9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018
Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113
114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑ ΦΥΛΟ
ΑΡΡΕΝΩΝ 2018 ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
11 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
12 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
13 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
14 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
17 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
18 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
19 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
20 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
21 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
22 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
24 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
26 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
29 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
30 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
31 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
33 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
35 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
36 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
37 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
38 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
39 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
41 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
42 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
45 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
46 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
47 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
48 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
49 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
51 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
52 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
53 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
55 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
56 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
57 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
58 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
59 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
60 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
61 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
64 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
68 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
69 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
71 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
73 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
75 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
76 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
77 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
78 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
79 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
81 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
82 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
83 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
84 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
85 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
86 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
87 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
88 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
89 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
90 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
91 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
93 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

ΘΗΛΕΩΝ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΘΕΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ.
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
5 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
7 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
9 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
10 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
11 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
ΚΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
16 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
17 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
18 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
19 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
20 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
21 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
22 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
22 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018
ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΩΝ ΑΡΙΘ. ΑΘΛΗΤΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Α Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Θ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20
ΑΝΔΡΩΝ- ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΑ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15

ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΤΑ
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39

Η ΑΕΙΘΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
12 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55

Previous ArticleNext Article

36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας – Αποτελέσματα

Παρουσιαστής ΕΡΤ: Στη μάχη του Μαραθώνα οι Αθηναίοι νίκησαν τους… Σπαρτιάτες!

36ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας – LIVE αποτελέσματα

Αποτελέσματα 2017 – 5Km WIND – Πρωί

Αποτελέσματα 2017 – 10Km WIND

Αποτελέσματα 2018 – Μαραθώνιος

Αποτελέσματα 2018 – 5km WIND – Απόγευμα

Αποτελέσματα 2018 – 3km ERGO – Τελικός RUN GREECE

Send this to a friend