Βίκος Street Relays Λάρισα – Αποτελέσματα

Βίκος Street Relays Λάρισα - Αποτελέσματα

Δείτε όλα τα αποτελέσματα ΕΔΩ

Previous ArticleNext Article

Cosmos ULTRABOOST19 Run – Aποτελέσματα

Cosmos ULTRABOOST19 Run - Aποτελέσματα

COSMOS RUN – 10 ΧΛΜ
A/A Γενική Φύλου Ηλ.Κατ. Αρ.Συμ Επώνυμο Όνομα Ηλ. Κατ Έτος Φύλο Καθαρός Χρόνος Ομάδα
1 1 1 1 1536 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M49 1973 Α 0:35:34 0:35:34 ΟΦΗ
2 2 2 1 1162 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M44 1978 Α 0:35:35 0:35:35
3 3 3 1 1219 Κιούσης Μαρίνος M34 1995 Α 0:35:39 0:35:39 ΟΦΗ
4 4 4 2 1377 ΤΖΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ M44 1976 Α 0:35:48 0:35:48 ΟΦΗ
5 5 5 2 1482 Μπριτζολάκης Μανωλης M49 1971 Α 0:37:34 0:37:35 Ο.Υ.Κρητης
6 6 6 3 1472 ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1973 Α 0:38:24 0:38:24 zaros trail race
7 7 7 1 1072 Valergas makisvale M39 1982 Α 0:39:33 0:39:33 G.V Running Team
8 8 8 2 1131 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ M34 1996 Α 0:39:49 0:39:51
9 9 9 2 1212 Κατσης Βασιλης M39 1980 Α 0:40:19 0:40:19 ΣΔΥΡ
10 10 10 3 1017 CHRISTOULAKIS GEORGIOS M39 1984 Α 0:40:15 0:40:19 ΙΑΠΕΤΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
11 11 11 3 1021 Giannikopoulos Panagiotis M34 1988 Α 0:40:46 0:40:52 GIA DESIMO – CHANIA
12 12 12 3 1307 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1975 Α 0:40:57 0:40:58
13 13 13 4 1125 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1991 Α 0:40:56 0:41:02 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
14 14 14 5 1187 Καλαθακης Βαγγέλης M34 1990 Α 0:41:12 0:41:14
15 15 15 6 1289 Μυριδακης Πέτρος M34 1992 Α 0:41:07 0:41:14 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
16 16 16 1 1350 Σερπετσιδάκης Γιώργος M54 1968 Α 0:41:19 0:41:23 Καρδιά του παιδιού
17 17 17 4 1062 Piwko Pawel M39 1980 Α 0:41:25 0:41:34
18 18 18 5 1099 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΒΡΑΑΜ M39 1983 Α 0:41:47 0:41:51 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
19 19 19 7 1327 Πετρουλάκης Γεώργιος M34 1988 Α 0:41:49 0:41:53 Kalives Underground Crossbox #theLUNATICS
20 20 20 4 1413 COMAN CRISTIAN M44 1977 Α 0:42:30 0:42:33
21 21 21 6 1341 ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1982 Α 0:42:36 0:42:42 theLUNATICS
22 22 22 8 1528 ΣΙΓΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ M34 1992 Α 0:43:04 0:43:05 ΟΦΗ
23 23 23 5 5680 ΜΠΑΡΟΥΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1978 Α 0:43:32 0:43:34 MINOAN RUNNERS
24 24 24 1 1085 Αγριογιαννος Ηλιας M18 2001 Α 0:43:35 0:43:35
25 25 25 7 1075 VRETTOS YANNIS M39 1980 Α 0:43:36 0:43:38
26 26 1 1 1479 ΜΠΑΝΑΧ ΟΛΓΑ F54 1969 Γ 0:43:39 0:43:39
27 27 26 9 1028 Kamal Gasser M34 1992 Α 0:43:14 0:43:39
28 28 27 8 1318 Πασχαλίδης Αυγουστίνος M39 1980 Α 0:43:45 0:43:46 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Ηρακλείου – MyRun.gr
29 29 28 10 1351 ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ M34 1989 Α 0:43:39 0:43:47
30 30 29 6 1353 ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M44 1978 Α 0:43:49 0:43:52 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
31 31 30 7 1333 Πιτσώκος Θάνος M44 1979 Α 0:44:21 0:44:21
32 32 31 8 1357 Σπανακης Κωσταντινος M44 1977 Α 0:44:24 0:44:28
33 33 32 11 1316 Παπακανδερακης Γρηγορης M34 1988 Α 0:44:11 0:44:28
34 34 2 1 1535 ΛΕΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ F34 1986 Γ 0:44:22 0:44:28 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
35 35 33 9 1275 Μελισσαρης Γεώργιος M44 1979 Α 0:44:23 0:44:29 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
36 36 34 9 1233 Κούρνης Αθανασιος M39 1980 Α 0:44:34 0:44:39
37 37 35 12 1140 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ M34 1990 Α 0:44:37 0:44:40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
38 38 36 13 1492 Σαμνιωτης Βασίλης M34 2000 Α 0:44:34 0:44:41
39 39 37 10 1092 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1978 Α 0:44:56 0:45:02 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
40 40 38 11 1451 Κακουδακης Ιωαννης M44 1976 Α 0:44:59 0:45:03 Ηρακλειο
41 41 39 12 5917 Σούφης Ευάγγελος M44 1976 Α 0:45:03 0:45:07 Ο.Υ.Κρήτης
42 42 40 10 1362 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1984 Α 0:45:08 0:45:11 MINOAN RUNNERS
43 43 41 13 1133 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1979 Α 0:45:09 0:45:12 MINOAN RUNNERS
44 44 42 11 1025 Gryllos Nikolas M39 1980 Α 0:45:15 0:45:16
45 45 43 12 1183 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ M39 1984 Α 0:45:11 0:45:17
46 46 44 2 1394 Φουντουλακης Ιωάννης M54 1969 Α 0:45:29 0:45:32
47 47 45 4 1063 politakis babis M49 1970 Α 0:45:24 0:45:32
48 48 46 1 1285 ΜΠΙΤΖΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M59 1961 Α 0:45:37 0:45:38 Σ.Μ.Κ / ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
49 49 47 13 1020 Gerokostas Emmanuel M39 1981 Α 0:45:40 0:45:40
50 50 48 5 1015 BAXEVANIS FRANK M49 1973 Α 0:45:25 0:45:41 ΣΔΥΡ
51 51 49 14 1235 Κουρτικάκης Γιώργος M44 1975 Α 0:45:37 0:45:41
52 52 3 2 1264 Μαρκάκη Έλενα F34 1985 Γ 0:45:40 0:45:49 Sports Division Running Team
53 53 50 15 1387 ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M44 1976 Α 0:45:51 0:45:53 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
54 54 51 14 1374 Τακακης Ευάγγελος M34 1986 Α 0:45:44 0:46:07
55 55 52 14 1100 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M39 1980 Α 0:45:48 0:46:13 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ
56 56 53 16 1106 ΑΡΜΕΝΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ M44 1979 Α 0:46:22 0:46:23 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
57 57 54 17 1110 Αστρινακης Γιώργος M44 1978 Α 0:46:25 0:46:29
58 58 55 15 1057 PANTATOSAKIS NIKOLAOS M34 1989 Α 0:46:29 0:46:30 ΣΔΥΗ
59 59 56 16 1112 Βαρδακης Μάνος M34 1997 Α 0:46:40 0:46:46
60 60 57 17 1274 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M34 1999 Α 0:46:55 0:46:57 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
61 61 58 18 1488 Περβολιανάκης Δημήτρης M44 1975 Α 0:46:41 0:46:57 ΣΔΥΡ
62 62 59 18 1276 ΜΕΝΕΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:46:51 0:46:59
63 63 60 19 1273 Μαυρίδης Κυριάκος M34 1999 Α 0:46:53 0:47:07
64 64 61 3 5010 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M54 1968 Α 0:47:09 0:47:13
65 65 62 19 1343 ΡΗΓΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M44 1979 Α 0:47:17 0:47:18
66 66 63 20 1242 Κώνστας Χρηστος M44 1979 Α 0:47:18 0:47:18 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Ηρακλείου-MYRUN.GR
67 67 64 20 1473 Μανιώρος Δημήτρης M34 1986 Α 0:47:24 0:47:26
68 68 65 4 1243 ΚΩΣΤΑΛ ΜΑΡΤΙΝΟΣ M54 1968 Α 0:47:25 0:47:28
69 69 66 21 1312 Παπαδάκης Αντώνης M44 1975 Α 0:47:17 0:47:39 Ανεβόλεμα
70 70 67 6 1141 Γιώργος Κανετάκης M49 1973 Α 0:47:42 0:47:46 M.D.A. RUNNER
71 71 68 22 1504 ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1976 Α 0:47:36 0:47:59 COSMOS RUNNING TEAM
72 72 69 7 1198 ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1974 Α 0:47:58 0:48:02 ΟΥΚ
73 73 70 21 1043 Lecomte Victor M34 1996 Α 0:47:56 0:48:06 Gooda.gr
74 74 71 15 1211 ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:48:14 0:48:16 AFORDAKOS TEAM
75 75 72 16 1226 Κορναζος Κωστας M39 1982 Α 0:48:19 0:48:33 Xposed
76 76 73 8 1308 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1974 Α 0:48:31 0:48:43
77 77 74 22 1134 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1986 Α 0:48:38 0:48:47 –
78 78 75 23 1078 Zois Panagiotis M34 2000 Α 0:48:25 0:48:48
79 79 76 24 1049 Markodimitrakis Dimitrios M34 1996 Α 0:48:52 0:49:07
80 80 77 25 1310 Παπαδακης Μανος M34 1985 Α 0:49:09 0:49:12 Afordakos team
81 81 78 1 1282 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M64 1955 Α 0:49:12 0:49:12 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ
82 82 79 26 1052 METAXAKIS GIORGOS M34 1986 Α 0:48:50 0:49:17
83 83 80 27 1037 Kornarakis Kostas M34 1986 Α 0:49:11 0:49:19 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
84 84 81 28 1295 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ M34 1985 Α 0:49:22 0:49:26
85 85 82 17 1266 Μαρκακης Κωνσταντίνος M39 1984 Α 0:49:11 0:49:28 Ακαδημία Μαχητικών Τεχνών Αθλοπολις
86 86 83 9 1047 Manousakis Giannis M49 1974 Α 0:49:22 0:49:28
87 87 84 29 5307 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1985 Α 0:49:30 0:49:37
88 88 85 23 1095 Αντωνακακης Κωνσταντίνος M44 1976 Α 0:49:24 0:49:41
89 89 86 5 1407 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M54 1967 Α 0:49:33 0:49:42 ΟΥΚ
90 90 87 24 1097 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1975 Α 0:49:42 0:49:47 ΤΟΥΟΤΑ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ
91 91 88 18 1418 Morelli Claudio M39 1984 Α 0:49:43 0:49:51
92 92 89 30 1102 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ M34 1999 Α 0:49:49 0:50:02
93 93 90 25 1213 ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1975 Α 0:50:04 0:50:13
94 94 91 10 1117 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M49 1971 Α 0:50:17 0:50:26
95 95 92 19 1355 Σουσαλης Αλεξανδρος M39 1980 Α 0:50:28 0:50:35
96 96 93 31 1390 ΦΕΡΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1995 Α 0:50:24 0:50:35
97 97 94 26 1228 ΚΟΥΒΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M44 1976 Α 0:50:25 0:50:37 ΣΔΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
98 98 95 20 1296 Ντανας χρηστος M39 1981 Α 0:50:31 0:50:40
99 99 4 1 1278 ΒΕΛΕΒΑ ΑΝΝΑ F44 1975 Γ 0:50:35 0:50:44
100 100 96 32 1493 Σγούρος Γιάννης M34 1989 Α 0:50:42 0:50:49
101 101 97 6 1265 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M54 1966 Α 0:50:32 0:50:49
102 102 98 11 1031 KASOTAKIS MANOS M49 1973 Α 0:50:32 0:50:50
103 103 99 27 1464 ΚΥΠΡΙΟΤΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M44 1978 Α 0:50:39 0:50:53
104 104 100 21 1224 ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1984 Α 0:50:38 0:50:58
105 105 101 22 1345 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1984 Α 0:50:47 0:51:03
106 106 102 33 1076 XENOS NIKOS M34 1999 Α 0:50:44 0:51:03
107 107 5 3 1215 ΚΕΝΔΡΥΣΤΑΚΗ ΑΝΤΥ F34 1988 Γ 0:50:55 0:51:11
108 108 103 34 1262 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1989 Α 0:51:11 0:51:13
109 109 104 23 1238 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ M39 1980 Α 0:51:18 0:51:23 ΤΟΥΟΤΑ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗΣ
110 110 105 28 1071 Tzortzakis Nikolaos M44 1976 Α 0:51:19 0:51:23 MINOAN RUNNERS
111 111 106 35 1294 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M34 1993 Α 0:51:19 0:51:26
112 112 107 29 1156 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗΣ M44 1976 Α 0:51:14 0:51:28
113 113 108 12 1098 Αντωνόπουλος Νίκος M49 1973 Α 0:51:19 0:51:30
114 114 109 30 1130 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΓΚΑΛΟΣ M44 1976 Α 0:51:14 0:51:31 ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΝ
115 115 110 2 1214 Κατσουλης Γεωργιος M64 1958 Α 0:51:30 0:51:33 Γ. Α. Σ. ΜΑΛΙΩΝ
116 116 111 31 1433 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M44 1975 Α 0:51:48 0:51:51 Heraklion
117 117 6 2 1246 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΑΝΝΑ F44 1979 Γ 0:51:49 0:51:51
118 118 112 7 1158 ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ M54 1967 Α 0:51:49 0:51:51 ΣΔΥΗ
119 119 113 36 5408 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M34 1985 Α 0:51:45 0:51:54
120 120 114 37 1486 Παντούσας Απόστολος M34 1998 Α 0:51:30 0:51:54
121 121 115 13 1155 ΕΜΑΝΝΟΥΗΛ ΦΘΕΝΑΚΗΣ M49 1971 Α 0:51:40 0:51:56
122 122 116 24 1181 Ιωαννης Ζοφοριανακης M39 1984 Α 0:51:33 0:51:59
123 123 117 25 1108 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M39 1980 Α 0:51:45 0:52:00
124 125 119 8 1255 ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M54 1969 Α 0:52:01 0:52:10 LK Run
125 126 120 33 1190 Καλαϊτζάκης Νικόλαος M44 1977 Α 0:52:03 0:52:12
126 127 121 34 1111 ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:52:10 0:52:14 G.V Running Team
127 128 122 26 1180 Θεοδωρος Βαρδαβας M39 1982 Α 0:52:01 0:52:16
128 129 123 27 1385 ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1981 Α 0:52:13 0:52:19 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
129 130 7 4 1012 ANTONIA ALDA GIOTI F34 1985 Γ 0:52:22 0:52:24 Σ. Δ. Υ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ MYRUN
130 131 124 38 1317 Παραλίκας Αλέξανδρος M34 1997 Α 0:52:03 0:52:28
131 132 125 39 1069 Tsantirakis Alexandros M34 1995 Α 0:52:15 0:52:35 AOK
132 133 126 28 1053 Mourtzakis Ioannis M39 1981 Α 0:52:09 0:52:36 Aθληση Αρκαλοχωριου
133 134 127 14 1360 Σταματακης Ελευθεριος M49 1973 Α 0:52:33 0:52:36
134 135 128 15 1331 ΠΙΣΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M49 1973 Α 0:52:39 0:52:42 Σ.Δ.Υ.Ρ.
135 136 8 1 1191 Καλαποθαρακου Ευα F39 1983 Γ 0:52:40 0:52:43
136 137 129 9 1291 Νακατσιάδης Γιάννης M54 1967 Α 0:52:22 0:52:44 Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης
137 138 130 29 1042 LAMBROS LYRARAKIS M39 1982 Α 0:52:39 0:52:45 LYRARAKIS WINES
138 139 131 2 1517 Χωριάτης Δημήτρης M18 2001 Α 0:52:42 0:52:46
139 140 132 40 1093 Ανετακης Στυλιανος M34 1993 Α 0:52:35 0:52:46
140 141 133 30 1269 Μαστοράκης Μάνος M39 1983 Α 0:52:43 0:53:03 Iron Body Project
141 142 134 10 1091 Ανδρέας Μαυρακάκης M54 1968 Α 0:52:45 0:53:08 Κλασσικό ωδείο Ηρακλείου / Ο.Υ.Κ.
142 143 135 31 1437 Γαργουλάκης Δημήτρης M39 1983 Α 0:52:55 0:53:12
143 144 136 32 1396 Φραγγεδακης Νίκος M39 1981 Α 0:53:06 0:53:23
144 145 9 3 1218 ΚΙΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ F44 1977 Γ 0:53:06 0:53:23
145 146 137 16 1438 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M49 1972 Α 0:53:06 0:53:24 Ο.Υ.Κ.
146 147 138 41 1469 Λαμπράκης Γιάννης M34 1997 Α 0:53:23 0:53:30
147 148 139 35 1192 ΚΑΛΕΝΤΑΚΗΣ Σταύρος M44 1977 Α 0:53:18 0:53:32
148 149 140 42 1287 ΜΥΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1998 Α 0:53:37 0:53:43
149 150 141 17 1143 Γουπιος Νικος M49 1974 Α 0:53:34 0:53:49
150 151 142 18 1210 ΚΑΤΙΚΑΣ ΜΑΝΟΣ M49 1973 Α 0:53:49 0:53:51 ΣΔΥΡ
151 152 143 36 1050 Martavatzis Kostas M44 1979 Α 0:53:29 0:53:51
152 153 10 2 1250 Λια Σαββακη F54 1967 Γ 0:53:54 0:54:03 Σ.Δ.Υ.Ρ.
153 154 144 37 1068 Stratakis Manos M44 1975 Α 0:53:59 0:54:09
154 155 145 43 1512 Χατζάκης Νικόλαος M34 1993 Α 0:54:06 0:54:19 Όμιλος Υπεραποστάσεων Κρήτης
155 156 146 38 1086 Αδαμακης Νικος M44 1979 Α 0:53:59 0:54:21 Σδυ Ηρακλειου
156 157 147 44 1400 ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1989 Α 0:54:10 0:54:23
157 158 148 19 1176 ΖΩΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M49 1973 Α 0:54:11 0:54:28
158 159 149 20 1416 Malliotakis Michail M49 1972 Α 0:54:29 0:54:32 Ierapetra
159 160 150 21 1236 ΚΟΥΦΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M49 1974 Α 0:54:22 0:54:36 ΟΥΚ
160 161 151 39 1023 Gouverakis Nektarios M44 1976 Α 0:54:28 0:54:38
161 162 152 11 1166 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΗΣ M54 1968 Α 0:54:36 0:54:43 Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
162 163 153 40 1080 Αγαπητός Βασίλης M44 1976 Α 0:54:20 0:54:45
163 164 154 45 1334 ΠΛΕΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1985 Α 0:54:20 0:54:45
164 165 155 41 1189 ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M44 1979 Α 0:54:38 0:54:46 MY RUN
165 166 156 33 1478 ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:54:39 0:54:46
166 167 157 42 1165 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M44 1975 Α 0:54:38 0:54:46
167 168 158 43 1461 Κουκουβιτάκης Ιωάννης M44 1979 Α 0:54:41 0:54:49
168 169 159 46 1369 ΣΥΓΡΙΜΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ’ M34 2000 Α 0:54:28 0:54:52
169 170 160 22 1518 ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1971 Α 0:54:38 0:54:56
170 171 11 4 1324 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1978 Γ 0:54:58 0:55:03 ΣΔΥΧ
171 172 12 5 5324 ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F34 1985 Γ 0:54:54 0:55:21
172 173 161 34 1401 Φρυσούλης Γιάννης M39 1982 Α 0:55:16 0:55:22
173 174 162 44 1229 ΚΟΥΒΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1979 Α 0:55:26 0:55:32 ΣΥΛΛΟΓΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
174 175 163 12 1508 ΦΛΟΥΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M54 1968 Α 0:55:17 0:55:32 ΣΔΥΗ
175 177 164 45 1081 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M44 1975 Α 0:55:29 0:55:35
176 178 165 47 1221 Κλοτσωνης Αργυρης M34 1991 Α 0:55:30 0:55:36
177 179 166 48 1526 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M34 1994 Α 0:55:26 0:55:39
178 180 14 6 1206 ΚΑΡΥΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F34 2000 Γ 0:55:37 0:55:42
179 181 167 49 1349 ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1985 Α 0:55:23 0:55:43
180 182 168 50 1495 ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1989 Α 0:55:22 0:55:43
181 183 15 5 1083 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F44 1978 Γ 0:55:39 0:55:44 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ
182 184 169 51 1522 Επιτροπακης Γιώργος M34 1985 Α 0:55:47 0:55:52
183 185 170 52 1154 Ελευθεριάδης Ναθαναήλ M34 1999 Α 0:55:39 0:55:58
184 186 171 13 1203 ΚΑΡΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M54 1969 Α 0:55:39 0:55:59 ελευθερος
185 187 172 53 1280 ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M34 1991 Α 0:55:36 0:56:00
186 188 173 23 1405 Χαλκίτης Μιχάλης M49 1974 Α 0:55:43 0:56:02
187 189 174 54 1272 Μαυρης Αντωνης M34 1992 Α 0:55:52 0:56:03
188 190 16 1 1395 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F49 1974 Γ 0:55:51 0:56:03 Ομάδα δρομέων υγείας Ηρακλείου
189 191 17 7 1381 ΤΡΟΚΑ ΓΙΟΑΝΑ F34 1999 Γ 0:56:01 0:56:15
190 192 18 1 1356 Σοφία Κανετάκη F15 2004 Γ 0:56:07 0:56:15 Γ.Α.Σ. Μαλίων.
191 193 175 14 1119 ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M54 1965 Α 0:55:58 0:56:16 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
192 194 176 15 1157 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΥΣΟΣ M54 1966 Α 0:56:08 0:56:18
193 195 177 35 1234 κουρουγκιαβουρης Νικος M39 1982 Α 0:56:06 0:56:20
194 196 178 55 1090 Αμαργιωτάκης Γεώργιος M34 1994 Α 0:56:14 0:56:25
195 197 179 56 1425 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1992 Α 0:56:08 0:56:32
196 198 180 16 1074 Voulgarakis Aristodimos M54 1968 Α 0:56:22 0:56:40 Anexartitos
197 199 19 8 1135 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F34 1986 Γ 0:56:44 0:56:58
198 200 20 2 1259 Μαλεφιτσακη Γεωργία F39 1980 Γ 0:56:44 0:56:59
199 201 181 46 1399 Φραγκούλης Αλέξανδρος M44 1979 Α 0:56:40 0:56:59
200 202 182 36 1089 ΑΛΕΞΙΟΥ ΗΛΙΑΣ M39 1982 Α 0:56:52 0:57:00 LGSA RUNNING TEAM
201 203 183 57 1208 Κασαπάκης Ευάγγελος M34 1991 Α 0:56:56 0:57:03
202 204 184 37 1197 ΚΑΠΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1984 Α 0:56:46 0:57:04
203 205 185 58 1220 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M34 1985 Α 0:57:04 0:57:18
204 206 186 47 1195 Καλυκάκης Μανώλης M44 1976 Α 0:57:06 0:57:23
205 207 187 17 1520 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ M54 1966 Α 0:56:57 0:57:24
206 208 188 59 1463 Κουτεντάκης Μαρίνος M34 1997 Α 0:57:17 0:57:27 Ηράκλειο
207 209 189 60 1293 Νικηφορίδης Γιώργος M34 1987 Α 0:57:11 0:57:27
208 210 190 61 1475 Μαυρογενάκης Νίκος M34 1995 Α 0:57:09 0:57:28
209 211 191 62 1248 ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M34 2000 Α 0:57:05 0:57:28
210 212 192 63 1497 Στεφανάκης Ευτύχης M34 1995 Α 0:57:12 0:57:31
211 213 193 48 1471 Μανετακης Γιώργος M44 1978 Α 0:57:15 0:57:33
212 214 194 64 1120 ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 2000 Α 0:57:37 0:57:55 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
213 215 195 38 1222 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1984 Α 0:57:33 0:57:56
214 216 196 65 1412 ATSALAKIS ARISTEIDIS M34 1992 Α 0:57:34 0:57:56
215 217 21 3 1480 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ F54 1967 Γ 0:57:50 0:58:04 ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
216 218 197 66 1496 ΣΤΕΡΕΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M34 1988 Α 0:57:58 0:58:16 COSMOS RUNNING TEAM
217 219 198 18 1263 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ M54 1968 Α 0:58:06 0:58:17
218 220 199 19 1217 Κεφαλογιάννης Ιωάννης M54 1968 Α 0:58:01 0:58:19
219 221 200 49 1384 Τσινάρης Γιώργος M44 1975 Α 0:58:12 0:58:25
220 222 22 2 1073 van Deursen Esmerij F49 1973 Γ 0:58:12 0:58:25
221 223 201 67 1337 Πολακης Γιάννης M34 1989 Α 0:58:08 0:58:29 LiveString
222 224 202 68 1330 Πινακουλακης Μιχαλης M34 1992 Α 0:58:09 0:58:30
223 225 203 1 1415 KYPRI ANDREW M74 1949 Α 0:58:17 0:58:32 AGIOS NIKOLAOS
224 226 204 39 1184 ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M39 1984 Α 0:58:26 0:58:34
225 227 205 69 1113 Βαρδάκης Στέλιος M34 2000 Α 0:58:22 0:58:35
226 228 23 3 1432 ΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΑΚΗ F39 1981 Γ 0:58:36 0:58:43
227 229 206 70 1315 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ M34 1989 Α 0:58:41 0:58:48
228 230 207 71 1354 ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 2000 Α 0:58:33 0:58:49
229 231 208 72 1253 Λουλουδακης Γιωργος M34 2000 Α 0:58:33 0:58:54
230 232 209 20 1465 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΑΤΝΤΙΝΟΣ M54 1967 Α 0:58:33 0:58:55
231 233 210 24 1279 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M49 1974 Α 0:58:53 0:58:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
232 234 211 40 1336 Πλουμίδης Νίκος M39 1983 Α 0:58:55 0:58:59
233 235 212 73 1392 Φλουρης Γιώργος M34 1985 Α 0:58:46 0:58:59
234 236 213 41 1420 PERYSINAKIS NIKOLAOS M39 1982 Α 0:59:03 0:59:10
235 237 214 74 1410 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1988 Α 0:59:04 0:59:10
236 238 24 3 1329 ΠΗΓΙΑΚΗ ΡΕΑ F49 1971 Γ 0:59:09 0:59:14 AFORDAKOS TEAM
237 239 215 50 1516 Χρονακης Μάνθος M44 1975 Α 0:59:09 0:59:20
238 240 25 9 1026 Iastremska Anzhelika F34 1989 Γ 0:59:12 0:59:21
239 241 216 42 1439 Γιαντζής Νικολαος M39 1980 Α 0:59:18 0:59:25
240 242 217 25 1139 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ M49 1973 Α 0:59:00 0:59:25
241 243 218 75 1455 Καργάκης Νώντας M34 1992 Α 0:59:04 0:59:27
242 244 219 51 1060 petrakis lazaros M44 1979 Α 0:59:30 0:59:32
243 245 220 76 1523 Τρικαλίτης Παντελής M34 1985 Α 0:59:22 0:59:36
244 246 26 6 1453 ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ F44 1975 Γ 0:59:34 0:59:41
245 247 221 21 1306 Παπαδακης Γεωργιος Παπαδάκης M54 1965 Α 0:59:21 0:59:46 Πανεπιστήμιο Κρητης
246 248 27 4 1509 ΦΛΩΡΑ ΜΠΈΤΥ F54 1965 Γ 0:59:49 0:59:54 ΟΥΚ
247 249 222 77 1231 Κουκουρακης Νικος M34 1992 Α 0:59:40 0:59:59 Gymnasium
248 250 223 2 1500 Σφακιανάκης Μηρων M74 1946 Α 1:00:10 1:00:15 Οηκ
249 251 224 78 1064 Radosavac Veselin M34 1994 Α 0:59:54 1:00:21
250 252 225 3 1196 Καμπιτάκης Φραγκίσκος M18 2002 Α 1:00:18 1:00:32
251 253 226 4 1107 Αρχοντάκης Μιχάλης M18 2002 Α 1:00:19 1:00:33
252 254 227 79 1051 Mavridis Stelios M34 1990 Α 1:00:48 1:01:01 ΠΑΟΚ
253 255 228 43 1459 Κληρονόμος Ανδρέας M39 1980 Α 1:00:57 1:01:12
254 256 229 26 1340 Προκόπης Αγγελέτος M49 1974 Α 1:00:51 1:01:14
255 257 230 52 1142 ΓΚΛΑΡΑΣ Γιώργος M44 1975 Α 1:01:06 1:01:17
256 258 231 53 1041 Lagouvardos George M44 1975 Α 1:01:07 1:01:17
257 259 232 27 1147 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M49 1972 Α 1:01:03 1:01:20
258 260 28 10 1161 Ευαγγελία Πρασατζάκη F34 1985 Γ 1:01:19 1:01:33
259 261 29 4 1252 Λιάπη Ευαγγελία F49 1970 Γ 1:01:25 1:01:34 Doukas running team
260 262 30 4 1423 Xochaki Katerina F39 1983 Γ 1:01:22 1:01:38
261 263 233 3 1457 ΚΑΡΝΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M64 1959 Α 1:01:48 1:01:53
262 264 234 54 1386 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1976 Α 1:01:48 1:01:53
263 265 235 80 1038 Koropoulis Gewrgios-paulos koropoulis M34 1992 Α 1:01:47 1:01:59
264 266 236 81 1204 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1986 Α 1:02:41 1:02:48
265 267 237 82 1417 Mantzarakis Giorgos M34 1992 Α 1:02:57 1:03:19
266 268 238 44 1460 Κοζυρακης Γιωργος M39 1980 Α 1:04:12 1:04:20
267 269 239 28 1483 Μυλωνακης Κυριακος M49 1973 Α 1:04:18 1:04:42 Σδυχ
268 270 240 55 1320 ΠΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M44 1979 Α 1:04:17 1:04:42
269 271 241 83 1364 Σταυρουλακης Αντωνιος M34 1985 Α 1:04:17 1:04:42
270 272 31 11 1164 Ζαμπετάκη Ελευθερία F34 1999 Γ 1:04:52 1:05:01
271 273 242 84 1160 Εταιριδης Ματθαίος M34 1997 Α 1:04:51 1:05:01
272 274 32 12 1066 Schlitzer Silja F34 1994 Γ 1:04:38 1:05:05
273 275 243 29 1300 ΞΩΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M49 1971 Α 1:04:52 1:05:12
274 276 244 85 1428 Ανδρεδάκης Ελευθέριος M34 1993 Α 1:04:51 1:05:13
275 277 33 13 1487 Παπαγεωργίου Ιωαννα F34 1992 Γ 1:04:52 1:05:14
276 278 34 14 1298 ΞΗΜΕΡΗ ΒΑΣΙΑ F34 1985 Γ 1:04:53 1:05:14
277 279 35 15 1044 Leko Antonija F34 1995 Γ 1:05:40 1:06:07
278 280 245 22 1468 Λαδουκακης Νεκτάριος M54 1968 Α 1:06:00 1:06:27
279 281 36 5 1077 zampetaki Miranda F49 1974 Γ 1:06:12 1:06:28 Pilates-crete
280 282 246 86 1402 Φωκάς Μάξιμος M34 2000 Α 1:06:12 1:06:36
281 283 37 5 1435 Βογιατζάκη Τζωρτζίνα F39 1980 Γ 1:06:45 1:06:57
282 284 247 23 1481 Μπάτσος Χριστόφορος M54 1966 Α 1:06:45 1:06:57
283 285 38 6 1079 Zueva Evgenia F39 1984 Γ 1:06:54 1:06:58
284 286 248 24 1352 ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M54 1968 Α 1:06:58 1:07:10
285 287 249 45 1515 Χουστουλάκης Γιώργος M39 1981 Α 1:06:52 1:07:15
286 288 250 30 1325 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1972 Α 1:07:12 1:07:23 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
287 289 251 87 1309 Παπαδακης Μανος M34 1997 Α 1:07:46 1:08:14
288 290 252 31 1506 Φθενακης Γιώργος M49 1970 Α 1:08:27 1:08:32 Malia
289 291 39 5 1305 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F54 1967 Γ 1:09:07 1:09:34 OYK
290 292 253 32 1397 ΦΡΑΓΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1972 Α 1:09:41 1:09:52 oxi
291 293 40 16 1014 Bankovic Monica F34 1994 Γ 1:09:41 1:10:07
292 294 254 88 1034 Kolitas Spiros M34 1985 Α 1:09:58 1:10:13
293 295 255 89 1035 Kolytas Giannis M34 1985 Α 1:09:59 1:10:13
294 296 41 17 1059 Pavlou Sofia F34 1985 Γ 1:09:59 1:10:13
295 297 42 1 1421 ploymh αργυρο F69 1952 Γ 1:10:43 1:10:47 συλλογοσ μαραθονοδρομον
296 298 43 7 1367 Στρατακη Αγάπη F39 1983 Γ 1:14:36 1:14:48
297 299 256 46 1335 Πλουμιδης Ιωαννης M39 1983 Α 1:14:35 1:14:50
298 300 257 90 1144 Δαγαλακης Κωστας M34 1992 Α 1:14:57 1:15:15
299 301 258 91 1237 ΚΡΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1990 Α 1:14:59 1:15:15
300 302 44 18 1383 Τσανα Ειρηνη F34 1993 Γ 1:14:59 1:15:16
301 303 45 19 1339 Πρεκατσουνακη Μαρια F34 1993 Γ 1:15:18 1:15:18 E
302 304 46 20 1202 ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1997 Γ 1:15:42 1:16:11
303 305 259 92 1247 Λαυρεντίου Λαυρέντης M34 1995 Α 1:15:42 1:16:11
304 306 260 93 1426 Αγγελής Δημήτρης M34 1999 Α 1:15:58 1:16:11
305 307 261 1 1359 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M75 1940 Α 1:16:20 1:16:36 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
306 308 47 21 1514 Χότζα Φρίντα F34 1999 Γ 1:23:56 1:24:09
307 309 48 8 1521 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΜΙΚΑΕΛΑ F39 1981 Γ 1:32:24 1:32:42
308 310 262 94 1484 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M34 1985 Α 1:32:24 1:32:43 ΣΥΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
309 DQ 1045 LUMABAN MON M64 1958 Α 0:46:45 0:46:58 COSMOS RUNNING TEAM AGIA PARASKEVI ATHENS
310 DQ 1268 Μαρκουλης Βαγγέλης M49 1970 Α 0:52:50 0:52:52 Συλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης
311 DQ 1094 Αντωνακακης Αντώνης M54 1969 Α 0:52:46 0:52:57
312 DQ 5389 ΚΑΚΑΝΤΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1981 Α 1:03:40 1:04:06
313 DQ 5280 ΜΙΚΡΑΚΗ ΕΥΑ F54 1965 Γ 1:18:50 1:18:59
314 DNF 1498 Στρατάκη φωτεινή F39 1980 Γ
315 DNF 1446 Δοξαστάκη Τούλα F49 1970 Γ
316 DNF 1434 ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M39 1980 Α
317 DNF 1429 Ανδριανάκη Νίστα F49 1974 Γ
318 DNF 1414 Daskalaki Martsia F34 1991 Γ
319 DNF 1375 Τζανακης Μαρινος M34 1991 Α Eod
320 DNF 1230 ΚΟΥΔΟΥΜΝΑΚΗ ΙΟΥΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F34 2000 Γ
321 DNF 1179 Θεοδωροπουλου Μαρια F34 1992 Γ
322 DNF 1178 Θεοδωρόπουλος Χρήστος M34 1988 Α
323 DNF 1084 Αγριμανάκης Γιάννης M34 2000 Α
324 DNF 1046 mandelenakis pantelis M34 1988 Α
325 DNF 1016 Chondrou Konstantina F34 1994 Γ
326 DNS 1538 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ ΟΦΗ
327 DNS 1539 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α ΟΦΗ
328 DNS 5415 ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1985 Γ
329 DNS 5409 ΟΡΦΑΝΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 1985 Γ
330 DNS 5426 ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1985 Γ
331 DNS 5312 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1982 Α
332 DNS 1001 Τσικνάκης Μιχάλης 1976 Α
333 DNS 1011 Ahsan Muhammad 1985 Α Cherssnioss
334 DNS 1013 Athanasiadis Marios-Lazaros 1989 Α
335 DNS 1018 Despoina Δέσποινα Σταματακη 1981 Γ
336 DNS 1019 EL aarfaoui Abdellatif 1978 Α OFI
337 DNS 1022 Gkonis Orfeas 2000 Α
338 DNS 1024 GRAMMATIKAKIS STEFANOS 1991 Α
339 DNS 1027 Kalogerakis Dimitris 1981 Α
340 DNS 1029 KARANIKOLA ALEXANDRA 1990 Γ
341 DNS 1030 Kardi Ayman 1982 Α
342 DNS 1032 Kavalos Biliana 1985 Γ
343 DNS 1033 Kokkinidis Vasilis 1987 Α Xposed
344 DNS 1036 Konstantinos Koukoulas 1972 Α
345 DNS 1039 KOUZINOPOULOS DIMITRIOS 1990 Α
346 DNS 1040 KRITSOTAKIS NIKOS 1967 Α EΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ
347 DNS 1048 marhs kwnstantinos 1991 Α
348 DNS 1054 Nonoglou Andreas 1985 Α Ηράκλειο
349 DNS 1055 Nourmisi Agkli 1991 Α
350 DNS 1056 Palli Aspa 1994 Γ
351 DNS 1058 Papadogiannakis Theodoros 1990 Α
352 DNS 1061 PETRE BEN 1967 Α ΣΜΚ
353 DNS 1067 STAVROPOULOU MARIA 1987 Γ ΑΘΛΗΣΥ
354 DNS 1070 Tsiknakis Michail 1976 Α
355 DNS 1082 Αγγελάκης Δημήτρης 1970 Α
356 DNS 1087 Αλεξανδρος Σουσαλης 1980 Α
357 DNS 1088 Αλέξης Λαφνουν 1964 Α Υπεαποστασεως Ηράκλειο
358 DNS 1096 Αντωνάκη Σοφη 2000 Γ
359 DNS 1103 Αραβανής Παναγιώτης 1985 Α
360 DNS 1104 Αραμπατζής Μιχάλης 1985 Α Palaiochora Trt
361 DNS 1105 Αριστοτελης Φουρναρακης 1970 Α Ανεξαρτητος
362 DNS 1109 Αστερατακη Σταυρουλα 1981 Γ
363 DNS 1114 ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1979 Α
364 DNS 1115 Βαρδουλακης Κωνσταντίνος 1991 Α
365 DNS 1116 Βασιλακης Άρης 1991 Α
366 DNS 1118 Βελεγράκης Στυλιανός 1972 Α
367 DNS 1121 Βελιδάκης Γιώργος 1975 Α
368 DNS 1122 Βλασάκης Γιάννης 1984 Α ΟΥΚ
369 DNS 1123 Βρεντζος Παντελής 1999 Α
370 DNS 1124 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1988 Α
371 DNS 1126 Γαβριλακης Γιώργος 1981 Α
372 DNS 1127 Γαλανάκης Κωνσταντίνος 1983 Α
373 DNS 1128 Γεμιτζάκη Εμμανουέλα 1993 Γ Xposed
374 DNS 1129 ΓΕΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1996 Γ
375 DNS 1132 Γεωργουλάκης Αντώνης 1989 Α
376 DNS 1136 Γιαννης Προβιδακης 2000 Α
377 DNS 1137 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1979 Α
378 DNS 1138 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 1969 Α ΣΔΥΧ
379 DNS 1145 ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1983 Α Α.Θ.Λ.Υ.Σ.Η Αρκαλοχώρι
380 DNS 1146 ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 Α
381 DNS 1149 ΔΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1978 Α Dervas Running Family
382 DNS 1150 Δετσης Γιώργος 1996 Α
383 DNS 1151 ΔΟΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 1988 Γ
384 DNS 1152 ΔΟΞΑΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1975 Γ ΣΔΥΧ
385 DNS 1153 ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1962 Α
386 DNS 1159 ΕΡΓΑΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1989 Α
387 DNS 1163 ΖΑΓΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1978 Α ΣΔΥΡ/ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
388 DNS 1168 Ζαχαριουδακης Στελιος 1992 Α
389 DNS 1169 Ζεακης Κωνσταντίνος 1986 Α
390 DNS 1170 Ζερβακης Δημήτρης 1987 Α
391 DNS 1171 Ζερβάκης Δημήτρης 1991 Α
392 DNS 1172 Ζερβός Άγγελος 2008 Α Δεν συμμετέχω σε κάποιων σύλλογο
393 DNS 1173 Ζερβός Βασίλης 2004 Α Δεν συμμετέχω σε κάποιων σύλλογο
394 DNS 1174 Ζερβός Εμμανουήλ 1980 Α Δεν συμμετέχω σε κάποιων σύλλογο
395 DNS 1175 ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1995 Α
396 DNS 1177 Θεοδοσακης Ζαχαρης 1998 Α
397 DNS 1182 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΑΚΑΤΣΙΑΔΗΣ 1967 Α Σ.Μ.Κ
398 DNS 1185 ΚΑΖΑΜΙΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1970 Α ΣΔΥΗ
399 DNS 1186 Καθαρακη Γεωργια 1976 Γ
400 DNS 1188 Καλαθάκης Ζαχαρίας 1999 Α
401 DNS 1193 Καλιτσουνακης Πέτρος 1974 Α
402 DNS 1194 Καλλέργης Ζαχαρίας 1991 Α
403 DNS 1199 Καραβέργου Γεωργία 1999 Γ
404 DNS 1200 ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1973 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
405 DNS 1201 ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ 1990 Α
406 DNS 1205 ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1967 Α marTEAMnos
407 DNS 1207 Κασαπακης Στελιος 1999 Α
408 DNS 1209 Καστρινογιαννης Ζαχαρίας 1999 Α
409 DNS 1216 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1992 Α
410 DNS 1223 ΚΟΚΟΒΕΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1966 Α
411 DNS 1225 Κόντι Παμελα 1997 Γ
412 DNS 1227 ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Α
413 DNS 1232 Κουριδάκης Στέλιος γεωργιος 1997 Α
414 DNS 1239 Κωνσταντακης Γιωργος 1958 Α Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ,
415 DNS 1240 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΡΜΙΣΑΚΗΣ 1962 Α AFORDAKOS TEAM
416 DNS 1241 Κωνσταντίνος Καφουσης 2003 Α
417 DNS 1244 Κωστούρος Αντώνιος 1995 Α
418 DNS 1245 Λαγουβάρδου Ευγενία 1989 Γ
419 DNS 1249 Λεμονακης Μιχάλης 2000 Α Γυμναστήριο
420 DNS 1251 Λιαγκος Κωνσταντίνος 1998 Α
421 DNS 1254 Λουλουδάκης Μάνος 1997 Α
422 DNS 1256 Μαζοκοπακης Εμμανουήλ 1976 Α Σ.Δ.Υ.Χανιων
423 DNS 1257 Μακρυδακης Αλέξανδρος 1998 Α
424 DNS 1258 ΜΑΛΑΓΑΡΔΗΣ ΣΗΦΗΣ 1997 Α
425 DNS 1260 ΜΑΝΙΑ ΣΤΕΛΛΑ 1982 Γ
426 DNS 1261 Μανουσάκη Ειρηνη 1976 Γ Athlisi
427 DNS 1267 Μάρκος Τζανακης Μαρκος 1976 Α
428 DNS 1270 Μαστοραλης Μανολης 1957 Α
429 DNS 1271 Μάστορας Στυλιανός 1985 Α
430 DNS 1277 Μιχαλης Μιχάλης ρογδακης 1982 Α
431 DNS 1281 ΜΙΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1987 Α
432 DNS 1283 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1955 Α Γ.Α.Σ. Μαλίων – Ο.Υ.Κρήτης
433 DNS 1284 Μπετεινακης Μάνος 1983 Α Xposed
434 DNS 1286 ΜΠΟΥΡΓΟΥΤΖΙΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 1982 Α
435 DNS 1288 Μυλωνάς Ηρόδοτος 1981 Α Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
436 DNS 1290 Μύρωνας Ματαλιωτακης 2003 Α
437 DNS 1292 Νανάς Μιχάλης 2003 Α
438 DNS 1297 Ξεξάκης Ανδρέας 1997 Α
439 DNS 1299 ΞΥΛΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1985 Α
440 DNS 1301 Παγανη Δήμητρα 1979 Γ σδυχ
441 DNS 1302 Παδουβά Ελευθερία 1980 Γ
442 DNS 1303 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ 1990 Α
443 DNS 1304 ΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 1975 Γ
444 DNS 1311 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1973 Α
445 DNS 1313 Παπαδάκης Νίκος 1985 Α
446 DNS 1314 Παπαδογιαννακης Εμμανουηλ 1985 Α
447 DNS 1319 Παυλακης Σπύρος 1986 Α
448 DNS 1321 ΠΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1980 Γ AEROCROSS 119
449 DNS 1326 Πετρακάκης Αντρέας 2000 Α
450 DNS 1328 Πευκιανάκη Ειρηνη Πευκιανάκη Ειρηνη 1977 Γ AFORDAKOS TEM
451 DNS 1332 Πίσσας Τηλέμαχος 1995 Α
452 DNS 1338 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1975 Γ marTEAMnos
453 DNS 1342 ΡΕΘΕΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1995 Α
454 DNS 1344 Ρουσακης Εμμανουηλ 1994 Α
455 DNS 1346 Σαμπαθιανακης Μιχάλης 1995 Α
456 DNS 1347 Σαριδάκης Δημήτριος 1990 Α οχι
457 DNS 1348 ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΑΛΕΧΑΝΔΡΟΣ 1968 Α ΟΥΚ
458 DNS 1358 Σπινθάκης Ευάγγελος 1991 Α
459 DNS 1361 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1978 Α MINOAN RUNNERS
460 DNS 1363 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΚΗΣ 1978 Α ΑΘΛΗΣΥ
461 DNS 1365 Στεφανακης Νικόλαος 1978 Α
462 DNS 1366 Στεφανάκης Μάνος 1970 Α
463 DNS 1368 Στυλιανακης Μιχαηλ 1965 Α Σ.Μ.Κ
464 DNS 1370 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1983 Α MIKRO JIM
465 DNS 1371 Σφακιανάκης Γιαννης 1997 Α
466 DNS 1372 ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ ΣΔΥΗ
467 DNS 1373 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1974 Α ΣΔΥΗ
468 DNS 1376 ΤΖΑΝΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1956 Α
469 DNS 1379 Τουγλη Μαρια 2001 Γ ΓΕΗ
470 DNS 1380 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1977 Α
471 DNS 1382 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1966 Α ΟΦΗ
472 DNS 1388 Φασουλάκης Μιχάλης 1997 Α
473 DNS 1389 Φασουλάς Χάρης 1982 Α
474 DNS 1391 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 Α
475 DNS 1393 Φουντουλακης Γεωργιος 1978 Α
476 DNS 1398 Φραγκιαδακης Μανώλης 1997 Α
477 DNS 1403 Χαιρεκακης Στελιος 1972 Α Σσυχ
478 DNS 1404 Χαλκιαδάκης Μάριος 2000 Α Α.Ο.ΑΣΗΜΙΟΥ
479 DNS 1406 ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1995 Γ
480 DNS 1408 ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 1978 Α
481 DNS 1409 Χριστινακη Δέσποινα 1981 Γ
482 DNS 1411 Ψαλιδάκης Μάριος 1976 Α Afordakos Team
483 DNS 1419 Omarkova Elena 1983 Γ
484 DNS 1422 Skoula Athina 1996 Γ
485 DNS 1424 Zuzelka Jozef 1995 Α
486 DNS 1427 Ανδρεαδακης Μανωλης 1996 Α –
487 DNS 1430 ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 1983 Α
488 DNS 1431 Ανδρουλάκης Μιχάλης 2002 Α Kalivesundergroundcrossbox
489 DNS 1436 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗς ΙΩΑΝΝΗΣ 1969 Α καρδιά του παιδιού
490 DNS 1440 ΓΚΑΡΜΙΡΗΣ ΣΙΜΟΣ 1981 Α ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗ RUN
491 DNS 1441 ΓΚΙΤΖΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1985 Α ΜΙΝΩΙΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
492 DNS 1442 Δαμανακης Κυριακος 1968 Α
493 DNS 1443 Δαφνομήλης Γιώργος 1991 Α
494 DNS 1444 Δαφνομήλης Νώντας 1992 Α COSMOS RUNNING TEAM
495 DNS 1445 Δεληδακης Αλέξανδρος 1982 Α
496 DNS 1447 ΖΑΝΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ 1970 Α
497 DNS 1449 ΖΑΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1976 Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
498 DNS 1450 ΗΜΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1995 Α
499 DNS 1452 Κανάκης Λευτέρης 1990 Α Ηρακλειο
500 DNS 1454 Καραλής Εμμανουήλ 1980 Α
501 DNS 1462 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1975 Α
502 DNS 1466 Κωνσταντίνος Ζαγιαννακης 1989 Α
503 DNS 1467 ΛΑΓΚΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1996 Α
504 DNS 1470 ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1972 Α ΟΥΚΡΗΤΗΣ / AFORDAKOS TEAM
505 DNS 1474 Μανουσακης Ελευθεριος 1988 Α
506 DNS 1485 ΟΥΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1989 Α
507 DNS 1489 Πετρά Ιωάννα 1996 Γ
508 DNS 1490 Ρουλα Δρακακη 1987 Γ ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
509 DNS 1491 Ρούσσου Ειρήνη 1980 Γ
510 DNS 1499 Σφακιανάκης Μανουσος 1986 Α Πυγμη
511 DNS 1501 ΤΕΡΖΆΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1999 Γ
512 DNS 1502 ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1999 Γ
513 DNS 1503 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 Γ
514 DNS 1505 Τσινάρης Ιωάννης 1978 Α VEGAN RUNNERS /ALEX ENDURANCE GUNGS
515 DNS 1510 Φραγκιαδάκης Μιχάλης 1995 Α
516 DNS 1511 ΧΑΪΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 Α
517 DNS 1513 Χότζα Ρενάτο 2000 Α
518 DNS 1519 ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 Α
519 DNS 1530 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ 1972 Α

COSMOS RUN – 5 ΧΛΜ
Α/Α Γενική Φύλου Ηλ.Κατ. Αρ.Συμ Επώνυμο Όνομα Ηλ. Κατ Έτος Φύλο Καθαρός Χρόνος Ομάδα
1 1 1 1 5214 Βαρδάκης Μάνος M18 2001 Α 0:16:31 0:16:31 Afordakos team
2 2 2 1 1533 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M49 1973 Α 0:16:40 0:16:41 ΟΦΗ
3 3 3 1 1527 ΠΑΠΑΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M34 1987 Α 0:16:59 0:16:59 ΟΦΗ
4 4 4 2 1005 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M49 1970 Α 0:17:07 0:17:07 VALERGAS TEAM
5 5 5 1 5754 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M44 1975 Α 0:18:04 0:18:04 VALERGAS TEAM
6 6 6 2 5778 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1990 Α 0:19:01 0:19:03 MIKRO JIM
7 7 7 1 5342 Δωμαλακης Μανώλης M39 1981 Α 0:19:12 0:19:13
8 8 8 3 6156 Kokokios Evangelos M34 1986 Α 0:19:17 0:19:18 Ofi/Mikro jim
9 9 9 2 5519 ΚΟΥΦΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1980 Α 0:19:27 0:19:28
10 10 10 4 5250 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1991 Α 0:19:39 0:19:41 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
11 11 11 5 5870 Ριος Γκιγερμο M34 1986 Α 0:19:44 0:19:44 Mikrojim
12 12 12 2 5644 Μελισσαρης Γεωργιος M44 1979 Α 0:19:53 0:19:55 ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ
13 13 13 6 5349 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1999 Α 0:20:02 0:20:04 Ιδιώτης
14 14 14 1 5351 ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ M54 1967 Α 0:20:05 0:20:07 ΣΔΥΗ
15 15 15 7 5608 Μαραβελάκης Ιωάννης M34 1988 Α 0:20:15 0:20:15 CYCLECROSS Cross training club
16 16 16 3 6200 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M44 1975 Α 0:20:19 0:20:20 Heraklion
17 17 17 3 5142 Αθανασάκης Θωμάς M49 1973 Α 0:20:08 0:20:26 MRT
18 18 18 3 1370 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M39 1983 Α 0:20:29 0:20:32 MIKRO JIM
19 19 19 8 6422 παχούλας αλέξανδρος M34 2000 Α 0:20:31 0:20:35
20 20 20 1 5536 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΑΡΜΙΣΑΚΗΣ M59 1962 Α 0:20:36 0:20:37 AFORDAKOS TEAM
21 21 1 1 1534 ΛΕΜΟΝΤZΟΓΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ F34 1986 Γ 0:20:41 0:20:42 ΑΝΕΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
22 22 21 1 5514 ΚΟΥΡΓΕΡΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M64 1956 Α 0:20:53 0:20:53 ΜΑΤΑΛΑ
23 23 22 9 5535 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M34 1990 Α 0:21:29 0:21:39
24 24 23 10 5687 Μπετεινακης Γιάννης M34 1990 Α 0:21:43 0:21:46
25 25 24 4 5670 ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M39 1981 Α 0:21:44 0:21:48
26 26 2 2 5682 Μπελαδάκη Νίκη F34 1987 Γ 0:21:49 0:21:50 mikrojim
27 27 25 11 6389 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:21:58 0:21:58
28 28 26 5 5581 ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ M39 1982 Α 0:22:01 0:22:04 Φιλοζωική Ομάδα Σείριος
29 29 27 6 6361 ΤΟΥΝΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M39 1981 Α 0:22:11 0:22:14 CYCLECROSS
30 30 28 4 5966 Στρατακης Σταυρος M44 1976 Α 0:21:57 0:22:19
31 31 29 7 5805 Πασχαλίδης Αυγουστίνος M39 1980 Α 0:21:57 0:22:19 Σύλλογος Δρομέων Υγείας Ηρακλείου – MyRun.gr
32 32 30 12 5503 ΚΟΥΚ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1996 Α 0:22:00 0:22:30
33 33 31 8 5659 Μιχελουδακης ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:22:29 0:22:33 MIKROJIM
34 34 32 1 5720 Νικος Ασκοξυλακης M15 2009 Α 0:22:35 0:22:35 Σητειακος
35 35 33 4 5364 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M49 1972 Α 0:22:25 0:22:37
36 36 34 9 6364 Μαριδακης Νικος M39 1981 Α 0:22:35 0:22:38
37 37 3 1 5518 ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F49 1972 Γ 0:22:36 0:22:38
38 38 35 13 5367 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1991 Α 0:22:03 0:22:50
39 39 36 10 5052 Kodra Andre M39 1983 Α 0:22:49 0:22:51
40 40 37 2 5618 Μαρκάκης Εμμανουήλ M18 2001 Α 0:22:52 0:22:52
41 41 38 14 5463 Κιμιωνής Γιώργος M34 2000 Α 0:22:52 0:22:54
42 42 39 11 5601 Μανιαδάκης Εμμανουήλ M39 1983 Α 0:22:56 0:22:57 Cyclecross Cross training club
43 43 40 15 6102 ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M34 1992 Α 0:21:41 0:22:58
44 44 41 5 5313 Δασκαλάκης Δημήτρης M49 1970 Α 0:22:55 0:23:01
45 45 42 16 5570 Λιοντής Πέτρος M34 1996 Α 0:22:37 0:23:02
46 46 43 12 5638 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M39 1983 Α 0:22:51 0:23:04
47 47 44 5 6031 ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M44 1976 Α 0:23:05 0:23:10 MIKRO JIM
48 48 45 3 5660 ΜΟΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M18 2001 Α 0:23:08 0:23:10
49 49 4 1 5960 ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ F15 2005 Γ 0:23:23 0:23:25 ΧΕΡΣΌΝΗΣΟΣ
50 50 46 6 5526 Κυρατζης Στρατος M44 1979 Α 0:23:23 0:23:30
51 51 5 3 5047 Katerzabekova Lenka F34 1988 Γ 0:23:31 0:23:34
52 52 47 17 5272 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M34 1992 Α 0:23:25 0:23:37
53 53 48 6 1240 ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M49 1970 Α 0:23:24 0:23:37 AFORDAKOS TEAM
54 54 49 18 5186 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1988 Α 0:23:24 0:23:39
55 55 50 4 5181 Ανωγειανάκης Δημήτρης M18 2001 Α 0:23:49 0:23:59
56 56 51 5 6111 Χριστουλακης Σταυρος M18 2001 Α 0:23:22 0:23:59 Barbox
57 57 6 4 5285 Γιαντουρη Ανδριανα F34 1999 Γ 0:23:53 0:24:00 ΟΦΗ
58 58 52 19 6447 ΣΚΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1989 Α 0:24:02 0:24:03 Mikro Jim
59 59 53 20 6166 Nikolakakis Marinos M34 1997 Α 0:23:50 0:24:08
60 60 54 2 1008 ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1966 Α 0:24:03 0:24:11
61 61 55 21 5550 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1986 Α 0:24:15 0:24:15
62 62 56 2 5177 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M64 1955 Α 0:24:24 0:24:24 ΟΦΗ
63 63 57 6 6274 Καλαντζάκης Σταύρος M18 2002 Α 0:24:31 0:24:33
64 64 58 7 5663 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M44 1978 Α 0:24:04 0:24:35
65 65 59 22 5636 ΜΑΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1993 Α 0:24:30 0:24:38
66 66 60 13 1599 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M39 1982 Α 0:24:29 0:24:38
67 67 7 2 6077 Χαλκιαδάκη Ελενη F49 1970 Γ 0:24:09 0:24:40
68 68 61 23 1589 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1985 Α 0:24:34 0:24:44 Heraklion
69 69 62 24 6086 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ M34 1985 Α 0:23:58 0:24:45
70 70 63 1 1378 Τζουρος Θεοδωρος M69 1951 Α 0:24:38 0:24:46
71 71 64 25 5498 Κοσκινάς Στέλιος M34 1999 Α 0:24:37 0:24:48
72 72 65 26 5793 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M34 1993 Α 0:24:36 0:24:54
73 73 66 14 5284 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M39 1983 Α 0:24:28 0:24:54
74 74 67 27 5018 BARANOVSKYI DMYTRO M34 1991 Α 0:24:41 0:24:59
75 75 68 28 6065 ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1988 Α 0:24:48 0:25:00 Novasports Running Team
76 76 69 29 5176 ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M34 1987 Α 0:24:13 0:25:00 ΣΔΥΡ
77 77 70 7 1004 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M49 1971 Α 0:25:04 0:25:08
78 78 71 3 1002 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M54 1968 Α 0:25:03 0:25:08
79 79 72 30 5773 Παπαδακης Σπυρος M34 1996 Α 0:24:53 0:25:09
80 80 73 31 5715 Νερολαδακης Αποστολης M34 1995 Α 0:24:52 0:25:09
81 81 74 15 6110 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ M39 1981 Α 0:24:59 0:25:20
82 82 75 32 5683 Μπελαδάκης Γεώργιος M34 1992 Α 0:24:02 0:25:24
83 83 8 1 5326 ΔΙΑΚΑΚΗ ΖΩΗ F44 1978 Γ 0:25:24 0:25:39
84 84 76 33 5637 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M34 1999 Α 0:25:23 0:25:40
85 85 77 8 6433 Πρασανάκης Νικόλας M49 1970 Α 0:24:32 0:25:41
86 86 78 34 6311 ΚΕΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 1989 Α 0:25:07 0:25:42 ΗΡΆΚΛΕΙΟ
87 87 79 35 5336 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M34 1997 Α 0:25:42 0:25:47
88 88 80 9 5014 ANOGEIANAKIS STYLIANOS M49 1970 Α 0:25:41 0:25:49
89 89 81 36 5320 Δημητρελης Μιχαλης M34 1998 Α 0:25:10 0:25:49
90 90 9 3 1573 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΛΕΝΑ F49 1973 Γ 0:25:44 0:25:50 MANOLAKAKIS RUNNING TEAM
91 91 10 2 6099 ΧΑΧΛΙΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ F44 1975 Γ 0:25:45 0:25:51 MRC
92 92 11 5 5597 Μανιαδάκη Άννα F34 1996 Γ 0:25:45 0:25:53
93 93 82 8 6120 ΨΑΛΛΙΔΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M44 1979 Α 0:25:22 0:25:57
94 94 83 37 5438 Καρτσώλης Γιώργος M34 1988 Α 0:25:41 0:26:03
95 95 84 38 1552 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M34 1985 Α 0:26:00 0:26:05
96 96 85 16 5365 Ζαχαριουδακης Γιαννης M39 1980 Α 0:25:51 0:26:07
97 97 12 6 1543 ΛΙΤΣΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F34 1987 Γ 0:26:05 0:26:08
98 98 86 10 5092 patsadakis antonis M49 1972 Α 0:25:50 0:26:09 ΠΟΗ ΚΑΣΤΡΟ
99 99 87 39 1550 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M34 1985 Α 0:26:05 0:26:09
100 100 88 9 6443 Σερετης Μαριος M44 1977 Α 0:25:56 0:26:10
101 101 89 40 1583 Χαριτακης Αντωνης M34 1990 Α 0:26:04 0:26:13
102 102 13 7 1595 Χριστοφοράκη Δημητρα F34 1994 Γ 0:26:04 0:26:13
103 103 14 8 6365 Μαρίνα Στιβακτάκη F34 1990 Γ 0:24:28 0:26:15
104 104 15 9 1553 ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F34 1985 Γ 0:26:11 0:26:17
105 105 90 17 6325 ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ M39 1982 Α 0:25:32 0:26:17 Ηράκλειο Κρητης
106 106 16 10 5493 Κοντου Αρχοντια F34 1997 Γ 0:26:03 0:26:17
107 107 91 18 5656 ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M39 1982 Α 0:25:16 0:26:19
108 108 92 19 1598 ΧΡΥΣΟΣ ΘΑΝΟΣ M39 1984 Α 0:26:09 0:26:20
109 109 93 10 5227 ΒΕΝΕΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ M44 1978 Α 0:26:07 0:26:21
110 110 94 11 6375 ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1972 Α 0:25:56 0:26:25
111 111 95 41 5710 Μυφταρι Αντριγιαν M34 1995 Α 0:26:29 0:26:29
112 112 17 11 1551 ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1985 Γ 0:26:26 0:26:31
113 113 96 42 6184 Vogiazis Ilias M34 1990 Α 0:25:37 0:26:32 HERAKLION
114 114 18 3 1003 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1978 Γ 0:26:26 0:26:32
115 115 97 43 5922 Σπανάκης Ιωάννης M34 1991 Α 0:25:54 0:26:33
116 116 98 4 1007 ΚΟΥΝΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M54 1967 Α 0:26:34 0:26:40
117 117 99 44 5713 Μωραΐτης Γιώργος M34 1995 Α 0:26:15 0:26:42
118 118 100 45 5980 Σφακιανάκης Γιώργος M34 1991 Α 0:25:45 0:26:44
119 119 101 20 6346 ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ M39 1983 Α 0:24:57 0:26:46
120 120 102 5 5043 kalouris antonis M54 1966 Α 0:26:29 0:26:48 smk
121 121 19 12 6262 Ζαχου Κατερινα F34 1989 Γ 0:26:46 0:26:51
122 122 103 46 5633 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1985 Α 0:26:41 0:26:52
123 123 104 47 5356 Ευθυμιάδης Σταύρος M34 1985 Α 0:26:35 0:26:57
124 124 105 12 5423 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M49 1971 Α 0:26:55 0:26:58 KAMPAXIS TEAM
125 125 106 48 6041 Τσιρινης Μιχαλης M34 1988 Α 0:25:49 0:27:01
126 126 107 6 5067 MALININ IGOR M54 1968 Α 0:26:46 0:27:02
127 127 108 49 5208 Βαλογιάννης Σωτήρης M34 1986 Α 0:26:44 0:27:06
128 128 109 21 6456 Σπυριδάκης Κωνσταντίνος M39 1983 Α 0:26:49 0:27:06 Ομάδα δρομέων Μεσσαράς
129 129 110 3 5928 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M64 1955 Α 0:26:48 0:27:07 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
130 130 111 11 5387 ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M44 1977 Α 0:26:39 0:27:07
131 131 112 12 5524 Κυπριωτακη Βασιλης M44 1978 Α 0:26:53 0:27:10 Group Army Training
132 132 113 7 5904 ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M54 1969 Α 0:26:53 0:27:10
133 134 20 13 6040 Τσιολχά Γιούλη F34 1986 Γ 0:26:58 0:27:13
134 135 115 22 5630 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M39 1981 Α 0:26:48 0:27:16
135 136 116 13 5602 Μανιάτης Γεώργιος M49 1972 Α 0:27:19 0:27:21 Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
136 137 117 14 6155 KIOSTERAKIS IOANNIS M44 1976 Α 0:27:19 0:27:21
137 138 118 7 6297 Καρουζάκης Εμμανουήλ M18 2001 Α 0:26:38 0:27:22 Αθλοπολις
138 139 119 50 5071 Manos Zourarakis M34 1988 Α 0:26:27 0:27:29
139 140 120 51 5311 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M34 1986 Α 0:27:13 0:27:30
140 141 121 52 5796 Παραλικης Αθανάσιος M34 1998 Α 0:26:18 0:27:31
141 142 122 8 6035 ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M18 2003 Α 0:27:19 0:27:32
142 143 123 14 5599 Μανιαδακης Γεωργιος M49 1972 Α 0:27:20 0:27:32
143 144 124 53 5282 Γιαννος Σπυρος M34 1997 Α 0:26:18 0:27:34 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
144 145 125 15 5139 Αγγελιδάκης Νίκος M49 1972 Α 0:26:29 0:27:38
145 146 126 8 5988 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΎΡΩΝ M54 1969 Α 0:27:22 0:27:42 Σύλλογος μαραθωνοδρόμων Κρήτης
146 147 127 23 6300 Κασακης Γιάννης M39 1983 Α 0:27:22 0:27:46 Εμακ
147 148 128 54 5985 Σφυρης Γιαννης M34 1996 Α 0:27:46 0:27:51
148 149 21 1 5373 Ζουμή Πελαγία F39 1981 Γ 0:27:47 0:27:51 Mikro Jim
149 150 129 55 6252 Διγενής Παντελής M34 2000 Α 0:27:47 0:27:52
150 151 130 56 5649 ΜΗΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M34 1992 Α 0:26:39 0:27:54
151 152 131 57 5352 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M34 1991 Α 0:26:40 0:27:54
152 153 132 58 5674 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1990 Α 0:26:45 0:27:55
153 154 133 59 5064 Loukas George M34 1988 Α 0:27:43 0:28:00 Cosmos Sport Running Team
154 155 134 60 5157 Αλεφραγκής Εμμανουήλ M34 1988 Α 0:27:51 0:28:02
155 156 135 61 6450 ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1985 Α 0:27:51 0:28:02
156 157 136 62 5102 SAROUKOS MANOS M34 1985 Α 0:27:53 0:28:03
157 158 22 2 5744 Παλαιακη Ελενη F39 1980 Γ 0:27:55 0:28:03 καρδια του παιδιου
158 159 23 1 6139 EKIM MARIA F54 1969 Γ 0:28:03 0:28:03
159 160 137 24 5323 Δημήτριος Τρουλακης M39 1984 Α 0:27:33 0:28:05
160 161 24 14 6164 Mótyán Andrea F34 1995 Γ 0:26:58 0:28:05
161 162 25 15 5066 Lytovchenko Ksenia F34 1986 Γ 0:28:02 0:28:09
162 163 138 16 5721 ΝΙΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M49 1971 Α 0:27:48 0:28:09
163 164 26 16 5061 Leka Anieza F34 1996 Γ 0:27:48 0:28:11
164 165 27 2 6006 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΆΚΗ Αγάπη F15 2004 Γ 0:27:34 0:28:12 Ηράκλειο
165 166 139 15 6384 Μονιακης Αλέξανδρος M44 1976 Α 0:27:30 0:28:12
166 167 140 63 5072 Marakis Georgios M34 1986 Α 0:27:52 0:28:13
167 168 141 25 6094 ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:28:05 0:28:15
168 169 142 64 5538 Κωνσταντινούδης Βασίλης M34 1998 Α 0:28:07 0:28:18
169 170 143 65 5820 ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1993 Α 0:27:56 0:28:21
170 171 28 4 5372 Ζιάκκα Χριστίνα F49 1973 Γ 0:28:07 0:28:22
171 172 29 5 6170 PAPALA BALENTINH F49 1972 Γ 0:28:10 0:28:23
172 173 144 66 6383 Μλεκάνης Κων/νος M34 1985 Α 0:27:16 0:28:24 Ρέθυμνο
173 174 145 9 6284 Κανάρης Αριστείδης M18 2003 Α 0:27:55 0:28:25
174 175 30 4 6108 Χριστακη Άννα F44 1978 Γ 0:27:59 0:28:25
175 176 31 17 6161 Medvedeva Marina F34 1992 Γ 0:28:01 0:28:26
176 177 146 67 5959 Στεφανος Κορνάρος M34 1996 Α 0:28:04 0:28:27
177 178 147 26 6480 ΤΡΙΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:28:07 0:28:27
178 179 32 18 5315 ΔΕΔΕ ΕΛΠΙΔΑ F34 2000 Γ 0:28:13 0:28:27
179 180 148 68 6250 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1994 Α 0:28:10 0:28:28 COSMOS RUNNING TEAM
180 181 33 19 5040 Ioannou Maria F34 1996 Γ 0:27:55 0:28:30
181 182 149 69 5124 Zacharia Neofytos M34 1994 Α 0:27:56 0:28:31
182 183 150 70 5114 Tsantirakis Vasiis M34 1989 Α 0:28:14 0:28:33
183 184 151 27 5732 ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M39 1982 Α 0:27:17 0:28:33 HERAKLION
184 185 152 28 5781 Παπαδόπουλος Ανδρεας M39 1984 Α 0:27:22 0:28:33
185 186 153 71 6473 Ταταράκης Νίκος M34 1988 Α 0:26:47 0:28:34
186 187 34 20 5306 Δαριβιανάκη Στεφανία F34 1985 Γ 0:28:29 0:28:35 MikroJim
187 188 154 72 5108 SOURLAS ANDREAS M34 1997 Α 0:27:57 0:28:35 –
188 189 155 73 5843 Πλακωτάρης Γιώργος M34 1992 Α 0:27:15 0:28:37
189 190 35 21 6396 Νάσου Άννα F34 1992 Γ 0:27:37 0:28:41 HERAKLION
190 191 156 29 5073 Marazakis Charalampos M39 1984 Α 0:28:21 0:28:43
191 192 157 74 5321 Δημήτρης Κουτεντακης M34 1996 Α 0:28:16 0:28:43
192 193 158 75 5626 ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M34 1996 Α 0:28:15 0:28:43
193 194 159 76 6280 ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M34 1988 Α 0:28:25 0:28:44 COSMOS RUNNING TEAM
194 195 36 1 5685 ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F59 1963 Γ 0:28:41 0:28:44 Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ
195 196 37 3 5804 ΠΑΡΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ F39 1981 Γ 0:28:42 0:28:45 ΧΕΡΣΌΝΗΣΟΣ
196 197 160 16 5325 Δημητρίου Μάνος M44 1979 Α 0:28:19 0:28:45 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
197 198 161 77 6118 Ψαλιδακης Στεφανος M34 1990 Α 0:28:11 0:28:46
198 199 162 17 6125 ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1978 Α 0:28:45 0:28:49
199 200 163 18 5930 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1975 Α 0:28:28 0:28:51
200 201 164 19 5929 Σπυριδακης Γιώργος M44 1975 Α 0:28:28 0:28:51
201 202 165 30 5770 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1984 Α 0:28:07 0:28:52
202 203 166 20 5673 Μπακούτης Αθανάσιος M44 1977 Α 0:28:25 0:28:53 Iraklion, Crete
203 204 167 21 5454 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M44 1978 Α 0:27:53 0:28:54 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
204 205 168 1 5527 κυρδήμος γιάννης M75 1944 Α 0:28:55 0:28:55 ΠΕΔΑΣ Ο ΜΙΝΩς
205 206 38 4 6207 Αρμενατζογλου Μαρία F39 1983 Γ 0:28:43 0:28:56 Ηράκλειο κρητης
206 207 39 5 5520 Κρασανακη Μαρίνια F39 1980 Γ 0:28:55 0:28:58
207 208 169 31 6115 ΧΡΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1980 Α 0:28:32 0:28:59
208 209 170 78 1424 Zuzelka Jozef M34 1995 Α 0:28:25 0:29:03
209 210 171 22 5232 Βιτσαξακης Χριστοφορος M44 1977 Α 0:28:53 0:29:03
210 211 172 10 6349 ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M18 2002 Α 0:27:38 0:29:04 LK Run
211 212 173 17 6037 ΤΣΙΛΙΓΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M49 1973 Α 0:28:57 0:29:05
212 213 40 22 5236 ΒΛΑΧΆΚΗ ΔΉΜΗΤΡΑ F34 1985 Γ 0:28:59 0:29:05
213 214 174 9 6258 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1968 Α 0:28:50 0:29:05 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
214 215 175 10 5233 Βλαστός Ζαχαρίας M54 1967 Α 0:28:50 0:29:06
215 217 41 23 5249 ΜΑΛΙΑΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F34 1993 Γ 0:29:03 0:29:06
216 218 42 24 6290 NOVIKOVA-MANELAKI NATALIE F34 1988 Γ 0:29:04 0:29:07 COSMOS RUNNING TEAM
217 219 177 23 1570 ΦΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1976 Α 0:28:41 0:29:07
218 220 43 25 5009 Τσαρουχα Χριστινα F34 1992 Γ 0:28:53 0:29:08
219 221 44 1 5993 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΙΡΉΝΗ F69 1954 Γ 0:28:49 0:29:08 ΜΟΙΡΕΣ
220 222 178 80 5151 Αλεξάκης Γιώργος M34 1993 Α 0:29:05 0:29:09
221 223 179 11 5197 ΑΣΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M54 1967 Α 0:29:01 0:29:11 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ
222 224 180 32 6237 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ M39 1980 Α 0:28:53 0:29:15
223 225 181 81 1562 Φασουλακης Αλεξανδρος M34 1985 Α 0:28:29 0:29:16
224 226 182 18 5246 Βουράκης Γιάννης M49 1970 Α 0:28:31 0:29:16
225 227 183 82 5402 Καλονάκης Γιώργος M34 1985 Α 0:29:10 0:29:19
226 228 184 83 5271 Γιακανικης Δημητριος M34 1998 Α 0:28:06 0:29:19 Ηράκλειο
227 229 185 84 6287 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M34 1990 Α 0:29:09 0:29:21 COSMOS RUNNING TEAM
228 230 186 85 6039 ΤΣΙΜΠΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M34 1994 Α 0:28:07 0:29:22
229 231 45 6 5359 ΖΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F39 1984 Γ 0:29:18 0:29:22 Adidas Runners Athens
230 232 46 7 6449 Σκαρμούτσου Χριστίνα F39 1984 Γ 0:29:20 0:29:23
231 233 187 86 5787 Παπάλας Μαρίνος M34 1998 Α 0:28:13 0:29:27
232 234 188 87 5877 ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1987 Α 0:28:55 0:29:27
233 235 47 6 5962 ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F49 1974 Γ 0:29:22 0:29:28
234 236 189 19 6179 TAMPAKAKIS CHRISTOFOROS M49 1974 Α 0:28:24 0:29:28
235 237 190 88 5688 Μπιμπακης Μανώλης M34 1988 Α 0:27:17 0:29:34
236 238 191 89 5739 Ουρανος Αρης M34 1988 Α 0:29:08 0:29:37
237 239 192 90 1101 Αποστολογιωργάκης Μιχάλης M34 1999 Α 0:29:27 0:29:37
238 240 48 26 5589 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ F34 1989 Γ 0:28:46 0:29:38
239 241 193 33 5267 ΓΕΩΡΓΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1982 Α 0:29:12 0:29:41
240 242 49 27 6270 ΚΑΒΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ F34 1999 Γ 0:29:24 0:29:41
241 243 194 91 6217 Βασσάλος Δημήτρης M34 1998 Α 0:28:41 0:29:44
242 244 195 92 6357 Μανέτας-Σταυρακάκης Νικόλαος M34 1994 Α 0:29:05 0:29:46
243 245 50 5 6275 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ F44 1978 Γ 0:29:32 0:29:46 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
244 246 51 6 6175 Stavropoulou Areti F44 1975 Γ 0:29:14 0:29:46
245 247 52 28 5826 Πετράκη Ευη F34 1998 Γ 0:29:38 0:29:47 –
246 248 196 34 6131 Beteinakis Emmanouil M39 1983 Α 0:27:30 0:29:48 Xposed
247 249 197 4 5113 Tsantirakis Nikos M64 1959 Α 0:29:32 0:29:49
248 250 198 93 5502 Κουβίδης Βασίλειος M34 1992 Α 0:28:40 0:29:50
249 251 199 94 6201 ΑΞΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M34 1994 Α 0:29:34 0:29:50
250 252 200 95 5477 Κόκκινος Κωνσταντίνος M34 1987 Α 0:29:29 0:29:50
251 253 53 7 5531 Κωνσταντάκη Αντωνία F44 1978 Γ 0:29:43 0:29:51
252 254 201 96 5380 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1990 Α 0:29:34 0:29:52
253 255 202 12 5679 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1967 Α 0:28:56 0:29:54 ΤΡΕΧΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΔΥΗ
254 256 203 2 5190 Αρβανίτης Δημήτρης M59 1962 Α 0:29:11 0:29:55
255 257 54 8 5883 ΣΑΡΙΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΓΙΟΥΛΗ F44 1977 Γ 0:29:25 0:29:56
256 258 204 20 5827 Πετρακης Κωστας M49 1974 Α 0:28:33 0:29:56
257 259 205 97 6132 Bott Leopold M34 1995 Α 0:28:36 0:29:58
258 260 206 98 6089 Χατζηδακης Βαγγελης M34 1986 Α 0:29:44 0:29:58
259 261 55 9 1547 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F44 1976 Γ 0:29:55 0:30:00
260 262 207 99 1532 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M34 1985 Α 0:29:52 0:30:00 ΑΦΟΡΔΑΚΟΣ
261 263 56 29 5548 Λαμπρακη Ποπη F34 1986 Γ 0:29:53 0:30:00 Afordakos team
262 264 208 100 5587 Μακράκης Ευάγγελος M34 1992 Α 0:28:59 0:30:03
263 265 209 35 5118 Tsentelieros Manos M39 1983 Α 0:29:09 0:30:04
264 266 210 101 5907 ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M34 1997 Α 0:29:35 0:30:04
265 267 211 13 5861 ΡΑΙΣΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M54 1965 Α 0:29:34 0:30:17 Marteamnos
266 268 212 5 5738 ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M64 1958 Α 0:29:12 0:30:18
267 269 213 14 6257 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΤΕΡΟΥΔΗΣ M54 1968 Α 0:29:35 0:30:18
268 270 214 24 5370 ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M44 1978 Α 0:28:55 0:30:19
269 271 57 8 5138 Αγγελιδάκη Ανδριανή F39 1983 Γ 0:29:56 0:30:20 Συλλογος Δρομέων υγείας Ηρακλειου
270 272 58 30 5767 Παπαδάκη Στερεή F34 1990 Γ 0:30:11 0:30:22
271 273 59 31 5350 ΕΜΜΑΝΟΥΈΛΑ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ F34 1995 Γ 0:29:40 0:30:22
272 274 215 102 5981 Σφακιωτάκης Σακελλάρης M34 1998 Α 0:29:20 0:30:23
273 275 216 2 5746 Παναγιωτάκης Άγγελος M15 2006 Α 0:29:44 0:30:24
274 276 217 103 6024 Τσακαλίδης Ευαγγελος M34 1989 Α 0:29:26 0:30:26 Griffins HeraklionHerakl Club
275 277 60 32 5631 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΑ F34 1987 Γ 0:30:17 0:30:27
276 278 61 33 5735 ΞΥΣΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F34 1990 Γ 0:30:16 0:30:27
277 279 62 34 5690 Μπίτσικα Στέλλα F34 1997 Γ 0:30:10 0:30:27
278 280 63 35 5676 Μπαλτζακη Καλλια F34 1991 Γ 0:30:19 0:30:28
279 281 218 104 6208 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M34 1994 Α 0:30:16 0:30:29 COSMOS RUNNING TEAM
280 282 219 11 6353 Μαθιουδάκης Γιώργος M18 2002 Α 0:29:37 0:30:29
281 283 220 21 5821 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M49 1972 Α 0:30:08 0:30:29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
282 284 64 9 5705 ΜΥΡΤΩ ΧΡΟΝΑΚΗ F39 1982 Γ 0:30:21 0:30:30
283 285 65 36 5678 Μπαρακατ Εβιν F34 1985 Γ 0:30:26 0:30:32 Adidas runners athens
284 286 221 22 5625 Μαρκουλης Βαγγέλης M49 1970 Α 0:30:34 0:30:34 Συλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης
285 287 222 105 5130 Zourarakis Kostis M34 1992 Α 0:29:30 0:30:35
286 288 223 106 6312 ΚΕΜΑΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M34 1998 Α 0:30:08 0:30:37
287 289 224 107 5862 ΡΑΛΛΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M34 1990 Α 0:29:58 0:30:38
288 290 225 3 5869 Ρηγακης Φιλοκτητης M15 2004 Α 0:29:46 0:30:40 OYK
289 291 226 15 1546 ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M54 1968 Α 0:30:22 0:30:41
290 292 227 4 5898 Σιδερής Γεώργιος M15 2006 Α 0:30:00 0:30:41
291 293 228 23 5747 Παναγιωτάκης Ιωάννης M49 1974 Α 0:29:58 0:30:41
292 294 229 108 6444 Σεφέρι Μάριο M34 1993 Α 0:29:48 0:30:42
293 295 230 24 6061 Φουκαρακης Γιώργος M49 1974 Α 0:30:06 0:30:46
294 296 231 109 5274 Γιακουμάκης Γιάννης M34 1993 Α 0:29:47 0:30:53
295 297 66 37 5384 Ιωάννα Χατζακη F34 1989 Γ 0:30:42 0:30:53
296 298 67 10 5458 Κελαιδωνη Θεοδωρα F44 1977 Γ 0:30:20 0:30:53
297 299 232 110 5044 Kalpourtzis Athanasios M34 1998 Α 0:29:45 0:30:53
298 300 68 7 5624 Μαρκουλη Εφη F49 1970 Γ 0:29:48 0:30:54
299 301 233 111 5563 ΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M34 1985 Α 0:29:17 0:30:54
300 302 234 112 5401 ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1991 Α 0:29:14 0:30:55
301 303 235 113 5428 Καρδουλάκης Νίκος M34 1994 Α 0:29:51 0:30:55
302 304 69 38 5947 ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΑΡΓΥΡΩ F34 1985 Γ 0:29:59 0:30:56 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
303 305 70 39 5554 ΛΑΠΙ ΙΩΑΝΝΑ F34 1995 Γ 0:29:41 0:30:57
304 306 71 40 5671 Μπάιμπα Σταυρούλα F34 1995 Γ 0:29:41 0:30:57
305 307 236 25 5832 Πετσαλάκης Γιώργος M44 1978 Α 0:29:40 0:31:01 Novasports Running Team
306 308 72 41 5125 Zaeva Ekaterina F34 1986 Γ 0:30:37 0:31:05 East fighters kickbox agios nikolaos
307 309 237 114 5970 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1993 Α 0:29:50 0:31:14
308 310 238 115 5013 Anagnostakis Panagiotis M34 1993 Α 0:30:31 0:31:15
309 311 73 42 6265 ΖΙΩΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F34 1990 Γ 0:30:29 0:31:16 Ηράκλειο Κρητης
310 312 74 43 5914 Σουρλά Εύα F34 1995 Γ 0:30:37 0:31:17
311 313 239 116 6460 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M34 1991 Α 0:30:19 0:31:18 COSMOS RUNNING TEAM
312 315 240 117 6314 Κλαδος Νικος M34 1994 Α 0:31:04 0:31:20
313 316 76 10 1006 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F39 1981 Γ 0:30:56 0:31:21
314 317 241 118 5392 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1985 Α 0:30:24 0:31:21
315 318 242 25 5650 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M49 1974 Α 0:30:56 0:31:21
316 319 77 45 5515 Κουρναζίδου Ευθυμία F34 1998 Γ 0:31:05 0:31:23
317 320 78 46 6248 Δεσσέ Δήμητρα F34 1997 Γ 0:30:44 0:31:23
318 321 79 47 6081 Χανιωτακη Αργυρω F34 1999 Γ 0:30:34 0:31:25
319 322 80 48 5972 ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ F34 1999 Γ 0:31:18 0:31:26
320 323 243 26 5892 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M49 1973 Α 0:30:48 0:31:27
321 324 244 12 6498 Φανουράκης Γιώργος M18 2001 Α 0:30:22 0:31:27
322 325 245 119 5926 Σπινθάκης ευαγγελος M34 1991 Α 0:30:16 0:31:29
323 326 81 49 5183 Ανωγιάτη Λαμπρίνα F34 1998 Γ 0:30:15 0:31:30
324 327 246 27 6209 ΑΡΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – ΑΛΕΚΟΣ M49 1971 Α 0:31:23 0:31:31 COSMOS RUNNING TEAM
325 328 247 36 5669 ΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M39 1982 Α 0:31:20 0:31:32
326 329 248 120 5098 Poulakis Minas M34 1991 Α 0:30:41 0:31:34
327 330 249 16 5316 ΔΕΡΕΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M54 1969 Α 0:30:55 0:31:35
328 331 250 121 6448 Σκαντζουράκης Μηνας M34 1994 Α 0:31:11 0:31:36
329 332 251 122 6464 Στρατάκης Δημήτρης M34 1994 Α 0:31:11 0:31:36 Όχι
330 333 252 123 5957 Στεφανακίδης Χρήστος M34 1986 Α 0:30:23 0:31:37
331 334 253 124 5219 Βασιλάκης Ακης M34 1985 Α 0:31:01 0:31:38
332 335 254 26 5270 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1977 Α 0:31:30 0:31:38
333 336 255 125 5741 ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M34 1988 Α 0:31:03 0:31:38 ΑΕΠΕ
334 337 256 37 5168 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M39 1981 Α 0:31:02 0:31:38
335 338 257 126 5021 Brinza Slavic M34 1996 Α 0:31:15 0:31:38
336 339 82 50 6360 Μανωλάκη Χρυσούλα F34 1998 Γ 0:30:57 0:31:39
337 340 258 127 5850 Πολυχρόνης Στέλιος M34 1994 Α 0:31:24 0:31:40 Ηράκλειο Κρήτης
338 341 83 51 5076 Matvienco Lia F34 1988 Γ 0:31:36 0:31:41
339 342 84 11 6305 ΚΑΣΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F44 1977 Γ 0:30:43 0:31:42
340 343 259 27 5641 Μαυρουδής Γιωργος M44 1975 Α 0:31:28 0:31:42
341 344 85 11 6057 Φλουρη Γεωργια F39 1980 Γ 0:31:28 0:31:42
342 345 260 128 5605 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M34 1985 Α 0:30:37 0:31:45
343 346 261 129 1563 Mπαχλιζανακης Μανώλης M34 1985 Α 0:31:10 0:31:45
344 347 262 28 5022 Chalkiadakis Giorgos M44 1978 Α 0:31:41 0:31:47 Χερσονησσου
345 348 263 130 6485 Τσαΐνης Μάριος M34 1998 Α 0:30:50 0:31:48
346 349 264 131 6484 Τσαΐνης Αλέξανδρος M34 1998 Α 0:30:50 0:31:48
347 350 265 132 5522 Κρόγγος Λεωνίδας M34 1988 Α 0:31:45 0:31:53
348 351 86 52 5029 Fokeeva Tatiana F34 1985 Γ 0:31:47 0:31:53
349 352 266 29 5412 ΚΑΝΕΤΟΣ ΜΑΝΏΛΗΣ M44 1979 Α 0:31:23 0:31:54
350 353 267 133 1591 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗς ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M34 1989 Α 0:30:30 0:31:58
351 354 268 134 6218 Βέργος Ανδρέας M34 1999 Α 0:31:12 0:31:58
352 355 269 135 5990 Τάσσιος Αιμίλιος M34 1997 Α 0:31:39 0:31:58
353 356 270 136 6452 Σοφιανος Κωνσταντινος M34 1996 Α 0:31:06 0:32:00
354 357 271 5 5795 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M15 2006 Α 0:30:28 0:32:00 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
355 358 272 38 6385 ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M39 1983 Α 0:31:53 0:32:02 COSMOS RUNNING TEAM
356 359 87 53 6453 ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΑ F34 1994 Γ 0:30:59 0:32:02
357 360 273 13 5569 Λιοντας Αριστειδης M18 2001 Α 0:31:06 0:32:02 Αθλητικος Ομιλος Ηρακλειου
358 361 88 54 5658 Μιχελιδάκη Ευγενία F34 1998 Γ 0:31:59 0:32:03 Αονα Ηρόδοτος
359 362 89 55 6499 Φαρσαρη Σοφιανθη F34 1993 Γ 0:30:39 0:32:06 East Fighers Aghios Nikolaos
360 363 274 137 6016 Τριφιδης Κώστας M34 1985 Α 0:31:54 0:32:07
361 364 90 56 5766 Παπαδάκη Ευαγγελία F34 1989 Γ 0:31:44 0:32:11 The wolves flight club
362 365 91 12 5196 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F39 1981 Γ 0:31:41 0:32:11
363 366 92 57 5173 ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1993 Γ 0:31:41 0:32:11
364 367 93 58 5257 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΚΛΕΡΗ F34 1992 Γ 0:31:44 0:32:11
365 368 275 28 5206 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M49 1974 Α 0:31:41 0:32:11
366 369 94 3 5292 ΓΚΟΝΗ ΑΝΘΗ F15 2007 Γ 0:32:05 0:32:13
367 370 276 39 6106 Χονδροζουμακης Γιώργος M39 1983 Α 0:30:43 0:32:16
368 371 277 138 5025 Daskalakis Vaggelis M34 1991 Α 0:31:39 0:32:16
369 372 95 59 5065 Lykou Maria F34 1990 Γ 0:31:38 0:32:16
370 373 278 14 5706 Μυρων Αντωνακάκης M18 2003 Α 0:31:38 0:32:17 Ηρακλεο ΟΑΑ Basketball
371 374 279 30 5552 Λαμπράκης Γιάννης M44 1975 Α 0:31:37 0:32:18
372 375 280 17 5011 AGRIMAKIS MANOS M54 1966 Α 0:31:28 0:32:19
373 376 281 31 5154 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1975 Α 0:31:29 0:32:20
374 377 96 60 5632 ΜΑΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F34 1997 Γ 0:31:50 0:32:20
375 378 97 61 6076 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1993 Γ 0:31:21 0:32:22
376 379 98 12 1010 ΔΗΜΑΣΗ ΣΟΥΛΑ F44 1978 Γ 0:31:59 0:32:24
377 380 282 139 6154 KELEFIOTIS STRATIDAKIS PANAGIOTIS M34 1994 Α 0:31:11 0:32:33
378 381 283 40 6421 Παυλίδης Ιωάννης M39 1983 Α 0:31:10 0:32:34
379 382 284 29 5596 ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ M49 1974 Α 0:31:38 0:32:35
380 383 285 140 5513 Κουνελακης Ιακωβος M34 1992 Α 0:32:26 0:32:41
381 384 99 13 5539 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F39 1981 Γ 0:32:33 0:32:41
382 385 286 41 6133 CHATZIDAVID DAVID M39 1982 Α 0:31:27 0:32:41
383 386 100 62 5202 Αφορδακού Πηγή F34 1994 Γ 0:31:30 0:32:42 –
384 387 101 63 5347 Ελευθερία Ραμνιοδοπουλου F34 1996 Γ 0:31:27 0:32:42
385 388 287 141 5166 ΑΝΑΤΟΛΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ M34 2000 Α 0:31:46 0:32:42
386 389 288 142 5440 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1995 Α 0:32:24 0:32:42
387 390 102 64 5297 Γορανίτη Βασιλική-Γεωργία F34 1997 Γ 0:32:03 0:32:42
388 391 289 3 5954 ΣΤΕΡΕΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M59 1960 Α 0:32:12 0:32:44
389 392 290 18 5537 Κωνσταντίνος ΜΠΟΥΜΠΑΚΗΣ M54 1966 Α 0:32:26 0:32:46
390 393 103 1 5722 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F64 1958 Γ 0:31:16 0:32:47
391 394 291 32 1597 Χρονακης Ματθαιος M44 1975 Α 0:31:40 0:32:49
392 395 104 65 1596 Χρονακη Άννα F34 2000 Γ 0:31:40 0:32:49
393 396 105 66 5765 Παπαδάκη Δήμητρα F34 1998 Γ 0:31:52 0:32:50
394 397 292 143 1566 Φασουλακης Εμμανουηλ M34 1988 Α 0:31:53 0:32:53
395 398 293 4 5860 Ραϊνάκης Μιχαήλ M59 1963 Α 0:32:19 0:32:53
396 399 106 67 5745 Παναγιωτακη Μυρσινη F34 1993 Γ 0:31:54 0:32:53
397 400 107 68 5335 ΔΡΑΚΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1995 Γ 0:32:50 0:32:54
398 401 108 69 5466 ΚΙΟΎΜΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ F34 1999 Γ 0:32:04 0:32:55
399 402 294 144 5719 Νικολίτσης Γιώργος M34 1998 Α 0:32:02 0:32:57
400 403 109 13 5758 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F44 1976 Γ 0:31:45 0:33:05
401 404 110 70 6240 Γκόγκου Κατερίνα F34 1989 Γ 0:32:47 0:33:05
402 405 295 33 6374 Μεραμβελιωτάκης Χαράλαμπος M44 1976 Α 0:33:03 0:33:07
403 406 296 145 6255 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M34 1989 Α 0:30:58 0:33:08 COSMOS RUNNING TEAM
404 407 111 71 1568 ΦΕΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F34 1990 Γ 0:30:58 0:33:08 COSMOS RUNNING TEAM
405 408 112 8 5840 ΠΙΤΣΙΚΑΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ F49 1974 Γ 0:31:34 0:33:09
406 409 297 30 1529 ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΙΜΟΣ M49 1972 Α 0:33:08 0:33:09
407 410 113 72 6267 Θεοδωρακοπουλου Αναστασια F34 1988 Γ 0:32:51 0:33:10 Ηρακλειο
408 411 114 73 6279 Καμαρατάκη Εμμανουέλα F34 2000 Γ 0:32:54 0:33:10
409 412 298 6 6397 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΤΕΡΟΥΔΗΣ M15 2004 Α 0:32:28 0:33:12
410 413 115 14 5961 ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F39 1981 Γ 0:32:21 0:33:13
411 414 299 7 5002 Τσικνάκης Φραγκίσκος M15 2010 Α 0:32:27 0:33:15
412 415 300 34 1001 ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1976 Α 0:32:29 0:33:15
413 416 301 146 5413 Κανονης Δημητρης M34 1996 Α 0:32:53 0:33:16
414 417 116 74 5934 Στάθογλου Ευγενία F34 1994 Γ 0:32:56 0:33:17
415 418 302 147 5265 Γεωργιτσος Μιχαλης M34 1998 Α 0:30:53 0:33:22
416 419 117 75 6334 Κουτσαντωνάκη Αντιγόνη F34 1996 Γ 0:33:07 0:33:22
417 420 118 76 5343 Εκίζογλου Μαριαννα F34 2000 Γ 0:32:32 0:33:23 Δαίδαλος
418 421 119 77 5467 Κιρμιζάκη Παναγιώτα F34 1988 Γ 0:32:30 0:33:24
419 422 120 4 5794 Παπουτσή Ιωάννα F15 2008 Γ 0:31:53 0:33:26 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
420 423 303 148 5967 Στρατάκης Μιχάλης M34 1988 Α 0:32:26 0:33:28
421 424 304 149 5433 ΚΑΡΠΟΥΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1989 Α 0:32:28 0:33:28
422 425 305 150 5684 Μπέλεσης Γιάννης M34 1998 Α 0:32:45 0:33:29
423 426 306 19 5081 Mojsiewicz Janusz M54 1969 Α 0:33:15 0:33:31
424 427 121 78 5803 Παρασχιδου Διαλεχτη F34 1998 Γ 0:32:53 0:33:32
425 428 122 15 5032 Gianna Melessanaki F39 1981 Γ 0:33:24 0:33:32
426 429 123 79 5628 Μαστρογιογλου Χρυσα F34 1992 Γ 0:32:32 0:33:33
427 430 307 151 6055 Φασουλακης Σταθης M34 1989 Α 0:32:33 0:33:34
428 431 308 152 1561 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M34 1985 Α 0:33:30 0:33:34
429 432 309 8 5269 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M15 2005 Α 0:33:29 0:33:35
430 433 124 16 6254 Δρακογιαννάκη Μανουέλα Ιωάννα F39 1980 Γ 0:33:03 0:33:36 Ιεραπετρα
431 434 125 80 5915 ΣΟΥΡΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F34 1993 Γ 0:33:21 0:33:36
432 435 126 81 6317 ΚΟΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F34 1987 Γ 0:32:31 0:33:36
433 436 127 82 6293 Καρατσώλη Μαρία F34 1994 Γ 0:33:22 0:33:37
434 437 128 83 5097 Popishina Elena F34 1987 Γ 0:32:42 0:33:38
435 438 129 84 5941 ΣΤΑΜΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F34 1992 Γ 0:33:02 0:33:39
436 439 130 85 5457 ΚΕΛΑ ΜΑΡΙΑ F34 1998 Γ 0:33:35 0:33:40
437 440 310 153 6245 ΔΕΙΚΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1993 Α 0:33:04 0:33:40
438 441 131 2 5592 ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F54 1969 Γ 0:33:21 0:33:40
439 442 132 1 5266 Γεωργίτσου Αντωνια F18 2002 Γ 0:32:48 0:33:41 Δαίδαλος
440 443 311 15 5281 Γιαννης Κοτσαριδης M18 2003 Α 0:33:16 0:33:42
441 444 133 86 5851 ΠΟΥΛΙΟΥ ΒΑΣΩ F34 1985 Γ 0:32:31 0:33:44 Άγιος Νικόλαος
442 445 312 31 5955 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M49 1972 Α 0:32:15 0:33:49
443 446 134 87 5612 Μαρία Βερτούδου F34 1989 Γ 0:33:41 0:33:50
444 447 135 88 5858 Πυλούδη Αναστασία Μαρίνα F34 1997 Γ 0:32:59 0:33:51
445 448 313 154 5672 Μπακόπουλος Βασιλης M34 1990 Α 0:33:30 0:33:52
446 449 136 89 5607 Μαντούκα Αδαμαντία-Ηλιάννα F34 1998 Γ 0:32:59 0:33:52
447 450 137 90 6049 ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΆΚΗ ΜΑΡΊΑ F34 1986 Γ 0:33:16 0:33:53
448 451 138 91 6366 Μαρκουλάκη Μαρία F34 2000 Γ 0:33:57 0:34:00
449 452 139 14 5920 Σπανάκη Μαρία F44 1976 Γ 0:32:30 0:34:01 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
450 453 314 20 5127 ZAMBARTAS MICHAIL M54 1968 Α 0:32:28 0:34:01 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
451 454 140 9 5446 Κατη Πελαγια F49 1971 Γ 0:33:42 0:34:02
452 455 141 3 5657 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F54 1966 Γ 0:34:00 0:34:02
453 456 315 155 5425 Καραντινός Σάββας M34 1991 Α 0:33:17 0:34:03
454 457 316 156 6310 Καφφετζακης Γιωργος M34 1995 Α 0:32:36 0:34:05
455 458 317 157 5484 ΚΟΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M34 1995 Α 0:32:49 0:34:05
456 459 142 92 5225 Βελιβασακη Μαριλενα F34 1992 Γ 0:33:32 0:34:06
457 460 143 15 5075 MATTHAIAKI ANTIGONI F44 1978 Γ 0:33:09 0:34:07
458 461 144 5 6114 ΧΡΥΣΑ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ F15 2004 Γ 0:33:25 0:34:08
459 462 318 158 5667 Μουστάκης Νικόλαος M34 1993 Α 0:33:08 0:34:11
460 463 319 16 5950 Σταφυλάκης Γιώργος M18 2001 Α 0:33:20 0:34:12
461 464 320 17 5450 Κατσαρός Παναγιώτης M18 2001 Α 0:33:24 0:34:14
462 465 145 10 5020 Brinza Marina F49 1970 Γ 0:34:09 0:34:16
463 466 146 93 6322 ΚΟΝΤΟΥ ΗΡΑ F34 1997 Γ 0:33:38 0:34:18
464 467 147 11 5112 Triandafillou Eva F49 1970 Γ 0:33:58 0:34:18
465 468 148 94 6181 Tsvetkovich Natalia F34 1986 Γ 0:34:12 0:34:19
466 469 321 159 6026 Τσαλουχίδης Θεόδωρος M34 1992 Α 0:32:57 0:34:20
467 470 322 160 6001 ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 1985 Α 0:34:15 0:34:20 ΧΕΡΣΌΝΗΣΟΣ
468 471 149 95 6183 VASILAKI EIRINI F34 1989 Γ 0:34:15 0:34:20
469 472 150 96 6178 Sunavcova Nikola F34 1995 Γ 0:33:49 0:34:25
470 473 151 97 5084 Pacesova Jana F34 1996 Γ 0:33:49 0:34:25
471 474 152 17 6180 Toma Nikoleta F39 1984 Γ 0:31:21 0:34:25
472 475 153 16 5759 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑ F44 1978 Γ 0:33:38 0:34:26
473 476 323 161 5836 Πιέτρι Αλμπάνο M34 1995 Α 0:34:30 0:34:32
474 477 324 162 6105 Χονδροζουμακης Γιαννης M34 1988 Α 0:34:06 0:34:32
475 478 325 163 5104 Sfakianakis Andreas M34 1987 Α 0:33:59 0:34:32
476 479 326 35 5931 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ M44 1978 Α 0:33:21 0:34:34
477 480 154 17 5714 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F44 1979 Γ 0:33:37 0:34:36
478 481 327 164 6153 Katsoulakis Paulos M34 1992 Α 0:33:20 0:34:38
479 482 328 165 6276 M34 1989 Α 0:34:36 0:34:38
480 483 329 36 5489 ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1979 Α 0:34:20 0:34:40
481 484 330 166 6471 Ταμπάκης Κοσμάς M34 1985 Α 0:33:08 0:34:40
482 485 331 37 5194 Αρνογιαννάκης Γιώργος M44 1978 Α 0:34:04 0:34:42
483 486 332 167 6368 Μαρνιεράκης Αντώνης M34 1996 Α 0:33:51 0:34:47
484 487 333 38 6008 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΆΚΗΣ ΑΛΈΞΗΣ M44 1975 Α 0:34:06 0:34:49 Ηράκλειο
485 488 334 39 5338 Δρακωνάκης Kωστής M44 1976 Α 0:34:27 0:34:51
486 489 155 98 6173 Schnabel Anna F34 1995 Γ 0:33:46 0:34:51
487 490 335 42 5584 Μακακης Λευτέρης M39 1982 Α 0:34:52 0:34:52
488 491 156 2 5470 Κλινάκη Βίβιαν F18 2002 Γ 0:33:58 0:34:53 Α.Α.Η
489 492 336 40 6479 Τριγώνης Μάνος M44 1978 Α 0:33:58 0:34:53
490 493 157 12 5344 ΕΛΕΝΗ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ F49 1973 Γ 0:34:52 0:34:54
491 494 158 4 6379 Μισυρλη Νεκταρια F54 1966 Γ 0:33:58 0:34:57
492 495 337 168 5015 Apostolakis Giorgos M34 1995 Α 0:33:27 0:34:58
493 496 159 18 5639 Μαυρομανωλακη Νικητουλα F39 1981 Γ 0:33:15 0:34:58
494 497 160 99 5158 Αλιφεροπούλου Μαριάννα F34 1998 Γ 0:34:45 0:34:59
495 498 338 41 6281 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M44 1976 Α 0:34:41 0:35:03
496 499 339 42 6127 Androulakis Giorgos M44 1979 Α 0:34:40 0:35:04
497 500 340 43 5958 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M39 1980 Α 0:33:17 0:35:05 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
498 501 161 19 5375 ΗΛΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F39 1981 Γ 0:33:16 0:35:05
499 502 162 13 5585 ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F49 1974 Γ 0:33:34 0:35:06
500 503 163 14 6112 ΧΡΟΝΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ F49 1970 Γ 0:33:30 0:35:06
501 504 341 169 6058 Φορτούνας Κωστής M34 1997 Α 0:34:30 0:35:07
502 505 342 170 5128 ZAMPETAKIS KOSTANTINOS M34 1998 Α 0:34:30 0:35:07
503 506 164 100 5952 Στελλα Σωμαρακη F34 1986 Γ 0:33:49 0:35:09
504 507 343 44 6299 Καρτσάκης Εμμανουήλ M39 1982 Α 0:34:44 0:35:15 Ιεραπετρα
505 508 165 101 5456 Καψετάκη Άλκηστις F34 1991 Γ 0:33:54 0:35:16
506 509 344 171 5903 ΣΚΑΡΛΑΦΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1987 Α 0:33:56 0:35:16
507 510 166 102 5686 ΜΠΕΛΙΒΑΝΗ ΕΛΕΝΑ F34 1990 Γ 0:33:54 0:35:17
508 511 167 103 6087 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ F34 1991 Γ 0:35:05 0:35:21 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
509 512 345 45 5005 ΚΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1983 Α 0:33:45 0:35:22
510 513 346 43 5332 ΔΟΝΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M44 1975 Α 0:34:34 0:35:24
511 514 347 46 1560 ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1983 Α 0:34:17 0:35:24
512 515 348 47 5822 Περυσινάκης Κώστας M39 1981 Α 0:34:17 0:35:27
513 516 168 104 6324 Κουβίδη Βάσια F34 1987 Γ 0:34:18 0:35:27
514 517 349 48 5248 ΒΡΕΝΤΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M39 1981 Α 0:34:17 0:35:27 FLOW868
515 518 350 172 1580 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M34 1995 Α 0:35:12 0:35:28 COSMOS RUNNING TEAM
516 519 169 2 5889 Σελιανάκη Γαρυφαλιά F59 1962 Γ 0:35:24 0:35:29
517 520 170 105 5239 ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F34 1993 Γ 0:34:47 0:35:29
518 521 351 32 5831 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ M49 1972 Α 0:34:11 0:35:32
519 522 352 173 6033 Τσελιος Φώτης M34 1985 Α 0:34:01 0:35:33
520 523 353 174 5782 Παπαδόπουλος Πρόδρομος M34 1999 Α 0:34:31 0:35:33
521 524 171 106 5171 Ανδρουλάκη Φοίβη F34 2000 Γ 0:34:31 0:35:33
522 525 172 107 5951 Στειακάκη Κωνσταντινα F34 1995 Γ 0:34:05 0:35:35
523 526 354 33 5846 Πλατάκης Γιώργος M49 1970 Α 0:34:35 0:35:38 ομιλος υπεραποστάσεων Κρήτης
524 527 355 9 5555 Λασηθιωτάκης Κωνσταντίνος M15 2004 Α 0:35:37 0:35:39
525 528 356 34 5729 Ξενοκτιστακης Μυρων M49 1971 Α 0:34:41 0:35:39
526 529 173 108 6187 Zervou Emmanouela F34 1997 Γ 0:34:04 0:35:41
527 530 357 175 6168 Nyktarhs Manolhs M34 1988 Α 0:34:05 0:35:42
528 531 358 49 5115 Tsapatsaris Alexandre M39 1982 Α 0:34:41 0:35:46
529 532 174 109 5448 Κατσαβούνη Άννα F34 1992 Γ 0:34:50 0:35:46
530 533 359 50 5886 ΣΑΡΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M39 1981 Α 0:34:22 0:35:47
531 534 360 176 5006 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M34 1985 Α 0:34:53 0:35:50
532 535 175 110 6292 Καρασαββίδη Αθηνά F34 1995 Γ 0:35:36 0:35:51
533 536 361 177 5424 Καραμπινης Σταματης M34 1987 Α 0:34:21 0:35:55
534 537 362 51 5427 Κάργατζης Νίκος M39 1984 Α 0:34:58 0:36:00
535 538 363 44 5255 Γαρδίκος Θεόδωρος M44 1979 Α 0:34:38 0:36:01
536 539 364 21 5294 ΓΚΟΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M54 1969 Α 0:35:54 0:36:03
537 540 365 18 6468 Συσκάκης Γιάννης M18 2003 Α 0:35:14 0:36:03
538 541 176 111 5314 Δαφέρμου Έφη F34 2000 Γ 0:35:07 0:36:04
539 542 366 52 6216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M39 1982 Α 0:35:20 0:36:04
540 543 177 112 6063 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1991 Γ 0:35:49 0:36:04
541 544 178 15 6307 ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F49 1971 Γ 0:35:20 0:36:04
542 545 367 45 5149 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M44 1978 Α 0:36:02 0:36:05
543 546 368 53 5053 Kokolakis Manos M39 1984 Α 0:35:36 0:36:06
544 547 179 20 5062 Levashova Irina F39 1982 Γ 0:35:38 0:36:07
545 548 369 54 5590 ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M39 1984 Α 0:35:12 0:36:08
546 549 180 113 5808 ΠΑΤΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F34 1988 Γ 0:35:18 0:36:08
547 550 370 178 5807 Πατελάρος Γιωργος M34 1985 Α 0:35:08 0:36:14
548 551 371 179 5298 Γουρνιανάκης Ανδρέας M34 1987 Α 0:35:08 0:36:14
549 552 372 10 5847 ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M15 2005 Α 0:35:40 0:36:15
550 553 373 22 5848 Πλουμάκης Δημήτριος M54 1967 Α 0:35:42 0:36:16
551 554 181 114 5447 Κατρισιώτη Δανάη F34 1998 Γ 0:36:13 0:36:18
552 555 182 115 5977 Σφακιανάκη Μαριάνθη F34 1995 Γ 0:35:54 0:36:20
553 556 374 46 5329 ΔΙΓΕΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1977 Α 0:35:17 0:36:21
554 557 183 6 5866 Ρηγακη Μαρία F15 2005 Γ 0:35:09 0:36:22 OYK
555 558 375 35 5868 Ρηγακης Ηλίας M49 1974 Α 0:35:10 0:36:25 ΟΥΚ
556 559 376 180 1548 ΣΚΑΛΙΜΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M34 1995 Α 0:35:49 0:36:25
557 560 184 21 6046 Τσουπι Ντονικα F39 1982 Γ 0:35:54 0:36:26
558 561 185 16 5865 Ρερερακη Ευγενία F49 1973 Γ 0:35:54 0:36:26
559 562 377 55 1524 ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M39 1984 Α 0:35:10 0:36:27
560 563 378 56 1525 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M39 1983 Α 0:35:10 0:36:27
561 564 186 7 5198 Ασκοξυλακη Άννα F15 2008 Γ 0:36:18 0:36:29 Σητειακος
562 565 187 8 1009 ΣΑΒΒΑ ΕΛΕΝΑ F15 2008 Γ 0:36:18 0:36:29
563 566 188 116 5880 Σαρδέλη Μαρία F34 1999 Γ 0:34:42 0:36:30
564 567 379 36 5199 Ασκοξυλακης Κώστας M49 1970 Α 0:35:58 0:36:32
565 568 189 117 5146 ΑϊΒΑΛΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1990 Γ 0:35:42 0:36:35
566 569 190 118 6323 Κουβιδη Ελευθερια F34 1995 Γ 0:35:38 0:36:37
567 570 191 119 6428 Πετρακη Αννα F34 1987 Γ 0:36:09 0:36:37
568 571 380 11 5912 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΖΑΧΑΡΙΑΣ M15 2010 Α 0:36:08 0:36:37 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
569 572 192 18 5757 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F44 1976 Γ 0:35:45 0:36:38 ROAD RUNNERS
570 573 381 23 5965 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M54 1967 Α 0:35:45 0:36:38
571 574 193 19 5035 Gorobei Tatiana F44 1979 Γ 0:36:32 0:36:39
572 575 194 120 5191 Αργείτη Καλλιρρόη F34 1996 Γ 0:36:00 0:36:40
573 576 195 22 6100 Χιζανασβίλι Λία F39 1983 Γ 0:35:53 0:36:43
574 577 196 121 6199 Αντωνίου Μύρια F34 1999 Γ 0:36:35 0:36:44
575 578 197 122 6344 Λαχανά Αγγελική F34 1999 Γ 0:36:35 0:36:44
576 579 198 17 5378 ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F49 1974 Γ 0:32:33 0:36:45
577 580 382 24 6439 Σαμπανης Κωστας M54 1967 Α 0:35:26 0:36:46
578 581 199 123 1167 Ζαχαριουδακη Ευανθια F34 1996 Γ 0:36:01 0:36:46
579 582 200 124 6023 Τσαγκαράκη Ζαχαρένια F34 1996 Γ 0:36:11 0:36:46
580 583 383 181 6045 ΤΣΌΝΤΟΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ M34 1991 Α 0:35:59 0:36:50
581 584 201 23 6122 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F39 1984 Γ 0:36:11 0:36:50 MINOAN RUNNERS
582 585 202 18 5444 Καταλαγαριανου Ιωάννα F49 1974 Γ 0:36:00 0:36:53
583 586 203 125 5179 Ανυφαντάκη Καλλιόπη F34 1995 Γ 0:36:26 0:36:53
584 587 204 126 6488 Τσεπελάκη Αϊδόνα-Κυριακή F34 1999 Γ 0:36:13 0:36:54
585 588 205 127 6495 Τσοπανάκη Γρηγορία F34 1999 Γ 0:36:19 0:36:54
586 589 384 57 6144 Giorgadze Carlo M39 1982 Α 0:36:44 0:36:54
587 590 206 128 6141 Gelashvili Natia F34 1985 Γ 0:36:44 0:36:54
588 591 207 20 6273 Καλαιτζη Ελισσάβετ F44 1977 Γ 0:35:25 0:36:55 Ηρακλειο
589 592 208 129 6197 Αντιφιλιωτη Κατερινα F34 1990 Γ 0:36:21 0:36:57
590 593 209 130 5416 καπελακη αννα F34 1986 Γ 0:36:47 0:36:58
591 594 210 24 5417 ΚΑΠΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F39 1984 Γ 0:36:47 0:36:58
592 595 211 9 5445 Κατερινακη Καλλια F15 2008 Γ 0:35:29 0:36:58 Αθλοδραση
593 596 212 131 5481 Κολοκυθά Φραντζεσκα F34 1988 Γ 0:35:41 0:36:58
594 597 213 19 6142 Georgiou Theodora F49 1974 Γ 0:36:48 0:36:59
595 598 385 12 6330 Κουρατορας Εμμανουήλ M15 2008 Α 0:35:31 0:36:59
596 599 386 13 6229 Γαργανουρακης Χαραλαμπος M15 2010 Α 0:35:30 0:37:00 Ηρακλειο
597 600 214 132 5718 Νικολαντωνάκη Κορίνα F34 1995 Γ 0:34:20 0:37:01
598 601 215 133 6121 Ψαρουδακη Δεσποινα F34 1995 Γ 0:36:21 0:37:01
599 602 387 182 6226 Βοριζανακης Φώτης M34 1990 Α 0:36:48 0:37:02
600 603 388 183 5242 Βοριζανάκης Σπύρος M34 1987 Α 0:36:02 0:37:04
601 604 216 5 5701 Μπρελλα Αθανασια F54 1966 Γ 0:36:59 0:37:08
602 605 217 134 6030 F34 1992 Γ 0:36:57 0:37:08
603 606 218 25 5665 ΜΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΑ F39 1984 Γ 0:36:16 0:37:15
604 607 219 135 5260 Γελασάκη Φωτεινή F34 1985 Γ 0:36:31 0:37:18
605 608 220 10 6350 ΛΥΔΙΑ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ F15 2006 Γ 0:36:05 0:37:26
606 609 389 37 5088 Papadakis Panayiotis M49 1970 Α 0:36:22 0:37:29 DriveTime webradio
607 610 221 136 5963 Στρατάκη Είρκα F34 1996 Γ 0:36:55 0:37:29
608 611 222 137 1590 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F34 1996 Γ 0:36:54 0:37:29 HERAKLION
609 612 223 26 5094 Perisinaki Foteini-Maria F39 1983 Γ 0:36:25 0:37:29 Rela&Beauty Balance
610 613 224 138 5700 Μπούχλη Κωνσταντίνα F34 1997 Γ 0:37:04 0:37:29
611 614 225 139 5429 Καρελλά Ειρήνη F34 2000 Γ 0:36:05 0:37:31
612 615 390 184 5385 Καβαλίνης Βύρων M34 1987 Α 0:36:06 0:37:32
613 616 226 140 5900 Σινάνη Σοφια F34 1994 Γ 0:37:16 0:37:34
614 617 227 141 6071 Φυργαδη Ελλη F34 1988 Γ 0:37:16 0:37:34
615 618 228 142 5566 ΛΙΑΠΗ ΖΕΦΗ F34 1997 Γ 0:37:13 0:37:36
616 619 391 25 5655 Μιχάλης Τζανάκης M54 1968 Α 0:36:28 0:37:36
617 620 229 143 5207 Βαγγελάτου Μαρία F34 1998 Γ 0:36:57 0:37:36
618 621 230 144 5353 Επταμηνιτακη Χρυσα F34 1994 Γ 0:37:17 0:37:37
619 622 392 58 5771 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M39 1982 Α 0:36:46 0:37:39
620 623 231 145 1545 ΤΣΟΥΠΡΟΥ ΟΛΓΑ F34 1991 Γ 0:36:13 0:37:39
621 624 232 146 5376 Θάλεια Χρυσού F34 1988 Γ 0:36:08 0:37:40
622 625 393 47 5727 Ξεκαρδάκης Δημήτρης M44 1976 Α 0:36:18 0:37:40
623 626 233 147 5240 Βολονάκη Εμμανουέλα F34 1995 Γ 0:37:29 0:37:42
624 627 234 148 5147 ΑΛΕΞΑΚΗ ΝΙΚΗ F34 1991 Γ 0:37:29 0:37:42
625 628 235 21 5662 ΜΟΣΧΟΒΑΚΗ ΚΟΡΙΝΑ F44 1976 Γ 0:36:23 0:37:47
626 629 394 48 6103 ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M44 1975 Α 0:36:28 0:37:48
627 630 236 149 6470 Σφυρή Ολυμπία F34 1985 Γ 0:37:45 0:37:51
628 631 237 2 5382 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ F64 1955 Γ 0:36:16 0:37:51
629 632 395 26 6478 M54 1969 Α 0:36:39 0:37:51
630 633 396 185 6189 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 1998 Α 0:36:38 0:37:52
631 634 238 27 6340 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΣΟΥΛΑ F39 1981 Γ 0:36:25 0:37:53
632 635 239 28 6332 Κουρουνη Μαγδαληνή F39 1980 Γ 0:36:23 0:37:53
633 636 240 11 6377 Μηλακη Μαρια F15 2008 Γ 0:36:26 0:37:54
634 637 241 150 5303 ΔΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1992 Γ 0:36:56 0:37:55
635 638 397 49 5252 ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M44 1976 Α 0:37:02 0:37:56
636 639 242 29 6043 ΤΣΙΧΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F39 1981 Γ 0:37:03 0:37:56
637 640 243 30 5131 Αβραμακη Χρυσα F39 1984 Γ 0:36:21 0:37:57
638 641 398 186 5304 ΔΑΠΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M34 1995 Α 0:36:58 0:37:58
639 642 244 151 6149 Kalaitzaki Maria F34 1993 Γ 0:37:17 0:38:00
640 643 245 152 5441 Κασαπάκη Ειρήνη F34 1996 Γ 0:37:53 0:38:01
641 644 246 153 5610 Μαραυγάκη Παρισσάτιδα F34 1991 Γ 0:35:11 0:38:01
642 645 399 187 5888 ΣΕΒΤΣΟΥΚ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1994 Α 0:37:21 0:38:08
643 646 400 188 5698 Μπουτσάκης Μιχάλης M34 1999 Α 0:37:32 0:38:08
644 647 401 189 5884 Σαρρης Δαβίδ M34 1999 Α 0:38:10 0:38:13 Ιδιώτης
645 648 247 31 6302 ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F39 1981 Γ 0:37:07 0:38:16
646 649 248 20 5510 ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗ ΕΦΗ F49 1974 Γ 0:36:35 0:38:22 LK Run
647 650 249 154 5733 Ξυδάκη Αναστασία F34 1993 Γ 0:38:09 0:38:22
648 651 250 155 5726 ΝΤΟΤΣΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F34 1998 Γ 0:37:11 0:38:22
649 652 402 190 6009 Τζωρμπατζάκης Γιώργος M34 1988 Α 0:38:09 0:38:22
650 653 251 156 6413 Παπανικολαου Ασπασια F34 1998 Γ 0:38:05 0:38:24
651 654 252 157 6414 Παπανικολαου Δημητρα F34 1995 Γ 0:38:05 0:38:24
652 655 403 191 5689 Μπιράκης Νίκος M34 1990 Α 0:35:44 0:38:34
653 656 404 50 6193 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M44 1976 Α 0:37:16 0:38:35 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
654 657 405 5 5753 ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M59 1962 Α 0:37:30 0:38:36
655 658 253 22 6403 Πάντου Χριστίνα F44 1977 Γ 0:38:37 0:38:39
656 659 254 23 1577 Φωτιάδου Λίζα F44 1975 Γ 0:38:37 0:38:39
657 660 255 21 6176 Stavropoulou Virginia F49 1973 Γ 0:38:15 0:38:49
658 661 256 158 5185 Αποστολάκη Ρουμπίνη F34 1985 Γ 0:38:11 0:38:49
659 662 257 159 6003 Τζοβάρα Αλεξάνδρα F34 1988 Γ 0:37:19 0:38:53
660 663 406 59 5723 ΝΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M39 1983 Α 0:37:20 0:38:55
661 664 258 32 6025 ΤΣΑΚΛΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F39 1984 Γ 0:37:14 0:38:55
662 665 407 192 5974 Συτιλίδης Πέτρος M34 1998 Α 0:37:41 0:38:55
663 666 259 160 6336 Κουφάκη Μαρία F34 1999 Γ 0:38:05 0:38:57
664 667 260 3 5544 ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ F59 1962 Γ 0:38:50 0:38:59
665 668 408 19 6321 Κομψέλης Πέτρος M18 2002 Α 0:38:31 0:39:00
666 669 261 4 5228 ΒΕΡΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ F59 1962 Γ 0:38:56 0:39:01
667 670 409 193 6225 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M34 1997 Α 0:38:12 0:39:04
668 671 410 51 5490 Κοντές Θανασης M44 1979 Α 0:37:45 0:39:07
669 672 411 38 6224 ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M49 1970 Α 0:38:16 0:39:07
670 673 262 161 6457 Σταθάκη Εμμανουέλα F34 2000 Γ 0:37:39 0:39:09
671 674 263 162 6417 Πασπαρακη Ειρήνη F34 2000 Γ 0:38:02 0:39:09
672 675 264 33 6013 Τραβαγιακη Αννα F39 1983 Γ 0:38:48 0:39:09
673 676 265 163 6256 Ερωτοκριτάκη Ελένη F34 1999 Γ 0:38:34 0:39:13
674 677 412 52 5935 Στάικος Θεόδωρος M44 1976 Α 0:38:07 0:39:14
675 678 413 2 5216 ΒΑΡΕΛΤΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M69 1951 Α 0:37:37 0:39:14
676 679 266 164 5327 Διαλεκτάκη Εμμανουέλα F34 1999 Γ 0:38:29 0:39:15
677 680 414 194 1458 Κληρονομος Εμμανουηλ M34 1987 Α 0:38:29 0:39:18
678 681 267 165 6135 Chronopoulou Maria F34 1993 Γ 0:38:03 0:39:18
679 682 268 34 5976 Σφακιανακη Μαρια F39 1984 Γ 0:39:03 0:39:18
680 683 415 60 5391 Καλαϊτζάκης Γιώργος M39 1982 Α 0:38:57 0:39:18
681 684 416 195 6136 Dimitrakis Stelios M34 1994 Α 0:38:38 0:39:27
682 685 417 196 5992 Τζαβάρας Άγγελος ΤζαβαΤζα M34 1999 Α 0:38:37 0:39:31 ΝΑ.Π.Ο Ποσειδώνας
683 686 418 14 5069 Maniadakis Andreas M15 2008 Α 0:39:19 0:39:34
684 687 419 197 6005 Τζουμας Φώτης M34 1991 Α 0:39:23 0:39:35
685 688 269 166 6010 ΤΙΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ F34 1998 Γ 0:38:40 0:39:36
686 689 420 198 5492 ΚΟΝΤΌΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ M34 1997 Α 0:38:39 0:39:36
687 690 421 15 6400 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M15 2009 Α 0:39:31 0:39:36
688 691 270 167 5809 Πατσουράκη Μαριέμμα F34 1992 Γ 0:39:18 0:39:38
689 692 422 16 5070 Maniadakis Giannis M15 2005 Α 0:39:25 0:39:40
690 693 271 22 5485 Κονσολακη Μαρία F49 1973 Γ 0:39:30 0:39:42
691 694 272 24 5437 Καρτσογλου Ελενη F44 1975 Γ 0:39:31 0:39:43
692 695 423 199 5290 Γκαντούνας Γιώργος M34 1998 Α 0:38:16 0:39:47
693 696 424 200 5664 Μουλαχουμ Φίλιππας M34 1993 Α 0:38:56 0:39:49
694 697 273 168 5328 Διαμαντοπούλου Άντζελα F34 1998 Γ 0:38:58 0:39:50 Nutrition Spot
695 698 425 201 6494 Τσιώτας Μιχάλης M34 1993 Α 0:38:57 0:39:50
696 699 274 169 5354 Ερμίδου Χριστίνα F34 1995 Γ 0:38:38 0:39:51
697 700 275 12 6446 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΝΗ F15 2006 Γ 0:38:34 0:39:51
698 701 276 170 5925 Σπεντζούρη Δέσποινα F34 1993 Γ 0:38:38 0:39:51
699 702 277 13 6467 ΣΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ F15 2006 Γ 0:38:33 0:39:53
700 703 278 3 5598 Μανιαδάκη Μαρία F18 2003 Γ 0:39:38 0:39:54
701 704 426 53 6341 Κωττης Σταυρος M44 1979 Α 0:38:24 0:40:00 Οχι
702 705 279 23 5562 ΛΗΜΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F49 1970 Γ 0:39:44 0:40:03
703 706 280 171 6319 Κόκκινου Ελένη F34 1999 Γ 0:39:11 0:40:10
704 707 281 35 5991 Τελωνη Ελένη F39 1983 Γ 0:38:49 0:40:10
705 708 282 25 6442 ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1976 Γ 0:40:12 0:40:16
706 709 283 14 6399 ΝΟΙΚΟΚΥΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ F15 2011 Γ 0:40:12 0:40:17
707 710 284 26 6291 ΚΑΡΑΛΗ ΕΛΕΝΗ F44 1978 Γ 0:39:02 0:40:21
708 711 427 1 5567 Λιάπης Δημήτρης M74 1947 Α 0:40:15 0:40:23
709 712 285 172 5291 Γκολέ Χριστίνα F34 1996 Γ 0:40:14 0:40:28
710 713 286 24 5654 Μισυρλάκη Χαρά F49 1974 Γ 0:40:05 0:40:28
711 714 287 173 5253 ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΒΑΛΙΑ F34 1996 Γ 0:40:13 0:40:29
712 715 428 6 5978 Σφακιανακης Αναστασιος M59 1961 Α 0:40:05 0:40:36
713 716 429 39 5027 Dolenc Davor M49 1973 Α 0:40:27 0:40:39
714 717 288 174 6455 Σπάχο Τζένη F34 1993 Γ 0:40:34 0:40:40
715 718 430 27 5534 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ M54 1967 Α 0:39:59 0:40:42
716 719 289 175 5501 Κοτσυφού Ευαγγελία F34 1988 Γ 0:39:50 0:40:46 Nutrition Spot
717 720 431 202 5089 Parianoglou Petros M34 1988 Α 0:39:55 0:40:48 Herbalife Nutrition
718 721 432 203 5080 Misdanitis Konstantinos M34 1998 Α 0:40:07 0:40:49
719 722 433 204 6402 Παλαιολόγου Παρασκευάς M34 1998 Α 0:40:08 0:40:49
720 723 290 27 5549 Λαμπράκη Μαιρη F44 1979 Γ 0:39:30 0:40:50 Roadrunners
721 724 291 28 5906 Σκοπελιτου Δέσποινα F44 1975 Γ 0:40:19 0:40:54 Ο.Υ.Κρητης – «Η Καρδιά Του Παιδιού»
722 725 434 205 6202 Αξιώτης Ισίδωρος M34 1995 Α 0:39:39 0:40:54 Ηράκλειο Κρήτης
723 726 292 29 5129 Zaruba Ludmilla – Agapi F44 1978 Γ 0:40:55 0:40:55
724 727 435 206 5141 Αγγουράκης ΝΙΚΟΛΑΟΣ M34 1990 Α 0:40:47 0:40:58
725 728 293 176 5571 Λορέντζου Χριστίνα F34 1992 Γ 0:40:14 0:41:04
726 729 294 4 5901 Σκανδαλακη Ιωαννα F18 2001 Γ 0:38:37 0:41:06
727 730 295 36 5393 Καλαποθαρακου Ευα F39 1983 Γ 0:40:59 0:41:10
728 731 436 207 5109 STATHAKIS MANOLIS M34 1999 Α 0:41:25 0:41:29 Ιδιώτης
729 732 437 17 5575 ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M15 2006 Α 0:39:47 0:41:30 LK Run
730 733 296 15 1582 Χαριτάκη Μαρία F15 2006 Γ 0:40:15 0:41:31 Α.Μ.Α Κρητική Ακαδημία Τουρλάκης
731 734 438 28 5241 Βολτυρακης Αντώνης M54 1967 Α 0:41:11 0:41:34
732 735 439 208 6347 Λιθοξόος Θεόδωρος M34 1988 Α 0:40:35 0:41:37
733 736 440 209 5369 Ζερβός Γεώργιος M34 1994 Α 0:40:31 0:41:37
734 737 297 177 1576 Φωστηροπούλου Ειρήνη F34 1988 Γ 0:40:33 0:41:37
735 738 441 210 5885 Σαρρης Δημήτρης M34 1992 Α 0:41:20 0:41:38
736 739 442 211 5551 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M34 1988 Α 0:40:39 0:41:38 ΟΥΚ
737 740 298 178 5873 ΡΟΒΙΘΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F34 1987 Γ 0:40:38 0:41:39 ΟΥΚ
738 741 443 54 6459 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M44 1979 Α 0:41:45 0:41:45
739 742 299 179 6392 Μποκαντσά Λουκία F34 1989 Γ 0:40:50 0:41:50
740 743 444 212 5079 Mimikos Iosif M34 1991 Α 0:40:41 0:41:52
741 744 445 213 5049 Katsoulakis Marios M34 1988 Α 0:40:41 0:41:52
742 745 446 61 5816 Πεπονάκης Κωνσταντίνος M39 1981 Α 0:41:26 0:42:00
743 746 300 5 6362 Μαράκη Ευαγγελία F18 2002 Γ 0:40:50 0:42:18
744 747 301 6 6318 Κοκκινάκη Χριστίνα F18 2001 Γ 0:40:49 0:42:18
745 748 302 180 6496 ΤΣΟΥΡΔΑΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F34 1990 Γ 0:41:50 0:42:23 ΗΡΑΚΛΕΙΟ (ΚΡΗΤΗ)
746 749 447 214 5532 Κωνσταντακης Γιώργος M34 1995 Α 0:41:51 0:42:23
747 750 303 181 5268 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F34 1988 Γ 0:42:05 0:42:34
748 751 304 182 5346 Ελευθερια Μαρκουζανη F34 1989 Γ 0:36:52 0:42:36
749 752 305 183 5711 ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ ΠΕΠΗ F34 1988 Γ 0:41:43 0:42:36
750 753 306 184 5145 ΑϊΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΤΖΕΛΙΝΑ F34 1986 Γ 0:41:48 0:42:36
751 754 448 215 6096 Χατζηπερρος Μιχαηλος M34 1996 Α 0:40:59 0:42:39
752 755 307 185 5614 ΜΑΡΙΑ ΧΡΥΣΗ ΚΟΥΤΣΑΚΗ F34 2000 Γ 0:42:02 0:42:51
753 756 308 7 5553 Λαμπρινού Ειρήνη Δήμητρα F18 2001 Γ 0:42:47 0:43:14
754 757 309 8 5283 Γιαννουλάκη Σεβαστή F18 2001 Γ 0:42:48 0:43:14
755 758 310 186 5724 Ντερέκα Εβελίνα F34 1999 Γ 0:43:15 0:43:15
756 759 311 187 5504 Κουκα Ελεαννα F34 1996 Γ 0:41:33 0:43:16
757 760 312 188 6406 Παπαδάκη Ελευθερία F34 1996 Γ 0:43:04 0:43:19
758 761 313 189 5077 Merodoulaki Sofia F34 1990 Γ 0:42:10 0:43:23
759 762 314 190 5542 Λαγουδάκη Ελένη F34 1988 Γ 0:42:11 0:43:23
760 763 315 191 5568 ΛΙΛΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ F34 1994 Γ 0:42:00 0:43:25
761 764 316 192 5824 Πετρά Σοφία F34 1996 Γ 0:40:47 0:43:28
762 765 317 193 5512 ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ F34 1995 Γ 0:42:04 0:43:30
763 766 449 216 5099 PSARAS NIKOLAOS M34 1999 Α 0:42:35 0:43:30
764 767 318 194 5740 Ουρντοβα Ειρήνη F34 1999 Γ 0:42:36 0:43:30
765 768 319 195 5697 Μπουτσακη Χαρα F34 1997 Γ 0:42:58 0:43:32
766 769 320 196 5174 Αντωνακακη Ελένη F34 1997 Γ 0:42:58 0:43:33
767 770 450 217 5774 Παπαδάκης Μανος M34 2000 Α 0:42:55 0:43:33
768 771 321 37 5318 Δερμιτζάκη Ειρήνη F39 1982 Γ 0:43:07 0:43:35
769 772 451 62 6223 Βλασάκης Γιάννης M39 1984 Α 0:43:09 0:43:35 ΟΥΚ
770 773 322 1 5841 Πλαΐτη Ειρήνη F74 1946 Γ 0:43:34 0:43:37
771 774 323 197 5855 ΠΡΕΒΕΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ F34 1998 Γ 0:43:33 0:43:38 Gymnasium
772 775 324 198 6401 Ντόκο Αθηνά F34 1998 Γ 0:43:28 0:43:43
773 776 325 199 5799 Παρασύρη Δέσποινα F34 1989 Γ 0:37:55 0:44:06
774 777 326 200 6394 ΜΠΟΥΓΚΑ ΑΝΝΑ F34 1986 Γ 0:43:43 0:44:07
775 778 327 9 6206 ΑΡΓΥΡΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F18 2002 Γ 0:43:38 0:44:08
776 779 328 16 5533 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F15 2004 Γ 0:43:31 0:44:12
777 780 329 17 5893 Σηφακη Ελινα F15 2006 Γ 0:44:13 0:44:22 Γ.Ε.Η
778 781 452 63 5895 ΣΗΦΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M39 1981 Α 0:44:11 0:44:23
779 782 453 218 5399 M34 1985 Α 0:44:31 0:44:31
780 783 330 201 5557 Λεβουνετς Αναστασία F34 1992 Γ 0:43:25 0:44:32
781 784 331 202 5189 Αποστολού Άρτεμις F34 1996 Γ 0:43:27 0:44:32
782 785 332 203 6410 Παπαδημητρίου Ιωάννα F34 1995 Γ 0:43:28 0:44:33
783 786 454 55 5134 Αγαπητός Βασίλης M44 1976 Α 0:43:26 0:44:37
784 787 333 18 5135 Αγαπητού Ελίνα F15 2007 Γ 0:43:25 0:44:37
785 788 334 204 6171 Priniotaki Poppy F34 1987 Γ 0:43:01 0:44:42 East fighters agios nikolaos
786 789 455 219 5902 Σκανδαλάκης Αντώνης M34 1994 Α 0:42:14 0:44:44
787 790 456 220 6351 Λύτρας Γρηγόρης M34 1995 Α 0:44:31 0:44:47
788 791 335 30 6048 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ F44 1975 Γ 0:43:26 0:44:50
789 792 457 221 5449 κατσαβουνης Πέτρος M34 1991 Α 0:43:20 0:44:55
790 793 336 205 6231 Γεροθανάση Βασιλική F34 1997 Γ 0:44:42 0:44:57
791 794 337 6 5994 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F54 1966 Γ 0:44:15 0:44:57
792 795 338 206 6434 Ραπτακη Σπυριδούλα F34 1991 Γ 0:44:43 0:44:58
793 796 339 207 6169 Papadaki Zacharenia F34 1999 Γ 0:44:10 0:45:07
794 797 340 25 5090 Paroski Jelena F49 1972 Γ 0:45:10 0:45:13
795 798 341 208 6196 Αννιτσακη Ιωαννα F34 1995 Γ 0:44:49 0:45:19
796 799 342 209 6490 τσικαλα ιωαννα F34 1994 Γ 0:44:49 0:45:20
797 800 458 7 5899 Σιμακης Πασχάλης M59 1963 Α 0:43:36 0:45:21
798 801 343 210 6405 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F34 1998 Γ 0:44:18 0:45:22
799 802 459 222 6191 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M34 1997 Α 0:44:17 0:45:23 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
800 803 460 29 5339 Δραμιτινος Νίκος M54 1965 Α 0:44:30 0:45:24
801 804 344 211 5530 Κυρικακη Κρυσταλλη F34 1989 Γ 0:44:50 0:45:24
802 805 345 212 5435 Καρτερη Μαρία F34 1996 Γ 0:43:42 0:45:25
803 806 461 64 5505 M39 1983 Α 0:44:48 0:45:27
804 807 346 10 6327 Κουλατσογλου Σοφια F18 2002 Γ 0:44:17 0:45:45
805 808 347 11 6320 Κοκολογιάννη Πηνελόπη F18 2002 Γ 0:44:17 0:45:45
806 809 348 26 6440 Σαριδακη Μαργαριτα F49 1973 Γ 0:42:43 0:45:47
807 810 349 213 5410 Κανδεράκη Μαρία F34 1992 Γ 0:39:35 0:45:47
808 811 350 214 6371 Μαυροφόρου Μαρία F34 1995 Γ 0:44:07 0:45:48
809 812 462 40 5126 Zaharioudakis Manos M49 1971 Α 0:44:25 0:45:50
810 813 351 38 5810 ΠΑΤΣΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F39 1984 Γ 0:44:51 0:45:53
811 814 352 39 6271 Καββαλου Κατερινα F39 1980 Γ 0:45:19 0:45:54
812 815 463 65 5736 Οικονομου Θεοδωρος M39 1983 Α 0:44:56 0:45:54
813 816 353 40 6376 ΜΗΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F39 1982 Γ 0:45:18 0:45:55
814 817 464 66 5849 Πλουμιδης Ιωαννης M39 1983 Α 0:44:58 0:45:55
815 818 465 223 5472 Κλινης Δημήτρης M34 1995 Α 0:44:55 0:45:56
816 819 354 31 6339 ΚΥΔΩΝΑΚΗ ΔΟΞΑ F44 1977 Γ 0:44:36 0:45:56 ROAD RUNNERS
817 820 355 3 6382 Μιχαλίτση Εύη F64 1956 Γ 0:44:58 0:46:32
818 821 356 215 5395 Καλλιγιαννάκη Γωγώ F34 1991 Γ 0:45:26 0:46:32
819 822 357 216 5333 Δουλγεράκη Αθηνά F34 1991 Γ 0:45:26 0:46:32
820 823 358 27 5609 ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F49 1971 Γ 0:46:15 0:46:36
821 824 466 224 5172 Ανδρουλάκης Δημητρης M34 1998 Α 0:45:41 0:46:36
822 825 359 7 5792 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F54 1967 Γ 0:46:17 0:46:37
823 826 467 6 6412 Παπαζογλου Στελιος M64 1958 Α 0:46:18 0:46:38
824 827 360 2 5434 ΠΕΡΑΚΗ ΦΙΦΗ F74 1949 Γ 0:45:00 0:46:38
825 829 468 8 6134 Chlouverakis Gregory M59 1963 Α 0:45:57 0:46:49
826 830 362 32 5355 Ευαγγελία Τζαγκαράκη F44 1977 Γ 0:45:38 0:46:58
827 831 363 28 6285 ΚΑΝΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F49 1974 Γ 0:45:30 0:47:05 COSMOS RUNNING TEAM
828 832 364 217 6241 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F34 1994 Γ 0:45:45 0:47:12
829 833 365 33 5668 ΜΟΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F44 1975 Γ 0:46:16 0:47:27
830 834 469 9 6162 Mihelidakis Aris M59 1964 Α 0:46:40 0:47:32
831 835 366 42 6227 Γαβριλακη Ναταλια F39 1984 Γ 0:45:56 0:47:32
832 836 367 218 6289 Καπτση Χριστινα F34 1986 Γ 0:46:00 0:47:34 Οχι
833 837 368 12 5763 παπαδακη μαρια F18 2001 Γ 0:47:23 0:48:24
834 838 369 219 5287 Γιαπιτζάκη Κατερίνα F34 1999 Γ 0:47:32 0:48:28
835 839 370 220 5500 Κοτσιάι Τζουλιάνα F34 1999 Γ 0:47:33 0:48:28
836 840 371 221 6253 ΔΡΑΚΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F34 1988 Γ 0:48:15 0:48:45 COSMOS RUNNING TEAM
837 841 372 222 6483 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ F34 1992 Γ 0:48:21 0:48:45 COSMOS RUNNING TEAM
838 842 470 41 6283 ΚΑΝΆΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M49 1973 Α 0:43:55 0:49:11
839 843 373 223 5919 ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F34 1985 Γ 0:43:34 0:49:18 ΗΡΑΚΛΕΙΟ
840 844 374 29 6427 ΠΕΤΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ F49 1973 Γ 0:44:02 0:49:19
841 845 375 224 6084 Χαραρα Πάολα F34 1994 Γ 0:48:24 0:49:28
842 DQ 5398 Καλογεράκη Μαριεύη F18 2001 Γ 0:11:46 0:15:35
843 DQ 5572 Λουκαΐδης Αντρέας M34 1992 Α 0:16:51 0:21:58
844 DQ 6438 ΤΣΙΡΩΝΗ-ΛΑΜΑΡΗ ΑΓΑΠΗ F34 1996 Γ 0:27:44 0:28:00 COSMOS RUNNING TEAM
845 DQ 5374 ΖΟΥΡΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M59 1961 Α 0:29:58 0:30:07 Adidas runners
846 DQ 5615 ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M39 1982 Α 0:29:09 0:31:27
847 DQ 5573 Λουλούδη Δανάη F34 1998 Γ 0:32:56 0:33:01
848 DQ 5003 Τσικνάκη Μαρίζα F15 2011 Γ 0:31:03 0:33:07
849 DQ 5414 ΚΑΝΤΖΕΛΗ ΒΑΣΩ F39 1983 Γ 0:32:26 0:33:28
850 DQ 5337 Δρακωνάκη Ανθή F15 2010 Γ 0:34:24 0:34:49
851 DQ 5310 Δασκαλάκη Ανθούλα F15 2007 Γ 0:34:22 0:34:49
852 DQ 5341 ΔΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ F34 1989 Γ 0:34:55 0:35:50
853 DQ 5222 Βεζυρτζόγλου Παρασκευάς M49 1974 Α 0:35:34 0:36:06
854 DQ 5056 KOLOKOTRONIS FOTIS M39 1982 Α 0:35:07 0:36:45
855 DQ 5055 KOLOKOTRONIS ALEXANDROS M39 1982 Α 0:35:10 0:36:49
856 DQ 5054 KOLOKOTRONI MARIA F39 1982 Γ 0:35:11 0:36:50
857 DQ 5806 ΠΑΤΑΚΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ F34 1987 Γ 0:31:43 0:36:52
858 DQ 6029 ΤΣΑΝΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F34 1989 Γ 0:36:31 0:36:53
859 DQ 5837 ΠΙΠΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F34 1985 Γ 0:38:18 0:38:25
860 DQ 1586 Χατζάκη Μαργιάννα F34 1998 Γ 0:39:19 0:40:17
861 DQ 5235 ΒΛΑΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F44 1979 Γ 0:40:13 0:40:20
862 DQ 5293 ΓΚΟΝΗ ΧΑΡΑ F15 2012 Γ 0:40:13 0:40:21
863 DQ 6437 ΡΥΣΣΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M39 1982 Α 0:42:06 0:43:35 COSMOS RUNNING TEAM
864 DQ 5407 Κανακαρακη Φωτεινή F49 1973 Γ 0:43:00 0:43:38
865 DQ 5643 ΜΕΛΑΔΑΚΗΣ ΘΑΝΆΣΗΣ M44 1978 Α 0:42:40 0:43:50
866 DQ 6372 ΜΕΛΑΔΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ F34 2000 Γ 0:42:40 0:43:50
867 DQ 6407 Παπαδάκη Εύη F34 1996 Γ 0:44:50 0:45:46
868 DQ 5769 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M49 1971 Α 0:44:26 0:45:50
869 DNF 5430 Καριωτογλου Μαλαματινα F34 1997 Γ
870 DNF 5646 ΜΕΡΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M34 1987 Α
871 DNF 5317 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΥΡΤΩ F15 2007 Γ
872 DNF 5319 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M54 1968 Α
873 DNF 5345 ΕΛΕΝΗ ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗ F44 1977 Γ
874 DNF 5363 Ζαχαριουδακη Αγαπη F18 2003 Γ
875 DNF 5371 Ζησιμοπούλου Ειρήνη F34 1990 Γ
876 DNF 5377 ΘΕΟΔΟΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ F34 1995 Γ
877 DNF 5289 Γιούργου Μαρίνα F18 2002 Γ
878 DNF 5422 Καρακωνσταντακη-Αγγελιδακη Ελενη-Μαρια F34 1997 Γ
879 DNF 5261 ΓΕΜΙΤΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F34 1996 Γ
880 DNF 5462 Κηλαιδάκης Νίκος M44 1976 Α
881 DNF 5473 ΚΟΚΚΙΝΗ ΖΩΗ F15 2008 Γ
882 DNF 5577 ΛΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F34 1988 Γ
883 DNF 5583 Μαθιουλαντωνακη Δημητρα F34 1994 Γ
884 DNF 5613 Μαρία Λιουδάκη F39 1984 Γ
885 DNF 5842 Πλαΐτης Ανδρέας M18 2001 Α
886 DNF 5845 Πλατάκη Κατερίνα F34 1995 Γ
887 DNF 5856 Πρινιωτακη Ελένη F34 1986 Γ East Fighters Agios Nikolaos
888 DNF 5397 Καλογερακη Ολυμπια F44 1975 Γ
889 DNF 5036 Grafa Katerina F34 1989 Γ
890 DNF 5730 ΞΗΜΕΡΗ ΕΛΕΝΗ F44 1976 Γ
891 DNF 5737 ΟΡΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F18 2003 Γ ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
892 DNF 5756 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ F34 1997 Γ
893 DNF 6228 ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F64 1958 Γ
894 DNF 6232 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F34 1995 Γ COSMOS RUNNING TEAM
895 DNF 1448 Ζάρκα Ελπινίκη F34 1996 Γ
896 DNF 1456 Καρμίρη Φανή F34 1996 Γ
897 DNF 5305 Δαριβιανάκη Δήμητρα F34 1988 Γ MikroJim
898 DNF 5034 gigourtaki maria eleni F34 1986 Γ
899 DNF 5910 Σουβλά Γεωργια F49 1973 Γ
900 DNF 5041 Janowski Παύλος M34 1997 Α
901 DNF 5106 Sifaki Eleftheria F39 1983 Γ
902 DNF 5111 Tonia Veneri F54 1969 Γ
903 DNF 5136 Αγαπητού Μαρία F15 2007 Γ
904 DNF 5188 ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΛΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛ M15 2013 Α
905 DNF 5203 ΑΦΡΑΘΙΑΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ F44 1977 Γ
906 DNF 5213 ΒΑΡΔΑΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F15 2006 Γ
907 DNF 5234 Βλατά Μαρία F34 1989 Γ
908 DNF 1507 Φιλίππου Κωνσταντίνα F34 1998 Γ
909 DNF 6423 Πεδιωτη Μαρία Καλλιόπη F34 1999 Γ
910 DNF 6282 Κανακαρακη Πόπη F54 1968 Γ
911 DNF 6306 Κατσαρακη Βαγγελιω F39 1983 Γ Mikro Jim
912 DNF 6308 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M64 1959 Α ΕΥ ΖΩ με τον καρκίνο
913 DNF 6309 Καφφετζάκη Μαρία F34 2000 Γ
914 DNF 6329 Κουρακη Ειρηνη F49 1970 Γ
915 DNF 6342 Λαμπρακη Ελενη F54 1969 Γ
916 DNF 6359 Μανωλάκη Χαροθλα F34 1997 Γ
917 DNF 5859 Πυργιανάκη Μαρία F34 1993 Γ
918 DNF 6393 ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M34 1993 Α
919 DNF 6238 ΓΚΑΓΚΑΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F15 2006 Γ
920 DNF 6425 Πειρασμακη Μαργαριτα F34 1993 Γ
921 DNF 6426 Πειρασμακη Μαργαριτα F34 1993 Γ
922 DNF 6429 Πετράκη Μαρίνα F18 2003 Γ
923 DNF 6432 Πέτση Εβελίνα F34 1999 Γ
924 DNF 6454 ΣΠΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F44 1975 Γ
925 DNF 6469 Σφακιανάκης Νικος M34 1996 Α
926 DNF 6482 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F44 1979 Γ
927 DNF 1564 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΙΚΗ F15 2009 Γ
928 DNF 6367 Μαρμαρίδη Κατερίνα F34 1991 Γ
929 DNF 6070 Φραρου Κρυστα F15 2006 Γ
930 DNF 1567 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M15 2009 Α
931 DNF 5939 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F15 2004 Γ
932 DNF 5986 Σχοινιανάκη Αγάπη F34 1999 Γ
933 DNF 5987 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗΣ M74 1948 Α
934 DNF 6011 Τουγλη Μαρια F18 2001 Γ ΓΕΗ
935 DNF 6032 ΤΣΑΧΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ F64 1959 Γ
936 DNF 6054 Φασουλακης Μανώλης M54 1969 Α
937 DNF 6064 Φραγκιαδάκης Στεφανος M34 1999 Α
938 DNF 6268 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ F59 1960 Γ ΕΥ ΖΩ με τον καρκίνο
939 DNF 6069 Φραρου Κατερινα F15 2011 Γ
940 DNF 6264 Ζερβου Ελευθερια F34 1995 Γ
941 DNF 6074 Χαιρέτη Ελένη F54 1968 Γ HRAKLEIO
942 DNF 6075 Χαιρέτη Ζαφείρα F54 1968 Γ HRAKLEIO
943 DNF 6093 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΡΗ F39 1982 Γ
944 DNF 6095 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ F34 1999 Γ
945 DNF 6126 Amanakis Nikos M44 1976 Α
946 DNF 6212 Αυγενακη Χριστίνα F34 1996 Γ
947 DNF 6219 Βερερακης Γιώργος M15 2014 Α Mikro Jim
948 DNF 5863 Ραμιώτη Θεοδοσία F34 1999 Γ
949 DNF 6066 Φραγκιαδουλάκης Μάριος M18 2001 Α
950 DNS 5617 Μαρκάκη Ειρήνη 1979 Γ
951 DNS 5619 Μαρκαντωνάκη Κατερίνα 1984 Γ
952 DNS 5620 Μαρκαντώνη Φρατζέσκα 1994 Γ
953 DNS 5621 ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1994 Γ
954 DNS 5622 Μαρκογιαννακης Βασίλειος 1980 Α Sdnyher
955 DNS 5623 ΜΑΡΚΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 1980 Α
956 DNS 5627 Μαστοράκη Ανδριάνα 1993 Γ
957 DNS 5629 Ματζαράκης Γιώργος 1968 Α
958 DNS 5634 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1991 Α
959 DNS 5635 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 Α
960 DNS 5640 Μαυροπουλος Κυριακος 1995 Α
961 DNS 5642 Μεθυμάκη Μαρία 1996 Γ
962 DNS 5645 ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 1977 Α
963 DNS 5647 Μεροδουλάκη Κατερίνα 1995 Γ
964 DNS 5648 Μεταξακη Μαίρη 2001 Γ
965 DNS 5651 ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 Α ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
966 DNS 5652 Μητσιακου Βασιλικη 1998 Γ
967 DNS 5653 Μιμή Μαρια 1987 Γ
968 DNS 5731 ΞΗΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ 1982 Α
969 DNS 5734 ΞΥΛΟΥΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1975 Γ
970 DNS 5742 Παγκαλος Παύλος 1984 Α
971 DNS 5743 Πάγκαλος Μιχάλης 1993 Α
972 DNS 5748 Παναγος Κωστας 1988 Α
973 DNS 5749 Πανανακης Μανώλης 1998 Α
974 DNS 5750 ΠΑΝΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 1994 Γ
975 DNS 5751 ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2001 Α ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
