42 487 ΜΕΡΜΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ IKEA RUNNING TEAM 6:30 0:26:33,34 0:32:14,75 0:32:30,99
133 91 627 ΜΠΑΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΑΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:31 0:26:34,47 0:32:21,28 0:32:37,92
134 43 539 ΤΣΩΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:34 0:25:46,59 0:32:30,77 0:32:51,28
135 92 632 ΜΠΟΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΑ/ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 6:34 0:25:42,53 0:32:25,37 0:32:51,34
136 93 657 ΣΑΧΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ- ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:34 0:25:46,35 0:32:32,22 0:32:52,22
137 94 573 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 6:35 0:26:42,90 0:32:49,53 0:32:57,40
138 95 674 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ZΩΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 6:35 0:26:35,39 0:32:37,15 0:32:57,46
139 96 651 ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:35 0:26:10,75 0:32:40,17 0:32:57,82
140 97 650 ΠΑΠΑΧΡΥΣΟΒΕΡΓΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:35 0:26:16,59 0:32:40,81 0:32:58,53
141 98 560 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Καλούμπες Running Team 6:37 0:26:50,94 0:32:54,50 0:33:07,64
142 99 633 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:38 0:26:34,58 0:32:45,30 0:33:13,03
143 44 723 ΒΙΔΑΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 6:38 0:32:55,23 0:33:14,26
144 45 426 ΒΕΡΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:38 0:27:00,89 0:32:58,74 0:33:14,93
145 100 552 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:39 0:27:01,44 0:32:58,73 0:33:15,11
146 101 644 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:39 0:26:45,54 0:32:55,32 0:33:15,26
147 102 708 ΚΑΓΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6:39 0:26:19,99 0:33:17,00 0:33:17,00
148 103 589 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:39 0:26:49,91 0:32:55,72 0:33:18,98
149 46 411 REYNOSO HYDEE PINOY ZUMBA 6:40 0:33:11,87 0:33:21,10
150 47 417 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΤΤΥ Vrilissia 6:40 0:26:58,50 0:32:58,25 0:33:21,71
151 48 455 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ATHENS 6:40 0:26:49,58 0:33:03,86 0:33:24,23
152 49 536 ΤΣΕΚΟΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:42 0:27:11,54 0:33:03,69 0:33:31,42
153 50 542 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:42 0:27:08,29 0:33:22,65 0:33:34,11
154 51 476 ΛΙΑΤΣΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:45 0:26:44,37 0:33:42,48 0:33:48,44
155 52 502 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΙΛΙΚΗ Yava 6:46 0:26:41,04 0:33:39,22 0:33:50,42
156 53 721 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΖΩΗ 6:46 0:26:57,34 0:33:48,69 0:33:54,35
157 54 458 ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ ΦΑΙΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:47 0:26:52,65 0:33:34,94 0:33:57,42
158 55 410 REKHVIASHVILI LIA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:47 0:27:03,08 0:33:33,77 0:33:58,78
159 104 679 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:48 0:27:16,24 0:30:47,76 0:34:00,78
160 56 448 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:49 0:26:59,25 0:33:50,93 0:34:05,83
161 105 696 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 6:49 0:27:47,68 0:34:02,46 0:34:09,05
162 57 409 REKHVIASHVILI TAMARI ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:51 0:27:51,73 0:33:51,31 0:34:17,58
163 106 568 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:53 0:27:10,58 0:34:19,70 0:34:27,69
164 107 609 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:53 0:27:03,48 0:34:16,04 0:34:29,98
165 108 671 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:54 0:26:39,00 0:34:24,25 0:34:31,62
166 109 640 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ/ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 6:54 0:27:45,79 0:34:06,10 0:34:32,39
167 58 423 ΑΡΑΠΑΝΤΩΝΗ ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:54 0:27:17,53 0:34:23,61 0:34:32,45
168 110 544 ACCUNA JERRY PINOY ZUMBA 6:55 0:27:55,55 0:34:25,27 0:34:35,52
169 59 408 RAGMA MARY ANN PINOY ZUMBA 6:55 0:27:55,65 0:34:27,81 0:34:35,90
170 60 525 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΚΕΑ RUNNING TEAM 6:58 0:27:56,46 0:34:36,48 0:34:53,12
171 61 515 ΡΙΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:59 0:27:06,37 0:32:40,14 0:34:56,06
172 111 626 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:59 0:27:07,63 0:31:59,77 0:34:56,82
173 62 493 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ 6:59 0:28:16,53 0:34:50,62 0:34:57,79
174 63 481 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Α 6:59 0:28:04,28 0:34:52,03 0:34:58,66
175 64 485 ΜΑΡΑΚΙ ΙΣΙΔΩΡΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 6:59 0:28:22,64 0:34:41,03 0:34:59,82
176 65 450 ΘΩΜΑ ΣΟΦΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:00 0:28:41,99 0:34:31,59 0:35:01,20
177 112 600 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:00 0:28:42,18 0:34:30,44 0:35:02,32
178 66 722 ΣΤΡΑΤΟΥΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 7:00 0:27:55,10 0:34:56,96 0:35:02,62
179 67 511 ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:01 0:28:39,22 0:34:56,45 0:35:08,29
180 113 689 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΝΕΣΤΩΡ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:01 0:27:18,26 0:34:46,49 0:35:08,40
181 68 402 GASPAROVA NARINE ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:01 0:28:37,59 0:34:56,36 0:35:08,44
182 69 415 ΑΛΑΜΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:02 0:28:12,09 0:35:05,62 0:35:10,51
183 70 416 ΑΛΑΡΙ ΕΡΙΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:02 0:27:31,59 0:34:52,31 0:35:12,07
184 114 623 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:02 0:27:26,77 0:34:53,22 0:35:12,52
185 115 648 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:08 0:29:43,68 0:35:19,19 0:35:43,68
186 71 503 ΠΑΠΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΣΑΦΑΝΣ 7:10 0:26:32,20 0:31:04,71 0:35:50,59
187 116 688 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:11 0:28:14,20 0:35:35,38 0:35:57,10
188 72 701 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 7:11 0:28:30,59 0:35:52,35 0:35:58,31
189 117 585 ΚΑΖΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:11 0:28:14,44 0:35:38,32 0:35:58,57
190 118 546 MATTHIEU GARDAIRE ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:11 0:24:57,77 0:35:52,80 0:35:59,43
191 73 407 PORTE CHERRY PINOY ZUMBA 7:14 0:29:11,03 0:36:01,14 0:36:11,83
192 74 463 ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:16 0:28:26,08 0:36:04,36 0:36:24,88
193 75 404 MAMADASHVILI MAREKHI ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:17 0:28:57,99 0:35:59,08 0:36:25,53
194 76 441 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:18 0:30:07,78 0:36:04,62 0:36:32,61
195 77 488 ΜΗΛΙΩΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ herballife 7:20 0:29:37,47 0:36:25,90 0:36:42,80
196 119 675 ΤΡΟΥΠΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:20 0:30:25,40 0:33:43,70 0:36:44,46
197 120 706 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 7:25 0:29:50,98 0:36:44,08 0:37:09,85
198 121 707 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 7:26 0:29:50,85 0:36:43,92 0:37:11,19
199 78 451 ΙΛΟΥΡΙΤΖΕ ΚΡΙΣΡΙΝΕ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:26 0:30:08,04 0:37:01,21 0:37:13,67
200 79 489 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:28 0:30:19,29 0:37:08,20 0:37:21,66
201 80 702 ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 7:30 0:30:00,09 0:37:05,66 0:37:30,29
202 122 557 ΒΑΣΙΛΕΊΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:34 0:29:55,59 0:37:27,55 0:37:52,22
203 81 403 KRUPA AGATA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:35 0:30:54,38 0:34:43,22 0:37:56,86
204 123 571 ΔΑΝΙΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:35 0:30:37,78 0:37:36,07 0:37:57,99
205 82 529 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:40 0:30:17,99 0:38:03,34 0:38:23,18
206 83 420 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:45 0:30:59,85 0:38:39,08 0:38:48,61
207 84 438 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΓΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 7:45 0:31:13,57 0:38:30,46 0:38:49,83
208 85 454 ΚΑΚΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 7:46 0:31:10,89 0:38:33,62 0:38:52,50
209 124 636 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:50 0:31:44,37 0:38:57,00 0:39:12,99
210 86 497 ΝΑΥΡΟΖΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:50 0:31:44,53 0:38:57,60 0:39:13,45
211 87 435 ΔΑΛΛΙΔΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:53 0:30:36,86 0:39:09,56 0:39:25,89
212 125 624 ΜΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:53 0:30:35,62 0:39:11,77 0:39:27,13
213 126 620 ΜΑΝΑΓΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Α 7:58 0:32:07,62 0:39:49,52 0:39:54,87
214 88 533 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΔΥΑ 8:03 0:32:14,18 0:40:10,58 0:40:17,47
215 89 510 ΠΛΩΤΑ ΤΖΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:08 0:33:23,10 0:40:13,80 0:40:41,73
216 90 446 ΗΛΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:10 0:32:56,93 0:40:42,76 0:40:54,06
217 91 490 ΜΙΝΤΖΟΛΛΙ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:11 0:32:59,47 0:40:43,08 0:40:55,46
218 92 496 ΜΠΡΑΣΙΝΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:12 0:32:24,73 0:40:39,80 0:41:00,76
219 93 709 ΓΚΟΥΝΕΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 8:12 0:32:31,30 0:40:48,26 0:41:01,52
220 94 434 ΓΚΕΡΓΚΗ ΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:12 0:32:59,61 0:40:48,85 0:41:01,68
221 95 509 ΠΛΩΤΑ ΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:13 0:33:14,62 0:40:38,07 0:41:05,92
222 96 482 ΜΑΝΙΚΑ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 8:15 0:33:18,30 0:40:48,85 0:41:16,18
223 97 522 ΣΟΥΜΠΑΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:16 0:33:23,23 0:40:49,18 0:41:20,15
224 98 437 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:17 0:41:09,96 0:41:25,65
225 99 500 ΝΤΙΓΚΜΑΣΑΝΗ ΜΑΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:17 0:34:21,49 0:41:16,97 0:41:27,75
226 100 406 PANDOGON LORENA PINOY ZUMBA 8:20 0:33:17,85 0:41:33,14 0:41:42,17
227 101 469 ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΙΩΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:24 0:33:49,39 0:41:38,09 0:42:01,16
228 127 604 ΚΟΥΡΤΣΟΥΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 8:24 0:33:49,39 0:41:37,81 0:42:01,28
229 128 584 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 8:33 0:34:02,69 0:42:41,61 0:42:48,50
230 102 477 ΛΙΤΣΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:34 0:33:46,74 0:42:38,67 0:42:51,30
231 103 430 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:34 0:33:50,49 0:42:42,60 0:42:54,84
232 104 465 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 8:35 0:33:50,82 0:42:43,98 0:42:55,82
233 105 693 ΤΖΑΒΑΛΌΥ ΝΟΝΑ 9:01 0:35:35,36 0:44:41,50 0:45:07,17
234 106 414 ΑΔΑΜ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:04 0:35:26,99 0:45:11,22 0:45:20,25
235 107 532 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:04 0:35:53,80 0:45:08,49 0:45:21,32
236 108 694 ΣΠΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9:04 0:36:33,09 0:45:19,67 0:45:23,87
237 109 480 ΜΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:05 0:38:19,10 0:42:21,87 0:45:28,25
238 129 687 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 9:07 0:45:36,53 0:45:36,53
239 110 517 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΛΑΡΓΟΣ 9:07 0:35:52,96 0:45:11,62 0:45:38,65
240 111 427 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:08 0:33:28,62 0:45:40,16 0:45:40,16
241 130 566 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΣΙ 9:09 0:36:05,59 0:45:22,66 0:45:47,21
242 112 462 ΚΑΤΣΙΜΑΓΚΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΟΥΣΙ 9:09 0:45:47,22 0:45:47,22
243 113 425 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΙΚΥ ΜΑΡΟΥΣΙ 9:09 0:45:48,26 0:45:48,26
244 114 523 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:12 0:38:18,78 0:45:45,49 0:46:00,01
245 115 421 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:12 0:36:32,99 0:45:36,39 0:46:00,11
246 131 713 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 9:20 0:40:17,28 0:46:40,28
247 132 690 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 9:24 0:37:46,24 0:47:00,23 0:47:00,79
248 116 714 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 9:28 0:40:55,85 0:47:21,34
249 117 483 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 11:34 0:57:51,72 0:57:51,72
250 133 715 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 12:01 0:59:49,99 1:00:07,14

ΠΑΙΔΙΑ – ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ Φ ΟΜΑΔΑ
1 ANTONIS EZEKIEL HUSMILLO M PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
2 ASTRERO DERICK M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
3 BACON SONIA MAE FeM PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
4 Bacon NOENI FeM
5 BARRION KRYZZA JANE FeM ATHENS
6 BARRION ELAINE JOY FeM PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
7 BUENO SIMON PAUL M PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
8 Camunggol Vinz M Athens
9 Camunggol Aeriz FeM Athens
10 COMIA ARGIRY M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
11 ESPINA KYLE EVAN M
12 HUSMILLO ANTONIS EZEKIEL M PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
13 JEARE JOSUAN
14 KRYZZA JANE BARRION FeM PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
15 MANUAL ANDREIA JENINE FeM PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
16 MARASIGAN JONAS M PILIPINAS RUNNING TEAM
17 MARASIGAN JONAS M PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
18 PACPACO KRISTIAN GABRIEL M PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
19 PARALE MACKEY M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
20 PERALTA IANTHE GABRIELLE FeM PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
21 SHEARSTONE IASON M
22 TALO CON-CON M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
23 TOQUERO JEREMIE M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
24 TOQUERO PHOEBE FeM PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
25 Tordecilla Aleiana Tordecilla FeM Athens
26 YADAO LEXTER M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
27 YADAO ERNEST M PHILIPPINE SCHOOL IN GREECE
28 ΑΓΓΕΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ FeM
29 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΑΪΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΓΔΑ FeM
31 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
32 Αποστολου Ειρηνη FeM
33 Βάθης Νικόλαος M
34 Βάθης Γεώργιος M
35 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ FeM ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
36 ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
37 Γεωργόπουλος Νικόλας M
38 Γεωργόπουλου Μυρτώ FeM
39 ΓΚΟΥΣΕΒΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ
40 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M
41 ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΙΩΝΑΣ M
42 ΔΑΝΑΣΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M
43 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M
44 ΖΙΩΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
45 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ FeM
46 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ FeM
47 Καββαδά Σμαραγδα FeM
48 ΚΑΖΑΚΟΥ ΟΛΓΑ FeM ΑΘΗΝΑ
49 Καρελλη καστριτη Μαρία FeM
50 Καρελλη καστριτη Φαίδρα FeM
51 ΚΑΣΙΔΩΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ FeM
52 ΚΑΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΚΑΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΚΟΤΡΩΝΗ ΑΝΝΑ FeM
55 ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M Athens
56 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M
57 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
58 ΜΑΝΑΡΗ ΕΛΕΑΝΝΑ FeM ATHENIAN RUNNERS CLUB
59 ΜΠΕΡΜΟΥΝΤΕΖ ΧΑΒΙΑΡΑ ΑΡΙΕΛ ΕΛΕΝΑ FeM
60 ΜΠΕΡΜΟΥΝΤΕΖ ΧΑΒΙΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ FeM
61 ΜΠΡΑΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΡΔΗΣ M 28 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ
62 ΝΙΚΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ FeM
63 ΝΙΚΑ ΑΣΗΜΙΝΑ FeM
64 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
65 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
66 ΝΤΟΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
67 ΝΤΟΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
68 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΜΑΡΩ FeM
69 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M
70 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ FeM
71 ΠΗΛΙΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ FeM ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72 ΠΡΑΣΣΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ FeM
73 Ρουσινελος Αχιλλέας M
74 ΣΙΜΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ
75 ΣΟΦΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M
76 Σταμουλη Βασιλική FeM Αθηναιων
77 ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ
78 ΤΑΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
79 ΤΑΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ FeM Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ
80 ΤΖΙΤΖΑ ΙΡΙΔΑ-ΑΓΑΠΗ
81 ΤΖΙΤΖΑ ΖΩΗ
82 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ FeM ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83 ΤΣΑΚΩΝΑ Λυδια FeM
84 ΤΣΑΚΩΝΑ Μυρτω FeM
85 Τσακωνα Λυδια FeM
86 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Ανεξαρτητος

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend