8ος ΓΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗΣ – Αποτελέσματα

8ος ΓΥΡΟΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥΠΟΛΗΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 10km
1 Male 254 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΙΠΙΚΟΣ 0:37:35
2 Male 183 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΤΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:39:17
3 Male 310 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:42:49
4 Female 5 KATRIN GRUBER SCHUSSENTAL-YETIS 0:43:20
5 Male 227 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΟΥΦΑΣ ZOGRAFOU RUNNING TEAM 0:43:52
6 Male 77 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΟΥΔΗΣ ΦΥΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ 0:44:31
7 Male 207 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΚΡΗΣ 0:44:31
8 Male 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ MARATHON TEAM POLYZOY 0:44:34
9 Male 325 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΩΚΑΣ 0:45:04
10 Male 280 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΟΥΠΡΑΣ 0:45:22
11 Male 109 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:45:30
12 Male 32 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΡΦΑΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:34
13 Male 330 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΑΣΙΑΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:45:35
14 Female 141 ΕΙΡΗΝΗ ΚΕΦΑΛΙΔΗ ATHENS 0:45:40
15 Male 138 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ATHENS 0:45:42
16 Male 216 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:46:06
17 Male 84 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:46:16
18 Male 262 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:46:36
19 Male 274 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:46:54
20 Male 346 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ 0:47:06
21 Male 87 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΑ 0:47:25
22 Male 27 ΜΑΡΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:47:49
23 Male 362 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΚΚΑΣ 0:47:49
24 Male 140 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΪΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:48:06
25 Male 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΦΑΚΗΣ THE BAND OF THE RUNNERS 0:48:11
26 Male 299 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ  ADIDAS RUNNERS 0:48:35
27 Male 356 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:48:51
28 Male 238 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΚΩΝΒΑΣ 0:49:09
29 Male 113 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:49:19
30 Male 317 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0:49:35
31 Male 212 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΙΝΙΣΚΟΣ 0:49:45
32 Male 36 ΣΥΜΕΩΝ ΑΣΩΜΑΤΟΣ ERB RUN THE BANK 0:49:47
33 Male 259 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΙΣΚΟΣ THE BAND OF THE RUNNERS 0:50:02
34 Male 201 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 0:50:21
35 Male 246 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:50:25
36 Male 232 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:50:31
37 Male 360 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:50:35
38 Male 206 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΚΙΟΣ  ADIDAS 0:50:35
39 Female 363 ΕΡΝΤΕΜ ΚΑΛΛΕΝΤΖΗ 0:50:50
40 Male 258 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΣΙΝΟΣ 0:50:55
41 Male 184 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΤΖΙΑΡΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:51:14
42 Male 146 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΛΩΝΗΣ  ΑΘΗΝΑ 0:51:30
43 Male 108 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:51:38
44 Male 327 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 0:51:53
45 Male 48 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ DIAPLASI GYM 0:52:18
46 Female 56 ΕΙΡΗΝΗ ΒΟΥΛΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:52:53
47 Male 224 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ KOUTSA KOUTSA 0:52:57
48 Male 200 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 0:53:05
49 Male 315 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΤΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:53:06
50 Male 272 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:41
51 Male 204 ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΠΑΤΙΛΑΣ 0:54:01
52 Male 34 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ 0:54:13
53 Male 147 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΚΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:25
54 Male 231 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΑΜΠΟΥΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 0:54:29
55 Male 337 ΜΑΝΟΣ ΨΑΡΑΚΗΣ UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:54:29
56 Male 303 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ DEMOKRITOS RUNNING TEAM 0:54:33
57 Male 233 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:54:40
58 Male 339 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΡΓΑΝΗΣ 0:55:11
59 Male 164 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ PERGANIS 0:55:13
60 Male 338 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΟΝΤΟΣ 0:55:20
61 Male 344 ΕΝΤΜΟΝΤ ΤΣΑΚΟΣ 0:55:23
62 Male 156 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΜΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOU 0:55:28
63 Male 130 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΣΣΑΡΑΣ 0:55:31
64 Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΑΣ ΠΑΝΩΛΕΝΙΑΚΟΣ ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ 0:55:35
65 Male 295 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:55:39
66 Male 251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:55:52
67 Male 51 ΗΛΙΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:56
68 Male 127 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ  NEWSDIET 0:56:01
69 Male 241 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ NEA SMYRNI RUNNING TEAM 0:56:12
70 Male 132 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΑΓΗΣ 0:56:16
71 Male 12 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ 0:56:17
72 Male 13 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΓΙΟΜΑΥΡΙΤΗΣ – 0:56:18
73 Male 22 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:56:19
74 Male 341 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:56:20
75 Male 348 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΡΑΓΑΣ 0:56:22
76 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 0:56:43
77 Male 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:56:45
78 Male 25 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 0:56:48
79 Male 38 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:56:54
80 Male 177 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΠΕΜΑ RUNNING TEAM 0:57:12
81 Male 358 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΚΗΣ 0:57:14
82 Female 85 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΗΜΑ 0:57:20
83 Male 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΝΤΑΒΑΝΟΣ YMITTOS RUNNERS 0:57:23
84 Male 265 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΒΕΛΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:57:28
85 Female 55 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΟΛΑΝΑΚΗ SANTA RUNNING TEAM 0:57:30
86 Female 292 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΑΤΑΚΗ 0:57:51
87 Male 287 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΠΠΑΖ , KARAMPINOS COACHING 0:57:59
88 Male 126 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:59
89 Male 269 ΝΙΚΟΣ ΣΑΓΙΑΣ 0:58:31
90 Male 172 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΙΩΣΣΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:58:34
91 Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:58:48
92 Male 175 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:58:50
93 Male 296 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:58:51
94 Male 20 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:53
95 Male 170 ΝΙΚΟΣ ΛΕΠΙΔΑΣ 0:59:02
96 Male 28 ΧΑΡΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 0:59:02
97 Male 102 ΘΟΔΩΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  ΣΙΦΟΥΝΕΣ 0:59:09
98 Female 261 ΓΕΩΡΓΙΑ ΡΑΠΤΗ MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 0:59:13
99 Female 322 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΦΛΕΣΣΑ UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 0:59:15
100 Male 367 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΡΟΣΟΥΛΗΣ 0:59:22
101 Male 135 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:22
102 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ ATHEN 0:59:27
103 Female 67 ΠΕΠΗ ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 0:59:36
104 Male 165 ΓΙΟΥΛΙΑΝ ΛΑΓΙΑ ATHENS 0:59:58
105 Male 220 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:00:12
106 Male 174 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΠΥΓΜΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:00:21
107 Female 166 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΠΠΑΖ 1:00:22
108 Male 40 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ VAV TEAM 1:00:36
109 Male 111 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΦΙΛΗΣ 1:00:40
110 Male 369 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1:00:57
111 Male 217 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΡΕΝΙΣΤΑΣ 1:01:00
112 Female 347 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:01:04
113 Male 314 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ ΣΔΥΘ 1:01:12
114 Male 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:01:14
115 Female 163 ΣΥΛΒΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ 1:01:23
116 Male 17 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:01:31
117 Female 117 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:36
118 Male 236 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 1:01:43
119 Male 278 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΣΚΕΝΤΕΡΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΥΣ 1:01:52
120 Female 123 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΛΗ  1:02:05
121 Male 35 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΠΡΟΣ 1:02:28
122 Male 343 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1:02:53
123 Male 342 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΑΚΑΣ 1:02:53
124 Male 97 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΡΟΣΟΣ G.C.R.T 1:02:54
125 Female 52 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ 1:03:16
126 Male 42 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:03:17
127 Male 66 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:03:24
128 Male 63 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ THE MARATHON BARBER OLYMPIA RUNNERS UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 1:03:24
129 Male 316 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΒΑΛΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:03:28
130 Male 181 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΑΡΑΚΗΣ ATHENS 1:03:29
131 Female 311 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΣΙΑΠΟΚΗ 1:03:34
132 Male 60 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:42
133 Male 243 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1:03:50
134 Male 361 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΑΝΑΤΣΟΣ 1:03:51
135 Male 247 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 1:03:52
136 Female 191 ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΚΟΥ ATHINA 1:04:00
137 Male 95 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ 1:04:34
138 Male 143 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΑΜΟΣ 1:04:51
139 Male 176 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:04:58
140 Male 16 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ PENTELI 1:05:08
141 Male 193 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1:05:15
142 Male 186 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ 1:05:17
143 Male 357 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ 1:05:34
144 Male 116 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΥΔΗΣ 1:05:40
145 Male 99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:05:42
146 Male 139 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΦΕΤΖΗΣ 1:06:00
147 Female 294 ΖΕΤΑ ΤΖΑΜΑΛΟΥΚΑ COSMOTE E-VALUE RUNNING TEAM 1:06:03
148 Male 30 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:04
149 Female 365 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΝΙΑΔΗ 1:06:25
150 Male 128 CHRISTOS ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ 1:06:55
151 Female 134 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΚΑΤΕΛΟΥΖΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:07:13
152 Male 75 ΣΕΡΓΙΟΣ ΓΚΟΥΝΤΑΝΗΣ 1:07:25
153 Male 10 WILLIAM TOQUERO 1:07:42
154 Female 112 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ Α.Ο 1:07:46
155 Male 8 FLOROMAR PAJARILLO 1:07:54
156 Male 54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:08:08
157 Male 334 ΘΑΝΑΣΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 1:08:09
158 Male 255 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ 1:08:12
159 Male 189 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:08:14
160 Male 198 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ AEK 1:08:15
161 Male 283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:08:17
162 Male 4 EDWIN ESPINA 1:08:32
163 Male 61 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ ATHENS 1:08:32
164 Male 124 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ 1:08:38
165 Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ 1:08:48
166 Male 328 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1:09:10
167 Male 19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ 1:09:12
168 Male 106 KONSTANTINOS ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ 1:09:13
169 Male 187 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΕΑΣ 1:09:26
170 Male 366 ΗΛΙΑΣ ΚΑΝΤΖΙΩΡΗΣ 1:09:29
171 Female 282 ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΑΤΟΥ ΖΕΦΥΡΙ 1:09:33
172 Male 83 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΡΙΖΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:33
173 Male 225 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ATHENS 1:09:34
174 Male 276 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:05
175 Male 306 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ RS 1:10:10
176 Male 1 JAIME BERGADO 1:10:34
177 Male 273 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΑΡΙΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 1:10:35
178 Male 73 ΜΑΝΟΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ 1:11:13
179 Male 74 ΜΙΛΤΟΣ ΓΚΟΛΕΜΑΣ 1:11:13
180 Male 329 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΤΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 1:12:06
181 Female 148 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΚΟΚΚΟΡΗ 1:12:19
182 Male 145 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΟΥΤΣΙΝΙΩΤΗΣ Σ.Δ.Υ.Ε 1:12:30
183 Female 271 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΔΑ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:12:51
184 Male 57 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:03
185 Female 153 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΟΣΥΦΑΚΗ 1:13:05
186 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΑΩΝ 1:13:11
187 Male 131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ OLYMPIA RUNNERS 1:13:16
188 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:13:44
189 Male 359 ΣΥΜΕΩΝ ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ 1:14:05
190 Male 349 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1:14:06
191 Male 353 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1:14:08
192 Female 352 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1:14:09
193 Male 350 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ 1:14:09
194 Male 351 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1:14:10
195 Male 244 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ATHINA 1:14:13
196 Male 46 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ATHENS 1:14:20
197 Male 160 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΑΤΖΗΣ ΑΘΗΝΑ, ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 1:14:37
198 Male 69 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ  1:14:59
199 Male 209 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ  1:15:42
200 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΒΟΥΓΥΙΟΣ 1:16:27
201 Male 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:16:44
202 Male 58 ΚΟΣΜΑΣ ΓΑΖΕΑΣ Ν/Α 1:16:55
203 Male 215 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΝΟΣ ΙΛΙΣΙΑ 1:19:17
204 Male 256 ΖΗΣΗΣ ΠΛΙΤΣΗΣ 1:19:28
205 Female 21 XΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:19:51
206 Male 110 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:20:37
207 Male 101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΑΘΗΝΑ 1:21:01
208 Female 178 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗ 1:21:14
209 Male 249 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΕΤΑΥΡΑΚΗΣ 1:21:15
210 Male 150 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ 1:21:38
211 Female 185 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ SANTA RUNNING TEAM 1:21:43
212 Female 354 ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΑΡΤΑ 1:22:31
213 Male 260 ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:22:33
214 Female 286 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ VEGAN RUNNERS GREECE 1:23:11
215 Male 190 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ VEGAN RUNNERS GREECE 1:23:15
216 Female 364 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΛΟΥΚΙΝΑ 1:25:56
217 Male 285 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:56
218 Female 49 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΒΙΩΝΗ 1:28:07
219 Male 345 ΜΑΝΟΣ ΚΛΙΤΣΟΣ 1:28:08
220 Female 162 ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗ 1:28:26

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 671 ΔΑΛΑΡΗΣ NIKOΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:20:46
2 Male 673 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 0:21:20
3 Male 567 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 0:22:27
4 Male 653 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΤΑ 0:22:51
5 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:23:24
6 Male 516 ΜΑΝΩΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 0:23:53
7 Male 582 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:24:35
8 Male 667 MAREK BODJIONY 0:24:42
9 Female 555 ΛΕΛΑ ΣΑΓΚΑ ΚΕΧΑΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 0:24:44
10 Female 535 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ ATHENS 0:24:46
11 Male 620 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΟΥΛΑΚΗΣ 0:25:01
12 Female 648 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:25:18
13 Female 641 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΡΑΤΗ  ΕΘΝΙΚΟΣ Γ. Σ. 0:25:42
14 Male 649 ΜΑΡΙΟΣ ΤΣΕΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:51
15 Male 607 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:13
16 Female 590 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΗΤΣΗ 0:26:19
17 Male 598 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:28:31
18 Female 518 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:28:51
19 Male 604 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΟΥΖΑΣ 0:29:11
20 Male 619 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΤΣΙΟΣ 0:30:12
21 Male 560 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ 0:30:26
22 Female 636 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 0:30:48
23 Male 655 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 0:30:58
24 Male 591 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΑΣ 0:31:08
25 Male 657 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  0:31:13
26 Female 608 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΤΟΥΠΗ ATHENS 0:31:13
27 Male 569 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:15
28 Male 587 ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:31:17
29 Female 672 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 0:31:23
30 Male 509 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:31:25
31 Male 602 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΟΥΝΙΑΣ 0:31:52
32 Male 675 ΧΑΡΗΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 0:31:57
33 Male 507 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ REDTEAM 0:32:26
34 Female 646 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΙΚΗ ΤΖΟΥΤΖΑ  0:33:21
35 Female 663 ΞΑΝΘΗ ΘΑΝΑΣΟΥΛΑ 0:33:43
36 Male 631 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΥΡΟΥ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ 0:33:44
37 Female 603 ΒΙΚΥ ΝΑΟΥΜ 0:34:02
38 Female 666 DOROTA SHUCHOKA 0:34:14
39 Male 586 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ 0:34:37
40 Male 670 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:35:09
41 Male 594 ΑΡΗΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 0:35:17
42 Female 625 ΜΑΝΤΩ ΡΟΥΣΙΝΟΥ  0:35:20
43 Female 629 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΣΙΔΕΡΗ 0:35:22
44 Male 537 ΤΑΚΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ 0:35:24
45 Female 556 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΛΑΔΗ Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:35:28
46 Male 517 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 0:35:37
47 Female 614 ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΣΧΟΥ  ΑΘΗΝΑ 0:35:41
48 Male 577 ΛΟΥΚΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ T.T.R. 0:35:47
49 Male 615 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΥ  0:35:55
50 Female 664 ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΟΝΤΙΝΙ 0:35:57
51 Male 581 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:35:57
52 Male 521 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΧΑΣΩΤΑΚΗΣ 0:36:03
53 Female 511 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:17
54 Female 643 ΜΑΡΙΑ ΣΥΓΓΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:36:20
55 Male 652 ΙΩΑΚΕΙΜ ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:50
56 Male 501 THOMAS HALL 0:36:56
57 Female 632 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛOΥ 0:36:56
58 Male 635 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ATHENS 0:37:02
59 Male 528 ΝΙΚΟΣ ΓΚIΝΗΣ 0:37:02
60 Female 576 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:37:24
61 Female 668 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 0:37:32
62 Male 644 ΓΑΒΡΙΗΛ ΤΑΝΤΟΥΡΗΣ 0:37:36
63 Male 645 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ 0:37:58
64 Female 584 ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΙΑΤΗ ΠΕΜΑ RUNNING TEAM 0:38:06
65 Male 665 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 0:38:08
66 Male 654 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ 0:38:12
67 Female 623 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΗΓΑΣ 0:38:13
68 Male 674 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:38:17
69 Male 563 NIKOLAOS ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ZOGRAFOS 0:38:23
70 Female 613 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ 0:38:27
71 Male 660 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ  0:38:44
72 Female 551 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ 0:38:45
73 Female 529 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΟΒΟΣΤΗ 0:39:05
74 Male 583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΝΘΑΤΗΣ 0:39:21
75 Female 531 ΑΛΕΞΙΑ ΓΡΑΜΠΑ 0:39:23
76 Female 597 ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΠΑΡΚΟΥΚΗ ΑΘΗΝΑ 0:39:29
77 Female 617 ΕΛΕΝΗ ΠΛΑΓΙΩΤΗ 0:39:46
78 Female 574 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΛΕΡΙΟΥ 0:40:03
79 Female 546 ΣΑΒΙΝΑ ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ 0:40:05
80 Male 524 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ATHENS 0:41:14
81 Female 502 MARIA KOEKEMER S.A.F.A.N.S 0:41:36
82 Male 622 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΙΖΗΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ 0:41:36
83 Male 526 ΣΠΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ 0:41:52
84 Male 611 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ 0:42:17
85 Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 0:42:43
86 Female 504 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ 0:43:01
87 Female 541 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΙΒΑΚΟΥ 0:43:11
88 Male 588 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:11
89 Male 554 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΤΣΙΔΗΣ THESSALONIKI 0:46:42
90 Male 616 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ 0:46:47
91 Female 651 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΟΥΚΗ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0:48:04
92 Female 585 ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΝΙΚΑ ΑΘΗΝΑ – ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0:49:33
93 Male 549 ΦΩΤΗΣ ΚΑΝΝΕΛΗΣ 0:49:33
94 Female 539 ΕΛΕΝΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΠΕΜΑ RUNNING TEAM 0:52:55
95 Female 633 ΕΛΕΝΗ ΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ  0:53:49
96 Male 610 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  0:53:52
97 Male 512 ΝΙΚΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ 0:56:44
98 Male 513 ΡΑΦΑΗΛ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:56:44
99 Female 669 ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΦΑΡΣΑΡΗ 1:01:57

Previous ArticleNext Article

Grammos Mountain Run – Αποτελέσματα

Grammos Mountain Run - Αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ
Γ.Κ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 26 KONSTANTINOS GIANNOPOULOS Male M18-49 1984 Greek DYNAFIT / MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 02:28:38
2 24 MIHAIL KALLIMANIS Male M18-49 1997 Greek THE RUNNER’S PROJECT / FIFTH ELEMENT 02:34:28
3 67 DIMITRIOS ZIAMPIRIS Male M18-49 1976 Greek TECNICA HELLAS 02:41:57
4 6 ANASTASIOS TSAKALOS Male M18-49 1973 Greek 03:09:54
5 20 SPYRIDON KROKIDAS Male M18-49 1976 Greek dromeis Zalogou 03:11:35
6 49 VASILEIOS SPYROPOULOS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:15:10
7 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
8 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
10 62 STAVROS EVANGELOU Male M18-49 1971 Greek TEAM KONIΤΣΑ 03:26:27
11 64 DIMITRIOS SIARAMPIS Male M18-49 1981 Greek 03:30:00
12 47 DIMITRIS NIKOLAOU Male M18-49 1983 Greek 03:30:49
13 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07
14 54 ANGELOS KOTSINAS Male M18-49 1989 Greek 03:38:00
15 21 SAKIS ORIVATIS Male M50-59 1966 Greek ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:45:10
16 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
17 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44
18 61 DIMITRIOS GKOUNTIS Male M18-49 1980 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:45
19 60 VASILEIOS MPAMPAS Male M18-49 1980 Greek ΕΛΞΙΣ FITNESS CLUB 03:49:10
20 50 GEORGIOS TOMTSIDIS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:50:07
21 48 CHRISTOS CHRISTIANOS Male M18-49 1982 Greek DYNAFIT 03:54:20
22 31 GEORGIA SIOZIOU Female W18-49 1978 Greek Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων/sky women running team 03:56:31
23 14 EFTHYMIOS MIKROGIANNAKIS Male M18-49 1983 Greek 03:59:10
24 15 PANAGIOTIS TELLIS Male M18-49 1970 Greek DEREKAS ENDURANCE COACHING 04:01:10
25 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45
26 17 GEORGIOS TOKIS Male M18-49 1993 Greek 04:03:47
27 25 ANNA SIAFAKA Female W18-49 1991 Greek MONOMAXOI 04:04:49
28 38 ATHANASIOS VLACHAKIS Male M18-49 1978 Greek 04:05:39
29 13 LOUKAS DOUDOUMIS Male M18-49 1979 Greek 04:15:20
30 12 SPYROS GKOUGKETAS Male M50-59 1969 Greek lau lau team 04:18:53
31 23 BASILIS KARALIS Male M18-49 1971 Greek Σύλογος Μαραθωνοδόμων Ν Λάρισας 04:18:54
32 2 GEORGIOS DEDES Male M18-49 1975 Greek Running Winners / Outdoor Games Running Team 04:23:32
33 51 SPYROS KYRTZOGLOU Male M18-49 1980 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:29:05
34 28 GIORGOS SPILIOTOPOULOS Male M18-49 1977 Greek Xaladritsa run 04:30:20
35 37 MANOLIS NOUSIS Male M18-49 1984 Greek Smokers 04:32:10
36 52 ELEFTHERIOS SINIS Male M18-49 1976 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:33:25
37 43 NIKOS VAGENAS Male M18-49 1972 Greek E.O.S KONITSAS 04:33:28
38 44 XRISTOS SERAS Male M18-49 1970 Greek E.O.S KONITAS 04:33:30
39 10 ALEKSANDRA ALEKSIADOU Female W18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:56
40 11 ATHANASIOS SIOUTKOS Male M18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:57
41 30 LAMPRINI STYLIOU Female W18-49 1990 Greek Φλόγα 04:41:55
42 66 ANASTASIOS DIMITRIADIS Male M18-49 1983 Greek 04:41:56
43 56 CHRISTOS POLATSIDIS Male M50-59 1960 Greek ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:43:22
44 32 IOANNIS GIOTIS Male M18-49 1981 Greek 04:47:51
45 34 DIMITRIS TAMTAMIS Male M50-59 1969 Greek SEVEN SPOT 04:48:59
46 46 MARIA OVRENOVITS Female W18-49 1973 Greek VRAHOS TEAM 04:52:23
47 57 KONSTANTINA KOTROTSIOU Female W50+ 1965 Greek 05:00:59
48 35 CHRISTOS BECHTSIS Male M50-59 1965 Greek SEVEN SPOT 05:07:09
49 58 CHRISTOS TASOULAS Male M18-49 1979 Greek 05:07:10
50 45 NIKOLAOS KAIDETSIS Male M50-59 1968 Greek SDYTH 05:14:52
51 42 FOTIS KAZIANIS Male M50-59 1969 Greek SDI 05:15:35
52 36 GIORGIOS KALENTERIDIS Male M60+ 1951 Greek SDYTH 05:16:30
53 3 SOTIRIS GIANNIOTIS Male M50-59 1960 Greek Baliotis trail 05:24:17
54 5 ANNA-MARIA PAPAIOANNOU Female W50+ 1967 Greek EOΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 05:29:34
55 4 PERIKLIS BOUSBOURAS Male M50-59 1966 Greek 05:29:35
56 22 GEORGE MICHAILIDIS Male M18-49 1976 Greek 05:29:59
57 16 DIMITRIOS KOLIAS Male M18-49 1979 Greek 05:32:48
58 1 SPYROS PAPANIKOLAOU Male M50-59 1966 Greek Mastoremata 05:32:49
59 33 BASILIKI TSOUNI Female W50+ 1969 Greek ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΥΡΜΠΙΑΝΗΣ 06:30:00
60 19 THEODOROS VOULISTIOTIS Male M50-59 1965 Greek dromeis Zalogou DNF
61 41 ARETI AGGELI Female W18-49 1970 Greek SDI DNF

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
ΚΑΤ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
2 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
3 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07

ΑΝΔΡΕΣ 60+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
2 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
3 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 – Αποτελέσματα

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 - Αποτελέσματα

A/A Ονοματεπώνυμο Φύλλο Χρόνος αγώνα
186 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ανδρας 0:35:50
239 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:36:20
319 Φραγκούλης Άγγελος – Ανδρας 0:37:47
193 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ Ζευς Πιεριας Ανδρας 0:38:22
80 Ζαρκάδας Νικόλαος Ελεύθερα αθλούμενος Ανδρας 0:38:34
293 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:38:53
143 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:39:56
129 Κουτσουμπές Απόστολος Σύλλογος Δρομέων Βόλου Ανδρας 0:40:24
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ——- Ανδρας 0:41:03
63 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:41:11
164 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ kourkourikis group /aias kilkis Ανδρας 0:41:54
87 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki Ανδρας 0:42:40
84 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:43:02
321 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΝΤΟΣ Ανδρας 0:43:14
162 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ Ανδρας 0:43:30
190 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:43:52
336 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ θεσσαλονικη Ανδρας 0:43:58
81 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ DADUNAS RUNNING TEAM Ανδρας 0:44:03
132 Κραγιόπουλος Παύλος ανεξάρτητος Ανδρας 0:44:29
22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:44:33
245 Ποιμενιδης Δημητριος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:28
217 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Ανδρας 0:45:34
220 Παπαδοπουλος Δημοσθενης ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:47
128 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:46:09
194 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ανδρας 0:46:28
198 Νούλης Ιωάννης ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:46:48
113 Κοζανίτη Ελένη ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ Γυναίκα 0:47:06
267 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 0:48:28
328 KOLA ROLANT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:48:42
67 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ Ανδρας 0:48:46
255 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΟΛΕΡΑΣ ΨΑΡΑΓΟΡΑ <<Ο ΣΟΥΛΗΣ>> Ανδρας 0:48:52
332 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 0:48:53
315 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:48:58
74 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:49:16
284 ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. Ανδρας 0:49:19
202 Ξεφτερης Γιωργος Αρχέλαος Handball has Ανδρας 0:49:25
47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ Ανδρας 0:49:35
197 Νικολάου Γρηγόρης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:49:38
261 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 0:50:04
69 Δελόγλου Στελιος ΣΔΥ Κιλκίς Ανδρας 0:50:49
182 ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ζευς πιεριας Ανδρας 0:50:54
269 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:51:23
340 Χόκια Λιντίτα Ο.Μ.Γ. Γυναίκα 0:51:17
242 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ιερέας) ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:51:18
97 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανδρας 0:51:27
375 ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ανδρας 0:51:29
264 Σιακκας Ανέστης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:51:37
270 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Baliotis Nature Trail Ανδρας 0:51:38
351 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 0:51:39
311 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρας 0:51:48
236 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΡΓΙΟΣ anejarthtos Ανδρας 0:51:50
214 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 0:51:51
33 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 111ΠΜ Ανδρας 0:52:05
26 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ Ανδρας 0:52:32
103 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:52:39
155 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Ανδρας 0:53:28
297 Τοπαλιδης Παντελης – Ανδρας 0:53:32
278 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:53:46
357 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρας 0:54:04
121 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:54:14
3 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:54:23
16 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ @altusrunning Ανδρας 0:54:24
99 Καπελλάκης Γεράσιμος Ζεύς Ανδρας 0:54:28
140 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Γυναίκα 0:54:30
78 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ανεξάρτητος Ανδρας 0:54:35
118 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:54:40
17 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:54:50
206 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 0:54:51
342 ΧΡΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:54:57
147 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΩΜΓ Ανδρας 0:55:10
92 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:55:21
280 Τασούδης Δημήτρης ανεξάρτητος Ανδρας 0:55:25
146 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:55:33
300 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:00
354 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναίκα 0:56:02
231 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κατερίνη Ανδρας 0:56:07
191 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:25
46 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:56:27
39 Γατσιός Διονύσιος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:31
110 ΚΑΤΣΙΟΎΛΑΣ ΖΉΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Ανδρας 0:56:33
253 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:35
163 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:56:51
240 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 0:57:07
73 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:57:12
45 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:57:15
229 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ Ανδρας 0:57:39
282 Τασούλης Δήμος Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών Ανδρας 0:57:40
235 ΠΑΤΕΡΑ ΑΝΝΑ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 0:57:59
327 Χάντας Δημήτρης Ανδρας 0:58:18
330 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κατερίνη Ανδρας 0:58:22
98 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.δ.υ.θ Ανδρας 0:58:26
248 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Ανδρας 0:58:29
345 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Γυναίκα 0:58:31
211 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:58:47
52 ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομικών Ανδρας 0:58:50
331 Χασιωτη Φανη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Γυναίκα 0:59:06
337 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:59:08
212 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:59:26
60 ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ Ανεξάρτητη Γυναίκα 0:59:27
159 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:59:30
181 ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΒ Ανδρας 0:59:39
329 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Ανδρας 0:59:40
165 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Ανδρας 0:59:45
169 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:59:51
188 Μποταΐτης Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:00:17
178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Ανδρας 1:00:19
343 ΧΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:24
243 Περπεριδου Αναστασία Fit team Γυναίκα 1:00:26
333 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:00:27
312 ΤΣΙΡΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:33
302 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:00:33
358 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΩΜΓ Ανδρας 1:00:43
120 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟ Ανδρας 1:01:00
275 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:01
209 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:26
123 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ανδρας 1:01:40
70 ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:00
100 ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – Ανδρας 1:02:08
355 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΘ Ανδρας 1:02:27
31 Βασιουρής Κωνσταντίνος ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:02:34
96 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – Ανδρας 1:02:38
244 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 1:02:42
353 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:56
104 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΆΣ Zeys Ανδρας 1:02:58
230 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:59
279 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Kourkourikis Training Group Ανδρας 1:03:02
6 Petzold Mirjam ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
5 Panagiotidis Zacharias P. ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
222 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΠΡΌΔΡΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 1:03:44
82 Ζέρβας Κωνσταντίνος HEROIC BLOODLINE ULTRA Ανδρας 1:04:09
160 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ανεστης RUNNERS EDESSAS Ανδρας 1:04:12
223 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔΠ ´´ΖΕΥΣ´´ Ανδρας 1:04:13
41 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:04:23
136 ΚΡΥΒΟΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 1:04:24
350 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 1:04:46
347 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:04:50
10 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ — Ανδρας 1:04:55
292 ΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ανδρας 1:04:56
266 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:05:03
289 ΤΖΙΟΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:05:04
36 ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:05:06
119 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ zeus Ανδρας 1:05:12
288 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ KATERINI Ανδρας 1:05:26
7 Spranger Matthias ανεξάρτητος Ανδρας 1:05:55
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ IFRESH Ανδρας 1:06:08
151 Λιολιος Σπυρίδων Katerini Ανδρας 1:06:21
199 Ντόβα Ευμορφία Σύλλογος Δρομέων Βόλου Γυναίκα 1:06:27
310 Τσιρακιδης Χρηστος Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ Ανδρας 1:06:28
32 Βαστάζος Νικόλαος Active gym Ανδρας 1:07:01
54 Γκαρλαουνης Βαγγελης Απσδζευς πιερειας Ανδρας 1:07:03
142 Λαζαριδης Κωνσταντίνος Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Ανδρας 1:07:09
226 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ κατερινη Γυναίκα 1:07:18
2 ΜΠΟΥΣΑΤΑ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Γυναίκα 1:07:25
348 FREDY SMITH ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:07:26
259 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας Ανδρας 1:07:29
263 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γυναίκα 1:07:30
286 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 1:07:39
23 Αντωνακης Γεωργιος antoni21 running team Ανδρας 1:07:46
189 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητη Γυναίκα 1:07:48
281 Τασούδης Θάνος ΣΔΥΘ Ανδρας 1:08:02
316 Τσορμπατζιδης Ραφαελο Κατερινη Ανδρας 1:08:06
102 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:08
295 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:08:11
174 ΜΠΑΓΓΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:08:15
75 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:25
324 Φωτιαδου Στελλα ανεξαρτητη Γυναίκα 1:08:26
246 ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΣΔΒ Γυναίκα 1:08:33
276 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:08:36
187 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 1:08:38
91 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:26
346 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:09:28
95 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:29
184 Μπέης Κωνσταντίνος ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:09:30
21 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:35
299 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:09:39
314 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ . Γυναίκα 1:11:32
43 ΓΙΑΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Γ.Ε.Β Γυναίκα 1:11:50
173 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 1:12:08
71 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessaloniki Γυναίκα 1:12:10
158 Ματάτης Θωμάς Ανεξάρτητος Θεσσαλονίκη Ανδρας 1:12:35
125 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ Γυναίκα 1:12:44
89 ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ Ανδρας 1:12:54
122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρας 1:14:03
25 Αραπιδης Βαγγελης Βεροια Ανδρας 1:14:55
148 ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Γυναίκα 1:16:23
258 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:17:30
30 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ανεξαρτητος Ανδρας 1:18:10
29 Βακουφτσής Δημήτριος ανεξάρτητος Ανδρας 1:19:11
108 καστανας πετρος ομαδα μαραθωνιου γιαννιτσων Ανδρας 1:19:48
219 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:19:49
167 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:20:37
201 Ξενιδου Ελευθερια Η στέγη της αγαπης Γυναίκα 1:20:44
34 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:21:37
260 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:21:49
205 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:22:00
301 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) Ανδρας 1:22:28
131 Κουφουγεωργίου Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:23:25
135 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:23:33
88 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:24:08
68 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:24:15
227 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:24:24
296 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Γυναίκα 1:24:25
126 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν είμαι σε Σύλλογο Ανδρας 1:24:38
109 Κατσαρος Αναστάσιος Κατερινη Ανδρας 1:24:39
20 ΚΟΡΝΙΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρας 1:27:33
247 Προυσκα Μαρια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:27:46
256 ΣΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:28:43
204 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:29:35
59 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:30:44
224 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναίκα 1:32:11
14 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:32:12
145 ΛΑΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ορειβατικός Σύλλογος Αιγινίου Ανδρας 1:34:21
352 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Ανδρας 1:34:22
55 ΓΚΕΜΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:07
28 Βακουφτσής Βασίλειος ανεξάρτητος Ανδρας 1:35:09
268 Σκλιοπίδης Ευάγγελος ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:10

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ 19:03:31

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 356 ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΌ ΑΦΕΤΗΡΙΑ 240

ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ 216 ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ 39 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ 177 ΑΝΔΡΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 20:35:41 ΜΕ ΧΡΟΝΟ 1:35:10

x

Send this to a friend