3ος Ομήρειος Ημιμαραθώνιος Δρόμος – Αποτελέσματα

3ος Ομήρειος Ημιμαραθώνιος Δρόμος - Αποτελέσματα

21.1km
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φύλ. Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 782 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 1:19:49,69 3:48 M 1 M40-44 1 ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ
2. 767 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:21:20,95 3:52 M 2 M55-59 1 MARATHON CLUB
3. 864 ΤΑΡΤΣΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:35:21,43 4:32 M 3 M35-39 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 806 ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:36:35,51 4:35 M 4 M30-34 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
5. 762 TAYLOR CARL 1:36:53,41 4:36 M 5 M40-44 2 RunninGreece
6. 869 ΤΟΠΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1:38:48,97 4:42 M 6 M25-29 1
7. 757 BODZIONY MAREK 1:41:25,65 4:49 M 7 M50-54 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ,ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 763 ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:42:43,28 4:53 M 8 M25-29 2
9. 812 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:43:27,63 4:55 M 9 M45-49 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
10. 835 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:41,61 4:56 M 10 M30-34 2 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
11. 805 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1:44:39,05 4:59 F 1 F35-39 1
12. 796 ΚΑΡΑΠΑΠΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1:48:32,43 5:10 M 11 M55-59 2 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
13. 850 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΙΚΟΣ 1:50:08,39 5:14 M 12 M35-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 867 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:52:12,97 5:20 M 13 M35-39 3 ΑΓΕΥΣ
15. 773 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1:52:22,23 5:21 M 14 M50-54 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
16. 1480 RINALDI STEFANO 1:55:06,10 5:28 M 15 M55-59 3 RINASCITA MONTEVARCHI
17. 785 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:55:40,42 5:30 M 16 M35-39 4 ADIDAS RUNNERS ATHENS
18. 844 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:56:23,66 5:32 M 17 M40-44 3
19. 807 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1:57:29,34 5:35 M 18 M25-29 3 –
20. 777 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:59:08,32 5:40 M 19 M40-44 4
21. 789 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 1:59:48,70 5:42 M 20 M55-59 4 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
22. 845 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:00:53,37 5:45 M 21 M40-44 5 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
23. 860 ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:01:32,43 5:47 M 22 M35-39 5
24. 841 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:01:32,80 5:47 M 23 M40-44 6
25. 530 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:02:42,62 5:50 M 24 M60-64 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
26. 849 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:03:39,27 5:53 M 25 M40-44 7
27. 836 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:04:33,70 5:55 M 26 M25-29 4 ΑΓΕΥΣ
28. 874 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:05:38,98 5:58 M 27 M50-54 3 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
29. 754 MARCIUC ADRIAN 2:05:40,66 5:59 M 28 M40-44 8 RUNNINGREECE
30. 770 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:11:46,65 6:16 M 29 M55-59 5 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
31. 859 ΡΟΛΛΑΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 2:14:08,34 6:23 M 30 M35-39 6
32. 853 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2:15:47,08 6:27 F 2 F45-49 1
33. 780 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:17:38,52 6:33 M 31 M60-64 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34. 755 MIHAI PREDA 2:24:15,30 6:52 M 32 M40-44 9 RunninGreece
35. 776 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:25:02,72 6:54 M 33 M40-44 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 793 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2:27:00,91 7:00 M 34 M45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
37. 808 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2:27:47,53 7:02 F 3 F55-59 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
38. 846 ΝΑΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:29:47,47 7:07 M 35 M30-34 3
39. 819 ΛΕΝΧΕΡΤ ΚΕΝΝΕΘ 2:29:49,60 7:08 M 36 M70+ 1
40. 865 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2:41:59,42 7:42 M 37 M60-64 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 832 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ 2:48:24,27 8:01 F 4 F45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

10km
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φύλ. Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 511 ΑΒΔΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:39:58,75 3:59 F 1 F25-29 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
