4οι Παντροιζηνιακοί Αγώνες – Αποτελέσματα

4οι Παντροιζηνιακοί Αγώνες - Αποτελέσματα

23 ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ.Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ.
1. 226 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:40:28,95 1:40:27,83 M 1 M 18-35 1
2. 223 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:07:57,19 2:07:55,08 M 2 M 18-35 2
3. 241 ΤΖΙΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:10:10,96 2:10:09,69 F 1 F 36-50 1
4. 240 ΣΧΟΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:14:01,89 2:13:52,89 M 3 M 36-50 1
5. 228 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:19:10,29 2:19:08,10 M 4 M 18-35 3
6. 232 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2:25:04,67 2:24:55,47 M 5 M 18-35 4
7. 227 ΔΙΔΑΧΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 2:27:16,18 2:27:09,61 M 6 M 36-50 2
8. 239 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:31:44,73 2:31:40,77 M 7 M 51+ 1
9. 237 ΡΟΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2:32:41,78 2:32:33,77 M 8 M 36-50 3
10. 244 ΧΡΟΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2:32:41,92 2:32:32,74 F 2 F 36-50 2
11. 225 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2:34:49,29 2:34:41,79 F 3 F 36-50 3
12. 238 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:36:15,63 2:36:08,12 M 9 M 36-50 4
13. 224 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΤΑ 2:39:05,45 2:38:55,84 F 4 F 36-50 4
14. 235 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:47:59,85 2:47:51,21 M 10 M 36-50 5
15. 243 ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 2:48:01,28 2:47:53,64 M 11 M 36-50 6
16. 242 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:49:11,24 2:49:06,04 M 12 M 51+ 2
17. 229 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2:54:18,03 2:54:06,21 M 13 M 51+ 3

10 ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Καθ. Χρ. Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ.Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ.
1. 1 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:44:47,67 0:44:46,68 M 1 M 36-50 1
2. 168 ΚΟΝΥΔΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:46:21,69 0:46:19,77 M 2 M 20-35 1
3. 221 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 0:46:44,69 0:46:43,63 M 3 M 51+ 1
4. 217 ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Ι ΙΩΑΝΝΗΣ 0:49:19,82 0:49:17,96 M 4 M 13-16 1
5. 211 ΣΟΥΜΠΑΜ-ΠΟΛ ΤΟΚΙ 0:50:10,19 0:50:05,57 M 5 M 17-19 1
6. 184 ΜΠΑΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:51:34,49 0:51:32,70 M 6 M 36-50 2
7. 166 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:51:34,79 0:51:30,94 M 7 M 13-16 2
8. 190 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:52:39,79 0:52:36,82 M 8 M 36-50 3
9. 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:54:38,71 0:54:25,78 M 9 M 20-35 2
10. 151 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:55:28,24 0:55:25,56 M 10 M 51+ 2
11. 447 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:55:52,67 0:55:43,27 M 11 M 20-35 3
12. 204 ΡΟΥΣΗΣ ΔΑΥΙΔ 0:57:47,14 0:57:45,68 M 12 M 13-16 3
13. 148 ΑΡΑΝΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:00:23,52 1:00:21,32 M 13 M 20-35 4
14. 201 ΡΑΣΙΝΤ ΣΕΡΚΩΤ 1:00:28,56 1:00:26,05 M 14 M 36-50 4
15. 174 ΛΙΤΣΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1:01:07,81 1:01:01,15 M 15 M 36-50 5
16. 200 ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:01:10,14 1:01:08,07 F 1 F 13-16 1
17. 218 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:01:24,53 1:01:20,49 M 16 M 20-35 5
18. 167 ΚΟΛΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 1:01:39,01 1:01:33,24 F 2 F 20-35 1
19. 172 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:01:41,12 1:01:30,09 M 17 M 20-35 6
20. 158 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:02:18,31 1:02:14,82 M 18 M 36-50 6
21. 202 ΡΟΥΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1:02:30,14 1:02:28,47 F 3 F 13-16 2
22. 206 ΣΑΡΔΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 1:03:31,98 1:03:27,93 M 19 M 51+ 3
23. 441 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:03:37,69 1:03:28,22 M 20 M 20-35 7
24. 165 ΘΗΒΑΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 1:04:11,89 1:03:59,78 M 21 M 36-50 7
25. 169 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΑ 1:04:12,07 1:04:10,16 F 4 F 13-16 3
26. 160 ΓΚΙΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:16,32 1:05:09,93 M 22 M 13-16 4
27. 207 ΣΙΓΝΚ ΓΚΟΥΡΒΙΝΤΕΡ 1:05:16,58 1:05:10,20 M 23 M 13-16 5
28. 216 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΖΩΝ 1:05:44,20 1:05:39,78 M 24 M 20-35 8
29. 177 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1:05:53,49 1:05:52,49 M 25 M 13-16 6
30. 152 ΒΛΑΧΟΥ ΒΟΥΛΑ 1:05:54,11 1:05:53,11 F 5 F 13-16 4
31. 176 ΜΑΝΙΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1:06:11,49 1:06:09,68 F 6 F 13-16 5
32. 196 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:08:00,13 1:07:53,19 F 7 F 36-50 1
33. 171 ΛΑΛΙΖΑ ΧΑΡΑ 1:08:13,29 1:08:12,23 F 8 F 20-35 2
34. 222 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1:08:30,13 1:08:24,05 M 26 M 17-19 2
35. 193 ΟΣΑΦΙ ΟΡΓΚΙΤΟ 1:08:30,30 1:08:24,16 M 27 M 13-16 7
36. 442 ΓΑΛΟΥΝΤΖΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1:08:33,64 1:08:30,08 M 28 M 17-19 3
37. 178 ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:10:18,95 1:10:12,87 M 29 M 36-50 8
38. 199 ΠΟΤΤΑΚΗ ΒΑΣΩ 1:10:51,54 1:10:40,52 F 9 F 20-35 3
39. 219 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:11:17,93 1:11:13,97 M 30 M 36-50 9
40. 212 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:12:49,78 1:12:44,01 M 31 M 17-19 4
41. 198 ΠΟΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:12:56,81 1:12:52,47 M 32 M 13-16 8
42. 147 ΑΜΡΟ ΕΛ-ΜΕΝΙΑΟΥΙ 1:13:37,56 1:13:32,36 M 33 M 13-16 9
43. 185 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΡΑ ΒΑΣΩ 1:13:47,19 1:13:45,34 F 10 F 36-50 2
44. 154 ΓΑΛΗΣ ΚΥΡΙΛΛΟΣ 1:14:40,22 1:14:38,41 M 34 M 13-16 10
45. 181 ΜΕΝΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:16:24,09 1:16:12,83 M 35 M 20-35 9
46. 180 ΜΕΝΕΙΔΗ ΛΙΑΝΑ 1:16:25,11 1:16:13,65 F 11 F 20-35 4
47. 188 ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:20:30,99 1:20:25,60 M 36 M 36-50 10
48. 213 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 1:21:26,14 1:21:15,20 F 12 F 36-50 3
49. 155 ΓΑΛΟΥΝΤΖΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1:21:26,19 1:21:17,94 F 13 F 36-50 4
50. 205 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:23:12,43 1:23:09,46 F 14 F 36-50 5
51. 203 ΡΟΥΣΣΟΥ ΕΦΗ 1:24:08,24 1:24:05,19 F 15 F 36-50 6
52. 446 ΣΙΝΓΚ ΓΚΟΥΡΣΙΝΤΕΡ 1:24:49,69 1:24:42,06 M 37 M 13-16 11
53. 443 ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 1:27:44,18 1:27:39,64 F 16 F 51+ 1
54. 150 ΒΕΣΣΑΛΑ ΛΙΤΣΑ 1:27:45,16 1:27:37,45 F 17 F 36-50 7
55. 209 ΣΟΜΠΑ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ 1:34:42,73 1:34:39,56 F 18 F 51+ 2
56. 173 ΛΙΤΣΑ ΓΙΑΝΝΑ 1:40:07,25 1:40:04,67 F 19 F 36-50 8
57. 156 ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 1:40:07,78 1:39:58,28 F 20 F 20-35 5

3 ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ.Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ.
1. 365 ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 09:53,06 M 1 M36-49 1
2. 284 ΚΟΛΕΘΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 10:55,68 M 2 M50+ 1
3. 313 ΜΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10:58,81 M 3 M 13-16 1
4. 422 ΣΙΑΜΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:23,11 M 4 M 8-12 1
5. 251 ΒΕΛΙΟΥ ΜΠΡΕΝΑΛΝΤΟ 11:23,24 M 5 M 13-16 2
6. 265 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 11:35,66 M 6 M 13-16 3
7. 274 ΖΗΣΙΜΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:40,89 M 7 M 13-16 4
8. 333 ΡΑΝΣΟΝ ΑΛΕΞΗΣ 11:59,26 M 8 M 20-35 1
9. 337 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 12:01,83 M 9 M 8-12 2
10. 288 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗ 12:05,88 F 1 F 13-16 1
11. 342 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 12:09,45 M 10 M 17-19 1
12. 417 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12:10,73 M 11 M 8-12 3
13. 256 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΑΣΙΑ 12:17,00 F 2 F 13-16 2
14. 339 ΡΟΔΑΚΗΣ ΝΑΣΟΣ 12:36,09 M 12 M 13-16 5
15. 321 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 12:36,69 M 13 M 8-12 4
16. 371 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:44,80 M 14 M 13-16 6
17. 432 ΛΑΖΑΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 12:56,55 F 3 F 17-19 1
18. 285 ΚΟΣΜΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 13:02,03 M 15 M 20-35 2
19. 360 ΤΖΙΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13:02,08 M 16 M36-49 2
20. 343 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 13:02,09 M 17 M 8-12 5
21. 335 ΡΑΠΤΗ ΒΟΥΛΑ 13:04,17 F 4 F 8-12 1
22. 750 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13:13,40 M 18 M 17-19 2
23. 355 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 13:21,21 M 19 M 13-16 7
24. 322 ΝΤΕΛΙΟ ΡΕΝΑΝΤ 13:24,51 M 20 M 17-19 3
25. 374 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 13:24,92 F 5 F 13-16 3
26. 291 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 13:34,91 F 6 F 13-16 4
27. 426 ΚΑΤΣΙΓΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:48,72 M 21 M 8-12 6
28. 418 ΛΙΩΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14:01,14 M 22 M 8-12 7
29. 286 ΚΟΤΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 14:03,93 M 23 M 20-35 3
30. 289 ΚΟΥΜΑΡ ΣΙΜΡΑΝΠΡΙΤ 14:06,90 M 24 M 13-16 8
31. 834 ΤΡΙΒΙΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 14:16,99 M 25 M 8-12 8
32. 301 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 14:17,84 M 26 M 8-12 9
33. 247 ΑΝΔΡΕΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 14:18,12 M 27 M 17-19 4
34. 326 ΠΑΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 14:23,86 M 28 M36-49 3
35. 317 ΜΠΕΞΗ ΜΑΡΙΖΑ 14:27,34 F 7 F 13-16 5
36. 310 ΜΗΤΡΩΚΑ ΣΥΜΩΝΗ 14:30,36 F 8 F 8-12 2
37. 305 ΜΑΝΙΑΤΗ ΣΠΥΙΔΟΥΛΑ 14:39,93 F 9 F 13-16 6
38. 283 ΚΛΑΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 14:47,83 F 10 F 8-12 3
39. 246 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 14:49,90 M 29 M 8-12 10
40. 264 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 14:56,51 F 11 F 13-16 7
41. 295 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ- ΙΑΣΩΝ 15:00,91 M 30 M 8-12 11
42. 263 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΟΡΙΝΑ 15:11,96 F 12 F36-49 1
43. 363 ΤΣΟΚΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 15:15,27 F 13 F36-49 2
44. 398 ΚΑΡΑΜΙΔΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 15:30,82 M 31 M 8-12 12
45. 2 ΚΟΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 15:32,41 F 14 F36-49 3
46. 673 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 15:35,41 M 32 M 20-35 4
47. 349 ΣΠΥΡΟΥ ΒΙΚΥ 16:06,55 F 15 F50* 1
48. 287 ΚΟΥΒΑΡΑ ΜΕΛΙΝΑ 16:06,65 F 16 F 8-12 4
49. 329 ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 16:07,48 M 33 M50+ 2
50. 277 ΙΩΑΝΝΟΥ ΘΑΝΟΣ 16:08,29 M 34 M 8-12 13
51. 298 ΛΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 16:18,60 M 35 M 8-12 14
52. 331 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16:21,28 M 36 M 8-12 15
53. 330 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 16:21,34 F 17 F 8-12 5
54. 262 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ 16:30,78 F 18 F36-49 4
55. 328 ΠΑΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 16:51,76 F 19 F 13-16 8
56. 306 ΜΕΛΑΧΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16:54,84 M 37 M 8-12 16
57. 338 ΡΗΓΑΚΟΥ Ν Ι Α 17:07,89 F 20 F 20-35 1
58. 253 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 17:08,27 F 21 F 13-16 9
59. 266 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 17:08,89 F 22 F50* 2
60. 255 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 17:11,06 F 23 F 20-35 2
61. 358 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 17:16,61 M 38 M 8-12 17
62. 367 ΧΑΣΑΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ 17:16,83 M 39 M 8-12 18
63. 268 ΔΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17:34,66 M 40 M 20-35 5
64. 271 ΕΛ-ΚΧΟΝΤΑΡΙ ΙΩΣΗΦ 17:41,94 M 41 M 13-16 9
65. 396 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 17:44,40 M 42 M 8-12 19
66. 296 ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:48,96 M 43 M 8-12 20
67. 362 ΤΣΑΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17:57,10 M 44 M36-49 4
68. 325 ΠΑΛΛΗ ΒΑΛΛΥ 17:57,92 F 24 F 20-35 3
69. 324 ΠΑΛΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 17:58,54 F 25 F 8-12 6
70. 346 ΣΕΚΙ ΜΕΛΙΝΑ 17:59,77 F 26 F 8-12 7
71. 341 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 18:02,97 F 27 F 8-12 8
72. 380 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 18:03,05 M 45 M 8-12 21
73. 359 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18:03,73 M 46 M 13-16 10
74. 248 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 18:05,23 F 28 F 13-16 10
75. 278 ΚΑΠΝΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 18:05,36 M 47 M 8-12 22
76. 282 ΚΑΦΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18:13,04 M 48 M 13-16 11
77. 249 ΑΣΗΜΑΝΤΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 18:18,95 F 29 F36-49 5
78. 357 ΣΧΟΙΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 18:22,59 F 30 F36-49 6
79. 356 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 18:27,18 F 31 F 13-16 11
80. 383 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 18:31,02 M 49 M36-49 5
81. 319 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 18:43,98 F 32 F 13-16 12
82. 366 ΧΑΛΔΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 18:45,16 M 50 M 13-16 12
83. 334 ΡΑΠΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 18:47,95 F 33 F36-49 7
84. 294 ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 19:01,38 F 34 F 8-12 9
85. 302 ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΘΗ 19:05,03 F 35 F36-49 8
86. 303 ΜΑΝΕΤΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 19:06,13 F 36 F 20-35 4
87. 290 ΚΟΥΤΟΥΖΗ ΒΕΡΑ 19:09,47 F 37 F 13-16 13
88. 280 ΚΑΡΝΕΖΗ ΕΥΤΑΞΙΑ 19:09,51 F 38 F 13-16 14
89. 372 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 19:13,54 F 39 F 8-12 10
90. 311 ΜΟΥΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 19:49,35 F 40 F36-49 9
91. 252 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 19:49,35 M 51 M 17-19 5
92. 320 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 19:53,75 M 52 M 8-12 23
93. 276 ΗΡΕΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ 19:55,55 F 41 F 8-12 11
94. 7 ΧΑΛΔΑΙΟΥ ΣΥΛΒΙΑ 20:00,12 F 42 F 13-16 15
95. 373 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20:03,36 M 53 M36-49 6
96. 314 ΜΠΕΝΤΟ ΑΓΓΕΛΟΣ 20:04,65 M 54 M 8-12 24
97. 318 ΜΠΙΣΣΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 20:13,98 F 43 F 8-12 12
98. 312 ΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 20:43,42 F 44 F50* 3
99. 327 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 20:44,52 F 45 F50* 4
100. 397 ΓΚΑΡΗ ΜΑΓΔΑ 20:48,40 F 46 F36-49 10
101. 375 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 20:53,35 F 47 F36-49 11
102. 368 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 21:11,94 F 48 F 13-16 16
103. 340 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 21:19,44 F 49 F 13-16 17
104. 259 ΓΑΤΣΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 21:19,89 F 50 F 13-16 18
105. 275 ΗΡΕΙΩΤΗ ΦΑΙΗ 21:48,51 F 51 F 8-12 13
106. 8 ΛΥΚΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 21:49,17 F 52 F 8-12 14
107. 272 ΕΥΡΕΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΕΤΙΚΗ 21:49,95 F 53 F36-49 12
108. 315 ΜΠΕΝΤΟ ΙΑΣΟΝΑΣ 21:57,58 M 55 M 8-12 25
109. 257 ΓΑΛΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 22:02,31 M 56 M 8-12 26
110. 870 ΜΗΤΡΩΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 22:32,00 F 54 F36-49 13

1000 Μ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Φύλο Κατ. Φυλ. Ηλ.Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ.
1. 5 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 02:38,03 M 1 M9-12 1
2. 30 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 02:39,72 M 2 M9-12 2
3. 52 ΚΡΙΚΩΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 02:44,66 M 3 M9-12 3
4. 440 ΣΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 02:48,10 M 4 M9-12 4
5. 76 ΜΠΙΖΤΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 02:49,55 M 5 M9-12 5
6. 17 ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 02:52,88 M 6 M9-12 6
7. 404 ΣΙΝΓΚ ΣΕΜΠ 02:56,27 M 7 M9-12 7
8. 121 ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 02:57,76 F 1 F9-12 1
9. 74 ΜΠΕΝΤΟ ΡΑΦΑΕΛΑ 03:02,20 F 2 F9-12 2
10. 138 ΧΑΣΑΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 03:03,80 M 8 M9-12 8
11. 31 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:07,46 M 9 M6-8 1
12. 420 ΜΟΥΓΙΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 03:09,14 F 3 F9-12 3
13. 126 ΤΖΙΜΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 03:10,33 M 10 M6-8 2
14. 87 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:10,77 M 11 M9-12 9
15. 95 ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ 03:11,95 F 4 F9-12 4
16. 6 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 03:12,23 F 5 F9-12 5
17. 414 ΜΠΙΖΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:13,87 M 12 M9-12 10
18. 407 ΔΡΙΒΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:14,11 M 13 M9-12 11
19. 137 ΧΑΣΑΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 03:14,82 M 14 M9-12 12
20. 72 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 03:15,73 F 6 F9-12 6
21. 50 ΚΟΥΜΑΡ ΤΖΑΣΠΡΙΤ 03:16,77 M 15 M9-12 13
22. 59 ΛΙΤΣΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 03:17,24 M 16 M9-12 14
23. 385 ΔΡΙΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 03:17,91 F 7 F9-12 7
24. 91 ΝΤΡΕΚΟ ΤΖΟΥΛΙΟ 03:18,59 M 17 M9-12 15
25. 419 ΤΖΑΝΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 03:18,69 M 18 M9-12 16
26. 423 ΠΕΤΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:20,23 M 19 M9-12 17
27. 379 ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 03:21,81 M 20 M9-12 18
28. 143 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 03:22,51 M 21 M9-12 19
29. 141 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 03:22,95 F 8 F9-12 8
30. 424 ΣΤΑΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 03:23,07 F 9 F9-12 9
31. 390 ΠΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 03:23,56 M 22 M9-12 20
32. 65 ΜΑΝΙΑΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 03:24,05 F 10 F9-12 10
33. 413 ΚΟΛΟΝΙΑΡΗ ΚΡΙΣΤΙΑΝΑ 03:24,86 F 11 F9-12 11
34. 15 ΒΕΣΣΑΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 03:26,55 F 12 F9-12 12
35. 125 ΣΥΞΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 03:27,01 M 23 M6-8 3
36. 99 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:27,15 M 24 M9-12 21
37. 393 ΚΡΙΖΕΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 03:27,46 F 13 F9-12 13
38. 408 ΣΕΧΟΥ ΜΑΙΡΗ 03:28,51 F 14 F9-12 14
39. 96 ΠΑΝΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 03:29,15 F 15 F9-12 15
40. 395 ΛΕΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 03:30,12 F 16 F9-12 16
41. 85 ΜΠΛΙΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 03:31,71 F 17 F9-12 17
42. 25 ΔΕΔΕΓΚΙΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 03:33,80 F 18 F9-12 18
43. 439 ΓΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 03:34,41 M 25 M9-12 22
44. 124 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΕΒΕΛΙΝΑ 03:35,09 F 19 1
45. 97 ΠΑΝΤΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 03:35,72 F 20 F6-8 1
46. 73 ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΟΣ 03:36,13 M 26 M9-12 23
47. 425 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:37,15 M 27 M9-12 24
48. 68 ΜΟΥΤΖΟΥΒΗΣ ΝΙΚΟΣ 03:37,36 M 28 M6-8 4
49. 104 ΠΕΡΑΜΑΤΖΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 03:39,70 M 29 M6-8 5
50. 416 ΜΙΚΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 03:40,77 M 30 M9-12 25
51. 13 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:41,49 F 21 F9-12 19
52. 94 ΠΑΝΟΥ ΒΙΒΗ 03:44,07 F 22 F6-8 2
53. 403 ΓΑΤΣΙΝΟΥ ΖΕΤΑ 03:44,30 F 23 F9-12 20
54. 134 ΤΣΙΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 03:44,68 M 31 M9-12 26
55. 37 ΚΑΙΚΑ ΦΑΝΗ 03:45,88 F 24 F6-8 3
56. 66 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:46,57 M 32 M6-8 6
57. 93 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 03:46,86 M 33 M9-12 27
58. 378 ΣΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 03:48,63 F 25 2
59. 392 ΧΑΣΑΛΑ ΣΤΕΛΛΑ 03:51,33 F 26 3
60. 381 ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:53,18 F 27 F9-12 21
61. 108 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 03:53,87 F 28 F9-12 22
62. 394 ΑΡΑΠΙ ΤΙΜ 03:55,25 M 34 M9-12 28
63. 406 ΣΕΚΑΡΑ ΑΛΕΞΑ 03:55,59 M 35 M9-12 29
64. 421 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 03:56,83 F 29 F9-12 23
65. 389 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 03:57,33 M 36 M9-12 30
66. 62 ΛΥΚΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 03:57,78 F 30 F9-12 24
67. 88 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:58,52 M 37 M9-12 31
68. 129 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΑΠΟΛΕΩΝ 03:58,76 M 38 M6-8 7
69. 130 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:58,81 M 39 M6-8 8
70. 4 ΧΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:59,24 M 40 M6-8 9
71. 116 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 04:00,31 F 31 F9-12 25
72. 80 ΜΠΙΖΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 04:00,84 M 41 M6-8 10
73. 131 ΤΣΑΙΛΑΣ ΚΩΣΤΗΣ 04:00,90 M 42 M6-8 11
74. 127 ΤΖΙΜΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 04:01,00 M 43 M6-8 12
75. 46 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 04:01,73 M 44 M6-8 13
76. 391 ΜΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 04:01,91 F 32 F9-12 26
77. 64 ΜΑΛΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:02,55 M 45 M9-12 32
78. 107 ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:03,44 M 46 M9-12 33
79. 101 ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 04:04,35 F 33 F9-12 27
80. 3 ΧΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 04:04,71 M 47 M6-8 14
81. 409 ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 04:04,85 M 48 M9-12 34
82. 411 ΝΤΕΛΙΟΥ ΡΕΝΙΣ 04:04,95 F 34 F9-12 28
83. 51 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΕΛ 04:07,94 F 35 F6-8 4
84. 43 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:08,30 M 49 M6-8 15
85. 71 ΜΠΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 04:09,10 M 50 M6-8 16
86. 113 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΑΩΝΝΗΣ 04:09,62 M 51 M6-8 17
87. 58 ΛΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 04:09,86 M 52 M6-8 18
88. 402 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 04:10,70 M 53 M9-12 35
89. 14 ΒΑΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 04:10,98 F 36 F6-8 5
90. 39 ΚΑΡΑΒΙΔΑ ΜΑΤΙΝΑ 04:11,65 F 37 4
91. 86 ΜΠΟΥΡΛΟΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 04:12,02 F 38 F9-12 29
92. 70 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 04:12,25 F 39 F6-8 6
93. 987 ΝΕΡΑ ΜΑΡΙΑ 04:12,71 F 40 F9-12 30
94. 23 ΔΑΡΕΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 04:12,77 M 54 1
95. 20 ΓΚΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 04:14,56 F 41 F6-8 7
96. 24 ΔΑΡΕΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:14,70 M 55 M9-12 36
97. 429 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 04:17,37 F 42 F9-12 31
98. 56 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 04:18,94 M 56 M6-8 19
99. 796 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 04:20,50 M 57 M6-8 20
100. 139 ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗ ΕΛΕΝΑ 04:20,96 F 43 F9-12 32
101. 84 ΜΠΙΣΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 04:22,53 M 58 M6-8 21
102. 144 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 04:23,71 M 59 2
103. 401 ΛΟΥΛΗ ΣΤΕΛΛΑ 04:23,71 F 44 F6-8 8
104. 47 ΚΛΑΔΟΥ ΦΑΙΗ 04:27,13 F 45 F6-8 9
105. 40 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΡΙΑΝΑ 04:27,99 F 46 F9-12 33
106. 102 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 04:28,91 F 47 F6-8 10
107. 388 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 04:30,07 F 48 F9-12 34
108. 19 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 04:30,25 F 49 5
109. 18 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣ 04:31,14 M 60 3
110. 54 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 04:31,74 F 50 6
111. 100 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 04:32,84 M 61 M6-8 22
112. 36 ΗΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 04:33,69 F 51 F6-8 11
113. 63 ΜΑΓΕΙΡΑ ΜΑΙΡΑ 04:34,46 F 52 F6-8 12
114. 122 ΣΤΑΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 04:34,46 F 53 F6-8 13
115. 42 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 04:35,30 F 54 7
116. 61 ΛΟΥΛΗ ΚΛΕΑΝΑ 04:36,88 F 55 8
117. 48 ΚΟΡΙΤΑ ΑΛΙΣΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ 04:39,02 F 56 F9-12 35
118. 105 ΠΟΛΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:40,86 M 62 M6-8 23
119. 412 ΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 04:42,27 M 63 4
120. 431 ΨΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 04:43,25 F 57 9
121. 123 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 04:44,23 F 58 F9-12 36
122. 57 ΛΕΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 04:44,27 M 64 M6-8 24
123. 90 ΝΤΑΝΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ 04:47,07 F 59 F6-8 14
124. 430 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 04:47,38 M 65 M6-8 25
125. 427 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 04:47,99 M 66 M6-8 26
126. 103 ΠΑΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟ 04:58,96 M 67 M6-8 27
127. 433 ΜΠΟΥΤΣΙΦΑΚΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 04:59,02 F 60 10
128. 41 ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 04:59,64 F 61 11
129. 111 ΠΡΕΝΤΣΕ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 05:00,94 M 68 M6-8 28
130. 60 ΛΟΥΚΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΕΥΑΓΓ 05:03,41 F 62 F6-8 15
131. 438 ΚΑΛΑΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 05:03,87 F 63 F9-12 37
132. 22 ΓΚΟΥΡΙ ΟΥΕΝΤΙ 05:06,48 F 64 F6-8 16
133. 38 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 05:06,93 M 69 M6-8 29
134. 106 ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 05:07,91 F 65 12
135. 114 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 05:10,32 M 70 M6-8 30
136. 428 ΛΟΥΛΗ ΡΟΛΑΝΤΑ 05:11,36 F 66 13
137. 140 ΧΑΤΖΗΑΡΑΠΗ ΤΖΙΝΑ 05:13,21 F 67 F6-8 17
138. 89 ΝΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:13,27 M 71 M6-8 31
139. 77 ΜΠΙΖΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 05:14,51 F 68 14
140. 79 ΜΠΙΖΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 05:14,85 M 72 5
141. 136 ΦΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 05:16,75 M 73 6
142. 999 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΥΑ 05:17,77 F 69 F9-12 38
143. 69 ΜΠΑΚΑ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 05:18,23 F 70 15
144. 436 ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΟΥ ΜΕΡΙΝΑ 05:19,07 F 71 16
145. 434 ΝΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 05:21,35 F 72 17
146. 115 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 05:22,85 F 73 18
147. 410 ΛΙΩΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 05:24,45 M 74 M6-8 32
148. 83 ΜΠΙΣΣΙΑ ΑΡΕΤΗ 05:29,79 F 74 19
149. 92 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 05:34,36 F 75 20
150. 27 ΔΕΛΑΠΟΤΡΑ ΑΓΑΘΗ 05:36,51 F 76 F6-8 18
151. 399 ΜΕΤΑΞΑ ΕΙΡΗΝΗ 05:42,49 F 77 F6-8 19
152. 415 ΑΠΟΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 05:43,06 F 78 F9-12 39
153. 135 ΦΩΤΑΚΗΣ ΑΔΑΜ 05:46,45 M 75 M6-8 33
154. 82 ΜΠΙΣΣΙΑ ΜΕΛΙΝΑ 06:20,71 F 79 F6-8 20
155. 720 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 06:49,99 F 80 21
156. 75 ΜΠΙΖΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 06:50,55 F 81 22
157. 677 ΠΑΝΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 06:50,85 F 82 23
158. 78 ΜΠΙΖΤΑ ΣΟΦΙΑ 06:51,51 F 83 24
159. 53 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 07:06,53 F 84 25
160. 674 ΛΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 07:33,40 M 76 7
161. 400 ΛΑΦΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 07:34,01 F 85 26
162. 437 ΜΠΟΥΦΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 07:39,22 F 86 27
163. 26 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46:50,41 M 77 M9-12 37

Previous ArticleNext Article

6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 – Αποτελέσματα

6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 - Αποτελέσματα

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 (MTB 25 KM)
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 8 ΔΕΓΓΛΕΡΗΣ ΕΚΤΩΡΑΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:11:26
2 38 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΛΦΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1:11:35
3 57 ΒΙΝΖΗΛΑΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:17:00
4 64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:17:25
5 39 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:18:37
6 41 ΠΕΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ PAMVO MOUNTAIN Podilatodromio.gr 1:20:25
7 32 ΜΑΣΤΡΟΚΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Γ.Π.Σ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:22:13
8 13 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ 1:24:05
9 14 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΗΣ RipRide Ο ίδιος 1:25:18
10 5 ΓΑΡΙΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΔΗΛΑΤΟΔΡΟΜΙΟ 1:27:26
11 60 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΜΑΚΗΣ 1:27:49
12 44 ΠΡΕΒΟΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ Α.Ο. MOUSTAKAS BIKES 1:27:55
13 23 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:30:14
14 9 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:33:52
15 7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ Bike porn Nights 1:34:34
16 54 ΛΥΤΡΑΣ ΣΤΑΘΗΣ 1:35:44
17 31 ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:35:59
18 24 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:36:40
19 1 ΜΑΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:38:17
20 19 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:39:05
21 58 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:39:34
22 10 ΖΟΛΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:41:35
23 51 ΧΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:41:48
24 22 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:42:33
25 46 ΣΥΨΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΔΣΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:43:36
26 30 ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ BIKE PORN NIGHTS 1:45:27
27 52 ΚΛΑΔΟΥΧΟΣ ΧΑΡΗΣ 1:47:01
28 18 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΗΛΙΑΣ EXPERIENCE GREECE VR360.gr 1:51:39
29 55 ΠΑΝΤΑΖΗ ΜΑΡΙΑ 1:52:18
30 6 ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Bike Porn Nights 1:52:24
31 65 ΦΟΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:54:58
32 34 ΜΠΟΛΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ MENIDI BIKES 1:55:37
33 25 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΕΘΟΔΙΟΣ Α.Ν.Ο.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1:55:50
34 40 ΠΕΤΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:56:39
35 59 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:01:39
36 16 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ MENIDI BIKES 2:02:34
37 15 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΑ 2:10:48
38 2 ΑΤΖΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:11:15
39 12 ΚΑΒΟΥΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 2:11:50
40 50 ΧΑΤΖΗΚΑΝΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ gatsoulis bikes 2:18:25
41 11 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Che Guevara bike park 2:18:28
42 21 ΣΥΡΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:20:55
43 3 ΒΑΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:26:35
44 17 ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΧΑΡΗΣ 2:35:52
45 48 ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΣΥΦΑΓΕ BIKEXPERT bncycle 2:36:18
46 56 ΔΡΟΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2:41:18
47 4 ΒΕΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:49:54
48 20 ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Www.podilatodromio.gr
49 26 ΛΑΖΑΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
50 27 ΛΙΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ BIKE PORN NIGHTS
51 36 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ www.podilatodromio.gr
52 53 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΝΟΣ
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 845 ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α. Σ. ΑΓΩΝ 0:22:15
2 874 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Herbalife 0:22:33
3 831 ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:26:40
4 815 ΣΚΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 0:27:05
5 812 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Sportevent Sportevent 0:27:27
6 861 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:37
7 843 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ 0:27:50
8 851 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:28:17
9 881 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:30
10 818 ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Marathon Club 0:29:06
11 816 ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:08
12 807 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:11
13 823 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ THE RUNNERS PROJECT 0:29:29
14 870 ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:29:38
15 832 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Lonely wolf 0:31:21
16 804 ΦΩΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:32:13
17 863 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:32:13
18 865 ΜΑΚΕΔΩΝ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:33:03
19 841 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:12
20 806 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:35
21 63 ΜΟΡΦΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:34:03
22 847 ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Π. Δ. Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:25
23 830 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ»PATISSIA RUNNERS 0:34:34
24 833 ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 0:34:50
25 141 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 0:34:50
26 805 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:34:58
27 801 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 0:35:10
28 826 0:35:39
29 860 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 0:35:52
30 887 ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:36:17
31 891 ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:36:17
32 811 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:22
33 810 ΒΑΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:30
34 840 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:37:35
35 892 ΕΞΑΡΧΟΣ ΘΩΜΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:37:48
36 846 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:49
37 889 ΛΥΓΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:37:50
38 880 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:37:53
39 829 ΜΑΝΑΒΙΔΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ 0:38:13
40 850 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:38:28
41 834 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ my runner 0:38:41
42 848 ΒΛΑΣΣΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 0:39:59
43 817 ΜΠΡΟΥΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:40:01
44 866 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΝΤΗ ΜΑΤΙΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:40:28
45 857 ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:40:37
46 814 ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 0:41:05
47 839 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:42:23
48 819 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ ΜΟΝΟΜΑΧΟΙ 0:42:30
49 824 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:53
50 825 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:42:53
51 849 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM 0:42:58
52 852 ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:43:00
53 853 ΓΚΟΥΤΖΕΛΗ ΑΓΛΑΙΑ 0:43:00
54 800 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:43:12
55 883 ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:43:28
56 882 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:43:29
57 877 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ LIFESTYLE GYM 0:43:43
58 871 ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:43:44
59 802 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 0:43:45
60 803 ΓΕΩΡΓΟΥΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:43:46
61 808 ΒΑΣΙΛΌΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:44:53
62 809 ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:44:54
63 821 ΣΕΝΔΕΝΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:45:02
64 822 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:45:02
65 890 ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΡΕΒΕΚΑ 0:45:04
66 876 ΒΑΡΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Elliniko-Argyroupoli 0:45:06
67 855 ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:45:18
68 873 ΧΙΩΤΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:45:37
69 872 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:45:39
70 888 ΓΡΑΨΑ ΛΙΛΗ LIFESTYLE GYM 0:49:23
71 879 ΤΖΕΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LIFESTYLE GYM 0:49:24
72 842 ΣΙΑΜΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:49:41
73 875 ΚΑΜΙΝΑΡΗ ΑΓΑΘΗ 0:49:41
74 838 ΚΑΖΑΜΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π. Δ. Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:50:33
75 893 ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:51:00
76 867 ΧΑΛΚΙΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:14
77 868 ΛΥΣΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:51:15
78 869 ΚΟΛΥΒΑΣ ΦΙΛΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:15
79 886 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:51:16
80 859 ΠΡΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:18
81 878 ΤΖΕΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ LIFESTYLE GYM 0:51:19
82 827 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:53:10
83 828 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:53:13
84 884 ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:53:54
85 837 ΚΕΝΤΕΡΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 0:55:23
86 836 ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:55:27
87 862 ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΒΟΥΛΑ ΠΟΣΠ Running Team 0:55:32
88 835 ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:55:35
89 864 ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:56:09
90 865 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 0:56:10
91 856 ΛΥΜΠΕΡΗ ΤΖΕΝΗ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop 1:03:22
92 854 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ALX TRAINING TEAM Daditsos sports 1:03:31
93 813 BONYO ATHANASIOS ELIJAH 1:08:48
94 820 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:10:07
95 61 ΠΑΣΧΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1:59:24
96 62 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:59:24
97 844 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
98 850 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6ο ΠΟΙΚΙΛΟ NIGHT TRAIL 2018 (MTR 10 KM)
Α/Α ΒΙΒ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΡΗΓΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 182 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ athletics-guidance.gr 0:43:45
2 121 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ KASIMIS TRAINING 0:48:19
3 192 ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:50:46
4 208 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Myathlete – Chozen 0:51:56
5 144 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ w.a.k.e. U.P. / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 0:52:23
6 172 ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:53:24
7 128 ΜΠΙΤΣΙΛΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:53:39
8 212 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 0:53:40
9 169 ΡΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Bike porn nights team 0:53:42
10 179 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 0:53:46
11 210 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ SANTA RUNNING TEAM 0:55:28
12 137 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Urban Trail Runners / Oblakove Pertle 0:55:42
13 167 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:55:57
14 120 ΛΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ 0:55:59
15 185 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:56:13
16 104 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:56:29
17 207 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:56:32
18 189 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:56:47
19 176 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:56:59
20 165 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:58:05
21 130 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Χρυσοχωρι Μεσσηνίας 0:58:23
22 203 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:58:25
23 129 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ BALIOTIS NATURE TRAIL IRUN 0:58:34
24 139 ΚΕΚΕΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:58:48
25 202 ΣΙΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Νικαια 0:59:33
26 184 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:59:38
27 102 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ better people 0:59:44
28 152 ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 0:59:59
29 186 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ SNAILS TEAM 1:00:03
30 110 ΡΙΚΟΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:00:06
31 155 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:00:15
32 217 ΡΟΥΦΑΝΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ VOLBEAT 1:00:16
33 143 CEJOVIC DRAGANA 1:00:36
34 149 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ exteme pro team 1:01:07
35 175 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ SALOMON 1:01:10
36 225 ΦΙΤΣΙΟΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:01:22
37 227 ΚΡΙΤΣΟΤΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Pantofla Running Team 1:01:29
38 183 ΓΑΛΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SCIENCETRAINING 1:01:35
39 154 ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 1:01:37
40 138 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:01:39
41 181 ΔΟΥΒΙΝΩΦ ΛΕΜΟΝΙΑ MATZUL 1:01:46
42 191 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:01:48
43 158 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:02:01
44 157 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Καματερό 1:02:12
45 113 ΣΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GOSPORT 1:02:23
46 119 ΜΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:02:23
47 196 ΚΕΪΒΑΝΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 1:02:38
48 198 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Marathon club mitropoulos shoes shops 1:02:39
49 173 ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Iron Team/The Speakers 1:03:06
50 171 ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 1:03:07
51 170 ΛΟΓΙΟΤΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:03:09
52 206 ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 1:03:16
53 161 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:03:17
54 114 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:03:31
55 188 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ν.Κηφισιά 1:03:54
56 174 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:02
57 215 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανεξάρτητος 1:04:04
58 168 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ ΑΠΣ 1:04:29
59 177 ΣΧΟΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:04:36
60 195 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΑΠΠΑΖ 1:04:47
61 218 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Extremepro Team 1:04:57
62 211 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM 1:05:06
63 109 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1:06:10
64 228 ΝΤΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Pantofla Running Team 1:06:41
65 180 ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:07:08
66 201 ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ ALX TRAINING TEAM 1:07:09
67 221 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:07:09
68 204 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:07:52
69 197 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:07:55
70 156 ΤΖΟΒΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 360 ΡΑΝΕΡΣ 1:07:57
71 222 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SCIENCETRAINING 1:08:28
72 127 ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ Sky Women Running Team 1:08:42
73 224 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Free Runners Gear Tax consultants 1:08:47
74 107 ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (TOUGH TOM) Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:09:04
75 219 ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:09:30
76 122 ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Peristeri Αμπελώνες Μπάρλου 1:10:29
77 132 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:10:40
78 145 BAULUCK ROXANE My athlete chozen team 1:10:41
79 231 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΤΡΕΧΑΜΕΝΟΙ 1:10:57
80 200 ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ANEXARTITOS 1:11:05
81 232 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:11:34
82 190 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:11:36
83 216 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1:11:39
84 234 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 1:11:54
85 164 ΔΗΜΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1:12:01
86 117 ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΤΤ 1:12:05
87 193 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 1:12:56
88 112 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 1:14:00
89 229 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:14:48
90 153 ΑΛΕΞΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 1:14:55
91 151 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:15:21
92 131 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 1:15:32
93 126 ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 1:15:40
94 230 ΑΝΤΥΠΑ ΑΘΗΝΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:16:03
95 116 ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 1:16:16
96 118 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ ΤΤΤ 1:16:17
97 133 ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ GOSPORT 1:16:20
98 134 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ GOSPORT 1:16:20
99 146 ΚΡΑΪΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1:16:24
100 147 ΣΚΙΝΤΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Outdoor Games Running Team 1:16:25
101 148 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΣ Outdoor Games Running Team 1:16:26
102 205 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 1:16:41
103 125 ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:17:09
104 101 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1:17:11
105 100 ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΧΑΡΑ 1:18:47
106 103 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ better people 1:18:47
107 199 ΔΙΠΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 1:19:04
108 111 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:19:24
109 159 ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT 1:19:40
110 214 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:20:40
111 233 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 1:21:16
112 178 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ ΕΓΟ 1:22:15
113 160 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ THE FLAT EARTH SOCIETY 1:23:39
114 166 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ SIRINA 1:23:39
115 136 ΚΙΛΟΥΚΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:25:03
116 187 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ SNAILS TEAM 1:25:05
117 140 ΝΙΩΡΑ ΕΛΕΝΗ Τραχίνα 1:25:15
118 209 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ Adidas Runners Athens/Sky Women Running Team 1:26:18
119 163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:28:47
120 226 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:30:41
121 123 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 1:30:44
122 124 ΔΡΟΛΙΑ ΝΆΓΙΑ 1:30:44
123 105 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1:30:56
124 106 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ 1:30:56
125 108 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1:37:09
126 135 ΚΙΛΟΥΚΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ 1:41:03
127 213 ΤΖΕΡΠΕ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:41:03
128 115 ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 2:00:51
129 162 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΙΚΥ 2:00:52
130 142 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΗΛΙΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT
131 150 ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
132 194 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ
133 220 ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
134 223 ΔΙΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ PANTOFLA RUNNING TEAM

 

6ος Κλεωναίος Αγών – Αποτελέσματα

6ος Κλεωναίος Αγών - Αποτελέσματα

ΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΛΕΩΝΕΣ

A/A Gender BIB Name YOB Club 11km
1 Male 82 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ 1990 Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 0:51:34
2 Male 233 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ 1989 0:55:09
3 Male 31 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 0:55:30
4 Male 248 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:18
5 Male 179 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ 1992 0:59:28
6 Male 862 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ – 0:59:34
7 Male 180 ΘΩΜΑΣ ΜΠΟΥΜΠΟΝΑΡΗΣ 1979 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:01:05
8 Male 216 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΙΓΙΟ 1:03:12
9 Female 249 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΙΓΙΟ 1:03:16
10 Male 68 MIKE ΖΟΡΜΠΑΣ 1981 NS COACHING 1:03:17
11 Male 151 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ 1982 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:03:48
12 Male 119 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΛΛΗΣ 1975 1:04:09
13 Male 115 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1965 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:05:05
14 Male 88 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Α.Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:06:39
15 Male 74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1977 ΣΑΦΑΝΣ 1:06:56
16 Male 208 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:11
17 Male 83 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:21
18 Male 30 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 1975 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 1:07:25
19 Female 124 ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ 1975 Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1:07:28
20 Male 23 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 1:07:38
21 Male 195 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ 1981 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:07:54
22 Male 50 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 AGEYS AS ARGOLIDAS 1:08:30
23 Male 126 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ 1979 SPORTSCLUB KIATO 1:08:58
24 Male 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 1:08:59
25 Male 91 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ 1968 1:09:32
26 Female 861 ΑΝΤΡΙ ΝΤΑΛΙ – 1:09:36
27 Male 81 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΚΟΥΡΗΣ 1981 1:09:48
28 Male 282 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΚΑΣ 1970 1:10:02
29 Male 76 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ 1983 1:10:13
30 Male 9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:13
31 Male 260 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:11:26
32 Female 294 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:29
33 Male 288 ΒΛΑΣΗΣ ΦΙΛΗΣ 1962 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1:11:29
34 Male 853 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ – 1:11:31
35 Male 274 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:55
36 Male 69 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΗΣ 1982 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:12:08
37 Male 134 ΠΑΥΛΟΣ ΛΕΚΚΑΣ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 1:12:10
38 Male 278 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1992 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:12:17
39 Male 89 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ(ΙΚΑΡΟΣ) 1982 1:12:35
40 Male 159 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΣΑΚΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:15
41 Male 60 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1961 ΟΡΕΙΒ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 1:14:02
42 Male 183 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ 1974 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:14:12
43 Male 6 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1976 1:14:14
44 Male 153 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:16
45 Male 244 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:14:27
46 Female 116 ΑΝΤΩΝΙΤΣΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 SPARTIATES DROMEIS 1:14:27
47 Male 255 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΚΟΥΠΑΣ 1970 ΦΩΚΑΣ 1:14:54
48 Male 271 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:15:03
49 Male 52 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:15:42
50 Male 243 ΜΙΧΑΛΗΣ ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ 1962 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:15:54
51 Male 86 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ. 1:16:02
52 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:09
53 Male 146 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ 1945 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:16:15
54 Male 210 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 1944 1:16:15
55 Male 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΟΥΡΟΣ 1990 BEAT 1:16:20
56 Male 65 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΗΣΗΣ 1968 1:16:24
57 Male 858 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΤΖΙΩΡΟΣ – 1:16:27
58 Male 87 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:27
59 Male 187 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΣΗΣ 1964 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:16:28
60 Male 168 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΤΖΗΣ 1979 1:16:38
61 Male 8 ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΠΑΚΗΣ 1980 1:17:09
62 Male 264 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΦΩΚΑΣ 1:17:16
63 Male 188 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:17
64 Male 138 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ 1967 ΣΔΥΑ 1:17:19
65 Male 3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 1:17:36
66 Male 106 ΗΛΙΑΣ ΚΕΦΙΛΗΣ 1965 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:17:36
67 Female 219 ΝΤΕΝΙΖ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ 1962 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:41
68 Male 16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:17:42
69 Female 214 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ 1979 1:18:29
70 Male 71 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:19:09
71 Male 218 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ 1954 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:19:30
72 Male 186 ΦΩΤΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1955 1:19:33
73 Female 206 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΝΤΑΖΗ 2002 ΑΡΧΑΙΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1:19:35
74 Male 276 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:43
75 Male 67 ΑΝΔΡΕΑΣ ΖΗΣΗΣ 1960 ΑΓ ΑΝΝΑ 1:19:53
76 Male 155 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:55
77 Male 25 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:59
78 Male 231 ΝΙΚΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ 1994 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:20:12
79 Male 230 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΟΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:20:15
80 Male 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:20:23
81 Male 20 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ 1995 ΦΩΚΑΣ 1:20:34
82 Male 204 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:20:38
83 Female 149 ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΟΥΛΗ 1982 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:20:43
84 Male 178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΛΛΟΣ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:09
85 Male 856 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ – 1:21:40
86 Male 43 ΣΠΥΡΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1987 1:22:15
87 Male 863 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΡΜΠΕΣ – 1:22:36
88 Male 272 ΒΑΓΓΕΛΗΣ /VAGGELIS ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ/TZEMPELIKOS 1969 1:22:49
89 Female 199 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ/ CHARIKLEIA ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ/OUZOUNOGLOU 1979 1:22:49
90 Male 47 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:23:16
91 Male 64 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:05
92 Female 190 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ 1978 1:24:12
93 Male 38 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 2002 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:12
94 Male 2 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:28
95 Female 854 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – 1:24:33
96 Female 109 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 1977 1:24:38
97 Male 131 ΝΙΚΟΣ ΛΑΖΗΣ 1967 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ 1:24:39
98 Male 198 ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ 1976 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:25:15
99 Male 273 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1957 ΗΛΕΙΟΣ 1:25:25
100 Male 103 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΕΛΙΔΗΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:26
101 Male 870 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ – 1:25:35
102 Male 75 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΙΑΤΡΙΔΗΣ 1982 1:25:56
103 Female 110 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΕΧΑΓΙΑ 1983 1:26:00
104 Female 167 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΡΤΖΗ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:14
105 Male 868 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ – 1:27:10
106 Male 251 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:10
107 Male 125 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1992 1:27:54
108 Male 266 ΝΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1978 1:28:14
109 Male 855 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΡΑΜΑΛΙΚΗΣ – 1:28:14
110 Male 852 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΡΗΤΑΚΗΣ – 1:28:23
111 Male 36 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΟΙ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:28:24
112 Male 235 ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:28:47
113 Male 261 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1973 1:28:49
114 Male 283 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 1:28:51
115 Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ 1965 ΓΛΥΦΑ ΗΛΕΙΑΣ 1:29:07
116 Female 232 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1967 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:29:38
117 Female 154 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΙΔΟΥ 1980 ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1:30:00
118 Female 130 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΑΔΑΣ 1978 1:30:13
119 Male 90 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΣ 1992 ΦΩΚΑΣ 1:30:30
120 Female 45 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΟΥΤΗ 1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 1:30:40
121 Male 17 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:31:17
122 Male 165 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:06
123 Male 869 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ – 1:33:17
124 Male 15 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 Α Σ ΝΕΜΕΑΣ 1:33:18
125 Male 286 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:33:26
126 Male 222 ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
127 Male 197 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
128 Male 234 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:33:37
129 Male 242 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΚΑΝΑΣ 1998 ΦΩΚΑΣ 1:33:56
130 Male 859 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ – 1:34:10
131 Female 296 ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1973 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:34:13
132 Male 84 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 1971 1:34:13
133 Male 1 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 1:34:13
134 Female 289 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ 1986 1:34:22
135 Female 72 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΙΑΚΗ 1986 1:34:22
136 Female 191 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΕΚΑ 1971 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 1:34:58
137 Male 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:35:14
138 Male 851 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ – 1:35:43
139 Female 284 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ 1954 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:04
140 Male 221 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1979 SOTRUNNERS 1:36:17
141 Male 42 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 1:36:55
142 Female 41 ΕΛΕΝΗ ΓΚΙΟΚΑ 1969 ΟΧΙ 1:39:04
143 Male 212 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 1:40:56
144 Male 864 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ – 1:40:56
145 Female 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΡΔΑΚΑ 1994 1:42:04
146 Male 866 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΞΙΑΣ – 1:42:04
147 Male 128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 1:42:26
148 Female 99 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΑΤΡΑΚΟΥΛΗ 1982 1:43:18
149 Male 860 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ – 1:43:46
150 Male 163 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:44:49
151 Male 865 ΠΑΝΙΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – 1:45:29
152 Male 867 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ – 1:45:29
153 Male 148 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1968 1:46:47
154 Male 120 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ 1972 ΦΩΚΑΣ 1:47:38
155 Female 254 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΚΟΥ – 1:48:18
156 Male 207 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1968 OUTDOORGAMESRUNNINGTEAM 1:48:32
157 Male 137 ΠΑΝΑΓΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 1981 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 1:49:32
158 Female 102 ΓΩΓΩ ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ 1976 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:49:53
159 Male 22 ΔΗΜΗΤ ΒΥΡΛΑΣ 1952 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:49:55
160 Male 100 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΤΣΑΝΕΑΣ 1979 1:50:06
161 Male 58 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:35
162 Male 871 ΣΠΥΡΟΣ ΤΖΕΚΟΣ – 1:50:54
163 Male 236 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗ ΑΤΤΙΚΗ 1:51:15
164 Male 245 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΡΟΧΑΪΜΑ 1979 1:52:21
165 Female 61 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:54
166 Male 171 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:53:54
167 Male 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:57:51
169 Female 287 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 1951 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:01:07
170 Male 269 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΓΑΡΑΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:38
171 Male 143 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:38
172 Male 144 ΘΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2012 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:03:38
173 Female 290 ΑΝΝΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:47
174 Female 97 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:47
175 Male 872 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΑΜΠΑΣ – 2:09:38
176 Female 4 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:09:41
177 Male 132 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΣ 1958 ΑΝΕΞ 2:09:42

Send this to a friend