9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018
Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113
114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑ ΦΥΛΟ
ΑΡΡΕΝΩΝ 2018 ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
11 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
12 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
13 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
14 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
17 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
18 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
19 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
20 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
21 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
22 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
24 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
26 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
29 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
30 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
31 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
33 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
35 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
36 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
37 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
38 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
39 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
41 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
42 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
45 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
46 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
47 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
48 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
49 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
51 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
52 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
53 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
55 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
56 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
57 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
58 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
59 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
60 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
61 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
64 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
68 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
69 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
71 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
73 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
75 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
76 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
77 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
78 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
79 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
81 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
82 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
83 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
84 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
85 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
86 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
87 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
88 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
89 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
90 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
91 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
93 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

ΘΗΛΕΩΝ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΘΕΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ.
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
5 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
7 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
9 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
10 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
11 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
ΚΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
16 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
17 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
18 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
19 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
20 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
21 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
22 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
22 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018
ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΩΝ ΑΡΙΘ. ΑΘΛΗΤΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Α Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Θ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20
ΑΝΔΡΩΝ- ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΑ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15

ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΤΑ
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39

Η ΑΕΙΘΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
12 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55

Previous ArticleNext Article

7ος Κλεωναίος Αγών – Aποτελέσματα

7ος Κλεωναίος Αγών - Aποτελέσματα

1 , 1 ,1 Male 708 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:59:48.157
2 , 2 , 2 Male 701 MODY LASWED 1:00:18.023
3 , 3 , 3 Male 144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 1:01:03.410
4 , 4 , 4 Male 237 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ RUNNING 1:02:19.213
5 , 5 , 5 Male 717 ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:03:46.813
6 , 6 , 6 Male 737 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:03:50.600
7 , 7 , 7 Male 490 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΓΑΣ 1:05:48.257
8 , 1 ,8 Female 413 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:06:26.000
9 , 8 , 9 Male 435 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ AΘΗΝΟΔΟΡΟΣ 1:06:47.260
10 , 9 , 10 Male 103 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 1:06:55.243
11 , 10 , 11 Male 46 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 1:08:44.720
12 , 11 , 12 Male 529 ΜΑΡΣΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:08:47.627
13 , 12 , 13 Male 229 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:10:25.033
14 , 13 , 14 Male 493 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ IKEA RUNNING TEAM 1:11:13.307
15 , 14 , 15 Male 865 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:11:29.620
16 , 15 , 16 Male 808 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 1:11:38.147
17 , 16 , 17 Male 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1:12:01.990
18 , 17 , 18 Male 488 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:12:19.010
19 , 2 , 19 Female 310 ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1:12:24.587
20 , 18 , 20 Male 578 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:12:44.490
21 , 19 , 21 Male 497 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ 1:13:29.217
22 , 20 , 22 Male 15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:13:32.290
23 , 21 , 23 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΙΑΤΟ 1:13:39.633
24 , 22 , 24 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1:14:08.817
25 , 23 , 25 Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:26.767
26 , 24 , 26 Male 635 ΦΩΤΙΟΣ ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:45.143
27 , 25 , 27 Male 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:15:18.117
28 , 26 , 28 Male 37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:15:57.177
29 , 27 , 29 Male 495 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1:16:09.973
30 , 28 , 30 Male 489 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:16:10.083
31 , 29 , 31 Male 343 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:16:58.327
32 , 30 , 32 Male 250 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:00.757
33 , 31 , 33 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:08.963
34 , 32 , 34 Male 61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:09.973
35 , 33 , 35 Male 401 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ KOUTSA KOUTSA 1:17:13.810
36 , 34 , 36 Male 487 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1:17:26.507
37 , 3 , 37 Female 59 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 1:17:59.637
38 , 35 , 38 Male 349 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ MOTOROILRUNNING TEAM 1:18:17.597
39 , 36 , 39 Male 519 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:18:41.547
40 , 37 , 40 Male 862 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:18:55.020
41 , 38 , 41 Male 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ – 1:18:59.623
42 , 39 , 42 Male 268 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1:19:05.337
43 , 40 , 43 Male 803 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1:19:28.847
44 , 41 , 44 Male 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ TRIATHLON CLUB CORINTH CANAL 1:19:39.617
45 , 42 , 45 Male 313 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΙΛΙΤ 1:19:53.903
46 , 43 , 46 Male 566 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:00.467
47 , 4 , 47 Female 180 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ TIΛΙΤ 1:20:58.127
48 , 44 , 48 Male 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ ΤΙΛΙΤ 1:20:58.237
49 , 45 , 49 Male 810 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1:21:31.627
50 , 46 , 50 Male 496 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:21:45.953
51 , 47 , 51 Male 730 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1:21:52.077
52 , 48 , 52 Male 721 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1:22:12.337
53 , 49 , 53 Male 99 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ THIVA 1:22:18.787
54 , 50 , 54 Male 379 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:22:46.687
55 , 51 , 55 Male 330 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 1:22:54.130
56 , 5 , 56 Female 628 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:22:59.710
57 , 52 , 57 Female 499 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:23:35.163
58 , 53 , 58 Male 498 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:23:35.273
59 , 54 , 59 Male 44 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1:23:47.840
60 , 55 , 60 Male 338 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α 1:23:53.983
61 , 56 , 61 Male 234 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ. 1:24:02.737
62 , 57 , 62 Male 30 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:15.527
63 , 58 , 63 Male 812 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:24:19.033
64 , 59 , 64 Male 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:36.097
65 , 60 , 65 Male 381 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:24:54.810
66 , 6 , 66 Female 500 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1:25:28.947
67 , 61 , 67 Male 402 ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:25:29.733
68 , 7 , 68 Female 97 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α 1:25:35.637
69 , 62 , 69 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:09.223
70 , 63 , 70 Male 54 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:26:37.450
71 , 64 , 71 Male 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:26:50.043
72 , 65 , 72 Male 672 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1:27:04.287
73 , 66 , 73 Male 600 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1:27:17.207
74 , 67 , 74 Male 837 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ 1:27:17.973
75 , 68 , 75 Male 469 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:27:39.847
76 , 69 , 76 Male 256 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΣΑΒΑΣ THIVA 1:27:52.220
77 , 70 , 77 Male 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:27:54.200
78 , 71 , 78 Male 380 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΣΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:28:08.860
79 , 72 , 79 Male 806 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΗ 1:28:11.607
80 , 73 , 80 Male 522 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1:28:11.607
81 , 74 , 81 Male 85 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 1:28:33.073
82 , 8 , 82 Female 630 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1:28:34.490
83 , 75 , 83 Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΣ 1:28:37.773
84 , 76 , 84 Male 414 ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1:28:38.647
85 , 77 , 85 Male 332 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:43.243
86 , 78 , 86 Male 316 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:28:49.247
87 , 79 , 87 Male 241 ΦΑΕΘΟΝΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:29:12.887
88 , 80 , 88 Male 665 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1:29:16.283
89 , 81 , 89 Male 228 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:29:23.867
90 , 82 , 90 Male 863 ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΠΑΚΗΣ 1:29:37.337
91 , 83 , 91 Male 485 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ 1:30:07.617
92 , 9 , 92 Female 329 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ DELTA 1:30:16.487
93 , 84 , 93 Male 412 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:30:40.670
94 , 85 , 94 Male 136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1:30:45.053
95 , 86 , 95 Male 554 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:31:17.440
96 , 10 , 96 Female 383 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1:31:21.293
97 , 11 , 97 Female 148 ΔΑΝΑΗ ΓΟΥΣΙΟΥ 1:31:37.490
98 , 87 , 98 Male 709 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ 1:32:01.560
99 , 88 , 99 Male 22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:32:23.333
100 , 12 , 100 Female 374 ΕΛΙΝΑ ΜΠΟΥΝΙΑ 1:32:32.090
101 , 89 , 101 Male 444 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1:33:11.577
102 , 90 , 102 Male 36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 1:33:28.323
103 , 91 , 103 Male 703 DOROTA SUCKOKA 1:34:04.527
104 , 92 , 104 Male 98 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ 1:34:24.440
105 , 93 , 105 Male 596 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΡΟΜΟ ΠΑΡΑΙΑ 1:34:52.900
106 , 13 , 106 Female 240 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:34:57.817
107 , 94 , 107 Male 373 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΙΟΣ 1:35:29.327
108 , 95 , 108 Male 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:35:33.467
109 , 96 , 109 Male 337 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:48.963
110 , 97 , 110 Male 291 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1:35:49.153
111 , 98 , 111 Male 83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:42.983
112 , 14 , 112 Female 470 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:36:46.050
113 , 99 , 113 Male 742 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:36:51.080
114 , 15 , 114 Female 140 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:54.120
115 , 100 , 115 Male 309 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ OXI 1:36:59.457
116 , 101 , 116 Male 491 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:59.860
117 , 102 , 117 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΛΛΑΣ ΦΩΚΑΣ 1:37:56.187
118 , 103 , 118 Male 620 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ IKEA RUNNING TEAM 1:37:56.297
119 , 104 , 119 Male 214 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:31.087
120 , 105 , 120 Male 422 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ TRIPOLH 1:39:15.923
121 , 106 , 121 Male 494 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:22.057
122 , 16 , 122 Female 610 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 1:39:33.457
123 , 107 , 123 Male 508 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:39:34.673
124 , 108 , 124 Male 683 ΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:39:47.457
125 , 109 , 125 Male 45 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ POLIAS RUNNERS 1:40:05.617
126 , 110 , 126 Male 326 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:06.937
127 , 111 , 127 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1:40:22.363
128 , 112 , 128 Male 183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:27.733
129 , 113 , 129 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:24.787
130 , 114 , 130 Male 143 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:41:29.653
131 , 115 , 131 Male 39 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:41:30.977
132 , 17 , 132 Female 238 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΘΗΝΑ 1:41:32.737
133 , 116 , 133 Male 411 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 1:41:37.227
134 , 117 , 134 Male 607 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΡΕΣ 1:41:53.647
135 , 118 , 135 Male 720 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΗΣ 1:42:42.347
136 , 119 , 136 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:44:21.900
137 , 120 , 137 Male 347 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ AEK 1:44:22.337
138 , 121 , 138 Male 457 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:23.550
139 , 122 , 139 Male 49 ΝΙΚΟΣ ΒΑΖΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:44:30.337
140 , 18 , 140 Female 395 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΕΚΑ 1:44:43.340
141 , 123 , 141 Male 340 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ 1:45:10.900
142 , 124 , 142 Male 459 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:45:44.830
143 , 125 , 143 Male 263 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ MΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 1:47:05.460
144 , 126 , 144 Male 615 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:00.377
145 , 127 , 145 Male 175 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 1:48:01.047
146 , 128 , 146 Male 861 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1:48:21.960
147 , 129 , 147 Male 805 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:48:56.743
148 , 130 , 148 Male 274 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:33.923
149 , 131 , 149 Male 580 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:50:42.063
150 , 132 , 150 Male 165 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:50:42.173
151 , 133 , 151 Male 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:50:42.743
152 , 134 , 152 Male 6 GRACEY JAMES SAFANS 1:50:43.517
153 , 135 , 153 Male 592 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1:50:46.583
154 , 136 , 154 Male 334 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:57.023
155 , 137 , 155 Male 547 ΤΑΚΗΣ ΤΑΓΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:57.023
156 , 19 , 156 Female 614 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:52:41.370
157 , 138 , 157 Male 679 ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΟΡΓΙΑΝΝΙΩΤΗ 1:54:37.077
158 , 139 , 158 Male 682 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 1:54:39.713
159 , 140 , 159 Male 540 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΚΥΜΗ 1:54:47.710
160 , 141 , 160 Male 78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:55.280
161 , 20 , 161 Female 312 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ THE SPOT 1:55:32.923
162 , 142 , 162 Male 72 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΑΣ 1:56:09.477
163 , 143 , 163 Male 860 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1:57:03.087
164 , 144 , 164 Male 559 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:57:40.060
165 , 145 , 165 Male 732 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1:59:51.657
166 , 146 , 166 Male 342 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:02:18.227
167 , 21 , 167 Female 23 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΒΑΖΗ 2:02:55.000
168 , 147 , 168 Male 744 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 2:03:25.633
169 , 148 , 169 Male 528 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:08.377
170 , 149 , 170 Male 323 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:09.690
171 , 150 , 171 Male 664 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 2:05:37.493
172 , 151 , 172 Male 662 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 2:05:38.140
173 , 152 , 173 Male 706 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ 2:07:08.067
174 , 153 , 174 Male 802 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 2:08:08.770
175 , 22 , 175 Female 13 GRACEY MARTHA SAFANS 2:14:35.790
176 , 154 , 176 Male 573 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΣΔΥΠ 2:14:45.337
177 , 23 , 177 Female 2 PAOLA CAPPELLA 2:14:48.777
178 , 155 , 178 Male 564 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2:14:50.973
179 , 156 , 179 Male 567 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 2:15:26.863
180 , 157 , 180 Male 838 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:58.217
181 , 158 , 181 Male 839 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 2:16:00.050

x

Send this to a friend