Ευρυτάνειος Δρόμος 2018 – Αποτελέσματα

Ευρυτάνειος Δρόμος 2018 - Αποτελέσματα

19.500 μέτρα

Α/Α α/α Φύλου Κατηγορία α/α Κατηγ. Φύλο Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Ρυθμός/χλμ Σύλλογος
1. 1 Male 35-44 1 M 42 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ 1:21:59,59 4:12 ΤΡΑΧΙΝΑ
2. 2 Male 45-54 1 M 143 ΜΕΤΟΧΙ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 1:26:57,94 4:27
3. 3 Male 35-44 2 M 106 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:28:24,51 4:32 ΤΡΑΧΙΝΑ
4. 4 Male 35-44 3 M 41 ΚΑΤΑΓΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:33:07,50 4:46 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
5. 5 Male 18-34 1 M 124 ΜΠΑΡΜΠΕΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:35:01,86 4:52
6. 6 Male 35-44 4 M 150 ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:35:28,06 4:53
7. 7 Male 45-54 2 M 101 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:35:32,48 4:53 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8. 8 Male 45-54 3 M 13 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:36:15,06 4:56 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
9. 9 Male 35-44 5 M 77 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 1:36:49,91 4:57 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
10. 10 Male 55-64 1 M 125 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:37:03,15 4:58
11. 11 Male 18-34 2 M 97 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:37:46,64 5:00 ΤΡΑΧΙΝΑ
12. 12 Male 35-44 6 M 91 ΠΕΤΑΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:38:06,52 5:01 MYATHLETE-CHOZEN TEAM-TELMISSOS
13. 13 Male 45-54 4 M 65 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:40:13,50 5:08 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
14. 14 Male 45-54 5 M 110 ΤΣΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:40:51,45 5:10 ΤΡΑΧΙΝΑ
15. 15 Male 45-54 6 M 39 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:41:07,36 5:11 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
16. 16 Male 45-54 7 M 64 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:41:22,72 5:11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
17. 1 Female 45-54 1 F 33 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 1:41:43,18 5:12 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18. 17 Male 35-44 7 M 20 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:41:59,56 5:13 ΤΡΑΧΙΝΑ
19. 18 Male 35-44 8 M 38 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:42:19,50 5:14 ΑΟ ΚΑΣΤΡΟΥ
20. 19 Male 45-54 8 M 43 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:42:36,64 5:15
21. 20 Male 35-44 9 M 86 ΠΑΠΑΔΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 1:42:36,98 5:15
22. 21 Male 18-34 3 M 119 ΧΑΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:42:38,88 5:15 EVRYTANIA RUNNERS
23. 22 Male 55-64 2 M 46 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:43:03,52 5:17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΑΣ
24. 23 Male 35-44 10 M 54 ΚΡΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:43:20,62 5:17 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
25. 24 Male 55-64 3 M 40 ΚΑΡΕΛΟΣ ΝΊΚΌΣ 1:43:35,41 5:18 ΣΔΥ.ΠΕΙΡΑΙΑ
26. 25 Male 35-44 11 M 108 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:54,03 5:19 ΥΕΦΚΚ
27. 26 Male 35-44 12 M 107 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:43:54,16 5:19 LEPANTO
28. 27 Male 18-34 4 M 93 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:44:09,55 5:20 TITANES Ju Jitsu Club(Αιτωλικό)
29. 28 Male 45-54 9 M 49 ΚΟΝΤΟΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:44:41,57 5:22 EVRYTANIA RUNNERS
30. 29 Male 18-34 5 M 98 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΠΑΝΟΣ 1:45:04,82 5:23 Τραχίνα
31. 30 Male 35-44 13 M 72 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:45:15,93 5:23
32. 31 Male 45-54 10 M 51 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:45:35,98 5:24
33. 32 Male 45-54 11 M 26 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:47:45,28 5:31
34. 33 Male 35-44 14 M 135 ΖΕΥΓΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:48:02,43 5:32
35. 2 Female 18-34 1 F 79 ΝΟΥΛΑ ΜΑΤΙΝΑ 1:48:14,31 5:33
36. 34 Male 18-34 6 M 6 MOUSLEY ADAM 1:48:40,81 5:34 Aberystwyth
37. 35 Male 35-44 15 M 116 ΦΥΚΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 1:49:21,21 5:36
38. 36 Male 35-44 16 M 96 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ 1:49:23,21 5:36
39. 3 Female 18-34 2 F 133 ΒΕΛΑΩΡΑ ΑΡΓΥΡΩ 1:49:33,00 5:37
40. 37 Male 65+ 1 M 82 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:50:18,85 5:39 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
41. 38 Male 18-34 7 M 146 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:50:28,32 5:39
42. 39 Male 35-44 17 M 149 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:50:54,94 5:41
43. 40 Male 45-54 12 M 56 ΚΥΡΙΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:50:58,44 5:41 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
44. 41 Male 55-64 4 M 90 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 1:51:10,64 5:42
45. 42 Male 35-44 18 M 75 ΜΩΡΑ’Ι’ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 1:51:45,56 5:43 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
46. 43 Male 35-44 19 M 9 TSAMAKIS CHARALAMPOS 1:52:04,39 5:44
47. 44 Male 35-44 20 M 126 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:52:05,00 5:44
48. 45 Male 45-54 13 M 18 ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:52:33,97 5:46 ΤΡΑΧΙΝΑ
49. 46 Male 45-54 14 M 30 ΔΡΟΣΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ 1:53:09,24 5:48 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
50. 47 Male 18-34 8 M 89 ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1:53:37,67 5:49
51. 48 Male 35-44 21 M 99 ΣΕΡΒΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ 1:54:01,66 5:50 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
52. 49 Male 45-54 15 M 44 ΚΕΝΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:54:02,29 5:50 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ
53. 50 Male 45-54 16 M 148 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 1:55:08,52 5:54
54. 51 Male 35-44 22 M 95 ΠΡΟΒΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:55:12,64 5:54
55. 52 Male 18-34 9 M 50 ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:55:14,18 5:54 Saloon Pak
56. 53 Male 55-64 5 M 104 ΣΤΑΜΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1:55:34,33 5:55
57. 54 Male 55-64 6 M 69 ΜΠΑΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:55:49,29 5:56 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
58. 55 Male 45-54 17 M 70 ΜΠΑΛΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1:56:08,16 5:57 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
59. 56 Male 45-54 18 M 102 ΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:58:54,65 6:05 Lepanto
60. 57 Male 45-54 19 M 22 ΒΥΖΗΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:59:13,38 6:06 MOTOR OIL RUNNING TEAM
61. 58 Male 55-64 7 M 136 ΔΑΜΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:01:04,39 6:12
62. 59 Male 65+ 2 M 52 ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2:02:06,02 6:15 Τραχίνα/ ΕΟΣ Λαμίας
63. 60 Male 55-64 8 M 94 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:02:26,56 6:16
64. 61 Male 55-64 9 M 32 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:02:45,23 6:17
65. 62 Male 35-44 23 M 21 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:04,62 6:18
66. 63 Male 35-44 24 M 80 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:03:23,79 6:19
67. 64 Male 55-64 10 M 123 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:03:29,31 6:19 Σ.Δ.ΣΜΟΚΟΒΟΥ
68. 65 Male 45-54 20 M 68 ΜΟΥΡΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:31,91 6:20 ΤΡΑΧΙΝΑ
69. 66 Male 45-54 21 M 24 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:03:34,69 6:20 ΤΡΑΧΙΝΑ
70. 67 Male 35-44 25 M 35 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:04:48,91 6:24
71. 68 Male 35-44 26 M 127 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2:05:19,58 6:25
72. 69 Male 35-44 27 M 3 GIOTAS CHARALAMPOS 2:05:50,60 6:27 ΣδΥβολου
73. 70 Male 45-54 22 M 1 ALMPANOYDIS GEORGIOS 2:05:50,68 6:27 ΣδΥβολου
74. 71 Male 45-54 23 M 141 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:06:04,80 6:27
75. 72 Male 45-54 24 M 142 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:06:05,25 6:27
76. 73 Male 45-54 25 M 53 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:07:53,12 6:33 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
77. 74 Male 18-34 10 M 138 ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:10:30,44 6:41
78. 75 Male 18-34 11 M 113 ΤΣΙΟΒΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:10:46,84 6:42 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
79. 76 Male 35-44 28 M 5 MANAGOUDIS DIMITRIS 2:10:48,87 6:42
80. 77 Male 45-54 26 M 55 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ 2:11:09,64 6:43
81. 78 Male 35-44 29 M 147 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ 2:11:10,04 6:43
82. 79 Male 35-44 30 M 62 ΛΙΟΛΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2:13:19,95 6:50 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΥΓΜΑΧΙΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
83. 80 Male 45-54 27 M 16 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:14:06,59 6:52
84. 4 Female 45-54 2 F 15 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΜΙΝΑ 2:14:06,98 6:52
85. 81 Male 18-34 12 M 61 ΛΙΑΣΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:17:36,80 7:03
86. 82 Male 55-64 11 M 105 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:18:00,29 7:04
87. 5 Female 18-34 3 F 36 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΛΕΛΕΙΑ 2:19:01,76 7:07
88. 83 Male 45-54 28 M 10 ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2:19:29,74 7:09
89. 84 Male 35-44 31 M 23 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 2:20:13,51 7:11 RUNNER STORE TEAM
90. 85 Male 45-54 29 M 29 ΔΟΝΤΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2:20:14,03 7:11
91. 6 Female 35-44 1 F 25 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2:20:18,42 7:11 RUNNER STORE
92. 86 Male 18-34 13 M 131 ΤΣΟΒΟΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:21:43,81 7:16
93. 87 Male 35-44 32 M 81 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:22:15,05 7:17
94. 88 Male 35-44 33 M 83 ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ Αντώνιος 2:23:44,74 7:22
95. 89 Male 35-44 34 M 134 ΤΡΑΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:25:39,16 7:28
96. 90 Male 45-54 30 M 57 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:25:39,86 7:28 WING CHUN ERMIS PERAMATOS
97. 91 Male 45-54 31 M 109 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:28:51,04 7:38
98. 92 Male 45-54 32 M 34 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:29:03,33 7:38
99. 93 Male 45-54 33 M 37 ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:29:57,25 7:41 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
100. 94 Male 45-54 34 M 11 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:31:30,51 7:46 NOVA SPORTS RUNNING TEAM
101. 95 Male 55-64 12 M 67 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:32:30,19 7:49 ΣΔΥΑ
102. 96 Male 18-34 14 M 48 ΚΟΛΗΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:32:48,62 7:50 ΤΡΑΧΙΝΑ
103. 97 Male 55-64 13 M 114 ΦΛΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2:34:23,93 7:55 Κρίκελλο
104. 7 Female 45-54 3 F 118 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 2:35:30,62 7:58 yioulis running team
105. 98 Male 45-54 35 M 88 ΠΑΠΙΣΤΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2:36:22,70 8:01
106. 8 Female 45-54 4 F 84 ΠΑΛΙΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:37:11,10 8:03
107. 99 Male 35-44 35 M 132 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:37:26,85 8:04
108. 100 Male 55-64 14 M 129 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:38:54,37 8:08
109. 9 Female 18-34 4 F 17 ΒΑΒΟΥΛΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 2:40:41,03 8:14
110. 101 Male 18-34 15 M 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:41:19,56 8:16
111. 102 Male 55-64 15 M 140 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:41:19,71 8:16
112. 103 Male 45-54 36 M 145 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2:41:25,43 8:16
113. 104 Male 55-64 16 M 137 ΠΟΛΥΝΙΑΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2:43:26,25 8:22
114. 10 Female 45-54 5 F 31 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΝΑΣΙΑ 2:44:00,13 8:24 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
115. 105 Male 65+ 3 M 14 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 2:49:51,50 8:42
116. 106 Male 65+ 4 M 122 ΧΑΛΚΙΑΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ 2:51:49,13 8:48
117. 107 Male 35-44 36 M 8 TSAKNIS SERAFEIM 2:56:31,84 9:03
118. 11 Female 55+ 1 F 144 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2:58:47,91 9:10