2. 709 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:40:20,27 4:02 M 1 M45-49 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
3. 642 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:41:14,84 4:07 M 2 M45-49 2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
4. 562 ΖΑΜΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:42:09,43 4:12 M 3 M15-19 1
5. 635 ΜΠΟΥΡΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:42:16,81 4:13 M 4 M35-39 1 ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
6. 674 ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:42:52,45 4:17 M 5 M50-54 1 ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
7. 576 ΚΑΤΣΙΑΡΙΜΠΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:43:58,05 4:23 F 2 F40-44 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
8. 647 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:44:17,93 4:25 M 6 M50-54 2 ΣΑΦΑΝΣ
9. 545 ΓΚΙΚΑΣ ΓΚΙΚΑΣ 0:44:32,82 4:27 M 7 M45-49 3
10. 691 ΤΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:44:44,54 4:28 M 8 M25-29 1
11. 526 ΒΑΡΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:52,84 4:41 M 9 M50-54 3
12. 750 ΣΤΡΑΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 0:47:23,54 4:44 M 10 M15-19 2 Α.Σ. ΙΟΥ
13. 1477 ΛΙΚΑ ΜΕΤΙ 0:47:53,56 4:47 M 11 M15-19 3
14. 662 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 0:48:34,22 4:51 M 12 M20-24 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
15. 584 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ 0:48:39,16 4:51 F 3 F45-49 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
16. 592 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 0:49:30,92 4:57 M 13 M35-39 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
17. 568 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 0:49:41,40 4:58 F 4 F35-39 1
18. 617 ΛΙ ΤΑΪ 0:50:59,58 5:05 M 14 M25-29 2
19. 1498 ΛΑΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:53:16,21 5:19 M 15 M55-59 1
20. 630 ΜΠΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:53:17,00 5:19 F 5 F30-34 1 ΣΔΥΜ
21. 598 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:54:08,90 5:24 F 6 F40-44 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 515 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:36,96 5:27 M 16 M20-24 2
23. 1484 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 0:54:37,86 5:27 F 7 F35-39 2
24. 679 ΣΚΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:54:43,54 5:28 M 17 M30-34 1
25. 629 ΜΠΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:54:46,24 5:28 F 8 F25-29 2
26. 1500 ΘΕΟΔΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:56:28,58 5:38 F 9 1
27. 622 ΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:56:58,74 5:41 M 18 M30-34 2
28. 571 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ 0:57:17,37 5:43 F 10 F50-54 1 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
29. 554 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:57:48,79 5:46 M 19 M15-19 4
30. 687 ΣΤΡΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:58:29,91 5:50 M 20 M15-19 5 Α.Σ.ΙΟΥ
31. 514 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 1:00:05,78 6:00 F 11 F50-54 2 ΤΡΕΧΑΛΑΤΖΗΔΕΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΆΣ
32. 668 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1:00:06,04 6:00 F 12 F55-59 1 ΚΟΥΜΠΑΡΑ RUNNING CLUB
33. 542 ΓΙΩΡΓΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1:00:42,06 6:04 F 13 2
34. 1482 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 1:00:51,42 6:05 F 14 F20-24 1
35. 752 CROITOROU OLEG 1:04:00,09 6:24 M 21 M35-39 3 RUNNINGREECE
36. 625 ΜΠΛΙΜΕ ΜΑΡΟΥΣΑ 1:04:09,28 6:24 F 15 F15-19 1
37. 558 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1:04:27,01 6:26 M 22 1
38. 1488 ΤΟΥΡΑΛΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 1:04:38,41 6:27 M 23 M40-44 1
39. 1449 ΝΤΟΚΟΜΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:05:01,92 6:30 M 24 M40-44 2
40. 529 ΒΑΡΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:06:04,22 6:36 M 25 M15-19 6
41. 1415 ΘΩΜΑ ΚΟΝΔΥΛΙΑ 1:06:07,90 6:36 F 16 F50-54 3
42. 537 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:07:14,05 6:43 M 26 M50-54 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
43. 694 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 1:07:22,51 6:44 M 27 M70+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
44. 513 ΑΝΓΚΕΣΑ ΣΑΛΒΑΤΟΡΕ 1:07:55,67 6:47 M 28 M50-54 5
45. 565 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑ 1:08:22,46 6:50 F 17 F45-49 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
46. 1476 ΔΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1:11:38,56 7:09 M 29 M15-19 7
47. 549 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:11:45,83 7:10 F 18 F45-49 3
48. 603 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1:12:33,33 7:15 F 19 F40-44 3 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
49. 716 ΤΣΙΓΓΙΣΤΡΑ ΕΛΕΝΗ 1:12:33,53 7:15 F 20 F50-54 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
50. 651 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΙΝΑ 1:14:04,63 7:24 F 21 F30-34 2 ADIDAS RUNNERS ATHENS
51. 1479 ΒΑΛΜΑ ΕΛΕΝΗ 1:17:57,52 7:47 F 22 F60-64 1
52. 726 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 1:18:01,63 7:48 F 23 F65-69 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
53. 544 ΓΚΙΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 1:19:30,79 7:57 F 24 F15-19 2
54. 628 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 1:19:30,91 7:57 F 25 3
55. 663 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1:19:53,09 7:59 F 26 F45-49 4 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
56. 676 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 1:20:33,83 8:03 F 27 F55-59 2 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
57. 531 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:24:42,83 8:28 F 28 F15-19 3
58. 1483 ΠΛΑΚΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ 1:24:49,83 8:28 M 30 M60-64 1
59. 500 BALLA STELLA 1:26:18,99 8:37 F 29 F15-19 4
60. 1481 ΑΝΝΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1:29:26,17 8:56 F 30 F45-49 5
61. 597 ΛΑΜΠΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1:33:53,02 9:23 F 31 F60-64 2
62. 532 ΒΟΛΙΚΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:33:53,08 9:23 F 32 F50-54 5
63. 667 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1:52:14,10 11:13 F 33 F40-44 4 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ

3000m
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. Φύλ. Ηλ. Κατ. Κατ. Ηλ. Κατ. Σύλλογος
1. 926 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 08:57,83 2:59 F 1 Γ16+ 1 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
2. 1497 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 09:10,51 3:03 M 1 Α13-15 1
3. 1486 ΤΣΕΛΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤΟ 09:18,84 3:06 M 2 Α13-15 2
4. 1457 ΣΑΚΙΡΙΑΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 10:29,47 3:29 M 3 Α6-12 1 Α.Ο. ΙΟΥ
5. 1459 ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 10:51,71 3:37 F 2 Γ6-12 1
6. 1405 ΔΡΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 10:59,05 3:39 M 4 Α13-15 3 Α.Ο.ΙΟΥ
7. 1460 ΣΑΜΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:14,97 3:44 M 5 Α6-12 2
8. 996 ΔΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 11:17,94 3:45 M 6 Α6-12 3
9. 1427 ΚΥΡΓΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 11:18,07 3:46 M 7 Α6-12 4
10. 1435 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11:29,07 3:49 M 8 Α6-12 5
11. 1447 ΝΟΜΙΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 11:33,56 3:51 M 9 Α6-12 6 Α.Ο ΙΟΥ
12. 1490 ΜΟΥΤΣΑ ΚΛΕΑ 11:34,81 3:51 F 3 Γ6-12 2
13. 1485 ΜΠΑΤΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12:02,47 4:00 M 10 Α6-12 7
14. 1440 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 12:02,81 4:00 M 11 Α6-12 8
15. 1467 ΣΤΥΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 12:04,91 4:01 M 12 Α6-12 9
16. 1425 ΚΟΡΕΤΑ ΣΟΦΙΑ 12:32,31 4:10 F 4 Γ6-12 3
17. 883 SUCHOKA DOROTA 12:37,90 4:12 F 5 Γ16+ 2 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 1443 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 12:44,17 4:14 M 13 Α16+ 1
19. 1448 ΝΟΜΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 13:45,38 4:35 M 14 Α6-12 10 Α.Ο. ΙΟΥ
20. 998 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13:47,60 4:35 M 15 Α6-12 11
21. 1439 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ 13:50,70 4:36 M 16 Α6-12 12
22. 1455 ΠΟΛΥΖΩΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 13:53,27 4:37 F 6 Γ16+ 3
23. 990 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 13:58,66 4:39 F 7 Γ16+ 4 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
24. 1461 ΣΑΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 14:08,03 4:42 M 17 Α6-12 13
25. 1499 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑ 14:09,13 4:43 M 18 Α6-12 14
26. 1465 ΣΤΡΑΚΑ ΧΡΥΣΗ ΣΟΦΙΑ 14:10,27 4:43 F 8 Γ6-12 4 Α.Σ.ΙΟΥ
27. 1442 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:13,10 4:44 M 19 Α6-12 15
28. 1436 ΜΠΑΡΙΑΜΙ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 14:32,13 4:50 F 9 Γ6-12 5
29. 1410 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 15:05,28 5:01 M 20 Α6-12 16
30. 877 BALLA MARIANNA 15:07,37 5:02 F 10 Γ6-12 6
31. 1437 ΜΠΑΤΣΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 15:15,87 5:05 F 11 Γ6-12 7
32. 1469 ΣΩΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 15:22,31 5:07 M 21 Α6-12 17 Α.Ο. ΙΟΥ
33. 1422 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:22,86 5:07 M 22 Α6-12 18
34. 1424 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15:29,03 5:09 M 23 Α16+ 2
35. 1451 ΠΑΞΙΜΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 15:33,16 5:11 F 12 Γ6-12 8
36. 1458 ΣΑΜΑΡΑ ΕΛΛΗ 15:40,60 5:13 F 13 Γ6-12 9
37. 1432 ΜΕΡΣΙΝΗ ΚΥΡΓΙΑΝΑ 15:40,81 5:13 F 14 Γ6-12 10
38. 1462 ΣΑΜΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 15:42,58 5:14 M 24 Α16+ 3
39. 1489 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15:55,01 5:18 M 25 Α16+ 4
40. 1412 ΖΑΚΧΑΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 16:08,34 5:22 F 15 Γ13-15 1
41. 1409 ΖΑΚΧΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16:08,93 5:22 M 26 Α16+ 5
42. 1487 ΟΜΕΡΙ ΦΑΜΠΙΑΝ 16:14,47 5:24 M 27 Α13-15 4
43. 1468 ΣΩΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16:19,56 5:26 M 28 Α6-12 19 Α.Ο. ΙΟΥ
44. 1495 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 16:26,00 5:28 F 16 Γ16+ 5
45. 1446 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16:28,95 5:29 M 29 Α13-15 5
46. 1463 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 16:37,31 5:32 F 17 Γ16+ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
47. 1456 ΡΟΚΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:40,22 5:33 M 30 Α6-12 20
48. 1466 ΣΤΡΑΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16:40,47 5:33 F 18 Γ16+ 7
49. 1441 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ 17:04,52 5:41 M 31 Α6-12 21
50. 1464 ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 17:04,71 5:41 F 19 Γ16+ 8
51. 1426 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 17:10,16 5:43 M 32 Α13-15 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
52. 1474 ΨΥΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 17:11,45 5:43 F 20 Γ6-12 11
53. 1431 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17:13,77 5:44 M 33 Α6-12 22
54. 892 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΛΙΑ 17:20,99 5:46 F 21 Γ16+ 9 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
55. 1494 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΙΑΝΝΑ 17:28,51 5:49 F 22 Γ6-12 12
56. 997 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17:39,85 5:53 F 23 Γ6-12 13
57. 999 ΔΑΜΒΑΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 17:43,81 5:54 M 34 Α16+ 6
58. 1471 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΜΑΡΙΟΣ 18:30,55 6:10 M 35 Α6-12 23
59. 1429 ΜΑΓΚΑΦΩΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 18:35,75 6:11 F 24 Γ16+ 10
60. 991 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΝΗ 18:35,95 6:11 F 25 Γ6-12 14
61. 1406 ΔΡΑΚΟΥ ΜΑΡΟΥΣΑ 19:41,37 6:33 F 26 Γ13-15 2
62. 1417 ΚΑΙΣΗΣ ΤΟΜ 20:16,27 6:45 M 36 Α16+ 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
63. 1434 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 20:17,11 6:45 F 27 Γ16+ 11 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
64. 921 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 20:20,60 6:46 M 37 1
65. 897 ΑΥΓΟΥΣΤΑΤΟΣ ΜΑΚΗΣ 20:22,46 6:47 M 38 Α16+ 8
66. 992 ΓΚΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 21:40,97 7:13 F 28 Γ16+ 12
67. 1433 ΜΕΡΣΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 21:41,51 7:13 M 39 2
68. 595 ΚΥΠΡΙΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 21:42,25 7:14 F 29 Γ16+ 13
69. 1413 ΗΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 21:42,31 7:14 F 30 Γ16+ 14
70. 1493 ΜΕΡΣΙΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 21:51,53 7:17 F 31 Γ6-12 15
71. 1402 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 22:31,53 7:30 F 32 Γ16+ 15 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
72. 1401 ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ- ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΑΝΑΗ 22:49,47 7:36 F 33 Γ6-12 16 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
73. 1000 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 22:50,97 7:36 M 40 Α16+ 9 ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ
74. 1492 ΜΠΟΥΖΑΛΑΚΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 23:20,42 7:46 F 34 1
75. 1491 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 23:21,94 7:47 F 35 Γ16+ 16
76. 993 ΓΚΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 23:41,26 7:53 M 41 Α6-12 24
77. 1450 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗ ΝΕΦΕΛΗ 23:41,49 7:53 F 36 Γ6-12 17 ΑΣ ΙΟΥ
78. 1430 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 23:41,59 7:53 F 37 Γ16+ 17 ΑΣ ΙΟΥ
79. 1445 ΜΠΟΥΡΝΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24:28,27 8:09 M 42 Α6-12 25
80. 1407 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΜΑΡΙΕΥΗ 24:31,23 8:10 F 38 Γ16+ 18 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
81. 1416 ΚΑΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 24:31,35 8:10 F 39 Γ16+ 19 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
82. 1472 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΑΘΗΝΑ 24:48,88 8:16 F 40 Γ16+ 20
83. 995 ΓΟΥΔΟΥΛΑΚΗ ΡΟΔΟΠΗ 24:49,08 8:16 F 41 Γ16+ 21
84. 1419 ΚΕΡΙΜΑΚΗ ΚΛΑΙΡΗ 24:49,08 8:16 F 42 Γ16+ 22
85. 1470 ΤΑΡΤΣΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 25:01,67 8:20 F 43 Γ16+ 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
86. 878 BALLAS ORESTIS 25:54,59 8:38 M 43 Α6-12 26
87. 555 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 27:36,33 9:12 F 44 Γ16+ 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
88. 1414 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28:06,63 9:22 M 44 3
89. 1478 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΣ 28:07,15 9:22 M 45 Α16+ 10
90. 1454 ΠΑΤΕΣΤΗ ΑΝΝΑ 28:12,85 9:24 F 45 Γ16+ 25
91. 989 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 32:26,25 10:48 M 46 Α16+ 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 1408 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 33:51,73 11:17 F 46 Γ16+ 26
93. 1496 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33:51,73 11:17 F 47 Γ16+ 27
94. 994 ΓΚΙΚΑΣ ΑΡΗΣ 33:51,77 11:17 M 47 4
95. 1473 ΧΙΟΥ ΕΥΡΥΚΛΕΙΑ 36:13,00 12:04 F 48 Γ6-12 18

Previous ArticleNext Article

2ος Δρόμος Ερχίες 2019 – Αποτελέσματα

2ος Δρόμος Ερχίες 2019 - Αποτελέσματα

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name Club cp finish
1 , 1 ,1 Α40-49 Male 151 ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:21:25 0:38:40
2 , 2 , 1 Α30-39 Male 180 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:22:07 0:39:08
3 , 3 , 2 Α30-39 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΖΙΚΑΣ 0:21:41 0:39:53
4 , 4 , 2 Α40-49 Male 92 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ ΤΕΛΜΗΣΟΣ 0:22:16 0:40:21
5 , 5 , 3 Α40-49 Male 54 ΝΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:22:22 0:40:35
6 , 6 , 4 Α40-49 Male 267 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ 0:22:27 0:40:44
7 , 7 , 1 Α50-59 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΥ PET 0:22:58 0:41:18
8 , 8 , 3 Α30-39 Male 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΤΑΣ 0:22:34 0:41:57
9 , 9 , 5 Α40-49 Male 257 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΟΖΙΟΣ 0:23:31 0:42:08
10 , 10 , 6 Α40-49 Male 37 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΑΣ 0:23:35 0:42:10
11 , 11 , 4 Α30-39 Male 178 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΕΥΡΗΣ ALL TERRAIN RUNNERS 0:23:37 0:42:26
12 , 12 , 2 Α50-59 Male 164 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΑΝΟΥ 0:23:42 0:42:37
13 , 13 , 5 Α30-39 Male 239 ΜΑΞΙΜΟΣ ΜΠΟΙΚΟΣ 0:23:59 0:43:32
14 , 14 , 3 Α50-59 Male 3 MAREK BODZIONY APOLLONA 0:24:21 0:43:50
15 , 15 , 7 Α40-49 Male 43 ΧΡΟΝΗΣ ΔΟΥΚΑΤΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:24:41 0:43:58
16 , 16 , 6 Α30-39 Male 226 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ 0:24:12 0:44:04
17 , 17 , 8 Α40-49 Male 241 ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΟΣΟΣ 0:24:22 0:44:25
18 , 18 , 9 Α40-49 Male 97 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΟΝΤΙΖΑΣ 0:24:33 0:44:39
19 , 19 , 4 Α50-59 Male 185 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:24:52 0:44:47
20 , 20 , 1 Α<29 Male 249 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:23:58 0:44:57
21 , 21 , 1 Α>60 Male 173 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΔΥΠ 0:25:11 0:45:03
22 , 22 , 2 Α<29 Male 2 LEVI BLYTHE LESTOS BIKES 0:24:24 0:45:23
23 , 23 , 5 Α50-59 Male 22 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:25:48 0:45:48
24 , 1 ,1 Γ<35 Female 13 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:25:51 0:45:55
25 , 24 , 10 Α40-49 Male 251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 0:24:46 0:46:27
26 , 25 , 7 Α30-39 Male 39 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΡΗΣ 0:26:27 0:46:30
27 , 26 , 6 Α50-59 Male 88 ΙΩΣΗΦ ΚΕΛΑΪΔΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:24:45 0:46:34
28 , 27 , 8 Α30-39 Male 36 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:25:30 0:46:39
29 , 28 , 9 Α30-39 Male 32 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΡΙΝΑΚΗΣ 0:25:59 0:46:40
30 , 29 , 11 Α40-49 Male 213 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΑΛΛΟΣ 0:26:36 0:46:41
31 , 30 , 7 Α50-59 Male 262 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:09 0:46:48
32 , 31 , 3 Α<29 Male 134 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΗΣ ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ 0:26:30 0:46:53
33 , 32 , 8 Α50-59 Male 246 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:27 0:46:59
34 , 33 , 12 Α40-49 Male 244 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 0:25:50 0:47:01
35 , 34 , 9 Α50-59 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ ΑΘΛ ΣΥΛ Η ΡΟΔΑΥΓΗ 0:26:21 0:47:17
36 , 2 , 1 Γ36-50 Female 204 ΑΝΤΖΕΛΑ ΤΕΡΖΗ CRAFT 0:26:46 0:47:32
37 , 35 , 10 Α50-59 Male 157 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ KALLITHEA ATHINA 0:26:26 0:47:50
38 , 36 , 2 Α>60 Male 93 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ANEJARTHTOS 0:27:00 0:47:50
39 , 37 , 13 Α40-49 Male 125 ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:26:46 0:47:53
40 , 38 , 3 Α>60 Male 80 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ 0:26:38 0:48:04
41 , 3 , 1 Γ>51 Female 81 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΠΟΥΖΑ INOV8- CRAFT 0:27:03 0:48:07
42 , 39 , 14 Α40-49 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 0:25:15 0:48:07
43 , 40 , 15 Α40-49 Male 187 ΚΟΣΜΑΣ ΣΚΑΡΗΣ 0:26:45 0:48:12
44 , 41 , 16 Α40-49 Male 7 ADAM WARCHOLIK 0:26:14 0:48:18
45 , 42 , 11 Α50-59 Male 225 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΦΙΓΑΛΕΙΑ 0:27:00 0:48:19
46 , 43 , 12 Α50-59 Male 247 ΣΟΛΩΝ ΡΑΚΚΑΣ 0:27:02 0:48:20
47 , 44 , 17 Α40-49 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ 0:27:20 0:48:23
48 , 45 , 18 Α40-49 Male 16 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:26:38 0:48:29
49 , 46 , 19 Α40-49 Male 52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ ΠΕΡΗΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:27:19 0:48:30
50 , 4 , 2 Γ<35 Female 83 ΒΙΚΗ ΚΑΤΣΑΝΟΥ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:19 0:48:30
51 , 47 , 4 Α>60 Male 79 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΡΕΛΟΣ ΣΔΥΠ 0:27:22 0:48:59
52 , 48 , 13 Α50-59 Male 106 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΣ 0:26:59 0:49:04
53 , 49 , 20 Α40-49 Male 27 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ GLAM ROCK/METAL 0:27:03 0:49:20
54 , 5 , 2 Γ36-50 Female 163 ΑΛΕΞ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:27:15 0:49:47
55 , 50 , 10 Α30-39 Male 223 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΑΝΤΑΤΟΣ 0:27:07 0:49:52
56 , 51 , 14 Α50-59 Male 230 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΤΖΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:27:26 0:49:56
57 , 52 , 15 Α50-59 Male 132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ο.Σ.Σ. 0:28:06 0:49:57
58 , 53 , 21 Α40-49 Male 126 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ RAFINA RUNNERS 0:28:05 0:49:58
59 , 54 , 22 Α40-49 Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ RAFINARUNNERS 0:28:05 0:50:00
60 , 55 , 23 Α40-49 Male 91 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 0:28:59 0:50:13
61 , 56 , 16 Α50-59 Male 252 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 0:27:51 0:50:23
62 , 57 , 17 Α50-59 Male 20 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΛΟΥΡΔΟΣ 0:28:09 0:50:39
63 , 58 , 24 Α40-49 Male 238 ΣΩΤΗΡΗΣ ΖΕΡΒΕΑΣ 0:27:13 0:50:42
64 , 59 , 25 Α40-49 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ 0:28:10 0:50:44
65 , 60 , 26 Α40-49 Male 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:09 0:50:44
66 , 61 , 18 Α50-59 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΒΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:52 0:50:48
67 , 62 , 27 Α40-49 Male 214 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:28:32 0:50:48
68 , 63 , 28 Α40-49 Male 217 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΕΠΑΣ SANTA RUNNING TEAM 0:28:24 0:51:47
70 , 65 , 19 Α50-59 Male 158 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:28:11 0:51:57
69 , 64 , 11 Α30-39 Male 236 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΑΘΟΣ 0:28:10 0:51:57
71 , 66 , 29 Α40-49 Male 186 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:27:32 0:52:00
72 , 6 , 3 Γ36-50 Female 233 ΕΥΤΥΧΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 0:29:06 0:52:12
73 , 67 , 12 Α30-39 Male 145 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΡΑΦΗΝΑ 0:30:45 0:52:37
74 , 7 , 4 Γ36-50 Female 127 ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:28:43 0:52:47
75 , 68 , 30 Α40-49 Male 143 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:28:35 0:53:00
76 , 69 , 5 Α>60 Male 100 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ DSA RUNNING TEAM 0:27:59 0:53:01
77 , 8 , 2 Γ>51 Female 254 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ 0:30:06 0:53:06
78 , 70 , 6 Α>60 Male 259 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΗΔΟΝΗΣ 0:28:07 0:53:11
79 , 71 , 4 Α<29 Male 25 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ 0:30:07 0:53:14
80 , 72 , 20 Α50-59 Male 245 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ 0:30:08 0:53:34
81 , 9 , 3 Γ<35 Female 215 ΝΑΤΑΛΙΑ ΤΣΑΠΟΥΡΑ ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ELECTRA HOTEL RUNNING TEAM 0:30:09 0:54:02
82 , 73 , 21 Α50-59 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΣΑΣ 0:29:53 0:54:04
83 , 74 , 31 Α40-49 Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:11 0:54:11
84 , 75 , 32 Α40-49 Male 255 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 0:30:38 0:54:16
85 , 76 , 13 Α30-39 Male 218 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΟΓΚΑΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 0:30:04 0:54:19
86 , 10 , 4 Γ<35 Female 211 ΧΡΥΣΑ ΤΣΑΓΓΑ COACH VLASIS 0:30:19 0:54:20
87 , 77 , 14 Α30-39 Male 188 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:19 0:54:20
88 , 78 , 15 Α30-39 Male 221 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 0:30:25 0:54:28
89 , 79 , 33 Α40-49 Male 240 ΣΠΥΡΟΣ ΓΟΥΛΑΣ 0:29:02 0:54:31
90 , 80 , 16 Α30-39 Male 140 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:26 0:54:44
91 , 81 , 22 Α50-59 Male 74 ΜΑΡΚΟΣ ΚΑΠΙΡΗΣ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:29:49 0:54:57
92 , 11 , 5 Γ36-50 Female 162 ΕΛΕΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:29:55 0:54:58
93 , 82 , 34 Α40-49 Male 228 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΧΑΒΕΛΟΣ 0:31:44 0:55:17
94 , 83 , 17 Α30-39 Male 86 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:41 0:55:19
95 , 84 , 35 Α40-49 Male 270 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΟΥΓΛΗΣ. 0:31:42 0:55:21
96 , 85 , 23 Α50-59 Male 268 ΝΙΚΟΣ ΜΑΣΤΡΑΧΑΣ 0:31:29 0:55:21
97 , 86 , 24 Α50-59 Male 190 ΤΑΣΟΣ ΣΟΙΛΕΜΕΖΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:26 0:55:31
98 , 87 , 36 Α40-49 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 0:31:38 0:55:32
99 , 88 , 37 Α40-49 Male 77 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΡΑΛΟΣ 0:30:33 0:55:39
100 , 89 , 18 Α30-39 Male 159 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 0:30:44 0:55:45
101 , 12 , 5 Γ<35 Female 78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ 0:30:44 0:55:45
102 , 90 , 19 Α30-39 Male 30 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:49 0:55:54
103 , 91 , 20 Α30-39 Male 34 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:35 0:56:02
104 , 92 , 5 Α<29 Male 174 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:14 0:56:22
105 , 93 , 25 Α50-59 Male 69 ΑΛΕΞΗΣ ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ REFINANCE RUNNERS 0:31:32 0:56:33
106 , 94 , 38 Α40-49 Male 136 ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΜΗΛΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 0:31:39 0:56:36
107 , 95 , 39 Α40-49 Male 231 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:18 0:56:55
108 , 96 , 40 Α40-49 Male 210 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ NALU RUNNING TEAM 0:31:19 0:56:56
109 , 97 , 6 Α<29 Male 31 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ 0:33:08 0:57:16
110 , 98 , 41 Α40-49 Male 172 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:31:23 0:57:20
111 , 13 , 6 Γ36-50 Female 144 ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ PROTYPO RUNNING TEAM 0:31:30 0:57:28
112 , 99 , 42 Α40-49 Male 112 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΑΙΟΣ 0:32:18 0:57:35
113 , 100 , 26 Α50-59 Male 192 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:32:13 0:57:50
114 , 101 , 43 Α40-49 Male 49 ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ 0:32:31 0:58:23
115 , 102 , 44 Α40-49 Male 261 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 0:31:28 0:58:29
116 , 103 , 7 Α<29 Male 120 ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ ΛΟΥΚΑΣ 0:31:03 0:58:48
117 , 104 , 21 Α30-39 Male 99 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:00 0:59:02
118 , 14 , 7 Γ36-50 Female 250 ΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 0:32:35 0:59:05
119 , 105 , 27 Α50-59 Male 205 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:32:58 0:59:32
120 , 106 , 8 Α<29 Male 24 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΟΥΙΔΑΣ 0:33:37 0:59:52
121 , 107 , 28 Α50-59 Male 253 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ 0:34:23 0:59:54
122 , 108 , 45 Α40-49 Male 76 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΠΝΙΣΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:33:33 1:00:07
123 , 109 , 7 Α>60 Male 12 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:40 1:00:12
124 , 110 , 8 Α>60 Male 28 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:33:35 1:00:12
125 , 15 , 3 Γ>51 Female 8 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΔΥΑ 0:33:04 1:00:20
126 , 111 , 29 Α50-59 Male 41 ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ 0:33:31 1:00:25
127 , 16 , 8 Γ36-50 Female 234 ΜΑΙΡΗ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:33:38 1:00:26
128 , 112 , 30 Α50-59 Male 63 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:27 1:00:40
129 , 17 , 9 Γ36-50 Female 6 DOROTA SUCHOCKA APOLLONA 0:34:11 1:00:47
130 , 113 , 46 Α40-49 Male 45 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΡΟΣ 0:34:35 1:01:04
131 , 114 , 47 Α40-49 Male 19 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 0:34:12 1:01:09
132 , 115 , 31 Α50-59 Male 161 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:19 1:01:18
133 , 116 , 22 Α30-39 Male 149 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΙΣΤΙΑΝΟΣ ΣΠΑΤΑ – ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:31 1:01:27
134 , 18 , 6 Γ<35 Female 57 ΕΛΕΑΝΑ ΕΝΝΙΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ORAMIQUE 0:34:16 1:01:29
135 , 117 , 48 Α40-49 Male 44 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:32 1:01:57
136 , 118 , 32 Α50-59 Male 242 ΘΩΜΑΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ 0:33:21 1:02:06
137 , 119 , 9 Α>60 Male 256 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 0:35:03 1:02:20
138 , 120 , 33 Α50-59 Male 260 ΝΙΚΟΣ ΜΑΛΙΟΥΤΗΣ 0:35:33 1:02:20
139 , 121 , 34 Α50-59 Male 14 ΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 0:34:12 1:02:22
140 , 122 , 35 Α50-59 Male 133 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:23 1:02:39
141 , 19 , 4 Γ>51 Female 224 ΣΥΜΗ ΦΑΡΡΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:33 1:02:46
142 , 123 , 10 Α>60 Male 17 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:35:24 1:02:50
143 , 124 , 49 Α40-49 Male 26 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:24 1:03:08
144 , 20 , 7 Γ<35 Female 232 ΑΝΝΑ ΧΟΡΕΒΑ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:35:04 1:03:23
145 , 125 , 50 Α40-49 Male 72 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:34:09 1:03:37
146 , 21 , 10 Γ36-50 Female 4 BIANCA RENEE 0:36:10 1:03:50
147 , 126 , 51 Α40-49 Male 263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:35:10 1:03:56
148 , 22 , 8 Γ<35 Female 264 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:36:06 1:04:18
149 , 127 , 52 Α40-49 Male 266 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ 0:36:04 1:04:42
150 , 128 , 36 Α50-59 Male 71 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΑΚΗΣ RAFINARUNNERS 0:36:19 1:04:43
151 , 129 , 9 Α<29 Male 40 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:36:12 1:04:49
152 , 130 , 23 Α30-39 Male 18 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:34:28 1:05:07
153 , 131 , 11 Α>60 Male 243 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΣΑΝΗΣ 0:37:02 1:05:21
154 , 132 , 12 Α>60 Male 147 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΟΣΔΑΣ 0:34:52 1:05:21
155 , 23 , 11 Γ36-50 Female 265 ΜΑΡΙΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑ 0:36:39 1:05:27
156 , 133 , 53 Α40-49 Male 131 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:36:08 1:06:13
157 , 134 , 54 Α40-49 Male 23 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ/ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:34 1:06:36
158 , 135 , 37 Α50-59 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:35:25 1:06:49
159 , 136 , 55 Α40-49 Male 150 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΡΑΤΣΟΣ KOKOKO TEAM 0:36:50 1:08:09
160 , 137 , 56 Α40-49 Male 142 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΚΑΣ 0:36:49 1:08:09
161 , 138 , 38 Α50-59 Male 177 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ AΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:40 1:08:14
162 , 139 , 57 Α40-49 Male 85 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:36:53 1:08:44
163 , 140 , 39 Α50-59 Male 200 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 0:37:34 1:09:33
164 , 141 , 24 Α30-39 Male 109 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ B.I.R.T 0:43:22 1:10:22
165 , 142 , 58 Α40-49 Male 53 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 0:39:12 1:10:45
166 , 143 , 40 Α50-59 Male 167 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ MEIJIN 0:38:11 1:10:46
167 , 144 , 41 Α50-59 Male 38 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ / ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ 0:39:50 1:11:41
168 , 145 , 59 Α40-49 Male 21 ΦΩΤΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 0:38:37 1:12:17
169 , 146 , 42 Α50-59 Male 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:10 1:12:17
170 , 147 , 25 Α30-39 Male 95 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:43 1:12:29
171 , 24 , 12 Γ36-50 Female 235 ΦΑΝΗ ΨΑΘΑ ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ 0:39:45 1:13:05
172 , 148 , 13 Α>60 Male 165 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΔΥΑ 0:39:56 1:13:08
173 , 149 , 60 Α40-49 Male 64 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:58 1:14:03
174 , 25 , 13 Γ36-50 Female 269 ΝΑΝΣΥ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ 0:42:58 1:14:28
175 , 26 , 14 Γ36-50 Female 169 ΣΕΒΑΣΤΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΑΤΑ 0:42:11 1:14:59
176 , 150 , 14 Α>60 Male 96 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:43:12 1:16:15
177 , 27 , 15 Γ36-50 Female 1 MAIKE BEZ 0:41:18 1:17:32
178 , 151 , 61 Α40-49 Male 9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 0:41:18 1:17:33
179 , 28 , 5 Γ>51 Female 182 ΕΛΕΝΗ ΠΡΑΤΤΑ 0:42:34 1:18:11
180 , 29 , 9 Γ<35 Female 148 ΧΑΡΑ ΜΠΟΤΣΑΡΗ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:42:00 1:18:17
181 , 152 , 26 Α30-39 Male 154 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΟΥΝΗΣ 0:41:59 1:18:17
182 , 153 , 43 Α50-59 Male 46 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:43:09 1:19:18
183 , 30 , 6 Γ>51 Female 197 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ 0:44:50 1:19:50
184 , 31 , 7 Γ>51 Female 129 ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΙΑΤΟΥ SANTA RUNNING TEAM 0:45:11 1:19:58
185 , 154 , 44 Α50-59 Male 137 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 0:45:03 1:20:28
186 , 155 , 15 Α>60 Male 194 ΤΑΚΗΣ ΣΠΑΘΑΡΗΣ KOKOKO TEAM 0:46:12 1:21:52
187 , 156 , 16 Α>60 Male 196 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 0:45:22 1:22:18
188 , 157 , 17 Α>60 Male 111 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΔΑΣ «ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ» 0:46:14 1:22:31
189 , 158 , 10 Α<29 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ B.I.R.T. 0:43:21 1:23:10
190 , 159 , 18 Α>60 Male 5 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 0:46:59 1:23:32
191 , 160 , 19 Α>60 Male 135 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 0:49:02 1:26:40
192 , 161 , 45 Α50-59 Male 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 0:49:00 1:26:40
193 , 162 , 62 Α40-49 Male 237 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 0:49:18 1:27:49
194 , 32 , 8 Γ>51 Female 119 ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΙΑΣΚΟΥ 0:52:18 1:31:55
195 , 33 , 16 Γ36-50 Female 50 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΡΑΚΟΥ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:09 1:42:37
196 , 163 , 20 Α>60 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:57:05 1:42:38
197 , 34 , 9 Γ>51 Female 51 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΡΑΚΟΥ 0:57:12 1:42:39
198 , 35 , 10 Γ>51 Female 202 ΑΝΝΑ ΤΑΝΟΥΛΗ 0:56:39 1:42:41
199 , 36 , 11 Γ>51 Female 82 ΣΟΦΙΑ ΚΑΡΩΝΗ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:00 1:42:43
200 , 164 , 46 Α50-59 Male 10 ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΝΗΣ ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΕΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0:57:07 1:42:43

x

Send this to a friend