Όλα τα αποτελέσματα της πρώτης μέρας του Πανελληνίου κλειστού στίβου

Ολοκληρώθηκε το  πρόγραμμα της πρώτης ημερας του 31ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος κλειστού στίβου που διεξάγεται στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Δείτε τα αναλυτικά αποτελέσμτα της πρώτης ημέρας

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 01       1280 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ                 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ         6.28

(6.28             —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 04       1210 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ               1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         6.02

(6.02             —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 02       1252 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ               1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.79

(5.79             —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 10       1162 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 5.66

(     X       5.66             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 03       1438 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ             1991 Α.Ε.Κ                       5.62

(5.62         5.38             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 07        1244 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ               1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.62

(     X       5.35         5.62             —–         —–         —–     )

 

  1. 05       1253 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ                 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.59

(5.59         5.42             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 06       1215 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ             1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                 5.50

(5.50         5.38             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 09       1123 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               5.48

(5.14               X       5.48             —–         —–         —–     )

 

  1. 11       1419 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                 5.34

(     X       5.34               X           —–         —–         —–     )

 

  1. 08       1420 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ       2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                 5.24

(5.14         5.24               X           —–         —–         —–     )

 

  1. 19       1235 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ             5.13

(     X             X       5.13             —–         —–         —–     )

 

  1. 16       1311 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ             2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ           5.10

(     X       5.08         5.10             —–         —–         —–     )

 

  1. 12       1234 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ     2001 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ             4.98

(     X       4.90         4.98             —–         —–         —–     )

 

  1. 15       1414 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ               2000 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ             4.89

(     X             X       4.89             —–         —–         —–     )

 

  1. 21       1142 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ           2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             4.53

(     X             X       4.53             —–         —–         —–      )

 

  1. 17       1364 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ             1997 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               3.89

(     X             X       3.89             —–         —–         —–     )

 

13       1164 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             1991 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                                             ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–         —–     )

 

14       1400 ΙΑΤΡΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ                 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ                                            ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–         —–     )

 

18       1363 ΤΥΡΙΤΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             1996 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                             ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–        —–     )

 

20       1163 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ       1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                                              ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–         —–     )

 

                                               ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 02         438 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ         1982 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ         18.72

(     18.72   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 01        158 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ     1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               17.64

(     17.64   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 04         568 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ           1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               17.58

(    17.58   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 05         569 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ            1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               17.04

(     17.04   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 07         282 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1988 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             16.33

(     16.33   —–     —–     —–    —–     —– )

 

  1. 03         422 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                 1996 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ                 16.29

(     16.29   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 08         222 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         1981 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       15.68

(     15.68   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 15         555 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1994 Α.Ε.Κ                     15.01

(     14.37     15.01   —–     —–     —–     —– )

 

  1. 09         350 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ             15.01

(     15.01   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 06         395 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       14.90

(     14.90   —–     —–     —–     —–     —– )

 

  1. 13         212 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ               14.70

(     14.23     14.45     14.70   —–     —–     —– )

 

  1. 12         213 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ               14.39

(     14.39     13.42     X       —–     —–     —– )

 

  1. 10         296 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ           1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ               14.25

(     14.25     13.78     14.24   —–     —–     —– )

 

  1. 16         385 ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             1995 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ       14.10

(     13.37     13.67     14.10   —–     —–     —– )

 

  1. 17         573 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           1972 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ       14.09

(     13.83     14.09     X       —–     —–     —– )

 

  1. 18         396 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       13.76

(     13.59     13.76     X       —–     —–     —– )

 

  1. 14         386 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ               1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ       13.22

(     13.22     X         13.13   —–     —–     —– )

 

  1. 20         479 ΠΕΙΒΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ               1988 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (G.A.C)       13.04

(     13.04     X         13.04   —–     —–     —– )

 

  1. 22         103 ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             1994 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ                 13.03

(     13.03     12.77     12.59   —–     —–     —– )

 

  1. 19         522 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ             1970 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ       12.74

(     11.69     12.74     12.43   —–     —–     —– )

 

  1. 21         398 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 1976 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       12.36

(     11.15     12.36     12.11   —–     —–     —– )

 

  1. 25         359 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ             1985 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           12.04

(     11.16     X         12.04   —–     —–     —– )

 

  1. 23         407 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ        1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               11.16

(     11.13     11.16     X       —–     —–     —– )

 

  1. 26         535 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           1975 ΑΣ ΚΡΑΤΑΙΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       11.11

(     9.87     10.23     11.11   —–     —–     —– )

 

  1. 27         410 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               10.34

(     9.80     10.34     X       —–     —–     —– )

 

  1. 24         429 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       10.00

(     9.98     X         10.00   —–     —–     —– )

 

11         200 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           1998 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ                                         ΑΚΥΡΟΣ

(     X         X         X       —–     —–     —– )

 

                                                60 M ΑΝΔΡΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 05         153 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             6.75
  2. 05         132 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               6.82
  3. 05         460 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               6.84
  4. 04        261 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         6.87
  5. 05         387 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1987 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ                 6.91
  6. 04         399 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ       1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               6.97
  7. 04         260 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.00
  8. 03         130 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.02
  9. 06         351 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ           1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ               7.04
  10. 06         402 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ       1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               7.10
  11. 07         565 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ           1998 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       7.13
  12. 03         257 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1998 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ         7.14
  13. 02         310 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ       1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 7.15
  14. 02         283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ             1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               7.16
  15. 07         177 ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛ       1993 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             7.17
  16. 01         127 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ             7.18
  17. 01         525 ΚΙΜΠΕΖΗΣ ΛΟΥΚΑΣ               1993 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               7.22
  18. 01         527 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΡΑΒΒΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ   2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               7.22                         7.218
  19. 06         540 ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       1995 ΑΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΕΡΣΕΑ       7.22
  20. 03         208 ΣΟΡΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΣΙΜΩΝ         1996 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       7.23
  21. 05         524 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           1985 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               7.24
  22. 07         345 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ                 1998 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ       7.25
  23. 07         201 ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ               1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ             7.27
  24. 06         147 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΝΕΚΤΑΡ     1989 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.28
  25. 03         210 ΤΑΟΥΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       7.28
  26. 01         331 ΣΑΡΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       1998 ΑΠΟΦΚΑ ΞΑΝΘΗΣ               7.29
  27. 08         209 ΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ            2001 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝ       7.31
  28. 08         104 ΒΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             7.31
  29. 01         243 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       7.31                         7.308
  30. 02         205 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ           1995 Ο.Φ.Η.                     7.31                         7.301
  31. 04         401 ΤΣΙΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ     1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               7.32
  32. 07         301 ΦΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             1993 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ               7.33
  33. 08         554 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ         7.33
  34. 08         416 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           1994 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                7.34
  35. 01         463 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ       1998 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       7.34
  36. 01         472 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            1998 ΑΠΟΕΛ                       7.34
  37. 03         424 ΤΣΑΝΑΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ             2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       7.36
  38. 04        188 ΤΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 1995 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ               7.36
  39. 08         180 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2001 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             7.37
  40. 08         152 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ             2000 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.37
  41. 02         518 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               1985 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             7.38                        7.375
  42. 05         404 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               7.38                         7.379
  43. 04         513 ΚΑΜΑΡΓΙΑΝΝΗΣ-ΒΑΣΙΛΕΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2000 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               7.39
  44. 04         190 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             1998 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ               7.39
  45. 03         557 ΜΑΣΑΛΙ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ         1997 Α.Ε.Κ                       7.40
  46. 06         137 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               1981 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ             7.40                         7.394
  47. 07         529 ΠΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                 1982 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ         7.40                         7.391
  48. 06         125 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΘΕΛΟΝΙ     2000 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             7.40
  49. 03         413 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ             1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 7.40
  50. 02         149 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ             1986 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.42
  51. 05         297 ΞΥΛΟΚΟΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           1996 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ       7.42
  52. 05         128 ΚΟΝΤΟΖΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.43
  53. 08         360 ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           1998 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           7.43
  54. 06         363 ΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               1996 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ               7.43
  55. 07         427 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       7.44
  56. 03         537 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ       2001 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ           7.44
  57. 06         298 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ           1987 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ       7.44
  58. 05         439 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1993 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ           7.45
  59. 06         159 ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                7.46
  60. 02         354 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ           1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ       7.46
  61. 05         355 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ          1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ       7.47
  62. 07         520 ΛΕΒΕΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ     2001 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ         7.47
  63. 03         533 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ         2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ                 7.48
  64. 07         199 ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΝΙΚΗΤ       1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ                 7.48
  65. 01         337 ΚΑΛΕΝΤΕΡΙΔΗΣ-ΣΤΡΟΥΜΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         7.49
  66. 01         473 ΠΡΕΣΕΚΑΝ ΜΑΡΙΟΣ               2000 ΑΠΟΕΛ                       7.49
  67. 06         333 ΣΤΟΙΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ               2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         7.50
  68. 07         448 ΠΑΠΑΝΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΙΩΑΝ     2000 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ       7.50
  69. 05         559 ΒΟΥΡΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1998 Α.Ε.Κ                       7.51
  70. 02         179 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             7.51
  71. 02         470 ΤΣΟΥΜΠΑΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ     1999 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ         7.53
  72. 03        173 ΚΑΡΝΑΜΠΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       1997 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ               7.53                         7.521
  73. 04         284 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕ     2000 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               7.53                         7.526
  74. 01         511 ΑΞΑΡΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                 1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               7.54                         7.531
  75. 02         338 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ           1975 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         7.54                        7.532
  76. 01         558 ΛΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           1998 Α.Ε.Κ                       7.55
  77. 03         189 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ             1984 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ               7.55
  78. 01         560 ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           1998 Α.Ε.Κ                       7.55
  79. 04         532 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ             2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ                 7.56
  80. 07         521 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       2001 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ                 7.56
  81. 07         172 ΤΣΙΤΣΙΒΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ           1995 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ               7.57
  82. 02         567 ΒΑΙΤΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               1997 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ         7.57
  83. 06         245 ΡΟΒΗΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ               1998 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       7.58
  84. 01         143 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ               1995 Α.Ε.Κ                       7.59
  85. 02         335 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ       2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         7.59
  86. 04         129 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗΣ ΑΛΚΑΙΟΣ             1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.60                         7.599
  87. 07         178 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       2000 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             7.60                         7.593
  88. 06         361 ΜΑΓΓΟΣ ΘΩΜΑΣ                   1990 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           7.63
  89. 03         539 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ           1994 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ Β       7.63
  90. 08         102 ΨΥΛΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ             1995 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ                 7.65
  91. 05         409 ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               7.65
  92. 06         517 ΚΟΥΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   1998 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ             7.68
  93. 02         228 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               1994 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ            7.69
  94. 05         362 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             1994 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           7.73
  95. 06         566 ΠΙΠΕΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ               7.74
  96. 05         542 ΚΟΚΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               1996 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤ       7.81
  97. 04         246 ΦΕΡΤΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               2001 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       7.82
  98. 07         373 ΔΟΡΓΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1994 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             7.94

04         446 ΒΟΥΝΙΣΕΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ         2001 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ                                       ΑΚΥΡΟΣ

01         309 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ           2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                                            ΑΚΥΡΟΣ

04         108 ΜΕΝΣΑ ΜΑΙΚΛ                   1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                                           ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

 

 

                                                              ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 04         546 ΧΑΤΖΗΘΕΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                 ΚΥΠΡΟΣ                    6.98
  2. 03         548 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣ           1997 ΚΥΠΡΟΣ                     6.99
  3. 02         543 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                ΚΥΠΡΟΣ                     7.11
  4. 03         564 ΑΜΠΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΤ                 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 7.14
  5. 08         547 ΣΠΑΣΤΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 ΚΥΠΡΟΣ                     7.22                         7.220
  6. 02         550 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ                       ΚΥΠΡΟΣ                     7.27

                                                 60 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 04       1406 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ       1990 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ           7.31
  2. 04       1219 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               7.42
  3. 04       1225 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             1991 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               7.44
  4. 04       1366 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       7.45
  5. 04       1117 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.47
  6. 05       1354 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ         1997 ΒΕΡΓΙΝΑ                     7.66
  7. 04       1220 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ                   1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               7.68
  8. 04       1129 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ             1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.71
  9. 05       1212 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.72                         7.714
  10. 05       1170 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ                 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       7.72                         7.720
  11. 04       1440 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ             1994 Α.Ε.Κ                       7.77
  12. 04       1116 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ               1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.78
  13. 05       1401 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ         1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               7.83
  14. 06       1412 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ      7.86
  15. 05       1158 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ               1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                 7.88                         7.872
  16. 03       1204 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ                 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.88                         7.872
  17. 05       1383 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ               1999 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ             7.89
  18. 03       1271 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ       2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         7.92
  19. 03       1349 ΠΙΤΣΑΒΟΥ ΕΛΕΝΗ                 1997 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       7.94
  20. 03       1192 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ       1998 ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ               7.98
  21. 05       1265 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ         2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ                 7.98
  22. 03       1435 ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ           2001 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ               7.99
  23. 03       1205 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         8.04
  24. 03       1398 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΥ ΑΛΙΚΗ             2000 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ                 8.06
  25. 06       1199 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ          2001 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ                 8.06
  26. 06       1259 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ               2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 8.09
  27. 06       1441 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ             1990 Α.Ε.Κ                       8.09
  28. 06       1119 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ     1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               8.11
  29. 06       1373 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ           1998 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       8.14
  30. 03       1148 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ         2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ           8.14
  31. 06       1101 ΑΝΟΣΙΚΕ ΤΖΕΣΙΚΑ-ΟΝΓΙΓΕΤ       1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             8.15
  32. 07       1238 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ                     2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ               8.15
  33. 08       1445 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ             1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               8.17
  34. 07       1334 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ     1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               8.19
  35. 07       1336 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ                 2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               8.23
  36. 02        1321 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ         1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       8.24
  37. 06       1298 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           1997 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             8.24
  38. 08       1109 ΓΕΡΑΣΙΜ ΑΛΕΞΙΑ-ΑΝΔΡΕΙΑ         1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             8.24
  39. 07       1241 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ               2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ               8.25
  40. 08       1370 ΧΟΥΣΕΙΝ ΓΚΙΟΥΝΑΗ               2000 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ       8.25
  41. 02       1132 ΜΑΝΟΥΣΙΑΔΟΥ ΚΛΕΙΩ             1994 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             8.26
  42. 07       1249 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 8.27
  43. 07       1149 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ             2001 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ           8.27
  44. 07       1300 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ                 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             8.27
  45. 06       1399 ΝΑΚΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ               1995 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               8.29
  46. 02       1402 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ               2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               8.29
  47. 07       1111 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ           1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             8.29
  48. 08       1389 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ               2001 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ      8.33
  49. 02       1368 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ               2001 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       8.33
  50. 02       1405 ΣΚΟΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ           2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ             8.34
  51. 08       1258 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ           2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 8.34
  52. 08       1391 ΤΣΙΒΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ                 2001 ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ       8.35
  53. 07       1416 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ             2001 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤ       8.37
  54. 08       1242 ΛΟΥΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ               8.40
  55. 08       1335 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ           2001 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               8.40
  56. 08       1299 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ         1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ             8.43
  57. 02       1251 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ                 2001 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                8.48
  58. 02       1377 ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΝΗ           2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 8.51
  59. 02       1338 ΛΙΟΥΓΚΟΥ ΖΩΗ                  2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               8.53
  60. 02       1126 ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ           1997 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ             8.56
  61. 01       1127 ΧΑΣΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               2001 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ             8.66
  62. 01       1294 ΜΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗ                   1999 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ               8.72
  63. 01       1150 ΓΚΟΥΝΤΑ ΗΛΙΑΝΑ                 2000 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ           8.77
  64. 01       1417 ΤΡΑΓΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ           1995 ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤ       8.85
  65. 01       1352 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ                 1998 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ         8.90
  66. 01       1128 ΖΗΣΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΑΝΔΡΟΝΙΚ           2000 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ         9.71

 

 

                                                             ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 05       1430 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                     ΚΥΠΡΟΣ                     7.80
  2. 03       1437 ΚΟΛΟΜΕΙΤΕΒΑ ΣΑΝΤΑ                    ΚΥΠΡΟΣ                     7.94
  3. 05       1432 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ                     ΚΥΠΡΟΣ                     8.33

                                              ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 07         457 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ               1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               7.40

(7.40            —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 03         148 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡ ΜΙΧΑΗΛ   1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.38

(7.38             —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 04         267 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.32

(7.32            —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 02         306 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΡΚΟΣ                 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 7.26

(     X             X       7.26             —–         —–         —–     )

 

  1. 01         562 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 1991 Α.Ε.Κ                       7.24

(     X       7.24             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 09         220 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       7.21

(4.83         7.21         7.15             —–         —–         —–     )

 

  1. 06         391 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       7.15

(7.15             —–         —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 05        423 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ           1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                 7.10

(7.10               X           —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 14         258 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ         7.05

(     X       6.73         7.05             —–         —–         —–     )

 

  1. 15         176 ΤΣΑΤΟΥΜΑΣ ΛΟΥΗΣ               1982 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             6.95

(6.95         6.91             —–         —–         —–         —–     )

 

  1. 10         221 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           1997 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       6.94

(6.86               X       6.94             —–         —–         —–     )

 

  1. 11         319 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 6.88

(6.75               X       6.88             —–         —–         —–     )

 

  1. 17         512 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ       1998 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               6.80

(6.59               X       6.80             —–         —–         —–     )

 

  1. 08         510 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤ     1996 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               6.78

(6.61         6.78               X           —–         —–         —–     )

 

  1. 12         299 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ           2000 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ       6.57

(6.37         6.57         6.37             —–         —–         —–     )

 

  1. 16         316 ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 6.36

(6.35               X       6.36             —–         —–         —–      )

 

  1. 21         411 ΚΑΡΑΚΑΙΔΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 6.20

(     X       6.13         6.20             —–         —–         —–     )

 

  1. 22         530 ΤΑΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ             6.14

(6.05         6.14               X           —–         —–         —–     )

 

  1. 20         111 ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             5.99

(5.99         5.79               X           —–         —–         —–     )

 

  1. 19         197 ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ       1997 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ               5.97

(5.97               X       5.88             —–         —–        —–     )

 

  1. 24         226 ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ       2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             5.75

(5.75               X       5.64             —–         —–         —–     )

 

13         184 ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1998 Π.Α.Ο.Κ.                                                 ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–        —–         —–     )

 

18         118 ΜΠΑΡΚΟΥΛΗΣ-ΓΑΒΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ                                          ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–         —–     )

 

