5ος Ημιμαραθώνιος Λουτρών Πόζαρ – Αποτελέσματα

ΓΕΝ ΚΑΤ bib ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ

1 1 266 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olymbus TRT 0:40:47
2 2 146 ΜΠΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΝΕΑ ΠΕΛΛΑ Kourkourikis Training Group 0:43:43
3 3 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:44:00
4 4 255 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ OLYMPUS TRT 0:45:35
5 5 77 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:47:30
6 6 279 ΧΡΥΣΟΧΟΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΈΔΕΣΣΑΣ 0:47:50
7 7 290 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:48:27
8 8 274 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 0:48:41
9 9 30 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ ΤΟΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 0:48:43
10 10 228 ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 0:49:12
11 11 176 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών 0 0 0:49:36
12 12 117 ΜΑΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:49:38
13 13 129 ΜΕΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:50:26
14 14 245 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥΚΟΖΑΝΗΣ-ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 0:50:27
15 15 287 ΤΟΥΤΟΥΚΤΣΗΣ Π Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:50:51
16 16 46 ΓΚΟΥΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:51:02
17 17 57 ΔΟΜΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ/MINAS TEAM 0:51:18
18 18 15 ΑΝΤΩΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Σ.Μ.Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:51:23
19 19 239 ΤΟΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0:51:34
20 20 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:52:32
21 21 58 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 0:52:35
22 22 278 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗ ΑΛΜΥΡΟΥ 0 0:52:39
23 23 243 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΚΕΡΚΙΝΗ ΣΕΡΡΩΝ 0 0:52:42
24 24 111 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ-ΣΔΟΕ 0:53:56
25 25 166 ΝΤΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 0:53:58
26 1 21 ΑΡΣΕΝΗ ΚΙΚΗ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 0:53:59
27 26 107 ΚΥΡΑΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΖΑΓΟΡΙ 0:54:01
28 27 71 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 0:54:03
29 2 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:54:16
30 28 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:54:21
31 29 149 ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Scania team 0:54:23
33 30 32 ΓΕΡΓΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ 0 0:54:49
34 3 55 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ Γυναικών ΣΚΥΔΡΑ Olympus TRT 0:55:31
35 31 22 ΑΥΞΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ 0 0:55:32
36 32 197 ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών 0 0 0:56:12
37 33 119 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.Ε. 0:56:13
38 34 182 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΕΛΗΣ ΝΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 0:56:17
39 35 1 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ OLYMPUS TRT 0:56:23
40 36 79 ΚΑΝΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ 0 0:56:27
41 37 91 ΚΕΦΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΣΕΡΡΕΣ ΖΩΟΤΕΧΝΙΚΗ ΜΕΝΟΙΚΙΟΥ ΟΡΟΥΣ 0:56:30
42 38 113 ΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 0:57:01
43 39 80 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:57:07
44 4 31 ΓΑΝΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Olympus TRT 0:57:59
45 40 282 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 0:58:19
46 41 151 ΜΠΙΓΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 0:58:21
47 42 98 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΟΙ ΣΚΥΛΟΙ 0:58:31
48 43 289 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0:58:44
49 44 269 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:58:45
50 45 17 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ INFOMAX RUNNING TEAM 0:58:48
51 46 226 ΣΥΡΛΑΝΤΖΗΣ ΝΕΩΝ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 0:59:10
52 47 24 ΒΑΡΜΑΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 0:59:13
53 48 135 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ runners edessas 0:59:22
54 49 39 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 0:59:25
55 50 180 ΠΑΝΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:35
56 51 192 ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 0:59:36
57 5 221 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΕΡΟΠΗ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:42
58 52 12 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ FIFTH ELEMENT/Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:59:44
59 53 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:00:20
60 54 126 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ 1:00:21
61 6 41 ΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ Γυναικών ΑΡΤΑ ARTA DANCE STUDIO 1:00:27
62 55 19 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣ 1:00:29
63 7 160 ΝΑΣΙΚΑ ΝΑΤΑΣΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΜΝΛ 1:00:31
64 56 18 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΊΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:42
65 57 101 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ RUNNING TEAM 1:00:45
66 58 158 ΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΚΟΖΑΝΗ 0 1:00:48
68 59 123 ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΑΓΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0 1:00:50
69 60 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:00:52
70 8 222 ΣΚΡΑΠΑΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:01:08
71 61 112 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:01:38
72 62 37 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:01:42
73 63 14 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΟΠΟΠ 1:01:49
74 64 227 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS GROUP TEAM 1:02:22
75 65 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:02:24
76 9 236 ΤΖΟΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:02:34
77 66 246 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:02:38
78 67 184 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:03:04
79 68 106 ΚΥΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΚΤΟΡΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:03:05
80 69 271 ΧΑΤΖΗΦΩΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ Ε.Ο.Σ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:03:22
81 70 16 ΑΠΛΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥΒ 1:03:41
82 71 237 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΣΤΑΥΡΟΥ 1:03:43
83 10 225 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ ΕΥΘΑΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ GIANNOULIS 1:03:45
84 72 128 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 1:03:48
85 73 224 ΣΟΦΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:09
86 74 250 ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:04:19
87 75 29 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ ΜΙΝΙΟΝ 1:04:21
88 76 125 ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:04:38
89 77 207 ΡΗΝΑΚΟΣ ΒΑΪΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ UCL ALUMNI RUNNING CLUB 1:04:42
90 78 188 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΚΑΡΔΙΤΣΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:04:45
91 79 172 ΟΡΦΑΝΊΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΒΈΡΟΙΑΣ 1:04:49
92 80 162 ΝΕΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΦΙΛΙΑΤΕΣ 0 1:05:05
93 81 110 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:13
94 82 230 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:05:18
95 83 155 ΜΠΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:05:29
96 84 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:05:37
97 85 11 ΑΛΤΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Altus Running Team 1:05:38
98 86 45 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ Ανδρών ΣΥΚΙΕΣ Borussia Dortmund Hellenic Supporters Club 1:05:46
99 11 96 ΚΟΜATINA ΣΑΝΙΑ Γυναικών ΠΕΥΚΟΧΩΡΙ 0 1:05:50
100 87 183 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ 0 1:05:53
102 88 139 ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α 1:05:59
103 89 256 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:06:09
104 90 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:06:32
105 91 51 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ανδρών ΚΟΠΑΝΟΣ Κοπανος 1:06:58
106 92 85 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:01
107 93 168 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:07:06
108 12 124 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ Γυναικών ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-voras action-κοκκινο πιπέρι 1:07:24
109 13 288 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γυναικών 0 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 1:08:23
110 94 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:09:01
111 95 201 ΠΟΔΗΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:09:06
112 96 26 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:24
113 97 89 ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 1:09:25
114 98 210 ΣΑΜΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΒΕΡΟΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ 1:09:32
115 99 205 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:10:03
116 100 83 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:10:05
117 14 49 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:10:06
118 15 281 ΚΡΑΝΑ ΣΟΦΙΑ Γυναικών ΚΕΡΚΥΡΑ 0 1:10:10
119 101 36 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Ανδρών ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:10:15
120 102 175 ΠΑΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:10:39
121 103 215 ΣΕΡΜΠΕΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 1:10:45
122 104 118 ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Ο.Π.Ο.Π 1:11:40
123 105 42 ΓΚΑΡΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ 0 1:11:43
124 106 209 ΣΑΓΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:37
125 16 72 ΚΑΒΒΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών 0 0 1:12:41
126 17 78 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Kasimistraining 1:12:42
127 107 64 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ 1:12:48
128 108 152 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:12:52
129 109 216 ΣΙΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 0 1:12:56
130 18 61 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:13:12
131 110 50 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΕΥΚΑΔΑ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1:13:36
132 111 48 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΕΝΤΥΡΙΩΝ 1:14:25
133 19 59 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γυναικών ΑΘΗΝΑ 0 1:14:59
134 112 52 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Ανδρών ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ EmPaSte ωρέ.. 1:15:00
135 113 178 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ανδρών ΑΘΗΝΑ EmPaSte ωρέ.. 1:15:02
136 114 264 ΦΟΤΟΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ 1000 DENTRA CYCLING TEAM 1:15:09
137 115 233 ΤΖΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Όχι 1:15:42
138 116 252 ΤΣΙΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:15:47
139 20 145 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΒΑΓΙΑ Γυναικών ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 1:15:59
140 117 147 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΑΡΤΑ STH SKIA TOY KRIAKOYRA 1:16:10
141 118 247 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:16:11
142 21 179 ΠΑΝΤΟΥΛΗ ΟΛΊΒΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 1:16:13
143 22 234 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ Γυναικών ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑ ΣΔΥΘ 1:16:49
144 119 90 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:12
145 23 1120 ΜΑΝΩΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γυναικών ΒΕΡΟΙΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1:17:14
146 120 231 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:17:30
147 121 284 ΦΩΤΕΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 1:17:49
148 24 263 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:17:51
149 122 283 ΧΡΥΣΑΝΘΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών 0 0 1:17:59
150 123 5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ Τύρναβος 1:18:56
151 124 189 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Ανδρών ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε.Ο.Σ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 1:19:18
152 125 204 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:19:21
153 126 84 ΚΑΡΑΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ανδρών ΒΟΛΟΣ 0 1:20:42
154 25 144 ΜΠΑΛΑΜΩΤΗ ΑΝΝΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:20:53
155 127 285 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ανδρών 0 0 1:20:57
156 128 60 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΚΑΒΑΛΑ 0 1:21:00
157 129 163 ΝΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΣΚΥΛΟΙ 1:21:17
158 130 62 ΕΥΤΥΧΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:21:45
159 26 240 ΤΟΥΡΤΟΥΡΑ ΑΝΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:22:06
160 131 177 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ανδρών ΝΑΟΥΣΑ ΕΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 1:23:08
161 132 277 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ανδρών ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 1:24:27
162 27 211 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΑΦΝΗ Γυναικών ΣΕΡΡΕΣ 0 1:24:31
163 133 116 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ ΖΗΣΗΣ Ανδρών ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ 1:24:32
164 134 190 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ OLYMPUS TRT 1:24:34
165 135 103 ΚΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:24:35
166 136 142 ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:25:45
167 137 9 ΑΛΕΞΙΟΥ ΘΩΜΑΣ Ανδρών ΠΑΡΓΑ ΠΑΡΓΑ 1:25:48
168 138 272 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:27:55
169 139 141 ΜΟΥΣΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:28:44
170 140 67 ΖΟΥΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:29:43
171 141 261 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΡΕΖΟΥΣ 0 – 1:30:01
172 28 217 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:30:23
173 29 121 ΜΑΡΑΒΕΛΙΑ ΛΕΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:30:32
174 30 235 ΤΖΕΛΕΠΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:30:58
175 31 198 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γυναικών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:31:01
176 142 4 ΑΓΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ανδρών ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙ 0 1:31:06
177 32 6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:31:14
178 143 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 1:31:15
179 144 244 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ανδρών ΚΙΛΚΙΣ Σ.Δ.Υ.ΚΙΛΚΙΣ 1:31:16
180 33 257 ΤΣΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γυναικών ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔΙ 1:35:01
181 145 156 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ανδρών ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 1:35:03
182 146 140 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ανδρών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 1:36:17
183 34 153 ΜΠΟΛΛΕ ΚΛΕΜΕΝΤΙΝΑ Γυναικών ΚΑΒΑΛΑ YPSARION TRAIL RUNNERS 1:38:12
184 35 165 ΝΤΑΚΟΥ ΠΡΕΣΒΕΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:34
185 36 3 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ 0 1:39:35
186 147 154 ΜΠΟΥΛΟΥΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ανδρών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:39
187 37 97 ΚΟΝΑ ΜΑΡΙΑ Γυναικών ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ-ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:39:41
188 148 56 ΔΙΜΠΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0 1:39:44
189 149 268 ΧΑΜΑΪΔΉΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ανδρών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:14
190 38 267 ΧΑΜΑΪΔΉ ΘΕΟΔΏΡΑ Γυναικών ΛΑΡΙΣΑ ΔΡΟΜΕΊΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 1:40:16
191 39 53 ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:53
192 150 81 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:47:56
193 40 122 ΜΑΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΛΕΟΝΤΟΚΑΡΔΟΙ ΑΜΦΙΠΟΛΕΩΣ 1:47:57
194 151 25 ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανδρών ΚΟΜΟΤΗΝΗ BEACH TENNIS CLUB 1:47:59
195 41 33 ΓΕΩΡΓΑΚΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γυναικών ΚΟΜΟΤΗΝΗ 0 1:48:00
196 42 99 ΚΟΡΚΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γυναικών ΧΑΝΙΑ ΣΔΥΧ 1:52:23
197 43 212 ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 2:06:07
198 44 69 ΙΣΑΑΚΙΔΟΥ ΔΟΜΝΑ Γυναικών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜSF ΓΙΑΤΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ 2:06:16

Previous ArticleNext Article

7οι Ιαματικοί Αγώνες Λουτρών Λουτρακίου Πόζαρ Δήμου Αλμωπίας

21 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 79 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ  0 01:36:06
2 2 130 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονίκης 01:37:42
3 3 117 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 606 TRAIL 01:38:24
4 1 59 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ ΕΛΥΘΕΡΑ ΑΘΛΟΥΜΕΝΟΣ 01:42:39
5 4 154 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:44:31
6 1 67 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:45:17
7 5 50 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΟ ΠΕΤΡΙΤΣΙ NEO ΠΕΤΡΙΤΣΙ 01:45:19
8 2 128 ΚΙΟΡΡΙ ΤΖΟΝΙ 21χ Ανδ εως 34 ΠΑΛΑΙΦΥΤΟ PARA-GLIDER 01:47:28
9 6 1 ΛΕΜΟΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:48:16
10 7 3 ΣΟΥΡΑΒΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:48:17
11 2 8 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΑΔΕΣΠΟΤΟΣ 01:48:20
12 8 99 ΒΟΤΣΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΑΛΑΤΙΝΗ-ΚΟΖΑΝΗΣ 0 01:48:36
13 9 95 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 01:48:50
14 10 69 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Caucasian Mountainers 01:49:34
15 11 12 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξάρτητος 01:49:35
16 12 77 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:49:54
17 13 66 ΦΩΚΟΣ ΤΑΚΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΑΜΟΣ Kourkourikis training group 01:50:43
18 14 98 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:52:26
19 3 13 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 21χ Ανδ 50+ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ 01:52:28
20 4 110 ΧΥTAΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 01:54:22
21 5 82 ΜΑΝΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ 01:54:25
22 15 25 ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ DREPANOS RUNNING TEAM IGOUMENITSA 01:54:43
23 6 54 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ One step beyond 01:55:00
24 3 115 ΜΗΤΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:55:28
25 16 112 ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 01:55:36
26 1 31 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:55:51
27 7 146 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:55:55
28 17 97 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ 01:56:23
29 4 74 ΤΖΙΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΝΑΟΥΣΑ Sportstraining-Karagiannis / Naoussa-Vermio Trail 01:56:44
30 18 84 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:49
31 19 116 ΣΑΡΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 01:56:57
32 20 114 ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 01:57:02
33 2 81 ΔΗΜΠΑΡΗ ΒΕΝΗ 21χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:57:07
34 8 71 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΟΖΑΝΗ Caucasian Mountaineers 01:57:23
35 9 94 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:58:25
36 5 16 ΜΠΟΖΕΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜOUNTRAIN 01:58:39
37 3 11 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 21χ Γυν 35+ ΞΑΝΘΗ XANTHI RUNNERS 01:58:49
38 21 17 ΣΑΛΜΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CONNECTING DOTS 01:59:06
39 6 121 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ εως 34 0 0 01:59:57
40 22 132 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Nova Packaging RunningTeam 02:00:04
41 23 40 DOMASETOVIC TOMAS 21χ Ανδ 35-49 MONTENEGRO  0 02:00:15
42 24 24 ΒΡΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ ΔR3PANOS RUNNING TEAM ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 02:00:50
43 10 60 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΠΛΑΓΙΑ Chalkidiki Runners Club 02:01:48
44 11 64 ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:02:19
45 12 106 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:02:30
46 13 118 ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ 0 02:03:06
47 4 78 ΠΑΠΑΤΡΑΙΑΝΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 02:03:20
48 25 37 ΚΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING – ΣΔΙ 02:03:56
49 14 134 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΔΑΦΝΗ- ΣΚΥΔΡΑΣ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 02:04:06
50 5 142 PELIKON MARIJA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:04:19
51 26 119 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ ΜΗΛΕΑ ΜΕΤΣΟΒΟΥ 02:04:28
52 1 27 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 21χ Γυν εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:04:43
53 27 73 ΔΟΥΔΟΥΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:05:13
54 15 39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:06:10
55 28 133 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ TIFOSI OPTICS 02:06:48
56 6 63 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:07:45
57 29 104 ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ – 02:08:21
58 30 120 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:08:23
59 16 122 ΣΙΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΟΕ Katsikia runners 02:08:28
60 31 5 ΛΑΒΑΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΔΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΕΛΛΑΔΑΣ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 02:08:43
61 32 10 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΡΙΔΑΙΑ KOURKOYRIKIS TRAINING GROUP 02:09:12
62 33 21 ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:09:14
63 34 48 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΝΑΣΤΆΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 02:09:24
64 35 49 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:09:24
65 36 113 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΣΤΟΡΙΑ Mountain training solutions 02:10:05
66 37 105 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΛΙΟΝΤΑΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 02:10:21
67 38 41 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ dyslexiacentersxarilaou 02:10:51
68 39 111 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΙΑΝΉ ΚΟΜΜΏΣΕΙΣ ΚΡΥΣΤΑ 02:10:55
69 40 129 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΦΟΥΣΤΑΝΗ HANG-GLIDING 02:12:02
70 41 137 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 02:12:38
71 42 62 ΠΕΝΟΓΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΟΖΑΝΗ 0 02:12:58
72 7 147 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:13:04
73 43 76 ΔΟΥΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 LIMNOXORI FLORINAS Σ.Δ.Ο.εορδαιας 02:13:11
74 44 80 ΒΑΪ́ΔΗΣ ΑΝΈΣΤΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 02:14:14
75 17 65 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:14:15
76 18 125 ΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0 02:14:34
77 8 9 ΜΑΤΖΕΡΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΊΑ 21χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ-ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΙΠΈΡΙ-VORAS ACTION 02:14:40
78 7 26 ΚΑΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΚΑΣΤΟΡΙΑ BENEFIT GYM RUN N’ FUN 02:14:59
79 19 42 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 02:15:20
80 45 138 ΧΟΥΛΟΥΙΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:15:56
81 46 153 ΘΕΟΣΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Casper Running Team Thessaloniki 02:16:01
82 8 30 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:17:03
83 47 35 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΣΔ ΒΕΡΟΙΑΣ 02:17:07
84 9 140 PARIZOV VELJAN 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIN EKO 02:17:25
85 48 141 GECHEV ANASTAS 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 02:17:25
86 20 91 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 02:17:40
87 49 83 ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 02:17:52
88 2 7 ΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 21χ Γυν εως 34 ΑΘΗΝΑ ΜΑΡΜΑΡΙΝΗ ΛΑΡΙΣΑΣ 02:18:01
89 50 36 ΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΕΥΚΑΔα 0 02:18:05
90 51 96 ΣΑΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΡΥΠΙΔΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 02:19:27
91 52 61 ΤΟΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 02:19:57
92 53 100 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 02:20:13
93 9 33 ΑΓΓΕΛΗ ΑΡΕΤΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.Ι.–SKY WOMAN RUNNING TEAM 02:21:08
94 10 38 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:21:15
95 54 127 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:21:34
96 55 131 ΤΣΙΚΕΡΔΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 0 0 02:22:20
97 21 126 ΓΡΕΝΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:26
98 56 151 ΚΟΥΚΕΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:51
99 57 149 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:22:52
100 58 45 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ IBM CLUB 02:23:20
101 11 44 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 21χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΝΕΞΑΤΗΤΗ 02:23:21
102 59 92 ΤΕΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:25
103 22 93 ΚΑΙΣΑΡΊΔΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΑΟΥΣΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ 02:23:26
104 60 47 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 21χ Ανδ 35-49 Φιλυρο Α.Σ. ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 02:23:42
105 23 75 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ 02:24:53
106 24 18 ΚΑΖΑΚΟΣ ΠΑΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Motive 02:24:54
107 3 152 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ CASPER RUNNING TEAM THESSALONIKI 02:24:55
108 25 107 ΚΑΝΤΑΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:25:08
109 61 14 ΛΙΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 02:25:26
110 26 109 ΚΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:25:34
111 27 68 ΜΠΙΓΓΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:25:39
112 12 55 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ 21χ Γυν 35+ ΚΕΡΚΥΡΑ 0 02:26:23
113 13 90 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:27:08
114 28 72 ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 02:27:19
115 14 28 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 21χ Γυν 35+ ΠΑΤΡΑ ΦΕΙΛΙΠΠΙΔΗΣ 02:27:20
116 29 4 ΟΡΕΙΒΆΤΗΣ ΣΑΚΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ε Ο Σ Ιωαννίνων 02:27:29
117 10 57 ΤΕΚΕΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:27:59
118 15 143 UZUNOVA VALENTINA 21χ Γυν 35+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:28:01
119 62 22 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Run with the Goats Corfu team 02:28:14
120 1 53 ΓΙΤΣΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 21χ Ανδ 65+ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗ — 02:28:20
121 30 32 ΛΑΜΠΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:28:21
122 31 123 ΚΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 02:28:58
123 2 51 ΓΙΆΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 4 ΚΑΠΙ Ιωαννίνων 02:29:15
124 3 52 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 65+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 10:40:47
125 4 108 ΚΑΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 21χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.Θ 02:29:37
126 63 102 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΛΙΤΟΧΩΡΟ 0 02:29:57
127 11 103 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 02:29:57
128 32 2 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 02:31:49
129 12 135 ΓΚΕΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΤΡΙΚΑΛΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:00
130 64 136 ΤΖΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 02:34:01
131 65 145 TASEVSKI GORAN 21χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:34:03
132 33 46 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 02:38:00
133 34 34 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 02:38:02
134 4 58 ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΤΩΝ 21χ Ανδ 65+ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙ 0 02:39:04
135 35 148 ΒΑΡΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ 0 0 02:42:08
136 36 6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 02:43:35
137 13 144 ANDONOVSKI MIJALCHO 21χ Ανδ εως 34 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 02:44:58
138 66 124 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ 0 02:45:37
139 67 87 HARDT KONSTANTIN 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ , JH40 02:46:20
140 16 70 ΤΑΣΙΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 21χ Γυν 35+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 02:46:23
141 37 88 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ – ΟΑΣΘ 02:46:28
142 38 15 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΤΡΙΓΛΙΑ 0 02:49:22
143 39 89 ΚΑΙΔΕΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:50:18
144 14 85 ΜΠΙΡΟΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ RUNNERS ΕΔΕΣΣΑΣ 02:52:23
145 17 139 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΌΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 02:52:26
146 68 23 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ Lefkimmi Running Team 02:54:17
147 69 20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΉΛ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ In Motion Beverage 02:55:22
148 70 86 ΠΕΤΑΛΩΤΉΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ ΣΕΟΑΣΘ 02:56:50
149 15 56 ΠΟΥΠΟΥΛΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 21χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 02:57:01
150 40 43 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΕΒΑΣΘ 02:59:45
151 71 29 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 03:04:03
152 72 150 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 03:10:10
153 5 155 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 21χ Ανδ 65+ ΠΛΑΤΑΙΕΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 03:13:10
154 18 101 ΚΡΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 21χ Γυν 35+ ΕΛΑΣΣΟΝΑ Σ.Μ.Ν.Λ DNF
155 73 19 ΒΑΓΙΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 21χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SPACE GYM RUN TEAM DNF

11 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 363 ΣΤΑΛΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:51:14
2 2 306 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:51:30
3 3 331 ΖΩΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:52:09
4 4 445 ΚΟΤΣΥΦΆΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΝΟΡΑΜΑ Panorama Running Team 00:53:40
5 1 412 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 00:54:24
6 2 359 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:54:27
7 5 347 ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΑΝΘΗ 0 00:54:39
8 6 423 ΜΙΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ Runners Edessa 00:55:13
9 3 433 ΧΑΣΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:56:02
10 7 377 ΚΟΥΚΕΣΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:56:58
11 1 422 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΙΑΝΉ KASIMIS TRAINING 00:57:03
12 4 480 ΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Π. ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 09:02:44
13 2 477 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 11χ Ανδ εως 34 0 0 00:57:30
14 8 386 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:31
15 9 427 ΤΕΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΔΕΣΣΑ RUNNER 00:57:33
16 10 375 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 00:57:37
17 11 388 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 00:57:43
18 1 330 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 11χ Γυν εως 34 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:57:54
19 1 406 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΟΜΓ 00:59:20
20 12 358 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:59:25
21 13 372 ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ ΟΣΠΕΓ 00:59:35
22 3 361 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 01:00:15
23 14 411 ΓΚΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 01:00:29
24 1 392 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:45
25 15 434 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:51
26 16 473 ΡΟΥΜΠΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΕΜΠΟΡΙΟ Πτολεμαιδας ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ 01:00:55
27 5 424 ΤΣΑΠΑΡΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:01:54
28 17 481 ΚΟΥΤΣΆΚΗΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 Καλή ΝΆΟΥΣΑ ΒΈΡΜΙΟ TRAIL 01:02:07
29 18 301 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:02:31
30 2 429 ΤΣΙΓΓΑΝΟΥ ΕΥΗ 11χ Γυν 35+ Χαλκιδική 0 01:03:19
31 19 387 ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΤΡΕΧΑΝΤΗΡΙΑ Running Team 01:03:21
32 20 348 ΚΑΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 01:04:13
33 21 349 ΣΙΑΡΑΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ Ανεξάρτητα 01:04:13
34 22 369 ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΥΡΩΝ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:04:32
35 23 343 ΚΟΤΖΑΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΕΡΡΕΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:04:35
36 24 395 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:06:02
37 3 366 ΑΡΣΕΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ 01:06:08
38 6 364 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:06:09
39 7 407 ΠΑΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:06:31
40 8 472 ΠΕΤΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ ΜΑΘΗΣΗ 01:06:44
41 9 316 ΝΑΝΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:06:59
42 2 380 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:07:25
43 10 389 ΣΤΟΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΝΙΣΣΑ ROAD RUNNERS ARNISSA 01:07:34
44 4 360 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 11χ Γυν 35+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 01:07:41
45 25 378 ΡΟΔΟΒΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:07:58
46 26 383 ΤΣΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:08:06
47 5 410 ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:08:11
48 11 396 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:08:20
49 27 420 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητος 01:08:38
50 28 345 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 01:09:28
51 4 455 ΤΣΟΡΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:09:30
52 5 438 ΣΕΪΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΕΔΕΣΣΑ ΕΔΕΣΣΑ 01:09:35
53 12 385 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:09:46
54 13 326 ΓΚΟΛΤΣΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ Δρομείς Φαλάνης 01:09:56
55 6 425 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ-ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΕΣ 01:10:05
56 6 437 ΠΑΡΛΑΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:10:08
57 14 303 ΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:10:30
58 7 317 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:10:35
59 29 404 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:10:48
60 3 314 ΒΕΡΤΕΟΥΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:10:49
61 15 324 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 01:10:52
62 8 320 ΣΑΡΑΝΤΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 11χ Γυν 35+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Λύκοι Κεχαγιογλου 01:10:57
63 30 351 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΞΙΦΙΑΝΗ – 01:11:11
64 16 449 GECHEV MITKO 11χ Ανδ 50+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:11:41
65 9 340 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 11χ Γυν 35+ ΒΟΛΟΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:11:46
66 31 453 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ 0 01:12:19
67 32 440 ΜΑΛΕΖΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΜΑΝΙΑΚΙ-ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ 01:12:26
68 17 384 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0 01:12:29
69 7 379 ΤΣΙΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:12:32
70 10 367 ΠΡΑΣΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ ΣΕΒΑΣΚΑΒΑΛΑΣ 01:12:45
71 18 450 GJORGJIEV BORIS 11χ Ανδ 50+ KAVADARCI MERIDIJAN ATLETIK EKO 01:13:00
72 33 346 ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΙΛΚΙΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 01:13:05
73 4 381 ΤΑΞΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOYRKOYRIKIS TRAINING GROUP 01:13:18
74 34 333 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ MISSION IMPOSSIBLE TEAM 01:13:48
75 8 329 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΑΛΊΓΚΑΡΟΙ Running Team 01:13:53
76 9 435 ΚΑΣΤΡΙΤΣΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:05
77 19 436 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:14:06
78 35 376 ΓΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΙΩΑΝΝΙΝΑ DEREKAS ENDURANCE COACHING 01:14:11
79 20 305 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:14:17
80 21 335 ΑΠΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:14:47
81 11 394 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑ ΙΟΥΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΣΤΟΡΙΑ 0 01:14:49
82 36 321 ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΔΡΑΜΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 01:15:07
83 22 323 ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΡΙΚΑΛΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:15:43
84 10 465 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ 01:16:28
85 23 460 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΟΣ ΒΡΟΝΤΟΥΣ ΟΛΥΜΠΟΥ 01:16:40
86 24 476 ΚΑΡΑΖΕΕΦ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:16:45
87 37 325 ΤΣΟΥΤΣΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ 11χ Ανδ 35-49 ΦΑΛΑΝΗ – ΛΑΡΙΣΑΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΦΑΛΑΝΗΣ 01:16:51
88 38 390 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:17:02
89 11 355 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:17:14
90 39 459 ΜΠΟΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:16
91 40 458 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:17:18
92 12 322 ΧΡΥΣΑΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 01:17:26
93 12 312 ΜΑΛΓΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 11χ Γυν 35+ ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:36
94 41 313 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΝΕΑ ΗΡΑΚΛΕΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0 01:17:38
95 42 350 ΑΣΙΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:14
96 43 432 ΣΚΑΡΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:18:16
97 44 462 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:22
98 45 454 ΠΕΝΟΓΛΟΥ ΜΑΚΑΡΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 01:18:36
99 13 444 ΑΤΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:41
100 25 463 ΞΥΠΟΛΙΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:18:45
101 14 357 ΤΡΙΚΟΎΠΗΣ ΑΧΙΛΛΈΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:00
102 26 354 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:19:04
103 27 397 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΓΛΥΦΑΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:05
104 46 439 ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ ΣΚΥΔΡΑ 01:19:07
105 47 447 ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:19:37
106 13 456 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:01
107 48 467 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:20:14
108 14 417 ΝΙΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 11χ Γυν 35+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:38
109 49 418 ΜΑΛΙΟΥΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:20:40
110 15 365 ΤΣΙΦΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗς 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:20:48
111 5 302 ΠΕΤΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΑΡΤΑ Σύλ. Δρομέων Άρτας 01:20:50
112 15 308 ΜΠΟΥΤΣΙΩΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:20:53
113 28 405 ΤΣΙΟΜΠΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:20:55
114 29 332 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΝΕΑ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΕΙΑ ΟΡΦΥΠΟΣ 01:20:59
115 50 342 ΚΑΜΑΤΕΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:05
116 51 398 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΕΙΡΑΙΑΣ Better People 01:21:50
117 52 468 ΡΑΧΜΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:21:52
118 30 327 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ 0 01:22:00
119 53 464 ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:19
120 31 373 ΚΟΥΠΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:22:27
121 32 337 ΚΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ 0 0 01:22:53
122 54 403 ΔΑΜΑΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 01:23:03
123 55 402 ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ ΕΥΑΘΛΟΣ 01:23:05
124 56 428 ΜΑΤΑΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 01:23:21
125 57 431 ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ 0 01:23:28
126 33 353 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:31
127 34 356 ΧΙΛΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:23:32
128 16 442 ΚΟΥΤΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:24:27
129 35 344 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΚΙΛΚΊΣ 01:24:31
130 16 393 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 11χ Γυν 35+ ΒΕΡΟΙΑ Συλλογος Δρομεων Βεροιας 01:24:42
131 17 469 ΜΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:25:09
132 58 338 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 11χ Ανδ 35-49 ΒΕΡΟΙΑ – 01:25:15
133 6 368 ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΚΑΒΑΛΑ Σ.Ε.Β.Α.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ 01:25:19
134 17 408 ΠΑΠΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 11χ Γυν 35+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Ο.Μ.Γ. 01:26:01
135 18 409 ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 11χ Γυν 35+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:26:02
136 59 311 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΠΑΤΡΑ 0 01:26:07
137 60 478 ΚΥΡΕΤΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:21
138 61 479 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 35-49 0 0 01:26:22
139 19 341 ΚΑΜΑΤΕΡΗ ΔΩΡΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:30
140 36 471 ΚΑΦΕΤΖΉΣ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΕΔΕΣΣΑ μάθηση 01:26:39
141 7 401 ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΛΑΜΨΗ 01:26:45
142 8 426 ΤΣΑΜΠΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:26:46
143 20 352 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΚΩΣΤΑΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 11χ Γυν 35+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:26:54
144 9 371 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 11χ Ανδ 65+ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑ Ο.Μ.Γ. 01:27:12
145 18 374 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:27:32
146 62 466 ΣΤΑΒΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΛΑΡΙΣΑ 0 01:28:30
147 19 382 ΖΑΦΕΙΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΜΟΥΔΑΝΙΑ 0 01:29:03
148 2 430 ΦΕΧΙΜ ΠΑΟΛΑ 11χ Γυν εως 34 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:30:43
149 21 443 ΠΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΑΙΑΣ 01:30:51
150 37 307 ΚΑΙΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:30:51
151 63 319 ΒΑΣΙΛΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΑΒΑΛΑ Mission Impossible 01:30:55
152 22 318 ΜΙΧΟΥ ΖΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΚΑΒΑΛΑ Mission impossible 01:30:57
153 64 414 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:15
154 65 415 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:31:17
155 66 416 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 0 01:31:20
156 38 413 ΤΣΙΑΓΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Σ Δ Υ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 01:31:59
157 23 448 ΤΖΕΒΕΛΕΚΗ ΒΟΥΛΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 01:32:29
158 39 370 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΏΡΓΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΒΕΡΟΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΉΤΩΣ 01:32:58
159 24 457 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:33:15
160 25 304 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11χ Γυν 35+ ΑΡΤΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ 01:33:18
161 40 336 ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:34:58
162 20 441 ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΟΖΑΝΗ 0 01:35:16
163 41 451 ΤΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 11χ Ανδ 50+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ LITOXORO TEAM 01:37:40
164 42 474 ΑΓΤΖΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΚΙΛΚΙΣ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 01:37:48
165 43 399 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 50+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:56
166 26 400 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΦΗ 11χ Γυν 35+ ΑΘΗΝΑ ΑΡΙΑΔΝΗ 01:37:58
167 27 391 ΠΑΠΟΥΛΑΙΔΟΥ ΠΟΠΗ 11χ Γυν 35+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:40:29
168 67 328 ΓΙΟΧΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΚΕΡΚΥΡΑ 0 01:40:32
169 68 461 ΑΚΡΙΤΗΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 11χ Ανδ 35-49 ΑΘΗΝΑ 0 01:42:35
170 44 475 ΕΤΑΙΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ  11χ Ανδ 50+ ΓΡΕΒΕΝΑ 0 01:46:42
171 21 362 ΛΑΖΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 11χ Ανδ εως 34 Μαυροβούνι ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ 01:47:07
172 69 470 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11χ Ανδ 35-49 ΣΚΥΔΡΑ 0 01:47:09
173 22 315 ΚΟΥΡΚΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 11χ Ανδ εως 34 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 0 02:33:41
174 70 452 GJORGJIEVSKI MARJAN 11χ Ανδ 35-49 REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA 0 DNF

6 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 7ος ΙΑΜΑΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΖΑΡ 2020
ΓΕΝ ΚΑΤ BIB ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΚΑΤ ΠΟΛΗ ΟΜΑΔΑ ΧΡΟΝΟΣ
1 1 711 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ AΜΒΡΟΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:26:35
2 2 678 ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 00:30:06
3 3 601 ΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:32:10
4 4 716 ΣΙΩΠΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ 0 00:32:23
5 1 681 ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:32:36
6 5 650 ΓΕΩΡΓΑΚΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 0 00:32:42
7 2 682 ΒΛΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:34:52
8 6 703 ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ BLUE NOTE 00:35:20
9 7 694 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:35:37
10 8 698 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 00:35:45
11 9 715 ΤΣΕΝΤΕΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 00:36:17
12 10 699 ΤΣΑΦΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΙΑΤΙΣΤΑ ΣΙΑΤΙΣΤΑ 00:37:30
13 11 651 ΠΑΤΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΣΕΡΡΕΣ 0 00:37:49
14 12 680 ΜΗΤΥΛΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΤΟΜΙΚΟ 00:38:30
15 13 672 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:38:34
16 14 665 ΜΑΝΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:39:00
17 15 714 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΚΆΡΟΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΟΖΑΝΗ 0 00:39:39
18 1 667 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΜΑΙΡΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:39:59
19 16 633 ΚΟΥΙΝΤΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:40:05
20 3 738 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:40:06
21 2 609 ΠΑΤΈΡΑ ΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:40:58
22 17 722 NAUMCHEVSKI GJORGJI 6χ Ανδ 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:20
23 18 630 ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:29
24 19 637 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:41:31
25 3 721 NAUMCHEVSKA MICA 6χ Γυν 19+ REPUBLIKA SEVERNA MAKEDONIJA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:41:33
26 4 624 ΓΚΕΣΙΟΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:42:02
27 4 707 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:04
28 5 679 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙΤΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:42:09
29 6 421 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητη 00:42:14
30 7 620 ΤΖΙΟΡΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:42:18
31 8 612 ΤΥΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ Αμ 00:42:20
32 20 730 ΣΑΡΤΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0 00:42:22
33 9 729 ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6χ Γυν 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:42:23
34 21 732 ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:25
35 10 704 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΣΜΑΡΩ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:42:46
36 11 708 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΛΙΤΣΑ 6χ Γυν 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:43:14
37 12 686 ΔΑΜΤΣΙΟΥ ΓΙΩΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL 00:43:22
38 22 724 ΠΑΡΟΥΤΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:44:02
39 23 683 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:44:28
40 24 723 ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΕΡΟΙΑ 0 00:45:16
41 13 673 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:45:18
42 25 691 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:45:20
43 26 675 ΣΒΗΡΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΒΡΑΧΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ 00:45:38
44 27 700 ΘΕΟΔΩΡΟΓΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΛΙΤΟΧΩΡΟ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ 00:45:59
