Αγώνας Δρόμου Ραμνούς 2017 – Αποτελέσματα

11ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος τερματισμού Καθαρός χρόνος Φύλο Κατάταξη φύλου Ηλικ. Κατ. Κατ/ηλικ. κατ Ρυθμός/km Σύλλογος
1. 464 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΣ 0:46:25,19 0:46:24,03 m 1 Male 30-39 1 4:13
2. 2028 MILWARD, HENRY 0:48:15,94 0:48:13,04 m 2 Male 18-29 1 4:23 CAMPION SCHOOL
3. 471 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ, ΘΩΜΑΣ 0:48:48,72 0:48:48,72 m 3 Male 40-49 1 4:26
4. 2275 ΜΆΡΚΟΥ, ΠΈΤΡΟΣ 0:50:17,69 0:50:17,23 m 4 Male 40-49 2 4:34 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 2242 ΚΟΥΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:50:27,08 0:50:26,34 m 5 Male 50-59 1 4:35 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6. 2278 ΜΑΧΑΙΡΆΚΗΣ, ΜΑΝΏΛΗΣ 0:50:37,83 0:50:37,01 m 6 Male 40-49 3 4:36 ΕΥΚΛΗΣ
7. 2173 ΔΕΡΒΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:50:52,72 0:50:51,56 m 7 Male 30-39 2 4:37 DERVAS RUNNING FAMILY
8. 2240 ΚΟΥΕΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:51:07,84 0:51:06,52 m 8 Male 18-29 2 4:38 adidas Runners Athens
9. 437 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:51:32,45 0:51:26,99 m 9 Male 30-39 3 4:41
10. 2329 ΠΑΝΤΑΖΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:51:57,84 0:51:55,72 m 10 Male 40-49 4 4:43 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
11. 2305 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:52:00,60 0:52:00,26 m 11 Male 40-49 5 4:43 ΕΛΤΑ
12. 470 ΓΚΙΟΚΑΣ, ΛΟΥΚΑΣ 0:52:12,50 0:52:11,26 m 12 Male 18-29 3 4:44
13. 443 ΥΨΗΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 0:52:52,95 0:52:51,63 m 13 Male 40-49 6 4:48 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
14. 2344 ΠΕΡΔΙΚΑΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:53:10,37 0:53:00,39 m 14 Male 30-39 4 4:50 ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
15. 431 ΤΣΙΚΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 0:53:35,39 0:53:30,77 m 15 Male 40-49 7 4:52
16. 2319 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 0:54:01,81 0:54:01,47 m 16 Male 50-59 2 4:54 YMITTOS RUNNERS
17. 2318 ΞΙΟΥΡΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:54:17,21 0:54:16,09 m 17 Male 40-49 8 4:56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 406 ΣΠΑΝΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:05,77 0:54:55,85 m 18 Male 50-59 3 5:00 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
19. 2160 ΓΚΟΥΜΑΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:55:16,32 0:54:58,58 m 19 Male 50-59 4 5:01 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
20. 451 ΜΕΞΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:56:03,70 0:56:03,70 m 20 1 5:05
21. 438 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ, ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 0:56:13,20 0:55:56,82 m 21 Male 40-49 9 5:06
22. 2146 ΓΙΑΝΝΕΛΛΗΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 0:56:49,03 0:56:48,13 m 22 Male 40-49 10 5:09 oropos run
23. 2337 ΠΑΠΑΡΊΖΟΣ, ΣΤΈΡΓΙΟΣ 0:56:58,52 0:56:42,96 m 23 Male 18-29 4 5:10
24. 2088 ΑΜΠΑΤΖΗ, ΕΛΙΣΑΒΕΤ 0:57:02,16 0:56:57,02 f 1 Female 30-39 1 5:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
25. 440 ΦΩΤΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:17,92 0:57:15,80 m 24 Male 30-39 5 5:12
26. 2016 BODZIONY, MAREK 0:57:21,93 0:57:18,72 m 25 Male 50-59 5 5:12 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
27. 2136 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 0:57:22,05 0:57:16,16 m 26 Male 40-49 11 5:12 GLAM ROCK/METAL
28. 2121 ΒΑΡΕΛΑΣ, ΦΩΤΗΣ 0:57:47,02 0:57:45,08 m 27 Male 40-49 12 5:15 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29. 2228 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:57:54,50 0:57:45,50 m 28 Male 40-49 13 5:15
