4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ “ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ” 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ “ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ”
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος “Μέλισσα” 84

Previous ArticleNext Article

2ος ΔΙΒΡΙΣ Hard Trail Race – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 31ΚΜ ΒΑΣΗ ΚΑΘΑΡΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Rank Rank Gender Rank Cat Cat. Gender BIB Name YOB Club 31km NET FINISH
1 1 1 A3(40-49) Male 70 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ –   3:42:50.906(03:42:50) 03:42:50
2 2 2 A3(40-49) Male 10 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1978 KASIMIS TRAINING 3:59:57.003(03:59:51) 03:59:51
3 3 1 A2(30-39) Male 32 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 1982 ΠΑΤΡΑ 4:01:45.390(04:01:39) 04:01:39
4 4 3 A3(40-49) Male 62 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 1976 HOKAONEONE 4:01:45.390(04:01:44) 04:01:44
5 5 4 A3(40-49) Male 8 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ 1972 TECNICA 4:15:05.686(04:15:05) 04:15:05
6 6 1 A1(18-29) Male 18 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΚΤΩΡ ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ 1992   4:24:37.496(04:23:54) 04:23:54
7 7 5 A3(40-49) Male 19 ΘΑΝΑΣΗΣ ΒΡΥΝΙΟΣ 1977   4:33:59.323(04:33:39) 04:33:39
8 8 6 A3(40-49) Male 71 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 4:41:32.570(04:41:22) 04:41:22
9 9 7 A3(40-49) Male 121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:41:41.873(04:41:32) 04:41:32
10 10 2 A2(30-39) Male 119 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ 1989 ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ 4:43:43.936(04:42:42) 04:42:42
11 11 8 A3(40-49) Male 114 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΜΟΥΡΑΣ 1972 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 4:49:57.563(04:49:47) 04:49:47
12 12 3 A2(30-39) Male 117 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΟΥΚΑΙ 1982 RUN CLUB PIRGOS 4:52:36.700(04:52:36) 04:52:36
13 13 9 A3(40-49) Male 89 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΥΛΟΥ 1978 BRT-KPN PATRAS®️ 4:54:44.010(04:54:13) 04:54:13
14 14 2 A1(18-29) Male 65 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 4:56:39.510(04:56:28) 04:56:28
15 15 4 A2(30-39) Male 101 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 AMALIADA 4:59:53.970(04:59:47) 04:59:47
16 16 5 A2(30-39) Male 22 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΙΩΤΗΣ 1983   5:00:18.900(05:00:18) 05:00:18
17 17 6 A2(30-39) Male 6 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07:31.483(05:07:05) 05:07:05
18 18 7 A2(30-39) Male 7 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 BRT-KPN ® PATRAS ΜΠΑΡΟΥΤΟΚΑΠΝΙΣΜΕΝΟΙ 5:12:14.983(05:11:47) 05:11:47
19 19 3 A1(18-29) Male 9 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1993 ΝΕΜΕΑ ΚΟΡΙΝΘΟΣ RUNNING TEAM 5:21:27.653(05:20:18) 05:20:18
20 20 1 A4(50+) Male 3 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1963 LEPANTO 5:21:32.686(05:20:56) 05:20:56
21 21 2 A4(50+) Male 118 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΚΑΣ 1970 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 5:21:27.330(05:21:22) 05:21:22
22 22 10 A3(40-49) Male 72 ΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1980 3Π 5:23:52.136(05:23:30) 05:23:30
23 23 8 A2(30-39) Male 124 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1988   5:23:43.610(05:23:33) 05:23:33
24 24 11 A3(40-49) Male 35 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΠΑΤΡΑ 5:26:09.180(05:25:49) 05:25:49
25 25 12 A3(40-49) Male 55 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΪΒΕΡΑΣ 1978 TSIMOURAS FULL ON TRAINING 5:30:59.466(05:30:49) 05:30:49
26 26 9 A2(30-39) Male 105 ΝΙΚΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ 1981 NOVASPORTSRUNNING TEAM 5:33:21.540(05:33:11) 05:33:11
27 27 3 A4(50+) Male 60 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1965   5:35:38.116(05:34:55) 05:34:55
28 28 13 A3(40-49) Male 81 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1979   5:36:52.966(05:36:34) 05:36:34
29 29 14 A3(40-49) Male 104 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1980   5:39:48.950(05:39:22) 05:39:22
30 30 4 A1(18-29) Male 42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 1991   5:43:47.496(05:43:00) 05:43:00
31 31 15 A3(40-49) Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:47:07.873(05:46:36) 05:46:36
32 32 16 A3(40-49) Male 73 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΤΗΣ 1980 TSIMOURAS_FULL_ON_TRAINING 5:48:28.593(05:47:05) 05:47:05
33 33 10 A2(30-39) Male 28 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΟΝΤΑΣ 1984   5:51:07.730(05:49:43) 05:49:43
34 34 11 A2(30-39) Male 25 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 ΑΝΕΥ 5:54:08.420(05:54:01) 05:54:01
35 1 1 Γ1(18-39) Female 54 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΖΑΡΟΥ 1998 L-CREW 5:54:24.496(05:54:23) 05:54:23
36 35 17 A3(40-49) Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 5:57:06.373(05:56:51) 05:56:51
37 36 18 A3(40-49) Male 31 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 1975 S RUNNERS 5:59:14.386(05:58:08) 05:58:08
38 37 19 A3(40-49) Male 33 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 ΦΑΛΑΝΘΙΟΙ 5:58:58.103(05:58:19) 05:58:19
39 38 12 A2(30-39) Male 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 GYM & TONIC 6:03:35.030(06:03:22) 06:03:22
40 39 4 A4(50+) Male 87 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ 1963 Σ.Μ.ΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 6:09:21.803(06:08:40) 06:08:40
41 40 13 A2(30-39) Male 88 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ 1990 ΠΑΤΡΑ 6:09:22.293(06:08:44) 06:08:44
42 41 14 A2(30-39) Male 78 ΝΙΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1984 ΣΚΑΡΙΜΠΑΣ 6:10:08.013(06:09:04) 06:09:04
43 42 15 A2(30-39) Male 128 ΜΑΡΙΝΗΣ ΜΠΟΥΛΜΠΑΣΑΚΟΣ –   6:15:53.093(06:15:08) 06:15:08
44 43 16 A2(30-39) Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 TENNISTAS 6:17:05.170(06:16:48) 06:16:48
45 44 17 A2(30-39) Male 98 ΝΙΚΟΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:18:09.263(06:16:53) 06:16:53
46 45 5 A4(50+) Male 122 ΠΑΥΛΟΣ ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ 1966 3Π 6:19:45.953(06:19:05) 06:19:05
47 2 1 Γ2(40+) Female 14 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ 1978   6:24:34.040(06:24:01) 06:24:01
48 46 20 A3(40-49) Male 37 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 1976 MY WAY.. 6:24:54.276(06:24:20) 06:24:20
49 47 18 A2(30-39) Male 63 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:28:58.200(06:27:47) 06:27:47
50 48 21 A3(40-49) Male 13 ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΒΑΤΡΙΚΑΣ 1974 ΑΘΗΝΑ 6:35:58.056(06:34:54) 06:34:54
51 49 22 A3(40-49) Male 129 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ –   6:35:42.856(06:34:57) 06:34:57
52 50 6 A4(50+) Male 99 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ –   6:35:50.183(06:35:00) 06:35:00
53 51 7 A4(50+) Male 47 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ 1968 ΠΑΤΡΕΩΝ 6:35:42.970(06:35:19) 06:35:19
54 52 19 A2(30-39) Male 91 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1984 OLYMPIA STRENGTH 6:40:40.796(06:39:57) 06:39:57
55 53 1 ALL Male 126 ΧΡΗΣΤΟΣ ΡΑΠΤΗΣ –   6:41:14.480(06:40:57) 06:40:57
56 54 23 A3(40-49) Male 51 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΝΑΒΗΣ 1976   6:43:28.250(06:42:03) 06:42:03
57 55 24 A3(40-49) Male 39 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΩΝΗΣ 1976   6:49:21.963(06:48:39) 06:48:39
58 56 25 A3(40-49) Male 44 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΡΙΩΤΕΛΛΗΣ 1978 ΣΔΥΠ 6:49:17.370(06:48:43) 06:48:43
59 57 8 A4(50+) Male 40 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ 1967 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 6:51:25.670(06:50:25) 06:50:25
60 58 26 A3(40-49) Male 52 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ 1980   6:51:42.180(06:50:47) 06:50:47
61 59 27 A3(40-49) Male 127 BAΣΙΛΗΣ ΜΑΝΕΤΑΣ –   6:51:24.573(06:50:48) 06:50:48
62 60 9 A4(50+) Male 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:55:58.890(06:55:05) 06:55:05
63 61 10 A4(50+) Male 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΒΥΡΩΝΑΣ 7:09:55.030(07:08:44) 07:08:44
64 62 5 A1(18-29) Male 109 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1992   7:10:39.213(07:09:30) 07:09:30
65 3 2 Γ2(40+) Female 111 ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ 1971   7:11:36.636(07:11:22) 07:11:22
66 63 11 A4(50+) Male 53 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Ο.Υ.Κ. 7:13:03.590(07:11:38) 07:11:38
67 64 28 A3(40-49) Male 27 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΓΛΥΦΑΔΑ 7:12:56.916(07:11:57) 07:11:57
68 65 29 A3(40-49) Male 79 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΟΥ 1975   7:12:57.250(07:12:02) 07:12:02
69 66 20 A2(30-39) Male 113 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1982 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 7:19:39.533(07:18:18) 07:18:18
70 67 30 A3(40-49) Male 66 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1976   7:19:46.826(07:18:25) 07:18:25
71 68 31 A3(40-49) Male 64 ΚΩΣΤΑΣ ΜΙΑΡΗΣ 1979 ΑΝΟΙΞΗ 7:20:17.370(07:19:22) 07:19:22
72 69 32 A3(40-49) Male 15 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Σ.Ε.Π 7:22:10.136(07:21:00) 07:21:00
73 70 12 A4(50+) Male 115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 7:22:33.000(07:21:16) 07:21:16
74 71 21 A2(30-39) Male 36 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΕΑΣ 1984   7:22:34.313(07:21:28) 07:21:28
75 72 13 A4(50+) Male 85 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1962 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 7:22:22.276(07:22:00) 07:22:00
76 4 3 Γ2(40+) Female 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1976 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 7:22:22.393(07:22:01) 07:22:01
77 73 33 A3(40-49) Male 96 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΕΝΤΖΟΣ 1979 ΗΡΑΚΛΕΙΟΣ ΑΘΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΧΑΪΑΣ 7:28:43.666(07:28:09) 07:28:09
78 5 4 Γ2(40+) Female 97 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ 1977 DREAMBIGTEAM 7:28:43.666(07:28:11) 07:28:11
79 74 34 A3(40-49) Male 17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 7:34:28.970(07:33:39) 07:33:39
80 75 14 A4(50+) Male 120 ΝΙΚΟΣ ΧΑΣΙΩΤΗΣ 1964   7:35:18.403(07:33:56) 07:33:56
81 76 15 A4(50+) Male 95 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ 1970 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 7:43:17.466(07:41:59) 07:41:59
82 77 35 A3(40-49) Male 49 ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1971 PATRA 7:43:32.890(07:42:36) 07:42:36
83 78 16 A4(50+) Male 123 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 Ε.Ο.Σ. ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 8:05:06.906(08:03:50) 08:03:50
84 79 17 A4(50+) Male 76 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.Μ. 8:09:24.920(08:08:06) 08:08:06
85 80 18 A4(50+) Male 83 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΠΟΝΤΙΟΣ 8:10:16.326(08:08:56) 08:08:56
86 81 36 A3(40-49) Male 68 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΡΚΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:10:36.450(08:09:34) 08:09:34
87 6 5 Γ2(40+) Female 86 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1967   8:12:06.796(08:10:44) 08:10:44
88 82 22 A2(30-39) Male 80 ΝΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8:20:24.103(08:19:11) 08:19:11
89 83 23 A2(30-39) Male 2 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ DNF 1983 KRI KRI RUNNING TEAM – –
90 85 19 A4(50+) Male 94 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΓΑΚΗΣ DNF 1969 IKEA RUNNING TEAM – –
91 84 37 A3(40-49) Male 102 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΕΛΛΑΣ DNF 1975   – –
– –

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 9.2ΚΜ ΒΑΣΗ ΚΑΘΑΡΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
Rank Rank Categ Rank Gender Gender Cat. BIB Name YOB Club 9km NET FINISH
1 1 1 Male A2(30-39) 578 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ –   0:51:11.266(00:51:09) 00:51:09
2 2 2 Male A2(30-39) 678 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ –   0:51:11.593(00:51:10) 00:51:10
3 1 3 Male A1(18-29) 656 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΕΦΕΣ 1997 Ε.Α.Ο.Σ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 0:57:21.060(00:56:28) 00:56:28
4 1 4 Male A3(40-49) 648 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 SANTA RUNNING TEAM 0:57:23.030(00:57:22) 00:57:22
5 2 5 Male A3(40-49) 500 MOULDI LASSOUED 1973 NEMEA KORINTHOS RUNNING TEAM 0:57:30.053(00:57:27) 00:57:27
6 3 6 Male A3(40-49) 680 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ –   0:58:08.106(00:58:03) 00:58:03
7 3 7 Male A2(30-39) 646 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1983 OLYMPIA RUNNERS 0:58:09.856(00:58:03) 00:58:03
8 4 8 Male A2(30-39) 600 ΦΕΣΤΙΜ ΜΠΟΝΕ 1984 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ ΝΟΤΙΟΔΥΤΙΚΟΣ ΧΕΛΜΟΣ 0:58:11.170(00:58:08) 00:58:08
9 4 9 Male A3(40-49) 511 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 1:00:24.386(01:00:20) 01:00:20
10 5 10 Male A2(30-39) 634 ΝΙΚΟΣ ΣΙΩΠΑΣ 1988   1:04:21.510(01:02:41) 01:02:41
11 5 11 Male A3(40-49) 564 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1974   1:04:17.870(01:04:17) 01:04:17
12 2 12 Male A1(18-29) 660 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1993   1:04:47.870(01:04:29) 01:04:29
13 6 13 Male A3(40-49) 570 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ –   1:05:08.760(01:05:03) 01:05:03
14 7 14 Male A3(40-49) 517 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 1:06:02.903(01:05:07) 01:05:07
15 8 15 Male A3(40-49) 666 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 3Π 1:06:05.420(01:05:09) 01:05:09
16 1 1 Female Γ2(40+) 676 ΑΡΙΣΤΕΑ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ –   1:06:11.433(01:05:23) 01:05:23
17 1 16 Male A4(50+) 538 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 AΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:01.043(01:05:56) 01:05:56
18 2 17 Male A4(50+) 534 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ 1966 Σ.Δ.Υ.ΠΑΤΡΑΣ 1:06:00.413(01:05:57) 01:05:57
19 3 18 Male A4(50+) 621 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΗΣ 1966 RUN CLUB PIRGOS 1:06:01.998(01:05:57) 01:05:57
20 1 2 Female Γ1(18-39) 675 ΕΛΠΙΔΑ ΣΠΥΡΟΥ –   1:06:11.106(01:06:11) 01:06:11
21 3 19 Male A1(18-29) 513 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:58.246(01:06:13) 01:06:13
22 6 20 Male A2(30-39) 594 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΠΑΡΛΑΜΑΣ 1986   1:08:45.173(01:07:41) 01:07:41
23 4 21 Male A1(18-29) 641 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΤΖΕΜΟΣ 2005   1:08:31.326(01:07:47) 01:07:47
24 9 22 Male A3(40-49) 583 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ 1976 ΕΛΕΥΣΙΣ 1:08:57.900(01:08:03) 01:08:03
25 10 23 Male A3(40-49) 566 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1978 ΠΥΡΓΟΣ 1:09:36.406(01:08:03) 01:08:03
26 11 24 Male A3(40-49) 531 ΝΙΚΟΣ ΖΟΥΜΠΑΚΗΣ 1975   1:08:45.436(01:08:11) 01:08:11
27 2 3 Female Γ1(18-39) 587 ΜΥΡΤΩ ΜΙΧΑΛΟΥ 1985 SKY WOMEN’S RUNNING TEAM 1:09:22.403(01:08:23) 01:08:23
28 5 25 Male A1(18-29) 657 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΕΦΕΣ 1994 Ε.Α.Ο.Σ ΚΛΕΙΤΟΡΙΑΣ 1:09:11.466(01:08:26) 01:08:26
29 7 26 Male A2(30-39) 673 ΦΙΛΗΜΩΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ –   1:09:19.556(01:08:33) 01:08:33
30 8 27 Male A2(30-39) 524 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 OLYMPIA RUNNERS 1:09:25.136(01:09:07) 01:09:07
31 1 28 Male ALL 546 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΤΣΟΣ –   1:10:22.126(01:09:10) 01:09:10
32 9 29 Male A2(30-39) 590 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΤΟΥΜΑΣ 1985   1:10:43.673(01:09:31) 01:09:31
33 12 30 Male A3(40-49) 647 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 ΕΛΛΑΔΑ 1:10:14.793(01:09:32) 01:09:32
34 6 4 Female A1(18-29) 651 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ –   1:10:45.856(01:09:53) 01:09:53
35 10 31 Male A2(30-39) 536 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ 1988 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 1:10:13.483(01:09:56) 01:09:56
36 3 5 Female Γ1(18-39) 644 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΡΑΝΤΖΑ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:53.733(01:10:03) 01:10:03
37 13 32 Male A3(40-49) 604 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΟΥΡΝΑΣ –   1:11:03.683(01:10:15) 01:10:15
38 4 33 Male A4(50+) 501 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1958   1:10:35.030(01:10:32) 01:10:32
39 2 6 Female Γ2(40+) 539 ΜΑΙΡΗ ΚΑΝΑΚΗ 1975 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1:11:07.620(01:10:42) 01:10:42
40 14 34 Male A3(40-49) 653 ΒΛΑΣΣΗΣ ΡΟΥΤΣΗΣ –   1:10:50.123(01:10:45) 01:10:45
41 15 35 Male A3(40-49) 586 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΙΚΕΣ 1980   1:12:07.670(01:11:10) 01:11:10
42 7 36 Male A1(18-29) 542 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ 1992   1:13:06.840(01:11:32) 01:11:32
43 16 37 Male A3(40-49) 608 ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΒΡΗΣ –   1:12:49.563(01:11:57) 01:11:57
44 11 38 Male A2(30-39) 554 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΙΑΔΗΣ 1983 JONNY BLUE TEAM 1:13:39.250(01:12:02) 01:12:02
45 17 39 Male A3(40-49) 622 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΛΑΚΟΥΔΑΣ 1977 ΠΥΡΓΟΣ-ΗΛΕΙΑΣ 1:12:56.343(01:12:03) 01:12:03
46 3 7 Female Γ2(40+) 514 ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 OLYMPIA RUNNERS 1:12:57.330(01:12:04) 01:12:04
47 8 40 Male A1(18-29) 522 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1996   1:14:07.110(01:12:15) 01:12:15
48 18 41 Male A3(40-49) 579 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΑΖΙΩΤΗΣ 1979 ΑΟΧ ΧΑΒΑΡΙΟΥ 1:12:51.090(01:12:16) 01:12:16
49 19 42 Male A3(40-49) 603 ΗΛΙΑΣ ΜΠΟΥΝΑΣ 1976 XTREME STORES TEAM 1:14:21.763(01:13:19) 01:13:19
50 5 43 Male A4(50+) 639 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΖΑΝΑΤΟΣ 1966 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:14:11.806(01:13:45) 01:13:45
51 4 8 Female Γ2(40+) 652 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΣΟΥΚΑΛΑ 1976 AMALIADA’S RUNNING 1:14:36.200(01:14:11) 01:14:11
52 9 44 Male A1(18-29) 654 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΩΡΟΣ 1996 ΠΑΤΡΑ 1:15:52.870(01:14:36) 01:14:36
53 6 45 Male A4(50+) 670 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΠΥΡΓΟΣ 1:15:55.606(01:14:55) 01:14:55
54 7 46 Male A4(50+) 672 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1968   1:16:20.986(01:15:35) 01:15:35
55 20 47 Male A3(40-49) 625 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ –   1:17:50.010(01:16:07) 01:16:07
56 21 48 Male A3(40-49) 631 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΕΝΤΕΚΙΔΗΣ 1979 ΖΑΧΑΡΩΣ 1:18:03.310(01:16:34) 01:16:34
57 10 49 Male A1(18-29) 580 ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1997   1:17:48.150(01:16:36) 01:16:36
58 22 50 Male A3(40-49) 548 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ –   1:18:03.356(01:16:40) 01:16:40
59 23 51 Male A3(40-49) 658 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ 1973 AMALIADAS RUNNING 1:17:25.296(01:16:46) 01:16:46
60 5 9 Female Γ2(40+) 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΠΤΗ 1980 L-CREW/ SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:16:49.636(01:16:47) 01:16:47
61 8 52 Male A4(50+) 503 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΖΑΧΑΡΩ 1:18:02.483(01:16:47) 01:16:47
62 9 53 Male A4(50+) 584 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:54.500(01:16:58) 01:16:58
63 24 54 Male A3(40-49) 629 ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ 1976 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ 1:18:35.290(01:17:07) 01:17:07
64 10 55 Male A4(50+) 504 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΡΑΚΤΑΣ 1955   1:18:38.140(01:17:28) 01:17:28
65 11 56 Male A1(18-29) 547 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 2006 ΠΑΤΡΑ 1:18:40.430(01:17:30) 01:17:30
66 12 57 Male A1(18-29) 528 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1995   1:18:16.483(01:17:33) 01:17:33
67 13 58 Male A1(18-29) 573 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΓΝΟΣ 2005   1:18:43.936(01:17:35) 01:17:35
68 6 10 Female Γ2(40+) 505 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:19:02.200(01:17:40) 01:17:40
69 12 59 Male A2(30-39) 552 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΑΦΟΥΤΖΗΣ 1988 Σ.Μ.ΑΧ. ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:18:29.063(01:17:47) 01:17:47
70 13 60 Male A2(30-39) 595 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΚΡΗΣ 1986   1:18:51.266(01:17:52) 01:17:52
71 7 11 Female Γ2(40+) 602 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΟΥΓΑ 1979 BRT-KPN® 1:18:57.393(01:17:59) 01:17:59
72 14 61 Male A2(30-39) 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1989 ΠΥΡΓΟΣ (ΗΛΕΙΑΣ) 1:18:25.666(01:18:00) 01:18:00
73 25 62 Male A3(40-49) 606 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1972 GRYLLOS 1:18:45.683(01:18:02) 01:18:02
74 15 63 Male A2(30-39) 645 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΗΣ –   1:19:26.266(01:18:04) 01:18:04
75 4 12 Female Γ1(18-39) 581 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ 1984   1:18:35.950(01:18:11) 01:18:11
76 16 64 Male A2(30-39) 525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΠΛΑΣ 1983 ΟΧΙ 1:20:17.556(01:18:54) 01:18:54
77 26 65 Male A3(40-49) 574 ΜΑΝΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 1972   1:20:24.343(01:19:14) 01:19:14
78 27 66 Male A3(40-49) 543 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ –   1:21:07.186(01:19:15) 01:19:15
79 5 13 Female Γ1(18-39) 626 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1993 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1:21:09.950(01:19:17) 01:19:17
80 8 14 Female Γ2(40+) 571 ΠΟΛΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ –   1:20:35.386(01:19:20) 01:19:20
81 14 67 Male A1(18-29) 535 ΠΑΡΗΣ ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ 2000   1:20:58.796(01:20:09) 01:20:09
82 17 68 Male A2(30-39) 545 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986   1:21:10.060(01:20:13) 01:20:13
83 9 15 Female Γ2(40+) 671 ΕΛΕΝΑ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ 1976 AKROS 1:21:45.280(01:20:18) 01:20:18
84 10 16 Female Γ2(40+) 540 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ 1973   1:21:54.903(01:20:39) 01:20:39
85 6 17 Female Γ1(18-39) 553 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ 1984   1:23:52.483(01:22:05) 01:22:05
86 28 69 Male A3(40-49) 617 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1971 OLYMPIA RUNNERS 1:23:52.593(01:22:06) 01:22:06
87 29 70 Male A3(40-49) 669 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΠΑΤΡΑ 1:24:31.200(01:22:48) 01:22:48
88 11 71 Male A4(50+) 567 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 ΣΔΥΜ -ΚΟΡΟΜΗΛΙΩΤΩΝ 1:25:43.500(01:23:52) 01:23:52
89 15 72 Male A1(18-29) 674 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ –   1:25:02.700(01:23:57) 01:23:57
90 11 18 Female Γ2(40+) 520 ΞΕΝΗ ΔΑΡΡΑ 1972   1:24:13.483(01:24:10) 01:24:10
91 12 19 Female Γ2(40+) 619 ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 1977   1:25:49.843(01:24:25) 01:24:25
92 30 73 Male A3(40-49) 521 ΣΠΥΡΟΣ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟΣ 1980   1:26:28.996(01:24:46) 01:24:46
93 7 20 Female Γ1(18-39) 569 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΛΕΤΤΗ 1994   1:26:44.416(01:24:48) 01:24:48
94 16 74 Male A1(18-29) 623 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ 1991   1:26:44.753(01:24:48) 01:24:48
95 31 75 Male A3(40-49) 541 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΛΗΣ 1976   1:25:55.270(01:25:02) 01:25:02
96 32 76 Male A3(40-49) 537 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1978 ΤΡΙΠΟΛΗ 1:26:43.546(01:25:20) 01:25:20
97 13 21 Female Γ2(40+) 610 ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:27:16.906(01:25:35) 01:25:35
98 18 77 Male A2(30-39) 609 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΔΑΡΟΣ 1987 ΑΝΩ ΚΟΥΡΤΕΣΙ 1:27:27.406(01:25:37) 01:25:37
99 8 22 Female Γ1(18-39) 556 ΑΜΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1992 ΑΝΕΥ 1:26:56.233(01:26:07) 01:26:07
100 33 78 Male A3(40-49) 665 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ –   1:27:26.856(01:26:09) 01:26:09
101 9 23 Female Γ1(18-39) 593 ΕΛΕΝΗ ΜΠΑΡΛΑΜΑ 1983   1:28:19.500(01:27:21) 01:27:21
102 12 79 Male A4(50+) 601 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ 1955   1:28:48.260(01:27:30) 01:27:30
103 14 24 Female Γ2(40+) 557 ΠΑΙΔΟΥΛΙΑ –   1:29:19.330(01:27:52) 01:27:52
104 13 80 Male A4(50+) 508 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΖΑΧΑΡΩ 1:29:19.216(01:27:54) 01:27:54
105 15 25 Female Γ2(40+) 529 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΗΝΟΒΙΟΥ 1976 ΖΑΧΑΡΩ 1:29:19.330(01:28:00) 01:28:00
106 10 26 Female Γ1(18-39) 616 NIKΟΛΙΑ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ 1981   1:29:27.746(01:28:05) 01:28:05
107 16 27 Female Γ2(40+) 549 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΡΥΔΗ 1970 3 Π / SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:31:05.746(01:29:20) 01:29:20
108 17 28 Female Γ2(40+) 650 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΙΤΣΑΡΑ 1977 ΣΔΥΠΑΤΡΩΝ 1:31:06.183(01:29:49) 01:29:49
109 19 81 Male A2(30-39) 655 ΑΒΡΑΑΜ ΚΟΚΚΑΛΗΣ –   1:31:08.263(01:30:02) 01:30:02
110 14 82 Male A4(50+) 638 ΑΒΡΑΑΜ ΤΕΛΣΙΖΟΓΛΟΥ 1966 ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 1:31:54.860(01:30:06) 01:30:06
111 18 29 Female Γ2(40+) 582 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΣΣΑΛΑ 1977 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 1:31:17.233(01:30:28) 01:30:28
112 19 30 Female Γ2(40+) 598 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΠΙΜΠΑ 1975   1:32:17.716(01:30:40) 01:30:40
113 17 83 Male A1(18-29) 518 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ –   1:33:18.750(01:32:10) 01:32:10
114 11 31 Female Γ1(18-39) 605 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΝΑΣΙΟΥ 1993 PATRA 1:35:28.356(01:33:33) 01:33:33
115 34 84 Male A3(40-49) 592 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ 1976   1:34:54.780(01:33:38) 01:33:38
116 20 32 Female Γ2(40+) 667 ΜΑΡΙΑ ΧΟΝΔΡΟΛΕΟΥ 1979   1:35:28.250(01:34:03) 01:34:03
117 12 33 Female Γ1(18-39) 510 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ 1984   1:37:03.620(01:35:21) 01:35:21
118 21 34 Female Γ2(40+) 526 ΕΙΡΗΝΗ ΔΟΓΚΑ 1980 TRAILBUNNY 1:37:14.886(01:35:23) 01:35:23
119 18 85 Male A1(18-29) 559 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΣΜΑΣ 1994   1:37:28.120(01:35:37) 01:35:37
120 19 86 Male A1(18-29) 613 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1996   1:37:32.063(01:35:42) 01:35:42
121 20 87 Male A1(18-29) 532 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΥΓΟΥΡΑΣ 1996   1:39:14.220(01:37:26) 01:37:26
122 22 35 Female Γ2(40+) 560 ΔΩΡΑ ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΗ –   1:39:40.250(01:38:49) 01:38:49
123 35 88 Male A3(40-49) 649 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΣΙΠΑΣ 1975 ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 1:43:15.280(01:42:10) 01:42:10
124 15 89 Male A4(50+) 659 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 1965   1:43:25.996(01:42:19) 01:42:19
125 20 90 Male A2(30-39) 612 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1989   1:44:18.500(01:42:32) 01:42:32
126 16 91 Male A4(50+) 551 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1963   1:44:01.323(01:43:08) 01:43:08
127 13 36 Female Γ1(18-39) 635 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΖΙΩΤΗ –   1:45:20.513(01:44:13) 01:44:13
128 23 37 Female Γ2(40+) 643 ΧΡΙΣΤΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –   1:45:28.170(01:44:20) 01:44:20
129 24 38 Female Γ2(40+) 550 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:02.400(01:45:09) 01:45:09
130 25 39 Female Γ2(40+) 591 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΑΜΠΑΛΗ 1968 ΠΑΛΛΗΝΗ 1:45:26.203(01:45:13) 01:45:13
131 17 92 Male A4(50+) 507 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΠΑΛΛΗΝΗ 1:45:27.186(01:45:23) 01:45:23
132 26 40 Female Γ2(40+) 589 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1977   1:46:35.106(01:45:33) 01:45:33
133 27 41 Female Γ2(40+) 661 ΜΑΡΙΑ ΧΑΝΤΖΗΠΑΠΑ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:50:44.046(01:49:34) 01:49:34
134 21 93 Male A1(18-29) 576 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ 1995 LIBERIS SERVICE 1:53:35.216(01:52:10) 01:52:10
135 28 42 Female Γ2(40+) 614 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥΠ SKYWOMEN 1:53:27.233(01:52:16) 01:52:16
136 36 94 Male A3(40-49) 633 ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1978   1:58:17.746(01:56:19) 01:56:19
137 29 43 Female Γ2(40+) 662 ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ –   1:58:27.810(01:57:14) 01:57:14
138 30 44 Female Γ2(40+) 679 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ –   1:59:49.403(01:58:05) 01:58:05
139 31 45 Female Γ2(40+) 599 ΖΩΗ ΜΠΟΒΟΛΕΤΗ 1969   2:00:21.590(01:59:16) 01:59:16
140 32 46 Female Γ2(40+) 668 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΤΙΚΟΥ’ –   2:03:14.150(02:01:58) 02:01:58
141 33 47 Female Γ2(40+) 663 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ –   2:07:05.700(02:05:54) 02:05:54
142 18 95 Male A4(50+) 562 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ 1970 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:15:09.903(02:14:26) 02:14:26
143 34 48 Female Γ2(40+) 630 ΑΡΓΥΡΩ ΣΒΙΓΓΟΥ DNF 1980   – –
144 35 49 Female Γ2(40+) 516 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ DNF 1974   – –

x
Send this to a friend