Ψάραθλο 2018 – Αποτελέσματα

Ψάραθλο 2018 - Αποτελέσματα

Ψάραθλο 2018

Δείτε όλα τα αποτελέσματα ΕΔΩ

Previous ArticleNext Article

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ – Αποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ -13/8/2018

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 2018
Α/Α Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΕΠΙΔΟΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ. ω:λλ:δδ ΘΕΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
11 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
12 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
13 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
14 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
15 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
16 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
17 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
18 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
20 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
21 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
22 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
23 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
24 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
25 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
26 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
27 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
29 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
30 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
32 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
33 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
34 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
35 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
36 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
37 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
39 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
40 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
41 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
42 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
43 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
44 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
45 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
46 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
47 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
49 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
50 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
51 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
52 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
53 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
54 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
55 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
56 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
57 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
58 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
59 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
60 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
62 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
63 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
64 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
65 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
66 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
67 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
68 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
69 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
71 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
72 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
73 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
74 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
75 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
76 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
78 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
79 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
80 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
81 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
82 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
83 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
84 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
85 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
87 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
88 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
89 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
91 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
92 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
93 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
94 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
95 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
96 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
97 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
98 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
99 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
100 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
101 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
102 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
103 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
104 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
105 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
106 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
107 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
108 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
109 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
110 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
111 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
112 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
113 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113
114 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
115 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
116 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΝΤΩΝ ΣΤΟΝ 9ο ΕΠΙΚΟΥΡΙΟ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ ΑΝΑ ΦΥΛΟ
ΑΡΡΕΝΩΝ 2018 ΕΠΙΔΟΣΗ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 1 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08 1
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 1 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13 2
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37 3
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36 4
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11 5
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10 6
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 1 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20 7
8 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37 9
9 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20 10
10 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 55 155 0:59:51 11
11 ΚΡΙΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20 66 1:00:25 12
12 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1962 1 ΦΙΓΑΛΕΙΑ 56 131 1:00:23 14
13 ΔΕΛΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ 1991 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27 31 1:00:47 15
14 ΝΤΑΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1976 1 Marathon Gym Running Team 42 96 1:01:23 16
15 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1970 1 ΑΡΓΟΛΙΔΑ 48 140 1:01:57 17
16 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ 1966 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 52 95 1:02:49 19
17 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 1969 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 49 4 1:02:83 20
18 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞ 42 141 1:03:17 21
19 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ  1981 1 BETTER PEOPLE 37 9 1:03:51 22
20 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1956 1 Σ.ΕΛ. ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΝ 62 148 1:03:85 23
21 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 50 1:04:19 24
22 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1973 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 45 55 1:04:53 25
23 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 1958 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 60 138 1:04:87 26
24 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 89 1:05:21 27
25 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 154 1:05:31 28
26 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1963 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΛΗΝΗΣ 55 52 1:05:56 29
27 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19 71 1:05:81 30
28 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1971 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 47 7 1:06:31 32
29 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΒΙΚΤΩΡΑΣ 1975 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 43 30 1:06:56 33
30 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 29 1:06:81 34
31 ΒΟΥΡΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1956 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 62 22 1:07:06 35
32 ΚΟΤΣΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 42 62 1:07:31 36
33 ΦΑΜΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ . Φ 1971 1 ΔΕΟΦ ΝΕΑΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑΣ 47 130 1:07:56 37
34 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1974 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 44 70 1:07:56 38
35 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 26 1:08:15 39
36 ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1973 1 ΑΝΕΕΞ 45 142 1:08:44 40
37 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1950 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 68 125 1:08:73 41
38 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1963 1 ΑΠΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 55 49 1:09:02 42
39 ΓΛΕΝΤΖΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1970 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 28 1:09:31 43
40 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 46 99 1:09:60 44
41 ΔΑΝΗΛΙΑΝ ΛΕΒΟΝ 1978 1 ΑΠΙΤΙΚΙΑ RUNNING TEAM 40 152 1:09:89 45
42 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1976 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 42 87 1:10:18 46
43 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1979 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 39 158 1:10:76 48
44 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1978 1 ΣΔΥ ΜΕΣΗΝΙΑΣ 40 159 1:11:05 49
45 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΗΤΟΣ 40 67 1:11:08 51
46 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1973 1 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 45 149 1:12:12 53
47 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1972 1 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ 46 41 1:12:32 54
48 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1960 1 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 58 58 1:13:23 55
49 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ 1990 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΖΑΧΑΡΩ 28 24 1:13:44 56
50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1971 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 47 133 1:13:65 57
51 ΛΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1962 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 56 73 1:13:86 58
52 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 37 83 1:14:01 59
53 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 1990 1 FLYING GEESE RUNNING TEAM 28 35 1:14:85 61
54 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1972 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΥΛΟΣ ΗΛΕΙΑΣ 46 92 1:15:26 62
55 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1956 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 62 33 1:15:56 63
56 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1985 1 ΣΔΥΜ 33 38 1:15:86 64
57 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1972 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 46 54 1:16:36 66
58 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1968 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ Δημήτρης Βλων 50 6 1:17:00 68
59 ΤΡΥΦΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1976 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ- ΛΣ 42 127 1:17:09 69
60 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 1 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39 70
61 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1976 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 42 20 1:17:69 71
62 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 80 1:18:28 72
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1981 1 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 37 100 1:19:35 73
64 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1964 1 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 54 63 1:20:42 74
65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ 2003 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15 2 1:20:78 75
66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 1960 1 ΑΝΕΞ 58 160 1:21:14 76
67 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1948 1 ΣΔΥ. ΤΡΙΠΟΛΗΣ 70 147 1:21:50 77
68 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1950 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 68 13 1:21:86 78
69 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1970 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 48 107 1:22:22 79
70 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 64 11 1:22:74 80
71 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 143 1:23:26 81
72 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1960 1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 58 134 1:23:78 82
73 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1963 1 ΣΔΥΜ 55 85 1:24:08 83
74 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1978 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 40 5 1:25:00 84
75 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1954 1 ΑΝΕΞ 64 153 1:25:30 85
76 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 1 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 86
77 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1967 1 ΣΚΥΛΙΑ ΔΡΟΜΟΥ 51 128 1:25:53 87
78 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1984 1 ΣΔΥΜ 34 79 1:26:05 88
79 ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 1981 1 ΣΔΥΜ 37 43 1:27:39 89
80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 1973 1 BETTER PEOPLE 45 68 1:27:50 90
81 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1947 1 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ 71 144 1:28:03 91
82 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1954 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 64 151 1:28:56 92
83 ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1968 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 50 115 1:29:09 93
84 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 1966 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 52 82 1:31:55 97
85 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 1961 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 57 12 1:32:05 98
86 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1961 1 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 57 61 1:33:03 100
87 ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1986 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 32 57 1:34:50 101
88 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 1966 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 52 25 1:36:14 103
89 ΜΙΚΕΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1983 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 35 84 1:36:54 104
90 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1955 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 63 19 1:37:54 106
91 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΦΩΤΗΣ 1964 1 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 54 48 1:38:04 107
92 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1981 1 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 101 1:39:04 109
93 ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1944 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 74 109 2:04:03 113

ΘΗΛΕΩΝ
Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α ΕΤ. ΓΕΝ. Φ. Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ ΘΕΣΗ
2018 ΕΤΩΝ Νο Αθ.
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32 8
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49 13
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 2 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15 18
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1982 2 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 150 1:06:06 31
5 ΖΗΝΟΒΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1976 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 42 39 1:10:47 47
6 ΔΕΣΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ 1972 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 46 157 1:11:07 50
7 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ 1977 2 ΕΔΥΑ 41 137 1:11:45 52
8 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1982 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 36 93 1:14:43 60
9 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1984 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 34 60 1:16:16 65
10 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1985 2 ΣΔΥΜ 33 14 1:16:51 67
11 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 1985 2 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 33 116 1:29:62 94
ΚΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 2 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55 95
13 ΜΑΝΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ 1975 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 43 110 1:31:05 96
14 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2018 44 1:32:55 99
15 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1963 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 55 74 1:35:00 102
16 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΥΣΑ 1988 2 ΝΕΑ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 30 21 1:37:04 105
17 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ 1961 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 57 56 1:38:54 108
18 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1981 2 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 37 86 1:42:50 110
19 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1975 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 43 8 1:45:40 111
20 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1971 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 81 1:46:00 112
21 ΤΖΙΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΕ 1959 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 59 123 2:06:10 114
22 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ 1985 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 33 124 2:06:10 115
22 ΖΩΓΑ ΖΩΗ 1978 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 40 156 2:06:10 116

9ος ΕΠΙΚΟΥΡΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ -ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ 14 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΩΝ
13 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2018
ΠΙΝΑΚΑΣ ΠΡΩΤΕΥΣΑΝΤΩΝ
ΓΕΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΤΩΝ ΑΡΙΘ. ΑΘΛΗΤΟΥ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Α Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Α Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37
4 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1990 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 28 51 0:55:36
5 ΔΙΟΝΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 1970 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 48 34 0:56:11
6 ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1977 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 41 46 0:57:10
7 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1967 Α ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 51 42 0:58:20
8 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 Θ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
9 ΠΟΛΥΔΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 33 105 0:58:37
10 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1971 Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 47 75 0:59:20
ΑΝΔΡΩΝ- ΚΥΠΕΛΛΑ

ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 1977 Σ.Δ.Υ ΧΑΝΙΩΝ 41 17 0:51:08
2 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1969 Σ.Δ. ΔΡΑΓΩΙΟΥ 49 145 0:52:13
3 ΚΑΠΕΛΕΣ ΦΩΤΗΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 51 47 0:54:37

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥΠΕΛΛΑ
ΣΕΙΡΑ ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΦΥΛΟ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 34 108 0:58:32
2 ΤΟΚΑ ΓΙΩΤΑ 1997 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 21 126 1:00:49
3 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ 1982 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 36 136 1:02:15

ΓΗΡΑΙΟΤΕΡΟΣ ΑΝΔΡΑΣ ΧΡΟΝΟΣ
86 ΔΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1933 ΣΔΥΜ 85 36 1:25:42 ΤΙΜΗΤΙΚΗ ΠΛΑΚΕΤΤΑ
70 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1944 ΤΡΙΠΟΛΗ 74 1 1:17:39

Η ΑΕΙΘΑΛΗΣ ΚΥΡΙΑ ΧΡΟΝΟΣ
12 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 1956 ΣΔΥΜ 62 15 1:30:55

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend