11ος Δαϊκλής 2018 – Αποτελέσματα

11ος Δαϊκλής 2018 - Αποτελέσματα

11ος Δαϊκλής 2018 – Αποτελέσματα

Θέση Bib Ονοματεπώνυμο Φύλο Θέση/Φύλο Χρόνος Τερματισμού Καθαρός Χρόνος Ρυθμός/χλμ Σύλλογος
1. 1606 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ M 1 0:36:26,68 0:36:23,80 4:02 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
2. 1503 KANO EMILIANO M 2 0:36:26,68 0:36:24,12 4:02 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
3. 1714 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 3 0:36:26,86 0:36:23,68 4:02 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
4. 1720 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 4 0:36:26,92 0:36:23,30 4:02
5. 1538 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ M 5 0:36:47,60 0:36:45,13 4:05 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
6. 1509 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 6 0:37:53,76 0:37:50,72 4:12 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
7. 1670 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 7 0:38:41,93 0:38:39,76 4:17 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
8. 1577 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ M 8 0:38:56,10 0:38:53,29 4:19 MARATHON CLUB
9. 1528 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 9 0:39:36,17 0:39:29,91 4:24 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
10. 1738 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 10 0:39:52,19 0:39:48,01 4:25
11. 1653 ΠΑΣΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 11 0:40:18,89 0:40:16,21 4:28 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
12. 1702 ΦΩΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 12 0:40:49,32 0:40:43,93 4:32 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
13. 1588 ΚΛΑΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 13 0:40:49,76 0:40:46,52 4:32 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
14. 1597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 14 0:42:02,82 0:42:02,82 4:40 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
15. 1601 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΙΩΣΗΦ M 15 0:43:11,28 0:43:00,83 4:47 ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΥΛΙΑΣ
16. 1546 ΔΕΚΑΖΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 16 0:43:12,76 0:43:09,14 4:48 ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ
17. 1622 ΜΠΑΡΤΖΕΛΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 17 0:43:12,82 0:43:08,21 4:48 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
18. 1559 ΕΞΕΡΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F 1 0:43:14,65 0:43:10,04 4:48 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
19. 1750 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 18 0:43:38,40 0:43:22,01 4:50
20. 1701 ΦΛΩΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 19 0:43:46,70 0:43:44,13 4:51 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
21. 1564 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 20 0:43:52,18 0:43:41,37 4:52 ILIOPOULOS RUNNING TEAM KOMOTINIS
22. 1513 ΑΛΕΞΗ ΕΥΘΥΜΙΑ F 2 0:44:50,80 0:44:41,77 4:58 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
23. 1679 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 21 0:44:59,52 0:44:50,81 4:59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
24. 1550 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 22 0:45:11,14 0:45:07,18 5:01 ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
25. 1716 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 23 0:45:17,81 0:45:12,25 5:01
26. 1745 ΧΟΥΛΙΑΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 24 0:45:29,61 0:45:25,00 5:03 ΜΕΣΣΗΝΗ
27. 1635 ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 3 0:45:29,62 0:45:25,66 5:03 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
28. 1518 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 25 0:46:42,16 0:46:37,03 5:11 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
29. 1632 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜ M 26 0:46:48,38 0:46:44,20 5:12 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30. 1530 ΒΕΒΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 27 0:46:56,85 0:46:48,80 5:12 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
31. 1707 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 4 0:47:17,08 0:47:14,10 5:15 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
32. 1744 ΚΟΛΑΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 5 0:47:17,99 0:47:14,81 5:15 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
33. 1740 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 28 0:47:30,92 0:47:26,08 5:16
34. 1582 ΚΑΤΑΚΟΣ ΘΑΝΟΣ M 29 0:48:24,28 0:48:19,83 5:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
35. 1585 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 30 0:48:24,33 0:48:20,08 5:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
36. 1733 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 31 0:48:24,40 0:48:09,70 5:22
37. 1625 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 32 0:48:24,40 0:48:19,42 5:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
38. 1506 ZANAOUE AL M 33 0:48:24,52 0:48:20,56 5:22 SBENTLOU ALGERIA
39. 1615 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 34 0:48:24,52 0:48:19,53 5:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
40. 1713 ΨΥΡΡΟΥ ΕΛΕΝΗ F 6 0:48:26,35 0:48:22,62 5:22 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
41. 1519 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 35 0:48:27,61 0:48:22,71 5:23 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
42. 1616 ΜΟΥΡΔΟΥΚΟΥΤΑΣ ΦΩΤΗΣ M 36 0:48:31,01 0:48:16,52 5:23 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
43. 1610 ΜΗΣΣΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ M 37 0:48:34,75 0:48:28,03 5:23 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
44. 1529 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 38 0:48:39,10 0:48:34,76 5:24 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
45. 1621 ΜΠΑΡΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 39 0:48:39,55 0:48:34,16 5:24 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
46. 1523 ΒΑΛΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 40 0:49:01,61 0:48:56,31 5:26 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
47. 1652 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M 41 0:49:13,01 0:49:06,62 5:28 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
48. 1688 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 42 0:49:14,78 0:49:09,17 5:28 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
49. 1693 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 43 0:49:14,94 0:49:08,35 5:28 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
50. 1602 ΛΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 44 0:49:22,29 0:49:14,46 5:29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
51. 1542 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 45 0:49:25,48 0:49:18,25 5:29 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
52. 1545 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 46 0:49:48,03 0:49:42,28 5:32 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
53. 1715 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΟΛΓΑ F 7 0:50:06,54 0:50:02,58 5:34 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ ΠΑΜΙΣΟΥ
54. 1675 ΣΙΔΕΡΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 47 0:50:11,73 0:50:01,33 5:34 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
55. 1568 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 48 0:50:16,42 0:50:10,67 5:35 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
56. 1730 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 49 0:50:17,56 0:50:13,14 5:35
57. 1667 ΡΕΚΚΑΣ ΗΛΙΑΣ M 50 0:51:03,88 0:50:48,90 5:40 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
58. 1636 ΝΤΟΓΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 51 0:51:16,44 0:51:10,10 5:41 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
59. 1626 ΜΠΙΛΑΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 52 0:51:16,54 0:51:11,70 5:41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
60. 1526 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 53 0:51:19,96 0:51:06,07 5:42 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ
61. 1650 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54 0:51:52,55 0:51:48,74 5:45 ΠΟΛΥΛΟΦΟΥ
62. 1746 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 55 0:52:01,90 0:51:48,90 5:46
63. 1565 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 56 0:52:15,13 0:52:07,30 5:48 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
64. 1706 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 57 0:52:21,18 0:52:08,35 5:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
65. 1705 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 58 0:52:22,36 0:52:10,07 5:49 ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
66. 1711 ΨΑΡΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 59 0:52:31,68 0:52:22,17 5:50 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
67. 1680 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 60 0:52:56,64 0:52:45,51 5:52 KALAMATA RUNNING PROJECT
68. 1639 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 61 0:53:04,06 0:52:50,47 5:53 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
69. 1747 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 62 0:53:06,52 0:52:50,94 5:54
70. 1681 ΣΤΑΜΑΤΕΛΙΑ ΑΣΗΜΙΝΑ F 8 0:53:23,82 0:53:14,31 5:55 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
71. 1661 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 63 0:53:30,84 0:53:20,03 5:56 KALAMATA RUNNING PROJECT
72. 1687 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ M 64 0:53:35,02 0:53:28,29 5:57 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
73. 1551 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 65 0:53:36,24 0:53:28,18 5:57 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
74. 1697 ΤΣΕΡΕΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 66 0:53:38,40 0:53:29,58 5:57 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
75. 1743 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 67 0:53:57,66 0:53:42,32 5:59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
76. 1612 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 68 0:53:58,91 0:53:49,82 5:59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
77. 1703 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 69 0:53:58,91 0:53:54,08 5:59 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
78. 1586 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 70 0:54:12,32 0:54:06,71 6:01 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
79. 1640 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 71 0:54:43,02 0:54:29,18 6:04 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
80. 1514 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 72 0:54:43,18 0:54:27,40 6:04 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ
81. 1566 ΘΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 73 0:54:48,57 0:54:39,27 6:05 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
82. 1515 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 74 0:54:52,44 0:54:39,12 6:05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
83. 1734 ΣΚΟΡΔΑΚΗΣ ΤΑΚΗΣ M 75 0:54:55,34 0:54:49,65 6:06
84. 1537 ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 76 0:54:56,09 0:54:41,95 6:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
85. 1560 ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ F 9 0:55:09,29 0:54:58,48 6:07 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
86. 1516 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 77 0:55:09,79 0:55:02,46 6:07 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
87. 1637 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 78 0:55:11,87 0:55:04,54 6:07 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
88. 1575 ΚΑΜΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 79 0:55:13,16 0:55:11,46 6:08 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
89. 1552 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 10 0:55:31,95 0:55:25,87 6:10 ΜΕΣΣΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
90. 1724 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 80 0:55:46,31 0:55:38,25 6:11
91. 1682 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 11 0:55:53,04 0:55:40,09 6:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
92. 1562 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 81 0:56:03,64 0:55:51,92 6:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
93. 1735 ΒΛΑΣΣΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 82 0:56:55,19 0:56:46,16 6:19
94. 1725 ΛΑΓΟΣ ΗΛΙΑΣ M 83 0:56:59,55 0:56:48,14 6:19
95. 1525 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 12 0:57:06,17 0:56:54,79 6:20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
96. 1664 ΡΑΚΙΝΤΖΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 84 0:57:26,79 0:57:09,36 6:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
97. 1717 ΜΠΕΛΕΧΡΗΣ ΗΛΙΑΣ M 85 0:57:35,67 0:57:25,04 6:23
98. 1726 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 86 0:57:35,80 0:57:24,13 6:23
99. 1522 ΒΑΪΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 13 0:57:35,92 0:57:23,43 6:23 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
100. 1671 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 87 0:57:38,38 0:57:23,29 6:24 ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΙΧΑΛΙΑΣ
101. 1628 ΜΠΟΥΝΑΣ ΗΛΙΑΣ M 88 0:57:43,77 0:57:29,08 6:24 XTREME STORES TEAM – ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
102. 1736 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 89 0:57:50,21 0:57:34,87 6:25
103. 1536 ΓΕΩΡΓΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 90 0:57:52,41 0:57:45,34 6:25 KALAMATA RUNNING PROJECT
104. 1594 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 91 0:57:52,55 0:57:45,02 6:25 KALAMATA RUNNING PROJECT
105. 1739 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 92 0:57:59,73 0:57:43,74 6:26
106. 199 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 93 0:58:02,70 0:57:45,52 6:26 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
107. 1614 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 94 0:58:03,37 0:57:49,98 6:27 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
108. 1627 ΜΠΛΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 95 0:58:03,43 0:57:48,53 6:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
109. 1613 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 96 0:58:03,43 0:57:48,85 6:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
110. 1508 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΡΟΝΙΚΑ F 14 0:58:06,43 0:58:00,11 6:27 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
111. 1654 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 97 0:58:24,01 0:58:12,12 6:29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
112. 1563 ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 98 0:58:24,01 0:58:16,49 6:29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
113. 1578 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 99 0:58:24,59 0:58:18,91 6:29 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
114. 1579 ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 15 0:58:24,65 0:58:16,82 6:29 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
115. 1723 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 100 0:58:40,70 0:58:32,77 6:31
116. 1557 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 101 0:58:50,80 0:58:48,11 6:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
117. 1689 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 102 0:58:51,80 0:58:51,80 6:32 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
118. 1553 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 103 0:58:56,07 0:58:42,10 6:32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
119. 1741 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 104 0:59:14,43 0:59:00,98 6:34
120. 1718 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M 105 0:59:25,12 0:59:12,55 6:36
121. 1721 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 106 0:59:29,40 0:59:22,07 6:36
122. 1630 ΜΠΡΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 107 0:59:42,40 0:59:33,88 6:38 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
123. 1556 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 108 0:59:45,25 0:59:36,21 6:38 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
124. 1645 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 109 0:59:54,71 0:59:37,54 6:39 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
125. 1555 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 110 1:00:25,34 1:00:16,52 6:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
126. 1731 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 111 1:00:40,24 1:00:33,37 6:44
127. 1732 ΧΩΡΙΑΤΑΚΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ M 112 1:00:41,46 1:00:34,39 6:44
128. 1532 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 113 1:00:43,01 1:00:37,88 6:44 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
129. 1592 ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 114 1:00:43,15 1:00:34,72 6:44 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
130. 1663 ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 115 1:00:45,23 1:00:40,81 6:45 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
131. 1666 ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ F 16 1:00:53,12 1:00:41,03 6:45 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
132. 1659 ΠΟΥΛΗ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ F 17 1:01:30,43 1:01:23,79 6:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
133. 1748 ΑΓΓΟΥΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 18 1:01:34,99 1:01:19,31 6:50
134. 1603 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 116 1:01:44,57 1:01:31,12 6:51 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
135. 1722 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 117 1:01:56,59 1:01:51,37 6:52
136. 1501 DYRMISHI KISANDO M 118 1:02:52,45 1:02:45,54 6:59 ΠΟΛΥΛΟΦΟΣ
137. 1507 ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 119 1:02:55,97 1:02:47,45 6:59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
138. 1729 ΛΑΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 120 1:03:14,46 1:03:02,17 7:01
139. 1728 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 121 1:03:14,71 1:03:02,62 7:01 ΚΟΥΤΗΦΑΡΙ
140. 1517 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 122 1:03:14,79 1:02:58,45 7:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
141. 1574 ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 123 1:03:48,97 1:03:39,36 7:05 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
142. 1737 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 124 1:03:50,39 1:03:35,06 7:05
143. 1634 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 125 1:03:57,75 1:03:48,94 7:06 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
144. 1742 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 19 1:04:38,35 1:04:27,54 7:10 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
145. 1719 ΦΑΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ F 20 1:04:57,90 1:04:48,19 7:13
146. 1540 ΓΙΑΝΝΑΚΆΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 126 1:05:00,61 1:04:49,14 7:13 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
147. 1595 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 127 1:05:00,62 1:04:50,22 7:13 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
148. 1638 ΞΙΑΡΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 128 1:06:06,92 1:05:55,81 7:20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
149. 1554 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 129 1:06:07,01 1:05:57,21 7:20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
150. 1534 ΓΑΛΗΝΕΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 130 1:06:07,12 1:05:53,97 7:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
151. 1520 ΑΣΗΜΑΚΟΥ ΓΙΩΤΑ F 21 1:06:07,21 1:05:57,48 7:20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
152. 1524 ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ F 22 1:06:07,52 1:05:54,13 7:20 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
153. 1561 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 23 1:07:14,62 1:07:04,49 7:28 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
154. 1607 ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 131 1:08:20,30 1:08:20,00 7:35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
155. 1695 ΤΣΑΤΑΣ ΑΛΕΚΟΣ M 132 1:09:35,58 1:09:32,35 7:43 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
156. 1605 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 133 1:12:55,85 1:12:41,95 8:06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ/Η
157. 1727 ΚΟΣΤΡΙΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 134 1:13:36,82 1:13:28,59 8:10 ΤΡΙΚΟΡΦΟ
158. 1644 ΠΑΝΤΑΖΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 24 1:14:54,95 1:14:45,05 8:19 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
159. 1691 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 135 1:14:54,96 1:14:44,65 8:19 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
160. 1690 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F 25 1:14:55,21 1:14:44,58 8:19 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
161. 1704 ΧΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M 136 1:15:11,20 1:15:04,87 8:21 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
162. 1581 ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 137 1:15:20,10 1:15:01,67 8:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
163. 1662 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 26 1:15:20,18 1:15:01,86 8:22 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
164. 1749 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 138 1:15:28,34 1:15:22,39 8:23
165. 1611 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 139 1:16:50,96 1:16:44,63 8:32 ΑΟ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ

Previous ArticleNext Article

Ο Δρόμος του Πολεμιστή – Αποτελέσματα

Ο Δρόμος του Πολεμιστή - Αποτελέσματα

1ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ ΄΄Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΟΥ ΠΟΛΕΜΙΣΤΗ΄΄ 9,2 km

ΔΗΜΟΣ ΠΥΛΟΥ – ΝΕΣΤΟΡΟΣ 29 ΙΟΥΛΙΟΥ 2018
ΚΑΤΑΤΑΞΗ Νο Αθ. Ε Π Ω Ν Υ Μ Ο Ο Ν Ο Μ Α Φ. ΕΤ. ΓΕΝ. ΕΠΙΔΟΣΗ Σ Υ Λ Λ Ο Γ Ο Σ
1 111 ΒΙΟΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Α 1977 0:36:58 Σ.Δ.Υ. ΧΑΝΙΩΝ
2 104 ΡΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1985 0:38:16
3 128 ΜΠΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1966 0:41:54 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
4 129 ΚΑΨΑΛΟΠΟΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1979 0:42:10 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
5 101 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1993 0:43:52
6 113 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1972 0:44:16 ΠΥΛΟΣ
7 100 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1993 0:44:52
8 149 ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:45:09
9 112 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΑΛΕΝΑ Γ 1987 0:45:23 ΠΥΛΟΣ
10 130 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 0:46:27
11 134 ΤΣΕΡΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 0:47:01
12 116 ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 1973 0:47:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
13 127 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 1963 0:48:09 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
14 117 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 1962 0:48:14
15 115 ΚΑΓΙΑΣ ΜΑΤΙΑΣ Α 1989 0:48:27 ΧΩΡΑ
16 126 ΓΙΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1974 0:48:47 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
17 119 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1972 0:49:12 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
18 133 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1988 0:49:12
19 141 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 1961 0:49:22
20 118 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 1973 0:50:06 ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΙ
21 114 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 1980 0:50:07 ΧΩΡΑ
22 105 ΖΟΜΠΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1967 0:51:02
23 107 ΚΟΥΤΟΥΛΟΓΕΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1988 0:51:28 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤ. ΣΩΜΑ
24 123 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1973 0:51:36 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
25 124 ΡΟΜΠΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Γ 1977 0:51:56
26 121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1966 0:51:57 KTR
27 120 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Α 1980 0:52:34 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
28 139 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1966 0:52:42
29 125 ΝΤΟΥΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 1964 0:52:51 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
30 102 ΚΑΨΙΜΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 1960 0:52:53 Α.Ο. ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ
31 99 ΚΑΡΑΜΠΟΤΣΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1991 0:53:39
32 140 ΠΕΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 1975 0:54:05
33 103 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 1987 0:55:18
34 145 ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1975 0:58:09
35 143 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 1972 0:59:11
36 144 ΠΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 1972 0:59:12
37 109 ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1967 0:59:14 ΣΠΗΛΙΑ
38 150 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 1969 0:59:15 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
39 147 ΤΣΕΡΤΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α 1971 1:00:00
40 148 ΛΟΥΖΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 1984 1:00:18
41 135 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ Γ 1985 1:06:01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
42 136 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 1984 1:06:01

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

Κώπαια 2018- Aποτελέσματα

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΩΠΑΙΑ 2018
A/A Category Gender BIB Name YOB Club FINISH
1 Α18-39 Male 1259 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ 1993 Α.Ο ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0:35:35
2 Α18-39 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ 1985 MY ATHLETE-CHOZEN-ΑΚΟΛ 0:37:19
3 Α40-59 Male 271 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 1962 MARATHON CLUB 0:37:40
4 Α40-59 Male 548 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 0:37:55
5 Α40-59 Male 1294 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΗΝΔΡΟΣ 1978 40 0:39:03
6 Α18-39 Male 1256 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:39:39
7 Α40-59 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:40:16
8 Α40-59 Male 290 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ 1974 0:40:43
9 Α18-39 Male 1275 HΛΙΑΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:40:55
10 Α18-39 Male 288 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1987 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:41:00
11 Α40-59 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:41:04
12 Α18-39 Male 286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1988 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:41:12
13 Α18-39 Male 1296 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 1995 23 0:41:36
14 Α40-59 Male 1184 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΗΘΡΑΣ 1966 0:42:07
15 Α40-59 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 0:42:16
16 Α40-59 Male 1293 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΩΤΗΣ 1978 40 0:42:16
17 Α18-39 Male 284 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ 1981 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:42:47
18 Α40-59 Male 293 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:43:27
19 Α18-39 Male 1268 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:44:08
20 Α18-39 Male 1266 ΙΩΣΗΦ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ 1979 0:44:12
21 Α40-59 Male 1499 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 47 0:44:20
22 Α40-59 Male 553 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 1976 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 0:44:48
23 Α18-39 Male 1560 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2003 15 0:44:59
24 Α40-59 Male 496 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΤΖΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:45:16
25 Α40-59 Male 1479 ΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1969 49 0:45:28
26 Α40-59 Male 296 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1966 0:45:51
27 Α18-39 Male 392 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ 1989 0:45:53
28 Α40-59 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΚΟΥΤΣΗΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:46:06
29 Α40-59 Male 888 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:46:35
30 Α40-59 Male 549 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:47:00
31 Α40-59 Male 635 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΚΟΥ 1967 0:47:04
32 Α18-39 Male 886 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:11
33 Α40-59 Male 1298 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 0:47:11
34 Γ18-39 Female 1287 ΤΑΜΑΡΑ ΚΟΤ 1985 33 0:47:15
35 Α40-59 Male 1658 ΚΩΣΤΑΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ 1972 46 0:47:17
36 Α40-59 Male 345 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1964 0:47:26
37 Α18-39 Male 554 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:47:58
38 Γ18-39 Female 545 ΒΑΓΙΑ ΚΑΤΣΑΝΟΥ 1987 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:47:59
39 Α18-39 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΖΑΧΑΡΗΣ 1979 ΑΙΑΣ 339 0:48:13
40 Α40-59 Male 885 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 1964 0:48:41
41 Γ40+ Female 900 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 ALIARTISTAS 0:48:47
42 Α40-59 Male 982 ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΙΔΗΣ 1972 0:48:53
43 Γ18-39 Female 558 ΕΛΕΝΗ ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ 1982 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:48:58
44 Α40-59 Male 291 ΝΟΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1976 – 0:49:00
45 Α40-59 Male 1271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 1963 0:49:07
46 Α40-59 Male 299 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΙΛΩΡΙΔΗΣ 1976 0:49:16
47 Α40-59 Male 289 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΡΕΚΟΣ 1978 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:49:19
48 Α40-59 Male 507 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:49:19
49 Α40-59 Male 547 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ 1974 0:49:27
50 Α40-59 Male 512 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ 1978 ΜΟΝΟΣ 0:49:29
51 Α60+ Male 598 ΑΡΗΣ ΜΑΡΑΣ 1946 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:49:33
52 Γ40+ Female 1285 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ 1969 49 0:49:41
53 Α40-59 Male 564 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1967 SNAILS TEAM 0:49:53
54 Α40-59 Male 258 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:50:34
55 Γ18-39 Female 287 ΑΡΓΥΡΩ ΒΕΛΑΩΡΑ 1987 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:50:34
56 Α40-59 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΒΑΡΗΣ 1970 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:50:50
57 Α40-59 Male 962 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1974 IRONAUTS 0:50:50
58 Α18-39 Male 282 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1996 0:51:14
59 Α40-59 Male 1255 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΛΗΤΣΟΣ 1968 FITNESS CLUB 0:51:24
60 Α40-59 Male 294 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΚΟΛ 0:51:29
61 Α40-59 Male 522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΛΑΣ 1975 ORCHOMENOS RUNNERS 0:51:42
62 Α40-59 Male 1284 ARSEN ΤΑΜΠΑΚΟΥ 1974 44 0:51:59
63 Α40-59 Male 1267 ΠΕΤΡΟΣ ΤΑΣΚΟΣ 1959 ΑΓΝΙΑΔΗΣ ΣΠΟΡ 0:52:02
64 Α60+ Male 1260 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΑΛΗΣ 1954 0:52:11
65 Γ40+ Female 891 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 0:52:12
66 Α40-59 Male 894 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 0:52:13
67 Α40-59 Male 1299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1976 42 0:52:16
68 Α40-59 Male 559 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΟΡΑΒΟΣ 1967 Δ.Υ. ΓΡΕΒΕΝΩΝ 0:52:40
69 Α18-39 Male 1286 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ 1981 37 0:52:45
70 Α18-39 Male 1288 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1989 29 0:52:54
71 Α40-59 Male 1543 ΚΩΝΣΤΑΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ 1973 45 0:52:54
72 Α18-39 Male 874 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΜΠΛΕΚΗΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
73 Α18-39 Male 899 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΥΡΔΑΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58
74 Α40-59 Male 1292 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1962 56 0:53:02
75 Α40-59 Male 884 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΟΥΓΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 0:53:06
76 Α18-39 Male 896 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 0:53:10
77 Α40-59 Male 1444 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΡΙΣΠΙΩΤΗΣ 1976 42 0:53:11
78 Α40-59 Male 297 ΣΑΚΗΣ ΓΛΟΥΣΤΙΑΝΟΣ 1966 0:53:16
79 Γ40+ Female 915 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 0:53:17
80 Α40-59 Male 1300 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΖΑΡΚΟΣ 1976 42 0:53:20
81 Α40-59 Male 1414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 43 0:53:24
82 Γ18-39 Female 966 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:53:38
83 Α40-59 Male 560 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΜΠΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΑΥΛΕΙΑΣ 0:53:53
84 Α40-59 Male 943 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1972 IRONAUTS 0:53:55
85 Α40-59 Male 555 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ 1969 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:54:06
86 Α18-39 Male 1564 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ 2001 17 0:54:09
87 Α18-39 Male 189 ΜΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΑΚΟΣ 1992 0:54:12
88 Α60+ Male 907 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:54:16
89 Α40-59 Male 1281 ΜΑΝΩΛΗΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1969 ΑΛΥΓΙΣΤΟΙ 0:54:21
90 Α18-39 Male 1297 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 2002 16 0:54:21
91 Α40-59 Male 1206 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΤΑΣ 1971 ΑΤΑΛΑΝΤΗ 0:54:27
92 Α40-59 Male 501 ΛΑΜΠΡΟΣ ΖΕΥΓΑΡΑΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:47
93 Α40-59 Male 569 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:50
94 Γ18-39 Female 1447 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΡΒΟΥΝΗ 2002 16 0:55:02
95 Α40-59 Male 857 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ 1974 ANEXARTHTOS 0:55:08
96 Α18-39 Male 502 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:55:26
97 Α40-59 Male 875 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 0:55:31
98 Α40-59 Male 191 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΔΑΜ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:33
99 Α60+ Male 285 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1957 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:36
100 Α18-39 Male 273 ΖΑΧΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1994 0:55:37
101 Α40-59 Male 546 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 0:55:57
102 Γ40+ Female 978 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ 1976 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:55:59
103 Α18-39 Male 329 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ 1986 0:56:30
104 Γ18-39 Female 1207 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
105 Α40-59 Male 1251 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:34
106 Α18-39 Male 1283 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:35
107 Α60+ Male 1583 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 61 0:56:35
108 Α60+ Male 132 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1957 0:56:36
109 Α40-59 Male 581 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΚΟΥΚΑΣ 1968 0:56:49
110 Α18-39 Male 1277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΡΛΟΣ 1980 0:56:50
111 Α18-39 Male 505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΑΒΑΣ 1980 0:56:56
112 Α40-59 Male 1274 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ 1960 A.K.O. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ !!!!!! 0:57:13
113 Α40-59 Male 281 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ 1963 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:57:21
114 Γ40+ Female 387 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 0:57:33
115 Α18-39 Male 1295 ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ 1979 39 0:57:49
116 Α40-59 Male 1460 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΛΙΑΣ 1962 56 0:58:44
117 Α18-39 Male 298 ΠΑΥΛΟΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1996 0:58:56
118 Α40-59 Male 196 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:59:07
119 Α18-39 Male 205 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΥ 1980 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:59:13
120 Α40-59 Male 1290 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 43 0:59:24
121 Α40-59 Male 212 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΔΙΩΤΗΣ 1964 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΟΜΒΡΑΙΝΑΣ 0:59:36
122 Α18-39 Male 1546 ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΔΗΣ 1984 34 0:59:50
123 Α40-59 Female 1539 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ 1972 46 1:00:09
124 Α40-59 Male 1272 ΖΗΚΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1967 SNAILS TEAM 1:00:14
125 Α18-39 Male 1610 ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ 1991 27 1:00:33
126 Α40-59 Male 540 ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΚΑΡΒΕΛΗΣ 1972 ALL MOUNTAIN – AMFISSA 1:00:39
127 Γ40+ Female 283 ΓΙΩΤΑ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 1964 1:01:32
128 Α18-39 Male 272 ΚΑΡΑΜΠΟΓΙΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1998 1:01:37
129 Α18-39 Male 1289 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ 1998 20 1:02:25
130 Α40-59 Male 292 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1967 1:02:33
131 Α40-59 Male 1589 ΠΑΝΑΓΩΤΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 42 1:02:42
132 Α40-59 Male 1282 ΛΑΜΠΡΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1976 Α.Ε ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ RUNNERS 1:02:54
133 Α60+ Male 325 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ 1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:03
134 Α40-59 Male 639 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:27
135 Α40-59 Male 1552 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ 1963 55 1:03:28
136 Α60+ Male 1278 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΣΟΥΡΑΣ 1947 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:48
137 Α40-59 Male 576 ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1972 1:04:21
138 Α60+ Male 274 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:28
139 Α40-59 Male 378 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΕΛΗΣ 1966 1:05:42
140 Α60+ Male 1291 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΛΑΣ 1954 64 1:06:28
141 Α60+ Male 295 ΝΙΚΟΣ ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ 1955 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
142 Α60+ Male 963 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1957 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:09
143 Α40-59 Male 862 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥΑ 1:07:51
144 Α60+ Male 473 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:09:19
145 Α40-59 Male 860 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ,ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
146 Γ40+ Female 571 ΜΑΡΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ 1973 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:09:22
147 Γ40+ Female 541 ΡΟΖΑΛΙΖΑ ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ 1961 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:29
148 Γ40+ Female 474 ΜΑΡΙΑ ΖΑΓΓΙΝΑ 1978 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:19
149 Α40-59 Male 270 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ 1977 1:13:18
150 Α60+ Male 1270 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ 1945 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:14:13
151 Α40-59 Male 300 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ 1968 1:17:37
152 Α60+ Male 1265 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:19:34

Send this to a friend