30. 434 ΦΑΚΙΝΟΣ, ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 0:57:58,95 0:57:56,23 m 29 Male 40-49 14 5:16 2α ΜΑΛ
31. 2307 ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ 0:58:19,93 0:58:17,32 m 30 Male 30-39 6 5:18
32. 2263 ΛΙΟΦΑΓΟΣ, ΔΑΜΙΑΝΟΣ 0:58:38,37 0:58:37,05 m 31 Male 60-69 1 5:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 2067 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ, ΣΟΦΙΑ 0:58:42,77 0:58:41,45 f 2 Female 40-49 1 5:20 South Coast Runners
34. 2320 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:58:49,23 0:58:45,42 m 32 Male 50-59 6 5:20 ΣΑΦΑΝΣ
35. 2186 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:59:06,87 0:58:58,52 m 33 Male 30-39 7 5:22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
36. 415 ΣΤΈΛΛΑΣ, ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ 0:59:21,85 0:59:13,95 m 34 Male 50-59 7 5:23 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
37. 2107 ΑΡΒΑΝΙΤΗ, ΔΑΝΑΗ 0:59:22,76 0:59:12,77 f 3 Female 30-39 2 5:23 ΠΑΟ
38. 2326 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΟΣ 0:59:57,86 0:59:53,04 m 36 Male 50-59 9 5:27 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
39. 2213 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 0:59:57,86 0:59:51,68 m 35 Male 50-59 8 5:27 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
40. 455 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:00:15,43 1:00:05,91 m 37 Male 50-59 10 5:28
41. 2162 ΓΚΟΎΝΤΟΣ, ΧΡΉΣΤΟΣ 1:00:17,72 1:00:01,84 m 38 Male 30-39 8 5:28 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
42. 448 ΜΑΜΑΣΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:00:24,30 1:00:17,31 m 39 Male 40-49 15 5:29
43. 2258 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:00:29,58 1:00:28,14 m 40 Male 40-49 16 5:29 ΕΥΚΛΗΣ
44. 2359 ΣΑΡΡΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:00:39,28 1:00:35,68 m 41 Male 18-29 5 5:30 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 2239 ΚΟΤΣΩΝΗ, ΕΛΈΝΗ 1:00:40,11 1:00:36,31 f 4 Female 18-29 1 5:30 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ
46. 452 ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ, ΜΗΝΑΣ 1:00:51,28 1:00:45,34 m 42 Male 30-39 9 5:31
47. 2170 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:01:05,46 1:01:02,74 m 43 Male 50-59 11 5:33 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
48. 433 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 1:01:07,82 1:00:54,52 m 44 Male 30-39 10 5:33 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
49. 491 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΘΕΜΗΣ 1:01:11,29 1:01:02,55 m 45 Male 60-69 2 5:33
50. 2127 ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ, ΠΑΝΟΣ 1:01:27,48 1:01:24,20 m 46 Male 30-39 11 5:35 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51. 2247 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:01:35,56 1:01:30,48 m 47 Male 40-49 17 5:35 Marathon Team Greece M.P
52. 2294 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1:01:45,60 1:01:40,64 m 48 Male 30-39 12 5:36 SKORDO TEAM
53. 2312 ΝΤΕΜΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:02:16,58 1:02:06,18 m 49 Male 30-39 13 5:39
54. 484 ΣΤΑΣΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:02:21,82 1:02:07,95 m 50 Male 30-39 14 5:40
55. 2151 ΓΙΑΝΝΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:02:23,79 1:02:16,95 f 5 Female 30-39 3 5:40 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
56. 2364 ΣΑΦΡΑΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:02:35,21 1:02:21,52 m 51 Male 18-29 6 5:41 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
57. 482 ΧΡΥΣΙΝΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:03:16,11 1:03:02,24 m 52 Male 18-29 7 5:45
58. 2062 ΑΗΔΟΝΗΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 1:04:07,50 1:03:59,14 m 53 Male 50-59 12 5:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59. 447 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:04:07,63 1:04:00,15 f 6 Female 30-39 4 5:49
60. 2092 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:04:21,05 1:04:15,08 m 54 Male 40-49 18 5:51
61. 414 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ, ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 1:04:44,59 1:04:32,48 m 55 Male 40-49 19 5:53 NUVENTI TRIATHLON
62. 2217 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:04:46,12 1:04:42,85 m 56 Male 60-69 3 5:53
63. 2129 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:04:58,50 1:04:55,59 f 7 Female 18-29 2 5:54
64. 2316 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΩΣΤΗΣ 1:05:03,35 1:04:57,39 m 57 Male 30-39 15 5:54
65. 2343 ΠΑΣΤΕΛΑΣ, ΔΑΝΙΗΛ 1:05:03,99 1:05:01,87 m 58 Male 40-49 20 5:54
66. 2287 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΆΝΟΣ, ΓΙΏΡΓΟΣ 1:05:08,61 1:05:06,79 m 59 Male 40-49 21 5:55 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67. 2255 ΛΑΛΙΏΤΗ, ΓΕΩΡΓΊΑ 1:05:10,63 1:05:05,37 f 8 Female 30-39 5 5:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
68. 2070 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 1:05:14,42 1:04:59,98 m 60 Male 30-39 16 5:55 koropi trail runner team
69. 2229 ΚΑΦΕΤΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:29,66 1:05:20,54 m 61 Male 40-49 22 5:57
70. 2298 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:05:39,32 1:05:29,92 m 62 Male 40-49 23 5:58
71. 2206 ΚΑΚΑΕΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:05:52,65 1:05:45,07 m 63 Male 50-59 13 5:59 ΣΑΦΑΝΣ
72. 2348 ΡΑΧΙΩΤΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:05:54,67 1:05:52,77 m 64 Male 50-59 14 5:59 ΑΡΙΑΔΝΗ
73. 412 ΣΤΑΜΟΥΛΗ, ΜΑΡΙΑ 1:05:54,73 1:05:43,38 f 9 Female 40-49 2 5:59 VEGAN RUNNERS GREECE
74. 449 ΓΙΤΣΑΣ, ΚΩΣΤΑΣ 1:06:41,70 1:06:17,44 m 65 Male 60-69 4 6:03
75. 2200 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1:06:47,48 1:06:44,48 f 10 Female 50-59 1 6:04 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS
76. 2124 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:07:03,30 1:06:53,98 m 66 Male 40-49 24 6:05
77. 2141 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:07:10,09 1:07:05,05 m 67 Male 40-49 25 6:06 Runners & Bikers Nea Makri club
78. 427 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:07:10,13 1:06:56,91 m 68 Male 30-39 17 6:06 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79. 404 ΣΟΥΛΙΟΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:07:26,30 1:07:23,10 m 69 Male 18-29 8 6:07 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 485 ΣΟΥΛΛΟΣ, ΚΛΕΑΝΘΗΣ 1:07:26,42 1:07:22,14 m 70 2 6:07
81. 2248 ΚΥΠΡΑΙΟΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ 1:07:37,34 1:07:30,26 m 71 Male 40-49 26 6:08 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
82. 2153 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ, ΧΑΡΙΣΙΟΣ 1:07:44,43 1:07:34,31 m 72 Male 40-49 27 6:09 ΣΔΥΑ
83. 2299 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ, ΜΑΡΙΑΝΝΑ 1:07:46,70 1:07:43,02 f 11 Female 40-49 3 6:09 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
84. 2363 ΣΑΦΡΑΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:08:01,88 1:07:55,91 m 73 Male 60-69 5 6:11 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
85. 494 ΛΕΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:08:05,09 1:07:52,24 m 74 Male 40-49 28 6:11
86. 2188 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ, ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:08:11,37 1:07:58,86 m 75 Male 50-59 15 6:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 430 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:08:16,58 1:08:09,14 m 76 Male 40-49 29 6:12
88. 441 ΧΑΣΚΟΣ, ΣΠΥΡΟΣ 1:08:19,42 1:08:09,29 m 77 Male 50-59 16 6:12 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
89. 446 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:08:21,94 1:08:19,04 m 78 Male 40-49 30 6:12 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
90. 2172 ΔΑΓΚΛΗΣ, ΣΠΥΡΟΣ 1:08:34,07 1:08:29,71 m 79 Male 40-49 31 6:14 Runners & Bikers Nea Makri club
91. 421 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1:08:41,37 1:08:34,54 f 12 Female 40-49 4 6:14
92. 2041 SUCHOCKA, DOROTA 1:08:47,57 1:08:44,37 f 13 Female 40-49 5 6:15 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
93. 411 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΣΤΑΣ 1:08:57,04 1:08:41,16 m 80 Male 40-49 32 6:16
94. 436 ΦΑΚΟΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:09:06,21 1:08:55,52 m 81 Male 30-39 18 6:16 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
95. 2342 ΠΑΡΙΣΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:09:06,35 1:09:04,33 m 82 Male 40-49 33 6:16
96. 2222 ΚΑΤΣΑΤΟΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:09:26,51 1:09:14,60 m 83 Male 30-39 19 6:18
97. 416 ΣΤΕΝΟΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:09:38,09 1:09:34,81 m 84 Male 40-49 34 6:19
98. 483 ΓΑΛΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:09:48,67 1:09:39,15 m 85 Male 60-69 6 6:20
99. 454 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:09:55,67 1:09:53,33 m 86 Male 60-69 7 6:21
100. 2073 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ, ΣΕΒΗΡΑ 1:09:57,47 1:09:44,73 f 14 Female 30-39 6 6:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
101. 2110 ΒΑΖΑΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:10:01,16 1:09:43,64 m 87 Male 60-69 8 6:21
102. 422 ΤΖΑΝΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:10:04,43 1:10:00,63 m 88 Male 40-49 35 6:22
103. 2334 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΑΝΩΛΗΣ 1:10:09,14 1:10:05,94 m 89 Male 50-59 17 6:22 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
104. 2100 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:10:24,38 1:10:08,00 m 90 Male 60-69 9 6:24
105. 2220 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:10:34,37 1:10:27,62 m 91 Male 40-49 36 6:24
106. 2138 ΓΕΩΡΓΙΟΥ, ΔΗΜΉΤΡΗΣ 1:10:38,25 1:10:18,17 m 92 Male 40-49 37 6:25
107. 2226 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:10:46,40 1:10:44,57 m 93 Male 70+ 1 6:26 S.D.Y.P.
108. 2089 ΑΜΠΑΤΖΙΑΔΗΣ, ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:10:54,30 1:10:46,06 m 94 Male 50-59 18 6:26
109. 2361 ΣΑΦΡΑ, ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1:11:01,08 1:10:44,84 f 15 Female 18-29 3 6:27 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
110. 2282 ΜΕΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:11:03,01 1:10:52,12 m 95 Male 40-49 38 6:27 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
111. 461 ΒΡΑΜΠΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:11:13,85 1:11:03,93 m 96 Male 60-69 10 6:28
112. 2208 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:11:23,67 1:11:17,58 m 97 Male 40-49 39 6:29
113. 2180 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΣΟΦΙΑ 1:11:24,15 1:11:19,39 f 16 Female 40-49 6 6:29 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
114. 486 ΚΟΛΛΙΑΣ, ΣΠΥΡΟΣ 1:11:24,19 1:11:09,14 m 98 Male 18-29 9 6:29
115. 487 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΑΡΗΣ 1:11:24,44 1:11:09,25 m 99 Male 18-29 10 6:29
116. 481 ΚΑΡΡΑΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:11:27,90 1:11:12,93 m 100 Male 50-59 19 6:29
117. 2241 ΚΟΥΛΑΡΜΑΝΗΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 1:11:29,10 1:11:16,16 m 101 Male 50-59 20 6:29
118. 2132 ΓΑΛΑΝΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 1:12:03,26 1:11:55,48 m 102 Male 40-49 40 6:33 RUNNER STORE TEAM
119. 2205 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:12:14,26 1:12:13,44 m 103 Male 60-69 11 6:34
120. 2152 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:12:21,64 1:12:15,73 m 104 Male 30-39 20 6:34 ΚΑΝΕΝΑΣ
121. 2233 ΚΙΑΜΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:12:45,30 1:12:41,62 m 105 Male 30-39 21 6:36
122. 2210 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ, ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1:13:01,19 1:12:57,19 f 17 Female 40-49 7 6:38
123. 419 ΤΑΜΠΙΤΣΙΚΑ, ΛΙΑ 1:13:34,11 1:13:30,61 f 18 Female 30-39 7 6:41
124. 2238 ΚΟΡΔΟΣ, ΗΛΙΑΣ 1:13:34,49 1:13:17,29 m 106 Male 40-49 41 6:41 Ανεξάρτητος
125. 417 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 1:13:35,67 1:13:30,63 m 107 Male 18-29 11 6:41
126. 2068 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 1:13:38,39 1:13:27,56 f 19 Female 60-69 1 6:41 ΣΔΥΑ
127. 2289 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΠΛΑΤΩΝ 1:13:51,48 1:13:38,74 m 108 Male 60-69 12 6:42 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
128. 2273 ΜΑΝΑΤΟΣ, ΣΤΑΘΗΣ 1:14:10,21 1:13:58,50 m 109 Male 60-69 13 6:44 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
129. 469 ΓΚΟΥΣΟΥΛΑΣ, ΒΑΣΙΛΗΣ 1:14:10,41 1:13:55,76 m 110 Male 18-29 12 6:44
130. 2176 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1:14:43,55 1:14:23,63 m 111 Male 50-59 21 6:47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131. 432 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ, ΙΩΑΚΕΙΜ 1:15:03,71 1:15:01,58 m 112 Male 60-69 14 6:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
132. 2283 ΜΕΛΕΚΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:15:06,24 1:14:54,97 m 113 Male 40-49 42 6:49 VEGAN RUNNERS GREECE
133. 2190 ΖΕΡΒΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:15:13,65 1:14:55,64 m 114 Male 50-59 22 6:50
134. 2060 ΑΓΓΕΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:15:19,14 1:15:01,42 m 115 Male 50-59 23 6:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 2290 ΜΠΑΚΟΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:15:58,37 1:15:51,62 m 116 Male 40-49 43 6:54
136. 2203 ΙΟΡΔΆΝΟΥ, ΡΈΝΑ 1:15:59,36 1:15:53,43 f 20 Female 50-59 2 6:54 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
137. 2185 ΔΏΔΗΣ, ΝΤΊΝΟΣ 1:15:59,54 1:15:53,61 m 117 Male 50-59 24 6:54 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
138. 420 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ, ΙΩΣΗΦ 1:16:09,87 1:16:01,71 m 118 Male 30-39 22 6:55
139. 428 ΤΡΥΦΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:16:33,39 1:16:23,27 m 119 Male 50-59 25 6:57
140. 2264 ΛΙΤΣΑΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 1:16:34,52 1:16:29,90 m 120 Male 40-49 44 6:57
141. 2335 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:16:37,58 1:16:29,54 m 121 Male 30-39 23 6:57 DHRA
142. 442 ΧΑΣΟΓΙΑΣ, ΘΟΔΩΡΗΣ 1:16:39,44 1:16:31,86 m 122 Male 30-39 24 6:58 Chozen Mountain Team
143. 2333 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 1:17:30,21 1:17:26,31 f 21 Female 30-39 8 7:02
144. 2177 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΜΑΡΙΑ 1:17:42,19 1:17:30,74 f 22 Female 40-49 8 7:03 family team
145. 2304 ΜΥΡΩΔΙΑΣ, ΑΝΤΩΝΗΣ 1:17:45,48 1:17:38,38 m 123 Male 50-59 26 7:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146. 2346 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ 1:17:56,16 1:17:38,14 m 124 Male 50-59 27 7:05 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
147. 408 ΣΤΑΘΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:17:59,95 1:17:48,76 m 125 Male 50-59 28 7:05
148. 468 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1:18:19,10 1:18:03,08 f 23 Female 18-29 4 7:07
149. 2286 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:18:28,66 1:18:16,95 m 126 Male 50-59 29 7:08 ΣΔΥΑ
150. 2332 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1:18:36,71 1:18:30,54 m 127 Male 70+ 2 7:08 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
151. 456 ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗ, ΜΑΝΩΛΙΑ 1:18:55,07 1:18:50,51 f 24 Female 60-69 2 7:10
152. 2347 ΠΟΥΛΗΣ, ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 1:19:38,90 1:19:25,76 m 128 Male 60-69 15 7:14 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
153. 2250 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ, ΓΙΑΝΝΗΣ 1:19:52,56 1:19:45,89 m 129 Male 40-49 45 7:15 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
154. 2315 ΝΤΟΥΝΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ 1:20:14,38 1:20:08,44 f 25 Female 18-29 5 7:17
155. 2266 ΛΟΓΓΑΚΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:20:26,92 1:20:22,56 f 26 Female 50-59 3 7:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
156. 2164 ΓΟΥΤΣΟΥ, ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1:21:21,28 1:21:12,42 f 27 Female 60-69 3 7:23 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
157. 457 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:21:28,64 1:21:01,13 m 130 Male 60-69 16 7:24
158. 2252 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:21:47,58 1:21:34,08 m 131 Male 40-49 46 7:26 WING CHUN ERMIS PERAMATOS
159. 463 ΒΑΖΑΝΑ, ΑΡΓΥΡΩ 1:21:57,09 1:21:57,09 f 28 Female 60-69 4 7:27
160. 462 ΣΕΡΕΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:22:04,28 1:22:04,28 f 29 Female 50-59 4 7:27
161. 453 ΚΑΚΑΡΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:22:11,48 1:22:03,82 m 132 3 7:28
162. 450 ΛΟΥΚΑΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:22:11,93 1:22:04,27 m 133 4 7:28
163. 460 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:22:15,04 1:22:07,00 m 134 5 7:28
164. 459 ΜΠΑΡΜΠΑΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:22:15,51 1:22:07,07 m 135 6 7:28
165. 2340 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ, ΜΙΧΑΛΗΣ 1:22:19,25 1:22:07,68 m 136 Male 40-49 47 7:29 family team
166. 474 ΜΠΡΑΤΣΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:23:21,71 1:23:03,75 m 137 Male 40-49 48 7:34 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
167. 475 ΑΒΡΑΆΜ, ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:23:23,58 1:23:05,16 m 138 Male 50-59 30 7:34 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
168. 424 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ, ΕΡΡΙΚΟΣ 1:23:31,06 1:23:23,48 m 139 Male 70+ 3 7:35 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
169. 492 ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:23:41,06 1:23:26,55 m 140 Male 30-39 25 7:36
170. 479 ΣΤΑΣΗΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ 1:23:41,11 1:23:27,50 m 141 Male 30-39 26 7:36
171. 2131 ΒΡΌΝΤΟΣ, ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1:23:57,06 1:23:38,30 m 142 Male 40-49 49 7:37 ΣΔΥΑ – ΣΔΥΡ
172. 2057 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1:24:14,90 1:24:06,66 f 30 Female 30-39 9 7:39 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
173. 2051 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ, ΠΑΝΤΕΛΗΣ 1:24:14,92 1:24:06,12 m 143 Male 70+ 4 7:39 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
174. 458 ΒΟΥΔΡΗ, ΓΙΟΥΛΑ 1:24:30,55 1:24:30,55 f 31 Female 50-59 5 7:40 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
175. 2193 ΖΙΟΥΖΙΑ, ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1:24:56,28 1:24:49,53 f 32 Female 40-49 9 7:43
176. 493 ΓΚΟΥΤΣΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1:25:29,53 1:25:14,26 f 33 Female 60-69 5 7:46
177. 2284 ΜΗΤΣΕΑΣ, ΣΠΥΡΟΣ 1:25:59,78 1:25:47,45 m 144 Male 60-69 17 7:49
178. 2306 ΝΙΕΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:26:27,87 1:26:15,44 f 34 Female 50-59 6 7:51
179. 2244 ΚΟΥΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ, ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1:26:38,27 1:26:33,71 f 35 Female 40-49 10 7:52 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
180. 405 ΣΟΥΛΙΩΤΗ, ΜΙΛΛΗ 1:27:41,04 1:27:25,75 f 36 Female 40-49 11 7:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181. 465 ΜΑΡΑΓΚΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:27:41,68 1:27:26,32 m 145 Male 70+ 5 7:58
182. 477 ΠΡΑΣΣΑΣ, ΣΤΕΛΙΟΣ 1:27:46,07 1:27:40,14 m 146 Male 70+ 6 7:58
183. 488 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΝΙΚΟΣ 1:27:47,39 1:27:32,74 m 147 Male 18-29 13 7:58
184. 2324 ΠΑΝΑΓΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:29:02,76 1:28:51,87 m 148 Male 40-49 50 8:05
185. 2314 ΝΤΕΜΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 1:29:02,94 1:28:52,11 f 37 Female 30-39 10 8:05
186. 2066 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ, ΜΑΡΙΛΕΝΑ 1:30:46,00 1:30:29,17 f 38 Female 40-49 12 8:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
187. 2274 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:30:46,14 1:30:29,10 m 149 Male 30-39 27 8:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
188. 473 DILAURO, ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:31:20,99 1:31:09,04 f 39 Female 50-59 7 8:18
189. 472 ΚΑΣΙΜΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:32:33,43 1:32:20,69 f 40 1 8:24
190. 466 ΚΑΚΑΡΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:32:55,20 1:32:54,47 m 150 7 8:26
191. 2267 ΛΩΛΟΥ, ΧΑΡΑ 1:33:10,69 1:33:08,19 f 41 Female 40-49 13 8:28 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
192. 2336 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 1:33:11,25 1:33:08,75 f 42 Female 30-39 11 8:28
193. 467 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 1:33:20,51 1:33:00,18 m 151 Male 50-59 31 8:29
194. 2187 ΖΑΜΠΟΥΡΑ, ΛΙΤΣΑ 1:33:21,33 1:33:15,07 f 43 Female 40-49 14 8:29 FREERUN.GR
195. 480 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ, ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:33:23,09 1:33:15,83 m 152 8 8:29
196. 2276 ΜΑΥΡΟΣ, ΣΩΤΗΡΗΣ 1:33:51,41 1:33:37,91 m 153 Male 18-29 14 8:31
197. 2254 ΛΑΔΙΚΟΥ, ΒΑΣΙΑ 1:33:54,41 1:33:45,67 f 44 Female 30-39 12 8:32
198. 425 ΤΖΙΏΡΑ, ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ 1:34:13,20 1:34:06,02 f 45 Female 18-29 6 8:33
199. 2218 ΚΑΡΕΤΣΟΥ, ΒΙΚΥ 1:34:36,73 1:34:22,30 f 46 Female 50-59 8 8:36
200. 2179 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:35:09,46 1:35:06,65 m 154 Male 60-69 18 8:39 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
201. 439 ΦΥΤΙΛΗ, ΓΙΟΥΛΗ 1:37:06,28 1:36:57,07 f 47 Female 40-49 15 8:49 YIOULIS RUNNING TEAM
202. 409 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ, ΛΙΝΑ 1:37:06,40 1:36:56,56 f 48 Female 50-59 9 8:49 ΣΔΥΜ
203. 476 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ, ΝΙΚΟΣ 1:37:24,87 1:37:08,85 m 155 Male 60-69 19 8:51
204. 2256 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 1:37:32,51 1:37:13,25 m 156 Male 60-69 20 8:52 HPE RUNNING TEAM
205. 489 ΑΔΑΜ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:38:18,60 1:38:03,04 f 49 Female 50-59 10 8:56
206. 490 ΣΤΑΣΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1:38:18,74 1:38:02,36 f 50 Female 18-29 7 8:56
207. 407 ΣΤΑΓΑΚΗΣ, ΜΑΝΩΛΗΣ 1:40:09,29 1:39:48,59 m 157 Male 70+ 7 9:06 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

Previous ArticleNext Article

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend