3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018 – Aποτελέσματα

3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018

10 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 33 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 1 Α29 DRCLUB 00:34:28,10 00:34:29,50
2. 518 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 Α39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:35:06,30 00:35:07,40
3. 69 ΘΑΝΟΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ M 3 Α29 00:36:32,00 00:36:33,90
4. 1737 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 4 Α39 1 00:36:35,10 00:36:36,20
5. 97 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ M 5 Α49 1 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 00:36:49,90 00:36:51,30
6. 31 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 6 Α49 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:37:40,50 00:37:41,50
7. 239 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 7 Α39 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:37:46,90 00:37:49,30
8. 129 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 8 Α39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:39:00,00 00:39:01,50
9. 165 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 9 Α39 4 00:39:50,10 00:39:52,00
10. 533 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 10 Α39 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:39:49,60 00:39:52,90
11. 198 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α29 1 00:40:11,80 00:40:11,80
12. 17 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 12 Α39 6 AΠΣ Δρομέων Εύβοιας 00:40:11,90 00:40:13,90
13. 509 ΤΣΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ M 13 Α39 7 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑ 00:40:15,50 00:40:17,90
14. 514 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 1 Γ40 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:40:42,50 00:40:44,00
15. 62 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 14 Α19 1 BUTOKAN 00:41:02,70 00:41:03,70
16. 122 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α49 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:04,70 00:41:08,50
17. 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 16 Α59 1 Φωκιανός Καρδίτσας 00:41:15,40 00:41:16,50
18. 50 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 17 Α49 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:47,60 00:41:50,90
19. 227 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 18 Α39 8 Σ.Δ. Καρδίτσα 00:41:59,10 00:42:03,20
20. 35 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 19 Α60 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:01,90 00:42:04,10
21. 203 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 20 Α59 2 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 00:42:04,70 00:42:09,30
22. 41 ΓΚΑΤΖΗΣ TΑΣΟΣ M 21 Α49 5 KARDITSA RUNNING CLUB 00:42:12,70 00:42:14,30
23. 1715 1715 N.N. 1 00:42:21,80 00:42:23,20
24. 90 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 22 Α49 6 ΦΣΑ Running Team 00:42:36,90 00:42:40,80
25. 60 ΖΑΒΛΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 23 Α39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:42,30 00:42:46,30
26. 143 ΜΕΤΟΥΣΙ ΕΡΒΙΣΤ M 24 Α29 2 00:42:49,20 00:42:55,30
27. 133 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 Α49 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:43:01,70 00:43:06,40
28. 188 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 Α49 8 ΣΔΥΒ 00:43:14,60 00:43:20,80
29. 27 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 27 Α60 2 ΣΔΥΒ 00:43:20,20 00:43:25,10
30. 197 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 Α49 9 Karditsa Running Club 00:43:20,50 00:43:25,60
31. 116 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 29 Α29 3 00:43:29,30 00:43:31,10
32. 183 ΠΑΝΤΟΥΛΟΥΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 30 Α29 4 00:43:34,00 00:43:36,70
33. 38 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 31 Α49 10 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:43:38,00 00:43:41,70
34. 181 ΟΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 32 Α29 5 ΣΔΥΒ 00:43:53,70 00:43:58,70
35. 130 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 33 Α29 6 KANENA 00:44:07,50 00:44:09,70
36. 21 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Α49 11 Συλλογος μαραθωνοδρομων Λαρισας 00:44:10,90 00:44:14,50
37. 111 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α59 3 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:44:13,60 00:44:21,20
38. 16 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α59 4 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:44:34,10 00:44:35,30
39. 19 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α39 10 Περσέας Α.Σ 00:44:47,00 00:44:49,30
40. 28 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 38 Α49 12 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ. 00:44:59,90 00:45:05,60
41. 210 ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 Α49 13 perseas team-karditsa 00:45:05,60 00:45:09,00
42. 121 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40 Α60 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:07,70 00:45:12,40
43. 36 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 41 Α39 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:09,30 00:45:12,40
44. 171 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΡΙΣΤΟΣ M 42 Α19 2 ΠΕΡΣΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:11,90 00:45:14,70
45. 1693 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α19 3 00:45:11,90 00:45:14,70
46. 49 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 44 Α49 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:45:20,10 00:45:21,90
47. 156 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 45 Α49 15 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:45:24,70 00:45:27,50
48. 1 FORD JAMES M 46 Α39 12 PERSEAS 00:45:22,50 00:45:28,10
49. 534 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ M 47 Α39 13 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:30,80 00:45:35,10
50. 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 Α39 14 running team farsala 00:45:36,00 00:45:41,20
51. 205 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 49 Α49 16 Κρυα βρυση 00:45:51,60 00:45:56,20
52. 109 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α49 17 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
53. 40 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ M 51 Α49 18 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
54. 71 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 52 Α49 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:46:12,80 00:46:15,20
55. 99 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 53 Α59 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:46:38,50 00:46:45,30
56. 231 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 54 Α49 20 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:46:41,30 00:46:46,00
57. 65 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 55 Α39 15 POPEYE TEAM / SMLN 00:46:52,10 00:46:59,00
58. 176 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 2 Γ39 00:46:55,70 00:47:00,70
59. 76 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 Α49 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:46:59,70 00:47:04,20
60. 536 ΨΥΧΆΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 57 Α29 7 00:47:07,70 00:47:18,00
61. 223 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ M 58 Α59 6 ΣΜΝΛαρισας 00:47:11,70 00:47:18,30
62. 153 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ M 59 Α49 22 00:47:19,60 00:47:21,90
63. 175 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 60 Α19 4 – 00:47:18,80 00:47:22,10
64. 29 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 61 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 00:47:26,70 00:47:33,40
65. 25 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ M 62 Α49 24 00:47:42,00 00:47:46,80
66. 215 ΡΟΥΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 63 Α49 25 ΣΔΥΒ 00:47:47,70 00:47:49,60
67. 185 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 64 Α39 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:47:46,40 00:47:52,00
68. 512 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 65 Α39 17 00:47:46,50 00:47:57,60
69. 132 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ M 66 Α39 18 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:47:53,90 00:47:59,60
70. 47 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 67 Α49 26 ΙΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 00:47:55,60 00:48:00,80
71. 212 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 68 Α39 19 Gym way volos 00:48:21,20 00:48:24,30
72. 208 ΠΛΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 69 Α39 20 Ανεξάρτητος 00:49:17,60 00:49:25,30
73. 529 ΧΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 70 Α39 21 00:49:12,60 00:49:32,60
74. 93 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 71 Α39 22 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:49:22,70 00:49:33,00
75. 127 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 72 Α59 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:49:38,30 00:49:41,40
76. 232 ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 73 Α49 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:49:38,40 00:49:43,40
77. 216 ΡΟΥΣΤΑ ΡΙΤΣΑ F 3 Γ39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,60 00:49:47,70
78. 149 ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 74 Α49 28 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,90 00:49:52,80
79. 34 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 75 Α49 29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,40 00:49:53,10
80. 247 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M 76 Α39 23 ΠΟΛΥΔΆΜΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΗΣ 00:50:12,20 00:50:18,50
81. 45 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 77 Α39 24 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:50:12,90 00:50:21,10
82. 170 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 78 Α59 8 00:50:24,70 00:50:30,20
83. 501 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M 79 Α49 30 00:50:22,30 00:50:30,40
84. 217 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 80 Α49 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:50:36,30 00:50:44,10
85. 6 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 81 Α59 9 ΣδυΒολου 00:50:40,50 00:50:47,00
86. 241 ΤΟΛΙΑΣ-ΒΑΒΛΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 82 Α29 8 00:50:45,10 00:50:55,50
87. 218 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 83 Α39 25 00:51:07,10 00:51:10,40
88. 120 ΛΑΓΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 84 Α59 10 00:51:10,70 00:51:19,60
89. 1719 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 4 Γ19 1 00:51:22,40 00:51:25,40
90. 1724 ΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 85 Α39 26 00:51:25,00 00:51:27,90
91. 235 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛIAΣ M 86 Α49 32 RUN FOREST RUN TRAIL 00:51:26,10 00:51:31,50
92. 506 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α59 11 00:51:30,70 00:51:35,90
93. 94 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 88 Α39 27 Running Team Farsala 00:51:32,10 00:51:38,50
94. 119 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 89 Α49 33 00:51:38,70 00:51:43,60
95. 1706 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 5 Γ39 1 00:51:48,90 00:51:52,70
96. 75 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 90 Α39 28 Pitsari 00:51:53,50 00:52:00,40
97. 505 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 91 Α49 34 00:51:59,30 00:52:07,80
98. 87 ΚΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 92 Α29 9 00:52:09,30 00:52:16,20
99. 214 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 93 Α39 29 ΠΑΛΑΜΑΣ 00:52:17,30 00:52:17,30
100. 245 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 94 Α59 12 00:52:23,10 00:52:30,90
101. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΥΣΑ F 6 Γ40 1 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 00:52:30,90 00:52:35,30
102. 72 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 95 Α49 35 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 00:52:45,40 00:52:53,70
103. 147 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 96 Α19 5 00:52:59,30 00:52:59,30
104. 238 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 97 Α49 36 00:52:55,80 00:53:08,40
105. 102 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 98 Α60 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:52:58,10 00:53:09,70
106. 526 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 99 Α60 5 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:53:14,10 00:53:21,70
107. 100 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 100 Α39 30 00:53:14,10 00:53:25,80
108. 516 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 101 Α39 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:53:15,90 00:53:27,60
109. 517 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 102 Α39 32 00:53:35,60 00:53:35,60
110. 193 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α39 33 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:53:31,20 00:53:37,40
111. 1712 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 104 Α59 13 00:53:28,80 00:53:37,70
112. 142 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 105 Α39 34 Μόνος μου 00:53:32,90 00:53:44,00
113. 204 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:53:32,30 00:53:45,30
114. 37 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 107 Α49 37 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 00:53:53,00 00:53:59,10
115. 169 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 108 Α39 35 Perseas 00:53:58,60 00:54:01,40
116. 503 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 109 Α60 6 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:53:51,40 00:54:01,40
117. 524 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ F 7 Γ40 2 00:53:51,50 00:54:01,50
118. 228 ΣΚΕΜΠΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 110 Α29 10 00:54:03,20 00:54:11,60
119. 1691 ΔΗΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α60 7 00:54:21,80 00:54:31,30
120. 213 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 112 Α59 14 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:54:32,80 00:54:34,90
121. 184 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 113 Α60 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:54:33,80 00:54:35,20
122. 196 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 Α60 9 Συλ.Μαραθωνοδρομων Ν.Λαρισας 00:54:40,50 00:54:53,70
123. 23 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 115 Α49 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:54:48,40 00:54:54,60
124. 219 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 116 Α59 15 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:54:57,50 00:55:01,50
125. 221 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 117 Α39 36 00:54:58,10 00:55:02,50
126. 222 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 118 1 00:54:55,10 00:55:03,60
127. 5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 119 Α49 39 00:54:58,70 00:55:07,40
128. 187 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 8 Γ40 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑ;ΡΙΣΑΣ 00:55:16,00 00:55:17,60
129. 123 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 120 Α49 40 Karditsa Running Club 00:55:14,10 00:55:18,60
130. 145 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 Α49 41 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΩΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 00:55:24,10 00:55:32,40
131. 110 ΚΟΥΤΣΙΟΣΜΗΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 122 Α29 11 00:55:23,50 00:55:33,70
132. 136 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 123 Α49 42 ΣΔΥΒ 00:55:26,20 00:55:33,90
133. 246 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ F 9 Γ40 4 00:55:36,80 00:55:36,80
134. 158 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 124 Α49 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:40,90 00:55:47,50
135. 155 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 125 Α49 44 00:55:46,00 00:55:59,20
136. 3 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 126 Α59 16 00:56:16,40 00:56:30,50
137. 220 ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 127 Α49 45 00:56:50,60 00:56:54,70
138. 1710 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΒΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ M 128 Α29 12 00:56:48,50 00:56:56,90
139. 82 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 129 Α19 7 SCHOOL OF ENGLISH 00:56:54,10 00:56:57,20
140. 159 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 10 Γ40 5 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:56:56,20 00:56:58,60
141. 250 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 130 Α59 17 00:57:01,50 00:57:09,00
142. 1747 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 131 Α19 8 00:57:00,80 00:57:09,00
143. 202 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 132 Α49 46 00:57:10,70 00:57:16,30
144. 95 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 133 Α39 37 Δοξα Μαρκου 00:57:10,90 00:57:16,60
145. 201 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 134 Α39 38 00:57:10,90 00:57:16,60
146. 180 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 135 Α49 47 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:57:14,70 00:57:22,10
147. 74 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ M 136 Α49 48 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:57:49,10 00:58:01,30
148. 192 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ M 137 Α39 39 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,90 00:58:19,50
149. 57 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 138 Α49 49 00:58:16,80 00:58:19,50
150. 152 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 139 Α49 50 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,50 00:58:19,50
151. 224 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 140 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:36,30 00:58:44,90
152. 194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 11 Γ40 6 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:58:39,10 00:58:45,00
153. 78 ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ M 141 Α49 51 00:58:44,70 00:58:56,80
154. 13 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 142 Α49 52 00:58:45,20 00:58:57,00
155. 234 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 143 Α49 53 RUNNING TEAM FARSALA 00:58:52,20 00:58:58,80
156. 236 ΣΧΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 144 Α29 13 Ανεξάρτητος 00:58:50,10 00:59:03,40
157. 7 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 145 Α59 19 ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:56,40 00:59:09,60
158. 44 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 146 Α60 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:59:09,70 00:59:14,50
159. 1732 ΠΑΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 12 Γ19 2 00:59:41,70 00:59:50,80
160. 91 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 147 Α49 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:50,40 01:00:01,60
161. 137 ΜΑΡΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 13 Γ19 3 Φωκιανός 00:59:54,20 01:00:03,70
162. 4 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 148 Α29 14 01:00:23,00 01:00:32,20
163. 502 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 14 Γ19 4 Φωκιανός καρδιτσας 01:00:23,30 01:00:33,10
164. 46 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 149 Α60 11 ΣΚΑΜΕΤΕΩΡΩΝ 01:00:29,30 01:00:38,80
165. 52 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 150 Α60 12 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:00:48,10 01:00:59,20
166. 14 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ F 15 Γ40 7 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:00:56,10 01:01:02,00
167. 101 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ M 151 Α39 40 01:00:57,30 01:01:06,00
168. 1714 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 152 Α60 13 01:01:24,10 01:01:24,80
169. 54 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ F 16 Γ40 8 KARDITSA RUNNING CLUB 01:01:28,40 01:01:34,10
170. 125 ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 153 Α59 20 01:01:27,00 01:01:35,70
171. 83 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 17 Γ39 2 01:03:28,30 01:03:40,80
172. 140 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 18 Γ39 3 01:03:28,60 01:03:40,90
173. 522 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 154 Α29 15 01:03:27,40 01:03:40,90
174. 211 ΠΟΥΛΙΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 155 Α29 16 01:03:33,90 01:03:42,80
175. 128 ΛΙΑΝΑΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 156 Α19 9 01:04:01,90 01:04:11,10
176. 79 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 157 Α60 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:04:02,90 01:04:14,80
177. 10 ΑΟΥΦΕΡΜΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΕ F 19 Γ40 9 01:04:17,30 01:04:26,90
178. 195 ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 20 Γ40 10 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 01:04:26,50 01:04:31,50
179. 154 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 158 Α39 41 01:05:10,80 01:05:13,50
180. 134 ΜΑΝΤΑΛΙΑΝΟΥ ΆΣΠΑ F 21 Γ40 11 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:05:07,10 01:05:14,30
181. 70 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 159 Α60 15 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:05:05,60 01:05:14,70
182. 11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 160 Α19 10 SCHOOL OF ENGLISH ATHENA 01:06:27,30 01:06:31,00
183. 117 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 22 Γ39 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 01:07:11,20 01:07:17,90
184. 77 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 161 Α59 21 ΣΔΥΒ 01:07:28,60 01:07:37,20
185. 84 ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 162 Α29 17 01:07:39,80 01:07:50,70
186. 511 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 163 Α29 18 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:44,50 01:07:51,60
187. 112 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 164 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 01:07:40,10 01:07:52,10
188. 233 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 23 Γ39 5 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:45,90 01:07:52,40
189. 66 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 24 Γ39 6 01:10:57,10 01:11:03,70
190. 131 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 165 Α39 42 01:11:08,80 01:11:08,80
191. 96 ΚΑΡΦΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 25 Γ40 12 01:38:17,10 01:38:17,10
192. 167 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 166 Α49 55 01:38:26,50 01:38:36,60
193. 206 ΠΕΤΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 167 Α39 43 01:38:32,40 01:38:43,10
194. 61 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 Γ40 13 01:38:46,20 01:38:46,20
195. 510 ΦΑΛΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 168 Α60 16 01:38:48,80 01:38:59,70

5 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 1649 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1 Α29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 00:16:06,20 00:16:06,20
2. 975 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2 Α29 Αθλητικός Σύλλογος Παλαμά Ευρύπιλος 00:17:07,80 00:17:07,80
3. 701 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 3 Α29 KkR Training – Συλλογος δρομεων Τρικαλων 00:17:38,30 00:17:38,30
4. 1735 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ M 4 Α39 1 00:17:40,70 00:17:40,70
5. 705 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 5 Α49 1 ΑΟΜ/ΣΔΥΒ 00:18:47,20 00:18:47,20
6. 1730 ΝΤΕΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 6 Α49 2 00:19:52,40 00:19:52,40
7. 1667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 7 Α59 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:19:51,80 00:19:54,20
8. 1515 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 8 Α49 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:19:56,70 00:19:58,50
9. 754 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 9 Α19 1 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:20:37,10 00:20:37,10
10. 955 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α19 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:20:31,00 00:20:43,40
11. 1576 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 11 Α39 2 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
12. 676 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 12 Α49 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
13. 620 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 13 Α39 3 ΣΔΥ Βόλου 00:20:49,50 00:20:51,60
14. 896 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 14 Α59 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:54,50 00:20:57,10
15. 768 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 15 Α49 5 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:20:59,60 00:20:59,60
16. 764 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 Α39 4 Ανεξάρτητος 00:21:13,40 00:21:16,20
17. 1686 ΨΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 17 Α39 5 00:21:13,30 00:21:19,90
18. 1533 ΠΛΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 18 Α29 1 00:21:35,60 00:21:37,30
19. 1618 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ M 19 Α49 6 PERSEAS TEAM 00:21:34,40 00:21:40,80
20. 859 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 20 Α49 7 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:21:51,10 00:21:52,70
21. 700 ΚΑΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21 Α19 3 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:21:59,20 00:21:59,20
22. 550 ΑΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 Α29 2 ΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:22:07,80 00:22:10,10
23. 973 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 23 Α49 8 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:21:59,40 00:22:14,20
24. 712 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 24 Α49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:15,40 00:22:18,20
25. 965 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 Α39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:20,60 00:22:22,30
26. 911 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 26 Α29 3 00:22:32,20 00:22:32,20
27. 918 ΜΠΆΤΖΙΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α19 4 00:22:45,90 00:22:50,10
28. 1674 ΧΟΤΖΑ ΣΕΛΝΤΙ M 28 Α19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:22:51,00 00:22:57,90
29. 1579 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ M 29 Α49 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:22:48,10 00:22:58,90
30. 540 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30 Α19 6 00:22:50,60 00:23:00,40
31. 930 ΜΠΟΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 31 Α29 4 00:22:56,20 00:23:14,90
32. 971 ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 32 Α19 7 Σύλλογος μαραθωνοδρομων Καρδίτσας 00:23:25,80 00:23:29,30
33. 1605 ΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 33 Α19 8 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:23:26,00 00:23:29,80
34. 1716 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 Α59 3 00:23:30,40 00:23:34,90
35. 1628 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 35 Α19 9 EΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:23:29,80 00:23:34,90
36. 1703 ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΝΑ F 1 Γ39 00:23:37,20 00:23:40,30
37. 1599 ΤΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α39 7 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:23:40,40 00:23:40,40
38. 759 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 37 Α19 10 00:23:33,40 00:23:42,60
39. 800 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ F 2 Γ39 00:23:30,00 00:23:43,30
40. 630 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M 38 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:23:43,40 00:23:47,90
41. 1645 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 39 Α39 8 Σ.Δ. Τρικάλων 00:23:46,90 00:23:49,20
42. 1739 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 40 Α39 9 00:23:51,80 00:23:53,50
43. 695 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 41 Α39 10 00:23:52,70 00:23:57,50
44. 594 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 42 Α19 12 Φωκιανος Καρδίτσας 00:23:57,90 00:23:57,90
45. 772 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ F 3 Γ40 00:23:59,40 00:24:01,10
46. 984 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 4 Γ19 1 Φωκιανος Καρδίτσας 00:24:11,00 00:24:11,00
47. 1726 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 Α60 1 00:24:11,70 00:24:11,70
48. 1651 ΦΛΩΡΟΥ ΠΕΝΥ F 5 Γ19 2 ΣΟΑ Φωκιανος Καρδιτσας 00:24:11,10 00:24:14,20
49. 629 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 44 Α29 5 00:24:07,00 00:24:17,70
50. 921 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 45 Α29 6 — 00:24:05,40 00:24:17,90
51. 985 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 46 Α59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:24:11,10 00:24:26,10
52. 756 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 Α49 11 00:24:19,00 00:24:26,10
53. 861 ΜΑΚΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 6 Γ40 1 00:24:19,00 00:24:26,30
54. 757 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 48 Α19 13 00:24:18,90 00:24:26,40
55. 899 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 49 Α60 2 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:25,80 00:24:30,20
56. 842 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 50 Α60 3 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:44,10 00:24:49,90
57. 674 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 51 Α49 12 STIHL RUNNING TEAM 00:24:48,30 00:24:52,30
58. 1675 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 52 Α19 14 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:24:45,40 00:24:55,60
59. 1698 1698 N.N. 1 00:24:59,00 00:25:05,50
60. 1593 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 53 Α60 4 ΣΔΥΒ 00:25:04,80 00:25:07,00
61. 929 ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α29 7 Α.Π.Σ.Κ. ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:02,30 00:25:11,30
62. 978 ΠΑΠΑΒΑΑΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 55 Α19 15 Σύλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:25:09,10 00:25:11,30
63. 837 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 7 Γ19 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:25:08,70 00:25:12,20
64. 1541 ΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 56 Α19 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:03,50 00:25:12,30
65. 791 ΚΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 57 Α19 17 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:39,60 00:25:12,70
66. 970 ΠΑΙΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 58 Α19 18 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,50 00:25:12,80
67. 792 ΚΟΥΤΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 59 Α19 19 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,10 00:25:12,80
68. 957 ΝΤΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 60 Α49 13 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:08,00 00:25:17,30
69. 828 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 61 Α49 14 00:25:14,70 00:25:31,70
70. 959 ΝΤΙΚΑ ΓΙΩΤΑ F 8 Γ40 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΠΑΛΑ 00:25:35,80 00:25:39,70
71. 1664 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ M 62 Α29 8 ΩΡΙΩΝ 00:25:41,30 00:25:43,50
72. 1713 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 9 Γ39 1 00:25:35,70 00:25:44,70
73. 1689 ΜΑΛΛΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 63 Α19 20 00:25:32,90 00:25:46,10
74. 624 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 64 Α39 11 00:25:18,10 00:25:48,20
75. 625 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 65 Α19 21 Σχολείο Μαθηματικών 00:25:28,80 00:25:50,30
76. 1577 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 66 Α39 12 00:25:33,10 00:25:52,80
77. 951 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 67 Α49 15 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:25:48,90 00:25:53,30
78. 790 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 68 Α59 5 00:25:42,00 00:25:58,10
79. 1553 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 69 Α19 22 00:25:37,60 00:26:00,60
80. 1542 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 70 Α19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:43,50 00:26:03,90
81. 795 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 71 Α29 9 Επσκ 00:25:56,60 00:26:07,90
82. 1722 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 72 Α19 24 00:26:08,90 00:26:17,90
83. 548 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ M 73 Α60 5 00:26:20,90 00:26:22,70
84. 864 ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ M 74 Α19 25 00:26:34,20 00:26:34,20
85. 1727 ΠΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α29 10 00:26:14,60 00:26:42,90
86. 745 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 76 Α49 16 ΦΑΕΘΩΝ 00:26:27,00 00:26:51,70
87. 1572 ΣΙΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 77 Α39 13 00:26:20,60 00:26:52,20
88. 850 ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 Α39 14 00:26:32,00 00:26:52,50
89. 1538 ΠΡΕΝΓΚΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ M 79 Α19 26 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:53,20 00:26:53,20
90. 595 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ M 80 Α39 15 00:26:37,10 00:26:54,20
91. 1668 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 10 Γ39 2 00:26:49,20 00:26:58,10
92. 847 ΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 81 Α19 27 00:26:39,20 00:26:59,80
93. 785 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 82 Α19 28 Κ.Ο.Κ 00:26:30,30 00:27:03,80
94. 797 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 83 Α39 16 00:26:31,10 00:27:08,50
95. 889 ΜΕΡΙΧΩΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 84 Α19 29 00:27:04,20 00:27:13,20
96. 1586 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 11 Γ39 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:27:17,90 00:27:17,90
97. 616 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ F 12 Γ19 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:48,90 00:27:20,50
98. 30 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 85 Α19 30 00:27:24,90 00:27:28,70
99. 1729 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 86 Α19 31 00:27:04,90 00:27:34,20
100. 977 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 87 Α29 11 00:27:06,30 00:27:35,20
101. 825 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 13 Γ19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:27:36,50 00:27:36,50
102. 1508 ΠΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΊΜ M 88 Α19 32 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:36,70 00:27:36,70
103. 1743 ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 89 Α59 6 00:27:30,40 00:27:37,30
104. 781 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ F 14 Γ19 6 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:42,70 00:27:42,70
105. 577 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 90 Α19 33 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:11,00 00:27:42,80
106. 659 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ F 15 Γ19 7 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:43,30 00:27:43,30
107. 615 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α19 34 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:25,30 00:27:43,50
108. 1619 ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M 92 Α39 17 ΚΟΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:32,60 00:27:43,70
109. 880 ΜΑΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 93 Α29 12 Κο καρδιτσας 00:27:33,20 00:27:43,80
110. 1570 ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΙΤΣΑ F 16 Γ39 4 00:27:51,10 00:27:54,90
111. 1544 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 94 Α29 13 00:27:32,30 00:28:06,20
112. 707 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 95 Α19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,70 00:28:09,30
113. 637 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 96 Α19 36 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:28:11,80 00:28:11,80
114. 747 ΚΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 Α19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,00 00:28:11,80
115. 1708 ΚΗΡΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 Γ19 8 00:28:02,60 00:28:12,10
116. 1731 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 18 Γ19 9 00:28:12,70 00:28:12,70
117. 786 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 98 Α49 17 00:27:46,90 00:28:17,30
118. 817 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 19 Γ40 3 00:28:16,50 00:28:20,80
119. 819 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΡΙΑ F 20 Γ40 4 00:28:23,10 00:28:27,50
120. 939 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 99 Α49 18 00:28:08,00 00:28:34,10
121. 1688 ΓΑΝΙΑ ΗΛΙΑΝΑ F 21 Γ19 10 00:28:34,10 00:28:37,90
122. 1692 ΓΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 22 Γ19 11 00:28:34,20 00:28:38,00
123. 964 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 100 Α19 38 00:28:15,00 00:28:40,20
124. 670 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 23 Γ40 5 Ευρυπυλος 00:28:33,20 00:28:44,20
125. 967 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 101 Α19 39 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:28:23,50 00:28:47,10
126. 641 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 102 Α49 19 00:28:14,00 00:28:48,90
127. 956 ΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α19 40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:28:57,90 00:28:57,90
128. 755 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 104 Α29 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:41,70 00:28:58,30
129. 780 ΞΕΝΟΥ ΡΑΝΙΑ F 24 Γ39 5 PERSEAS TEAM 00:29:09,40 00:29:09,40
130. 793 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 105 Α19 41 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:39,80 00:29:12,30
131. 806 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ F 25 Γ19 12 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:29:07,40 00:29:12,40
132. 525 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 42 SCHOOL OF ENGLISH 00:29:14,40 00:29:14,40
133. 779 ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 107 Α29 15 00:28:56,90 00:29:16,30
134. 649 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 108 Α49 20 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:29:14,90 00:29:17,00
135. 1539 ΠΡΈΝΓΚΑ ΜΆΡΙΟΣ M 109 Α19 43 Barcelona 00:29:13,20 00:29:18,50
136. 1552 ΡΟΥΣΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ M 110 Α49 21 00:29:00,40 00:29:23,20
137. 782 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:07,60 00:29:25,30
138. 1697 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 112 Α39 18 00:29:02,40 00:29:26,00
139. 691 ΖΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 113 Α19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:55,30 00:29:29,50
140. 689 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 26 Γ40 6 00:29:15,90 00:29:35,10
141. 766 ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 114 Α39 19 00:29:09,70 00:29:39,00
142. 1672 ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ F 27 Γ39 6 00:29:05,50 00:29:40,50
143. 1707 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 115 Α19 46 00:29:39,50 00:29:43,70
144. 677 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 116 Α59 7 00:29:23,70 00:29:51,50
145. 1584 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 117 Α59 8 00:29:38,00 00:29:51,80
146. 1532 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 118 Α19 47 00:29:49,10 00:29:52,50
147. 1606 ΤΕΓΑΣ ΔΗΜΟΣ M 119 Α59 9 00:29:30,70 00:29:52,80
148. 1526 ΠΙΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 120 Α19 48 00:29:28,30 00:29:53,80
149. 962 ΝΤΟΚΟ ΕΡΙΚΑ F 28 Γ19 13 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:49,30 00:29:54,80
150. 931 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 29 Γ39 7 At Designs 00:29:48,80 00:29:55,20
151. 564 ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 121 Α19 49 00:30:03,10 00:30:04,80
152. 1558 ΣΑΛΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 30 Γ39 8 00:29:57,80 00:30:06,20
153. 669 ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 31 Γ39 9 00:30:01,50 00:30:09,90
154. 606 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 32 Γ19 14 00:29:59,20 00:30:14,60
155. 928 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 122 Α49 22 00:30:10,50 00:30:17,80
156. 996 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 33 Γ40 7 00:30:05,10 00:30:17,90
157. 708 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 123 Α49 23 00:30:11,70 00:30:19,30
158. 1531 ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 34 Γ39 10 00:30:07,20 00:30:20,00
159. 844 ΛΈΤΣΙΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 124 Α59 10 00:29:55,90 00:30:20,90
160. 815 ΚΡΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 35 Γ19 15 00:30:28,30 00:30:28,30
161. 582 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 125 Α19 50 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:30,90 00:30:34,30
162. 856 ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 126 Α19 51 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:01,80 00:30:34,90
163. 563 ΑΝΤΩΝΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 127 Α49 24 Όχι 00:30:13,70 00:30:35,30
164. 1717 ΑΔΑΜΟΥ ΜΟΝΙΚΑ F 36 Γ39 11 00:30:30,60 00:30:36,50
165. 833 ΚΩΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 128 Α19 52 00:30:38,40 00:30:38,40
166. 710 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 129 Α39 20 00:30:27,00 00:30:39,20
167. 600 ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΛΠΙΔΑ F 37 Γ39 12 00:30:26,00 00:30:39,40
168. 822 ΚΥΡΙΑΚΉ ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΙΑΝ.. F 38 Γ19 16 00:30:11,30 00:30:41,40
169. 650 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 39 Γ19 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:11,20 00:30:41,50
170. 1511 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F 40 Γ39 13 00:30:36,30 00:30:43,10
171. 762 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 130 Α19 53 00:30:24,10 00:30:43,30
172. 867 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 131 Α29 16 00:30:28,50 00:30:45,80
173. 1640 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 132 Α49 25 00:30:41,10 00:30:46,50
174. 926 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 133 Α49 26 00:30:38,60 00:30:46,50
175. 590 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 134 Α29 17 00:30:31,90 00:30:53,20
176. 666 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ M 135 Α49 27 00:30:31,40 00:30:53,40
177. 1602 ΤΑΡΛΑΝΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 136 Α29 18 00:30:35,50 00:30:57,60
178. 1591 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ M 137 Α19 54 SCHOOL OF ENGLISH 00:30:55,10 00:30:58,40
179. 1612 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 138 Α49 28 00:30:28,60 00:30:58,60
180. 1650 ΦΛΩΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ F 41 Γ39 14 00:30:46,90 00:31:00,50
181. 544 ΑΚΡΙΒΟΥ ΝΙΚΗ F 42 Γ39 15 00:30:39,10 00:31:00,80
182. 979 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 43 Γ19 18 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:30:55,80 00:31:01,20
183. 587 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ F 44 Γ39 16 00:30:55,70 00:31:03,30
184. 881 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 139 Α49 29 00:30:33,90 00:31:04,00
185. 947 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 140 Α29 19 00:30:36,30 00:31:04,10
186. 1658 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 141 Α39 21 00:30:34,10 00:31:05,40
187. 553 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 45 Γ39 17 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:30:44,10 00:31:05,70
188. 1723 ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 142 Α19 55 00:30:51,40 00:31:07,40
189. 731 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 46 Γ19 19 Σχολείο Μαθηματικών 00:31:00,50 00:31:08,60
190. 776 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 143 Α19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:02,90 00:31:08,80
191. 1525 ΠΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 144 Α49 30 00:31:03,50 00:31:10,50
192. 961 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 47 Γ19 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:08,60 00:31:10,90
193. 1738 ΠΕΣΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 48 Γ39 18 00:30:51,00 00:31:11,30
194. 611 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 145 Α39 22 00:31:06,10 00:31:15,00
195. 1639 ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 146 Α29 20 00:30:43,90 00:31:17,40
196. 1678 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 147 Α29 21 00:30:41,00 00:31:17,60
197. 1522 ΠΕΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 148 Α59 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:04,20 00:31:20,40
198. 1545 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 49 Γ40 8 00:31:23,00 00:31:27,00
199. 1704 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 149 Α49 31 00:31:03,50 00:31:30,50
200. 945 ΝΟΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 150 Α49 32 00:31:03,60 00:31:30,60
201. 559 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 151 Α29 22 00:31:11,60 00:31:30,90
202. 839 ΛΑΠΠΑ ΖΩΗ F 50 Γ39 19 00:31:17,70 00:31:33,40
203. 993 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F 51 Γ39 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:07,60 00:31:35,00
204. 704 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 152 Α29 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 00:31:08,10 00:31:35,10
205. 1654 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 52 Γ40 9 YIOULIS RUNNING TEAM 00:31:36,90 00:31:38,70
206. 1597 ΣΧΟΙΝΑ ΓΙΩΤΑ F 53 Γ39 21 00:31:30,30 00:31:40,00
207. 1509 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 153 Α19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:37,40 00:31:54,80
208. 1567 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 154 Α59 12 KBA 00:31:30,30 00:31:59,50
209. 1585 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΛΙΑ F 54 Γ19 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΩΡΙΩΝ 00:31:58,10 00:32:02,80
210. 1728 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 55 Γ19 22 00:31:58,70 00:32:03,60
211. 1600 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 155 Α59 13 00:32:01,40 00:32:09,80
212. 824 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ F 56 Γ19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:58,10 00:32:10,60
213. 882 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 156 Α39 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:31:51,70 00:32:12,10
214. 1613 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 157 Α49 33 00:31:43,10 00:32:12,30
215. 1581 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 57 Γ40 10 Α.Σ.ΠΑΛΑΜΑ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 00:31:55,80 00:32:14,70
216. 1670 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 158 Α39 24 AT Designs 00:32:07,60 00:32:15,90
217. 531 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 58 Γ39 22 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 00:32:04,50 00:32:16,00
218. 1540 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M 159 Α19 58 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:31:59,50 00:32:22,80
219. 765 ΚΟΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 59 Γ39 23 00:32:01,30 00:32:23,40
220. 873 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 160 Α19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:25,70 00:32:25,70
221. 602 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 161 Α19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:07,10 00:32:25,70
222. 972 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 162 Α29 24 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:32:27,10 00:32:39,30
223. 1607 ΤΕΛΕΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 163 Α49 34 00:32:15,00 00:32:44,70
224. 1562 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 164 Α59 14 00:32:42,60 00:32:45,30
225. 750 ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ F 60 Γ39 24 Karditsa running club 00:32:34,20 00:32:52,30
226. 580 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 61 Γ19 24 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:32:37,90 00:32:54,10
227. 834 ΚΩΤΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 165 Α19 61 00:32:38,90 00:32:57,90
228. 994 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΈΤΑ F 62 Γ39 25 Δρομέων 00:32:53,50 00:32:59,00
229. 665 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 166 Α19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:49,70 00:33:02,20
230. 546 ΑΛΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 167 Α19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:50,20 00:33:02,30
231. 821 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ M 168 Α19 64 SCHOOL OF ENGLISH 00:32:49,00 00:33:02,70
232. 541 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 63 Γ39 26 00:32:56,80 00:33:07,90
233. 823 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 169 Α59 15 Α.Σ. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ 00:32:43,30 00:33:14,50
234. 632 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ F 64 Γ39 27 00:32:52,00 00:33:22,50
235. 718 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΆΝΑ F 65 Γ19 25 00:33:24,10 00:33:24,10
236. 1550 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 66 Γ40 11 00:33:04,90 00:33:24,80
237. 89 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 170 Α49 35 Καρδίτσα 00:33:17,30 00:33:28,80
238. 643 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 171 Α59 16 00:33:24,60 00:33:32,30
239. 948 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 67 Γ39 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:33:18,00 00:33:38,00
240. 942 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 172 Α29 25 00:33:15,40 00:33:38,80
241. 891 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 173 Α49 36 00:33:44,30 00:33:44,30
242. 895 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 68 Γ40 12 00:33:30,00 00:33:45,40
243. 949 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 69 Γ40 13 00:33:30,70 00:33:46,10
244. 1609 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΣ M 174 Α39 25 00:33:18,70 00:33:49,00
245. 591 ΒΑΡΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ F 70 Γ40 14 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:33:38,10 00:33:53,50
246. 1666 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 71 Γ39 29 00:33:40,80 00:34:06,70
247. 904 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 72 Γ40 15 00:34:04,60 00:34:06,70
248. 783 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 175 Α49 37 00:33:41,70 00:34:07,10
249. 809 ΚΡΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ F 73 Γ19 26 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:33:54,60 00:34:13,60
250. 753 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ F 74 Γ19 27 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:04,80 00:34:17,20
251. 1554 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 75 Γ40 16 00:34:17,50 00:34:22,00
252. 588 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 176 Α39 26 00:34:08,10 00:34:23,40
253. 728 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΣΙΣΗ F 76 Γ19 28 00:34:01,90 00:34:28,70
254. 613 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 77 Γ40 17 00:34:06,20 00:34:28,90
255. 1660 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 78 Γ39 30 Σ. Δ. Τρικάλων 00:34:11,30 00:34:30,90
256. 887 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ F 79 Γ40 18 00:34:03,60 00:34:32,10
257. 1740 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 177 Α39 27 00:34:03,70 00:34:32,20
258. 784 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 178 Α49 38 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:03,70 00:34:32,30
259. 888 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 179 Α49 39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:04,30 00:34:32,40
260. 789 ΚΟΥΡΙ ΡΟΎΛΑ F 80 Γ39 31 Όχι 00:34:14,00 00:34:35,70
261. 886 ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 81 Γ39 32 Ανεξάρτητη 00:34:39,80 00:34:51,00
262. 1530 ΠΛΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 82 Γ19 29 – 00:34:37,20 00:34:54,80
263. 668 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 180 Α60 6 ΑΝΕΥ 00:34:30,60 00:34:59,10
264. 552 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 83 Γ39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:56,80 00:35:02,20
265. 1734 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ F 84 Γ40 19 00:34:55,80 00:35:09,20
266. 1543 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 85 Γ39 34 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,10 00:35:11,70
267. 667 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 86 Γ39 35 00:34:46,50 00:35:11,90
268. 1503 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 181 Α29 26 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,60 00:35:12,10
269. 840 ΛΑΠΠΑ ΒΙΚΥ F 87 Γ39 36 00:34:42,00 00:35:13,40
270. 969 ΠΑΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 88 Γ19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:11,50 00:35:17,20
271. 966 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 182 Α19 65 00:35:07,30 00:35:17,70
272. 830 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ M 183 Α39 28 00:34:52,70 00:35:24,20
273. 1578 ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 89 Γ40 20 Ανεξαρτητη 00:34:52,30 00:35:28,50
274. 1574 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 90 Γ19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:24,80 00:35:30,70
275. 1604 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 91 Γ40 21 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:35:28,30 00:35:33,40
276. 799 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ F 92 Γ19 32 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:27,60 00:35:34,40
277. 730 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 93 Γ39 37 00:35:06,80 00:35:34,90
278. 1512 ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 184 Α39 29 AT Designs 00:35:29,40 00:35:36,20
279. 902 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 94 Γ40 22 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:25,10 00:35:38,70
280. 813 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 185 Α19 66 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:33,50 00:35:39,00
281. 983 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 95 Γ40 23 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:25,20 00:35:39,20
282. 851 ΛΙΤΣΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 186 Α19 67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:05,50 00:35:39,60
283. 1746 ΝΤΟΝΤΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 187 Α19 68 00:35:33,30 00:35:39,70
284. 812 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ M 188 Α49 40 00:35:36,70 00:35:41,90
285. 1587 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ F 96 Γ39 38 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:32,00 00:35:47,40
286. 1588 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 97 Γ39 39 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:33,60 00:35:47,90
287. 679 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ F 98 Γ39 40 00:35:17,20 00:35:47,90
288. 1527 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ F 99 Γ39 41 00:36:07,60 00:36:11,00
289. 944 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ F 100 Γ40 24 00:36:14,00 00:36:17,80
290. 890 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F 101 Γ40 25 00:36:03,80 00:36:25,30
291. 743 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 102 Γ39 42 00:36:03,60 00:36:26,10
292. 732 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 103 Γ39 43 00:36:09,10 00:36:29,80
293. 1653 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ F 104 Γ39 44 00:36:17,30 00:36:30,70
294. 807 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ F 105 Γ39 45 00:36:14,00 00:36:31,10
295. 981 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 189 Α19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:23,50 00:36:31,50
296. 733 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 106 Γ19 33 00:36:22,80 00:36:31,60
297. 547 ΑΛΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 107 Γ19 34 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΥΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,70 00:36:34,40
298. 835 ΛΑΖΙΤΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ F 108 Γ19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,20 00:36:34,50
299. 621 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 190 Α19 70 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 00:36:39,50 00:36:42,50
300. 1676 ΧΟΥΛΙΆΡΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ ΆΓΓΕΛΟΣ M 191 Α29 27 00:36:16,70 00:36:44,00
301. 992 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 109 Γ19 36 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:51,20 00:36:57,40
302. 1665 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 192 Α59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,30 00:37:03,60
303. 601 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 110 Γ40 26 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,80 00:37:03,80
304. 1546 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 193 Α19 71 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:44,90 00:37:04,20
305. 811 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F 111 Γ19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:47,40 00:37:04,40
306. 651 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 112 Γ40 27 00:37:02,20 00:37:05,40
307. 742 ΚΑΡΑΣΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 113 Γ40 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:01,90 00:37:06,10
308. 1507 ΠΑΠΠΑ ΒΟΥΛΑ F 114 Γ39 46 00:36:55,00 00:37:06,60
309. 610 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 194 Α19 72 00:36:55,80 00:37:06,90
310. 805 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 195 Α19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:07,20 00:37:09,50
311. 920 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 115 Γ40 29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:08,50 00:37:10,20
312. 1534 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 116 Γ19 38 PERSEAS TEAM 00:36:59,40 00:37:11,00
313. 656 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑ F 117 Γ19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:59,40 00:37:11,00
314. 543 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗ M 196 Α19 74 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:37:09,20 00:37:16,60
315. 690 ΖΩΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 197 Α19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:19,60 00:37:22,30
316. 905 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 118 Γ19 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:23,10 00:37:28,00
317. 655 ΔΑΝΙΗΛ ΞΕΝΙΑ F 119 Γ19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:22,80 00:37:28,10
318. 683 ΖΕΥΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 120 Γ19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:26,40 00:37:28,70
319. 1736 ΚΟΥΤΣΙΩΝΗ ΝΑΤΑΣΑ F 121 1 00:37:06,20 00:37:29,70
320. 943 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F 122 Γ19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:14,80 00:37:30,20
321. 1709 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 123 2 00:37:05,80 00:37:30,40
322. 1623 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 198 Α59 18 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 00:37:08,00 00:37:36,30
323. 869 ΜΆΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 124 Γ39 47 00:37:16,00 00:37:38,50
324. 914 ΜΠΑΝΤΗ ΟΛΓΑ F 125 Γ40 30 00:37:15,50 00:37:39,50
325. 1568 ΣΕΡΙΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 199 Α19 76 KBA 00:37:10,60 00:37:39,80
326. 1590 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ F 126 Γ19 44 SCHOOL OF ENGLISH 00:37:25,80 00:37:41,20
327. 831 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 200 Α59 19 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:37:13,30 00:37:42,60
328. 569 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ F 127 Γ19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,00 00:37:44,00
329. 777 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 128 Γ19 46 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,40 00:37:44,40
330. 1682 ΧΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 201 Α19 77 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,50 00:38:11,10
331. 1656 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 202 Α19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,20 00:38:11,10
332. 1725 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ F 129 Γ39 48 00:38:05,40 00:38:17,40
333. 646 ΓΚΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F 130 Γ40 31 00:38:18,70 00:38:24,60
334. 1504 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 131 Γ19 47 00:38:01,20 00:38:27,50
335. 760 ΚΙΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ F 132 Γ19 48 Ελπίδες Καρδίτσας 00:38:02,30 00:38:30,00
336. 1748 ΓΚΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 133 Γ19 49 00:38:16,30 00:38:36,70
337. 639 ΓΚΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ F 134 Γ19 50 KARDITSA RUNNING CLUB 00:38:15,80 00:38:36,80
338. 997 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M 203 Α19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:38:20,70 00:38:40,80
339. 686 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 204 Α19 80 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:38:12,00 00:38:42,40
340. 818 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 135 Γ39 49 00:38:39,20 00:38:52,70
341. 820 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΤΖΕΝΗ F 136 Γ40 32 00:38:39,20 00:38:52,80
342. 1711 ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F 137 Γ39 50 00:38:51,60 00:39:16,60
343. 1535 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 138 Γ39 51 00:38:51,50 00:39:17,00
344. 725 ΚΑΡΑΙ ΣΤΕΛΛΑ F 139 Γ19 51 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:12,70 00:39:21,60
345. 657 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 140 Γ40 33 KARDITSA RUNNING CLUB 00:39:12,50 00:39:27,10
346. 751 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 205 Α59 20 ΟΜ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ 00:39:13,00 00:39:30,60
347. 746 ΚΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 141 Γ19 52 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:36,90 00:39:45,90
348. 572 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 142 Γ40 34 00:39:49,30 00:39:59,60
349. 1721 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 143 Γ39 52 00:39:32,20 00:40:02,70
350. 1718 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 206 Α49 41 00:39:30,60 00:40:03,30
351. 838 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 144 Γ40 35 00:40:16,10 00:40:16,10
352. 720 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 Α39 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:39:49,20 00:40:22,50
353. 934 ΜΠΟΥΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 208 Α19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,40 00:40:31,20
354. 634 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 209 Α19 82 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,70 00:40:32,80
355. 1643 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 210 Α19 83 SCHOOL OF ENGLISH 00:40:11,70 00:40:34,10
356. 898 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 211 Α19 84 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:18,10 00:40:34,20
357. 814 ΚΡΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 212 Α49 42 00:40:25,60 00:40:58,20
358. 991 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 145 Γ39 53 00:41:05,70 00:41:14,90
359. 1569 ΣΕΡΙΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 213 Α19 85 KBA 00:40:53,50 00:41:23,60
360. 599 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 146 Γ19 53 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:41:18,80 00:41:30,50
361. 963 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 214 Α49 43 00:41:09,00 00:41:32,60
362. 913 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 215 Α19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:10,10 00:41:34,30
363. 879 ΜΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 147 Γ40 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:41:20,30 00:41:37,50
364. 912 ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 148 Γ19 54 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:16,80 00:41:39,30
365. 900 ΜΟΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 149 Γ19 55 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:17,40 00:41:39,40
366. 749 ΚΑΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ F 150 Γ40 37 00:41:44,30 00:41:44,30
367. 1557 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 216 Α29 28 00:41:33,60 00:41:50,70
368. 729 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 151 Γ39 54 00:41:33,80 00:41:50,90
369. 1520 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 152 Γ19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,70 00:41:59,10
370. 1627 ΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΝΑ F 153 Γ19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,80 00:41:59,30
371. 1518 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 154 Γ39 55 00:41:45,00 00:41:59,70
372. 1513 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 217 Α29 29 00:41:45,30 00:41:59,70
373. 581 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 155 Γ19 58 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:41:46,80 00:41:59,90
374. 739 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 156 Γ19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:48,70 00:42:00,30
375. 872 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ F 157 Γ19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:00,30 00:42:00,30
376. 627 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΙΑ F 158 Γ19 61 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
377. 798 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 159 Γ19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
378. 778 ΚΟΝΤΟΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 218 Α19 87 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:42:09,60 00:42:15,40
379. 735 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 219 Α19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:15,90 00:42:15,90
380. 567 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 220 Α59 21 00:41:57,00 00:42:21,30
381. 1571 ΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F 160 Γ19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,20 00:42:21,80
382. 855 ΛΟΥΡΟΥ ΖΩΗ F 161 Γ19 64 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,80 00:42:26,30
383. 675 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 221 Α19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,30 00:42:46,20
384. 910 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 222 Α19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:19,30 00:42:46,50
385. 658 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 162 Γ19 65 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:37,70 00:42:46,70
386. 909 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 163 Γ19 66 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,40 00:42:47,20
387. 1551 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ F 164 Γ19 67 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:39,90 00:42:47,60
388. 619 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΙΑ F 165 Γ19 68 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,30 00:42:47,60
389. 672 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 166 Γ39 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:40,70 00:42:47,60
390. 871 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ F 167 Γ19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,50 00:42:48,10
391. 727 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΒΕΤΑ F 168 Γ19 70 00:42:21,40 00:42:48,20
392. 648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 169 Γ39 57 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:42:46,60 00:42:49,90
393. 607 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 170 Γ39 58 00:42:37,10 00:43:04,50
394. 803 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 171 Γ39 59 00:42:37,30 00:43:04,60
395. 1583 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 223 Α39 31 00:42:36,20 00:43:07,20
396. 1696 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ F 172 Γ40 38 00:43:16,10 00:43:16,10
397. 1744 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 224 Α19 91 00:42:43,60 00:43:17,80
398. 1745 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ M 225 Α39 32 00:42:41,80 00:43:18,00
399. 1610 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 173 Γ19 71 00:42:53,40 00:43:19,30
400. 1652 ΦΛΩΡΟΥ ΆΝΙΑ F 174 Γ19 72 00:42:54,40 00:43:19,50
401. 633 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 175 Γ19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:39,40 00:43:41,20
402. 1638 ΤΣΙΑΡΑ ΖΗΝΑ F 176 Γ19 74 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:29,90 00:43:41,50
403. 915 ΜΠΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 177 Γ19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:16,80 00:43:41,50
404. 1741 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 226 Α19 92 00:43:39,80 00:43:46,40
405. 726 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΛΕΝΑ F 178 Γ19 76 00:43:22,50 00:43:49,00
406. 696 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 179 Γ19 77 SCHOOL OF ENGLISH 00:43:38,70 00:43:53,70
407. 995 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ F 180 Γ19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:52,60 00:43:58,90
408. 1657 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 181 Γ19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:10,30 00:44:16,20
409. 932 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F 182 Γ19 80 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:11,10 00:44:17,70
410. 933 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 183 Γ19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΥΛΗ 00:44:18,50 00:44:18,50
411. 1632 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΖΩΗ F 184 Γ19 82 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:30,30 00:44:45,60
412. 1615 ΤΖΙΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 185 Γ19 83 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,80 00:44:45,80
413. 1580 ΣΟΛΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ F 186 Γ19 84 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,30 00:44:46,20
414. 556 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 187 Γ40 39 00:44:52,20 00:44:55,20
415. 1561 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 188 Γ19 85 00:44:52,30 00:44:55,50
416. 752 ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΊΑ F 189 Γ39 60 00:44:38,90 00:45:09,90
417. 681 ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 190 Γ39 61 00:44:38,60 00:45:10,10
418. 565 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ F 191 Γ19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:22,80 00:45:26,10
419. 874 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΑΓΙΑ F 192 Γ19 87 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:41,80 00:45:44,50
420. 576 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 227 Α39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:43,10 00:45:45,40
421. 571 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 228 Α60 7 00:45:14,70 00:45:47,20
422. 1659 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 229 Α29 30 00:45:15,20 00:45:47,30
423. 1634 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ F 193 Γ40 40 00:45:15,00 00:45:47,40
424. 538 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 230 Α19 93 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:55,50 00:45:58,90
425. 628 ΓΙΟΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 194 Γ19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,30 00:46:27,40
426. 1603 ΤΑΦΙΛΙ ΙΩΑΝΝΑ F 195 Γ19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,90 00:46:27,60
427. 937 ΜΠΟΥΝΙΑ ΛΥΔΙΑ F 196 Γ19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:29,70 00:46:37,60
428. 724 ΚΑΡΑΙ ΕΡΗ F 197 Γ19 91 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:28,10 00:46:37,70
429. 925 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ F 198 Γ19 92 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:20,20 00:46:56,40
430. 974 ΠΑΛΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 199 Γ19 93 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:21,90 00:46:56,60
431. 1547 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 200 Γ19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,30 00:46:57,00
432. 878 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΕΝΗ F 201 Γ19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,40 00:46:58,00
433. 688 ΖΙΑΚΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ F 202 Γ19 96 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:23,10 00:46:58,30
434. 1521 ΠΕΣΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 203 Γ19 97 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:45,50 00:46:58,30
435. 804 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΝΑΝΤΙΑ F 204 Γ19 98 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:53,00 00:47:00,80
436. 1565 ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 205 Γ19 99 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:54,70 00:47:01,90
437. 1575 ΣΙΩΚΗ ΕΛΕΝΗ F 206 Γ19 100 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:17,80 00:47:23,70
438. 897 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΗ F 207 Γ19 101 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:59,20 00:47:23,70
439. 614 ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 231 Α19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:03,00 00:47:23,90
440. 1742 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 208 Γ19 102 00:47:18,70 00:47:24,40
441. 697 ΘΩΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 209 Γ19 103 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:47:09,00 00:47:28,00
442. 1505 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ F 210 Γ19 104 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:09,60 00:47:28,60
443. 802 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 232 Α29 31 00:47:12,30 00:47:30,40
444. 758 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΝΑ F 211 Γ39 62 00:47:12,50 00:47:30,60
445. 566 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 212 Γ19 105 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:34,10 00:47:37,20
446. 1626 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 213 Γ19 106 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:31,90 00:47:42,80
447. 579 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F 214 Γ19 107 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:32,90 00:47:43,70
448. 1589 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M 233 Α19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:39,30 00:48:01,70
449. 612 ΓΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F 215 Γ40 41 PERSEAS TEAM 00:47:32,40 00:48:03,00
450. 578 ΑΥΓΕΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 234 Α49 44 00:48:12,00 00:48:12,00
451. 1630 ΤΣΙΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 216 Γ40 42 00:47:56,70 00:48:12,50
452. 1555 ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F 217 Γ19 108 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:55,50 00:48:13,60
453. 794 ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ F 218 Γ19 109 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:15,90 00:48:15,90
454. 626 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 219 Γ39 63 00:47:54,40 00:48:16,10
455. 682 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 220 Γ19 110 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:06,40 00:48:23,80
456. 903 ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 221 Γ19 111 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:16,70 00:48:27,70
457. 713 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 235 Α39 34 00:48:13,90 00:48:35,00
458. 1624 ΤΣΑΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 222 Γ40 43 00:49:20,50 00:49:56,50

Previous ArticleNext Article

2ος Γύρος Πετρούπολης – Αποτελέσματα

Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender ΒΙΒ Name Club 5km finish
1 1 1 30-39 Male 1090 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ   0:17:35.140
2 2 1 40-49 Male 954 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ   0:17:44.160
3 3 2 30-39 Male 682 ΓΕΩΡΓΙΟΣ TZOYBIΣTAΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 0:17:57.877
4 4 1 16-29 Male 1064 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΗΛΙΟΥ 0:18:01.814
5 5 2 16-29 Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 0:19:15.210
6 6 2 40-49 Male 744 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΣΥΦΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:19:26.634
7 7 3 30-39 Male 1026 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:19:40.327
8 8 4 30-39 Male 974 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΚΑΝΑΣ VAITSA SCHOOLS 0:19:43.770
9 9 1 50-59 Male 832 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:19:49.344
10 10 3 40-49 Male 838 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:19:56.910
11 11 3 16-29 Male 686 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ   0:20:13.690
12 12 2 50-59 Male 929 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:20:23.317
13 13 4 40-49 Male 588 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:23.624
14 14 5 40-49 Male 917 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:20:30.044
15 15 4 16-29 Male 919 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ATHENS 0:20:47.470
16 16 5 16-29 Male 512 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 0:20:54.407
17 17 5 30-39 Male 1013 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ FANIS TEAM 0:21:06.374
18 18 6 16-29 Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΣΚΑΣΟΒ   0:21:07.854
19 19 6 40-49 Male 876 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:21:27.390
20 20 7 40-49 Male 779 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:21:43.737
21 1 1 ALL Female 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:47.804
22 2 2 ALL Female 1032 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ I RUN 0:21:50.977
23 21 7 16-29 Male 761 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ KYRIAZOPOULOS TEAM 0:22:01.300
24 22 6 30-39 Male 835 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ   0:22:13.854
25 23 8 16-29 Male 1049 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΙΟΠΙΝΗΣ   0:22:22.750
26 24 7 30-39 Male 1044 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:22:35.214
27 25 8 40-49 Male 762 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ STEEL RUNNING TEAM 0:22:36.644
28 3 3 ALL Female 1048 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ UNDER ARMOUR 0:22:40.270
29 26 8 30-39 Male 926 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:22:45.330
30 27 9 40-49 Male 1056 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:22:52.010
31 28 9 30-39 Male 649 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ   0:23:06.600
32 29 1 60+ Male 729 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ANEJARTHTOS 0:23:07.154
33 4 9 16-29 Female 563 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΑΣ 0:23:09.634
34 30 2 60+ Male 856 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:23:14.440
35 5 10 30-39 Female 566 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΟΥΤΖΑΛΗ ALX TRAINING TEAM 0:23:18.194
36 6 11 30-39 Female 984 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΡΗ   0:23:19.327
37 31 10 40-49 Male 1109 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   0:23:19.544
38 32 10 16-29 Male 1084 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:23:32.470
39 33 3 50-59 Male 660 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:23:34.044
40 34 11 40-49 Male 759 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ THE RUNNER’S PROJECT 0:23:36.140
41 35 12 40-49 Male 888 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:23:37.034
42 36 13 40-49 Male 1096 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΣΑΣ   0:23:56.254
43 37 3 60+ Male 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 0:23:58.264
44 38 14 40-49 Male 931 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:24:03.320
45 39 12 30-39 Male 990 PANTELIS ΣΙΩΖΟΣ   0:24:10.160
46 7 13 30-39 Female 981 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΜΠΑΝΗ   0:24:13.960
47 40 4 50-59 Male 847 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:24:14.347
48 41 4 60+ Male 1022 ΘΑΝΟΣ ΤΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:20.474
49 42 14 30-39 Male 1024 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ   0:24:23.904
50 43 15 30-39 Male 575 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ   0:24:36.197
51 44 16 30-39 Male 887 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΦΥΡΙ 0:24:42.827
52 45 11 16-29 Male 836 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ   0:24:55.657
53 46 12 16-29 Male 837 ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ   0:24:58.607
54 47 13 16-29 Male 987 ΠΕΤΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:25:01.020
55 48 5 60+ Male 1108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΟΓΕΡΗΣ   0:25:03.994
56 49 6 60+ Male 590 KΩΣΤΑΣ ΓΙΤΣΑΣ ===== 0:25:08.467
57 50 17 30-39 Male 528 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:25:20.947
58 51 14 16-29 Male 706 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ   0:25:30.797
59 8 15 40-49 Female 828 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΝΤΖΙΩΡΗ   0:25:32.534
60 52 5 50-59 Male 921 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ATHENS 0:25:36.124
61 9 18 30-39 Female 634 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:25:38.494
62 53 19 30-39 Male 956 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΣΗΣ   0:25:45.507
63 10 6 50-59 Female 1091 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ   0:25:49.554
64 54 15 16-29 Male 596 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:25:50.654
65 11 16 40-49 Female 807 ΣΤΕΛΛΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ   0:25:52.197
66 55 7 50-59 Male 692 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:25:59.684
67 56 16 16-29 Male 850 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΨΑΡΙΑΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:26:16.820
68 57 20 30-39 Male 554 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ – 0:26:21.034
69 12 17 40-49 Female 869 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΠΑΡΤΖΗ   0:26:22.834
70 58 17 16-29 Male 1098 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΑΡΙΝΗΣ   0:26:23.560
71 59 21 30-39 Male 950 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΣΕΑΣ   0:26:28.887
72 60 18 40-49 Male 587 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ   0:26:44.424
73 61 19 40-49 Male 731 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ   0:26:47.654
74 62 20 40-49 Male 844 ΦΩΤΙΟΣ ΜΕΝΤΑΣ   0:26:53.730
75 63 18 16-29 Male 918 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   0:26:53.934
76 13 19 16-29 Female 748 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:26:58.397
77 64 8 50-59 Male 536 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:26:59.197
78 14 21 40-49 Female 765 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:26:59.384
79 65 20 16-29 Male 1105 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ   0:27:02.514
80 66 21 16-29 Male 1106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΥΝΟΠΟΤΑΜΟΣ   0:27:07.124
81 67 7 60+ Male 1075 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:27:14.880
82 68 22 40-49 Male 1002 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:27:17.297
83 69 9 50-59 Male 533 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:32.214
84 70 23 40-49 Male 1085 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟ 0:27:40.277
85 71 22 16-29 Male 941 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:41.180
86 15 10 50-59 Female 895 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:27:45.247
87 72 11 50-59 Male 540 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:27:47.784
88 73 22 30-39 Male 1007 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ   0:27:52.314
89 74 23 30-39 Male 620 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:27:54.367
90 75 12 50-59 Male 539 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ FREE RUNNERS 0:27:56.994
91 76 8 60+ Male 808 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΤΑΣ   0:27:58.214
92 16 23 16-29 Female 1025 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ   0:28:03.324
93 77 9 60+ Male 573 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 0:28:05.140
94 78 24 16-29 Male 1104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   0:28:07.374
95 17 24 40-49 Female 879 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:28:09.174
96 79 25 40-49 Male 1102 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   0:28:09.470
97 80 25 16-29 Male 868 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ   0:28:10.244
98 18 24 30-39 Female 1088 ΜΑΡΙΑ ΠΗΓΗ ΨΑΡΡΑΚΗ   0:28:10.354
99 81 26 40-49 Male 1100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΠΙΤΑΣ   0:28:17.574
100 82 27 40-49 Male 965 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:28:29.144
101 19 26 16-29 Female 725 ΜΑΡΙΑ ΚΙΟΥΣΗ   0:28:35.664
102 20 25 30-39 Female 525 ΒΙΒΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:28:39.224
103 21 26 30-39 Female 1086 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:28:40.484
104 83 27 16-29 Male 1066 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   0:28:48.594
105 22 28 40-49 Female 1051 ΓΕΩΡΤΙΑ ΤΣΙΟΥΣΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:28:54.104
106 84 27 30-39 Male 677 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:28:56.574
107 85 29 40-49 Male 550 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ AETOS ATHENS 0:29:00.100
108 23 28 30-39 Female 645 ΕΥΓΕΝΙΑ ΖΑΛΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:29:00.210
109 24 30 40-49 Female 1017 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ   0:29:02.540
110 86 13 50-59 Male 747 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ   0:29:07.797
111 25 14 50-59 Female 896 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:29:09.767
112 26 4 ALL Female 766 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΛΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:29:10.970
113 87 28 16-29 Male 831 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ   0:29:20.257
114 88 31 40-49 Male 805 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ   0:29:25.854
115 89 29 16-29 Male 558 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:29:29.244
116 90 32 40-49 Male 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:29:29.350
117 91 30 16-29 Male 999 ΕΡΜΗΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:29:31.570
118 27 33 40-49 Female 602 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΟΥΤΖΙΟΥ   0:29:45.210
119 92 31 16-29 Male 599 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:29:48.127
120 28 29 30-39 Female 584 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:29:53.780
121 93 15 50-59 Male 923 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΚΙΑΣ   0:29:55.374
122 29 30 30-39 Female 565 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:29:56.004
123 94 32 16-29 Male 975 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΩΜΕΝΗΣ   0:29:58.324
124 95 16 50-59 Male 949 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ   0:30:02.014
125 96 33 16-29 Male 727 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:30:05.877
126 97 34 40-49 Male 728 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΙΡΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:05.897
127 98 35 40-49 Male 1014 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ   0:30:15.707
128 30 34 16-29 Female 707 ΒΙΟΛΕΤΑ ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ   0:30:17.884
129 31 35 16-29 Female 886 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΥΡΔΑΚΗ   0:30:18.900
130 32 36 40-49 Female 647 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:30:19.694
131 33 17 50-59 Female 778 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:21.117
132 34 37 40-49 Female 501 KATSOULI ASIMINA   0:30:23.517
133 35 36 16-29 Female 657 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΑΔΗ   0:30:24.454
134 36 10 60+ Female 904 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ   0:30:28.394
135 99 18 50-59 Male 785 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:30:29.337
136 37 31 30-39 Female 619 ΑΝΝΑ ΔΕΤΣΗ   0:30:40.294
137 100 32 30-39 Male 568 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΚΗΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:30:40.294
138 101 33 30-39 Male 508 ΘΥΜΙΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:30:40.400
139 38 37 16-29 Female 509 ΕΛΠΙΔΑ ΦΑΡΑΖΗ   0:30:40.507
140 102 34 30-39 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ   0:30:41.024
141 39 38 40-49 Female 537 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΤΟΜΙΚΗ 0:30:41.744
142 103 19 50-59 Male 764 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   0:30:43.840
143 104 39 40-49 Male 640 ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ   0:30:48.790
144 40 35 30-39 Female 1008 ΑΛΕΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:53.717
145 41 36 30-39 Female 506 FIONA PAJA LIFE STYLE 0:31:04.104
146 105 40 40-49 Male 1057 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ   0:31:08.227
147 106 20 50-59 Male 1094 ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΑΠΠΑΣ   0:31:08.850
148 107 41 40-49 Male 1023 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΦΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:31:11.257
149 108 42 40-49 Male 622 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ALX TRAINING TEAM 0:31:14.987
150 109 37 30-39 Male 937 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ KAMATERO 0:31:19.364
151 110 38 30-39 Male 979 ANTONIOS ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ PEROUPOLI 0:31:21.484
152 111 21 50-59 Male 946 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:31:27.237
153 112 39 30-39 Male 717 ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 0:31:28.917
154 113 38 16-29 Male 845 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΔΕΛΛΙΑΣ PETROUPOLI 0:31:35.987
155 42 43 40-49 Female 804 ΕΛΕΝΑ ΛΙΟΤΣΑΚΗ   0:31:42.730
156 43 44 40-49 Female 858 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΟΥ   0:31:46.247
157 44 45 40-49 Female 639 ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ   0:31:50.994
158 45 22 50-59 Female 1041 ΣΤΑΥΡΙΑ ΤΣΑΜΗ   0:31:51.777
159 46 40 30-39 Female 601 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΜΑ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:31:54.877
160 114 46 40-49 Male 1030 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΦΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:00.710
161 115 41 30-39 Male 616 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:32:02.104
162 47 39 16-29 Female 615 ΝΕΦΕΛΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:32:02.214
163 48 40 16-29 Female 556 ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΕΤΗ ΑΘΗΝΑ 0:32:04.447
164 49 47 40-49 Female 1003 ΕΛΕΝΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:05.907
165 116 42 30-39 Male 1070 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:06.957
166 117 41 16-29 Male 882 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:32:07.520
167 118 43 30-39 Male 768 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΒΑΙΟΣ   0:32:08.414
168 119 48 40-49 Male 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:32:11.184
169 50 23 50-59 Female 1097 ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ   0:32:17.470
170 120 24 50-59 Male 720 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:32:26.880
171 121 25 50-59 Male 803 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΝΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:32:27.947
172 122 26 50-59 Male 721 ΗΛΙΑΣ ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ RUN TO CHANGE DIABETES 0:32:38.360
173 51 44 30-39 Female 827 ΠΕΝΥ ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:32:38.790
174 52 49 40-49 Female 991 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΛΤΣΑ   0:32:40.764
175 53 50 40-49 Female 877 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΙΤΣΙΚΑ   0:32:43.144
176 54 51 40-49 Female 871 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΕΛΝΤΕΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:46.460
177 123 27 50-59 Male 983 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΔ ΣΑΠΡΙΚΗΣ   0:32:57.227
178 124 52 40-49 Male 574 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ INDEPENDENT 0:32:57.227
179 55 45 30-39 Female 821 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΓΚΟΥΤΑ VAITSA SCHOOLS 0:32:57.637
180 56 11 60+ Female 749 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΥΡΗ MUSTUKULURU RUNNING TEAM 0:33:04.154
181 57 28 50-59 Female 1052 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:33:05.207
182 58 12 60+ Female 612 ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:05.224
183 59 46 30-39 Female 530 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΔΡΙΩΤΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:33:09.300
184 125 47 30-39 Male 878 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΣΩΡΗΣ – 0:33:09.410
185 60 29 50-59 Female 1079 ΛΕΛΟΥΔΑ ΧΑΨΑ   0:33:15.164
186 126 13 60+ Male 670 ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:33.737
187 127 53 40-49 Male 892 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   0:33:34.337
188 61 42 16-29 Female 1012 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΣΠ 0:33:39.830
189 128 43 16-29 Male 801 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:33:49.847
190 129 14 60+ Male 980 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:54.550
191 62 54 40-49 Female 515 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:34:00.680
192 130 30 50-59 Male 1107 ΑΜΑΛΊΑ ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗ   0:34:01.457
193 131 55 40-49 Male 771 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:34:07.884
194 132 56 40-49 Male 791 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ   0:34:10.340
195 63 57 40-49 Female 897 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΤΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 0:34:14.144
196 64 58 40-49 Female 695 ΦΑΙΔΡΑ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ   0:34:15.874
197 133 31 50-59 Male 1034 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ   0:34:16.294
198 134 15 60+ Male 945 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:34:18.157
199 65 48 30-39 Female 1043 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:29.227
200 135 49 30-39 Male 884 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ   0:34:41.584
201 136 32 50-59 Male 656 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΥΓΟΥΡΑΚΗΣ   0:34:45.310
202 66 50 30-39 Female 986 ΕΙΡΗΝΗ ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ   0:34:45.764
203 137 44 16-29 Male 570 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ VAITSA SCHOOLS 0:34:47.294
204 138 51 30-39 Male 812 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:34:51.774
205 67 52 30-39 Female 1010 ΒΙΒΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΣΠ 0:34:52.344
206 139 59 40-49 Male 1072 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ   0:34:57.957
207 68 53 30-39 Female 1036 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:01.520
208 69 54 30-39 Female 806 ΟΡΓΚΕΤΑ ΛΙΤΣΗ ΠΟΣΠ 0:35:05.060
209 70 60 40-49 Female 693 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ   0:35:06.834
210 140 61 40-49 Male 736 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΑΡΗΣ   0:35:07.270
211 141 55 30-39 Male 610 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:35:08.054
212 71 56 30-39 Female 1089 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΩΡΟΜΥΤΑ ALX TRAINING TEAM 0:35:08.344
213 142 57 30-39 Male 843 ΜΕΛΕΤΗΣ ΜΕΛΕΝΤΗΣ   0:35:08.734
214 143 62 40-49 Male 511 ΘΩΜΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:35:10.384
215 144 45 16-29 Male 583 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:35:12.434
216 72 63 40-49 Female 614 ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ   0:35:13.687
217 73 58 30-39 Female 689 ΛΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΜΟΥΤΣΑ ALX TRAINING TEAM 0:35:14.687
218 145 59 30-39 Male 1029 ΑΛΕΞΗΣ ΤΖΙΜΑΣ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 0:35:16.700
219 146 64 40-49 Male 890 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:35:21.407
220 147 33 50-59 Male 557 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:35:22.597
221 74 65 40-49 Female 855 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:35:26.434
222 75 46 16-29 Female 699 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ   0:35:29.494
223 76 47 16-29 Female 547 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΘΗ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 0:35:30.420
224 148 66 40-49 Male 611 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:35:31.167
225 149 34 50-59 Male 963 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΝ 0:35:44.704
226 150 60 30-39 Male 750 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ   0:35:45.077
227 77 35 50-59 Female 627 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΣΠ 0:35:53.837
228 78 16 60+ Female 1062 ΜΑΡΙΑ ΦΑΚΙΤΣΑ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:36:00.177
229 151 61 30-39 Male 1101 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:36:05.234
230 152 67 40-49 Male 875 ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:36:06.100
231 153 36 50-59 Male 600 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:36:11.640
232 154 68 40-49 Male 526 ΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΧΑΛΕΣ 0:36:12.200
233 155 48 16-29 Male 790 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΜΟΝΗΣ VAITSA SCHOOLS 0:36:17.240
234 79 62 30-39 Female 564 ΕΛΠΙΔΑ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ   0:36:33.404
235 156 63 30-39 Male 959 ΘΩΜΑΣ ΠΙΤΟΓΛΟΥ   0:36:35.374
236 157 64 30-39 Male 561 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΗΧΑΣ   0:36:38.007
237 158 65 30-39 Male 630 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ   0:36:38.814
238 80 69 40-49 Female 1016 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑ   0:36:41.307
239 159 49 16-29 Male 996 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΥΦΟΥΛΑΣ   0:36:43.824
240 160 66 30-39 Male 1011 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ   0:36:54.140
241 81 70 40-49 Female 885 ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:00.697
242 161 67 30-39 Male 777 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:37:12.484
243 82 50 16-29 Female 608 ΚΙΚΗ ΓΡΥΠΑΡΗ   0:37:14.557
244 83 37 50-59 Female 943 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:37:19.030
245 84 51 16-29 Female 776 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ PETROUPOLI 0:37:24.037
246 162 17 60+ Male 607 ΚΩΣΤΑΣ ΓΡΥΜΑΝΗΣ   0:37:27.827
247 163 68 30-39 Male 848 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:30.037
248 164 69 30-39 Male 592 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΦΑΣ ALX TRAINING TEAM 0:37:37.970
249 85 71 40-49 Female 932 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:37:40.054
250 86 52 16-29 Female 809 ΚΑΤΙΑ ΛΥΓΝΟΥ   0:37:40.514
251 165 53 16-29 Male 853 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:45.234
252 87 70 30-39 Female 690 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΖΑ THE SPOT 0:37:45.620
253 88 38 50-59 Female 666 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:37:46.674
254 166 18 60+ Male 822 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:37:49.964
255 167 72 40-49 Male 1061 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΑΒΡΟΣ   0:37:50.300
256 168 39 50-59 Male 1099 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ   0:37:55.240
257 169 71 30-39 Male 770 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:55.934
258 170 40 50-59 Male 1093 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:57.637
259 171 72 30-39 Male 816 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΥΡΟΣ   0:38:06.260
260 172 73 30-39 Male 995 ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   0:38:06.684
261 173 54 16-29 Male 989 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΙΜΟΣ HERBALIFE 0:38:07.560
262 89 73 40-49 Female 510 ΟΛΓΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ   0:38:22.860
263 90 74 40-49 Female 751 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:23.374
264 91 75 40-49 Female 543 ΕΦΗ ΒΑΒΙΤΗ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:38:25.977
265 92 19 60+ Female 985 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:45.224
266 93 41 50-59 Female 951 MARIA ΠΑΤΣΙΑ ALX TRAINING TEAM 0:38:46.917
267 94 76 40-49 Female 992 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΤΖΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:38:47.374
268 95 55 16-29 Female 910 ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:50.754
269 174 77 40-49 Male 504 GARBIS HAZARIAN ———- 0:38:50.864
270 96 74 30-39 Female 873 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΣΙΟΥ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:38:51.954
271 175 78 40-49 Male 911 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:54.147
272 97 79 40-49 Female 734 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:54.600
273 176 20 60+ Male 829 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:39:01.410
274 98 42 50-59 Female 502 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ   0:39:02.054
275 177 43 50-59 Male 969 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 0:39:02.327
276 99 80 40-49 Female 966 ΣΟΦΙΑ ΠΡΑΣΣΑ ALX TRAINING TEAM 0:39:07.314
277 100 81 40-49 Female 955 ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΙΛΙΟΝ 0:39:09.844
278 101 44 50-59 Female 548 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΛΑΤΣΟΥ Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 0:39:16.724
279 102 56 16-29 Female 960 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΑΤΗ   0:39:19.610
280 178 82 40-49 Male 947 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΤΟΥΚΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:39:19.934
281 179 57 16-29 Male 500 EMIL ABDULMANOV ΝΙΚΑΙΑ 0:39:21.284
282 103 45 50-59 Female 934 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:24.900
283 104 58 16-29 Female 664 ΖΩΗ ΘΕΟΥ VAITSA SCHOOLS 0:39:30.624
284 180 46 50-59 Male 870 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:45.450
285 181 83 40-49 Male 644 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:39:46.447
286 182 84 40-49 Male 880 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ   0:39:51.280
287 183 85 40-49 Male 1092 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:39:56.130
288 105 86 40-49 Female 1018 ΝΙΚΗ ΣΥΒΡΙΔΟΥ   0:39:57.230
289 106 75 30-39 Female 905 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΤΟΥΝΤΟΥΡΗ ΙΛΙΟΝ Η ΝΕΑ ΛΙΟΣΙΑ 0:40:00.227
290 184 21 60+ Male 569 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:40:00.667
291 107 59 16-29 Female 732 ΜΑΡΙΑΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑ   0:40:01.890
292 185 60 16-29 Male 819 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΓΓΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0:40:03.757
293 108 61 16-29 Female 820 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΓΓΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:40:11.314
294 186 87 40-49 Male 818 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 0:40:11.314
295 109 88 40-49 Female 961 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΟΥΜΠΗ   0:40:16.474
296 187 47 50-59 Male 567 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΖΗΣ   0:40:20.764
297 110 89 40-49 Female 789 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ   0:40:25.830
298 111 90 40-49 Female 997 ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΥΡΑΝΗ   0:40:26.384
299 188 62 16-29 Male 872 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ   0:40:35.357
300 112 76 30-39 Female 1080 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΙΩΤΑΚΗ   0:40:36.904
301 113 22 60+ Female 977 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΛΜΑ   0:40:40.167
302 114 63 16-29 Female 883 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ VAITSA SCHOOLS 0:40:41.000
303 115 64 16-29 Female 874 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΙΡΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:40:48.257
304 116 65 16-29 Female 755 ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:40:57.917
305 117 91 40-49 Female 571 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:42:09.887
306 189 92 40-49 Male 577 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:10.207
307 190 93 40-49 Male 606 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΝΕΤΑΣ   0:42:10.654
308 191 77 30-39 Male 742 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΡΕΣ   0:42:18.087
309 118 78 30-39 Female 516 ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:42:18.214
310 119 66 16-29 Female 555 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΣΕΡΡΕΣ 0:42:19.110
311 192 48 50-59 Male 815 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:42:19.220
312 120 49 50-59 Female 940 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ   0:42:28.724
313 193 23 60+ Male 784 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΓΓΑΡΗΣ ATHENS ILION 0:42:33.534
314 121 67 16-29 Female 576 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:42:40.044
315 122 68 16-29 Female 881 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:42:42.464
316 194 50 50-59 Male 1050 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:42:45.664
317 195 79 30-39 Male 906 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΝΟΣ MEIJIN TAE – KWON DO 0:42:54.657
318 196 94 40-49 Male 824 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ   0:42:59.407
319 197 95 40-49 Male 849 ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:43:00.197
320 198 96 40-49 Male 817 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΥΣΣΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:43:18.384
321 199 97 40-49 Male 899 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:43:18.924
322 123 24 60+ Female 585 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΛΗ   0:43:22.667
323 124 98 40-49 Female 957 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΙΠΕΡΑ   0:43:23.760
324 125 80 30-39 Female 786 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:24.754
325 200 99 40-49 Male 745 ΤΑΚΗΣ ΚΟΣΥΦΗΣ   0:43:28.477
326 126 81 30-39 Female 1046 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΙΚΟΥΛΟΥ   0:43:38.634
327 127 51 50-59 Female 953 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΛΕΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:43:57.334
328 128 25 60+ Female 854 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:43:57.444
329 129 69 16-29 Female 580 ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗ   0:44:07.480
330 201 100 40-49 Male 581 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ   0:44:08.144
331 130 26 60+ Female 935 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 0:44:33.740
332 131 52 50-59 Female 852 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ALX TRAINING TEAM 0:44:51.464
333 132 70 16-29 Female 782 ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΩΤΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:44:54.220
334 202 101 40-49 Male 796 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:45:02.864
335 133 53 50-59 Female 674 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:45:08.114
336 134 102 40-49 Female 684 ΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΟΥ   0:45:13.624
337 203 54 50-59 Male 1095 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΨΙΔΗΣ   0:46:05.894
338 204 27 60+ Male 767 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΥΡΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:46:14.314
339 135 82 30-39 Female 658 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΘΕΟΔΟΡΕΣΚΟΥ   0:46:36.184
340 136 103 40-49 Female 741 ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΡΕ   0:48:43.344
341 137 83 30-39 Female 1037 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΗ   0:48:44.460
342 138 104 40-49 Female 594 ΕΥΗ ΓΚΙΟΚΑ ALX TRAINING TEAM 0:48:59.230
343 205 28 60+ Male 1103 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΗΣ   0:50:22.774
344 139 55 50-59 Female 1087 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΓΓΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:50:50.214
345 140 71 16-29 Female 861 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΙΣ ΜΟΥΤΑΦΗ   0:50:51.850
346 141 72 16-29 Female 860 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΤΑΦΗ   0:50:52.297
347 142 84 30-39 Female 830 ΡΕΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ   0:51:04.270
348 206 56 50-59 Male 733 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΜΝΑΚΟΣ   0:51:10.337
349 143 57 50-59 Female 654 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΟΡΜΠΑ   0:51:38.867
350 144 105 40-49 Female 694 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΝΕΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:44.607
351 145 106 40-49 Female 1077 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:44.777
352 146 29 60+ Female 967 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΙΤΗ PETROUPOLIS 0:51:51.857
353 147 107 40-49 Female 1015 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑ   0:52:24.417
354 148 108 40-49 Female 964 ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ   0:52:25.180
355 149 58 50-59 Female 613 ΑΡΓΥΡΩ ΔΑΝΙΗΛ   0:52:33.024
356 207 59 50-59 Male 773 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ – 0:52:35.264
357 208 60 50-59 Male 794 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΠΗΣ   0:53:25.620
358 209 30 60+ Male 617 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΗΜΠΕΗΣ   0:53:26.970
359 210 109 40-49 Male 866 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ   0:53:51.854
360 150 61 50-59 Female 740 ΛΟΥΚΙΑ ΚΟΡΝΕΖΟΥ   0:53:54.984
361 151 73 16-29 Female 993 ΜΑΡΙΖΑ ΣΚΙΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:10.704
362 152 62 50-59 Female 609 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΩΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:12.270
363 153 110 40-49 Female 711 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:13.630
364 211 63 50-59 Male 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 0:55:58.094
365 154 31 60+ Female 636 ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ PETROUPOLIS 0:55:59.024
366 155 64 50-59 Female 520 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:56:01.520
367 156 65 50-59 Female 605 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΑΒΑΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:56:02.547
368 157 85 30-39 Female 802 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΝΙΔΟΥ   0:57:19.510
369 158 32 60+ Female 788 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΛΑΣΚΑΡΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:58:10.277
370 159 66 50-59 Female 532 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ   0:58:11.057
371 212 67 50-59 Male 1083 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:58:47.624
372 160 68 50-59 Female 1081 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:48.284

x

Send this to a friend