2ος Δρόμος Ερχίες 2019 – Αποτελέσματα

2ος Δρόμος Ερχίες 2019 - Αποτελέσματα

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club cp finish
1 , 1 ,1 Α40-49 Male 151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:21:25 0:38:40
2 , 2 , 1 Α30-39 Male 180 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:22:07 0:39:08
3 , 3 , 2 Α30-39 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 0:21:41 0:39:53
4 , 4 , 2 Α40-49 Male 92 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:22:16 0:40:21
5 , 5 , 3 Α40-49 Male 54 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:22:22 0:40:35
6 , 6 , 4 Α40-49 Male 267 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 0:22:27 0:40:44
7 , 7 , 1 Α50-59 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥ PET 0:22:58 0:41:18
8 , 8 , 3 Α30-39 Male 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 0:22:34 0:41:57
9 , 9 , 5 Α40-49 Male 257 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 0:23:31 0:42:08
10 , 10 , 6 Α40-49 Male 37 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΑΣ 0:23:35 0:42:10
11 , 11 , 4 Α30-39 Male 178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS 0:23:37 0:42:26
12 , 12 , 2 Α50-59 Male 164 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 0:23:42 0:42:37
13 , 13 , 5 Α30-39 Male 239 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟΣ 0:23:59 0:43:32
14 , 14 , 3 Α50-59 Male 3 MAREK BODZIONY APOLLONA 0:24:21 0:43:50
15 , 15 , 7 Α40-49 Male 43 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:24:41 0:43:58
16 , 16 , 6 Α30-39 Male 226 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ 0:24:12 0:44:04
17 , 17 , 8 Α40-49 Male 241 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:24:22 0:44:25
18 , 18 , 9 Α40-49 Male 97 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ 0:24:33 0:44:39
19 , 19 , 4 Α50-59 Male 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:24:52 0:44:47
20 , 20 , 1 Α<29 Male 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:23:58 0:44:57
21 , 21 , 1 Α>60 Male 173 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥΠ 0:25:11 0:45:03
22 , 22 , 2 Α<29 Male 2 LEVI BLYTHE LESTOS BIKES 0:24:24 0:45:23
23 , 23 , 5 Α50-59 Male 22 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:25:48 0:45:48
24 , 1 ,1 Γ<35 Female 13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:25:51 0:45:55
25 , 24 , 10 Α40-49 Male 251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 0:24:46 0:46:27
26 , 25 , 7 Α30-39 Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ 0:26:27 0:46:30
27 , 26 , 6 Α50-59 Male 88 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΪΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:24:45 0:46:34
28 , 27 , 8 Α30-39 Male 36 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:25:30 0:46:39
29 , 28 , 9 Α30-39 Male 32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΡΙΝΑΚΗΣ 0:25:59 0:46:40
30 , 29 , 11 Α40-49 Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 0:26:36 0:46:41
31 , 30 , 7 Α50-59 Male 262 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:09 0:46:48
32 , 31 , 3 Α<29 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΗΣ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 0:26:30 0:46:53
33 , 32 , 8 Α50-59 Male 246 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:27 0:46:59
34 , 33 , 12 Α40-49 Male 244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 0:25:50 0:47:01
35 , 34 , 9 Α50-59 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΛ ΣΥΛ Η ΡΟΔΑΥΓΗ 0:26:21 0:47:17
36 , 2 , 1 Γ36-50 Female 204 ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΕΡΖΗ CRAFT 0:26:46 0:47:32
37 , 35 , 10 Α50-59 Male 157 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ KALLITHEA ATHINA 0:26:26 0:47:50
38 , 36 , 2 Α>60 Male 93 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ANEJARTHTOS 0:27:00 0:47:50
39 , 37 , 13 Α40-49 Male 125 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:26:46 0:47:53
40 , 38 , 3 Α>60 Male 80 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 0:26:38 0:48:04
41 , 3 , 1 Γ>51 Female 81 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΠΟΥΖΑ INOV8- CRAFT 0:27:03 0:48:07
42 , 39 , 14 Α40-49 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 0:25:15 0:48:07
43 , 40 , 15 Α40-49 Male 187 ΚΟΣΜΑΣ ΣΚΑΡΗΣ 0:26:45 0:48:12
44 , 41 , 16 Α40-49 Male 7 ADAM WARCHOLIK 0:26:14 0:48:18
45 , 42 , 11 Α50-59 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 0:27:00 0:48:19
46 , 43 , 12 Α50-59 Male 247 ΣΟΛΩΝ ΡΑΚΚΑΣ 0:27:02 0:48:20
47 , 44 , 17 Α40-49 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ 0:27:20 0:48:23
48 , 45 , 18 Α40-49 Male 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:38 0:48:29
49 , 46 , 19 Α40-49 Male 52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΕΡΗΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:27:19 0:48:30
50 , 4 , 2 Γ<35 Female 83 ΒΙΚΗ ΚΑΤΣΑΝΟΥ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:19 0:48:30
51 , 47 , 4 Α>60 Male 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠ 0:27:22 0:48:59
52 , 48 , 13 Α50-59 Male 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 0:26:59 0:49:04
53 , 49 , 20 Α40-49 Male 27 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 0:27:03 0:49:20
54 , 5 , 2 Γ36-50 Female 163 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:27:15 0:49:47
55 , 50 , 10 Α30-39 Male 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 0:27:07 0:49:52
56 , 51 , 14 Α50-59 Male 230 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:27:26 0:49:56
57 , 52 , 15 Α50-59 Male 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ο.Σ.Σ. 0:28:06 0:49:57
58 , 53 , 21 Α40-49 Male 126 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:28:05 0:49:58
59 , 54 , 22 Α40-49 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ RAFINARUNNERS 0:28:05 0:50:00
60 , 55 , 23 Α40-49 Male 91 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 0:28:59 0:50:13
61 , 56 , 16 Α50-59 Male 252 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:51 0:50:23
62 , 57 , 17 Α50-59 Male 20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ 0:28:09 0:50:39
63 , 58 , 24 Α40-49 Male 238 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 0:27:13 0:50:42
64 , 59 , 25 Α40-49 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ 0:28:10 0:50:44
65 , 60 , 26 Α40-49 Male 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:09 0:50:44
66 , 61 , 18 Α50-59 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:52 0:50:48
67 , 62 , 27 Α40-49 Male 214 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:28:32 0:50:48
68 , 63 , 28 Α40-49 Male 217 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΕΠΑΣ SANTA RUNNING TEAM 0:28:24 0:51:47
70 , 65 , 19 Α50-59 Male 158 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:28:11 0:51:57
69 , 64 , 11 Α30-39 Male 236 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΟΣ 0:28:10 0:51:57
71 , 66 , 29 Α40-49 Male 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:32 0:52:00
72 , 6 , 3 Γ36-50 Female 233 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0:29:06 0:52:12
73 , 67 , 12 Α30-39 Male 145 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΡΑΦΗΝΑ 0:30:45 0:52:37
74 , 7 , 4 Γ36-50 Female 127 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:43 0:52:47
75 , 68 , 30 Α40-49 Male 143 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:28:35 0:53:00
76 , 69 , 5 Α>60 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ DSA RUNNING TEAM 0:27:59 0:53:01
77 , 8 , 2 Γ>51 Female 254 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ 0:30:06 0:53:06
78 , 70 , 6 Α>60 Male 259 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 0:28:07 0:53:11
79 , 71 , 4 Α<29 Male 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 0:30:07 0:53:14
80 , 72 , 20 Α50-59 Male 245 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 0:30:08 0:53:34
81 , 9 , 3 Γ<35 Female 215 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ELECTRA HOTEL RUNNING TEAM 0:30:09 0:54:02
82 , 73 , 21 Α50-59 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 0:29:53 0:54:04
83 , 74 , 31 Α40-49 Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:11 0:54:11
84 , 75 , 32 Α40-49 Male 255 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:30:38 0:54:16
85 , 76 , 13 Α30-39 Male 218 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:04 0:54:19
86 , 10 , 4 Γ<35 Female 211 ΧΡΥΣΑ ΤΣΑΓΓΑ COACH VLASIS 0:30:19 0:54:20
87 , 77 , 14 Α30-39 Male 188 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:19 0:54:20
88 , 78 , 15 Α30-39 Male 221 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 0:30:25 0:54:28
89 , 79 , 33 Α40-49 Male 240 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 0:29:02 0:54:31
90 , 80 , 16 Α30-39 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:26 0:54:44
91 , 81 , 22 Α50-59 Male 74 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:29:49 0:54:57
92 , 11 , 5 Γ36-50 Female 162 ΕΛΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:29:55 0:54:58
93 , 82 , 34 Α40-49 Male 228 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 0:31:44 0:55:17
94 , 83 , 17 Α30-39 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:41 0:55:19
95 , 84 , 35 Α40-49 Male 270 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΟΥΓΛΗΣ. 0:31:42 0:55:21
96 , 85 , 23 Α50-59 Male 268 ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΤΡΑΧΑΣ 0:31:29 0:55:21
97 , 86 , 24 Α50-59 Male 190 ΤΑΣΟΣ ΣΟΙΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:26 0:55:31
98 , 87 , 36 Α40-49 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 0:31:38 0:55:32
99 , 88 , 37 Α40-49 Male 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 0:30:33 0:55:39
100 , 89 , 18 Α30-39 Male 159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 0:30:44 0:55:45
101 , 12 , 5 Γ<35 Female 78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ 0:30:44 0:55:45
102 , 90 , 19 Α30-39 Male 30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:49 0:55:54
103 , 91 , 20 Α30-39 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:35 0:56:02
104 , 92 , 5 Α<29 Male 174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:14 0:56:22
105 , 93 , 25 Α50-59 Male 69 ΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ REFINANCE RUNNERS 0:31:32 0:56:33
106 , 94 , 38 Α40-49 Male 136 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0:31:39 0:56:36
107 , 95 , 39 Α40-49 Male 231 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:18 0:56:55
108 , 96 , 40 Α40-49 Male 210 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:19 0:56:56
109 , 97 , 6 Α<29 Male 31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 0:33:08 0:57:16
110 , 98 , 41 Α40-49 Male 172 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:31:23 0:57:20
111 , 13 , 6 Γ36-50 Female 144 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ PROTYPO RUNNING TEAM 0:31:30 0:57:28
112 , 99 , 42 Α40-49 Male 112 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΙΟΣ 0:32:18 0:57:35
113 , 100 , 26 Α50-59 Male 192 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:32:13 0:57:50
114 , 101 , 43 Α40-49 Male 49 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 0:32:31 0:58:23
115 , 102 , 44 Α40-49 Male 261 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 0:31:28 0:58:29
116 , 103 , 7 Α<29 Male 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:31:03 0:58:48
117 , 104 , 21 Α30-39 Male 99 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:00 0:59:02
118 , 14 , 7 Γ36-50 Female 250 ΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 0:32:35 0:59:05
119 , 105 , 27 Α50-59 Male 205 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:32:58 0:59:32
120 , 106 , 8 Α<29 Male 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΙΔΑΣ 0:33:37 0:59:52
121 , 107 , 28 Α50-59 Male 253 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ 0:34:23 0:59:54
122 , 108 , 45 Α40-49 Male 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:33:33 1:00:07
123 , 109 , 7 Α>60 Male 12 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:40 1:00:12
124 , 110 , 8 Α>60 Male 28 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:33:35 1:00:12
125 , 15 , 3 Γ>51 Female 8 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΔΥΑ 0:33:04 1:00:20
126 , 111 , 29 Α50-59 Male 41 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 0:33:31 1:00:25
127 , 16 , 8 Γ36-50 Female 234 ΜΑΙΡΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:38 1:00:26
128 , 112 , 30 Α50-59 Male 63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:27 1:00:40
129 , 17 , 9 Γ36-50 Female 6 DOROTA SUCHOCKA APOLLONA 0:34:11 1:00:47
130 , 113 , 46 Α40-49 Male 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΡΟΣ 0:34:35 1:01:04
131 , 114 , 47 Α40-49 Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:12 1:01:09
132 , 115 , 31 Α50-59 Male 161 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:19 1:01:18
133 , 116 , 22 Α30-39 Male 149 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΙΣΤΙΑΝΟΣ ΣΠΑΤΑ – ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:31 1:01:27
134 , 18 , 6 Γ<35 Female 57 ΕΛΕΑΝΑ ΕΝΝΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:34:16 1:01:29
135 , 117 , 48 Α40-49 Male 44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:32 1:01:57
136 , 118 , 32 Α50-59 Male 242 ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ 0:33:21 1:02:06
137 , 119 , 9 Α>60 Male 256 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 0:35:03 1:02:20
138 , 120 , 33 Α50-59 Male 260 ΝΙΚΟΣ ΜΑΛΙΟΥΤΗΣ 0:35:33 1:02:20
139 , 121 , 34 Α50-59 Male 14 ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:34:12 1:02:22
140 , 122 , 35 Α50-59 Male 133 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:23 1:02:39
141 , 19 , 4 Γ>51 Female 224 ΣΥΜΗ ΦΑΡΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:33 1:02:46
142 , 123 , 10 Α>60 Male 17 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:35:24 1:02:50
143 , 124 , 49 Α40-49 Male 26 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:24 1:03:08
144 , 20 , 7 Γ<35 Female 232 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:35:04 1:03:23
145 , 125 , 50 Α40-49 Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:34:09 1:03:37
146 , 21 , 10 Γ36-50 Female 4 BIANCA RENEE 0:36:10 1:03:50
147 , 126 , 51 Α40-49 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:35:10 1:03:56
148 , 22 , 8 Γ<35 Female 264 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:06 1:04:18
149 , 127 , 52 Α40-49 Male 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 0:36:04 1:04:42
150 , 128 , 36 Α50-59 Male 71 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗΣ RAFINARUNNERS 0:36:19 1:04:43
151 , 129 , 9 Α<29 Male 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:36:12 1:04:49
152 , 130 , 23 Α30-39 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:34:28 1:05:07
153 , 131 , 11 Α>60 Male 243 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΑΝΗΣ 0:37:02 1:05:21
154 , 132 , 12 Α>60 Male 147 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΣΔΑΣ 0:34:52 1:05:21
155 , 23 , 11 Γ36-50 Female 265 ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ 0:36:39 1:05:27
156 , 133 , 53 Α40-49 Male 131 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:36:08 1:06:13
157 , 134 , 54 Α40-49 Male 23 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ/ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:34 1:06:36
158 , 135 , 37 Α50-59 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:25 1:06:49
159 , 136 , 55 Α40-49 Male 150 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ KOKOKO TEAM 0:36:50 1:08:09
160 , 137 , 56 Α40-49 Male 142 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 0:36:49 1:08:09
161 , 138 , 38 Α50-59 Male 177 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:40 1:08:14
162 , 139 , 57 Α40-49 Male 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:36:53 1:08:44
163 , 140 , 39 Α50-59 Male 200 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 0:37:34 1:09:33
164 , 141 , 24 Α30-39 Male 109 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ B.I.R.T 0:43:22 1:10:22
165 , 142 , 58 Α40-49 Male 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 0:39:12 1:10:45
166 , 143 , 40 Α50-59 Male 167 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ MEIJIN 0:38:11 1:10:46
167 , 144 , 41 Α50-59 Male 38 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ / ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 0:39:50 1:11:41
168 , 145 , 59 Α40-49 Male 21 ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:38:37 1:12:17
169 , 146 , 42 Α50-59 Male 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:10 1:12:17
170 , 147 , 25 Α30-39 Male 95 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:43 1:12:29
171 , 24 , 12 Γ36-50 Female 235 ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:45 1:13:05
172 , 148 , 13 Α>60 Male 165 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 0:39:56 1:13:08
173 , 149 , 60 Α40-49 Male 64 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:58 1:14:03
174 , 25 , 13 Γ36-50 Female 269 ΝΑΝΣΥ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:42:58 1:14:28
175 , 26 , 14 Γ36-50 Female 169 ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΤΑ 0:42:11 1:14:59
176 , 150 , 14 Α>60 Male 96 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:12 1:16:15
177 , 27 , 15 Γ36-50 Female 1 MAIKE BEZ 0:41:18 1:17:32
178 , 151 , 61 Α40-49 Male 9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 0:41:18 1:17:33
179 , 28 , 5 Γ>51 Female 182 ΕΛΕΝΗ ΠΡΑΤΤΑ 0:42:34 1:18:11
180 , 29 , 9 Γ<35 Female 148 ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:42:00 1:18:17
181 , 152 , 26 Α30-39 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:41:59 1:18:17
182 , 153 , 43 Α50-59 Male 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:43:09 1:19:18
183 , 30 , 6 Γ>51 Female 197 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 0:44:50 1:19:50
184 , 31 , 7 Γ>51 Female 129 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ SANTA RUNNING TEAM 0:45:11 1:19:58
185 , 154 , 44 Α50-59 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:03 1:20:28
186 , 155 , 15 Α>60 Male 194 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ KOKOKO TEAM 0:46:12 1:21:52
187 , 156 , 16 Α>60 Male 196 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 0:45:22 1:22:18
188 , 157 , 17 Α>60 Male 111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΔΑΣ «ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ» 0:46:14 1:22:31
189 , 158 , 10 Α<29 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ B.I.R.T. 0:43:21 1:23:10
190 , 159 , 18 Α>60 Male 5 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 0:46:59 1:23:32
191 , 160 , 19 Α>60 Male 135 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:49:02 1:26:40
192 , 161 , 45 Α50-59 Male 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 0:49:00 1:26:40
193 , 162 , 62 Α40-49 Male 237 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 0:49:18 1:27:49
194 , 32 , 8 Γ>51 Female 119 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΑΣΚΟΥ 0:52:18 1:31:55
195 , 33 , 16 Γ36-50 Female 50 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΑΚΟΥ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:09 1:42:37
196 , 163 , 20 Α>60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:57:05 1:42:38
197 , 34 , 9 Γ>51 Female 51 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΚΟΥ 0:57:12 1:42:39
198 , 35 , 10 Γ>51 Female 202 ΑΝΝΑ ΤΑΝΟΥΛΗ 0:56:39 1:42:41
199 , 36 , 11 Γ>51 Female 82 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΩΝΗ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:00 1:42:43
200 , 164 , 46 Α50-59 Male 10 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΝΗΣ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:07 1:42:43

Previous ArticleNext Article

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

7ος Κλεωναίος Αγών – Aποτελέσματα

7ος Κλεωναίος Αγών - Aποτελέσματα

1 , 1 ,1 Male 708 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 0:59:48.157
2 , 2 , 2 Male 701 MODY LASWED 1:00:18.023
3 , 3 , 3 Male 144 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ Α.Σ.ΝΕΜΕΑΣ 1:01:03.410
4 , 4 , 4 Male 237 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΚΑΡΟΣ RUNNING 1:02:19.213
5 , 5 , 5 Male 717 ΣΟΦΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:03:46.813
6 , 6 , 6 Male 737 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:03:50.600
7 , 7 , 7 Male 490 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΓΑΣ 1:05:48.257
8 , 1 ,8 Female 413 ΝΕΦΕΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 1:06:26.000
9 , 8 , 9 Male 435 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ AΘΗΝΟΔΟΡΟΣ 1:06:47.260
10 , 9 , 10 Male 103 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ 1:06:55.243
11 , 10 , 11 Male 46 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ 1:08:44.720
12 , 11 , 12 Male 529 ΜΑΡΣΕΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:08:47.627
13 , 12 , 13 Male 229 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:10:25.033
14 , 13 , 14 Male 493 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ IKEA RUNNING TEAM 1:11:13.307
15 , 14 , 15 Male 865 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:11:29.620
16 , 15 , 16 Male 808 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 1:11:38.147
17 , 16 , 17 Male 25 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1:12:01.990
18 , 17 , 18 Male 488 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:12:19.010
19 , 2 , 19 Female 310 ΓΙΑΣΕΜΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ Α.Ο. ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1:12:24.587
20 , 18 , 20 Male 578 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:12:44.490
21 , 19 , 21 Male 497 ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ 1:13:29.217
22 , 20 , 22 Male 15 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:13:32.290
23 , 21 , 23 Male 314 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΚΙΑΤΟ 1:13:39.633
24 , 22 , 24 Male 535 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1:14:08.817
25 , 23 , 25 Male 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:26.767
26 , 24 , 26 Male 635 ΦΩΤΙΟΣ ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:45.143
27 , 25 , 27 Male 336 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:15:18.117
28 , 26 , 28 Male 37 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:15:57.177
29 , 27 , 29 Male 495 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1:16:09.973
30 , 28 , 30 Male 489 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:16:10.083
31 , 29 , 31 Male 343 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:16:58.327
32 , 30 , 32 Male 250 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΜΑΤΖΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:17:00.757
33 , 31 , 33 Male 227 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:08.963
34 , 32 , 34 Male 61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:09.973
35 , 33 , 35 Male 401 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ KOUTSA KOUTSA 1:17:13.810
36 , 34 , 36 Male 487 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1:17:26.507
37 , 3 , 37 Female 59 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 1:17:59.637
38 , 35 , 38 Male 349 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΤΣΗΣ MOTOROILRUNNING TEAM 1:18:17.597
39 , 36 , 39 Male 519 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:18:41.547
40 , 37 , 40 Male 862 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:18:55.020
41 , 38 , 41 Male 296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ – 1:18:59.623
42 , 39 , 42 Male 268 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1:19:05.337
43 , 40 , 43 Male 803 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1:19:28.847
44 , 41 , 44 Male 51 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΔΗΣ TRIATHLON CLUB CORINTH CANAL 1:19:39.617
45 , 42 , 45 Male 313 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΙΛΙΤ 1:19:53.903
46 , 43 , 46 Male 566 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:20:00.467
47 , 4 , 47 Female 180 ΛΕΜΟΝΙΑ ΔΟΥΒΙΝΩΦ TIΛΙΤ 1:20:58.127
48 , 44 , 48 Male 94 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ ΤΙΛΙΤ 1:20:58.237
49 , 45 , 49 Male 810 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ 1:21:31.627
50 , 46 , 50 Male 496 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:21:45.953
51 , 47 , 51 Male 730 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ 1:21:52.077
52 , 48 , 52 Male 721 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1:22:12.337
53 , 49 , 53 Male 99 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ THIVA 1:22:18.787
54 , 50 , 54 Male 379 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:22:46.687
55 , 51 , 55 Male 330 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 1:22:54.130
56 , 5 , 56 Female 628 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:22:59.710
57 , 52 , 57 Female 499 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:23:35.163
58 , 53 , 58 Male 498 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:23:35.273
59 , 54 , 59 Male 44 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ 1:23:47.840
60 , 55 , 60 Male 338 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α 1:23:53.983
61 , 56 , 61 Male 234 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ. 1:24:02.737
62 , 57 , 62 Male 30 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:15.527
63 , 58 , 63 Male 812 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:24:19.033
64 , 59 , 64 Male 104 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:24:36.097
65 , 60 , 65 Male 381 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:24:54.810
66 , 6 , 66 Female 500 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1:25:28.947
67 , 61 , 67 Male 402 ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:25:29.733
68 , 7 , 68 Female 97 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α 1:25:35.637
69 , 62 , 69 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:09.223
70 , 63 , 70 Male 54 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:26:37.450
71 , 64 , 71 Male 28 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:26:50.043
72 , 65 , 72 Male 672 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1:27:04.287
73 , 66 , 73 Male 600 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1:27:17.207
74 , 67 , 74 Male 837 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ 1:27:17.973
75 , 68 , 75 Male 469 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:27:39.847
76 , 69 , 76 Male 256 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΣΑΒΑΣ THIVA 1:27:52.220
77 , 70 , 77 Male 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1:27:54.200
78 , 71 , 78 Male 380 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΣΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:28:08.860
79 , 72 , 79 Male 806 ΕΛΕΝΗ ΚΟΡΩΝΗ 1:28:11.607
80 , 73 , 80 Male 522 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΠΕΡΗΣ 1:28:11.607
81 , 74 , 81 Male 85 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 1:28:33.073
82 , 8 , 82 Female 630 ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1:28:34.490
83 , 75 , 83 Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΣ 1:28:37.773
84 , 76 , 84 Male 414 ΜΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1:28:38.647
85 , 77 , 85 Male 332 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:43.243
86 , 78 , 86 Male 316 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:28:49.247
87 , 79 , 87 Male 241 ΦΑΕΘΟΝΤΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:29:12.887
88 , 80 , 88 Male 665 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1:29:16.283
89 , 81 , 89 Male 228 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:29:23.867
90 , 82 , 90 Male 863 ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΑΠΑΚΗΣ 1:29:37.337
91 , 83 , 91 Male 485 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ 1:30:07.617
92 , 9 , 92 Female 329 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ DELTA 1:30:16.487
93 , 84 , 93 Male 412 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:30:40.670
94 , 85 , 94 Male 136 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1:30:45.053
95 , 86 , 95 Male 554 ΝΙΚΗΤΑΣ ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:31:17.440
96 , 10 , 96 Female 383 ΝΑΝΤΙΑ ΝΤΑΟΥΤΟΒΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1:31:21.293
97 , 11 , 97 Female 148 ΔΑΝΑΗ ΓΟΥΣΙΟΥ 1:31:37.490
98 , 87 , 98 Male 709 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΠΟΝΕΛΗΣ 1:32:01.560
99 , 88 , 99 Male 22 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:32:23.333
100 , 12 , 100 Female 374 ΕΛΙΝΑ ΜΠΟΥΝΙΑ 1:32:32.090
101 , 89 , 101 Male 444 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1:33:11.577
102 , 90 , 102 Male 36 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 1:33:28.323
103 , 91 , 103 Male 703 DOROTA SUCKOKA 1:34:04.527
104 , 92 , 104 Male 98 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΛΑΔΑΣ ΜΕΓΑΡΑ 1:34:24.440
105 , 93 , 105 Male 596 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΔΡΟΜΟ ΠΑΡΑΙΑ 1:34:52.900
106 , 13 , 106 Female 240 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:34:57.817
107 , 94 , 107 Male 373 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΙΤΖΙΟΣ 1:35:29.327
108 , 95 , 108 Male 317 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:35:33.467
109 , 96 , 109 Male 337 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΘΕΝΙΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:35:48.963
110 , 97 , 110 Male 291 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ 1:35:49.153
111 , 98 , 111 Male 83 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:42.983
112 , 14 , 112 Female 470 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:36:46.050
113 , 99 , 113 Male 742 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:36:51.080
114 , 15 , 114 Female 140 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:36:54.120
115 , 100 , 115 Male 309 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ OXI 1:36:59.457
116 , 101 , 116 Male 491 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:36:59.860
117 , 102 , 117 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΕΛΛΑΣ ΦΩΚΑΣ 1:37:56.187
118 , 103 , 118 Male 620 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΚΟΥΡΟΣ IKEA RUNNING TEAM 1:37:56.297
119 , 104 , 119 Male 214 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:38:31.087
120 , 105 , 120 Male 422 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ TRIPOLH 1:39:15.923
121 , 106 , 121 Male 494 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:39:22.057
122 , 16 , 122 Female 610 ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ 1:39:33.457
123 , 107 , 123 Male 508 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 1:39:34.673
124 , 108 , 124 Male 683 ΜΑΚΗΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1:39:47.457
125 , 109 , 125 Male 45 ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΜΥΡΟΣ POLIAS RUNNERS 1:40:05.617
126 , 110 , 126 Male 326 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΕΚΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:06.937
127 , 111 , 127 Male 656 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1:40:22.363
128 , 112 , 128 Male 183 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:27.733
129 , 113 , 129 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:41:24.787
130 , 114 , 130 Male 143 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:41:29.653
131 , 115 , 131 Male 39 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 1:41:30.977
132 , 17 , 132 Female 238 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΘΗΝΑ 1:41:32.737
133 , 116 , 133 Male 411 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 1:41:37.227
134 , 117 , 134 Male 607 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΕΡΕΣ 1:41:53.647
135 , 118 , 135 Male 720 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΗΣ 1:42:42.347
136 , 119 , 136 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:44:21.900
137 , 120 , 137 Male 347 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ AEK 1:44:22.337
138 , 121 , 138 Male 457 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:23.550
139 , 122 , 139 Male 49 ΝΙΚΟΣ ΒΑΖΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:44:30.337
140 , 18 , 140 Female 395 ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΤΕΚΑ 1:44:43.340
141 , 123 , 141 Male 340 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ 1:45:10.900
142 , 124 , 142 Male 459 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 1:45:44.830
143 , 125 , 143 Male 263 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΣ MΟΤΟΡ ΟΙΛ RUNNING TEAM 1:47:05.460
144 , 126 , 144 Male 615 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:48:00.377
145 , 127 , 145 Male 175 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 1:48:01.047
146 , 128 , 146 Male 861 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1:48:21.960
147 , 129 , 147 Male 805 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1:48:56.743
148 , 130 , 148 Male 274 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΑΤΣΙΑΟΥΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:33.923
149 , 131 , 149 Male 580 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:50:42.063
150 , 132 , 150 Male 165 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:50:42.173
151 , 133 , 151 Male 164 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:50:42.743
152 , 134 , 152 Male 6 GRACEY JAMES SAFANS 1:50:43.517
153 , 135 , 153 Male 592 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1:50:46.583
154 , 136 , 154 Male 334 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:57.023
155 , 137 , 155 Male 547 ΤΑΚΗΣ ΤΑΓΑΡΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:57.023
156 , 19 , 156 Female 614 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΥΡΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:52:41.370
157 , 138 , 157 Male 679 ΑΡΓΥΡΩ ΑΜΟΡΓΙΑΝΝΙΩΤΗ 1:54:37.077
158 , 139 , 158 Male 682 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 1:54:39.713
159 , 140 , 159 Male 540 ΠΑΥΛΟΣ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ ΚΥΜΗ 1:54:47.710
160 , 141 , 160 Male 78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:55.280
161 , 20 , 161 Female 312 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ THE SPOT 1:55:32.923
162 , 142 , 162 Male 72 ΝΙΚΟΣ ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΚΑΣ 1:56:09.477
163 , 143 , 163 Male 860 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1:57:03.087
164 , 144 , 164 Male 559 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1:57:40.060
165 , 145 , 165 Male 732 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1:59:51.657
166 , 146 , 166 Male 342 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:02:18.227
167 , 21 , 167 Female 23 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΙΒΑΖΗ 2:02:55.000
168 , 147 , 168 Male 744 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ 2:03:25.633
169 , 148 , 169 Male 528 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΕΚΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:08.377
170 , 149 , 170 Male 323 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΜΠΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:09.690
171 , 150 , 171 Male 664 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 2:05:37.493
172 , 151 , 172 Male 662 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 2:05:38.140
173 , 152 , 173 Male 706 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ 2:07:08.067
174 , 153 , 174 Male 802 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΤΥΛΙΓΑΔΑ 2:08:08.770
175 , 22 , 175 Female 13 GRACEY MARTHA SAFANS 2:14:35.790
176 , 154 , 176 Male 573 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΣΔΥΠ 2:14:45.337
177 , 23 , 177 Female 2 PAOLA CAPPELLA 2:14:48.777
178 , 155 , 178 Male 564 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2:14:50.973
179 , 156 , 179 Male 567 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΜΠΛΗΣ ΔΡΟΜΟΠΑΡΕΑ 2:15:26.863
180 , 157 , 180 Male 838 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2:15:58.217
181 , 158 , 181 Male 839 ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ 2:16:00.050

x

Send this to a friend