2ος Αγώνας Polygyros Run Χαλκιδική 2018 – Αποτελέσματα

2ος Αγώνας Polygyros Run Χαλκιδική 2018 - Αποτελέσματα

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club Start14.7K Finish14.7K
1 , 1 ,1 19-39 Male 68 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΦΤΣΙΔΗΣ 1994 ONE STEP BEYOND ENDURANCE TEAM 0:00:00.826 (00:00:00) 1:02:47.280 (01:02:46)
2 , 2 , 1 40-49 Male 65 ΚΟΣΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1969 0:00:01.003 (00:00:00) 1:04:29.546 (01:04:28)
3 , 3 , 2 40-49 Male 79 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΛΙΟΥΚΑΣ 1974 GOIAS RUNNERS 0:00:00.480 (00:00:00) 1:06:01.316 (01:06:00)
4 , 4 , 2 19-39 Male 94 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:00.870 (00:00:00) 1:06:47.496 (01:06:46)
5 , 5 , 3 19-39 Male 155 ΘΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ – 0:00:00.680 (00:00:00) 1:11:00.550 (01:10:59)
6 , 6 , 4 19-39 Male 121 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ 1989 Σ.Δ.Υ.Θ. 0:00:02.826 (00:00:00) 1:11:02.373 (01:10:59)
7 , 7 , 3 40-49 Male 28 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΥΔΙΝΑΣ 1977 STOIKOS RUNNING TEAM 0:00:01.726 (00:00:00) 1:11:05.330 (01:11:03)
8 , 1 ,5 19-39 Female 18 ΜΙΛΕΝΑ ΒΕΛΚΟΒΑ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:02.446 (00:00:00) 1:11:10.253 (01:11:07)
9 , 8 , 4 40-49 Male 89 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΟΦΛΙΔΗΣ 1976 0:00:02.100 (00:00:00) 1:12:03.246 (01:12:01)
10 , 9 , 6 19-39 Male 101 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΡΙΖΟΣ 1997 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΕ ΡΕΥΜΑΤΟΠΑΘΕΙΕΣ 0:00:01.933 (00:00:00) 1:12:59.330 (01:12:57)
11 , 10 , 7 19-39 Male 58 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ 1982 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:06.273 (00:00:00) 1:13:42.210 (01:13:35)
12 , 11 , 1 50+ Male 154 ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΡΕΤΖΕΠΗΣ – 0:00:03.090 (00:00:00) 1:14:25.566 (01:14:22)
13 , 12 , 5 40-49 Male 19 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1967 0:00:03.113 (00:00:00) 1:15:00.493 (01:14:57)
14 , 13 , 6 40-49 Male 45 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ 1971 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:03.263 (00:00:00) 1:16:15.766 (01:16:12)
15 , 14 , 8 19-39 Male 131 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ 1987 FITNESS EY ZHN 0:00:03.626 (00:00:00) 1:16:17.580 (01:16:13)
16 , 15 , 7 40-49 Male 145 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ – 0:00:03.226 (00:00:00) 1:16:26.220 (01:16:22)
17 , 16 , 2 50+ Male 83 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΥΛΗΣ 1967 Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:00:03.366 (00:00:00) 1:16:46.656 (01:16:43)
18 , 17 , 8 40-49 Male 16 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΑΡΑΣ 1970 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:05.390 (00:00:00) 1:16:47.680 (01:16:42)
19 , 18 , 9 19-39 Male 33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ 1980 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:04.313 (00:00:00) 1:17:49.373 (01:17:45)
20 , 19 , 10 19-39 Male 43 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 0:00:05.390 (00:00:00) 1:17:49.843 (01:17:44)
21 , 2 , 3 50+ Female 74 ΣΤΕΛΛΑ ΜΕΤΑΓΓΙΤΣΙΝΟΥ 1966 POWERBAR 0:00:04.530 (00:00:00) 1:18:25.276 (01:18:20)
22 , 20 , 4 50+ Male 7 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1979 0:00:03.773 (00:00:00) 1:18:42.883 (01:18:39)
23 , 21 , 9 40-49 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΛΟΥΚΑΣ 1968 0:00:02.826 (00:00:00) 1:18:43.166 (01:18:40)
24 , 22 , 11 19-39 Male 27 ΠΑΝΟΣ ΓΚΛΟΥΜΠΟΣ 1994 0:00:08.806 (00:00:00) 1:18:52.213 (01:18:43)
25 , 23 , 12 19-39 Male 56 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ 1979 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – 1:19:22.876 (–:–:–)
26 , 24 , 13 19-39 Male 23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΛΕΣ 1973 0:00:03.493 (00:00:00) 1:20:19.876 (01:20:16)
27 , 25 , 10 40-49 Male 50 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ 1970 Σ.Δ.Υ.Θ. 0:00:06.140 (00:00:00) 1:20:23.123 (01:20:16)
28 , 26 , 5 50+ Male 71 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0:00:05.103 (00:00:00) 1:21:42.713 (01:21:37)
29 , 27 , 11 40-49 Male 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΡΑΣ 1975 FITNESS EY ZHN – 1:22:23.656 (–:–:–)
30 , 28 , 6 50+ Male 86 DIMITRIOS ΝΤΙRAIKOPOULOS 1960 SDYTH 0:00:06.246 (00:00:00) 1:22:40.873 (01:22:34)
31 , 29 , 12 40-49 Male 100 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ 1969 SDYTH – 1:22:41.900 (–:–:–)
32 , 30 , 14 19-39 Male 24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ 1980 0:00:05.923 (00:00:00) 1:22:49.990 (01:22:44)
33 , 31 , 7 50+ Male 127 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ 1965 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:00:05.390 (00:00:00) 1:23:08.240 (01:23:02)
34 , 32 , 13 40-49 Male 29 ΠΕΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 NEA PLAGIA BEACH CLUB 0:00:01.393 (00:00:00) 1:24:08.326 (01:24:06)
35 , 33 , 15 19-39 Male 63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΕΖΗΣ 1982 DYSLEXIA CENTER PAVLIDIS METHOD 0:00:03.090 (00:00:00) 1:25:27.076 (01:25:23)
36 , 34 , 16 19-39 Male 111 ΣΠΥΡΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1979 APOLLON GERANEION 0:00:09.216 (00:00:00) 1:25:36.436 (01:25:27)
37 , 35 , 14 40-49 Male 52 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΝΤΗΣ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ – 1:26:28.203 (–:–:–)
38 , 36 , 8 50+ Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΓΙΑΝΗΣ – 0:00:16.140 (00:00:00) 1:26:32.400 (01:26:16)
39 , 37 , 15 40-49 Male 51 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1977 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:07.260 (00:00:00) 1:26:49.473 (01:26:42)
40 , 38 , 9 50+ Male 130 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΙΓΚΑΣ 1964 0:00:09.110 (00:00:00) 1:26:53.196 (01:26:44)
41 , 39 , 10 50+ Male 66 ΦΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1967 ΣΔΥΘ/ AIR TRAFFIC CONTROLLERS LGTS 0:00:06.993 (00:00:00) 1:26:55.880 (01:26:48)
42 , 40 , 17 19-39 Male 107 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΙΩΤΗΣ 1982 ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 0:00:11.440 (00:00:00) 1:27:06.080 (01:26:54)
43 , 3 , 18 19-39 Female 82 ANASTASIA ΝΑΝΑΚΟUDI 1983 SDYTH 0:00:03.213 (00:00:00) 1:27:10.906 (01:27:07)
44 , 4 , 16 40-49 Female 123 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗ 1974 FITNESS EY ZHN 0:00:07.300 (00:00:00) 1:27:11.366 (01:27:04)
45 , 41 , 19 19-39 Male 31 ΛΟΥΚΑΣ ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ 1979 0:00:12.633 (00:00:00) 1:27:48.093 (01:27:35)
46 , 42 , 17 40-49 Male 13 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΓΟΣ 1972 0:00:02.826 (00:00:00) 1:28:22.543 (01:28:19)
47 , 43 , 11 50+ Male 2 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΕΑΣ 1967 0:00:06.140 (00:00:00) 1:29:40.810 (01:29:34)
48 , 44 , 18 40-49 Male 15 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΡΥΤΙΜΙΑΔΗΣ 1969 ΣΔΥΘ 0:00:15.153 (00:00:00) 1:29:41.096 (01:29:25)
49 , 45 , 19 40-49 Male 136 ΗΣΑΪΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1975 NEVROKOPI RUNNERS 0:00:09.880 (00:00:00) 1:29:49.850 (01:29:39)
50 , 46 , 1 NC Male 150 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΟΓΛΟΥ – – 1:29:52.230 (–:–:–)
51 , 47 , 20 19-39 Male 42 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1986 BALIOTIS.NATURE TRAIL 0:00:06.866 (00:00:00) 1:29:56.266 (01:29:49)
52 , 48 , 21 19-39 Male 75 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΑΛΙΔΗΣ 1989 0:00:11.550 (00:00:00) 1:30:12.963 (01:30:01)
53 , 49 , 12 50+ Male 84 ΗΛΙΑΣ ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΣ 1968 FITNESS EY ZHN 0:00:03.263 (00:00:00) 1:30:13.490 (01:30:10)
54 , 50 , 13 50+ Male 64 ΘΩΜΑΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ 1963 ΜΕΓ ΠΑΝΑΓΙΑ 0:00:01.513 (00:00:00) 1:30:17.283 (01:30:15)
55 , 5 , 20 40-49 Female 3 ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1982 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:10.263 (00:00:00) 1:30:32.816 (01:30:22)
56 , 51 , 14 50+ Male 10 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ 1949 Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ 0:00:01.513 (00:00:00) 1:30:54.840 (01:30:53)
57 , 52 , 21 40-49 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΓΓΛΑΡΗΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:14.720 (00:00:00) 1:31:15.626 (01:31:00)
58 , 53 , 22 19-39 Male 69 ΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΥΦΑΚΗΣ 1991 PANORAMA RUNNING TEAN 0:00:07.196 (00:00:00) 1:31:50.256 (01:31:43)
59 , 54 , 22 40-49 Male 90 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1973 0:00:04.750 (00:00:00) 1:32:45.946 (01:32:41)
60 , 55 , 15 50+ Male 11 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ 1965 0:00:06.563 (00:00:00) 1:32:57.636 (01:32:51)
61 , 56 , 23 40-49 Male 4 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ 1972 ALTUS RUNNING TEAM 0:00:13.150 (00:00:00) 1:32:58.063 (01:32:44)
62 , 6 , 23 19-39 Female 55 ΣΑΝΙΑ ΚΟΜΑΤΙΝΑ 1985 0:00:04.186 (00:00:00) 1:33:02.450 (01:32:58)
63 , 57 , 24 19-39 Male 124 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1979 0:00:05.233 (00:00:00) 1:33:23.846 (01:33:18)
64 , 58 , 24 40-49 Male 156 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΑΣ – 0:00:14.830 (00:00:00) 1:34:36.790 (01:34:21)
65 , 59 , 25 40-49 Male 132 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ 1975 ΣΔΥΘ 0:00:09.453 (00:00:00) 1:35:33.513 (01:35:24)
66 , 60 , 16 50+ Male 95 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1959 0:00:10.656 (00:00:00) 1:35:44.273 (01:35:33)
67 , 61 , 17 50+ Male 158 ΘΩΜΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – 0:00:09.216 (00:00:00) 1:35:59.470 (01:35:50)
68 , 62 , 25 19-39 Male 85 ΘΑΝΑΣΗΣ ΝΤΕΡΕΛΗΣ 1989 0:00:13.843 (00:00:00) 1:36:04.990 (01:35:51)
69 , 63 , 26 40-49 Male 91 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1973 VITA4YOU 0:00:07.906 (00:00:00) 1:36:08.483 (01:36:00)
70 , 64 , 26 19-39 Male 140 ΤΑΣΟΣ ΚΥΡΕΤΣΗΣ – 0:00:05.673 (00:00:00) 1:36:09.990 (01:36:04)
71 , 65 , 18 50+ Male 61 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΥΤΛΙΑΣ 1968 BALIOTIS NATURE TRAIL 0:00:13.843 (00:00:00) 1:36:31.020 (01:36:17)
72 , 66 , 27 19-39 Male 60 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΣΔΥΘ 0:00:06.920 (00:00:00) 1:36:39.110 (01:36:32)
73 , 7 , 27 40-49 Female 147 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ – 0:00:08.713 (00:00:00) 1:36:42.093 (01:36:33)
74 , 67 , 28 40-49 Male 134 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ 1973 VOLTA RUNNING TEAM 0:00:09.550 (00:00:00) 1:37:07.523 (01:36:57)
75 , 68 , 19 50+ Male 133 ΠΕΤΡΟΣ ΤΣΙΝΤΖΟΣ 1966 HTTP://DROMIKA.WORDPRESS.COM 0:00:09.840 (00:00:00) 1:37:11.573 (01:37:01)
76 , 69 , 28 19-39 Male 38 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΥΝΗΣ 1988 0:00:03.963 (00:00:00) 1:37:15.003 (01:37:11)
77 , 70 , 29 40-49 Male 122 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ 1972 0:00:14.203 (00:00:00) 1:37:34.910 (01:37:20)
78 , 71 , 29 19-39 Male 22 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΜΑΤΑΦΤΗΣ 1987 0:00:14.203 (00:00:00) 1:38:11.803 (01:37:57)
79 , 8 , 30 19-39 Female 30 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΘ 0:00:03.263 (00:00:00) 1:38:37.063 (01:38:33)
80 , 72 , 20 50+ Male 144 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ – 0:00:01.890 (00:00:00) 1:38:56.186 (01:38:54)
81 , 73 , 30 40-49 Male 99 ΣΩΤΗΡΗΣ ΡΑΜΠΟΤΑΣ 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΙΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 0:00:14.623 (00:00:00) 1:39:01.766 (01:38:47)
82 , 74 , 21 50+ Male 146 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΓΙΑΛΤΑΣ – 0:00:04.993 (00:00:00) 1:39:07.746 (01:39:02)
83 , 75 , 31 40-49 Male 12 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΤΟΤΗΣ 1983 0:00:06.766 (00:00:00) 1:39:56.630 (01:39:49)
84 , 76 , 31 19-39 Male 149 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ – 0:00:10.976 (00:00:00) 1:40:18.600 (01:40:07)
85 , 77 , 32 19-39 Male 9 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 2000 0:00:14.296 (00:00:00) 1:40:25.893 (01:40:11)
86 , 78 , 32 40-49 Male 87 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:08.183 (00:00:00) 1:40:51.700 (01:40:43)
87 , 79 , 22 50+ Male 117 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΑΞΑΡΗΣ 1955 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:01.890 (00:00:00) 1:40:56.400 (01:40:54)
88 , 9 , 23 50+ Female 115 JULIE ΤSIAKMAKIS 1966 0:00:12.486 (00:00:00) 1:41:13.423 (01:41:00)
89 , 80 , 33 40-49 Male 72 ΘΩΜΑΣ ΜΑΤΑΤΗΣ 1976 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:10.263 (00:00:00) 1:41:19.690 (01:41:09)
90 , 81 , 34 40-49 Male 113 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ 1969 PANORAMA RUNNING TEAM 0:00:06.140 (00:00:00) 1:41:59.283 (01:41:53)
91 , 82 , 24 50+ Male 142 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ – 0:00:17.126 (00:00:00) 1:42:22.513 (01:42:05)
92 , 83 , 25 50+ Male 98 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΙΑΝΟΣ 1950 0:00:12.193 (00:00:00) 1:43:05.623 (01:42:53)
93 , 10 , 26 50+ Female 152 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΕΪΤΑΝΙΔΟΥ – 0:00:11.980 (00:00:00) 1:43:10.993 (01:42:59)
94 , 11 , 35 40-49 Female 114 ΑΛΙΚΗ ΣΥΤΜΑΛΙΔΟΥ 1970 ΣΔΥΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:07.856 (00:00:00) 1:43:20.850 (01:43:12)
95 , 84 , 33 19-39 Male 46 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:13.670 (00:00:00) 1:43:35.633 (01:43:21)
96 , 85 , 36 40-49 Male 20 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ 1976 0:00:11.320 (00:00:00) 1:43:36.153 (01:43:24)
97 , 12 , 27 50+ Female 151 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ – 0:00:10.570 (00:00:00) 1:43:37.880 (01:43:27)
98 , 86 , 34 19-39 Male 54 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ 1980 ΑΝΘΕΜΟΥΣ 0:00:07.510 (00:00:00) 1:43:38.793 (01:43:31)
99 , 87 , 35 19-39 Male 77 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ 1982 0:00:07.906 (00:00:00) 1:44:34.920 (01:44:27)
100 , 88 , 28 50+ Male 108 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΚΟΥΜΠΑΣ 1967 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:10.456 (00:00:00) 1:45:21.563 (01:45:11)
101 , 13 , 29 50+ Female 1 ISABELLE DUFFAR 1963 ΧΩΡΙΣ 0:00:15.760 (00:00:00) 1:45:53.070 (01:45:37)
102 , 89 , 30 50+ Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΧΛΑΣ 1958 ΧΩΡΙΣ 0:00:15.256 (00:00:00) 1:45:53.430 (01:45:38)
103 , 90 , 37 40-49 Male 73 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1970 FITNESS EY ZHN 0:00:05.630 (00:00:00) 1:46:02.270 (01:45:56)
104 , 91 , 31 50+ Male 53 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ 1967 ΣΔΥΘ 0:00:03.263 (00:00:00) 1:46:35.843 (01:46:32)
105 , 92 , 38 40-49 Male 159 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΥΖΟΥΛΙΔΗΣ – 0:00:13.150 (00:00:00) 1:46:49.573 (01:46:36)
106 , 93 , 39 40-49 Male 153 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΥΡΟΣ – 0:00:05.703 (00:00:00) 1:47:49.080 (01:47:43)
107 , 94 , 40 40-49 Male 137 ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ 1975 ΣΔΥΘ 0:00:07.730 (00:00:00) 1:47:57.800 (01:47:50)
108 , 95 , 41 40-49 Male 8 ΔΑΝΙΗΛ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 0:00:13.843 (00:00:00) 1:49:14.696 (01:49:00)
109 , 96 , 32 50+ Male 160 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ – 0:00:11.106 (00:00:00) 1:49:42.140 (01:49:31)
110 , 97 , 33 50+ Male 6 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1964 0:00:04.993 (00:00:00) 1:49:42.740 (01:49:37)
111 , 98 , 36 19-39 Male 96 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΡΑΓΚΟΣ 1990 Σ.Δ.Υ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 0:00:11.440 (00:00:00) 1:49:53.420 (01:49:41)
112 , 99 , 37 19-39 Male 78 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΠΕΡΜΠΕΡΙΔΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:08.713 (00:00:00) 1:49:55.933 (01:49:47)
113 , 100 , 38 19-39 Male 92 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KASIMIS TRAINING 0:00:04.186 (00:00:00) 1:50:31.320 (01:50:27)
114 , 14 , 42 40-49 Female 135 ΛΙΑΝΑ ΤΣΟΜΠΑΝΗ 1974 ΣΔΥΘ 0:00:04.750 (00:00:00) 1:50:31.390 (01:50:26)
115 , 101 , 39 19-39 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ 1984 SDYTH 0:00:03.090 (00:00:00) 1:51:08.040 (01:51:04)
116 , 15 , 34 50+ Female 34 ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ 1959 ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:00:09.110 (00:00:00) 1:52:00.096 (01:51:50)
117 , 102 , 40 19-39 Male 148 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΪΤΑΝΑΚΗΣ – 0:00:12.486 (00:00:00) 1:52:27.386 (01:52:14)
118 , 103 , 2 NC Male 141 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΣΙΚΟΥΡΗΣ – 0:00:07.940 (00:00:00) 1:53:15.603 (01:53:07)
119 , 104 , 35 50+ Male 138 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΟΥΔΗΣ 1968 0:00:08.713 (00:00:00) 1:57:36.793 (01:57:28)
120 , 105 , 41 19-39 Male 104 ΝΤΙΕΓΟ ΣΑΛΤΣΙΛΟ 1981 0:00:06.993 (00:00:00) 1:58:46.733 (01:58:39)
121 , 106 , 43 40-49 Male 48 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΟΒΑΛΗΣ 1974 FITNESS EY ZHN 0:00:15.470 (00:00:00) 2:01:08.370 (02:00:52)
122 , 16 , 42 19-39 Female 102 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΑΛΙΑΡΑ 1982 0:00:06.993 (00:00:00) 2:01:42.163 (02:01:35)
123 , 107 , 44 40-49 Male 21 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΧΑΛΕΠΛΗΣ 1981 0:00:14.546 (00:00:00) 2:07:51.633 (02:07:37)
124 , 108 , 36 50+ Male 143 CUSTAN VEGSEL – 0:00:01.933 (00:00:00) 2:08:14.776 (02:08:12)

 Λαικός Δρόμος Υγείας 5.2K – City Race or Dynamic Walk 5.2km

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club Finish5.2K
1 , 1 ,1 5.2K Male 239 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΗΣ 1986 Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 0:21:42.220
2 , 2 , 2 5.2K Male 204 ΤΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ 1992 0:22:23.357
3 , 3 , 3 5.2K Male 213 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΥΛΗΣ 1979 0:22:39.933
4 , 1 ,4 5.2K Female 277 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 1980 0:22:43.847
5 , 2 , 5 5.2K Female 322 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗ – ΟΞΥΘΕΜΙΣ Α.Ο. 0:22:44.843
6 , 4 , 6 5.2K Male 216 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΚΙΩΡΓΚΗΣ 1996 Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ 0:22:53.887
7 , 5 , 7 5.2K Male 314 ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΩΚΑΙΔΗΣ 1988 ΠΟΝΤΟΣ 0:22:58.577
8 , 6 , 8 5.2K Male 241 ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΑΤΣΙΜΕΡΟΣ 1968 Α.Ο.Π. 0:23:35.267
9 , 7 , 9 5.2K Male 223 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΥΔΗΣ 1976 0:23:49.057
10 , 8 , 10 5.2K Male 291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ 1996 FITNESS EY ZHN 0:23:55.573
11 , 9 , 11 5.2K Male 211 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΚΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0:24:19.757
12 , 10 , 12 5.2K Male 315 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΤΑΚΙΔΗΣ 1966 Α.Ο.ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0:24:53.753
13 , 11 , 13 5.2K Male 276 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1981 0:25:30.617
14 , 12 , 14 5.2K Male 218 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 1994 0:26:33.293
15 , 13 , 15 5.2K Male 265 ΣΩΤΗΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ – FITNESS EY ZHN 0:28:02.173
16 , 14 , 16 5.2K Male 235 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΚΗΣ 1988 0:28:14.787
17 , 15 , 17 5.2K Male 311 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΓΙΑΣ 1979 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:28:34.243
18 , 16 , 18 5.2K Male 262 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΛΑΚΗΣ 1974 0:28:36.277
19 , 17 , 19 5.2K Male 355 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ – 0:28:40.457
20 , 3 , 20 5.2K Female 217 ΕΛΕΝΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 2001 0:28:54.430
21 , 4 , 21 5.2K Female 343 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΥΓΚΡΕΝΙΔΟΥ – 0:29:07.147
22 , 18 , 22 5.2K Male 279 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ 1965 Ν.ΜΗΧΑΝΙΩΝΑ 0:29:16.383
23 , 19 , 23 5.2K Male 303 ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ 2002 0:29:37.760
24 , 20 , 24 5.2K Male 221 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ 1980 0:29:39.387
25 , 21 , 25 5.2K Male 202 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ 1984 0:29:39.697
26 , 22 , 26 5.2K Male 295 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΟΥΡΔΟΣ 1975 FITNESS EY ZHN 0:30:17.870
27 , 23 , 27 5.2K Male 346 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΑΚΩΒΟΥ – 0:30:28.307
28 , 24 , 28 5.2K Male 357 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ – 0:30:28.510
29 , 25 , 29 5.2K Male 208 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:30:45.667
30 , 5 , 30 5.2K Female 359 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΝΑΚΑ – 0:30:48.907
31 , 26 , 31 5.2K Male 201 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ 1941 0:31:09.853
32 , 6 , 32 5.2K Female 358 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΑΓΑΝΗ – 0:31:30.927
33 , 7 , 33 5.2K Female 306 ΕΥΗ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ 1980 FITNESS EY ZHN 0:31:33.370
34 , 27 , 34 5.2K Male 232 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1978 0:31:46.003
35 , 28 , 35 5.2K Male 227 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΪΡΕΣ 1991 0:31:51.020
36 , 29 , 36 5.2K Male 269 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1997 0:31:57.243
37 , 30 , 37 5.2K Male 249 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1975 0:31:57.873
38 , 31 , 38 5.2K Male 233 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΛΙΑΠΗΣ – 0:32:41.007
39 , 32 , 39 5.2K Male 278 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ 1991 0:32:49.400
40 , 33 , 40 5.2K Male 301 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΓΙΑΣ 2006 0:32:56.617
41 , 8 , 41 5.2K Female 296 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΙΣΜΑΝΗ 1978 FITNESS EY ZHN 0:33:03.413
42 , 34 , 42 5.2K Male 284 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΔΗΣ 1982 0:33:26.127
43 , 9 , 43 5.2K Female 209 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ 2004 0:34:05.757
44 , 35 , 44 5.2K Male 247 ΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ 1997 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ 0:34:07.967
45 , 36 , 45 5.2K Male 257 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΓΙΟΣ 1984 FITNESS EY ZHN 0:34:08.113
46 , 10 , 46 5.2K Female 281 ΚΛΟΤΙΛΔΗ ΣΑΛΙΑΡΑ 1979 0:34:15.377
47 , 37 , 47 5.2K Male 228 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΕΛΛΙΟΣ 1970 FITNESS EY ZHN 0:34:37.957
48 , 38 , 48 5.2K Male 334 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:34:44.347
49 , 39 , 49 5.2K Male 275 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ 1986 0:34:57.480
50 , 40 , 50 5.2K Male 226 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ 1995 0:35:19.337
51 , 41 , 51 5.2K Male 305 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 1974 0:35:38.900
52 , 42 , 52 5.2K Male 255 ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΛΑΚΙΣ 2002 ΟΞΥΘΕΜΙΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0:35:48.527
53 , 43 , 53 5.2K Male 229 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΟΥΝΗΣ 1968 FITNESS EY ZHN 0:36:08.427
54 , 44 , 54 5.2K Male 254 ΟΡΦΕΑΣ ΜΕΛΤΣΗΣ 1999 0:36:09.107
55 , 45 , 55 5.2K Male 345 ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – 0:36:18.533
56 , 11 , 56 5.2K Female 207 ΡΟΔΗ ΓΚΡΕΚΟΥ 1982 0:36:20.290
57 , 12 , 57 5.2K Female 214 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΙΟΜΑΤΑΡΗ 1980 FITNESS EY ZHN 0:36:22.567
58 , 46 , 58 5.2K Male 245 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ 1966 0:36:26.647
59 , 47 , 59 5.2K Male 330 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΔΙΑΣ – 0:36:31.303
60 , 48 , 60 5.2K Male 261 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΑΝΑΚΑΣ 1973 0:36:33.223
61 , 13 , 61 5.2K Female 274 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ – 0:36:46.260
62 , 14 , 62 5.2K Female 332 ΕΙΡΗΝΗ ΤΖΙΤΖΙΡΙΚΑ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:36:47.877
63 , 49 , 63 5.2K Male 231 ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ 1978 0:36:50.217
64 , 15 , 64 5.2K Female 271 ΑΓΝΗ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ 2005 0:37:02.813
65 , 50 , 65 5.2K Male 256 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΡΑΤΗΣ 1956 0:37:05.380
66 , 51 , 66 5.2K Male 273 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1981 0:37:27.457
67 , 16 , 67 5.2K Female 350 ΕΛΛΗ-ΖΩΗ ΛΟΥΚΑΤΟΥ – 0:37:40.133
68 , 17 , 68 5.2K Female 316 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 1979 Σ. Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:38:03.350
69 , 18 , 69 5.2K Female 349 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΛΑΧΟΥ – 0:38:28.267
70 , 52 , 70 5.2K Male 220 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ 1954 FITNESS EY ZHN 0:38:36.547
71 , 53 , 71 5.2K Male 285 ΠΑΥΛΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ 1984 FITNESS EY ZHN 0:38:36.747
72 , 54 , 72 5.2K Male 313 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΑΡΔΟΓΙΑΝΝΗΣ 1968 0:38:46.000
73 , 55 , 73 5.2K Male 266 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΠΑΝΑΒΑΣ – 0:39:13.247
74 , 56 , 74 5.2K Male 242 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ 1962 FITNESS EY ZHN 0:39:13.820
75 , 57 , 75 5.2K Male 342 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ – 0:39:40.423
76 , 58 , 76 5.2K Male 309 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΚΟΥΛΑΣ 2009 0:39:54.477
77 , 19 , 77 5.2K Female 215 ΧΑΡΑ ΓΙΩΒΟΥ 1983 FITNESS EY ZHN 0:39:59.187
78 , 59 , 78 5.2K Male 244 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΟΜΠΟΥΡΗΣ 1978 0:40:17.137
79 , 20 , 79 5.2K Female 320 ΤΖΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ 1970 FITNESS EY ZHN 0:40:18.847
80 , 21 , 80 5.2K Female 318 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 2007 NEVROKOPI RUNNERS GIRL’S TEAM 0:40:24.990
81 , 22 , 81 5.2K Female 282 ΑΝΝΑ ΠΙΣΤΟΛΑ 1969 FITNESS EY ZHN 0:40:28.830
82 , 23 , 82 5.2K Female 348 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΣΑΠΙΔΟΥ – 0:40:46.200
83 , 24 , 83 5.2K Female 238 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗ 1977 0:40:46.503
84 , 60 , 84 5.2K Male 325 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΕΚΙΑΡΟΓΛΟΥ – 0:40:48.587
85 , 25 , 85 5.2K Female 267 ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΥ 2002 FITNESS EY ZHN 0:40:54.190
86 , 26 , 86 5.2K Female 222 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ 1976 NEVROKOPI RUNNERS GIRL’S TEAM 0:41:00.287
87 , 61 , 87 5.2K Male 236 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΑΚΗΣ 1983 0:41:08.980
88 , 27 , 88 5.2K Female 205 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΝΤΑΚΗ 1985 0:41:21.147
89 , 28 , 89 5.2K Female 356 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΜΟΔΙΚΟΥ – 0:41:22.430
90 , 29 , 90 5.2K Female 268 ΣΤΕΛΛΑ ΝΤΑΛΑΜΗΣΙΟΥ 2001 FITNESS EY ZHN 0:41:24.127
91 , 62 , 91 5.2K Male 302 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΓΙΑΣ 1963 0:41:41.347
92 , 30 , 92 5.2K Female 317 ΒΑΣΩ ΧΑΡΕΛΗ 1996 FITNESS EY ZHN 0:42:16.613
93 , 63 , 93 5.2K Male 224 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ 1985 0:43:03.590
94 , 31 , 94 5.2K Female 248 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1984 0:43:03.807
95 , 64 , 95 5.2K Male 260 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968 0:43:14.937
96 , 65 , 96 5.2K Male 270 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ 1974 0:43:21.707
97 , 32 , 97 5.2K Female 259 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΝΑΚΑ 2005 0:43:52.890
98 , 33 , 98 5.2K Female 287 ΕΛΕΝΗ ΣΑΜΑΡΑ 1978 FITNESS EY ZHN 0:43:59.943
99 , 34 , 99 5.2K Female 360 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΥΚΟΥΜΠΗ – 0:44:13.447
100 , 35 , 100 5.2K Female 234 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΚΑΝΑΒΟΥ 2005 FITNESS EY ZHN 0:44:14.370
101 , 36 , 101 5.2K Female 304 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1970 0:44:40.200
102 , 37 , 102 5.2K Female 258 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΑΝΑΚΑ 2006 0:45:27.450
103 , 38 , 103 5.2K Female 264 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΑΒΗ 1973 0:45:39.170
104 , 39 , 104 5.2K Female 212 ΙΩΑΝΝΑ ΓΑΛΑΡΙΝΙΩΤΗ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:45:39.220
105 , 66 , 105 5.2K Male 328 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΔΗΣ – 0:45:39.220
106 , 67 , 106 5.2K Male 290 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 1973 0:45:44.763
107 , 68 , 107 5.2K Male 289 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2005 ΝΙΚΗ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0:45:44.847
108 , 69 , 108 5.2K Male 353 ΚΗΑΚΑ SUGURBTKOV – 0:46:40.203
109 , 40 , 109 5.2K Female 352 ΛΥΔΙΑ ΛΑΜΝΙΔΟΥ – 0:46:40.237
110 , 41 , 110 5.2K Female 297 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ 1982 VILLAGEMARE-FSB2- XX 0:46:41.570
111 , 42 , 111 5.2K Female 321 ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1970 VILLAGEMARE 0:46:41.830
112 , 70 , 112 5.2K Male 344 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – 0:47:12.410
113 , 43 , 113 5.2K Female 246 ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΑ 1996 0:47:43.697
114 , 44 , 114 5.2K Female 272 ΕΥΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΥ 1978 0:47:47.807
115 , 45 , 115 5.2K Female 219 ΑΝΝΑ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ 1987 FITNESS EY ZHN 0:48:09.433
116 , 46 , 116 5.2K Female 300 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΓΙΑ 2005 0:48:13.770
117 , 47 , 117 5.2K Female 312 ΥΒΟΝΗ ΤΣΟΥΜΑΝΗ 1968 FITNESS EY ZHN 0:48:18.717
118 , 48 , 118 5.2K Female 293 ΙΩΑΝΝΑ ΣΓΟΥΡΟΥ 1969 0:48:19.020
119 , 49 , 119 5.2K Female 333 ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:48:23.597
120 , 50 , 120 5.2K Female 331 ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΙΛΙΝΗ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:48:33.317
121 , 71 , 121 5.2K Male 351 ΘΩΜΑΣ ΛΑΜΝΙΔΗΣ – 0:49:04.313
122 , 72 , 122 5.2K Male 354 SHERKHAN SUGURBTKOV – 0:49:04.313
123 , 51 , 123 5.2K Female 338 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΚΚΑ – 0:49:16.280
124 , 52 , 124 5.2K Female 280 ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΟΥ 1963 FITNESS EY ZHN 0:49:19.290
125 , 53 , 125 5.2K Female 339 ΧΑΡΟΥΛΑ ΟΡΗ – 0:49:20.367
126 , 73 , 126 5.2K Male 336 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΔΙΑΣ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:49:22.487
127 , 74 , 127 5.2K Male 337 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΡΑΛΗΣ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 0:49:23.023
128 , 54 , 128 5.2K Female 252 ΕΛΕΝΑ ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΔΗ – 0:49:29.147
129 , 55 , 129 5.2K Female 237 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΑΤΖΟΒΑΛΗ 1981 0:49:42.573
130 , 56 , 130 5.2K Female 319 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΙΝΟΥ 1980 FITNESS EY ZHN 0:49:42.823
131 , 57 , 131 5.2K Female 206 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΩΝΙΑΔΑ 1978 FITNESS EY ZHN 0:50:17.707
132 , 75 , 132 5.2K Male 251 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΝΑΖΗΣ 1966 FITNESS EY ZHN 0:50:21.603
133 , 58 , 133 5.2K Female 323 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΑΛΑΣΗ – ΣΥΛ. ΦΙΛΩΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓ. ΜΟΥΣΕΙΟΥ 0:52:06.943
134 , 59 , 134 5.2K Female 347 ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ – 0:52:48.687
135 , 60 , 135 5.2K Female 230 ΣΤΕΛΛΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 FITNESS EY ZHN 0:53:04.737
136 , 76 , 136 5.2K Male 286 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ 1990 0:53:07.123
137 , 77 , 137 5.2K Male 240 ΟΡΕΣΤΗΣ ΚΑΤΣΙΔΗΣ 1977 PWC 0:53:42.873
138 , 61 , 138 5.2K Female 203 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:55:02.907
139 , 62 , 139 5.2K Female 263 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΟΥΡΑ 1970 FITNESS EY ZHN 0:57:43.450
140 , 63 , 140 5.2K Female 253 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΣΙΩΡΗ 1993 FITNESS EY ZHN 0:57:44.473
141 , 78 , 141 5.2K Male 335 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 1:00:38.363
142 , 64 , 142 5.2K Female 329 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΑΤΣΙΟΥ – ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ 1:00:41.940
143 , 65 , 143 5.2K Female 283 ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΗ 1973 2:33:56.480
144 , 79 , 144 5.2K Male 250 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΜΑΛΗΣ 1975 2:33:57.320