976 DNS 5752 ΠΑΝΤΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1958 Α
977 DNS 5755 Παπαγρηγορίου Αντώνης 1977 Α Novasports Running Team
978 DNS 5760 Παπαδακη Ευα 1998 Γ
979 DNS 5761 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1983 Γ
980 DNS 5762 Παπαδακη Κων/να 1987 Γ
981 DNS 5764 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2006 Γ
982 DNS 5768 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2005 Α
983 DNS 6137 Dimo Lorena 1994 Γ
984 DNS 6138 Efimova Raisa 1988 Γ Ηράκλειο
985 DNS 6140 EL aarfaoui Abdellatif 1978 Α Ofi
986 DNS 6143 GIALITAKIS GIANNIS 1991 Α heraklion
987 DNS 6145 Gousgouni Rallia 1992 Γ
988 DNS 6146 Grigorakis Dimitris 1996 Α
989 DNS 6147 Grigoryan Samvel 1963 Α
990 DNS 6148 IERONYMAKIS KOSTAS 1990 Α
991 DNS 6152 Kargatzis Άκης Καργατζης 1967 Α Διαγορας
992 DNS 6157 Kokotakis Nikolaos 1994 Α
993 DNS 6158 Kolla Maria 1998 Γ
994 DNS 6159 Kouvara Ada 1978 Γ
995 DNS 6160 Manolakakis Manos 1978 Α Manolakakis running team
996 DNS 6163 Moreanu Alexandra 1995 Γ
997 DNS 6220 Βετουλακη Βασιλικη 1961 Γ
998 DNS 6221 ΒΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1994 Α COSMOS RUNNING TEAM
999 DNS 6222 ΒΙΤΩΡΟΣ ΜΑΝΟΣ 1997 Α COSMOS RUNNING TEAM
1000 DNS 6230 Γαστουνιωτης Γιωργος 1998 Α
1001 DNS 6233 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΦΑΣ 1973 Α ΚΕΘΕΑ ΑΡΙΑΔΝΗ
1002 DNS 1549 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α
1003 DNS 1554 ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ
1004 DNS 1555 ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1985 Α
1005 DNS 1556 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΗ 1985 Γ
1006 DNS 1557 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΡΩ 1985 Γ
1007 DNS 1558 ΝΥΚΤΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 1994 Α
1008 DNS 1559 ΝΥΚΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1992 Α
1009 DNS 1322 Περβολαράκης Ζαχαρίας 1999 Α
1010 DNS 1323 Περβολαράκης Μάνος 1996 Α
1011 DNS 1494 ΦΙΦΗ ΣΕΒΑΣΤΗ 1974 Γ
1012 DNS 1528
1013 DNS 1530
1014 DNS 1531 ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ 1975 Γ
1015 DNS 5001 Κάτη Ιωάννα 1978 Γ
1016 DNS 5004 Τσικνάκη Χρυσιάννα 2017 Γ
1017 DNS 5008 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1989 Α
1018 DNS 5010
1019 DNS 5012 Aleksandros Bagramyan 1987 Α
1020 DNS 5016 ATHANASAKI KLEANTHI 1967 Γ
1021 DNS 5017 Badr FATIMA zohra 1978 Γ .heraklion
1022 DNS 5019 Blloshmi Arnel 2000 Α
1023 DNS 5023 Chartopoulou Eftychia 1980 Γ
1024 DNS 5024 CHONIANAKIS STAVROS 1992 Α
1025 DNS 5026 Dimitrios Michos 1969 Α
1026 DNS 5028 Fiorito Barbara 1974 Γ
1027 DNS 5030 Gaitanakis Leon 1975 Α University of Peloponnese
1028 DNS 5031 Garganourakis Michalis 1992 Α
1029 DNS 5033 Giannis Imprahimi 1996 Α Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης
1030 DNS 5037 Gumpold Barbara 1961 Γ
1031 DNS 5038 Iliadou Eirini 2000 Γ
1032 DNS 5039 Ioannou Angelos 1976 Α
1033 DNS 5042 Kalogiannakis Manos 1996 Α
1034 DNS 5045 KAMILAKIS IOANNIS 1984 Α
1035 DNS 5046 karvelas ilias 1981 Α flow 868
1036 DNS 5048 Katrine Karlstad 1976 Γ
1037 DNS 5050 KAVOUSANOS GEORGIOS 1969 Α
1038 DNS 5051 kekelos panagiotis 1978 Α
1039 DNS 5057 Kosmetou Panagiota 1990 Γ
1040 DNS 5058 Kourtis Kevin 1995 Α
1041 DNS 5059 KRITSOTAKIS NIKOLAOS 1978 Α
1042 DNS 5060 KYPRIOTAKIS EMMANOUIL 1979 Α TEAM AFORDAKOS
1043 DNS 5063 Liana Krystalenia 1972 Γ
1044 DNS 5068 Manganas Alison 1963 Γ
1045 DNS 5074 MARKAKI STAMATIA 1989 Γ
1046 DNS 5078 Miliaras Ioannis 1999 Α
1047 DNS 5082 Nikolantonaki Aggeliki 1994 Γ
1048 DNS 5083 Nix Alexia 1998 Γ
1049 DNS 5085 Pantelu Mary 1994 Γ
1050 DNS 5086 Papadaki Agapi 2002 Γ
1051 DNS 5087 PAPADAKI MARIA 1997 Γ
1052 DNS 5091 PATERAKI MARIA 1975 Γ
1053 DNS 5093 Perakis Danil 1991 Α
1054 DNS 5095 PIMONOVA IRINA 1978 Γ
1055 DNS 5096 Poladyan Gevorg 1978 Α
1056 DNS 5100 Rrehska Gersi 1996 Γ
1057 DNS 5101 Saridakis Mixalis 1985 Α Οχι
1058 DNS 5103 Savoidakis Nikolaos 1983 Α
1059 DNS 5105 SHULGA INNA 1987 Γ
1060 DNS 5107 Sofoulaki Iwanna 1994 Γ
1061 DNS 5110 Styliani Pacgaki 1971 Γ
1062 DNS 5116 Tsarouchi Eirini 1974 Γ
1063 DNS 5117 Tsarouxa Evrydiki 1991 Γ
1064 DNS 5119 Tsompanopoulos Marios 1991 Α
1065 DNS 5120 VALOURDOS GIORGOS 1980 Α
1066 DNS 5121 Velianiti Anna Maria 1994 Γ
1067 DNS 5122 Vishka Mario 1998 Α
1068 DNS 5123 XENOY ASIMINA 1984 Γ
1069 DNS 5132 Αγαπάκης Αντώνης 1999 Α
1070 DNS 5133 αγαπη ξυλουρη 1960 Γ ηρακλειο
1071 DNS 5137 Αγγελακης Μιχαλης 1985 Α Mikro Jim
1072 DNS 5140 Αγγελίδης Γαβριήλ 1967 Α
1073 DNS 5143 Αθανασάκης Μηνάς 1993 Α
1074 DNS 5144 ΑΙΒΑΖΗ ΑΘΗΝΑ 1980 Γ
1075 DNS 5152 Αλεξάκης Μιχαλης 1999 Α
1076 DNS 5153 Αλεξανδρακη Δεσποινα 1995 Γ
1077 DNS 5155 Αλεξανδριδου Κωνσταντινα 1985 Γ
1078 DNS 5156 Αλεξανδρίδου Αννα 1985 Γ
1079 DNS 5159 Αλμπαντάκης Ευάγγελος 1996 Α
1080 DNS 5160 Αμαργιανιτακης Χρήστος 1968 Α
1081 DNS 5161 Αμπουχανη Εβελίνα 2000 Γ
1082 DNS 5162 ΑΜΤΩΝΑΚΑΚΗ ΒΙΛΜΑ 2008 Γ
1083 DNS 5163 Αναστασακη Νεκταρια 1980 Γ
1084 DNS 5164 Αναστασάκη Μαρίνα 1997 Γ
1085 DNS 5165 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1989 Γ
1086 DNS 5167 Ανδρεαδακη Ειρηνη 1989 Γ
1087 DNS 5169 Ανδρεδακη Αναστασια 1999 Γ
1088 DNS 5170 ΑΝΔΡΕΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1992 Γ
1089 DNS 5175 Αντωνακάκη Μαρια 1994 Γ
1090 DNS 5178 Αντωνάκης Νίκος 1995 Α Άλογο μαλεβιζιου. Ποδοσφαιρική ομάδα.
1091 DNS 5180 Ανυφαντακης Γιωργος 1995 Α
1092 DNS 5182 Ανωγειανάκης Μιχάλης 1993 Α
1093 DNS 5184 Αποκορωνιωτακη Μαρια 1999 Γ
1094 DNS 5187 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 Α
1095 DNS 5192 ΑΡΓΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1980 Α
1096 DNS 5193 Αργύρη Κωνσταντίνα 1992 Γ
1097 DNS 5195 ΑΡΤΕΜΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1966 Γ micro jim
1098 DNS 5200 Αυγουστακη Αννα 1996 Γ
1099 DNS 5201 Άυλωνιτη Μαρία 1978 Γ
1100 DNS 5204 Αφραθιανάκης Μανώλης 1976 Α Εσπερινό Γυμνάσιο Ηρακλείου
1101 DNS 5205 ΑΧΛΑΔΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1993 Α
1102 DNS 5209 Βαμβουκα Χαρα 1987 Γ
1103 DNS 5210 Βαμβουκας Βαγγέλης 1993 Α
1104 DNS 5211 Βαμβουκας Γιαννης 1995 Α
1105 DNS 5212 Βαρβαρέσου Ευαγγελία 1999 Γ
1106 DNS 5215 Βαρδιαμπαση Βαλεντίνα 1977 Γ
1107 DNS 5217 Βαρντανιαν Μαργαρίτα 1997 Γ
1108 DNS 5218 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΡΟΥΧΑΣ 1990 Α
1109 DNS 5220 Βασιλειάδη Ειρήνη 1966 Γ
1110 DNS 5221 ΒΑΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1992 Γ
1111 DNS 5223 Βελεγράκη Κατερίνα 2002 Γ
1112 DNS 5224 ΒΕΛΙΒΑΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1988 Γ
1113 DNS 5226 Βενερη Ελενα 1980 Γ VALERGAS TEAN
1114 DNS 5229 Βερυκοκίδης Ηλίας 2000 Α
1115 DNS 5230 Βήχα Αθανασία 1998 Γ
1116 DNS 5231 ΒΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1974 Γ
1117 DNS 5237 Βογιατζη Κωνσταντινα 1985 Γ
1118 DNS 5238 ΒΟΪΤΣΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 Γ Evolution fight academy
1119 DNS 5243 Βουζουνερακη Κατερίνα 1990 Γ
1120 DNS 5244 Βουκαλης Μανωλης 1972 Α
1121 DNS 5245 Βουλγαροπουλου Αγγελική 1968 Γ
1122 DNS 5247 ΒΡΑΠΙ ΓΕΩΡΓΙΑ 1994 Γ
1123 DNS 5251 ΓΑΒΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ
1124 DNS 5254 Γαλάτη Αμαλία 2002 Γ
1125 DNS 5256 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1982 Γ
1126 DNS 5258 Γαρεφαλάκη Ελισάβετ 1995 Γ
1127 DNS 5259 Γαρουφαλή Σωτηρία 1978 Γ
1128 DNS 5262 ΓΕΡΔΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1972 Α
1129 DNS 5263 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1958 Α ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ
1130 DNS 5264 Γεωργιος Χουδετσανακης 1963 Α
1131 DNS 5273 Γιακουμάκης Αλέξανδρος 1997 Α
1132 DNS 5275 Γιαλιαδακης Δημητρης 2004 Α
1133 DNS 5276 Γιαλιαδακης Μανολης 1975 Α
1134 DNS 5277 ΓΙΑΜΠΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 1983 Γ
1135 DNS 5278 Γιανναδακης Γεωργιος 1980 Α
1136 DNS 5279 Γιαννακακη Κατερινα 1999 Γ
1137 DNS 5280 Γιαννακακη Μαρια 1997 Γ
1138 DNS 5286 Γιαπεντζάκης Γεώργιος 1993 Α Ορειβατικός Σύλλογος Ηρακλείου
1139 DNS 5288 Γιαχαι Εριον 1997 Α
1140 DNS 5295 Γκούφα Νίκη 1998 Γ
1141 DNS 5296 ΓΛΥΤΣΟΥ ΛΟΥΙΖΑ 1976 Γ
1142 DNS 5299 Γρινιεζακης Γιώργος 1977 Α
1143 DNS 5300 ΔΑΒΡΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ 1989 Γ
1144 DNS 5301 ΔΑΚΑΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1993 Γ
1145 DNS 5302 Δανδουλάκης Γιώργος 1997 Α
1146 DNS 5307 ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 Α ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
1147 DNS 5308 ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 Α ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
1148 DNS 5309 Δάρλας Ραφαήλ 1994 Α
1149 DNS 5322 ΔΗΜΗΤΡΙΆΔΗ ΜΑΡΙΤΣΑ 1969 Γ
1150 DNS 5324 Δημητριου Στελλα 1996 Γ
1151 DNS 5330 Δομαλάκη Κάλλια 1991 Γ
1152 DNS 5331 Δομαλάκη Χριστίνα 1994 Γ
1153 DNS 5334 Δουλγερακης Μιχαλης 1971 Α
1154 DNS 5340 ΔΡΟΣΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2008 Α
1155 DNS 5348 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ 1972 Α
1156 DNS 5357 Ευιυμοου Κωνσταντίνος 1996 Α
1157 DNS 5358 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1979 Α
1158 DNS 5360 Ζαμπετάκης Κωνσταντίνος 1959 Α
1159 DNS 5361 Ζαραφωνιτη Μαρία 1981 Γ Ανεξάρτητη
1160 DNS 5362 ΖΑΧΑΡΗ ΧΑΧΛΑΚΗ 1994 Γ
1161 DNS 5366 ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1978 Γ
1162 DNS 5368 ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1979 Α
1163 DNS 5379 Θεοδωρακης Μιλτος 2000 Α
1164 DNS 5381 Θωδης Δημητρης 1998 Α
1165 DNS 5383 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1962 Α συλλ.υγείας Ηρακλείου
1166 DNS 5386 Καββαλος Κώστας 1980 Α
1167 DNS 5388 Καθέρης Σάββας 1989 Α
1168 DNS 5389 Κακαντουσης Δημήτρης 1981 Α
1169 DNS 5390 ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1970 Γ ορειβατικος Μοιρών
1170 DNS 5394 Καλιτσουνακη Δέσποινα 1975 Γ
1171 DNS 5396 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΑΤΖΑΚΗ 1973 Γ
1172 DNS 5403 Καμνάκη Μαρία 2002 Γ
1173 DNS 5404 Καμπαξης Σπυρίδων 1961 Α Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Κρήτης
1174 DNS 5405 Καμπουρακη Αλεξάνδρα 2002 Γ
1175 DNS 5406 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1989 Γ
1176 DNS 5408 ΚΑΝΑΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1985 Α
1177 DNS 5409 ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1975 Γ
1178 DNS 5411 Κανετάκη Αικατερίνη 1987 Γ
1179 DNS 5415 ΚΑΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1998 Γ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΥΛΛΟΓΟ
1180 DNS 5418 Καραγιάννη Χριστίνα 1970 Γ
1181 DNS 5419 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1182 DNS 5420 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ 2010 Α ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1183 DNS 5421 Καρακατσάνης Αχιλλέας 2000 Α
1184 DNS 5426 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 1998 Γ Personal trainer
1185 DNS 5431 Καρπαθιωτακη Θεονυμφη 2006 Γ
1186 DNS 5432 Καρπαθιωτακης Γεώργιος 1964 Α
1187 DNS 5436 Καρτζογλου Βαγγελης 1979 Α
1188 DNS 5439 Καρτσώνη Μαρία 1992 Γ Mikrojim
1189 DNS 5442 ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1990 Α
1190 DNS 5443 Κασσαπακη Στελλα 1985 Γ Mikro Jim
1191 DNS 5451 ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1969 Γ ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
1192 DNS 5452 ΚΑΤΣΟΥΔΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1968 Γ
1193 DNS 5453 ΚΑΤΣΟΥΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1988 Γ
1194 DNS 5455 ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 Α FitPRO_CLUB
1195 DNS 5459 ΚΕΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1977 Α
1196 DNS 5460 ΚΕΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 1990 Α
1197 DNS 5461 ΚΕΝΔΡΙΣΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1993 Γ
1198 DNS 5464 Κιοστεράκη Στέλλα 1992 Γ
1199 DNS 5465 Κιουλου Ελενη 1992 Γ
1200 DNS 5468 κιρμιζακης παναγιωτης 1968 Α
1201 DNS 5469 ΚΙΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1984 Α
1202 DNS 5471 Κλινάκης Νίκος 1999 Α
1203 DNS 5474 ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ
1204 DNS 5475 Κοκκίνης Γιώργος 1980 Α
1205 DNS 5476 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1996 Α
1206 DNS 5478 ΚΟΛΙΑΔΗΜΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΡΙΑ 1995 Γ
1207 DNS 5479 ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1996 Α
1208 DNS 5480 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ ΚΟΛΟΚΥΘΑ 1988 Γ
1209 DNS 5482 Κολοκυθά Χριστίνα 1998 Γ
1210 DNS 5483 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 1992 Α
1211 DNS 5486 Κοντακη Μαρινα 1970 Γ
1212 DNS 5487 Κοντάκης Γιάννης 1980 Α Aerocross
1213 DNS 5488 Κοντάκης Σταύρος 1998 Α
1214 DNS 5491 ΚΟΝΤΟΛΑΙΜΗ ΑΡΓΥΡΩ 1987 Γ
1215 DNS 5494 Κοντούσιας Χρήστος 1999 Α
1216 DNS 5495 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1969 Α MINOAN RUNNERS
1217 DNS 5496 ΚΟΡΝΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 1999 Α MINOAN RUNNERS
1218 DNS 5497 ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1993 Γ
1219 DNS 5499 Κοσμαδουδη Τονια 1982 Γ
1220 DNS 5506 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 1975 Α ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ
1221 DNS 5507 ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 1979 Γ
1222 DNS 5508 Κουλουρη Αργυρώ 2000 Γ
1223 DNS 5509 Κουμιανακης Γιώργος 1976 Α
1224 DNS 5511 ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ Νικος 1968 Α
1225 DNS 5516 Κουταλακιδης Αχιλλεας 1976 Α –
1226 DNS 5517 Κουτάντος Εμμανουήλ 1986 Α
1227 DNS 5521 Κρασσάς Μάνος 1979 Α
1228 DNS 5523 ΚΡΟΓΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1989 Γ
1229 DNS 5525 Κυπριωτακη Ειρήνη 1984 Γ
1230 DNS 5528 ΚΥΡΙΑΖΉΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 1987 Α
1231 DNS 5529 Κυριακακης Νικολας 2000 Α
1232 DNS 5540 Κωστακη Ελλη 1992 Γ
1233 DNS 5541 Κωστακης Αλεξανδρος 1991 Α
1234 DNS 5543 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ ΜΆΝΟΣ 1997 Α
1235 DNS 5545 Λάμας Μάνος 1998 Α
1236 DNS 5546 Λαμπιρη Παναγιωτα 1998 Γ
1237 DNS 5547 Λαμπρακη Ελιζα 1972 Γ Roadrunners Ιεράπετρας
1238 DNS 5556 Λαφνουν Αλέξης 1964 Α heraklion
1239 DNS 5558 Λενακάκη Χαρούλα 1995 Γ
1240 DNS 5559 Λεονταράκη Μαρία 1995 Γ
1241 DNS 5560 ΛΕΦΑΚΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 1967 Α
1242 DNS 5561 Λεωνίδας Μπιμπάκης 1989 Α
1243 DNS 5564 Λιανδράκη Γεωργία 1995 Γ
1244 DNS 5565 Λιαπακης Μαρίνος 1993 Α
1245 DNS 5574 ΛΟΥΠΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 2001 Α ΓΕΛ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ
1246 DNS 5576 Λουράκης Εμμανουήλ 1995 Α
1247 DNS 5578 Λυρωνη Μαρια 1994 Γ
1248 DNS 5579 Μαζαράκη Εμμανουέλα 2000 Γ
1249 DNS 5580 Μαζαράκη Ευγενία 1994 Γ
1250 DNS 5582 Μαθιουδάκης Γιάννης 1985 Α
1251 DNS 5586 Μακράκη Γεωργία 1968 Γ Πεζοπορικός Όμιλος Ηρακλείου
1252 DNS 5588 Μακρη Καλλιόπη 1998 Γ
1253 DNS 5591 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1996 Α
1254 DNS 5593 Μαλλιωτάκη Ειρήνη Μαλλιωτάκη 1987 Γ
1255 DNS 5594 Μαλουσης Χρηστος 2000 Α
1256 DNS 5595 ΜΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1965 Α
1257 DNS 5600 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1979 Α MINOAN RUNNERS
1258 DNS 5603 Μανίκας Δημήτρης 2000 Α
1259 DNS 5604 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ 1968 Γ
1260 DNS 5606 Μανουσακης Σταυρος 1996 Α
1261 DNS 5611 ΜΑΡΙΑ ΧΑΙΤΕΤΗ 1993 Γ
1262 DNS 5616 Μαρκακη Έλενα 1985 Γ Sports Division Running Team
1263 DNS 5661 Μορφιαδακη Ρενα 1975 Γ VAFitnesshome
1264 DNS 5666 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1999 Γ
1265 DNS 5675 Μπαλτατζής Γιώργος 2009 Α
1266 DNS 5677 Μπανασακης Γεώργιος 1998 Α
1267 DNS 5681 Μπαφακη Αγαπη 1979 Γ Aerocross
1268 DNS 5691 ΜΠΟΥΖΙΟΎΚΑ ΚΥΡΙΑΚΉ 2000 Γ
1269 DNS 5692 Μπουζουνιεράκη Μαρία Χρυσούλα 1998 Γ
1270 DNS 5693 Μπουης Λευτέρης 1977 Γ
1271 DNS 5694 ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2002 Α
1272 DNS 5695 ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 1973 Α
1273 DNS 5696 ΜΠΟΥΣΗ ΙΟΝΙΝΤΑ 1998 Γ
1274 DNS 5699 Μπούχλη Αθηνά 1985 Γ
1275 DNS 5702 Μπρίμης Απόστολος 1993 Α
1276 DNS 5703 Μπρόκου Μαριάννα 1996 Γ flow 868
1277 DNS 5704 Μυλωνακη Αργυρω 1998 Γ
1278 DNS 5707 Μυρωνιδου Ζωγραφια 1993 Γ
1279 DNS 5708 Μυταυτσή Στέλλα 1990 Γ
1280 DNS 5709 Μύτη Νικολετα 1993 Γ
1281 DNS 5712 Μωραιτης Πετρος 1983 Α
1282 DNS 5716 ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1985 Α
1283 DNS 5717 Νικηφορου Γιαννουλα 1983 Γ
1284 DNS 5725 Ντισπυράκη Κρυσταλένια 1985 Γ
1285 DNS 5728 ΞΕΝΙΑ ΕΛΠΙΔΑ 1990 Γ
1286 DNS 5772 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 2002 Α
1287 DNS 5775 Παπαδάκης Μάνος 1971 Α
1288 DNS 5776 Παπαδάκης Σταμάτης 1974 Α
1289 DNS 5777 ΠΑΠΑΔΑΚΗ-ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1983 Γ
1290 DNS 5779 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 1985 Α
1291 DNS 5780 Παπαδομιχελάκης Βασίλης 1995 Α
1292 DNS 5783 Παπαδοπούλου Σταυρούλα; 1977 Γ Nalu Running Team
1293 DNS 5784 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 Γ
1294 DNS 5785 Παπάζογλου Ιωάννα 1992 Γ
1295 DNS 5786 Παπακωνσταντης Γιάννης 2001 Α
1296 DNS 5788 Παπαναουμ Βασιλης 1996 Α
1297 DNS 5789 Παπασαββα Μαρια 1997 Γ Nutrition spot
1298 DNS 5797 Παραλούσης Αθανασιος 1995 Α
1299 DNS 5798 Παρασύρη Γεωργία 1997 Γ
1300 DNS 5800 Παρασύρη Δημήτρης 2006 Α
1301 DNS 5801 Παρασύρη Φωτεινή 2004 Γ
1302 DNS 5802 Παρασυρης Ιωάννης 2000 Α
1303 DNS 5811 ΠΑΥΛΟΓΛΟΥ ΠΛΟΥΣΙΑ 1991 Γ
1304 DNS 5812 Παχάκη Μαρία 1995 Γ
1305 DNS 5813 Παχάκης Μύρων 2000 Α
1306 DNS 5814 ΠΕΔΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1971 Α
1307 DNS 5815 Πελεκανακη Αγγελικη 1974 Γ Marteamnos
1308 DNS 5817 Περβολαρακης Γιαννης 1992 Α
1309 DNS 5818 Περιστέρη Μαρία 1981 Γ
1310 DNS 5819 Περογαμβράκη Ευαγγελία 1995 Γ
1311 DNS 5823 Πετουσης Νίκος 2001 Α
1312 DNS 5825 Πετράκη Ευαγγελία 2003 Γ
1313 DNS 5828 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Α
1314 DNS 5829 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2006 Α
1315 DNS 5830 Πετρουλάκης Ανδρέας 1979 Α
1316 DNS 5833 Πηδαρακη Ευαγγελία 1982 Γ
1317 DNS 5834 ΠΗΔΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1985 Γ
1318 DNS 5835 Πηδαράκη Χαρά 1998 Γ
1319 DNS 5838 Πιτροπακη Κατερίνα 1980 Γ
1320 DNS 5839 Πιτροπακη Μαρίνα 1982 Γ
1321 DNS 5844 ΠΛΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Γ
1322 DNS 5852 Πουρσανιδου Ελισαβετ 1998 Γ
1323 DNS 5853 Πρατικάκης Κωνσταντίνος 1980 Α
1324 DNS 5854 Πρατσινάκη Ειρήνη 1976 Γ
1325 DNS 5857 ΠΡΟΝΤΑ ΛΑΕΡΤΗΣ 1991 Α
1326 DNS 5864 Ραπανάκη Γεωργία 1998 Γ
1327 DNS 5867 ΡΗΓΆΚΗ ΜΑΡΙΑ 1977 Γ road runners
1328 DNS 5871 Ρισακης Κωνσταντίνος 1989 Α
1329 DNS 5872 ΡΙΤΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 1981 Γ
1330 DNS 5874 Σαβέτα Νίνα 1990 Γ Ηράκλειο Κρήτης
1331 DNS 5875 σαγιαννης αντωνης 1994 Α
1332 DNS 5876 Σαιτακη Μυρτώ 1989 Γ MikroJim
1333 DNS 5878 ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1989 Α
1334 DNS 5879 Σαπουντζή Μαρία 1984 Γ
1335 DNS 5881 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1985 Γ
1336 DNS 5882 ΣΑΡΙΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1977 Γ
1337 DNS 5887 Σεβα Χαρα 1986 Γ
1338 DNS 5890 Σεπαρδάνη Μαργαρίτα 1997 Γ
1339 DNS 5891 Σεπαρδάνης Χρήστος 2002 Α
1340 DNS 5894 Σηφακης Αγγελος 2008 Α
1341 DNS 5896 Σηφάκης Βαγγέλης 1996 Α Πιρουνιανα
1342 DNS 5897 Σιγανού Γωγώ 1989 Γ AfordakosTeam
1343 DNS 5908 Σμαραγδακη Κέλλυ 1977 Γ
1344 DNS 5909 ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1983 Α
1345 DNS 5911 ΣΟΥΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 1989 Γ
1346 DNS 5913 Σούρδη Βασιλεία 1980 Γ
1347 DNS 5916 ΣΟΥΤΟΥΛΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1996 Γ Ηρακλείο Κρήτης
1348 DNS 5918 Σοφία θανα Αμουντσον 1997 Γ
1349 DNS 5921 Σπανάκη Στέλλα 1993 Γ
1350 DNS 5923 Σπανάκης Μιχαήλ Ελευθέριος 2000 Α
1351 DNS 5924 Σπαρος Λουκας 1998 Α
1352 DNS 5927 ΣΠΟΥΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2000 Α
1353 DNS 5932 ΣΤΑΘΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1993 Γ
1354 DNS 5933 ΣΤΑΘΆΚΗ ΕΛΈΝΗ 1970 Γ va fitness
1355 DNS 5936 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΛΙΚΗ 1986 Α
1356 DNS 5937 Σταματακη Έλενα 1995 Γ
1357 DNS 5938 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 1985 Γ
1358 DNS 5940 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΙΕΤΗΣ 1977 Α
1359 DNS 5942 Σταμουλου Καλλιόπη 1997 Γ
1360 DNS 5943 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1975 Γ
1361 DNS 5944 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1973 Γ
1362 DNS 5945 Σταυρακάκη Ματίνα 1993 Γ
1363 DNS 5946 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1984 Α MINOAN RUNNERS
1364 DNS 5948 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1972 Γ
1365 DNS 5949 Σταυρουλάκης Στέλιος 1978 Α
1366 DNS 5953 Στέλλα Πετρίδη S 1986 Γ
1367 DNS 5956 Στεφανάκης Ανδρέας 1980 Α
1368 DNS 5964 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1995 Α
1369 DNS 5968 Στρατηγης Γιαννης 1991 Α
1370 DNS 5969 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 1966 Γ
1371 DNS 5971 Συνολάκης Τάσος 1999 Α
1372 DNS 5973 Συριος Κωνσταντίνος 1995 Α
1373 DNS 5975 Σφακιανακη Ειρηνη 1980 Γ
1374 DNS 5979 Σφακιανακης Νίκος 1993 Α
1375 DNS 5982 Σφυρακη Νίκη 1976 Γ
1376 DNS 5983 ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ 1997 Α
1377 DNS 5984 ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2000 Α
1378 DNS 5989 Σωπασης Γιώργος 1989 Α
1379 DNS 5995 Τζαγκαρακη Ληδα 1995 Γ
1380 DNS 5996 Τζαγκαρακης Σταύρος 1990 Α
1381 DNS 5997 Τζανή Γωγώ 2001 Γ
1382 DNS 5998 Τζανής Νίκος 2004 Α
1383 DNS 5999 Τζειρανιδη Αναστασια 1999 Γ
1384 DNS 6000 Τζίκα Κλαούντια 1993 Γ
1385 DNS 6002 Τζιριτα Κατιανα 1995 Γ
1386 DNS 6004 Τζουανάκη Αλεξάνδρα 1986 Γ
1387 DNS 6007 ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΆΚΗ Ελένη 2007 Γ Αθλητική Ακαδημία Κρήτης
1388 DNS 6012 ΤΟΨΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Α
1389 DNS 6014 Τραπιερης Ιωαννης 1984 Α
1390 DNS 6015 ΤΡΙΑΛΩΝΗ ΜΕΛΙΝΑ 1991 Γ
1391 DNS 6017 ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΣ ΤΑΚΗΣ 1985 Α HERAKLION CROSSFIT
1392 DNS 6018 ΤΡΟΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1974 Α
1393 DNS 6019 ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2008 Γ
1394 DNS 6020 ΤΡΟΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 Γ
1395 DNS 6021 Τρουπής Βασιλειος 1995 Α
1396 DNS 6022 Τροχαλάκη Μαρίνα 2003 Γ
1397 DNS 6027 Τσαμπανάκη Νικολέτα 1992 Γ
1398 DNS 6028 Τσανιδου Αννα 2000 Γ
1399 DNS 6034 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1992 Α
1400 DNS 6036 Τσικανδηλακης Δημήτρης 2003 Α
1401 DNS 6038 ΤΣΙΛΙΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 Α
1402 DNS 6042 Τσιφετάκης Μανώλης 1978 Α
1403 DNS 6044 Τσίχλας Δημήτρης 1990 Α
1404 DNS 6047 ΤΣΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 1996 Γ
1405 DNS 6050 ΦΑΡΜΑΣΏΝΗ ΕΥΣΤΑΘΊΑ 2000 Γ
1406 DNS 6051 ΦΑΡΜΑΣΏΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ
1407 DNS 6052 ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1973 Α
1408 DNS 6053 ΦΑΣΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ 1973 Γ
1409 DNS 6056 Φιλιππακης Γιαννης 1999 Α Ηροδοτος
1410 DNS 6059 ΦΟΥΚΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1981 Γ
1411 DNS 6060 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1973 Γ
1412 DNS 6062 Φουντακης Απόστολος 1981 Α
1413 DNS 6067 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1969 Α
1414 DNS 6068 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1978 Γ
1415 DNS 6072 Χαιρεκακη Εφη 1997 Γ
1416 DNS 6073 ΧΑΙΡΕΤΗ ΒΟΥΛΑ 1994 Γ
1417 DNS 6078 Χαλκιαδακης Ευάγγελος 1980 Α Ορειβατικός Σύλλογος Μοιρων
1418 DNS 6079 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 Α
1419 DNS 6080 ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α
1420 DNS 6082 Χαντάντ Ηλίας 1995 Α
1421 DNS 6083 Χαραρα Πάολα 1994 Γ
1422 DNS 6085 ΧΑΤΖΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1948 Γ
1423 DNS 6088 Χατζηδακη Κωνσταντίνα 1997 Γ
1424 DNS 6090 Χατζηδάκης Σταύρος 1980 Α
1425 DNS 6091 Χατζηθεοδωρου Παναγιωτης 1993 Α
1426 DNS 6092 Χατζηκωνσταντινου Αγγελος 1996 Α
1427 DNS 6097 Χατζιαι Κλοντιαν 1983 Α
1428 DNS 6098 ΧΑΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 1986 Α
1429 DNS 6101 Χιωτακης Γιώργος 1990 Α
1430 DNS 6104 Χονδράκη Μαρία 1999 Γ
1431 DNS 6107 Χουλακης Μιχάλης 1970 Α Marteamnos
1432 DNS 6109 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1992 Γ
1433 DNS 6113 Χρονάκη Αθηνά 2003 Γ
1434 DNS 6116 Χρυσή Κασσωτάκη 1996 Γ
1435 DNS 6117 Χρυσοχου Νικολετα 1997 Γ
1436 DNS 6119 Ψαλιδάκης Μάριος 1976 Α Afordakos Team
1437 DNS 6123 Ψυλλακης Μιχαηλ 1971 Α
1438 DNS 6124 Ψύλλου Θέκλα 1995 Γ
1439 DNS 6128 Angelakis Manos 1977 Α
1440 DNS 6129 Argiropoulos Despina-Ekaterini 1996 Γ
1441 DNS 6130 BELIVANAKI KATERINA 1964 Γ Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ – O.Y.KΡΗΤΗΣ
1442 DNS 6165 Nikolaidis George 1991 Α
1443 DNS 6167 NTORVAS NICHOLAS 1999 Α
1444 DNS 6172 Revalez Gizyl 1990 Γ
1445 DNS 6174 Stamathioudakis Nikitas 1985 Α
1446 DNS 6177 Stratakis Stayros 1981 Α
1447 DNS 6182 ul haq Anwaar 1990 Α
1448 DNS 6185 Vrentzou Anastasia 1995 Γ
1449 DNS 6186 Xoyrdakis Giannis 2000 Α
1450 DNS 6188 ZOGRAFISTOS KONSTANTINOS 1995 Α
1451 DNS 6190 Αλεξακης Κωνσταντίνος 1991 Α
1452 DNS 6192 ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1989 Γ
1453 DNS 6194 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2001 Α
1454 DNS 6195 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1971 Α
1455 DNS 6198 Αντρεου Νασια 1996 Γ
1456 DNS 6203 Αποστολακης Αλέξανδρος 1994 Α
1457 DNS 6204 Αραβαντινου Γιούλη 1995 Γ
1458 DNS 6205 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΛΕΞΙΑ 1987 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1459 DNS 6210 Ασβεστοπουλου Καλλιόπη 1985 Γ
1460 DNS 6211 Ασκοξυλακης Βαρδης 1982 Α Va fitness home
1461 DNS 6213 ΒΑΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1983 Α COSMOS RUNNING TEAM
1462 DNS 6214 ΒΑΡΟΥΧΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1982 Α
1463 DNS 6215 Βασιλάκη Δέσποινα 1993 Γ
1464 DNS 6234 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2006 Α
1465 DNS 6235 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 Α
1466 DNS 6236 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1993 Α
1467 DNS 6239 ΓΚΕΡΓΚΕΛ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1990 Γ
1468 DNS 6242 ΓΡΕΒΕΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1977 Γ
1469 DNS 6243 ΔΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1988 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1470 DNS 6244 Δαφνπμήλης Κωνσταντίνοε 1962 Α
1471 DNS 6246 Δελέντα Κατερίνα 1991 Γ
1472 DNS 6247 Δεληγιαννακη Ελενα 2002 Γ
1473 DNS 6249 Δημάκης Μάνος 1984 Α
1474 DNS 6251 Διαμαντάκη Μαρίνα 1993 Γ
1475 DNS 6259 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 Γ
1476 DNS 6260 Ζαφειροπουλος Ιγνατιος 1992 Α
1477 DNS 6261 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1975 Α
1478 DNS 6263 Ζελιαναιος Σεραφείμ 1973 Α
1479 DNS 6266 Ηλιάκης Σταυρος-Διογενης 2000 Α
1480 DNS 6269 Ιερωνυμακη Ελευθερια 1988 Γ
1481 DNS 6272 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 1974 Α
1482 DNS 6277 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1998 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1483 DNS 6278 Καλοκυρης Μανολης 1967 Α
1484 DNS 6286 ΚΑΠΑΡΟΥΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1971 Α
1485 DNS 6288 Καπετανάκης Κωνσταντίνος 1995 Α
1486 DNS 6294 ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1985 Α
1487 DNS 6295 Καρκανάκη Τζωρτζίνα 1995 Γ Ηράκλειο
1488 DNS 6296 Καρκάρης Κωνσταντίνος 2001 Α
1489 DNS 6298 Καρούμπαλη Βασιλική 1998 Γ
1490 DNS 6301 Κασσωτάκης Μιχάλης 2003 Α
1491 DNS 6303 Καστρινακης Γιαννης 1989 Α
1492 DNS 6304 Καστρίτη Πηνελόπη 1997 Γ
1493 DNS 6313 ΚΕΦΑΛΙΓΙΑ ΕΛΤΙΟΝ 1998 Α
1494 DNS 6315 ΚΛΕΙΔΩΝΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 1990 Α COSMOS RUNNING TEAM
1495 DNS 6316 ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 1999 Α
1496 DNS 6326 ΚΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 1953 Γ
1497 DNS 6328 Κουλουκλιδης Αναστάσιος 1984 Α
1498 DNS 6331 Κουρκουτα Ελευθερια 1989 Γ
1499 DNS 6333 ΚΟΥΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1974 Α
1500 DNS 6335 Κουτσιουλης Δημητρης 1977 Α
1501 DNS 6337 Κριτσωτακης Μανος 1997 Α
1502 DNS 6338 Κτιστακης Κωνσταντινος 1992 Α
1503 DNS 6343 ΛαουΛαο Φίλιππος 1994 Α
1504 DNS 6345 Λενακακης Πέτρος 1992 Α
1505 DNS 6348 Λιπάκη Γεωργιάννα 2002 Γ
1506 DNS 6352 Μαγιατζη Εβιτα 1998 Γ
1507 DNS 6354 Μακρυγιαννακης Πολυχρονης 1993 Α
1508 DNS 6355 ΜΑΛΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1974 Γ
1509 DNS 6356 ΜΑΜΑΛΑΚΗ ΗΡΩ 1985 Γ
1510 DNS 6358 ΜΑΝΟΥΣΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1981 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1511 DNS 6363 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΠΑ 1998 Γ
1512 DNS 6369 Μαυρακης Κωνσταντινος 1993 Α
1513 DNS 6370 Μαυρογενάκης Νίκος 1995 Α
1514 DNS 6373 Μελαμπιανακης Γιωργος 1994 Α
1515 DNS 6378 Μητσακάκης Μάνος 1982 Α Ηράκλειο
1516 DNS 6380 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ ΕΦΗ 1993 Γ
1517 DNS 6381 ΜΙΧΑΛΑΡΙΑ ΕΥΗ 1994 Γ
1518 DNS 6386 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1990 Γ
1519 DNS 6387 ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1999 Γ
1520 DNS 6388 Μπαμπαγιούρη Μάρια 1985 Γ
1521 DNS 6390 ΜΠΕΡΚΗ ΜΑΡΙΑ 1995 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1522 DNS 6391 ΜΠΙΤΖΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1988 Γ
1523 DNS 6395 Νανάς Μιχάλης 2003 Α
1524 DNS 6398 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΑ 1995 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1525 DNS 6404 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 Γ
1526 DNS 6408 Παπαδακης Σταματιος 1979 Α
1527 DNS 6409 Παπαδακης Χρυσοβαλαντης 1985 Α
1528 DNS 6411 Παπαδόπουλος Σταυρος 1991 Α
1529 DNS 6415 Παπανικολαου Παναγιωτης 1999 Α
1530 DNS 6416 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 1971 Α
1531 DNS 6418 ΠΑΣΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1532 DNS 6419 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2007 Α
1533 DNS 6420 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1974 Α
1534 DNS 6424 Πεδιωτης Νεκταριος 1969 Α
1535 DNS 6430 ΠΕΤΡΕ ΜΑΡΙΑ-ΛΟΥΙΖΑ 1997 Γ
1536 DNS 6431 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 1968 Α
1537 DNS 6435 Ροδινός Πέτρος 2000 Α
1538 DNS 6436 ΡΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1984 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1539 DNS 6441 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1992 Α COSMOS RUNNING TEAM
1540 DNS 6445 Σημαιάκη Ευα 1978 Γ
1541 DNS 6451 ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1998 Α
1542 DNS 6458 ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΥ ΚΑΤΙΑ 1997 Γ
1543 DNS 6461 ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1978 Γ
1544 DNS 6462 Σταυρουλακη Μαρία Άννα 1989 Γ
1545 DNS 6463 Στεφανάκης Ευάγγελος 1988 Α
1546 DNS 6465 Στρουμπάκη Κωνσταντίνα 2006 Γ
1547 DNS 6466 Στρουμπάκη Μάνια 1991 Γ
1548 DNS 6472 Ταστσιδη Στελλα 1998 Γ
1549 DNS 6474 ΤΕΡΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 1999 Γ
1550 DNS 6475 Τερζίδης Ζαχαρίας 1997 Α
1551 DNS 6476 ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 1961 Γ
1552 DNS 6477 ΤΖΑΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 1999 Γ
1553 DNS 6481 Τρούλης Ζαχαρίας 2001 Α
1554 DNS 6486 ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ 1972 Α COSMOS RUNNING TEAM
1555 DNS 6487 ΤΣΕΚΑ ΜΑΤΙΝΑ 1991 Γ
1556 DNS 6489 ΤΣΕΣΜΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1557 DNS 6491 Τσικανδυλακης Κωνσταντινος 1985 Α
1558 DNS 6492 Τσικριτζάκης Γιάννης 1999 Α
1559 DNS 6493 Τσιράκος Γιώργος 1996 Α
1560 DNS 6497 Φαίδρος Γιάννης 1994 Α
1561 DNS 6500 Φασουλά Ελένη 1951 Γ
1562 DNS 1565 ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1969 Α
1563 DNS 1569 Φλαμου Νομικη 1997 Γ
1564 DNS 1571 ΦΛΩΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1977 Γ
1565 DNS 1572 Φουρτουνη Ζενια 1994 Γ
1566 DNS 1574 Φραντζεσκάκη Αριστέα 1998 Γ
1567 DNS 1575 ΦΡΟΥΖΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 1984 Γ
1568 DNS 1578 Φωτόπουλος Νικος 2001 Α
1569 DNS 1579 ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1993 Α COSMOS RUNNING TEAM
1570 DNS 1581 Χαρης Ξυλουρης 2000 Α
1571 DNS 1584 ΧΑΡΙΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1993 Γ
1572 DNS 1585 ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΥΗ 1978 Γ
1573 DNS 1587 Χατζηβασιλείου Μαριαλένα 1996 Γ
1574 DNS 1588 Χατζηβασιλείου Νικόλας 1997 Α
1575 DNS 1592 Χουρδακης Γιαννης 2000 Α
1576 DNS 1593 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1980 Α
1577 DNS 1594 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1996 Γ COSMOS RUNNING TEAM
1578 DNS 1600 Ψαράκη Σοφία 1989 Γ
1579 DNS 1544 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1979 Α

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα – Αποτελέσματα

6ος Δρόμος στα Μονοπάτια της Κνωσού & του Γιούχτα - Αποτελέσματα

22, 6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish22km
1 , 1 ,1 40-49 ΕΤΩΝ Male 2851 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 SALOMON HELLAS 2:10:49.714
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 2864 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ 1987 ARKALOS 2:11:50.480
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 2812 ANTONIOS PROTOPAPADAKIS 1983 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:22:21.667
4 , 4 , 1 20-29 ΕΤΩΝ Male 2832 ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ 1992 2:27:22.217
5 , 5 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 2857 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗΣ 1973 ZAROS TRAIL RACE 2:28:10.040
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 2844 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΛΠΟΥΤΖΑΚΗΣ – 2:28:10.167
7 , 1 ,4 30-39 ΕΤΩΝ Female 2856 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΪ 1989 LA SPORTIVA TEAM GREECE 2:29:28.660
8 , 7 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 2819 ΑΧΜΕΤ ΑΜΜΑΡ 1989 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:30:56.184
9 , 8 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 2829 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ 1976 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 2:36:35.954
10 , 9 , 5 30-39 ΕΤΩΝ Male 2867 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 1980 ΟΦΗ 2:39:02.577
11 , 10 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 2881 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ 1956 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 2:41:27.340
12 , 11 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 2902 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – 2:41:28.010
13 , 12 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 2875 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1988 ΣΔΥΡ 2:41:34.384
14 , 13 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 2869 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1974 OYK 2:42:11.980
15 , 14 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 2842 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:47:04.424
16 , 15 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 2903 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ – 2:52:08.104
17 , 16 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 2811 PAWEL PIWKO 1980 2:53:58.214
18 , 17 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 2831 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ 1967 2:55:35.837
19 , 18 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 2834 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1990 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΡΗΤΗΣ 2:55:39.584
20 , 19 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Male 2855 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΛΙΟΔΑΚΗΣ 1981 2:55:43.484
21 , 20 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 2805 PIOTR JURGA 1986 IM-POSSIBLE TEAM 2:57:13.324
22 , 21 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 2847 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΣΗΣ 1980 ΣΔΥΡ 2:57:32.600
23 , 2 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Female 2813 MARIA LILIANA SARU 1984 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:58:14.494
24 , 22 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 2861 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ 1984 ΑΡΚΑΛΟΣ 2:58:54.010
25 , 23 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 2823 ΑΒΡΑΑΜ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 2:58:55.864
26 , 24 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 2874 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΡΔΙΚΑΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 2:59:36.307
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 2852 ΣΟΦΙΑ ΚΡΙΑΡΑ 1965 ΣΔΥΧ-ΕΟΣ ΧΑΝΙΩΝ 3:02:34.940
28 , 25 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 2886 ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ 1965 Σ.Μ.ΚΡΗΤΗΣ 3:03:43.024
29 , 26 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Male 2850 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ 1975 KAMPAXIS TEAM 3:03:51.397
30 , 27 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Male 2878 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1990 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:06:54.394
31 , 28 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 2824 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1980 Ο.Υ.ΚΡΗΤΗΣ 3:08:14.700
32 , 29 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 2806 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ 1966 SMK 3:08:22.337
33 , 30 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Male 2854 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ 1970 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:08:45.514
34 , 4 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 2807 ANNA KONKINA 1995 3:11:37.460
35 , 31 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 2863 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:13:07.070
36 , 32 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 2802 MARKAKIS DIMITRIOS 1990 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:14:21.120
37 , 33 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 2836 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1990 ΣΜ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:32.220
38 , 34 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Male 2883 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΡΟΥΜΠΗΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 3:15:40.137
39 , 35 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 2822 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 2000 3:16:24.507
40 , 36 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 2909 ΗΛΙΑΣ ΤΖΑΒΑΡΑΣ – 3:17:20.854
41 , 37 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 2839 ΜΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ 1986 ΔΙ.ΑΣ. 3:18:30.474
42 , 38 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Male 2860 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS NATURE TRAIL/IRUN MAGAZINE 3:18:52.250
43 , 39 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 2877 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΑΚΑΚΗΣ 1983 3:19:41.734
44 , 40 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Male 2859 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1984 3:20:36.074
45 , 41 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Male 2888 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΠΑΣΗΣ 1989 MOUNTAINCLUB 3:22:53.237
46 , 5 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Female 2816 ANNA VELEVA 1975 ΣΔΥΡ 3:23:06.347
47 , 42 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Male 2837 ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ 1973 ΑΠΑΤΟΣ ΜΟΥ 3:25:00.664
48 , 43 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 2885 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥΦΗΣ 1976 Ο.Υ.Κ. 3:27:42.600
49 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 2803 MOHAMAD ALI EL CHAMI 1993 3:31:46.810
50 , 45 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 2893 ΝΙΚΟΣ ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ 1981 ΟΡΙΖΟΝΤΑΣ 3:33:28.947
51 , 46 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 2899 ΣΠΥΡΟΣ ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:10.834
52 , 47 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 2871 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1979 ΡΕΘΥΜΝΟ 3:37:18.704
53 , 48 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 2879 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΙΠΗΣ 1954 ΕΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3:37:38.154
54 , 49 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Male 2884 ΤΑΣΟΣ ΣΟΛΑΚΑΚΗΣ 1988 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:38:18.777
55 , 50 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 2826 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ 1982 3:38:20.137
56 , 51 , 4 60+ ΕΤΩΝ Male 2815 RAPHAEL VAN DEN BROECK 1953 ΣΔΥΡ 3:39:25.347
57 , 52 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 2872 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.130
58 , 53 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 2858 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ 1965 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ TRT 3:41:22.220
59 , 54 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 2873 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΠΑΠΑΚΑΝΔΕΡΑΚΗΣ 1988 CORPUS GYM 3:42:43.857
60 , 55 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 2862 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ 1984 3:43:38.594
61 , 56 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 2904 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ – 3:43:47.050
62 , 57 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 2827 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 1974 3:44:12.640
63 , 58 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Male 2908 ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ – 3:44:30.450
64 , 59 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 2868 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΜΠΑΤΣΟΣ 1966 HERAKLION 3:44:49.940
65 , 60 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 2865 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ – 3:50:06.954
66 , 61 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 2843 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΡΑΚΙΔΗΣ 1973 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 3:51:28.147
67 , 6 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 2825 ΔΑΝΑΗ ΑΡΒΑΝΙΤΗ 1981 3:56:08.777
68 , 62 , 5 60+ ΕΤΩΝ Male 2808 WOLF LUSTIG 1954 4:00:50.190
69 , 63 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Male 2894 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 1982 ΡΕΘΥΜΝΟ 4:01:16.880
70 , 7 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Female 2876 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΡΟΓΙΑΝΝΗ 1978 ΧΑΝΙΑ ΚΡΗΤΗΣ 4:02:09.880
71 , 8 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Female 2891 ΜΠΕΤΥ ΦΛΩΡΑ 1964 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 4:03:37.650
72 , 64 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 2906 ΝΙΚΟΣ ΒΑΡΟΥΧΑΣ – 4:07:53.720
73 , 65 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 2820 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΩΤΑΚΗΣ 1999 4:08:21.797
74 , 9 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 2890 ΖΩΗ ΤΣΟΡΑΚΛΙΔΟΥ 1998 4:08:22.177
75 , 66 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Male 2841 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗΣ 1986 EVIA TRAIL RUNNING 4:10:16.197
76 , 67 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 2905 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗΣ – 4:10:43.810
77 , 68 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 2907 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΘΕΝΑΚΗΣ – 4:10:43.814
78 , 69 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Male 2801 NIKOS DELIAKIS 1965 4:12:53.440
79 , 70 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 2880 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ 1956 4:17:54.987
80 , 71 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Male 2846 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΕΝΟΣ 1978 4:17:55.137
81 , 72 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 2810 VASILEIOS NETIS 1980 ROUT FAMILY 4:18:02.104
82 , 10 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Female 2817 ΙΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 4:18:47.414
83 , 73 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Male 2833 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1972 4:19:45.757
84 , 74 , 6 60+ ΕΤΩΝ Male 2840 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:19:55.230
85 , 75 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Male 2845 ΜΗΝΑΣ ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ 1974 4:26:28.170
86 , 76 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Male 2830 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ 1984 ΟΜΙΛΟΣ ΥΠΕΡΑΠΟΣΤΑΣΕΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 4:28:23.637
87 , 77 , 24 40-49 ΕΤΩΝ Male 2900 ΧΑΡΗΣ ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗΣ – 4:36:44.524

6 ΧΛΜ

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Country Name YOB Club finish6km
1 , 1 ,1 20-29 ΕΤΩΝ Male 287 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1990 MIKRO JIM 0:45:38.540
2 , 2 , 1 30-39 ΕΤΩΝ Male 297 ΓΚΙΓΕΡΜΟ ΡΙΟΣ 1986 MIKROJIM 0:51:04.950
3 , 3 , 2 30-39 ΕΤΩΝ Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΕΡΑΚΗΣ 1980 MIKRO JIM 0:54:11.434
4 , 4 , 1 40-49 ΕΤΩΝ Male 345 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΣ – 0:54:39.607
5 , 5 , 1 60+ ΕΤΩΝ Male 264 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1958 PALEOCHORA TRT 0:54:46.500
6 , 6 , 3 30-39 ΕΤΩΝ Male 213 GEORGIOS PROTOPAPADAKIS 1982 #THELUNATICS 0:55:27.614
7 , 7 , 4 30-39 ΕΤΩΝ Male 309 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1981 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 0:55:44.144
8 , 1 ,5 30-39 ΕΤΩΝ Female 276 ΝΙΚΗ ΜΠΕΛΑΔΑΚΗ 1987 MIKROJIM 0:56:10.107
9 , 8 , 6 30-39 ΕΤΩΝ Male 273 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΥΔΑΚΗΣ 1980 MIKROJIM 0:56:54.360
10 , 9 , 7 30-39 ΕΤΩΝ Male 302 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΚΑΝΤΖΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:23.570
11 , 10 , 8 30-39 ΕΤΩΝ Male 320 ΙΩΣΗΦ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ 1984 0:57:43.200
12 , 11 , 2 20-29 ΕΤΩΝ Male 288 ΜΑΝΟΛΗΣ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1989 MIKRO JIM 0:57:52.474
13 , 2 , 9 30-39 ΕΤΩΝ Female 283 ΑΘΗΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1982 ΑΡΚΑΛΟΣ 0:58:33.167
14 , 12 , 3 20-29 ΕΤΩΝ Male 279 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ 1990 0:58:44.140
15 , 13 , 1 50-59 ΕΤΩΝ Male 272 ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ 1969 ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:59:13.457
16 , 14 , 2 60+ ΕΤΩΝ Male 278 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ 1955 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 0:59:39.024
17 , 15 , 2 40-49 ΕΤΩΝ Male 342 ΚΩΣΤΑΣ ΣΗΦΑΚΗΣ – 1:00:45.234
18 , 16 , 10 30-39 ΕΤΩΝ Male 282 ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΥΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 1988 ΑΕΠΕ 1:00:46.817
19 , 17 , 11 30-39 ΕΤΩΝ Male 241 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ 1980 AFORDAKOS 1:02:47.160
20 , 18 , 12 30-39 ΕΤΩΝ Male 344 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ – 1:03:00.847
21 , 19 , 2 50-59 ΕΤΩΝ Male 223 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ 1966 ΟΥΚ 1:03:16.734
22 , 20 , 13 30-39 ΕΤΩΝ Male 252 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΥΡΑΤΖΗΣ 1979 1:04:05.397
23 , 21 , 14 30-39 ΕΤΩΝ Male 267 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ 1981 1:05:32.020
24 , 22 , 15 30-39 ΕΤΩΝ Male 207 DIMITRIS KALOGERAKIS 1981 – 1:06:00.607
25 , 23 , 16 30-39 ΕΤΩΝ Male 312 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΜΠΑΝΙΔΗΣ 1981 Σ.Δ.Υ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:06:02.480
26 , 24 , 3 40-49 ΕΤΩΝ Male 226 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ 1972 Ο.Υ.Κ. 1:07:00.080
27 , 3 , 3 50-59 ΕΤΩΝ Female 298 ΛΙΑ ΣΑΒΒΑΚΗ 1967 ΡΕΘΥΜΝΟ 1:07:14.410
28 , 25 , 1 -19 ΕΤΩΝ Male 335 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΄ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ – 1:08:08.734
29 , 26 , 4 20-29 ΕΤΩΝ Male 228 ΝΙΚΟΣ ΔΑΦΝΟΜΗΛΗΣ 1994 1:08:11.404
30 , 27 , 4 50-59 ΕΤΩΝ Male 337 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ – 1:09:13.234
31 , 28 , 5 50-59 ΕΤΩΝ Male 336 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΛΟΥΡΗΣ – 1:09:14.204
32 , 29 , 6 50-59 ΕΤΩΝ Male 220 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 1:09:15.204
33 , 4 , 17 30-39 ΕΤΩΝ Female 339 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗ – 1:09:52.370
34 , 30 , 18 30-39 ΕΤΩΝ Male 263 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ 1983 CYCLECROSS CROSS TRAINING CLUB 1:10:04.350
35 , 31 , 4 40-49 ΕΤΩΝ Male 341 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΕΡΠΕΤΖΙΔΑΚΗΣ – 1:10:55.747
36 , 5 , 5 20-29 ΕΤΩΝ Female 291 ΕΥΗ ΠΕΤΡΑΚΗ 1998 ΟΥΚ 1:11:48.627
37 , 6 , 19 30-39 ΕΤΩΝ Female 229 ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ 1989 ΑΟΣ 1:12:57.147
38 , 7 , 20 30-39 ΕΤΩΝ Female 239 ΠΕΛΑΓΙΑ ΖΟΥΜΗ 1982 1:13:36.307
39 , 32 , 7 50-59 ΕΤΩΝ Male 333 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΡΚΑΚΗΣ – 1:14:30.080
40 , 33 , 8 50-59 ΕΤΩΝ Male 271 ΑΝΤΡΕΑΣ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ 1968 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:14:32.850
41 , 34 , 5 40-49 ΕΤΩΝ Male 307 ΜΥΡΩΝ ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ 1969 ΣΜΚ 1:15:06.704
42 , 8 , 6 20-29 ΕΤΩΝ Female 206 ANZHELIKA IASTREMSKA 1989 1:15:48.634
43 , 35 , 21 30-39 ΕΤΩΝ Male 325 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ 1981 1:16:15.064
44 , 9 , 6 40-49 ΕΤΩΝ Female 259 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΚΡΑΚΗ 1978 MOUNTAINCLUB 1:16:15.874
45 , 36 , 9 50-59 ΕΤΩΝ Male 324 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
46 , 10 , 7 40-49 ΕΤΩΝ Female 261 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΜΑΛΑΧΑ 1969 MIKRO JIM 1:17:06.934
47 , 37 , 22 30-39 ΕΤΩΝ Male 256 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΚΗΣ 1987 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:17:39.600
48 , 11 , 23 30-39 ΕΤΩΝ Female 274 ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ 1980 1:17:42.140
49 , 38 , 24 30-39 ΕΤΩΝ Male 331 ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ – 1:17:42.800
50 , 39 , 8 40-49 ΕΤΩΝ Male 329 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ 1978 1:17:48.160
51 , 12 , 9 40-49 ΕΤΩΝ Female 284 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗ 1976 ROADRUNNERS 1:20:28.644
52 , 40 , 10 40-49 ΕΤΩΝ Male 251 ΘΟΔΩΡΗΣ ΚΟΥΦΑΚΗΣ 1974 1:22:09.957
53 , 41 , 7 20-29 ΕΤΩΝ Male 244 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΜΗΣ 1992 1:22:12.484
54 , 42 , 8 20-29 ΕΤΩΝ Male 295 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 1992 1:22:13.257
55 , 43 , 25 30-39 ΕΤΩΝ Male 322 ΕΜΜΝΟΥΗΛ ΧΑΤΖΑΚΗΣ 1983 1:22:51.214
56 , 13 , 11 40-49 ΕΤΩΝ Female 231 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗ ΕΥΗ 1976 1:24:20.440
57 , 44 , 9 20-29 ΕΤΩΝ Male 245 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΜΜΑΤΑΣ 1992 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:24:28.994
58 , 45 , 2 -19 ΕΤΩΝ Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΡΑΣ – 1:24:30.514
59 , 46 , 26 30-39 ΕΤΩΝ Male 265 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΝΩΛΙΔΑΚΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:07.720
60 , 47 , 10 50-59 ΕΤΩΝ Male 317 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΛΟΥΡΗΣ 1960 ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ 1:26:09.994
61 , 48 , 12 40-49 ΕΤΩΝ Male 304 ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ 1970 ΣΜΚ 1:27:02.517
62 , 49 , 27 30-39 ΕΤΩΝ Male 219 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ 1981 ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ 1:29:03.474
63 , 14 , 28 30-39 ΕΤΩΝ Female 225 ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ 1981 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1:30:16.937
64 , 15 , 11 50-59 ΕΤΩΝ Female 255 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΑΝΑΡΙΔΟΥ 1966 1:30:23.534
65 , 50 , 12 50-59 ΕΤΩΝ Male 275 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ 1967 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1:30:25.527
66 , 16 , 29 30-39 ΕΤΩΝ Female 202 GEWRGIA ASPRADAKI 1988 AEROCROSS 119 1:30:26.257
67 , 51 , 3 60+ ΕΤΩΝ Male 343 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – 1:31:05.377
68 , 52 , 13 40-49 ΕΤΩΝ Male 237 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ 1971 KAMPAXIS TEAM 1:31:38.764
69 , 53 , 14 40-49 ΕΤΩΝ Male 209 GEORGIOS LEMONAKIS 1978 HERAKLIO 1:32:06.417
70 , 17 , 13 50-59 ΕΤΩΝ Female 277 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗ 1963 Ο. Υ. ΚΡΗΤΗΣ – Γ.Α.Σ. ΜΑΛΙΩΝ 1:34:22.790
71 , 54 , 15 40-49 ΕΤΩΝ Male 281 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ 1973 1:36:18.167
72 , 18 , 10 20-29 ΕΤΩΝ Female 326 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΝΙΚΗ ΧΑΧΛΑΚΗ 1994 1:37:20.197
73 , 55 , 14 50-59 ΕΤΩΝ Male 236 ΜΑΝΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ 1967 1:37:57.744
74 , 56 , 16 40-49 ΕΤΩΝ Male 315 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΘΕΝΑΚΗΣ 1970 MALIA 1:38:04.364
75 , 19 , 30 30-39 ΕΤΩΝ Female 214 EVGENIA ZUEVA 1984 MALIA 1:38:05.247
76 , 57 , 17 40-49 ΕΤΩΝ Male 290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΡΑΚΗΣ 1972 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 1:39:09.494
77 , 58 , 31 30-39 ΕΤΩΝ Male 234 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ 1984 1:39:36.444
78 , 20 , 32 30-39 ΕΤΩΝ Female 210 GIANNA MELESSANAKI 1981 ΜΙΝΩΑ ΠΕΔΙΑΔΑΣ 1:42:52.827
79 , 59 , 18 40-49 ΕΤΩΝ Male 327 ΜΑΝΟΣ ΧΙΣΚΑΚΗΣ 1974 1:45:09.270
80 , 21 , 11 20-29 ΕΤΩΝ Female 323 ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ 1994 MIKRO JIM 1:46:42.930
81 , 22 , 3 -19 ΕΤΩΝ Female 270 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2003 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1:46:52.780
82 , 60 , 4 -19 ΕΤΩΝ Male 208 ALEXANDROS KAMPAXIS 2007 Σ,Μ,ΚΡΗΤΗΣ 1:46:52.784
83 , 23 , 33 30-39 ΕΤΩΝ Female 238 ΜΑΡΙΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ 1980 BOCELLI 1:47:18.047
84 , 61 , 15 50-59 ΕΤΩΝ Male 308 ΜΙΧΑΛΗΣ ΤΖΑΝΑΚΗΣ 1968 1:47:43.050
85 , 62 , 34 30-39 ΕΤΩΝ Male 318 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 1983 1:47:43.274
86 , 63 , 35 30-39 ΕΤΩΝ Male 250 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΚΑΚΗΣ 1983 1:48:26.894
87 , 64 , 12 20-29 ΕΤΩΝ Male 211 MARKO MRDJENOVIC 1996 NOTHING 1:50:31.184
88 , 24 , 13 20-29 ΕΤΩΝ Female 204 ELSA CHEDID 1994 ELSA CHEDID 6 1:50:31.187
89 , 65 , 16 50-59 ΕΤΩΝ Male 338 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ – 1:51:45.910
90 , 25 , 36 30-39 ΕΤΩΝ Female 233 ΑΘΗΝΑ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗ 1987 1:53:16.867
91 , 66 , 19 40-49 ΕΤΩΝ Male 289 ΑΣΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1978 1:53:21.814
92 , 67 , 5 -19 ΕΤΩΝ Male 293 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 2010 PEPITO TEAM 1:53:28.584
93 , 68 , 37 30-39 ΕΤΩΝ Male 292 ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ 1980 PEPITO TEAM 1:53:28.767
94 , 26 , 38 30-39 ΕΤΩΝ Female 332 ΜΑΝΙΑ ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΚΗ – 1:56:34.840
95 , 27 , 39 30-39 ΕΤΩΝ Female 230 ΜΠΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ 1988 1:56:34.840
96 , 28 , 40 30-39 ΕΤΩΝ Female 340 ΝΙΚΗ ΣΑΡΙΔΑΚΗ – 1:56:57.767
97 , 29 , 20 40-49 ΕΤΩΝ Female 316 ΣΕΒΑΣΤΗ ΦΙΦΗ 1974 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:54.877
98 , 69 , 17 50-59 ΕΤΩΝ Male 254 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ 1967 ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:58:55.420
99 , 30 , 6 -19 ΕΤΩΝ Female 310 ΑΝΝΑ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗ 2008 1:59:59.620
100 , 70 , 21 40-49 ΕΤΩΝ Male 311 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΤΣΑΠΑΡΙΔΗΣ 1978 2:09:01.144
101 , 31 , 22 40-49 ΕΤΩΝ Female 253 ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ 1972 2:13:00.140
102 , 32 , 23 40-49 ΕΤΩΝ Female 300 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΡΡΗ 1975 ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΩΔΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2:16:28.550
103 , 33 , 7 -19 ΕΤΩΝ Female 269 AΓΑΠΗ ΜΑΥΡΑΚΑΚΗ 2005 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2:30:54.940

x

Send this to a friend