17ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου 2018 – Αποτελέσματα

17ος Δρόμος Αργολικού Κόλπου 2018 - Αποτελέσματα

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρόνος Τερματισμού Πέρασμα 10km Φύλο Κατάτ. Φύλου Σύλλογος Ρυθμός/km
1. 1091 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:52:40,81 00:34:22,50 m 1 MARATHON CLUB 3:23
2. 1837 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:53:58,84 00:34:51,80 m 2 3:28
3. 1173 ΧΑΪΔΕΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:29,00 00:34:58,68 m 3 MARATHON CLUB 3:30
4. 1835 ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:56:12,79 00:35:48,28 m 4 3:37
5. 1138 ΝΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:56:19,66 00:36:59,06 m 5 MARATHON CLUB 3:38
6. 1162 ΣΚΛΑΒΟΥΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:56:19,69 00:36:59,18 m 6 MARATHON CLUB 3:38
7. 1115 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:56:50,06 00:37:02,04 m 7 MARATHON CLUB 3:40
8. 1096 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:57:04,87 00:37:12,93 m 8 MARATHON CLUB 3:40
9. 1090 ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 00:57:09,54 00:37:00,12 m 9 MARATHON CLUB 3:41
10. 1267 KANO ΕΜΙΛΙΑΝΟ 00:57:44,36 00:37:58,11 m 10 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:43
11. 1029 ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:57:50,22 00:37:32,95 m 11 GORUN.GR 3:43
12. 1135 ΜΠΟΥΖΟΥΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 00:57:55,93 00:37:19,70 m 12 MARATHON CLUB 3:44
13. 1358 ΓΙΑΜΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:34,29 00:38:22,06 m 13 RUN & FUN 3:46
14. 620 ΒΑΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:58:36,04 00:37:58,00 m 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:46
15. 1139 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:36,60 00:38:43,41 m 15 MARATHON CLUB 3:46
16. 32 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 00:58:56,41 00:38:42,94 m 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:48
17. 23 ΠΙΣΧΟΣ ΑΓΙΣ 00:58:57,62 00:38:43,02 m 17 FITWAY TIMING RUNNER 3:48
18. 1163 ΣΤΑΜΑΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:59:04,55 00:38:46,65 m 18 MARATHON CLUB 3:48
19. 1743 ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:59:05,72 00:37:31,93 m 19 3:48
20. 1426 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:59:24,70 00:38:23,60 m 20 3:49
21. 1106 ΗΜΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:59:48,65 00:39:17,93 m 21 MARATHON CLUB 3:51
22. 1085 ΤΣΙΓΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 00:59:57,61 00:39:11,26 m 22 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:52
23. 424 ΑΝΤΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:00:07,41 00:38:31,04 m 23 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 3:52
24. 1239 ΚΥΠΑΡΙΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00:15,10 00:39:24,37 m 24 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 3:53
25. 1742 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00:22,62 00:39:10,90 m 25 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 3:53
26. 706 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:00:32,43 00:38:37,59 m 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:54
27. 1802 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:00:44,91 00:38:31,40 m 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:55
28. 1459 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:01:03,22 00:39:46,80 m 28 run and fun 3:56
29. 1119 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:01:37,16 00:39:46,74 m 29 MARATHON CLUB 3:58
30. 993 ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:01:39,37 00:40:35,83 m 30 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 3:58
31. 1146 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:01:52,24 00:41:05,24 m 31 MARATHON CLUB 3:59
32. 1774 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:01:53,79 00:39:41,77 m 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:59
33. 1026 ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:01:58,53 00:41:05,06 m 33 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 3:59
34. 1252 ΣΑΜΕΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:01:59,45 00:39:57,62 m 34 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 3:59
35. 278 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΔΗΝΗΤΡΙΟΣ 01:02:18,08 00:40:28,79 m 35 ΝS Coaching 4:01
36. 1592 ΜΟΡΑΓΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:02:27,99 00:40:10,66 m 36 4:01
37. 1111 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:02:34,13 00:41:23,36 m 37 MARATHON CLUB 4:02
38. 1112 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:02:35,20 00:41:23,51 m 38 MARATHON CLUB 4:02
39. 1699 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:02:38,53 00:41:05,14 m 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:02
40. 1187 ΔΟΥΖΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:02:48,74 00:40:48,74 m 40 ΣΑΦΑΝΣ 4:03
41. 1299 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:03:00,51 00:41:02,21 m 41 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:03
42. 1847 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 01:03:00,62 00:40:55,81 m 42 4:03
43. 1153 ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:04,18 00:41:13,80 m 43 MARATHON CLUB 4:04
44. 1124 ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΥ ΒΑΣΊΛΗΣ 01:03:22,10 m 44 MARATHON CLUB 4:05
45. 1758 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:03:34,90 00:41:13,93 m 45 Σ.Υ.Ε.Τ.Ε. 4:06
46. 1074 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:03:36,28 00:41:03,64 m 46 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:06
47. 1131 ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:03:42,10 00:42:06,66 m 47 MARATHON CLUB 4:06
48. 1298 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:03:55,50 00:41:19,45 m 48 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:07
49. 1365 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:03:56,99 00:41:40,22 m 49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:07
50. 1161 ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 01:04:01,76 00:41:37,42 m 50 MARATHON CLUB 4:07
51. 1086 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:04,03 00:42:06,84 m 51 MARATHON CLUB 4:08
52. 1572 ΜΑΣΤΑΛΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:08,52 00:40:42,41 m 52 ATR 4:08
53. 1777 ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:04:15,18 00:41:24,06 m 53 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:08
54. 1762 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:04:22,26 00:41:49,72 m 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:09
55. 1122 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:04:42,12 00:41:56,91 m 55 MARATHON CLUB 4:10
56. 1083 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:04:42,18 00:41:56,85 m 56 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:10
57. 1405 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:04:47,60 00:41:48,48 m 57 myathlete 4:10
58. 1537 ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:04:58,63 00:41:23,50 m 58 DRC 4:11
59. 1598 ΜΠΑΪΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:04:58,82 00:41:51,94 m 59 Dimopoulos Coaching / Σπαρτιάτες Δρομείς 4:11
60. 1841 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:05:03,02 00:42:02,99 m 60 4:11
61. 1128 ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:22,80 00:42:22,16 m 61 MARATHON CLUB 4:13
62. 1843 ΔΕΔΕΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:05:35,12 00:43:00,58 m 62 4:13
63. 1342 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:05:36,04 00:42:46,00 m 63 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:13
64. 1253 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:05:37,78 00:43:14,52 m 64 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:14
65. 1087 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:40,22 00:42:10,22 m 65 MARATHON CLUB 4:14
66. 1514 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:05:43,05 00:42:29,00 m 66 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:14
67. 1601 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:05:46,62 00:42:06,48 m 67 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4:14
68. 1238 ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 01:05:51,12 00:42:44,22 m 68 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:14
69. 1517 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:52,06 00:42:50,85 m 69 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:14
70. 1098 ΒΙΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:06:00,38 00:43:12,46 m 70 MARATHON CLUB 4:15
71. 1788 ΤΣΙΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:07,28 00:42:16,34 m 71 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:15
72. 1129 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:06:10,35 00:42:58,26 m 72 MARATHON CLUB 4:16
73. 1697 ΠΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:06:14,78 00:42:14,54 m 73 ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 4:16
74. 1325 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ 01:06:25,52 00:43:41,66 m 74 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:17
75. 1205 ΜΠΑΜΠΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:06:27,60 00:43:41,66 m 75 ΣΑΦΑΝΣ 4:17
76. 1236 ΚΟΚΚΟΡΕΣ ΘΕΜΗΣ 01:06:36,18 00:42:42,44 m 76 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:17
77. 1756 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:06:37,51 00:43:35,63 m 77 ΚΟΜΠΟΤΙ 4:17
78. 1145 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 01:06:41,66 00:43:04,60 m 78 MARATHON CLUB 4:18
79. 1386 ΔΕΡΜΑΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:06:44,34 00:43:36,32 m 79 ΣΑΦΑΝΣ 4:18
80. 1132 ΜΠΙΘΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:06:47,39 00:43:34,62 m 80 MARATHON CLUB 4:18
81. 1160 ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΙΧΑHΛ 01:06:51,26 00:43:27,46 m 81 MARATHON CLUB 4:18
82. 1416 ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:07:00,88 00:43:27,08 m 82 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:19
83. 1659 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:07:07,38 00:43:29,81 m 83 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 4:19
84. 1413 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗ 01:07:08,85 00:43:34,50 m 84 4:19
85. 1509 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:07:10,63 00:42:51,63 m 85 ΚΑΡΑΤΟΥΛΑ ΗΛΕΙΑΣ 4:20
86. 1472 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:07:11,78 00:42:37,43 m 86 ATR 4:20
87. 1566 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:07:16,42 00:44:07,85 m 87 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 4:20
88. 1055 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:07:20,50 00:43:46,63 m 88 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:20
89. 1182 ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:24,71 m 89 ΣΑΦΑΝΣ 4:20
90. 1156 ΡΟΥΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:07:29,57 00:44:42,61 m 90 MARATHON CLUB 4:21
91. 1687 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 01:07:30,67 00:43:40,11 m 91 ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 4:21
92. 1740 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:07:33,31 00:44:42,73 m 92 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:21
93. 1169 ΤΡΟΙΖΗΣ ΡΑΛΛΗΣ 01:07:41,30 00:43:35,83 m 93 MARATHON CLUB 4:22
94. 1771 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:07:46,28 00:44:43,88 m 94 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:22
95. 1579 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:07:58,94 00:45:00,14 m 95 ΟΜΑΔΑ ΈΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:23
96. 1669 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:08:05,54 00:43:38,53 m 96 ΑΙΓΙΟ 4:23
97. 1714 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 01:08:05,85 00:43:38,93 f 1 ΑΙΓΙΟ 4:23
98. 1339 ΒΙΚΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:08:07,18 00:42:36,53 m 97 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:23
99. 1104 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 01:08:13,08 00:45:00,34 f 2 MARATHON CLUB 4:24
100. 1143 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:08:13,84 00:45:00,28 m 98 MARATHON CLUB 4:24
101. 1366 ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:08:16,24 00:43:58,29 m 99 SUMMIT RUNNERS 4:24
102. 1391 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:08:22,16 00:44:07,36 m 100 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:24
103. 1563 ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:08:32,05 00:45:01,02 m 101 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:25
104. 1769 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:08:34,19 00:45:02,26 m 102 4:25
105. 1309 ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:08:42,71 00:44:34,65 m 103 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:25
106. 1147 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 01:08:54,96 00:45:01,10 m 104 MARATHON CLUB 4:26
107. 1152 ΠΟΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:08:55,71 00:45:00,96 f 3 MARATHON CLUB 4:26
108. 1457 ΚΑΠΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:09:02,56 00:45:16,59 m 105 Polias runners 4:27
109. 1114 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:09:06,81 00:45:07,65 m 106 MARATHON CLUB 4:27
110. 1110 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:09:08,89 00:43:51,45 m 107 MARATHON CLUB 4:27
111. 1061 ΜΠΟΝΤΖΙΟΝΥ ΜΑΡΕΚ 01:09:15,24 00:44:09,86 m 108 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:28
112. 1845 ΤΟΥΜΠΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:09:17,07 00:45:36,18 m 109 4:28
113. 1655 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:09:18,35 00:45:23,55 m 110 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 4:28
114. 1496 ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:09:23,79 00:45:03,60 m 111 OUTRUN 4:28
115. 1612 ΜΠΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:09:37,20 00:44:09,21 m 112 MOTOROIL RUNNING TEAM 4:29
116. 1846 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:09:39,72 00:45:02,08 m 113 4:29
117. 1183 ΒΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:09:42,36 00:45:17,38 m 114 ΣΑΦΑΝΣ 4:29
118. 1148 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 01:09:44,20 00:45:18,71 f 4 MARATHON CLUB 4:29
119. 1065 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:09:51,40 00:45:02,52 m 115 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:30
120. 1807 ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 01:09:55,38 00:46:26,82 m 116 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:30
121. 1445 ΚΑΛΟΓΕΡΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:09:58,36 00:45:31,19 m 117 ΑΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ 4:30
122. 1487 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:04,36 00:43:55,48 m 118 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:31
123. 1099 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:04,56 00:45:09,05 m 119 MARATHON CLUB 4:31
124. 17 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 01:10:06,65 00:44:52,98 f 5 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΠΑΣΑ+ΡΟΔΟΣ 4:31
125. 1272 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:10:12,09 00:45:31,07 f 6 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:31
126. 1172 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:10:12,40 00:44:18,73 m 120 MARATHON CLUB 4:31
127. 1591 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:15,02 00:46:47,83 m 121 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:31
128. 239 ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:16,91 00:45:18,50 m 122 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:32
129. 1370 ΓΚΟΥΜΑ ΜΑΓΔΑ 01:10:18,71 00:45:55,56 f 7 marathon club 4:32
130. 1100 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:10:18,92 00:45:55,91 m 123 MARATHON CLUB 4:32
131. 1323 ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΤΙΜΟΣ 01:10:19,46 m 124 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:32
132. 1392 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ. 01:10:20,38 00:45:50,67 m 125 4:32
133. 1535 ΛΑΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:10:21,54 00:45:50,58 m 126 4:32
134. 1230 ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ ΒΕΡΑ 01:10:27,51 f 8 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:32
135. 1804 ΤΣΟΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:10:34,55 00:44:51,76 m 127 4:33
136. 1836 ΦΙΛΗΣ ΒΛΑΝΤΗΣ 01:10:35,86 00:45:02,08 m 128 4:33
137. 1425 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:10:35,94 00:45:01,55 m 129 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:33
138. 1241 ΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:10:46,86 00:44:59,89 m 130 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:33
139. 1419 ΖΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:10:48,13 00:45:33,83 m 131 SPORTSCLUB 4:34
140. 1092 ΑΠΕΡΓΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ 01:10:56,28 00:46:09,09 m 132 MARATHON CLUB 4:34
141. 1776 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:10:56,62 00:44:49,48 m 133 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:34
142. 1815 ΧΑΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:11:06,58 00:45:34,75 m 134 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 4:35
143. 269 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:11:06,69 00:45:35,37 m 135 ΣΑΦΑΝΣ 4:35
144. 1594 ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:11:10,80 00:45:47,45 m 136 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:35
145. 1458 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 01:11:11,58 00:47:16,05 m 137 ΣΔΥΑ 4:35
146. 1492 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 01:11:21,83 00:45:47,55 f 9 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
147. 1318 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:11:24,72 00:46:09,23 m 138 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:36
148. 1021 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:11:25,92 00:46:57,47 m 139 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:36
149. 1248 ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:11:27,82 00:45:35,39 m 140 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:36
150. 1703 ΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:11:27,90 00:45:23,81 m 141 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
151. 1643 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:11:28,32 00:45:47,39 m 142 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:36
152. 87 ΦΟΝΤΡΙΕ ΗΛΙΑΣ 01:11:30,52 00:46:59,22 m 143 ALLIANZ RT (promising 21.1km) 4:36
153. 74 ΣΑΚΕΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:11:32,07 00:46:59,38 m 144 ALLIANZ RT and future 5km runner 4:36
154. 1839 ΙΩΑΝΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:11:33,29 00:45:38,92 m 145 4:36
155. 402 ΑΝΔΡΕΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:11:41,81 00:46:31,75 m 146 4:37
156. 1102 ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:12:00,64 00:47:58,93 m 147 MARATHON CLUB 4:38
157. 1064 ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:12:04,10 00:46:02,83 m 148 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:38
158. 1223 ΣΥΡΡΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:12:05,10 00:46:49,17 m 149 ΣΑΦΑΝΣ 4:39
159. 1144 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 01:12:08,98 00:47:59,07 m 150 MARATHON CLUB 4:39
160. 1808 ΦΥΤΡΟΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:12:19,99 00:46:28,89 m 151 4:39
161. 1497 ΚΟΛΟΚΟΝΤΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:12:25,82 00:48:29,51 m 152 SCIENCETRAINING 4:40
162. 1616 ΜΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:12:27,59 00:47:38,64 m 153 ΣΔΥΤ 4:40
163. 1068 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:12:29,00 00:46:51,66 m 154 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:40
164. 1159 ΣΕΡΙΦΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:12:32,50 00:48:04,89 f 10 MARATHON CLUB 4:40
165. 1824 ΧΛΕΡΟΣ ΜΙΧΑΉΛ 01:12:36,83 00:48:30,23 m 155 4:41
166. 1428 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 01:12:38,10 00:46:30,59 f 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΝΑΥΠΛΙΟ 4:41
167. 1120 ΚΟΥΛΙΟΥ ΚΡΙΣΤΑ 01:13:01,35 00:48:09,98 f 12 MARATHON CLUB 4:42
168. 1455 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 01:13:02,38 00:47:27,54 f 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:42
169. 1167 ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:13:06,32 00:48:34,65 m 156 MARATHON CLUB 4:42
170. 1634 ΝΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:07,82 00:47:14,32 m 157 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4:43
171. 1363 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:13:20,96 00:46:59,29 m 158 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:43
172. 1809 ΦΩΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:13:20,96 00:46:59,29 m 159 ΤΡΙΠΟΛΗ 4:43
173. 1665 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:13:23,50 00:47:01,56 m 160 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 4:44
174. 1257 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:13:24,34 00:48:08,63 m 161 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 4:44
175. 1420 ΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:13:28,78 00:46:43,47 m 162 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 4:44
176. 1505 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ 01:13:38,43 00:46:23,91 m 163 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:45
177. 1384 ΔΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ 01:13:39,06 00:47:45,50 m 164 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:45
178. 1498 ΚΟΛΥΜΠΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:13:39,06 00:47:45,57 f 14 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:45
179. 671 ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ ΛΑΚΗΣ 01:13:41,17 00:47:53,88 m 165 MARISTES RUNNERS 4:45
180. 1250 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:13:42,62 00:48:03,30 f 15 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:45
181. 1388 ΔΗΜΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:13:44,70 00:48:17,99 m 166 WELLNESPOT RUNNINGTEAM 4:45
182. 265 ΑΛΒΕΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:13:46,03 00:47:54,16 m 167 ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:45
183. 1826 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:13:52,90 00:46:06,96 m 168 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:45
184. 1713 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:13:55,35 00:47:48,29 m 169 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:46
185. 1508 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:13:59,73 00:50:32,14 m 170 R for Runners 4:46
186. 1076 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 01:14:00,25 00:48:24,17 m 171 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:46
187. 553 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 01:14:10,69 00:46:18,95 m 172 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:47
188. 1047 ΒΑΒΙΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:14:12,91 00:48:40,91 m 173 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:47
189. 1039 ΤΖΙΜΑ ΕΛΕΝΗ 01:14:19,13 00:48:41,44 f 16 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:47
190. 1734 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:14:20,87 00:50:14,51 m 174 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:47
191. 1361 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:14:26,95 00:48:42,54 m 175 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4:48
192. 1553 ΜΑΒΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:14:33,06 00:49:21,17 m 176 ΚΙΑΤΟ 4:48
193. 1754 ΣΤΑΥΡΟΥ Σ. ΚΩΣΤΑΣ 01:14:40,05 00:47:25,63 m 177 NS COACHING 4:49
194. 1829 ΧΡΥΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:14:45,19 00:49:27,75 m 178 ΣΑΦΑΝΣ – VG DISTANCE RUNNERS 4:49
195. 1316 ΑΡΒΑΝΙΤΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ 01:14:47,67 00:48:19,35 m 179 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 4:49
196. 1089 ΑΝΕΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:14:51,65 00:48:27,55 f 17 MARATHON CLUB 4:49
197. 1338 ΒΕΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:14:58,69 00:49:16,97 m 180 4:50
198. 1373 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:14:59,27 00:48:51,93 m 181 Running Librarians 4:50
199. 1633 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:14:59,43 00:49:17,59 m 182 4:50
200. 1715 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 01:15:01,21 00:47:29,17 m 183 4:50
201. 1364 ΓΙΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:01,96 00:48:24,01 m 184 4:50
202. 1295 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:15:03,63 00:48:14,35 f 18 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:50
203. 1676 ΠΑΣΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:07,45 00:48:05,07 m 185 ΣΔΥΜ 4:50
204. 1107 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:15:09,39 00:49:08,56 m 186 MARATHON CLUB 4:50
205. 1302 ΣΟΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:21,39 00:48:02,29 m 187 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 4:51
206. 1732 ΣΚΟΥΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:15:23,97 00:47:24,89 m 188 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 4:51
207. 1149 ΠΑΤΣΑΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:15:25,45 00:49:40,96 m 189 MARATHON CLUB 4:51
208. 1383 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:15:26,95 00:48:53,91 m 190 Free Runners 4:52
209. 1105 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ 01:15:27,97 00:49:24,71 f 19 MARATHON CLUB 4:52
210. 1292 ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:15:28,83 00:48:41,45 m 191 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:52
211. 1196 ΚΩΤΣΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:15:29,71 00:49:17,49 m 192 ΣΑΦΑΝΣ 4:52
212. 1800 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:15:30,90 00:49:21,57 m 193 4:52
213. 1545 ΛΕΝΤΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:15:35,97 00:49:14,97 m 194 MOTOR OIL RUNNING TEAM 4:52
214. 1531 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:39,88 00:50:23,77 m 195 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:52
215. 1560 ΜΑΝΑΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:15:41,67 00:49:21,52 m 196 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 4:53
216. 22 ΣΙΟΥΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:15:44,64 00:47:37,81 m 197 ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΤΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 4:53
217. 1123 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:15:48,45 00:47:35,81 m 198 MARATHON CLUB 4:53
218. 1823 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:15:49,27 00:49:59,49 m 199 NALU RUNNING TEAM 4:53
219. 1453 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 01:15:49,64 00:49:59,29 m 200 NALU RUNNING TEAM 4:53
220. 1212 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:15:50,80 00:49:59,49 m 201 ΣΑΦΑΝΣ 4:53
221. 1844 ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:15:51,61 00:34:22,64 m 202 4:53
222. 1164 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:15:51,88 00:49:29,63 m 203 MARATHON CLUB 4:53
223. 1127 ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:15:53,12 00:50:03,17 m 204 MARATHON CLUB 4:53
224. 1003 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:16:00,08 00:48:43,91 f 20 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 4:54
225. 1464 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:16:03,91 00:47:41,72 m 205 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 4:54
226. 1231 ΓΡΙΜΠΑΜΠΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:16:04,76 00:48:34,33 m 206 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 4:54
227. 1378 ΔΑΛΜΗΡΑΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:16:04,97 00:50:01,85 m 207 4:54
228. 484 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 01:16:05,23 00:49:32,09 m 208 4:54
229. 1709 ΡΟΥΣΣΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:16:10,89 00:49:39,27 m 209 run and fun 4:54
230. 1393 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:16:19,95 00:48:05,68 m 210 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:55
231. 1775 ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:16:20,33 00:49:38,99 m 211 run and fun 4:55
232. 1134 ΜΠΟΥΖΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:16:24,91 00:50:12,33 m 212 MARATHON CLUB 4:55
233. 1345 ΒΛΑΧΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 01:16:28,25 00:48:21,63 m 213 4:56
234. 1818 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:16:30,09 00:49:23,72 m 214 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 4:56
235. 1415 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:16:33,18 00:50:25,77 m 215 ΣΚΙΡΙΤΕΣ 4:56
236. 1557 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:16:35,35 00:49:21,98 m 216 ΣΔΥΑ 4:56
237. 1069 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:16:39,54 00:49:28,47 m 217 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:56
238. 1686 ΠΕΤΡΟΒΑ ΤΣΒΕΤΕΛΙΝΑ 01:16:44,81 00:47:46,93 f 21 οχι 4:57
239. 1746 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:17:03,29 00:49:21,90 m 218 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:58
240. 1507 ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:17:05,31 00:49:27,95 m 219 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:58
241. 1567 ΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:17:08,03 00:51:24,91 m 220 4:58
242. 1515 ΚΟΥΡΓΙΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:17:12,09 00:49:28,87 m 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:58
243. 1618 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:17:13,25 00:50:35,13 m 222 4:58
244. 1136 ΜΠΟΥΡΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:17:13,70 00:51:06,92 m 223 MARATHON CLUB 4:58
245. 1049 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:17:13,80 00:48:45,37 m 224 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58
246. 1623 ΜΠΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:17:21,74 00:51:02,51 m 225 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:59
247. 1394 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 01:17:23,40 00:49:37,77 m 226 ΠΑΜΠΟΝΤΙΑΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΟΣ 4:59
248. 1554 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:17:23,93 00:50:06,15 m 227 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:59
249. 1306 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΟΔΩΡΑΣ 01:17:26,79 00:47:40,19 m 228 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:59
250. 1103 ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:17:27,55 00:50:24,29 m 229 MARATHON CLUB 4:59
251. 1209 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:17:31,08 00:49:46,97 m 230 ΣΑΦΑΝΣ 5:00
252. 1141 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:17:34,97 00:49:47,21 f 22 MARATHON CLUB 5:00
253. 1780 ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:17:39,77 00:50:23,15 m 231 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:00
254. 1850 ΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:17:40,03 00:49:24,85 m 232 5:00
255. 1810 ΦΩΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:17:47,67 00:49:37,95 m 233 ΤΡΙΠΟΛΗ 5:01
256. 1611 ΜΠΑΣΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:17:48,83 00:48:51,95 m 234 RUNNING LIBRARIANS 5:01
257. 1439 ΚΑΚΑΒΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:17:51,57 00:49:40,33 f 23 ΣΑΦΑΝΣ 5:01
258. 1268 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:17:54,01 00:50:34,65 m 235 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:01
259. 1155 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:17:55,04 00:50:45,13 m 236 MARATHON CLUB 5:01
260. 1708 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:17:57,28 00:51:22,97 m 237 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΛΑΜΑΝΑΡΑΣ 5:01
261. 1321 ΓΙΑΝΝΗΛΕΡ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:18:03,27 00:51:11,34 m 238 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:02
262. 1436 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:18:04,38 00:49:20,15 m 239 MOTOR OIL RUNNING TEAM 5:02
263. 1260 ΓΙΑΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:18:13,21 00:50:28,19 m 240 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:02
264. 1421 ΖΟΥΜΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 01:18:18,05 00:50:57,99 m 241 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ 5:03
265. 1095 ΒΑΚΑΡΤΣΗ ΤΖΟΥΛΗ 01:18:18,62 00:50:31,74 f 24 MARATHON CLUB 5:03
266. 1142 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:18:18,75 00:50:32,20 m 242 MARATHON CLUB 5:03
267. 6 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 01:18:22,05 00:50:58,37 f 25 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ RUNNERS 5:03
268. 1745 ΣΤΑΘΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:18:22,11 00:51:02,73 m 243 5:03
269. 209 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 01:18:22,59 00:48:54,28 m 244 MANIACS 5:03
270. 1821 ΧΑΤΖΗΡΟΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:18:23,33 00:50:32,92 f 26 5:03
271. 1409 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:18:23,33 00:50:32,61 m 245 5:03
272. 1701 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:18:24,23 00:49:15,11 f 27 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:03
273. 1088 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 01:18:26,47 00:51:07,83 f 28 MARATHON CLUB 5:03
274. 55 ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:18:33,97 00:51:04,17 m 246 ALLIANZ RT 5:04
275. 1399 ΔΙΑΠΟΥΛΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 01:18:34,07 00:51:19,07 m 247 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΝΔΡΙΑΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 5:04
276. 1340 ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 01:18:39,28 00:50:59,25 m 248 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:04
277. 1651 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:18:44,85 00:51:23,67 m 249 ΣΑΦΑΝΣ 5:04
278. 1625 ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΑΣΟΣ 01:18:45,17 00:52:14,77 m 250 5:04
279. 586 ΑΡΜΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:18:48,48 00:51:10,53 m 251 POLIAS RUNNERS 5:05
280. 1805 ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΚΗΣ 01:18:56,07 00:50:57,28 m 252 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
281. 1523 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:18:59,95 00:51:51,99 m 253 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:05
282. 1779 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:19:03,92 00:51:46,74 m 254 MOTOR OIL RUNNING TEAM 5:06
283. 271 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 01:19:05,13 00:51:08,77 m 255 5:06
284. 44 ΓΚΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:19:06,09 00:51:03,84 m 256 ALLIANZ RT 5:06
285. 163 Schoenfelder Falk 01:19:08,37 00:51:22,45 m 257 5:06
286. 1072 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ 01:19:11,81 00:50:29,82 m 258 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:06
287. 1603 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:19:18,97 00:50:55,25 m 259 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07
288. 1672 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΝΤΕΝΙΖ 01:19:19,64 00:51:05,59 f 29 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:07
289. 1671 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:19:19,75 00:51:05,77 m 260 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:07
290. 1632 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:19:21,12 00:50:50,43 m 261 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΩΔΕΣ 5:07
291. 1585 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:19:30,63 00:51:33,19 m 262 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:07
292. 1050 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:19:35,86 00:51:43,99 m 263 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:08
293. 1329 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:19:36,71 00:50:38,61 m 264 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:08
294. 1838 ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 01:19:38,96 00:50:17,07 m 265 5:08
295. 1789 ΤΣΙΡΙΒΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:19:40,52 00:51:44,12 m 266 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:08
296. 1133 ΜΠΟΛΑΝΟΥ ΑΛΚΕΤΑ 01:19:46,65 00:50:30,12 f 30 MARATHON CLUB 5:08
297. 1191 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:19:47,85 00:51:52,70 m 267 ΣΑΦΑΝΣ 5:08
298. 1706 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:19:48,91 00:52:11,01 m 268 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ /ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACH 5:08
299. 1017 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:19:49,83 00:50:22,95 m 269 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:09
300. 1075 ΚΑΖΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:19:50,19 00:50:34,05 m 270 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:09
301. 1280 ΚΑΝΝΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 01:19:50,21 00:51:32,53 f 31 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:09
302. 1013 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 01:19:50,35 00:50:42,11 m 271 ΑΠΣ Απόλλων Δυτ Αττικής 5:09
303. 334 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:19:56,00 00:52:19,07 m 272 ΣΑΦΑΝΣ 5:09
304. 1832 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 01:19:59,29 00:51:45,27 m 273 ΑΣ ΝΕΜΕΑΣ 5:09
305. 1662 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 01:20:03,51 00:52:24,06 f 32 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:09
306. 1636 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:20:03,51 00:52:24,85 m 274 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:09
307. 540 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:20:09,15 00:53:30,26 m 275 5:10
308. 1349 ΓΑΖΗΣ ARISH 01:20:11,23 00:53:30,11 m 276 5:10
309. 1783 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:20:13,55 00:53:00,97 m 277 ΣΕΒΑΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 5:10
310. 1417 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:20:18,27 00:51:40,49 m 278 SPORTSCLUB 5:10
311. 1184 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:20:27,61 00:52:30,03 m 279 ΣΑΦΑΝΣ 5:11
312. 1403 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:20:37,81 00:52:38,37 m 280 5:12
313. 1606 ΜΠΑΛΟΠΗΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:20:40,23 00:52:49,41 f 33 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5:12
314. 1418 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:20:40,40 00:52:31,07 m 281 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:12
315. 1757 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:20:41,34 00:51:40,33 m 282 SPORTSCLUB 5:12
316. 1429 ΘΕΟΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:20:44,07 00:51:41,09 m 283 ΣΔΥΤ 5:12
317. 1447 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:20:46,27 00:49:31,11 m 284 SPORTSCLUB KIATO 5:12
318. 1352 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:20:50,33 00:51:53,53 f 34 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:12
319. 1581 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 01:20:50,70 00:51:51,07 m 285 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:12
320. 1326 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:20:58,02 00:52:14,84 m 286 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:13
321. 1281 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:21:02,38 00:52:15,61 m 287 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:13
322. 1645 ΠΑΛΑΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:21:04,38 00:52:58,66 m 288 5:13
323. 1070 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ 01:21:08,59 00:52:17,27 m 289 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:14
324. 1048 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:21:08,96 00:51:56,47 m 290 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:14
325. 1045 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:21:15,67 00:53:41,91 m 291 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:14
326. 1449 ΚΑΛΤΣΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:21:18,02 00:52:22,72 m 292 ΧΑΛΙΚΑΚΙ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 5:14
327. 1121 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:21:19,31 00:54:04,53 f 35 MARATHON CLUB 5:14
328. 1357 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΕΡΙΦΥΛΗ 01:21:19,53 00:54:04,24 f 36 5:14
329. 1225 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 01:21:22,18 00:52:30,62 m 293 ΣΑΦΑΝΣ 5:14
330. 1484 ΚΑΨΟΥΡΟΥ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 01:21:24,63 00:51:27,21 f 37 NS COACHING 5:15
331. 246 ΑΔΡΑΚΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:21:28,93 00:53:36,57 m 294 ΔΕΛΤΑ running team 5:15
332. 1222 ΣΤΑΥΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:21:29,87 00:54:14,56 m 295 ΣΑΦΑΝΣ 5:15
333. 1215 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:21:29,92 00:54:14,70 m 296 ΣΑΦΑΝΣ 5:15
334. 1271 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 01:21:33,15 00:54:38,86 m 297 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:15
335. 831 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:21:37,53 00:51:41,33 m 298 ΣΔΥΤ 5:15
336. 1490 ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:21:39,84 00:52:08,19 m 299 ΣΔΥΑ 5:16
337. 1094 ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ 01:21:41,02 00:53:23,07 f 38 MARATHON CLUB 5:16
338. 1056 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:21:52,63 00:53:55,96 1 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:16
339. 1470 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:21:53,79 00:52:21,79 m 300 5:17
340. 1577 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:21:57,43 00:53:39,10 m 301 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
341. 679 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 01:21:57,69 00:53:39,24 m 302 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
342. 1057 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 01:21:58,73 00:51:19,45 m 303 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:17
343. 1831 ΞΙΞΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:22:01,39 f 39 5:17
344. 1495 ΚΟΚΟΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 01:22:01,39 f 40 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:17
345. 1528 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:22:02,03 f 41 5:17
346. 1575 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 01:22:02,03 00:53:18,52 m 304 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:17
347. 185 TERLAAK PASCALE 01:22:08,61 00:52:09,23 f 42 5:17
348. 1310 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:22:09,56 00:52:56,74 m 305 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:18
349. 1279 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:22:09,71 00:52:58,66 m 306 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:18
350. 1192 ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:22:10,70 00:52:46,10 m 307 ΣΑΦΑΝΣ 5:18
351. 1396 ΔΗΜΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 01:22:16,30 00:52:21,84 m 308 5:18
352. 1067 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:22:18,34 00:52:05,83 m 309 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:18
353. 1668 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:22:26,35 00:54:29,20 m 310 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5:19
354. 1052 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:22:28,49 00:54:37,05 m 311 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:19
355. 1063 ΝΑΣΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:22:28,55 00:54:36,96 m 312 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:19
356. 1731 ΣΚΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:22:33,19 00:53:32,10 m 313 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:19
357. 1308 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:22:35,66 00:53:45,32 m 314 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
358. 1301 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:22:35,72 00:53:44,52 m 315 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
359. 1269 ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:22:35,80 00:53:45,01 m 316 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
360. 1275 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:22:35,84 00:53:44,52 m 317 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
361. 1290 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:22:35,92 00:51:33,68 m 318 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
362. 1305 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:22:35,98 00:53:44,53 m 319 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:19
363. 1647 ΠΑΝΑΓΕΑΣ ΤΑΣΟΣ 01:22:41,63 00:52:00,86 m 320 5:20
364. 1473 ΚΑΣΔΑΓΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:22:42,72 00:52:00,87 m 321 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:20
365. 1444 ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:22:43,53 00:55:54,04 m 322 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
366. 1784 ΤΣΕΡΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:22:43,61 00:53:00,58 m 323 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
367. 1226 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:22:46,98 00:52:30,22 m 324 ΣΑΦΑΝΣ 5:20
368. 1644 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 01:22:47,64 00:54:34,14 m 325 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:20
369. 1188 ΚΑΚΑΦΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:22:51,82 00:54:49,19 f 43 ΣΑΦΑΝΣ 5:20
370. 1689 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 01:22:55,01 00:52:59,72 m 326 ΣΔΥΑ 5:20
371. 1848 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 01:22:58,85 00:53:09,60 m 327 5:21
372. 1642 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:23:04,38 00:52:31,48 m 328 5:21
373. 1680 ΠΑΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:23:06,13 00:54:32,11 m 329 D.R.T 5:21
374. 1398 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:23:08,27 00:54:56,43 m 330 ΣΔΥΑ 5:21
375. 1790 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:23:15,74 00:53:02,77 m 331 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 5:22
376. 1287 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:23:16,67 00:54:31,85 m 332 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:22
377. 1324 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:23:17,47 00:53:21,06 m 333 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:22
378. 1747 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:23:17,80 00:53:21,28 m 334 5:22
379. 1682 ΠΕΝΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:23:21,19 00:54:31,94 m 335 5:22
380. 1066 ΠΑΛΜΑ ΦΕΡΝΑΝΤΟ 01:23:29,55 00:53:55,62 m 336 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:23
381. 1273 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 01:23:43,33 00:43:30,79 f 44 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:24
382. 1513 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:23:44,61 00:54:16,91 m 337 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 5:24
383. 1580 ΜΕΪΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:23:45,14 00:54:40,90 m 338 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ 5:24
384. 1806 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:23:48,35 00:54:49,92 m 339 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:24
385. 1331 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:23:57,58 00:52:22,59 m 340 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:25
386. 1440 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:23:59,78 00:56:14,96 m 341 ΣΑΦΑΝΣ 5:25
387. 1166 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 01:24:03,53 00:54:26,90 f 45 MARATHON CLUB 5:25
388. 1371 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:24:09,31 00:52:22,25 m 342 5:25
389. 1510 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:24:14,16 00:52:08,91 m 343 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5:26
390. 1080 ΣΥΚΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:24:16,96 00:55:38,18 m 344 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26
391. 1460 ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:24:21,58 00:55:47,01 m 345 ironauts 5:26
392. 1476 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:24:21,93 00:55:29,88 m 346 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:26
393. 1093 ΑΡΥΦΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 01:24:23,99 00:56:00,80 f 46 MARATHON CLUB 5:26
394. 1217 ΣΑΚΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:24:26,33 00:56:15,02 m 347 ΣΑΦΑΝΣ 5:26
395. 1165 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:24:29,61 00:56:29,16 m 348 MARATHON CLUB 5:27
396. 1113 ΚΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:24:31,63 00:56:28,66 m 349 MARATHON CLUB 5:27
397. 1787 ΤΣΙΟΥΝΗ ΟΛΓΑ 01:24:32,62 00:54:27,20 f 47 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 5:27
398. 1657 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΉΣΤΟΣ 01:24:40,09 00:55:40,40 m 350 IRONAUTS RUNNING TEAM 5:27
399. 1335 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:24:51,97 00:54:31,02 m 351 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:28
400. 1330 ΣΑΜΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:24:52,03 00:54:31,54 m 352 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:28
401. 1524 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:24:56,35 00:54:39,85 f 48 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:28
402. 1206 ΜΠΙΖΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:25:06,39 00:53:30,71 m 353 ΣΑΦΑΝΣ 5:29
403. 1296 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:25:07,67 00:56:11,02 m 354 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
404. 1078 ΣΟΥΤΖΟΚΑ ΝΤΟΡΟΤΑ 01:25:08,72 00:53:50,55 f 49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:29
405. 1833 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΧΑΡΗΣ 01:25:11,63 00:55:43,52 m 355 5:29
406. 1314 ΨΑΡΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 01:25:12,73 00:53:45,77 m 356 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
407. 1274 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:25:12,89 00:43:38,12 f 50 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:29
408. 1666 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:25:13,13 00:53:15,93 m 357 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:29
409. 1004 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:25:16,63 00:55:45,16 m 358 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:30
410. 1707 ΡΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:25:18,47 00:56:51,26 m 359 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:30
411. 1234 ΚΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:25:20,71 00:55:21,17 m 360 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:30
412. 1158 ΣΕΡΙΦΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:25:23,79 00:56:14,06 m 361 MARATHON CLUB 5:30
413. 1724 ΣΙΔΕΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:25:29,98 00:52:30,55 m 362 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:30
414. 1583 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:25:31,64 00:54:34,10 f 51 5:31
415. 1814 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:25:33,88 00:53:33,79 m 363 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
416. 1007 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 01:25:35,45 00:54:39,85 m 364 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:31
417. 1034 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:25:35,63 00:55:56,52 m 365 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:31
418. 1084 ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ 01:25:40,36 00:55:37,70 f 52 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
419. 1506 ΚΟΡΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:25:40,63 00:56:11,24 m 366 5:31
420. 1469 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:25:46,49 00:55:17,68 m 367 Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 5:32
421. 1663 ΠΑΠΑΙ ΑΡΑΜΠΕΛΛΑ 01:25:47,76 00:54:58,96 f 53 5:32
422. 1690 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:25:48,06 00:54:58,32 m 368 5:32
423. 1635 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:25:51,97 00:54:37,89 f 54 5:32
424. 1286 ΚΡΟΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:25:55,17 00:57:07,74 m 369 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:32
425. 1422 ΖΩΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:25:55,51 00:54:22,70 m 370 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:32
426. 1259 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 01:25:57,13 00:56:55,29 m 371 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:32
427. 1620 ΜΠΟΝΕΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:25:58,49 00:55:38,60 m 372 ArtsNCulture.gr 5:32
428. 1332 ΣΟΥΒΕΡΜΈΖΟΓΛΟΥ ΓΙΆΝΝΗΣ 01:25:59,23 00:56:26,22 m 373 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:32
429. 1677 ΠΑΣΤΡΑ ΑΛΕΚΑ 01:26:00,99 00:55:02,47 f 55 MARATHON TEAM GREECE 5:32
430. 1109 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗ ΌΛΓΑ 01:26:02,20 00:56:45,74 f 56 MARATHON CLUB 5:33
431. 1151 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:26:02,93 00:56:13,41 m 374 MARATHON CLUB 5:33
432. 555 ΑΡΑΠΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:26:08,55 00:54:11,30 m 375 5:33
433. 1224 ΤΣΙΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:26:14,99 00:56:23,07 m 376 ΣΑΦΑΝΣ 5:33
434. 1414 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:26:19,97 00:56:05,03 m 377 5:34
435. 1229 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 01:26:31,51 00:52:24,14 m 378 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:34
436. 1194 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:26:33,45 00:54:22,49 m 379 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
437. 1549 ΛΙΓΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:26:36,15 00:57:42,43 m 380 mdx 5:35
438. 678 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:26:36,19 00:57:42,19 m 381 MDX 5:35
439. 1180 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:26:40,73 00:55:04,92 m 382 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
440. 1203 ΜΑΡΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:26:40,85 00:54:57,65 m 383 ΣΑΦΑΝΣ 5:35
441. 1812 ΧΑΛΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:26:46,55 00:56:09,94 m 384 ΑΤΟΜΙΚΟ 5:35
442. 1534 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:26:46,60 00:56:09,89 f 57 ΟΜΑΔΑ ΈΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 5:35
443. 1441 ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:26:47,75 00:56:05,88 f 58 5:35
444. 1683 ΠΕΠΟΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01:26:52,03 00:57:30,32 m 385 5:36
445. 1813 ΧΑΡΑΚΤΗΝΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 01:26:58,93 00:56:51,46 m 386 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:36
446. 1347 ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:26:58,99 00:57:15,54 f 59 ΠΟΡΟ-ΜΕΝΟΙ CLUB 5:36
447. 1033 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:26:58,99 00:57:15,02 m 387 Ανεξάρτητος 5:36
448. 1254 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 01:27:04,93 00:57:54,11 f 60 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:37
449. 1009 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:27:08,85 00:59:21,18 m 388 ΣΑΦΑΝΣ 5:37
450. 1022 ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:27:08,95 00:59:20,90 m 389 ΑΠΣ Απόλλων Δυτ Αττικής 5:37
451. 1387 ΔΗΜΑ ΦΑΝΗ 01:27:10,21 00:55:56,78 f 61 WELLNESPOT RUNNINGTEAM 5:37
452. 1077 ΣΚΟΥΦΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:27:14,47 00:55:38,54 m 390 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:37
453. 1233 ΚΑΣΕΛΑ ΡΟΥΛΑ 01:27:15,69 00:56:06,52 f 62 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:37
454. 1372 ΓΛΗΓΟΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01:27:19,72 00:56:27,88 f 63 5:38
455. 1482 ΚΑΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:27:27,79 00:56:49,12 m 391 5:38
456. 1246 ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 01:27:32,73 00:55:25,48 m 392 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:38
457. 1503 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΈΝΗ 01:27:33,39 00:58:08,02 f 64 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:38
458. 284 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:27:37,41 00:57:44,91 m 393 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:39
459. 1190 ΚΑΝΤΖΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:27:40,13 00:56:47,64 m 394 ΣΑΦΑΝΣ 5:39
460. 1540 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:27:45,52 00:56:32,53 f 65 MAD CATS 5:39
461. 1532 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:28:03,53 00:56:36,47 m 395 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:40
462. 1752 ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:28:05,19 00:55:45,22 f 66 5:40
463. 1650 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ 01:28:07,87 00:58:32,10 f 67 5:41
464. 1251 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:28:09,01 00:56:21,77 m 396 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:41
465. 1840 ΖΑΧΑΡΙΑ ΘΕΩΝΗ 01:28:17,76 00:58:06,15 f 68 5:41
466. 1735 ΣΜΥΡΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:28:33,10 00:56:24,18 f 69 5:42
467. 1185 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 01:28:34,96 00:56:05,76 m 397 ΣΑΦΑΝΣ 5:42
468. 1778 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:28:42,95 01:00:17,46 m 398 – 5:43
469. 1478 ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:28:46,48 00:56:49,58 m 399 5:43
470. 1471 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:28:46,67 00:57:45,62 m 400 5:43
471. 1346 ΒΌΓΙΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 01:28:46,89 00:57:46,02 m 401 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ 5:43
472. 1759 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ 01:28:48,75 00:55:59,50 f 70 ΣΔΥΑ 5:43
473. 1849 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 01:28:49,81 00:57:09,87 m 402 5:43
474. 708 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:28:52,09 00:56:46,64 m 403 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44
475. 1670 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:28:53,05 00:58:16,16 m 404 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:44
476. 1382 ΔΑΦΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:28:53,77 00:56:40,87 f 71 ΣΑΠΠΑΖ 5:44
477. 1012 ΚΑΙΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 01:28:53,84 00:56:38,26 f 72 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:44
478. 1519 ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:28:55,76 00:54:22,78 m 405 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:44
479. 1081 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 01:28:58,23 00:57:46,87 m 406 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:44
480. 1764 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:29:06,93 00:58:50,41 m 407 ΗΛΕΙΟΣ 5:44
481. 1588 ΜΙΧΑΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:29:15,11 00:58:32,24 m 408 5:45
482. 1197 ΡΑΝΤΟΥ ΚΩΣΤΕΛ 01:29:17,10 00:54:31,08 m 409 ΣΔΥΠ 5:45
483. 1227 ΧΑΣΑΠΗΣ ΘΩΜΑΣ 01:29:20,57 00:57:42,43 m 410 ΣΑΦΑΝΣ 5:45
484. 1736 ΣΜΥΡΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:29:30,00 00:57:50,06 m 411 5:46
485. 1718 ΣΑΡΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:29:50,40 00:57:48,24 f 73 5:47
486. 1028 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:30:09,14 00:56:54,30 m 412 Ανεξάρτητος 5:48
487. 1211 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:30:09,52 00:56:54,72 m 413 ΣΑΦΑΝΣ 5:49
488. 1195 ΚΥΡΠΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 01:30:17,57 00:59:12,98 f 74 ΣΑΦΑΝΣ 5:49
489. 1801 ΤΣΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:30:18,67 00:59:12,87 m 414 5:49
490. 1181 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΝΑΤΑΣΑ 01:30:26,47 00:59:10,16 f 75 ΣΑΦΑΝΣ 5:50
491. 1198 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:30:46,74 01:00:02,38 m 415 ΣΑΦΑΝΣ 5:51
492. 1737 ΣΜΥΡΝΙΩΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:30:49,97 00:58:34,06 m 416 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:51
493. 1240 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:30:52,76 00:58:02,72 m 417 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:51
494. 1030 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:30:59,89 00:58:11,90 m 418 ΣΔΥ Αγρινίου 5:52
495. 1337 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:31:31,45 00:57:59,06 m 419 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:54
496. 1054 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:31:46,15 00:59:22,92 m 420 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:55
497. 1702 ΡΑΠΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:31:49,11 00:59:31,30 m 421 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:55
498. 1285 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:31:52,01 00:59:06,10 m 422 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:55
499. 1266 ΡΕΠΠΑ ΧΡΟΝΟΥΛΑ 01:31:52,93 00:59:26,32 f 76 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 5:55
500. 461 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:31:58,08 01:00:01,14 m 423 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
501. 1011 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:32:00,35 01:01:07,13 m 424 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:56
502. 1527 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:32:02,80 00:59:10,02 m 425 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 5:56
503. 1561 ΜΑΝΙΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:32:08,79 00:59:01,67 m 426 5:56
504. 1615 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:32:21,46 00:59:09,07 m 427 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:57
505. 1010 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:32:28,31 01:01:45,35 m 428 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
506. 1018 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:32:28,31 01:01:45,20 m 429 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
507. 1044 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 01:32:28,37 01:01:45,64 m 430 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 5:57
508. 1220 ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:32:42,69 01:00:02,11 m 431 ΣΑΦΑΝΣ 5:58
509. 1176 TIRARD CECILE 01:32:42,77 01:00:02,11 f 77 ΣΑΦΑΝΣ 5:58
510. 1317 ΒΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:32:45,33 00:58:08,91 m 432 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:59
511. 1322 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 01:32:45,46 00:58:08,91 m 433 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:59
512. 1293 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:32:53,26 00:59:03,79 m 434 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:59
513. 1059 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 01:32:55,73 00:56:56,98 m 435 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:59
514. 1351 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:32:57,45 00:58:03,10 m 436 ΣΔΥΑ 5:59
515. 1433 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:32:58,89 00:59:53,16 f 78 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 5:59
516. 1008 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:33:00,00 00:59:24,50 m 437 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:00
517. 1593 ΜΟΣΧΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 01:33:00,96 00:59:28,28 f 79 6:00
518. 1721 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:33:02,05 01:01:43,35 m 438 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
519. 1751 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:33:02,43 01:01:43,75 m 439 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
520. 1216 ΡΗΝΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:33:05,63 01:01:55,77 f 80 ΣΑΦΑΝΣ 6:00
521. 1395 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:33:11,03 01:02:12,17 f 81 FAMILY TEAM 6:00
522. 1300 ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:33:13,11 00:59:08,84 m 440 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:00
523. 1649 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:33:14,49 00:59:34,30 m 441 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:00
524. 1711 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:33:14,55 00:59:46,69 f 82 6:00
525. 1584 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 01:33:14,88 00:59:46,83 m 442 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:00
526. 1379 ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:33:19,67 00:58:05,82 m 443 6:01
527. 1406 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 01:33:19,69 00:57:25,26 f 83 6:01
528. 813 ΒΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 01:33:23,35 01:00:43,43 f 84 6:01
529. 1674 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:33:23,75 m 444 FAMILY TEAM 6:01
530. 1450 ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:33:30,77 01:00:06,04 m 445 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:01
531. 490 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:33:36,81 01:00:21,99 m 446 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:02
532. 1781 ΤΣΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 01:33:38,06 01:00:29,12 m 447 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:02
533. 1546 ΛΙΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:33:43,53 00:53:54,70 f 85 6:02
534. 1036 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:34:02,16 01:01:22,37 m 448 KURKURIKIS TRAINING TEAM 6:04
535. 1079 ΣΤΕΦΑΝΗ ΜΑΙΡΗ 01:34:15,79 00:59:37,28 f 86 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:04
536. 1369 ΓΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:34:32,18 01:01:58,47 m 449 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
537. 1446 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:34:34,70 00:58:28,48 m 450 ΟΜΑΔΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 6:06
538. 1327 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:34:36,06 00:59:55,12 m 451 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
539. 1334 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 01:34:36,29 01:00:35,87 f 87 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
540. 1315 ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:34:36,35 01:00:35,79 m 452 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:06
541. 1427 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 01:34:38,99 01:01:08,52 m 453 ΚΑΚΟΒΑΤΟΣ – ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 6:06
542. 1491 ΚΙΟΥΣΗ ΤΙΤΣΑ 01:34:39,33 00:59:57,66 f 88 6:06
543. 1137 ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΑΡΙΑ 01:34:52,08 01:00:52,98 f 89 MARATHON CLUB 6:07
544. 1199 ΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:34:52,36 01:00:52,69 m 454 ΣΑΦΑΝΣ 6:07
545. 1400 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:34:52,89 01:02:18,68 m 455 ΑΝΕΞΑΡΗΤΟΣ 6:07
546. 1038 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:34:55,63 01:02:40,93 f 90 Adidas Runners Athens 6:07
547. 1573 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:34:57,59 00:59:47,87 f 91 6:07
548. 1027 ΠΑΝΙΔΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ 01:35:11,55 01:01:42,25 f 92 Ανεξάρτητος 6:08
549. 1641 ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:35:17,81 01:02:22,75 m 456 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 6:08
550. 1719 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:35:22,85 01:02:00,06 m 457 6:09
551. 606 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ 01:35:23,39 01:00:41,91 m 458 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:09
552. 322 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:35:24,07 01:02:00,20 m 459 6:09
553. 1786 ΤΣΙΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 01:35:40,75 00:59:48,26 m 460 6:10
554. 1201 ΛΟΙΖΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:35:41,87 01:01:09,16 f 93 ΣΑΦΑΝΣ 6:10
555. 1424 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:35:42,93 01:00:21,33 m 461 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10
556. 1116 ΚΕΧΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:35:43,49 01:01:35,95 f 94 MARATHON CLUB 6:10
557. 1333 ΒΡΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:35:55,67 01:00:25,32 m 462 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:11
558. 1320 ΒΡΑΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:35:56,17 01:00:25,34 m 463 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:11
559. 1794 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 01:35:57,47 01:00:57,59 f 95 6:11
560. 1360 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 01:36:00,36 01:01:40,27 m 464 MAD CATS 6:11
561. 1693 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ 01:36:07,57 01:01:32,32 f 96 Οχι 6:12
562. 1060 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:36:12,37 01:03:12,64 m 465 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
563. 1202 ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:36:12,43 01:01:52,71 f 97 ΣΑΦΑΝΣ 6:12
564. 1058 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:36:12,49 01:03:15,23 m 466 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
565. 1051 ΕΛΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:36:12,85 01:03:12,79 m 467 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:12
566. 1354 ΓΕΩΡΓΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:36:23,23 01:03:22,25 m 468 6:13
567. 808 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:36:27,14 01:02:19,45 m 469 6:13
568. 1729 ΣΚΑΡΠΙΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:36:38,14 01:02:19,47 f 98 6:14
569. 1278 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:36:49,31 01:01:44,53 m 470 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:14
570. 1175 GRACEY JAMES 01:36:55,29 01:02:53,63 m 471 ΣΑΦΑΝΣ 6:15
571. 1221 ΖΟΒΟΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:36:56,72 01:02:06,70 m 472 ΣΔΥΠ 6:15
572. 253 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:37:10,67 01:00:56,96 m 473 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
573. 1463 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ 01:37:13,81 01:02:08,06 f 99 6:16
574. 1816 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:37:15,93 01:01:41,00 f 100 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 6:16
575. 1189 ΚΑΚΚΑΣ-ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:37:18,15 01:03:33,05 m 474 ΣΑΦΑΝΣ 6:16
576. 1811 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:37:20,79 01:03:33,27 m 475 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
577. 1660 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:37:20,91 01:03:33,11 m 476 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:16
578. 1755 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΕΛΕΝΗ 01:37:40,60 01:03:23,60 f 101 – 6:18
579. 1574 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:37:44,59 01:03:52,27 m 477 6:18
580. 1494 ΚΟΚΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:37:54,78 01:01:59,91 m 478 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:19
581. 1154 ΡΑΛΛΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 01:37:56,41 01:02:57,78 f 102 MARATHON CLUB 6:19
582. 1031 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:38:01,93 01:05:33,70 m 479 Adidas Runners Athens 6:19
583. 1376 ΔΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:38:18,55 01:01:20,11 m 480 6:20
584. 1336 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:38:32,52 01:00:25,32 m 481 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 6:21
585. 1304 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ 01:38:42,59 01:03:37,83 m 482 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:22
586. 1681 ΠΕΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:38:47,38 01:01:35,23 m 483 6:22
587. 1717 ΣΑΡΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:38:49,88 01:02:12,07 f 103 6:22
588. 272 ΑΛΕΥΡΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 01:39:02,36 01:03:08,89 m 484 ΣΑΦΑΝΣ 6:23
589. 1214 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 01:39:11,52 01:02:27,03 m 485 ΣΑΦΑΝΣ 6:23
590. 1046 ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:39:14,04 01:04:02,79 m 486 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:24
591. 1244 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:39:15,14 01:04:03,16 m 487 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:24
592. 1243 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:39:15,25 01:04:03,16 m 488 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 6:24
593. 1256 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:39:15,26 01:04:03,03 f 104 CHIOS RUNN 6:24
594. 1562 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΝΝΑ 01:39:54,13 01:02:25,76 f 105 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 6:26
595. 1053 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:39:58,75 01:02:27,29 m 489 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:27
596. 1607 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:40:05,05 01:04:31,37 m 490 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:27
597. 1343 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:40:05,96 01:04:37,05 m 491 6:27
598. 1552 ΛΟΥΡΑΝΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:40:08,42 01:03:40,23 f 106 MARATHON TEAM BY MARIA POLYZOY 6:27
599. 1578 ΜΑΥΡΟΥΛΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 01:40:13,36 01:06:42,77 m 492 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:27
600. 1782 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:40:14,36 01:06:09,74 m 493 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:28
601. 1434 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:40:14,88 01:06:10,30 m 494 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:28
602. 1817 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:40:35,09 01:04:39,71 m 495 6:29
603. 1016 ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:40:40,18 01:04:28,72 m 496 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:29
604. 1438 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:40:51,08 01:03:30,31 m 497 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:30
605. 1733 ΣΚΟΥΦΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:40:51,08 01:06:02,92 f 107 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:30
606. 1728 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:40:53,08 01:04:08,26 m 498 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:30
607. 1544 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:40:54,89 01:04:21,19 m 499 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:30
608. 1610 ΜΠΑΡΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:41:09,89 01:04:09,26 m 500 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:31
609. 1186 ΓΚΙΝΟΥΤΣΗΣ ΘΥΜΙΟΣ 01:41:10,93 01:05:40,95 m 501 ΣΑΦΑΝΣ 6:31
610. 1638 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:41:14,83 01:00:16,86 f 108 6:31
611. 1082 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 01:41:32,56 01:06:09,95 m 502 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6:33
612. 1522 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 01:41:38,50 01:06:33,36 f 109 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:33
613. 1381 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:41:38,78 01:05:42,31 m 503 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:33
614. 1218 ΣΑΝΙΔΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:41:58,58 01:03:56,11 m 504 ΣΑΦΑΝΣ 6:34
615. 1255 ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΝΑ 01:41:58,72 01:03:55,99 f 110 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:34
616. 1688 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΏΝΙΟΣ 01:42:08,76 01:07:06,46 m 505 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:35
617. 1032 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:42:13,73 01:05:33,64 m 506 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:35
618. 1389 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:42:21,08 01:04:28,61 m 507 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΑΡΓΟΥΣ 6:36
619. 1385 ΔΕΝΑΞΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:42:26,52 01:04:23,13 m 508 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:36
620. 1042 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 01:43:00,24 01:07:03,60 m 509 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:38
621. 1041 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 01:43:00,24 01:07:03,48 f 111 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:38
622. 1177 ΑΜΠΕΛΙΚΙΩΤΗ ΑΝΝΑ 01:43:26,42 01:06:58,39 f 112 ΣΑΦΑΝΣ 6:40
623. 1744 ΣΤΑΘΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:43:47,78 01:05:00,31 m 510 6:41
624. 1015 ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΖΑ 01:43:53,34 01:06:07,04 f 113 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 6:42
625. 1619 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 01:44:16,78 01:05:22,50 m 511 6:43
626. 1516 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ ΜΑΡΙΑ 01:44:30,20 01:07:30,09 f 114 6:44
627. 1448 ΚΑΛΠΙΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:44:43,37 01:05:50,80 m 512 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:45
628. 1270 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ 01:44:52,28 01:07:41,27 f 115 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:45
629. 1799 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:45:08,58 01:07:43,77 m 513 MOTOR OIL RUNNING TEAM 6:47
630. 1284 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:45:12,42 00:57:52,93 m 514 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:47
631. 1303 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 01:45:48,78 00:53:19,43 f 116 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:49
632. 1289 ΜΕΪΜΕΤΕΑ ΙΜΕΛΝΤΑ 01:45:53,26 01:06:17,33 f 117 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:49
633. 1232 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:45:58,54 01:08:52,30 m 515 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:50
634. 1348 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:45:58,60 01:09:37,01 m 516 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:50
635. 1481 ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:45:58,69 01:09:37,26 f 118 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:50
636. 1475 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:46:06,26 01:08:21,28 m 517 6:50
637. 1653 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 01:46:07,64 01:04:41,33 m 518 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 6:50
638. 1773 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 01:46:07,89 01:08:52,30 m 519 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 6:50
639. 1235 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 01:46:10,96 01:06:05,80 f 119 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 6:51
640. 1282 ΚΑΡΡΑ ΕΛΕΝΗ 01:46:11,07 01:07:56,52 f 120 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 6:51
641. 1723 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 01:46:22,99 01:04:51,20 f 121 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:51
642. 1820 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 01:46:27,62 01:07:22,65 m 520 ΣΕΡΠΑ 6:52
643. 1626 ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:46:27,68 01:07:23,03 m 521 6:52
644. 1791 ΤΣΙΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:47:41,41 01:10:39,34 m 522 6:56
645. 1568 ΜΑΡΑΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:48:00,52 01:06:19,14 m 523 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6:58
646. 1179 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:48:16,75 01:09:22,18 m 524 ΣΑΦΑΝΣ 6:59
647. 1213 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:48:23,77 01:08:28,89 f 122 ΣΑΦΑΝΣ 6:59
648. 1404 ΔΡΑΠΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:48:28,29 01:10:29,23 m 525 6:59
649. 1062 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:49:06,97 01:08:12,46 m 526 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02
650. 1071 ΠΗΧΑ ΙΩΑΝΝΑ 01:49:07,14 01:08:12,68 m 527 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:02
651. 1576 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:49:13,42 01:08:52,80 f 123 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:02
652. 1462 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ 01:49:17,60 01:08:41,97 m 528 BLUE BLACK 7:03
653. 1597 ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:49:19,86 01:13:00,58 m 529 MOBY RUNNING TEAM 7:03
654. 1485 ΚΕΛΕΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:49:19,96 01:13:00,99 m 530 7:03
655. 1548 ΛΙΒΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ 01:49:19,98 01:13:00,92 f 124 MOBY RUNNING TEAM 7:03
656. 1178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:49:29,67 01:09:10,08 m 531 ΣΑΦΑΝΣ 7:03
657. 1541 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 01:49:30,47 01:10:00,82 m 532 7:03
658. 1204 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:49:34,62 01:09:32,49 m 533 ΣΑΦΑΝΣ 7:04
659. 1452 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 01:49:34,62 01:10:00,94 f 125 7:04
660. 1564 ΜΑΞΟΥΤΟΓΛΟΥ ΝΑΚΗΣ 01:49:35,14 01:10:00,64 m 534 7:04
661. 1283 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 01:49:35,66 01:10:20,78 m 535 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:04
662. 1712 ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:49:42,31 01:08:48,40 m 536 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:04
663. 1834 ΜΟΥΓΙΑΚΑΚΟΣ 01:49:50,08 01:10:12,84 2 7:05
664. 1073 ΣΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:50:20,25 01:13:55,27 m 537 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7:07
665. 1297 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 01:50:21,82 01:09:45,54 f 126 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:07
666. 1639 ΝΤΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:50:59,12 01:03:17,69 m 538 7:09
667. 1437 ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 01:51:18,59 01:08:52,62 f 127 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 7:10
668. 37 ΚΡΑΝΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ 01:51:49,74 01:09:31,18 f 128 ALLIANZ RT 7:12
669. 1596 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:51:57,49 01:10:20,32 m 539 7:13
670. 1518 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:52:47,59 01:14:55,75 m 540 ΑΟ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ 7:16
671. 1019 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:52:57,81 01:12:33,17 f 129 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
672. 1002 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:53:06,16 01:11:51,32 m 541 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
673. 1020 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 01:53:06,29 01:11:51,56 f 130 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
674. 1001 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 01:53:06,37 01:11:51,56 f 131 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:17
675. 1621 ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:53:08,33 01:12:04,92 m 542 ΜΠΟΥΚΜΑΝ228 7:17
676. 1431 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:54:54,61 01:11:13,16 m 543 7:24
677. 1461 ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:55:15,91 01:12:59,28 m 544 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:26
678. 1725 ΣΙΝΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:55:53,65 01:14:11,59 m 545 7:28
679. 1014 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:56:11,07 01:12:33,42 m 546 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:29
680. 1819 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:56:26,62 01:14:22,38 m 547 TEAM SHERPAS 7:30
681. 1200 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:57:38,80 01:14:55,75 m 548 ΣΔΥΠ 7:35
682. 1556 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 01:57:47,31 01:12:04,22 m 549 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 7:35
683. 1288 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 01:58:21,09 01:13:40,40 m 550 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:38
684. 1741 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:59:48,67 01:13:33,06 f 132 Η ΚΟΥΤΣΗ ΧΕΛΩΝΑ 7:43
685. 1768 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:59:49,65 01:13:32,92 m 551 7:43
686. 1328 ΤΣΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 02:00:07,89 01:18:45,81 m 552 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:45
687. 1208 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 02:00:09,11 01:18:43,18 f 133 ΣΑΦΑΝΣ 7:45
688. 1488 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 02:00:54,25 01:18:33,41 f 134 ΑΟ ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΪΚΟΥ 7:48
689. 1307 ΤΟΜΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:01:23,92 01:16:36,57 m 553 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 7:49
690. 1023 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 02:01:53,43 01:17:29,72 f 135 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:51
691. 1174 GRACEY MARTHA 02:02:11,62 01:16:37,71 f 136 ΣΑΦΑΝΣ 7:53
692. 1040 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 02:02:42,16 01:20:53,97 m 554 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 7:54
693. 531 ΑΝΥΦΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 02:04:13,05 01:21:45,05 f 137 8:00
694. 1035 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ 02:04:28,11 01:20:41,87 f 138 Ανεξάρτητος 8:01
695. 1249 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 02:06:25,02 01:20:16,84 f 139 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:09
696. 1245 ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 02:06:26,46 01:20:16,96 m 555 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:09
697. 1589 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 02:07:56,14 01:20:49,88 m 556 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:15
698. 1691 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:12:52,19 01:22:50,47 m 557 ΤΑ ΚΟΥΡΕΛΙΑ 8:34
699. 1043 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 02:13:42,01 01:23:54,47 f 140 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:37
700. 1539 ΛΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 02:15:25,61 01:28:11,36 m 558 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟς 8:44
701. 1350 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:17:11,15 01:27:53,26 m 559 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 8:51
702. 1024 ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 02:18:57,53 01:27:56,60 f 141 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:57
703. 1025 ΞΥΓΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 02:18:58,25 01:27:56,60 m 560 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς 8:57

Previous ArticleNext Article

6ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα – Αποτελέσματα

6ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα - Αποτελέσματα

10 ΧΛΜ

Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ.Τερμ. Gender Κατ.Φύλου Σύλλογος Rυθμός/km
1. 1234 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:35:58,73 M 1 3:35
2. 1108 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:37:22,47 M 2 Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 3:44
3. 1364 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:39:04,99 M 3 3:54
4. 1360 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ 00:40:03,87 M 4 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:00
5. 491 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ 00:40:16,41 M 5 4:01
6. 197 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:40:27,28 M 6 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 4:02
7. 928 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:40:46,15 M 7 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:04
8. 447 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:41:10,28 M 8 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:07
9. 494 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:41:12,79 M 9 BERLIN TRACK CLUB 4:07
10. 464 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:41:19,39 M 10 ΜΥ ATHLETE 4:07
11. 967 ΜΠΑΒΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 00:41:41,53 M 11 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:10
12. 441 ΚΕΤΣΕΤΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΣ 00:41:57,31 M 12 4:11
13. 180 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ 00:42:12,12 M 13 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:13
14. 1240 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:42:28,23 M 14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 4:14
15. 1273 ΥΨΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:42:46,54 M 15 4:16
16. 119 Warcholik Adam 00:43:15,45 M 16 4:19
17. 159 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:43:37,01 M 17 heartbeat training studio 4:21
18. 202 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:43:37,07 M 18 RafinaRunners 4:21
19. 1398 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:43:43,60 M 19 4:22
20. 291 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:43:45,53 M 20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:22
21. 969 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:43:57,94 M 21 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 4:23
22. 114 Leja Jan 00:44:01,54 M 22 4:24
23. 1208 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:44:09,57 M 23 4:24
24. 477 ΚΟΥΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:44:17,43 M 24 4:25
25. 1126 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:44:20,51 M 25 SENSITIES 4:26
26. 249 ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:44:38,81 M 26 4:27
27. 140 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:00,03 M 27 ΧΡΥΣΟΧΩΡΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:30
28. 912 ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:45:20,80 M 28 PROTYPO RAFIMNA FITNESS RUN 4:32
29. 1201 ΡΑΚΚΑΣ ΣΟΛΩΝ 00:45:33,48 M 29 4:33
30. 1107 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:34,30 M 30 SANTA RUNNING TEAM 4:33
31. 1229 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:45:41,03 M 31 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:34
32. 987 ΜΠΙΛΕΡ ΠΗΤΕΡ 00:45:51,66 M 32 ΤΤΤ 4:35
33. 1124 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:46:02,66 M 33 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:36
34. 1325 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:46:03,44 M 34 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:36
35. 1136 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:46:09,24 M 35 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 4:36
36. 1183 ΠΕΡΔΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:46:14,37 M 36 4:37
37. 258 ΔΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:46:16,25 M 37 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 4:37
38. 284 ΙΝΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:46:20,11 M 38 SPORT 4ALL PROJECT 4:38
39. 1355 ASHORI SHARIF 00:46:26,33 M 39 4:38
40. 951 ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ ΙΟΑΝΝΗΣ 00:46:30,91 M 40 ΟΣΥ 4:39
41. 970 ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 00:46:34,79 M 41 Skordo Team 4:39
42. 419 ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:46:40,71 M 42 4:40
43. 172 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝΟΣ 00:46:47,09 M 43 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:40
44. 998 ΝΕΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:46:49,25 F 1 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:40
45. 1309 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ 00:46:49,79 M 44 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 4:40
46. 1185 ΠΕΤΡΙΚΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:46:52,26 M 45 ΦΛΟΓΑ 4:41
47. 478 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:46:56,33 M 46 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 4:41
48. 170 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 00:46:59,93 F 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 4:41
49. 1400 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:47:09,53 F 3 4:42
50. 1323 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:47:16,30 M 47 RafinaRunners 4:43
51. 199 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:47:26,23 M 48 GLAM ROCK/METAL 4:44
52. 1390 ΚΑΪΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:47:45,61 M 49 ΑΣΚΟΣ ΑΙΟΛΟΥ 4:46
53. 1316 ΦΑΣΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:47:50,26 M 50 4:47
54. 101 AGATI VINCENT 00:47:56,85 M 51 PRT-G 4:47
55. 1362 ΒΑΓΓΕΡ ΤΕΡΕΖΑ 00:47:57,78 F 4 ΓΑΣΧ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4:47
56. 1172 ΠΑΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:47:59,49 M 52 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 4:47
57. 984 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 00:48:04,63 M 53 Ο- 4:48
58. 1218 ΣΑΜΟΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:48:16,93 M 54 WonderBrazil 4:49
59. 436 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:48:18,93 M 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:49
60. 1383 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:48:31,14 M 56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:51
61. 1397 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:48:31,91 M 57 4:51
62. 1396 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:48:31,96 M 58 4:51
63. 1236 ΣΟΥΡΑΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 00:48:35,73 M 59 ΑΤΟΜΙΚΑ 4:51
64. 1115 ΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:48:44,29 M 60 Άθενς Πλαζα 4:52
65. 1271 ΤΙΚΤΑΜΠΑΝΙΔΗ ΕΛΕΝΑ 00:48:58,49 F 5 4:53
66. 911 ΛΟΥΒΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:48:58,50 F 6 4:53
67. 1252 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣ 00:49:01,09 M 61 RafinaRunners 4:54
68. 1239 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:49:19,54 M 62 RafinaRunners 4:55
69. 1342 ΧΡΥΣΣΟΣ ΗΛΙΑΣ 00:49:19,59 M 63 RafinaRunners 4:55
70. 137 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ 00:49:36,36 F 7 4:57
71. 223 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 00:49:36,38 F 8 ΣΔΥΠ 4:57
72. 908 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:49:38,04 M 64 Ο- 4:57
73. 1206 ΡΕΤΙΒΩΦ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:49:43,69 M 65 4:58
74. 1379 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:49:54,93 M 66 ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ 4:59
75. 1373 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:49:55,81 M 67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:59
76. 131 ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 00:49:59,61 M 68 better people 4:59
77. 454 ΚΟΛΟΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:03,55 M 69 5:00
78. 281 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:10,20 M 70 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 5:01
79. 206 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:50:10,20 M 71 runners&bikers nea makri 5:01
80. 115 PRITCHARD DAPHNE 00:50:13,56 F 9 RUNNINGREECE 5:01
81. 1102 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 00:50:15,75 M 72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:01
82. 1270 ΤΖΙΒΕΛΕΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:50:17,63 M 73 ATHLETE’S HOME 5:01
83. 1372 ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:24,13 M 74 THE RUNNERS PROJECT 5:02
84. 1365 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 00:50:25,34 F 10 5:02
85. 269 ΖΕΡΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:27,09 M 75 5:02
86. 139 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:50:30,62 M 76 5:03
87. 1186 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:50:38,21 M 77 5:03
88. 105 BRUCKER ARNAULD 00:50:38,74 M 78 5:03
89. 238 ΔΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:50:43,11 M 79 5:04
90. 244 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:50:47,97 M 80 RafinaRunners 5:04
91. 978 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:50:48,04 M 81 5:04
92. 135 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 00:50:48,44 F 11 5:04
93. 257 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:50:49,88 M 82 5:04
94. 972 ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:50:50,38 M 83 5:05
95. 440 ΚΕΛΑΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ 00:50:58,48 M 84 SANTA RUNNING TEAM 5:05
96. 482 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 00:51:01,16 M 85 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:06
97. 905 ΛΕΦΑΣ ΗΛΙΑΣ 00:51:03,67 M 86 5:06
98. 103 BESAGAS EDMUND 00:51:19,20 M 87 PRTG 5:07
99. 981 ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:51:21,81 M 88 5:08
100. 461 ΜΑΡΚΑΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:51:24,61 M 89 5:08
101. 904 ΛΕΛΕΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:51:25,41 M 90 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:08
102. 496 ΛΑΘΗΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 00:51:33,76 F 12 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:09
103. 254 ΔΡΑΚΑΣ ΘΕΩΔΩΡΟΣ 00:51:37,79 M 91 5:09
104. 1174 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ 00:51:39,14 M 92 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ 5:09
105. 154 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 00:51:46,68 M 93 ROUSSOS RUNNING TEAM 5:10
106. 1335 ΧΙΜΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:51:53,01 M 94 RAFINARUNNERS 5:11
107. 1297 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:51:54,78 M 95 5:11
108. 1168 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΙΤΩΝ 00:51:55,96 M 96 Ανεξαρτιτος 5:11
109. 222 ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:52:01,22 F 13 5:12
110. 1395 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:52:07,52 M 97 ΣΑΠΠΑΖ 5:12
111. 490 ΚΩΝΣΤΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:52:11,52 M 98 ΑΟ ΘΗΣΕΑΣ / www.worldofbike.gr 5:13
112. 1380 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:18,47 M 99 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:13
113. 1286 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:52:25,86 M 100 5:14
114. 472 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:52:27,40 M 101 SNAILS TEAM 5:14
115. 1338 ΧΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:52:28,45 M 102 Nintai Martial Arts 5:14
116. 961 ΜΟΝΕΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:52:33,58 M 103 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:15
117. 404 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:52:33,64 M 104 RafinaRunners 5:15
118. 1237 ΣΟΦΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:36,18 M 105 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:15
119. 179 ΒΗΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:52:36,64 M 106 5:15
120. 438 ΚΑΦΟΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:52:37,40 M 107 5:15
121. 132 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ 00:52:45,91 M 108 Novasports running team 5:16
122. 1276 ΤΡΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:52:47,40 M 109 5:16
123. 973 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 00:52:49,18 M 110 5:16
124. 1264 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:52:51,36 M 111 ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΓΓΡΑΦΗ 5:17
125. 145 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:52:55,66 M 112 5:17
126. 1202 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:53:04,14 M 113 5:18
127. 451 ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 00:53:04,96 M 114 5:18
128. 205 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:53:16,40 M 115 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 5:19
129. 1357 ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00:53:28,25 F 14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:20
130. 1358 ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:53:28,45 M 116 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:20
131. 954 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:53:28,86 M 117 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:20
132. 1389 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 00:53:30,72 M 118 5:21
133. 1247 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:53:41,59 M 119 BETTER PEOPLE 5:22
134. 255 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:53:50,84 M 120 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:23
135. 1140 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00:53:55,15 M 121 SANTA RUNNING TEAM 5:23
136. 953 ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 00:53:56,63 F 15 ΠΡΟΟΔΟΣ 5:23
137. 1260 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:54:03,89 M 122 C-DREAM RUNNING TEAM 5:24
138. 1231 ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:54:04,94 M 123 RafinaRunners 5:24
139. 495 ΛΑΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ 00:54:05,94 M 124 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:24
140. 123 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ 00:54:07,26 M 125 5:24
141. 941 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ 00:54:07,89 M 126 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 5:24
142. 977 ΜΠΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:54:12,00 M 127 5:25
143. 165 ΒΑΜΒΑΚΆΣ ΜΙΧΑΉΛ 00:54:12,20 M 128 5:25
144. 160 ΑΡΧΟΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:12,26 M 129 PROTON RUNNING TEAM 5:25
145. 927 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:54:12,66 M 130 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:25
146. 942 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 00:54:13,73 M 131 5:25
147. 176 ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 00:54:14,75 F 16 5:25
148. 1145 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:54:15,99 M 132 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 5:25
149. 446 ΚΛΑΓΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 00:54:16,57 M 133 5:25
150. 979 ΜΠΑΤΖΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 00:54:18,78 M 134 5:25
151. 469 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:26,25 M 135 5:26
152. 994 ΜΩΡΑΙΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:54:28,66 F 17 ΝΑΣ 5:26
153. 909 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 00:54:33,02 M 136 RafinaRunners 5:27
154. 420 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:54:35,08 M 137 SANTA RUNNING TEAM 5:27
155. 1195 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 00:54:38,87 M 138 5:27
156. 273 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:54:39,00 F 18 5:27
157. 405 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:54:41,03 M 139 5:28
158. 1371 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:54:44,55 M 140 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:28
159. 943 ΜΆΡΚΟΥ ΠΈΤΡΟΣ 00:54:44,61 M 141 Τελμησσός 5:28
160. 1189 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:54:44,85 M 142 5:28
161. 1334 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:54:47,93 M 143 5:28
162. 215 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:54:50,37 M 144 5:29
163. 1162 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 00:54:50,91 M 145 5:29
164. 1293 ΤΣΙΑΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:54:51,41 M 146 5:29
165. 232 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:54:51,75 M 147 ΣΔΥΠ 5:29
166. 128 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΝΗ 00:54:53,36 F 19 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:29
167. 466 ΚΟΠΟΥΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:54:54,37 M 148 KROMMIDAS COACHING 5:29
168. 959 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:55:00,39 M 149 Τελμησσός 5:30
169. 1331 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 00:55:07,03 M 150 myathlete 5:30
170. 991 ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 00:55:10,51 M 151 5:31
171. 208 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:10,67 M 152 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:31
172. 152 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 00:55:13,46 M 153 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
173. 488 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 00:55:14,03 F 20 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
174. 1288 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:55:15,01 M 154 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
175. 1359 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:55:15,30 M 155 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:31
176. 459 ΚΟΝΟΜΗ ΑΝΤΩΝΗΣ 00:55:23,17 M 156 5:32
177. 1329 ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:55:25,47 M 157 ΣΔΥΠ 5:32
178. 930 ΜΑΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:55:30,59 M 158 5:33
179. 216 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ 00:55:33,87 F 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 5:33
180. 290 ΚΑΛΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:55:33,97 M 159 5:33
181. 1122 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:34,09 M 160 ΑΝΕΞΑPΤΗΤΟΣ 5:33
182. 198 ΓΑΖΗΣ ΜΑΚΗΣ 00:55:36,60 M 161 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:33
183. 1387 ΝΥΣΤΑΖΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 00:55:38,26 M 162 5:33
184. 125 ΣΑΦΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 00:55:41,28 M 163 5:34
185. 1109 ΝΙΦΟΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:55:44,03 M 164 5:34
186. 486 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 00:55:46,68 M 165 5:34
187. 1117 ΝΤΟΥΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:55:46,83 M 166 5:34
188. 166 ΒΑΜΒΑΚΕΡΗΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ 00:55:58,23 M 167 better people 5:35
189. 1299 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:56:00,25 M 168 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:36
190. 1308 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:56:00,47 M 169 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:36
191. 1366 ΠΑΠΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:56:02,27 M 170 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:36
192. 283 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:04,10 M 171 5:36
193. 999 ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:56:05,76 M 172 5:36
194. 1312 ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:56:05,99 M 173 5:36
195. 401 ΚΑΠΕΤΑΝΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:56:06,69 M 174 5:36
196. 1197 ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ 00:56:10,18 F 22 SANTA RUNNING TEAM 5:37
197. 1242 ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:56:14,94 M 175 5:37
198. 937 ΜΑΡΙΝΟΥ ΚΛΕΙΩ 00:56:20,47 F 23 Gan816 5:38
199. 298 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 00:56:21,88 F 24 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 5:38
200. 458 ΚΟΝΙΔΑΡΗΣ ΣΤΑΘΗΣ 00:56:23,64 M 176 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:38
201. 1263 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:56:28,71 M 177 5:38
202. 1233 ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ 00:56:31,61 M 178 ΣΧΙΝΙΑΣ 5:39
203. 480 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:56:38,01 M 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:39
204. 955 ΜΗΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:56:39,51 M 180 5:39
205. 189 ΒΡΕΤΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:56:39,92 M 181 RafinaRunners 5:39
206. 914 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 00:56:42,29 M 182 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:40
207. 915 ΛΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:56:42,56 M 183 5:40
208. 181 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:56:45,12 F 25 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:40
209. 1232 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:56:46,88 M 184 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:40
210. 410 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 00:56:54,07 F 26 5:41
211. 946 ΜΑΥΡΟΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:56:54,59 M 185 5:41
212. 421 ΠΑΣΧΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 00:56:55,21 M 186 5:41
213. 241 ΔΕΔΕΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 00:56:58,65 M 187 5:41
214. 483 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 00:56:59,97 M 188 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:41
215. 975 ΜΠΑΡΤΣΩΤΑ ΜΑΧΗ 00:57:00,34 F 27 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 5:42
216. 150 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:57:01,65 F 28 IBM CLUB 5:42
217. 1291 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:06,29 M 189 SANTA RUNNING TEAM 5:42
218. 965 ΜΟΥΤΟΥ ΡΟΜΙΝΑ 00:57:09,41 F 29 5:42
219. 1132 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:57:12,97 M 190 5:43
220. 913 ΛΟΥΠΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:57:14,97 M 191 5:43
221. 1341 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:57:20,73 M 192 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 5:44
222. 1170 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57:23,32 M 193 5:44
223. 1384 ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 00:57:30,08 M 194 5:45
224. 268 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:32,60 M 195 Ι-RUN 5:45
225. 415 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ 00:57:35,15 F 30 5:45
226. 1148 ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:57:35,92 M 196 5:45
227. 1182 ΠΕΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:37,54 M 197 5:45
228. 1375 ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:57:38,38 M 198 ELITE RUNNING TEAM 5:45
229. 1392 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:40,70 M 199 5:46
230. 233 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ 00:57:45,58 F 31 Ανεξάρτητη 5:46
231. 428 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:57:48,60 M 200 5:46
232. 193 ΒΥΘΟΥΛΚΑ ΝΑΤΑΣΣΑ 00:57:53,38 F 32 BETTER PEOPLE 5:47
233. 1243 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:57:56,25 F 33 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 5:47
234. 195 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΣΠΥΡΑΓΓΕΛΟΣ 00:57:57,61 M 201 RafinaRunners 5:47
235. 259 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:58:01,50 M 202 RafinaRunners 5:48
236. 1278 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:58:02,14 M 203 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 5:48
237. 1238 ΣΠΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:58:03,22 M 204 5:48
238. 919 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 00:58:04,31 F 34 5:48
239. 277 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:58:09,17 M 205 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:48
240. 191 ΒΡΟΝΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:09,97 M 206 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5:48
241. 1129 ΠΑΛΙΑΤΣΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 00:58:15,13 M 207 5:49
242. 481 ΜΑΝΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:58:16,48 F 35 5:49
243. 1280 ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:58:18,28 M 208 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:49
244. 1326 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 00:58:19,03 M 209 ADIDAS RUNNERS 5:49
245. 492 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:58:19,33 M 210 5:49
246. 1165 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:58:19,93 M 211 5:49
247. 212 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 00:58:22,50 F 36 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:50
248. 996 ΝΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:58:32,81 M 212 QATAR ERGO LAB 5:51
249. 487 ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΔΡΙΑΝΟΣ 00:58:36,77 M 213 5:51
250. 406 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:58:37,27 M 214 Ανεξάρτητος 5:51
251. 1324 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:58:52,99 M 215 5:53
252. 437 ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 00:58:53,21 M 216 5:53
253. 423 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:58:54,14 M 217 5:53
254. 424 ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:59:02,14 M 218 5:54
255. 499 ΛΑΜΠΡΟΓΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:59:04,31 M 219 5:54
256. 227 ΓΚΟΥΛΙΟΥΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:59:06,61 M 220 5:54
257. 153 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:59:08,78 M 221 5:54
258. 929 ΜΑΜΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:59:21,31 M 222 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 5:56
259. 270 ΖΕΡΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:59:27,40 M 223 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:56
260. 149 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:59:30,02 M 224 ATHLETE’S HOME 5:57
261. 126 ΑΓΓΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:59:35,85 M 225 5:57
262. 1104 ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 00:59:47,11 M 226 Run-Portal-Run 5:58
263. 1156 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 00:59:48,22 M 227 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 5:58
264. 1169 ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 00:59:53,12 M 228 5:59
265. 203 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00:59:53,44 M 229 SANTA RUNNING TEAM 5:59
266. 1000 ΝΙΖΗΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 00:59:54,06 M 230 5:59
267. 1120 ΞΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 00:59:54,44 F 37 ATHENSTRAINERS 5:59
268. 106 BURY SZCZEPAN 00:59:58,05 M 231 5:59
269. 148 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:00:00,13 F 38 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB 6:00
270. 443 ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 01:00:00,65 M 232 6:00
271. 1209 ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:00:03,17 M 233 6:00
272. 1118 ΝΤΟΥΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:00:03,89 M 234 6:00
273. 1149 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:00:07,09 M 235 Demokritos Running Team 6:00
274. 1130 ΠΑΝΑΓΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 01:00:10,89 M 236 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 6:01
275. 141 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 01:00:30,47 M 237 6:03
276. 1116 ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:00:31,27 M 238 6:03
277. 196 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:00:34,80 M 239 RafinaRunners 6:03
278. 151 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:00:43,77 M 240 6:04
279. 1230 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:00:50,78 M 241 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
280. 1194 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00:53,42 M 242 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6:05
281. 414 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:00:54,19 M 243 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:05
282. 276 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 01:01:00,26 F 39 SANTA RUNNING TEAM 6:06
283. 471 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:01:01,69 M 244 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 6:06
284. 1272 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΦΟΙΒΟΣ 01:01:05,91 M 245 6:06
285. 1367 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 01:01:11,78 M 246 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:07
286. 1351 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 01:01:13,62 M 247 6:07
287. 992 ΜΠΟΥΛΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:01:17,35 M 248 ΣΔΥΜ 6:07
288. 442 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:01:35,24 M 249 6:09
289. 183 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:01:35,31 M 250 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 6:09
290. 229 ΓΚΟΥΦΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:01:42,34 M 251 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:10
291. 475 ΚΟΥΡΚΟΥΤΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 01:01:43,60 F 40 6:10
292. 248 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 01:01:53,63 F 41 6:11
293. 470 ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:01:55,61 M 252 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:11
294. 1212 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:10,31 M 253 6:13
295. 1313 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:13,79 M 254 – 6:13
296. 1224 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ 01:02:14,52 M 255 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 6:13
297. 1327 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:02:17,63 F 42 6:13
298. 1177 ΠΑΣΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 01:02:18,36 F 43 BETTER PEOPLE 6:13
299. 1119 ΞΑΝΘΑΚΗ ΦΙΛΙΩ 01:02:23,35 F 44 6:14
300. 262 ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:27,97 M 256 6:14
301. 1302 ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 01:02:28,47 F 45 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ 6:14
302. 286 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:29,22 M 257 ΟΕΒΑΣ 6:14
303. 253 ΔΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:02:31,70 M 258 6:15
304. 226 ΓΚΙΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:02:32,40 M 259 6:15
305. 250 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:32,74 M 260 NEVER GIVE UP 6:15
306. 211 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ 01:02:33,87 M 261 NEVER GIVE UP 6:15
307. 402 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:02:34,39 M 262 6:15
308. 408 ΚΑΡΑΜΗΝΑ ΓΙΩΤΑ 01:02:37,44 F 46 ATHENSTRAINERS 6:15
309. 161 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ 01:02:38,71 M 263 ATHENSTRAINERS 6:15
310. 1101 ΝΙΚΗΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΡΗ 01:02:41,79 F 47 SKY WOMAN 6:16
311. 299 ΚΑΠΑΡΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ 01:02:43,32 F 48 6:16
312. 237 ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:02:44,18 M 264 6:16
313. 409 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 01:02:44,96 M 265 6:16
314. 1284 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:02:45,24 M 266 BETTER PEOPLE 6:16
315. 1330 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΤΟΣ 01:02:45,95 M 267 6:16
316. 1382 ΛΑΠΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:02:46,45 M 268 6:16
317. 1193 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 01:02:52,44 M 269 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:17
318. 1282 ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ 01:02:54,35 M 270 SNAILS TEAM 6:17
319. 264 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:03:02,07 M 271 6:18
320. 104 Bianca Renee 01:03:02,24 F 49 6:18
321. 1269 ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:03:02,79 M 272 6:18
322. 1221 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:03:02,93 M 273 6:18
323. 983 ΜΠΕΛΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 01:03:06,38 M 274 6:18
324. 246 ΔΗΜΑΣ ΤΑΣΟΣ 01:03:10,53 M 275 Run-Portal-Run 6:19
325. 260 ΕΛΣΑΓΕΝΤ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:03:17,47 M 276 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:19
326. 932 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:03:29,05 F 50 – 6:20
327. 920 ΜΑΓΚΑΝΙΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:03:30,19 M 277 6:21
328. 186 ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ 01:03:31,12 M 278 YAVA RUNNERS 6:21
329. 1180 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:03:31,84 M 279 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:21
330. 1251 ΣΤΑΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:03:44,75 M 280 6:22
331. 1250 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:45,13 M 281 Run-Portal-Run 6:22
332. 1268 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:03:46,18 F 51 6:22
333. 1298 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:03:47,60 M 282 6:22
334. 1346 ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:51,59 M 283 ανεξαρτητος 6:23
335. 1376 ΚΑΤΣΑΡΛΙΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:03:57,04 M 284 6:23
336. 1216 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:04:04,54 F 52 6:24
337. 956 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 01:04:05,26 M 285 6:24
338. 426 ΚΑΣΤΑΝΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 01:04:08,45 M 286 RafinaRunners 6:24
339. 921 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:04:13,91 M 287 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:25
340. 121 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:04:15,40 M 288 Run-Portal-Run 6:25
341. 1123 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ 01:04:18,50 M 289 monos 6:25
342. 144 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 01:04:20,70 M 290 6:26
343. 403 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:04:21,54 F 53 6:26
344. 287 ΚΑΖΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 01:04:36,87 M 291 PROTYPO RAFINA FITNESS RUN 6:27
345. 174 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:04:42,12 M 292 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:28
346. 1369 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 01:04:47,71 M 293 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:28
347. 1368 ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:04:47,85 M 294 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:28
348. 923 ΚΑΤΣΙΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:04:53,90 M 295 BETTER PEOPLE 6:29
349. 1296 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ 01:04:54,88 F 54 6:29
350. 267 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 01:05:04,76 M 296 6:30
351. 1378 ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:05:13,68 F 55 6:31
352. 230 ΓΟΝΗ ΒΑΣΩ 01:05:15,37 F 56 6:31
353. 164 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:30,78 M 297 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 6:33
354. 194 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 01:05:33,70 M 298 RafinaRunners 6:33
355. 127 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:05:38,52 M 299 NOVA SPORTS RUNNING TEAM 6:33
356. 465 ΚΟΠΕΛΟΥΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:05:40,85 F 57 6:34
357. 1350 ΣΙΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 01:05:46,00 M 300 6:34
358. 1227 ΣΙΛΙΩΝΗ ΕΥΗ 01:05:46,04 F 58 6:34
359. 1106 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:47,92 M 301 6:34
360. 1121 ΟΙΚΟΝΟΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:05:49,30 M 302 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:34
361. 1179 ΠΑΤΡΙΝΕΛΛΗ ΑΝΝΑ 01:05:49,63 F 59 6:34
362. 1343 ΨΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:05:56,28 M 303 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 6:35
363. 1344 ΨΑΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:05:56,54 M 304 ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 6:35
364. 1171 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:05:58,65 M 305 6:35
365. 485 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:05:59,42 M 306 6:35
366. 1241 ΣΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 01:06:09,76 F 60 6:36
367. 1356 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:06:18,39 M 307 6:37
368. 444 ΚΙΤΣΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ 01:06:24,84 M 308 6:38
369. 1306 ΤΣΟΛΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:06:26,58 M 309 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 6:38
370. 1144 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΗΣ 01:06:31,10 M 310 6:39
371. 450 ΚΟΚΟΡΕ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:06:41,37 F 61 BETTER PEOPLE 6:40
372. 146 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:47,65 M 311 ΣΕΒΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 6:40
373. 1310 ΠΡΟΚΟΠΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:06:57,27 M 312 SANTA RUNNING TEAM 6:41
374. 455 ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 01:06:57,65 M 313 6:41
375. 1103 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:07:01,18 M 314 AMSTEL FREE RUNNING TEAM 6:42
376. 108 DEBOWIAK ANNA 01:07:02,92 F 62 6:42
377. 1391 ΚΟΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:07:17,76 F 63 6:43
378. 235 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:19,26 M 315 6:43
379. 1388 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 01:07:21,97 M 316 6:44
380. 1277 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ 01:07:22,55 F 64 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 6:44
381. 997 ΝΕΑΡΧΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:23,97 M 317 ΣΔΥΜ 6:44
382. 251 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:26,84 M 318 NEVER GIVE UP 6:44
383. 1283 ΤΣΑΚΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:07:27,93 F 65 WonderBrazil 6:44
384. 1353 ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:07:37,42 M 319 6:45
385. 1328 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 01:07:37,72 F 66 6:45
386. 293 ΚΑΛΥΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07:39,92 M 320 6:45
387. 463 ΚΟΝΤΟΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 01:07:40,90 F 67 BETTER PEOPLE 6:46
388. 1199 ΠΡΙΓΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:07:42,00 M 321 6:46
389. 1125 ΠΑΓΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 01:07:42,20 F 68 6:46
390. 109 ENRIQUEZ APRIL 01:07:47,30 F 69 6:46
391. 224 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 01:07:53,52 M 322 6:47
392. 1114 ΝΤΕΝΤΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:07:59,91 M 323 6:47
393. 1370 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 01:08:04,88 M 324 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 6:48
394. 247 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:08:14,88 M 325 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛ 6:49
395. 1128 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 01:08:19,68 F 70 RUN & FUN 6:49
396. 1217 ΣΑΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:08:33,00 F 71 6:51
397. 452 ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 01:08:38,50 M 326 RafinaRunners 6:51
398. 169 ΣΙΓΑΝΟΥ ΡΟΔΑΝΘΗ 01:08:42,08 F 72 6:52
399. 1163 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:08:43,38 M 327 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:52
400. 474 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ 01:08:51,05 F 73 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:53
401. 1333 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:08:51,15 F 74 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 6:53
402. 949 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:09:01,28 M 328 G & M – Χρώμα… Ελληνικό! 6:54
403. 418 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:09:06,81 M 329 6:54
404. 476 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 01:09:15,51 M 330 6:55
405. 1176 ΠΑΣΤΡΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 01:09:20,17 M 331 6:56
406. 1175 ΠΑΣΤΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:09:20,74 M 332 6:56
407. 1319 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:09:57,71 F 75 6:59
408. 240 ΔΕΔΕ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:10:00,45 F 76 7:00
409. 1135 ΠΑΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 01:10:01,86 F 77 7:00
410. 1131 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 01:10:02,26 M 333 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:00
411. 990 ΜΠΟΓΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:10:06,33 M 334 7:00
412. 1381 ΤΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ 01:10:10,67 F 78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 7:01
413. 297 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 01:10:25,76 F 79 ΕΚ ΠΑΡΑΔΡΟΜΕΙΣ 7:02
414. 479 ΜΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ 01:10:31,05 F 80 7:03
415. 460 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ 01:10:40,11 M 335 7:04
416. 413 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 01:10:43,28 M 336 7:04
417. 185 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:10:48,41 M 337 7:04
418. 439 ΚΑΧΡΙΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:11:02,24 F 81 7:06
419. 243 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:11:03,68 M 338 ΣΔΥΑ 7:06
420. 1275 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 01:11:04,07 M 339 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 7:06
421. 1281 ΤΡΙΧΙΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 01:11:16,76 F 82 7:07
422. 1220 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:11:32,61 M 340 Dream Team 7:09
423. 1154 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:11:36,53 M 341 7:09
424. 449 ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 01:11:41,14 M 342 Ticketmaster Hellas 7:10
425. 1111 ΝΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ 01:11:41,26 F 83 Ticketmaster Hellas 7:10
426. 1151 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:11:47,59 M 343 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 7:10
427. 964 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:11:47,66 F 84 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 7:10
428. 111 FABRO CONCHITA 01:12:03,59 F 85 7:12
429. 1318 ΦΙΛΗ ΘΕΟΔΟΣΊΑ 01:12:05,73 F 86 7:12
430. 1173 ΠΑΣΑΛΙΑΔΗ ΕΛΕΝΑ 01:12:26,11 F 87 7:14
431. 988 ΜΠΛΙΑΜΠΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:12:37,45 F 88 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:15
432. 1127 ΠΑΙΔΑΚΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 01:12:37,47 M 344 – 7:15
433. 1254 ΣΤΕΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:12:45,10 M 345 7:16
434. 1161 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 01:12:49,99 M 346 SANTA RUNNING TEAM 7:16
435. 120 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 01:12:50,78 M 347 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7:17
436. 122 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:12:50,85 F 89 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 7:17
437. 498 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:12:54,36 M 348 RUN & FUN 7:17
438. 1347 ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 01:13:02,00 M 349 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 7:18
439. 217 ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 01:13:08,49 F 90 7:18
440. 468 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:13:10,77 M 350 7:19
441. 925 ΜΑΛΙΓΚΟΥΔΗΣ ΒΙΚΤΩΡ 01:13:22,39 M 351 7:20
442. 952 ΜΗΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01:13:22,71 F 91 7:20
443. 168 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:13:28,64 F 92 7:20
444. 938 ΜΑΡΙΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:13:31,55 F 93 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:21
445. 417 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:13:31,95 M 352 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:21
446. 971 ΜΠΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:13:43,37 M 353 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
447. 282 ΙΑΚΩΒΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 01:13:44,19 M 354 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
448. 1287 ΤΣΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:13:44,60 M 355 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 7:22
449. 209 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΤΕΡΕΖΑ 01:14:28,48 F 94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:26
450. 1167 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ-ΦΟΝ ΜΟΟΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 01:14:35,72 F 95 ΣΑΦΑΝΣ 7:27
451. 416 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 01:14:46,23 M 356 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:28
452. 1345 ΨΑΡΡΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:14:50,13 M 357 7:29
453. 200 ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:14:59,22 M 358 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:29
454. 1279 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:15:15,27 F 96 SIM TEAM 7:31
455. 1155 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:15:32,22 F 97 7:33
456. 1394 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:15:35,05 M 359 7:33
457. 1266 ΤΑΣΙΑ ΕΛΛΗ 01:15:37,02 F 98 Δρομεις Λιβαδειάς 7:33
458. 935 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16:02,95 M 360 7:36
459. 134 ΑΛΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:16:10,48 M 361 7:37
460. 266 ΖΑΧΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 01:17:09,75 M 362 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 7:42
461. 278 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΗ 01:17:10,43 F 99 7:43
462. 289 ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 01:17:55,40 M 363 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 7:47
463. 1228 ΣΙΝΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:17:59,03 M 364 7:47
464. 467 ΚΟΡΟΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:18:21,19 F 100 7:50
465. 296 ΚΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 01:18:35,04 F 101 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ/ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 7:51
466. 1265 ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 01:18:37,58 F 102 7:51
467. 294 ΚΑΜΠΑΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 01:18:38,32 F 103 ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ 7:51
468. 916 ΛΥΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ 01:18:38,32 F 104 7:51
469. 1207 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 01:18:41,23 F 105 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 7:52
470. 1393 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 01:19:06,96 M 365 7:54
471. 1363 ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:19:21,04 M 366 7:56
472. 275 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 01:19:48,82 F 106 7:58
473. 190 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ 01:20:06,32 F 107 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:00
474. 218 ΓΙΟΚΑΡΙΝΗ ΕΦΗ 01:20:25,54 F 108 BETTER PEOPLE 8:02
475. 1354 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:20:39,67 F 109 8:03
476. 958 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 01:20:59,22 M 367 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 8:05
477. 129 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ 01:21:06,06 F 110 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:06
478. 945 ΜΑΥΡΟΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:21:06,12 M 368 8:06
479. 1142 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΡΑΤΗΣ 01:21:06,90 M 369 8:06
480. 473 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 01:21:34,75 M 370 ΣΔΥΜ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 8:09
481. 1349 ΤΣΙΠΟΚΛΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 01:21:41,03 F 111 8:10
482. 1322 ΦΡΑΓΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 01:21:57,27 F 112 8:11
483. 1374 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 01:22:06,01 M 371 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:12
484. 157 ΑΡΕΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 01:23:07,24 F 113 THINK+ 8:18
485. 497 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:23:10,74 M 372 HPE RUNNING 8:19
486. 1261 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:23:14,29 M 373 THINK+ 8:19
487. 1377 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:23:14,99 M 374 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 8:19
488. 493 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:24:00,31 M 375 ανεξάρτητος 8:24
489. 1249 ΣΤΑΜΕΛΟΥ ΦΡΟΣΩ 01:24:08,17 F 114 Sky woman running team 8:24
490. 1267 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΑ 01:24:12,52 M 376 8:25
491. 957 ΜΗΤΣΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:24:15,98 M 377 8:25
492. 288 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ 01:24:39,10 F 115 8:27
493. 1191 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:24:52,66 M 378 ΜΑΡΑΘ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 8:29
494. 922 ΜΑΘΙΑΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 01:25:09,43 F 116 8:30
495. 1399 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:25:13,35 M 379 8:31
496. 1213 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 01:25:22,41 F 117 SIM TEAM 8:32
497. 902 ΛΕΙΒΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 01:27:37,71 M 380 BETTER PEOPLE 8:45
498. 1164 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 01:27:41,34 M 381 ΕΥ-ΖΗΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ & ΑΛΛΩΝ ΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ-ΚΥΠΡΟΥ 8:46
499. 1348 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 01:29:07,40 M 382 ΣΔΥΑ 8:54
500. 1352 ΜΟΥΚΑΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 01:30:57,40 F 118 9:05
501. 1385 ΑΘΟΥΣΑΝΗ ΑΛΙΚΗ 01:30:58,69 F 119 ΣΑΝΤΑ 9:05
502. 1386 ΚΟΣΜΑ ΜΑΡΙΑ 01:32:22,91 F 120 RUNNING TEAM 9:14
503. 1361 ΓΚΙΑΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:33:08,89 M 383 9:18
504. 188 ΒΡΕΖΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 01:34:26,38 F 121 ΣΑΦΑΝΣ 9:26
505. 1166 ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΗ ΑΡΧΟΝΤΩ 01:34:26,50 F 122 ΣΑΦΑΝΣ 9:26
506. 1226 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 01:34:43,07 M 384 SIM TEAM 9:28
507. 993 ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:37:20,03 M 385 9:44
508. 1198 ΠΡΕΒΕΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΔ 01:41:09,98 M 386 10:06
509. 143 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 01:44:22,64 M 387 10:26
510. 1141 ΠΑΠΑΓΓΕΛΗ ΦΑΝΗ 01:44:23,48 F 123 10:26
511. 295 ΝΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 01:47:28,27 F 124 10:44
512. 292 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 01:47:30,02 M 388 10:45
513. 1214 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 01:50:38,16 F 125 SIM TEAM 11:03
514. 177 ΒΕΡΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:50:43,16 M 389 SIM TEAM 11:04
515. 1158 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΛΙΑ 01:50:50,52 F 126 ΣΔΥΑ 11:05

3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018 – Aποτελέσματα

3ος Πλαστήριος Δρόμος 2018

10 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 33 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 1 Α29 DRCLUB 00:34:28,10 00:34:29,50
2. 518 ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 2 Α39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:35:06,30 00:35:07,40
3. 69 ΘΑΝΟΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ M 3 Α29 00:36:32,00 00:36:33,90
4. 1737 ΤΣΙΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 4 Α39 1 00:36:35,10 00:36:36,20
5. 97 ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΦΑΝΗΣ M 5 Α49 1 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 00:36:49,90 00:36:51,30
6. 31 ΓΕΡΑΓΟΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 6 Α49 2 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:37:40,50 00:37:41,50
7. 239 ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 7 Α39 2 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:37:46,90 00:37:49,30
8. 129 ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 8 Α39 3 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:39:00,00 00:39:01,50
9. 165 ΜΠΟΥΣΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 9 Α39 4 00:39:50,10 00:39:52,00
10. 533 ΧΟΥΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 10 Α39 5 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:39:49,60 00:39:52,90
11. 198 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 11 Α29 1 00:40:11,80 00:40:11,80
12. 17 ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M 12 Α39 6 AΠΣ Δρομέων Εύβοιας 00:40:11,90 00:40:13,90
13. 509 ΤΣΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ M 13 Α39 7 ΤΡΑΧΙΝΑ ΛΑΜΙΑ 00:40:15,50 00:40:17,90
14. 514 ΦΙΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 1 Γ40 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:40:42,50 00:40:44,00
15. 62 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 14 Α19 1 BUTOKAN 00:41:02,70 00:41:03,70
16. 122 ΛΑΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 15 Α49 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:04,70 00:41:08,50
17. 9 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 16 Α59 1 Φωκιανός Καρδίτσας 00:41:15,40 00:41:16,50
18. 50 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 17 Α49 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:41:47,60 00:41:50,90
19. 227 ΣΙΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 18 Α39 8 Σ.Δ. Καρδίτσα 00:41:59,10 00:42:03,20
20. 35 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 19 Α60 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:42:01,90 00:42:04,10
21. 203 ΠΑΤΗΘΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 20 Α59 2 ΔΟΞΑ ΥΠΑΤΗΣ 00:42:04,70 00:42:09,30
22. 41 ΓΚΑΤΖΗΣ TΑΣΟΣ M 21 Α49 5 KARDITSA RUNNING CLUB 00:42:12,70 00:42:14,30
23. 1715 1715 N.N. 1 00:42:21,80 00:42:23,20
24. 90 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 22 Α49 6 ΦΣΑ Running Team 00:42:36,90 00:42:40,80
25. 60 ΖΑΒΛΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 23 Α39 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:42:42,30 00:42:46,30
26. 143 ΜΕΤΟΥΣΙ ΕΡΒΙΣΤ M 24 Α29 2 00:42:49,20 00:42:55,30
27. 133 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 25 Α49 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:43:01,70 00:43:06,40
28. 188 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 26 Α49 8 ΣΔΥΒ 00:43:14,60 00:43:20,80
29. 27 ΒΟΥΡΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 27 Α60 2 ΣΔΥΒ 00:43:20,20 00:43:25,10
30. 197 ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 28 Α49 9 Karditsa Running Club 00:43:20,50 00:43:25,60
31. 116 ΚΩΣΤΕΛΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 29 Α29 3 00:43:29,30 00:43:31,10
32. 183 ΠΑΝΤΟΥΛΟΥΦΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 30 Α29 4 00:43:34,00 00:43:36,70
33. 38 ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 31 Α49 10 ΤΡΑΧΙΝΑ 00:43:38,00 00:43:41,70
34. 181 ΟΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 32 Α29 5 ΣΔΥΒ 00:43:53,70 00:43:58,70
35. 130 ΜΑΚΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 33 Α29 6 KANENA 00:44:07,50 00:44:09,70
36. 21 ΒΑΣΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 34 Α49 11 Συλλογος μαραθωνοδρομων Λαρισας 00:44:10,90 00:44:14,50
37. 111 ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 35 Α59 3 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:44:13,60 00:44:21,20
38. 16 ΒΑΒΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α59 4 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:44:34,10 00:44:35,30
39. 19 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 37 Α39 10 Περσέας Α.Σ 00:44:47,00 00:44:49,30
40. 28 ΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 38 Α49 12 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ. 00:44:59,90 00:45:05,60
41. 210 ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 39 Α49 13 perseas team-karditsa 00:45:05,60 00:45:09,00
42. 121 ΛΑΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 40 Α60 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν.ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:07,70 00:45:12,40
43. 36 ΓΙΑΝΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 41 Α39 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:45:09,30 00:45:12,40
44. 171 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΡΙΣΤΟΣ M 42 Α19 2 ΠΕΡΣΕΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:11,90 00:45:14,70
45. 1693 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 43 Α19 3 00:45:11,90 00:45:14,70
46. 49 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 44 Α49 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:45:20,10 00:45:21,90
47. 156 ΜΠΑΝΤΕΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 45 Α49 15 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:45:24,70 00:45:27,50
48. 1 FORD JAMES M 46 Α39 12 PERSEAS 00:45:22,50 00:45:28,10
49. 534 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΒΑΙΟΣ M 47 Α39 13 ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:45:30,80 00:45:35,10
50. 191 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 48 Α39 14 running team farsala 00:45:36,00 00:45:41,20
51. 205 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 49 Α49 16 Κρυα βρυση 00:45:51,60 00:45:56,20
52. 109 ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50 Α49 17 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
53. 40 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ M 51 Α49 18 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:46:09,00 00:46:10,00
54. 71 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 52 Α49 19 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:46:12,80 00:46:15,20
55. 99 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 53 Α59 5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 00:46:38,50 00:46:45,30
56. 231 ΣΤΑΪΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 54 Α49 20 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:46:41,30 00:46:46,00
57. 65 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 55 Α39 15 POPEYE TEAM / SMLN 00:46:52,10 00:46:59,00
58. 176 ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 2 Γ39 00:46:55,70 00:47:00,70
59. 76 ΘΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56 Α49 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:46:59,70 00:47:04,20
60. 536 ΨΥΧΆΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 57 Α29 7 00:47:07,70 00:47:18,00
61. 223 ΣΒΑΡΝΑΣ ΤΑΣΟΣ M 58 Α59 6 ΣΜΝΛαρισας 00:47:11,70 00:47:18,30
62. 153 ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΑΡΗΣ M 59 Α49 22 00:47:19,60 00:47:21,90
63. 175 ΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 60 Α19 4 – 00:47:18,80 00:47:22,10
64. 29 ΓΑΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 61 Α49 23 KARDITSA RUNNING CLUB 00:47:26,70 00:47:33,40
65. 25 ΒΛΑΧΟΣ ΟΜΗΡΟΣ M 62 Α49 24 00:47:42,00 00:47:46,80
66. 215 ΡΟΥΓΚΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 63 Α49 25 ΣΔΥΒ 00:47:47,70 00:47:49,60
67. 185 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 64 Α39 16 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:47:46,40 00:47:52,00
68. 512 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 65 Α39 17 00:47:46,50 00:47:57,60
69. 132 ΜΑΛΙΑΧΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ M 66 Α39 18 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:47:53,90 00:47:59,60
70. 47 ΓΟΥΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 67 Α49 26 ΙΡΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑ 00:47:55,60 00:48:00,80
71. 212 ΠΡΙΤΣΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 68 Α39 19 Gym way volos 00:48:21,20 00:48:24,30
72. 208 ΠΛΑΚΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 69 Α39 20 Ανεξάρτητος 00:49:17,60 00:49:25,30
73. 529 ΧΑΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 70 Α39 21 00:49:12,60 00:49:32,60
74. 93 ΚΑΡΔΑΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M 71 Α39 22 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:49:22,70 00:49:33,00
75. 127 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 72 Α59 7 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:49:38,30 00:49:41,40
76. 232 ΣΤΑΜΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 73 Α49 27 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:49:38,40 00:49:43,40
77. 216 ΡΟΥΣΤΑ ΡΙΤΣΑ F 3 Γ39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,60 00:49:47,70
78. 149 ΜΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 74 Α49 28 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,90 00:49:52,80
79. 34 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 75 Α49 29 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:49:45,40 00:49:53,10
80. 247 ΤΣΑΓΓΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ M 76 Α39 23 ΠΟΛΥΔΆΜΑΣ ΠΑΓΚΡΑΤΙΑΣΤΗΣ 00:50:12,20 00:50:18,50
81. 45 ΓΚΟΡΙΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 77 Α39 24 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:50:12,90 00:50:21,10
82. 170 ΝΤΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 78 Α59 8 00:50:24,70 00:50:30,20
83. 501 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M 79 Α49 30 00:50:22,30 00:50:30,40
84. 217 ΣΑΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 80 Α49 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:50:36,30 00:50:44,10
85. 6 ΑΛΜΠΑΝΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 81 Α59 9 ΣδυΒολου 00:50:40,50 00:50:47,00
86. 241 ΤΟΛΙΑΣ-ΒΑΒΛΕΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 82 Α29 8 00:50:45,10 00:50:55,50
87. 218 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 83 Α39 25 00:51:07,10 00:51:10,40
88. 120 ΛΑΓΌΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 84 Α59 10 00:51:10,70 00:51:19,60
89. 1719 ΓΚΑΤΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 4 Γ19 1 00:51:22,40 00:51:25,40
90. 1724 ΜΠΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 85 Α39 26 00:51:25,00 00:51:27,90
91. 235 ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛIAΣ M 86 Α49 32 RUN FOREST RUN TRAIL 00:51:26,10 00:51:31,50
92. 506 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 87 Α59 11 00:51:30,70 00:51:35,90
93. 94 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 88 Α39 27 Running Team Farsala 00:51:32,10 00:51:38,50
94. 119 ΛΑΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 89 Α49 33 00:51:38,70 00:51:43,60
95. 1706 ΧΑΝΤΖΗΓΙΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 5 Γ39 1 00:51:48,90 00:51:52,70
96. 75 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 90 Α39 28 Pitsari 00:51:53,50 00:52:00,40
97. 505 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 91 Α49 34 00:51:59,30 00:52:07,80
98. 87 ΚΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 92 Α29 9 00:52:09,30 00:52:16,20
99. 214 ΡΗΜΠΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 93 Α39 29 ΠΑΛΑΜΑΣ 00:52:17,30 00:52:17,30
100. 245 ΤΟΥΛΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 94 Α59 12 00:52:23,10 00:52:30,90
101. 166 ΜΥΛΩΝΑ ΧΡΥΣΑ F 6 Γ40 1 ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ ΠΑΛΑΜΑ 00:52:30,90 00:52:35,30
102. 72 ΘΕΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 95 Α49 35 ΑΣ ΩΡΙΩΝ 00:52:45,40 00:52:53,70
103. 147 ΜΟΣΧΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 96 Α19 5 00:52:59,30 00:52:59,30
104. 238 ΤΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 97 Α49 36 00:52:55,80 00:53:08,40
105. 102 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 98 Α60 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:52:58,10 00:53:09,70
106. 526 ΧΑΝΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 99 Α60 5 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:53:14,10 00:53:21,70
107. 100 ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 100 Α39 30 00:53:14,10 00:53:25,80
108. 516 ΦΛΩΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 101 Α39 31 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΜΟΚΟΒΟΥ 00:53:15,90 00:53:27,60
109. 517 ΦΟΥΚΗΣ ΘΩΜΑΣ M 102 Α39 32 00:53:35,60 00:53:35,60
110. 193 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α39 33 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:53:31,20 00:53:37,40
111. 1712 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M 104 Α59 13 00:53:28,80 00:53:37,70
112. 142 ΜΕΡΤΖΙΑΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 105 Α39 34 Μόνος μου 00:53:32,90 00:53:44,00
113. 204 ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 6 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:53:32,30 00:53:45,30
114. 37 ΓΙΩΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 107 Α49 37 ΣΔΥΒΟΛΟΥ 00:53:53,00 00:53:59,10
115. 169 ΝΤΑΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 108 Α39 35 Perseas 00:53:58,60 00:54:01,40
116. 503 ΤΣΙΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 109 Α60 6 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:53:51,40 00:54:01,40
117. 524 ΧΑΛΙΑΣΟΥ ΕΥΗ F 7 Γ40 2 00:53:51,50 00:54:01,50
118. 228 ΣΚΕΜΠΙ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 110 Α29 10 00:54:03,20 00:54:11,60
119. 1691 ΔΗΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α60 7 00:54:21,80 00:54:31,30
120. 213 ΡΑΜΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 112 Α59 14 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:54:32,80 00:54:34,90
121. 184 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 113 Α60 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:54:33,80 00:54:35,20
122. 196 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 114 Α60 9 Συλ.Μαραθωνοδρομων Ν.Λαρισας 00:54:40,50 00:54:53,70
123. 23 ΒΕΡΡΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 115 Α49 38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑ 00:54:48,40 00:54:54,60
124. 219 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 116 Α59 15 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:54:57,50 00:55:01,50
125. 221 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 117 Α39 36 00:54:58,10 00:55:02,50
126. 222 ΣΑΡΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 118 1 00:54:55,10 00:55:03,60
127. 5 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 119 Α49 39 00:54:58,70 00:55:07,40
128. 187 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ F 8 Γ40 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν ΛΑ;ΡΙΣΑΣ 00:55:16,00 00:55:17,60
129. 123 ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 120 Α49 40 Karditsa Running Club 00:55:14,10 00:55:18,60
130. 145 ΜΗΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 Α49 41 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΩΜΩΝ Ν ΛΑΡΙΣΑΣ 00:55:24,10 00:55:32,40
131. 110 ΚΟΥΤΣΙΟΣΜΗΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 122 Α29 11 00:55:23,50 00:55:33,70
132. 136 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 123 Α49 42 ΣΔΥΒ 00:55:26,20 00:55:33,90
133. 246 ΤΡΙΜΙΝΤΖΙΟΥ ΝΑΤΑΣΣΑ F 9 Γ40 4 00:55:36,80 00:55:36,80
134. 158 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 124 Α49 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:55:40,90 00:55:47,50
135. 155 ΜΠΑΜΠΛΕΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 125 Α49 44 00:55:46,00 00:55:59,20
136. 3 ΑΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 126 Α59 16 00:56:16,40 00:56:30,50
137. 220 ΣΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 127 Α49 45 00:56:50,60 00:56:54,70
138. 1710 ΤΟΛΙΑΣ ΒΑΒΛΕΚΗ ΑΓΓΕΛΟΣ M 128 Α29 12 00:56:48,50 00:56:56,90
139. 82 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 129 Α19 7 SCHOOL OF ENGLISH 00:56:54,10 00:56:57,20
140. 159 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 10 Γ40 5 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:56:56,20 00:56:58,60
141. 250 ΤΣΑΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 130 Α59 17 00:57:01,50 00:57:09,00
142. 1747 ΤΣΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 131 Α19 8 00:57:00,80 00:57:09,00
143. 202 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 132 Α49 46 00:57:10,70 00:57:16,30
144. 95 ΚΑΡΤΣΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 133 Α39 37 Δοξα Μαρκου 00:57:10,90 00:57:16,60
145. 201 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 134 Α39 38 00:57:10,90 00:57:16,60
146. 180 ΟΡΦΑΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 135 Α49 47 Σ.Δ.ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:57:14,70 00:57:22,10
147. 74 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ M 136 Α49 48 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:57:49,10 00:58:01,30
148. 192 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΘΩΜΑΣ M 137 Α39 39 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,90 00:58:19,50
149. 57 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 138 Α49 49 00:58:16,80 00:58:19,50
150. 152 ΜΟΥΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 139 Α49 50 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΤΡΙΚΆΛΩΝ 00:58:09,50 00:58:19,50
151. 224 ΣΒΑΡΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 140 Α59 18 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:36,30 00:58:44,90
152. 194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 11 Γ40 6 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:58:39,10 00:58:45,00
153. 78 ΚΑΚΑΕΣ ΝΙΚΟΣ M 141 Α49 51 00:58:44,70 00:58:56,80
154. 13 ΑΡΣΕΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 142 Α49 52 00:58:45,20 00:58:57,00
155. 234 ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 143 Α49 53 RUNNING TEAM FARSALA 00:58:52,20 00:58:58,80
156. 236 ΣΧΟΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 144 Α29 13 Ανεξάρτητος 00:58:50,10 00:59:03,40
157. 7 ΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 145 Α59 19 ΣΥΛΛ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:58:56,40 00:59:09,60
158. 44 ΓΚΙΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 146 Α60 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:59:09,70 00:59:14,50
159. 1732 ΠΑΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 12 Γ19 2 00:59:41,70 00:59:50,80
160. 91 ΚΑΡΑΜΟΥΣΤΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 147 Α49 54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:59:50,40 01:00:01,60
161. 137 ΜΑΡΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 13 Γ19 3 Φωκιανός 00:59:54,20 01:00:03,70
162. 4 ΑΚΡΙΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 148 Α29 14 01:00:23,00 01:00:32,20
163. 502 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 14 Γ19 4 Φωκιανός καρδιτσας 01:00:23,30 01:00:33,10
164. 46 ΓΚΟΥΝΤΑΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 149 Α60 11 ΣΚΑΜΕΤΕΩΡΩΝ 01:00:29,30 01:00:38,80
165. 52 ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 150 Α60 12 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:00:48,10 01:00:59,20
166. 14 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΓΙΩΤΑ F 15 Γ40 7 ΤΡΑΧΙΝΑ 01:00:56,10 01:01:02,00
167. 101 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΘΩΜΑΣ M 151 Α39 40 01:00:57,30 01:01:06,00
168. 1714 ΤΖΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 152 Α60 13 01:01:24,10 01:01:24,80
169. 54 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ F 16 Γ40 8 KARDITSA RUNNING CLUB 01:01:28,40 01:01:34,10
170. 125 ΛΕΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 153 Α59 20 01:01:27,00 01:01:35,70
171. 83 ΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΑΣΑ F 17 Γ39 2 01:03:28,30 01:03:40,80
172. 140 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 18 Γ39 3 01:03:28,60 01:03:40,90
173. 522 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 154 Α29 15 01:03:27,40 01:03:40,90
174. 211 ΠΟΥΛΙΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 155 Α29 16 01:03:33,90 01:03:42,80
175. 128 ΛΙΑΝΑΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ M 156 Α19 9 01:04:01,90 01:04:11,10
176. 79 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 157 Α60 14 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:04:02,90 01:04:14,80
177. 10 ΑΟΥΦΕΡΜΑΝ ΚΑΡΟΛΙΝΕ F 19 Γ40 9 01:04:17,30 01:04:26,90
178. 195 ΠΑΠΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 20 Γ40 10 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 01:04:26,50 01:04:31,50
179. 154 ΜΠΑΙΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 158 Α39 41 01:05:10,80 01:05:13,50
180. 134 ΜΑΝΤΑΛΙΑΝΟΥ ΆΣΠΑ F 21 Γ40 11 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 01:05:07,10 01:05:14,30
181. 70 ΘΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 159 Α60 15 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 01:05:05,60 01:05:14,70
182. 11 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 160 Α19 10 SCHOOL OF ENGLISH ATHENA 01:06:27,30 01:06:31,00
183. 117 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 22 Γ39 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 01:07:11,20 01:07:17,90
184. 77 ΚΑΖΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 161 Α59 21 ΣΔΥΒ 01:07:28,60 01:07:37,20
185. 84 ΚΑΛΥΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 162 Α29 17 01:07:39,80 01:07:50,70
186. 511 ΦΑΛΙΑΓΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 163 Α29 18 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:44,50 01:07:51,60
187. 112 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΜΑΝΘΟΣ M 164 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 01:07:40,10 01:07:52,10
188. 233 ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 23 Γ39 5 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 01:07:45,90 01:07:52,40
189. 66 ΖΙΚΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 24 Γ39 6 01:10:57,10 01:11:03,70
190. 131 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 165 Α39 42 01:11:08,80 01:11:08,80
191. 96 ΚΑΡΦΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 25 Γ40 12 01:38:17,10 01:38:17,10
192. 167 ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 166 Α49 55 01:38:26,50 01:38:36,60
193. 206 ΠΕΤΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 167 Α39 43 01:38:32,40 01:38:43,10
194. 61 ΖΑΦΕΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 26 Γ40 13 01:38:46,20 01:38:46,20
195. 510 ΦΑΛΑΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 168 Α60 16 01:38:48,80 01:38:59,70

5 ΧΛΜ

Α/Α Bib Όνομα Φύλο A/A Φύλο Κατ A/A Κατ Σύλογος Κ Χρόνος Χρόνος
1. 1649 ΦΙΛΑΙ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 1 Α29 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 00:16:06,20 00:16:06,20
2. 975 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2 Α29 Αθλητικός Σύλλογος Παλαμά Ευρύπιλος 00:17:07,80 00:17:07,80
3. 701 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 3 Α29 KkR Training – Συλλογος δρομεων Τρικαλων 00:17:38,30 00:17:38,30
4. 1735 ΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ M 4 Α39 1 00:17:40,70 00:17:40,70
5. 705 ΚΑΛΑΜΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 5 Α49 1 ΑΟΜ/ΣΔΥΒ 00:18:47,20 00:18:47,20
6. 1730 ΝΤΕΛΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 6 Α49 2 00:19:52,40 00:19:52,40
7. 1667 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 7 Α59 1 ΣΥΒΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:19:51,80 00:19:54,20
8. 1515 ΠΑΤΣΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 8 Α49 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:19:56,70 00:19:58,50
9. 754 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 9 Α19 1 Σύλλογος Δρομέων Καρδίτσας 00:20:37,10 00:20:37,10
10. 955 ΝΤΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 Α19 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:20:31,00 00:20:43,40
11. 1576 ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 11 Α39 2 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
12. 676 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ M 12 Α49 4 Συλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:20:47,70 00:20:49,50
13. 620 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 13 Α39 3 ΣΔΥ Βόλου 00:20:49,50 00:20:51,60
14. 896 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M 14 Α59 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:20:54,50 00:20:57,10
15. 768 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 15 Α49 5 ΣΥΛ ΔΡΟΜ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:20:59,60 00:20:59,60
16. 764 ΚΛΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 16 Α39 4 Ανεξάρτητος 00:21:13,40 00:21:16,20
17. 1686 ΨΑΡΡΗΣ ΘΩΜΑΣ M 17 Α39 5 00:21:13,30 00:21:19,90
18. 1533 ΠΛΙΤΣΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 18 Α29 1 00:21:35,60 00:21:37,30
19. 1618 ΤΙΓΚΑΣ ΒΑΙΟΣ M 19 Α49 6 PERSEAS TEAM 00:21:34,40 00:21:40,80
20. 859 ΜΑΓΚΟΥΦΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 20 Α49 7 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:21:51,10 00:21:52,70
21. 700 ΚΑΙΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21 Α19 3 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:21:59,20 00:21:59,20
22. 550 ΑΛΙΤΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M 22 Α29 2 ΟΙΧΑΛΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:22:07,80 00:22:10,10
23. 973 ΠΑΛΑΝΤΖΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 23 Α49 8 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:21:59,40 00:22:14,20
24. 712 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 24 Α49 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:15,40 00:22:18,20
25. 965 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 25 Α39 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:22:20,60 00:22:22,30
26. 911 ΜΠΑΛΟΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 26 Α29 3 00:22:32,20 00:22:32,20
27. 918 ΜΠΆΤΖΙΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M 27 Α19 4 00:22:45,90 00:22:50,10
28. 1674 ΧΟΤΖΑ ΣΕΛΝΤΙ M 28 Α19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:22:51,00 00:22:57,90
29. 1579 ΣΚΟΥΦΗΣ ΦΩΤΗΣ M 29 Α49 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:22:48,10 00:22:58,90
30. 540 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 30 Α19 6 00:22:50,60 00:23:00,40
31. 930 ΜΠΟΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 31 Α29 4 00:22:56,20 00:23:14,90
32. 971 ΠΑΛΑΙΟΘΟΔΩΡΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 32 Α19 7 Σύλλογος μαραθωνοδρομων Καρδίτσας 00:23:25,80 00:23:29,30
33. 1605 ΤΕΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 33 Α19 8 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:23:26,00 00:23:29,80
34. 1716 ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 Α59 3 00:23:30,40 00:23:34,90
35. 1628 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 35 Α19 9 EΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:23:29,80 00:23:34,90
36. 1703 ΓΙΑΝΝΗ ΜΕΛΝΑ F 1 Γ39 00:23:37,20 00:23:40,30
37. 1599 ΤΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 36 Α39 7 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:23:40,40 00:23:40,40
38. 759 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M 37 Α19 10 00:23:33,40 00:23:42,60
39. 800 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ F 2 Γ39 00:23:30,00 00:23:43,30
40. 630 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M 38 Α19 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:23:43,40 00:23:47,90
41. 1645 ΤΣΟΓΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 39 Α39 8 Σ.Δ. Τρικάλων 00:23:46,90 00:23:49,20
42. 1739 ΞΥΛΟΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 40 Α39 9 00:23:51,80 00:23:53,50
43. 695 ΘΕΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 41 Α39 10 00:23:52,70 00:23:57,50
44. 594 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 42 Α19 12 Φωκιανος Καρδίτσας 00:23:57,90 00:23:57,90
45. 772 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΑΛΚΗΣΤΗ F 3 Γ40 00:23:59,40 00:24:01,10
46. 984 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 4 Γ19 1 Φωκιανος Καρδίτσας 00:24:11,00 00:24:11,00
47. 1726 ΝΤΙΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43 Α60 1 00:24:11,70 00:24:11,70
48. 1651 ΦΛΩΡΟΥ ΠΕΝΥ F 5 Γ19 2 ΣΟΑ Φωκιανος Καρδιτσας 00:24:11,10 00:24:14,20
49. 629 ΓΙΟΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 44 Α29 5 00:24:07,00 00:24:17,70
50. 921 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 45 Α29 6 — 00:24:05,40 00:24:17,90
51. 985 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 46 Α59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 00:24:11,10 00:24:26,10
52. 756 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 47 Α49 11 00:24:19,00 00:24:26,10
53. 861 ΜΑΚΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 6 Γ40 1 00:24:19,00 00:24:26,30
54. 757 ΚΑΤΣΙΑΝΤΩΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 48 Α19 13 00:24:18,90 00:24:26,40
55. 899 ΜΟΛΤΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 49 Α60 2 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:25,80 00:24:30,20
56. 842 ΛΑΠΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 50 Α60 3 Σύλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:24:44,10 00:24:49,90
57. 674 ΖΑΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 51 Α49 12 STIHL RUNNING TEAM 00:24:48,30 00:24:52,30
58. 1675 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ M 52 Α19 14 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:24:45,40 00:24:55,60
59. 1698 1698 N.N. 1 00:24:59,00 00:25:05,50
60. 1593 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 53 Α60 4 ΣΔΥΒ 00:25:04,80 00:25:07,00
61. 929 ΜΠΛΙΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 Α29 7 Α.Π.Σ.Κ. ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:02,30 00:25:11,30
62. 978 ΠΑΠΑΒΑΑΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 55 Α19 15 Σύλλογος δρομεων Καρδιτσας 00:25:09,10 00:25:11,30
63. 837 ΛΑΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 7 Γ19 3 ΣΜ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:25:08,70 00:25:12,20
64. 1541 ΡΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 56 Α19 16 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:03,50 00:25:12,30
65. 791 ΚΟΥΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 57 Α19 17 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:39,60 00:25:12,70
66. 970 ΠΑΙΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 58 Α19 18 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,50 00:25:12,80
67. 792 ΚΟΥΤΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 59 Α19 19 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:24:40,10 00:25:12,80
68. 957 ΝΤΗΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 60 Α49 13 ΠΕΡΣΕΑΣ 00:25:08,00 00:25:17,30
69. 828 ΚΥΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 61 Α49 14 00:25:14,70 00:25:31,70
70. 959 ΝΤΙΚΑ ΓΙΩΤΑ F 8 Γ40 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΠΑΛΑ 00:25:35,80 00:25:39,70
71. 1664 ΧΑΡΚΟΠΛΙΑΣ ΟΘΩΝ M 62 Α29 8 ΩΡΙΩΝ 00:25:41,30 00:25:43,50
72. 1713 ΚΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 9 Γ39 1 00:25:35,70 00:25:44,70
73. 1689 ΜΑΛΛΙΩΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 63 Α19 20 00:25:32,90 00:25:46,10
74. 624 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 64 Α39 11 00:25:18,10 00:25:48,20
75. 625 ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 65 Α19 21 Σχολείο Μαθηματικών 00:25:28,80 00:25:50,30
76. 1577 ΣΚΟΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 66 Α39 12 00:25:33,10 00:25:52,80
77. 951 ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 67 Α49 15 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:25:48,90 00:25:53,30
78. 790 ΚΟΥΡΚΟΥΛΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ M 68 Α59 5 00:25:42,00 00:25:58,10
79. 1553 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 69 Α19 22 00:25:37,60 00:26:00,60
80. 1542 ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 70 Α19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:25:43,50 00:26:03,90
81. 795 ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ M 71 Α29 9 Επσκ 00:25:56,60 00:26:07,90
82. 1722 ΤΑΜΠΑΚΗΣ ΒΑΙΟΣ M 72 Α19 24 00:26:08,90 00:26:17,90
83. 548 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ M 73 Α60 5 00:26:20,90 00:26:22,70
84. 864 ΜΑΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ M 74 Α19 25 00:26:34,20 00:26:34,20
85. 1727 ΠΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 75 Α29 10 00:26:14,60 00:26:42,90
86. 745 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 76 Α49 16 ΦΑΕΘΩΝ 00:26:27,00 00:26:51,70
87. 1572 ΣΙΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 77 Α39 13 00:26:20,60 00:26:52,20
88. 850 ΛΙΑΠΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 78 Α39 14 00:26:32,00 00:26:52,50
89. 1538 ΠΡΕΝΓΚΑ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ M 79 Α19 26 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:53,20 00:26:53,20
90. 595 ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΒΑΙΟΣ M 80 Α39 15 00:26:37,10 00:26:54,20
91. 1668 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 10 Γ39 2 00:26:49,20 00:26:58,10
92. 847 ΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 81 Α19 27 00:26:39,20 00:26:59,80
93. 785 ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 82 Α19 28 Κ.Ο.Κ 00:26:30,30 00:27:03,80
94. 797 ΚΟΥΤΣΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 83 Α39 16 00:26:31,10 00:27:08,50
95. 889 ΜΕΡΙΧΩΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 84 Α19 29 00:27:04,20 00:27:13,20
96. 1586 ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ F 11 Γ39 3 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:27:17,90 00:27:17,90
97. 616 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΘΩΜΑΣ F 12 Γ19 4 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:26:48,90 00:27:20,50
98. 30 ΑΡΓΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 85 Α19 30 00:27:24,90 00:27:28,70
99. 1729 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 86 Α19 31 00:27:04,90 00:27:34,20
100. 977 ΠΑΝΤΕΛΑΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 87 Α29 11 00:27:06,30 00:27:35,20
101. 825 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 13 Γ19 5 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:27:36,50 00:27:36,50
102. 1508 ΠΑΠΠΑΣ ΣΕΡΑΦΕΊΜ M 88 Α19 32 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:36,70 00:27:36,70
103. 1743 ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 89 Α59 6 00:27:30,40 00:27:37,30
104. 781 ΚΟΤΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ F 14 Γ19 6 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:42,70 00:27:42,70
105. 577 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M 90 Α19 33 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:11,00 00:27:42,80
106. 659 ΔΕΛΗΓΙΆΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΊΑ F 15 Γ19 7 Φωκιανός Καρδίτσας 00:27:43,30 00:27:43,30
107. 615 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 91 Α19 34 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:25,30 00:27:43,50
108. 1619 ΤΙΚΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M 92 Α39 17 ΚΟΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:27:32,60 00:27:43,70
109. 880 ΜΑΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ M 93 Α29 12 Κο καρδιτσας 00:27:33,20 00:27:43,80
110. 1570 ΣΙΑΦΑΚΑ ΛΙΤΣΑ F 16 Γ39 4 00:27:51,10 00:27:54,90
111. 1544 ΡΕΝΤΙΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 94 Α29 13 00:27:32,30 00:28:06,20
112. 707 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 95 Α19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,70 00:28:09,30
113. 637 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 96 Α19 36 Γυμναστικός Σύλλογος Μουζακίου και περιχώρων Γ.Πασιαλής 00:28:11,80 00:28:11,80
114. 747 ΚΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 97 Α19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:02,00 00:28:11,80
115. 1708 ΚΗΡΥΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 17 Γ19 8 00:28:02,60 00:28:12,10
116. 1731 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 18 Γ19 9 00:28:12,70 00:28:12,70
117. 786 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 98 Α49 17 00:27:46,90 00:28:17,30
118. 817 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 19 Γ40 3 00:28:16,50 00:28:20,80
119. 819 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΡΙΑ F 20 Γ40 4 00:28:23,10 00:28:27,50
120. 939 ΜΠΡΑΧΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 99 Α49 18 00:28:08,00 00:28:34,10
121. 1688 ΓΑΝΙΑ ΗΛΙΑΝΑ F 21 Γ19 10 00:28:34,10 00:28:37,90
122. 1692 ΓΑΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 22 Γ19 11 00:28:34,20 00:28:38,00
123. 964 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 100 Α19 38 00:28:15,00 00:28:40,20
124. 670 ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 23 Γ40 5 Ευρυπυλος 00:28:33,20 00:28:44,20
125. 967 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 101 Α19 39 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:28:23,50 00:28:47,10
126. 641 ΓΚΙΖΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 102 Α49 19 00:28:14,00 00:28:48,90
127. 956 ΝΤΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 103 Α19 40 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:28:57,90 00:28:57,90
128. 755 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 104 Α29 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:41,70 00:28:58,30
129. 780 ΞΕΝΟΥ ΡΑΝΙΑ F 24 Γ39 5 PERSEAS TEAM 00:29:09,40 00:29:09,40
130. 793 ΚΟΥΤΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 105 Α19 41 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:28:39,80 00:29:12,30
131. 806 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΛΕΝΗ F 25 Γ19 12 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:29:07,40 00:29:12,40
132. 525 ΧΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 106 Α19 42 SCHOOL OF ENGLISH 00:29:14,40 00:29:14,40
133. 779 ΚΟΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 107 Α29 15 00:28:56,90 00:29:16,30
134. 649 ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 108 Α49 20 ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 00:29:14,90 00:29:17,00
135. 1539 ΠΡΈΝΓΚΑ ΜΆΡΙΟΣ M 109 Α19 43 Barcelona 00:29:13,20 00:29:18,50
136. 1552 ΡΟΥΣΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ M 110 Α49 21 00:29:00,40 00:29:23,20
137. 782 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 111 Α19 44 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:07,60 00:29:25,30
138. 1697 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 112 Α39 18 00:29:02,40 00:29:26,00
139. 691 ΖΩΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 113 Α19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:28:55,30 00:29:29,50
140. 689 ΖΙΝΤΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 26 Γ40 6 00:29:15,90 00:29:35,10
141. 766 ΚΟΓΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 114 Α39 19 00:29:09,70 00:29:39,00
142. 1672 ΧΟΡΤΗ ΜΑΡΙΑ F 27 Γ39 6 00:29:05,50 00:29:40,50
143. 1707 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 115 Α19 46 00:29:39,50 00:29:43,70
144. 677 ΖΑΦΕΙΡΌΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 116 Α59 7 00:29:23,70 00:29:51,50
145. 1584 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 117 Α59 8 00:29:38,00 00:29:51,80
146. 1532 ΠΛΙΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 118 Α19 47 00:29:49,10 00:29:52,50
147. 1606 ΤΕΓΑΣ ΔΗΜΟΣ M 119 Α59 9 00:29:30,70 00:29:52,80
148. 1526 ΠΙΛΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 120 Α19 48 00:29:28,30 00:29:53,80
149. 962 ΝΤΟΚΟ ΕΡΙΚΑ F 28 Γ19 13 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:29:49,30 00:29:54,80
150. 931 ΜΠΟΛΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 29 Γ39 7 At Designs 00:29:48,80 00:29:55,20
151. 564 ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΤΡΑΓΟΥΔΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 121 Α19 49 00:30:03,10 00:30:04,80
152. 1558 ΣΑΛΤΟΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 30 Γ39 8 00:29:57,80 00:30:06,20
153. 669 ΕΞΑΡΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 31 Γ39 9 00:30:01,50 00:30:09,90
154. 606 ΒΛΑΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 32 Γ19 14 00:29:59,20 00:30:14,60
155. 928 ΜΠΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 122 Α49 22 00:30:10,50 00:30:17,80
156. 996 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 33 Γ40 7 00:30:05,10 00:30:17,90
157. 708 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 123 Α49 23 00:30:11,70 00:30:19,30
158. 1531 ΠΛΑΚΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 34 Γ39 10 00:30:07,20 00:30:20,00
159. 844 ΛΈΤΣΙΟΣ ΧΡΉΣΤΟΣ M 124 Α59 10 00:29:55,90 00:30:20,90
160. 815 ΚΡΟΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 35 Γ19 15 00:30:28,30 00:30:28,30
161. 582 ΒΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 125 Α19 50 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:30,90 00:30:34,30
162. 856 ΛΥΡΙΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 126 Α19 51 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:30:01,80 00:30:34,90
163. 563 ΑΝΤΩΝΊΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 127 Α49 24 Όχι 00:30:13,70 00:30:35,30
164. 1717 ΑΔΑΜΟΥ ΜΟΝΙΚΑ F 36 Γ39 11 00:30:30,60 00:30:36,50
165. 833 ΚΩΣΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 128 Α19 52 00:30:38,40 00:30:38,40
166. 710 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 129 Α39 20 00:30:27,00 00:30:39,20
167. 600 ΒΕΡΒΕΡΗ ΕΛΠΙΔΑ F 37 Γ39 12 00:30:26,00 00:30:39,40
168. 822 ΚΥΡΙΑΚΉ ΕΛΕΝΗ ΔΑΜΙΑΝ.. F 38 Γ19 16 00:30:11,30 00:30:41,40
169. 650 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ F 39 Γ19 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:30:11,20 00:30:41,50
170. 1511 ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ F 40 Γ39 13 00:30:36,30 00:30:43,10
171. 762 ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 130 Α19 53 00:30:24,10 00:30:43,30
172. 867 ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 131 Α29 16 00:30:28,50 00:30:45,80
173. 1640 ΤΣΙΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ M 132 Α49 25 00:30:41,10 00:30:46,50
174. 926 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 133 Α49 26 00:30:38,60 00:30:46,50
175. 590 ΒΑΡΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ M 134 Α29 17 00:30:31,90 00:30:53,20
176. 666 ΔΗΜΟΣ ΗΛΙΑΣ M 135 Α49 27 00:30:31,40 00:30:53,40
177. 1602 ΤΑΡΛΑΝΤΕΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 136 Α29 18 00:30:35,50 00:30:57,60
178. 1591 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ M 137 Α19 54 SCHOOL OF ENGLISH 00:30:55,10 00:30:58,40
179. 1612 ΤΖΕΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 138 Α49 28 00:30:28,60 00:30:58,60
180. 1650 ΦΛΩΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ F 41 Γ39 14 00:30:46,90 00:31:00,50
181. 544 ΑΚΡΙΒΟΥ ΝΙΚΗ F 42 Γ39 15 00:30:39,10 00:31:00,80
182. 979 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 43 Γ19 18 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:30:55,80 00:31:01,20
183. 587 ΒΑΡΔΑΡΑΜΑΤΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ F 44 Γ39 16 00:30:55,70 00:31:03,30
184. 881 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 139 Α49 29 00:30:33,90 00:31:04,00
185. 947 ΝΤΑΒΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 140 Α29 19 00:30:36,30 00:31:04,10
186. 1658 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 141 Α39 21 00:30:34,10 00:31:05,40
187. 553 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ F 45 Γ39 17 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:30:44,10 00:31:05,70
188. 1723 ΜΑΣΟΥΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 142 Α19 55 00:30:51,40 00:31:07,40
189. 731 ΚΑΡΑΜΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 46 Γ19 19 Σχολείο Μαθηματικών 00:31:00,50 00:31:08,60
190. 776 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΘΩΜΑΣ M 143 Α19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:02,90 00:31:08,80
191. 1525 ΠΙΚΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 144 Α49 30 00:31:03,50 00:31:10,50
192. 961 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 47 Γ19 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:08,60 00:31:10,90
193. 1738 ΠΕΣΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 48 Γ39 18 00:30:51,00 00:31:11,30
194. 611 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 145 Α39 22 00:31:06,10 00:31:15,00
195. 1639 ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 146 Α29 20 00:30:43,90 00:31:17,40
196. 1678 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 147 Α29 21 00:30:41,00 00:31:17,60
197. 1522 ΠΕΣΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 148 Α59 11 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:04,20 00:31:20,40
198. 1545 ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 49 Γ40 8 00:31:23,00 00:31:27,00
199. 1704 ΤΣΕΛΙΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 149 Α49 31 00:31:03,50 00:31:30,50
200. 945 ΝΟΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 150 Α49 32 00:31:03,60 00:31:30,60
201. 559 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 151 Α29 22 00:31:11,60 00:31:30,90
202. 839 ΛΑΠΠΑ ΖΩΗ F 50 Γ39 19 00:31:17,70 00:31:33,40
203. 993 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F 51 Γ39 20 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:07,60 00:31:35,00
204. 704 ΚΑΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 152 Α29 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 00:31:08,10 00:31:35,10
205. 1654 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ F 52 Γ40 9 YIOULIS RUNNING TEAM 00:31:36,90 00:31:38,70
206. 1597 ΣΧΟΙΝΑ ΓΙΩΤΑ F 53 Γ39 21 00:31:30,30 00:31:40,00
207. 1509 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 153 Α19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:37,40 00:31:54,80
208. 1567 ΣΕΡΙΦΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M 154 Α59 12 KBA 00:31:30,30 00:31:59,50
209. 1585 ΣΤΑΙΚΟΥ ΡΑΦΑΛΙΑ F 54 Γ19 21 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΩΡΙΩΝ 00:31:58,10 00:32:02,80
210. 1728 ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 55 Γ19 22 00:31:58,70 00:32:03,60
211. 1600 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 155 Α59 13 00:32:01,40 00:32:09,80
212. 824 ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ F 56 Γ19 23 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:31:58,10 00:32:10,60
213. 882 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 156 Α39 23 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:31:51,70 00:32:12,10
214. 1613 ΤΖΕΛΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 157 Α49 33 00:31:43,10 00:32:12,30
215. 1581 ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 57 Γ40 10 Α.Σ.ΠΑΛΑΜΑ ΕΥΡΥΠΥΛΟΣ 00:31:55,80 00:32:14,70
216. 1670 ΧΙΔΕΡΙΔΗΣ ΜΑΝΔΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 158 Α39 24 AT Designs 00:32:07,60 00:32:15,90
217. 531 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 58 Γ39 22 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ 00:32:04,50 00:32:16,00
218. 1540 ΠΡΙΤΣΑΣ ΗΛΙΑΣ M 159 Α19 58 ΑΟΑ ΦΑΕΘΩΝ 00:31:59,50 00:32:22,80
219. 765 ΚΟΓΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ F 59 Γ39 23 00:32:01,30 00:32:23,40
220. 873 ΜΑΝΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 160 Α19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:25,70 00:32:25,70
221. 602 ΒΙΝΙΑΜΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 161 Α19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:07,10 00:32:25,70
222. 972 ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 162 Α29 24 ΣΔΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:32:27,10 00:32:39,30
223. 1607 ΤΕΛΕΙΩΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 163 Α49 34 00:32:15,00 00:32:44,70
224. 1562 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 164 Α59 14 00:32:42,60 00:32:45,30
225. 750 ΚΑΣΙΟΥΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ F 60 Γ39 24 Karditsa running club 00:32:34,20 00:32:52,30
226. 580 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 61 Γ19 24 Α.Σ. ΩΡΙΩΝ 00:32:37,90 00:32:54,10
227. 834 ΚΩΤΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 165 Α19 61 00:32:38,90 00:32:57,90
228. 994 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΝΤΟΥΑΝΈΤΑ F 62 Γ39 25 Δρομέων 00:32:53,50 00:32:59,00
229. 665 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 166 Α19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:49,70 00:33:02,20
230. 546 ΑΛΕΜΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 167 Α19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:32:50,20 00:33:02,30
231. 821 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝ/ΟΣ M 168 Α19 64 SCHOOL OF ENGLISH 00:32:49,00 00:33:02,70
232. 541 ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 63 Γ39 26 00:32:56,80 00:33:07,90
233. 823 ΚΥΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 169 Α59 15 Α.Σ. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ 00:32:43,30 00:33:14,50
234. 632 ΓΚΑΒΑΛΕΚΑ ΛΕΛΑ F 64 Γ39 27 00:32:52,00 00:33:22,50
235. 718 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΥ ΑΝΔΡΙΆΝΑ F 65 Γ19 25 00:33:24,10 00:33:24,10
236. 1550 ΡΟΥΒΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 66 Γ40 11 00:33:04,90 00:33:24,80
237. 89 ΚΑΡΑΓΕΏΡΓΟΣ ΧΑΡΗΣ M 170 Α49 35 Καρδίτσα 00:33:17,30 00:33:28,80
238. 643 ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 171 Α59 16 00:33:24,60 00:33:32,30
239. 948 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 67 Γ39 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:33:18,00 00:33:38,00
240. 942 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ M 172 Α29 25 00:33:15,40 00:33:38,80
241. 891 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 173 Α49 36 00:33:44,30 00:33:44,30
242. 895 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 68 Γ40 12 00:33:30,00 00:33:45,40
243. 949 ΝΤΑΝΟΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 69 Γ40 13 00:33:30,70 00:33:46,10
244. 1609 ΤΖΑΡΟΥΧΗΣ ΝΙΚΟΣ M 174 Α39 25 00:33:18,70 00:33:49,00
245. 591 ΒΑΡΛΑΜΗ ΣΟΦΙΑ F 70 Γ40 14 Συλλογος Δρομέων Καρδιτσας 00:33:38,10 00:33:53,50
246. 1666 ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 71 Γ39 29 00:33:40,80 00:34:06,70
247. 904 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 72 Γ40 15 00:34:04,60 00:34:06,70
248. 783 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 175 Α49 37 00:33:41,70 00:34:07,10
249. 809 ΚΡΑΝΑ ΜΕΛΙΝΑ F 73 Γ19 26 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:33:54,60 00:34:13,60
250. 753 ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΖΩΗ F 74 Γ19 27 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:04,80 00:34:17,20
251. 1554 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ F 75 Γ40 16 00:34:17,50 00:34:22,00
252. 588 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 176 Α39 26 00:34:08,10 00:34:23,40
253. 728 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΣΙΣΗ F 76 Γ19 28 00:34:01,90 00:34:28,70
254. 613 ΓΑΛΑΓΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 77 Γ40 17 00:34:06,20 00:34:28,90
255. 1660 ΧΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 78 Γ39 30 Σ. Δ. Τρικάλων 00:34:11,30 00:34:30,90
256. 887 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗ ΣΟΦΙΑ F 79 Γ40 18 00:34:03,60 00:34:32,10
257. 1740 ΤΣΟΚΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 177 Α39 27 00:34:03,70 00:34:32,20
258. 784 ΚΟΤΣΙΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 178 Α49 38 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:03,70 00:34:32,30
259. 888 ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 179 Α49 39 ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 00:34:04,30 00:34:32,40
260. 789 ΚΟΥΡΙ ΡΟΎΛΑ F 80 Γ39 31 Όχι 00:34:14,00 00:34:35,70
261. 886 ΜΕΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 81 Γ39 32 Ανεξάρτητη 00:34:39,80 00:34:51,00
262. 1530 ΠΛΑΚΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 82 Γ19 29 – 00:34:37,20 00:34:54,80
263. 668 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 180 Α60 6 ΑΝΕΥ 00:34:30,60 00:34:59,10
264. 552 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 83 Γ39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:34:56,80 00:35:02,20
265. 1734 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΤΖΩΡΤΖΙΑ F 84 Γ40 19 00:34:55,80 00:35:09,20
266. 1543 ΡΑΧΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 85 Γ39 34 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,10 00:35:11,70
267. 667 ΔΗΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 86 Γ39 35 00:34:46,50 00:35:11,90
268. 1503 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 181 Α29 26 Α.Ο.ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ «Ο ΦΑΕΘΩΝ» 00:34:47,60 00:35:12,10
269. 840 ΛΑΠΠΑ ΒΙΚΥ F 87 Γ39 36 00:34:42,00 00:35:13,40
270. 969 ΠΑΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 88 Γ19 30 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:11,50 00:35:17,20
271. 966 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 182 Α19 65 00:35:07,30 00:35:17,70
272. 830 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΝΟΤΗΣ M 183 Α39 28 00:34:52,70 00:35:24,20
273. 1578 ΣΚΟΥΦΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 89 Γ40 20 Ανεξαρτητη 00:34:52,30 00:35:28,50
274. 1574 ΣΙΩΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 90 Γ19 31 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:24,80 00:35:30,70
275. 1604 ΤΕΑ ΔΙΑΜΑΝΤΩ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 91 Γ40 21 Άγιος Γεώργιος Καρδίτσας 00:35:28,30 00:35:33,40
276. 799 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΒΑΣΙΑ F 92 Γ19 32 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:27,60 00:35:34,40
277. 730 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 93 Γ39 37 00:35:06,80 00:35:34,90
278. 1512 ΠΑΡΑΘΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 184 Α39 29 AT Designs 00:35:29,40 00:35:36,20
279. 902 ΜΟΥΛΑΝΤΖΙΚΟΥ ΣΤΕΛΛΑ F 94 Γ40 22 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:35:25,10 00:35:38,70
280. 813 ΚΡΙΚΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 185 Α19 66 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:33,50 00:35:39,00
281. 983 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ F 95 Γ40 23 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:25,20 00:35:39,20
282. 851 ΛΙΤΣΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 186 Α19 67 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:35:05,50 00:35:39,60
283. 1746 ΝΤΟΝΤΑΜΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 187 Α19 68 00:35:33,30 00:35:39,70
284. 812 ΚΡΑΝΙΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ M 188 Α49 40 00:35:36,70 00:35:41,90
285. 1587 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΘΑΛΕΙΑ F 96 Γ39 38 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:32,00 00:35:47,40
286. 1588 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 97 Γ39 39 SCHOOL OF ENGLISH 00:35:33,60 00:35:47,90
287. 679 ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑ F 98 Γ39 40 00:35:17,20 00:35:47,90
288. 1527 ΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΜΑΤΙΝΑ F 99 Γ39 41 00:36:07,60 00:36:11,00
289. 944 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΩ F 100 Γ40 24 00:36:14,00 00:36:17,80
290. 890 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ F 101 Γ40 25 00:36:03,80 00:36:25,30
291. 743 ΚΑΡΒΟΥΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ F 102 Γ39 42 00:36:03,60 00:36:26,10
292. 732 ΚΑΡΑΜΕΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 103 Γ39 43 00:36:09,10 00:36:29,80
293. 1653 ΦΟΥΚΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ F 104 Γ39 44 00:36:17,30 00:36:30,70
294. 807 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ F 105 Γ39 45 00:36:14,00 00:36:31,10
295. 981 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 189 Α19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:23,50 00:36:31,50
296. 733 ΚΑΡΑΜΠΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 106 Γ19 33 00:36:22,80 00:36:31,60
297. 547 ΑΛΕΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 107 Γ19 34 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΥΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,70 00:36:34,40
298. 835 ΛΑΖΙΤΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ F 108 Γ19 35 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:32,20 00:36:34,50
299. 621 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M 190 Α19 70 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 00:36:39,50 00:36:42,50
300. 1676 ΧΟΥΛΙΆΡΑΣ ΓΑΒΡΙΉΛ ΆΓΓΕΛΟΣ M 191 Α29 27 00:36:16,70 00:36:44,00
301. 992 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 109 Γ19 36 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:51,20 00:36:57,40
302. 1665 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ M 192 Α59 17 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,30 00:37:03,60
303. 601 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 110 Γ40 26 ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ 00:36:47,80 00:37:03,80
304. 1546 ΡΙΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 193 Α19 71 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:44,90 00:37:04,20
305. 811 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ F 111 Γ19 37 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:47,40 00:37:04,40
306. 651 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 112 Γ40 27 00:37:02,20 00:37:05,40
307. 742 ΚΑΡΑΣΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 113 Γ40 28 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:01,90 00:37:06,10
308. 1507 ΠΑΠΠΑ ΒΟΥΛΑ F 114 Γ39 46 00:36:55,00 00:37:06,60
309. 610 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 194 Α19 72 00:36:55,80 00:37:06,90
310. 805 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ M 195 Α19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:07,20 00:37:09,50
311. 920 ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ F 115 Γ40 29 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:37:08,50 00:37:10,20
312. 1534 ΠΟΛΥΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 116 Γ19 38 PERSEAS TEAM 00:36:59,40 00:37:11,00
313. 656 ΔΑΝΙΗΛ ΧΡΥΣΑ F 117 Γ19 39 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:36:59,40 00:37:11,00
314. 543 ΑΚΡΙΒΟΣ ΒΑΣΙΛΗ M 196 Α19 74 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:37:09,20 00:37:16,60
315. 690 ΖΩΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 197 Α19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:19,60 00:37:22,30
316. 905 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 118 Γ19 40 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:23,10 00:37:28,00
317. 655 ΔΑΝΙΗΛ ΞΕΝΙΑ F 119 Γ19 41 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:22,80 00:37:28,10
318. 683 ΖΕΥΓΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 120 Γ19 42 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:26,40 00:37:28,70
319. 1736 ΚΟΥΤΣΙΩΝΗ ΝΑΤΑΣΑ F 121 1 00:37:06,20 00:37:29,70
320. 943 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΝΗ F 122 Γ19 43 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:14,80 00:37:30,20
321. 1709 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 123 2 00:37:05,80 00:37:30,40
322. 1623 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 198 Α59 18 ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 00:37:08,00 00:37:36,30
323. 869 ΜΆΝΔΡΟΥ ΧΡΥΣΑ F 124 Γ39 47 00:37:16,00 00:37:38,50
324. 914 ΜΠΑΝΤΗ ΟΛΓΑ F 125 Γ40 30 00:37:15,50 00:37:39,50
325. 1568 ΣΕΡΙΦΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 199 Α19 76 KBA 00:37:10,60 00:37:39,80
326. 1590 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΝΑ F 126 Γ19 44 SCHOOL OF ENGLISH 00:37:25,80 00:37:41,20
327. 831 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 200 Α59 19 ΙΔΙΩΤΗΣ 00:37:13,30 00:37:42,60
328. 569 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ F 127 Γ19 45 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,00 00:37:44,00
329. 777 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΥ ΙΟΥΛΙΑ F 128 Γ19 46 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:39,40 00:37:44,40
330. 1682 ΧΥΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 201 Α19 77 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,50 00:38:11,10
331. 1656 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 202 Α19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:37:55,20 00:38:11,10
332. 1725 ΣΤΑΘΑΚΑΡΟΥ ΕΥΡΙΔΙΚΗ F 129 Γ39 48 00:38:05,40 00:38:17,40
333. 646 ΓΚΟΥΡΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ F 130 Γ40 31 00:38:18,70 00:38:24,60
334. 1504 ΠΑΠΠΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ F 131 Γ19 47 00:38:01,20 00:38:27,50
335. 760 ΚΙΡΓΙΟ ΜΑΡΙΑ F 132 Γ19 48 Ελπίδες Καρδίτσας 00:38:02,30 00:38:30,00
336. 1748 ΓΚΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 133 Γ19 49 00:38:16,30 00:38:36,70
337. 639 ΓΚΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ F 134 Γ19 50 KARDITSA RUNNING CLUB 00:38:15,80 00:38:36,80
338. 997 ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΑΡΗΣ M 203 Α19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:38:20,70 00:38:40,80
339. 686 ΖΕΥΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 204 Α19 80 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:38:12,00 00:38:42,40
340. 818 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ F 135 Γ39 49 00:38:39,20 00:38:52,70
341. 820 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΤΖΕΝΗ F 136 Γ40 32 00:38:39,20 00:38:52,80
342. 1711 ΤΕΜΕΝΟΥΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ F 137 Γ39 50 00:38:51,60 00:39:16,60
343. 1535 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 138 Γ39 51 00:38:51,50 00:39:17,00
344. 725 ΚΑΡΑΙ ΣΤΕΛΛΑ F 139 Γ19 51 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:12,70 00:39:21,60
345. 657 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ F 140 Γ40 33 KARDITSA RUNNING CLUB 00:39:12,50 00:39:27,10
346. 751 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 205 Α59 20 ΟΜ ΓΙΑΝΝΤΣΩΝ 00:39:13,00 00:39:30,60
347. 746 ΚΑΡΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 141 Γ19 52 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:39:36,90 00:39:45,90
348. 572 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 142 Γ40 34 00:39:49,30 00:39:59,60
349. 1721 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ F 143 Γ39 52 00:39:32,20 00:40:02,70
350. 1718 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 206 Α49 41 00:39:30,60 00:40:03,30
351. 838 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ F 144 Γ40 35 00:40:16,10 00:40:16,10
352. 720 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 207 Α39 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 00:39:49,20 00:40:22,50
353. 934 ΜΠΟΥΚΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 208 Α19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,40 00:40:31,20
354. 634 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ M 209 Α19 82 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:20,70 00:40:32,80
355. 1643 ΤΣΙΤΣΙΡΙΓΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 210 Α19 83 SCHOOL OF ENGLISH 00:40:11,70 00:40:34,10
356. 898 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M 211 Α19 84 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:40:18,10 00:40:34,20
357. 814 ΚΡΟΚΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 212 Α49 42 00:40:25,60 00:40:58,20
358. 991 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 145 Γ39 53 00:41:05,70 00:41:14,90
359. 1569 ΣΕΡΙΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 213 Α19 85 KBA 00:40:53,50 00:41:23,60
360. 599 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 146 Γ19 53 ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:41:18,80 00:41:30,50
361. 963 ΦΥΤΣΙΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 214 Α49 43 00:41:09,00 00:41:32,60
362. 913 ΜΠΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 215 Α19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:10,10 00:41:34,30
363. 879 ΜΑΡΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 147 Γ40 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 00:41:20,30 00:41:37,50
364. 912 ΜΠΑΜΠΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ F 148 Γ19 54 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:16,80 00:41:39,30
365. 900 ΜΟΝΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 149 Γ19 55 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:17,40 00:41:39,40
366. 749 ΚΑΣΙΔΑ ΙΩΑΝΝΑ F 150 Γ40 37 00:41:44,30 00:41:44,30
367. 1557 ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 216 Α29 28 00:41:33,60 00:41:50,70
368. 729 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 151 Γ39 54 00:41:33,80 00:41:50,90
369. 1520 ΠΕΡΙΦΑΝΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 152 Γ19 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,70 00:41:59,10
370. 1627 ΤΣΙΑΛΗ ΕΛΕΝΑ F 153 Γ19 57 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:50,80 00:41:59,30
371. 1518 ΠΑΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 154 Γ39 55 00:41:45,00 00:41:59,70
372. 1513 ΠΑΡΔΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ M 217 Α29 29 00:41:45,30 00:41:59,70
373. 581 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 155 Γ19 58 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:41:46,80 00:41:59,90
374. 739 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 156 Γ19 59 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:48,70 00:42:00,30
375. 872 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ F 157 Γ19 60 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:00,30 00:42:00,30
376. 627 ΓΙΟΒΑΝΗ ΚΑΤΙΑ F 158 Γ19 61 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
377. 798 ΚΟΥΤΣΙΚΟΥ ΧΑΡΙΤΙΝΗ F 159 Γ19 62 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:41:52,60 00:42:01,20
378. 778 ΚΟΝΤΟΡΟΥΠΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 218 Α19 87 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 00:42:09,60 00:42:15,40
379. 735 ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 219 Α19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:15,90 00:42:15,90
380. 567 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 220 Α59 21 00:41:57,00 00:42:21,30
381. 1571 ΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F 160 Γ19 63 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,20 00:42:21,80
382. 855 ΛΟΥΡΟΥ ΖΩΗ F 161 Γ19 64 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:14,80 00:42:26,30
383. 675 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 221 Α19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,30 00:42:46,20
384. 910 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 222 Α19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:19,30 00:42:46,50
385. 658 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 162 Γ19 65 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:37,70 00:42:46,70
386. 909 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ F 163 Γ19 66 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:20,40 00:42:47,20
387. 1551 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΟΡΦΟΥΛΑ F 164 Γ19 67 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:39,90 00:42:47,60
388. 619 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΒΑΙΑ F 165 Γ19 68 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,30 00:42:47,60
389. 672 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 166 Γ39 56 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:40,70 00:42:47,60
390. 871 ΜΑΝΩΛΗ ΑΣΠΑΣΙΑ F 167 Γ19 69 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:42:28,50 00:42:48,10
391. 727 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΒΕΤΑ F 168 Γ19 70 00:42:21,40 00:42:48,20
392. 648 ΓΟΥΣΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ F 169 Γ39 57 Σύλλογος δρομέων Καρδίτσας 00:42:46,60 00:42:49,90
393. 607 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 170 Γ39 58 00:42:37,10 00:43:04,50
394. 803 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 171 Γ39 59 00:42:37,30 00:43:04,60
395. 1583 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 223 Α39 31 00:42:36,20 00:43:07,20
396. 1696 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ F 172 Γ40 38 00:43:16,10 00:43:16,10
397. 1744 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 224 Α19 91 00:42:43,60 00:43:17,80
398. 1745 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ M 225 Α39 32 00:42:41,80 00:43:18,00
399. 1610 ΤΖΑΦΑΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 173 Γ19 71 00:42:53,40 00:43:19,30
400. 1652 ΦΛΩΡΟΥ ΆΝΙΑ F 174 Γ19 72 00:42:54,40 00:43:19,50
401. 633 ΓΚΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ F 175 Γ19 73 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:39,40 00:43:41,20
402. 1638 ΤΣΙΑΡΑ ΖΗΝΑ F 176 Γ19 74 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:29,90 00:43:41,50
403. 915 ΜΠΑΡΑ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 177 Γ19 75 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:16,80 00:43:41,50
404. 1741 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 226 Α19 92 00:43:39,80 00:43:46,40
405. 726 ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΛΕΝΑ F 178 Γ19 76 00:43:22,50 00:43:49,00
406. 696 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ F 179 Γ19 77 SCHOOL OF ENGLISH 00:43:38,70 00:43:53,70
407. 995 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΦΑΝΗ F 180 Γ19 78 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:43:52,60 00:43:58,90
408. 1657 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ F 181 Γ19 79 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:10,30 00:44:16,20
409. 932 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ F 182 Γ19 80 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:44:11,10 00:44:17,70
410. 933 ΜΠΟΥΚΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 183 Γ19 81 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΥΛΗ 00:44:18,50 00:44:18,50
411. 1632 ΤΣΙΑΜΟΥΡΑ ΖΩΗ F 184 Γ19 82 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:30,30 00:44:45,60
412. 1615 ΤΖΙΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F 185 Γ19 83 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,80 00:44:45,80
413. 1580 ΣΟΛΤΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ F 186 Γ19 84 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:44:31,30 00:44:46,20
414. 556 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 187 Γ40 39 00:44:52,20 00:44:55,20
415. 1561 ΣΒΑΡΝΑ ΕΥΤΥΧΙΑ F 188 Γ19 85 00:44:52,30 00:44:55,50
416. 752 ΚΑΤΗ ΣΩΤΗΡΊΑ F 189 Γ39 60 00:44:38,90 00:45:09,90
417. 681 ΖΑΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 190 Γ39 61 00:44:38,60 00:45:10,10
418. 565 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ F 191 Γ19 86 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:22,80 00:45:26,10
419. 874 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΝΑΓΙΑ F 192 Γ19 87 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:41,80 00:45:44,50
420. 576 ΑΡΧΟΝΤΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 227 Α39 33 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:43,10 00:45:45,40
421. 571 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 228 Α60 7 00:45:14,70 00:45:47,20
422. 1659 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 229 Α29 30 00:45:15,20 00:45:47,30
423. 1634 ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ F 193 Γ40 40 00:45:15,00 00:45:47,40
424. 538 ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 230 Α19 93 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:45:55,50 00:45:58,90
425. 628 ΓΙΟΒΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 194 Γ19 88 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,30 00:46:27,40
426. 1603 ΤΑΦΙΛΙ ΙΩΑΝΝΑ F 195 Γ19 89 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:17,90 00:46:27,60
427. 937 ΜΠΟΥΝΙΑ ΛΥΔΙΑ F 196 Γ19 90 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:29,70 00:46:37,60
428. 724 ΚΑΡΑΙ ΕΡΗ F 197 Γ19 91 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:28,10 00:46:37,70
429. 925 ΜΠΙΝΑ ΜΑΡΙΤΙΝΗ F 198 Γ19 92 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:20,20 00:46:56,40
430. 974 ΠΑΛΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 199 Γ19 93 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:21,90 00:46:56,60
431. 1547 ΡΙΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 200 Γ19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,30 00:46:57,00
432. 878 ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΠΕΝΗ F 201 Γ19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:43,40 00:46:58,00
433. 688 ΖΙΑΚΑΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΙΑ F 202 Γ19 96 SCHOOL OF ENGLISH 00:46:23,10 00:46:58,30
434. 1521 ΠΕΣΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ F 203 Γ19 97 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:45,50 00:46:58,30
435. 804 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΗ ΝΑΝΤΙΑ F 204 Γ19 98 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:53,00 00:47:00,80
436. 1565 ΣΔΟΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ F 205 Γ19 99 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:54,70 00:47:01,90
437. 1575 ΣΙΩΚΗ ΕΛΕΝΗ F 206 Γ19 100 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:17,80 00:47:23,70
438. 897 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΗ F 207 Γ19 101 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:46:59,20 00:47:23,70
439. 614 ΓΑΛΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 231 Α19 94 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:03,00 00:47:23,90
440. 1742 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ F 208 Γ19 102 00:47:18,70 00:47:24,40
441. 697 ΘΩΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 209 Γ19 103 Σχολείο Μαθηματικών Στρογγυλή 00:47:09,00 00:47:28,00
442. 1505 ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ F 210 Γ19 104 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:09,60 00:47:28,60
443. 802 ΚΟΥΤΣΟΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 232 Α29 31 00:47:12,30 00:47:30,40
444. 758 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΛΙΝΑ F 211 Γ39 62 00:47:12,50 00:47:30,60
445. 566 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΚΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 212 Γ19 105 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:34,10 00:47:37,20
446. 1626 ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 213 Γ19 106 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ – ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:31,90 00:47:42,80
447. 579 ΑΥΓΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F 214 Γ19 107 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ- ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:32,90 00:47:43,70
448. 1589 ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΣ M 233 Α19 95 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:39,30 00:48:01,70
449. 612 ΓΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ F 215 Γ40 41 PERSEAS TEAM 00:47:32,40 00:48:03,00
450. 578 ΑΥΓΕΡΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 234 Α49 44 00:48:12,00 00:48:12,00
451. 1630 ΤΣΙΑΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 216 Γ40 42 00:47:56,70 00:48:12,50
452. 1555 ΣΑΚΚΑ ΕΛΕΝΗ F 217 Γ19 108 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:47:55,50 00:48:13,60
453. 794 ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ F 218 Γ19 109 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:15,90 00:48:15,90
454. 626 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 219 Γ39 63 00:47:54,40 00:48:16,10
455. 682 ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 220 Γ19 110 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:06,40 00:48:23,80
456. 903 ΜΟΥΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 221 Γ19 111 ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ 00:48:16,70 00:48:27,70
457. 713 ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 235 Α39 34 00:48:13,90 00:48:35,00
458. 1624 ΤΣΑΠΕΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 222 Γ40 43 00:49:20,50 00:49:56,50

Tripoli Night Run 2018 – Αποτελέσματα

Tripoli Night Run 2018 - Αποτελέσματα

10 ΧΛΜ

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. τερμ. Καθ. χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. φύλ. Ηλ.κατ. Κατ. ηλ. κατ. Σύλλογος
1. 881 ΚΑΝΟ ΕΜΙΛΙΑΝΟ 00:36:01,0 00:35:59,5 3:36 M 1 M30-44 1 ΣΔΥΜ
2. 215 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:36:20,3 00:36:18,8 3:38 M 2 M29 1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
3. 615 ΤΣΟΧΑΝΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:37:30,9 00:37:29,3 3:45 M 3 M30-44 2
4. 573 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:38:15,6 00:38:14,0 3:49 M 4 M30-44 3 ΣΔΥΜ
5. 463 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:38:28,3 00:38:26,9 3:50 M 5 M45-59 1 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
6. 546 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:39:39,7 00:39:36,0 3:57 M 6 M29 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 300 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:41:28,7 00:41:26,1 4:08 M 7 M29 3
8. 506 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:41:33,1 00:41:30,5 4:09 M 8 M30-44 4 ΟΜΑΔΑ ΈΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
9. 885 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:42:04,3 00:41:58,3 4:12 M 9 M45-59 2
10. 607 ΤΣΕΛΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 00:42:09,0 00:42:03,1 4:12 M 10 M29 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
11. 260 ΓΚΙΖΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 00:42:21,5 00:42:19,4 4:14 M 11 M30-44 5
12. 269 ΓΚΟΥΓΚΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:42:32,8 00:42:30,5 4:15 M 12 M29 5 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
13. 179 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 00:42:54,2 00:42:52,3 4:17 M 13 M29 6 Σ.Π.Ε.ΜΕΡΚΟΒΟΥΝΙΟΥ (Σύλλογος Παντός Ενδιαφέροντος Μερκοβουνίου)
14. 551 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 00:43:52,7 00:43:44,5 4:23 M 14 M30-44 6 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
15. 460 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:43:55,9 00:43:53,4 4:23 M 15 M29 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 569 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00:44:13,9 00:44:11,9 4:25 F 1 F30-44 1 Μαραθωνοδρόμοι Δρομείς Αργολίδας
17. 587 ΣΤΑΡΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:44:14,7 00:44:10,7 4:25 M 16 M45-59 3 ΑΓΕΥΣ Α.Σ.ΑΡΓΟΥΣ
18. 270 ΓΛΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:44:52,5 00:44:48,5 4:29 M 17 M29 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 608 ΤΣΕΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:44:59,1 00:44:53,9 4:29 M 18 M30-44 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 539 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:45:05,9 00:45:04,0 4:30 M 19 M60+ 1 MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDOS
21. 581 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 00:45:11,1 00:44:54,6 4:31 M 20 M30-44 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 162 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:45:13,3 00:45:00,7 4:31 M 21 M45-59 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ
23. 250 ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:45:13,3 00:45:09,1 4:31 M 22 M30-44 9 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
24. 487 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:45:19,1 00:45:17,1 4:31 M 23 M30-44 10 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU
25. 618 ΦΩΤΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:45:25,5 00:45:21,9 4:32 M 24 M45-59 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 164 ΑΛΟΥΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ 00:45:34,8 00:45:28,4 4:33 M 25 M30-44 11 ΣΔΥΤ (ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ)
27. 560 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:45:39,4 00:45:26,3 4:33 M 26 M30-44 12 KALAMATA RUNNING PROJECT
28. 455 ΚΑΡΑΓΙΆΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:45:48,9 00:45:45,0 4:34 M 27 M30-44 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
29. 567 ΠΟΛΥΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:45:55,0 00:45:31,3 4:35 M 28 M29 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 550 ΠΑΠΑΪΩΆΝΝΟΥ ΜΙΧΆΛΗΣ 00:46:04,1 00:46:00,0 4:36 M 29 M29 10 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
31. 471 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 00:46:05,6 00:45:35,8 4:36 M 30 M30-44 14
32. 159 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:46:12,9 00:46:10,5 4:37 M 31 M30-44 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 473 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ 00:46:32,9 00:46:16,2 4:39 F 2 F45-59 1 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
34. 522 ΜΠΕΡΤΖΕΛΕΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:46:50,7 00:46:46,9 4:41 M 32 M30-44 16
35. 895 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:46:54,4 00:46:40,2 4:41 M 33 1
36. 507 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ 00:47:00,1 00:46:55,1 4:42 M 34 M45-59 6 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
37. 153 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:47:22,9 00:47:20,1 4:44 M 35 M60+ 2 MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDOS
38. 621 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:47:26,4 00:47:00,7 4:44 M 36 M30-44 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
39. 619 ΦΩΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:47:34,8 00:47:29,9 4:45 M 37 M30-44 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
40. 599 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:47:42,7 00:47:39,5 4:46 M 38 M45-59 7 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
41. 821 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:47:45,4 00:47:40,2 4:46 M 39 M30-44 19
42. 488 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:47:47,8 00:47:36,4 4:46 M 40 M30-44 20 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
43. 624 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:47:56,9 00:47:49,2 4:47 M 41 M30-44 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
44. 466 ΚΑΤΣΙΑΡΔΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:48:02,2 00:47:53,8 4:48 M 42 M29 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 623 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 00:48:06,5 00:48:04,0 4:48 F 3 F45-59 2 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
46. 553 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:48:14,7 00:48:08,3 4:49 M 43 M60+ 3 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
47. 183 ΑΡΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:48:16,1 00:48:09,4 4:49 M 44 M45-59 8
48. 510 ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 00:48:26,1 00:48:19,0 4:50 M 45 M45-59 9 Ανεξαρτητος
49. 627 ΧΡΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:48:58,5 00:48:47,5 4:53 M 46 M30-44 22 RUN FOR PLEASURE
50. 292 ΔΕΡΖΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 00:49:00,2 00:48:31,7 4:54 M 47 M30-44 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
51. 590 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:49:10,0 00:49:05,5 4:55 M 48 M30-44 24
52. 516 ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:49:10,3 00:49:05,9 4:55 M 49 M29 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. 898 ΔΗΜΟΓΕΡΟΝΤΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:49:12,5 00:48:47,0 4:55 M 50 M29 13
54. 893 ΚΟΥΡΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00:49:37,9 00:49:08,0 4:57 M 51 M30-44 25
55. 605 ΤΣΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:49:51,1 00:49:35,4 4:59 M 52 M30-44 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 508 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:50:08,7 00:49:51,5 5:00 M 53 M29 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
57. 186 ΑΣΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ 00:50:10,6 00:50:07,3 5:01 F 4 F29 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
58. 230 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:50:15,0 00:50:10,4 5:01 M 54 M45-59 10 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
59. 461 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 00:50:23,1 00:50:09,6 5:02 M 55 M45-59 11 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
60. 552 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ 00:50:26,0 00:50:19,3 5:02 M 56 M45-59 12 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
61. 535 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00:50:27,4 00:49:54,8 5:02 M 57 M30-44 27 Α.Σ.ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
62. 548 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΛΙΤΣΑ 00:50:28,2 00:50:12,7 5:02 F 5 F45-59 3 Α.Σ.ΑΓΕΥΣ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
63. 518 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ 00:50:46,5 00:50:25,6 5:04 M 58 M30-44 28 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
64. 609 ΤΣΕΜΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:50:47,8 00:50:40,4 5:04 M 59 M30-44 29 ΣΕΒΑΣ
65. 534 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:50:51,8 00:50:28,3 5:05 M 60 M45-59 13 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
66. 192 ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 00:50:51,9 00:50:46,7 5:05 M 61 M30-44 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
67. 347 ΘΕΟΦΑΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 00:50:52,2 00:50:47,2 5:05 M 62 M30-44 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68. 348 ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 00:50:53,1 00:50:35,9 5:05 F 6 F45-59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
69. 827 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 00:51:02,9 00:50:55,8 5:06 F 7 F30-44 2
70. 450 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 00:51:03,2 00:51:01,3 5:06 M 63 M60+ 4 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
71. 528 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:51:08,4 00:50:40,5 5:06 M 64 M29 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72. 520 ΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:51:08,6 00:50:41,2 5:06 M 65 M30-44 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73. 273 ΓΟΥΡΔΟΥΒΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:51:11,3 00:51:04,6 5:07 M 66 M30-44 33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 452 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:51:12,4 00:51:07,0 5:07 M 67 M30-44 34 Α.Σ Χιλιομοδίου
75. 585 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:51:17,0 00:50:51,7 5:07 M 68 M30-44 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76. 610 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:51:20,0 00:51:14,3 5:08 M 69 M30-44 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
77. 467 ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:51:21,5 00:50:59,9 5:08 M 70 M29 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
78. 540 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00:51:25,6 00:51:17,9 5:08 M 71 M30-44 37 MARATHONODROMO DROMEIS ARGOLIDAS
79. 214 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 00:51:32,5 00:51:28,5 5:09 F 8 F45-59 5 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
80. 483 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00:51:39,5 00:51:14,7 5:09 F 9 F30-44 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
81. 480 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:52:06,6 00:52:03,7 5:12 M 72 M30-44 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 524 ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 00:52:14,4 00:52:06,9 5:13 M 73 M30-44 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 525 ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΚΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:52:15,8 00:51:50,2 5:13 M 74 M45-59 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84. 536 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ 00:52:39,7 00:52:22,0 5:15 M 75 M30-44 40 ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
85. 498 ΜΑΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:52:56,3 00:52:27,3 5:17 M 76 M45-59 15 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
86. 853 ΟΡΦΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:52:59,1 00:52:52,1 5:17 M 77 2
87. 477 ΚΟΡΟΛΗ ΕΛΕΝΗ 00:53:07,0 00:52:52,2 5:18 F 10 F45-59 6 Α.Σ.ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
88. 504 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ 00:53:18,1 00:53:10,3 5:19 M 78 M45-59 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 479 ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:53:43,7 00:53:21,5 5:22 M 79 M45-59 17 RUN FOR PLEASURE
90. 593 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 00:53:43,7 00:53:22,0 5:22 M 80 M45-59 18 RUN FOR PLEASURE
91. 843 ΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:53:48,1 00:53:33,9 5:22 M 81 M45-59 19
92. 474 ΚΟΪΝΤΟΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 00:53:48,2 00:53:35,3 5:22 M 82 M29 17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 860 ΚΑΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 00:53:49,3 00:53:42,3 5:22 M 83 M30-44 41
94. 449 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00:53:50,2 00:53:35,8 5:23 M 84 M30-44 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 543 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:54:00,6 00:53:53,5 5:24 F 11 F29 2 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
96. 889 ΧΕΝΑ ΑΛΠΜΕΡΤΙΝΟ 00:54:15,9 00:54:08,1 5:25 M 85 M29 18
97. 481 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:54:20,7 00:54:19,4 5:26 M 86 M60+ 5 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
98. 859 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 00:54:57,0 00:54:31,2 5:29 M 87 M30-44 43
99. 589 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:54:57,3 00:54:45,9 5:29 M 88 M30-44 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100. 304 ΔΟΥΡΑΚΟΥ ΡΑΛΙΤΣΑ 00:55:03,0 00:55:01,2 5:30 F 12 F30-44 4 ΣΔΥΜ
101. 594 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 00:55:26,2 00:54:58,3 5:32 F 13 F29 3
102. 602 ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 00:55:26,5 00:54:58,8 5:32 F 14 F29 4
103. 604 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 00:55:48,0 00:55:17,5 5:34 M 89 M30-44 45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104. 503 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00:55:50,0 00:55:23,7 5:35 M 90 M30-44 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
105. 478 ΚΟΡΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:55:53,5 00:55:41,4 5:35 M 91 M30-44 47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106. 547 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:55:54,0 00:55:41,6 5:35 M 92 M45-59 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 580 ΣΚΟΥΦΗΣ ΤΑΚΗΣ 00:56:00,9 00:55:41,1 5:36 M 93 M45-59 21 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
108. 626 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 00:56:01,3 00:55:31,0 5:36 F 15 F30-44 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
109. 370 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:56:07,3 00:55:49,3 5:36 M 94 M30-44 48 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
110. 538 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:56:08,0 00:55:47,4 5:36 M 95 M30-44 49 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
111. 863 ΜΕΓΓΟΣ ΝΙΚΟΣ 00:56:08,2 00:55:52,0 5:36 M 96 3
112. 454 ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ 00:56:52,8 00:56:48,2 5:41 M 97 M29 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
113. 208 ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 00:57:04,5 00:56:50,6 5:42 M 98 M45-59 22 Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
114. 519 ΜΠΑΣΟΥΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:57:05,1 00:56:56,0 5:42 M 99 M30-44 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 459 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00:57:19,7 00:57:02,9 5:43 M 100 M30-44 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116. 869 ΜΠΕΪΚΟ ΑΜΑΡΙΛΝΤΟ 00:57:27,5 00:57:19,6 5:44 M 101 M29 20
117. 888 ΧΕΝΑ ΓΚΕΡΑΛΝΤ 00:57:27,9 00:57:20,2 5:44 M 102 M29 21
118. 612 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:57:29,0 00:57:08,1 5:44 M 103 M29 22 MOTOR OIL RUNNING TEAM
119. 586 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 00:57:35,4 00:57:18,5 5:45 F 16 F45-59 7
120. 465 ΚΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 00:57:41,0 00:57:33,3 5:46 M 104 M45-59 23 Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
121. 527 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:58:18,4 00:58:14,9 5:49 M 105 M45-59 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
122. 521 ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:58:22,3 00:57:53,6 5:50 M 106 M29 23 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
123. 469 ΚΑΥΚΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00:58:22,4 00:57:53,7 5:50 M 107 M29 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
124. 559 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00:58:23,4 00:58:17,3 5:50 M 108 M29 25
125. 352 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 00:58:34,9 00:58:30,7 5:51 F 17 F29 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
126. 482 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:58:37,9 00:58:24,5 5:51 M 109 M45-59 25 Γ.Σ.Α
127. 828 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ 00:58:47,7 00:58:34,1 5:52 M 110 4
128. 575 ΣΑΛΤΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:58:48,0 00:58:34,7 5:52 M 111 M29 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
129. 831 ΑΡΕΣΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:58:58,1 00:58:40,9 5:53 M 112 5
130. 566 ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00:59:15,2 00:59:08,5 5:55 M 113 M45-59 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
131. 561 ΠΙΠΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:59:19,5 00:59:01,9 5:55 F 18 F45-59 8 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
132. 194 ΒΕΡΔΕ ΜΑΡΙΑ 00:59:39,3 00:59:34,6 5:57 F 19 F29 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
133. 570 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 00:59:53,9 00:59:47,8 5:59 M 114 M29 27
134. 245 ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΤΙΝΑ 01:00:14,3 00:59:53,8 6:01 F 20 F29 7 Runnerds
135. 614 ΤΣΟΥΣΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:00:58,3 01:00:36,5 6:05 M 115 M45-59 27 MOTOR OIL RUNNING TEAM
136. 332 ΖΕΡΒΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 01:01:17,9 01:00:49,1 6:07 M 116 M29 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 490 ΛΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ 01:01:24,7 01:00:55,0 6:08 F 21 F30-44 6 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
138. 588 ΣΤΑΡΦΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01:01:24,8 01:00:55,4 6:08 M 117 M45-59 28 ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΥΣ
139. 578 ΣΙΑΧΑΜΗΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 01:02:10,7 01:02:01,2 6:13 M 118 M29 29
140. 457 ΚΑΡΑΜΑΝΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ 01:02:19,8 01:02:01,3 6:13 F 22 F29 8 Runnerds
141. 496 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 01:02:25,7 01:01:57,8 6:14 M 119 M30-44 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
142. 307 ΔΟΥΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 01:03:02,8 01:02:45,1 6:18 M 120 M30-44 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143. 493 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:04:29,4 01:04:06,0 6:26 F 23 F30-44 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
144. 616 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:04:34,5 01:04:24,3 6:27 F 24 F30-44 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
145. 606 ΤΣΑΜΠΑΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:04:53,0 01:04:33,4 6:29 M 121 M45-59 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
146. 254 ΓΙΩΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 01:04:56,2 01:04:40,4 6:29 F 25 F29 9 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
147. 847 ΣΙΑΒΕΛΗΣ ΕΥΣΑΓΓΕΛΟΣ 01:05:04,9 01:04:49,6 6:30 M 122 6
148. 476 ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 01:05:59,7 01:05:44,9 6:35 M 123 M45-59 30 ΣΔΥΜ
149. 484 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 01:06:26,9 01:06:16,8 6:38 M 124 M45-59 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 891 ΡΟΥΣΤΕΜ ΣΥΛΒΕΣΤΕΡ 01:06:27,3 01:05:58,2 6:38 M 125 M29 30
151. 364 ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ 01:06:29,9 01:06:10,1 6:38 F 26 F30-44 9 ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
152. 489 ΛΟΥΚΑΪΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:06:43,2 01:06:36,7 6:40 F 27 F30-44 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
153. 505 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 01:06:43,3 01:06:26,0 6:40 F 28 F45-59 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
154. 601 ΤΖΑΝΗ-ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:07:51,4 01:07:42,1 6:47 F 29 F29 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
155. 557 ΠΑΦΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 01:10:36,0 01:10:10,3 7:03 F 30 F30-44 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
156. 258 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 01:11:21,2 01:10:53,4 7:08 M 126 M29 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 591 ΣΧΟΙΝΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 01:14:48,6 01:14:32,0 7:28 M 127 M60+ 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
158. 369 ΚΑΖΑΚΟΥ ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ 01:18:28,2 01:18:06,4 7:50 F 31 F45-59 10 MOTOR OIL RUNNING TEAM
159. 840 ΚΟΥΚΟΥΜΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 01:18:34,8 01:18:31,4 7:51 F 32 F45-59 11
160. 502 ΜΑΡΓΙΩΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΜΑΛΙΑ 01:23:41,4 01:23:36,3 8:22 F 33 F29 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
161. 579 ΣΚΟΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:23:41,4 01:23:35,9 8:22 F 34 F29 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

3ΧΛΜ

α/α Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. τερμ. Καθ. χρ. Ρυθμός/km Φύλο Κατ. φύλ. Ηλ.κατ. Κατ. ηλ. κατ. Σύλλογος
1. 774 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:11:05,15 0:11:00,52 3:41 M 1 M16+ 1 ΟΛΥΜΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π
2. 880 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΗ 0:11:12,29 0:11:11,26 3:44 F 1 F16+ 1
3. 735 ΜΠΑΛΑΛΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:11:20,15 0:11:20,15 3:46 M 2 M13-15 1 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
4. 748 ΜΠΟΥΡΤΣΟΥΚΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ 0:11:24,03 0:11:23,83 3:48 M 3 M16+ 2 Γ.Σ.Αρκαδιας
5. 632 ΑΛΕΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:11:24,23 0:11:00,33 3:48 M 4 M13-15 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
6. 693 ΚΑΤΣΙΑΡΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:11:28,05 0:11:05,08 3:49 M 5 M16+ 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
7. 641 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 0:11:31,33 0:11:31,33 3:50 M 6 M16+ 4 Γ.Σ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
8. 721 ΛΕΟΝΤΙΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:11:33,19 0:11:33,19 3:51 M 7 M13-15 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 733 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 0:11:33,63 0:11:25,31 3:51 M 8 M16+ 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
10. 659 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:11:33,99 0:11:32,68 3:51 M 9 M16+ 6 Γ.Σ.Α
11. 780 ΡΟΥΣΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0:11:55,95 0:11:50,42 3:58 M 10 M16+ 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
12. 850 ΑΛΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:11:56,26 0:11:50,06 3:58 M 11 1
13. 779 ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:12:14,32 0:12:13,90 4:04 M 12 M13-15 4 ΓΣΑ
14. 757 ΝΤΡΕΒΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:12:23,88 0:12:21,75 4:07 F 2 F16+ 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
15. 845 ΜΠΟΤΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 0:12:51,26 0:12:48,00 4:17 M 13 2
16. 822 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:12:59,70 0:12:55,77 4:19 F 3 F6-12 1
17. 669 ΔΡΑΓΑΖΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:13:13,59 0:13:12,15 4:24 M 14 M16+ 8 ΣΠΕ ΜΕΡΚΟΒΟΥΝΙΟΥ
18. 689 ΚΑΡΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:13:50,00 0:13:47,15 4:36 M 15 M16+ 9 BODY ART
19. 671 ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:15:31,79 0:15:19,03 5:10 M 16 M16+ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 868 ΠΙΠΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:15:51,04 0:15:44,77 5:17 M 17 M16+ 11 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
21. 846 ΤΣΟΥΤΣΑΝΗ ΜΑΡΙΑ 0:16:05,03 0:15:53,76 5:21 F 4 F6-12 2
22. 756 ΝΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:16:07,39 0:15:45,90 5:22 M 18 M16+ 12 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
23. 815 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:16:07,87 0:15:56,61 5:22 M 19 M16+ 13 #ΦΙΓΑΛΕΙΑnews24
24. 854 ΚΑΝΑΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:16:11,33 0:15:56,39 5:23 M 20 3
25. 759 ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:16:32,45 0:16:01,79 5:30 M 21 M16+ 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
26. 790 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 0:16:51,07 0:16:38,37 5:37 F 5 F16+ 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
27. 717 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΙΒΗ 0:16:51,85 0:16:41,74 5:37 F 6 F16+ 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 855 ΧΑΛΕΠΛΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 0:16:54,61 0:16:45,19 5:38 M 22 M16+ 15
29. 879 ΠΡΟΚΟΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:17:10,45 0:17:02,14 5:43 M 23 M16+ 16
30. 803 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ 0:17:13,22 0:16:58,36 5:44 M 24 M13-15 5 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
31. 877 ΚΑΡΑΧΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:17:44,45 0:17:31,57 5:54 M 25 4
32. 786 ΣΚΛΗΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:17:47,80 0:17:41,63 5:55 M 26 M16+ 17 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
33. 751 ΝΙΚΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:17:48,85 0:17:42,18 5:56 M 27 M6-12 1 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
34. 763 ΠΑΝΟΥΣΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:17:58,41 0:17:55,95 5:59 M 28 M6-12 2 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
35. 814 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:18:00,82 0:17:41,85 6:00 M 29 M13-15 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 882 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ 0:18:00,84 0:17:54,75 6:00 F 7 F16+ 5
37. 722 ΛΥΓΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:18:00,96 0:17:36,76 6:00 M 30 M16+ 18 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
38. 778 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ 0:18:05,61 0:17:46,38 6:01 F 8 F13-15 1 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
39. 830 ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:18:06,31 0:17:55,17 6:02 F 9 F16+ 6
40. 713 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 0:18:09,51 0:18:08,69 6:03 M 31 M6-12 3 ΓΣΑ
41. 841 ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:18:19,61 0:17:59,39 6:06 M 32 5
42. 752 ΝΙΚΟΥ ΠΑΝΟΣ 0:18:22,05 0:18:14,54 6:07 M 33 M6-12 4 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
43. 897 ΑΥΤΖΙΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:18:34,33 0:18:26,10 6:11 F 10 F16+ 7
44. 765 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:18:36,07 0:18:29,88 6:12 M 34 M13-15 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
45. 696 ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:18:37,73 0:18:13,21 6:12 M 35 M16+ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 766 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:18:38,31 0:18:19,99 6:12 M 36 M16+ 20
47. 890 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:18:44,15 0:18:34,23 6:14 M 37 6
48. 734 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 0:18:49,75 0:18:38,42 6:16 F 11 F16+ 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
49. 753 ΝΙΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:18:57,35 0:18:49,54 6:19 M 38 M16+ 21 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
50. 655 ΓΑΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 0:18:57,48 0:18:48,96 6:19 M 39 M6-12 5 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
51. 677 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:18:58,64 0:18:50,43 6:19 F 12 F16+ 9
52. 706 ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:19:04,86 0:18:43,94 6:21 M 40 M16+ 22 RUN FOR PLEASURE
53. 794 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:19:04,99 0:18:43,82 6:21 M 41 M13-15 8 RUN FOR PLEASURE
54. 894 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:19:07,29 0:18:59,06 6:22 M 42 M16+ 23
55. 884 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 0:19:28,95 0:19:19,90 6:29 F 13 1
56. 871 ΑΥΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:19:36,77 0:19:31,96 6:32 M 43 7
57. 783 ΣΑΜΠΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:19:37,45 0:19:33,70 6:32 F 14 F16+ 10
58. 805 ΤΣΙΑΜΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:19:39,69 0:19:31,25 6:33 F 15 F16+ 11
59. 650 ΓΑΒΡΗΛΟΥ ΕΦΗ 0:19:39,94 0:19:32,39 6:33 F 16 F16+ 12 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
60. 645 ΒΗΧΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:19:48,41 0:19:24,40 6:36 M 44 M16+ 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
61. 852 ΒΑΣΙΛΙΚΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 0:20:03,59 0:19:54,66 6:41 M 45 8
62. 810 ΦΡΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:20:05,33 0:19:53,78 6:41 F 17 F16+ 13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 802 ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:05,55 0:19:54,01 6:41 M 46 M6-12 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
64. 800 ΤΣΑΝΤΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:20:05,63 0:19:53,62 6:41 F 18 F6-12 3 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
65. 637 ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΝΝΥ 0:20:06,49 0:19:44,15 6:42 F 19 F16+ 14 BODY ART
66. 892 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:09,65 0:19:53,38 6:43 M 47 M6-12 7
67. 856 ΚΙΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:12,31 0:20:02,90 6:44 M 48 M16+ 25
68. 838 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:20:18,61 0:20:15,00 6:46 F 20 2
69. 723 ΛΥΜΠΕΡΗ ΝΙΝΑ 0:20:22,89 0:20:03,92 6:47 F 21 F16+ 15 CURVES
70. 801 ΤΣΑΝΤΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:20:23,67 0:20:10,96 6:47 M 49 M16+ 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
71. 660 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:20:24,25 0:20:09,14 6:48 M 50 M16+ 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
72. 746 ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:20:26,17 0:20:16,30 6:48 M 51 M6-12 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73. 680 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:20:28,55 0:20:16,41 6:49 M 52 M16+ 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 681 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΑΙΑΣ 0:20:28,55 0:20:16,81 6:49 M 53 M6-12 9 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
75. 682 ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:20:28,67 0:20:16,92 6:49 M 54 M6-12 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
76. 826 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:20:29,91 0:20:07,25 6:49 F 22 F16+ 16
77. 851 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:20:34,96 0:20:32,66 6:51 M 55 9
78. 823 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 0:20:40,73 0:20:26,96 6:53 F 23 F16+ 17
79. 631 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:51,22 0:20:40,18 6:57 M 56 M6-12 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
80. 727 ΜΑΝΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 0:20:52,66 0:20:39,30 6:57 F 24 F16+ 18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
81. 633 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:20:53,69 0:20:42,15 6:57 F 25 F16+ 19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
82. 708 ΚΟΥΣΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:20:53,69 0:20:42,92 6:57 F 26 F6-12 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
83. 638 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:55,89 0:20:51,48 6:58 M 57 M6-12 12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84. 742 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:20:58,81 0:18:48,79 6:59 M 58 M16+ 29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85. 661 ΓΚΑΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:20:59,60 0:20:40,83 6:59 F 27 F16+ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
86. 664 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:20:59,75 0:20:38,46 6:59 M 59 M16+ 30 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
87. 688 ΚΑΡΚΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:20:59,79 0:20:30,55 6:59 M 60 M6-12 13 ARGOS TRACK+FIELD ACADEMY
88. 640 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 0:21:02,51 0:20:55,54 7:00 M 61 M16+ 31 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
89. 887 ΚΟΣΜΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:21:04,81 0:21:00,02 7:01 M 62 M16+ 32
90. 744 ΜΠΟΥΛΟΥΓΟΥΡΗ ΕΥΑ 0:21:09,05 0:20:48,84 7:03 F 28 F16+ 21 RUN FOR PLEASURE
91. 844 ΤΣΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:21:10,40 0:21:07,22 7:03 M 63 M6-12 14
92. 747 ΜΠΟΥΡΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:21:10,95 0:21:00,47 7:03 M 64 M6-12 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 792 ΣΥΡΕΓΓΕΛΑ ΔΑΝΑΗ 0:21:20,37 0:20:56,92 7:06 F 29 F6-12 5 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
94. 646 ΒΙΝΑΤΣΕΛΑ ΠΕΓΚΥ 0:21:21,12 0:20:58,67 7:07 F 30 F16+ 22 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
95. 875 ΜΗΤΣΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:21:22,31 0:21:05,23 7:07 M 65 M16+ 33
96. 876 ΖΑΡΑΒΙΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 0:21:22,47 0:21:05,26 7:07 F 31 F16+ 23
97. 872 ΒΟΣΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:21:26,41 0:21:17,36 7:08 F 32 3
98. 692 ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 0:21:29,69 0:21:20,76 7:09 F 33 F16+ 24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
99. 858 ΝΤΡΕ ΙΩΑΝΝΑ 0:21:34,38 0:21:07,65 7:11 F 34 F16+ 25
100. 818 ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ 0:21:37,54 0:21:33,61 7:12 M 66 M13-15 9
101. 819 ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:37,60 0:21:34,53 7:12 M 67 M13-15 10
102. 781 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:21:42,00 0:21:31,44 7:13 F 35 F16+ 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
103. 862 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 0:21:46,58 0:21:28,28 7:15 F 36 F16+ 27
104. 861 ΑΣΒΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:21:46,96 0:21:28,63 7:15 F 37 F16+ 28
105. 711 ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:21:47,43 0:21:24,47 7:15 M 68 M16+ 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
106. 816 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 0:21:47,56 0:21:24,60 7:15 M 69 M16+ 35
107. 737 ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:21:49,10 0:21:29,29 7:16 F 38 F16+ 29 Ανεξαρτητη
108. 690 ΚΑΡΝΕΖΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 0:22:05,22 0:21:38,57 7:21 M 70 M16+ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. 842 ΒΛΑΧΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 0:22:13,18 0:21:52,78 7:24 F 39 4
110. 799 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 0:22:17,24 0:21:47,62 7:25 M 71 M16+ 37 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
111. 760 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 0:22:17,65 0:21:48,82 7:25 M 72 M16+ 38 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
112. 824 ΚΑΛΙΑΜΟΥΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 0:22:20,38 0:22:17,98 7:26 F 40 5
113. 732 ΜΕΓΓΟΥ ΛΥΓΕΡΗ 0:22:20,96 0:22:09,49 7:26 F 41 F16+ 30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 836 ΜΥΛΩΝΑ ΖΩΗ 0:22:25,35 0:22:04,73 7:28 F 42 F16+ 31
115. 771 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:22:31,44 0:22:06,16 7:30 M 73 M16+ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
116. 672 ΖΕΥΚΙΛΗ ΤΑΣΙΑ 0:22:43,30 0:22:35,28 7:34 F 43 F16+ 32 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
117. 817 ΨΥΧΟΥ ΓΩΓΩ 0:22:44,38 0:22:22,40 7:34 F 44 F16+ 33 BODY ART
118. 878 ΜΠΟΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:22:50,46 0:22:39,98 7:36 F 45 F16+ 34
119. 670 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 0:22:51,12 0:22:38,12 7:37 F 46 F16+ 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
120. 639 ΑΡΑΠΗ ΕΥΗ 0:22:57,75 0:22:35,17 7:39 F 47 F16+ 36 BODY ART
121. 837 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 0:23:26,88 0:23:06,25 7:48 F 48 6
122. 644 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:23:27,92 0:23:09,10 7:49 M 74 M16+ 40 ΓΣΑ
123. 658 ΓΕΩΡΓΟΎΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 0:23:36,72 0:23:31,73 7:52 M 75 M16+ 41
124. 749 ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ 0:23:36,84 0:23:31,99 7:52 F 49 F16+ 37
125. 883 ΣΩΤΗΡΑ ΝΑΤΑΣΣΑ 0:23:41,97 0:23:35,87 7:53 F 50 7
126. 825 ΚΑΡΑΚΑΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:23:49,36 0:23:23,30 7:56 F 51 8
127. 769 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:23:49,95 0:23:28,85 7:56 M 76 M13-15 11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
128. 768 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:24:02,07 0:23:43,74 8:00 F 52 F16+ 38
129. 715 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:24:09,19 0:23:57,93 8:03 F 53 F16+ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
130. 665 ΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:24:15,76 0:23:46,98 8:05 M 77 M13-15 12 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
131. 673 ΖΛΑΤΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 0:24:29,24 0:24:02,04 8:09 F 54 F16+ 40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
132. 834 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 0:24:36,95 0:24:11,45 8:12 M 78 M6-12 16
133. 835 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:24:39,78 0:24:14,40 8:13 F 55 F13-15 2
134. 832 ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ ΔΟΜΝΑ 0:24:40,52 0:24:15,14 8:13 F 56 F16+ 41
135. 741 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:24:42,06 0:24:30,14 8:14 F 57 F6-12 6 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
136. 643 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 0:24:42,06 0:24:29,60 8:14 F 58 F16+ 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
137. 738 ΜΠΙΛΙΣΗ ΕΛΕΝΗ 0:24:50,15 0:24:34,49 8:16 F 59 F16+ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
138. 707 ΚΟΥΣΚΟΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:24:54,10 0:24:39,42 8:18 M 79 M13-15 13 RUN FOR PLEASURE
139. 761 ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ 0:24:55,70 0:24:45,56 8:18 F 60 F16+ 44 MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS
140. 695 ΚΟΚΟΣΙΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 0:25:00,98 0:24:34,33 8:20 F 61 F16+ 45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
141. 867 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:25:06,15 0:24:55,84 8:22 F 62 9
142. 813 ΧΑΣΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 0:25:06,15 0:24:55,31 8:22 F 63 F16+ 46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
143. 866 ΜΑΡΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:25:06,40 0:24:56,10 8:22 F 64 10
144. 719 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:25:41,12 0:25:24,42 8:33 F 65 F16+ 47 ΑΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
145. 157 ΑΘΑΝΑΣΑ ΑΝΝΑ 0:25:41,84 0:25:33,00 8:33 F 66 F16+ 48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
146. 784 ΣΑΡΡΗ ΑΓΓΕΛΕΝΑ 0:25:42,31 0:25:30,47 8:34 F 67 F16+ 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
147. 701 ΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:25:44,66 0:25:19,75 8:34 F 68 F16+ 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
148. 811 ΦΡΕΝΤΖΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 0:25:44,75 0:25:20,42 8:34 M 80 M16+ 42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 740 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 0:25:50,18 0:25:38,18 8:36 F 69 F6-12 7 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
150. 791 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:26:05,23 0:25:42,67 8:41 F 70 F16+ 51 BODY ART
151. 772 ΠΑΡΑΣΚΕΥΌΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:26:17,31 0:25:55,71 8:45 M 81 M16+ 43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
152. 657 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:26:17,35 0:25:55,79 8:45 M 82 M16+ 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
153. 697 ΚΟΛΛΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:26:21,10 0:25:53,98 8:47 F 71 F16+ 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
154. 652 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:27:07,47 0:27:04,51 9:02 M 83 M16+ 45 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
155. 839 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΩΝ/ΝΑ 0:27:29,58 0:27:06,62 9:09 F 72 F16+ 53
156. 848 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:27:36,90 0:27:18,48 9:12 F 73 11
157. 896 ΚΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:27:37,25 0:27:18,21 9:12 M 84 10
158. 849 ΜΑΣΤΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 0:27:41,04 0:27:22,57 9:13 F 74 12
159. 833 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:27:56,51 0:27:30,27 9:18 M 85 M16+ 46
160. 886 ΣΤΕΦΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:28:10,92 0:27:55,19 9:23 F 75 F16+ 54
161. 873 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 0:28:54,06 0:28:21,28 9:38 M 86 M16+ 47
162. 874 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:28:55,63 0:28:23,13 9:38 F 76 F16+ 55
163. 775 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:28:56,42 0:28:23,77 9:38 M 87 M16+ 48 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
164. 636 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:29:30,13 0:29:03,97 9:50 F 77 F16+ 56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
165. 654 ΓΑΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:29:48,68 0:29:40,17 9:56 M 88 M6-12 17 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
166. 653 ΓΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:29:49,20 0:29:40,47 9:56 M 89 M16+ 49 ΧΟΡΕΥΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΝΗ
167. 857 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:29:55,95 0:29:28,47 9:58 F 78 13
168. 634 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΙΑ 0:29:56,83 0:29:44,51 9:58 F 79 F16+ 57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
169. 718 ΛΑΣΚΑΡΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:30:41,10 0:30:24,02 10:13 F 80 F16+ 58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
170. 710 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 0:31:24,14 0:31:04,69 10:28 F 81 F16+ 59 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
171. 712 ΚΩΤΣΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 0:31:24,22 0:31:24,22 10:28 M 90 M16+ 50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. 698 ΚΟΝΙΑΡΗ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:32:17,26 0:32:02,65 10:45 F 82 F16+ 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
173. 758 ΞΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:32:44,54 0:32:22,08 10:54 F 83 F16+ 61 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
174. 685 ΚΑΠΑΡΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:32:44,54 0:32:22,29 10:54 F 84 F16+ 62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
175. 743 ΜΠΟΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ 0:32:44,62 0:32:22,04 10:54 F 85 F16+ 63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
176. 795 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 0:32:45,12 0:32:18,14 10:55 F 86 F16+ 64 Ανεξαρτητη
177. 745 ΜΠΟΥΝΟΥ ΑΝΝΑ 0:32:45,31 0:32:22,97 10:55 F 87 F16+ 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
178. 729 ΜΑΝΤΑ ΕΛΕΝΗ 0:32:47,51 0:32:18,03 10:55 F 88 F16+ 66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
179. 797 ΤΕΡΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:32:47,51 0:32:16,90 10:55 F 89 F16+ 67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
180. 704 ΚΟΥΡΕΤΑ ΤΑΣΙΑ 0:32:48,70 0:32:21,72 10:56 F 90 F16+ 68 Ανεξαρτητη
181. 702 ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 0:33:27,68 0:33:03,20 11:09 F 91 F16+ 69
182. 703 ΚΟΥΛΙΕΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 0:34:37,26 0:34:13,09 11:32 F 92 F16+ 70
183. 684 ΚΑΝΕΛΑΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:34:39,06 0:34:24,48 11:33 F 93 F6-12 8 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
184. 683 ΚΑΝΕΛΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:34:55,81 0:34:40,77 11:38 M 91 M16+ 51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
185. 725 ΜΑΝΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 0:35:41,48 0:35:10,04 11:53 M 92 M16+ 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
186. 865 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:37:36,00 0:37:17,36 12:31 F 94 14
187. 864 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:52:11,11 0:51:51,52 17:23 F 95 15

Send this to a friend