4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

Previous ArticleNext Article

33ος Βαρτζάκειος Δρόμος – Αποτελέσματα

Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά: Εθελοντική Αιμοδοσία στις 5/6

Πειραιάς, Πλατεία Αλεξάνδρας – Πασαλιμάνι

14 χιλιόμετρα

Α/Α Bib ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ Α/Α ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΘ ΧΡΟΝΟΣ ΧΡΟΝΟΣ
1 136 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1 RUN & FUN 56:15 56:17
2 677 ΡΟΥΠΟΤΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 2 ZAKCRET RUNNING TEAM 56:19 56:27
3 694 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 56:39 56:41
4 421 ΜΠΟΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M 4 ΣΑΦΑΝΣ 58:25 58:31
5 12 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ M 5 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 59:17 59:20
6 593 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M 6 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 59:25 59:30
7 692 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:00:05 1:00:08
8 26 OUDIZ ROHI M 8 Ανεξαρτητος 1:01:35 1:01:40
9 500 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 9 NS COACHING 1:01:56 1:01:59
10 376 ΜΙΣΥΡΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 10 Αο Ερμης 1:02:49 1:02:51
11 148 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:33 1:03:35
12 552 ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:43 1:03:46
13 315 ΚΥΠΡΗ ΟΛΓΑ F 1 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΥΠΡΟΣ 1:03:52 1:03:54
14 33 RAJCZAK MACIEJ M 13 Polska 1:04:14 1:04:21
15 667 ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 14 ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ RUNNING TEAM 1:04:22 1:04:26
16 223 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 15 … 1:04:24 1:04:29
17 105 ΒΕΛΩΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 ΣΔΥΠ 1:04:32 1:04:39
18 7 GENAKRITIS MARIOS M 17 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ ΚΥΠΡΟΣ 1:05:15 1:05:18
19 512 ΠΟΥΛΙΔΟΥ ΦΙΛΙΠΠΑ F 2 ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1:05:38 1:05:40
20 542 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:06:00 1:06:04
21 418 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:57 1:06:14
22 446 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 20 ΣΔΥΑ 1:06:23 1:06:27
23 509 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 21 ΣΑΦΑΝΣ 1:06:23 1:06:29
24 275 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 22 ΣΔΥΑ 1:06:45 1:07:43
25 402 ΜΠΑΡΔΙ ΈΛΣΟΝ M 23 Royal Crossfit 1:07:26 1:07:57
26 375 ΜΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 24 Fitway 1:07:55 1:08:00
27 98 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 25 Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:08:04 1:08:11
28 553 ΣΚΡΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:30 1:08:19
29 230 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 27 … 1:08:28 1:08:34
30 487 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 28 – 1:08:16 1:08:37
31 79 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 29 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:08:41 1:08:47
32 528 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 30 ΣΑΦΑΝΣ / Top Cycles / Τήνιοι Δρομείς 1:08:19 1:08:56
33 88 ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:05 1:09:09
34 54 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 32 ΕΥΚΛΗΣ 1:08:57 1:09:09
35 422 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 33 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 1:09:02 1:09:12
36 83 ΑΡΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Βόνιτσας 1:08:56 1:09:15
37 444 ΝΤΟΜΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 35 Poseidon’s Friends 1:09:24 1:09:31
38 155 ΓΚΟΥΝΤΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 36 ΣΑΦΑΝΣ 1:09:30 1:09:33
39 591 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 37 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:09:31 1:09:33
40 662 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:19 1:09:56
41 586 ΤΖΗΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 39 ΣΔΥΠ 1:09:39 1:09:59
42 145 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 40 ΣΔΥΧ 1:09:50 1:10:07
43 595 ΤΟΥΡΝΑΣ ΝΙΚΟΣ M 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:09:52 1:10:09
44 202 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 42 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 1:09:36 1:10:10
45 252 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 43 ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 1:09:36 1:10:11
46 102 ΒΕΛΕΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 44 ΣΔΥΠ 1:10:03 1:10:11
47 526 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 45 – 1:09:58 1:10:15
48 557 ΣΟΥΡΜΕΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:06 1:10:16
49 300 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:19 1:10:28
50 390 ΜΟΥΡΓΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:09:36 1:10:40
51 189 ΔΡΆΚΟΣ ΝΊΚΟΣ M 49 Drakos run 1:10:53 1:11:04
52 171 ΔΗΜΗΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:59 1:11:05
53 81 ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:23 1:11:21
54 550 ΣΙΨΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:14 1:11:22
55 23 ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ M 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:22 1:11:25
56 423 ΜΠΟΥΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 53 Toltec 1:11:39 1:11:43
57 596 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:54 1:11:44
58 309 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:39 1:11:47
59 384 ΜΟΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 56 ΕΛΙΚΟΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:36 1:12:08
60 13 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 57 1:12:17 1:12:38
61 193 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:34 1:12:46
62 700 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΕΡΜΗΣ M 1 1:12:01 1:13:04
63 496 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 59 Ανεξάρτητος 1:12:38 1:13:14
64 70 ΠΑΠΑΙΟΡΔΑΝΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 60 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:13:17 1:13:22
65 378 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 61 1:12:53 1:13:27
66 407 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M 62 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 1:13:29 1:13:47
67 242 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:13:42 1:13:50
68 183 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 64 Amorgos Running Team (ART) 1:13:12 1:13:51
69 604 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 65 Ο Ποντιος 1:13:28 1:14:04
70 490 ΠΑΣΒΑΝΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 66 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 1:13:48 1:14:10
71 302 ΚΟΥΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 67 ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 1:13:09 1:14:12
72 533 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 68 ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ 1:13:46 1:14:15
73 628 ΤΣΟΥΛΟΥΚΙΑΝ ΝΙΚΟΣ M 69 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:14:13 1:14:23
74 42 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 70 – 1:13:44 1:14:24
75 650 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 71 – 1:13:10 1:14:24
76 614 ΤΣΑΡΔΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 72 Άνευ 1:14:14 1:14:27
77 19 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ M 73 1:14:25 1:14:30
78 18 ΑΘΑΝΣΙΟΣ ΤΑΚΗΣ M 74 1:14:27 1:14:31
79 321 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 75 – 1:14:13 1:14:33
80 561 ΣΠΗΛΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΆΣΗΣ M 76 Ανεξάρτητος 1:13:58 1:14:44
81 594 ΤΟΥΡΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:14:41 1:14:58
82 99 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 77 – 1:14:20 1:15:06
83 436 ΝΑΟΥΜ ΒΙΚΥ F 5 ADIDAS RUNNERS ATHENS 1:14:49 1:15:10
84 41 TABATA KAYOKO F 6 Run Forever 1:14:38 1:15:18
85 498 ΠΕΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ M 78 Adidas Runners Athens 1:15:00 1:15:23
86 543 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:50 1:15:30
87 141 ΓΙΑΝΝΗΛΕΡ ΚΩΣΤΑΣ M 80 1:15:28 1:15:39
88 559 ΣΠΑΝΌΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ M 81 Κενο 1:15:37 1:15:42
89 431 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 82 Αθλος 1:15:02 1:15:53
90 475 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 83 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:15:07 1:15:54
91 659 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 84 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:15:07 1:15:54
92 665 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 85 Δρομεων Αθήνας 1:14:43 1:15:55
93 568 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 86 Παγωμένες πασχαλίτσες 1:15:43 1:15:57
94 326 ΛΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 87 Άνευ 1:15:43 1:15:57
95 297 ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 88 Ιδιώτης 1:14:53 1:16:03
96 348 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 89 Ανεξαρτητος 1:15:40 1:16:08
97 342 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 90 Ανεξάρτητος 1:16:08 1:16:13
98 664 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ M 91 πορφυρασ 1:16:16 1:16:33
99 385 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ M 92 – 1:15:51 1:16:35
100 110 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 93 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:36 1:16:40
101 167 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 94 ΣΑΦΑΝΣ 1:16:54 1:16:57
102 638 ΦΛΕΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 95 Ανεξάρτητος 1:16:43 1:16:58
103 425 ΜΠΟΥΛΕΣ ΠΑΡΗΣ M 96 BLADE RUNNERS 1:16:51 1:17:00
104 5 ΒΑΦΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 1:16:55 1:17:01
105 8 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ F 7 1:16:55 1:17:02
106 379 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 98 Σ.Δ.Υ. Πειραιά 1:16:20 1:17:06
107 394 ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:28 1:17:14
108 154 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ M 100 Κανένας 1:16:25 1:17:19
109 546 ΣΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 101 ελ.ας. 1:17:02 1:17:28
110 39 SOURIS HARIS M 102 Cosmote 1:16:43 1:17:51
111 347 ΛΟΥΚΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 103 1:17:16 1:17:53
112 367 ΜΑΥΡΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 104 Royal Crossfit 1:17:22 1:17:53
113 627 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 105 Piano Plus Festival 1:17:01 1:17:58
114 234 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 106 – 1:17:54 1:18:05
115 115 ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 107 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:12 1:18:14
116 181 ΔΙΒΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 108 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:30 1:18:21
117 661 ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 109 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:17:50 1:18:30
118 381 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 110 — 1:17:20 1:18:31
119 625 ΤΣΟΛΚΑ ΟΛΓΑ F 8 — 1:17:21 1:18:31
120 535 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M 111 – 1:18:18 1:18:37
121 235 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 112 – 1:18:28 1:18:41
122 316 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 9 – 1:18:28 1:18:42
123 344 ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 113 Ατομικο 1:18:39 1:18:59
124 323 ΛΑΒΡΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:43 1:19:03
125 126 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 115 Σύλλογος δρομέων υγείας Πειραιά 1:18:09 1:19:16
126 11 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 116 1:18:56 1:19:20
127 689 689 N.N. 2 1:18:52 1:19:21
128 403 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 117 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 1:19:09 1:19:22
129 346 ΛΟΗΣ ΝΙΚΟΣ M 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:37 1:19:25
130 666 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 119 Δρομεων Αθήνας 1:18:14 1:19:27
131 359 ΜΑΞΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:57 1:19:27
132 22 MOZAS THEOFILOS M 121 —– 1:18:59 1:19:30
133 611 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 10 ADIDAS 1:18:46 1:19:38
134 538 ΣΑΡΜΑ ΕΥΑ F 11 Ανεξαρτητη 1:19:35 1:19:42
135 680 ΣΠΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 122 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:19:24 1:19:50
136 352 ΛΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 123 – 1:19:02 1:20:07
137 272 ΚΙΖΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 124 – 1:18:58 1:20:10
138 206 ΘΕΟΦΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 125 Χωρις Συλλογο 1:19:56 1:20:10
139 578 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 126 ΣΔΥΑ 1:20:11 1:20:22
140 651 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 127 — 1:19:41 1:20:22
141 337 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 128 eyklhs 1:20:11 1:20:22
142 630 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 129 ΕΥΚΛΗΣ 1:20:12 1:20:23
143 247 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:50 1:20:23
144 329 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 131 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:20:21 1:20:27
145 540 ΣΑΡΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 132 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Πειραιά – ΣΔΥΠ 1:19:35 1:20:34
146 582 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 133 MOBY RUN 1:19:50 1:20:41
147 77 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 134 ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 1:19:36 1:20:42
148 122 ΓΕΡΜΕΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 135 Λαγωνικά 1:19:42 1:20:42
149 503 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 136 Λαγωνικά 1:19:42 1:20:42
150 482 ΠΑΠΑΝΕΟΦΥΤΟΥ ΝΤΟΡΑ F 12 VICTUS RUNNING TEAM 1:20:36 1:20:48
151 451 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΟΛΩΝ M 137 Ανεξαρτητος 1:19:57 1:20:56
152 358 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 138 «SAINT-PAUL» 1:20:27 1:21:10
153 683 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 139 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:20:43 1:21:12
154 212 ΚΑΓΛΑΝΤΖΗ ΕΛΕΝΗ F 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:21:07 1:21:12
155 14 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 140 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:20:50 1:21:13
156 179 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 141 1:20:41 1:21:15
157 288 ΚΟΡΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 14 L-CREW 1:20:47 1:21:15
158 672 ΠΑΠΑΜΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 142 MELEKOS HEALTH CLUB 1:21:02 1:21:31
159 161 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 143 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 1:21:15 1:21:36
160 566 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 144 Παγωμένες Πασχαλίτσες 1:21:23 1:21:37
161 558 ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 145 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:21:23 1:21:38
162 567 ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 146 Παγωμένες Πασχαλίτσες 1:21:23 1:21:38
163 382 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΣ M 147 – 1:21:25 1:21:48
164 16 ΑΗΔΟΝΟΜΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ F 15 – 1:21:42 1:21:57
165 294 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 148 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:21:13 1:21:59
166 668 ΨΩΡΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 149 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:21:40 1:22:03
167 618 ΤΣΙΚΛΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 150 Rebalance Athens 1:21:20 1:22:04
168 631 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 151 ΣΑΦΑΝΣ 1:21:52 1:22:17
169 389 ΜΟΥΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 152 n/a 1:22:01 1:22:18
170 6 DIMOU IOANNIS M 153 κανένας 1:22:10 1:22:23
171 433 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 16 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:22:08 1:22:27
172 169 ΔΕΣΥΠΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ M 154 Τηνιοι Δρομείς 1:21:34 1:22:35
173 253 ΚΑΡΕΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 155 ΣΔΥΠ 1:22:51 1:22:59
174 695 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 3 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1:23:13 1:23:15
175 351 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 156 Ιδιωτης 1:22:12 1:23:17
176 101 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 17 Μωρή κότα 1:22:42 1:23:19
177 620 ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 157 ΣΕΒΑΣ 1:22:43 1:23:19
178 229 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 158 Ιδιώτης 1:22:13 1:23:21
179 476 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 159 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:23:07 1:23:41
180 28 PANTELIS STATHIS M 160 PIRAEUS PLANNING 1:23:18 1:23:44
181 485 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 161 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1:22:41 1:23:51
182 32 RAJCZAK URSZULA F 18 Polska 1:23:44 1:23:57
183 353 ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 162 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:07 1:23:57
184 91 ΒΑΡΔΑΓΓΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 163 GVARD 1:23:44 1:23:59
185 350 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 164 Ανεξάρτητος 1:22:55 1:24:00
186 286 ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 165 ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 1:23:32 1:24:05
187 45 ΩΡΟΛΟΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 166 – 1:23:26 1:24:06
188 144 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ F 19 – 1:23:28 1:24:09
189 450 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 167 – 1:23:27 1:24:09
190 465 ΠΑΝΔΗ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ F 20 ΣΑΦΑΝΣ 1:23:48 1:24:16
191 648 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ M 168 ΣΑΦΑΝΣ 1:23:50 1:24:19
192 534 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:52 1:24:19
193 332 ΛΕΒΑΝΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:23:56 1:24:39
194 211 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 170 Σδυ.πειραια 1:23:57 1:24:39
195 477 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 171 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:23:56 1:24:40
196 554 ΣΚΥΡΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 172 Adf the crew 1:23:30 1:24:40
197 439 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ M 173 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:14 1:24:40
198 338 ΛΕΜΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 174 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:54 1:24:44
199 523 ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 175 Ανευ συλλογου 1:24:41 1:24:48
200 66 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M 176 ΕΥΚΛΗΣ 1:24:40 1:24:51
201 363 ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 177 Ιδιώτης 1:24:42 1:24:56
202 269 ΚΕΡΒΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΒΕΝΙΑ F 22 ΟΧΙ 1:24:39 1:24:59
203 537 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΊΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ F 23 ΟΧΙ 1:24:40 1:24:59
204 539 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ M 178 1:24:11 1:25:13
205 516 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ M 179 Απολλων δυτικης αττικης 1:25:04 1:25:15
206 368 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 180 NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:24:42 1:25:17
207 295 ΚΟΥΓΙΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 181 Απολλων δυτικής Αττικής 1:25:14 1:25:20
208 555 ΣΟΡΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛ F 24 BLADE RUNNERS 1:25:13 1:25:21
209 518 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 25 NOVASPORTS RUNNING TEAM 1:24:49 1:25:23
210 259 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 182 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:40 1:25:24
211 386 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 183 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 1:25:19 1:25:25
212 629 ΤΣΟΥΧΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 chiosrunning 1:25:22 1:25:30
213 388 ΜΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 184 Ατομική συμμετοχή 1:25:38 1:25:50
214 251 ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 185 ΣΔΥΠ 1:25:45 1:25:57
215 113 ΒΟΓΚΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 186 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:51 1:26:02
216 560 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 187 herbalife 1:26:10 1:26:33
217 143 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 188 Αθλητικός σύλλογος αντισφαίρισης Θουκιδιδης 1:26:23 1:26:34
218 640 ΦΟΥΤΖΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 189 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:25:47 1:26:43
219 545 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 190 — 1:26:08 1:26:44
220 9 ΡΟΥΦΑΓΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F 27 1:26:43 1:27:16
221 219 ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 28 Opanathlon 1:27:22 1:27:26
222 371 ΜΕΝΟΥΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 191 ΟΧΙ 1:26:58 1:27:29
223 262 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 192 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:27:16 1:27:32
224 454 ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ M 193 Απόλλων Δυτικής Αττικής 1:26:27 1:27:32
225 89 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 194 ΣΔΥΠ 1:26:56 1:27:34
226 616 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 195 Γ.Ν.Ο ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 1:27:24 1:27:49
227 204 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 196 ΣΑΦΑΝΣ 1:28:06 1:28:11
228 656 ΧΟΥΔΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 197 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:12 1:28:23
229 366 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 198 ΣΔΥΠ 1:27:15 1:28:29
230 128 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 199 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:00 1:28:31
231 606 ΤΣΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 200 Κρατς 1:28:07 1:28:43
232 460 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 201 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:27:48 1:28:43
233 396 ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 202 Κανενας 1:27:34 1:28:45
234 470 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΟΥΛΗ F 29 – 1:28:46 1:28:53
235 298 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 203 BMW HELLAS 1:28:25 1:29:01
236 438 ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 204 Liverpool running 1:28:39 1:29:04
237 203 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ M 205 ΑΠΑΤΣΙ 1:28:36 1:29:06
238 437 ΝΙΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 206 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:36 1:29:06
239 260 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 SEBAS SALAMINAS 1:28:05 1:29:08
240 612 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 30 ADIDAS 1:29:17 1:29:20
241 92 ΒΑΡΔΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M 208 Σεδας Περαματος 1:28:44 1:29:25
242 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ M 31 1:28:37 1:29:42
243 362 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 209 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:40 1:29:50
244 581 ΤΖΑΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 210 MOBY RUN 1:29:10 1:30:00
245 225 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 211 Outdoor games running team 1:29:07 1:30:02
246 53 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 212 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:29:29 1:30:04
247 622 ΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 213 – 1:29:55 1:30:05
248 285 ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ M 214 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 1:29:57 1:30:10
249 15 ΣΟΥΒΕΡΜΕΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ F 32 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:29:47 1:30:11
250 17 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 215 1:29:48 1:30:11
251 356 ΜΑΝΔΡΕΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 216 Μόνος 1:29:42 1:30:24
252 641 ΦΡΑΓΚΟΥ ΞΑΝΘΗ F 33 Ατομική εγγραφή 1:30:18 1:30:27
253 140 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ M 217 Ουδείς 1:29:23 1:30:29
254 370 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 218 G & M – Χρώμα… Ελληνικό! 1:29:50 1:30:30
255 190 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 219 1:29:49 1:30:34
256 291 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 220 PIRAEUS PLANNING 1:30:23 1:30:49
257 131 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΟΣ M 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:49 1:30:56
258 320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 34 SANTA RUNNING TEAM 1:30:18 1:31:01
259 399 ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M 222 Ανεξάρτητος 1:30:48 1:31:22
260 306 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 223 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:30:54 1:31:22
261 151 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ F 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:39 1:31:23
262 118 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 224 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:40 1:31:24
263 20 MAROULAKOS KONSTANTINOS M 225 – 1:30:09 1:31:27
264 208 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ M 226 Ανεξάρτητος 1:30:23 1:31:33
265 117 ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 227 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:30 1:31:42
266 274 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ M 228 1:30:34 1:31:54
267 466 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 36 — 1:30:54 1:31:56
268 333 ΛΕΒΕΝΤΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M 229 Ορειβάτης 1:31:52 1:31:59
269 138 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M 230 COSMOTE 1:31:16 1:32:14
270 283 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 231 Outdoor games running team 1:31:34 1:32:29
271 597 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 232 Σδυπ Πειραιά 1:31:59 1:32:30
272 36 SHPATA ALMA F 37 ΣΔΥΠ 1:31:58 1:32:49
273 499 ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 233 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:32:08 1:32:49
274 40 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 234 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:32:44 1:33:24
275 238 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΗΣ M 235 ΣΔΥΠ 1:32:49 1:33:27
276 478 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 236 – 1:32:50 1:33:28
277 52 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΣ M 237 – 1:32:30 1:33:28
278 409 ΜΠΕΓΚΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M 238 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:26 1:34:11
279 414 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 239 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:33:16 1:34:17
280 327 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 38 MAD CATS 1:33:20 1:34:33
281 37 ΜΑΓΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 240 ΣΘΙΕ 1:34:28 1:34:44
282 400 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 241 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 1:34:22 1:35:19
283 301 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 39 Α. Σ. Α. Θ 1:35:23 1:35:33
284 273 ΚΙΝΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 242 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:10 1:35:47
285 276 ΚΛΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 243 Outdoor games running team 1:35:09 1:36:04
286 150 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 244 Outdoor games running team 1:35:10 1:36:05
287 303 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ F 40 ανεξάρτητη 1:34:47 1:36:05
288 374 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 245 ανεξαρτητος 1:34:48 1:36:05
289 215 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ F 41 ΣΔΥΠ 1:35:18 1:36:09
290 240 ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΦΩΤΗΣ M 246 Σκυλιά του δρόμου 1:35:14 1:36:12
291 461 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 42 Amorgos Running Team (ART) 1:35:51 1:36:29
292 434 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 43 DT 1:35:22 1:36:33
293 615 ΤΣΙΑΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 247 ΣΑΦΑΝΣ 1:36:10 1:36:35
294 216 ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΆΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M 248 ΣΔΥ Πειραιά 1:36:14 1:36:54
295 510 ΠΟΛΥΖΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 249 ΣΔΥΘ 1:35:57 1:37:06
296 547 ΣΙΜΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 250 ΚΑΝΕΝΑ 1:36:46 1:37:07
297 448 ΞΥΔΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 251 turtles running team 1:36:14 1:37:21
298 305 ΚΟΥΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 252 Σ.Θ.Ι.Ε. 1:37:02 1:37:35
299 440 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:46 1:37:43
300 213 ΚΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 253 – 1:37:39 1:37:50
301 293 ΤΣΟΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 254 – 1:36:49 1:37:50
302 289 ΚΟΡΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 255 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1:37:26 1:37:56
303 458 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑΝΟΣ M 256 ΑΝΤΙΠΑΡΟΣ ΕΝ ΠΛΩ 1:37:27 1:37:56
304 675 ΠΑΤΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 257 ZAKCRET RUNNING TEAM 1:37:50 1:38:12
305 268 ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ F 258 1:38:13 1:38:23
306 254 ΚΑΡΟΥΣΗ ΜΑΡΙΝΑ F 45 Σέβας Νάξου 1:37:56 1:38:33
307 472 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 259 THE HAPPY ART 1:37:38 1:38:53
308 634 ΦΕΡΛΕΜΗ ΖΩΡΖΕΤΤΑ F 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:32 1:38:53
309 237 ΚΑΡΑΚΟΛΕΒΑ ΤΙΝΑ F 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:33 1:38:53
310 633 ΦΕΡΛΕΜΗ ΜΑΡΤΖΗ F 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:38:46 1:39:04
311 191 ΕΝΩΤΙΆΔΗΣ ΧΡΥΣΌΣΤΟΜΟΣ M 260 ΣΔΥΠ 1:38:54 1:39:57
312 166 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 261 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:44 1:40:11
313 455 ΟΥΡΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 262 Ανεξάρτητος 1:39:43 1:40:17
314 428 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 263 οχι 1:39:19 1:40:20
315 663 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 264 πορφυρασ 1:40:22 1:40:40
316 176 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 49 Σεδας Περαματος 1:40:17 1:40:46
317 486 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 265 Σεδας Περαματος 1:40:18 1:40:47
318 87 ΑΥΓΕΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 266 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:39:46 1:40:50
319 531 ΣΑΜΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 267 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:00 1:41:04
320 489 ΠΑΡΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 268 σδυπ 1:39:52 1:41:07
321 501 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 269 σδυπ 1:39:52 1:41:08
322 492 ΠΑΤΕΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ F 50 Outdoor games running team 1:40:14 1:41:08
323 194 ΖΑΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 270 Κανένας 1:40:19 1:41:10
324 623 ΤΣΙΩΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 271 ΑΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΣ 1:40:25 1:41:13
325 645 ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 272 ΑΤΟΜΙΚΗ 1:40:06 1:41:20
326 43 TOUNTAS NICKOLAOS M 273 non 1:40:19 1:41:20
327 635 ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΗΣ M 274 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:40:43 1:41:21
328 48 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 275 Ανεξαρτητος 1:40:22 1:41:22
329 47 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 276 Ανεξάρτητα 1:40:22 1:41:22
330 335 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ ΜΙΛΤΟΣ M 277 Κανενας 1:40:55 1:41:27
331 456 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ F 51 Ανεξάρτητη 1:41:36 1:41:40
332 549 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 278 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:39 1:41:58
333 536 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 279 DT 1:40:48 1:41:59
334 38 SOFOS STELIOS M 280 DRC ATHENS 1:41:19 1:42:06
335 182 ΔΙΟΛΕΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 281 ΟΛΠ 1:41:39 1:42:12
336 562 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 282 . 1:41:57 1:42:19
337 504 ΠΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 283 Kleopatra Pastries 1:41:30 1:42:30
338 1 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M 284 1:42:08 1:42:34
339 544 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 285 IKEA RUNNING TEAM 1:41:29 1:42:40
340 339 ΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 286 Κανενα 1:41:30 1:42:41
341 609 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:42:37 1:42:52
342 308 ΚΟΦΙΝΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 53 Πόρτο Ράφτη 1:42:30 1:43:08
343 265 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 287 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:42:57 1:43:14
344 244 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 288 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:43:02 1:43:17
345 24 NIKOLAKAKI MARIA F 54 Κανενας 1:42:30 1:43:23
346 178 ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 289 Όχι 1:42:40 1:43:25
347 50 ΤΣΑΚΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 290 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:43:12 1:43:35
348 3 ΚΟΥΖΙΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 55 1:42:56 1:43:37
349 473 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 56 Ανεξαρτητη 1:42:49 1:43:48
350 644 ΦΩΤΣΑΛΗ ΘΩΜΑΪΣ F 57 ΣΔ 1:42:39 1:43:48
351 319 ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 291 a 1:43:29 1:44:13
352 587 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ M 292 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:03 1:44:31
353 123 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 293 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:44:02 1:45:06
354 236 ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 294 STEFMAR 1:45:11 1:45:26
355 21 MHΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 295 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 1:44:32 1:45:51
356 2 ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 296 1:46:17 1:46:24
357 331 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 297 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:45:23 1:46:25
358 76 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ F 58 RED STAR TRIATHLON CLUB 1:46:25 1:47:23
359 467 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 298 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 1:47:02 1:47:33
360 687 ΚΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 299 1:47:47 1:48:20
361 130 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 300 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:15 1:48:29
362 4 CHRISTOS ROUSOUNELOS M 301 Κανενας 1:47:36 1:48:30
363 698 ΣΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 4 SAINT PAUL ΔΕΛΑΣΑΛ 1:47:47 1:48:39
364 222 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 302 – 1:47:47 1:48:54
365 480 ΠΑΠΑΛΕΞΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 59 – 1:49:06 1:49:39
366 139 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 60 ΑΡΙΑΔΝΗ 1:48:58 1:49:41
367 572 ΤΟΥΛΓΕΡΟΓΛΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ M 303 – 1:49:31 1:49:51
368 502 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 304 ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 1:48:58 1:50:00
369 59 ΑΛΗΦΡΑΓΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 305 Ανεξάρτητα 1:49:18 1:50:17
370 584 ΤΖΕΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 306 ανεξαρτητος 1:49:58 1:50:31
371 387 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 307 AVRA RUNNING TEAM 1:51:27 1:51:48
372 231 ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ ΦΑΙΔΡΑ F 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:50:59 1:51:52
373 590 ΤΖΙΤΖΙΒΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 308 ΣΑΦΑΝΣ 1:51:53 1:52:19
374 97 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 62 – 1:51:43 1:52:31
375 25 NIKOLAOU DIMITRIOS M 309 Cosmote 1:51:55 1:53:02
376 30 PEROUKIDIS KOLIAS M 310 trapezoynta 1:52:51 1:53:17
377 82 ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 311 ΚΑΝΕΙΣ 1:52:50 1:53:17
378 261 ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗ ΒΑΓΙΑ F 63 . 1:53:21 1:54:15
379 157 ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ ΘΩΜΑΪΣ F 64 MOBY RUN 1:53:52 1:54:38
380 65 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΦΛΩΡΑ F 65 Κανεις 1:53:52 1:54:38
381 427 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 312 MOBY RUN 1:53:51 1:54:39
382 637 ΦΛΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ F 66 MOBY RUN 1:53:53 1:54:39
383 67 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 67 BETTER PEOPLE 1:55:09 1:55:18
384 411 ΜΠΕΛΕΣΗ ΣΤΕΛΛΑ F 68 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:55:37 1:56:34
385 184 ΔΙΠΛΑΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 313 ΚΑΝΕΝΑΣ 1:56:53 1:57:20
386 49 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 69 ΣΔΥΑ 1:57:47 1:57:50
387 417 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 70 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:57:18 1:58:11
388 600 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 314 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:06 1:58:37
389 64 ΑΜΠΤΕΛ ΓΙΩΡΓΟΣ M 315 Σδυπ 1:58:20 1:59:36
390 69 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 316 ΣΑΦΑΝΣ 2:01:08 2:01:56
391 464 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Μ 71 ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΟΣ 2:01:39 2:01:58
392 405 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 72 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ 2:02:00 2:02:09
393 29 PARISIS NIKOLAOS M 317 PIRAEUS PLANNING 2:01:47 2:02:12
394 227 ΚΑΝΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 318 Ιδιώτης 2:02:20 2:02:22
395 626 ΤΣΟΡΟΣ ΣΤΑΜΟΣ M 319 ΑΑΑ 2:02:30 2:03:23
396 56 ΑΙΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 73 ATOMIKO 2:03:55 2:04:02
397 264 ΑΙΒΑΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 320 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:46 2:04:03
398 10 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ M 321 2:04:21 2:04:37
399 75 ΑΠΕΡΓΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ M 322 Ιλισος 2:06:49 2:07:28
400 447 ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 323 ΚΑΝΕΝΑΣ 2:07:27 2:07:49
401 372 ΜΕΡΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 324 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:02 2:12:16
402 31 PSARROS EPAMEINONDAS-DHMHTRIOS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
403 34 RAJCZAK KLAUDIA F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
404 35 SHPATA FATOS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
405 44 TSOTSOLOS SPIROS M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
406 46 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
407 51 ΑΖΑΠΗ ΑΝΤΩΝΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
408 55 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
409 57 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
410 58 ΑΛΕΞΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
411 60 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
412 61 ΑΛΙΦΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
413 62 ΑΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
414 63 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
415 68 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
416 71 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
417 72 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
418 73 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
419 74 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
420 78 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
421 80 ΑΡΓΕΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
422 84 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
423 85 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
424 86 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
425 90 ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
426 93 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
427 94 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
428 95 ΒΑΡΤΣΑΝΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
429 96 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
430 100 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
431 103 ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
432 104 ΒΕΛΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
433 106 ΒΕΝΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
434 107 ΒΕΡΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
435 108 ΒΙΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
436 109 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
437 111 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
438 112 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
439 114 ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
440 116 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
441 119 ΓΑΛΙΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
442 120 ΓΕΝΑΚΡΙΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
443 121 ΓΕΡΜΑΝΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
444 124 ΓΕΡΟΔΗΜΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
445 125 ΓΕΡΟΜΗΤΣΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
446 127 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
447 129 ΓΕΩΡΓΙΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
448 132 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
449 133 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
450 134 ΓΕΩΡΝΤΑΜΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
451 135 ΓΙΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
452 137 ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
453 142 ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
454 146 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
455 147 ΓΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΜΗΝΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
456 149 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
457 152 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
458 153 ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
459 156 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
460 158 ΓΡΗΓΟΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
461 159 ΓΡΙΒΟΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
462 160 ΔΑΓΛΑ ΜΑΤΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
463 162 ΔΑΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
464 163 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
465 164 ΔΕΜΑΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
466 165 ΔΕΜΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
467 168 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
468 170 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
469 172 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
470 173 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
471 174 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
472 175 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
473 177 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
474 180 ΔΙΑΚΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
475 185 ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
476 186 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
477 187 ΔΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
478 188 ΔΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
479 192 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
480 195 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
481 196 ΖΗΓΟΥΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
482 197 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
483 198 ΖΙΑΓΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
484 199 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
485 200 ΖΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
486 201 ΖΟΥΜΠΟΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
487 205 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
488 207 ΙΣΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
489 209 ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
490 210 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
491 214 ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
492 217 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
493 218 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
494 220 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
495 221 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
496 224 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
497 226 ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
498 228 ΚΑΝΔΕΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
499 232 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
500 233 ΚΑΠΝΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
501 239 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
502 241 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
503 243 ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
504 245 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
505 246 ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
506 248 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
507 249 ΚΑΡΑΡΓΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
508 250 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
509 255 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
510 256 ΚΑΤΑΦΥΓΙΩΤΟΥ ΑΜΑΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
511 258 ΚΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
512 263 ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
513 266 ΚΑΨΑΛΗΣ ΧΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
514 267 ΚΑΨΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
515 270 ΚΕΣΤΕΜΠΕΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
516 271 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
517 277 ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
518 278 ΚΛΩΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
519 279 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
520 280 ΚΟΛΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
521 281 ΚΟΝΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
522 282 ΚΟΝΔΥΛΗ ΑΝΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
523 284 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
524 287 ΚΟΝΤΟΣ ΡΑΛΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
525 290 ΚΟΣΜΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
526 292 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
527 296 ΚΟΥΔΟΥΝΆΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
528 299 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
529 304 ΚΟΥΡΗ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
530 307 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
531 310 ΚΡΙΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
532 311 ΚΡΟΚΙΔΑ ΣΩΤΗΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
533 312 ΚΡΟΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
534 313 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
535 314 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
536 317 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
537 318 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
538 322 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
539 324 ΛΑΒΡΟΒΙΤΣ ΕΙΡΗΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
540 325 ΛΑΓΚΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
541 328 ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
542 330 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
543 334 ΛΕΙΒΑΔΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
544 336 ΛΕΚΑΚΗ- ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
545 340 ΛΙΑΝΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
546 341 ΛΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
547 343 ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
548 345 ΛΙΟΥΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
549 349 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΦΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
550 354 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
551 355 ΜΑΚΡΉ ΕΛΕΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
552 357 ΜΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
553 360 ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
554 361 ΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
555 364 ΜΑΥΡΑΓΆΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
556 365 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
557 369 ΜΕΙΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
558 373 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
559 377 ΜΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
560 380 ΜΙΧΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
561 383 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
562 391 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
563 392 ΜΟΥΣΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
564 393 ΜΟΥΧΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
565 395 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
566 397 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
567 398 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
568 401 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
569 404 ΜΠΑΡΜΠΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
570 406 ΜΠΑΤΑΓΚΙΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
571 408 ΜΠΑΤΖΗΣ ΒΑΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
572 410 ΜΠΕΚΑΤΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
573 412 ΜΠΕΡΤΖΩΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
574 413 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
575 415 ΜΠΙΣΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
576 416 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΝΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
577 419 ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
578 420 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
579 424 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
580 426 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
581 429 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
582 430 ΜΠΡΑΟΥΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
583 432 ΜΥΛΩΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
584 435 ΝΑΚΟΥΣΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
585 441 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
586 442 ΝΤΑΡΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
587 443 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
588 445 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
589 449 ΟΒΡΕΝΟΒΙΤΣ ΜΑΡΟΥΛΙΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
590 452 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
591 453 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
592 457 ΠΑΛΑΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
593 459 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
594 462 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
595 463 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
596 468 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
597 469 ΠΑΝΤΕΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
598 471 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
599 474 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
600 479 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
601 481 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
602 483 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
603 484 ΠΑΠΑΣΙΜΗΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
604 488 ΠΑΡΙΣΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
605 491 ΠΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
606 493 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
607 494 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
608 495 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
609 497 ΠΑΧΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
610 505 ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
611 506 ΠΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
612 507 ΠΛΑΚΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
613 508 ΠΛΕΣΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
614 511 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
615 513 ΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
616 514 ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
617 515 ΠΡΟΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
618 517 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
619 520 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
620 521 ΡΕΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
621 522 ΡΕΣΜΠΙΘΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
622 524 ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
623 525 ΡΙΚΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
624 527 ΡΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
625 529 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
626 530 ΣΑΛΤΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
627 532 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
628 541 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
629 548 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
630 551 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΗΛΙΑΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
631 556 ΣΟΡΩΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
632 563 ΣΠΥΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
633 564 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
634 565 ΣΤΑΣΙΝΟY ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
635 569 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
636 570 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
637 571 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
638 573 ΣΤΕΦΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
639 574 ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
640 575 ΣΧΙΖΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
641 576 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
642 577 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
643 579 ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
644 580 ΤΖΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
645 583 ΤΖΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
646 585 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
647 588 ΤΖΙΝΤΖΗΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
648 589 ΤΖΙΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
649 592 ΤΙΜΙΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
650 598 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
651 599 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
652 601 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
653 602 ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
654 603 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
655 605 ΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
656 607 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
657 608 ΤΣΑΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
658 610 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
659 613 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
660 617 ΤΣΙΓΕΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
661 619 ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΣΥΜΕΩΝ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
662 621 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
663 624 ΤΣΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
664 632 ΦΕΛΕΣΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
665 636 ΦΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
666 639 ΦΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
667 642 ΦΡΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
668 643 ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
669 646 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
670 647 ΧΑΡΑΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
671 649 ΧΑΣΟΓΙΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
672 652 ΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
673 654 ΧΟΖΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
674 655 ΧΟΛΑΝΤ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
675 657 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
676 658 ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF
677 660 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ M – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF DNF

x

Send this to a friend