Ultra Trail Pelion – Αποτελέσματα

Rank Gen-Sex-Cat Category Gender BIB Name YOB Club 15km Finish

1 , 1 ,1 26,4km Male 31 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ – DYNAFIT GREECE/ GRAMMOS M.A. 1:38:28.000 2:31:12.707
2 , 2 , 2 26,4km Male 90 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ – 1:38:36.363 2:31:12.877
3 , 3 , 3 26,4km Male 148 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΧΡΙΣΤΑΝΑΣ – TECNICA 1:45:31.360 2:40:22.123
4 , 4 , 4 26,4km Male 43 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ – DYNAFIT – MYATHLETE 1:49:08.837 2:42:00.580
5 , 5 , 5 26,4km Male 111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ – NUTRIXXION/GOZI BERRY TEAM 1:47:25.517 2:42:50.777
6 , 6 , 6 26,4km Male 69 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ – ULTRA TRAIL PELION 1:48:00.610 2:43:58.730
7 , 7 , 7 26,4km Male 89 ΦΩΤΙΟΣ ΜΑΤΣΙΓΚΟΣ – 1:49:04.117 2:46:26.990
8 , 8 , 8 26,4km Male 30 ΗΛΙΑΣ ΓΙΑΚΙΜΗΣ – Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:51:35.917 2:53:07.633
9 , 9 , 9 26,4km Male 67 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ – PEARL IZUMI/KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:51:26.723 2:54:24.263
10 , 10 , 10 26,4km Male 2 STAN FIJNAUT – 1:55:05.743 2:55:20.407
11 , 11 , 11 26,4km Male 126 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ – Ο.Π.Ο.ΠΥΛΗΣ 1:58:32.610 2:58:50.567
12 , 12 , 12 26,4km Male 119 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ – ALLTERRAINRUNNERS 1:58:48.223 2:59:23.450
13 , 13 , 13 26,4km Male 65 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ – KASIMIS TRAINING 1:59:00.030 3:01:10.587
14 , 14 , 14 26,4km Male 46 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ – CHIOSRUNNING 1:55:07.590 3:01:30.727
15 , 15 , 15 26,4km Male 101 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΤΩΝΕΣ – 1:55:42.630 3:03:15.500
16 , 16 , 16 26,4km Male 76 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΑΓΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ (ΠΒΕ)-BEE FIT 2:00:53.537 3:07:40.033
17 , 17 , 17 26,4km Male 122 ΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ – ROUT 100MILES ADVENDURUN 2:04:46.547 3:09:49.023
18 , 18 , 18 26,4km Male 64 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΗΣ – NULL 2:04:47.250 3:09:49.493
19 , 19 , 19 26,4km Male 29 ΠΕΤΡΟΣ ΓΙΑΓΚΟΥ – KASIMIS TRAINING 2:04:27.580 3:12:06.777
20 , 20 , 20 26,4km Male 86 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΑΚΡΗΣ – NULL 2:07:48.993 3:13:17.907
21 , 21 , 21 26,4km Male 50 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ – ΣΔΥΒ 2:04:34.890 3:15:58.167
22 , 22 , 22 26,4km Male 35 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΚΟΥΝΤΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΌΓΛΟΥ 2:08:14.007 3:16:15.860
23 , 23 , 23 26,4km Male 104 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – 2:06:48.590 3:16:33.507
24 , 24 , 24 26,4km Male 13 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:10.120 3:17:12.643
25 , 25 , 25 26,4km Male 66 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ – OLYMPUS ΜARATHON RACING TEAM 2:06:12.957 3:18:21.880
26 , 26 , 26 26,4km Male 129 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ – FIFTH ELEMENT – ZAGORI 2:06:49.317 3:20:06.123
27 , 27 , 27 26,4km Male 107 ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΑΤΣΑΛΟΣ – NULL 2:14:09.020 3:20:19.980
28 , 28 , 28 26,4km Male 38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ – “ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ “”ΖΕΥΣ””” 2:12:49.600 3:21:08.107
29 , 29 , 29 26,4km Male 56 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΑΝΟΣ – ROUT 100 MILES ADVENDURUN 2:19:12.640 3:21:08.220
30 , 30 , 30 26,4km Male 4 GRÉGOIRE LAPICQUE – LEBANESE TRAIL RUNNERS 2:12:14.153 3:22:00.740
31 , 31 , 31 26,4km Male 73 ΠΕΤΡΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ – NULL 3:08:42.967 3:22:45.427
32 , 32 , 32 26,4km Male 5 ADAM LESZKO – 3Π 2:07:14.683 3:23:37.790
33 , 33 , 33 26,4km Male 84 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΩΝΙΔΗΣ – ΣΜ ΚΡΗΤΗΣ 2:16:01.307 3:24:46.173
34 , 34 , 34 26,4km Male 54 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΚΑΣΚΑΟΥΤΗΣ – NULL 2:13:48.833 3:25:15.423
35 , 35 , 35 26,4km Male 106 ΤΙΤΟΣ ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ – NULL 2:16:00.830 3:25:21.620
36 , 36 , 36 26,4km Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΣ – ELASSONA GREEN RUNNING TEAM 2:13:14.710 3:26:08.957
37 , 37 , 37 26,4km Male 88 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΖΑΡΗΣ – KOURKOURIKIS TRAINNING GROUP 2:15:48.237 3:27:16.583
38 , 38 , 38 26,4km Male 94 ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ – NATURAL HIGH 2:17:32.283 3:28:09.697
39 , 39 , 39 26,4km Male 83 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ – NULL 2:17:15.737 3:29:13.077
40 , 40 , 40 26,4km Male 40 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ – GOJI BERRY TEAM 2:11:59.657 3:31:56.693
41 , 1 ,41 26,4km Female 27 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ – KASIMIS TRAINING 2:20:54.490 3:34:48.297
42 , 2 , 42 26,4km Female 141 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΛΑΡΑ – KASIMIS TRAINING 2:22:58.597 3:34:49.347
43 , 41 , 43 26,4km Male 33 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ – NULL 2:19:10.010 3:34:51.013
44 , 42 , 44 26,4km Male 133 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΤΣΑΜΑΣΙΩΤΗΣ – ΣΔΥΒ 2:23:07.403 3:35:06.057
45 , 43 , 45 26,4km Male 15 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ – ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 2:15:54.643 3:35:40.517
46 , 44 , 46 26,4km Male 143 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΟΥΝΤΑΣ – KASIMIS TRAINNING 2:22:29.677 3:35:55.897
47 , 45 , 47 26,4km Male 80 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΑΚΗΣ – ROUT 100 MILES ADVENDURUN/ XANTHI RUNNERS/ KASIMIS TRAINING 2:18:00.903 3:38:15.700
48 , 46 , 48 26,4km Male 137 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΙΑΛΑΒΟΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:05.423 3:40:13.567
49 , 47 , 49 26,4km Male 142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ – ROUT 100 MILES ADVENDURUN 2:20:30.740 3:41:16.567
50 , 48 , 50 26,4km Male 125 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ – BALIOTIS.NATURE TRAIL 2:22:33.577 3:44:48.820
51 , 49 , 51 26,4km Male 85 ΝΙΚΟΣ ΛΙΑΠΗΣ – EYRYTANIA RUNNING TEAM 2:23:08.380 3:46:44.913
52 , 50 , 52 26,4km Male 118 ΚΩΣΤΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ – NULL 2:29:04.503 3:47:25.393
53 , 3 , 53 26,4km Female 18 ΑΡΓΥΡΩ ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ – ΛΕΥΤΈΡΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΆΣ 2:29:57.577 3:47:49.917
54 , 51 , 54 26,4km Male 22 ΤΑΣΟΣ ΜΑΣΤΡΟΘΟΔΩΡΟΣ – 2:29:39.330 3:48:16.470
55 , 52 , 55 26,4km Male 8 WALTER PRESTON – WC WEIRDO CREW 2:23:01.157 3:48:20.983
56 , 53 , 56 26,4km Male 16 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΑΝΗΣ – NULL 2:23:56.187 3:49:34.603
57 , 54 , 57 26,4km Male 124 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ – NULL 2:28:35.163 3:50:09.997
58 , 55 , 58 26,4km Male 45 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ – NULL 2:28:34.427 3:50:10.313
59 , 56 , 59 26,4km Male 44 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΆΔΩΝ ΟΡΕΙΒΑΤΏΝ 2:23:15.687 3:50:37.643
60 , 57 , 60 26,4km Male 150 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΙΟΝΑΡΑΣ – 2:27:39.317 3:53:29.047
61 , 58 , 61 26,4km Male 127 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΓΙΚΑΣ – NULL 2:27:41.613 3:53:29.720
62 , 59 , 62 26,4km Male 91 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ – ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:22:54.297 3:55:53.283
63 , 60 , 63 26,4km Male 57 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΧΟΥΧΟΣ – 2:29:42.503 3:56:11.520
64 , 61 , 64 26,4km Male 62 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΛΙΑΣ – ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΊΚΗΣ / KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:32:34.230 3:57:08.237
65 , 62 , 65 26,4km Male 113 ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΪΑΣ – NULL 2:31:00.623 3:58:01.803
66 , 63 , 66 26,4km Male 21 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΒΑΒΥΛΗΣ – NULL 2:39:35.767 3:58:12.393
67 , 64 , 67 26,4km Male 12 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΓΑΚΙΔΗΣ – 2:39:20.517 3:59:05.457
68 , 4 , 68 26,4km Female 3 ASIMINA INGLEZOY – 2:34:09.757 3:59:34.780
69 , 65 , 69 26,4km Male 132 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ – FIFTY MILLERS INTERNATIONAL RUNING ACCOSIATION 2:40:36.667 3:59:48.623
70 , 66 , 70 26,4km Male 112 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ – ΣΔΥΘ 2:30:35.370 4:00:15.363
71 , 67 , 71 26,4km Male 98 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ – XANTHI RUNNERS 2:34:47.897 4:01:03.250
72 , 68 , 72 26,4km Male 108 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ – ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:39:15.843 4:03:14.630
73 , 69 , 73 26,4km Male 117 ΣΤΕΛΙΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ – NULL 2:36:23.790 4:04:49.837
74 , 70 , 74 26,4km Male 96 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΙΝΤΑΚΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:28:50.863 4:07:37.907
75 , 5 , 75 26,4km Female 79 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΛΑΛΑΚΗ – ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 2:44:30.390 4:12:28.500
76 , 71 , 76 26,4km Male 7 NIKOLAI OREKHOV – CYPRUS TRAIL RUNNERS 2:40:08.137 4:15:32.047
77 , 72 , 77 26,4km Male 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ – NULL 2:44:00.520 4:15:59.090
78 , 6 , 78 26,4km Female 10 MEGAN WALDEN – LEBANON TRAIL RUNNERS 2:38:52.597 4:16:42.723
79 , 73 , 79 26,4km Male 11 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ – Ο.Υ.ΚΡΉΤΗΣ 2:39:21.080 4:17:28.520
80 , 74 , 80 26,4km Male 25 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΗΛΑΡΑΣ – ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:48:52.490 4:19:55.543
81 , 75 , 81 26,4km Male 70 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ – URBAN TRAIL RUNNERS 2:44:04.300 4:21:28.887
82 , 76 , 82 26,4km Male 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΛΙΛΗΣ – URBAN TRAIL RUNNERS 2:49:17.433 4:24:47.483
83 , 77 , 83 26,4km Male 102 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ – FIFTY MILLERS INTERNATIONAL RUNING ACCOSIATION 2:50:08.103 4:25:11.310
84 , 78 , 84 26,4km Male 134 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΠΕΚΗΣ – NULL 2:50:07.193 4:28:29.217
85 , 79 , 85 26,4km Male 144 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ – 2:44:17.503 4:28:58.487
86 , 80 , 86 26,4km Male 23 ΝΙΚΟΣ ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ – ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2:41:38.167 4:28:59.357
87 , 81 , 87 26,4km Male 34 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΚΟΡΙΛΑΣ – ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΑΡΔΊΣΑΣ 2:49:53.557 4:29:00.117
88 , 82 , 88 26,4km Male 93 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ – NULL 2:48:43.027 4:32:07.193
89 , 83 , 89 26,4km Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΡΕΛΗΣ – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:48:50.010 4:32:07.247
90 , 84 , 90 26,4km Male 138 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΓΚΟΣ – ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΆΣ 2:53:09.280 4:32:15.820
91 , 85 , 91 26,4km Male 147 ΛΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΥ – WIND 2:54:38.393 4:41:41.267
92 , 86 , 92 26,4km Male 52 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ – NULL 2:54:44.213 4:43:44.420
93 , 7 , 93 26,4km Female 123 ΣΟΦΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ – ROUT 100 MILES ADVENDURUN 3:04:58.257 4:58:13.687
94 , 87 , 94 26,4km Male 28 KOURTI BLEDI – 3:04:15.420 4:58:13.720
95 , 88 , 95 26,4km Male 55 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ – OLYMPUS TRT 3:04:59.493 4:58:14.237
96 , 8 , 96 26,4km Female 49 ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΛΑΪΤΖΗ – NULL 3:04:31.960 4:58:14.303
97 , 9 , 97 26,4km Female 42 ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ – GOSPORT 3:12:53.723 5:02:10.330
98 , 89 , 98 26,4km Male 48 ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ – Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ. 3:13:24.100 5:08:16.333
99 , 10 , 99 26,4km Female 149 ΕΛΕΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ DNF 13km – – 12:00:00.000
100 , 90 , 100 26,4km Male 74 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ DNF 4km – KASIMIS TRAINING – 12:00:00.000
101 , 11 , 101 26,4km Female 1 CHARLOTTE BOWSHER DNF 13km – – 12:00:00.000
102 , 91 , 102 26,4km Male 51 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ DNF 15km – COMPRESSPORT GREECE/PILABOX – 12:00:00.000
103 , 92 , 103 26,4km Male 59 ΘΩΜΑΣ ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ DNF – ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ – 12:00:00.000
104 , 12 , 104 26,4km Female 47 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ DNF – ROUT 100 MILES ANDENDURUN – 12:00:00.000
105 , 93 , 105 26,4km Male 99 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ DNF 15km – NULL – 12:00:00.000

Previous ArticleNext Article

7οι Ιαματικοί Αγώνες Λουτρών Λουτρακίου Πόζαρ Δήμου Αλμωπίας

21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 79 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ  0 01:36:06
2 2 130 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 01:37:42
3 3 117 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL 01:38:24
4 1 59 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 01:42:39
5 4 154 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:44:31
6 1 67 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:45:17
7 5 50 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ 01:45:19
8 2 128 ΚΙΟΡΡΙ ΤΖΟΝΙ 21χ Ανδ εως 34 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ PARA-GLIDER 01:47:28
9 6 1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:48:16
10 7 3 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:48:17
11 2 8 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ 01:48:20
12 8 99 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΑΛΑΤΙΝΗ-ΚΟΖΑΝΗΣ 0 01:48:36
13 9 95 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:48:50
14 10 69 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Caucasian Mountainers 01:49:34
15 11 12 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξάρτητος 01:49:35
16 12 77 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:49:54
17 13 66 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΑΜΟΣ Kourkourikis training group 01:50:43
18 14 98 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:52:26
19 3 13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 21χ Ανδ 50+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 01:52:28
20 4 110 ΧΥTAΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 01:54:22
21 5 82 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 01:54:25
22 15 25 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DREPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 01:54:43
23 6 54 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ One step beyond 01:55:00
24 3 115 ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:55:28
25 16 112 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 01:55:36
26 1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:55:51
27 7 146 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:55:55
28 17 97 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:56:23
29 4 74 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΝΑΟΥΣΑ Sportstraining-Karagiannis / Naoussa-Vermio Trail 01:56:44
30 18 84 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:49
31 19 116 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:57
32 20 114 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 01:57:02
33 2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ 21χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:57:07
34 8 71 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΟΖΑΝΗ Caucasian Mountaineers 01:57:23
35 9 94 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:58:25
36 5 16 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜOUNTRAIN 01:58:39
37 3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 21χ Γυν 35+ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 01:58:49
38 21 17 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CONNECTING DOTS 01:59:06
39 6 121 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ εως 34 0 0 01:59:57
40 22 132 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Nova Packaging RunningTeam 02:00:04
41 23 40 DOMASETOVIC TOMAS 21χ Ανδ 35-49 MONTENEGRO  0 02:00:15
42 24 24 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔR3PANOS RUNNING TEAM ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 02:00:50
43 10 60 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ Chalkidiki Runners Club 02:01:48
44 11 64 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:02:19
45 12 106 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:02:30
46 13 118 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 0 02:03:06
47 4 78 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 02:03:20
48 25 37 ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING – ΣΔΙ 02:03:56
49 14 134 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΔΑΦΝΗ- ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 02:04:06
50 5 142 PELIKON MARIJA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:04:19
51 26 119 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΗΛΕΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 02:04:28
52 1 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 21χ Γυν εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:04:43
53 27 73 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:05:13
54 15 39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:06:10
55 28 133 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TIFOSI OPTICS 02:06:48
56 6 63 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:07:45
57 29 104 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ – 02:08:21
58 30 120 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:08:23
59 16 122 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ Katsikia runners 02:08:28
60 31 5 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02:08:43
61 32 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΙΔΑΙΑ KOURKOYRIKIS TRAINING GROUP 02:09:12
62 33 21 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:09:14
63 34 48 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 02:09:24
64 35 49 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:09:24
65 36 113 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 02:10:05
66 37 105 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 02:10:21
67 38 41 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 02:10:51
68 39 111 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΙΑΝΉ ΚΟΜΜΏΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 02:10:55
69 40 129 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΦΟΥΣΤΑΝΗ HANG-GLIDING 02:12:02
70 41 137 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:12:38
71 42 62 ΠΕΝΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ 0 02:12:58
72 7 147 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:13:04
73 43 76 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 LIMNOXORI FLORINAS Σ.Δ.Ο.εορδαιας 02:13:11
74 44 80 ΒΑΪ́ΔΗΣ ΑΝΈΣΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 02:14:14
75 17 65 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:14:15
76 18 125 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 02:14:34
77 8 9 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΊΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 02:14:40
78 7 26 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:14:59
79 19 42 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 02:15:20
80 45 138 ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:15:56
81 46 153 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper Running Team Thessaloniki 02:16:01
82 8 30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:17:03
83 47 35 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 02:17:07
84 9 140 PARIZOV VELJAN 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIN EKO 02:17:25
85 48 141 GECHEV ANASTAS 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 02:17:25
86 20 91 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:17:40
87 49 83 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 02:17:52
88 2 7 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21χ Γυν εως 34 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:18:01
89 50 36 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΕΥΚΑΔα 0 02:18:05
90 51 96 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 02:19:27
91 52 61 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 02:19:57
92 53 100 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 02:20:13
93 9 33 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Ι.–SKY WOMAN RUNNING TEAM 02:21:08
94 10 38 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:21:15
95 54 127 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:21:34
96 55 131 ΤΣΙΚΕΡΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:22:20
97 21 126 ΓΡΕΝΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:26
98 56 151 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:51
99 57 149 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:52
100 58 45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ IBM CLUB 02:23:20
101 11 44 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 21χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΤΗΤΗ 02:23:21
102 59 92 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:25
103 22 93 ΚΑΙΣΑΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:26
104 60 47 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 Φιλυρο Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:23:42
105 23 75 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 02:24:53
106 24 18 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Motive 02:24:54
107 3 152 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 02:24:55
108 25 107 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:25:08
109 61 14 ΛΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:25:26
110 26 109 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:25:34
111 27 68 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:25:39
112 12 55 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 21χ Γυν 35+ ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:26:23
113 13 90 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:27:08
114 28 72 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:27:19
115 14 28 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21χ Γυν 35+ ΠΑΤΡΑ ΦΕΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 02:27:20
116 29 4 ΟΡΕΙΒΆΤΗΣ ΣΑΚΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ε Ο Σ Ιωαννίνων 02:27:29
117 10 57 ΤΕΚΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:27:59
118 15 143 UZUNOVA VALENTINA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:28:01
119 62 22 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Run with the Goats Corfu team 02:28:14
120 1 53 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 21χ Ανδ 65+ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗ — 02:28:20
121 30 32 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:28:21
122 31 123 ΚΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:28:58
123 2 51 ΓΙΆΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 4 ΚΑΠΙ Ιωαννίνων 02:29:15
124 3 52 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:40:47
125 4 108 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:29:37
126 63 102 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0 02:29:57
127 11 103 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:29:57
128 32 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 02:31:49
129 12 135 ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:00
130 64 136 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:01
131 65 145 TASEVSKI GORAN 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:34:03
132 33 46 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:38:00
133 34 34 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:38:02
134 4 58 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 21χ Ανδ 65+ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 0 02:39:04
135 35 148 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ 0 0 02:42:08
136 36 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 02:43:35
137 13 144 ANDONOVSKI MIJALCHO 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:44:58
138 66 124 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ 0 02:45:37
139 67 87 HARDT KONSTANTIN 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH40 02:46:20
140 16 70 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 02:46:23
141 37 88 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ – ΟΑΣΘ 02:46:28
142 38 15 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΤΡΙΓΛΙΑ 0 02:49:22
143 39 89 ΚΑΙΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:50:18
144 14 85 ΜΠΙΡΟΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 02:52:23
145 17 139 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΌΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:52:26
146 68 23 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Lefkimmi Running Team 02:54:17
147 69 20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΉΛ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ In Motion Beverage 02:55:22
148 70 86 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΕΟΑΣΘ 02:56:50
149 15 56 ΠΟΥΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:57:01
150 40 43 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣΘ 02:59:45
151 71 29 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 03:04:03
152 72 150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 03:10:10
153 5 155 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 21χ Ανδ 65+ ΠΛΑΤΑΙΕΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 03:13:10
154 18 101 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΕΛΑΣΣΟΝΑ Σ.Μ.Ν.Λ DNF
155 73 19 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPACE GYM RUN TEAM DNF

11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:51:14
2 2 306 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:51:30
3 3 331 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:52:09
4 4 445 ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Panorama Running Team 00:53:40
5 1 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 00:54:24
6 2 359 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:54:27
7 5 347 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΑΝΘΗ 0 00:54:39
8 6 423 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa 00:55:13
9 3 433 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:02
10 7 377 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:56:58
11 1 422 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΙΑΝΉ KASIMIS TRAINING 00:57:03
12 4 480 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Π. ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 09:02:44
13 2 477 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 11χ Ανδ εως 34 0 0 00:57:30
14 8 386 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:31
15 9 427 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNER 00:57:33
16 10 375 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:57:37
17 11 388 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:43
18 1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11χ Γυν εως 34 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:57:54
19 1 406 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 00:59:20
20 12 358 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:59:25
21 13 372 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ 00:59:35
22 3 361 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 01:00:15
23 14 411 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 01:00:29
24 1 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:45
25 15 434 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:51
26 16 473 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΜΠΟΡΙΟ Πτολεμαιδας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 01:00:55
27 5 424 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:01:54
28 17 481 ΚΟΥΤΣΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 Καλή ΝΆΟΥΣΑ ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 01:02:07
29 18 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:02:31
30 2 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 11χ Γυν 35+ Χαλκιδική 0 01:03:19
31 19 387 ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 01:03:21
32 20 348 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:04:13
33 21 349 ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ανεξάρτητα 01:04:13
34 22 369 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΥΡΩΝ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:04:32
35 23 343 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:04:35
36 24 395 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:06:02
37 3 366 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ 01:06:08
38 6 364 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:06:09
39 7 407 ΠΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:06:31
40 8 472 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΘΗΣΗ 01:06:44
41 9 316 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:06:59
42 2 380 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:07:25
43 10 389 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:07:34
44 4 360 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 11χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:07:41
45 25 378 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:07:58
46 26 383 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:08:06
47 5 410 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:08:11
48 11 396 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:08:20
49 27 420 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητος 01:08:38
50 28 345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:09:28
51 4 455 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:09:30
52 5 438 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 01:09:35
53 12 385 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:09:46
54 13 326 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ Δρομείς Φαλάνης 01:09:56
55 6 425 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:10:05
56 6 437 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:10:08
57 14 303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:10:30
58 7 317 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:10:35
59 29 404 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:10:48
60 3 314 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:10:49
61 15 324 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:10:52
62 8 320 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Λύκοι Κεχαγιογλου 01:10:57
63 30 351 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΙΦΙΑΝΗ – 01:11:11
64 16 449 GECHEV MITKO 11χ Ανδ 50+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:11:41
65 9 340 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 11χ Γυν 35+ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:11:46
66 31 453 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ 0 01:12:19
67 32 440 ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:12:26
68 17 384 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 01:12:29
69 7 379 ΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:12:32
70 10 367 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣΚΑΒΑΛΑΣ 01:12:45
71 18 450 GJORGJIEV BORIS 11χ Ανδ 50+ KAVADARCI MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:13:00
72 33 346 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 01:13:05
73 4 381 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 01:13:18
74 34 333 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:13:48
75 8 329 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΑΛΊΓΚΑΡΟΙ Running Team 01:13:53
76 9 435 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:05
77 19 436 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:06
78 35 376 ΓΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING 01:14:11
79 20 305 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:14:17
80 21 335 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:47
81 11 394 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:14:49
82 36 321 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΔΡΑΜΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 01:15:07
83 22 323 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:15:43
84 10 465 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:16:28
85 23 460 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 01:16:40
86 24 476 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:16:45
87 37 325 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 01:16:51
88 38 390 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:17:02
89 11 355 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:17:14
90 39 459 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:16
91 40 458 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:18
92 12 322 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 01:17:26
93 12 312 ΜΑΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11χ Γυν 35+ ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:36
94 41 313 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:38
95 42 350 ΑΣΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:14
96 43 432 ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:18:16
97 44 462 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:22
98 45 454 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:18:36
99 13 444 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:41
100 25 463 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:45
101 14 357 ΤΡΙΚΟΎΠΗΣ ΑΧΙΛΛΈΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:00
102 26 354 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:19:04
103 27 397 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:05
104 46 439 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ 01:19:07
105 47 447 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:37
106 13 456 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:01
107 48 467 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:20:14
108 14 417 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:38
109 49 418 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:40
110 15 365 ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗς 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:48
111 5 302 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΑΡΤΑ Σύλ. Δρομέων Άρτας 01:20:50
112 15 308 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:20:53
113 28 405 ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:20:55
114 29 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΟΡΦΥΠΟΣ 01:20:59
115 50 342 ΚΑΜΑΤΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:05
116 51 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Better People 01:21:50
117 52 468 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:52
118 30 327 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ 0 01:22:00
119 53 464 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:19
120 31 373 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:27
121 32 337 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:22:53
122 54 403 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:23:03
123 55 402 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 01:23:05
124 56 428 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:23:21
125 57 431 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 01:23:28
126 33 353 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:31
127 34 356 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:32
128 16 442 ΚΟΥΤΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:24:27
129 35 344 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 01:24:31
130 16 393 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 11χ Γυν 35+ ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 01:24:42
131 17 469 ΜΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:25:09
132 58 338 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ – 01:25:15
133 6 368 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Ε.Β.Α.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:25:19
134 17 408 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ο.Μ.Γ. 01:26:01
135 18 409 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:26:02
136 59 311 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΤΡΑ 0 01:26:07
137 60 478 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:21
138 61 479 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:22
139 19 341 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:30
140 36 471 ΚΑΦΕΤΖΉΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ μάθηση 01:26:39
141 7 401 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:26:45
142 8 426 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:46
143 20 352 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:26:54
144 9 371 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:27:12
145 18 374 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:27:32
146 62 466 ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:28:30
147 19 382 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:29:03
148 2 430 ΦΕΧΙΜ ΠΑΟΛΑ 11χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:30:43
149 21 443 ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:30:51
150 37 307 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:30:51
151 63 319 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ Mission Impossible 01:30:55
152 22 318 ΜΙΧΟΥ ΖΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible 01:30:57
153 64 414 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:15
154 65 415 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:17
155 66 416 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0 01:31:20
156 38 413 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:59
157 23 448 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:32:29
158 39 370 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 01:32:58
159 24 457 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:33:15
160 25 304 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:33:18
161 40 336 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:34:58
162 20 441 ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΟΖΑΝΗ 0 01:35:16
163 41 451 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ LITOXORO TEAM 01:37:40
164 42 474 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01:37:48
165 43 399 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:56
166 26 400 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:58
167 27 391 ΠΑΠΟΥΛΑΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:40:29
168 67 328 ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 01:40:32
169 68 461 ΑΚΡΙΤΗΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ 0 01:42:35
170 44 475 ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ  11χ Ανδ 50+ ΓΡΕΒΕΝΑ 0 01:46:42
171 21 362 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 Μαυροβούνι ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:47:07
172 69 470 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:47:09
173 22 315 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0 02:33:41
174 70 452 GJORGJIEVSKI MARJAN 11χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 DNF

6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 711 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:26:35
2 2 678 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 00:30:06
3 3 601 ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:32:10
4 4 716 ΣΙΩΠΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0 00:32:23
5 1 681 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:36
6 5 650 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 00:32:42
7 2 682 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:34:52
8 6 703 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ BLUE NOTE 00:35:20
9 7 694 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:37
10 8 698 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:35:45
11 9 715 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:36:17
12 10 699 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 00:37:30
13 11 651 ΠΑΤΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΕΡΡΕΣ 0 00:37:49
14 12 680 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 00:38:30
15 13 672 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:38:34
16 14 665 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:39:00
17 15 714 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΚΆΡΟΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ 0 00:39:39
18 1 667 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:39:59
19 16 633 ΚΟΥΙΝΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:40:05
20 3 738 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:40:06
21 2 609 ΠΑΤΈΡΑ ΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:40:58
22 17 722 NAUMCHEVSKI GJORGJI 6χ Ανδ 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:20
23 18 630 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:29
24 19 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:31
25 3 721 NAUMCHEVSKA MICA 6χ Γυν 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:33
26 4 624 ΓΚΕΣΙΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:42:02
27 4 707 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:04
28 5 679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:42:09
29 6 421 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητη 00:42:14
30 7 620 ΤΖΙΟΡΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:42:18
31 8 612 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αμ 00:42:20
32 20 730 ΣΑΡΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 00:42:22
33 9 729 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6χ Γυν 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:42:23
34 21 732 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:25
35 10 704 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΣΜΑΡΩ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:42:46
36 11 708 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΛΙΤΣΑ 6χ Γυν 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:43:14
37 12 686 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:43:22
38 22 724 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:44:02
39 23 683 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:44:28
40 24 723 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:45:16
41 13 673 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:45:18
42 25 691 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:45:20
43 26 675 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΡΑΧΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ 00:45:38
44 27 700 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:45:59
45 28 702 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:46:01
46 14 617 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 0 00:46:12
47 15 692 ΔΗΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:24
48 5 663 ΧΙΛΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:46:26
49 16 720 DINEVA OLGA 6χ Γυν 19+ CESKA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:47:22
50 29 677 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:48:14
51 30 629 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:37
52 31 634 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:39
53 32 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:48:43
54 33 644 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:45
55 17 728 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:48:50
56 34 619 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:49:13
57 18 661 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ 6χ Γυν 19+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:49:19
58 35 623 ΓΚΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:49:39
59 19 605 ΝΊΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 00:49:41
60 36 742 ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:49:42
61 20 604 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:50:02
62 37 712 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:50:43
63 21 602 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:50:45
64 6 741 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 6χ Ανδ εως 18 0 0 00:50:46
65 38 688 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:50:52
66 22 705 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΝΙΚΟΛΈΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:51:13
67 39 737 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:16
68 23 613 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:51:36
69 7 655 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕι Λευκός Πύργος running team 00:51:43
70 1 657 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:50
71 40 642 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:52:01
72 24 670 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:52:04
73 25 727 ΖΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:16
74 41 725 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:52:28
75 26 611 ΝΤΕ ΝΑΡΝΤΙΝ ΦΑΜΠΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 00:52:36
76 27 726 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:40
77 28 674 ΠΑΠΑΔΆΚΗ ΕΙΡΉΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:52:54
78 42 671 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 00:53:09
79 43 608 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:53:21
80 29 610 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΠΑΤΡΑ 0 00:54:03
81 44 735 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:54:06
82 8 626 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:21
83 9 635 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:26
84 10 627 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
85 45 625 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
86 46 645 ΤΣΙΦΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:54
87 30 607 ΒΑΣΕΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:56:42
88 31 603 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ 0 00:56:47
89 32 733 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:56:51
90 33 740 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:57:16
91 34 669 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:57:37
92 35 640 ΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:58:02
93 47 719 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 00:58:20
94 36 717 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:58:26
95 48 718 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:58:27
96 11 658 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:58:32
97 49 696 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:58:44
98 37 701 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:09
99 50 709 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:00:43
100 38 606 ΛΑΜΠΡΗ ΒΙΒΗ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:00:53
101 2 743 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν εως 18 0 0 01:01:30
102 39 695 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:02:04
103 40 618 ΒΑΣΕΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΞΑΝΘΗ 0 01:02:24
104 41 664 ΤΡΙΚΟΎΠΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:47
105 12 652 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6χ Ανδ εως 18 Φιλυρο ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 01:04:02
106 13 653 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:05
107 42 710 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:23
108 43 734 ΧΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:04:56
109 51 660 ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:03
110 44 662 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:05
111 3 739 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:05:09
112 45 654 ΑΝΔΡΕΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running 01:05:10
113 46 659 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:36
114 52 713 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 01:07:43
115 53 646 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:08:09
116 47 621 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:10:40
117 14 656 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΖΗΝΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 01:12:32
118 48 690 ΓΚΑΛΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:41
119 49 697 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:43
120 50 685 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:13:00
121 51 639 ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:12
122 52 628 ΚΑΝΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:14
123 53 632 ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΘΕΑΝΩ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:19
124 54 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:23
125 54 706 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6χ Ανδ 19+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:19:31
126 55 643 ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:22
127 56 641 ΡΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:24
128 55 687 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL DNF
129 15 684 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF

x

Send this to a friend