                                                 400 M ΑΝΔΡΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 04         305 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               49.46
  2. 05         275 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             1995 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             49.84
  3. 03         471 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 1996 ΑΠΟΕΛ                    50.04
  4. 05         211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ               50.06
  5. 04         264 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ             1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         50.54
  6. 03         160 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               50.56                         50.560
  7. 05         161 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ             1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               50.56                         50.559
  8. 03         405 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ               1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               50.72
  9. 03         162 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               50.77
  10. 03         349 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ             50.81
  11. 03         105 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             50.85
  12. 04         346 ΤΖΑΝΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ               2000 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ       50.87
  13. 02         482 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1983 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ       50.90
  14. 05         259 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ              1999 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ                 50.94
  15. 02         328 ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             1994 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ         51.18
  16. 02         483 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         1998 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ       51.19
  17. 01         443 ΣΚΟΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ         51.40
  18. 02         340 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1998 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ       51.47
  19. 03         198 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ           1999 ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ               51.64
  20. 02         254 ΕΥΤΑΞΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         1998 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ             51.99
  21. 05         312 ΧΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               52.00
  22. 04         370 ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               1998 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ           52.11
  23. 04         239 ΚΟΥΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ         1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ         52.12
  24. 01         502 ΠΕΤΡΟΓΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2001 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ       52.16
  25. 04        376 ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               1994 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ             52.24
  26. 04         193 ΔΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1992 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ             52.27
  27. 02         467 ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ               1997 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ       52.33
  28. 02         302 ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ       2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ               52.92
  29. 05         182 ΤΣΙΡΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               1995 Π.Α.Ο.Κ.                   52.97
  30. 02         255 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ             53.05
  31. 01         186 ΜΙΧΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ               1997 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       53.17
  32. 01         231 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2000 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             53.46
  33. 01         313 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΝΕΣ       1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               53.66
  34. 01         488 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ           1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         53.71
  35. 05         241 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ       1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ         53.74
  36. 04         274 ΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               1992 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             53.90
  37. 05         426 ΜΠΟΥΚΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ             2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       54.40
  38. 04         465 ΧΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2000 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       54.43
  39. 02         202 ΠΑΘΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             1998 Ο.Φ.Η.                     54.49
  40. 01         225 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2001 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             54.94
  41. 01         503 ΔΟΥΡΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ       54.99
  42. 03         428 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ         2001 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 20       57.02

 

 

                                                             ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 05         549 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                 ΚΥΠΡΟΣ                     51.08

                                                 400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 04       1193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ                 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               54.69
  2. 04       1133 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ                 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             55.35
  3. 04       1367 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ                   1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       56.82
  4. 04       1260 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ                     1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               57.05
  5. 05       1386 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ       1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ             57.10
  6. 05       1292 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ                 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ               57.14
  7. 03       1227 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ               1989 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             57.27
  8. 03       1360 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ     2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ         58.13
  9. 03       1169 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ     1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       59.12
  10. 05        1152 ΒΑΛΙΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ                 1996 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ           59.73
  11. 02       1387 ΓΙΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               1998 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ             59.95
  12. 05       1340 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ               1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               60.01
  13. 02       1118 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ               1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ             60.33
  14. 02       1121 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ               2001 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ             60.37
  15. 02       1172 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ         1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             60.84
  16. 04       1372 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ                 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ       60.95
  17. 02       1323 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ             1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       61.03
  18. 03       1291 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ   1999 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       61.37
  19. 04       1171 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ                 1997 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             62.20
  20. 03       1245 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ                 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               62.44
  21. 01       1136 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣ     1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               62.59
  22. 05       1310 ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ           2000 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ             62.71
  23. 02       1272 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ             2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ       63.02
  24. 01       1408 ΚΑΡΑΝΙΣΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΦΙΑ         2000 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ           63.17
  25. 01       1322 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ               1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       63.49
  26. 02       1403 ΛΙΑΡΟΜΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ             2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ         63.86
  27. 03       1447 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ             2000 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ       63.87
  28. 05       1173 ΓΚΑΛΗΜΑΝΑ ΖΩΗ                 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ             63.91
  29. 01       1186 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ           1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       63.98
  30. 05       1347 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ                 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               64.37
  31. 01       1197 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ                 2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ            64.53
  32. 03       1135 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ               1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               65.85
  33. 01       1346 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ            2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               66.22
  34. 01       1345 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               66.44

 

 

                                                             ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 04       1424 ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ                         ΚΥΠΡΟΣ                     59.14                                                

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 12         438 ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ         1982 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ         20.22                   9

(   19.10     19.42     19.68     19.36     19.70     20.22)

 

  1. 11         158 ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝ     1993 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               19.12                   7

(     18.87     18.10     19.12     X         X         X   )

 

  1. 09         569 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ             1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               18.36                   6

(     18.18     17.87     18.36     X       17.83     X   )

 

  1. 10         568 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ           1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ               18.30                    5   Π.Ρ.Ε

(     17.73     17.89     18.30     17.96     X         X   )

 

  1. 07         422 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                 1996 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ                 18.10                   4

(     X         18.10     X         X         X         X   )

 

  1. 08         282 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1988 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             17.13                   3

(     16.11     X         17.01     17.13     X         X   )

 

  1. 06         222 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         1981 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       16.88                   2

(     16.29     X         16.36     16.39     16.88     16.57)

 

  1. 04         350 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1997 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ             16.02                   1

(     15.25     15.44     15.90     16.00     X         16.02)

 

  1. 02         212 ΣΤΑΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ               15.28

(     15.28     14.78     14.83   —–     —–     —– )

 

  1. 05         555 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1994 Α.Ε.Κ                     14.25

(     14.06     14.25     X       —–     —–     —– )

 

  1. 01         213 ΤΣΙΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1990 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ               14.13

(     14.13     13.28     X       —–     —–     —– )

 

03         395 ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         1991 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ                                     ΑΚΥΡΟΣ

(     X         X         X       —–     —–     —– )

 

                                               ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 12       1280 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ               1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ         6.46                   9

(6.46               X       6.13         6.46               X             X       )

 

  1. 11       1210 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ               1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         6.21                   7

(6.12         6.21         5.99         6.04               X       6.07         )

 

  1. 08       1438 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ              1991 Α.Ε.Κ                       6.05                   6

(     X       6.03         6.05         4.41               X       6.01         )

 

  1. 05       1215 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ             1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                 5.97                   5

(5.59              X       5.59         5.62         5.91         5.97         )

 

  1. 10       1252 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΘΑ               1993 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.95                   4

(     X             X       5.78         5.95               X       5.85         )

 

  1. 06       1253 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ                 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.80                   3

(    X       5.80         5.70               X       5.78         5.69         )

 

  1. 04       1123 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               5.71                   2

(     X       5.71         5.50               X             X             X       )

 

  1. 03       1419 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ                 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                 5.49                   1

(     X       4.53         5.49               X             X       5.30         )

 

  1. 07       1244 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ               1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.42

(     X             X       5.42             —–         —–         —–     )

 

  1. 02       1420 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ       2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ                 5.35

(     X             X       5.35             —–         —–         —–     )

 

  1. 01      1235 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ             5.18

(     X             X       5.18             —–         —–         —–     )

 

  1. 09       1162 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ   1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 5.11

(     X             X       5.11             —–         —–         —–     )

 

                                                3000 ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 12       1392 ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ         1990 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ   13:14.90                   9
  2. 13       1231 ΒΑΙΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ               1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ     14:33.87                   7
  3. 09       1312 ΜΠΑΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ               1998 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ   14:42.36                   6
  4. 06       1183 ΑΛΙΚΑΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ               1998 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     14:59.41                   5
  5. 10       1233 ΚΟΥΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ         1998 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ     15:00.66                  4
  6. 11       1355 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ                   2001 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ   15:03.12                   3
  7. 07       1319 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ                 2000 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ   15:22.17                   2
  8. 02       1184 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ         1983 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     15:31.85                   1
  9. 05       1185 ΡΟΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ                2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     15:37.81
  10. 08       1434 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ             1995 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ           15:40.72
  11. 04       1232 ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ               1994 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ     16:22.52
  12. 03       1316 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ                 2000 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ   16:52.56
  13. 01       1313 ΜΟΙΡΑΓΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ             2000 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ   17:27.10

                                                 5000 ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 13         487 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ             19:12.98                   9
  2. 04         383 ΤΣΑΜΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ           1996 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ   19:40.37                   7
  3. 11         291 ΒΑΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ               1995 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ     20:24.67                   6
  4. 12         234 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛ   1994 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     20:34.01                   5
  5. 03         236 ΤΣΟΡΔΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     21:18.47                   4
  6. 10         235 ΚΡΑΒΑΡΙΩΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ             1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     21:42.68                   3
  7. 09         270 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ     22:00.75                   2
  8. 08         440 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ         2000 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ       22:27.71                   1
  9. 07         509 ΤΣΙΤΟΓΛΟΥ ΗΣΑΙΑΣ               1963 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ               24:47.52
  10. 02         379 ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1997 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ   25:19.82
  11. 05         238 ΦΕΡΜΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΣ       2000 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ     25:48.59
  12. 06         508 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2000 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ               26:48.88

01         237 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ                                      ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

                                               ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 10       1201 ΠΟΛΑΚ HELEN-CLAUDIA           1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ                 4.10                    8
  2. 13       1214 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ             1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         4.10                   8
  3. 09       1246 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                4.00                   6
  4. 12       1159 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ           2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 3.90                   5
  5. 08       1247 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ       1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 3.90                   4
  6. 11       1160 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ             1991 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 3.80                   3
  7. 01      1122 ΜΑΝΙΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ               1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               3.45                   1.5
  8. 07       1302 ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ   1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93               3.45                   1.5
  9. 06       1327 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       3.45
  10. 05       1140 ΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                 1999 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ             3.25

03       1303 ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93

04       1328 ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ                 2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ

02       1329 ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               2000 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ

A/A   ΑΘΛΗΤΗΣ               3.25 3.45 3.65 3.80 3.90 4.00 4.10 4.15 4.20

  1. ΠΟΛΑΚ HELEN-CLAUDIA                 Ο   Ο   Ο   ΧΟ        ΧΧΧ
  2. ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ                         Ο   Ο   ΧΟ       ΧΧΧ
  3. ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                   ΧΟ       ΧΟ   ΧΧΧ
  4. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ             Ο   Ο   Ο   ΧΧΧ
  5. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤ           ΧΟ   ΧΧΟ ΧΧΟ ΧΧΧ
  6. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ             ΧΧΟ Ο   ΧΧΧ
  7. ΜΑΝΙΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ       Ο   Ο   ΧΧΧ
  8. ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑ Ο   Ο   ΧΧΧ
  9. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΧΧΟ ΧΧΧ
  10. ΝΤΙΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ       ΧΟ   ΧΧΧ

ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟ ΧΧΧ

ΚΕΧΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ         ΧΧΧ

ΖΙΩΓΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ     ΧΧΧ

                                                 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 08         295 ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         1995 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ                 2.12                   9
  2. 07         204 ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           1995 Ο.Φ.Η.                     2.08                   7
  3. 09         244 ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ               1999 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ       2.00                   6
  4. 06         382 ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ         1997 ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣ       1.95                   5
  5.  05         388 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ         2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ                 1.95                   4
  6. 02         216 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ               2000 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 1.85                   3
  7. 03         682 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑ       2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ                 1.80                   2

01         514 ΔΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ               2001 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ

04         561 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2000 Α.Ε.Κ

A/A   ΑΘΛΗΤΗΣ               1.80 1.85 1.90 1.95 2.00 2.04 2.08 2.12 2.15

  1. ΤΕΣΣΑΡΟΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ           Ο   Ο   Ο   Ο   Ο   ΧΧΟ ΧΧΧ
  2. ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 Ο   Ο   Ο   Ο   ΧΧΧ
  3. ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                     Ο   ΧΧΟ       Χ
  4. ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟ Ο   Ο   Ο   Ο   ΧΧΧ
  5. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑ       Ο   ΧΟ   Ο   ΧΧΧ
  6. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ     Ο   Ο   ΧΧΧ
  7. ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΧΟ   ΧΧΧ

ΔΟΓΑΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ       ΧΧΧ

ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   ΧΧΧ

                                                 60 M ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (18/02/2017)

  1. 05         153 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             6.71                   9
  2. 03         460 ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               6.76                   6.5 6.755
  3. 06         132 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               6.76                   6.5 6.755
  4. 08         399 ΔΑΜΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΠΑΡΑ       1995 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               6.96                   5
  5. 03         351 ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ           1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ               6.97                   4
  6. 05         130 ΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.01                   3
  7. 04         261 ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ         1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.02                   2
  8. 01         260 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.03                   1
  9. 04         565 ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ           1998 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ       7.04
  10. 06         402 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ       1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               7.06
  11. 01         127 ΠΡΟΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ               1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ              7.10
  12. 07         310 ΚΑΡΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΘΑΝ       1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 7.13                         7.123
  13. 02         283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ             1993 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               7.13                         7.124
  14. 08         257 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1998 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ         7.15

 

                                                             ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 02         548 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣ           1997 ΚΥΠΡΟΣ                     6.94
  2. 07         546 ΧΑΤΖΗΘΕΩΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                 ΚΥΠΡΟΣ                     7.00

                                                 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 10         267 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ         1992 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.67                   9

(7.10         7.67               X       7.45             —–     7.34         )

 

  1. 05         423 ΤΕΝΤΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ           1998 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ                 7.65                   7

(     X       7.47               X       7.51               X       7.65         )

 

  1. 12         457 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ               1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               7.61                   6

(7.40               X       7.35         7.44               X       7.61         )

 

  1. 11         148 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟΤΕΡ ΜΙΧΑΗΛ   1987 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.53                   5

(7.24         7.52         7.53         7.26         7.41         7.35         )

 

  1. 06         391 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1988 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       7.34                   4

(7.34               X             X             X           —–     7.34         )

 

  1. 09        306 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΡΚΟΣ                 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 7.29                   3

(     X             X       7.29               X             X             X       )

 

  1. 02         221 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ           1997 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       7.27                   2

(     X             X       7.27               X       7.27               X       )

 

  1. 08         562 ΚΑΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                 1991 Α.Ε.Κ                       7.15                   1

(7.15               X             X       7.10               X             X       )

 

  1. 07         220 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ             1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       7.12

(7.12               X             X           —–         —–         —–     )

 

  1. 04         258 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ             1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ         7.04

(6.63         6.95         7.04             —–         —–         —–     )

 

01         319 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                                             ΑΚΥΡΟΣ

(     X             X             X           —–         —–         —–     )

 

                                                 60 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (18/02/2017)

  1. 06       1225 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ             1991 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               7.30                   9
  2.  03       1406 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ       1990 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ           7.33                   7
  3. 05       1219 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               7.35                   6
  4. 07       1117 ΒΕΝΙΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.47                   5
  5. 04       1366 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       7.50                   4
  6. 03       1212 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ               1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         7.63                   3
  7. 02       1129 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ             1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ             7.67                   2
  8. 05       1170 ΣΤΟΥΠΕΛ ΛΙΝΤΙΑ                 1989 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       7.69                   1
  9. 01       1220 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ                   1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               7.74
  10. 04       1116 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ               1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ               7.76
  11. 02       1158 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ               1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ                 7.77
  12. 08       1354 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ         1997 ΒΕΡΓΙΝΑ                     7.77
  13. 06       1440 ΚΑΡΥΤΙΝΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ             1994 Α.Ε.Κ                       7.80
  14. 01       1412 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝ        7.82
  15. 08       1401 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ         1997 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               7.85

 

                                                              ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 07       1430 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ                    ΚΥΠΡΟΣ                     7.78

                                                 400 M ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (18/02/2017)

  1. 05         211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1995 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                49.20                   8   49.199
  2. 05         305 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               49.20                   8   49.199
  3. 02         160 ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            1994 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               49.40                   6
  4. 03         264 ΓΡΑΒΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ             1984 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ         49.44                   5
  5. 04        161 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ             1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               49.68                   4
  6. 04         275 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ             1995 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ             50.11                   3
  7. 01         162 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ               50.35                   2
  8. 03         471 ΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 1996 ΑΠΟΕΛ                     50.52                    1
  9. 01         349 ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ             1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ             50.81
  10. 02         405 ΣΚΑΡΠΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ               1997 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ               53.00

                                               400 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (18/02/2017)

  1. 03       1133 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ                 1988 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ            54.01                   9
  2. 04       1193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ                 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ               55.59                   7
  3. 05       1367 ΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣ                   1995 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ       55.94                   6
  4. 04       1260 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ                     1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ               56.28                   5
  5. 05       1386 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ       1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ             56.85                   4
  6. 02       1227 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ               1989 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ             57.41                   3
  7. 01       1169 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ     1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ       58.51                   2
  8. 02       1360 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ     2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ         59.33                    1

 

 

                                                             ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ

 

  1. 01       1424 ΜΙΧΑΗΛ ΣΟΦΙΑ                         ΚΥΠΡΟΣ                     59.54

                                                 1500 M ΑΝΔΡΩΝ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (18/02/2017)

  1. 12         281 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ             1990 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ           3:47.48                   9
  2. 11         321 ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ             1991 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ             3:53.12                    7
  3. 08         468 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             1989 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ       4:01.10                   6
  4. 04         476 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ     1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           4:07.90                   5
  5. 07         570 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ           1996 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ     4:08.93                   4
  6. 10         474 ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ       1994 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           4:09.06                   3
  7. 11         406 ΜΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               1998 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ             4:09.80                   2
  8. 14         279 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         1990 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ             4:10.29                   1
  9. 03         571 ΓΚΡΑΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ         1999 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ     4:10.72
  10. 10         418 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙ   2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             4:11.30
  11. 13         131 ΜΠΙΣΚΕΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ           1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ           4:11.38
  12. 05         251 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΑΔΑΜ                 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ             4:11.54
  13. 02         505 ΤΣΙΤΣΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           2000 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ     4:12.34
  14. 12         459 ΦΛΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                 1994 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ             4:14.16
  15. 02         494 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ           2001 ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟ     4:14.31
  16. 01         287 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           1985 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ       4:15.69
  17. 09         280 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ     1999 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ             4:15.70
  18. 09         499 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝ           1994 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ         4:16.32
  19. 07         477 ΛΙΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                 2000 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           4:18.84
  20. 06         371 ΚΑΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               1999 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ        4:20.87
  21. 01         451 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       2001 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ     4:23.12
  22. 08         377 ΤΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ             1996 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ     4:23.56
  23. 05         421 ΔΕΣΠΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2000 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             4:23.80
  24. 06         330 ΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           1998 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ               4:27.27
  25. 04         327 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ               2001 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ               4:29.35
  26. 03         490 ΤΣΑΝΙ ΑΝΤΖΕΛΟ                 2000 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009       4:44.63

13         458 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ             1987 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ                                            ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

                                                   1500 M ΓΥΝΑΙΚΩΝ – ΤΕΛΙΚΟΣ (18/02/2017)

  1. 18       1341 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ     1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             4:29.48                   9
  2. 19       1344 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ             1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             4:40.84                   7
  3. 13       1153 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ         4:43.44                  6
  4. 17       1218 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ       1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ           4:43.52                   5
  5. 15       1376 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ           1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟ     4:48.27                   4
  6. 03       1282 ΧΡΥΣΑΕΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ           1996 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ           4:51.29                   3
  7. 05       1365 ΚΑΠΕΤΑΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΙΚΤΩΡΙΑ       2000 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ             4:54.01                   2
  8. 16       1324 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ             1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ     4:54.13                   1
  9. 11       1332 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ             4:54.15
  10. 08       1343 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ           2001 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ             5:01.02
  11. 10       1446 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ               2000 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ     5:01.08
  12. 07       1112 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ             2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ           5:05.88
  13. 12       1273 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ             2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ     5:08.99
  14. 02       1195 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ         2001 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ           5:12.02
  15. 09       1276 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ           2001 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ     5:12.48
  16. 04       1268 ΛΟΥΚΙΣΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ             2000 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ       5:13.01
  17. 06       1288 ΔΟΥΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ                 2000 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ         5:18.27

 

Previous ArticleNext Article
x
Send this to a friend