Ορεινοί Αγώνες Καβουσίου Ιεράπετρας 2016 – Αποτελέσματα

Αγώνας 21 χλμ  

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 RONNEBURGER RALF 60 40-49 2:02:58 SC DHfK Leipzig
2 ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 18-39 2:04:32 ΣΦΑΚΑ
3 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 40-49 2:20:03 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
4 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 70 50-59 2:20:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 34 18-39 2:24:50 ΟΥΚ
6 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 74 40-49 2:26:47 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ
7 ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 18-39 2:27:38 ΣΜΚ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 75 40-49 2:31:12 ΟΥΚ
9 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12 18-39 2:32:24 ΣΔΥΧ
10 ΚΑΠΝΙΣΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 35 40-49 2:35:56 ΟΥΚ
11 ΡΟΣΣΑ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 73 18-39 2:36:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12 ΣΕΡΙΦ ΧΟΥΣΕΙΝ 84 18-39 2:36:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 51 18-39 2:36:53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 61 40-49 2:38:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 FEDDERSEN HELENA 14 18-39 2:40:40 ΣΜΚ
16 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26 18-39 2:41:00 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
17 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 24 18-39 2:43:25 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
18 ΜΕΛΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 50 40-49 2:46:32 Cafe VOLCANO
19 ΚΑΛΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 53 18-39 2:46:32 ΟΥΚ
20 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 88 40-49 2:47:30 ΣΔΥΧ
21 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 50-59 2:47:39 ΣΜΚ
22 ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΦΩΝΤΑΣ 63 40-49 2:48:28 ΕΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – CRETAN ADVENTURES
23 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 25 40-49 2:50:38 ΣΔΥΗ
24 ΚΑΜΠΑΞΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 87 40-49 2:51:24 ΣΜΚ
25 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 50-59 2:52:09 ΣΜΚ
26 ΣΙΝΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1 40-49 2:53:06 ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΑΙΟΛΑΔΑ
27 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ 18 18-39 2:55:30 ΣΜΚ
28 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 16 40-49 2:55:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29 ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 67 18-39 2:57:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 27 40-49 2:58:48 ΑΝΕΒΟΛΕΜΑ
31 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 47 40-49 3:05:42 ΣΔΥΧ
32 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 54 50-59 3:06:35 ΟΥΚ
33 ΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 13 50-59 3:07:25 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ
34 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 52 60+ 3:09:55 ΟΥΚ
35 BETI FLORA 69 50-59 3:11:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 43 18-39 3:11:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
37 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 80 50-59 3:13:04 ΣΔΥΑ
38 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8 50-59 3:15:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39 ΜΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 56 18-39 3:16:50 ΣΔΥΧ
40 ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 45 50-59 3:20:04 ΣΔΥΧ
41 EARLEY  VINCE 78 60+ 3:28:50 RSAC
42 ΜΩΡΑΙΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 64 18-39 3:31:03 ΣΔΥΧ
43 ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 65 40-49 3:31:03 ΧΑΝΙΑ
44 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 5 40-49 3:35:28 Πανεπιστήμιο Κρήτης
45 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 49 18-39 3:35:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 29 40-49 3:38:29 ΣΔΥΧ
47 ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 39 60 + 3:40:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 71 18-39 3:40:32 Ε.Ο.Σ ΜΟΙΡΩΝ
49 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6 50-59 3:40:47 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
50 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 21 40-49 3:41:21 ΣΔΥΗ
51 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 68 18-39 3:45:23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 66 50-59 3:51:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 90 60 + 3:52:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 40-49 3:52:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
55 ΨΑΡΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 44 18-39 3:59:15 ΟΥΚ
56 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 85 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 40 18-39 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
58 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59 ΜΑΥΡΟΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 72 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
60 ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 81 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61 ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ 83 40-49 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
62 ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 55 18-39 >4:00:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 89 18-39 >4:00:00 ΣΔΥΧ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΕΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
RONNEBURGER RALF 60 2:02:58
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 2:04:32
ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 2:20:03

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   ΓΕΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
FEDDERSEN HELENA 14 2:40:40
BETI FLORA 69 3:11:28
ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 45 3:20:04

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 18-39 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΣΥΛΛΙΓΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 82 2:04:32
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 34 2:24:50
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15 2:27:38

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
RONNEBURGER RALF 60 2:02:58
ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 77 2:20:03
ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 74 2:26:47

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   50-59 ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 70 2:20:15
ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 20 2:47:39
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3 2:52:09

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 60+  ΑΝΔΡΩΝ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 52 3:09:55
EARLEY  VINCE 78 3:28:50
ΚΑΔΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 39 3:40:31

 

Αγώνας 6 χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

a/a ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 605 0:31:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 656 0:34:03 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
3 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 601 0:36:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4 ΠΕΝΤΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 620 0:36:34 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT
5 ΕΛΛΗΝΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 633 0:40:12 ΟΥΚ
6 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ 630 0:40:21 Ο.Υ.Κ.. Σωματειο ( ΑFORDAKOS TEAM)
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 631 0:40:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
8 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 604 0:42:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 662 0:42:10  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10 ΣΕΚΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΗΣ 648 0:42:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 663 0:42:15 ΚΑΒΟΥΣΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 635 0:42:43 ΣΔΥΗ
13 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 642 0:43:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 608 0:46:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15 ΓΕΩΡΓΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 603 0:46:21 ΟΥΚ
16 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 607 0:46:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17 ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 658 0:47:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
18 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 655 0:47:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 650 0:47:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 ΝΤΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 649 0:47:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 616 0:47:57 AFORDAKOS TEAM
22 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 647 0:48:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
23 EARLEY CAROUN 661 0:48:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
24 ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 651 0:48:39 ΟΥΚ
25 MOYA IGNACIO 606 0:49:27 ΣΔΥΧ
26 ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 634 0:49:28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
27 ΡΕΜΕΔΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 659 0:49:39 ΒΙΑΝΝΟΣ
28 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 615 0:50:35 ΣΜΚ
29 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ-ΡΟΝΝΕΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΟΛΓΑ 627 0:51:31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
30 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 657 0:51:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 660 0:54:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 653 0:55:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 636 1:05:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
34 ΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 652 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 640 1:09:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
36 ΖΟΥΜΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 641 1:09:16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
37 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 632 1:12:21 ΚΑPPA STUDIES
38 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 629 1:35:00 ΟΦΗ
39 ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 639 1:35:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΕΝΙΚΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 605 0:31:32
ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 656 0:34:03
ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 601 0:36:22

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΕΝΙΚΗ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No ΧΡΟΝΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΡΕΝΑ 630 0:40:21
ΑΦΟΡΔΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 616 0:47:57
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 647 0:48:04

 

Αγώνας 1000 μ (παιδιά Δημοτικού)

ΑΓΟΡΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No
1 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 329
2 ΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 328
3 ΝΤΑΡΑΡΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 330

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ No
1 ΦΡΟΝΙΜΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ 654
2 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 643
3 ΦΡΥΣΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 335

Ακολουθήστε το Run 'n Fun στο Google News

Previous ArticleNext Article
x
Send this to a friend