Previous ArticleNext Article

Grammos Mountain Run – Αποτελέσματα

Grammos Mountain Run - Αποτελέσματα

ΓΕΝΙΚΗ
Γ.Κ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 26 KONSTANTINOS GIANNOPOULOS Male M18-49 1984 Greek DYNAFIT / MOUNTAIN TRAINING SOLUTIONS 02:28:38
2 24 MIHAIL KALLIMANIS Male M18-49 1997 Greek THE RUNNER’S PROJECT / FIFTH ELEMENT 02:34:28
3 67 DIMITRIOS ZIAMPIRIS Male M18-49 1976 Greek TECNICA HELLAS 02:41:57
4 6 ANASTASIOS TSAKALOS Male M18-49 1973 Greek 03:09:54
5 20 SPYRIDON KROKIDAS Male M18-49 1976 Greek dromeis Zalogou 03:11:35
6 49 VASILEIOS SPYROPOULOS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:15:10
7 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
8 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
10 62 STAVROS EVANGELOU Male M18-49 1971 Greek TEAM KONIΤΣΑ 03:26:27
11 64 DIMITRIOS SIARAMPIS Male M18-49 1981 Greek 03:30:00
12 47 DIMITRIS NIKOLAOU Male M18-49 1983 Greek 03:30:49
13 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07
14 54 ANGELOS KOTSINAS Male M18-49 1989 Greek 03:38:00
15 21 SAKIS ORIVATIS Male M50-59 1966 Greek ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:45:10
16 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
17 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44
18 61 DIMITRIOS GKOUNTIS Male M18-49 1980 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:45
19 60 VASILEIOS MPAMPAS Male M18-49 1980 Greek ΕΛΞΙΣ FITNESS CLUB 03:49:10
20 50 GEORGIOS TOMTSIDIS Male M18-49 1983 Greek DYNAFIT 03:50:07
21 48 CHRISTOS CHRISTIANOS Male M18-49 1982 Greek DYNAFIT 03:54:20
22 31 GEORGIA SIOZIOU Female W18-49 1978 Greek Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων/sky women running team 03:56:31
23 14 EFTHYMIOS MIKROGIANNAKIS Male M18-49 1983 Greek 03:59:10
24 15 PANAGIOTIS TELLIS Male M18-49 1970 Greek DEREKAS ENDURANCE COACHING 04:01:10
25 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45
26 17 GEORGIOS TOKIS Male M18-49 1993 Greek 04:03:47
27 25 ANNA SIAFAKA Female W18-49 1991 Greek MONOMAXOI 04:04:49
28 38 ATHANASIOS VLACHAKIS Male M18-49 1978 Greek 04:05:39
29 13 LOUKAS DOUDOUMIS Male M18-49 1979 Greek 04:15:20
30 12 SPYROS GKOUGKETAS Male M50-59 1969 Greek lau lau team 04:18:53
31 23 BASILIS KARALIS Male M18-49 1971 Greek Σύλογος Μαραθωνοδόμων Ν Λάρισας 04:18:54
32 2 GEORGIOS DEDES Male M18-49 1975 Greek Running Winners / Outdoor Games Running Team 04:23:32
33 51 SPYROS KYRTZOGLOU Male M18-49 1980 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:29:05
34 28 GIORGOS SPILIOTOPOULOS Male M18-49 1977 Greek Xaladritsa run 04:30:20
35 37 MANOLIS NOUSIS Male M18-49 1984 Greek Smokers 04:32:10
36 52 ELEFTHERIOS SINIS Male M18-49 1976 Greek ΕΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 04:33:25
37 43 NIKOS VAGENAS Male M18-49 1972 Greek E.O.S KONITSAS 04:33:28
38 44 XRISTOS SERAS Male M18-49 1970 Greek E.O.S KONITAS 04:33:30
39 10 ALEKSANDRA ALEKSIADOU Female W18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:56
40 11 ATHANASIOS SIOUTKOS Male M18-49 1985 Greek mountain training solutions 04:40:57
41 30 LAMPRINI STYLIOU Female W18-49 1990 Greek Φλόγα 04:41:55
42 66 ANASTASIOS DIMITRIADIS Male M18-49 1983 Greek 04:41:56
43 56 CHRISTOS POLATSIDIS Male M50-59 1960 Greek ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 04:43:22
44 32 IOANNIS GIOTIS Male M18-49 1981 Greek 04:47:51
45 34 DIMITRIS TAMTAMIS Male M50-59 1969 Greek SEVEN SPOT 04:48:59
46 46 MARIA OVRENOVITS Female W18-49 1973 Greek VRAHOS TEAM 04:52:23
47 57 KONSTANTINA KOTROTSIOU Female W50+ 1965 Greek 05:00:59
48 35 CHRISTOS BECHTSIS Male M50-59 1965 Greek SEVEN SPOT 05:07:09
49 58 CHRISTOS TASOULAS Male M18-49 1979 Greek 05:07:10
50 45 NIKOLAOS KAIDETSIS Male M50-59 1968 Greek SDYTH 05:14:52
51 42 FOTIS KAZIANIS Male M50-59 1969 Greek SDI 05:15:35
52 36 GIORGIOS KALENTERIDIS Male M60+ 1951 Greek SDYTH 05:16:30
53 3 SOTIRIS GIANNIOTIS Male M50-59 1960 Greek Baliotis trail 05:24:17
54 5 ANNA-MARIA PAPAIOANNOU Female W50+ 1967 Greek EOΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 05:29:34
55 4 PERIKLIS BOUSBOURAS Male M50-59 1966 Greek 05:29:35
56 22 GEORGE MICHAILIDIS Male M18-49 1976 Greek 05:29:59
57 16 DIMITRIOS KOLIAS Male M18-49 1979 Greek 05:32:48
58 1 SPYROS PAPANIKOLAOU Male M50-59 1966 Greek Mastoremata 05:32:49
59 33 BASILIKI TSOUNI Female W50+ 1969 Greek ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΟΥΡΜΠΙΑΝΗΣ 06:30:00
60 19 THEODOROS VOULISTIOTIS Male M50-59 1965 Greek dromeis Zalogou DNF
61 41 ARETI AGGELI Female W18-49 1970 Greek SDI DNF

ΑΝΔΡΕΣ 50-59
ΚΑΤ. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 29 IOANNIS TSELIOS Male M50-59 1965 Greek Eleftheroupoli runners – ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 03:21:15
2 18 NIKOLAOS VAGIAS Male M50-59 1969 Greek ΕΟΣ ΠΡΈΒΕΖΑΣ 03:23:20
3 65 MICHALIS ANAGNOSTOPOULOS Male M50-59 1967 Greek 03:35:07

ΑΝΔΡΕΣ 60+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 8 STERGIOS KONSTANTINOU Male M60+ 1958 Greek EOS KAVALAS 04:03:45

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
1 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25
2 63 VARVARA PAPATHANASIOU Female W18-49 1993 Greek 03:47:20
3 7 ANASTASIA LALAKI Female W18-49 1982 Greek KASIMIS TRAINING 03:47:44

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 50+
KAT. ΒΙΒ ΟΝΟΜΑ ΕΠΙΘΕΤΟ ΦΥΛΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΤ. ΓΕΝ ΕΘΝΙΚΟΤΗΤΑ ΟΜΑΔΑ/ΣΥΛΛΟΓΟΣ FINISH
9 59 LAMPRINI NTOUTSI Female W50+ 1968 Greek ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 03:26:25

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 – Αποτελέσματα

Το πέρασμα του Αποστόλου Παύλου 2019 - Αποτελέσματα

A/A Ονοματεπώνυμο Φύλλο Χρόνος αγώνα
186 ΓΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ Ανδρας 0:35:50
239 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:36:20
319 Φραγκούλης Άγγελος – Ανδρας 0:37:47
193 ΝΙΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ Ζευς Πιεριας Ανδρας 0:38:22
80 Ζαρκάδας Νικόλαος Ελεύθερα αθλούμενος Ανδρας 0:38:34
293 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:38:53
143 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:39:56
129 Κουτσουμπές Απόστολος Σύλλογος Δρομέων Βόλου Ανδρας 0:40:24
138 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ——- Ανδρας 0:41:03
63 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:41:11
164 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ kourkourikis group /aias kilkis Ανδρας 0:41:54
87 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ Casper running team Thessaloniki Ανδρας 0:42:40
84 ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:43:02
321 ΦΩΚΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΝΤΟΣ Ανδρας 0:43:14
162 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ / 33 ΕΜΑ Ανδρας 0:43:30
190 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:43:52
336 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ θεσσαλονικη Ανδρας 0:43:58
81 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ DADUNAS RUNNING TEAM Ανδρας 0:44:03
132 Κραγιόπουλος Παύλος ανεξάρτητος Ανδρας 0:44:29
22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:44:33
245 Ποιμενιδης Δημητριος ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:28
217 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΦΕ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΙΑΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ Ανδρας 0:45:34
220 Παπαδοπουλος Δημοσθενης ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:45:47
128 ΚΟΥΤΣΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:46:09
194 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ανδρας 0:46:28
198 Νούλης Ιωάννης ΟΜΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:46:48
113 Κοζανίτη Ελένη ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ Γυναίκα 0:47:06
267 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 0:48:28
328 KOLA ROLANT ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:48:42
67 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΊΑΣ Ανδρας 0:48:46
255 ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΟΛΕΡΑΣ ΨΑΡΑΓΟΡΑ <<Ο ΣΟΥΛΗΣ>> Ανδρας 0:48:52
332 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 0:48:53
315 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:48:58
74 ΔΡΑΓΑΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:49:16
284 ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.Θ. Ανδρας 0:49:19
202 Ξεφτερης Γιωργος Αρχέλαος Handball has Ανδρας 0:49:25
47 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ Ανδρας 0:49:35
197 Νικολάου Γρηγόρης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:49:38
261 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 0:50:04
69 Δελόγλου Στελιος ΣΔΥ Κιλκίς Ανδρας 0:50:49
182 ΜΠΑΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ζευς πιεριας Ανδρας 0:50:54
269 ΣΟΥΛΟΒΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Ανδρας 0:51:23
340 Χόκια Λιντίτα Ο.Μ.Γ. Γυναίκα 0:51:17
242 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (Ιερέας) ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:51:18
97 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανδρας 0:51:27
375 ΧΩΡΙΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Ανδρας 0:51:29
264 Σιακκας Ανέστης Ανεξάρτητος Ανδρας 0:51:37
270 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Baliotis Nature Trail Ανδρας 0:51:38
351 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 0:51:39
311 ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥ ΔΡΑΜΑΣ Ανδρας 0:51:48
236 ΠΑΤΣΑΣ ΓΕΡΓΙΟΣ anejarthtos Ανδρας 0:51:50
214 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 0:51:51
33 ΒΕΡΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 111ΠΜ Ανδρας 0:52:05
26 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣ Ανδρας 0:52:32
103 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:52:39
155 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ – Ανδρας 0:53:28
297 Τοπαλιδης Παντελης – Ανδρας 0:53:32
278 ΤΑΜΠΟΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ Ανδρας 0:53:46
357 ΚΑΠΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ανδρας 0:54:04
121 ΓΕΡΟΜΙΧΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:54:14
3 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΒΥΡΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 0:54:23
16 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ @altusrunning Ανδρας 0:54:24
99 Καπελλάκης Γεράσιμος Ζεύς Ανδρας 0:54:28
140 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ»ΖΕΥΣ» Γυναίκα 0:54:30
78 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ανεξάρτητος Ανδρας 0:54:35
118 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α Σ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:54:40
17 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:54:50
206 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 0:54:51
342 ΧΡΑΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:54:57
147 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΩΜΓ Ανδρας 0:55:10
92 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:55:21
280 Τασούδης Δημήτρης ανεξάρτητος Ανδρας 0:55:25
146 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:55:33
300 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:00
354 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναίκα 0:56:02
231 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κατερίνη Ανδρας 0:56:07
191 ΜΥΓΔΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:25
46 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:56:27
39 Γατσιός Διονύσιος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:31
110 ΚΑΤΣΙΟΎΛΑΣ ΖΉΣΗΣ ΟΛΥΜΠΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ Ανδρας 0:56:33
253 ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:56:35
163 ΜΑΧΡΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:56:51
240 ΠΕΓΚΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 0:57:07
73 ΔΟΜΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 0:57:12
45 ΓΙΑΜΟΥΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:57:15
229 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ Ανδρας 0:57:39
282 Τασούλης Δήμος Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Σερρών Ανδρας 0:57:40
235 ΠΑΤΕΡΑ ΑΝΝΑ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 0:57:59
327 Χάντας Δημήτρης Ανδρας 0:58:18
330 ΧΑΡΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κατερίνη Ανδρας 0:58:22
98 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Σ.δ.υ.θ Ανδρας 0:58:26
248 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Ανδρας 0:58:29
345 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας Γυναίκα 0:58:31
211 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:58:47
52 ΓΙΑΟΥΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ Αθλητική Ένωση Αστυνομικών Ανδρας 0:58:50
331 Χασιωτη Φανη ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ Γυναίκα 0:59:06
337 ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 0:59:08
212 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 0:59:26
60 ΓΚΟΥΝΤΑΜΑΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΆ Ανεξάρτητη Γυναίκα 0:59:27
159 ΜΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 0:59:30
181 ΜΠΑΡΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΔΒ Ανδρας 0:59:39
329 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Ανδρας 0:59:40
165 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΤΟΜΙΚΟ Ανδρας 0:59:45
169 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΕΥΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ανδρας 0:59:51
188 Μποταΐτης Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:00:17
178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ Ανδρας 1:00:19
343 ΧΡΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:24
243 Περπεριδου Αναστασία Fit team Γυναίκα 1:00:26
333 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:00:27
312 ΤΣΙΡΤΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:00:33
302 ΤΣΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:00:33
358 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΩΜΓ Ανδρας 1:00:43
120 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΙΜΕΝΙΚΟ Ανδρας 1:01:00
275 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:01
209 ΠΑΛΗΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΑΙΩΝ Ν.ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:01:26
123 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ανδρας 1:01:40
70 ΔΗΜΗΤΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:00
100 ΚΑΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ – Ανδρας 1:02:08
355 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥΘ Ανδρας 1:02:27
31 Βασιουρής Κωνσταντίνος ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:02:34
96 ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ – Ανδρας 1:02:38
244 ΠΕΤΑΛΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ανδρας 1:02:42
353 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:56
104 ΚΑΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΆΣ Zeys Ανδρας 1:02:58
230 ΠΑΠΠΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ Ανδρας 1:02:59
279 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Kourkourikis Training Group Ανδρας 1:03:02
6 Petzold Mirjam ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
5 Panagiotidis Zacharias P. ανεξάρτητος Ανδρας 1:03:35
222 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΠΡΌΔΡΟΜΟΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Ανδρας 1:03:44
82 Ζέρβας Κωνσταντίνος HEROIC BLOODLINE ULTRA Ανδρας 1:04:09
160 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Ανεστης RUNNERS EDESSAS Ανδρας 1:04:12
223 ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΠΣΔΠ ´´ΖΕΥΣ´´ Ανδρας 1:04:13
41 ΓΕΡΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:04:23
136 ΚΡΥΒΟΣΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΧΙ Ανδρας 1:04:24
350 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΣΔΥΘ Γυναίκα 1:04:46
347 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:04:50
10 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ — Ανδρας 1:04:55
292 ΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ανδρας 1:04:56
266 ΣΙΩΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:05:03
289 ΤΖΙΟΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Η ΣΤΕΓΗ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΛΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:05:04
36 ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:05:06
119 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ zeus Ανδρας 1:05:12
288 ΤΖΙΑΣΤΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ KATERINI Ανδρας 1:05:26
7 Spranger Matthias ανεξάρτητος Ανδρας 1:05:55
15 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ IFRESH Ανδρας 1:06:08
151 Λιολιος Σπυρίδων Katerini Ανδρας 1:06:21
199 Ντόβα Ευμορφία Σύλλογος Δρομέων Βόλου Γυναίκα 1:06:27
310 Τσιρακιδης Χρηστος Γυμναστήριο ΙΣΟΡΡΟΠΟΝ Ανδρας 1:06:28
32 Βαστάζος Νικόλαος Active gym Ανδρας 1:07:01
54 Γκαρλαουνης Βαγγελης Απσδζευς πιερειας Ανδρας 1:07:03
142 Λαζαριδης Κωνσταντίνος Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Ανδρας 1:07:09
226 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ κατερινη Γυναίκα 1:07:18
2 ΜΠΟΥΣΑΤΑ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Γυναίκα 1:07:25
348 FREDY SMITH ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:07:26
259 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας Ανδρας 1:07:29
263 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΉ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Γυναίκα 1:07:30
286 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ο.Μ.Γ. Ανδρας 1:07:39
23 Αντωνακης Γεωργιος antoni21 running team Ανδρας 1:07:46
189 ΜΠΟΥΤΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ Ανεξάρτητη Γυναίκα 1:07:48
281 Τασούδης Θάνος ΣΔΥΘ Ανδρας 1:08:02
316 Τσορμπατζιδης Ραφαελο Κατερινη Ανδρας 1:08:06
102 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:08
295 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:08:11
174 ΜΠΑΓΓΕΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:08:15
