ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ 2016
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 350 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1983 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:16:21
2 2 386 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 30-39 1985 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:20:47
3 1 375 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ Α 40-49 1969 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:20
4 3 322 ΤΟΤΣΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ Α 30-39 1981 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:21:22
5 2 360 ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1972 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Baliotis Nature Trail 1:21:34
6 3 357 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 40-49 1976 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:24:48
7 4 363 ΔΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:27:44
8 5 377 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1968 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:46
9 4 351 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1982 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:29:14
10 5 387 ΑΒΔΑΡΜΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:31:16
11 6 385 ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ Α 30-39 1979 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:31:25
12 7 388 ΞΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:31:48
13 8 395 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:31:59
14 1 332 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1963 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:32:06
15 6 323 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 40-49 1969 ΔΑΦΝΗ ΠΕΛΛΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:32:23
16 9 383 ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 30-39 1979 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS AR1:32:28
17 10 313 ΚΑΜΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKIS TR 1:33:11
18 11 379 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 30-39 1977 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:33:31
19 2 336 ΦΙΟΥΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 50-59 1964 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:34:22
20 7 396 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 40-49 1973 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:34:41
21 1 303 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 60+ 1954 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ XANTHI RUNNERS 1:34:52
22 8 369 ΣΤΟΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 1969 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS AR1:35:32
23 12 353 ΤΣΑΝΑΚΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 30-39 1985 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Έφεδροι Ειδικών Δυ 1:36:36
24 2 364 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 60+ 1953 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:37:06
25 3 365 ΠΑΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:37:07
26 9 376 ΠΡΩΙΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1967 ΠΕΥΚΗ 0 1:37:50
27 3 340 ΧΟΥΜΚΟΣΛΗΣ ΑΒΡΑΑΜ Α 60+ 1955 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:38:25
28 10 356 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 40-49 1975 ΑΜΥΝΤΑΙΟ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:38:38
29 4 304 ΜΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1965 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ THE WATERMILL C 1:38:40
30 13 397 ΚΑΡΑΛΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1980 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS AR1:38:46
31 5 354 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 50-59 1958 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:39:26
32 11 201 ΣΥΝΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1967 ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 1:41:59
33 12 341 ΧΡΙΣΤΟΥΛΙΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 40-49 1971 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:42:31
34 6 316 ΡΟΔΟΣΙΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1960 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:42:36
35 7 305 ΒΙΕΡΡΟ ΜΙΧΑΗΛ Α 50-59 1962 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:42:39
36 13 302 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 40-49 1967 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:44:10
37 14 306 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 40-49 1976 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:44:15
38 15 334 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣ Α 40-49 1972 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:44:18
39 8 324 ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1966 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:44:32
40 4 335 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 60+ 1951 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡ1:45:08
41 14 367 ΔΗΜΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 1977 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:09
42 15 317 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 30-39 1981 ΥΜΗΤΤΟΣ – ΑΘΗ ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣ 1:46:55
43 16 342 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 40-49 1973 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:47:31
44 16 368 ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1978 ΑΜΥΝΤΑΙΟ 0 1:47:45
45 9 301 ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ Α 50-59 1965 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ 1:47:49
46 10 339 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1964 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 1:48:07
47 1 372 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 35+ 1973 ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ 1:48:41
48 2 310 ΝΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ 35+ 1979 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:48:57
49 17 311 ΤΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 40-49 1968 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:49:02
50 11 391 ΑΔΕΜΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α 50-59 1963 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:16
51 17 202 ΠΛΑΚΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 30-39 1978 ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 1:49:20
52 12 359 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1961 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:31
53 13 344 ΠΑΛΗΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 50-59 1962 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:49:51
54 14 371 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 50-59 1964 ΦΙΛΩΤΑΣ ΦΛΩΡΙ ΕΥΞΕΙΝΟΣ ΛΕΣΧΗ 1:49:52
55 18 349 ΚΟΛΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1974 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:02
56 18 347 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 30-39 1979 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:50:22
57 19 348 ΣΥΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1980 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 1:50:39
58 20 389 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 30-39 1979 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:50:48
59 21 390 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 30-39 1979 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:50:49
60 5 366 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ 1956 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:51:32
61 19 338 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1973 ΝΑΟΥΣΑ ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:51:33
62 20 381 ΣΥΚΟΠΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1974 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:52:37
63 1 382 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Εως 29 1994 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:52:39
64 15 394 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1963 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS AR1:52:43
65 16 320 ΓΑΡΓΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 50-59 1958 ΔΡΟΣΕΡΟ 0 1:53:08
66 22 308 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 30-39 1985 ΒΕΡΟΙΑ 0 1:53:19
67 17 309 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 50-59 1960 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 1:53:19
68 6 315 ΚΟΙΜΤΖΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 60+ 1950 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΒΕΤΕΡ1:53:26
69 3 384 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΕΦΗ Γ 35+ 1973 ΑΨΑΛΟΣ – 1:53:54
70 4 374 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΡΙΑΔΑ Γ 35+ 1981 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:18
71 23 393 ΓΑΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 30-39 1983 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:55:55
72 18 343 ΣΕΡΙΣΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 50-59 1960 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 1:56:22
73 7 312 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 60+ 1947 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:56:47
74 21 361 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α 40-49 1975 ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:56:48
75 24 345 ΡΑΛΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 30-39 1977 ΧΑΝΙΑ – 1:57:26
76 22 337 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 40-49 1973 ΛΑΡΙΣΑ 0 1:58:17
77 23 346 ΤΣΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 40-49 1969 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ1:59:10
78 24 314 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 40-49 1976 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡ1:59:46
79 8 327 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 60+ 1949 ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:00:59
80 25 326 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 40-49 1975 ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:00:59
81 9 325 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 60+ 1955 ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:01:00
82 25 362 ΜΠΟΥΝΤΣΙΤΣ ΝΕΝΑΝΤ Α 30-39 1977 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:10
83 10 358 ΜΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1954 ΟΡΜΑ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 2:02:21
84 19 352 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:58
85 5 329 ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ Γ 35+ 1980 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ 2:03:04
86 26 370 ΚΑΡΤΣΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1973 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2:05:02
87 26 318 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 30-39 1981 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:15
88 27 319 ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 40-49 1976 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:15
89 20 333 ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1966 ΕΔΕΣΣΑ – 2:05:44
90 28 330 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 40-49 1972 ΚΟΥΦΑΛΙΑ KOUFALIA RUNNIIN 2:07:42
91 27 331 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 30-39 1981 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΦΟΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 2:07:43
92 21 373 ΡΕΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 50-59 1963 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2:08:18
93 29 380 ΣΔΡΕΓΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 40-49 1969 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2:11:21
94 11 328 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 60+ 1956 ΤΡΙΚΑΛΑ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:12:04
95 6 378 ΜΠΡΑΤΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 35+ 1980 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:23
96 2 355 ΑΔΑΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Εως 29 1992 ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 2:13:52
97 28 321 ΤΟΤΣΚΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 30-39 1983 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 2:15:42
98 30 307 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α 40-49 1970 ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ. ΒΕΡΟΙΑΣ 2:44:35
99 12 398 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 60+ 1941 ΑΡΣΕΝΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:50:10
100 392 ΣΙΝΑΝΤΙ 0 Α Εως 29 1989 0 0 DNF
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ου ΔΡΟΜΟΥ ΒΕΓΟΡΙΤΙΔΑΣ 2016 5ΧΙΛ
ΓΕΝ ΚΑΤΗBIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛ ΚΑΤ ΕΤΟΣ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 88 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 35+ 1977 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 0:18:49
2 2 135 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ Α 35+ 1968 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:18:57
3 1 147 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α Εως 34 1991 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – 0:19:31
4 3 119 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣΑ 35+ 1952 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤ 0:19:55
5 4 117 ΣΚΟΡΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 35+ 1976 ΚΟζΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:20:04
6 5 115 ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 35+ 1971 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:20:16
7 6 126 ΤΣΙΜΠΟΥΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 35+ 1976 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 0:20:22
8 7 127 ΕΔΕΣΣΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 35+ 1977 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 0:20:43
9 8 130 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 35+ 1976 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:21:03
10 2 138 ΙΝΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Εως 34 2001 0 0 0:21:41
11 3 123 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Α Εως 34 2000 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:21:44
12 4 136 ΤΖΙΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Εως 34 1998 0 0 0:22:14
13 9 96 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 35+ 1974 ΕΔΕΣΣΑ – 0:22:29
14 1 83 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ Γ Γυναικών 1983 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSAS 0:22:33
15 5 134 ΑΒΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 34 2000 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:22:56
16 2 148 ΣΥΚΟΠΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γυναικών 1976 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤ 0:23:27
17 10 118 ΤΖΗΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α 35+ 1962 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:23:38
18 6 111 ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Εως 34 2002 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:23:49
19 11 78 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 35+ 1978 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:23:57
20 7 79 ΜΠΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Εως 34 1995 ΑΡΝΙΣΣΑ road ranner arnissas 0:24:53
21 12 98 ΠΑΤΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 35+ 1978 ΦΛΩΡΙΝΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ – BODY A 0:25:06
22 13 107 ΤΟΤΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 35+ 1953 ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:25:19
23 3 145 ΓΙΑΝΝΟΥΛΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γυναικών 2003 ΕΔΕΣΣΑ – 0:25:29
24 4 102 #N/A #N/A Γ Γυναικών #N/A #N/A #N/A 0:25:49
25 14 121 ΣΠΑΝΔΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 35+ 1969 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:26:02
26 15 94 ΣΑΛΙΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 35+ 1967 ΦΛΩΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:30
27 16 113 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΑΘΗΝΟΓΕΝΗΣ Α 35+ 1970 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:36
28 8 112 ΤΕΡΖΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Εως 34 1982 ΑΡΣΕΝΙ 0 0:26:46
29 5 146 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ Γ Γυναικών 1968 ΑΡΙΔΑΙΑ Σ.Π.ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ 0:27:03
30 9 87 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ Α Εως 34 2004 ΦΑΡΑΓΓΙ – 0:27:05
31 10 91 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α Εως 34 1991 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:27:15
32 17 116 ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 35+ 1965 ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΖΑΝΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:27:24
33 18 103 ΕΓΡΕΣ ΖΑΧΟΣ Α 35+ 1979 ΝΕΑΠΟΛΗ Ανεξαρτητος 0:27:24
34 19 128 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 35+ 1951 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:31
35 11 139 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 34 2003 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ – 0:27:48
36 12 86 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Εως 34 1999 0 0 0:28:13
37 13 137 ΓΙΑΝΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 34 1999 0 0 0:28:38
38 14 106 ΑΥΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α Εως 34 1990 ΒΕΡΟΙΑ 0 0:28:46
39 15 104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α Εως 34 1983 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑ 0:28:50
40 20 142 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΡΟΜΠΕΡΤΟ Α 35+ 1974 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:28:58
41 21 125 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 35+ 1977 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ 0:29:02
42 22 133 ΑΒΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 35+ 1969 ΚΟΥΦΑΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:03
43 23 114 ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Α 35+ 1949 ΑΡΣΕΝΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:17
44 24 108 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α 35+ 1953 ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0:29:29
45 25 99 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Α 35+ 1970 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:33
46 16 109 ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 34 2005 ΝΑΟΥΣΑ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 0:29:39
47 26 93 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 35+ 1973 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:30:50
48 17 89 ΓΗΣΑΡΗΣ-ΜΠΑΛΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Εως 34 2004 ΕΔΕΣΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:59
49 27 124 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 35+ 1967 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ 0:31:01
50 18 105 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α Εως 34 1990 ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑ 0:31:30
51 6 90 ΓΗΣΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ Γ Γυναικών 1974 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:31:48
52 7 149 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ ΛΗΤΩ Γ Γυναικών 1981 ΦΛΩΡΙΝΑ 0 0:32:09
53 8 81 ΤΑΖΙΟΥΔΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ Γυναικών 1966 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:32:20
54 19 129 ΣΙΔΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 34 2000 ΑΡΝΙΣΣΑ – 0:32:54
55 9 92 ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ Γυναικών 1992 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:32:59
56 10 120 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ Γυναικών 1982 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:33:00
57 11 95 ΤΣΑΜΠΟΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ Γυναικών 1983 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:33:02
58 12 101 ΚΟΙΜΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ Γυναικών 1957 ΒΕΡΟΙΑ ΣΧΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:33:19
59 28 122 ΠΕΤΣΙΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Α 35+ 1969 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 0:34:04
60 13 97 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΗ Γ Γυναικών 1981 ΑΜΥΝΤΑΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ OXYGEN 0:34:47
61 20 150 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Εως 34 1985 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 0:37:42
62 14 84 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΑΝΩ Γ Γυναικών 1966 0 0 0:39:11
63 15 110 ΚΛΗΝΤΣΑΡΗ ΘΕΟΦΑΝΗ Γ Γυναικών 1968 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:39:30
64 16 144 ΠΕΤΣΙΝΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ Γυναικών 1966 ΕΔΕΣΣΑ – 0:40:49
65 17 100 ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γ Γυναικών 1988 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 0:42:49
66 18 80 ΓΚΙΟΥΣΜΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ Γυναικών 1969 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:43:07
67 19 82 ΓΑΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ Γυναικών 1970 ΕΔΕΣΣΑ 0 0:43:07
68 29 85 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ Α 35+ 1961 0 0 0:46:12
69 20 132 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Γ Γυναικών 1962 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 0:47:46
70 21 131 ΙΜΠΑ ΣΟΦΙΑ Γ Γυναικών 1962 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 0:47:48
71 22 140 ΜΕΤΑΞΑ ΣΟΦΙΑ Γ Γυναικών 0 0 0 0:49:03
72 23 141 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ 0 Γ Γυναικών 0 0 0 0:49:03
73 24 143 ΠΕΤΡΟΒΑ ΚΑΤΙΑ Γ Γυναικών 2000 DNF
Ακολουθήστε το Run 'n Fun στο Google News