20ος Δρόμος Βουνού «Υμηττός 2019» – Αποτελέσματα

20ος Δρόμος Βουνού "Υμηττός 2019" - Αποτελέσματα

Δείτε όλα τα αποτελέσματα ΕΔΩ

Previous ArticleNext Article

33ος Βαρτζάκειος Δρόμος – Αποτελέσματα

Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά: Εθελοντική Αιμοδοσία στις 5/6

Πειραιάς, Πλατεία Αλεξάνδρας – Πασαλιμάνι

14 χιλιόμετρα

Α/Α Bib ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ Α/Α ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 136 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1 RUN & FUN 56:15 56:17
2 677 ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 2 ZAKCRET RUNNING TEAM 56:19 56:27
3 694 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 56:39 56:41
4 421 ΜΠΟΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 4 ΣΑΦΑΝΣ 58:25 58:31
5 12 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ M 5 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 59:17 59:20
6 593 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M 6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 59:25 59:30
7 692 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:00:05 1:00:08
8 26 OUDIZ ROHI M 8 Ανεξαρτητος 1:01:35 1:01:40
9 500 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 9 NS COACHING 1:01:56 1:01:59
10 376 ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 10 Αο Ερμης 1:02:49 1:02:51
11 148 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:33 1:03:35
12 552 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:43 1:03:46
13 315 ΚΥΠΡΗ ΟΛΓΑ F 1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΥΠΡΟΣ 1:03:52 1:03:54
14 33 RAJCZAK MACIEJ M 13 Polska 1:04:14 1:04:21
15 667 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 14 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 1:04:22 1:04:26
16 223 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 15 … 1:04:24 1:04:29
17 105 ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 ΣΔΥΠ 1:04:32 1:04:39
18 7 GENAKRITIS MARIOS M 17 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΥΠΡΟΣ 1:05:15 1:05:18
19 512 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ F 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:05:38 1:05:40
20 542 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:06:00 1:06:04
21 418 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:57 1:06:14
22 446 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 20 ΣΔΥΑ 1:06:23 1:06:27
23 509 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 21 ΣΑΦΑΝΣ 1:06:23 1:06:29
24 275 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 22 ΣΔΥΑ 1:06:45 1:07:43
25 402 ΜΠΑΡΔΙ ΈΛΣΟΝ M 23 Royal Crossfit 1:07:26 1:07:57
26 375 ΜΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 24 Fitway 1:07:55 1:08:00
27 98 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 25 Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:08:04 1:08:11
28 553 ΣΚΡΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:30 1:08:19
29 230 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 27 … 1:08:28 1:08:34
30 487 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 28 – 1:08:16 1:08:37
31 79 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:08:41 1:08:47
32 528 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 30 ΣΑΦΑΝΣ / Top Cycles / Τήνιοι Δρομείς 1:08:19 1:08:56
33 88 ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:05 1:09:09
34 54 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 32 ΕΥΚΛΗΣ 1:08:57 1:09:09
35 422 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 33 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:09:02 1:09:12
36 83 ΑΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Βόνιτσας 1:08:56 1:09:15
37 444 ΝΤΟΜΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 35 Poseidon’s Friends 1:09:24 1:09:31
38 155 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 36 ΣΑΦΑΝΣ 1:09:30 1:09:33
39 591 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 37 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:09:31 1:09:33
40 662 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:19 1:09:56
41 586 ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 39 ΣΔΥΠ 1:09:39 1:09:59
42 145 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 40 ΣΔΥΧ 1:09:50 1:10:07
43 595 ΤΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΣ M 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:52 1:10:09
44 202 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 42 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 1:09:36 1:10:10
45 252 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 43 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 1:09:36 1:10:11
46 102 ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 44 ΣΔΥΠ 1:10:03 1:10:11
47 526 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 45 – 1:09:58 1:10:15
48 557 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:06 1:10:16
49 300 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:19 1:10:28
50 390 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:09:36 1:10:40
51 189 ΔΡΆΚΟΣ ΝΊΚΟΣ M 49 Drakos run 1:10:53 1:11:04
52 171 ΔΗΜΗΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:59 1:11:05
53 81 ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:23 1:11:21
54 550 ΣΙΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:14 1:11:22
55 23 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ M 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:22 1:11:25
56 423 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 53 Toltec 1:11:39 1:11:43
57 596 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:54 1:11:44
58 309 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:39 1:11:47
59 384 ΜΟΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 56 ΕΛΙΚΟΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:36 1:12:08
60 13 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 57 1:12:17 1:12:38
61 193 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:34 1:12:46
62 700 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ M 1 1:12:01 1:13:04
63 496 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 59 Ανεξάρτητος 1:12:38 1:13:14
64 70 ΠΑΠΑΙΟΡΔΑΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 60 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:13:17 1:13:22
65 378 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 61 1:12:53 1:13:27
66 407 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M 62 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 1:13:29 1:13:47
67 242 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:42 1:13:50
68 183 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 64 Amorgos Running Team (ART) 1:13:12 1:13:51
69 604 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 65 Ο Ποντιος 1:13:28 1:14:04
70 490 ΠΑΣΒΑΝΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 66 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1:13:48 1:14:10
71 302 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 67 ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1:13:09 1:14:12
72 533 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 68 ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ 1:13:46 1:14:15
73 628 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΑΝ ΝΙΚΟΣ M 69 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:14:13 1:14:23
74 42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 70 – 1:13:44 1:14:24
75 650 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 71 – 1:13:10 1:14:24
76 614 ΤΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 72 Άνευ 1:14:14 1:14:27
77 19 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ M 73 1:14:25 1:14:30
78 18 ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΤΑΚΗΣ M 74 1:14:27 1:14:31
79 321 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 75 – 1:14:13 1:14:33
80 561 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ M 76 Ανεξάρτητος 1:13:58 1:14:44
81 594 ΤΟΥΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:14:41 1:14:58
82 99 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 77 – 1:14:20 1:15:06
83 436 ΝΑΟΥΜ ΒΙΚΥ F 5 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:14:49 1:15:10
84 41 TABATA KAYOKO F 6 Run Forever 1:14:38 1:15:18
85 498 ΠΕΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ M 78 Adidas Runners Athens 1:15:00 1:15:23
86 543 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:50 1:15:30
87 141 ΓΙΑΝΝΗΛΕΡ ΚΩΣΤΑΣ M 80 1:15:28 1:15:39
88 559 ΣΠΑΝΌΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ M 81 Κενο 1:15:37 1:15:42
89 431 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 82 Αθλος 1:15:02 1:15:53
90 475 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 83 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:15:07 1:15:54
91 659 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 84 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:15:07 1:15:54
92 665 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 85 Δρομεων Αθήνας 1:14:43 1:15:55
93 568 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 86 Παγωμένες πασχαλίτσες 1:15:43 1:15:57
94 326 ΛΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 87 Άνευ 1:15:43 1:15:57
95 297 ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 88 Ιδιώτης 1:14:53 1:16:03
96 348 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 89 Ανεξαρτητος 1:15:40 1:16:08
97 342 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 90 Ανεξάρτητος 1:16:08 1:16:13
98 664 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ M 91 πορφυρασ 1:16:16 1:16:33
99 385 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ M 92 – 1:15:51 1:16:35
100 110 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 93 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:36 1:16:40
101 167 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 94 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:54 1:16:57
102 638 ΦΛΕΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 95 Ανεξάρτητος 1:16:43 1:16:58
103 425 ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ M 96 BLADE RUNNERS 1:16:51 1:17:00
104 5 ΒΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 1:16:55 1:17:01
105 8 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F 7 1:16:55 1:17:02
106 379 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 98 Σ.Δ.Υ. Πειραιά 1:16:20 1:17:06
107 394 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:28 1:17:14
108 154 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ M 100 Κανένας 1:16:25 1:17:19
109 546 ΣΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 101 ελ.ας. 1:17:02 1:17:28
110 39 SOURIS HARIS M 102 Cosmote 1:16:43 1:17:51
111 347 ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 103 1:17:16 1:17:53
112 367 ΜΑΥΡΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 104 Royal Crossfit 1:17:22 1:17:53
113 627 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 105 Piano Plus Festival 1:17:01 1:17:58
114 234 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 106 – 1:17:54 1:18:05
115 115 ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:12 1:18:14
116 181 ΔΙΒΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:30 1:18:21
117 661 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 109 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:17:50 1:18:30
118 381 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 110 — 1:17:20 1:18:31
119 625 ΤΣΟΛΚΑ ΟΛΓΑ F 8 — 1:17:21 1:18:31
120 535 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M 111 – 1:18:18 1:18:37
121 235 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 112 – 1:18:28 1:18:41
122 316 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 9 – 1:18:28 1:18:42
123 344 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 113 Ατομικο 1:18:39 1:18:59
124 323 ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:43 1:19:03
125 126 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 115 Σύλλογος δρομέων υγείας Πειραιά 1:18:09 1:19:16
126 11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 116 1:18:56 1:19:20
127 689 689 N.N. 2 1:18:52 1:19:21
128 403 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 117 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 1:19:09 1:19:22
129 346 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΣ M 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:37 1:19:25
130 666 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 119 Δρομεων Αθήνας 1:18:14 1:19:27
131 359 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:57 1:19:27
132 22 MOZAS THEOFILOS M 121 —– 1:18:59 1:19:30
133 611 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 10 ADIDAS 1:18:46 1:19:38
134 538 ΣΑΡΜΑ ΕΥΑ F 11 Ανεξαρτητη 1:19:35 1:19:42
135 680 ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 122 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:19:24 1:19:50
136 352 ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 123 – 1:19:02 1:20:07
137 272 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 124 – 1:18:58 1:20:10
138 206 ΘΕΟΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 125 Χωρις Συλλογο 1:19:56 1:20:10
139 578 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 126 ΣΔΥΑ 1:20:11 1:20:22
140 651 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 127 — 1:19:41 1:20:22
141 337 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 128 eyklhs 1:20:11 1:20:22
142 630 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 129 ΕΥΚΛΗΣ 1:20:12 1:20:23
143 247 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:50 1:20:23
144 329 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 131 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:20:21 1:20:27
145 540 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 132 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά – ΣΔΥΠ 1:19:35 1:20:34
146 582 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 133 MOBY RUN 1:19:50 1:20:41
147 77 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 134 ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 1:19:36 1:20:42
148 122 ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 135 Λαγωνικά 1:19:42 1:20:42
149 503 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 136 Λαγωνικά 1:19:42 1:20:42
150 482 ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΤΟΡΑ F 12 VICTUS RUNNING TEAM 1:20:36 1:20:48
151 451 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΛΩΝ M 137 Ανεξαρτητος 1:19:57 1:20:56
152 358 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 138 «SAINT-PAUL» 1:20:27 1:21:10
153 683 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 139 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:20:43 1:21:12
154 212 ΚΑΓΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ F 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:07 1:21:12
155 14 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 140 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:20:50 1:21:13
156 179 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 141 1:20:41 1:21:15
157 288 ΚΟΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 14 L-CREW 1:20:47 1:21:15
158 672 ΠΑΠΑΜΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 142 MELEKOS HEALTH CLUB 1:21:02 1:21:31
159 161 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 143 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 1:21:15 1:21:36
160 566 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 144 Παγωμένες Πασχαλίτσες 1:21:23 1:21:37
161 558 ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 145 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:21:23 1:21:38
162 567 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 146 Παγωμένες Πασχαλίτσες 1:21:23 1:21:38
163 382 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ M 147 – 1:21:25 1:21:48
164 16 ΑΗΔΟΝΟΜΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ F 15 – 1:21:42 1:21:57
165 294 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:13 1:21:59
166 668 ΨΩΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 149 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:21:40 1:22:03
167 618 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 150 Rebalance Athens 1:21:20 1:22:04
168 631 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 151 ΣΑΦΑΝΣ 1:21:52 1:22:17
169 389 ΜΟΥΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 152 n/a 1:22:01 1:22:18
170 6 DIMOU IOANNIS M 153 κανένας 1:22:10 1:22:23
171 433 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 16 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:22:08 1:22:27
172 169 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M 154 Τηνιοι Δρομείς 1:21:34 1:22:35
173 253 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 155 ΣΔΥΠ 1:22:51 1:22:59
174 695 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:23:13 1:23:15
175 351 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 156 Ιδιωτης 1:22:12 1:23:17
176 101 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 17 Μωρή κότα 1:22:42 1:23:19
177 620 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 157 ΣΕΒΑΣ 1:22:43 1:23:19
178 229 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 158 Ιδιώτης 1:22:13 1:23:21
179 476 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 159 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:23:07 1:23:41
180 28 PANTELIS STATHIS M 160 PIRAEUS PLANNING 1:23:18 1:23:44
181 485 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 161 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1:22:41 1:23:51
182 32 RAJCZAK URSZULA F 18 Polska 1:23:44 1:23:57
183 353 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 162 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:07 1:23:57
184 91 ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 163 GVARD 1:23:44 1:23:59
185 350 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 164 Ανεξάρτητος 1:22:55 1:24:00
186 286 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 165 ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 1:23:32 1:24:05
187 45 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 166 – 1:23:26 1:24:06
188 144 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ F 19 – 1:23:28 1:24:09
189 450 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 167 – 1:23:27 1:24:09
190 465 ΠΑΝΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ F 20 ΣΑΦΑΝΣ 1:23:48 1:24:16
191 648 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ M 168 ΣΑΦΑΝΣ 1:23:50 1:24:19
192 534 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:52 1:24:19
193 332 ΛΕΒΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:23:56 1:24:39
194 211 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 170 Σδυ.πειραια 1:23:57 1:24:39
195 477 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 171 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:23:56 1:24:40
196 554 ΣΚΥΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 172 Adf the crew 1:23:30 1:24:40
197 439 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ M 173 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:14 1:24:40
198 338 ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 174 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:54 1:24:44
199 523 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 175 Ανευ συλλογου 1:24:41 1:24:48
200 66 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M 176 ΕΥΚΛΗΣ 1:24:40 1:24:51
201 363 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 177 Ιδιώτης 1:24:42 1:24:56
202 269 ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΒΕΝΙΑ F 22 ΟΧΙ 1:24:39 1:24:59
203 537 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΊΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ F 23 ΟΧΙ 1:24:40 1:24:59
204 539 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ M 178 1:24:11 1:25:13
205 516 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ M 179 Απολλων δυτικης αττικης 1:25:04 1:25:15
206 368 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 180 NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:24:42 1:25:17
207 295 ΚΟΥΓΙΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 181 Απολλων δυτικής Αττικής 1:25:14 1:25:20
208 555 ΣΟΡΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛ F 24 BLADE RUNNERS 1:25:13 1:25:21
209 518 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 25 NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:24:49 1:25:23
210 259 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 182 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:40 1:25:24
211 386 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 183 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:25:19 1:25:25
212 629 ΤΣΟΥΧΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 chiosrunning 1:25:22 1:25:30
213 388 ΜΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 184 Ατομική συμμετοχή 1:25:38 1:25:50
214 251 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 185 ΣΔΥΠ 1:25:45 1:25:57
215 113 ΒΟΓΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 186 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:51 1:26:02
216 560 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 187 herbalife 1:26:10 1:26:33
217 143 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 188 Αθλητικός σύλλογος αντισφαίρισης Θουκιδιδης 1:26:23 1:26:34
218 640 ΦΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 189 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:47 1:26:43
219 545 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 190 — 1:26:08 1:26:44
220 9 ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F 27 1:26:43 1:27:16
221 219 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 28 Opanathlon 1:27:22 1:27:26
222 371 ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 191 ΟΧΙ 1:26:58 1:27:29
223 262 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 192 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:27:16 1:27:32
224 454 ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ M 193 Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:26:27 1:27:32
225 89 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 194 ΣΔΥΠ 1:26:56 1:27:34
226 616 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 195 Γ.Ν.Ο ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1:27:24 1:27:49
227 204 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 196 ΣΑΦΑΝΣ 1:28:06 1:28:11
228 656 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 197 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:12 1:28:23
229 366 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 198 ΣΔΥΠ 1:27:15 1:28:29
230 128 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 199 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:00 1:28:31
231 606 ΤΣΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 200 Κρατς 1:28:07 1:28:43
232 460 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:48 1:28:43
233 396 ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 202 Κανενας 1:27:34 1:28:45
234 470 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΟΥΛΗ F 29 – 1:28:46 1:28:53
235 298 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 203 BMW HELLAS 1:28:25 1:29:01
236 438 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 204 Liverpool running 1:28:39 1:29:04
237 203 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 205 ΑΠΑΤΣΙ 1:28:36 1:29:06
238 437 ΝΙΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:36 1:29:06
239 260 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 SEBAS SALAMINAS 1:28:05 1:29:08
240 612 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 30 ADIDAS 1:29:17 1:29:20
241 92 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M 208 Σεδας Περαματος 1:28:44 1:29:25
242 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ M 31 1:28:37 1:29:42
243 362 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 209 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:40 1:29:50
244 581 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 210 MOBY RUN 1:29:10 1:30:00
245 225 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 211 Outdoor games running team 1:29:07 1:30:02
246 53 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 212 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:29 1:30:04
247 622 ΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 213 – 1:29:55 1:30:05
248 285 ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ M 214 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 1:29:57 1:30:10
249 15 ΣΟΥΒΕΡΜΕΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ F 32 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:29:47 1:30:11
250 17 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 215 1:29:48 1:30:11
251 356 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 216 Μόνος 1:29:42 1:30:24
252 641 ΦΡΑΓΚΟΥ ΞΑΝΘΗ F 33 Ατομική εγγραφή 1:30:18 1:30:27
253 140 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M 217 Ουδείς 1:29:23 1:30:29
254 370 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 218 G & M – Χρώμα… Ελληνικό! 1:29:50 1:30:30
255 190 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 219 1:29:49 1:30:34
256 291 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 220 PIRAEUS PLANNING 1:30:23 1:30:49
257 131 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ M 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:49 1:30:56
258 320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 34 SANTA RUNNING TEAM 1:30:18 1:31:01
259 399 ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 222 Ανεξάρτητος 1:30:48 1:31:22
260 306 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 223 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:30:54 1:31:22
261 151 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ F 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:39 1:31:23
262 118 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 224 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:40 1:31:24
263 20 MAROULAKOS KONSTANTINOS M 225 – 1:30:09 1:31:27
264 208 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ M 226 Ανεξάρτητος 1:30:23 1:31:33
265 117 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 227 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:30 1:31:42
266 274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ M 228 1:30:34 1:31:54
267 466 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 36 — 1:30:54 1:31:56
268 333 ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M 229 Ορειβάτης 1:31:52 1:31:59
269 138 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M 230 COSMOTE 1:31:16 1:32:14
270 283 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 231 Outdoor games running team 1:31:34 1:32:29
271 597 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 232 Σδυπ Πειραιά 1:31:59 1:32:30
272 36 SHPATA ALMA F 37 ΣΔΥΠ 1:31:58 1:32:49
273 499 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 233 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:08 1:32:49
274 40 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 234 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:32:44 1:33:24
275 238 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ M 235 ΣΔΥΠ 1:32:49 1:33:27
276 478 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 236 – 1:32:50 1:33:28
277 52 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΣ M 237 – 1:32:30 1:33:28
278 409 ΜΠΕΓΚΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M 238 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:26 1:34:11
279 414 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 239 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:33:16 1:34:17
280 327 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 38 MAD CATS 1:33:20 1:34:33
281 37 ΜΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 240 ΣΘΙΕ 1:34:28 1:34:44
282 400 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 241 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:34:22 1:35:19
283 301 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 39 Α. Σ. Α. Θ 1:35:23 1:35:33
284 273 ΚΙΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 242 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:10 1:35:47
285 276 ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 243 Outdoor games running team 1:35:09 1:36:04
286 150 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 244 Outdoor games running team 1:35:10 1:36:05
287 303 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ F 40 ανεξάρτητη 1:34:47 1:36:05
288 374 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 245 ανεξαρτητος 1:34:48 1:36:05
289 215 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ F 41 ΣΔΥΠ 1:35:18 1:36:09
290 240 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΦΩΤΗΣ M 246 Σκυλιά του δρόμου 1:35:14 1:36:12
291 461 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 42 Amorgos Running Team (ART) 1:35:51 1:36:29
292 434 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 43 DT 1:35:22 1:36:33
293 615 ΤΣΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 247 ΣΑΦΑΝΣ 1:36:10 1:36:35
294 216 ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΆΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M 248 ΣΔΥ Πειραιά 1:36:14 1:36:54
295 510 ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 249 ΣΔΥΘ 1:35:57 1:37:06
296 547 ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 250 ΚΑΝΕΝΑ 1:36:46 1:37:07
297 448 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 251 turtles running team 1:36:14 1:37:21
298 305 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 252 Σ.Θ.Ι.Ε. 1:37:02 1:37:35
299 440 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:46 1:37:43
300 213 ΚΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 253 – 1:37:39 1:37:50
301 293 ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 254 – 1:36:49 1:37:50
302 289 ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 255 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1:37:26 1:37:56
303 458 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΝΟΣ M 256 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1:37:27 1:37:56
304 675 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 257 ZAKCRET RUNNING TEAM 1:37:50 1:38:12
305 268 ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ F 258 1:38:13 1:38:23
306 254 ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ F 45 Σέβας Νάξου 1:37:56 1:38:33
307 472 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 259 THE HAPPY ART 1:37:38 1:38:53
308 634 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ F 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:32 1:38:53
309 237 ΚΑΡΑΚΟΛΕΒΑ ΤΙΝΑ F 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:33 1:38:53
310 633 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ F 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:46 1:39:04
311 191 ΕΝΩΤΙΆΔΗΣ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ M 260 ΣΔΥΠ 1:38:54 1:39:57
312 166 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 261 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:44 1:40:11
313 455 ΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 262 Ανεξάρτητος 1:39:43 1:40:17
314 428 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 263 οχι 1:39:19 1:40:20
315 663 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 264 πορφυρασ 1:40:22 1:40:40
316 176 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 49 Σεδας Περαματος 1:40:17 1:40:46
317 486 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 265 Σεδας Περαματος 1:40:18 1:40:47
318 87 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 266 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:46 1:40:50
319 531 ΣΑΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 267 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:00 1:41:04
320 489 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 268 σδυπ 1:39:52 1:41:07
321 501 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 269 σδυπ 1:39:52 1:41:08
322 492 ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ F 50 Outdoor games running team 1:40:14 1:41:08
323 194 ΖΑΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 270 Κανένας 1:40:19 1:41:10
324 623 ΤΣΙΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 271 ΑΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ 1:40:25 1:41:13
325 645 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 272 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:40:06 1:41:20
326 43 TOUNTAS NICKOLAOS M 273 non 1:40:19 1:41:20
327 635 ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΗΣ M 274 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:40:43 1:41:21
328 48 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 275 Ανεξαρτητος 1:40:22 1:41:22
329 47 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 276 Ανεξάρτητα 1:40:22 1:41:22
330 335 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΜΙΛΤΟΣ M 277 Κανενας 1:40:55 1:41:27
331 456 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ F 51 Ανεξάρτητη 1:41:36 1:41:40
332 549 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 278 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:39 1:41:58
333 536 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 279 DT 1:40:48 1:41:59
334 38 SOFOS STELIOS M 280 DRC ATHENS 1:41:19 1:42:06
335 182 ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 281 ΟΛΠ 1:41:39 1:42:12
336 562 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 282 . 1:41:57 1:42:19
337 504 ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 283 Kleopatra Pastries 1:41:30 1:42:30
338 1 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M 284 1:42:08 1:42:34
339 544 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 285 IKEA RUNNING TEAM 1:41:29 1:42:40
340 339 ΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 286 Κανενα 1:41:30 1:42:41
341 609 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:42:37 1:42:52
342 308 ΚΟΦΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 53 Πόρτο Ράφτη 1:42:30 1:43:08
343 265 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 287 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:57 1:43:14
344 244 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 288 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:02 1:43:17
345 24 NIKOLAKAKI MARIA F 54 Κανενας 1:42:30 1:43:23
346 178 ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 289 Όχι 1:42:40 1:43:25
347 50 ΤΣΑΚΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 290 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:43:12 1:43:35
348 3 ΚΟΥΖΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 55 1:42:56 1:43:37
349 473 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 56 Ανεξαρτητη 1:42:49 1:43:48
350 644 ΦΩΤΣΑΛΗ ΘΩΜΑΪΣ F 57 ΣΔ 1:42:39 1:43:48
351 319 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 291 a 1:43:29 1:44:13
352 587 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ M 292 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:03 1:44:31
353 123 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 293 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:44:02 1:45:06
354 236 ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 294 STEFMAR 1:45:11 1:45:26
355 21 MHΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 295 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:44:32 1:45:51
356 2 ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 296 1:46:17 1:46:24
357 331 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 297 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:23 1:46:25
358 76 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ F 58 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:46:25 1:47:23
359 467 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 298 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 1:47:02 1:47:33
360 687 ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 299 1:47:47 1:48:20
361 130 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 300 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:15 1:48:29
362 4 CHRISTOS ROUSOUNELOS M 301 Κανενας 1:47:36 1:48:30
363 698 ΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 4 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:47:47 1:48:39
364 222 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 302 – 1:47:47 1:48:54
365 480 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 59 – 1:49:06 1:49:39
366 139 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 60 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:48:58 1:49:41
367 572 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ M 303 – 1:49:31 1:49:51
368 502 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 304 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:48:58 1:50:00
369 59 ΑΛΗΦΡΑΓΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 305 Ανεξάρτητα 1:49:18 1:50:17
370 584 ΤΖΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 306 ανεξαρτητος 1:49:58 1:50:31
371 387 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 307 AVRA RUNNING TEAM 1:51:27 1:51:48
372 231 ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ ΦΑΙΔΡΑ F 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:50:59 1:51:52
373 590 ΤΖΙΤΖΙΒΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 308 ΣΑΦΑΝΣ 1:51:53 1:52:19
374 97 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 62 – 1:51:43 1:52:31
375 25 NIKOLAOU DIMITRIOS M 309 Cosmote 1:51:55 1:53:02
376 30 PEROUKIDIS KOLIAS M 310 trapezoynta 1:52:51 1:53:17
377 82 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 311 ΚΑΝΕΙΣ 1:52:50 1:53:17
378 261 ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΒΑΓΙΑ F 63 . 1:53:21 1:54:15
379 157 ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ ΘΩΜΑΪΣ F 64 MOBY RUN 1:53:52 1:54:38
380 65 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΛΩΡΑ F 65 Κανεις 1:53:52 1:54:38
381 427 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 312 MOBY RUN 1:53:51 1:54:39
382 637 ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ F 66 MOBY RUN 1:53:53 1:54:39
383 67 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 67 BETTER PEOPLE 1:55:09 1:55:18
384 411 ΜΠΕΛΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ F 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:55:37 1:56:34
385 184 ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 313 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:56:53 1:57:20
386 49 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 69 ΣΔΥΑ 1:57:47 1:57:50
387 417 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:57:18 1:58:11
388 600 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 314 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:06 1:58:37
389 64 ΑΜΠΤΕΛ ΓΙΩΡΓΟΣ M 315 Σδυπ 1:58:20 1:59:36
390 69 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 316 ΣΑΦΑΝΣ 2:01:08 2:01:56
391 464 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Μ 71 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 2:01:39 2:01:58
392 405 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 72 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ 2:02:00 2:02:09
393 29 PARISIS NIKOLAOS M 317 PIRAEUS PLANNING 2:01:47 2:02:12
394 227 ΚΑΝΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 318 Ιδιώτης 2:02:20 2:02:22
395 626 ΤΣΟΡΟΣ ΣΤΑΜΟΣ M 319 ΑΑΑ 2:02:30 2:03:23
396 56 ΑΙΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 73 ATOMIKO 2:03:55 2:04:02
397 264 ΑΙΒΑΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 320 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:46 2:04:03
398 10 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ M 321 2:04:21 2:04:37
399 75 ΑΠΕΡΓΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ M 322 Ιλισος 2:06:49 2:07:28
400 447 ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 323 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:07:27 2:07:49
401 372 ΜΕΡΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 324 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:02 2:12:16
402 31 PSARROS EPAMEINONDAS-DHMHTRIOS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
403 34 RAJCZAK KLAUDIA F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
404 35 SHPATA FATOS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
405 44 TSOTSOLOS SPIROS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
406 46 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
407 51 ΑΖΑΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
408 55 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
409 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
410 58 ΑΛΕΞΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
411 60 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
412 61 ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
413 62 ΑΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
414 63 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
415 68 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
416 71 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
417 72 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
418 73 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
419 74 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
420 78 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
421 80 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
422 84 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
423 85 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
424 86 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
425 90 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
426 93 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
427 94 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
428 95 ΒΑΡΤΣΑΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
429 96 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
430 100 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
431 103 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
432 104 ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
433 106 ΒΕΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
434 107 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
435 108 ΒΙΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
436 109 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
437 111 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
438 112 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
439 114 ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
440 116 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
441 119 ΓΑΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
442 120 ΓΕΝΑΚΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
443 121 ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
444 124 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
445 125 ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
446 127 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
447 129 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
448 132 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
449 133 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
450 134 ΓΕΩΡΝΤΑΜΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
451 135 ΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
452 137 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
453 142 ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
454 146 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
455 147 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΜΗΝΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
456 149 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
457 152 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
458 153 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
459 156 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
460 158 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
461 159 ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
462 160 ΔΑΓΛΑ ΜΑΤΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
463 162 ΔΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
464 163 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
465 164 ΔΕΜΑΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
466 165 ΔΕΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
467 168 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
468 170 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
469 172 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
470 173 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
471 174 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
472 175 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
473 177 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
474 180 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
475 185 ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
476 186 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
477 187 ΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
478 188 ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
479 192 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
480 195 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
481 196 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
482 197 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
483 198 ΖΙΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
484 199 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
485 200 ΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
486 201 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
487 205 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
488 207 ΙΣΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
489 209 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
490 210 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
491 214 ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
492 217 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
493 218 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
494 220 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
495 221 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
496 224 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
497 226 ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
498 228 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
499 232 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
500 233 ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
501 239 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
502 241 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
503 243 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
504 245 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
505 246 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
506 248 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
507 249 ΚΑΡΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
508 250 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
509 255 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
510 256 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
511 258 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
512 263 ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
513 266 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
514 267 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
515 270 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
516 271 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
517 277 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
518 278 ΚΛΩΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
519 279 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
520 280 ΚΟΛΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
521 281 ΚΟΝΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
522 282 ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
523 284 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
524 287 ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
525 290 ΚΟΣΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
526 292 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
527 296 ΚΟΥΔΟΥΝΆΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
528 299 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
529 304 ΚΟΥΡΗ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
530 307 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
531 310 ΚΡΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
532 311 ΚΡΟΚΙΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
533 312 ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
534 313 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
535 314 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
536 317 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
537 318 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
538 322 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
539 324 ΛΑΒΡΟΒΙΤΣ ΕΙΡΗΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
540 325 ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
541 328 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
542 330 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
543 334 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
544 336 ΛΕΚΑΚΗ- ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
545 340 ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
546 341 ΛΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
547 343 ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
548 345 ΛΙΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
549 349 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
550 354 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
551 355 ΜΑΚΡΉ ΕΛΕΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
552 357 ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
553 360 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
554 361 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
555 364 ΜΑΥΡΑΓΆΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
556 365 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
557 369 ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
558 373 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
559 377 ΜΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
560 380 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
561 383 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
562 391 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
563 392 ΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
564 393 ΜΟΥΧΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
565 395 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
566 397 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
567 398 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
568 401 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
569 404 ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
570 406 ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
571 408 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
572 410 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
573 412 ΜΠΕΡΤΖΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
574 413 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
575 415 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
576 416 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΝΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
577 419 ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
578 420 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
579 424 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
580 426 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
581 429 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
582 430 ΜΠΡΑΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
583 432 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
584 435 ΝΑΚΟΥΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
585 441 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
586 442 ΝΤΑΡΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
587 443 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
588 445 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
589 449 ΟΒΡΕΝΟΒΙΤΣ ΜΑΡΟΥΛΙΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
590 452 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
591 453 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
592 457 ΠΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
593 459 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
594 462 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
595 463 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
596 468 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
597 469 ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
598 471 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
599 474 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
600 479 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
601 481 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
602 483 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
603 484 ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
604 488 ΠΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
605 491 ΠΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
606 493 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
607 494 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
608 495 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
609 497 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
610 505 ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
611 506 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
612 507 ΠΛΑΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
613 508 ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
614 511 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
615 513 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
616 514 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
617 515 ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
618 517 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
619 520 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
620 521 ΡΕΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
621 522 ΡΕΣΜΠΙΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
622 524 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
623 525 ΡΙΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
624 527 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
625 529 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
626 530 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
627 532 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
628 541 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
629 548 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
630 551 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
631 556 ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
632 563 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
633 564 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
634 565 ΣΤΑΣΙΝΟY ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
635 569 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
636 570 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
637 571 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
638 573 ΣΤΕΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
639 574 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
640 575 ΣΧΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
641 576 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
642 577 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
643 579 ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
644 580 ΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
645 583 ΤΖΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
646 585 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
647 588 ΤΖΙΝΤΖΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
648 589 ΤΖΙΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
649 592 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
650 598 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
651 599 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
652 601 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
653 602 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
654 603 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
655 605 ΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
656 607 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
657 608 ΤΣΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
658 610 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
659 613 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
660 617 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
661 619 ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
662 621 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
663 624 ΤΣΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
664 632 ΦΕΛΕΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
665 636 ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
666 639 ΦΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
667 642 ΦΡΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
668 643 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
669 646 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
670 647 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
671 649 ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
672 652 ΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
673 654 ΧΟΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
674 655 ΧΟΛΑΝΤ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
675 657 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
676 658 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
677 660 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF

5ος Αγώνας Ιστορικής Μνήμης Νέας Σμύρνης – Αποτελέσματα

10 ΧΛΜ
Γενική Φύλου Ηλ.Κατ. Αρ.Συμ Επώνυμο Όνομα Ηλ. Κατ Έτος Φύλο 2,5Χλμ net 2,5Χλμ 5Χλμ net 5Χλμ 7,5Χλμ net 7,5Χλμ Καθαρός Χρόνος Ομάδα
1 1 1 1005 ΤΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1998 Α 0:08:00 0:08:00 0:16:11 0:16:11 0:24:03 0:24:03 0:32:09 0:32:09
2 2 1 1006 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M44 1975 Α 0:07:55 0:07:55 0:16:02 0:16:02 0:24:04 0:24:04 0:32:19 0:32:19 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α. Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
3 3 2 1003 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1998 Α 0:08:09 0:08:10 0:16:52 0:16:53 0:25:51 0:25:52 0:34:53 0:34:54 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
4 1 1 1004 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F34 1992 Γ 0:09:12 0:09:12 0:18:33 0:18:33 0:27:38 0:27:38 0:36:50 0:36:50
6 5 1 1261 ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M39 1982 Α 0:09:11 0:09:12 0:18:38 0:18:40 0:27:49 0:27:51 0:37:00 0:37:02 (S)MILES MAKERS
7 6 2 1427 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M39 1984 Α 0:09:10 0:09:13 0:18:31 0:18:34 0:27:48 0:27:50 0:37:25 0:37:27
8 2 1 1001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ F44 1977 Γ 0:09:36 0:09:36 0:19:45 0:19:45 0:29:22 0:29:22 0:39:20 0:39:20 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
9 7 2 1491 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1970 Α 0:09:30 0:09:31 0:19:40 0:19:42 0:29:21 0:29:22 0:39:19 0:39:20
10 8 3 1588 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1991 Α 0:09:09 0:09:12 0:19:09 0:19:12 0:29:10 0:29:13 0:39:42 0:39:46
11 9 4 1472 LITSKEVICH Alexander M34 1991 Α 0:09:11 0:09:13 0:19:31 0:19:32 0:29:49 0:29:51 0:39:48 0:39:50
12 10 5 1622 ΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1993 Α 0:09:17 0:09:20 0:19:27 0:19:29 0:29:32 0:29:34 0:39:59 0:40:01
13 11 6 1085 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M34 1986 Α 0:09:47 0:09:49 0:20:05 0:20:07 0:30:07 0:30:09 0:40:18 0:40:20
14 12 7 1207 ΔΑΦΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1989 Α 0:09:27 0:09:27 0:19:41 0:19:41 0:30:10 0:30:10 0:41:01 0:41:01 ADIDAS RUNNERS ATHENS
15 13 8 1440 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ M34 1986 Α 0:09:44 0:09:49 0:20:17 0:20:21 0:30:47 0:30:51 0:41:37 0:41:41 ADIDAS RUNNERS ATHENS
16 14 2 1148 ΛΑΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M44 1979 Α 0:09:35 0:09:38 0:20:24 0:20:27 0:31:09 0:31:11 0:41:47 0:41:50 ALL TERRAIN RUNNERS
17 15 3 1134 ΣΟΪΛΕΣ ΣΙΜΟΣ M39 1982 Α 0:10:20 0:10:35 0:20:46 0:21:01 0:31:19 0:31:34 0:41:57 0:42:12
18 16 3 1532 ΑΥΓΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M44 1978 Α 0:10:19 0:10:20 0:21:12 0:21:14 0:31:47 0:31:48 0:42:16 0:42:17 ΣΑΦΑΝΣ
19 17 4 1246 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M44 1977 Α 0:10:25 0:10:31 0:21:08 0:21:14 0:31:38 0:31:44 0:42:12 0:42:18 ORANGE MOUNTAIN TEAM
20 18 9 1384 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M34 1999 Α 0:08:53 0:08:53 0:20:00 0:20:00 0:31:09 0:31:09 0:42:31 0:42:31 Α.Γ.Σ. ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
21 19 10 1514 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M34 1988 Α 0:10:27 0:10:34 0:21:15 0:21:22 0:31:47 0:31:55 0:42:27 0:42:34 NOVASPORTS RUNNING TEAM
22 20 5 1007 ΣΤΟΥΜΠΑΣ ΘΑΝΟΣ M44 1977 Α 0:09:36 0:09:38 0:20:33 0:20:35 0:31:30 0:31:31 0:42:50 0:42:52
23 21 1 1059 ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2003 Α 0:10:23 0:10:23 0:21:22 0:21:22 0:32:19 0:32:19 0:42:53 0:42:53 Π.Α.Ο ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ
24 22 11 1468 BARDHI ELSON M34 1987 Α 0:11:06 0:11:09 0:22:13 0:22:15 0:32:42 0:32:45 0:43:00 0:43:03
25 23 12 1442 ΧΑΤΖΗΔΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M34 1988 Α 0:10:17 0:10:31 0:21:23 0:21:36 0:32:15 0:32:29 0:43:30 0:43:43
26 24 13 1179 ΚΑΛΟΕΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M34 1989 Α 0:09:53 0:09:55 0:20:43 0:20:45 0:31:47 0:31:49 0:43:49 0:43:51
27 25 14 1563 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1986 Α 0:10:43 0:10:47 0:21:50 0:21:55 0:32:59 0:33:04 0:44:07 0:44:12 ΣΑΦΑΝΣ
28 26 6 1571 ΠΟΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M44 1976 Α 0:10:42 0:10:47 0:21:50 0:21:55 0:32:59 0:33:04 0:44:07 0:44:12 ΣΑΦΑΝΣ
29 27 4 1665 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M39 1983 Α 0:10:52 0:10:53 0:22:05 0:22:07 0:33:07 0:33:08 0:44:29 0:44:31
30 28 5 1519 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M39 1984 Α 0:11:11 0:11:29 0:22:10 0:22:27 0:33:08 0:33:26 0:44:15 0:44:33 NOVASPORTS RUNNING TEAM
31 29 7 1546 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1977 Α 0:10:42 0:10:42 0:21:51 0:21:51 0:33:01 0:33:01 0:44:41 0:44:41 ΣΑΦΑΝΣ
32 30 6 1083 DIAMANTOPOULOS SOTIRIS M39 1984 Α 0:10:33 0:10:41 0:22:12 0:22:20 0:33:22 0:33:30 0:44:39 0:44:47 EXUS RUNNING TEAM
33 31 7 1093 ΡΕΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1981 Α 0:10:32 0:10:36 0:21:51 0:21:56 0:33:13 0:33:17 0:44:48 0:44:52
34 32 1 1419 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1969 Α 0:11:45 0:11:57 0:22:49 0:23:01 0:33:47 0:33:59 0:45:01 0:45:13
35 33 2 1279 ΓΚΑΛΣΤΙΑΝ ΑΡΤΟΥΡ M18 2002 Α 0:11:16 0:11:42 0:22:26 0:22:53 0:33:48 0:34:14 0:44:48 0:45:14 LEGACY FIGHT CLUB
36 34 15 1252 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1986 Α 0:10:41 0:10:44 0:22:01 0:22:03 0:33:17 0:33:20 0:45:13 0:45:15
37 35 1 1570 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M59 1961 Α 0:11:04 0:11:09 0:22:37 0:22:41 0:33:46 0:33:51 0:45:12 0:45:17 ΣΑΦΑΝΣ
38 36 2 1569 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΌΣ M54 1969 Α 0:10:55 0:11:00 0:22:36 0:22:42 0:33:47 0:33:53 0:45:23 0:45:29 ΣΑΦΑΝΣ
39 37 8 1280 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M44 1978 Α 0:11:16 0:11:42 0:22:27 0:22:52 0:33:49 0:34:14 0:45:11 0:45:37 LEGACY FIGHT CLUB
40 38 8 1330 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M39 1983 Α 0:10:19 0:10:21 0:21:58 0:22:00 0:33:27 0:33:29 0:45:36 0:45:39 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
41 39 1 1656 ΦΑΚΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M64 1958 Α 0:10:43 0:10:47 0:21:55 0:21:58 0:33:38 0:33:42 0:45:38 0:45:42
42 3 2 1074 ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F34 1988 Γ 0:11:05 0:11:08 0:22:51 0:22:54 0:34:12 0:34:15 0:45:53 0:45:56
43 40 9 1572 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M44 1977 Α 0:10:31 0:10:31 0:22:13 0:22:13 0:33:59 0:33:59 0:45:57 0:45:57 ΣΑΦΑΝΣ
44 41 3 1327 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M54 1965 Α 0:11:14 0:11:14 0:22:55 0:22:55 0:34:30 0:34:30 0:45:58 0:45:58 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
45 42 3 1321 ΠΗΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M49 1971 Α 0:11:14 0:11:14 0:22:55 0:22:55 0:34:30 0:34:30 0:45:59 0:45:59 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
46 43 16 1276 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M34 1989 Α 0:10:55 0:11:38 0:22:13 0:22:56 0:33:42 0:34:25 0:45:18 0:46:01 LEGACY FIGHT CLUB
47 44 4 1566 ΜΠΟΤΖΙΟΝΥ ΜΑΡΕΚ M54 1967 Α 0:11:32 0:11:34 0:22:58 0:23:00 0:34:16 0:34:18 0:46:00 0:46:01 ΣΑΦΑΝΣ
48 45 17 1220 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M34 1987 Α 0:11:23 0:11:32 0:22:58 0:23:08 0:34:25 0:34:34 0:46:03 0:46:12
49 46 10 1583 Ιωάννης Μαργαράς M44 1975 Α 0:11:09 0:11:21 0:22:43 0:22:56 0:34:24 0:34:36 0:46:01 0:46:13 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
50 47 11 1146 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M44 1978 Α 0:11:07 0:11:47 0:22:28 0:23:08 0:34:05 0:34:45 0:45:46 0:46:26
51 48 18 1493 ΝΟΜΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1993 Α 0:11:56 0:12:04 0:23:45 0:23:54 0:34:56 0:35:04 0:46:19 0:46:28
52 49 4 1332 Κατακουζηνός Κωστας M49 1971 Α 0:10:36 0:10:40 0:22:16 0:22:19 0:34:05 0:34:09 0:46:25 0:46:28 SANTA RUNNING TEAM
53 50 5 1666 ΞΕΝΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M54 1966 Α 0:11:22 0:11:47 0:22:55 0:23:20 0:34:46 0:35:10 0:46:36 0:47:00
54 4 1 1559 ΜΕΤΖΙΔΑΚΗ ΠΕΛΗ F39 1982 Γ 0:11:16 0:11:35 0:23:04 0:23:23 0:34:42 0:35:02 0:46:42 0:47:01 ΣΑΦΑΝΣ
55 51 19 1130 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M34 2000 Α 0:12:33 0:12:53 0:24:24 0:24:45 0:35:47 0:36:08 0:46:42 0:47:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56 52 20 1474 QORI ORALD M34 1996 Α 0:11:10 0:11:43 0:21:51 0:22:24 0:34:07 0:34:40 0:46:32 0:47:05
57 53 12 1647 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M44 1978 Α 0:11:49 0:11:57 0:23:37 0:23:45 0:35:12 0:35:20 0:47:03 0:47:11
58 54 21 1187 ΓΕΩΡΓΙΛΑΣ ΦΩΤΗΣ M34 1991 Α 0:11:39 0:11:50 0:23:44 0:23:54 0:35:17 0:35:27 0:47:07 0:47:18
59 55 22 1025 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M34 1986 Α 0:11:01 0:11:45 0:22:30 0:23:14 0:34:25 0:35:09 0:46:37 0:47:21
60 56 6 1636 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M54 1968 Α 0:11:14 0:11:30 0:23:17 0:23:33 0:34:58 0:35:13 0:47:08 0:47:24
61 57 23 1221 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1993 Α 0:11:26 0:11:41 0:23:10 0:23:24 0:35:18 0:35:33 0:47:10 0:47:24
62 58 13 1301 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:12:08 0:12:30 0:24:05 0:24:27 0:35:34 0:35:56 0:47:11 0:47:33 LEGACY FIGHT CLUB
63 59 14 1380 ΚΑΡΑΠΕΤΑΚΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M44 1975 Α 0:10:49 0:11:24 0:23:12 0:23:46 0:34:59 0:35:33 0:47:04 0:47:38
64 60 5 1206 ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M49 1973 Α 0:10:55 0:10:57 0:23:02 0:23:04 0:35:17 0:35:19 0:47:38 0:47:41
65 61 7 1406 ΝΟΥΤΖΙΕΝΤ ΜΙΧΑΛΗΣ M54 1969 Α 0:11:20 0:11:27 0:23:16 0:23:23 0:35:31 0:35:38 0:47:48 0:47:55 ΣΑΦΑΝΣ
66 62 8 1479 ΚΛΩΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M54 1965 Α 0:10:52 0:11:34 0:22:51 0:23:34 0:34:49 0:35:32 0:47:16 0:47:59
67 63 9 1428 ΠΑΛΑΝΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M39 1982 Α 0:11:42 0:12:19 0:24:08 0:24:45 0:35:44 0:36:22 0:47:29 0:48:06
68 64 2 1554 ΚΩΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M59 1964 Α 0:11:39 0:11:46 0:23:35 0:23:42 0:35:50 0:35:57 0:48:06 0:48:12 ΣΑΦΑΝΣ
69 65 15 1335 ΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M44 1976 Α 0:11:27 0:11:31 0:23:32 0:23:36 0:35:35 0:35:39 0:48:09 0:48:12 SANTA RUNNING TEAM
70 66 9 1163 ΣΤΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗς M54 1967 Α 0:11:20 0:11:39 0:23:28 0:23:47 0:35:41 0:35:59 0:48:03 0:48:21
71 67 16 1275 ΤΥΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M44 1975 Α 0:10:56 0:11:03 0:23:06 0:23:13 0:35:36 0:35:43 0:48:15 0:48:22 CROSS TRAINING CLUB
72 68 17 1544 ΖΕΡΒΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M44 1977 Α 0:11:21 0:11:29 0:23:40 0:23:47 0:36:14 0:36:22 0:48:20 0:48:28 ΣΑΦΑΝΣ
73 69 24 1231 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1989 Α 0:11:26 0:11:41 0:23:37 0:23:52 0:35:58 0:36:13 0:48:16 0:48:31
74 70 10 1031 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M54 1965 Α 0:11:47 0:11:56 0:23:57 0:24:06 0:36:07 0:36:17 0:48:25 0:48:34 ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ
75 71 25 1116 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1986 Α 0:12:25 0:13:01 0:24:13 0:24:48 0:36:05 0:36:41 0:48:05 0:48:41
76 72 6 1627 ΓΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1974 Α 0:11:51 0:11:53 0:24:00 0:24:03 0:36:22 0:36:25 0:48:39 0:48:42
77 73 10 1407 ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M39 1984 Α 0:11:19 0:11:45 0:23:20 0:23:47 0:35:49 0:36:15 0:48:19 0:48:46 LEGACY FIGHT CLUB
78 74 26 1201 ΜΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1985 Α 0:11:11 0:11:51 0:23:14 0:23:54 0:35:28 0:36:09 0:48:10 0:48:50
79 75 11 1437 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1981 Α 0:11:49 0:12:05 0:24:18 0:24:34 0:36:23 0:36:39 0:48:38 0:48:54
80 76 27 1610 KEEP ANTHONY M34 1989 Α 0:11:23 0:11:48 0:23:41 0:24:06 0:36:13 0:36:39 0:48:32 0:48:58
81 77 28 1601 ΠΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1986 Α 0:11:49 0:11:52 0:23:56 0:23:59 0:36:17 0:36:21 0:48:58 0:49:02 #IRUNFORTHOSEWHOCANT
82 78 29 1653 ΧΑΛΚΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1986 Α 0:11:34 0:11:39 0:23:48 0:23:54 0:36:09 0:36:15 0:48:56 0:49:02
83 5 3 1370 ΔΗΜΗΝΆΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F34 1990 Γ 0:11:38 0:11:39 0:24:15 0:24:16 0:36:23 0:36:24 0:49:10 0:49:11
84 79 30 1098 ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ M34 1987 Α 0:12:39 0:12:42 0:25:09 0:25:13 0:37:15 0:37:19 0:49:14 0:49:17 THE SPOT
85 80 31 1097 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΙΓΝΆΤΙΟΣ M34 1985 Α 0:12:38 0:12:42 0:25:09 0:25:12 0:37:14 0:37:18 0:49:14 0:49:17 THE SPOT
86 81 12 1094 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M39 1981 Α 0:11:55 0:12:29 0:24:37 0:25:10 0:36:34 0:37:08 0:48:48 0:49:22 MYATHLETE
87 82 1 1360 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M15 2005 Α 0:11:56 0:12:05 0:24:25 0:24:34 0:36:35 0:36:45 0:49:18 0:49:27 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
88 83 32 1046 FAKIRIS ALKIS M34 1987 Α 0:11:53 0:12:03 0:24:53 0:25:03 0:37:09 0:37:19 0:49:26 0:49:36 OUTDOOR-ACTIVITIES TEAM
89 84 7 1103 ΜΕΪΝΤΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M49 1973 Α 0:11:29 0:11:38 0:23:37 0:23:46 0:36:31 0:36:41 0:49:27 0:49:36
90 85 8 1166 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1974 Α 0:11:57 0:12:10 0:24:17 0:24:30 0:36:40 0:36:53 0:49:30 0:49:43
91 86 9 1538 ΓΟΥΡΓΟΥΛΕΤΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΤΑΣ M49 1970 Α 0:13:29 0:13:43 0:25:31 0:25:45 0:37:36 0:37:50 0:49:30 0:49:44 ΣΑΦΑΝΣ
92 87 10 1142 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1974 Α 0:12:17 0:12:54 0:24:55 0:25:32 0:37:07 0:37:44 0:49:07 0:49:44
93 88 18 1145 DALAMAGAS KOSTAS M44 1976 Α 0:12:06 0:12:17 0:24:33 0:24:44 0:37:02 0:37:12 0:49:34 0:49:45 ADONIS RUNNING TEAM
94 89 19 1584 ΠΑΠΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:12:51 0:13:12 0:25:06 0:25:27 0:37:06 0:37:27 0:49:27 0:49:48
95 90 11 1051 ΚΑΣΙΡΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M49 1974 Α 0:11:43 0:11:48 0:24:12 0:24:17 0:36:55 0:37:00 0:49:48 0:49:52
96 91 20 1018 ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΑΚΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ M44 1976 Α 0:11:22 0:11:27 0:23:53 0:23:59 0:36:34 0:36:40 0:49:50 0:49:55
97 92 21 1390 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1979 Α 0:11:39 0:12:03 0:24:00 0:24:24 0:36:34 0:36:59 0:49:32 0:49:56
98 93 33 1304 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1989 Α 0:12:19 0:12:24 0:24:59 0:25:03 0:37:24 0:37:29 0:49:54 0:49:58 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
99 94 2 1533 ΒΑΡΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M64 1957 Α 0:11:46 0:12:05 0:24:30 0:24:49 0:36:53 0:37:12 0:49:40 0:49:59 ΣΑΦΑΝΣ
100 6 1 1322 ΡΑΠΤΗ ΜΙΝΑ F54 1965 Γ 0:12:18 0:12:24 0:24:58 0:25:04 0:37:23 0:37:29 0:49:54 0:50:00 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
101 95 34 1462 ΚΕΛΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1993 Α 0:12:48 0:13:15 0:25:37 0:26:04 0:37:33 0:38:00 0:49:37 0:50:05
102 96 22 1595 ΔΡΟΣΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M44 1978 Α 0:13:07 0:13:35 0:25:40 0:26:08 0:37:34 0:38:02 0:49:40 0:50:08
103 97 35 1055 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1985 Α 0:12:03 0:12:10 0:24:24 0:24:31 0:37:04 0:37:11 0:50:06 0:50:13
104 98 23 1198 ΖΥΓΟΥΜΗΣ ΘΕΜΗΣ M44 1976 Α 0:12:01 0:12:08 0:24:52 0:24:59 0:37:18 0:37:25 0:50:07 0:50:15
105 99 36 1008 ΠΙΤΣΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M34 1997 Α 0:11:03 0:11:08 0:23:23 0:23:27 0:36:09 0:36:13 0:50:15 0:50:20
106 100 12 1392 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M49 1971 Α 0:12:06 0:12:17 0:24:42 0:24:52 0:37:21 0:37:31 0:50:19 0:50:29
107 101 37 1123 ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1989 Α 0:11:22 0:11:53 0:23:53 0:24:24 0:37:00 0:37:32 0:50:01 0:50:32
108 102 24 1208 ΤΣΕΓΚΛΑΖ ΝΤΑΝΙΕΛ M44 1977 Α 0:11:43 0:12:20 0:24:09 0:24:46 0:36:30 0:37:07 0:50:03 0:50:40
109 103 13 1258 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M39 1982 Α 0:12:43 0:13:05 0:25:15 0:25:36 0:37:46 0:38:07 0:50:21 0:50:43 (S)MILES MAKERS
110 104 11 1567 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1967 Α 0:12:48 0:13:06 0:25:18 0:25:36 0:37:49 0:38:07 0:50:26 0:50:44 ΣΑΦΑΝΣ
111 7 2 1281 ΓΡΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F39 1980 Γ 0:12:27 0:12:54 0:24:44 0:25:10 0:37:18 0:37:44 0:50:26 0:50:52 LEGACY FIGHT CLUB
112 105 3 1416 ΑΜΠΝΤ ΕΛ ΜΟΑΤΙ ΣΕΡΙΦ M18 2003 Α 0:11:21 0:11:57 0:23:05 0:23:41 0:36:50 0:37:26 0:50:17 0:50:53
113 106 13 1075 ΖΟΡΜΠΑΣ ΖΩΗΣ M49 1973 Α 0:12:59 0:13:11 0:25:41 0:25:54 0:38:05 0:38:17 0:50:41 0:50:54
114 107 3 1182 ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M64 1957 Α 0:12:59 0:13:11 0:25:41 0:25:54 0:38:05 0:38:17 0:50:41 0:50:54
115 108 14 1378 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1983 Α 0:11:39 0:11:47 0:24:05 0:24:13 0:37:31 0:37:38 0:50:50 0:50:57 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
116 109 25 1137 ΜΠΑΡΚΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M44 1978 Α 0:10:56 0:10:58 0:23:38 0:23:40 0:36:53 0:36:55 0:50:56 0:50:58
117 110 26 1592 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ M44 1975 Α 0:12:01 0:12:23 0:24:46 0:25:08 0:37:40 0:38:02 0:50:38 0:50:59 ΣΑΦΑΝΣ
118 111 14 1604 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1974 Α 0:11:43 0:11:48 0:24:28 0:24:33 0:37:15 0:37:19 0:51:01 0:51:05
119 112 15 1066 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M39 1981 Α 0:11:57 0:12:20 0:24:38 0:25:01 0:37:23 0:37:45 0:50:47 0:51:09
120 113 38 1295 ΣΙΟΥΡΟΥΠΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1997 Α 0:12:33 0:12:41 0:25:55 0:26:03 0:39:04 0:39:12 0:51:02 0:51:10 LEGACY FIGHT CLUB
121 114 16 1512 ΣΤΑΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ M39 1980 Α 0:12:27 0:12:55 0:24:58 0:25:26 0:37:50 0:38:18 0:50:45 0:51:13 LEGACY FIGHT CLUB
122 115 39 1464 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M34 1992 Α 0:13:08 0:13:46 0:25:28 0:26:07 0:38:10 0:38:48 0:50:36 0:51:14
123 8 2 1164 ΦΕΝΤΙΣΙΝ ΛΙΛΙΑ F44 1979 Γ 0:12:27 0:12:46 0:25:38 0:25:57 0:38:03 0:38:21 0:50:57 0:51:16
124 116 1 1191 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M69 1952 Α 0:12:55 0:13:22 0:25:45 0:26:12 0:38:18 0:38:45 0:50:52 0:51:19
125 117 27 1259 ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1976 Α 0:13:04 0:13:27 0:25:50 0:26:14 0:38:35 0:38:58 0:51:04 0:51:27 (S)MILES MAKERS
126 9 4 1495 RODRIGUEZ MATILDA F34 1987 Γ 0:12:17 0:12:29 0:25:14 0:25:26 0:37:56 0:38:09 0:51:16 0:51:28
127 118 4 1292 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18 2003 Α 0:11:23 0:11:51 0:24:17 0:24:45 0:37:38 0:38:06 0:51:09 0:51:36 LEGACY FIGHT CLUB
128 119 28 1039 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:12:27 0:12:37 0:25:39 0:25:48 0:38:55 0:39:05 0:51:36 0:51:45 ADIDAS RUNNERS ATHENS
129 120 29 1323 ΣΙΜΟΝΟΒΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M44 1977 Α 0:12:21 0:12:24 0:25:20 0:25:22 0:38:32 0:38:35 0:51:46 0:51:48 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
130 121 17 1306 ΒΑΖΑΙΟΣ ΜΑΝΟΣ M39 1981 Α 0:12:18 0:12:24 0:25:17 0:25:22 0:38:29 0:38:35 0:51:43 0:51:48 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
131 122 15 1169 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1970 Α 0:11:28 0:12:09 0:24:19 0:25:00 0:37:43 0:38:24 0:51:08 0:51:49
132 123 30 1418 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1977 Α 0:12:29 0:12:58 0:25:32 0:26:01 0:38:26 0:38:55 0:51:22 0:51:51
133 124 31 1112 ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M44 1978 Α 0:12:58 0:13:10 0:26:07 0:26:19 0:38:55 0:39:07 0:51:43 0:51:55
134 125 18 1461 ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ M39 1981 Α 0:12:25 0:12:50 0:25:30 0:25:54 0:38:16 0:38:40 0:51:33 0:51:57
135 126 19 1227 ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1983 Α 0:12:53 0:13:09 0:26:07 0:26:23 0:38:51 0:39:07 0:51:43 0:51:59
136 127 20 1228 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ M39 1982 Α 0:12:15 0:12:52 0:25:14 0:25:50 0:38:08 0:38:45 0:51:27 0:52:03
137 128 16 1441 ΔΕΜΑΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M49 1973 Α 0:13:34 0:13:53 0:26:35 0:26:54 0:39:31 0:39:50 0:51:48 0:52:07
138 129 12 1253 ΑΡΑΜΠΙΑΝ ΓΚΑΡΜΠΙΣ M54 1968 Α 0:11:56 0:12:09 0:25:10 0:25:23 0:38:19 0:38:32 0:51:54 0:52:07
139 130 13 1262 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M54 1967 Α 0:13:02 0:13:24 0:25:51 0:26:12 0:38:46 0:39:08 0:51:48 0:52:10 (S)MILES MAKERS
140 10 3 1263 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F44 1975 Γ 0:13:02 0:13:24 0:25:50 0:26:12 0:38:46 0:39:08 0:51:48 0:52:10 (S)MILES MAKERS
141 131 40 1331 Γεωργούλιας Νίκος M34 1986 Α 0:12:42 0:13:25 0:25:42 0:26:24 0:38:31 0:39:13 0:51:30 0:52:13 SANTA RUNNING TEAM
142 132 4 1216 ΚΟΝΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M64 1958 Α 0:12:22 0:13:04 0:25:35 0:26:17 0:38:39 0:39:22 0:51:37 0:52:19
143 133 41 1247 ΜΑΝΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1989 Α 0:13:13 0:13:48 0:26:16 0:26:51 0:38:53 0:39:29 0:51:50 0:52:25
144 134 14 1535 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M54 1967 Α 0:13:00 0:13:00 0:26:19 0:26:19 0:39:36 0:39:36 0:52:26 0:52:26 ΣΑΦΑΝΣ
145 135 17 1318 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1970 Α 0:13:10 0:13:44 0:26:21 0:26:55 0:39:10 0:39:44 0:51:52 0:52:26 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
146 11 3 1564 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F39 1982 Γ 0:12:29 0:12:33 0:25:36 0:25:40 0:38:41 0:38:45 0:52:24 0:52:28 ΣΑΦΑΝΣ
147 136 21 1029 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M39 1983 Α 0:12:29 0:13:06 0:25:29 0:26:07 0:38:26 0:39:04 0:51:51 0:52:28 ΜΟΤΟR OIL HELLAS RUNNING TEAM
148 137 22 1412 ΒΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:12:11 0:12:20 0:25:35 0:25:43 0:38:56 0:39:04 0:52:20 0:52:29
149 138 42 1477 ΧΕΡΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M34 1990 Α 0:12:20 0:12:20 0:25:37 0:25:37 0:39:00 0:39:00 0:52:29 0:52:29 ΣΔΥ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
150 139 18 1486 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M49 1974 Α 0:13:49 0:14:25 0:26:56 0:27:32 0:39:43 0:40:19 0:51:55 0:52:31
151 12 1 1040 MOLT KORNELIA F49 1973 Γ 0:12:28 0:12:36 0:25:41 0:25:49 0:38:59 0:39:07 0:52:24 0:52:32 ADIDAS RUNNERS ATHENS
152 140 32 1430 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M44 1979 Α 0:13:13 0:13:36 0:26:30 0:26:53 0:39:26 0:39:49 0:52:11 0:52:34
153 141 23 1203 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M39 1981 Α 0:12:06 0:12:33 0:25:14 0:25:42 0:38:20 0:38:47 0:52:09 0:52:37
154 142 24 1091 ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1982 Α 0:13:02 0:13:16 0:26:25 0:26:40 0:39:23 0:39:37 0:52:26 0:52:40
155 143 43 1485 ΠΑΣΒΑΝΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1995 Α 0:14:00 0:14:30 0:27:33 0:28:03 0:40:11 0:40:41 0:52:18 0:52:48
156 144 44 1058 ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M34 1986 Α 0:13:25 0:13:33 0:26:43 0:26:52 0:40:00 0:40:08 0:52:40 0:52:48
157 145 33 1270 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M44 1976 Α 0:12:28 0:12:43 0:26:13 0:26:28 0:39:32 0:39:48 0:52:45 0:53:01 CROSS TRAINING CLUB
158 146 19 1089 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1972 Α 0:13:04 0:13:16 0:26:29 0:26:40 0:39:39 0:39:50 0:52:53 0:53:04
159 147 25 1414 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1980 Α 0:13:01 0:13:21 0:25:53 0:26:13 0:38:46 0:39:06 0:52:45 0:53:05
160 148 26 1274 ΣΕΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1984 Α 0:12:27 0:12:43 0:26:12 0:26:28 0:39:38 0:39:54 0:52:52 0:53:08 CROSS TRAINING CLUB
161 149 27 1526 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1980 Α 0:12:19 0:12:19 0:25:28 0:25:28 0:39:01 0:39:01 0:53:09 0:53:09 NOVASPORTS RUNNING TEAM
162 13 4 1366 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F44 1978 Γ 0:12:05 0:12:15 0:25:51 0:26:01 0:39:22 0:39:31 0:53:01 0:53:10 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
163 150 28 1081 ΝΙΚΗΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M39 1981 Α 0:13:09 0:13:24 0:26:50 0:27:05 0:40:10 0:40:25 0:52:59 0:53:14
164 151 5 1349 ΛΑΖΑΡΙΑΝ ΗΛΙΑΣ M18 2001 Α 0:13:19 0:14:05 0:26:52 0:27:38 0:39:46 0:40:32 0:52:33 0:53:19 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
165 152 45 1458 ΒΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1999 Α 0:13:10 0:13:19 0:26:41 0:26:50 0:40:15 0:40:24 0:53:11 0:53:20
166 153 34 1034 MANOLAKIS NIKOLAOS M44 1975 Α 0:11:53 0:11:59 0:25:23 0:25:30 0:39:01 0:39:08 0:53:15 0:53:22
167 154 46 1249 ΜΑΖΓΑΛΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1989 Α 0:13:19 0:13:59 0:26:05 0:26:45 0:39:07 0:39:47 0:52:42 0:53:23
168 155 20 1309 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M49 1974 Α 0:13:07 0:13:14 0:26:51 0:26:58 0:40:28 0:40:35 0:53:22 0:53:29 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
169 156 3 1355 HATHAWAY SCOTT M59 1964 Α 0:12:36 0:12:38 0:25:59 0:26:01 0:39:35 0:39:37 0:53:31 0:53:33 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
170 157 21 1347 ΑΒΑΚΙΑΝ ΚΑΡΟΛΟΣ M49 1973 Α 0:13:00 0:13:20 0:26:01 0:26:21 0:39:38 0:39:58 0:53:14 0:53:35 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
171 158 29 1626 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:12:59 0:13:16 0:26:19 0:26:36 0:39:45 0:40:02 0:53:22 0:53:39 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM
172 159 35 1032 ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1979 Α 0:12:49 0:13:25 0:26:21 0:26:56 0:39:27 0:40:02 0:53:04 0:53:39
173 14 2 1153 ΦΩΚΆ ΕΥΑΝΘΊΑ F54 1965 Γ 0:13:10 0:13:44 0:26:23 0:26:57 0:39:30 0:40:05 0:53:08 0:53:42 ΣΑΦΑΝΣ
174 160 36 1340 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ M44 1978 Α 0:12:38 0:12:51 0:26:09 0:26:22 0:39:46 0:39:59 0:53:38 0:53:52 TNT RUNNING TEAM
175 161 30 1339 ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1981 Α 0:12:33 0:12:47 0:26:03 0:26:18 0:39:44 0:39:59 0:53:37 0:53:52 TNT RUNNING TEAM
176 15 4 1415 EVANGELOU DIANA F39 1980 Γ 0:13:01 0:13:10 0:26:32 0:26:41 0:39:56 0:40:05 0:53:44 0:53:53
177 162 37 1401 DELALIS ANASTASIOS M44 1979 Α 0:13:16 0:13:43 0:26:31 0:26:58 0:39:46 0:40:14 0:53:30 0:53:57
178 163 5 1052 ΔΑΚΟΥΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M64 1958 Α 0:12:51 0:13:05 0:26:16 0:26:30 0:39:55 0:40:09 0:53:47 0:54:00
179 164 6 1115 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M64 1955 Α 0:12:51 0:13:05 0:26:17 0:26:30 0:39:56 0:40:09 0:53:47 0:54:01 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΦΛΟΙΣΒΟΥ
180 165 4 1132 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M59 1962 Α 0:12:58 0:13:10 0:26:30 0:26:42 0:39:54 0:40:07 0:53:52 0:54:05 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
181 166 47 1063 ΚΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΟΣ M34 1990 Α 0:13:35 0:14:07 0:27:05 0:27:37 0:40:25 0:40:56 0:53:35 0:54:06
182 16 2 1634 ZILMA RODRIGUES F49 1973 Γ 0:13:30 0:13:32 0:27:13 0:27:15 0:40:40 0:40:42 0:54:14 0:54:16
183 17 1 1399 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ F59 1962 Γ 0:13:37 0:14:02 0:27:17 0:27:42 0:40:22 0:40:48 0:53:52 0:54:18 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙΑΡΗΟΛΙΔΑΣ
184 167 48 1510 ΚΑΠΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1986 Α 0:12:26 0:12:54 0:25:31 0:25:59 0:39:10 0:39:38 0:53:51 0:54:19 LEGACY FIGHT CLUB
185 168 22 1047 LAKTARIDIS KONSTANTINOS M49 1971 Α 0:13:27 0:14:06 0:26:50 0:27:29 0:40:08 0:40:47 0:53:40 0:54:19
186 169 49 1042 ΜΑΥΡΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M34 1986 Α 0:13:01 0:13:42 0:26:37 0:27:18 0:40:29 0:41:09 0:53:40 0:54:21 ROYAL CROSSFIT
187 170 6 1152 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M18 2001 Α 0:13:31 0:13:40 0:27:20 0:27:28 0:40:57 0:41:06 0:54:16 0:54:24
188 171 23 1606 ΚΟΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1970 Α 0:12:53 0:12:55 0:26:55 0:26:57 0:40:27 0:40:29 0:54:25 0:54:27
189 172 50 1463 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M34 1989 Α 0:12:49 0:13:15 0:26:07 0:26:34 0:39:49 0:40:15 0:54:04 0:54:30
190 173 38 1423 ΦΑΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1977 Α 0:13:27 0:14:07 0:26:39 0:27:19 0:40:11 0:40:51 0:53:52 0:54:32
191 174 39 1471 VASILE VALENTIN M44 1975 Α 0:12:34 0:13:09 0:26:05 0:26:40 0:39:58 0:40:33 0:54:01 0:54:36
192 175 40 1333 Μακρής Γιάννης M44 1976 Α 0:13:12 0:13:17 0:26:56 0:27:01 0:40:42 0:40:47 0:54:36 0:54:41 SANTA RUNNING TEAM
193 176 31 1417 ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΠΑΝΟΣ M39 1981 Α 0:13:42 0:14:13 0:26:59 0:27:30 0:40:34 0:41:05 0:54:11 0:54:42
194 177 51 1109 LAGOS SPYRIDON M34 1986 Α 0:12:57 0:13:17 0:25:58 0:26:18 0:39:40 0:40:00 0:54:24 0:54:44
195 178 24 1338 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1972 Α 0:12:34 0:12:47 0:26:09 0:26:22 0:40:06 0:40:19 0:54:31 0:54:45 TNT RUNNING TEAM
196 179 25 1200 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M49 1973 Α 0:13:54 0:14:37 0:27:39 0:28:21 0:40:21 0:41:04 0:54:03 0:54:45 POROMENOI CLUB
197 180 52 1024 ΠΑΝΙΟΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1985 Α 0:13:06 0:13:49 0:26:44 0:27:27 0:40:26 0:41:10 0:54:08 0:54:52
198 181 53 1623 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1990 Α 0:13:35 0:14:07 0:27:05 0:27:37 0:40:25 0:40:57 0:54:21 0:54:53
199 182 54 1638 ΓΚΟΥΒΑΣ ΦΟΙΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1991 Α 0:14:34 0:15:02 0:28:09 0:28:37 0:41:29 0:41:57 0:54:27 0:54:55
200 183 32 1612 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΗΛΙΟΣ M39 1980 Α 0:12:20 0:12:29 0:26:11 0:26:21 0:40:08 0:40:18 0:54:45 0:54:55
201 184 33 1449 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M39 1983 Α 0:12:24 0:12:49 0:26:31 0:26:56 0:40:41 0:41:06 0:54:30 0:54:55
202 185 55 1057 ΚΑΪΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1991 Α 0:13:16 0:13:33 0:27:03 0:27:20 0:40:27 0:40:44 0:54:39 0:54:57
203 186 56 1540 ΔΑΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1991 Α 0:13:16 0:13:34 0:27:02 0:27:20 0:40:27 0:40:44 0:54:40 0:54:57 ΣΑΦΑΝΣ
204 187 34 1147 ΝΤΑΦΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1983 Α 0:12:45 0:12:56 0:26:47 0:26:57 0:40:35 0:40:45 0:54:53 0:55:03
205 188 57 1662 NOWLAND JOSEPH M34 1990 Α 0:14:18 0:14:35 0:28:06 0:28:23 0:41:36 0:41:53 0:54:47 0:55:04
206 189 58 1121 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M34 1989 Α 0:12:09 0:12:16 0:26:37 0:26:45 0:41:12 0:41:20 0:54:59 0:55:06
207 190 59 1443 ΚΑΡΝΌΥΣΚΌΣ ΙΑΣΏΝ M34 1998 Α 0:14:24 0:14:43 0:28:16 0:28:36 0:41:43 0:42:02 0:54:49 0:55:09
208 191 60 1457 ΤΆΛΛΑΡΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M34 1998 Α 0:14:24 0:14:43 0:28:16 0:28:36 0:41:43 0:42:02 0:54:50 0:55:09
209 192 7 1475 NIKAS ANASTASIOS M64 1959 Α 0:13:22 0:13:45 0:26:51 0:27:14 0:40:38 0:41:01 0:54:49 0:55:13
210 193 41 1481 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1979 Α 0:12:12 0:13:12 0:26:24 0:27:23 0:40:05 0:41:04 0:54:17 0:55:16
211 194 35 1144 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1981 Α 0:12:42 0:12:54 0:26:25 0:26:37 0:40:34 0:40:45 0:55:08 0:55:19
212 195 36 1143 ΤΡΟΥΜΠΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1981 Α 0:12:42 0:12:54 0:26:25 0:26:37 0:40:34 0:40:45 0:55:08 0:55:19
213 18 5 1117 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΙΩ F34 1993 Γ 0:13:34 0:14:00 0:27:30 0:27:56 0:41:18 0:41:44 0:54:54 0:55:20
214 196 26 1100 ΛΕΠΙΔΑΣ ΝΙΚΟΣ M49 1970 Α 0:13:36 0:13:45 0:27:14 0:27:23 0:41:11 0:41:20 0:55:11 0:55:20
215 19 6 1317 ΜΠΟΝΗ ΜΑΡΙΡΟΖΑ F34 1986 Γ 0:13:49 0:13:56 0:27:40 0:27:47 0:41:26 0:41:33 0:55:15 0:55:21 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
216 197 37 1459 ΜΑΙΣΜΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1984 Α 0:12:47 0:12:47 0:26:45 0:26:45 0:40:48 0:40:48 0:55:22 0:55:22
217 198 42 1365 ΣΑΡΡΗΣ ΜΑΝΟΣ M44 1977 Α 0:13:37 0:13:49 0:27:15 0:27:27 0:41:09 0:41:22 0:55:10 0:55:23 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
218 199 43 1266 ΚΡΟΚΙΔΑΣ ΚΟΣΜΑΣ M44 1979 Α 0:13:15 0:13:46 0:26:59 0:27:30 0:40:52 0:41:23 0:54:52 0:55:23 CROSS TRAINING CLUB
219 20 3 1311 ΚΕΚΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F54 1965 Γ 0:13:49 0:13:56 0:27:41 0:27:48 0:41:26 0:41:33 0:55:17 0:55:23 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
220 200 44 1189 ΦΙΤΣΙΑΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1978 Α 0:13:53 0:14:36 0:27:26 0:28:09 0:41:05 0:41:48 0:54:42 0:55:25
221 201 27 1450 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1970 Α 0:12:57 0:13:03 0:26:55 0:27:01 0:40:41 0:40:48 0:55:19 0:55:26 DSA
222 202 28 1162 ΚΟΥΓΙΟΎΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M49 1974 Α 0:13:11 0:13:14 0:27:20 0:27:24 0:41:17 0:41:20 0:55:24 0:55:27
223 203 5 1539 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M59 1963 Α 0:13:00 0:13:03 0:27:08 0:27:11 0:40:59 0:41:02 0:55:33 0:55:36 ΣΑΦΑΝΣ
224 204 29 1168 ΜΠΕΡΤΖΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M49 1974 Α 0:12:43 0:13:24 0:26:40 0:27:21 0:40:31 0:41:12 0:54:59 0:55:39
225 205 45 1215 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1977 Α 0:13:42 0:13:49 0:28:14 0:28:21 0:42:03 0:42:10 0:55:39 0:55:46
226 206 38 1545 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M39 1981 Α 0:12:40 0:12:47 0:27:05 0:27:11 0:41:11 0:41:17 0:55:39 0:55:46 ΣΑΦΑΝΣ
227 207 61 1254 ΛΑΠΑΡΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M34 1991 Α 0:12:41 0:12:58 0:27:27 0:27:45 0:42:03 0:42:20 0:55:29 0:55:46
228 208 39 1101 ΣΦΟΎΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M39 1982 Α 0:12:51 0:12:59 0:26:55 0:27:04 0:41:14 0:41:22 0:55:40 0:55:49
229 209 62 1342 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1990 Α 0:12:36 0:12:50 0:26:23 0:26:37 0:40:26 0:40:40 0:55:36 0:55:50 TNT RUNNING TEAM
230 210 40 1273 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1982 Α 0:13:19 0:13:43 0:27:00 0:27:24 0:41:06 0:41:30 0:55:27 0:55:51 CROSS TRAINING CLUB
231 211 15 1359 ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1967 Α 0:13:00 0:13:22 0:26:42 0:27:04 0:40:55 0:41:16 0:55:31 0:55:52 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
232 212 16 1150 ΤΖΙΓΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M54 1969 Α 0:13:16 0:13:26 0:27:35 0:27:45 0:41:22 0:41:32 0:55:43 0:55:53
233 213 41 1373 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1982 Α 0:14:19 0:14:27 0:28:42 0:28:49 0:42:21 0:42:28 0:55:49 0:55:56
234 214 17 1124 ΠΑΝΟΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1967 Α 0:13:31 0:13:59 0:27:31 0:27:59 0:41:32 0:42:00 0:55:29 0:55:57
235 21 2 1305 ΑΤΖΑΜΗ ΝΤΙΝΑ F59 1962 Γ 0:12:54 0:13:01 0:26:56 0:27:03 0:41:17 0:41:24 0:55:51 0:55:58 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
236 215 42 1114 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1980 Α 0:13:16 0:13:58 0:27:09 0:27:51 0:41:05 0:41:47 0:55:17 0:55:59 ADIDAS RUNNERS ATHENS
237 22 7 1630 ΝΤΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F34 1989 Γ 0:14:39 0:15:00 0:28:30 0:28:51 0:42:12 0:42:33 0:55:40 0:56:01 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM
238 216 46 1256 ΚΟΠΙΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1975 Α 0:13:39 0:14:02 0:27:44 0:28:08 0:41:47 0:42:11 0:55:38 0:56:02 (S)MILES MAKERS
239 217 30 1542 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M49 1974 Α 0:14:10 0:14:24 0:28:37 0:28:51 0:42:21 0:42:35 0:55:50 0:56:04 ΣΑΦΑΝΣ
240 23 4 1654 ΓΙΑΝΝΑΚΗ JO F54 1969 Γ 0:13:39 0:13:45 0:27:45 0:27:51 0:41:44 0:41:50 0:56:02 0:56:08
241 24 8 1369 ΚΩΛΕΤΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1994 Γ 0:14:04 0:14:31 0:27:54 0:28:20 0:41:48 0:42:14 0:55:41 0:56:08
242 218 7 1283 ΚΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18 2002 Α 0:12:29 0:12:56 0:26:23 0:26:50 0:41:08 0:41:35 0:55:42 0:56:09 LEGACY FIGHT CLUB
243 219 63 1293 ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΗΣ M34 1991 Α 0:12:30 0:12:56 0:26:23 0:26:50 0:41:09 0:41:36 0:55:42 0:56:09 LEGACY FIGHT CLUB
244 220 64 1084 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1994 Α 0:11:54 0:12:10 0:25:39 0:25:55 0:40:49 0:41:04 0:55:54 0:56:10
245 221 18 1125 ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M54 1966 Α 0:14:29 0:14:59 0:28:25 0:28:55 0:42:14 0:42:44 0:55:41 0:56:11
246 222 19 1529 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M54 1965 Α 0:15:00 0:15:20 0:29:24 0:29:45 0:42:58 0:43:18 0:55:53 0:56:13 ΣΑΦΑΝΣ
247 223 20 1528 ΑΜΟΙΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1965 Α 0:15:00 0:15:20 0:29:24 0:29:45 0:42:58 0:43:18 0:55:53 0:56:13 ΣΑΦΑΝΣ
248 224 43 1439 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:14:18 0:14:39 0:28:31 0:28:52 0:42:30 0:42:50 0:55:56 0:56:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
249 225 47 1230 ΨΑΛΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M44 1978 Α 0:14:03 0:14:13 0:28:20 0:28:30 0:42:01 0:42:11 0:56:15 0:56:25
250 226 65 1402 ΤΖΑΤΖΟ ΜΑΡΣΕΛ M34 1988 Α 0:13:35 0:13:53 0:27:34 0:27:53 0:41:25 0:41:43 0:56:07 0:56:26
251 227 48 1090 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1977 Α 0:12:07 0:12:30 0:26:30 0:26:52 0:41:01 0:41:23 0:56:12 0:56:34
252 228 8 1076 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M18 2001 Α 0:13:02 0:15:59 0:26:14 0:29:11 0:39:51 0:42:48 0:53:40 0:56:37
253 229 31 1077 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M49 1971 Α 0:13:02 0:15:59 0:26:13 0:29:10 0:39:50 0:42:48 0:53:40 0:56:37
254 230 49 1354 ΛΑΡΙΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M44 1979 Α 0:12:46 0:13:01 0:26:51 0:27:06 0:41:31 0:41:45 0:56:23 0:56:38 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM
255 231 44 1136 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M39 1983 Α 0:13:35 0:14:05 0:27:15 0:27:45 0:41:02 0:41:32 0:56:10 0:56:39
256 232 21 1603 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M54 1969 Α 0:13:43 0:14:05 0:27:29 0:27:50 0:41:38 0:41:59 0:56:21 0:56:42
257 233 50 1645 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M44 1978 Α 0:13:50 0:14:12 0:27:57 0:28:19 0:41:33 0:41:55 0:56:22 0:56:44
258 234 8 1548 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M64 1958 Α 0:14:06 0:14:16 0:27:31 0:27:41 0:41:46 0:41:56 0:56:34 0:56:44 ΣΑΦΑΝΣ
259 235 45 1591 ΠΗΛΙΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M39 1982 Α 0:13:20 0:13:51 0:27:44 0:28:16 0:41:44 0:42:15 0:56:13 0:56:44 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM
260 236 32 1175 ΚΟΥΛΟΥΜΠΑΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ M49 1970 Α 0:13:16 0:13:37 0:27:15 0:27:36 0:41:37 0:41:58 0:56:25 0:56:46
261 237 22 1178 ΦΑΚΛΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1966 Α 0:13:16 0:13:37 0:27:14 0:27:35 0:41:37 0:41:58 0:56:25 0:56:46
262 25 9 1386 ΑΡΩΝΗ ΑΝΝΑ F34 1995 Γ 0:13:59 0:14:14 0:27:53 0:28:08 0:42:13 0:42:28 0:56:33 0:56:48
263 26 5 1582 ΧΕΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ F44 1975 Γ 0:14:05 0:14:22 0:28:34 0:28:52 0:42:39 0:42:57 0:56:32 0:56:50 ΣΑΦΑΝΣ
264 238 33 1550 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1970 Α 0:14:04 0:14:22 0:28:34 0:28:52 0:42:38 0:42:56 0:56:32 0:56:50 ΣΑΦΑΝΣ
265 239 46 1190 ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M39 1983 Α 0:14:13 0:14:41 0:28:17 0:28:45 0:42:29 0:42:57 0:56:26 0:56:55
266 240 51 1521 Πούλιας Στέλιος M44 1975 Α 0:13:48 0:13:52 0:27:43 0:27:47 0:41:47 0:41:51 0:56:53 0:56:57 NOVASPORTS RUNNING TEAM
267 241 34 1038 ΠΟΥΛΓΟΥΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M49 1971 Α 0:13:38 0:13:48 0:27:53 0:28:04 0:42:09 0:42:20 0:56:48 0:56:59
268 27 6 1405 LORENTZOU STELLA F44 1975 Γ 0:13:13 0:13:50 0:27:37 0:28:14 0:41:39 0:42:16 0:56:24 0:57:01
269 242 47 1511 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1983 Α 0:13:48 0:14:16 0:27:50 0:28:18 0:42:11 0:42:40 0:56:34 0:57:03 LEGACY FIGHT CLUB
270 243 9 1072 ΚΤΕΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M64 1958 Α 0:14:18 0:14:58 0:28:28 0:29:07 0:42:18 0:42:58 0:56:23 0:57:03
271 244 66 1291 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1992 Α 0:15:27 0:15:59 0:30:40 0:31:12 0:44:03 0:44:36 0:56:40 0:57:12 LEGACY FIGHT CLUB
272 245 35 1232 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1974 Α 0:13:13 0:13:59 0:27:35 0:28:20 0:41:52 0:42:38 0:56:29 0:57:15
273 246 67 1310 ΚΑΛΦΑΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1994 Α 0:14:01 0:14:04 0:28:00 0:28:03 0:42:34 0:42:36 0:57:12 0:57:15 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
274 247 23 1560 ΜΟΛΥΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1965 Α 0:12:48 0:13:06 0:27:30 0:27:48 0:41:58 0:42:16 0:56:58 0:57:16 ΣΑΦΑΝΣ
275 248 68 1596 ΟΡΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1998 Α 0:16:11 0:16:32 0:31:07 0:31:27 0:43:29 0:43:50 0:56:59 0:57:19
276 28 7 1531 ΑΡΜΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F44 1979 Γ 0:14:25 0:14:37 0:28:46 0:28:59 0:42:57 0:43:10 0:57:07 0:57:19 ΣΑΦΑΝΣ
277 249 6 1649 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M59 1962 Α 0:14:25 0:15:11 0:28:22 0:29:08 0:42:25 0:43:10 0:56:36 0:57:22
278 250 52 1599 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΣΑΚΗΣ M44 1975 Α 0:13:22 0:13:52 0:27:19 0:27:49 0:41:53 0:42:24 0:56:59 0:57:29 LEGACY FIGHT CLUB
279 251 48 1223 ANAGNWSTOY GIORGOS M39 1982 Α 0:13:46 0:14:20 0:28:42 0:29:16 0:42:57 0:43:32 0:56:56 0:57:31
280 252 7 1329 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΧΡΑΤΣΙΚ M59 1964 Α 0:13:31 0:13:31 0:28:14 0:28:14 0:42:38 0:42:38 0:57:33 0:57:33 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
281 253 49 1131 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΆΚΟΣ M39 1983 Α 0:13:20 0:13:34 0:28:01 0:28:16 0:42:41 0:42:56 0:57:20 0:57:34 LIVERPOOL RUNNING
282 254 53 1067 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΛΟΥΚΆΣ M44 1976 Α 0:13:19 0:13:25 0:27:49 0:27:56 0:42:27 0:42:34 0:57:30 0:57:36
283 255 24 1036 ΔΙΑΚΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΙΟΣ M54 1966 Α 0:14:00 0:14:39 0:28:20 0:28:59 0:42:35 0:43:15 0:56:59 0:57:39
284 256 25 1363 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1969 Α 0:14:18 0:14:27 0:28:44 0:28:53 0:43:04 0:43:13 0:57:32 0:57:41 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
285 257 36 1362 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M49 1970 Α 0:14:17 0:14:27 0:28:43 0:28:53 0:43:03 0:43:13 0:57:32 0:57:41 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
286 258 69 1167 ΧΑΤΖΩΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1989 Α 0:14:23 0:14:31 0:28:46 0:28:54 0:43:17 0:43:25 0:57:36 0:57:45
287 259 70 1629 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1989 Α 0:14:18 0:14:42 0:28:26 0:28:50 0:42:18 0:42:42 0:57:21 0:57:45
288 260 37 1020 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1974 Α 0:13:44 0:13:49 0:28:11 0:28:16 0:43:03 0:43:08 0:57:40 0:57:46
289 261 54 1250 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:14:24 0:14:56 0:28:59 0:29:31 0:43:05 0:43:37 0:57:14 0:57:46
290 29 8 1350 ΟΣΚΙΑΝ ΜΑΡΙ F44 1979 Γ 0:14:29 0:15:13 0:28:52 0:29:36 0:42:58 0:43:42 0:57:04 0:57:48 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
291 30 5 1161 ΑΠΙΚΙΆΝ ΑΝΝΑ F39 1980 Γ 0:13:12 0:13:16 0:27:47 0:27:51 0:42:36 0:42:40 0:57:44 0:57:48
292 262 26 1054 ΚΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1967 Α 0:13:45 0:13:59 0:27:53 0:28:07 0:42:31 0:42:45 0:57:34 0:57:48 ΣΑΦΑΝΣ
293 263 71 1424 ΜΑΝΤΖΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M34 1993 Α 0:15:15 0:15:49 0:30:10 0:30:44 0:44:22 0:44:56 0:57:17 0:57:50 ΠΑΝΑΙΓΕΙΡΑΤΙΚΟΣ
294 264 72 1213 ΠΕΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1993 Α 0:13:57 0:14:22 0:28:42 0:29:06 0:43:15 0:43:39 0:57:27 0:57:51
295 265 55 1061 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M44 1979 Α 0:13:09 0:13:36 0:27:41 0:28:08 0:42:36 0:43:04 0:57:25 0:57:52
296 266 38 1111 ΚΩΛΕΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ M49 1971 Α 0:13:27 0:13:35 0:27:43 0:27:51 0:42:33 0:42:40 0:57:54 0:58:02
297 267 73 1631 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1989 Α 0:14:42 0:15:03 0:28:52 0:29:12 0:43:27 0:43:48 0:57:42 0:58:03 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM
298 31 10 1315 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F34 1985 Γ 0:13:23 0:13:27 0:28:02 0:28:06 0:43:16 0:43:20 0:58:04 0:58:08 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
299 268 74 1660 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M34 1988 Α 0:15:45 0:15:50 0:30:20 0:30:26 0:44:14 0:44:19 0:58:05 0:58:11
300 32 9 1616 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ  F44 1977 Γ 0:14:09 0:14:12 0:28:38 0:28:42 0:43:36 0:43:39 0:58:09 0:58:13 NOVASPORTS RUNNING TEAM
301 269 56 1617 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M44 1975 Α 0:14:09 0:14:12 0:28:38 0:28:42 0:43:36 0:43:39 0:58:09 0:58:13 NOVASPORTS RUNNING TEAM
302 270 50 1446 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ M39 1984 Α 0:14:18 0:14:55 0:28:46 0:29:24 0:43:03 0:43:40 0:57:35 0:58:13
303 271 75 1460 ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1985 Α 0:13:52 0:14:16 0:28:15 0:28:38 0:42:57 0:43:20 0:57:49 0:58:13
304 272 76 1294 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1991 Α 0:15:26 0:15:59 0:30:40 0:31:12 0:44:04 0:44:36 0:57:45 0:58:18 LEGACY FIGHT CLUB
305 273 57 1602 ΚΩΤΣΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1976 Α 0:13:09 0:13:14 0:27:46 0:27:52 0:43:41 0:43:47 0:58:12 0:58:18
306 33 6 1445 ΣΑΣΑΡΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F39 1982 Γ 0:14:18 0:14:55 0:28:48 0:29:25 0:43:03 0:43:41 0:57:41 0:58:18 ΕΥΚΛΗΣ
307 274 2 1580 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M69 1954 Α 0:14:01 0:14:37 0:28:29 0:29:05 0:42:53 0:43:29 0:57:42 0:58:18 ΣΑΦΑΝΣ
308 275 58 1048 ANGELAKOPOULOS HARIS M44 1979 Α 0:13:26 0:14:06 0:27:17 0:27:57 0:42:17 0:42:57 0:57:40 0:58:20
309 34 11 1387 ΠΑΤΣΗ ΚΕΛΛΥ F34 1991 Γ 0:13:58 0:14:14 0:28:30 0:28:45 0:43:10 0:43:26 0:58:08 0:58:23
310 276 51 1421 ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M39 1980 Α 0:14:02 0:14:25 0:28:34 0:28:56 0:42:44 0:43:07 0:58:03 0:58:26
311 277 39 1030 ΣΠΑΘΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M49 1972 Α 0:14:06 0:14:45 0:28:43 0:29:22 0:43:27 0:44:06 0:57:54 0:58:33 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
312 35 3 1576 ΣΟΥΤΣΟΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ F49 1973 Γ 0:13:46 0:13:46 0:28:25 0:28:25 0:43:03 0:43:03 0:58:34 0:58:34 ΣΑΦΑΝΣ
313 278 77 1435 ΣΧΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ M34 1989 Α 0:15:28 0:15:54 0:30:30 0:30:56 0:44:42 0:45:09 0:58:08 0:58:34
314 279 52 1438 ITALOS KAROLOS M39 1984 Α 0:14:33 0:14:57 0:29:45 0:30:10 0:44:41 0:45:06 0:58:12 0:58:37 PLANTATREe
315 280 53 1394 ΣΠΑΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M39 1980 Α 0:13:57 0:14:29 0:28:48 0:29:20 0:43:05 0:43:37 0:58:05 0:58:38
316 281 27 1106 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M54 1966 Α 0:13:40 0:13:45 0:28:07 0:28:12 0:42:59 0:43:04 0:58:38 0:58:43
317 282 10 1133 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ M64 1956 Α 0:14:49 0:15:16 0:29:45 0:30:12 0:44:06 0:44:34 0:58:18 0:58:45 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
318 283 3 1234 ΚΡΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M69 1952 Α 0:15:20 0:15:43 0:29:51 0:30:15 0:44:14 0:44:38 0:58:24 0:58:47
319 36 12 1434 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΣΟΝΙΑ F34 1990 Γ 0:15:28 0:15:54 0:30:30 0:30:56 0:44:42 0:45:09 0:58:23 0:58:49
320 284 78 1210 ΚΟΥΙΜΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M34 1989 Α 0:14:38 0:15:24 0:29:05 0:29:52 0:43:34 0:44:20 0:58:15 0:59:01
321 285 11 1534 ΒΑΡΟΥΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ M64 1959 Α 0:14:39 0:15:24 0:29:08 0:29:53 0:43:35 0:44:20 0:58:17 0:59:01 ΣΑΦΑΝΣ
322 286 8 1222 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M59 1963 Α 0:15:12 0:15:25 0:29:53 0:30:07 0:44:17 0:44:30 0:58:49 0:59:02
323 287 40 1655 ΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M49 1970 Α 0:13:13 0:13:33 0:28:00 0:28:20 0:43:18 0:43:38 0:58:48 0:59:08 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
324 288 9 1233 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M59 1960 Α 0:13:48 0:14:35 0:28:27 0:29:14 0:43:23 0:44:10 0:58:23 0:59:10
325 289 10 1082 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M59 1962 Α 0:13:13 0:13:15 0:27:56 0:27:59 0:43:09 0:43:12 0:59:09 0:59:11
326 290 79 1496 ΑΛΕΞΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 2000 Α 0:14:34 0:14:56 0:29:45 0:30:07 0:44:44 0:45:06 0:58:51 0:59:13
327 291 59 1113 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M44 1975 Α 0:13:46 0:13:57 0:29:04 0:29:15 0:44:20 0:44:32 0:59:06 0:59:18
328 292 80 1413 ΠΑΠΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ M34 1993 Α 0:13:27 0:13:46 0:27:54 0:28:13 0:43:23 0:43:42 0:59:00 0:59:19
329 293 11 1260 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M59 1961 Α 0:15:28 0:16:08 0:30:21 0:31:01 0:44:26 0:45:06 0:58:43 0:59:22 (S)MILES MAKERS
330 294 54 1381 ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1983 Α 0:14:32 0:14:57 0:29:45 0:30:10 0:44:41 0:45:06 0:59:00 0:59:25 PLANTATREE
331 295 81 1651 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1985 Α 0:15:08 0:15:41 0:29:51 0:30:24 0:44:32 0:45:06 0:58:59 0:59:32
332 37 7 1409 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F39 1980 Γ 0:14:45 0:15:13 0:29:44 0:30:12 0:44:13 0:44:41 0:59:08 0:59:35
333 296 28 1171 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M54 1966 Α 0:14:20 0:15:03 0:28:52 0:29:35 0:43:40 0:44:23 0:58:53 0:59:36
334 297 60 1515 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M44 1979 Α 0:15:01 0:15:32 0:30:22 0:30:53 0:44:33 0:45:04 0:59:07 0:59:38 NOVASPORTS RUNNING TEAM
335 298 41 1632 RADU KOSTAS M49 1973 Α 0:13:30 0:13:32 0:28:21 0:28:23 0:43:50 0:43:52 0:59:43 0:59:45
336 299 55 1307 ΓΑΛΑΤΗΣ ΘΑΝΟΣ M39 1982 Α 0:14:18 0:14:23 0:29:06 0:29:11 0:44:29 0:44:34 0:59:44 0:59:49 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
337 300 56 1667 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M39 1980 Α 0:14:15 0:14:40 0:28:29 0:28:54 0:43:30 0:43:55 0:59:24 0:59:49
338 38 10 1325 ΤΖΕΤΖΟΥΜΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F44 1975 Γ 0:14:19 0:14:23 0:29:07 0:29:11 0:44:30 0:44:34 0:59:45 0:59:49 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
339 39 5 1375 ΤΖΑΧΑ ΕΛΕΝΑ F54 1966 Γ 0:14:24 0:14:30 0:29:43 0:29:49 0:44:38 0:44:43 0:59:45 0:59:51 RUN2STARS
340 301 61 1341 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1976 Α 0:12:36 0:12:51 0:26:34 0:26:48 0:40:49 0:41:03 0:59:38 0:59:52 TNT RUNNING TEAM
341 302 57 1403 ΜΠΙΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ M39 1980 Α 0:12:56 0:13:07 0:27:32 0:27:44 0:43:01 0:43:13 0:59:49 1:00:01
342 303 29 1364 ΣΑΡΔΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M54 1965 Α 0:14:01 0:14:18 0:28:59 0:29:16 0:44:17 0:44:34 0:59:44 1:00:02 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
343 304 82 1425 Nazmudin MOH M34 1991 Α 0:13:46 0:14:05 0:29:04 0:29:23 0:44:04 0:44:23 0:59:48 1:00:07
344 40 13 1336 ΝΤΖΙΑΒΙΔΑ ΣΟΦΙΑ F34 1993 Γ 0:13:28 0:13:32 0:28:43 0:28:46 0:43:42 0:43:45 1:00:08 1:00:11 SANTA RUNNING TEAM
345 41 8 1577 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F39 1980 Γ 0:14:24 0:14:37 0:28:57 0:29:10 0:45:14 0:45:27 1:00:02 1:00:15 ΣΑΦΑΝΣ
346 42 14 1286 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΝΙΚΗ F34 1986 Γ 0:15:37 0:16:10 0:30:41 0:31:13 0:45:36 0:46:08 0:59:49 1:00:22 LEGACY FIGHT CLUB
347 43 15 1285 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ F34 1992 Γ 0:15:37 0:16:10 0:30:41 0:31:13 0:45:35 0:46:08 0:59:49 1:00:22 LEGACY FIGHT CLUB
348 305 83 1605 ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1990 Α 0:13:40 0:14:03 0:28:39 0:29:01 0:44:03 0:44:25 1:00:02 1:00:24
349 306 42 1049 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M49 1970 Α 0:16:07 0:16:13 0:32:05 0:32:11 0:46:50 0:46:55 1:00:27 1:00:33
350 307 30 1574 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M54 1965 Α 0:15:06 0:15:17 0:30:18 0:30:29 0:45:38 0:45:49 1:00:23 1:00:34 ΣΑΦΑΝΣ
351 308 43 1382 MARIATOS TASOS M49 1970 Α 0:16:08 0:16:13 0:32:05 0:32:10 0:46:50 0:46:55 1:00:31 1:00:36
352 309 12 1257 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M59 1964 Α 0:15:44 0:16:23 0:31:08 0:31:48 0:45:24 0:46:03 0:59:59 1:00:39 (S)MILES MAKERS
353 310 62 1080 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M44 1975 Α 0:14:28 0:14:44 0:29:50 0:30:05 0:45:09 0:45:24 1:00:27 1:00:43
354 311 31 1011 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M54 1965 Α 0:13:36 0:13:38 0:29:10 0:29:12 0:45:49 0:45:50 1:00:47 1:00:49
355 44 11 1053 ΜΠΙΤΣΙΚΩΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F44 1976 Γ 0:14:44 0:15:25 0:30:04 0:30:44 0:45:01 0:45:41 1:00:10 1:00:51
356 312 84 1613 ΔΡΟΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M34 1989 Α 0:14:20 0:14:46 0:29:50 0:30:17 0:45:28 0:45:54 1:00:28 1:00:55
357 313 58 1194 ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:13:46 0:14:20 0:29:19 0:29:53 0:44:39 0:45:13 1:00:21 1:00:55
358 45 4 1308 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F49 1972 Γ 0:14:07 0:14:12 0:29:06 0:29:12 0:44:30 0:44:35 1:00:51 1:00:56 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
359 314 63 1284 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M44 1976 Α 0:13:39 0:14:05 0:29:04 0:29:31 0:44:38 0:45:04 1:00:30 1:00:57 LEGACY FIGHT CLUB
360 315 59 1272 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M39 1982 Α 0:14:21 0:14:46 0:29:16 0:29:41 0:44:38 0:45:03 1:00:33 1:00:58 CROSS TRAINING CLUB
361 316 60 1021 MORFIS DIMITRIOS M39 1983 Α 0:13:48 0:14:13 0:29:21 0:29:46 0:44:42 0:45:07 1:00:41 1:01:06
362 317 64 1465 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M44 1975 Α 0:15:28 0:16:00 0:31:26 0:31:58 0:46:34 0:47:06 1:00:35 1:01:07
363 318 44 1453 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ Αθανάσιος M49 1973 Α 0:15:03 0:15:15 0:30:37 0:30:48 0:45:34 0:45:45 1:00:56 1:01:07
364 319 65 1110 GEORGIOU HARRIS M44 1975 Α 0:15:08 0:15:33 0:30:58 0:31:23 0:46:17 0:46:43 1:00:45 1:01:10
365 320 85 1664 ΠΑΠΑΦΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1989 Α 0:13:30 0:14:02 0:28:03 0:28:35 0:44:28 0:45:00 1:00:43 1:01:15
366 321 45 1151 ΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M49 1971 Α 0:13:21 0:13:50 0:28:45 0:29:14 0:44:09 0:44:38 1:00:47 1:01:16
367 46 16 1429 ΛΟΥΚΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F34 1986 Γ 0:15:10 0:15:42 0:30:49 0:31:21 0:45:40 0:46:12 1:00:46 1:01:18 LEGACY FIGHT CLUB
368 47 12 1313 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ F44 1975 Γ 0:15:17 0:15:22 0:30:38 0:30:42 0:46:09 0:46:13 1:01:16 1:01:20 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
369 322 46 1314 ΚΟΥΡΤΕΣΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M49 1971 Α 0:15:16 0:15:22 0:30:36 0:30:42 0:46:08 0:46:14 1:01:15 1:01:21 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
370 323 47 1383 ΜΙΤΣΙΛΈΓΓΑΣ ΖΑΡΙΦΗΣ M49 1973 Α 0:16:08 0:16:13 0:32:05 0:32:11 0:46:50 0:46:55 1:01:20 1:01:25
371 48 6 1316 ΜΑΝΩΛΗ ΝΑΝΣΥ F54 1969 Γ 0:13:46 0:13:48 0:29:26 0:29:29 0:44:51 0:44:53 1:01:25 1:01:28 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
372 324 86 1302 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M34 1989 Α 0:13:51 0:14:18 0:29:32 0:29:58 0:45:14 0:45:40 1:01:02 1:01:28 LEGACY FIGHT CLUB
373 325 13 1579 ΤΣΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M59 1962 Α 0:15:13 0:15:50 0:30:08 0:30:45 0:45:21 0:45:58 1:00:56 1:01:32 ΣΑΦΑΝΣ
374 49 13 1454 ΜΑΡΙΑ ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ F44 1976 Γ 0:15:06 0:15:17 0:30:41 0:30:52 0:45:33 0:45:45 1:01:23 1:01:35 CGS
375 326 12 1642 ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M64 1957 Α 0:14:42 0:14:57 0:30:22 0:30:38 0:45:49 0:46:04 1:01:20 1:01:35
376 327 87 1499 ΠΑΝΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M34 1988 Α 0:16:40 0:17:08 0:33:28 0:33:56 0:46:58 0:47:26 1:01:13 1:01:41 ALTERLIFE
377 50 14 1374 ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑ F44 1976 Γ 0:14:55 0:14:55 0:30:35 0:30:35 0:46:18 0:46:18 1:01:43 1:01:43 TOP GYM
378 51 7 1346 ΨΥΧΑΡΗ ΛΙΛΗ F54 1965 Γ 0:14:04 0:14:27 0:29:30 0:29:53 0:45:08 0:45:31 1:01:22 1:01:45 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
379 328 4 1422 ΦΑΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M69 1952 Α 0:14:56 0:15:36 0:30:16 0:30:56 0:45:19 0:45:59 1:01:07 1:01:47
380 329 48 1023 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΡΙΣ M49 1971 Α 0:15:40 0:16:15 0:31:26 0:32:00 0:46:45 0:47:20 1:01:15 1:01:49
381 330 32 1043 ΟΡΦΑΝΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M54 1968 Α 0:15:39 0:16:13 0:30:48 0:31:22 0:46:01 0:46:35 1:01:16 1:01:50
382 331 61 1267 ΛΙΑΚΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1982 Α 0:13:19 0:13:44 0:28:22 0:28:47 0:44:31 0:44:56 1:01:26 1:01:51 CROSS TRAINING CLUB
383 332 33 1138 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M54 1969 Α 0:13:11 0:13:21 0:28:24 0:28:33 0:44:34 0:44:44 1:01:41 1:01:51
384 333 88 1391 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1990 Α 0:14:27 0:14:33 0:29:41 0:29:46 0:45:12 0:45:18 1:01:45 1:01:51 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο.
385 334 5 1177 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M69 1954 Α 0:14:15 0:14:32 0:29:28 0:29:45 0:45:06 0:45:22 1:01:36 1:01:53
386 52 5 1071 ΒΟΝΟΡΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ F49 1974 Γ 0:14:33 0:15:09 0:30:18 0:30:54 0:46:00 0:46:37 1:01:21 1:01:57
387 53 15 1376 ΚΟΥΚΗ MΑΡΙΑ F44 1976 Γ 0:14:44 0:15:11 0:30:07 0:30:34 0:45:49 0:46:16 1:01:35 1:02:02
388 335 89 1104 ΠΟΥΛΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1986 Α 0:14:02 0:14:12 0:29:48 0:29:58 0:45:24 0:45:33 1:01:53 1:02:03
389 54 16 1129 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F44 1977 Γ 0:14:45 0:15:10 0:30:11 0:30:36 0:45:38 0:46:03 1:01:39 1:02:04 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
390 336 66 1490 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1975 Α 0:14:54 0:15:03 0:31:38 0:31:48 0:46:57 0:47:06 1:01:55 1:02:05
391 337 67 1174 METHENITIS AGAMEMNON M44 1979 Α 0:13:26 0:13:45 0:28:02 0:28:21 0:44:18 0:44:37 1:01:48 1:02:07
392 338 68 1451 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:14:31 0:15:28 0:29:53 0:30:50 0:45:04 0:46:01 1:01:10 1:02:07
393 339 13 1385 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M64 1957 Α 0:13:36 0:13:39 0:28:29 0:28:32 0:44:15 0:44:18 1:02:05 1:02:08
394 340 34 1255 ΑΛΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M54 1965 Α 0:15:49 0:16:30 0:31:13 0:31:55 0:46:28 0:47:10 1:01:29 1:02:11 (S)MILES MAKERS
395 341 14 1426 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M59 1964 Α 0:14:31 0:15:07 0:29:35 0:30:11 0:45:15 0:45:51 1:01:44 1:02:20
396 342 15 1016 ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ ΝΑΣΟΣ M59 1961 Α 0:14:43 0:14:53 0:29:43 0:29:53 0:45:57 0:46:07 1:02:12 1:02:22
397 55 17 1652 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΎΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F44 1976 Γ 0:14:23 0:15:01 0:29:58 0:30:36 0:45:19 0:45:58 1:01:46 1:02:24
398 343 90 1498 ΕΛΜΙΣΙΑΝ ΣΟΥΡΕΝ M34 1988 Α 0:15:12 0:15:40 0:31:36 0:32:05 0:46:59 0:47:27 1:02:00 1:02:28 ALTERLIFE
399 56 18 1494 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΘΕΜΕΛΙΝΑ F44 1975 Γ 0:15:06 0:15:35 0:30:58 0:31:27 0:46:34 0:47:03 1:02:00 1:02:29
400 344 69 1219 ΣΚΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1976 Α 0:13:52 0:14:03 0:28:19 0:28:30 0:44:35 0:44:47 1:02:19 1:02:30
401 345 35 1172 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M54 1967 Α 0:14:47 0:15:31 0:30:25 0:31:09 0:45:44 0:46:28 1:01:52 1:02:36
402 346 14 1211 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M64 1955 Α 0:14:27 0:15:13 0:29:39 0:30:26 0:45:32 0:46:18 1:01:51 1:02:38 ΣΑΠΠΑΖ
403 57 19 1517 ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F44 1979 Γ 0:14:46 0:15:22 0:30:19 0:30:55 0:45:47 0:46:23 1:02:02 1:02:38 NOVASPORTS RUNNING TEAM
404 347 15 1620 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M64 1955 Α 0:14:16 0:14:18 0:30:31 0:30:33 0:46:35 0:46:37 1:02:37 1:02:39
405 348 16 1183 KAISIMOS ILIAS M59 1964 Α 0:13:40 0:13:46 0:29:56 0:30:02 0:46:03 0:46:09 1:02:34 1:02:40 ALPHA BANK
406 349 62 1593 ΚΩΣΤΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M39 1981 Α 0:14:59 0:15:24 0:29:51 0:30:16 0:45:27 0:45:52 1:02:16 1:02:41
407 58 9 1372 ΓΙΑΝΝΑΚΆΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ F39 1983 Γ 0:14:31 0:14:35 0:30:15 0:30:19 0:46:12 0:46:16 1:02:43 1:02:47
408 350 36 1126 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M54 1966 Α 0:15:46 0:16:15 0:31:50 0:32:20 0:47:08 0:47:38 1:02:18 1:02:47
409 59 6 1557 ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΤΖΕΝΝΥ F49 1972 Γ 0:15:37 0:15:51 0:31:24 0:31:38 0:47:01 0:47:16 1:02:35 1:02:49 ΣΑΦΑΝΣ
410 351 91 1473 ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1992 Α 0:13:53 0:14:13 0:30:05 0:30:25 0:45:55 0:46:15 1:02:31 1:02:50
411 352 37 1345 ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1966 Α 0:14:53 0:15:30 0:30:16 0:30:53 0:46:41 0:47:18 1:02:20 1:02:58 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
412 60 1 1344 ΛΥΡΑ ΝΑΓΙΑ F15 2005 Γ 0:13:33 0:13:57 0:28:33 0:28:57 0:45:58 0:46:22 1:02:34 1:02:58 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
413 353 49 1397 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1971 Α 0:14:41 0:15:21 0:29:47 0:30:27 0:45:18 0:45:58 1:02:26 1:03:06
414 354 70 1296 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M44 1976 Α 0:16:26 0:16:59 0:32:23 0:32:56 0:47:57 0:48:30 1:02:40 1:03:14 LEGACY FIGHT CLUB
415 61 3 1618 ΠΑΠΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F59 1964 Γ 0:15:46 0:16:02 0:31:45 0:32:00 0:47:26 0:47:42 1:03:03 1:03:19
416 62 4 1619 ΨΥΛΛΑ ΘΕΛΞΗ F59 1964 Γ 0:15:46 0:16:01 0:31:45 0:32:00 0:47:26 0:47:42 1:03:03 1:03:19
417 355 63 1188 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M39 1982 Α 0:14:24 0:14:42 0:30:21 0:30:39 0:46:36 0:46:53 1:03:06 1:03:24
418 356 64 1050 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1982 Α 0:14:21 0:14:46 0:29:17 0:29:42 0:45:24 0:45:50 1:02:59 1:03:25
419 357 6 1549 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M69 1954 Α 0:14:17 0:14:31 0:29:38 0:29:52 0:46:10 0:46:24 1:03:12 1:03:27 ΣΑΦΑΝΣ
420 358 92 1408 ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1998 Α 0:16:11 0:16:32 0:31:42 0:32:02 0:47:15 0:47:35 1:03:09 1:03:30
421 359 17 1643 ΤΑΝΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M59 1962 Α 0:15:13 0:16:06 0:31:17 0:32:09 0:46:51 0:47:44 1:02:47 1:03:40 ΚΑΡΡΑ
422 360 71 1334 Μαυρομμάτης Σπύριδων M44 1975 Α 0:14:49 0:14:53 0:30:39 0:30:43 0:46:52 0:46:57 1:03:36 1:03:41 SANTA RUNNING TEAM
423 361 72 1395 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΩΝΗΣ M44 1976 Α 0:15:57 0:16:20 0:31:41 0:32:04 0:47:10 0:47:33 1:03:19 1:03:42
424 362 38 1224 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M54 1966 Α 0:14:50 0:15:06 0:30:56 0:31:12 0:47:15 0:47:31 1:03:26 1:03:43
425 363 73 1289 ΚΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M44 1979 Α 0:15:28 0:15:59 0:31:00 0:31:31 0:46:42 0:47:13 1:03:13 1:03:44 LEGACY FIGHT CLUB
426 63 10 1070 ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F39 1983 Γ 0:14:20 0:14:56 0:30:16 0:30:52 0:45:58 0:46:34 1:03:18 1:03:53 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ
427 364 50 1060 ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1974 Α 0:14:30 0:15:06 0:30:43 0:31:19 0:46:46 0:47:22 1:03:19 1:03:55
428 365 74 1099 ΣΤΕΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1976 Α 0:15:12 0:15:54 0:30:20 0:31:01 0:46:48 0:47:29 1:03:17 1:03:59
429 366 18 1095 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ M59 1963 Α 0:14:37 0:15:21 0:30:31 0:31:15 0:46:38 0:47:22 1:03:16 1:04:00
430 64 20 1503 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F44 1976 Γ 0:15:06 0:15:33 0:30:59 0:31:27 0:46:56 0:47:24 1:03:34 1:04:02 BODY AND SOUL
431 367 39 1500 ΓΚΙΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1969 Α 0:15:05 0:15:34 0:30:58 0:31:27 0:46:55 0:47:24 1:03:33 1:04:02 BODY AND SOUL
432 368 75 1663 ΛΙΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:15:20 0:16:00 0:30:35 0:31:15 0:47:00 0:47:40 1:03:23 1:04:03 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
433 369 19 1351 ΣΑΜΟΥΕΛΙΑΝ ΓΙΑΝΝΗΣ M59 1961 Α 0:16:02 0:16:26 0:32:22 0:32:47 0:47:55 0:48:19 1:03:39 1:04:04 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
434 370 65 1607 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M39 1980 Α 0:16:36 0:17:15 0:33:12 0:33:51 0:48:55 0:49:34 1:03:26 1:04:05
435 371 66 1609 ΓΟΥΜΟΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1984 Α 0:15:49 0:16:18 0:32:02 0:32:31 0:48:20 0:48:49 1:03:38 1:04:07 ALTER LIFE
436 65 17 1587 ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F34 1990 Γ 0:13:24 0:14:06 0:29:13 0:29:56 0:46:05 0:46:47 1:03:28 1:04:11
437 372 40 1105 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1969 Α 0:15:22 0:15:43 0:31:29 0:31:49 0:47:39 0:47:59 1:03:53 1:04:13
438 373 41 1444 ΚΥΡΑΤΖΉΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M54 1969 Α 0:15:37 0:16:08 0:32:01 0:32:32 0:48:05 0:48:36 1:03:52 1:04:23
439 374 51 1154 ΠΕΤΡΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1971 Α 0:15:20 0:16:03 0:31:27 0:32:10 0:47:27 0:48:09 1:03:41 1:04:23
440 375 67 1202 ΜΠΟΓΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1982 Α 0:14:30 0:15:09 0:29:53 0:30:31 0:46:44 0:47:23 1:03:45 1:04:24
441 376 52 1326 ΤΣΑΓΑΝΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M49 1973 Α 0:15:30 0:15:33 0:31:45 0:31:48 0:48:01 0:48:03 1:04:22 1:04:25 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
442 377 93 1196 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1993 Α 0:14:06 0:14:39 0:30:13 0:30:46 0:47:25 0:47:58 1:04:06 1:04:39
443 378 9 1398 ΠΑΤΣΗΣ ΠΑΡΙΣ M18 2004 Α 0:14:07 0:14:24 0:30:44 0:31:01 0:48:00 0:48:17 1:04:29 1:04:46
444 379 94 1328 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1993 Α 0:15:25 0:15:27 0:31:46 0:31:48 0:48:40 0:48:42 1:04:44 1:04:46 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
445 380 2 1455 ΧΑΤΖΑΤΟΥΡΙΑΝ ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2007 Α 0:15:28 0:15:28 0:31:48 0:31:48 0:48:42 0:48:42 1:04:46 1:04:46
446 66 21 1389 ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F44 1976 Γ 0:15:18 0:15:32 0:31:27 0:31:40 0:47:47 0:48:00 1:04:35 1:04:48
447 381 95 1377 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M34 1988 Α 0:14:05 0:14:24 0:29:55 0:30:14 0:47:11 0:47:30 1:04:33 1:04:52
448 382 96 1209 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M34 1988 Α 0:14:18 0:14:59 0:31:57 0:32:38 0:47:50 0:48:31 1:04:14 1:04:55
449 383 68 1467 ΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M39 1983 Α 0:15:28 0:15:38 0:31:45 0:31:55 0:48:18 0:48:29 1:04:44 1:04:55
450 384 7 1165 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M69 1953 Α 0:14:11 0:14:40 0:30:24 0:30:52 0:47:00 0:47:29 1:04:28 1:04:57 ΣΔΙ
451 67 11 1096 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΑΝΘΟΎΛΑ F39 1983 Γ 0:15:43 0:15:50 0:32:11 0:32:17 0:48:40 0:48:46 1:04:54 1:05:01 THE SPOT
452 68 12 1483 ΔΟΥΒΗ ΣΟΦΙΑ F39 1980 Γ 0:14:58 0:15:31 0:30:27 0:31:00 0:46:44 0:47:16 1:04:32 1:05:05
453 69 18 1184 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΓΙΩΤΑ F34 1985 Γ 0:14:52 0:15:09 0:31:14 0:31:31 0:47:45 0:48:01 1:04:50 1:05:06
454 385 76 1400 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1975 Α 0:15:51 0:16:15 0:32:02 0:32:25 0:48:36 0:49:00 1:05:01 1:05:24
455 386 77 1621 ΣΑΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1979 Α 0:14:02 0:14:33 0:28:49 0:29:20 0:46:10 0:46:41 1:04:54 1:05:24
456 70 7 1312 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ F49 1970 Γ 0:16:05 0:16:11 0:32:36 0:32:42 0:48:51 0:48:57 1:05:23 1:05:28 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
457 387 69 1371 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M39 1982 Α 0:15:23 0:15:41 0:31:47 0:32:05 0:48:27 0:48:45 1:05:14 1:05:32
458 388 78 1173 PAPADIOTIS VANGELIS M44 1979 Α 0:15:01 0:15:21 0:31:30 0:31:50 0:48:17 0:48:37 1:05:15 1:05:34
459 389 20 1361 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M59 1964 Α 0:17:25 0:17:38 0:34:12 0:34:25 0:49:46 0:49:59 1:05:24 1:05:37 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
460 390 70 1135 ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M39 1981 Α 0:14:17 0:14:28 0:30:34 0:30:45 0:47:53 0:48:04 1:05:32 1:05:43
461 391 79 1185 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ANASTASIOS M44 1977 Α 0:15:17 0:15:23 0:31:37 0:31:43 0:48:40 0:48:47 1:05:43 1:05:50
462 392 80 1628 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ M44 1977 Α 0:15:06 0:21:20 0:29:58 0:36:12 0:45:09 0:51:23 0:59:55 1:06:09
463 393 16 1368 PSARROS EPAMEINONDAS M64 1958 Α 0:20:19 0:21:07 0:39:24 0:40:12 0:50:41 0:51:29 1:05:21 1:06:10 APOLLON
464 394 71 1065 ΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M39 1983 Α 0:15:30 0:16:14 0:31:17 0:32:01 0:48:06 0:48:50 1:05:37 1:06:20
465 71 22 1469 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F44 1979 Γ 0:15:42 0:16:02 0:31:17 0:31:37 0:48:43 0:49:02 1:06:03 1:06:23
466 395 21 1470 ΦΩΤΟΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M59 1963 Α 0:15:42 0:16:02 0:31:16 0:31:36 0:48:36 0:48:55 1:06:04 1:06:23
467 396 97 1648 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1989 Α 0:15:34 0:16:10 0:32:19 0:32:55 0:49:02 0:49:39 1:05:48 1:06:25
468 397 53 1218 ΣΙΩΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1974 Α 0:15:30 0:16:03 0:31:13 0:31:46 0:47:53 0:48:26 1:05:56 1:06:29
469 398 8 1127 MOGRIDGE DAVID M69 1952 Α 0:16:48 0:17:32 0:33:37 0:34:21 0:50:06 0:50:50 1:05:45 1:06:30
470 399 81 1010 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ M44 1975 Α 0:15:09 0:15:44 0:31:38 0:32:14 0:48:16 0:48:51 1:06:00 1:06:35
471 72 13 1199 ΦΑΚΙΟΛΑ ΕΛΙΝΑ F39 1981 Γ 0:15:17 0:16:04 0:31:24 0:32:11 0:47:59 0:48:47 1:05:58 1:06:46
472 400 98 1056 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M34 1986 Α 0:13:17 0:13:46 0:30:00 0:30:29 0:48:04 0:48:33 1:06:23 1:06:52
473 401 17 1492 ΡΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M64 1955 Α 0:16:38 0:17:15 0:33:15 0:33:52 0:49:59 0:50:36 1:06:33 1:07:10
474 402 42 1068 ΑΖΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M54 1969 Α 0:16:07 0:16:12 0:32:28 0:32:33 0:49:40 0:49:45 1:07:15 1:07:20
475 403 72 1064 ΠΑΓΙΑΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M39 1981 Α 0:16:16 0:16:41 0:33:32 0:33:58 0:50:12 0:50:37 1:06:55 1:07:20
476 404 22 1118 ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M59 1964 Α 0:14:37 0:15:01 0:31:01 0:31:25 0:48:49 0:49:13 1:06:59 1:07:23
477 73 14 1195 ΒΟΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ F39 1982 Γ 0:14:50 0:15:28 0:32:44 0:33:23 0:49:04 0:49:42 1:06:47 1:07:25
478 74 8 1035 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F54 1966 Γ 0:16:44 0:16:54 0:33:37 0:33:47 0:50:41 0:50:51 1:07:18 1:07:28
479 405 54 1017 ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M49 1970 Α 0:14:15 0:14:31 0:30:43 0:30:58 0:48:36 0:48:51 1:07:14 1:07:29
480 406 43 1578 ΤΖΙΤΖΙΒΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1969 Α 0:15:14 0:15:51 0:31:40 0:32:16 0:49:22 0:49:58 1:07:02 1:07:38 ΣΑΦΑΝΣ
481 75 5 1356 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑ F59 1963 Γ 0:16:04 0:16:15 0:32:43 0:32:53 0:49:41 0:49:51 1:07:28 1:07:39 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
482 407 23 1668 ΣΚΑΝΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ M59 1961 Α 0:15:51 0:16:07 0:32:52 0:33:09 0:49:50 0:50:07 1:07:34 1:07:51
483 76 23 1088 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F44 1978 Γ 0:15:42 0:16:11 0:33:02 0:33:31 0:49:50 0:50:19 1:07:22 1:07:51
484 408 82 1639 ΑΡΜΕΝΙΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M44 1976 Α 0:16:28 0:17:03 0:32:59 0:33:34 0:50:13 0:50:48 1:07:18 1:07:53
485 77 15 1624 ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F39 1981 Γ 0:15:12 0:15:25 0:33:35 0:33:48 0:50:22 0:50:35 1:07:44 1:07:57 BOOTCAMP FIGT
486 409 99 1497 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΣ M34 1988 Α 0:16:40 0:17:08 0:33:59 0:34:27 0:52:07 0:52:36 1:07:37 1:08:05 ALTERLIFE
487 78 24 1633 RAMOS AGDA DOMINGAS F44 1977 Γ 0:14:28 0:14:31 0:31:52 0:31:54 0:49:53 0:49:55 1:08:22 1:08:24
488 410 55 1033 ΑΝΑΓΝΏΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M49 1974 Α 0:15:06 0:15:38 0:32:40 0:33:11 0:50:15 0:50:47 1:08:00 1:08:31
489 79 16 1212 ΣΤΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F39 1981 Γ 0:15:10 0:15:31 0:32:31 0:32:52 0:49:53 0:50:13 1:08:27 1:08:48
490 411 44 1614 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1969 Α 0:16:22 0:16:45 0:33:47 0:34:11 0:51:11 0:51:35 1:08:43 1:09:06
491 80 17 1484 ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ ΑΝΝΑ F39 1983 Γ 0:15:59 0:16:35 0:33:03 0:33:39 0:50:35 0:51:11 1:08:31 1:09:07
492 412 18 1487 ΓΚΟΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M64 1958 Α 0:16:40 0:17:08 0:33:59 0:34:27 0:51:21 0:51:49 1:08:42 1:09:10
493 413 45 1086 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΟΡΑΚΗΣ M54 1966 Α 0:15:23 0:15:24 0:32:58 0:32:59 0:50:35 0:50:37 1:09:12 1:09:13
494 414 73 1271 ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:15:53 0:16:10 0:33:10 0:33:27 0:50:16 0:50:33 1:09:05 1:09:22 CROSS TRAINING CLUB
495 415 56 1012 ΒΑΡΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1974 Α 0:15:33 0:15:41 0:32:50 0:32:59 0:51:11 0:51:19 1:09:28 1:09:36 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
496 81 8 1045 PAPAKONSTANTINOU ΚΑΤΕΡΙΝΑ F49 1973 Γ 0:15:22 0:15:29 0:33:05 0:33:12 0:51:24 0:51:31 1:09:39 1:09:46
497 82 19 1388 ΜΠΕΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F34 1988 Γ 0:14:01 0:14:17 0:28:30 0:28:46 0:50:35 0:50:51 1:09:37 1:09:53
498 416 57 1396 ΠΑΥΛΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ M49 1971 Α 0:16:42 0:16:59 0:33:44 0:34:00 0:51:57 0:52:14 1:09:40 1:09:56
499 417 83 1650 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1978 Α 0:15:39 0:16:12 0:33:04 0:33:37 0:51:26 0:52:00 1:09:45 1:10:18
500 418 58 1518 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1974 Α 0:15:57 0:16:28 0:33:53 0:34:23 0:51:44 0:52:14 1:09:48 1:10:18 NOVASPORTS RUNNING TEAM
501 83 25 1513 ΑΥΓΕΡΗ ΕΛΕΝΑ F44 1976 Γ 0:15:58 0:16:28 0:33:54 0:34:24 0:51:44 0:52:15 1:09:54 1:10:24 NOVASPORTS RUNNING TEAM
502 84 6 1027 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ F59 1962 Γ 0:17:20 0:17:43 0:35:24 0:35:47 0:52:48 0:53:10 1:10:13 1:10:36
503 419 19 1026 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M64 1957 Α 0:17:20 0:17:43 0:35:23 0:35:46 0:52:47 0:53:10 1:10:13 1:10:36
504 420 9 1410 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M69 1951 Α 0:16:25 0:17:13 0:34:04 0:34:51 0:51:50 0:52:37 1:09:51 1:10:39 ΣΔΥΠ
505 421 74 1009 ΓΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1983 Α 0:15:29 0:15:58 0:32:50 0:33:19 0:51:09 0:51:38 1:10:21 1:10:50
506 85 20 1278 ΓΚΑΛΛΟ ΤΖΕΥΣΙΛΑ F34 1993 Γ 0:16:11 0:16:40 0:33:56 0:34:25 0:51:47 0:52:16 1:10:24 1:10:54 LEGACY FIGHT CLUB
507 86 21 1290 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F34 1996 Γ 0:16:11 0:16:40 0:33:56 0:34:25 0:51:47 0:52:16 1:10:25 1:10:54 LEGACY FIGHT CLUB
508 422 100 1197 ΜΕΡΓΟΥΠΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M34 1992 Α 0:14:53 0:15:26 0:31:18 0:31:51 0:50:39 0:51:12 1:10:25 1:10:58
509 423 84 1264 ΓΛΥΚΟΝΙΚΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1978 Α 0:13:49 0:14:19 0:32:40 0:33:11 0:51:12 0:51:43 1:10:32 1:11:03 CROSS TRAINING CLUB
510 87 18 1608 ΔΡΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ F39 1984 Γ 0:16:11 0:16:40 0:33:57 0:34:26 0:52:14 0:52:43 1:10:44 1:11:14 ALTER LIFE
511 424 46 1561 ΜΠΑΖΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M54 1965 Α 0:16:05 0:16:43 0:34:19 0:34:57 0:52:14 0:52:52 1:10:40 1:11:18 ΣΑΦΑΝΣ
512 425 75 1014 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1984 Α 0:15:33 0:15:58 0:33:09 0:33:34 0:51:51 0:52:16 1:11:04 1:11:28
513 426 59 1107 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1970 Α 0:15:29 0:15:41 0:33:53 0:34:05 0:52:25 0:52:37 1:11:24 1:11:36
514 427 20 1245 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ M64 1957 Α 0:15:55 0:16:19 0:34:21 0:34:44 0:52:41 0:53:05 1:11:16 1:11:40
515 88 19 1352 ΤΡΑΠΑΛΗ ΝΑΤΑΛΙΑ F39 1980 Γ 0:16:23 0:16:33 0:34:22 0:34:33 0:52:32 0:52:42 1:11:45 1:11:55 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
516 89 1 1594 ΜΠΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F64 1956 Γ 0:15:55 0:16:26 0:34:12 0:34:43 0:51:57 0:52:27 1:11:30 1:12:00
517 428 76 1062 ΠΑΛΑΜΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M39 1982 Α 0:15:55 0:16:13 0:33:34 0:33:52 0:52:41 0:52:59 1:11:56 1:12:14
518 429 1 1119 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M75 1934 Α 0:16:51 0:17:16 0:34:28 0:34:54 0:53:06 0:53:31 1:12:00 1:12:25
519 430 101 1000 ΣΚΛΑΒΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M34 1989 Α 0:15:41 0:15:43 0:33:42 0:33:45 0:53:50 0:53:53 1:12:32 1:12:35
520 90 7 1192 ΜΠΕΛΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ F59 1962 Γ 0:16:58 0:17:13 0:35:29 0:35:44 0:53:16 0:53:31 1:12:36 1:12:51
521 431 85 1226 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M44 1975 Α 0:15:34 0:16:15 0:34:07 0:34:48 0:52:53 0:53:34 1:12:16 1:12:57
522 432 102 1432 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1986 Α 0:16:00 0:16:34 0:34:02 0:34:36 0:53:02 0:53:36 1:13:36 1:14:10
523 433 103 1433 ΒΓΟΝΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1988 Α 0:16:00 0:16:34 0:34:02 0:34:36 0:53:03 0:53:37 1:13:37 1:14:11
524 91 22 1277 ΒΑΡΝΤΑΡΝΙΑΝ ΔΗΜΗΤΡΑ F34 1987 Γ 0:16:16 0:16:45 0:36:10 0:36:38 0:54:42 0:55:11 1:13:47 1:14:16 LEGACY FIGHT CLUB
525 92 23 1288 ΚΟΥΤΣΟΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ F34 1996 Γ 0:16:16 0:16:45 0:36:10 0:36:39 0:54:40 0:55:09 1:13:47 1:14:16 LEGACY FIGHT CLUB
526 93 26 1590 ΜΠΟΥΝΤΑ ΜΑΡΘΑ F44 1976 Γ 0:17:13 0:17:32 0:35:36 0:35:55 0:54:52 0:55:11 1:14:24 1:14:42
527 434 77 1589 ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M39 1980 Α 0:17:13 0:17:32 0:35:36 0:35:55 0:54:52 0:55:11 1:14:23 1:14:42
528 94 8 1586 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F59 1962 Γ 0:17:33 0:17:51 0:35:51 0:36:09 0:54:42 0:54:59 1:14:28 1:14:46
529 435 47 1078 ΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1966 Α 0:14:59 0:15:12 0:33:49 0:34:02 0:53:56 0:54:09 1:14:35 1:14:48
530 436 86 1553 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ M44 1976 Α 0:14:24 0:14:38 0:30:23 0:30:36 0:53:10 0:53:24 1:14:48 1:15:02 ΣΑΦΑΝΣ
531 437 87 1641 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M44 1975 Α 0:15:51 0:15:55 0:34:44 0:34:49 0:54:14 0:54:19 1:15:08 1:15:13
532 438 21 1358 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΛΙΑΚΟΣ M64 1959 Α 0:18:42 0:18:54 0:38:04 0:38:16 0:56:43 0:56:55 1:15:06 1:15:18 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗS ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
533 439 104 1480 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1987 Α 0:15:42 0:16:20 0:34:25 0:35:03 0:55:22 0:55:59 1:15:07 1:15:44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΝΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
534 440 78 1186 ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΉΣ M39 1984 Α 0:16:48 0:17:05 0:36:44 0:37:01 0:55:28 0:55:46 1:15:42 1:16:00
535 441 10 1348 ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18 2004 Α 0:14:10 0:14:33 0:34:03 0:34:26 0:56:57 0:57:19 1:15:52 1:16:14 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
536 442 1 1640 ΜΕΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M74 1947 Α 0:15:39 0:16:12 0:41:43 0:42:16 0:58:25 0:58:57 1:16:46 1:17:19
537 443 60 1447 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M49 1974 Α 0:17:28 0:17:56 0:38:02 0:38:30 0:58:12 0:58:40 1:19:29 1:19:58
538 444 48 1393 ΘΕΜΕΛΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M54 1969 Α 0:16:20 0:16:53 0:37:37 0:38:10 0:59:29 1:00:02 1:19:38 1:20:11 RR
539 445 88 1597 PARISIS ANDREAS M44 1978 Α 0:18:17 0:18:46 0:38:44 0:39:13 0:59:48 1:00:17 1:22:28 1:22:58 ANEXARTHTOS
540 446 10 1411 ΜΠΕΣΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M69 1950 Α 0:18:41 0:19:15 0:40:13 0:40:47 1:01:34 1:02:07 1:24:14 1:24:48
541 447 2 1251 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M75 1944 Α 0:18:11 0:18:22 0:38:43 0:38:54 1:00:44 1:00:55 1:25:44 1:25:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

5 ΧΛΜ
Γενική Φύλου Ηλ.Κατ. Αρ.Συμ Επώνυμο Όνομα Ηλ. Κατ Έτος Φύλο 2,5Χλμ net 2,5Χλμ Καθαρός Χρόνος Ομάδα
1 1 1 5001 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M44 1975 Α 0:07:55 0:07:55 0:16:19 0:16:19 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ Α. Σ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ
2 2 1 5800 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M34 1994 Α 0:08:07 0:08:07 0:16:42 0:16:42 KROMMIDAS COACHING TRISUTTO
3 3 2 5527 ΧΕΛΒΑΤΖΙΑΝ ΚΑΡΛΟ M34 1989 Α 0:08:54 0:08:54 0:18:16 0:18:16 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
4 4 3 5139 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1993 Α 0:09:21 0:09:21 0:19:19 0:19:19 ADIDAS RUNNERS ATHENS
5 5 4 5946 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M34 1995 Α 0:09:31 0:09:31 0:19:37 0:19:37 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
6 6 1 5023 ΣΟΥΛΕΛΕΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M39 1982 Α 0:09:49 0:09:49 0:20:19 0:20:19
7 7 2 5325 ΜΑΡΚΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ M44 1975 Α 0:09:37 0:09:38 0:20:39 0:20:41 RARAMURI
8 8 2 5052 ΚΟΡΚΟΣΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1984 Α 0:09:58 0:10:04 0:20:40 0:20:47
9 9 3 5878 ΚΑΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M39 1980 Α 0:10:04 0:10:07 0:20:51 0:20:54 CORPUS GYM
10 10 1 5510 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M49 1973 Α 0:10:05 0:10:10 0:20:49 0:20:54 SANTA RUNNING TEAM
11 11 1 5746 ΔΕΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18 2004 Α 0:09:21 0:09:21 0:21:08 0:21:08
12 12 2 5980 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1973 Α 0:10:11 0:10:11 0:21:15 0:21:15 ΣΑΦΑΝΣ
13 13 3 5020 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΡΩΜΥΛΟΣ M44 1975 Α 0:10:24 0:10:24 0:21:23 0:21:23
14 14 2 5171 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2003 Α 0:09:45 0:09:57 0:21:14 0:21:26
15 15 4 6312 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1981 Α 0:09:59 0:09:59 0:21:27 0:21:27
16 1 1 5912 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F44 1975 Γ 0:10:37 0:10:38 0:21:26 0:21:27 NOVASPORTS RUNNING TEAM
17 16 5 5386 ΠΡΟΚΑΚΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M39 1983 Α 0:10:12 0:10:14 0:21:27 0:21:28
18 17 1 5380 DANIIL DIMITRIOS M64 1957 Α 0:10:46 0:10:48 0:21:31 0:21:34 ARGOS SECURITY
19 18 3 6341 ΚΟΛΟΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18 2003 Α 0:11:11 0:11:11 0:21:54 0:21:54
20 19 5 5045 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1995 Α 0:10:23 0:10:32 0:21:52 0:22:01
21 20 3 6449 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M49 1972 Α 0:10:51 0:10:57 0:22:00 0:22:06
22 21 1 5983 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M54 1966 Α 0:10:49 0:10:49 0:22:10 0:22:10 ΣΑΦΑΝΣ
23 22 4 6177 Παναγιώτης Δημητράκας M18 2003 Α 0:11:02 0:11:08 0:22:13 0:22:19 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
24 23 6 5733 ΚΟΝΤΟΒΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M39 1984 Α 0:11:01 0:11:24 0:21:56 0:22:19
25 24 7 6488 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M39 1984 Α 0:10:34 0:10:43 0:22:11 0:22:20 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
26 25 6 5003 ΤΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M34 1989 Α 0:10:50 0:10:52 0:22:43 0:22:45
27 26 7 6484 ΜΠΑΝΤΩΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1989 Α 0:10:55 0:11:03 0:22:39 0:22:47 ORISHA
28 2 1 6325 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F34 1992 Γ 0:10:50 0:10:58 0:22:39 0:22:47
29 27 8 5185 ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1992 Α 0:11:24 0:11:51 0:22:24 0:22:51
30 28 4 5049 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M44 1977 Α 0:10:47 0:10:56 0:22:44 0:22:52
31 29 9 5376 ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M34 1997 Α 0:10:48 0:10:51 0:22:52 0:22:55
32 30 8 5113 ΚΑΠΟΎΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M39 1982 Α 0:11:00 0:11:03 0:22:53 0:22:56
33 31 4 5087 ΒΛΑΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1974 Α 0:11:05 0:11:10 0:22:54 0:22:59 IONIC SHIPPING
34 32 5 6047 ΠΑΡΝΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M18 2001 Α 0:11:41 0:11:41 0:22:59 0:22:59 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
35 33 6 5553 ΣΜΙΓΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M18 2001 Α 0:11:25 0:12:24 0:22:14 0:23:13 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM
36 34 5 5362 HARITOS SOTIRIS M44 1979 Α 0:11:16 0:11:20 0:23:15 0:23:19
37 35 2 5704 TSANTES EMMANUEL M54 1968 Α 0:11:40 0:11:45 0:23:16 0:23:21
38 36 9 5208 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1983 Α 0:11:24 0:12:08 0:22:38 0:23:21 Ο ΠΟΝΤΙΟΣ
39 37 10 5322 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1992 Α 0:11:30 0:11:45 0:23:10 0:23:25
40 3 2 6339 ΤΕΡΖΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ F34 1991 Γ 0:11:37 0:11:42 0:23:23 0:23:28
41 38 11 6486 ΣΙΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1995 Α 0:11:42 0:11:52 0:23:19 0:23:30
42 39 10 5427 Αυγερόπουλος Χρυσόστομος M39 1984 Α 0:11:44 0:11:53 0:23:22 0:23:31
43 4 1 6392 ΣΟΡΟΛΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F59 1963 Γ 0:11:15 0:11:15 0:23:34 0:23:34 ΣΑΦΑΝΣ
44 40 12 6447 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1988 Α 0:11:28 0:11:33 0:23:40 0:23:46
45 41 7 6298 ΘΑΝΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M18 2002 Α 0:11:15 0:11:15 0:23:49 0:23:49 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
46 42 11 5188 ΠΑΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M39 1981 Α 0:11:32 0:11:48 0:23:39 0:23:55
47 43 3 5591 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ M54 1965 Α 0:11:44 0:12:18 0:23:21 0:23:55
48 44 13 5364 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1988 Α 0:11:48 0:11:53 0:23:50 0:23:55
49 45 14 5744 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1987 Α 0:11:34 0:11:36 0:23:58 0:24:00 ERGO
50 46 15 5035 ΝΤΕΛΣΗΣ MΠΟΥΛΕΝΤ M34 1997 Α 0:11:23 0:11:42 0:23:46 0:24:05 –
51 47 12 5888 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1984 Α 0:10:49 0:11:44 0:23:16 0:24:12 CROSS TRAINING CLUB
52 48 8 5669 ΜΠΙΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M18 2004 Α 0:11:59 0:12:19 0:23:52 0:24:12
53 49 1 6021 Πυλαρινός Διονύσης M15 2005 Α 0:13:12 0:13:21 0:24:06 0:24:14 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
54 5 3 5972 ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F34 1987 Γ 0:12:20 0:12:41 0:23:59 0:24:20 ΣΑΦΑΝΣ
55 50 4 5258 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M54 1965 Α 0:11:15 0:11:18 0:24:17 0:24:20
56 51 5 5167 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M49 1970 Α 0:12:01 0:12:32 0:23:55 0:24:27
57 52 5 5384 ΠΑΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M54 1966 Α 0:12:20 0:12:33 0:24:15 0:24:28
58 53 6 5186 ΡΟΥΜΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1972 Α 0:11:54 0:12:01 0:24:25 0:24:32
59 54 6 6384 ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M44 1979 Α 0:12:03 0:12:12 0:24:24 0:24:33
60 55 7 5770 ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M44 1975 Α 0:11:43 0:11:54 0:24:24 0:24:35
61 56 1 5809 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΊΟΥ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M59 1961 Α 0:11:32 0:11:57 0:24:11 0:24:36
62 57 7 5785 ΓΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M49 1971 Α 0:11:24 0:11:27 0:24:32 0:24:36
63 6 1 6398 ΔΑΛΑΚΑ ΑΝΤΡΙΑ F39 1980 Γ 0:11:57 0:12:34 0:24:00 0:24:36 ΣΑΦΑΝΣ
64 58 16 6375 ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1988 Α 0:11:55 0:12:11 0:24:24 0:24:41
65 59 13 5330 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΚΗΣ M39 1982 Α 0:12:01 0:12:21 0:24:22 0:24:42 RARAMURI
66 60 17 5406 ΑΜΕΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1990 Α 0:12:29 0:12:56 0:24:15 0:24:42
67 61 14 6489 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1980 Α 0:12:00 0:12:15 0:24:29 0:24:44 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
68 62 9 6118 ΧΟΥΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M18 2004 Α 0:11:50 0:11:50 0:24:46 0:24:46 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
69 63 15 5484 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1983 Α 0:11:59 0:12:36 0:24:11 0:24:48 CROSS TRAINING CLUB
70 64 2 5514 ΛΥΧΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M15 2005 Α 0:12:33 0:12:38 0:24:43 0:24:48 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
71 65 10 6031 ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2002 Α 0:11:15 0:11:15 0:24:50 0:24:50 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
72 66 16 5716 ΚΑΚΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1984 Α 0:11:24 0:12:28 0:23:46 0:24:50
73 67 18 5947 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΗΛΙΑΣ M34 1998 Α 0:13:53 0:13:53 0:24:51 0:24:51 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
74 68 2 5120 ΡΟΥΣΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M59 1963 Α 0:12:28 0:12:39 0:24:41 0:24:51
75 69 19 5791 ΑΡΣΕΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1989 Α 0:11:22 0:11:57 0:24:20 0:24:54
76 7 1 5991 ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΦΑΙΗ F49 1973 Γ 0:12:16 0:12:53 0:24:18 0:24:55 ΣΑΦΑΝΣ
77 8 2 5979 ΝΑΟΥΜ ΒΙΚΥ F44 1976 Γ 0:12:16 0:12:22 0:24:50 0:24:56 ΣΑΦΑΝΣ
78 70 17 5317 ΒΗΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1984 Α 0:11:58 0:12:07 0:24:47 0:24:57 ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗ
79 71 20 5864 ΚΟΝΤΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1996 Α 0:12:16 0:12:36 0:24:40 0:25:00 ALTERLIFE
80 72 3 5022 PIPERIDIS ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M59 1963 Α 0:12:28 0:12:38 0:24:49 0:25:00 MANESIS TEAM
81 9 1 6357 ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F18 2002 Γ 0:12:28 0:12:31 0:25:00 0:25:03
82 73 21 5274 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M34 1986 Α 0:11:59 0:11:59 0:25:07 0:25:07
83 74 22 5614 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1992 Α 0:11:54 0:12:38 0:24:24 0:25:07 ΑΟΠΦ ΤΕΝΙΣ
84 10 3 5381 ΜΠΑΛΑΦΑ ΟΛΓΑ F44 1978 Γ 0:11:47 0:11:49 0:25:06 0:25:08 ARGOS SECURITY
85 75 23 5863 ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1996 Α 0:13:01 0:13:21 0:24:48 0:25:08 ALTERLIFE
86 76 8 5349 ΣΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1971 Α 0:12:21 0:12:58 0:24:35 0:25:12
87 77 24 5841 ΠΡΙΝΤΕΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 2000 Α 0:11:27 0:12:25 0:24:15 0:25:13
88 11 2 5509 Πολύζου Άννα F39 1981 Γ 0:12:09 0:12:27 0:24:58 0:25:16 SANTA RUNNING TEAM
89 78 25 5447 ΜΠΕΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M34 1993 Α 0:12:11 0:12:32 0:24:58 0:25:19
90 79 18 5648 ΡΑΛΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M39 1981 Α 0:12:27 0:13:05 0:24:44 0:25:22
91 80 19 5781 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M39 1983 Α 0:12:15 0:12:51 0:24:48 0:25:23
92 81 20 5730 ΤΕΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:12:12 0:12:38 0:24:59 0:25:25
93 12 3 5962 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΙΝΑ F39 1980 Γ 0:12:19 0:13:01 0:24:45 0:25:27 ΣΑΦΑΝΣ
94 82 21 5776 ΚΑΡΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΟΣ M39 1983 Α 0:12:15 0:12:23 0:25:21 0:25:29 ACTIVE MONKEYS
95 83 8 5778 ΚΑΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1979 Α 0:12:15 0:12:23 0:25:21 0:25:29 ACTIVE MONKEYS
96 84 9 5419 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1972 Α 0:11:46 0:12:07 0:25:11 0:25:32
97 85 26 5600 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1990 Α 0:12:32 0:12:55 0:25:09 0:25:32
98 86 27 5160 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1992 Α 0:12:28 0:13:24 0:24:37 0:25:33
99 87 28 5159 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M34 1988 Α 0:12:26 0:13:23 0:24:38 0:25:35
100 88 29 5296 ΨΑΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M34 1997 Α 0:12:00 0:12:09 0:25:27 0:25:36
101 89 30 5874 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M34 1987 Α 0:12:02 0:12:41 0:25:02 0:25:41 CORPUS GYM
102 13 4 5404 FINTIKAKI-FRONIMOU GOGO F44 1978 Γ 0:12:27 0:12:41 0:25:32 0:25:47
103 90 10 5616 ΚΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1974 Α 0:12:34 0:13:31 0:24:51 0:25:47
104 91 31 5417 ΛΕΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M34 1993 Α 0:12:56 0:13:10 0:25:38 0:25:51
105 92 32 6464 SLABOUTSOU RARES M34 1995 Α 0:13:01 0:13:12 0:25:43 0:25:53 Α.Σ. ΚΥΝΑΙΡΕΙΡΟΣ
106 93 33 5757 ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M34 1989 Α 0:12:21 0:13:12 0:25:02 0:25:54
107 94 3 6250 ΦΑΪΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2005 Α 0:11:48 0:12:05 0:25:40 0:25:56 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
108 95 34 5564 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1993 Α 0:12:27 0:12:39 0:25:46 0:25:58 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
109 96 11 5266 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M18 2002 Α 0:12:24 0:12:32 0:25:50 0:25:58
110 14 1 6477 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ F15 2008 Γ 0:12:34 0:12:59 0:25:35 0:25:59
111 97 4 5691 ΕΞΑΡΧΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M15 2005 Α 0:12:20 0:13:08 0:25:11 0:26:00
112 98 11 5181 ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M49 1972 Α 0:12:23 0:12:31 0:25:52 0:26:00
113 99 35 5418 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1993 Α 0:12:55 0:13:10 0:25:48 0:26:03
114 100 9 5465 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M44 1979 Α 0:12:13 0:12:24 0:25:52 0:26:03 (S)MILES MAKERS
115 101 10 5126 ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1979 Α 0:11:53 0:12:14 0:25:42 0:26:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116 102 6 5301 ΑΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M54 1967 Α 0:12:25 0:12:55 0:25:35 0:26:04
117 15 5 5597 ROSA ESTER F44 1976 Γ 0:12:15 0:12:24 0:25:55 0:26:05
118 103 22 5902 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M39 1980 Α 0:12:25 0:12:25 0:26:06 0:26:06 NOVASPORTS RUNNING TEAM
119 104 12 5334 ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ M49 1970 Α 0:12:26 0:12:33 0:26:01 0:26:08
120 105 11 5121 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M44 1978 Α 0:12:27 0:12:39 0:25:56 0:26:08
121 16 2 6324 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F49 1972 Γ 0:12:38 0:12:51 0:25:55 0:26:09
122 106 36 5876 ΔΟΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M34 1987 Α 0:12:13 0:12:52 0:25:33 0:26:13 CORPUS GYM
123 107 37 5109 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M34 1992 Α 0:12:19 0:13:11 0:25:22 0:26:14
124 17 3 5899 ΔΑΜΟΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F49 1970 Γ 0:12:46 0:13:32 0:25:30 0:26:16 NOVASPORTS RUNNING TEAM
125 108 23 5910 ΠΑΝΟΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1982 Α 0:12:29 0:13:15 0:25:30 0:26:16 NOVASPORTS RUNNING TEAM
126 18 4 5825 FABIANO CHRISTY F39 1981 Γ 0:12:26 0:12:55 0:25:48 0:26:17
127 109 7 5487 ΤΣΕΝΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1969 Α 0:12:46 0:13:42 0:25:22 0:26:18 CROSS TRAINING CLUB
128 110 12 6170 Μάριος Αδάμος M18 2004 Α 0:11:50 0:12:04 0:26:07 0:26:21 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
129 111 5 6020 Πολυχρόπουλος Κωνσταντίνος M15 2006 Α 0:11:45 0:11:58 0:26:08 0:26:21 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
130 112 13 6411 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M49 1970 Α 0:12:10 0:12:10 0:26:21 0:26:22
131 113 24 5508 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M39 1984 Α 0:12:42 0:13:00 0:26:07 0:26:24 SANTA RUNNING TEAM
132 114 25 5291 ΓΙΑΒΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M39 1983 Α 0:12:28 0:12:42 0:26:11 0:26:25
133 19 2 5488 WANTENAAR ANNA F18 2004 Γ 0:12:09 0:12:22 0:26:17 0:26:30 KAZANAKIA
134 115 14 5642 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M49 1974 Α 0:12:40 0:13:17 0:25:54 0:26:30
135 20 5 5706 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F39 1984 Γ 0:12:22 0:12:55 0:25:59 0:26:33
136 116 12 5651 ΚΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1976 Α 0:12:42 0:13:06 0:26:11 0:26:35
137 117 2 6291 Επαμεινώνδας Ράπτης M64 1959 Α 0:12:55 0:13:21 0:26:10 0:26:36 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
138 118 4 5674 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M59 1961 Α 0:12:18 0:12:45 0:26:12 0:26:39
139 119 3 6046 ΠΑΝΕΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M64 1958 Α 0:13:32 0:13:53 0:26:18 0:26:39 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
140 120 38 5662 PYCHYNSKI BARTOSZ M34 1988 Α 0:13:23 0:13:57 0:26:05 0:26:39
141 121 15 5412 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΑΛΦΑΙΟΣ M49 1970 Α 0:12:18 0:12:39 0:26:21 0:26:41 RARAMURI
142 21 3 6437 ΜΠΑΡΙΑΜΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F18 2004 Γ 0:13:46 0:13:51 0:26:38 0:26:43
143 122 13 5434 ΚΑΛΑΒΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M44 1976 Α 0:12:28 0:13:20 0:25:51 0:26:43
144 123 13 6032 ΚΟΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M18 2001 Α 0:13:37 0:13:37 0:26:46 0:26:46 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
145 124 26 5289 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M39 1980 Α 0:12:21 0:12:58 0:26:10 0:26:47 ΜΑΧΙΜΟΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ
146 22 4 5158 ΑΤΣΙΚΜΠΑΣΗ ΗΛΙΑΝΑ F18 2004 Γ 0:12:38 0:12:44 0:26:41 0:26:47
147 125 16 5389 ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M49 1971 Α 0:12:36 0:12:39 0:26:45 0:26:48
148 126 14 6286 ΤΟΥΜΑΖΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18 2003 Α 0:13:17 0:13:47 0:26:19 0:26:49 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
149 127 39 6438 ΔΑΒΙΛΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M34 1995 Α 0:12:55 0:13:22 0:26:25 0:26:53 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
150 128 27 5329 ΗΛΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1983 Α 0:13:00 0:13:29 0:26:23 0:26:53
151 129 40 6410 ΓΑΖΕΤΗΣ ΣΩΚΡΆΤΗΣ M34 1994 Α 0:12:48 0:12:50 0:26:52 0:26:54
152 130 41 5324 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΑΥΛΟΣ M34 1996 Α 0:13:36 0:13:51 0:26:39 0:26:54
153 23 6 6340 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΝΙΤΣΑ F44 1976 Γ 0:12:25 0:12:25 0:26:54 0:26:54
154 131 42 5810 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1991 Α 0:12:40 0:13:01 0:26:33 0:26:55
155 132 43 5788 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1989 Α 0:12:20 0:12:54 0:26:22 0:26:56
156 133 6 6093 ΓΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M15 2007 Α 0:14:12 0:14:22 0:26:47 0:26:57 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
157 134 15 6029 ΓΚΟΓΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ M18 2002 Α 0:12:37 0:12:37 0:26:57 0:26:57 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
158 135 17 5606 ΒΑΛΛΗΣ ΚΟΣΜΑΣ M49 1973 Α 0:12:16 0:12:25 0:26:49 0:26:58
159 136 16 5830 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M18 2002 Α 0:13:31 0:13:53 0:26:37 0:26:58
160 137 44 5772 ΜΑΝΕΣ-ΠΑΛΥΒΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1997 Α 0:12:43 0:13:20 0:26:27 0:27:04
161 138 17 5621 ΛΟΥΡΕΝΤΖΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M18 2003 Α 0:13:10 0:13:47 0:26:29 0:27:06
162 139 45 5248 ΤΣΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1985 Α 0:12:33 0:13:10 0:26:32 0:27:09 ΚΡΑΤΣ
163 140 28 5213 ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1980 Α 0:13:06 0:13:28 0:26:49 0:27:11
164 24 6 5455 ΔΡΑΓΩΤΗ ΕΛΙΝΑ F39 1980 Γ 0:12:34 0:12:44 0:27:02 0:27:12 (S)MILES MAKERS
165 141 18 5787 ΜΠΑΡΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M18 2001 Α 0:13:02 0:13:02 0:27:13 0:27:13
166 142 46 5220 ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1993 Α 0:12:28 0:13:04 0:26:38 0:27:14 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
167 143 47 5111 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1990 Α 0:13:18 0:13:28 0:27:04 0:27:14
168 144 48 5077 ΠΡΑΙΟΡ ΜΑΡΙΟΣ M34 1994 Α 0:13:29 0:13:37 0:27:07 0:27:15
169 145 18 5444 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M49 1970 Α 0:13:12 0:13:26 0:27:02 0:27:16
170 146 14 5594 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M44 1975 Α 0:13:15 0:13:53 0:26:40 0:27:17
171 147 15 5029 ΒΑΡΕΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M44 1975 Α 0:13:09 0:13:32 0:26:54 0:27:17
172 148 16 5319 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ M44 1979 Α 0:13:12 0:13:26 0:27:05 0:27:19
173 149 17 5166 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:13:14 0:13:20 0:27:13 0:27:20
174 150 49 5260 BAKOMICHALIS DIMITRIS M34 2000 Α 0:12:09 0:12:16 0:27:17 0:27:24
175 151 19 5209 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M18 2001 Α 0:12:13 0:12:31 0:27:07 0:27:25
176 152 19 6433 ΣΚΑΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1972 Α 0:13:37 0:13:49 0:27:14 0:27:26
177 153 18 5037 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M44 1976 Α 0:12:29 0:12:35 0:27:23 0:27:30
178 154 50 5574 ΚΟΥΤΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M34 1999 Α 0:13:34 0:14:06 0:26:59 0:27:32 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
179 155 20 5130 ΚΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1974 Α 0:13:15 0:13:57 0:26:51 0:27:33
180 156 51 5365 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M34 1985 Α 0:13:17 0:13:22 0:27:28 0:27:33
181 25 7 5234 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F39 1984 Γ 0:12:38 0:13:24 0:26:48 0:27:34
182 26 4 5661 VARGA BARBARA F34 1990 Γ 0:13:28 0:14:02 0:27:01 0:27:35
183 157 52 5219 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΒΑΣΙΟΣ M34 1985 Α 0:12:40 0:12:51 0:27:23 0:27:35
184 158 21 5415 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1974 Α 0:14:11 0:14:25 0:27:24 0:27:38
185 159 19 5844 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1978 Α 0:12:47 0:13:23 0:27:01 0:27:38
186 27 5 5543 ΑΣΣΑΤΩΦ ΑΝΝΑ F18 2001 Γ 0:13:24 0:14:24 0:26:39 0:27:38 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM
187 160 53 5729 ΦΡΑΓΚΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1996 Α 0:13:09 0:13:48 0:27:01 0:27:39
188 161 20 6422 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1975 Α 0:13:58 0:14:16 0:27:22 0:27:40
189 162 54 5341 ΡΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 1987 Α 0:13:35 0:13:47 0:27:28 0:27:40
190 163 7 6024 Χαρτσιλής Μιχάλης M15 2006 Α 0:13:28 0:13:41 0:27:31 0:27:43 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
191 164 29 5982 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M39 1981 Α 0:14:08 0:14:30 0:27:23 0:27:45 ΣΑΦΑΝΣ
192 165 22 5689 ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M49 1974 Α 0:14:10 0:14:25 0:27:31 0:27:45
193 166 8 6242 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M15 2005 Α 0:11:37 0:11:54 0:27:30 0:27:47 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
194 167 8 5310 ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΑΚΩΒΟΣ M54 1969 Α 0:13:53 0:14:19 0:27:24 0:27:50
195 168 21 5530 ΓΟΡΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M44 1975 Α 0:13:11 0:13:29 0:27:32 0:27:50 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
196 169 9 6010 Λούκα Φατιόν M15 2006 Α 0:13:29 0:13:41 0:27:39 0:27:51 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
197 170 30 6387 ΦΤΟΥΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M39 1980 Α 0:14:00 0:14:12 0:27:44 0:27:56 TORQUE ELITE WORKOUT
198 171 31 6478 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:14:09 0:14:31 0:27:34 0:27:56
199 172 22 5395 ΖΑΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1977 Α 0:13:23 0:14:16 0:27:04 0:27:57
200 173 23 5742 ΚΙΜΕΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M49 1972 Α 0:13:47 0:14:23 0:27:23 0:27:59
201 174 55 5598 ΤΟΥΡΚΙΣΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1985 Α 0:13:26 0:14:19 0:27:07 0:28:00
202 175 24 5298 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M49 1974 Α 0:13:14 0:13:31 0:27:47 0:28:04
203 28 8 5394 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F39 1980 Γ 0:13:14 0:13:31 0:27:47 0:28:04
204 176 23 5973 ΚΡΟΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1979 Α 0:14:07 0:14:29 0:27:42 0:28:05 ΣΑΦΑΝΣ
205 177 25 6370 ΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1974 Α 0:13:12 0:14:00 0:27:18 0:28:05
206 178 56 5391 ΠΑΥΛΙΟΓΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M34 1995 Α 0:13:11 0:14:04 0:27:15 0:28:08
207 179 32 6371 ΓΕΡΑΚΗΣ ΠΑΝΟΣ M39 1980 Α 0:13:13 0:14:01 0:27:20 0:28:09
208 180 24 5249 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1977 Α 0:13:06 0:13:45 0:27:30 0:28:09
209 181 57 6377 ΚΑΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1993 Α 0:13:05 0:13:12 0:28:03 0:28:10
210 182 58 5297 ΨΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1989 Α 0:12:52 0:13:00 0:28:02 0:28:10
211 183 25 5639 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1979 Α 0:13:41 0:13:56 0:27:56 0:28:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
212 184 59 5558 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M34 1993 Α 0:13:29 0:13:40 0:28:01 0:28:12 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
213 185 26 5180 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M44 1975 Α 0:13:15 0:13:46 0:27:42 0:28:13
214 186 26 5134 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1970 Α 0:14:06 0:15:07 0:27:14 0:28:14
215 187 33 5401 ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ -ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M39 1982 Α 0:13:01 0:13:05 0:28:11 0:28:15 ΧΑΡΙΤΟΣ RUNER TEAM
216 188 60 5900 ΔΗΜΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M34 1995 Α 0:13:46 0:13:48 0:28:13 0:28:15 NOVASPORTS RUNNING TEAM
217 189 27 5373 ΚΥΡΙΑΚΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1977 Α 0:13:41 0:13:54 0:28:03 0:28:16
218 190 34 5462 ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1981 Α 0:13:50 0:14:12 0:27:56 0:28:18 (S)MILES MAKERS
219 191 61 5246 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M34 1992 Α 0:13:10 0:13:29 0:27:59 0:28:18
220 192 27 5083 ΚΑΤΣΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M49 1972 Α 0:13:57 0:14:11 0:28:05 0:28:19
221 193 35 6305 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M39 1984 Α 0:14:02 0:14:29 0:28:00 0:28:26
222 194 28 5309 LINTIS ANDREAS M49 1974 Α 0:13:33 0:13:54 0:28:06 0:28:27
223 29 5 5870 ΣΑΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F34 1998 Γ 0:14:12 0:14:32 0:28:12 0:28:32 ALTERLIFE
224 30 7 6425 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ F44 1978 Γ 0:14:17 0:14:22 0:28:28 0:28:33
225 31 8 5212 ΓΑΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ F44 1977 Γ 0:13:08 0:13:28 0:28:15 0:28:35
226 195 36 5154 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M39 1980 Α 0:13:30 0:13:59 0:28:11 0:28:41
227 196 20 5668 ΣΑΠΡΑΝ ΙΓΚΟΡ M18 2004 Α 0:12:13 0:12:36 0:28:18 0:28:41
228 32 6 6350 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΆΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F34 1991 Γ 0:13:01 0:13:14 0:28:29 0:28:42
229 197 62 5714 ΤΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1988 Α 0:13:08 0:13:38 0:28:13 0:28:42 EMPIRE FITNESS STUDIO
230 198 29 6435 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1973 Α 0:14:22 0:14:54 0:28:11 0:28:43
231 199 28 6330 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:13:36 0:13:49 0:28:30 0:28:43
232 200 9 5101 ΧΑΛΚΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1967 Α 0:14:19 0:14:52 0:28:12 0:28:45
233 201 63 5646 ΧΑΤΖΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1987 Α 0:14:49 0:15:53 0:27:46 0:28:49
234 33 7 6338 ΤΕΡΖΗ ΦΙΝΗ F34 1988 Γ 0:12:13 0:12:19 0:28:43 0:28:49
235 34 8 5824 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ F34 1992 Γ 0:14:10 0:14:28 0:28:32 0:28:50
236 202 64 5747 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1989 Α 0:13:32 0:13:57 0:28:25 0:28:50
237 203 29 5142 ΡΑΛΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M44 1975 Α 0:13:37 0:13:43 0:28:45 0:28:51
238 204 21 6171 Μιχαήλ Γιανναράς M18 2003 Α 0:13:15 0:13:21 0:28:45 0:28:51 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
239 205 65 6420 ΜΠΟΥΝΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M34 1987 Α 0:14:22 0:14:46 0:28:31 0:28:56 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM
240 206 30 5984 ΠΟΝΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M44 1976 Α 0:17:09 0:17:21 0:28:45 0:28:57 ΣΑΦΑΝΣ
241 207 22 5636 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M18 2004 Α 0:13:19 0:14:13 0:28:03 0:28:57
242 35 9 5068 ΚΟΥΕ ΙΩΑΝΝΑ F34 1997 Γ 0:13:41 0:13:49 0:28:50 0:28:57
243 36 10 5865 ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1987 Γ 0:13:45 0:14:04 0:28:39 0:28:58 ALTERLIFE
244 208 66 6351 ΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1993 Α 0:15:32 0:15:50 0:28:41 0:28:58
245 209 10 5806 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ M15 2007 Α 0:14:37 0:15:19 0:28:18 0:29:00
246 37 11 5429 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ F34 1989 Γ 0:14:48 0:15:27 0:28:23 0:29:02
247 210 23 6182 Πολύδωρος Άγγελος Αννούσης M18 2004 Α 0:13:32 0:13:47 0:28:47 0:29:02 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
248 211 67 5835 ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1992 Α 0:13:24 0:13:24 0:29:05 0:29:05
249 212 11 5611 ΚΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M15 2006 Α 0:15:02 0:15:16 0:28:51 0:29:05
250 213 68 5350 TSIAMIS GEORGIOS ALEXANDROS M34 1993 Α 0:12:48 0:13:47 0:28:07 0:29:06
251 214 31 5122 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M44 1975 Α 0:13:50 0:14:03 0:28:53 0:29:06
252 215 69 5921 Βιγλης Αλεξανδρος M34 1989 Α 0:14:38 0:15:45 0:28:01 0:29:08 REBORN TRAINING TEAM
253 38 12 5928 Λιοντα Αννα F34 1989 Γ 0:14:39 0:15:46 0:28:01 0:29:08 REBORN TRAINING TEAM
254 216 37 5127 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M39 1982 Α 0:14:15 0:15:01 0:28:23 0:29:09
255 217 12 6443 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΦΕΑΣ M15 2006 Α 0:16:23 0:16:46 0:28:49 0:29:12 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
256 218 70 5438 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1991 Α 0:14:08 0:14:43 0:28:37 0:29:12
257 219 71 5103 ΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ M34 1991 Α 0:14:50 0:14:59 0:29:04 0:29:14
258 39 13 5693 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F34 1988 Γ 0:14:25 0:15:32 0:28:08 0:29:15
259 220 10 5468 ΠΑΡΕΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M54 1969 Α 0:13:40 0:13:54 0:29:02 0:29:16 (S)MILES MAKERS
260 221 24 5827 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M18 2003 Α 0:14:01 0:14:54 0:28:23 0:29:16
261 222 32 5218 ΓΡΗΓΟΡΌΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M44 1976 Α 0:13:19 0:13:41 0:28:54 0:29:16
262 223 38 5559 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1983 Α 0:14:18 0:14:31 0:29:05 0:29:18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
263 224 25 6026 ΑΜΠΝΤΟΥΛ ΡΑΧΜΑΝ ΑΡΙ ΓΙΑΚΟΥΜΠ M18 2002 Α 0:12:37 0:12:37 0:29:21 0:29:22 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
264 225 33 5174 ΓΟΥΡΓΟΥΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1978 Α 0:13:57 0:14:17 0:29:01 0:29:22
265 226 34 5562 ΜΟΥΤΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M44 1976 Α 0:14:11 0:14:20 0:29:15 0:29:24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
266 227 13 6012 Μαργαρίτης Γιώργος M15 2006 Α 0:13:55 0:13:58 0:29:21 0:29:25 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
267 228 72 5285 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1992 Α 0:13:36 0:14:03 0:29:01 0:29:27
268 40 14 5869 ΠΕΡΤΕΣΗ ΜΑΡΙΛΗ F34 1994 Γ 0:14:28 0:14:49 0:29:08 0:29:29 ALTERLIFE
269 229 35 5682 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1976 Α 0:14:07 0:14:32 0:29:04 0:29:30
270 230 39 5323 FILIPPAS ANGELOS M39 1983 Α 0:14:06 0:14:36 0:29:00 0:29:30
271 231 11 6302 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΡΗΣ M54 1967 Α 0:13:43 0:14:22 0:28:52 0:29:31
272 232 12 5677 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1969 Α 0:13:16 0:13:42 0:29:07 0:29:32
273 233 36 5067 ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1977 Α 0:13:45 0:14:04 0:29:13 0:29:32
274 234 5 5275 ΚΟΡΩΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M59 1960 Α 0:13:33 0:13:43 0:29:24 0:29:34
275 235 40 5043 ΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1983 Α 0:13:39 0:13:59 0:29:14 0:29:34
276 236 37 5424 ΦΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1978 Α 0:14:39 0:15:05 0:29:09 0:29:35
277 41 2 5012 ΒΑΡΔΗ ΜΑΡΙΛΙΤΑ F15 2005 Γ 0:15:51 0:15:55 0:29:33 0:29:37 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
278 237 41 5649 ΑΛΦΙΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1982 Α 0:14:10 0:15:30 0:28:17 0:29:38
279 238 42 5583 ΝΤΟΛΑΤΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1981 Α 0:14:26 0:14:59 0:29:04 0:29:38 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
280 239 38 5335 ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M44 1975 Α 0:13:44 0:14:36 0:28:46 0:29:38
281 240 73 5245 ΤΣΊΡΜΠΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M34 1992 Α 0:14:17 0:14:36 0:29:24 0:29:43
282 42 4 5576 ΛΑΚΙΔΟΥ ΙΛΙΑ F49 1973 Γ 0:14:24 0:14:48 0:29:21 0:29:45 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
283 241 26 6042 ΜΠΑΦΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M18 2004 Α 0:15:18 0:15:26 0:29:37 0:29:45 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
284 43 9 5871 ΣΠΕΡΕΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F44 1979 Γ 0:14:35 0:14:50 0:29:33 0:29:47 ALTERLIFE
285 242 39 5741 ΒΟΥΤΣΙΝΟΣ ΙΩΣΗΦ M44 1976 Α 0:13:39 0:14:59 0:28:28 0:29:47
286 243 30 5610 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΟΣ ΠΑΡΗΣ M49 1971 Α 0:13:59 0:14:26 0:29:21 0:29:49
287 244 74 5318 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1990 Α 0:13:47 0:14:16 0:29:20 0:29:49
288 245 31 5348 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M49 1973 Α 0:13:48 0:14:00 0:29:38 0:29:49
289 246 40 5703 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M44 1979 Α 0:14:55 0:16:06 0:28:39 0:29:50
290 44 10 5913 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1977 Γ 0:14:46 0:15:01 0:29:34 0:29:50 NOVASPORTS RUNNING TEAM
291 247 41 5909 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M44 1975 Α 0:14:45 0:15:01 0:29:34 0:29:50 NOVASPORTS RUNNING TEAM
292 45 15 6393 ΑΡΓΥΡΟΥ ΑΝΝΑ F34 1989 Γ 0:12:36 0:13:33 0:28:53 0:29:51
293 248 43 6429 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1984 Α 0:15:36 0:16:00 0:29:30 0:29:54
294 46 1 5503 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ F54 1967 Γ 0:14:08 0:14:49 0:29:14 0:29:55 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
295 249 13 5014 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M54 1969 Α 0:14:29 0:14:44 0:29:41 0:29:56
296 250 27 6192 Χαράλαμπος Οικονόμου M18 2002 Α 0:14:18 0:14:26 0:29:49 0:29:57 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
297 47 16 5363 PARASKEYOPOULOU VANESSA F34 1989 Γ 0:13:42 0:13:47 0:29:52 0:29:57
298 48 2 5506 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΤΑ F54 1967 Γ 0:14:05 0:14:08 0:29:54 0:29:57 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
299 251 14 6300 ΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M15 2007 Α 0:13:06 0:13:24 0:29:38 0:29:57 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
300 252 75 5820 FASOULAS DIMITRIS M34 1993 Α 0:13:54 0:14:39 0:29:14 0:29:58
301 253 32 5650 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1970 Α 0:14:09 0:14:21 0:29:49 0:30:01
302 254 42 5047 ATAM SEVAN M44 1978 Α 0:14:06 0:15:12 0:28:55 0:30:02
303 255 43 5906 Λιακος Μακης M44 1975 Α 0:14:41 0:15:29 0:29:15 0:30:03 NOVASPORTS RUNNING TEAM
304 256 33 5106 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M49 1971 Α 0:14:22 0:15:18 0:29:09 0:30:04
305 257 76 5340 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1986 Α 0:15:08 0:15:33 0:29:38 0:30:04
306 258 15 6015 Νάκος Κωνσταντίνος M15 2006 Α 0:15:30 0:15:44 0:29:50 0:30:04 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
307 49 17 6328 ΝΤΑΛΑΠΕΡΑ ΣΕΜΙΝΑ F34 1989 Γ 0:13:35 0:13:44 0:29:56 0:30:04
308 50 18 6204 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ F34 2000 Γ 0:14:55 0:15:15 0:29:44 0:30:05 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
309 259 44 5215 ΜΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1982 Α 0:14:18 0:14:24 0:30:02 0:30:08
310 260 77 6225 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ M34 1997 Α 0:14:33 0:14:54 0:29:49 0:30:10 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
311 51 3 6373 ΚΡΙΑΤΣΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ F15 2008 Γ 0:14:34 0:14:46 0:29:59 0:30:10
312 261 28 6056 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ M18 2004 Α 0:15:27 0:15:31 0:30:06 0:30:11 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
313 262 78 5554 ΓΚΟΥΛΤΑΣ ΝΙΚΟΣ M34 1986 Α 0:13:53 0:14:53 0:29:11 0:30:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
314 263 34 5201 ΣΑΠΝΑΣ ΚΙΜΩΝ M49 1973 Α 0:14:48 0:15:16 0:29:43 0:30:11
315 264 35 6374 ΚΡΙΑΤΣΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1972 Α 0:14:34 0:14:45 0:30:00 0:30:11
316 265 79 5678 ΒΑΛΑΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1988 Α 0:12:55 0:13:29 0:29:38 0:30:12
317 266 14 6311 ΜΙΧΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1967 Α 0:13:50 0:14:03 0:29:59 0:30:12
318 267 80 5532 ΚΟΝΟΜΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1991 Α 0:15:24 0:16:09 0:29:28 0:30:13 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
319 268 44 6459 ΚΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1977 Α 0:15:05 0:15:23 0:29:56 0:30:14
320 269 81 5267 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M34 1986 Α 0:14:47 0:15:38 0:29:23 0:30:14
321 270 45 5694 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M44 1978 Α 0:14:29 0:15:13 0:29:31 0:30:14
322 52 9 5728 ΚΑΛΟΜΕΝΙΔΟυ ΚΑΤΕΡΙΝα F39 1980 Γ 0:14:45 0:15:19 0:29:42 0:30:16
323 271 16 6304 ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M15 2005 Α 0:13:50 0:14:36 0:29:30 0:30:16
324 272 29 5811 ΧΑΓΚΒΙΚ ΣΠΥΡΟΣ M18 2004 Α 0:13:49 0:14:15 0:29:51 0:30:17
325 273 82 5536 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ M34 1991 Α 0:13:52 0:14:10 0:30:01 0:30:19 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
326 274 46 5561 ΚΩΣΤΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1977 Α 0:14:39 0:14:55 0:30:04 0:30:19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
327 275 83 5140 ΚΟΥΕΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M34 1996 Α 0:13:41 0:13:44 0:30:18 0:30:20
328 276 30 5143 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M18 2001 Α 0:13:57 0:14:07 0:30:15 0:30:24
329 277 84 5430 ΚΑΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1988 Α 0:14:50 0:15:29 0:29:46 0:30:24
330 278 17 6014 Μπάρκας Γιώργος M15 2006 Α 0:14:29 0:14:31 0:30:23 0:30:25 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
331 279 6 6226 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ M59 1960 Α 0:15:02 0:15:35 0:29:53 0:30:26 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
332 280 45 5300 ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:14:35 0:14:43 0:30:20 0:30:28
333 53 3 5046 ΛΕΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F54 1966 Γ 0:13:47 0:13:56 0:30:20 0:30:28
334 281 85 5725 ΓΕΩΡΓΑΤΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1989 Α 0:14:22 0:14:45 0:30:08 0:30:30
335 282 86 5907 ΛΟΥΚΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M34 1986 Α 0:14:05 0:14:52 0:29:44 0:30:31 NOVASPORTS RUNNING TEAM
336 283 46 5079 ΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1983 Α 0:14:43 0:15:05 0:30:09 0:30:31
337 284 87 6308 ΧΑΨΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1994 Α 0:15:35 0:16:01 0:30:07 0:30:33
338 285 36 5476 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1971 Α 0:14:22 0:14:39 0:30:15 0:30:33 CROSS TRAINING CLUB
339 286 15 6432 ΚΑΣΚΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1965 Α 0:15:14 0:15:46 0:30:02 0:30:34 ΣΑΦΑΝΣ
340 54 11 6381 ΜΠΑΒΑΔΕΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ F44 1978 Γ 0:14:54 0:14:59 0:30:28 0:30:34
341 287 88 5931 Παπαδόπουλος Ανεστης M34 1989 Α 0:14:23 0:15:31 0:29:26 0:30:34 REBORN TRAINING TEAM
342 288 37 5917 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1974 Α 0:13:49 0:14:24 0:30:00 0:30:34 NOVASPORTS RUNNING TEAM
343 289 47 5069 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M44 1975 Α 0:14:48 0:14:53 0:30:29 0:30:35
344 55 19 5315 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ F34 1986 Γ 0:15:40 0:16:23 0:29:51 0:30:35
345 290 18 6062 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M15 2007 Α 0:14:47 0:14:57 0:30:25 0:30:36 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
346 291 89 5422 ΡΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1997 Α 0:13:43 0:14:51 0:29:30 0:30:38
347 292 90 5423 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1994 Α 0:13:43 0:14:51 0:29:30 0:30:38
348 293 1 5385 ΣΕΦΕΡΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M75 1940 Α 0:14:50 0:15:05 0:30:24 0:30:39
349 294 47 6424 ΠΑΡΑΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M39 1980 Α 0:14:29 0:15:08 0:29:59 0:30:39 LEPANTO RUNNERS
350 295 91 5269 ΔΑΛΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M34 1988 Α 0:14:23 0:15:04 0:29:59 0:30:40
351 56 5 5905 ΚΟΝΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F49 1972 Γ 0:14:42 0:15:35 0:29:47 0:30:40 NOVASPORTS RUNNING TEAM
352 296 48 5065 ΔΑΝΗΛΑΤΟΣ ΗΛΙΑΣ M39 1981 Α 0:14:45 0:15:04 0:30:23 0:30:41
353 297 1 6454 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M69 1952 Α 0:15:04 0:15:07 0:30:38 0:30:42
354 298 4 5286 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M64 1956 Α 0:14:29 0:14:35 0:30:36 0:30:42 ADIDAS RUNNERS ATHENS
355 299 1 5989 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M74 1948 Α 0:14:58 0:15:36 0:30:05 0:30:42 ΣΑΦΑΝΣ
356 300 31 5265 ΒΗΛΑΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M18 2003 Α 0:14:46 0:15:17 0:30:12 0:30:43
357 57 20 5080 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F34 1988 Γ 0:15:05 0:15:24 0:30:26 0:30:45
358 58 21 5715 ΓΡΙΒΑΣ ΕΙΡΗΝΗ F34 1995 Γ 0:15:35 0:16:01 0:30:20 0:30:46
359 59 22 6246 ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΡΙΒΑ F34 2000 Γ 0:14:27 0:14:49 0:30:25 0:30:46 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
360 60 23 6314 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ F34 1992 Γ 0:14:32 0:15:49 0:29:36 0:30:53
361 301 92 5881 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1995 Α 0:16:00 0:17:00 0:29:54 0:30:53 CORPUS GYM
362 302 93 5353 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1989 Α 0:14:18 0:14:22 0:30:50 0:30:54
363 303 48 6335 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M44 1976 Α 0:15:13 0:15:24 0:30:43 0:30:54
364 61 24 5826 ΜΙΣΕΛ ΠΑΡΙΣ F34 1992 Γ 0:14:55 0:15:25 0:30:28 0:30:58
365 62 6 6164 Κωνσταντίνος Γκιόσος F18 2002 Γ 0:13:45 0:13:48 0:30:55 0:30:58 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
366 304 49 5162 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ M39 1983 Α 0:14:08 0:14:24 0:30:43 0:30:58
367 305 49 5095 ΚΑΠΟΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1979 Α 0:15:07 0:15:57 0:30:10 0:31:00
368 306 16 5207 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ M54 1969 Α 0:15:01 0:15:31 0:30:33 0:31:03
369 307 5 5271 ΠΟΥΛΙΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M64 1955 Α 0:14:44 0:14:47 0:31:00 0:31:04
370 308 50 5766 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M44 1977 Α 0:15:16 0:15:51 0:30:29 0:31:04
371 63 12 5403 TAKVORIAN ELENI F44 1979 Γ 0:15:00 0:15:14 0:30:50 0:31:04 ΣΔΥΠ
372 64 4 5206 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F54 1966 Γ 0:15:01 0:15:31 0:30:35 0:31:04
373 309 17 5920 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M54 1968 Α 0:14:42 0:15:36 0:30:10 0:31:04 NOVASPORTS RUNNING TEAM
374 310 18 5138 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M54 1965 Α 0:14:37 0:14:57 0:30:45 0:31:05 ΠΑΝΘΗΡΕΣ
375 311 7 5256 ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M59 1960 Α 0:15:10 0:15:41 0:30:34 0:31:05
376 312 19 5203 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M54 1965 Α 0:15:25 0:15:59 0:30:32 0:31:06
377 65 4 6272 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ F15 2005 Γ 0:16:16 0:16:45 0:30:37 0:31:06 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
378 313 50 5124 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1980 Α 0:13:59 0:14:04 0:31:02 0:31:07
379 314 94 5676 ΡΟΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:14:25 0:14:54 0:30:40 0:31:09
380 315 38 5135 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M49 1970 Α 0:15:11 0:16:12 0:30:09 0:31:09
381 66 5 5850 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ TEREZA F54 1968 Γ 0:15:20 0:16:25 0:30:05 0:31:11
382 67 10 5842 ΤΣΑΚΩΝΗ ΛΟΥΚΙΑ F39 1982 Γ 0:14:11 0:14:27 0:30:55 0:31:11
383 68 5 6089 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F15 2005 Γ 0:14:25 0:14:53 0:30:43 0:31:11 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
384 316 8 6348 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M59 1960 Α 0:14:52 0:15:08 0:30:56 0:31:12
385 317 19 6245 ΣΥΡΡΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M15 2006 Α 0:15:32 0:15:53 0:30:52 0:31:14 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
386 318 20 6068 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ M15 2005 Α 0:13:49 0:13:57 0:31:06 0:31:14 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
387 319 21 6070 ΚΙΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M15 2005 Α 0:13:48 0:13:56 0:31:05 0:31:14 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
388 320 22 6208 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M15 2006 Α 0:15:32 0:15:53 0:30:53 0:31:14 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
389 321 23 6063 ΓΚΟΡΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M15 2005 Α 0:13:48 0:13:56 0:31:06 0:31:15 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
390 322 24 5100 ΤΗΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M15 2007 Α 0:14:33 0:14:42 0:31:08 0:31:17
391 323 95 5582 ΝΑΣΙΜΠΙΑΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M34 1998 Α 0:13:37 0:14:21 0:30:34 0:31:18 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
392 324 96 5327 ΖΟΡΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1993 Α 0:14:13 0:14:22 0:31:10 0:31:19 ADIDAS RUNNER ATHENS
393 325 32 5720 ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M18 2001 Α 0:14:06 0:15:07 0:30:18 0:31:19
394 326 39 6303 ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1970 Α 0:15:04 0:15:50 0:30:33 0:31:19
395 327 25 6463 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M15 2007 Α 0:14:09 0:14:55 0:30:35 0:31:21 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
396 69 2 5082 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F59 1963 Γ 0:15:09 0:15:35 0:30:56 0:31:23
397 328 9 5026 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M59 1962 Α 0:15:07 0:15:22 0:31:07 0:31:23
398 329 40 5601 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M49 1972 Α 0:15:08 0:15:41 0:30:50 0:31:23
399 70 25 5321 ΑΤΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1992 Γ 0:14:21 0:14:38 0:31:07 0:31:23
400 71 7 5696 ΠΟΝΤΙΚΗ ΙΖΑΜΠΕΛΑ F18 2001 Γ 0:15:11 0:16:06 0:30:30 0:31:24
401 72 26 6306 ΚΟΤΣΑΣΙΑΝ ΑΝΙ F34 1995 Γ 0:15:46 0:16:37 0:30:33 0:31:24 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
402 73 8 5731 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ F18 2001 Γ 0:15:11 0:16:06 0:30:30 0:31:24
403 330 97 5768 ΜΟΥΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1994 Α 0:14:38 0:15:20 0:30:43 0:31:26
404 331 98 5713 ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1986 Α 0:15:26 0:15:50 0:31:02 0:31:26
405 74 27 5767 ΤΖΟΥΓΑΝΑΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F34 1994 Γ 0:14:38 0:15:21 0:30:45 0:31:28
406 332 99 5762 ΝΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1987 Α 0:15:22 0:15:55 0:30:57 0:31:30
407 333 100 5786 ΚΕΦΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1985 Α 0:14:26 0:15:01 0:30:56 0:31:30
408 334 51 5857 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1984 Α 0:15:34 0:15:57 0:31:07 0:31:31
409 335 52 5709 ΞΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M39 1981 Α 0:15:28 0:16:10 0:30:51 0:31:33
410 336 51 5557 ΚΑΝΤΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1979 Α 0:14:19 0:14:31 0:31:21 0:31:34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
411 337 101 5570 ΣΤΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ M34 1987 Α 0:14:51 0:15:00 0:31:25 0:31:34 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
412 75 28 6376 ΣΠΑΝΟΜΙΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ F34 1989 Γ 0:15:47 0:15:51 0:31:31 0:31:35
413 76 13 5170 ΖΩΗ ΖΕΝΙΩΔΗ F44 1976 Γ 0:15:05 0:15:23 0:31:18 0:31:36
414 77 14 5974 ΜΑΓΙΑΡΙΤΣ ΤΖΟΥΝΤΥ F44 1975 Γ 0:15:10 0:15:30 0:31:16 0:31:36 ΣΑΦΑΝΣ
415 338 53 5705 ΑΣΠΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M39 1980 Α 0:14:19 0:15:15 0:30:43 0:31:38
416 339 20 5439 ΒΟΥΛΟΥΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M54 1969 Α 0:15:29 0:16:06 0:31:02 0:31:39
417 340 102 5894 ΒΑΡΣΑΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M34 1985 Α 0:14:56 0:15:14 0:31:25 0:31:42 NOVASPORTS RUNNING TEAM
418 78 29 5320 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΓΙΩΤΑ F34 1988 Γ 0:14:11 0:14:25 0:31:28 0:31:42
419 341 54 5915 ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ M39 1982 Α 0:14:54 0:15:14 0:31:24 0:31:44 NOVASPORTS RUNNING TEAM
420 79 30 5719 ΧΑΤΖΗ ΗΒΗ F34 2000 Γ 0:15:49 0:16:50 0:30:43 0:31:44
421 342 26 6485 ΜΠΑΪΡΑΜΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ M15 2007 Α 0:15:40 0:16:43 0:30:44 0:31:47 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
422 343 41 5834 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1971 Α 0:15:11 0:15:29 0:31:29 0:31:47
423 344 103 5019 ΑΓΑΣ ΗΛΙΑΣ M34 1987 Α 0:16:09 0:16:34 0:31:23 0:31:48
424 345 104 5400 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 2000 Α 0:15:00 0:15:58 0:30:51 0:31:49
425 346 33 5556 ΔΕΜΙΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2001 Α 0:12:35 0:12:44 0:31:43 0:31:51 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
426 347 27 6448 ΧΑΡΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M15 2006 Α 0:15:44 0:16:07 0:31:29 0:31:51 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
427 348 42 5199 ΚΟΛΟΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M49 1970 Α 0:14:35 0:15:18 0:31:08 0:31:51
428 349 34 6161 Κωνσταντίνα Μανδελενάκης M18 2004 Α 0:15:16 0:15:48 0:31:21 0:31:52 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
429 350 55 5055 ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1982 Α 0:15:25 0:16:10 0:31:08 0:31:53
430 351 35 6415 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M18 2001 Α 0:15:47 0:15:51 0:31:48 0:31:53
431 352 56 5056 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1980 Α 0:15:25 0:16:10 0:31:09 0:31:53
432 80 6 6344 BOROZAN LIUDMILA F49 1974 Γ 0:15:21 0:15:28 0:31:46 0:31:53
433 81 15 5090 ΤΑΓΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F44 1977 Γ 0:15:46 0:16:22 0:31:19 0:31:55
434 353 52 5099 ΤΗΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M44 1976 Α 0:14:48 0:14:56 0:31:47 0:31:55
435 354 43 5098 ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1971 Α 0:14:49 0:14:56 0:31:48 0:31:55
436 82 31 6288 Αναστασία Μπλατζή F34 1998 Γ 0:16:02 0:16:25 0:31:32 0:31:55 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
437 355 44 5059 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M49 1972 Α 0:16:29 0:16:58 0:31:28 0:31:57
438 83 32 5711 ΑΠΑΝΩΜΕΡΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F34 1989 Γ 0:15:26 0:15:50 0:31:32 0:31:57
439 356 45 5214 ΝΤΑΡΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1971 Α 0:15:01 0:15:23 0:31:36 0:31:58
440 357 105 5247 DADIOTIS PANAGIOTIS M34 1987 Α 0:15:33 0:15:51 0:31:42 0:32:00
441 358 106 5885 ΤΖΑΚΩΣΤΑΣ ΝΤΙΝΟΣ M34 1985 Α 0:16:02 0:16:59 0:31:03 0:32:00 CORPUS GYM
442 84 9 6040 ΜΙΣΙΚΕΒΙΤΣ ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ F18 2003 Γ 0:15:05 0:15:11 0:31:55 0:32:00 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
443 359 107 5880 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1988 Α 0:16:03 0:16:59 0:31:04 0:32:01 CORPUS GYM
444 360 57 5875 ΓΚΟΥΝΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1982 Α 0:16:02 0:16:59 0:31:04 0:32:01 CORPUS GYM
445 361 108 5393 ΚΟΥΜΠΡΙΔΗΣ ΚΏΣΤΑΣ M34 1987 Α 0:15:32 0:15:50 0:31:44 0:32:01
446 362 109 5004 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1995 Α 0:15:06 0:15:26 0:31:42 0:32:02
447 363 46 6331 ΤΣΙΚΝΑΚΟΣ ΑΡΗΣ M49 1974 Α 0:14:58 0:15:10 0:31:51 0:32:02
448 85 7 5358 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΑΘΗΝΑ F49 1971 Γ 0:15:35 0:15:53 0:31:46 0:32:04
449 86 11 5076 ΣΟΥΕΡΕΦ ΑΝΘΟΥΛΑ F39 1981 Γ 0:15:23 0:16:25 0:31:03 0:32:05 ADIDAS RUNNERS
450 364 47 5526 ΤΖΕΛΑΛΙΑΝ ΓΚΑΡΕΝ M49 1974 Α 0:15:51 0:16:41 0:31:16 0:32:05 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
451 365 110 5194 ΚΑΒΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ M34 1995 Α 0:14:55 0:15:18 0:31:44 0:32:07
452 366 53 5437 ΒΟΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1975 Α 0:15:48 0:16:02 0:31:54 0:32:07
453 367 111 5195 ΠΟΛΥΖΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ M34 1994 Α 0:14:55 0:15:18 0:31:46 0:32:09
454 87 33 5452 ΒΑΡΕΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F34 1990 Γ 0:16:38 0:17:04 0:31:44 0:32:09 (S)MILES MAKERS
455 88 34 5456 ΚΑΛΙΣΚΑΜΗ ΕΛΕΝΑ F34 1991 Γ 0:16:38 0:17:04 0:31:44 0:32:10 (S)MILES MAKERS
456 368 112 6450 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1990 Α 0:16:01 0:16:16 0:31:56 0:32:11
457 369 54 5072 ΚΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1976 Α 0:15:51 0:16:44 0:31:18 0:32:11
458 370 113 5039 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M34 1989 Α 0:15:52 0:16:45 0:31:18 0:32:11
459 371 55 5255 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M44 1975 Α 0:14:34 0:14:52 0:31:55 0:32:13 ΔΑΦΝΗ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
460 372 48 5644 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M49 1974 Α 0:15:25 0:15:52 0:31:46 0:32:13
461 373 114 5453 ΓΕΡΑΝΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M34 1991 Α 0:15:31 0:15:57 0:31:49 0:32:14 (S)MILES MAKERS
462 374 28 5497 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M15 2007 Α 0:14:07 0:14:53 0:31:32 0:32:18 KAZANAKIA
463 375 115 5489 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M34 1986 Α 0:14:07 0:14:52 0:31:33 0:32:19 KAZANAKIA
464 376 6 6041 ΜΙΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M64 1958 Α 0:16:29 0:16:49 0:31:59 0:32:20 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
465 89 16 5331 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΝΝΑ F44 1975 Γ 0:15:49 0:16:23 0:31:48 0:32:22
466 377 29 6236 ΡΩΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M15 2006 Α 0:15:52 0:16:09 0:32:05 0:32:22 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
467 378 49 5149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1970 Α 0:15:22 0:16:06 0:31:39 0:32:23
468 379 50 6412 ΜΟΥΣΤΆΚΗΣ GEORGE M49 1971 Α 0:14:38 0:14:44 0:32:17 0:32:23
469 90 12 5312 VASILEIADOU KATERINA F39 1980 Γ 0:15:09 0:15:37 0:31:57 0:32:24
470 380 21 5896 ΒΟΛΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1966 Α 0:14:42 0:15:29 0:31:38 0:32:25 NOVASPORTS RUNNING TEAM
471 91 13 5345 ΠΑΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F39 1980 Γ 0:15:41 0:16:00 0:32:07 0:32:26
472 381 116 5882 ΜΟΡΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1996 Α 0:16:00 0:17:00 0:31:28 0:32:28 CORPUS GYM
473 382 117 5018 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1985 Α 0:15:50 0:16:23 0:31:56 0:32:29
474 383 51 6336 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M49 1974 Α 0:15:32 0:16:31 0:31:30 0:32:30
475 384 58 5898 ΓΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1980 Α 0:14:49 0:15:39 0:31:42 0:32:32 NOVASPORTS RUNNING TEAM
476 385 118 5895 ΒΑΣΙΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1986 Α 0:15:00 0:15:52 0:31:42 0:32:34 NOVASPORTS RUNNING TEAM
477 92 35 5918 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F34 1986 Γ 0:15:09 0:16:01 0:31:42 0:32:34 NOVASPORTS RUNNING TEAM
478 386 52 5575 ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M49 1970 Α 0:15:01 0:15:38 0:31:59 0:32:36 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
479 387 53 5690 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M49 1970 Α 0:15:41 0:16:41 0:31:37 0:32:37
480 388 54 5153 KATSOULIS GEORGIOS M49 1971 Α 0:18:05 0:18:10 0:32:32 0:32:38 AO FILIATRON
481 93 6 6111 ΤΣΙΤΣΙΜΠΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΑΠΗ F15 2007 Γ 0:14:29 0:15:15 0:31:52 0:32:39 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
482 94 36 5006 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F34 1995 Γ 0:15:25 0:16:22 0:31:43 0:32:40
483 389 30 6075 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ M15 2007 Α 0:14:47 0:14:58 0:32:29 0:32:40 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
484 95 37 5338 ΛΥΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F34 1994 Γ 0:16:16 0:16:41 0:32:16 0:32:42
485 96 38 5337 ΓΡΙΒΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F34 1994 Γ 0:16:16 0:16:41 0:32:16 0:32:42
486 390 119 5481 ΛΑΓΟΣ ΝΤΟΜΕΝΙΚΟ M34 1989 Α 0:16:33 0:16:46 0:32:29 0:32:43 CROSS TRAINING CLUB
487 97 39 5102 ΑΤΖΕΜΙΑΝ ΜΑΡΙ F34 1991 Γ 0:14:50 0:14:59 0:32:34 0:32:43
488 98 7 6251 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ F15 2007 Γ 0:14:27 0:14:43 0:32:27 0:32:43 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
489 391 120 5926 Λαλετας Ταξιαρχης M34 1989 Α 0:15:54 0:16:58 0:31:43 0:32:47 REBORN TRAINING TEAM
490 99 17 5011 ΚΑΜΑΡΙΝΕΑ ΒΑΣΩ F44 1975 Γ 0:15:56 0:16:01 0:32:43 0:32:48 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
491 392 55 5516 ΒΑΡΤΑΝΙΑΝ ΑΡΤΙΝ M49 1974 Α 0:15:51 0:16:41 0:32:01 0:32:50 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
492 100 18 5250 ΧΑΛΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F44 1976 Γ 0:15:55 0:16:35 0:32:10 0:32:50
493 101 40 5486 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΝΗ F34 1989 Γ 0:16:33 0:16:47 0:32:38 0:32:51 CROSS TRAINING CLUB
494 393 59 5528 DEGHANI SANICH MOHMAD ALI M39 1980 Α 0:15:24 0:16:09 0:32:07 0:32:52 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
495 394 56 5671 ΛΑΜΠΡΟΥ ΗΛΙΑΣ M44 1976 Α 0:15:46 0:16:40 0:32:00 0:32:53
496 395 60 5435 ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1983 Α 0:15:47 0:16:37 0:32:04 0:32:53
497 396 56 5667 ΤΣΟΥΜΠΟΣ ΜΗΝΑΣ M49 1970 Α 0:15:10 0:16:04 0:32:00 0:32:54
498 102 41 5819 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F34 1992 Γ 0:15:34 0:16:20 0:32:10 0:32:56 –
499 397 57 5451 ΑΡΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1977 Α 0:15:54 0:16:19 0:32:32 0:32:56 (S)MILES MAKERS
500 103 42 5755 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ F34 1989 Γ 0:14:58 0:15:50 0:32:05 0:32:57
501 398 58 5523 ΝΤΕΡΑΡΤΙΝΙΑΝ ΜΠΟΓΟΣ M44 1975 Α 0:16:09 0:16:59 0:32:07 0:32:57 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
502 399 121 5633 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ M34 1986 Α 0:15:20 0:16:21 0:31:57 0:32:58
503 400 59 5822 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1978 Α 0:16:17 0:17:00 0:32:16 0:32:59
504 401 60 6310 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1976 Α 0:16:14 0:16:58 0:32:16 0:33:01
505 104 19 5377 ΤΣΩΝΗ ΕΛΕΝΗ F44 1975 Γ 0:15:15 0:15:32 0:32:45 0:33:02
506 105 43 6497 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ F34 1996 Γ 0:15:35 0:15:45 0:32:52 0:33:02 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
507 402 122 5426 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1997 Α 0:13:31 0:14:19 0:32:15 0:33:03
508 403 57 5599 ΖΑΛΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M49 1970 Α 0:15:48 0:15:55 0:32:55 0:33:03
509 404 61 5222 ΤΣΙΩΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1978 Α 0:15:04 0:15:10 0:32:58 0:33:04
510 405 62 5828 ΘΩΜΑΣ ΔΡΟΣΟΣ M44 1976 Α 0:15:34 0:16:05 0:32:34 0:33:05
511 406 36 5637 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M18 2001 Α 0:13:30 0:14:22 0:32:13 0:33:05
512 407 58 5165 ΑΝΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1971 Α 0:16:00 0:16:38 0:32:29 0:33:07
513 408 37 6044 ΝΤΙΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M18 2004 Α 0:16:41 0:16:50 0:32:59 0:33:07 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
514 409 61 5961 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M39 1981 Α 0:15:44 0:15:47 0:33:04 0:33:07 ΣΑΦΑΝΣ
515 410 63 5042 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1977 Α 0:15:32 0:16:23 0:32:17 0:33:08
516 411 38 6052 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18 2003 Α 0:14:25 0:14:35 0:33:00 0:33:09 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
517 412 22 6404 ΒΑΣΔΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1968 Α 0:15:52 0:15:52 0:33:09 0:33:09
518 413 39 6033 ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M18 2004 Α 0:16:42 0:16:50 0:33:02 0:33:10 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
519 106 44 5960 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΝΑ F34 1996 Γ 0:16:09 0:16:47 0:32:32 0:33:10 ΣΑΦΑΝΣ
520 414 23 5573 ΑΞΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M54 1966 Α 0:15:48 0:16:23 0:32:35 0:33:10 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
521 415 59 5216 ΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M49 1973 Α 0:15:25 0:16:01 0:32:35 0:33:11
522 416 60 5745 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1970 Α 0:15:13 0:15:37 0:32:49 0:33:14
523 417 123 6307 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1990 Α 0:15:54 0:16:05 0:33:04 0:33:15
524 418 124 6391 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΜΗΝΑΣ M34 1992 Α 0:15:03 0:15:35 0:32:43 0:33:16
525 419 31 6299 ΣΚΕΥΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M15 2007 Α 0:15:48 0:16:34 0:32:32 0:33:18 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
526 107 20 6496 ΚΑΡΑΜΙΧΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F44 1975 Γ 0:16:26 0:17:14 0:32:32 0:33:20
527 420 40 5843 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M18 2004 Α 0:15:02 0:16:20 0:32:02 0:33:20
528 108 45 5205 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F34 1990 Γ 0:15:37 0:16:19 0:32:38 0:33:21
529 421 125 6382 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1996 Α 0:15:20 0:15:23 0:33:18 0:33:21
530 422 32 5847 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M15 2012 Α 0:17:03 0:18:22 0:32:03 0:33:21
531 423 41 6037 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M18 2004 Α 0:15:22 0:15:27 0:33:18 0:33:23 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
532 109 46 6315 ΕΙΡΗΝΗ ΣΚΑΜΠΑΒΙΡΙΑ F34 1988 Γ 0:15:45 0:16:28 0:32:40 0:33:24
533 424 42 6135 Βασίλειος Μπαρμπετάκης M18 2004 Α 0:15:09 0:15:48 0:32:46 0:33:24 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
534 425 126 5936 Σουλιος Σταθης M34 1989 Α 0:16:49 0:17:59 0:32:15 0:33:25 REBORN TRAINING TEAM
535 426 127 5941 Στρατικης Νίκος M34 1989 Α 0:16:49 0:17:59 0:32:16 0:33:25 REBORN TRAINING TEAM
536 110 10 6053 ΤΕΠΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ F18 2003 Γ 0:15:42 0:15:47 0:33:21 0:33:26 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
537 427 64 5088 ΜΠΑΡΖΟΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M44 1975 Α 0:15:08 0:15:13 0:33:21 0:33:27
538 428 24 5566 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1966 Α 0:15:55 0:16:04 0:33:18 0:33:27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
539 429 61 6205 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΠΕΡΣΙΜΗΣ M49 1973 Α 0:16:23 0:16:40 0:33:10 0:33:27 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
540 430 62 5794 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M39 1981 Α 0:17:16 0:18:14 0:32:31 0:33:29
541 431 62 6402 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1973 Α 0:16:07 0:16:07 0:33:29 0:33:29
542 432 65 5796 ΠΟΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:17:19 0:18:12 0:32:37 0:33:30
543 433 66 5478 ΖΑΧΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:15:53 0:16:47 0:32:36 0:33:30 CROSS TRAINING CLUB
544 434 67 6358 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΗΣ M44 1976 Α 0:17:18 0:18:13 0:32:36 0:33:31
545 111 47 5726 ΒΑΡΔΊΚΟΥ ΜΑΡΊΑ F34 1997 Γ 0:17:15 0:17:53 0:32:54 0:33:32
546 112 21 5602 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F44 1975 Γ 0:15:58 0:17:00 0:32:31 0:33:33 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
547 435 25 5502 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ M54 1965 Α 0:15:44 0:16:25 0:32:53 0:33:34 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
548 436 128 5803 ΛΙΤΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M34 1995 Α 0:17:15 0:17:53 0:32:56 0:33:34
549 113 8 6263 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΗΔΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ F15 2006 Γ 0:14:40 0:14:42 0:33:33 0:33:34 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
550 437 33 6059 ΒΑΡΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M15 2005 Α 0:16:52 0:17:01 0:33:26 0:33:35 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
551 438 129 5578 ΜΟΪΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1995 Α 0:15:28 0:16:02 0:33:03 0:33:37 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
552 439 43 6280 ΜΠΑΚΑΤΣΙΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M18 2003 Α 0:16:03 0:16:34 0:33:08 0:33:38 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
553 440 63 5075 MENDONIS ANTONIS M39 1981 Α 0:16:40 0:17:22 0:32:56 0:33:38
554 441 64 6400 ΣΩΦΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΣ M39 1980 Α 0:14:58 0:15:56 0:32:40 0:33:38
555 442 10 6347 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M59 1964 Α 0:16:07 0:16:13 0:33:32 0:33:38
556 443 65 5074 ΤΣΑΜΠΑΡΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M39 1980 Α 0:16:41 0:17:22 0:32:57 0:33:39
557 444 34 6444 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M15 2006 Α 0:16:20 0:16:44 0:33:15 0:33:39 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
558 445 63 5448 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M49 1973 Α 0:16:41 0:17:22 0:32:58 0:33:39
559 446 68 5695 ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M44 1979 Α 0:15:40 0:15:56 0:33:24 0:33:40
560 114 11 5344 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F18 2001 Γ 0:14:45 0:15:20 0:33:05 0:33:40
561 115 14 6329 ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F39 1980 Γ 0:16:25 0:16:39 0:33:27 0:33:41
562 116 6 5460 ΚΟΥΡΟΥ ΑΝΥΣΙΑ F54 1968 Γ 0:16:58 0:17:21 0:33:18 0:33:41 (S)MILES MAKERS
563 447 130 5089 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 2000 Α 0:14:15 0:14:17 0:33:40 0:33:42
564 448 35 6228 ΟΝΤΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M15 2005 Α 0:16:29 0:16:43 0:33:29 0:33:43 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
565 449 36 6220 ΜΑΤΡΟΖΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M15 2005 Α 0:16:29 0:16:43 0:33:29 0:33:43 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
566 450 131 6369 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M34 1996 Α 0:16:55 0:18:04 0:32:34 0:33:43
567 117 48 5750 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F34 1996 Γ 0:16:56 0:18:04 0:32:35 0:33:43
568 451 64 5595 ΜΗΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1972 Α 0:15:51 0:16:36 0:32:59 0:33:44
569 452 132 5922 Γκασδαγλης Γρηγορης M34 1989 Α 0:15:53 0:16:59 0:32:39 0:33:44 REBORN TRAINING TEAM
570 118 15 5151 ΦΥΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F39 1980 Γ 0:15:26 0:15:33 0:33:38 0:33:44
571 453 37 6227 ΟΝΤΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M15 2007 Α 0:16:28 0:16:42 0:33:31 0:33:45 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
572 454 65 5969 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M49 1974 Α 0:15:30 0:16:18 0:32:59 0:33:47 ΣΑΦΑΝΣ
573 119 22 5112 WALSH HELEN F44 1978 Γ 0:15:24 0:15:28 0:33:43 0:33:48
574 455 66 5496 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ M49 1973 Α 0:15:40 0:16:27 0:33:02 0:33:48 KAZANAKIA
575 456 7 5590 PSARROS EPAMEINONDAS M64 1958 Α 0:18:43 0:18:43 0:33:50 0:33:50 APOLLON
576 120 9 6244 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F15 2007 Γ 0:14:29 0:14:45 0:33:34 0:33:50 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
577 457 26 5225 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M54 1966 Α 0:16:31 0:17:15 0:33:06 0:33:51
578 121 3 5390 ΔΑΒΛΑΝΤΗ ΝΑΝΤΙΑ F59 1962 Γ 0:16:26 0:16:56 0:33:21 0:33:51
579 458 66 5710 BERTONY DANIEL YOGA M39 1982 Α 0:16:21 0:17:26 0:32:46 0:33:51
580 459 38 5856 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M15 2005 Α 0:15:37 0:16:08 0:33:22 0:33:53
581 460 133 5698 ΝΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1990 Α 0:15:53 0:17:05 0:32:40 0:33:53
582 122 49 5817 ΚΑΡΑΤΖΑ ΞΑΝΘΟΥΛΑ F34 2000 Γ 0:15:58 0:16:45 0:33:06 0:33:53
583 461 69 5518 ΓΡΟΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M44 1976 Α 0:14:33 0:14:53 0:33:34 0:33:54 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
584 462 67 5279 ΡΟΥΚΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ M39 1981 Α 0:16:02 0:16:12 0:33:43 0:33:54 ANGRY RUNNERS
585 463 11 6397 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M59 1963 Α 0:16:38 0:16:45 0:33:47 0:33:54
586 464 44 6116 ΜΠΟΤΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ M18 2002 Α 0:14:44 0:14:57 0:33:42 0:33:54 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
587 123 10 6254 ΑΝΔΡΕΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F15 2005 Γ 0:15:22 0:15:44 0:33:33 0:33:55 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
588 465 39 6017 Παβατζόγλου Άγγελος M15 2006 Α 0:15:42 0:15:55 0:33:42 0:33:55 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
589 466 134 5683 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1991 Α 0:16:34 0:17:06 0:33:26 0:33:58
590 124 50 6361 ΓΚΟΡΙΤΣΑ ΔΙΟΝ F34 1989 Γ 0:15:46 0:15:58 0:33:47 0:33:59
591 467 135 5923 Γουλας Αλεξανδρος M34 1989 Α 0:15:47 0:16:51 0:32:59 0:34:04 REBORN TRAINING TEAM
592 468 136 5939 Σταυρου Στελιος M34 1989 Α 0:15:46 0:16:51 0:32:59 0:34:04 REBORN TRAINING TEAM
593 125 51 5117 ΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΖΑ F34 1987 Γ 0:15:46 0:16:19 0:33:32 0:34:05
594 469 137 5118 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ M34 1986 Α 0:15:46 0:16:19 0:33:32 0:34:05
595 470 45 6045 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ M18 2002 Α 0:17:09 0:17:32 0:33:43 0:34:06 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
596 471 46 6030 ΚΑΤΕΛΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18 2002 Α 0:16:29 0:16:49 0:33:46 0:34:06 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
597 472 27 5675 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M54 1969 Α 0:16:25 0:16:55 0:33:37 0:34:07
598 473 68 6368 ΚΑΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1982 Α 0:16:20 0:16:51 0:33:35 0:34:07
599 474 138 5565 ΠΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1992 Α 0:15:00 0:15:12 0:33:56 0:34:08 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
600 126 52 5463 ΛΑΛΙΔΟΥ ΦΑΝΗ F34 1987 Γ 0:16:36 0:17:00 0:33:47 0:34:11 (S)MILES MAKERS
601 127 16 5474 ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΘΗ F39 1983 Γ 0:16:44 0:17:09 0:33:47 0:34:11 (S)MILES MAKERS
602 475 70 5241 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M44 1979 Α 0:16:32 0:17:02 0:33:42 0:34:12
603 476 67 5129 ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1973 Α 0:16:13 0:16:57 0:33:30 0:34:14
604 128 53 5413 ΒΆΣΟ ΛΙΛΙΆΝΑ F34 1999 Γ 0:15:46 0:15:52 0:34:11 0:34:17
605 477 69 5233 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M39 1980 Α 0:16:13 0:16:38 0:33:53 0:34:18
606 478 70 6323 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M39 1983 Α 0:13:40 0:13:45 0:34:16 0:34:20
607 479 139 5924 Εξαρχος Παναγιωτης M34 1989 Α 0:16:30 0:17:34 0:33:17 0:34:21 REBORN TRAINING TEAM
608 129 7 5085 ΔΟΥΚΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F54 1969 Γ 0:17:04 0:17:21 0:34:05 0:34:22
609 130 12 5086 ΣΤΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F18 2001 Γ 0:17:03 0:17:21 0:34:04 0:34:22
610 131 54 6490 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F34 1988 Γ 0:15:35 0:15:49 0:34:08 0:34:23 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
611 480 47 6159 Ιωάννης Σερπιώτης M18 2004 Α 0:16:14 0:16:44 0:33:52 0:34:23 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
612 481 140 6480 ΜΑΚΡΥΓΙΆΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M34 1996 Α 0:17:30 0:17:57 0:33:57 0:34:24
613 482 48 5797 ΚΟΚΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M18 2003 Α 0:16:06 0:16:56 0:33:34 0:34:25
614 132 55 6461 ΣΚΟΥΝΔΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F34 1986 Γ 0:16:57 0:17:13 0:34:10 0:34:26
615 483 71 6462 ΠΟΛΕΣΙΟΥΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M39 1984 Α 0:16:57 0:17:13 0:34:10 0:34:26
616 484 49 6144 Δημήτριος Κάτρης M18 2004 Α 0:16:14 0:16:44 0:33:56 0:34:26 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
617 485 71 5407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ M44 1979 Α 0:17:17 0:18:05 0:33:38 0:34:26
618 486 50 6189 Σωτήριος Σμέρος M18 2004 Α 0:16:13 0:16:43 0:33:56 0:34:27 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
619 487 40 5837 ΚΕΡΚΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2006 Α 0:15:48 0:15:54 0:34:22 0:34:28
620 488 141 6386 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1992 Α 0:17:31 0:17:57 0:34:03 0:34:30
621 133 56 5609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ F34 1989 Γ 0:16:59 0:17:27 0:34:03 0:34:31
622 489 41 5620 ΜΠΕΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M15 2007 Α 0:15:22 0:16:14 0:33:39 0:34:31
623 134 11 5517 ΓΚΙΟΥΡΟΥΝΛΙΑΝ ΕΙΡΗΝΗ F15 2005 Γ 0:17:03 0:17:38 0:33:57 0:34:32 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
624 490 8 5425 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M64 1957 Α 0:16:31 0:17:18 0:33:46 0:34:32
625 491 142 5388 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M34 1989 Α 0:16:34 0:17:27 0:33:39 0:34:32 BRIT BARBER
626 135 23 6389 TEILLE ANJA F44 1975 Γ 0:16:55 0:17:01 0:34:26 0:34:33
627 136 17 5436 ΝΙΣΑΝΙΑΝ ΠΕΠΙΤΑ F39 1980 Γ 0:15:56 0:16:51 0:33:40 0:34:35
628 137 4 5152 ΚΡΙΚΕΛΑ ΕΥΘΥΜΙΑ F59 1963 Γ 0:15:48 0:16:33 0:33:50 0:34:35
629 492 2 5177 ΛΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M74 1945 Α 0:16:31 0:16:35 0:34:33 0:34:36
630 493 143 6409 ΚΑΦΟΥΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M34 1990 Α 0:16:14 0:16:23 0:34:28 0:34:37
631 138 57 6408 ΜΑΚΡΥΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΑ F34 1993 Γ 0:16:15 0:16:25 0:34:27 0:34:37
632 494 2 5236 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M69 1953 Α 0:16:23 0:16:29 0:34:34 0:34:39
633 495 68 5686 ΝΤΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1974 Α 0:15:28 0:16:30 0:33:37 0:34:39
634 496 69 5311 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M49 1971 Α 0:15:52 0:16:17 0:34:16 0:34:42
635 497 72 5361 ΓΟΥΣΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M44 1976 Α 0:15:46 0:16:30 0:33:58 0:34:43
636 498 144 5519 ΚΑΡΑΜΑΝΙΑΝ ΜΑΡΙΝΟΣ M34 1986 Α 0:15:30 0:16:10 0:34:03 0:34:43 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
637 139 8 5405 ΨΑΡΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑ F49 1971 Γ 0:16:30 0:17:15 0:33:58 0:34:43
638 499 145 5737 ΒΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1989 Α 0:15:59 0:16:40 0:34:04 0:34:44
639 500 72 5028 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1980 Α 0:15:57 0:16:12 0:34:30 0:34:45
640 501 73 5911 ΠΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1982 Α 0:15:05 0:15:54 0:33:58 0:34:47 NOVASPORTS RUNNING TEAM
641 140 1 5773 CHAVAO DINA F64 1958 Γ 0:16:35 0:16:46 0:34:36 0:34:47
642 502 146 5927 Λιολιος Δημητρης M34 1989 Α 0:17:01 0:18:12 0:33:38 0:34:49 REBORN TRAINING TEAM
643 141 58 5940 Στουπα Ειρηνη F34 1989 Γ 0:17:01 0:18:12 0:33:38 0:34:49 REBORN TRAINING TEAM
644 142 59 5840 ΒΑΧΛΙΩΤΗ ΓΙΩΤΑ F34 1986 Γ 0:15:47 0:16:17 0:34:21 0:34:51
645 503 73 5624 ΜΑΤΡΟΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M44 1977 Α 0:16:47 0:18:04 0:33:36 0:34:52
646 504 70 5603 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ M49 1972 Α 0:15:57 0:17:00 0:33:52 0:34:54 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
647 505 71 5044 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M49 1970 Α 0:16:21 0:16:41 0:34:35 0:34:54
648 143 60 5942 Σωτηροπουλου Αθηνα F34 1989 Γ 0:16:44 0:17:54 0:33:47 0:34:57 REBORN TRAINING TEAM
649 144 61 5930 Μπετενιωτη Μαργαριτα F34 1989 Γ 0:16:44 0:17:54 0:33:47 0:34:58 REBORN TRAINING TEAM
650 145 13 6028 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΦΑΝΗ F18 2002 Γ 0:17:09 0:17:32 0:34:35 0:34:58 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
651 506 74 5873 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1983 Α 0:17:12 0:18:15 0:33:56 0:34:59 CORPUS GYM
652 507 42 6219 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ M15 2007 Α 0:16:12 0:16:12 0:34:59 0:34:59 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
653 146 62 5500 ΓΟΥΡΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1991 Γ 0:17:23 0:17:59 0:34:24 0:35:00 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
654 508 75 5613 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1981 Α 0:16:39 0:17:21 0:34:21 0:35:02 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
655 509 28 5096 ΒΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1969 Α 0:17:17 0:18:06 0:34:13 0:35:02
656 147 8 5295 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ F54 1969 Γ 0:16:05 0:16:35 0:34:32 0:35:03
657 148 18 5031 ΜΠΛΟΥΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F39 1981 Γ 0:16:42 0:17:10 0:34:35 0:35:03
658 149 63 5211 ΑΓΓΕΛΕΤΑΚΗ ΔΑΝΑΗ F34 1985 Γ 0:15:44 0:15:55 0:34:54 0:35:04
659 150 64 5727 ΚΟΝΤΑΞΗ ΑΡΤΕΜΙΣ F34 1993 Γ 0:16:56 0:17:53 0:34:07 0:35:04
660 510 51 6142 Γεώργιος Τσάκας M18 2004 Α 0:15:51 0:15:54 0:35:03 0:35:06 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
661 151 5 5971 ΚΟΥΚΟΥΜΠΙΚΗ ΕΛΕΝΗ F59 1964 Γ 0:17:01 0:17:21 0:34:48 0:35:08 ΣΑΦΑΝΣ
662 511 52 6027 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M18 2004 Α 0:15:26 0:15:26 0:35:11 0:35:11 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
663 512 43 5107 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M15 2006 Α 0:17:23 0:17:37 0:34:58 0:35:11
664 513 74 5793 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M44 1979 Α 0:17:16 0:18:13 0:34:17 0:35:13
665 152 9 5672 ΓΚΟΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F49 1973 Γ 0:16:49 0:17:08 0:34:55 0:35:14
666 153 65 5884 ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ F34 1990 Γ 0:17:14 0:18:14 0:34:14 0:35:15 CORPUS GYM
667 514 3 6458 ΔΙΒΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M69 1950 Α 0:16:16 0:16:25 0:35:06 0:35:15
668 515 44 6003 Δρακόπουλος Σταμάτιος M15 2006 Α 0:16:39 0:16:42 0:35:12 0:35:15 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
669 516 75 5441 ΜΠΑΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M44 1975 Α 0:16:34 0:17:26 0:34:24 0:35:16
670 517 2 5144 ΚΑΟΥΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M75 1939 Α 0:16:41 0:16:46 0:35:12 0:35:16
671 154 24 5823 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ F44 1979 Γ 0:16:59 0:17:39 0:34:37 0:35:17
672 518 76 5652 ΤΣΙΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M39 1982 Α 0:17:41 0:18:05 0:34:53 0:35:17
673 155 19 5061 ΟΤΤΟ ΜΑΡΙΑ F39 1980 Γ 0:17:42 0:18:06 0:34:53 0:35:17
674 519 76 5048 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M44 1977 Α 0:17:43 0:18:06 0:34:55 0:35:17
675 520 147 5681 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1986 Α 0:17:16 0:18:29 0:34:04 0:35:17
676 521 72 5040 TSAMAIDIS DIMITRIS M49 1974 Α 0:16:06 0:16:20 0:35:04 0:35:18
677 522 148 6364 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1989 Α 0:17:42 0:18:28 0:34:32 0:35:18
678 156 66 6366 ΑΡΙΒΑ ΜΑΡΙΑ F34 1989 Γ 0:17:42 0:18:28 0:34:32 0:35:18
679 523 77 5293 ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1975 Α 0:16:48 0:17:31 0:34:35 0:35:19
680 157 67 5751 ΝΟΥΤΣΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ F34 1992 Γ 0:16:00 0:16:31 0:34:48 0:35:19
681 524 29 6367 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1969 Α 0:17:43 0:18:29 0:34:35 0:35:21
682 525 73 5805 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1970 Α 0:17:46 0:18:29 0:34:38 0:35:21
683 526 30 5173 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M54 1969 Α 0:17:46 0:18:45 0:34:23 0:35:22
684 527 78 5618 ΜΠΕΡΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1978 Α 0:16:23 0:17:15 0:34:32 0:35:25
685 528 74 5416 ΜΠΕΒΕΡΑΤΟΣ ΙΩΣΗΦ M49 1973 Α 0:15:28 0:15:49 0:35:06 0:35:27
686 158 12 6249 ΤΣΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ F15 2007 Γ 0:16:25 0:16:42 0:35:10 0:35:28 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
687 529 45 5093 ΝΤΕΝΤΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M15 2006 Α 0:16:39 0:16:42 0:35:24 0:35:28
688 530 149 5197 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1986 Α 0:17:05 0:17:22 0:35:10 0:35:28
689 159 13 6217 ΛΙΑΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F15 2006 Γ 0:16:50 0:16:56 0:35:22 0:35:28 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
690 160 68 5619 ΒΙΔΑΛΗ ΙΑΚΩΒΙΝΑ F34 1991 Γ 0:17:01 0:17:58 0:34:33 0:35:30
691 161 69 5007 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΒΑΓΙΑ F34 1998 Γ 0:15:25 0:16:08 0:34:47 0:35:30
692 531 150 6322 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1991 Α 0:16:45 0:16:53 0:35:23 0:35:31
693 532 79 5119 ΑΛΕΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M44 1977 Α 0:17:11 0:17:34 0:35:08 0:35:32
694 162 20 5374 ΜΟΥΡΣΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F39 1980 Γ 0:16:03 0:16:15 0:35:22 0:35:34
695 163 6 5396 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ F59 1962 Γ 0:15:51 0:16:34 0:34:53 0:35:36 ΣΑΠΠΑΖ
696 164 70 5257 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΝΙΚΗ F34 2000 Γ 0:17:07 0:17:13 0:35:31 0:35:37
697 533 80 5680 ΜΕΡΕΚΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΙΟΣ M44 1979 Α 0:17:07 0:18:23 0:34:21 0:35:37
698 534 53 5262 ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2003 Α 0:15:59 0:16:46 0:34:53 0:35:40
699 535 46 6088 ΧΡΑΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ M15 2006 Α 0:16:48 0:16:54 0:35:35 0:35:41 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
700 536 151 5789 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M34 1992 Α 0:15:59 0:16:48 0:34:53 0:35:41
701 165 1 5501 ΘΩΜΑ ΜΑΡΙΑΝΑ F69 1951 Γ 0:17:20 0:17:26 0:35:35 0:35:41 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
702 537 31 5749 ΖΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M54 1966 Α 0:16:12 0:16:23 0:35:31 0:35:42
703 166 71 5567 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F34 1999 Γ 0:17:18 0:17:26 0:35:34 0:35:42 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
704 538 75 5078 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1973 Α 0:17:27 0:18:07 0:35:03 0:35:42
705 539 81 5410 ΒΑΣΙΛΕΊΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M44 1979 Α 0:18:28 0:18:45 0:35:25 0:35:42
706 540 76 5721 ΣΑΡΓΕΝΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M49 1970 Α 0:15:58 0:16:09 0:35:32 0:35:43
707 167 10 5723 ΚΟΥΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F49 1971 Γ 0:15:59 0:16:10 0:35:33 0:35:43
708 541 47 6214 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M15 2007 Α 0:16:15 0:16:15 0:35:46 0:35:46 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
709 542 82 5190 ΜΟΥΡΣΕΛΛΆΣ ΑΝΔΡΈΑΣ M44 1976 Α 0:15:56 0:16:07 0:35:37 0:35:48
710 543 77 5128 ΒΑΚΑΛΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M39 1982 Α 0:15:41 0:16:29 0:35:02 0:35:50
711 544 152 5302 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΧΑΡΗΣ M34 1985 Α 0:16:31 0:17:09 0:35:15 0:35:53
712 545 153 5287 PARISIS NIKOLAOS M34 1989 Α 0:17:30 0:18:21 0:35:06 0:35:57
713 168 72 5288 GKIAFI GEORGIA F34 1988 Γ 0:17:31 0:18:21 0:35:07 0:35:57
714 169 73 5515 ΛΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F34 1995 Γ 0:16:59 0:18:15 0:34:42 0:35:57 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
715 546 54 6176 Παναγιώτης Αυγερινός M18 2003 Α 0:18:05 0:18:11 0:35:52 0:35:58 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
716 547 154 6289 Ιωάννης Οικονόμου M34 1998 Α 0:16:35 0:16:43 0:35:52 0:36:00 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
717 548 78 5615 ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ M39 1984 Α 0:16:00 0:17:03 0:34:58 0:36:00
718 170 14 6025 Χριστοπούλου Ελένη F15 2005 Γ 0:16:21 0:16:31 0:35:51 0:36:01 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
719 549 77 5990 ΤΣΙΧΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1970 Α 0:18:00 0:18:28 0:35:36 0:36:04 ΣΑΦΑΝΣ
720 550 12 5115 ΣΕΒΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M59 1961 Α 0:17:04 0:17:30 0:35:37 0:36:04
721 171 11 5114 ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F49 1973 Γ 0:17:04 0:17:30 0:35:37 0:36:04
722 551 78 5458 ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M49 1973 Α 0:17:27 0:18:07 0:35:24 0:36:04 (S)MILES MAKERS
723 552 9 5459 ΚΑΤΣΙΠΟΥΛΑΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M64 1957 Α 0:17:39 0:17:51 0:35:54 0:36:06 (S)MILES MAKERS
724 553 79 5832 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M39 1983 Α 0:16:52 0:17:34 0:35:26 0:36:08
725 554 10 5217 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M64 1959 Α 0:16:39 0:16:51 0:35:56 0:36:08
726 555 155 5831 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:16:52 0:17:34 0:35:26 0:36:08
727 172 74 5164 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F34 1996 Γ 0:16:37 0:16:56 0:35:50 0:36:08
728 556 32 5821 ΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1968 Α 0:15:46 0:16:09 0:35:47 0:36:09
729 173 75 6319 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F34 1990 Γ 0:17:08 0:18:10 0:35:08 0:36:10
730 557 55 5210 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M18 2001 Α 0:16:53 0:17:11 0:35:52 0:36:10
731 558 156 5025 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1989 Α 0:15:54 0:16:01 0:36:02 0:36:10
732 559 83 5732 ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M44 1975 Α 0:16:34 0:17:27 0:35:18 0:36:11
733 560 157 5933 Πεττας Κωστας M34 1989 Α 0:16:30 0:17:34 0:35:10 0:36:14 REBORN TRAINING TEAM
734 561 84 5187 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ M44 1977 Α 0:16:53 0:17:25 0:35:43 0:36:15
735 174 25 5060 ΚΟΡΔΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F44 1979 Γ 0:16:39 0:17:04 0:35:51 0:36:15
736 562 48 5852 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΟΣ M15 2005 Α 0:16:10 0:17:12 0:35:15 0:36:17
737 175 15 6256 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΗ-ΦΛΩΡΑ F15 2005 Γ 0:16:27 0:16:39 0:36:06 0:36:17 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
738 563 158 5955 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M34 2000 Α 0:17:09 0:18:07 0:35:22 0:36:20 ΣΑΦΑΝΣ
739 176 12 5976 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ F49 1970 Γ 0:17:10 0:18:08 0:35:23 0:36:20 ΣΑΦΑΝΣ
740 564 85 5155 ΘΩΜΑΣ ΘΩΜΑΣ M44 1976 Α 0:18:17 0:18:46 0:35:51 0:36:20
741 177 16 6255 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F15 2005 Γ 0:16:24 0:16:35 0:36:09 0:36:20 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
742 178 76 5156 NUSHI LORENA F34 1989 Γ 0:18:17 0:18:47 0:35:51 0:36:20
743 565 49 6267 ΤΖΙΑΛΗΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M15 2006 Α 0:15:39 0:15:46 0:36:13 0:36:20 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
744 179 9 5051 ΚΟΜΠΌΤΗ ΜΑΡΊΑ F54 1968 Γ 0:17:42 0:17:49 0:36:15 0:36:22
745 180 26 5901 Δροσοπούλου Στελλα F44 1975 Γ 0:17:27 0:17:47 0:36:02 0:36:22 NOVASPORTS RUNNING TEAM
746 566 86 5360 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M44 1979 Α 0:16:18 0:16:26 0:36:16 0:36:24
747 567 87 5306 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1979 Α 0:17:50 0:18:35 0:35:40 0:36:25
748 568 159 5253 ΜΑΝΤΩΝΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M34 1991 Α 0:17:07 0:17:53 0:35:40 0:36:26
749 569 160 5943 Φλαμπουρης Δημητρης M34 1989 Α 0:16:52 0:18:01 0:35:19 0:36:27 REBORN TRAINING TEAM
750 570 56 6188 Στέφανος Κράνης M18 2002 Α 0:16:16 0:16:18 0:36:25 0:36:27 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
751 181 7 5050 ΚΟΡΔΑ ΜΑΡΙΑ F59 1962 Γ 0:16:41 0:17:05 0:36:04 0:36:28
752 571 57 6050 ΣΜΠΟΝΙΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M18 2004 Α 0:16:23 0:16:26 0:36:26 0:36:29 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
753 572 58 6055 ΧΑΡΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M18 2004 Α 0:16:23 0:16:26 0:36:26 0:36:29 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
754 182 77 6362 ΓΚΑΡΑΝΑ ΝΤΕΖΙΡΕ F34 1989 Γ 0:16:35 0:16:47 0:36:21 0:36:33
755 183 10 6281 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ F54 1967 Γ 0:17:38 0:18:08 0:36:04 0:36:34 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
756 573 50 6009 Λούκα Έριον M15 2006 Α 0:15:32 0:15:44 0:36:21 0:36:34 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
757 574 79 5443 ΒΟΛΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1971 Α 0:18:01 0:18:29 0:36:06 0:36:35
758 575 80 5196 ΜΠΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1983 Α 0:17:15 0:17:52 0:35:59 0:36:36
759 576 81 5507 Κωνσταντακόπουλος Σταύρος M39 1982 Α 0:16:59 0:17:15 0:36:21 0:36:37 SANTA RUNNING TEAM
760 577 88 5883 ΝΤΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M44 1976 Α 0:16:08 0:17:11 0:35:35 0:36:37 CORPUS GYM
761 578 161 6327 ΜΠΑΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M34 1992 Α 0:16:56 0:17:05 0:36:33 0:36:42
762 579 162 5617 ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M34 1991 Α 0:17:17 0:18:14 0:35:47 0:36:44
763 184 27 6321 ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F44 1978 Γ 0:17:21 0:17:29 0:36:37 0:36:44
764 185 78 6320 ΜΠΑΛΉ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ F34 1988 Γ 0:17:21 0:17:29 0:36:37 0:36:45
765 186 21 6309 ΠΟΔΗΜΑΤΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ F39 1984 Γ 0:17:27 0:18:10 0:36:06 0:36:49
766 580 51 6471 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M15 2007 Α 0:14:47 0:15:51 0:35:45 0:36:49 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
767 581 82 5470 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M39 1980 Α 0:17:37 0:18:03 0:36:24 0:36:50 (S)MILES MAKERS
768 187 13 5421 ΚΑΡΤΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F49 1972 Γ 0:17:20 0:17:41 0:36:29 0:36:51
769 188 79 5273 ΖΑΡΚΟΥ ΗΛΙΑ F34 1990 Γ 0:17:58 0:18:40 0:36:09 0:36:51
770 189 8 5631 ΜΟΥΤΣΑΙ ΕΛΙΝΑ F59 1964 Γ 0:15:22 0:15:38 0:36:38 0:36:54
771 582 89 5707 ΓΙΕΤΙΜΙΑΝ ΣΕΡΚΟ M44 1979 Α 0:17:47 0:18:41 0:36:02 0:36:55 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
772 583 52 5708 ΚΑΡΕΝΙΑΝ ΣΤΕΠΑΝ M15 2010 Α 0:17:48 0:18:41 0:36:03 0:36:56 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
773 190 17 5367 ΔΥΟΙΛΗ ΤΕΡΕΖΑ F15 2005 Γ 0:15:51 0:15:55 0:36:57 0:37:01
774 584 3 6316 ΣΚΑΜΠΑΒΙΡΙΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ M75 1933 Α 0:15:44 0:16:27 0:36:20 0:37:04
775 585 163 5838 ΖΩΓΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M34 1986 Α 0:17:22 0:18:09 0:36:18 0:37:05
776 586 53 6406 ΚΟΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M15 2007 Α 0:17:03 0:17:41 0:36:29 0:37:06
777 587 54 6445 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ M15 2006 Α 0:16:24 0:16:48 0:36:49 0:37:13 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
778 588 90 6460 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M44 1978 Α 0:17:51 0:18:09 0:36:55 0:37:13
779 191 80 6349 ΠΑΛΑΙΟΞΑΡΗ ΚΑΜΠΙΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F34 1988 Γ 0:17:26 0:18:27 0:36:12 0:37:14
780 589 11 6318 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M64 1959 Α 0:16:47 0:17:14 0:36:50 0:37:17
781 590 55 5623 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M15 2006 Α 0:17:51 0:18:18 0:36:51 0:37:18
782 591 91 5281 ΜΠΡΙΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M44 1978 Α 0:17:38 0:17:47 0:37:12 0:37:21 ANGRY RUNNERS
783 592 164 6451 ΡΩΜΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΗΣ M34 1990 Α 0:17:54 0:18:10 0:37:05 0:37:21
784 192 28 5914 Σταυρόπουλου Μαρία F44 1976 Γ 0:16:07 0:16:53 0:36:35 0:37:21 NOVASPORTS RUNNING TEAM
785 193 81 5889 ΚΑΡΕΤΣΟΥ ΕΛΛΗ F34 1985 Γ 0:18:27 0:19:26 0:36:24 0:37:23 CROSS TRAINING CLUB
786 194 29 5482 ΠΑΝΤΕΛΕΩΝ ΞΕΝΙΑ F44 1976 Γ 0:18:27 0:19:26 0:36:24 0:37:23 CROSS TRAINING CLUB
787 195 82 5316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F34 1988 Γ 0:16:04 0:16:48 0:36:43 0:37:26
788 593 80 6388 TEILLE ANDREAS M49 1970 Α 0:17:56 0:18:03 0:37:20 0:37:26
789 594 59 6140 Γεράσιμος Παγιάτης M18 2004 Α 0:17:15 0:17:46 0:36:56 0:37:27 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
790 595 165 5370 ΚΑΨΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M34 1988 Α 0:17:43 0:18:16 0:37:00 0:37:32
791 596 166 5679 ΠΑΛΙΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1986 Α 0:16:27 0:17:03 0:36:57 0:37:33
792 597 167 5626 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1997 Α 0:15:32 0:16:47 0:36:19 0:37:34
793 196 9 6414 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΑ F59 1964 Γ 0:18:27 0:19:25 0:36:35 0:37:34
794 197 83 5625 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ F34 2000 Γ 0:15:32 0:16:47 0:36:19 0:37:34
795 598 83 6405 ΤΣΑΓΓΑΡΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1980 Α 0:17:48 0:18:06 0:37:16 0:37:35
796 198 14 5251 ΚΡΙΚΑ ΝΤΌΡΑ F49 1974 Γ 0:17:48 0:18:06 0:37:16 0:37:35
797 199 84 5769 BAIMPA DIMOPOULOU NEFELI F34 1988 Γ 0:17:28 0:18:36 0:36:27 0:37:36
798 599 33 6206 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΡΙΟΒΟΛΟΣ M54 1966 Α 0:17:40 0:17:56 0:37:19 0:37:36 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
799 200 85 5342 ΒΑΛΜΑ ΗΡΩ F34 1991 Γ 0:17:47 0:18:13 0:37:12 0:37:38
800 201 86 5641 ΜΠΑΦΙΤΗ ΒΙΚΥ F34 1995 Γ 0:17:55 0:19:02 0:36:32 0:37:40
801 202 87 5498 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F34 1994 Γ 0:16:33 0:17:19 0:36:54 0:37:40 KAZANAKIA
802 203 88 5483 ΠΑΠΑΜΕΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΣΙΑ F34 1996 Γ 0:16:55 0:17:49 0:36:46 0:37:40 CROSS TRAINING CLUB
803 204 89 5475 ΔΑΜΑΛΑ ΑΝΝΑ F34 1996 Γ 0:16:53 0:17:48 0:36:46 0:37:40 CROSS TRAINING CLUB
804 205 90 5081 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F34 1985 Γ 0:18:05 0:18:11 0:37:38 0:37:43
805 206 91 5464 ΜΑΓΚΩΝΗ ΣΤΕΛΛΑ F34 1992 Γ 0:18:01 0:18:26 0:37:20 0:37:44 (S)MILES MAKERS
806 207 22 5473 ΣΤΟΪΤΣΗ ΕΛΕΝΑ F39 1984 Γ 0:18:10 0:18:34 0:37:21 0:37:45 (S)MILES MAKERS
807 600 168 5555 ΓΡΑΦΙΑΔΕΛΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1987 Α 0:17:17 0:17:32 0:37:31 0:37:47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
808 208 30 5097 ΜΠΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F44 1976 Γ 0:16:47 0:17:16 0:37:18 0:37:48
809 601 169 5802 ΖΑΒΕΡΔΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1991 Α 0:16:56 0:17:54 0:36:54 0:37:52
810 602 170 5431 ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1991 Α 0:17:42 0:18:22 0:37:13 0:37:53
811 603 171 6345 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1990 Α 0:17:09 0:17:16 0:37:48 0:37:55
812 209 92 5305 ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F34 1986 Γ 0:17:13 0:17:51 0:37:17 0:37:55
813 604 84 5829 ΤΡΑΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M39 1983 Α 0:16:53 0:17:34 0:37:14 0:37:55
814 605 172 5387 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1991 Α 0:17:06 0:17:58 0:37:05 0:37:57 BRIT BARBER
815 606 81 5957 ΓΟΥΡΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M49 1974 Α 0:16:27 0:17:09 0:37:17 0:38:00 ΣΑΦΑΝΣ
816 210 31 5987 ΣΙΓΑΛΑ ΖΑΦΕΙΡΑ F44 1978 Γ 0:16:27 0:17:09 0:37:17 0:38:00 ΣΑΦΑΝΣ
817 211 93 6418 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ F34 1988 Γ 0:17:29 0:17:54 0:37:36 0:38:01 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM
818 607 173 5740 ΜΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M34 1987 Α 0:17:16 0:17:51 0:37:27 0:38:02
819 608 56 5445 ΣΟΥΣΗΣ ΔΑΒΙΔ M15 2007 Α 0:17:24 0:18:03 0:37:22 0:38:02
820 609 34 5866 ΜΠΙΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M54 1967 Α 0:16:55 0:17:10 0:37:48 0:38:03 ALTERLIFE
821 212 32 6499 ΜΟΣΧΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F44 1979 Γ 0:17:45 0:17:52 0:37:56 0:38:03
822 610 35 5868 ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ M54 1967 Α 0:16:54 0:17:11 0:37:48 0:38:04 ALTERLIFE
823 611 174 5722 ΤΣΙΑΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1985 Α 0:16:52 0:17:57 0:37:01 0:38:06
824 213 94 5712 ΜΟΒΣΕΣΙΑΝ ΝΑΤΑΛΙ F34 1994 Γ 0:18:24 0:19:15 0:37:15 0:38:06 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
825 612 13 5446 ΣΟΥΣΗΣ ΙΣΑΑΚ M59 1962 Α 0:17:24 0:18:03 0:37:30 0:38:08
826 613 82 5034 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M49 1973 Α 0:17:45 0:18:26 0:37:31 0:38:12
827 214 33 5033 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ F44 1976 Γ 0:17:45 0:18:26 0:37:31 0:38:12
828 215 34 5511 ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ F44 1978 Γ 0:17:21 0:17:25 0:38:08 0:38:12 SANTA RUNNING TEAM
829 216 11 5569 ΣΙΜΙΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F54 1966 Γ 0:17:38 0:17:47 0:38:06 0:38:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
830 217 95 5110 ΜΑΝΤΖΙΑΓΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ F34 1990 Γ 0:17:34 0:17:53 0:37:57 0:38:16 ELENI’S TZIKA TEAM
831 614 92 5179 ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M44 1975 Α 0:19:44 0:20:17 0:37:45 0:38:18
832 615 85 5369 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1982 Α 0:18:02 0:18:50 0:37:30 0:38:18
833 218 14 6187 Στέλλα Γιανναρά F18 2004 Γ 0:18:16 0:18:19 0:38:15 0:38:19 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
834 616 86 5697 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1981 Α 0:16:58 0:17:24 0:37:52 0:38:19 ΚΑΛΟΥΜΠΕΣ RUNNING TEAM
835 219 23 5371 ΠΙΠΕΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F39 1982 Γ 0:18:02 0:18:51 0:37:30 0:38:19
836 220 15 6057 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F18 2002 Γ 0:17:10 0:17:33 0:37:56 0:38:19 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
837 221 12 5525 ΣΑΜΟΥΕΛΙΑΝ ΑΡΣΑ F54 1965 Γ 0:16:52 0:17:47 0:37:26 0:38:20 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
838 222 18 5313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ F15 2006 Γ 0:18:25 0:18:44 0:38:05 0:38:24
839 223 19 5314 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F15 2008 Γ 0:18:25 0:18:44 0:38:04 0:38:24
840 617 60 6183 Προκόπιος Σταρόγιαννης M18 2002 Α 0:17:36 0:17:40 0:38:22 0:38:25 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
841 224 96 5254 ΖΕΝΤΕΛΗ ΕΛΕΝΑ F34 1991 Γ 0:17:24 0:18:09 0:37:42 0:38:28
842 225 35 5336 ΤΣΙΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ F44 1978 Γ 0:18:13 0:18:42 0:37:59 0:38:28 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
843 226 20 6006 Καραντάκη Ελένη F15 2007 Γ 0:18:13 0:18:42 0:37:59 0:38:28 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
844 227 15 5299 ΤΖΑΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F49 1972 Γ 0:18:13 0:18:54 0:37:51 0:38:32
845 228 24 5774 ΦΡΑΓΚΊΔΗ ΜΑΡΊΝΑ F39 1984 Γ 0:16:57 0:18:04 0:37:26 0:38:33
846 618 36 5588 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M54 1965 Α 0:17:39 0:18:13 0:38:00 0:38:34 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
847 619 57 6427 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M15 2009 Α 0:17:14 0:17:28 0:38:20 0:38:34
848 620 93 5586 ΡΟΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M44 1979 Α 0:18:08 0:18:37 0:38:05 0:38:34 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
849 229 97 5593 ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F34 1986 Γ 0:17:39 0:18:51 0:37:23 0:38:34
850 621 83 6428 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M49 1970 Α 0:17:15 0:17:29 0:38:21 0:38:35
851 230 13 5845 ΤΡΟΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F54 1969 Γ 0:18:06 0:18:13 0:38:29 0:38:35
852 622 58 6261 ΜΕΣΣΙΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2005 Α 0:16:49 0:16:56 0:38:29 0:38:36 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
853 231 21 6259 ΜΑΜΦΡΕΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ F15 2005 Γ 0:16:50 0:16:56 0:38:30 0:38:36 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
854 232 25 5228 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ F39 1983 Γ 0:18:27 0:19:26 0:37:41 0:38:39 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ
855 233 22 6240 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F15 2006 Γ 0:18:08 0:18:17 0:38:31 0:38:41 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
856 623 12 5607 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M64 1957 Α 0:16:49 0:16:56 0:38:34 0:38:41
857 234 23 6084 ΤΟΡΟΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ F15 2006 Γ 0:16:49 0:16:54 0:38:36 0:38:42 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
858 624 87 5792 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1983 Α 0:18:09 0:19:07 0:37:46 0:38:44
859 625 61 5568 ΠΟΥΛΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18 2004 Α 0:18:36 0:18:47 0:38:35 0:38:47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
860 626 59 5571 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M15 2006 Α 0:18:35 0:18:47 0:38:35 0:38:47 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
861 627 94 5303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M44 1979 Α 0:19:42 0:20:21 0:38:08 0:38:47
862 235 98 5472 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F34 1988 Γ 0:18:08 0:18:34 0:38:23 0:38:49 (S)MILES MAKERS
863 628 13 6002 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M64 1957 Α 0:18:03 0:18:05 0:38:49 0:38:52 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
864 236 16 5748 ΜΑΔΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F49 1971 Γ 0:18:41 0:19:23 0:38:15 0:38:57
865 237 99 5027 ΤΣΙΜΤΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F34 1992 Γ 0:18:42 0:19:44 0:37:56 0:38:57
866 629 62 6051 ΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M18 2004 Α 0:17:37 0:17:41 0:38:54 0:38:58 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
867 630 175 5146 ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1987 Α 0:17:12 0:17:40 0:38:32 0:39:00
868 238 100 5145 ΜΠΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F34 1989 Γ 0:17:12 0:17:41 0:38:32 0:39:00
869 239 14 5041 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F54 1965 Γ 0:17:35 0:17:35 0:39:02 0:39:02 ΣΔΥΑ
870 631 95 6332 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M44 1975 Α 0:17:54 0:18:07 0:38:54 0:39:07
871 632 14 5584 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M59 1964 Α 0:18:01 0:18:32 0:38:37 0:39:08 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
872 240 36 5700 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F44 1979 Γ 0:21:47 0:22:27 0:38:31 0:39:12
873 241 37 5743 STEFANAKI MARIA F44 1975 Γ 0:18:06 0:18:11 0:39:09 0:39:14
874 242 24 6011 Μαλιάρη Ιωάννα F15 2005 Γ 0:18:27 0:19:01 0:38:42 0:39:15 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
875 633 88 5879 ΚΟΚΚΑΛΙΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M39 1982 Α 0:17:14 0:18:16 0:38:14 0:39:17 CORPUS GYM
876 634 63 6179 Παναγιώτης Διονύσης Παναγιωτίδης M18 2004 Α 0:15:36 0:16:15 0:38:38 0:39:18 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
877 635 64 5701 ΣΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M18 2004 Α 0:17:25 0:18:05 0:38:39 0:39:18
878 636 60 6101 ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M15 2006 Α 0:18:51 0:19:44 0:38:26 0:39:18 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
879 243 101 5798 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΗ F34 1988 Γ 0:18:20 0:18:59 0:38:38 0:39:18
880 637 61 6097 ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M15 2006 Α 0:18:51 0:19:44 0:38:26 0:39:19 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
881 244 26 5204 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F39 1982 Γ 0:17:48 0:18:30 0:38:42 0:39:24
882 638 84 5479 ΖΩΝΤΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1972 Α 0:18:27 0:19:26 0:38:29 0:39:28 CROSS TRAINING CLUB
883 639 37 5062 ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M54 1966 Α 0:18:12 0:19:31 0:38:12 0:39:31
884 640 62 5063 ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΘΑΛΗΣ M15 2008 Α 0:18:12 0:19:31 0:38:12 0:39:31
885 245 17 5064 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΘΕΑΝΩ F49 1970 Γ 0:18:12 0:19:31 0:38:12 0:39:31
886 246 102 5736 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F34 1992 Γ 0:18:12 0:19:02 0:38:43 0:39:33
887 641 176 5268 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M34 1990 Α 0:18:09 0:19:01 0:38:40 0:39:33
888 642 177 5382 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1985 Α 0:17:58 0:18:52 0:38:41 0:39:35
889 643 63 5283 ΣΙΜΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M15 2005 Α 0:18:31 0:18:48 0:39:23 0:39:40
890 247 25 5282 ΤΣΟΛΙΑΚΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ F15 2005 Γ 0:18:29 0:18:47 0:39:23 0:39:40
891 248 103 5758 PAPADOPOULOU EMMANOUELA F34 1995 Γ 0:17:40 0:18:24 0:39:00 0:39:45
892 249 18 5608 ΑΚΡΙΒΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F49 1972 Γ 0:17:27 0:18:46 0:38:26 0:39:45
893 250 27 5666 SMIRNOVA ELPIDA F39 1981 Γ 0:17:24 0:17:28 0:39:42 0:39:46
894 251 38 5665 VASINA LIUBOVBASINa F44 1977 Γ 0:17:24 0:17:28 0:39:43 0:39:46
895 644 38 5520 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΑΡΜΕΝ M54 1966 Α 0:23:55 0:24:44 0:38:57 0:39:47 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
896 645 14 5522 ΜΠΟΓΟΣΙΑΝ ΚΕΒΟΡΚ M64 1959 Α 0:17:21 0:18:02 0:39:06 0:39:47 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
897 252 104 5887 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1997 Γ 0:18:12 0:19:08 0:38:52 0:39:48 CORPUS GYM
898 253 105 5886 ΦΙΛΑΚΟΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1996 Γ 0:18:09 0:19:06 0:38:52 0:39:48 CORPUS GYM
899 646 64 5855 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M15 2007 Α 0:18:47 0:19:18 0:39:18 0:39:49
900 647 65 6139 Βίκτωρ Στυλιανός Ζανιάς M18 2003 Α 0:18:34 0:18:41 0:39:49 0:39:56 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
901 254 39 5833 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ F44 1976 Γ 0:18:35 0:18:53 0:39:42 0:40:00
902 648 65 6274 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M15 2006 Α 0:19:23 0:19:45 0:39:41 0:40:03 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
903 255 19 5587 ΣΙΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F49 1970 Γ 0:18:41 0:19:18 0:39:29 0:40:05 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
904 649 178 5383 ΚΑΨΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1988 Α 0:18:28 0:19:03 0:39:35 0:40:10
905 256 106 5938 Σπυροπουλου Χρυσά F34 1989 Γ 0:18:00 0:19:08 0:39:03 0:40:11 REBORN TRAINING TEAM
906 650 66 6232 ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M15 2006 Α 0:19:22 0:19:43 0:39:52 0:40:13 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
907 651 15 6184 Σεραφείμ Καραπατής M59 1960 Α 0:19:00 0:19:02 0:40:12 0:40:14 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
908 652 66 5010 ΚΟΥΝΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M18 2002 Α 0:18:06 0:20:03 0:38:26 0:40:23
909 257 107 5816 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΘΕΜΙΣ F34 1997 Γ 0:18:44 0:19:37 0:39:32 0:40:26
910 653 4 5504 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M69 1951 Α 0:18:55 0:19:26 0:39:59 0:40:30 RUNNING TEAM NEA SMYRNI
911 258 16 5735 ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F18 2004 Γ 0:19:12 0:20:01 0:39:45 0:40:34
912 654 39 5563 ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1965 Α 0:18:51 0:18:59 0:40:27 0:40:35 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
913 259 26 6102 ΚΡΙΤΣΙΔΗΜΑ ΕΛΕΝΑ F15 2005 Γ 0:18:04 0:18:33 0:40:08 0:40:37 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
914 260 27 6104 ΛΙΓΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΒΕΡΟΝΙΚΗ F15 2005 Γ 0:18:04 0:18:33 0:40:08 0:40:37 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
915 655 16 5333 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M59 1961 Α 0:18:53 0:18:56 0:40:34 0:40:37
916 261 108 5223 ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F34 1991 Γ 0:20:33 0:21:34 0:39:37 0:40:38
917 262 28 6218 ΛΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F15 2006 Γ 0:17:18 0:17:25 0:40:32 0:40:39 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
918 263 29 6196 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F15 2006 Γ 0:17:18 0:17:25 0:40:32 0:40:40 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
919 656 179 5813 ΑΛΙ ΣΙΑΜ ΟΜΝΙΑ M34 1996 Α 0:18:43 0:19:37 0:39:47 0:40:41
920 264 17 5005 ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F18 2001 Γ 0:19:44 0:20:11 0:40:16 0:40:43
921 657 89 5699 ΛΑΜΠΙΔΩΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M39 1980 Α 0:17:00 0:17:26 0:40:21 0:40:48 ΚΑΛΟΥΜΠΕΣ RUNNING TEAM
922 265 18 5009 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F18 2002 Γ 0:18:05 0:20:02 0:38:52 0:40:49
923 266 20 5467 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ F49 1973 Γ 0:20:18 0:20:45 0:40:24 0:40:52 (S)MILES MAKERS
924 267 109 5261 ΤΡΑΧΑΝΑ ΔΩΡΑ F34 1987 Γ 0:18:39 0:19:07 0:40:35 0:41:03
925 268 19 6043 ΝΙΚΟΛΑΕΒΑ ΝΤΕΪΑΝΑ F18 2001 Γ 0:18:58 0:20:01 0:40:02 0:41:04 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
926 658 67 6034 ΛΕΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M18 2002 Α 0:18:59 0:20:01 0:40:03 0:41:05 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
927 659 67 5356 ΠΗΧΑΣ ΗΛΙΑΣ M15 2011 Α 0:17:44 0:18:06 0:40:49 0:41:10
928 660 96 5968 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M44 1979 Α 0:19:13 0:20:01 0:40:24 0:41:11 ΣΑΦΑΝΣ
929 661 85 5355 ΠΗΧΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M49 1974 Α 0:17:43 0:18:06 0:40:51 0:41:13
930 662 40 5975 ΜΑΣΤΡΟΜΗΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M54 1969 Α 0:19:15 0:20:03 0:40:25 0:41:14 ΣΑΦΑΝΣ
931 663 41 5375 ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1969 Α 0:18:40 0:18:59 0:40:56 0:41:16
932 269 40 6282 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F44 1977 Γ 0:18:47 0:19:16 0:40:48 0:41:17 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
933 270 30 6273 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F15 2007 Γ 0:18:46 0:19:16 0:40:48 0:41:17 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
934 664 5 6481 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M69 1953 Α 0:18:39 0:18:42 0:41:14 0:41:18
935 271 31 6091 ΒΑΦΕΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F15 2005 Γ 0:19:27 0:19:55 0:40:51 0:41:19 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
936 272 110 5157 CHARALAMPOPOULOU VASILIKI F34 1991 Γ 0:18:33 0:19:39 0:40:13 0:41:19
937 665 97 5183 ΠΩΠΟΤΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M44 1976 Α 0:19:45 0:20:18 0:40:47 0:41:19
938 273 32 6094 ΓΚΑΓΚΑΝΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F15 2005 Γ 0:19:27 0:19:55 0:40:51 0:41:19 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
939 274 21 5304 ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΕΡΑΣΙΑ F49 1973 Γ 0:19:44 0:20:21 0:40:42 0:41:19
940 275 28 5692 ΤΣΙΩΛΟΥ ΓΙΩΤΑ F39 1984 Γ 0:18:31 0:19:02 0:40:50 0:41:22
941 276 111 6495 ΠΕΤΣΑΒΑ ΝΑΝΤΙΑ F34 1989 Γ 0:16:12 0:16:55 0:40:45 0:41:28
942 666 180 6494 ΤΣΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M34 1989 Α 0:18:42 0:19:25 0:40:45 0:41:28
943 277 20 5397 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F18 2004 Γ 0:18:15 0:18:38 0:41:12 0:41:35
944 278 41 5654 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F44 1975 Γ 0:19:04 0:19:34 0:41:07 0:41:36
945 279 21 5399 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F18 2004 Γ 0:18:49 0:19:13 0:41:14 0:41:38
946 667 86 6407 ΚΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1972 Α 0:18:41 0:19:19 0:41:05 0:41:42
947 668 15 5108 ΜΠΟΥΛΟΥΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M64 1959 Α 0:20:57 0:21:35 0:41:05 0:41:43
948 280 10 5053 KONDILI EMILIA F59 1960 Γ 0:21:16 0:21:56 0:41:05 0:41:45
949 281 112 5054 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F34 1995 Γ 0:18:27 0:19:04 0:41:08 0:41:45
950 282 29 6396 ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ ΒΑΣΩ F39 1982 Γ 0:20:24 0:20:29 0:41:43 0:41:47
951 283 113 5893 ΑΛΟΥΣΗ ΣΟΝΙΕΛΑ F34 1990 Γ 0:19:23 0:20:18 0:40:52 0:41:47 NOVASPORTS RUNNING TEAM
952 284 30 5897 Γακη Φωτεινη F39 1983 Γ 0:19:42 0:20:38 0:40:52 0:41:47 NOVASPORTS RUNNING TEAM
953 669 42 5647 ΔΡΑΚΩΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M54 1969 Α 0:19:21 0:20:21 0:40:48 0:41:48
954 670 181 5229 STAVROULAKIS ANTONIOS M34 1985 Α 0:19:29 0:19:44 0:41:37 0:41:52
955 671 90 5548 ΚΟΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M39 1982 Α 0:19:30 0:20:41 0:40:41 0:41:53 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM
956 672 6 5659 CHOUMAS ΙΟΑΝNIS M69 1954 Α 0:19:12 0:19:42 0:41:27 0:41:57 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
957 673 68 5999 ΣΤΑΣΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M15 2006 Α 0:18:24 0:18:52 0:41:30 0:41:58 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
958 285 42 5131 ΔΙΚΑΙΑΚΟΥ ΒΕΝΙΑ F44 1979 Γ 0:20:32 0:21:16 0:41:16 0:42:00
959 286 33 6372 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F15 2005 Γ 0:18:17 0:18:51 0:41:28 0:42:02
960 287 114 5937 Σπυροπουλου Δεσποινα F34 1989 Γ 0:21:20 0:22:28 0:40:59 0:42:07 REBORN TRAINING TEAM
961 288 34 6262 ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΘΑΛΕΙΑ F15 2006 Γ 0:18:35 0:18:35 0:42:08 0:42:08 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
962 674 182 5307 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1991 Α 0:21:01 0:21:04 0:42:06 0:42:09
963 675 7 5379 ΚΑΣΙΜΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ M69 1954 Α 0:20:14 0:21:01 0:41:22 0:42:09
964 289 43 5308 ΣΙΟΥΡΟΥΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F44 1978 Γ 0:21:01 0:21:05 0:42:05 0:42:09
965 290 44 5724 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ F44 1979 Γ 0:19:32 0:19:37 0:42:08 0:42:13
966 291 115 5932 Παπαδοπουλου Μαρια F34 1989 Γ 0:19:20 0:20:27 0:41:07 0:42:14 REBORN TRAINING TEAM
967 292 35 6203 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F15 2006 Γ 0:21:36 0:21:52 0:42:01 0:42:16 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
968 293 22 6181 Πηνελόπη Γώγου F18 2004 Γ 0:21:35 0:21:51 0:42:01 0:42:17 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
969 676 183 5759 CHRISTAKOPOULOS PETROS M34 1996 Α 0:18:58 0:19:44 0:41:33 0:42:18
970 294 23 5433 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ F18 2001 Γ 0:18:21 0:19:35 0:41:10 0:42:25
971 295 11 6123 Αικατερίνη Καρασούλα F59 1961 Γ 0:20:16 0:20:18 0:42:26 0:42:27 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
972 677 184 5818 ΜΠΑΡΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M34 1992 Α 0:19:04 0:19:51 0:41:43 0:42:31
973 678 185 5814 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1991 Α 0:19:10 0:20:00 0:41:42 0:42:32
974 296 24 5432 ΑΦΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F18 2001 Γ 0:18:20 0:19:34 0:41:19 0:42:33
975 297 22 5734 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ F49 1973 Γ 0:19:13 0:20:02 0:41:52 0:42:41
976 679 16 5290 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M64 1955 Α 0:20:46 0:21:03 0:42:25 0:42:42
977 298 36 6216 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F15 2006 Γ 0:19:37 0:19:46 0:42:34 0:42:43 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
978 299 45 5853 ΧΑΒΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F44 1976 Γ 0:19:54 0:21:03 0:41:34 0:42:43
979 300 37 6231 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ F15 2006 Γ 0:19:35 0:19:46 0:42:37 0:42:48 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
980 301 116 5653 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F34 1985 Γ 0:19:00 0:19:16 0:42:34 0:42:50
981 680 98 5688 ΧΑΝΔΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M44 1977 Α 0:19:52 0:20:53 0:41:51 0:42:52
982 302 46 5687 ΖΩΡΗ ΑΝΤΑ F44 1976 Γ 0:19:52 0:20:54 0:41:50 0:42:52
983 681 91 5780 ΤΣΙΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1982 Α 0:19:57 0:21:13 0:41:43 0:42:59
984 303 31 5779 ΜΑΜΑΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F39 1981 Γ 0:19:57 0:21:13 0:41:44 0:43:00
985 304 117 5580 ΜΥΚΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ F34 1993 Γ 0:19:30 0:20:02 0:42:29 0:43:02 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
986 305 118 5579 ΜΠΕΘΑΝΗ ΠΕΝΥ F34 1999 Γ 0:19:30 0:20:02 0:42:30 0:43:02 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
987 306 119 5141 TARKASI ALEXANDRA F34 1991 Γ 0:19:33 0:20:39 0:41:58 0:43:04
988 307 38 5147 ΠΕΝΤΕΣΠΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F15 2006 Γ 0:18:41 0:19:18 0:42:27 0:43:04
989 308 39 6269 ΤΣΑΓΚΑΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F15 2005 Γ 0:21:32 0:21:51 0:42:49 0:43:09 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
990 682 87 5372 ΜΕΤΑΞΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M49 1970 Α 0:20:35 0:20:50 0:42:59 0:43:14
991 309 32 6360 ΚΑΡΠΕΝΗΣΗ ΕΛΕΝΗ F39 1984 Γ 0:22:28 0:23:03 0:42:39 0:43:14
992 683 186 6359 ΠΑΤΣΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1989 Α 0:20:14 0:20:50 0:42:39 0:43:15
993 310 40 5495 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ F15 2007 Γ 0:19:07 0:19:50 0:42:33 0:43:16 KAZANAKIA
994 684 17 5490 ΑΣΗΜΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M59 1962 Α 0:19:08 0:19:50 0:42:36 0:43:18 KAZANAKIA
995 685 18 5499 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M59 1962 Α 0:19:25 0:20:12 0:42:32 0:43:19 KAZANAKIA
996 311 47 5116 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ F44 1978 Γ 0:20:05 0:20:33 0:42:54 0:43:22
997 312 33 5560 ΚΩΣΤΑ ΧΑΡΟΥΛΑ F39 1980 Γ 0:21:09 0:21:24 0:43:09 0:43:24 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΜΒΡΙΩΝ
998 313 120 5632 ΜΗΤΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F34 1988 Γ 0:20:56 0:21:27 0:42:54 0:43:25
999 314 23 5512 ΧΑΛΑΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ F49 1971 Γ 0:20:07 0:20:11 0:43:24 0:43:29 SANTA RUNNING TEAM
1000 686 69 6071 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M15 2007 Α 0:17:29 0:17:39 0:43:19 0:43:29 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
1001 315 34 5848 ΜΑΡΣΩΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F39 1984 Γ 0:19:41 0:20:18 0:42:59 0:43:37
1002 316 48 6365 ΔΗΜΗΤΡΑΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F44 1977 Γ 0:20:34 0:21:20 0:42:51 0:43:38
1003 687 92 5457 ΚΑΡΓΙΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1980 Α 0:21:05 0:21:27 0:43:20 0:43:41 (S)MILES MAKERS
1004 317 121 5531 ΚΑΡΚΟΥΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F34 1991 Γ 0:20:22 0:21:08 0:42:57 0:43:42 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1005 318 122 5537 ΠΑΠΠΑ ΜΑΝΙΑ F34 1998 Γ 0:20:24 0:21:10 0:42:57 0:43:42 ΔΙΚΤΥΟ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1006 688 19 5630 ΜΠΛΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M59 1964 Α 0:20:38 0:21:55 0:42:26 0:43:44
1007 689 20 5904 Κατσογιάννης Γρηγόρης M59 1962 Α 0:20:17 0:21:09 0:42:52 0:43:44 NOVASPORTS RUNNING TEAM
1008 690 99 5454 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΟΣ M44 1979 Α 0:21:12 0:21:35 0:43:22 0:43:45 (S)MILES MAKERS
1009 319 1 5176 ΛΟΥΚΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ F75 1944 Γ 0:21:00 0:21:03 0:43:42 0:43:45
1010 691 17 5368 ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M64 1955 Α 0:20:01 0:20:34 0:43:13 0:43:45
1011 692 187 5133 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1991 Α 0:20:45 0:20:50 0:43:41 0:43:46 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ
1012 320 41 6498 ΤΙΛΚΕΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ F15 2008 Γ 0:20:06 0:20:18 0:43:45 0:43:57 8Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1013 321 25 6125 Αικατερίνη Μπλατζή F18 2002 Γ 0:19:21 0:19:44 0:43:35 0:43:58 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1014 693 18 5038 ΓΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M64 1955 Α 0:19:11 0:20:01 0:43:14 0:44:03 LEPANTO RUNNERS
1015 694 188 5105 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1990 Α 0:20:39 0:20:48 0:43:54 0:44:03
1016 322 123 5104 ΒΑΚΑΛΙΑΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ F34 1991 Γ 0:20:38 0:20:47 0:43:55 0:44:04
1017 323 124 5702 GALANAKI VANESSA F34 1992 Γ 0:20:34 0:21:30 0:43:12 0:44:09
1018 695 93 5604 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M39 1982 Α 0:23:05 0:24:07 0:43:11 0:44:13
1019 324 125 5605 ΓΚΙΣΤΟ ΜΠΡΙΚΕΝΑ F34 1992 Γ 0:23:05 0:24:07 0:43:11 0:44:13
1020 696 43 5136 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M54 1968 Α 0:20:47 0:21:20 0:43:41 0:44:14 ΠΟΚΕΑΤΕ
1021 697 70 6265 ΠΟΛΑΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M15 2006 Α 0:19:01 0:19:28 0:43:47 0:44:14 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1022 698 189 5252 ΤΡΑΧΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:20:41 0:21:16 0:43:40 0:44:15
1023 325 26 5485 ΡΟΤΖΙΩΚΟΥ ΑΛΙΚΗ F18 2003 Γ 0:20:01 0:20:57 0:43:31 0:44:27 CROSS TRAINING CLUB
1024 699 100 5224 ΦΤΟΥΛΗΣ ΜΑΝΟΣ M44 1975 Α 0:21:21 0:22:02 0:43:52 0:44:33
1025 326 126 5243 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗ ΝΙΟΒΗ F34 1990 Γ 0:22:09 0:22:24 0:44:18 0:44:34
1026 700 21 5244 ΣΤΡΟΓΓΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M59 1960 Α 0:22:08 0:22:24 0:44:18 0:44:34
1027 327 12 6186 Σοφία Μπούρα F59 1962 Γ 0:21:10 0:21:14 0:44:32 0:44:36 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1028 701 22 5226 ΒΑΘΗΣ ΝΑΣΟΣ M59 1961 Α 0:21:23 0:22:03 0:43:57 0:44:37
1029 328 49 5227 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ F44 1979 Γ 0:21:23 0:22:02 0:43:58 0:44:38
1030 702 23 6465 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M59 1964 Α 0:21:18 0:21:57 0:43:59 0:44:38
1031 329 35 5402 ΠΑΡΙΣΗ ΘΑΛΕΙΑ F39 1983 Γ 0:20:25 0:21:15 0:43:53 0:44:43
1032 330 27 5008 ΜΑΡΓΑΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ F18 2002 Γ 0:18:45 0:19:45 0:43:43 0:44:43
1033 331 50 5643 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΥ ΝΑΝΣΥ F44 1977 Γ 0:19:41 0:20:33 0:43:51 0:44:44
1034 332 13 5981 ΠΑΠΠΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ F59 1963 Γ 0:20:21 0:21:01 0:44:11 0:44:51 ΣΑΦΑΝΣ
1035 333 24 5492 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ F49 1972 Γ 0:20:49 0:21:32 0:44:14 0:44:57 KAZANAKIA
1036 334 127 5351 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F34 1992 Γ 0:20:56 0:21:28 0:44:25 0:44:57
1037 335 42 5839 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΔΑΝΑΗ F15 2007 Γ 0:18:01 0:18:41 0:44:37 0:45:18
1038 336 43 6086 ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F15 2007 Γ 0:17:40 0:18:36 0:44:23 0:45:19 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
1039 337 128 6419 ΠΑΛΥΜΕΝΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F34 1987 Γ 0:22:00 0:22:25 0:44:54 0:45:20 ΒΙΚΟΣ RUNNING TEAM
1040 338 129 5408 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΣΟΦΙΑ ΕΙΡΗΝΗ F34 1999 Γ 0:20:41 0:21:53 0:44:09 0:45:21
1041 339 44 5718 ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F15 2007 Γ 0:18:01 0:18:42 0:44:41 0:45:22
1042 703 88 5178 ΛΟΥΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1974 Α 0:21:58 0:22:34 0:44:46 0:45:22
1043 340 130 5592 ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΘΕΝΙΑ F34 1988 Γ 0:20:40 0:21:52 0:44:10 0:45:22
1044 341 28 6114 ΜΠΟΓΔΑΝΙΤΣ ΑΡΤΕΜΙΣ F18 2003 Γ 0:20:10 0:20:32 0:45:00 0:45:23 4 ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1045 342 131 6209 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΡΚΑΚΗ F34 1997 Γ 0:22:33 0:22:49 0:45:08 0:45:23 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1046 343 132 5738 ΒΕΣΤΑΡΧΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F34 1988 Γ 0:20:36 0:21:26 0:44:37 0:45:28
1047 704 8 5775 ΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M69 1951 Α 0:20:53 0:21:29 0:44:56 0:45:32
1048 705 24 6473 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΚΛΕΟΜΕΝΗΣ M59 1962 Α 0:20:38 0:20:56 0:45:19 0:45:36
1049 706 71 6474 ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ M15 2012 Α 0:20:38 0:20:56 0:45:18 0:45:37
1050 707 72 6277 ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M15 2006 Α 0:19:18 0:19:40 0:45:16 0:45:38 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1051 344 45 6234 ΠΡΙΚΟΠ ΚΟΡΙΝΑ-ΝΤΙΑΝΑ F15 2007 Γ 0:20:35 0:20:38 0:45:38 0:45:40 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1052 345 29 6131 Άντζελα Σκαμπάι F18 2004 Γ 0:20:36 0:20:39 0:45:45 0:45:47 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1053 346 46 6211 ΚΑΚΑΡΗ ΝΤΑΡΓΙΑΝΑ F15 2007 Γ 0:20:37 0:20:39 0:45:46 0:45:48 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1054 708 94 5163 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1981 Α 0:21:54 0:22:49 0:44:54 0:45:50
1055 709 73 6285 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M15 2006 Α 0:19:22 0:19:43 0:45:28 0:45:50 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1056 347 51 5013 ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F44 1979 Γ 0:21:53 0:22:50 0:44:55 0:45:51
1057 348 25 5366 ΦΩΚΑ ΜΑΡΙΑΝΑ F49 1972 Γ 0:21:12 0:22:29 0:44:36 0:45:53
1058 710 74 6284 ΤΑΛΟΥΜΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M15 2006 Α 0:19:22 0:19:44 0:45:36 0:45:57 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1059 349 133 5801 ΑΡΜΟΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F34 1985 Γ 0:20:13 0:21:01 0:45:10 0:45:59
1060 350 52 5132 ΜΠΟΡΟΥΚΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1979 Γ 0:20:32 0:21:16 0:45:17 0:46:01
1061 351 26 5278 ΣΠΥΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F49 1971 Γ 0:25:21 0:25:32 0:45:54 0:46:05
1062 352 15 6124 Αικατερίνη Κότσιαλου F54 1966 Γ 0:22:46 0:22:46 0:46:08 0:46:08 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1063 353 36 5656 ΠΑΤΟ ΜΟΝΙΚΑ F39 1980 Γ 0:20:25 0:21:16 0:45:18 0:46:10
1064 354 47 5655 ΚΟΛΩΝΙΑ ΑΝΔΡΕΑΝΑ F15 2011 Γ 0:20:22 0:21:14 0:45:18 0:46:10
1065 711 25 5332 ΜΠΟΝΑΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M59 1961 Α 0:22:09 0:23:21 0:45:05 0:46:17
1066 712 75 6222 ΜΟΥΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M15 2007 Α 0:20:40 0:20:40 0:46:29 0:46:29 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1067 355 48 6268 ΤΡΙΚΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F15 2005 Γ 0:21:32 0:21:51 0:46:28 0:46:47 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1068 356 30 6157 Θεοδώρα Κιτσούλη F18 2002 Γ 0:22:12 0:22:31 0:46:35 0:46:54 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1069 357 49 5440 ΑΤΑΜ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F15 2005 Γ 0:21:31 0:21:51 0:46:35 0:46:54
1070 358 16 5524 ΟΝΝΙΚΙΑΝ ΑΝΙ F54 1966 Γ 0:22:14 0:23:04 0:46:06 0:46:57 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
1071 359 31 6120 Αγγελική Παπαδοπούλου F18 2002 Γ 0:19:51 0:19:54 0:46:54 0:46:58 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1072 360 50 6346 ΣΙΑΡΑΜΠΑΛΟΥ ΟΛΓΑ F15 2005 Γ 0:21:33 0:21:43 0:46:57 0:47:07
1073 361 51 6260 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F15 2007 Γ 0:21:30 0:21:58 0:46:48 0:47:16 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1074 713 89 5628 ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M49 1970 Α 0:22:22 0:23:39 0:46:06 0:47:24
1075 362 134 5784 ΠΑΝΟΛΑΡΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F34 1996 Γ 0:21:31 0:22:35 0:46:22 0:47:26
1076 714 190 5783 ΚΑΝΑΤΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ M34 1996 Α 0:21:30 0:22:35 0:46:22 0:47:26
1077 363 17 5284 ΑΤΣΑΛΗ ΛΙΛΙΑΝ F54 1968 Γ 0:19:17 0:19:34 0:47:16 0:47:33
1078 364 52 6096 ΔΕΜΙΡΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ F15 2006 Γ 0:20:08 0:20:43 0:46:58 0:47:34 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
1079 365 53 6253 ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ F15 2006 Γ 0:22:53 0:23:00 0:47:27 0:47:34 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1080 366 54 6237 ΣΑΓΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ F15 2005 Γ 0:22:53 0:23:00 0:47:27 0:47:34 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1081 367 55 6235 ΡΙΣΒΑ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΤΩΝΙΑ – ΝΕΦΕΛΗ F15 2006 Γ 0:22:52 0:22:59 0:47:29 0:47:36 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1082 368 32 6054 ΤΣΙΑΚΑ ΕΛΕΝΗ F18 2004 Γ 0:23:11 0:23:35 0:47:14 0:47:38 3 ΓΕΛ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
1083 369 56 6207 ΔΡΙΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F15 2006 Γ 0:23:11 0:23:35 0:47:15 0:47:38 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1084 370 135 6287 Νικολέτα Μπλατζή F34 1997 Γ 0:21:39 0:22:03 0:47:15 0:47:39 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1085 371 57 6243 ΣΜΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F15 2006 Γ 0:22:52 0:22:59 0:47:33 0:47:40 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1086 372 58 6279 ΛΕΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F15 2006 Γ 0:21:57 0:22:10 0:47:38 0:47:51 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1087 373 59 6275 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΧΡΥΣΑ F15 2006 Γ 0:21:57 0:22:10 0:47:41 0:47:54 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1088 715 76 6110 ΤΖΑΜΑΡΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2006 Α 0:20:54 0:21:42 0:47:08 0:47:55 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
1089 374 60 6283 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F15 2006 Γ 0:21:57 0:22:10 0:47:42 0:47:55 ΣΧΟΛΗ ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
1090 716 77 6233 ΠΡΕΦΟΥΜΟ ΧΡΗΣΤΟΣ M15 2007 Α 0:20:35 0:20:35 0:48:02 0:48:02 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1091 375 61 6241 ΣΚΕΝΤΕΡΙ ΑΝΙΣΑ F15 2007 Γ 0:20:36 0:20:38 0:48:03 0:48:05 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1092 376 27 5627 ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ F49 1972 Γ 0:22:23 0:23:41 0:47:02 0:48:20
1093 377 53 5629 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΦΛΩΡΑ F44 1975 Γ 0:22:23 0:23:42 0:47:14 0:48:33
1094 717 191 6352 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M34 1996 Α 0:23:23 0:23:57 0:48:02 0:48:36
1095 378 136 6337 ΝΤΟΥΝΕΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ F34 1989 Γ 0:21:42 0:22:01 0:48:19 0:48:38
1096 379 2 5450 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F64 1957 Γ 0:23:01 0:23:17 0:48:28 0:48:44
1097 718 4 5359 ΚΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M75 1939 Α 0:23:31 0:24:02 0:48:17 0:48:48
1098 380 62 6264 ΝΤΟΛΕΝΚΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F15 2006 Γ 0:21:58 0:22:18 0:48:47 0:49:07 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1099 381 63 6258 ΚΟΡΩΝΑΚΟΥ ΜΕΛΙΤΙΝΗ F15 2005 Γ 0:22:18 0:22:18 0:49:07 0:49:07 ΠΡΩΤΟ [1] ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
1100 382 28 5493 ΜΑΚΡΥΝΙΩΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ F49 1974 Γ 0:23:50 0:24:38 0:48:27 0:49:15 KAZANAKIA
1101 383 29 5357 ΠΡΙΟΒΟΛΟΥ ΒΙΚΥ F49 1972 Γ 0:27:10 0:27:31 0:49:28 0:49:50
1102 719 192 5635 ΑΛΑΧΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1995 Α 0:23:09 0:24:03 0:48:59 0:49:52
1103 384 137 5634 ΚΑΤΕΧΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F34 1987 Γ 0:23:52 0:24:31 0:49:16 0:49:55
1104 385 138 6294 Ευστρατία Σταυρινού F34 1994 Γ 0:22:46 0:22:48 0:50:03 0:50:05 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1105 386 33 6185 Σοφία Μπέκα F18 2004 Γ 0:22:56 0:23:22 0:49:40 0:50:06 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1106 387 34 6138 Βασιλική Αριστέα Κολοβού F18 2004 Γ 0:18:54 0:18:57 0:50:03 0:50:06 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1107 388 64 6085 ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F15 2007 Γ 0:22:57 0:23:07 0:50:06 0:50:16 3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΟ
1108 389 35 6149 Ελένη΄Αθανασία Κολοβού F18 2004 Γ 0:18:52 0:18:57 0:50:15 0:50:19 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1109 390 36 6146 Ελένη Κωνσταντινίδη F18 2004 Γ 0:22:56 0:23:23 0:49:53 0:50:20 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1110 391 139 5658 ΑΦΑΝΤΙΤΗ ΜΑΡΙΑ F34 1992 Γ 0:23:01 0:23:36 0:49:45 0:50:21
1111 392 3 5657 ΑΦΑΝΤΙΤΗ ΕΛΕΝΗ F64 1959 Γ 0:23:48 0:24:23 0:49:46 0:50:21
1112 393 37 6194 Χρυσούλα Παρασκευή Ασβεστοπούλου Σοφιαδέλη F18 2004 Γ 0:24:10 0:24:48 0:49:52 0:50:30 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1113 394 65 6112 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΝΑΡΗ ΑΙΜΙΛΙΑ F15 2005 Γ 0:23:34 0:23:55 0:50:15 0:50:36 4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ
1114 720 68 6180 Παντελεήμων Κολλύρης M18 2003 Α 0:23:30 0:23:35 0:50:36 0:50:42 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1115 721 44 6293 Παναγιώτης Σταυρινός M54 1965 Α 0:24:57 0:25:02 0:50:37 0:50:42 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1116 722 19 5521 ΜΑΝΟΥΚΙΑΝ ΧΑΡΟΥΤΙΟΥΝ M64 1959 Α 0:24:35 0:25:26 0:50:15 0:51:06 ΑΡΜΕΝΙΚΗ
1117 723 193 5221 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1986 Α 0:20:34 0:21:35 0:50:13 0:51:15
1118 724 69 6165 Λάζαρος Μερεντίτης M18 2003 Α 0:23:31 0:23:34 0:51:13 0:51:16 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1119 725 20 6210 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΒΕΛΟΣ M64 1958 Α 0:21:10 0:21:26 0:51:13 0:51:29 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1120 726 3 5545 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M74 1945 Α 0:24:33 0:25:46 0:50:23 0:51:35 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ TEAM
1121 395 14 5352 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F59 1961 Γ 0:24:41 0:24:45 0:51:34 0:51:39
1122 727 78 6197 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M15 2005 Α 0:23:44 0:24:11 0:51:13 0:51:40 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1123 396 38 6137 Βασιλική Θεοδωράκη F18 2004 Γ 0:24:10 0:24:48 0:51:08 0:51:46 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1124 397 66 6195 HAJDINI ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΚΡΙΣΤΙΝΑ F15 2007 Γ 0:25:54 0:26:30 0:51:18 0:51:55 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1125 728 90 5494 ΠΑΞΙΝΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M49 1970 Α 0:24:27 0:25:15 0:51:12 0:52:00 KAZANAKIA
1126 398 67 6252 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΦΑΜΠΙΑΝΑ F15 2005 Γ 0:25:53 0:26:29 0:51:34 0:52:11 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1127 399 39 6172 Νέλι Αμπντ Ελ Μοατί F18 2004 Γ 0:22:51 0:22:54 0:52:26 0:52:29 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1128 400 15 6190 Φωτεινή Αθανασούλη F59 1964 Γ 0:25:34 0:25:37 0:52:44 0:52:46 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1129 729 26 6295 Βασίλειος Κατσιμάρδος M59 1964 Α 0:25:35 0:25:38 0:52:43 0:52:46 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1130 401 40 6193 Χριστίνα Σουλιώτη F18 2002 Γ 0:25:29 0:25:37 0:52:39 0:52:47 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1131 402 30 6132 Αρετή Φωτοπούλου F49 1974 Γ 0:25:35 0:25:37 0:52:44 0:52:47 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1132 403 41 6122 Αθηνά Λιάκου F18 2003 Γ 0:25:37 0:26:02 0:52:24 0:52:49 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1133 404 42 6153 Εριάνα Μπάιλας F18 2003 Γ 0:25:36 0:26:02 0:52:27 0:52:53 5 ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1134 405 68 6198 ΒΑΙΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ F15 2005 Γ 0:23:44 0:24:11 0:53:05 0:53:33 5 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
1135 730 21 6353 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M64 1955 Α 0:26:51 0:27:25 0:53:54 0:54:27
1136 731 101 5854 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M44 1976 Α 0:24:39 0:25:50 0:53:27 0:54:38
1137 406 140 6343 ΧΑΪΔΟΥΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F34 1994 Γ 0:24:37 0:25:16 0:54:55 0:55:35
1138 732 91 5860 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M49 1971 Α 0:35:40 0:36:54 0:54:22 0:55:36

20ος Ημιμαραθώνιος Ακτίου // Βόνιτσας – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club 21km
1 , 1 ,1 Α31-40 Male 305 ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΥ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:18:42
2 , 2 , 2 Α31-40 Male 351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ 1:22:13
3 , 3 , 1 Α18-30 Male 374 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΘ 1:23:28
4 , 4 , 1 Α41-50 Male 237 ΚΩΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:46
5 , 5 , 2 Α41-50 Male 300 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΣΤΑΝΗ 1:28:32
6 , 6 , 3 Α31-40 Male 142 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΣΤΑΝΗ 1:28:32
7 , 7 , 1 Α51-60 Male 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΣΤΑΘΗΣ 1:28:49
8 , 8 , 2 Α18-30 Male 296 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 1:28:57
9 , 9 , 4 Α31-40 Male 343 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΜΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:55
10 , 10 , 3 Α41-50 Male 342 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:12
11 , 11 , 2 Α51-60 Male 335 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΟΙΚΟΣ STOIKOS RUNNER 1:31:00
12 , 1 ,1 Γ41+ Female 163 ΒΙΚΗ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ STOIKOS RUNNER 1:31:01
13 , 12 , 3 Α51-60 Male 299 ΗΛΙΑΣ ΝΑΤΣΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:36
14 , 13 , 1 Α61+ Male 334 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:31:39
15 , 14 , 4 Α41-50 Male 358 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ PERIKLISTRAINING 1:32:24
16 , 15 , 5 Α31-40 Male 325 ΦΩΤΗΣ ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 1:32:32
17 , 16 , 5 Α41-50 Male 66 ΝΙΚΟΣ ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ 1:32:35
18 , 17 , 6 Α41-50 Male 350 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:33:38
19 , 18 , 6 Α31-40 Male 285 ΘΩΜΑΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:38:28
20 , 19 , 7 Α41-50 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:39:06
21 , 20 , 7 Α31-40 Male 369 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΩΜΑΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:39:13
22 , 21 , 2 Α61+ Male 362 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΜΠΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:46
23 , 22 , 3 Α61+ Male 321 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:39:54
24 , 23 , 8 Α41-50 Male 205 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΦΗΣ ΑΡΤΑ 1:40:06
25 , 24 , 4 Α51-60 Male 170 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΠΟΙΚΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:40:56
26 , 25 , 5 Α51-60 Male 332 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:40:57
27 , 26 , 8 Α31-40 Male 363 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:12
28 , 27 , 9 Α31-40 Male 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:41:23
29 , 28 , 6 Α51-60 Male 283 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΑΡΚΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:13
30 , 29 , 10 Α31-40 Male 377 ΣΠΥΡΟΣ ΠΕΤΑΛΑΣ 1:42:20
31 , 30 , 9 Α41-50 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:42:28
32 , 31 , 7 Α51-60 Male 286 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ ΤΕΛΙΜΗΣΟΣ 1:42:32
33 , 2 , 2 Γ41+ Female 354 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ ΑΕΚ 1:42:52
34 , 3 , 1 Γ31-40 Female 100 ΑΘΗΝΑ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:43:04
35 , 32 , 11 Α31-40 Male 59 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:43:25
36 , 33 , 10 Α41-50 Male 376 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΛΗΣ 1:43:33
37 , 34 , 11 Α41-50 Male 267 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ ΕΛ.ΚΡ. 1:44:20
38 , 35 , 12 Α41-50 Male 62 ΗΛΙΑΣ ΒΡΥΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:45:04
39 , 36 , 13 Α41-50 Male 271 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:05
40 , 37 , 8 Α51-60 Male 317 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΚΡΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:45:56
41 , 38 , 14 Α41-50 Male 232 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1:47:21
42 , 39 , 15 Α41-50 Male 25 ΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:47:23
43 , 40 , 9 Α51-60 Male 348 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΣΑΠΑΡΑΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:48:32
44 , 4 , 3 Γ41+ Female 326 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΙΩΖΙΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:48:42
45 , 41 , 10 Α51-60 Male 372 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΣΔΥΘ 1:48:44
46 , 42 , 4 Α61+ Male 93 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:48:48
47 , 43 , 11 Α51-60 Male 214 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:48:50
48 , 44 , 12 Α51-60 Male 217 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:49:02
49 , 45 , 5 Α61+ Male 235 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:49:09
50 , 46 , 3 Α18-30 Male 226 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΛΥΚΕΙΟ 1:50:54
51 , 47 , 16 Α41-50 Male 190 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 1:51:31
52 , 5 , 4 Γ41+ Female 349 ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΑΡΤΑ 1:52:21
53 , 48 , 17 Α41-50 Male 193 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΑΓΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:52:38
54 , 49 , 18 Α41-50 Male 196 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:52:40
55 , 50 , 19 Α41-50 Male 115 ΚΩΣΤΑΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:52:40
56 , 51 , 6 Α61+ Male 191 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΜΕΝΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:52:51
57 , 52 , 20 Α41-50 Male 51 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:36
58 , 6 , 5 Γ41+ Female 323 ΕΥΗ ΡΟΔΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:55
59 , 53 , 4 Α18-30 Male 44 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΜΠΙΝΤΖΟΣ 1:54:13
60 , 54 , 21 Α41-50 Male 246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΔΙΑΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:15
61 , 55 , 7 Α61+ Male 345 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:54:16
62 , 56 , 22 Α41-50 Male 199 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:54:29
63 , 57 , 12 Α31-40 Male 58 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 1:55:25
64 , 58 , 13 Α31-40 Male 324 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:55:35
65 , 59 , 23 Α41-50 Male 61 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:56:31
66 , 60 , 13 Α51-60 Male 365 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:56:44
67 , 61 , 8 Α61+ Male 297 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:57:41
68 , 62 , 9 Α61+ Male 371 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΣΔΥΘ 1:57:46
69 , 7 , 6 Γ41+ Female 361 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:48
70 , 63 , 24 Α41-50 Male 310 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:57:49
71 , 64 , 25 Α41-50 Male 328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΟΛΔΑΤΟΣ ΜΟΝΑΧΙΚΟΙ ΛΥΚΟΙ 1:58:51
72 , 65 , 14 Α51-60 Male 242 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:59:51
73 , 66 , 26 Α41-50 Male 54 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 2:00:27
74 , 67 , 14 Α31-40 Male 172 ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:00:31
75 , 68 , 15 Α51-60 Male 32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:00:58
76 , 8 , 7 Γ41+ Female 135 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 2:01:02
77 , 69 , 27 Α41-50 Male 274 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 2:01:03
78 , 70 , 28 Α41-50 Male 380 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΡΑΣ 2:01:28
79 , 71 , 16 Α51-60 Male 336 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΥΡΙΝΙΔΗΣ 2:03:07
80 , 72 , 10 Α61+ Male 304 ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:03:07
81 , 73 , 11 Α61+ Male 238 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:04:21
82 , 74 , 17 Α51-60 Male 19 ΛΟΥΚΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:05:19
83 , 75 , 18 Α51-60 Male 65 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:05:35
84 , 76 , 29 Α41-50 Male 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:05:38
85 , 77 , 19 Α51-60 Male 355 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΟΥΤΣΚΟΥΝΗΣ 2:06:19
86 , 9 , 1 Γ18-30 Female 327 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:06:26
87 , 78 , 12 Α61+ Male 78 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΤΗΣ 2:06:44
88 , 79 , 30 Α41-50 Male 108 ΘΩΜΑΣ ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΚΑΙ ΚΑΤΆΛΥΜΑ 2:06:54
89 , 80 , 20 Α51-60 Male 94 ΣΤΡΑΤΟΣ ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:07:34
90 , 81 , 15 Α31-40 Male 370 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΑΧΤΙΑΡΗΣ 2:07:56
91 , 82 , 31 Α41-50 Male 306 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΑΛΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 2:08:13
92 , 10 , 2 Γ31-40 Female 294 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 2:08:14
93 , 83 , 21 Α51-60 Male 225 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:08:53
94 , 84 , 13 Α61+ Male 344 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:09:28
95 , 85 , 14 Α61+ Male 346 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:09:30
96 , 86 , 16 Α31-40 Male 167 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 2:09:43
97 , 87 , 15 Α61+ Male 160 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 2:10:27
98 , 88 , 22 Α51-60 Male 90 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:56
99 , 89 , 32 Α41-50 Male 278 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΚΗΣ 2:11:02
100 , 11 , 3 Γ31-40 Female 229 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ 2:11:02
101 , 90 , 23 Α51-60 Male 373 ΜΗΝΑΣ ΜΙΧΑΛΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:11:18
102 , 91 , 16 Α61+ Male 307 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 2:11:29
103 , 92 , 33 Α41-50 Male 301 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:11:34
104 , 93 , 17 Α61+ Male 356 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.Α 2:11:47
105 , 94 , 24 Α51-60 Male 322 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:14
106 , 12 , 8 Γ41+ Female 292 ΜΑΡΙΑΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:12:14
107 , 95 , 18 Α61+ Male 111 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΡΑΜΠΑΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:12:17
108 , 13 , 9 Γ41+ Female 45 ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΞΑΡΛΗ 2:12:32
109 , 14 , 10 Γ41+ Female 338 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΣΙΩΝΗ Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 2:15:55
110 , 15 , 11 Γ41+ Female 81 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:01
111 , 96 , 25 Α51-60 Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:01
112 , 16 , 4 Γ31-40 Female 353 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:26
113 , 97 , 17 Α31-40 Male 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:59
114 , 98 , 18 Α31-40 Male 303 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 2:19:00
115 , 17 , 5 Γ31-40 Female 360 ΘΕΟΔΩΡΑ ΧΑΠΑΛΑΜΠΟΥΣ 2:19:00
116 , 99 , 19 Α31-40 Male 40 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:19:35
117 , 100 , 20 Α31-40 Male 313 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:20:46
118 , 18 , 6 Γ31-40 Female 288 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:20:48
119 , 19 , 7 Γ31-40 Female 308 ΣΤΑΥΡΟΣ ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:21:00
120 , 101 , 34 Α41-50 Male 352 ΜΑΚΗΣ ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:43
121 , 102 , 5 Α18-30 Male 201 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΦΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:22:08
122 , 20 , 2 Γ18-30 Female 311 ΜΠΕΤΥ ΠΑΝΤΑΖΗ 2:23:31
123 , 103 , 26 Α51-60 Male 318 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:24:23
124 , 104 , 19 Α61+ Male 379 ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΜΟΣ 2:25:56
125 , 21 , 12 Γ41+ Female 169 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 2:25:59
126 , 22 , 8 Γ31-40 Female 148 ΘΕΩΝΗ ΚΑΒΕΛΗ 2:26:41
127 , 105 , 21 Α31-40 Male 249 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΪΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:34
128 , 23 , 9 Γ31-40 Female 367 ΜΑΓΓΟΥ ΧΡΥΣΗΙΔΑ ΒΟΝΙΤΣΑ 2:29:07
129 , 24 , 13 Γ41+ Female 378 ΜΑΙΡΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ 2:29:42
130 , 106 , 20 Α61+ Male 106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:28
131 , 25 , 14 Γ41+ Female 270 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΝΤΖΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:31:52
132 , 26 , 15 Γ41+ Female 359 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ CHIOS RUNNING 2:32:50
133 , 107 , 21 Α61+ Male 102 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:50
134 , 27 , 16 Γ41+ Female 375 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΣΔΥΘ 2:35:21
135 , 28 , 10 Γ31-40 Female 319 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:39:00
136 , 29 , 11 Γ31-40 Female 282 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:40:41
137 , 108 , 35 Α41-50 Male 176 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:40:45
138 , 30 , 17 Γ41+ Female 269 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:50:39
139 , 31 , 18 Γ41+ Female 114 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:52:59
140 , 109 , 22 Α61+ Male 339 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 2:55:43
141 , 110 , 27 Α51-60 Male 287 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:02:01
142 , 32 , 19 Γ41+ Female 56 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΛΙΜΗΣΟΣ 3:18:07
143 , 111 , 36 Α41-50 Male 268 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΤΕΛΙΜΗΣΟΣ 3:18:19

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 10km
1 Male 1076 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 0:47:11
2 Male 1098 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΑΓΔΗΝΕΛΗΣ ΣΔΥΘ 0:48:51
3 Male 1101 ΩΩ_1101 ΩΩ_1101 0:49:25
4 Male 1095 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΝΑΙΑΔΗΣ 0:53:47
5 Male 1093 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΧΗΣ 0:55:30
6 Male 1049 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΗΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:55:51
7 Male 1009 ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ ΛΥΚΕΙΟ 0:57:19
8 Male 1063 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:47
9 Male 1042 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:47
10 Female 1000 ESMERALDA HOLSCHER ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:59
11 Male 1003 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:17
12 Male 1086 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΕΣΣΑΣ 0:58:21
13 Male 1058 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΡΟΥΦΗΣ 0:59:11
14 Male 1001 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 0:59:30
15 Male 1099 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΣΔΥΘ 0:59:39
16 Male 1087 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΡΑΓΓΟΥΛΗΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:59:44
17 Male 1096 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΑΛΤΟΥ ΣΔΥΘ 0:59:50
18 Male 1025 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΠΕΣ ΛΥΚΕΙΟ 1:00:42
19 Male 1064 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:01:23
20 Male 1051 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΟΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:04:49
21 Male 1005 ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΣΩΝΙΤΗΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:04:49
22 Male 1091 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΝΤΙΩΤΗΣ 1:04:51
23 Male 1028 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΝΤΑΣ 1:05:31
24 Female 1047 ΝΤΑΡΔΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1:06:05
25 Male 1020 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 1:06:06
26 Male 1097 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΙΟΓΚΑΣ ΣΔΥΘ 1:06:13
27 Male 1012 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:45
28 Male 1084 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:03
29 Female 1070 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΖΕΦΡΙΟΥ 1:07:15
30 Male 1037 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1:07:42
31 Male 1045 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ 1:07:50
32 Female 1073 ΦΩΤΕΙΝΗ ΤΟΥΛΑ ΣΚΑΜΕΤΕΏΡΩΝ 1:08:39
33 Female 1023 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:09:51
34 Female 1092 ΜΑΡΙΑ ΒΕΛΛΙΟΥ 1:10:43
35 Female 1085 ΜΥΡΤΩ ΤΣΩΛΗ 1:10:43
36 Female 1043 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΑΧΟΥΜΗ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:11:11
37 Female 1094 ΑΡΓΥΡΩ ΚΑΨΟΚΩΣΤΑ 1:11:48
38 Female 1068 ΕΛΕΝΗ ΤΖΑΓΚΑΡΙΑΝ STOIKOS RUNNER 1:12:20
39 Male 1018 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:12:23
40 Female 1067 ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΙΟΥ 1:13:04
41 Male 1032 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1:13:37
42 Male 1026 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:42
43 Female 1004 ΝΙΚΗ ΑΡΜΑΤΑ 1:13:59
44 Female 1083 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:25
45 Male 1033 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:15:48
46 Male 1010 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:16:05
47 Female 1081 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:16:11
48 Male 1013 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΡΟΥΛΗΣ ΛΥΚΕΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 1:16:44
49 Male 1011 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:16:59
50 Male 1034 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:18:05
51 Female 1027 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:18:05
52 Female 1082 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:20:47
53 Male 1071 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:20:49
54 Male 1057 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:21:14
55 Female 1016 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1:24:07
56 Female 1008 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:25:25
57 Female 1061 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΙΩΠΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:27:58
58 Male 1080 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΛΙΤΣΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 1:27:59
59 Male 1077 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1:35:54
60 Female 1030 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΚΟΥΒΑ ΒΟΝΙΤΣΑ 1:37:42
61 Female 1017 ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:37:51
62 Female 1060 ΜΑΡΙΑ ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:38:06
63 Female 1075 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΣΑΚΙΡΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:39:58
64 Male 1069 ΓΕΩΡΓΟΣ ΤΖΕΦΡΙΟΣ 2:00:04
65 Female 1029 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΕΖΑ ΒΟΝΙΤΣΑ 2:01:55

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 712 ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΕΝΤΖΟΣ Σ.Α.Γ.Σ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:17:58
2 Male 507 SYLVAIN GOBEL Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:18:13
3 Male 778 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:18:50
4 Male 613 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:19:54
5 Male 702 ΤΖΕΡΥ ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:24
6 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑ 0:22:31
7 Male 753 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΗΛΙΑΣ ΛΥΚΕΙΟ 0:22:46
8 Male 700 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΙΝΤΑΣ 0:23:02
9 Male 779 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΨΑΛΛΙΔΑΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:23:07
10 Male 740 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΥΛΙΑΝΟΣ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:23:08
11 Male 713 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΤΣΟΥΡΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 0:23:57
12 Male 648 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 0:24:03
13 Female 802 ΖΩΗ ΜΥΤΙΚΑ 0:25:04
14 Male 774 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ 0:25:06
15 Male 718 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΟΥΖΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:26:29
16 Male 722 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΑΦΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:26:29
17 Male 619 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:26:29
18 Male 660 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 0:26:51
19 Female 731 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΑΠΟΥΤΣΗ RUNNING TEAM GOLDAIR HANDLING 0:26:52
20 Female 649 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΛΥΚΕΙΟ 0:27:07
21 Female 743 ΒΑΣΩ ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ 0:27:21
22 Male 658 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΝΤΑΡΗΣ 0:27:34
23 Female 707 ΑΡΕΤΗ ΜΑΜΑΛΗ 0:27:44
24 Female 787 RUUD WIND 0:28:05
25 Male 568 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:28:22
26 Male 705 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΓΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:28:29
27 Male 641 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:28:49
28 Female 744 ΓΙΩΡΓΙΑ ΣΑΜΩΝΑ Σ.Δ.ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:29:26
29 Male 715 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:29:40
30 Male 801 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 0:29:50
31 Male 786 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ 0:29:58
32 Female 803 ΣΟΦΙΑ ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 0:30:09
33 Female 656 ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΑΣΟΒΙΤΗ 0:30:13
34 Male 558 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑ 0:31:37
35 Male 741 ΦΩΤΙΟΣ ΡΗΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 0:31:44
36 Male 782 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ 0:31:45
37 Male 742 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΗΤΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑ 0:31:50
38 Female 580 ΜΑΡΙΑ ΓΙΩΤΗ 0:31:53
39 Female 721 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 0:31:57
40 Male 748 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΚΛΗΒΑΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:32:11
41 Female 539 ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΑΡΜΑΖΗ 0:32:12
42 Male 747 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΚΛΕΠΟΥΝΗΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:32:13
43 Female 717 ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΜΠΟΤΣΗ 0:32:41
44 Female 755 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:49
45 Female 652 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗ ΛΥΚΕΙΟ 0:34:14
46 Female 622 ΓΕΩΡΓΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 0:34:19
47 Male 618 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 0:34:28
48 Male 518 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:34:52
49 Male 616 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΑΜΠΙΘΑΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:34:52
50 Male 760 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΑΜΑΛΗΣ 0:35:26
51 Female 526 ΛΟΥΚΙΑ ΑΧΥΡΙΑΤΗ 0:36:26
52 Male 577 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:36:47
53 Female 709 ΑΝΤΑ ΜΑΡΚΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:18
54 Female 763 ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΣΕΒΑ 0:39:24
55 Female 696 ΕΡΙΕΤΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:39:29
56 Female 617 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:46
57 Female 586 ΠΕΛΑΓΙΑ ΓΟΥΡΖΗ ΛΥΚΕΙΟ 0:39:54
58 Female 697 ΟΛΓΑ ΛΙΑΡΟΣΤΑΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ 0:40:05
59 Female 723 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 0:40:19
60 Female 730 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΠΟΥΤΣΗ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:40:21
61 Female 738 ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΠΕΤΣΑ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:40:21
62 Female 769 ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΤΣΙΤΟΥΡΗ 0:40:23
63 Male 789 GRAZINA DARLINGTON 0:40:33
64 Male 767 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΡΑΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:40:36
65 Male 624 ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:40:41
66 Female 771 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ Σ.Δ.Υ.Α 0:41:05
67 Female 704 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΩΛΟΥ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:43:13
68 Female 770 ΕΦΗ ΤΣΟΥΡΑ RUNNING TEAM BY GOLDAIR HANDLING 0:44:06
69 Female 757 ΑΝΝΑ ΣΥΡΙΝΙΔΟΥ 0:46:15
70 Female 788 AIKΑΤΕΡΙΝΗ ΓΟΥΒΕΡΑΚΗ 0:46:36
71 Female 519 ΒΕΝΕΤΙΑ ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ 0:46:36
72 Female 711 ΑΝΝΑ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:47:34
73 Female 756 ΣΤΕΛΛΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α 0:47:38
74 Female 784 BARVARA MOLIN 0:48:09
75 Male 797 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ 0:49:27
76 Female 735 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΕΚΡΙΑΔΟΥ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:49:27
77 Male 798 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΡΘΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΘ 0:49:28
78 Female 664 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΣΙΜΗΤΡΗ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:49:31
79 Female 796 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ 0:49:39
80 Female 799 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 0:50:14
81 Female 777 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΦΩΤΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:19
82 Female 775 ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΛΑΟΥΝΑ 0:51:16
83 Female 783 ΛΙΑ ΤΑΝΤΕΛΗ ΑΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:19
84 Female 795 ΕΥΗ ΨΑΛΤΟΥ ΣΔΥΘ 0:51:21
85 Female 794 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΡΜΕΝΙΔΗ ΣΔΥΘ 0:51:22
86 Female 708 ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΑΜΑΡΙΔΟΥ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:51:35
87 Female 640 ΜΑΓΔΑ ΚΑΠΡΙΑΝΟΥ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:51:35
88 Female 739 ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΠΟΖΟΓΛΟΥ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:51:35
89 Female 762 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΑΚΑΛΗ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:53:15
90 Female 517 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 0:53:15
91 Female 587 ΣΟΦΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:53:15
92 Female 768 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΤΟΥΡΗ 0:54:18
93 Female 672 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΤΕΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:25
94 Female 522 ΦΑΛΙΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:25
95 Female 690 ΒΑΣΩ ΛΕΛΕ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:27
96 Female 785 ΕΥΔΟΚΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:27
97 Female 710 ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 0:57:56
98 Female 733 ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ 1:23:32
99 Female 758 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΟΙΝΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:26:56

x

Send this to a friend