10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ – Αποτελέσματα

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ - Αποτελέσματα

ΑΠΟ:  ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

ΘΕΜΑ:  Αποτελέσματα 10ου  ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

Την 13η Αυγούστου 2019, Ημέρα Τρίτη, όπως είχε ήδη ανακοινωθεί, Έλαβε χώρα  10η, Επετειακή, διοργάνωση του ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ, Αγώνα Δρόμου, 14ωνΧιλιομέτρων,  από τον Ναό του Επικούριου Απόλλωνα, έως την Αρχαία Κρήνη Φιγαλείας.

Συμμετείχαν 122 δρομείς και τερμάτισαν 120, εκ των οποίων 99 άρρενες και 21 θήλεις.

Όλα εξελίχθηκαν ομαλά και παρά  τις πολύ υψηλές θερμοκρασίες, με την σωστή οργάνωση, δεν παρουσιάστηκε κανένα πρόβλημα.

Οι Δρομείς, με τους οποίους έχουμε γίνε μα οικογένεια πλέον, απόλαυσαν τον αγώνα και τα άλλα δρώμενα.

Λόγω του Επετειακού χαρακτήρα, κατόπιν προσκλήσεως, των  Διοργανωτών, όπως άλλωστε είχε και ανακοινωθεί,  έλαβε χώρα επίδειξη Παγκρατίου Αθλήματος, στον Τόπο,  ο οποίος ανάδειξε, τον πιο θρυλικό, ολυμπιονίκη Παγκρατιστή της Αρχαιότητας, τον Αρριχίωνα, ή Αρραχίωνα.

Η επίδειξη έγινε από Αθλητές αφενός του Αττικού Ομίλου Περιστερίου υπό την καθοδήγηση του εξαίρετου δασκάλου τους Νικόλαου Πάπαρη, αφετέρου από Αθλητάς του Συλλόγου Παγκρατίου Αθλήματος Ααμαλίαδας,  ο Αρραχίων, υπό την καθοδήγηση, του επίσης εξαίρετου Δασκάλου, Διονυσίου Παπαδόπουλου.  Η όλη εκδήλωση επίδειξης παγκρατίου, έγινε υπό την αιγίδα της Ελληνικής Ομοσπονδίας Παγκρατίου Αθλήματος και με την παρουσία του Αντιπροέδρου κυρίου Αθανάσιου Νακάση και του Γενικού της Γραμματέα Παναγιώτη Κανελλόπουλο.

Ευχαριστούμε και συγχαίρουμε, κατά  αρχάς τους φίλους αθλητές του Επικουρίου Δρόμου για την συνεχή παρουσία και αγάπη τους,  αφετέρου τους Δασκάλους, αθλητάς και παράγοντες του Παγκρατίου για την όμορφη και συγκινητική επίδειξη  Παγκρατίου,  της Ελληνικής Πολεμικής  τέχνης που αποτελεί την μητέρα όλων των σημερινών  πολεμικών τεχνών  σε Ανατολή και Δύση

Για την Επιτροπή Διοργάνωσης

Διονύσιος Θεοχάρης

10ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
ΑἌ Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
14 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
15 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
16 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
17 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
18 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
19 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
20 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
21 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
22 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
23 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
24 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
25 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
26 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
27 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
28 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
30 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
32 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
33 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
34 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
35 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
36 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
37 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
38 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
39 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
40 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
41 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
42 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
43 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
44 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
45 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
46 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
47 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
48 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
49 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
50 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
51 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
52 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
53 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
54 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
55 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
56 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
57 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
58 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
59 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
60 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
62 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
63 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
64 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
65 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
66 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
67 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
68 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
69 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
71 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
72 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
73 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
74 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
75 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
76 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
77 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
78 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
79 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
80 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
82 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
83 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
84 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
85 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
86 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
87 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
88 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
89 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
90 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
91 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
92 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
93 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
94 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
95 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
96 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
97 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
98 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
99 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
100 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
101 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
102 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
103 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
104 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
105 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
106 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
107 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
108 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
109 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
110 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
111 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
112 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
113 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
114 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
115 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
116 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
117 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
118 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
119 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119
120 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΑΡΡΕΝΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 Schmitzbeyer Gregorie 1987 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 173 0:49:09 1
2 Δημητρακακης θοδωρης 1990 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 171 0:49:09 2
3 CURATOLO LEONARDO 1968 ΑΡΡΕΝ ΕΥΚΛΗΣ 01 0:56:06 3
4 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 57 0:56:45 4
5 ΚΟΡΙΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1977 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 0:57:05 5
6 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ δρομεας Ζάχαρως 149 0:57:38 6
7 ΠΑΥΛΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1988 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 104 0:57:51 7
8 Πολυδωρας Παναγιωτης 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 168 0:57:59 8
9 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΔΡΟΜΕΑ 112 0:57:59 9
10 ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΝΕΔΑ 66 0:58:10 10
11 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1975 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 85 0:59:51 11
12 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 21 1:01:12 12
13 Κακκαβάς Σωτηρίος 1967 ΑΡΡΕΝ Κυπαρίσία 157 1:01:26 14
14 ΤΑΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1983 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 123 1:01:33 15
15 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΡΧΑΙΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 141 1:01:41 16
16 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΣΗΣ 1962 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 142 1:03:06 18
17 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 126 1:04:04 19
18 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 34 1:04:50 20
19 Καραφλός Χρήστος 1956 ΑΡΡΕΝ Ελλ. Πατρ. 152 1:05:42 21
20 Πανταζης Παναγιωτης 1971 ΑΡΡΕΝ Περιβ 179 1:05:55 22
21 Νικολοπουλος Πέτρος 1958 ΑΡΡΕΝ ΑΟΦ 159 1:06:08 23
22 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1959 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 118 1:06:21 24
23 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 92 1:06:37 25
24 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 7 1:06:44 26
25 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡHΓΟΡΙΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ART(AMORGOS RUNNING TEAM) 47 1:06:45 27
26 ΓΟΡΓΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1967 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 1:07:13 28
27 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 44 1:07:20 29
28 Αλεξοπουλος Παναγιωτης 1978 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 167 1:08:47 32
29 Δημητροπουλος Παναγιωτης 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΧΜ 177 1:09:20 33
30 ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ Α,Ο,ΧΑΒΑΡΙ 143 1:09:44 35
31 ΤΑΓΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 122 1:11:04 36
32 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΦΙΛΑΝΘΙΟΙ 50 1:11:28 37
33 ΒΟΥΡΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ MRCC München 23 1:11:34 38
34 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1970 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 124 1:12:00 39
35 ΠΙΠΙΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΕΝΕΛ. 1986 ΑΡΡΕΝ EA-MACON 109 1:12:02 40
36 Γκερτσος ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ Μουστουκουλουριου 151 1:13:14 41
37 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 98 1:13:15 42
38 Κωνσταντοπουλος Θεοδωρος 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 161 1:13:33 44
39 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 95 1:13:34 45
40 Αντωνοπουλος Κωνσταντινος 1979 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 166 1:13:37 46
41 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ 1978 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 64 1:13:49 47
42 Κολλιας πετρος 1978 ΑΡΡΕΝ Κυπαρισια 172 1:14:35 48
43 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 87 1:15:08 49
44 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΑΝΟΣ 1991 ΑΡΡΕΝ Γ.Σ. ΑΡΚΑΔΙΑΣ 144 1:15:37 50
45 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 61 1:15:56 51
46 Γιανούλης Αργύρης 1956 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ Μεσσηνίας 154 1:16:15 52
47 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 96 1:16:17 53
48 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1965 ΑΡΡΕΝ ΓΛΥΦΑ-ΠΑΤΡΑ 41 1:16:23 54
49 ΠΑΠΑΔΗΜΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 102 1:16:32 55
50 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 13 1:16:58 56
51 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1974 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 1:17:23 57
52 ΜΙΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 89 1:17:27 58
53 Αλεξοπουλος Ευθυμιος 1953 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 169 1:17:30 59
54 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1965 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 69 1:17:40 60
55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΤ 71 1:17:41 61
56 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 108 1:17:59 62
57 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 11 1:18:92 63
58 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 84 1:18:15 64
59 Χωριατακης Ευτυχιος 1969 ΑΡΡΕΝ ανεξ 163 0:18:32 65
60 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 130 1:18:47 66
61 Θεοδωροπουλος Δημήτριος 1972 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 160 1:18:57 67
62 ΜΕΓΓΟΣ ΗΛΙΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΩΝ 86 1:20:05 69
63 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΤΡΙΠΟΛΗ 3 1:20:12 70
64 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 ΑΡΡΕΝ ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 58 1:20:17 71
65 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 ΑΡΡΕΝ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΒΟΛΟΥ 6 1:20:21 72
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 59 1:20:24 73
67 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜ 80 1:20:52 74
68 ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1983 ΑΡΡΕΝ Demokritos Running Team 135 1:20:57 75
69 ΤΡΥΦΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 136 1:21:11 76
70 Κάρδαρης Γιώργος 1981 ΑΡΡΕΝ Ανεξ 156 1:21:12 77
71 Χωριατακης Σταυρος 1999 ΑΡΡΕΝ ανεξ 162 1:21:38 78
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1960 ΑΡΡΕΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 145 1:21:44 79
73 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 1967 ΑΡΡΕΝ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 100 1:21:46 80
74 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 ΑΡΡΕΝ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 27 1:22:16 81
75 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1973 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 73 1:22:49 82
76 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 1:23:02 83
77 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 90 1:23:07 84
78 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 ΑΡΡΕΝ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 46 1:23:53 85
79 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 67 1:23:54 86
80 Κοπαμας Νικολοαος 1977 ΑΡΡΕΝ Περιβ 174 1:24:12 89
81 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΡΡΕΝ ΣΚΑ 110 1:24:13 90
82 Καραμπινης ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 175 1:24:30 93
83 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16 1:25:10 95
84 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1957 ΑΡΡΕΝ ΗΛΕΙΟΣ 131 1:25:17 96
85 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 ΑΡΡΕΝ HCG 91 1:26:16 97
86 ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΛΣΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΜΕΤΕΩΡΩΝ 128 1:26:43 98
87 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 48 1:27:24 99
88 ΒΛΑΧΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 1976 ΑΡΡΕΝ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 22 1:28:40 100
89 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1955 ΑΡΡΕΝ ΕΟΠΑ 56 1:29:06 101
90 ΠΡΑΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1984 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 113 1:29:40 102
91 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 81 1:30:31 104
92 Δήμας Παναγιώτης 1955 ΑΡΡΕΝ Μαραθ. Αργολολίδας 153 1:31:57 105
93 ΠΕΤΡΟΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2001 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 107 1:33:03 106
94 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 54 1:33:59 109
95 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 1963 ΑΡΡΕΝ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 25 1:35:48 111
96 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 53 1:37:03 112
97 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 ΑΡΡΕΝ ΝΟΖ 12 1:39:07 115
98 Νικολοπουλος Δημητριος 1974 ΑΡΡΕΝ Δραγωγ 164 1:45:23 118
99 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 ΑΡΡΕΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 114 1:55:38 119

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΘΗΛΕΩΝ
1 2019 ΧΡΟΝΟΣ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΚΑΤΑΤΑΞΗ
1 ΤΟΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΘΗΛΥ iRUN 134 1:01:16 13
2 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 147 1:02:04 17
3 Τσολακου Αννα 1977 ΘΗΛΥ ΣΔΥ αθηνας 170 1:07:41 30
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 ΘΗΛΥ ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 9 1:08:46 31
5 Τσουκαλά Κωνσταντίνα 1976 ΘΗΛΥ Αμαλιάδος Runner 155 1:09:42 34
6 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 138 1:13:16 43
7 Τσιουπλη Σοφια 1976 ΘΗΛΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 178 1:19:20 68
8 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 1972 ΘΗΛΥ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 38 1:23:56 87
9 ΤΣΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 137 1:24:11 88
10 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1975 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 51 1:24:22 91
11 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 1980 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 115 1:24:24 92
12 Καραμπινη Μυρτώ 2001 ΘΗΛΥ Δραγωγ 176 1:25:01 94
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 2000 ΘΗΛΥ ΝΟΖ 82 1:30:30 103
14 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 1961 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 24 1:33:05 107
15 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 17 1:33:31 108
16 ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 60 1:35:29 110
17 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1968 ΘΗΛΥ ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4 1:39:03 113
18 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 1994 ΘΗΛΥ ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 31 1:39:06 114
19 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 ΘΗΛΥ Demokritos Running Team 117 1:39:19 116
20 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 129 1:43:08 117
21 ΤΕΡΖΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1962 ΘΗΛΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 125 2:01:24 120

Previous ArticleNext Article

Κρόνιον Πέρασμα / Δρόμοι Πάρνωνα 2020 – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΡΟΝΙΟ ΠΕΡΑΣΜΑ 70ΚΜ 2020

Rank Gender BIB Name YOB Club Start 18.7km TIME NET TIME
1 Male 108 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:13.823(00:00:00) 1:34:17.320(01:34:03) 6:08:31 06:08:17
2 Male 80 ΜΑΡΙΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 1972   0:02:28.317(00:00:00) 1:36:08.320(01:33:40) 6:19:57 06:17:29
3 Male 33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 DIMOPOULOS COACHING/SPARTIATES DROMEIS 0:00:14.620(00:00:00) 1:35:48.320(01:35:33) 6:27:50 06:27:36
4 Male 39 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΠΑΡΤΑΣ 1977 ΟΜΓ 0:00:39.443(00:00:00) 1:46:36.233(01:45:56) 6:42:34 06:41:54
5 Male 62 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:38.223(00:00:00) 1:46:40.403(01:46:02) 6:51:02 06:50:24
6 Male 107 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΜΕΝΗΣ 1987 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:23.010(00:00:00) 1:34:07.320(01:33:44) 7:00:59 07:00:36
7 Male 126 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 0:00:48.097(00:00:00) 1:51:43.050(01:50:54) 7:08:33 07:07:45
8 Male 92 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:00:34.397(00:00:00) 1:51:26.320(01:50:51) 7:10:38 07:10:04
9 Male 3 WALTER PRESTON 1976   0:02:26.647(00:00:00) 1:48:56.080(01:46:29) 7:21:26 07:18:59
10 Male 74 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ 1978   0:02:23.943(00:00:00) 1:48:02.603(01:45:38) 7:24:36 07:22:13
11 Female 95 ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΞΕΝΑΚΗ 1981 DIMOPOULOS COACHING/SPARTIATES DROMEIS 0:01:01.500(00:00:00) 1:56:05.513(01:55:04) 7:25:24 07:24:23
12 Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 ΑΠΣ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:28.650(00:00:00) 1:46:45.153(01:46:16) 7:25:05 07:24:37
13 Male 56 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 0:01:14.560(00:00:00) 1:58:54.497(01:57:39) 7:26:41 07:25:26
14 Male 118 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ΚΟΡΟΙΒΟΣ 0:00:29.087(00:00:00) 1:46:38.397(01:46:09) 7:28:24 07:27:55
15 Female 82 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ 1974 Σ.Δ.Υ . ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:01:05.780(00:00:00) 1:51:42.190(01:50:36) 7:30:21 07:29:16
16 Male 110 ΛΟΥΚΑΣ ΠΡΑΤΙΛΑΣ 1976 SALOMON 0:00:28.540(00:00:00) 1:50:54.070(01:50:25) 7:32:37 07:32:08
17 Male 31 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:01:00.610(00:00:00) 1:55:17.113(01:54:16) 7:39:16 07:38:15
18 Male 105 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ 1980 APOLLON TRIATHLON 0:00:52.533(00:00:00) 1:54:28.653(01:53:36) 7:39:27 07:38:35
19 Male 63 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΜΑΝΑΚΟΣ 1978 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ· KASIMIS TRAINING 0:00:38.553(00:00:00) 1:57:24.147(01:56:45) 7:39:27 07:38:49
20 Male 79 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1984 SPARTAN RUNNERS-SANTA RUNNING TEAM 0:00:34.837(00:00:00) 1:49:47.203(01:49:12) 7:40:01 07:39:26
21 Male 114 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ 1967 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:01:51.443(00:00:00) 1:59:05.483(01:57:14) 7:42:28 07:40:36
22 Male 21 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ 1975 NS COACHING 0:01:36.807(00:00:00) 1:51:59.973(01:50:23) 7:45:04 07:43:27
23 Male 16 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:35.273(00:00:00) 1:46:48.027(01:46:12) 7:46:33 07:45:58
24 Female 106 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΩΗ 1977   0:00:52.097(00:00:00) 2:11:44.393(02:10:52) 7:47:23 07:46:31
25 Male 72 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΜΙΔΑΣ 1975 SIFNOSRUNNERS 0:01:22.980(00:00:00) 1:53:52.853(01:52:29) 7:47:57 07:46:34
26 Male 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΛΕΝΤΖΕΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:55.423(00:00:00) 1:55:47.667(01:54:52) 7:48:29 07:47:34
27 Male 96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:01:00.720(00:00:00) 1:58:52.087(01:57:51) 7:48:44 07:47:43
28 Female 57 MATA ΚΛΗΣΑΡΗ 1970 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:44.757(00:00:00) 1:52:31.470(01:51:46) 7:48:30 07:47:45
29 Female 22 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΕ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:43.410(00:00:00) 2:01:46.580(02:01:03) 7:50:55 07:50:12
30 Male 97 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ 1982 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ ΣΕΠ 0:01:50.350(00:00:00) 1:58:28.017(01:56:37) 7:55:25 07:53:34
31 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΩΝ 0:01:45.163(00:00:00) 2:03:49.597(02:02:04) 7:55:40 07:53:55
32 Male 69 ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΥΔΟΣ 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:01:15.513(00:00:00) 2:04:26.547(02:03:11) 8:00:49 07:59:33
33 Male 71 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ 1965   0:01:02.320(00:00:00) 2:06:43.730(02:05:41) 8:02:22 08:01:19
34 Male 58 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 COSPORT 0:01:05.907(00:00:00) 2:02:58.290(02:01:52) 8:03:16 08:02:10
35 Male 12 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:55.860(00:00:00) 1:57:33.103(01:56:37) 8:06:42 08:05:47
36 Female 140 ΕΛΕΝΗ ΨΥΡΡΟΥ 1982 Α Ο ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:01:06.217(00:00:00) 2:05:30.367(02:04:24) 8:08:08 08:07:02
37 Male 65 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ 1969 ΤΡΑΧΙΝΑ / ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:01:24.090(00:00:00) 2:07:17.117(02:05:53) 8:09:19 08:07:55
38 Male 4 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:38.897(00:00:00) 2:01:16.320(02:00:37) 8:09:20 08:08:41
39 Male 113 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΖΕΛΟΣ 1971 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:47.630(00:00:00) 2:14:22.877(02:13:35) 8:11:58 08:11:10
40 Male 59 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ 1975 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:32.960(00:00:00) 1:57:07.330(01:56:34) 8:12:43 08:12:10
41 Male 14 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:46.913(00:00:00) 2:07:44.430(02:05:57) 8:16:10 08:14:23
42 Female 86 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:56.987(00:00:00) 2:07:56.157(02:06:59) 8:17:28 08:16:31
43 Male 93 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΟΥΜ 1969 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΕΥ 0:01:42.740(00:00:00) 2:11:14.493(02:09:31) 8:20:29 08:18:47
44 Male 76 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ & SCOUTS TEAM 0:00:36.320(00:00:00) 1:57:42.210(01:57:05) 8:21:49 08:21:12
45 Male 6 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1960 AEK 1924 0:01:36.040(00:00:00) 1:54:53.280(01:53:17) 8:23:57 08:22:20
46 Male 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΤΟΜΑΛΗΣ 1965 KOUTSA KOUTSA 0:04:08.827(00:00:00) 2:31:10.597(02:27:01) 8:29:45 08:25:36
47 Male 121 ΤΡΥΦΩΝ ΣΤΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1976 PRIORITY RUNNING TEAM 0:02:10.367(00:00:00) 2:26:03.183(02:23:52) 8:37:26 08:35:16
48 Male 135 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 1963   0:01:52.427(00:00:00) 2:25:15.150(02:23:22) 8:37:25 08:35:32
49 Male 119 ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1980 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:02:30.330(00:00:00) 1:51:59.297(01:49:28) 8:38:09 08:35:38
50 Male 44 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 1985   0:01:49.897(00:00:00) 1:59:01.320(01:57:11) 8:38:22 08:36:32
51 Male 138 ΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:02:03.087(00:00:00) 2:13:05.480(02:11:02) 8:43:14 08:41:11
52 Male 41 ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΖΑΡΚΙΝΟΣ 1981 ΑΙΓΑΛΕΩ 0:00:51.660(00:00:00) 1:50:59.337(01:50:07) 8:42:48 08:41:57
53 Male 28 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 1947 PSILORITIS RAGE 0:01:58.697(00:00:00) 2:19:20.133(02:17:21) 8:44:50 08:42:51
54 Female 42 ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 1973 – 0:00:55.517(00:00:00) 2:19:26.840(02:18:31) 8:44:12 08:43:17
55 Male 73 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ 1963 Α.Σ.ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ 0:01:10.827(00:00:00) 2:17:59.310(02:16:48) 8:46:57 08:45:46
56 Male 116 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΣΤΑΝΗΣ 1973   0:01:59.027(00:00:00) 2:12:54.577(02:10:55) 8:54:11 08:52:12
57 Male 101 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ 1958 ΣΜΚ/ΑΣΒ 0:01:22.107(00:00:00) 2:17:56.067(02:16:33) 8:53:35 08:52:13
58 Male 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:01:22.980(00:00:00) 2:13:25.423(02:12:02) 8:55:24 08:54:01
59 Male 55 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1986 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ 0:01:47.490(00:00:00) 2:04:11.123(02:02:23) 8:58:18 08:56:30
60 Male 112 ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΩΙΜΟΣ 1982   0:01:05.890(00:00:00) 2:15:32.450(02:14:26) 9:00:19 08:59:13
61 Male 51 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1960 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:01:10.297(00:00:00) 2:05:25.477(02:04:15) 9:00:35 08:59:25
62 Male 111 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΙΦΤΑΚΗΣ 1972 ΑΠΟΕΛ ΜΟΛΑΩΝ 0:01:36.367(00:00:00) 2:16:33.370(02:14:57) 9:01:53 09:00:16
63 Male 125 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ 0:00:47.630(00:00:00) 2:04:23.793(02:03:36) 9:01:15 09:00:27
64 Male 78 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΓΓΟΣ 1975 ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 0:00:44.020(00:00:00) 2:04:12.163(02:03:28) 9:01:16 09:00:32
65 Male 8 ΠΑΝΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1962 ΕΥ-ΖΗΝ 0:00:50.707(00:00:00) 2:24:13.517(02:23:22) 9:05:04 09:04:13
66 Male 38 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1958 ΕΥ-ΖΗΝ 0:00:51.320(00:00:00) 2:24:12.787(02:23:21) 9:05:07 09:04:16
67 Male 123 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΚΝΟΣ 1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:01:55.183(00:00:00) 2:36:15.853(02:34:20) 9:06:12 09:04:17
68 Female 133 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ 1973 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ. 0:01:53.097(00:00:00) 2:23:30.553(02:21:37) 9:06:35 09:04:41
69 Male 5 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΔΑΜΗΣ 1959   0:00:48.893(00:00:00) 2:12:26.250(02:11:37) 9:08:56 09:08:07
70 Male 1 ΜΙΧΑΛΗΣ AAAΜΑΙΠΑΣ 1956   0:01:22.573(00:00:00) 2:24:45.547(02:23:22) 9:10:00 09:08:37
71 Male 84 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ 1967 ΕΛΛΗΝΩΝ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ 0:01:45.817(00:00:00) 2:07:43.533(02:05:57) 9:11:15 09:09:29
72 Male 104 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ 1986 #IRUNFORTHOSEWHOCANT 0:00:53.067(00:00:00) 2:14:44.057(02:13:50) 9:10:35 09:09:41
73 Male 120 ΜΑΝΟΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 COMPEX RUNNERS 0:01:59.463(00:00:00) 2:10:57.653(02:08:58) 9:16:57 09:14:57
74 Male 30 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ 1977   0:00:49.987(00:00:00) 2:08:43.630(02:07:53) 9:16:14 09:15:24
75 Male 47 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 KΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:01:42.287(00:00:00) 2:12:43.367(02:11:01) 9:19:05 09:17:23
76 Male 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΚΚΟΣ 1958 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:10.390(00:00:00) 2:19:25.630(02:18:15) 9:23:57 09:22:46
77 Male 52 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 0:01:35.930(00:00:00) 2:18:34.047(02:16:58) 9:24:50 09:23:14
78 Male 18 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:14.670(00:00:00) 2:12:35.237(02:11:20) 9:24:43 09:23:28
79 Male 9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 1989 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:01:53.760(00:00:00) 2:18:18.937(02:16:25) 9:30:41 09:28:47
80 Male 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ 1984   0:02:08.493(00:00:00) 2:17:02.410(02:14:53) 9:34:18 09:32:10
81 Male 87 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ 1983 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:02:08.383(00:00:00) 2:17:03.400(02:14:55) 9:34:19 09:32:11
82 Male 129 ΣΥΜΕΩΝ ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ 1977 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ/ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 0:01:05.657(00:00:00) 2:20:17.067(02:19:11) 9:34:04 09:32:58
83 Female 102 ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ 1981 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ – LEFKAS TRAI RUN 0:00:56.547(00:00:00) 2:25:10.647(02:24:14) 9:34:42 09:33:45
84 Male 36 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ (ΣΥΝΟΔΟΣ ΑΜΕΑ) 0:00:00.140(00:00:00) 2:28:22.537(02:28:22) 9:34:05 09:34:05
85 Male 61 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΣΤΟΓΛΑΚΗΣ 1972 ΚΩΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ . ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 0:00:00.110(00:00:00) 2:28:21.103(02:28:20) 9:34:12 09:34:12
86 Male 70 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΛΑΜΟΣ 1982 NEVER GIVE UP 0:01:42.367(00:00:00) 2:23:18.987(02:21:36) 9:40:54 09:39:12
87 Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΤΣΙΛΕΑΣ 1993   0:02:01.870(00:00:00) 2:27:38.430(02:25:36) 9:55:05 09:53:03
88 Male 66 ΑΡΗΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1983   0:02:07.383(00:00:00) 2:41:38.190(02:39:30) 9:59:27 09:57:20
89 Female 23 ΕΛΠΙΔΑ ΓΙΩΤΗ 1963 ΣΤΗ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΚΡΙΑΚΟΥΡΑ 0:00:56.987(00:00:00) 2:25:20.367(02:24:23) 10:00:29 09:59:32
90 Female 130 ΑΝΝΑ ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ 0:01:10.937(00:00:00) 2:37:17.207(02:36:06) 10:02:34 10:01:23
91 Male 139 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:02:02.977(00:00:00) 2:35:45.050(02:33:42) 10:13:09 10:11:06
92 Male 115 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:01:42.303(00:00:00) 2:26:39.530(02:24:57) 10:17:51 10:16:09
93 Male 27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 ΒΥΡΩΝΑΣ 0:02:02.633(00:00:00) 2:23:29.213(02:21:26) 10:24:48 10:22:45
94 Male 67 ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ 1976 KROMMIDASTRAILTEAM 0:01:09.950(00:00:00) 2:38:46.487(02:37:36) 10:28:05 10:26:55
95 Male 64 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:00:59.320(00:00:00) 2:32:46.210(02:31:46) 10:31:03 10:30:04
96 Male 46 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1976 LOCORUNNERS 0:02:11.787(00:00:00) 2:38:12.140(02:36:00) 10:33:38 10:31:27
97 Female 68 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 0:00:00.827(00:00:00) 2:38:39.330(02:38:38) 10:39:03 10:39:02
98 Male 24 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:01.437(00:00:00) 2:38:40.297(02:38:38) 10:39:04 10:39:03
99 Male 7 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΝΘΗΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:50.240(00:00:00) 2:22:56.883(02:21:06) 10:41:05 10:39:15
100 Male 35 ΠΑΝΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 KIOKIO RUNNING TEAM 0:03:02.840(00:00:00) 2:35:06.690(02:32:03) 10:58:41 10:55:38
101 Male 90 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ 1976 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ 0:01:56.183(00:00:00) 2:38:55.743(02:36:59) 10:58:04 10:56:08
102 Male 15 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ Σ.Ε.Π 0:01:36.913(00:00:00) 2:38:38.203(02:37:01) 10:58:42 10:57:05
103 Male 99 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ DNF 1980 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:44.897(00:00:00) 1:49:17.640(01:48:32) – –
104 Female 91 ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΜΠΟΥΤΣΗ DNF 1989 ΑΘΗΝΑ 0:00:29.320(00:00:00) 1:50:44.717(01:50:15) – –
105 Male 19 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΡΑΣΗΣ DNF 1987 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0:01:06.327(00:00:00) 2:00:10.957(01:59:04) – –
106 Male 60 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ DNF 1969 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:01:54.200(00:00:00) 2:05:49.433(02:03:55) – –
107 Male 85 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΖΑΣ DNF 1971 ΣΑΦΑΝΣ/ BN-CYCLING 0:01:58.370(00:00:00) 2:08:57.860(02:06:59) – –
108 Male 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ DNF 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:43.350(00:00:00) 2:31:28.547(02:29:45) – –
109 Male 29 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΕΛΗΔΗΜΟΣ DNF 1977   0:02:11.787(00:00:00) 2:38:13.690(02:36:01) – –
110 Male 2 TAMI AZIZ DNF 1976 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0:02:15.320(00:00:00) 2:38:56.557(02:36:41) – –
111 Male 134 ΜΑΡΙΟΣ ΧΑΛΑΡΗΣ DNF 1987 ΜOBY RUNNING PIRAEUS 0:00:59.987(00:00:00) 2:43:46.733(02:42:46) –

ΗΜΙΚΡΟΝΙΟ 37,5 ΧΛΜ

ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΙ ΠΑΡΝΩΝΑ 37ΚΜ 2020
Rank Gender BIB Name YOB Club START CP TIME NET TIME
1 Male 575 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΡΑΓΑΣ 1997 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ/ΟΥΚΡΗΤΗΣ/FREERUNNERS 0:06:36.453(00:00:00) 1:43:16.453(01:36:40) 2:56:18 02:49:41
2 Male 514 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 1982 ΑΣΝΕΜΕΑΣ 0:00:06.266(00:00:00) 1:35:36.763(01:35:30) 2:54:21 02:54:14
3 Male 582 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ –   0:00:20.433(00:00:00) 1:43:27.826(01:43:07) 3:05:56 03:05:35
4 Male 570 ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΗΣ 1988 SANTA RUNNING TEAM/STOIXIMAN RUNNING TEAM 0:00:10.670(00:00:00) 1:43:19.276(01:43:08) 3:06:32 03:06:21
5 Male 512 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990   0:06:48.453(00:00:00) 1:48:37.360(01:41:48) 3:17:31 03:10:42
6 Male 523 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1990 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ DIMOPOULOS COACHING 0:00:10.453(00:00:00) 1:43:17.046(01:43:06) 3:17:30 03:17:20
7 Male 580 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΣ 1971 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING 0:00:02.656(00:00:00) 1:49:20.290(01:49:17) 3:19:19 03:19:16
8 Male 561 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΡΧΑΚΟΣ 1990 ΣΔΥΑ 0:00:47.400(00:00:00) 1:46:28.223(01:45:40) 3:25:19 03:24:31
9 Male 511 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ 1969 ΣΔΥΠ 0:00:07.470(00:00:00) 1:49:09.353(01:49:01) 3:28:04 03:27:56
10 Female 539 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1992 DIMOPOULOS COACHING/SPARTIATES DROMEIS 0:00:01.550(00:00:00) 1:53:22.013(01:53:20) 3:29:37 03:29:36
11 Male 527 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:04.080(00:00:00) 1:58:24.470(01:58:20) 3:38:13 03:38:09
12 Male 564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΛΓΑΣ 1977 YOLO RUNNERS ARGOS 0:00:47.730(00:00:00) 1:56:29.313(01:55:41) 3:44:08 03:43:20
13 Male 513 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:26.993(00:00:00) 1:58:47.320(01:58:20) 3:49:40 03:49:13
14 Male 566 ΙΑΣΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1997   0:00:13.310(00:00:00) 1:55:00.670(01:54:47) 3:54:19 03:54:05
15 Male 503 ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KRI KRI RUNNING TEAM 0:00:21.560(00:00:00) 1:59:45.450(01:59:23) 3:57:09 03:56:47
16 Male 599 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:01:14.053(00:00:00) 2:03:29.820(02:02:15) 4:01:51 04:00:37
17 Male 520 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:06.266(00:00:00) 2:10:22.663(02:10:16) 4:01:26 04:01:20
18 Male 528 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:00:27.416(00:00:00) 2:11:11.400(02:10:43) 4:02:21 04:01:54
19 Male 521 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1966   0:00:16.496(00:00:00) 2:08:40.916(02:08:24) 4:03:29 04:03:12
20 Male 576 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:26.980(00:00:00) 2:10:17.743(02:09:50) 4:11:43 04:11:16
21 Male 501 SCHONFELDER FALK 1957   0:00:12.873(00:00:00) 2:12:27.183(02:12:14) 4:13:36 04:13:23
22 Male 559 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΤΟΥΝΟΣ 1964 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:16.933(00:00:00) 2:14:32.043(02:14:15) 4:15:04 04:14:48
23 Female 549 ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 1971 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:00:03.423(00:00:00) 2:12:43.570(02:12:40) 4:15:02 04:14:58
24 Male 551 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1991 YOLO RUNNERS ARGOS 0:00:47.840(00:00:00) 2:15:46.643(02:14:58) 4:17:46 04:16:58
25 Male 547 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:15.810(00:00:00) 2:14:30.873(02:14:15) 4:17:46 04:17:30
26 Male 535 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΓΟΣ 1970 ΤΡΙΠΟΛΗ 0:00:10.936(00:00:00) 2:12:21.320(02:12:10) 4:18:30 04:18:19
27 Male 558 ΑΔΑΜ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 0:00:49.453(00:00:00) 2:09:30.773(02:08:41) 4:20:05 04:19:16
28 Female 577 ΑΣΗΜΙΝΑ ΣΚΑΛΚΟΥ 1982 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 0:01:05.820(00:00:00) 2:18:02.716(02:16:56) 4:20:30 04:19:24
29 Male 544 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ 1993 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ DIMOPOULOS COACHING 0:01:04.946(00:00:00) 2:09:41.970(02:08:37) 4:22:35 04:21:30
30 Male 593 ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΑΜΗΣ 1993   0:00:34.790(00:00:00) 2:21:29.390(02:20:54) 4:22:24 04:21:50
31 Male 588 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΙΜΗΣ 1950 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:00.633(00:00:00) 2:11:45.640(02:10:45) 4:24:00 04:22:59
32 Male 596 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΟΥΣΙΑΣ 1974   0:00:44.770(00:00:00) 2:08:30.950(02:07:46) 4:24:01 04:23:16
33 Male 546 ΗΛΙΑΣ ΜΕΓΓΟΣ 1976 SYD ΑΡΚΑΔΙΑΣ 0:00:24.793(00:00:00) 2:23:16.990(02:22:52) 4:25:20 04:24:55
34 Male 548 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 ΔΙΒΡΙΣ HARD TRAIL RACE 0:00:22.090(00:00:00) 2:10:58.993(02:10:36) 4:25:46 04:25:24
35 Male 543 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ 1978 IFI’S TEAM 0:01:11.100(00:00:00) 2:12:23.546(02:11:12) 4:28:28 04:27:17
36 Male 507 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977   0:00:58.010(00:00:00) 2:19:55.970(02:18:57) 4:28:27 04:27:29
37 Male 594 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:01:11.430(00:00:00) 2:20:52.530(02:19:41) 4:30:38 04:29:26
38 Male 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΚΛΗΡΗΣ 1968 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:00:17.373(00:00:00) 2:17:11.450(02:16:54) 4:32:30 04:32:13
39 Male 525 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ 1976 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:25.560(00:00:00) 2:13:59.913(02:13:34) 4:34:58 04:34:33
40 Female 541 ΕΛΕΝΗ ΜΑΓΓΙΝΑ 1973 ΔΕΛΤΑ 0:00:29.980(00:00:00) 2:27:05.390(02:26:35) 4:35:42 04:35:13
41 Male 530 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΝΑΒΗΣ 1976 ΑΒΥΘΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 0:00:33.243(00:00:00) 2:24:31.580(02:23:58) 4:40:12 04:39:39
42 Male 556 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ 1969 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:18.590(00:00:00) 2:29:52.770(02:29:34) 4:50:38 04:50:19
43 Female 522 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ 1978 IFI’S TEAM 0:01:11.553(00:00:00) 2:37:22.610(02:36:11) 4:57:28 04:56:16
44 Male 589 ΣΤΕΛΙΟΣ ΤΟΥΜΠΑΣ 1992 ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:53.850(00:00:00) 2:35:34.380(02:34:40) 5:01:09 05:00:15
45 Male 502 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ –   0:00:43.240(00:00:00) 2:27:51.543(02:27:08) 5:05:12 05:04:29
46 Male 500 BABIS BAKAS 1975 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ. 0:00:01.766(00:00:00) 2:33:58.246(02:33:56) 5:05:28 05:05:26
47 Female 518 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 0:00:31.713(00:00:00) 2:44:11.873(02:43:40) 5:06:06 05:05:34
48 Male 505 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GLCREATIONS 0:00:31.946(00:00:00) 2:44:13.953(02:43:42) 5:06:06 05:05:34
49 Male 526 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ 1974   0:00:59.230(00:00:00) 2:28:36.413(02:27:37) 5:07:47 05:06:47
50 Male 585 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ Σ 0:00:40.616(00:00:00) 2:43:20.730(02:42:40) 5:07:59 05:07:19
51 Female 560 ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΑΞΙΡΗ 1973 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:01:04.056(00:00:00) 2:43:49.623(02:42:45) 5:10:18 05:09:14
52 Male 554 ΜΙΧΑΗΛ ΜΠΑΚΑΛΗΣ 1955 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:00:06.703(00:00:00) 2:43:51.270(02:43:44) 5:10:07 05:10:01
53 Male 506 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ 1972 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 0:01:14.380(00:00:00) 2:38:25.553(02:37:11) 5:12:27 05:11:13
54 Female 553 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΠΑΚΑ 1966 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:01:06.820(00:00:00) 2:38:16.420(02:37:09) 5:16:09 05:15:02
55 Male 555 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ 1966 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:01:07.146(00:00:00) 2:38:14.593(02:37:07) 5:16:11 05:15:04
56 Male 540 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ 1985 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 0:31:00.453(00:00:00) 3:06:26.453(02:35:26) 5:47:54 05:16:53
57 Female 515 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΟΥΤΗ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:35.666(00:00:00) 2:50:15.453(02:49:39) 5:17:57 05:17:22
58 Male 516 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ 1971 ΚΕΡΑΤΕΑ 0:00:11.890(00:00:00) 2:29:34.050(02:29:22) 5:17:42 05:17:30
59 Male 586 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΩΦΡΟΝΑΣ 1964 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 0:01:03.070(00:00:00) 2:27:40.010(02:26:36) 5:21:44 05:20:41
60 Male 597 ΣΠΥΡΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΜ 0:01:04.056(00:00:00) 2:34:39.860(02:33:35) 5:28:56 05:27:52
61 Male 569 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΤΣΕΛΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:59.120(00:00:00) 2:42:15.603(02:41:16) 5:33:48 05:32:49
62 Male 538 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1965 ΠΑΤΗΣΙΑ 0:00:03.093(00:00:00) 2:34:04.933(02:34:01) 5:33:49 05:33:46
63 Male 567 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ –   0:00:42.913(00:00:00) 2:49:12.453(02:48:29) 5:35:35 05:34:52
64 Male 504 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΙΣΤΟΛΑΚΗΣ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:36.413(00:00:00) 2:51:22.453(02:50:46) 5:37:46 05:37:10
65 Male 510 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:00:34.370(00:00:00) 2:51:21.453(02:50:47) 5:37:47 05:37:12
66 Female 590 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1983 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:39.523(00:00:00) 2:50:33.453(02:49:53) 5:48:41 05:48:02
67 Male 509 ΤΑΣΟΣ ΒΟΥΓΙΔΗΣ 1969 ΠΕΙΡΑΙΩΣ 0:00:31.230(00:00:00) 2:49:34.453(02:49:03) 5:56:03 05:55:32
68 Male 508 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:32.133(00:00:00) 3:20:27.453(03:19:55) 6:15:25 06:14:53
69 Female 550 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ 1952 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:00:01.550(00:00:00) 2:52:57.453(02:52:55) 6:15:24 06:15:22
70 Male 519 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ DNF 1977 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 0:00:27.090(00:00:00) 2:24:12.273(02:23:45) – –

x
Send this to a friend