75 ΕΓΓΟΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:08:25
324 Φωτιαδου Στελλα ανεξαρτητη Γυναίκα 1:08:26
246 ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ ΣΔΒ Γυναίκα 1:08:33
276 ΣΩΠΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:08:36
187 ΜΠΟΣΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ Ανδρας 1:08:38
91 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α.Π.Σ.Δ. ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:26
346 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:09:28
95 ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:29
184 Μπέης Κωνσταντίνος ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:09:30
21 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:09:35
299 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:09:39
314 ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ . Γυναίκα 1:11:32
43 ΓΙΑΓΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ Α.Γ.Ε.Β Γυναίκα 1:11:50
173 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Casper Running Thessaloniki Ανδρας 1:12:08
71 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Casper running team Thessaloniki Γυναίκα 1:12:10
158 Ματάτης Θωμάς Ανεξάρτητος Θεσσαλονίκη Ανδρας 1:12:35
125 ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ Γυναίκα 1:12:44
89 ΙΝΤΖΕΒΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΕΡΟΙΑ Ανδρας 1:12:54
122 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρας 1:14:03
25 Αραπιδης Βαγγελης Βεροια Ανδρας 1:14:55
148 ΛΙΑΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ Σύλλογος Δρομέων Βέροιας Γυναίκα 1:16:23
258 ΣΒΑΡΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:17:30
30 ΒΑΛΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ανεξαρτητος Ανδρας 1:18:10
29 Βακουφτσής Δημήτριος ανεξάρτητος Ανδρας 1:19:11
108 καστανας πετρος ομαδα μαραθωνιου γιαννιτσων Ανδρας 1:19:48
219 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Ανδρας 1:19:49
167 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ KOLLIAS TEAM Ανδρας 1:20:37
201 Ξενιδου Ελευθερια Η στέγη της αγαπης Γυναίκα 1:20:44
34 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Ανδρας 1:21:37
260 ΣΒΑΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ Ανδρας 1:21:49
205 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΞΑΝΘΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:22:00
301 ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΣΔΥΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ) Ανδρας 1:22:28
131 Κουφουγεωργίου Δημήτρης Κατερίνη Ανδρας 1:23:25
135 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Ανδρας 1:23:33
88 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:24:08
68 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:24:15
227 ΠΑΠΠΑ ΟΛΓΑ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ Γυναίκα 1:24:24
296 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ Α.Π.Σ.Δ ΠΙΕΡΙΑΣ «ΖΕΥΣ» Γυναίκα 1:24:25
126 ΚΟΥΣΚΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δεν είμαι σε Σύλλογο Ανδρας 1:24:38
109 Κατσαρος Αναστάσιος Κατερινη Ανδρας 1:24:39
20 ΚΟΡΝΙΖΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανδρας 1:27:33
247 Προυσκα Μαρια ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:27:46
256 ΣΑΜΠΑΖΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γυναίκα 1:28:43
204 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:29:35
59 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Γυναίκα 1:30:44
224 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναίκα 1:32:11
14 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Δ/ΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:32:12
145 ΛΑΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ορειβατικός Σύλλογος Αιγινίου Ανδρας 1:34:21
352 ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΙΓΙΝΙΟΥ Ανδρας 1:34:22
55 ΓΚΕΜΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:07
28 Βακουφτσής Βασίλειος ανεξάρτητος Ανδρας 1:35:09
268 Σκλιοπίδης Ευάγγελος ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ Ανδρας 1:35:10

ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΓΩΝΑ 19:03:31

ΕΓΓΡΑΦΕΣ 356 ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΑΠΌ ΑΦΕΤΗΡΙΑ 240

ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝ 216 ΑΘΛΗΤΕΣ ΕΚ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ 39 ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ 177 ΑΝΔΡΕΣ

ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥ ΑΘΛΗΤΗ ΚΑΙ ΛΗΞΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ 20:35:41 ΜΕ ΧΡΟΝΟ 1:35:10

x

Send this to a friend