ΑΘΛΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ 2018 – Αποτελέσματα

ΑΘΛΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ 2018 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΘΛΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ 2018 MTRUNNING – 50km TUMAR
ΑΘΛΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ 2018 MTRUNNING – 25km THMAR  
ΑΘΛΟΣ ΤΖΟΥΜΕΡΚΩΝ 2018 MTRUNNING – 10km TMSR 

Previous ArticleNext Article

6ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα – Αποτελέσματα

6ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα - Αποτελέσματα

10 ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ.Τερμ. Gender Κατ.Φύλου Σύλλογος Rυθμός/km
1. 1234 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:35:58,73 M 1 3:35
2. 1108 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:37:22,47 M 2 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:44
3. 1364 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:39:04,99 M 3 3:54
4. 1360 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 00:40:03,87 M 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:00
5. 491 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 00:40:16,41 M 5 4:01
6. 197 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:40:27,28 M 6 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4:02
7. 928 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:40:46,15 M 7 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:04
8. 447 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:41:10,28 M 8 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:07
9. 494 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:41:12,79 M 9 BERLIN TRACK CLUB 4:07
10. 464 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:41:19,39 M 10 ΜΥ ATHLETE 4:07
11. 967 ΜΠΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:41:41,53 M 11 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:10
12. 441 ΚΕΤΣΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 00:41:57,31 M 12 4:11
13. 180 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ 00:42:12,12 M 13 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:13
14. 1240 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:42:28,23 M 14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 4:14
15. 1273 ΥΨΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:42:46,54 M 15 4:16
16. 119 Warcholik Adam 00:43:15,45 M 16 4:19
17. 159 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:43:37,01 M 17 heartbeat training studio 4:21
18. 202 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:43:37,07 M 18 RafinaRunners 4:21
19. 1398 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:43:43,60 M 19 4:22
20. 291 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:43:45,53 M 20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:22
21. 969 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:43:57,94 M 21 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4:23
22. 114 Leja Jan 00:44:01,54 M 22 4:24
23. 1208 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:44:09,57 M 23 4:24
24. 477 ΚΟΥΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:44:17,43 M 24 4:25
25. 1126 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:44:20,51 M 25 SENSITIES 4:26
26. 249 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:44:38,81 M 26 4:27
27. 140 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:00,03 M 27 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:30
28. 912 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:45:20,80 M 28 PROTYPO RAFIMNA FITNESS RUN 4:32
29. 1201 ΡΑΚΚΑΣ ΣΟΛΩΝ 00:45:33,48 M 29 4:33
30. 1107 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:34,30 M 30 SANTA RUNNING TEAM 4:33
31. 1229 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:45:41,03 M 31 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:34
32. 987 ΜΠΙΛΕΡ ΠΗΤΕΡ 00:45:51,66 M 32 ΤΤΤ 4:35
33. 1124 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:46:02,66 M 33 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:36
34. 1325 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:46:03,44 M 34 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:36
35. 1136 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:46:09,24 M 35 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 4:36
36. 1183 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:46:14,37 M 36 4:37
37. 258 ΔΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:16,25 M 37 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 4:37
38. 284 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:46:20,11 M 38 SPORT 4ALL PROJECT 4:38
39. 1355 ASHORI SHARIF 00:46:26,33 M 39 4:38
40. 951 ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ ΙΟΑΝΝΗΣ 00:46:30,91 M 40 ΟΣΥ 4:39
41. 970 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:46:34,79 M 41 Skordo Team 4:39
42. 419 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:46:40,71 M 42 4:40
43. 172 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 00:46:47,09 M 43 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:40
44. 998 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:46:49,25 F 1 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:40
45. 1309 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ 00:46:49,79 M 44 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:40
46. 1185 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:46:52,26 M 45 ΦΛΟΓΑ 4:41
47. 478 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:46:56,33 M 46 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 4:41
48. 170 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 00:46:59,93 F 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:41
49. 1400 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:47:09,53 F 3 4:42
50. 1323 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:47:16,30 M 47 RafinaRunners 4:43
51. 199 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:47:26,23 M 48 GLAM ROCK/METAL 4:44
52. 1390 ΚΑΪΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:47:45,61 M 49 ΑΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΥ 4:46
53. 1316 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:47:50,26 M 50 4:47
54. 101 AGATI VINCENT 00:47:56,85 M 51 PRT-G 4:47
55. 1362 ΒΑΓΓΕΡ ΤΕΡΕΖΑ 00:47:57,78 F 4 ΓΑΣΧ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4:47
56. 1172 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:47:59,49 M 52 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:47
57. 984 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 00:48:04,63 M 53 Ο- 4:48
58. 1218 ΣΑΜΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:48:16,93 M 54 WonderBrazil 4:49
59. 436 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:48:18,93 M 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:49
60. 1383 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:48:31,14 M 56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:51
61. 1397 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:48:31,91 M 57 4:51
62. 1396 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:48:31,96 M 58 4:51
63. 1236 ΣΟΥΡΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 00:48:35,73 M 59 ΑΤΟΜΙΚΑ 4:51
64. 1115 ΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:48:44,29 M 60 Άθενς Πλαζα 4:52
65. 1271 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 00:48:58,49 F 5 4:53
66. 911 ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:48:58,50 F 6 4:53
67. 1252 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣ 00:49:01,09 M 61 RafinaRunners 4:54
68. 1239 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:49:19,54 M 62 RafinaRunners 4:55
69. 1342 ΧΡΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 00:49:19,59 M 63 RafinaRunners 4:55
70. 137 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 00:49:36,36 F 7 4:57
71. 223 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 00:49:36,38 F 8 ΣΔΥΠ 4:57
72. 908 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:49:38,04 M 64 Ο- 4:57
73. 1206 ΡΕΤΙΒΩΦ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:49:43,69 M 65 4:58
74. 1379 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:49:54,93 M 66 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 4:59
75. 1373 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:49:55,81 M 67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:59
76. 131 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 00:49:59,61 M 68 better people 4:59
77. 454 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:03,55 M 69 5:00
78. 281 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:10,20 M 70 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 5:01
79. 206 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:50:10,20 M 71 runners&bikers nea makri 5:01
80. 115 PRITCHARD DAPHNE 00:50:13,56 F 9 RUNNINGREECE 5:01
81. 1102 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 00:50:15,75 M 72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:01
82. 1270 ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:50:17,63 M 73 ATHLETE’S HOME 5:01
83. 1372 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:24,13 M 74 THE RUNNERS PROJECT 5:02
84. 1365 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 00:50:25,34 F 10 5:02
85. 269 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:27,09 M 75 5:02
86. 139 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:30,62 M 76 5:03
87. 1186 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:50:38,21 M 77 5:03
88. 105 BRUCKER ARNAULD 00:50:38,74 M 78 5:03
89. 238 ΔΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:50:43,11 M 79 5:04
90. 244 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:50:47,97 M 80 RafinaRunners 5:04
91. 978 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:50:48,04 M 81 5:04
92. 135 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 00:50:48,44 F 11 5:04
93. 257 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:50:49,88 M 82 5:04
94. 972 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:50:50,38 M 83 5:05
95. 440 ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 00:50:58,48 M 84 SANTA RUNNING TEAM 5:05
96. 482 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:51:01,16 M 85 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:06
97. 905 ΛΕΦΑΣ ΗΛΙΑΣ 00:51:03,67 M 86 5:06
98. 103 BESAGAS EDMUND 00:51:19,20 M 87 PRTG 5:07
99. 981 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:51:21,81 M 88 5:08
100. 461 ΜΑΡΚΑΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:51:24,61 M 89 5:08
101. 904 ΛΕΛΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:51:25,41 M 90 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:08
102. 496 ΛΑΘΗΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 00:51:33,76 F 12 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:09
103. 254 ΔΡΑΚΑΣ ΘΕΩΔΩΡΟΣ 00:51:37,79 M 91 5:09
104. 1174 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 00:51:39,14 M 92 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 5:09
105. 154 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 00:51:46,68 M 93 ROUSSOS RUNNING TEAM 5:10
106. 1335 ΧΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:51:53,01 M 94 RAFINARUNNERS 5:11
107. 1297 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:51:54,78 M 95 5:11
108. 1168 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΙΤΩΝ 00:51:55,96 M 96 Ανεξαρτιτος 5:11
109. 222 ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:52:01,22 F 13 5:12
110. 1395 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:52:07,52 M 97 ΣΑΠΠΑΖ 5:12
111. 490 ΚΩΝΣΤΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:52:11,52 M 98 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr 5:13
112. 1380 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:18,47 M 99 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:13
113. 1286 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:52:25,86 M 100 5:14
114. 472 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:52:27,40 M 101 SNAILS TEAM 5:14
115. 1338 ΧΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:52:28,45 M 102 Nintai Martial Arts 5:14
116. 961 ΜΟΝΕΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:52:33,58 M 103 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:15
117. 404 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:52:33,64 M 104 RafinaRunners 5:15
118. 1237 ΣΟΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:36,18 M 105 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:15
119. 179 ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:36,64 M 106 5:15
120. 438 ΚΑΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:52:37,40 M 107 5:15
121. 132 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 00:52:45,91 M 108 Novasports running team 5:16
122. 1276 ΤΡΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:52:47,40 M 109 5:16
123. 973 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 00:52:49,18 M 110 5:16
124. 1264 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:52:51,36 M 111 ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ 5:17
125. 145 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:52:55,66 M 112 5:17
126. 1202 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:53:04,14 M 113 5:18
127. 451 ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:53:04,96 M 114 5:18
128. 205 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:53:16,40 M 115 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 5:19
129. 1357 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:53:28,25 F 14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:20
130. 1358 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:53:28,45 M 116 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:20
131. 954 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:53:28,86 M 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20
132. 1389 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 00:53:30,72 M 118 5:21
133. 1247 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:53:41,59 M 119 BETTER PEOPLE 5:22
134. 255 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:53:50,84 M 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23
135. 1140 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:53:55,15 M 121 SANTA RUNNING TEAM 5:23
136. 953 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 00:53:56,63 F 15 ΠΡΟΟΔΟΣ 5:23
137. 1260 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:54:03,89 M 122 C-DREAM RUNNING TEAM 5:24
138. 1231 ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:54:04,94 M 123 RafinaRunners 5:24
139. 495 ΛΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 00:54:05,94 M 124 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:24
140. 123 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 00:54:07,26 M 125 5:24
141. 941 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 00:54:07,89 M 126 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:24
142. 977 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:54:12,00 M 127 5:25
143. 165 ΒΑΜΒΑΚΆΣ ΜΙΧΑΉΛ 00:54:12,20 M 128 5:25
144. 160 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:12,26 M 129 PROTON RUNNING TEAM 5:25
145. 927 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:54:12,66 M 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25
146. 942 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 00:54:13,73 M 131 5:25
147. 176 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:54:14,75 F 16 5:25
148. 1145 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:54:15,99 M 132 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 5:25
149. 446 ΚΛΑΓΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 00:54:16,57 M 133 5:25
150. 979 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 00:54:18,78 M 134 5:25
151. 469 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:26,25 M 135 5:26
152. 994 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:54:28,66 F 17 ΝΑΣ 5:26
153. 909 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:54:33,02 M 136 RafinaRunners 5:27
154. 420 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:54:35,08 M 137 SANTA RUNNING TEAM 5:27
155. 1195 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:54:38,87 M 138 5:27
156. 273 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:54:39,00 F 18 5:27
157. 405 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:54:41,03 M 139 5:28
158. 1371 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:54:44,55 M 140 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:28
159. 943 ΜΆΡΚΟΥ ΠΈΤΡΟΣ 00:54:44,61 M 141 Τελμησσός 5:28
160. 1189 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:54:44,85 M 142 5:28
161. 1334 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:54:47,93 M 143 5:28
162. 215 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:54:50,37 M 144 5:29
163. 1162 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 00:54:50,91 M 145 5:29
164. 1293 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:51,41 M 146 5:29
165. 232 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:54:51,75 M 147 ΣΔΥΠ 5:29
166. 128 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΝΗ 00:54:53,36 F 19 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:29
167. 466 ΚΟΠΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:54:54,37 M 148 KROMMIDAS COACHING 5:29
168. 959 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:55:00,39 M 149 Τελμησσός 5:30
169. 1331 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 00:55:07,03 M 150 myathlete 5:30
170. 991 ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 00:55:10,51 M 151 5:31
171. 208 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:10,67 M 152 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
172. 152 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 00:55:13,46 M 153 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
173. 488 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:55:14,03 F 20 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
174. 1288 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:55:15,01 M 154 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
175. 1359 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:55:15,30 M 155 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
176. 459 ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:55:23,17 M 156 5:32
177. 1329 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:55:25,47 M 157 ΣΔΥΠ 5:32
178. 930 ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:55:30,59 M 158 5:33
179. 216 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ 00:55:33,87 F 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:33
180. 290 ΚΑΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:55:33,97 M 159 5:33
181. 1122 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:34,09 M 160 ΑΝΕΞΑPΤΗΤΟΣ 5:33
182. 198 ΓΑΖΗΣ ΜΑΚΗΣ 00:55:36,60 M 161 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:33
183. 1387 ΝΥΣΤΑΖΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 00:55:38,26 M 162 5:33
184. 125 ΣΑΦΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:55:41,28 M 163 5:34
185. 1109 ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:44,03 M 164 5:34
186. 486 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:55:46,68 M 165 5:34
187. 1117 ΝΤΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:55:46,83 M 166 5:34
188. 166 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ 00:55:58,23 M 167 better people 5:35
189. 1299 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:56:00,25 M 168 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:36
190. 1308 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:56:00,47 M 169 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:36
191. 1366 ΠΑΠΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:56:02,27 M 170 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:36
192. 283 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:04,10 M 171 5:36
193. 999 ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:56:05,76 M 172 5:36
194. 1312 ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:56:05,99 M 173 5:36
195. 401 ΚΑΠΕΤΑΝΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:56:06,69 M 174 5:36
196. 1197 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 00:56:10,18 F 22 SANTA RUNNING TEAM 5:37
197. 1242 ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:56:14,94 M 175 5:37
198. 937 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 00:56:20,47 F 23 Gan816 5:38
199. 298 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 00:56:21,88 F 24 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:38
200. 458 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:56:23,64 M 176 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38
201. 1263 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:56:28,71 M 177 5:38
202. 1233 ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ 00:56:31,61 M 178 ΣΧΙΝΙΑΣ 5:39
203. 480 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:56:38,01 M 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:39
204. 955 ΜΗΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:56:39,51 M 180 5:39
205. 189 ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:56:39,92 M 181 RafinaRunners 5:39
206. 914 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 00:56:42,29 M 182 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:40
207. 915 ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:56:42,56 M 183 5:40
208. 181 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:56:45,12 F 25 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:40
209. 1232 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:46,88 M 184 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:40
210. 410 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:56:54,07 F 26 5:41
211. 946 ΜΑΥΡΟΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:54,59 M 185 5:41
212. 421 ΠΑΣΧΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 00:56:55,21 M 186 5:41
213. 241 ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 00:56:58,65 M 187 5:41
214. 483 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 00:56:59,97 M 188 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:41
215. 975 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΜΑΧΗ 00:57:00,34 F 27 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:42
216. 150 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:57:01,65 F 28 IBM CLUB 5:42
217. 1291 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:06,29 M 189 SANTA RUNNING TEAM 5:42
218. 965 ΜΟΥΤΟΥ ΡΟΜΙΝΑ 00:57:09,41 F 29 5:42
219. 1132 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:57:12,97 M 190 5:43
220. 913 ΛΟΥΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:57:14,97 M 191 5:43
221. 1341 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:57:20,73 M 192 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 5:44
222. 1170 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:23,32 M 193 5:44
223. 1384 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:57:30,08 M 194 5:45
224. 268 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:32,60 M 195 Ι-RUN 5:45
225. 415 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ 00:57:35,15 F 30 5:45
226. 1148 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:57:35,92 M 196 5:45
227. 1182 ΠΕΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:37,54 M 197 5:45
228. 1375 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:57:38,38 M 198 ELITE RUNNING TEAM 5:45
229. 1392 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:40,70 M 199 5:46
230. 233 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ 00:57:45,58 F 31 Ανεξάρτητη 5:46
231. 428 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:57:48,60 M 200 5:46
232. 193 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΝΑΤΑΣΣΑ 00:57:53,38 F 32 BETTER PEOPLE 5:47
233. 1243 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:57:56,25 F 33 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:47
234. 195 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ 00:57:57,61 M 201 RafinaRunners 5:47
235. 259 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:58:01,50 M 202 RafinaRunners 5:48
236. 1278 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:58:02,14 M 203 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:48
237. 1238 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:58:03,22 M 204 5:48
238. 919 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 00:58:04,31 F 34 5:48
239. 277 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:58:09,17 M 205 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:48
240. 191 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:09,97 M 206 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5:48
241. 1129 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 00:58:15,13 M 207 5:49
242. 481 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:58:16,48 F 35 5:49
243. 1280 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:58:18,28 M 208 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:49
244. 1326 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 00:58:19,03 M 209 ADIDAS RUNNERS 5:49
245. 492 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:58:19,33 M 210 5:49
246. 1165 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:58:19,93 M 211 5:49
247. 212 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:58:22,50 F 36 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:50
248. 996 ΝΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:58:32,81 M 212 QATAR ERGO LAB 5:51
249. 487 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 00:58:36,77 M 213 5:51
250. 406 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:58:37,27 M 214 Ανεξάρτητος 5:51
251. 1324 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:58:52,99 M 215 5:53
252. 437 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:58:53,21 M 216 5:53
253. 423 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:58:54,14 M 217 5:53
254. 424 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:59:02,14 M 218 5:54
255. 499 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:59:04,31 M 219 5:54
256. 227 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:59:06,61 M 220 5:54
257. 153 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:59:08,78 M 221 5:54
258. 929 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:59:21,31 M 222 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 5:56
259. 270 ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:59:27,40 M 223 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
260. 149 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:59:30,02 M 224 ATHLETE’S HOME 5:57
261. 126 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:59:35,85 M 225 5:57
262. 1104 ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:59:47,11 M 226 Run-Portal-Run 5:58
263. 1156 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:59:48,22 M 227 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:58
264. 1169 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 00:59:53,12 M 228 5:59
265. 203 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:59:53,44 M 229 SANTA RUNNING TEAM 5:59
266. 1000 ΝΙΖΗΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 00:59:54,06 M 230 5:59
267. 1120 ΞΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 00:59:54,44 F 37 ATHENSTRAINERS 5:59
268. 106 BURY SZCZEPAN 00:59:58,05 M 231 5:59
269. 148 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:00:00,13 F 38 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 6:00
270. 443 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:00:00,65 M 232 6:00
271. 1209 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:00:03,17 M 233 6:00
272. 1118 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:00:03,89 M 234 6:00
273. 1149 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:00:07,09 M 235 Demokritos Running Team 6:00
274. 1130 ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 01:00:10,89 M 236 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 6:01
275. 141 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 01:00:30,47 M 237 6:03
276. 1116 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:00:31,27 M 238 6:03
277. 196 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:00:34,80 M 239 RafinaRunners 6:03
278. 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:00:43,77 M 240 6:04
279. 1230 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:00:50,78 M 241 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
280. 1194 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00:53,42 M 242 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:05
281. 414 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:00:54,19 M 243 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
282. 276 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 01:01:00,26 F 39 SANTA RUNNING TEAM 6:06
283. 471 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:01:01,69 M 244 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:06
284. 1272 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 01:01:05,91 M 245 6:06
285. 1367 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 01:01:11,78 M 246 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:07
286. 1351 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 01:01:13,62 M 247 6:07
287. 992 ΜΠΟΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:01:17,35 M 248 ΣΔΥΜ 6:07
288. 442 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:01:35,24 M 249 6:09
289. 183 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:01:35,31 M 250 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6:09
290. 229 ΓΚΟΥΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:01:42,34 M 251 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10
291. 475 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 01:01:43,60 F 40 6:10
292. 248 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 01:01:53,63 F 41 6:11
293. 470 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:01:55,61 M 252 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:11
294. 1212 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:10,31 M 253 6:13
295. 1313 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:13,79 M 254 – 6:13
296. 1224 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ 01:02:14,52 M 255 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 6:13
297. 1327 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:02:17,63 F 42 6:13
298. 1177 ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 01:02:18,36 F 43 BETTER PEOPLE 6:13
299. 1119 ΞΑΝΘΑΚΗ ΦΙΛΙΩ 01:02:23,35 F 44 6:14
300. 262 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:27,97 M 256 6:14
301. 1302 ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 01:02:28,47 F 45 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 6:14
302. 286 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:29,22 M 257 ΟΕΒΑΣ 6:14
303. 253 ΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:02:31,70 M 258 6:15
304. 226 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:02:32,40 M 259 6:15
305. 250 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:32,74 M 260 NEVER GIVE UP 6:15
306. 211 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 01:02:33,87 M 261 NEVER GIVE UP 6:15
307. 402 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:34,39 M 262 6:15
308. 408 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΓΙΩΤΑ 01:02:37,44 F 46 ATHENSTRAINERS 6:15
309. 161 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ 01:02:38,71 M 263 ATHENSTRAINERS 6:15
310. 1101 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ 01:02:41,79 F 47 SKY WOMAN 6:16
311. 299 ΚΑΠΑΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 01:02:43,32 F 48 6:16
312. 237 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:02:44,18 M 264 6:16
313. 409 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:02:44,96 M 265 6:16
314. 1284 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:02:45,24 M 266 BETTER PEOPLE 6:16
315. 1330 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΟΣ 01:02:45,95 M 267 6:16
316. 1382 ΛΑΠΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:46,45 M 268 6:16
317. 1193 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:02:52,44 M 269 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:17
318. 1282 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ 01:02:54,35 M 270 SNAILS TEAM 6:17
319. 264 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:03:02,07 M 271 6:18
320. 104 Bianca Renee 01:03:02,24 F 49 6:18
321. 1269 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:03:02,79 M 272 6:18
322. 1221 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:03:02,93 M 273 6:18
323. 983 ΜΠΕΛΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:03:06,38 M 274 6:18
324. 246 ΔΗΜΑΣ ΤΑΣΟΣ 01:03:10,53 M 275 Run-Portal-Run 6:19
325. 260 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:03:17,47 M 276 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:19
326. 932 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:03:29,05 F 50 – 6:20
327. 920 ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:03:30,19 M 277 6:21
328. 186 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 01:03:31,12 M 278 YAVA RUNNERS 6:21
329. 1180 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:03:31,84 M 279 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:21
330. 1251 ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:03:44,75 M 280 6:22
331. 1250 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:45,13 M 281 Run-Portal-Run 6:22
332. 1268 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:03:46,18 F 51 6:22
333. 1298 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:03:47,60 M 282 6:22
334. 1346 ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:51,59 M 283 ανεξαρτητος 6:23
335. 1376 ΚΑΤΣΑΡΛΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:03:57,04 M 284 6:23
336. 1216 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:04:04,54 F 52 6:24
337. 956 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 01:04:05,26 M 285 6:24
338. 426 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 01:04:08,45 M 286 RafinaRunners 6:24
339. 921 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:04:13,91 M 287 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:25
340. 121 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:04:15,40 M 288 Run-Portal-Run 6:25
341. 1123 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ 01:04:18,50 M 289 monos 6:25
342. 144 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:04:20,70 M 290 6:26
343. 403 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:04:21,54 F 53 6:26
344. 287 ΚΑΖΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:04:36,87 M 291 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 6:27
345. 174 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:04:42,12 M 292 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:28
346. 1369 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 01:04:47,71 M 293 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:28
347. 1368 ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:04:47,85 M 294 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:28
348. 923 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:53,90 M 295 BETTER PEOPLE 6:29
349. 1296 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ 01:04:54,88 F 54 6:29
350. 267 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 01:05:04,76 M 296 6:30
351. 1378 ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:05:13,68 F 55 6:31
352. 230 ΓΟΝΗ ΒΑΣΩ 01:05:15,37 F 56 6:31
353. 164 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:30,78 M 297 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 6:33
354. 194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:05:33,70 M 298 RafinaRunners 6:33
355. 127 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:38,52 M 299 NOVA SPORTS RUNNING TEAM 6:33
356. 465 ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:05:40,85 F 57 6:34
357. 1350 ΣΙΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:05:46,00 M 300 6:34
358. 1227 ΣΙΛΙΩΝΗ ΕΥΗ 01:05:46,04 F 58 6:34
359. 1106 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:47,92 M 301 6:34
360. 1121 ΟΙΚΟΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:05:49,30 M 302 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:34
361. 1179 ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ 01:05:49,63 F 59 6:34
362. 1343 ΨΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:05:56,28 M 303 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 6:35
363. 1344 ΨΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:05:56,54 M 304 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 6:35
364. 1171 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:05:58,65 M 305 6:35
365. 485 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:59,42 M 306 6:35
366. 1241 ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:06:09,76 F 60 6:36
367. 1356 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:06:18,39 M 307 6:37
368. 444 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 01:06:24,84 M 308 6:38
369. 1306 ΤΣΟΛΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:06:26,58 M 309 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 6:38
370. 1144 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ 01:06:31,10 M 310 6:39
371. 450 ΚΟΚΟΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:06:41,37 F 61 BETTER PEOPLE 6:40
372. 146 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:47,65 M 311 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 6:40
373. 1310 ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:57,27 M 312 SANTA RUNNING TEAM 6:41
374. 455 ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:06:57,65 M 313 6:41
375. 1103 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:07:01,18 M 314 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:42
376. 108 DEBOWIAK ANNA 01:07:02,92 F 62 6:42
377. 1391 ΚΟΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:07:17,76 F 63 6:43
378. 235 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:19,26 M 315 6:43
379. 1388 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 01:07:21,97 M 316 6:44
380. 1277 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 01:07:22,55 F 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:44
381. 997 ΝΕΑΡΧΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:23,97 M 317 ΣΔΥΜ 6:44
382. 251 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:26,84 M 318 NEVER GIVE UP 6:44
383. 1283 ΤΣΑΚΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:07:27,93 F 65 WonderBrazil 6:44
384. 1353 ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:07:37,42 M 319 6:45
385. 1328 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 01:07:37,72 F 66 6:45
386. 293 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:39,92 M 320 6:45
387. 463 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 01:07:40,90 F 67 BETTER PEOPLE 6:46
388. 1199 ΠΡΙΓΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:42,00 M 321 6:46
389. 1125 ΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:07:42,20 F 68 6:46
390. 109 ENRIQUEZ APRIL 01:07:47,30 F 69 6:46
391. 224 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:07:53,52 M 322 6:47
392. 1114 ΝΤΕΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:07:59,91 M 323 6:47
393. 1370 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 01:08:04,88 M 324 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:48
394. 247 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:08:14,88 M 325 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛ 6:49
395. 1128 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:08:19,68 F 70 RUN & FUN 6:49
396. 1217 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:08:33,00 F 71 6:51
397. 452 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:08:38,50 M 326 RafinaRunners 6:51
398. 169 ΣΙΓΑΝΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ 01:08:42,08 F 72 6:52
399. 1163 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:08:43,38 M 327 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52
400. 474 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ 01:08:51,05 F 73 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:53
401. 1333 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:08:51,15 F 74 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:53
402. 949 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:09:01,28 M 328 G & M – Χρώμα… Ελληνικό! 6:54
403. 418 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:09:06,81 M 329 6:54
404. 476 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:09:15,51 M 330 6:55
405. 1176 ΠΑΣΤΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:09:20,17 M 331 6:56
406. 1175 ΠΑΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:09:20,74 M 332 6:56
407. 1319 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:09:57,71 F 75 6:59
408. 240 ΔΕΔΕ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:10:00,45 F 76 7:00
409. 1135 ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:10:01,86 F 77 7:00
410. 1131 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 01:10:02,26 M 333 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:00
411. 990 ΜΠΟΓΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:10:06,33 M 334 7:00
412. 1381 ΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 01:10:10,67 F 78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:01
413. 297 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:10:25,76 F 79 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 7:02
414. 479 ΜΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 01:10:31,05 F 80 7:03
415. 460 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ 01:10:40,11 M 335 7:04
416. 413 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:10:43,28 M 336 7:04
417. 185 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:10:48,41 M 337 7:04
418. 439 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:11:02,24 F 81 7:06
419. 243 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:11:03,68 M 338 ΣΔΥΑ 7:06
420. 1275 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 01:11:04,07 M 339 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:06
421. 1281 ΤΡΙΧΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 01:11:16,76 F 82 7:07
422. 1220 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:11:32,61 M 340 Dream Team 7:09
423. 1154 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:11:36,53 M 341 7:09
424. 449 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 01:11:41,14 M 342 Ticketmaster Hellas 7:10
425. 1111 ΝΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 01:11:41,26 F 83 Ticketmaster Hellas 7:10
426. 1151 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:11:47,59 M 343 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 7:10
427. 964 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:11:47,66 F 84 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 7:10
428. 111 FABRO CONCHITA 01:12:03,59 F 85 7:12
429. 1318 ΦΙΛΗ ΘΕΟΔΟΣΊΑ 01:12:05,73 F 86 7:12
430. 1173 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΑ 01:12:26,11 F 87 7:14
431. 988 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:12:37,45 F 88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:15
432. 1127 ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:12:37,47 M 344 – 7:15
433. 1254 ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:12:45,10 M 345 7:16
434. 1161 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:12:49,99 M 346 SANTA RUNNING TEAM 7:16
435. 120 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:12:50,78 M 347 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7:17
436. 122 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:12:50,85 F 89 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7:17
437. 498 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:12:54,36 M 348 RUN & FUN 7:17
438. 1347 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:13:02,00 M 349 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:18
439. 217 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:13:08,49 F 90 7:18
440. 468 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:13:10,77 M 350 7:19
441. 925 ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 01:13:22,39 M 351 7:20
442. 952 ΜΗΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01:13:22,71 F 91 7:20
443. 168 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:13:28,64 F 92 7:20
444. 938 ΜΑΡΙΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:13:31,55 F 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:21
445. 417 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:31,95 M 352 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
446. 971 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:13:43,37 M 353 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
447. 282 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:13:44,19 M 354 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
448. 1287 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:13:44,60 M 355 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
449. 209 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΕΡΕΖΑ 01:14:28,48 F 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:26
450. 1167 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ-ΦΟΝ ΜΟΟΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:14:35,72 F 95 ΣΑΦΑΝΣ 7:27
451. 416 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01:14:46,23 M 356 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:28
452. 1345 ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:14:50,13 M 357 7:29
453. 200 ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:14:59,22 M 358 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:29
454. 1279 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:15:15,27 F 96 SIM TEAM 7:31
455. 1155 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:15:32,22 F 97 7:33
456. 1394 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:15:35,05 M 359 7:33
457. 1266 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 01:15:37,02 F 98 Δρομεις Λιβαδειάς 7:33
458. 935 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16:02,95 M 360 7:36
459. 134 ΑΛΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:16:10,48 M 361 7:37
460. 266 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:17:09,75 M 362 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 7:42
461. 278 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΗ 01:17:10,43 F 99 7:43
462. 289 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:17:55,40 M 363 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 7:47
463. 1228 ΣΙΝΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:17:59,03 M 364 7:47
464. 467 ΚΟΡΟΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:18:21,19 F 100 7:50
465. 296 ΚΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:18:35,04 F 101 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 7:51
466. 1265 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:18:37,58 F 102 7:51
467. 294 ΚΑΜΠΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 01:18:38,32 F 103 ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 7:51
468. 916 ΛΥΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 01:18:38,32 F 104 7:51
469. 1207 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 01:18:41,23 F 105 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:52
470. 1393 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 01:19:06,96 M 365 7:54
471. 1363 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:19:21,04 M 366 7:56
472. 275 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 01:19:48,82 F 106 7:58
473. 190 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 01:20:06,32 F 107 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:00
474. 218 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΦΗ 01:20:25,54 F 108 BETTER PEOPLE 8:02
475. 1354 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:20:39,67 F 109 8:03
476. 958 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:20:59,22 M 367 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:05
477. 129 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 01:21:06,06 F 110 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:06
478. 945 ΜΑΥΡΟΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:21:06,12 M 368 8:06
479. 1142 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ 01:21:06,90 M 369 8:06
480. 473 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:21:34,75 M 370 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:09
481. 1349 ΤΣΙΠΟΚΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:21:41,03 F 111 8:10
482. 1322 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 01:21:57,27 F 112 8:11
483. 1374 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:22:06,01 M 371 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:12
484. 157 ΑΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:23:07,24 F 113 THINK+ 8:18
485. 497 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:23:10,74 M 372 HPE RUNNING 8:19
486. 1261 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:23:14,29 M 373 THINK+ 8:19
487. 1377 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:23:14,99 M 374 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:19
488. 493 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:24:00,31 M 375 ανεξάρτητος 8:24
489. 1249 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΦΡΟΣΩ 01:24:08,17 F 114 Sky woman running team 8:24
490. 1267 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ 01:24:12,52 M 376 8:25
491. 957 ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:24:15,98 M 377 8:25
492. 288 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 01:24:39,10 F 115 8:27
493. 1191 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:24:52,66 M 378 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 8:29
494. 922 ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:25:09,43 F 116 8:30
495. 1399 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:25:13,35 M 379 8:31
496. 1213 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:25:22,41 F 117 SIM TEAM 8:32
497. 902 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:27:37,71 M 380 BETTER PEOPLE 8:45
498. 1164 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:27:41,34 M 381 ΕΥ-ΖΗΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ & ΑΛΛΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΚΥΠΡΟΥ 8:46
499. 1348 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:29:07,40 M 382 ΣΔΥΑ 8:54
500. 1352 ΜΟΥΚΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:30:57,40 F 118 9:05
501. 1385 ΑΘΟΥΣΑΝΗ ΑΛΙΚΗ 01:30:58,69 F 119 ΣΑΝΤΑ 9:05
502. 1386 ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ 01:32:22,91 F 120 RUNNING TEAM 9:14
503. 1361 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:33:08,89 M 383 9:18
504. 188 ΒΡΕΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 01:34:26,38 F 121 ΣΑΦΑΝΣ 9:26
505. 1166 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΑΡΧΟΝΤΩ 01:34:26,50 F 122 ΣΑΦΑΝΣ 9:26
506. 1226 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:34:43,07 M 384 SIM TEAM 9:28
507. 993 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:37:20,03 M 385 9:44
508. 1198 ΠΡΕΒΕΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΔ 01:41:09,98 M 386 10:06
509. 143 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:44:22,64 M 387 10:26
510. 1141 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΦΑΝΗ 01:44:23,48 F 123 10:26
511. 295 ΝΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 01:47:28,27 F 124 10:44
512. 292 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:47:30,02 M 388 10:45
513. 1214 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:50:38,16 F 125 SIM TEAM 11:03
514. 177 ΒΕΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:50:43,16 M 389 SIM TEAM 11:04
515. 1158 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 01:50:50,52 F 126 ΣΔΥΑ 11:05

3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018 – Aποτελέσματα

3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018

10 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 33 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 1 Α29 DRCLUB 00:34:28,10 00:34:29,50
2. 518 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 Α39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:35:06,30 00:35:07,40
3. 69 ΘΑΝΟΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ M 3 Α29 00:36:32,00 00:36:33,90
4. 1737 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 4 Α39 1 00:36:35,10 00:36:36,20
5. 97 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ M 5 Α49 1 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 00:36:49,90 00:36:51,30
6. 31 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 6 Α49 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:37:40,50 00:37:41,50
7. 239 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 7 Α39 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:37:46,90 00:37:49,30
8. 129 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 8 Α39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:39:00,00 00:39:01,50
9. 165 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 9 Α39 4 00:39:50,10 00:39:52,00
10. 533 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 10 Α39 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:39:49,60 00:39:52,90
11. 198 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α29 1 00:40:11,80 00:40:11,80
12. 17 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 12 Α39 6 AΠΣ Δρομέων Εύβοιας 00:40:11,90 00:40:13,90
13. 509 ΤΣΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ M 13 Α39 7 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑ 00:40:15,50 00:40:17,90
14. 514 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 1 Γ40 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:40:42,50 00:40:44,00
15. 62 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 14 Α19 1 BUTOKAN 00:41:02,70 00:41:03,70
16. 122 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α49 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:04,70 00:41:08,50
17. 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 16 Α59 1 Φωκιανός Καρδίτσας 00:41:15,40 00:41:16,50
18. 50 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 17 Α49 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:47,60 00:41:50,90
19. 227 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 18 Α39 8 Σ.Δ. Καρδίτσα 00:41:59,10 00:42:03,20
20. 35 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 19 Α60 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:01,90 00:42:04,10
21. 203 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 20 Α59 2 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 00:42:04,70 00:42:09,30
22. 41 ΓΚΑΤΖΗΣ TΑΣΟΣ M 21 Α49 5 KARDITSA RUNNING CLUB 00:42:12,70 00:42:14,30
23. 1715 1715 N.N. 1 00:42:21,80 00:42:23,20
24. 90 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 22 Α49 6 ΦΣΑ Running Team 00:42:36,90 00:42:40,80
25. 60 ΖΑΒΛΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 23 Α39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:42,30 00:42:46,30
26. 143 ΜΕΤΟΥΣΙ ΕΡΒΙΣΤ M 24 Α29 2 00:42:49,20 00:42:55,30
27. 133 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 Α49 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:43:01,70 00:43:06,40
28. 188 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 Α49 8 ΣΔΥΒ 00:43:14,60 00:43:20,80
29. 27 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 27 Α60 2 ΣΔΥΒ 00:43:20,20 00:43:25,10
30. 197 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 Α49 9 Karditsa Running Club 00:43:20,50 00:43:25,60
31. 116 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 29 Α29 3 00:43:29,30 00:43:31,10
32. 183 ΠΑΝΤΟΥΛΟΥΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 30 Α29 4 00:43:34,00 00:43:36,70
33. 38 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 31 Α49 10 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:43:38,00 00:43:41,70
34. 181 ΟΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 32 Α29 5 ΣΔΥΒ 00:43:53,70 00:43:58,70
35. 130 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 33 Α29 6 KANENA 00:44:07,50 00:44:09,70
36. 21 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Α49 11 Συλλογος μαραθωνοδρομων Λαρισας 00:44:10,90 00:44:14,50
37. 111 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α59 3 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:44:13,60 00:44:21,20
38. 16 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α59 4 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:44:34,10 00:44:35,30
39. 19 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α39 10 Περσέας Α.Σ 00:44:47,00 00:44:49,30
40. 28 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 38 Α49 12 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ. 00:44:59,90 00:45:05,60
41. 210 ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 Α49 13 perseas team-karditsa 00:45:05,60 00:45:09,00
42. 121 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40 Α60 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:07,70 00:45:12,40
43. 36 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 41 Α39 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:09,30 00:45:12,40
44. 171 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΡΙΣΤΟΣ M 42 Α19 2 ΠΕΡΣΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:11,90 00:45:14,70
45. 1693 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α19 3 00:45:11,90 00:45:14,70
46. 49 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 44 Α49 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:45:20,10 00:45:21,90
47. 156 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 45 Α49 15 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:45:24,70 00:45:27,50
48. 1 FORD JAMES M 46 Α39 12 PERSEAS 00:45:22,50 00:45:28,10
49. 534 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ M 47 Α39 13 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:30,80 00:45:35,10
50. 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 Α39 14 running team farsala 00:45:36,00 00:45:41,20
51. 205 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 49 Α49 16 Κρυα βρυση 00:45:51,60 00:45:56,20
52. 109 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α49 17 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
53. 40 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ M 51 Α49 18 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
54. 71 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 52 Α49 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:46:12,80 00:46:15,20
55. 99 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 53 Α59 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:46:38,50 00:46:45,30
56. 231 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 54 Α49 20 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:46:41,30 00:46:46,00
57. 65 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 55 Α39 15 POPEYE TEAM / SMLN 00:46:52,10 00:46:59,00
58. 176 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 2 Γ39 00:46:55,70 00:47:00,70
59. 76 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 Α49 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:46:59,70 00:47:04,20
60. 536 ΨΥΧΆΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 57 Α29 7 00:47:07,70 00:47:18,00
61. 223 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ M 58 Α59 6 ΣΜΝΛαρισας 00:47:11,70 00:47:18,30
62. 153 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ M 59 Α49 22 00:47:19,60 00:47:21,90
63. 175 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 60 Α19 4 – 00:47:18,80 00:47:22,10
64. 29 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 61 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 00:47:26,70 00:47:33,40
65. 25 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ M 62 Α49 24 00:47:42,00 00:47:46,80
66. 215 ΡΟΥΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 63 Α49 25 ΣΔΥΒ 00:47:47,70 00:47:49,60
67. 185 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 64 Α39 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:47:46,40 00:47:52,00
68. 512 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 65 Α39 17 00:47:46,50 00:47:57,60
69. 132 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ M 66 Α39 18 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:47:53,90 00:47:59,60
70. 47 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 67 Α49 26 ΙΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 00:47:55,60 00:48:00,80
71. 212 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 68 Α39 19 Gym way volos 00:48:21,20 00:48:24,30
72. 208 ΠΛΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 69 Α39 20 Ανεξάρτητος 00:49:17,60 00:49:25,30
73. 529 ΧΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 70 Α39 21 00:49:12,60 00:49:32,60
74. 93 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 71 Α39 22 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:49:22,70 00:49:33,00
75. 127 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 72 Α59 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:49:38,30 00:49:41,40
76. 232 ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 73 Α49 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:49:38,40 00:49:43,40
77. 216 ΡΟΥΣΤΑ ΡΙΤΣΑ F 3 Γ39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,60 00:49:47,70
78. 149 ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 74 Α49 28 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,90 00:49:52,80
79. 34 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 75 Α49 29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,40 00:49:53,10
80. 247 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M 76 Α39 23 ΠΟΛΥΔΆΜΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΗΣ 00:50:12,20 00:50:18,50
81. 45 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 77 Α39 24 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:50:12,90 00:50:21,10
82. 170 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 78 Α59 8 00:50:24,70 00:50:30,20
83. 501 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M 79 Α49 30 00:50:22,30 00:50:30,40
84. 217 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 80 Α49 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:50:36,30 00:50:44,10
85. 6 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 81 Α59 9 ΣδυΒολου 00:50:40,50 00:50:47,00
86. 241 ΤΟΛΙΑΣ-ΒΑΒΛΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 82 Α29 8 00:50:45,10 00:50:55,50
87. 218 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 83 Α39 25 00:51:07,10 00:51:10,40
88. 120 ΛΑΓΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 84 Α59 10 00:51:10,70 00:51:19,60
89. 1719 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 4 Γ19 1 00:51:22,40 00:51:25,40
90. 1724 ΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 85 Α39 26 00:51:25,00 00:51:27,90
91. 235 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛIAΣ M 86 Α49 32 RUN FOREST RUN TRAIL 00:51:26,10 00:51:31,50
92. 506 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α59 11 00:51:30,70 00:51:35,90
93. 94 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 88 Α39 27 Running Team Farsala 00:51:32,10 00:51:38,50
94. 119 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 89 Α49 33 00:51:38,70 00:51:43,60
95. 1706 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 5 Γ39 1 00:51:48,90 00:51:52,70
96. 75 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 90 Α39 28 Pitsari 00:51:53,50 00:52:00,40
97. 505 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 91 Α49 34 00:51:59,30 00:52:07,80
98. 87 ΚΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 92 Α29 9 00:52:09,30 00:52:16,20
99. 214 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 93 Α39 29 ΠΑΛΑΜΑΣ 00:52:17,30 00:52:17,30
100. 245 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 94 Α59 12 00:52:23,10 00:52:30,90
101. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΥΣΑ F 6 Γ40 1 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 00:52:30,90 00:52:35,30
102. 72 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 95 Α49 35 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 00:52:45,40 00:52:53,70
103. 147 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 96 Α19 5 00:52:59,30 00:52:59,30
104. 238 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 97 Α49 36 00:52:55,80 00:53:08,40
105. 102 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 98 Α60 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:52:58,10 00:53:09,70
106. 526 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 99 Α60 5 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:53:14,10 00:53:21,70
107. 100 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 100 Α39 30 00:53:14,10 00:53:25,80
108. 516 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 101 Α39 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:53:15,90 00:53:27,60
109. 517 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 102 Α39 32 00:53:35,60 00:53:35,60
110. 193 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α39 33 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:53:31,20 00:53:37,40
111. 1712 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 104 Α59 13 00:53:28,80 00:53:37,70
112. 142 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 105 Α39 34 Μόνος μου 00:53:32,90 00:53:44,00
113. 204 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:53:32,30 00:53:45,30
114. 37 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 107 Α49 37 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 00:53:53,00 00:53:59,10
115. 169 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 108 Α39 35 Perseas 00:53:58,60 00:54:01,40
116. 503 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 109 Α60 6 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:53:51,40 00:54:01,40
117. 524 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ F 7 Γ40 2 00:53:51,50 00:54:01,50
118. 228 ΣΚΕΜΠΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 110 Α29 10 00:54:03,20 00:54:11,60
119. 1691 ΔΗΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α60 7 00:54:21,80 00:54:31,30
120. 213 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 112 Α59 14 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:54:32,80 00:54:34,90
121. 184 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 113 Α60 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:54:33,80 00:54:35,20
122. 196 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 Α60 9 Συλ.Μαραθωνοδρομων Ν.Λαρισας 00:54:40,50 00:54:53,70
123. 23 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 115 Α49 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:54:48,40 00:54:54,60
124. 219 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 116 Α59 15 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:54:57,50 00:55:01,50
125. 221 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 117 Α39 36 00:54:58,10 00:55:02,50
126. 222 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 118 1 00:54:55,10 00:55:03,60
127. 5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 119 Α49 39 00:54:58,70 00:55:07,40
128. 187 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 8 Γ40 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑ;ΡΙΣΑΣ 00:55:16,00 00:55:17,60
129. 123 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 120 Α49 40 Karditsa Running Club 00:55:14,10 00:55:18,60
130. 145 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 Α49 41 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΩΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 00:55:24,10 00:55:32,40
131. 110 ΚΟΥΤΣΙΟΣΜΗΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 122 Α29 11 00:55:23,50 00:55:33,70
132. 136 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 123 Α49 42 ΣΔΥΒ 00:55:26,20 00:55:33,90
133. 246 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ F 9 Γ40 4 00:55:36,80 00:55:36,80
134. 158 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 124 Α49 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:40,90 00:55:47,50
135. 155 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 125 Α49 44 00:55:46,00 00:55:59,20
136. 3 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 126 Α59 16 00:56:16,40 00:56:30,50
137. 220 ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 127 Α49 45 00:56:50,60 00:56:54,70
138. 1710 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΒΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ M 128 Α29 12 00:56:48,50 00:56:56,90
139. 82 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 129 Α19 7 SCHOOL OF ENGLISH 00:56:54,10 00:56:57,20
140. 159 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 10 Γ40 5 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:56:56,20 00:56:58,60
141. 250 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 130 Α59 17 00:57:01,50 00:57:09,00
142. 1747 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 131 Α19 8 00:57:00,80 00:57:09,00
143. 202 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 132 Α49 46 00:57:10,70 00:57:16,30
144. 95 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 133 Α39 37 Δοξα Μαρκου 00:57:10,90 00:57:16,60
145. 201 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 134 Α39 38 00:57:10,90 00:57:16,60
146. 180 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 135 Α49 47 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:57:14,70 00:57:22,10
147. 74 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ M 136 Α49 48 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:57:49,10 00:58:01,30
148. 192 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ M 137 Α39 39 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,90 00:58:19,50
149. 57 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 138 Α49 49 00:58:16,80 00:58:19,50
150. 152 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 139 Α49 50 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,50 00:58:19,50
151. 224 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 140 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:36,30 00:58:44,90
152. 194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 11 Γ40 6 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:58:39,10 00:58:45,00
153. 78 ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ M 141 Α49 51 00:58:44,70 00:58:56,80
154. 13 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 142 Α49 52 00:58:45,20 00:58:57,00
155. 234 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 143 Α49 53 RUNNING TEAM FARSALA 00:58:52,20 00:58:58,80
156. 236 ΣΧΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 144 Α29 13 Ανεξάρτητος 00:58:50,10 00:59:03,40
157. 7 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 145 Α59 19 ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:56,40 00:59:09,60
158. 44 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 146 Α60 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:59:09,70 00:59:14,50
159. 1732 ΠΑΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 12 Γ19 2 00:59:41,70 00:59:50,80
160. 91 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 147 Α49 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:50,40 01:00:01,60
161. 137 ΜΑΡΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 13 Γ19 3 Φωκιανός 00:59:54,20 01:00:03,70
162. 4 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 148 Α29 14 01:00:23,00 01:00:32,20
163. 502 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 14 Γ19 4 Φωκιανός καρδιτσας 01:00:23,30 01:00:33,10
164. 46 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 149 Α60 11 ΣΚΑΜΕΤΕΩΡΩΝ 01:00:29,30 01:00:38,80
165. 52 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 150 Α60 12 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:00:48,10 01:00:59,20
166. 14 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ F 15 Γ40 7 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:00:56,10 01:01:02,00
167. 101 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ M 151 Α39 40 01:00:57,30 01:01:06,00
168. 1714 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 152 Α60 13 01:01:24,10 01:01:24,80
169. 54 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ F 16 Γ40 8 KARDITSA RUNNING CLUB 01:01:28,40 01:01:34,10
170. 125 ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 153 Α59 20 01:01:27,00 01:01:35,70
171. 83 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 17 Γ39 2 01:03:28,30 01:03:40,80
172. 140 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 18 Γ39 3 01:03:28,60 01:03:40,90
173. 522 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 154 Α29 15 01:03:27,40 01:03:40,90
174. 211 ΠΟΥΛΙΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 155 Α29 16 01:03:33,90 01:03:42,80
175. 128 ΛΙΑΝΑΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 156 Α19 9 01:04:01,90 01:04:11,10
176. 79 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 157 Α60 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:04:02,90 01:04:14,80
177. 10 ΑΟΥΦΕΡΜΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΕ F 19 Γ40 9 01:04:17,30 01:04:26,90
178. 195 ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 20 Γ40 10 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 01:04:26,50 01:04:31,50
179. 154 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 158 Α39 41 01:05:10,80 01:05:13,50
180. 134 ΜΑΝΤΑΛΙΑΝΟΥ ΆΣΠΑ F 21 Γ40 11 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:05:07,10 01:05:14,30
181. 70 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 159 Α60 15 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:05:05,60 01:05:14,70
182. 11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 160 Α19 10 SCHOOL OF ENGLISH ATHENA 01:06:27,30 01:06:31,00
183. 117 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 22 Γ39 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 01:07:11,20 01:07:17,90
184. 77 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 161 Α59 21 ΣΔΥΒ 01:07:28,60 01:07:37,20
185. 84 ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 162 Α29 17 01:07:39,80 01:07:50,70
186. 511 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 163 Α29 18 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:44,50 01:07:51,60
187. 112 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 164 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 01:07:40,10 01:07:52,10
188. 233 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 23 Γ39 5 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:45,90 01:07:52,40
189. 66 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 24 Γ39 6 01:10:57,10 01:11:03,70
190. 131 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 165 Α39 42 01:11:08,80 01:11:08,80
191. 96 ΚΑΡΦΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 25 Γ40 12 01:38:17,10 01:38:17,10
192. 167 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 166 Α49 55 01:38:26,50 01:38:36,60
193. 206 ΠΕΤΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 167 Α39 43 01:38:32,40 01:38:43,10
194. 61 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 Γ40 13 01:38:46,20 01:38:46,20
195. 510 ΦΑΛΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 168 Α60 16 01:38:48,80 01:38:59,70

5 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 1649 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1 Α29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 00:16:06,20 00:16:06,20
2. 975 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2 Α29 Αθλητικός Σύλλογος Παλαμά Ευρύπιλος 00:17:07,80 00:17:07,80
3. 701 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 3 Α29 KkR Training – Συλλογος δρομεων Τρικαλων 00:17:38,30 00:17:38,30
4. 1735 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ M 4 Α39 1 00:17:40,70 00:17:40,70
5. 705 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 5 Α49 1 ΑΟΜ/ΣΔΥΒ 00:18:47,20 00:18:47,20
6. 1730 ΝΤΕΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 6 Α49 2 00:19:52,40 00:19:52,40
7. 1667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 7 Α59 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:19:51,80 00:19:54,20
8. 1515 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 8 Α49 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:19:56,70 00:19:58,50
9. 754 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 9 Α19 1 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:20:37,10 00:20:37,10
10. 955 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α19 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:20:31,00 00:20:43,40
11. 1576 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 11 Α39 2 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
12. 676 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 12 Α49 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
13. 620 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 13 Α39 3 ΣΔΥ Βόλου 00:20:49,50 00:20:51,60
14. 896 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 14 Α59 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:54,50 00:20:57,10
15. 768 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 15 Α49 5 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:20:59,60 00:20:59,60
16. 764 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 Α39 4 Ανεξάρτητος 00:21:13,40 00:21:16,20
17. 1686 ΨΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 17 Α39 5 00:21:13,30 00:21:19,90
18. 1533 ΠΛΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 18 Α29 1 00:21:35,60 00:21:37,30
19. 1618 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ M 19 Α49 6 PERSEAS TEAM 00:21:34,40 00:21:40,80
20. 859 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 20 Α49 7 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:21:51,10 00:21:52,70
21. 700 ΚΑΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21 Α19 3 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:21:59,20 00:21:59,20
22. 550 ΑΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 Α29 2 ΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:22:07,80 00:22:10,10
23. 973 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 23 Α49 8 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:21:59,40 00:22:14,20
24. 712 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 24 Α49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:15,40 00:22:18,20
25. 965 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 Α39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:20,60 00:22:22,30
26. 911 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 26 Α29 3 00:22:32,20 00:22:32,20
27. 918 ΜΠΆΤΖΙΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α19 4 00:22:45,90 00:22:50,10
28. 1674 ΧΟΤΖΑ ΣΕΛΝΤΙ M 28 Α19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:22:51,00 00:22:57,90
29. 1579 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ M 29 Α49 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:22:48,10 00:22:58,90
30. 540 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30 Α19 6 00:22:50,60 00:23:00,40
31. 930 ΜΠΟΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 31 Α29 4 00:22:56,20 00:23:14,90
32. 971 ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 32 Α19 7 Σύλλογος μαραθωνοδρομων Καρδίτσας 00:23:25,80 00:23:29,30
33. 1605 ΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 33 Α19 8 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:23:26,00 00:23:29,80
34. 1716 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 Α59 3 00:23:30,40 00:23:34,90
35. 1628 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 35 Α19 9 EΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:23:29,80 00:23:34,90
36. 1703 ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΝΑ F 1 Γ39 00:23:37,20 00:23:40,30
37. 1599 ΤΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α39 7 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:23:40,40 00:23:40,40
38. 759 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 37 Α19 10 00:23:33,40 00:23:42,60
39. 800 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ F 2 Γ39 00:23:30,00 00:23:43,30
40. 630 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M 38 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:23:43,40 00:23:47,90
41. 1645 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 39 Α39 8 Σ.Δ. Τρικάλων 00:23:46,90 00:23:49,20
42. 1739 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 40 Α39 9 00:23:51,80 00:23:53,50
43. 695 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 41 Α39 10 00:23:52,70 00:23:57,50
44. 594 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 42 Α19 12 Φωκιανος Καρδίτσας 00:23:57,90 00:23:57,90
45. 772 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ F 3 Γ40 00:23:59,40 00:24:01,10
46. 984 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 4 Γ19 1 Φωκιανος Καρδίτσας 00:24:11,00 00:24:11,00
47. 1726 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 Α60 1 00:24:11,70 00:24:11,70
48. 1651 ΦΛΩΡΟΥ ΠΕΝΥ F 5 Γ19 2 ΣΟΑ Φωκιανος Καρδιτσας 00:24:11,10 00:24:14,20
49. 629 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 44 Α29 5 00:24:07,00 00:24:17,70
50. 921 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 45 Α29 6 — 00:24:05,40 00:24:17,90
51. 985 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 46 Α59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:24:11,10 00:24:26,10
52. 756 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 Α49 11 00:24:19,00 00:24:26,10
53. 861 ΜΑΚΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 6 Γ40 1 00:24:19,00 00:24:26,30
54. 757 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 48 Α19 13 00:24:18,90 00:24:26,40
55. 899 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 49 Α60 2 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:25,80 00:24:30,20
56. 842 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 50 Α60 3 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:44,10 00:24:49,90
57. 674 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 51 Α49 12 STIHL RUNNING TEAM 00:24:48,30 00:24:52,30
58. 1675 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 52 Α19 14 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:24:45,40 00:24:55,60
59. 1698 1698 N.N. 1 00:24:59,00 00:25:05,50
60. 1593 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 53 Α60 4 ΣΔΥΒ 00:25:04,80 00:25:07,00
61. 929 ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α29 7 Α.Π.Σ.Κ. ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:02,30 00:25:11,30
62. 978 ΠΑΠΑΒΑΑΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 55 Α19 15 Σύλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:25:09,10 00:25:11,30
63. 837 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 7 Γ19 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:25:08,70 00:25:12,20
64. 1541 ΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 56 Α19 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:03,50 00:25:12,30
65. 791 ΚΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 57 Α19 17 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:39,60 00:25:12,70
66. 970 ΠΑΙΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 58 Α19 18 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,50 00:25:12,80
67. 792 ΚΟΥΤΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 59 Α19 19 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,10 00:25:12,80
68. 957 ΝΤΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 60 Α49 13 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:08,00 00:25:17,30
69. 828 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 61 Α49 14 00:25:14,70 00:25:31,70
70. 959 ΝΤΙΚΑ ΓΙΩΤΑ F 8 Γ40 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΠΑΛΑ 00:25:35,80 00:25:39,70
71. 1664 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ M 62 Α29 8 ΩΡΙΩΝ 00:25:41,30 00:25:43,50
72. 1713 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 9 Γ39 1 00:25:35,70 00:25:44,70
73. 1689 ΜΑΛΛΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 63 Α19 20 00:25:32,90 00:25:46,10
74. 624 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 64 Α39 11 00:25:18,10 00:25:48,20
75. 625 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 65 Α19 21 Σχολείο Μαθηματικών 00:25:28,80 00:25:50,30
76. 1577 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 66 Α39 12 00:25:33,10 00:25:52,80
77. 951 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 67 Α49 15 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:25:48,90 00:25:53,30
78. 790 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 68 Α59 5 00:25:42,00 00:25:58,10
79. 1553 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 69 Α19 22 00:25:37,60 00:26:00,60
80. 1542 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 70 Α19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:43,50 00:26:03,90
81. 795 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 71 Α29 9 Επσκ 00:25:56,60 00:26:07,90
82. 1722 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 72 Α19 24 00:26:08,90 00:26:17,90
83. 548 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ M 73 Α60 5 00:26:20,90 00:26:22,70
84. 864 ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ M 74 Α19 25 00:26:34,20 00:26:34,20
85. 1727 ΠΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α29 10 00:26:14,60 00:26:42,90
86. 745 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 76 Α49 16 ΦΑΕΘΩΝ 00:26:27,00 00:26:51,70
87. 1572 ΣΙΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 77 Α39 13 00:26:20,60 00:26:52,20
88. 850 ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 Α39 14 00:26:32,00 00:26:52,50
89. 1538 ΠΡΕΝΓΚΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ M 79 Α19 26 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:53,20 00:26:53,20
90. 595 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ M 80 Α39 15 00:26:37,10 00:26:54,20
91. 1668 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 10 Γ39 2 00:26:49,20 00:26:58,10
92. 847 ΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 81 Α19 27 00:26:39,20 00:26:59,80
93. 785 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 82 Α19 28 Κ.Ο.Κ 00:26:30,30 00:27:03,80
94. 797 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 83 Α39 16 00:26:31,10 00:27:08,50
95. 889 ΜΕΡΙΧΩΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 84 Α19 29 00:27:04,20 00:27:13,20
96. 1586 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 11 Γ39 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:27:17,90 00:27:17,90
97. 616 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ F 12 Γ19 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:48,90 00:27:20,50
98. 30 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 85 Α19 30 00:27:24,90 00:27:28,70
99. 1729 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 86 Α19 31 00:27:04,90 00:27:34,20
100. 977 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 87 Α29 11 00:27:06,30 00:27:35,20
101. 825 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 13 Γ19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:27:36,50 00:27:36,50
102. 1508 ΠΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΊΜ M 88 Α19 32 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:36,70 00:27:36,70
103. 1743 ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 89 Α59 6 00:27:30,40 00:27:37,30
104. 781 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ F 14 Γ19 6 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:42,70 00:27:42,70
105. 577 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 90 Α19 33 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:11,00 00:27:42,80
106. 659 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ F 15 Γ19 7 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:43,30 00:27:43,30
107. 615 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α19 34 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:25,30 00:27:43,50
108. 1619 ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M 92 Α39 17 ΚΟΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:32,60 00:27:43,70
109. 880 ΜΑΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 93 Α29 12 Κο καρδιτσας 00:27:33,20 00:27:43,80
110. 1570 ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΙΤΣΑ F 16 Γ39 4 00:27:51,10 00:27:54,90
111. 1544 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 94 Α29 13 00:27:32,30 00:28:06,20
112. 707 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 95 Α19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,70 00:28:09,30
113. 637 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 96 Α19 36 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:28:11,80 00:28:11,80
114. 747 ΚΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 Α19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,00 00:28:11,80
115. 1708 ΚΗΡΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 Γ19 8 00:28:02,60 00:28:12,10
116. 1731 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 18 Γ19 9 00:28:12,70 00:28:12,70
117. 786 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 98 Α49 17 00:27:46,90 00:28:17,30
118. 817 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 19 Γ40 3 00:28:16,50 00:28:20,80
119. 819 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΡΙΑ F 20 Γ40 4 00:28:23,10 00:28:27,50
120. 939 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 99 Α49 18 00:28:08,00 00:28:34,10
121. 1688 ΓΑΝΙΑ ΗΛΙΑΝΑ F 21 Γ19 10 00:28:34,10 00:28:37,90
122. 1692 ΓΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 22 Γ19 11 00:28:34,20 00:28:38,00
123. 964 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 100 Α19 38 00:28:15,00 00:28:40,20
124. 670 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 23 Γ40 5 Ευρυπυλος 00:28:33,20 00:28:44,20
125. 967 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 101 Α19 39 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:28:23,50 00:28:47,10
126. 641 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 102 Α49 19 00:28:14,00 00:28:48,90
127. 956 ΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α19 40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:28:57,90 00:28:57,90
128. 755 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 104 Α29 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:41,70 00:28:58,30
129. 780 ΞΕΝΟΥ ΡΑΝΙΑ F 24 Γ39 5 PERSEAS TEAM 00:29:09,40 00:29:09,40
130. 793 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 105 Α19 41 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:39,80 00:29:12,30
131. 806 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ F 25 Γ19 12 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:29:07,40 00:29:12,40
132. 525 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 42 SCHOOL OF ENGLISH 00:29:14,40 00:29:14,40
133. 779 ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 107 Α29 15 00:28:56,90 00:29:16,30
134. 649 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 108 Α49 20 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:29:14,90 00:29:17,00
135. 1539 ΠΡΈΝΓΚΑ ΜΆΡΙΟΣ M 109 Α19 43 Barcelona 00:29:13,20 00:29:18,50
136. 1552 ΡΟΥΣΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ M 110 Α49 21 00:29:00,40 00:29:23,20
137. 782 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:07,60 00:29:25,30
138. 1697 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 112 Α39 18 00:29:02,40 00:29:26,00
139. 691 ΖΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 113 Α19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:55,30 00:29:29,50
140. 689 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 26 Γ40 6 00:29:15,90 00:29:35,10
141. 766 ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 114 Α39 19 00:29:09,70 00:29:39,00
142. 1672 ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ F 27 Γ39 6 00:29:05,50 00:29:40,50
143. 1707 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 115 Α19 46 00:29:39,50 00:29:43,70
144. 677 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 116 Α59 7 00:29:23,70 00:29:51,50
145. 1584 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 117 Α59 8 00:29:38,00 00:29:51,80
146. 1532 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 118 Α19 47 00:29:49,10 00:29:52,50
147. 1606 ΤΕΓΑΣ ΔΗΜΟΣ M 119 Α59 9 00:29:30,70 00:29:52,80
148. 1526 ΠΙΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 120 Α19 48 00:29:28,30 00:29:53,80
149. 962 ΝΤΟΚΟ ΕΡΙΚΑ F 28 Γ19 13 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:49,30 00:29:54,80
150. 931 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 29 Γ39 7 At Designs 00:29:48,80 00:29:55,20
151. 564 ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 121 Α19 49 00:30:03,10 00:30:04,80
152. 1558 ΣΑΛΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 30 Γ39 8 00:29:57,80 00:30:06,20
153. 669 ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 31 Γ39 9 00:30:01,50 00:30:09,90
154. 606 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 32 Γ19 14 00:29:59,20 00:30:14,60
155. 928 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 122 Α49 22 00:30:10,50 00:30:17,80
156. 996 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 33 Γ40 7 00:30:05,10 00:30:17,90
157. 708 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 123 Α49 23 00:30:11,70 00:30:19,30
158. 1531 ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 34 Γ39 10 00:30:07,20 00:30:20,00
159. 844 ΛΈΤΣΙΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 124 Α59 10 00:29:55,90 00:30:20,90
160. 815 ΚΡΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 35 Γ19 15 00:30:28,30 00:30:28,30
161. 582 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 125 Α19 50 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:30,90 00:30:34,30
162. 856 ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 126 Α19 51 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:01,80 00:30:34,90
163. 563 ΑΝΤΩΝΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 127 Α49 24 Όχι 00:30:13,70 00:30:35,30
164. 1717 ΑΔΑΜΟΥ ΜΟΝΙΚΑ F 36 Γ39 11 00:30:30,60 00:30:36,50
165. 833 ΚΩΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 128 Α19 52 00:30:38,40 00:30:38,40
166. 710 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 129 Α39 20 00:30:27,00 00:30:39,20
167. 600 ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΛΠΙΔΑ F 37 Γ39 12 00:30:26,00 00:30:39,40
168. 822 ΚΥΡΙΑΚΉ ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΙΑΝ.. F 38 Γ19 16 00:30:11,30 00:30:41,40
169. 650 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 39 Γ19 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:11,20 00:30:41,50
170. 1511 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F 40 Γ39 13 00:30:36,30 00:30:43,10
171. 762 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 130 Α19 53 00:30:24,10 00:30:43,30
172. 867 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 131 Α29 16 00:30:28,50 00:30:45,80
173. 1640 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 132 Α49 25 00:30:41,10 00:30:46,50
174. 926 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 133 Α49 26 00:30:38,60 00:30:46,50
175. 590 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 134 Α29 17 00:30:31,90 00:30:53,20
176. 666 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ M 135 Α49 27 00:30:31,40 00:30:53,40
177. 1602 ΤΑΡΛΑΝΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 136 Α29 18 00:30:35,50 00:30:57,60
178. 1591 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ M 137 Α19 54 SCHOOL OF ENGLISH 00:30:55,10 00:30:58,40
179. 1612 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 138 Α49 28 00:30:28,60 00:30:58,60
180. 1650 ΦΛΩΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ F 41 Γ39 14 00:30:46,90 00:31:00,50
181. 544 ΑΚΡΙΒΟΥ ΝΙΚΗ F 42 Γ39 15 00:30:39,10 00:31:00,80
182. 979 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 43 Γ19 18 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:30:55,80 00:31:01,20
183. 587 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ F 44 Γ39 16 00:30:55,70 00:31:03,30
184. 881 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 139 Α49 29 00:30:33,90 00:31:04,00
185. 947 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 140 Α29 19 00:30:36,30 00:31:04,10
186. 1658 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 141 Α39 21 00:30:34,10 00:31:05,40
187. 553 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 45 Γ39 17 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:30:44,10 00:31:05,70
188. 1723 ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 142 Α19 55 00:30:51,40 00:31:07,40
189. 731 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 46 Γ19 19 Σχολείο Μαθηματικών 00:31:00,50 00:31:08,60
190. 776 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 143 Α19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:02,90 00:31:08,80
191. 1525 ΠΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 144 Α49 30 00:31:03,50 00:31:10,50
192. 961 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 47 Γ19 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:08,60 00:31:10,90
193. 1738 ΠΕΣΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 48 Γ39 18 00:30:51,00 00:31:11,30
194. 611 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 145 Α39 22 00:31:06,10 00:31:15,00
195. 1639 ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 146 Α29 20 00:30:43,90 00:31:17,40
196. 1678 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 147 Α29 21 00:30:41,00 00:31:17,60
197. 1522 ΠΕΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 148 Α59 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:04,20 00:31:20,40
198. 1545 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 49 Γ40 8 00:31:23,00 00:31:27,00
199. 1704 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 149 Α49 31 00:31:03,50 00:31:30,50
200. 945 ΝΟΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 150 Α49 32 00:31:03,60 00:31:30,60
201. 559 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 151 Α29 22 00:31:11,60 00:31:30,90
202. 839 ΛΑΠΠΑ ΖΩΗ F 50 Γ39 19 00:31:17,70 00:31:33,40
203. 993 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F 51 Γ39 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:07,60 00:31:35,00
204. 704 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 152 Α29 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 00:31:08,10 00:31:35,10
205. 1654 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 52 Γ40 9 YIOULIS RUNNING TEAM 00:31:36,90 00:31:38,70
206. 1597 ΣΧΟΙΝΑ ΓΙΩΤΑ F 53 Γ39 21 00:31:30,30 00:31:40,00
207. 1509 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 153 Α19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:37,40 00:31:54,80
208. 1567 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 154 Α59 12 KBA 00:31:30,30 00:31:59,50
209. 1585 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΛΙΑ F 54 Γ19 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΩΡΙΩΝ 00:31:58,10 00:32:02,80
210. 1728 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 55 Γ19 22 00:31:58,70 00:32:03,60
211. 1600 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 155 Α59 13 00:32:01,40 00:32:09,80
212. 824 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ F 56 Γ19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:58,10 00:32:10,60
213. 882 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 156 Α39 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:31:51,70 00:32:12,10
214. 1613 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 157 Α49 33 00:31:43,10 00:32:12,30
215. 1581 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 57 Γ40 10 Α.Σ.ΠΑΛΑΜΑ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 00:31:55,80 00:32:14,70
216. 1670 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 158 Α39 24 AT Designs 00:32:07,60 00:32:15,90
217. 531 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 58 Γ39 22 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 00:32:04,50 00:32:16,00
218. 1540 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M 159 Α19 58 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:31:59,50 00:32:22,80
219. 765 ΚΟΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 59 Γ39 23 00:32:01,30 00:32:23,40
220. 873 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 160 Α19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:25,70 00:32:25,70
221. 602 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 161 Α19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:07,10 00:32:25,70
222. 972 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 162 Α29 24 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:32:27,10 00:32:39,30
223. 1607 ΤΕΛΕΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 163 Α49 34 00:32:15,00 00:32:44,70
224. 1562 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 164 Α59 14 00:32:42,60 00:32:45,30
225. 750 ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ F 60 Γ39 24 Karditsa running club 00:32:34,20 00:32:52,30
226. 580 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 61 Γ19 24 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:32:37,90 00:32:54,10
227. 834 ΚΩΤΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 165 Α19 61 00:32:38,90 00:32:57,90
228. 994 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΈΤΑ F 62 Γ39 25 Δρομέων 00:32:53,50 00:32:59,00
229. 665 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 166 Α19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:49,70 00:33:02,20
230. 546 ΑΛΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 167 Α19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:50,20 00:33:02,30
231. 821 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ M 168 Α19 64 SCHOOL OF ENGLISH 00:32:49,00 00:33:02,70
232. 541 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 63 Γ39 26 00:32:56,80 00:33:07,90
233. 823 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 169 Α59 15 Α.Σ. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ 00:32:43,30 00:33:14,50
234. 632 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ F 64 Γ39 27 00:32:52,00 00:33:22,50
235. 718 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΆΝΑ F 65 Γ19 25 00:33:24,10 00:33:24,10
236. 1550 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 66 Γ40 11 00:33:04,90 00:33:24,80
237. 89 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 170 Α49 35 Καρδίτσα 00:33:17,30 00:33:28,80
238. 643 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 171 Α59 16 00:33:24,60 00:33:32,30
239. 948 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 67 Γ39 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:33:18,00 00:33:38,00
240. 942 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 172 Α29 25 00:33:15,40 00:33:38,80
241. 891 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 173 Α49 36 00:33:44,30 00:33:44,30
242. 895 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 68 Γ40 12 00:33:30,00 00:33:45,40
243. 949 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 69 Γ40 13 00:33:30,70 00:33:46,10
244. 1609 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΣ M 174 Α39 25 00:33:18,70 00:33:49,00
245. 591 ΒΑΡΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ F 70 Γ40 14 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:33:38,10 00:33:53,50
246. 1666 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 71 Γ39 29 00:33:40,80 00:34:06,70
247. 904 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 72 Γ40 15 00:34:04,60 00:34:06,70
248. 783 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 175 Α49 37 00:33:41,70 00:34:07,10
249. 809 ΚΡΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ F 73 Γ19 26 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:33:54,60 00:34:13,60
250. 753 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ F 74 Γ19 27 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:04,80 00:34:17,20
251. 1554 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 75 Γ40 16 00:34:17,50 00:34:22,00
252. 588 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 176 Α39 26 00:34:08,10 00:34:23,40
253. 728 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΣΙΣΗ F 76 Γ19 28 00:34:01,90 00:34:28,70
254. 613 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 77 Γ40 17 00:34:06,20 00:34:28,90
255. 1660 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 78 Γ39 30 Σ. Δ. Τρικάλων 00:34:11,30 00:34:30,90
256. 887 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ F 79 Γ40 18 00:34:03,60 00:34:32,10
257. 1740 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 177 Α39 27 00:34:03,70 00:34:32,20
258. 784 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 178 Α49 38 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:03,70 00:34:32,30
259. 888 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 179 Α49 39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:04,30 00:34:32,40
260. 789 ΚΟΥΡΙ ΡΟΎΛΑ F 80 Γ39 31 Όχι 00:34:14,00 00:34:35,70
261. 886 ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 81 Γ39 32 Ανεξάρτητη 00:34:39,80 00:34:51,00
262. 1530 ΠΛΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 82 Γ19 29 – 00:34:37,20 00:34:54,80
263. 668 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 180 Α60 6 ΑΝΕΥ 00:34:30,60 00:34:59,10
264. 552 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 83 Γ39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:56,80 00:35:02,20
265. 1734 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ F 84 Γ40 19 00:34:55,80 00:35:09,20
266. 1543 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 85 Γ39 34 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,10 00:35:11,70
267. 667 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 86 Γ39 35 00:34:46,50 00:35:11,90
268. 1503 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 181 Α29 26 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,60 00:35:12,10
269. 840 ΛΑΠΠΑ ΒΙΚΥ F 87 Γ39 36 00:34:42,00 00:35:13,40
270. 969 ΠΑΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 88 Γ19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:11,50 00:35:17,20
271. 966 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 182 Α19 65 00:35:07,30 00:35:17,70
272. 830 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ M 183 Α39 28 00:34:52,70 00:35:24,20
273. 1578 ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 89 Γ40 20 Ανεξαρτητη 00:34:52,30 00:35:28,50
274. 1574 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 90 Γ19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:24,80 00:35:30,70
275. 1604 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 91 Γ40 21 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:35:28,30 00:35:33,40
276. 799 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ F 92 Γ19 32 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:27,60 00:35:34,40
277. 730 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 93 Γ39 37 00:35:06,80 00:35:34,90
278. 1512 ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 184 Α39 29 AT Designs 00:35:29,40 00:35:36,20
279. 902 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 94 Γ40 22 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:25,10 00:35:38,70
280. 813 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 185 Α19 66 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:33,50 00:35:39,00
281. 983 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 95 Γ40 23 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:25,20 00:35:39,20
282. 851 ΛΙΤΣΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 186 Α19 67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:05,50 00:35:39,60
283. 1746 ΝΤΟΝΤΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 187 Α19 68 00:35:33,30 00:35:39,70
284. 812 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ M 188 Α49 40 00:35:36,70 00:35:41,90
285. 1587 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ F 96 Γ39 38 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:32,00 00:35:47,40
286. 1588 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 97 Γ39 39 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:33,60 00:35:47,90
287. 679 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ F 98 Γ39 40 00:35:17,20 00:35:47,90
288. 1527 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ F 99 Γ39 41 00:36:07,60 00:36:11,00
289. 944 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ F 100 Γ40 24 00:36:14,00 00:36:17,80
290. 890 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F 101 Γ40 25 00:36:03,80 00:36:25,30
291. 743 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 102 Γ39 42 00:36:03,60 00:36:26,10
292. 732 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 103 Γ39 43 00:36:09,10 00:36:29,80
293. 1653 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ F 104 Γ39 44 00:36:17,30 00:36:30,70
294. 807 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ F 105 Γ39 45 00:36:14,00 00:36:31,10
295. 981 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 189 Α19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:23,50 00:36:31,50
296. 733 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 106 Γ19 33 00:36:22,80 00:36:31,60
297. 547 ΑΛΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 107 Γ19 34 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΥΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,70 00:36:34,40
298. 835 ΛΑΖΙΤΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ F 108 Γ19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,20 00:36:34,50
299. 621 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 190 Α19 70 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 00:36:39,50 00:36:42,50
300. 1676 ΧΟΥΛΙΆΡΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ ΆΓΓΕΛΟΣ M 191 Α29 27 00:36:16,70 00:36:44,00
301. 992 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 109 Γ19 36 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:51,20 00:36:57,40
302. 1665 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 192 Α59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,30 00:37:03,60
303. 601 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 110 Γ40 26 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,80 00:37:03,80
304. 1546 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 193 Α19 71 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:44,90 00:37:04,20
305. 811 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F 111 Γ19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:47,40 00:37:04,40
306. 651 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 112 Γ40 27 00:37:02,20 00:37:05,40
307. 742 ΚΑΡΑΣΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 113 Γ40 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:01,90 00:37:06,10
308. 1507 ΠΑΠΠΑ ΒΟΥΛΑ F 114 Γ39 46 00:36:55,00 00:37:06,60
309. 610 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 194 Α19 72 00:36:55,80 00:37:06,90
310. 805 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 195 Α19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:07,20 00:37:09,50
311. 920 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 115 Γ40 29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:08,50 00:37:10,20
312. 1534 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 116 Γ19 38 PERSEAS TEAM 00:36:59,40 00:37:11,00
313. 656 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑ F 117 Γ19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:59,40 00:37:11,00
314. 543 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗ M 196 Α19 74 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:37:09,20 00:37:16,60
315. 690 ΖΩΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 197 Α19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:19,60 00:37:22,30
316. 905 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 118 Γ19 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:23,10 00:37:28,00
317. 655 ΔΑΝΙΗΛ ΞΕΝΙΑ F 119 Γ19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:22,80 00:37:28,10
318. 683 ΖΕΥΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 120 Γ19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:26,40 00:37:28,70
319. 1736 ΚΟΥΤΣΙΩΝΗ ΝΑΤΑΣΑ F 121 1 00:37:06,20 00:37:29,70
320. 943 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F 122 Γ19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:14,80 00:37:30,20
321. 1709 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 123 2 00:37:05,80 00:37:30,40
322. 1623 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 198 Α59 18 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 00:37:08,00 00:37:36,30
323. 869 ΜΆΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 124 Γ39 47 00:37:16,00 00:37:38,50
324. 914 ΜΠΑΝΤΗ ΟΛΓΑ F 125 Γ40 30 00:37:15,50 00:37:39,50
325. 1568 ΣΕΡΙΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 199 Α19 76 KBA 00:37:10,60 00:37:39,80
326. 1590 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ F 126 Γ19 44 SCHOOL OF ENGLISH 00:37:25,80 00:37:41,20
327. 831 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 200 Α59 19 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:37:13,30 00:37:42,60
328. 569 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ F 127 Γ19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,00 00:37:44,00
329. 777 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 128 Γ19 46 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,40 00:37:44,40
330. 1682 ΧΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 201 Α19 77 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,50 00:38:11,10
331. 1656 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 202 Α19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,20 00:38:11,10
332. 1725 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ F 129 Γ39 48 00:38:05,40 00:38:17,40
333. 646 ΓΚΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F 130 Γ40 31 00:38:18,70 00:38:24,60
334. 1504 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 131 Γ19 47 00:38:01,20 00:38:27,50
335. 760 ΚΙΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ F 132 Γ19 48 Ελπίδες Καρδίτσας 00:38:02,30 00:38:30,00
336. 1748 ΓΚΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 133 Γ19 49 00:38:16,30 00:38:36,70
337. 639 ΓΚΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ F 134 Γ19 50 KARDITSA RUNNING CLUB 00:38:15,80 00:38:36,80
338. 997 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M 203 Α19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:38:20,70 00:38:40,80
339. 686 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 204 Α19 80 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:38:12,00 00:38:42,40
340. 818 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 135 Γ39 49 00:38:39,20 00:38:52,70
341. 820 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΤΖΕΝΗ F 136 Γ40 32 00:38:39,20 00:38:52,80
342. 1711 ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F 137 Γ39 50 00:38:51,60 00:39:16,60
343. 1535 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 138 Γ39 51 00:38:51,50 00:39:17,00
344. 725 ΚΑΡΑΙ ΣΤΕΛΛΑ F 139 Γ19 51 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:12,70 00:39:21,60
345. 657 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 140 Γ40 33 KARDITSA RUNNING CLUB 00:39:12,50 00:39:27,10
346. 751 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 205 Α59 20 ΟΜ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ 00:39:13,00 00:39:30,60
347. 746 ΚΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 141 Γ19 52 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:36,90 00:39:45,90
348. 572 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 142 Γ40 34 00:39:49,30 00:39:59,60
349. 1721 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 143 Γ39 52 00:39:32,20 00:40:02,70
350. 1718 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 206 Α49 41 00:39:30,60 00:40:03,30
351. 838 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 144 Γ40 35 00:40:16,10 00:40:16,10
352. 720 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 Α39 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:39:49,20 00:40:22,50
353. 934 ΜΠΟΥΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 208 Α19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,40 00:40:31,20
354. 634 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 209 Α19 82 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,70 00:40:32,80
355. 1643 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 210 Α19 83 SCHOOL OF ENGLISH 00:40:11,70 00:40:34,10
356. 898 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 211 Α19 84 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:18,10 00:40:34,20
357. 814 ΚΡΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 212 Α49 42 00:40:25,60 00:40:58,20
358. 991 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 145 Γ39 53 00:41:05,70 00:41:14,90
359. 1569 ΣΕΡΙΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 213 Α19 85 KBA 00:40:53,50 00:41:23,60
360. 599 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 146 Γ19 53 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:41:18,80 00:41:30,50
361. 963 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 214 Α49 43 00:41:09,00 00:41:32,60
362. 913 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 215 Α19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:10,10 00:41:34,30
363. 879 ΜΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 147 Γ40 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:41:20,30 00:41:37,50
364. 912 ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 148 Γ19 54 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:16,80 00:41:39,30
365. 900 ΜΟΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 149 Γ19 55 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:17,40 00:41:39,40
366. 749 ΚΑΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ F 150 Γ40 37 00:41:44,30 00:41:44,30
367. 1557 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 216 Α29 28 00:41:33,60 00:41:50,70
368. 729 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 151 Γ39 54 00:41:33,80 00:41:50,90
369. 1520 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 152 Γ19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,70 00:41:59,10
370. 1627 ΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΝΑ F 153 Γ19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,80 00:41:59,30
371. 1518 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 154 Γ39 55 00:41:45,00 00:41:59,70
372. 1513 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 217 Α29 29 00:41:45,30 00:41:59,70
373. 581 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 155 Γ19 58 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:41:46,80 00:41:59,90
374. 739 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 156 Γ19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:48,70 00:42:00,30
375. 872 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ F 157 Γ19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:00,30 00:42:00,30
376. 627 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΙΑ F 158 Γ19 61 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
377. 798 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 159 Γ19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
378. 778 ΚΟΝΤΟΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 218 Α19 87 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:42:09,60 00:42:15,40
379. 735 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 219 Α19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:15,90 00:42:15,90
380. 567 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 220 Α59 21 00:41:57,00 00:42:21,30
381. 1571 ΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F 160 Γ19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,20 00:42:21,80
382. 855 ΛΟΥΡΟΥ ΖΩΗ F 161 Γ19 64 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,80 00:42:26,30
383. 675 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 221 Α19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,30 00:42:46,20
384. 910 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 222 Α19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:19,30 00:42:46,50
385. 658 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 162 Γ19 65 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:37,70 00:42:46,70
386. 909 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 163 Γ19 66 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,40 00:42:47,20
387. 1551 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ F 164 Γ19 67 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:39,90 00:42:47,60
388. 619 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΙΑ F 165 Γ19 68 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,30 00:42:47,60
389. 672 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 166 Γ39 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:40,70 00:42:47,60
390. 871 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ F 167 Γ19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,50 00:42:48,10
391. 727 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΒΕΤΑ F 168 Γ19 70 00:42:21,40 00:42:48,20
392. 648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 169 Γ39 57 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:42:46,60 00:42:49,90
393. 607 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 170 Γ39 58 00:42:37,10 00:43:04,50
394. 803 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 171 Γ39 59 00:42:37,30 00:43:04,60
395. 1583 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 223 Α39 31 00:42:36,20 00:43:07,20
396. 1696 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ F 172 Γ40 38 00:43:16,10 00:43:16,10
397. 1744 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 224 Α19 91 00:42:43,60 00:43:17,80
398. 1745 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ M 225 Α39 32 00:42:41,80 00:43:18,00
399. 1610 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 173 Γ19 71 00:42:53,40 00:43:19,30
400. 1652 ΦΛΩΡΟΥ ΆΝΙΑ F 174 Γ19 72 00:42:54,40 00:43:19,50
401. 633 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 175 Γ19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:39,40 00:43:41,20
402. 1638 ΤΣΙΑΡΑ ΖΗΝΑ F 176 Γ19 74 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:29,90 00:43:41,50
403. 915 ΜΠΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 177 Γ19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:16,80 00:43:41,50
404. 1741 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 226 Α19 92 00:43:39,80 00:43:46,40
405. 726 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΛΕΝΑ F 178 Γ19 76 00:43:22,50 00:43:49,00
406. 696 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 179 Γ19 77 SCHOOL OF ENGLISH 00:43:38,70 00:43:53,70
407. 995 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ F 180 Γ19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:52,60 00:43:58,90
408. 1657 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 181 Γ19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:10,30 00:44:16,20
409. 932 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F 182 Γ19 80 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:11,10 00:44:17,70
410. 933 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 183 Γ19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΥΛΗ 00:44:18,50 00:44:18,50
411. 1632 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΖΩΗ F 184 Γ19 82 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:30,30 00:44:45,60
412. 1615 ΤΖΙΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 185 Γ19 83 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,80 00:44:45,80
413. 1580 ΣΟΛΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ F 186 Γ19 84 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,30 00:44:46,20
414. 556 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 187 Γ40 39 00:44:52,20 00:44:55,20
415. 1561 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 188 Γ19 85 00:44:52,30 00:44:55,50
416. 752 ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΊΑ F 189 Γ39 60 00:44:38,90 00:45:09,90
417. 681 ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 190 Γ39 61 00:44:38,60 00:45:10,10
418. 565 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ F 191 Γ19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:22,80 00:45:26,10
419. 874 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΑΓΙΑ F 192 Γ19 87 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:41,80 00:45:44,50
420. 576 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 227 Α39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:43,10 00:45:45,40
421. 571 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 228 Α60 7 00:45:14,70 00:45:47,20
422. 1659 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 229 Α29 30 00:45:15,20 00:45:47,30
423. 1634 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ F 193 Γ40 40 00:45:15,00 00:45:47,40
424. 538 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 230 Α19 93 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:55,50 00:45:58,90
425. 628 ΓΙΟΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 194 Γ19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,30 00:46:27,40
426. 1603 ΤΑΦΙΛΙ ΙΩΑΝΝΑ F 195 Γ19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,90 00:46:27,60
427. 937 ΜΠΟΥΝΙΑ ΛΥΔΙΑ F 196 Γ19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:29,70 00:46:37,60
428. 724 ΚΑΡΑΙ ΕΡΗ F 197 Γ19 91 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:28,10 00:46:37,70
429. 925 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ F 198 Γ19 92 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:20,20 00:46:56,40
430. 974 ΠΑΛΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 199 Γ19 93 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:21,90 00:46:56,60
431. 1547 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 200 Γ19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,30 00:46:57,00
432. 878 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΕΝΗ F 201 Γ19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,40 00:46:58,00
433. 688 ΖΙΑΚΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ F 202 Γ19 96 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:23,10 00:46:58,30
434. 1521 ΠΕΣΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 203 Γ19 97 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:45,50 00:46:58,30
435. 804 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΝΑΝΤΙΑ F 204 Γ19 98 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:53,00 00:47:00,80
436. 1565 ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 205 Γ19 99 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:54,70 00:47:01,90
437. 1575 ΣΙΩΚΗ ΕΛΕΝΗ F 206 Γ19 100 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:17,80 00:47:23,70
438. 897 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΗ F 207 Γ19 101 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:59,20 00:47:23,70
439. 614 ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 231 Α19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:03,00 00:47:23,90
440. 1742 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 208 Γ19 102 00:47:18,70 00:47:24,40
441. 697 ΘΩΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 209 Γ19 103 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:47:09,00 00:47:28,00
442. 1505 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ F 210 Γ19 104 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:09,60 00:47:28,60
443. 802 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 232 Α29 31 00:47:12,30 00:47:30,40
444. 758 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΝΑ F 211 Γ39 62 00:47:12,50 00:47:30,60
445. 566 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 212 Γ19 105 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:34,10 00:47:37,20
446. 1626 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 213 Γ19 106 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:31,90 00:47:42,80
447. 579 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F 214 Γ19 107 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:32,90 00:47:43,70
448. 1589 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M 233 Α19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:39,30 00:48:01,70
449. 612 ΓΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F 215 Γ40 41 PERSEAS TEAM 00:47:32,40 00:48:03,00
450. 578 ΑΥΓΕΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 234 Α49 44 00:48:12,00 00:48:12,00
451. 1630 ΤΣΙΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 216 Γ40 42 00:47:56,70 00:48:12,50
452. 1555 ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F 217 Γ19 108 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:55,50 00:48:13,60
453. 794 ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ F 218 Γ19 109 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:15,90 00:48:15,90
454. 626 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 219 Γ39 63 00:47:54,40 00:48:16,10
455. 682 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 220 Γ19 110 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:06,40 00:48:23,80
456. 903 ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 221 Γ19 111 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:16,70 00:48:27,70
457. 713 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 235 Α39 34 00:48:13,90 00:48:35,00
458. 1624 ΤΣΑΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 222 Γ40 43 00:49:20,50 00:49:56,50

Send this to a friend