Previous ArticleNext Article

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Βρεττάκεια 2019 – Αποτελέσματα

Βρεττάκεια 2019 - Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 18.5ΚΜ
Α/Α Category Gender ΒΙΒ Name Club 18km
1 Α40-49 Male 96 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:19
2 Α30-39 Male 19 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 1:25:36
3 Α40-49 Male 39 ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:58
4 Α29 Male 102 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:33:35
5 Α50-59 Male 84 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΣΑΦΑΝΣ 1:33:39
6 Γ39 Female 67 ΣΟΦΙΑ ΛΟΥΛΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:34:50
7 Α30-39 Male 81 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ ΛΑΡΙΣΑ 1:34:50
8 Α29 Male 38 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 1:35:24
9 Γ39 Female 28 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ – 1:36:03
10 Α40-49 Male 55 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:30
11 Α29 Male 61 ΗΛΙΑΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1:37:13
12 Α40-49 Male 98 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COUCHING 1:37:24
13 Α50-59 Male 15 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 1:37:27
14 Α40-49 Male 26 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ AGEYS A S ARGOLIDAS 1:37:55
15 Α30-39 Male 10 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:38:14
16 Α40-49 Male 14 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 1:38:32
17 Α30-39 Male 76 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:39:06
18 Α29 Male 82 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:39:53
19 Α30-39 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ «ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ¨» 1:41:09
20 Α40-49 Male 104 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:43:24
21 Α40-49 Male 52 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ SDYA 1:44:12
22 Α40-49 Male 127 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:45:11
23 Α50-59 Male 92 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:45:48
24 Α40-49 Male 57 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:46:23
25 Γ39 Female 85 ΡΟΔΑΝΘΗ -ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΑΚΟΥ 1:47:10
26 Γ39 Female 20 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:47:34
27 Α30-39 Male 40 ΜΙΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:48:36
28 Α60 Male 1 SCHOENFELDER FALK GYTHION 1:49:01
29 Α50-59 Male 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ 1:49:45
30 Α40-49 Male 35 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:49:49
31 Α30-39 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1:49:58
32 Α60 Male 42 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:23
33 Γ39 Female 108 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:50:39
34 Α40-49 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΡΕΝΤΑΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 1:51:16
35 Α50-59 Male 91 ΠΑΝΑΓΙΟΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:51:25
36 Α50-59 Male 17 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 1:51:40
37 Α40-49 Male 45 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΙΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:51:51
38 Α50-59 Male 88 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ NEW LIFE 1:53:19
39 Α60 Male 13 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΥΡΤΣΗΣ MRCC MÜNCHEN 1:54:24
40 Α40-49 Male 34 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 1:54:45
41 Γ40 Female 53 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:54:59
42 Α50-59 Male 95 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:55:00
43 Γ40 Female 71 ΜΑΡΙΑ -ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ ΑΝΕΞ 1:56:10
44 Α60 Male 8 ΝΙΚΟΣ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗΣ 1:56:31
45 Α29 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ 1:58:08
46 Γ40 Female 2 JIANPING GONG SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:58:11
47 Α40-49 Male 58 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 1:58:33
48 Γ39 Female 124 ΑΝΝΑ ΝΤΑΛΙΑΝΗ 1:59:56
49 Α30-39 Male 18 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:53
50 Α29 Male 93 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΑΡΙΔΗΣ 2:00:54
51 Α30-39 Male 101 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 2:01:49
52 Α60 Male 65 ΜΕΝΙΟΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:02:42
53 Γ39 Female 97 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:02:55
54 Α30-39 Male 100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 2:02:59
55 ALL Male 12 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 2:02:59
56 Α50-59 Male 56 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:03:15
57 Α50-59 Male 83 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:05:28
58 Α40-49 Male 9 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:05:29
59 Α29 Male 23 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 2:05:37
60 Α50-59 Male 63 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 2:07:42
61 Α50-59 Male 113 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.Ο.Σ.ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 2:08:34
62 Α50-59 Male 62 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣ 2:09:39
63 Α60 Male 6 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:45
64 Α50-59 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:11:01
65 Γ40 Female 31 ΡΑΛΙΤΣΑ ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΣΔΥΜ 2:11:27
66 Α50-59 Male 128 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΔΥΜ 2:11:57
67 Α30-39 Male 66 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΖΗΣ Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:13:04
68 Α50-59 Male 73 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΘ 2:13:13
69 Α40-49 Male 94 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:13
70 Α40-49 Male 89 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 2:13:24
71 Α50-59 Male 4 FERNANDO PALMA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:37
72 Α60 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ HELLENICA RUNING TEAM 2:14:12
73 Α60 Male 119 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 2:15:41
74 Α60 Male 22 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:29
75 ALL Male 121 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 2:16:34
76 Γ39 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΡΥΟΝΕΡΙΤΗ ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ 2:16:59
77 Α40-49 Male 77 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 2:21:54
78 Α40-49 Male 41 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ 2:22:24
79 Γ40 Female 109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ ΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ 2:23:37
80 Α60 Male 115 PING GIONG  ΑΝΕΞ 2:24:57
81 Γ39 Female 111 ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗ 2:25:39
82 Γ40 Female 7 ΒΑΡΒΑΡΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΣΔΥΜ 2:26:38
83 Α60 Male 5 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:28:20
84 Α30-39 Male 43 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:28:42
85 Α50-59 Male 16 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΔΥΜ 2:31:33
86 Α29 Male 126 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΣ 2:33:43
87 Γ40 Female 29 ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:35:52
88 Α29 Male 112 ΙΑΣΩΝ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 2:38:19
89 Γ40 Female 129 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 2:42:41
90 Α60 Male 118 ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΗΛΙΑΚΟΣ 2:45:32
91 Α50-59 Male 103 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:29
92 Α40-49 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 2:47:42
93 Α50-59 Male 140 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:47:50
94 Α40-49 Male 133 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 2:48:32
95 Α40-49 Male 135 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:26
96 Α40-49 Male 136 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 2:49:27
97 Γ39 Female 110 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΙΣΤΑΚΟΥ 2:49:57
98 Α29 Male 59 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΡΙΕΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2:50:09
99 Γ39 Female 123 ΑΝΤΩΒΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑΚΟΥ 2:50:09
100 Α50-59 Male 145 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 2:51:10
101 Α40-49 Male 131 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 2:51:32
102 Α40-49 Male 132 ΘΑΝΟΣ ΑΓΕΛΑΚΟΣ 2:52:10
103 Α40-49 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΟΥ 2:52:25
104 Α40-49 Male 37 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:53:13
105 Α60 Male 120 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 2:56:07
106 Α50-59 Male 160 ΜΑΝΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΟΣ 2:58:02

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 5km
1 Male 500 CHRIS PAXIS BROOKLYN 0:18:24
2 Male 589 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 0:20:20
3 Male 503 ΚΟΣΜΑ ΑΛΕΞΑ KROKEON 0:20:34
4 Male 627 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:20:36
5 Male 548 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 0:22:08
6 Male 544 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΟΚΙΟΣ ΟΦΗ 0:22:13
7 Male 538 ΡΑΦΑΗΛ- ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 0:22:39
8 Male 608 ΟΡΕΣΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΑΚΗΣ 0:22:42
9 Male 516 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ / ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΨΥΚΤΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ / DIMOPOULOS COACHING/ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ / OXYGENFITNESS CLUB / IASIS PHYSIO CENTER / GARMIN GREECE / HOKA ONE ONE 0:22:50
10 Female 517 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ . 0:23:15
11 Male 602 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΙΤΗΣ 0:23:33
12 Female 521 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:43
13 Male 504 ΡΟΜΠΕΡΤ ΑΛΕΞΑ ΚΡΟΚΕΩΝ 0:23:51
14 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:23:57
15 Female 587 ΑΝΝΑ ΣΚΕΥΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:24:33
16 Male 507 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:24:41
17 Male 556 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:25:00
18 Male 543 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 0:25:01
19 Male 574 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:15
20 Male 578 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΚΟΥΜΡΖΑ 0:25:48
21 Male 529 ΚΩΝ-ΝΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:25:52
22 Female 588 ΜΑΡΙΑ.ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:26:12
23 Female 508 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:26:27
24 Male 540 ΤΑΚΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ 0:26:28
25 Male 532 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 0:26:43
26 Male 524 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΕΔΟΥΣΗΣ 0:26:49
27 Male 557 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΡΑΣ 0:27:35
28 Male 531 ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΤΟΥΦΑ 0:27:47
29 Male 565 ΠΕΤΡΟΣ ΜΟΥΤΣΑΤΣΟΣ 0:27:49
30 Male 584 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΣΑΜΠΑΤΑΚΟΣ ΛΑΓΙΟ 0:28:24
31 Male 555 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:18
32 Male 553 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ I AGAINST I 0:29:22
33 Male 560 ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΓΛΗΣ 0:29:24
34 Male 561 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:42
35 Male 628 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 0:29:47
36 Male 519 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:29:54
37 Male 609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:29:56
38 Male 630 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΣΗΣ 0:30:19
39 Female 510 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΜΒΑΚΙΤΗ 0:30:54
40 Male 537 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΠΑΚΗΣ 0:31:04
41 Female 562 ΑΝΝΑ ΜΑΤΖΑΒΡΑΚΟΥ Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:31:10
42 Male 527 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:31:14
43 Male 528 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΙΩΤΗΣ 0:31:14
44 Male 534 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:31:16
45 Female 552 ΜΑΡΤΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ 0:31:27
46 Male 547 ΘΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:31:33
47 Female 513 ΟΛΓΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑ 0:31:41
48 Female 533 ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:32:00
49 Male 566 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΣΠΑΡΤΗ 0:32:03
50 Male 615 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:32:15
51 Male 616 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ 0:32:15
52 Female 579 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:32:24
53 Male 624 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 0:32:24
54 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:32:57
55 Male 617 ΕΛΕΝΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:32:58
56 Male 604 ΠΑΤΡΙΣΙΑ ΝΕΣΤΕΡ 0:32:59
57 Male 607 ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΛΚΑΝΙΑ 0:32:59
58 Female 590 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΖΕΓΚΑ 0:33:01
59 Female 511 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:08
60 Male 593 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:33:21
61 Male 606 ΝΤΑΝΙΕΛ ΚΟΥΜΡΕΑ 0:33:26
62 Male 573 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 0:33:37
63 Male 598 ΘΩΜΑΗ ΓΟΡΑΝΙΤΟΥ 0:33:47
64 Female 535 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΕΛΗ 0:33:59
65 Male 572 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ 0:34:45
66 Male 600 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:34:49
67 Male 603 ΛΕΝΑ ΜΥΡΙΤΗ 0:34:59
68 Female 514 ΑΝΝΑ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΥ 0:35:00
69 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ 0:35:14
70 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:35:28
71 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:35:39
72 Male 539 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:02
73 Male 618 ΧΙΚΜΕΚ ΓΚΟΡΕΓΙΑ 0:36:19
74 Male 577 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:36:24
75 Male 582 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:35
76 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:36:57
77 Male 506 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΕΞΑΚΗΣ 0:36:57
78 Male 612 ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΤΥ 0:37:35
79 Female 545 ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΚΑΤΣΙΛΑ 0:37:35
80 Female 501 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΚΟΥΛΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:46
81 Male 613 ΒΟΥΛΑ ΣΕΡΕΜΕΤΗ 0:37:56
82 Male 620 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΛΑΤΑΝΑΣ 0:37:57
83 Female 515 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΙΓΚΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:38:29
84 Male 502 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 0:38:31
85 Female 522 ΒΑΛΕΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΡΤΗ 0:38:50
86 Female 525 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΛΟΛΟΥ 0:38:53
87 Female 599 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΙΝΤΑ ALIMOS ATTICA 0:38:55
88 Female 569 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:06
89 Female 585 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:39:27
90 Male 625 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:03
91 Male 619 ΤΑΣΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΣ 0:40:04
92 Male 621 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΥ 0:40:06
93 Male 520 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:40:07
94 Female 594 ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΑΣΟΥΡΗ 0:40:22
95 Female 558 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:41:21
96 Female 571 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΤΕΛΗΓΙΩΡΓΗ 0:41:51
97 Male 580 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 0:42:32
98 Male 629 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΑΚΟΣ 0:42:32
99 Male 576 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ 0:42:43
100 Male 563 ΚΕΒΗ ΧΑΚΑ 0:42:43
101 Male 546 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗΣ 0:42:52
102 Male 530 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΙΣ 0:42:52
103 Male 583 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΓΗΡΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:43:26
104 Male 610 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΖΑΧΑΡΗ 0:44:00
105 Female 505 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΚΗ 0:45:01
106 Male 518 ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΟΥΜΑΝΔΑΡΟΣ 0:45:03
107 Male 622 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗ 0:45:17
108 Female 564 ΑΘΗΝΑ ΚΑΒΒΑΔΙΑ 0:45:39
109 Female 575 ΗΒΗ ΓΚΕΛΗ 0:47:29
110 Female 559 ΒΑΛΕΡΙΑ ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ NEW LIFE 0:47:49
111 Female 554 ΝΑΝΤΙΑ ΛΕΒΑΝΤΗ NEW LIFE 0:47:49
112 Male 614 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΛΑΚΟΥ 0:48:10
113 Female 551 ΕΛΕΝΗ ΚΡΙΕΖΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑΣ 0:48:17
114 Male 626 ΜΑΡΙΑ ΛΥΡΑ 0:50:08
115 Female 549 ΝΙΚΟΛΙΑ ΚΡΕΣΠΗ 0:50:09
116 Male 541 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 0:50:11
117 Female 512 ΜΑΡΙΑ ΡΕΝΤΑΡΗ 0:50:18
118 Female 542 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΗ ΣΠΑΡΤΗ 0:53:57
119 Female 591 ΟΛΓΑ ΜΠΑΤΣΑΚΗ 0:55:38
120 Female 586 ΕΛΕΝΗ ΖΟΥΖΟΥΛΑ 0:55:39
121 Male 581 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:55:40
122 Female 597 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΩΤΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡ 0:55:46
123 Female 567 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:58:02
124 Female 523 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 1:00:39
125 Female 596 ΔΑΝΑΗ ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΡΗ 1:08:11
126 Male 595 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΡΑΨΑΟΣ 1:09:06

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας – Αποτελέσματα

4οι Αγώνες Δρόμου Μιλτιάδης Χούμας - Αποτελέσματα

4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ «ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ» 2019
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988)
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ «ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ»
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22′ 08″ Βαθύ-Σάμος 148
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22′ 55″ Βαθύ-Σάμος 129
3ος Anas Almassri Isam 24′ 08″ Παλαιστίνη 131
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24′ 20″ ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191
5ος Τάκης Φώκος 25′ 03″ Βαθύ-Σάμος 153
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25′ 33″ Καρλόβασι-Σάμος 186
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26′ 17″ Χώρα-Σάμος 113
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27′ 10″ Αθήνα 115
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27′ 41″ Βαθύ-Σάμος 116
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27′ 59″ Γκαμπόν 135
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28′ 33″ Πυθαγόρειο-Σάμος 122
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28′ 53″ Άνω Βαθύ-Σάμος 160
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29′ 06″ Βαθύ-Σάμος 118
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29′ 36″ Βαθύ-Σάμος 114
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29′ 50″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 110
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30′ 07″ Πυθαγόρειο-Σάμος 175
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30′ 09″ Κοκκάρι-Σάμος 130
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30′ 10″ Πύργος-Σάμος 156
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30′ 26″ Κουμαριώνας-Σάμος 140
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30′ 36″ Κολινδρός Πιερίας 123
21ος Γεώργιος Θάνος 31′ 43″ Μύλοι-Σάμος 145
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31′ 50″ Πυθαγόρειο-Σάμος 158
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31′ 54″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 107
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31′ 54″ Αθήνα 115
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 181
26ος Στέργιος Κράιας 32′ 05″ Βαθύ-Σάμος 152
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32′ 32″ Αγιά Λάρισας 163
28ος Φώτης Αργυρίου 33′ 32″ Βαθύ-Σάμος 192
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32′ 55″ Μυτιληνιοί-Σάμος 149
30ος Διονύσιος Νιώτης 33′ 00″ Μύλοι-Σάμος 155
31ος Abdullah Abu Senan 33′ 01″ Παλαιστίνη 132
32ος Soren Olesen 33′ 08″ Δανία 134
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33′ 40″ Βαθύ-Σάμος 157
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34′ 10″ Αθήνα 193
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34′ 20″ Βαθύ-Σάμος 127
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34′ 24″ Βαθύ-Σάμος 137
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34′ 52″ Κοντέϊκα-Σάμος 201
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35′ 02″ Αθήνα 176
39ος Καρβελάς 37′ 30″ Βαθύ-Σάμος 202
40ος Στέλιος Κουτράκης 37′ 31″ Χώρα-Σάμος 172
41η Σιμέλα Μαραπά 37′ 42″ Καρλόβασι-Σάμος 143
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38′ 48″ Κοκκάρι-Σάμος 169
43ος Γεώργιος Τόσκας 38′ 53″ Κοκκάρι-Σάμος 128
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39′ 10″ Χώρα-Σάμος 173
45ος Άλκης Πόθος 41′ 32″ Μυτιληνιοί-Σάμος 180
46η Μαρία Χάρμα 42′ 02″ Βαθύ-Σάμος 106
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42′ 21″ Βαθύ-Σάμος 197
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42′ 21″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 168
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 170
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43′ 03″ Βαθύ-Σάμος 178
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37′ 14″ Καρλόβασι-Σάμος 141
52η Νικολίνα Μαραπά 46′ 00″ Καρλόβασι-Σάμος 144
53ος Μάριος Λιόλιος 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 162
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46′ 00″ Βαθύ-Σάμος 159
55ος Σταύρος Βασιλείου 47′ 33″ Βαθύ-Σάμος 171
56η Σοφία Τεστέμπαση 47′ 43″ Πτολεμαΐδα 102
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49′ 20″ Βαθύ-Σάμος 177
58η Βασιλική Βιδάλη 50′ 12″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 112
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50′ 12″ Βαθύ-Σάμος 111
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52′ 10″ Παλαιόκαστρο-Σάμος 108
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52′ 10″ Χώρα-Σάμος 124
62ος Γεώργιος Κόντης 53′ 38″ Βαθύ-Σάμος 174
63η Ελένη Χούμα 55′ 00″ Κοκκάρι-Σάμος 187
64η Αντωνία Πείου 55′ 00″ Βαθύ-Σάμος 198

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς.
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης,
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης,
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας,
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων,
οι παρακάτω δρομείς.
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα,
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης,
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος,
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή,
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ)

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ

ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 88
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 87
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 86
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 82
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 85
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 89
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 83
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 80
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος «Μέλισσα» 84

x

Send this to a friend