45 28 702 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Π.Σ.Δ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 00:46:01
46 14 617 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ 0 00:46:12
47 15 692 ΔΗΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:46:24
48 5 663 ΧΙΛΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:46:26
49 16 720 DINEVA OLGA 6χ Γυν 19+ CESKA MERIDIJAN ATLETIK EKO 00:47:22
50 29 677 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 00:48:14
51 30 629 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:37
52 31 634 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:39
53 32 668 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΙΔΑΙΑ 0 00:48:43
54 33 644 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:48:45
55 17 728 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:48:50
56 34 619 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:49:13
57 18 661 ΝΑΡΗ ΧΡΥΣΑ 6χ Γυν 19+ ΤΥΡΝΑΒΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:49:19
58 35 623 ΓΚΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:49:39
59 19 605 ΝΊΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ 00:49:41
60 36 742 ΝΤΙΝΟΠΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:49:42
61 20 604 ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:50:02
62 37 712 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 00:50:43
63 21 602 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 00:50:45
64 6 741 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΩΡΟΘΕΟΣ 6χ Ανδ εως 18 0 0 00:50:46
65 38 688 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:50:52
66 22 705 ΦΡΑΓΓΟΠΟΎΛΟΥ ΝΙΚΟΛΈΤΑ 6χ Γυν 19+ ΝΑΟΥΣΑ NAOUSSA VERMIO TRAIL 00:51:13
67 39 737 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:51:16
68 23 613 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:51:36
69 7 655 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕι Λευκός Πύργος running team 00:51:43
70 1 657 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:51:50
71 40 642 ΣΑΜΟΛΑΔΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:52:01
72 24 670 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:52:04
73 25 727 ΖΙΩΡΗ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:16
74 41 725 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ 00:52:28
75 26 611 ΝΤΕ ΝΑΡΝΤΙΝ ΦΑΜΠΙΑΝΑ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 0 00:52:36
76 27 726 ΒΑΚΟΥΦΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:52:40
77 28 674 ΠΑΠΑΔΆΚΗ ΕΙΡΉΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:52:54
78 42 671 ΜΠΑΚΑΛΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟ 0 00:53:09
79 43 608 ΑΜΕΞΙΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΚΑΤΕΡΊΝΗ ΖΕΥΣ 00:53:21
80 29 610 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΠΑΤΡΑ 0 00:54:03
81 44 735 ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 00:54:06
82 8 626 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:21
83 9 635 ΜΠΕΜΠΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:26
84 10 627 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
85 45 625 ΔΙΑΝΕΥΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:40
86 46 645 ΤΣΙΦΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:55:54
87 30 607 ΒΑΣΕΙΛΕΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 6χ Γυν 19+ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 0 00:56:42
88 31 603 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ 0 00:56:47
89 32 733 ΣΕΦΕΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:56:51
90 33 740 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:57:16
91 34 669 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΦΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΡΔΙΤΣΑ Level Up Fitness Place 00:57:37
92 35 640 ΡΕΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 00:58:02
93 47 719 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΣΔΥΘ 00:58:20
94 36 717 ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 00:58:26
95 48 718 ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6χ Ανδ 19+ 0 0 00:58:27
96 11 658 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 00:58:32
97 49 696 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 00:58:44
98 37 701 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 6χ Γυν 19+ ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΠΣΔ ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ 01:00:09
99 50 709 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:00:43
100 38 606 ΛΑΜΠΡΗ ΒΙΒΗ 6χ Γυν 19+ ΑΡΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 01:00:53
101 2 743 ΛΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν εως 18 0 0 01:01:30
102 39 695 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:02:04
103 40 618 ΒΑΣΕΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΞΑΝΘΗ 0 01:02:24
104 41 664 ΤΡΙΚΟΎΠΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 01:03:47
105 12 652 ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 6χ Ανδ εως 18 Φιλυρο ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ 01:04:02
106 13 653 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:05
107 42 710 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:04:23
108 43 734 ΧΥΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:04:56
109 51 660 ΒΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:03
110 44 662 ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗ ΓΙΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:05
111 3 739 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6χ Γυν εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:05:09
112 45 654 ΑΝΔΡΕΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running 01:05:10
113 46 659 ΑΓΟΡΑΣΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ 6χ Γυν 19+ ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 01:05:36
114 52 713 ΓΕΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6χ Ανδ 19+ ΑΡΣΕΝΙ ΑΡΣΕΝΙΟΥ 01:07:43
115 53 646 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:08:09
116 47 621 ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ 6χ Γυν 19+ 0 0 01:10:40
117 14 656 ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗΣ ΖΗΝΩΝ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Λευκός Πύργος running team 01:12:32
118 48 690 ΓΚΑΛΕΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:41
119 49 697 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 01:12:43
120 50 685 ΒΑΓΕΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 01:13:00
121 51 639 ΠΑΣΜΑΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:12
122 52 628 ΚΑΝΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:14:14
123 53 632 ΚΟΥΙΜΤΖΗ ΘΕΑΝΩ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:19
124 54 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:19:23
125 54 706 ΓΙΑΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6χ Ανδ 19+ ΣΚΥΔΡΑ 0 01:19:31
126 55 643 ΣΤΕΦΑΝΙΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:22
127 56 641 ΡΕΝΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6χ Γυν 19+ ΝΕΑ ΜΑΔΥΤΟΣ ELLISPONTOS RUNNING TEAM 01:24:24
128 55 687 ΡΕΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 6χ Ανδ 19+ ΝΑΟΥΣΑ ΝΑΟΥΣΑ ΒΕΡΜΙΟ TRAIL DNF
129 15 684 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΟΡΦΕΑΣ 6χ Ανδ εως 18 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0 DNF

x

Send this to a friend