Grammos Mountain Run – Αποτελέσματα

Grammos Mountain Run - Αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ
Γ.Κ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 26 KONSTANTINOS GIANNOPOULOS Male M18-49 1984 Greek DYNAFIT / MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 02:28:38
2 24 MIHAIL KALLIMANIS Male M18-49 1997 Greek THE RUNNER’S PROJECT / FIFTH ELEMENT 02:34:28
3 67 DIMITRIOS ZIAMPIRIS Male M18-49 1976 Greek TECNICA HELLAS 02:41:57
4 6 ANASTASIOS TSAKALOS Male M18-49 1973 Greek 03:09:54
5 20 SPYRIDON KROKIDAS Male M18-49 1976 Greek dromeis Zalogou 03:11:35
6 49 VASILEIOS SPYROPOULOS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:15:10
7 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
8 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
10 62 STAVROS EVANGELOU Male M18-49 1971 Greek TEAM KONIΤΣΑ 03:26:27
11 64 DIMITRIOS SIARAMPIS Male M18-49 1981 Greek 03:30:00
12 47 DIMITRIS NIKOLAOU Male M18-49 1983 Greek 03:30:49
13 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07
14 54 ANGELOS KOTSINAS Male M18-49 1989 Greek 03:38:00
15 21 SAKIS ORIVATIS Male M50-59 1966 Greek ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:45:10
16 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
17 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44
18 61 DIMITRIOS GKOUNTIS Male M18-49 1980 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:45
19 60 VASILEIOS MPAMPAS Male M18-49 1980 Greek ΕΛΞΙΣ FITNESS CLUB 03:49:10
20 50 GEORGIOS TOMTSIDIS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:50:07
21 48 CHRISTOS CHRISTIANOS Male M18-49 1982 Greek DYNAFIT 03:54:20
22 31 GEORGIA SIOZIOU Female W18-49 1978 Greek Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων/sky women running team 03:56:31
23 14 EFTHYMIOS MIKROGIANNAKIS Male M18-49 1983 Greek 03:59:10
24 15 PANAGIOTIS TELLIS Male M18-49 1970 Greek DEREKAS ENDURANCE COACHING 04:01:10
25 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45
26 17 GEORGIOS TOKIS Male M18-49 1993 Greek 04:03:47
27 25 ANNA SIAFAKA Female W18-49 1991 Greek MONOMAXOI 04:04:49
28 38 ATHANASIOS VLACHAKIS Male M18-49 1978 Greek 04:05:39
29 13 LOUKAS DOUDOUMIS Male M18-49 1979 Greek 04:15:20
30 12 SPYROS GKOUGKETAS Male M50-59 1969 Greek lau lau team 04:18:53
31 23 BASILIS KARALIS Male M18-49 1971 Greek Σύλογος Μαραθωνοδόμων Ν Λάρισας 04:18:54
32 2 GEORGIOS DEDES Male M18-49 1975 Greek Running Winners / Outdoor Games Running Team 04:23:32
33 51 SPYROS KYRTZOGLOU Male M18-49 1980 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:29:05
34 28 GIORGOS SPILIOTOPOULOS Male M18-49 1977 Greek Xaladritsa run 04:30:20
35 37 MANOLIS NOUSIS Male M18-49 1984 Greek Smokers 04:32:10
36 52 ELEFTHERIOS SINIS Male M18-49 1976 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:33:25
37 43 NIKOS VAGENAS Male M18-49 1972 Greek E.O.S KONITSAS 04:33:28
38 44 XRISTOS SERAS Male M18-49 1970 Greek E.O.S KONITAS 04:33:30
39 10 ALEKSANDRA ALEKSIADOU Female W18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:56
40 11 ATHANASIOS SIOUTKOS Male M18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:57
41 30 LAMPRINI STYLIOU Female W18-49 1990 Greek Φλόγα 04:41:55
42 66 ANASTASIOS DIMITRIADIS Male M18-49 1983 Greek 04:41:56
43 56 CHRISTOS POLATSIDIS Male M50-59 1960 Greek ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:43:22
44 32 IOANNIS GIOTIS Male M18-49 1981 Greek 04:47:51
45 34 DIMITRIS TAMTAMIS Male M50-59 1969 Greek SEVEN SPOT 04:48:59
46 46 MARIA OVRENOVITS Female W18-49 1973 Greek VRAHOS TEAM 04:52:23
47 57 KONSTANTINA KOTROTSIOU Female W50+ 1965 Greek 05:00:59
48 35 CHRISTOS BECHTSIS Male M50-59 1965 Greek SEVEN SPOT 05:07:09
49 58 CHRISTOS TASOULAS Male M18-49 1979 Greek 05:07:10
50 45 NIKOLAOS KAIDETSIS Male M50-59 1968 Greek SDYTH 05:14:52
51 42 FOTIS KAZIANIS Male M50-59 1969 Greek SDI 05:15:35
52 36 GIORGIOS KALENTERIDIS Male M60+ 1951 Greek SDYTH 05:16:30
53 3 SOTIRIS GIANNIOTIS Male M50-59 1960 Greek Baliotis trail 05:24:17
54 5 ANNA-MARIA PAPAIOANNOU Female W50+ 1967 Greek EOΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 05:29:34
55 4 PERIKLIS BOUSBOURAS Male M50-59 1966 Greek 05:29:35
56 22 GEORGE MICHAILIDIS Male M18-49 1976 Greek 05:29:59
57 16 DIMITRIOS KOLIAS Male M18-49 1979 Greek 05:32:48
58 1 SPYROS PAPANIKOLAOU Male M50-59 1966 Greek Mastoremata 05:32:49
59 33 BASILIKI TSOUNI Female W50+ 1969 Greek ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΥΡΜΠΙΑΝΗΣ 06:30:00
60 19 THEODOROS VOULISTIOTIS Male M50-59 1965 Greek dromeis Zalogou DNF
61 41 ARETI AGGELI Female W18-49 1970 Greek SDI DNF

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
ΚΑΤ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
2 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
3 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07

ΑΝΔΡΕΣ 60+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
2 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
3 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25

Previous ArticleNext Article

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend