8ος Λαϊκός Αγώνας Φρουσιούνας Αργολίδας – Αποτελέσματα

8ος Λαϊκός Αγώνας Φρουσιούνας Αργολίδας - Αποτελέσματα

Δείτε τα αποτελέσματα του αγώνα ΕΔΩ

Previous ArticleNext Article

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend